Reklama

Logo Polsat Music Polsat Music program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-23

06:00
07:00
08:00
Pokaż wcześniejsze pozycje programu
09:00

Trwa...  Polsat SuperHit Festiwal 2018, odc.2 Tamta Dziewczyna ma jubileusz - Sylwia Grzeszczak

( Polska 2018 )

Sylwia Grzeszczak to gwiazda jedyna w swoim rodzaju. 10 lat temu zadebiutowała ze swoim mężem Liberem wspólnym albumem zatytułowanym „Ona i On”. Od 2011 roku i solowej płyty „Sen o przyszłości” jej kariera to pasmo nieprzerwanych sukcesów, w którym z powodzeniem godzi nagrywanie płyt, występy i macierzyństwo. Na ściankach nie bywa, nie wywołuje skandali, jest wierna swojemu rodzinnemu Poznaniowi skutecznie unikając plotkarskich mediów, wywiadów i celebryckiego blichtru. Kontakt z muzyką ma od...

Reżyseria: Pawica Bolesław

Godziny emisji Polsat SuperHit Festiwal

Reklama Reklama
Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Music

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Music umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Music. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Polsat Music można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Music umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Music. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info