Reklama

Logo Polsat Music Polsat Music program TV na dziś, 27 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-27

06:00

Tylko Muzyka. Must be the Music., odc.50

( Polska 2013 )

V edycja „Tylko muzyka. Must be the music”- wiosną w Polsacie Sukces „Tylko muzyka. Must be the music” budują kolejni zwycięzcy, którzy bez kompleksów wchodzą na polską scenę muzyczną. Płyty i przeboje Eneja, LemON, Maćka Czaczyka dominują na listach przebojów największych rozgłośni radiowych. Wiosną zobaczymy V odsłonę najpopularniejszego polskiego talent show. Rywalizujących kandydatów na gwiazdy ocenią jurorzy: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek „Łozo” Łozowski. Program...

Reżyseria: Kępiński Jan

Godziny emisji Tylko Muzyka. Must be the Music.

08:00
Pokaż wcześniejsze pozycje programu
09:00

Trwa...  Gorące hity

Godziny emisji Gorące hity

Reklama Reklama
Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Music

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Music umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Music. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Polsat Music można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Music umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Music. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info