Reklama

Logo Polsat Music Polsat Music program TV na niedzielę - ramówka, emisje

06:00 Tylko Muzyka. Must be the Music., odc.58

( Polska 2013 )

6. edycja najlepszego muzycznego show – „Tylko muzyka. Must be the music” już jesienią w Telewizji POLSAT! Sukces „Tylko muzyka. Must be the music” budują kolejni zwycięzcy, którzy bez kompleksów wchodzą na polską scenę muzyczną. Płyty i przeboje Eneja, czy też LemONa dominują na listach przebojów największych rozgłośni radiowych. Do dziś uczestnicy, a nie tylko finaliści „Tylko muzyka. Must be the music” po występie w programie mają już na swoim koncie kilka płyt długogrających, a spora...

Reżyseria: Kępiński Jan

Godziny emisji Tylko Muzyka. Must be the Music.

Reklama
Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Music

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Music umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Music. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału Polsat Music można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Music umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Music. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry