Reklama

Logo Polsat Music Polsat Music program TV na wtorek - ramówka, emisje

2018-11-20 Pokaż dziś

06:00

Tylko Muzyka. Must be the music., odc.38

( Polska 2012 )

Emocje, rywalizacja, nowe talenty, ale przede wszystkim potężna dawka muzyki to wszystko czeka widzów w IV edycji „Tylko muzyka. Must be the music”! „Tylko muzyka. Must be the music” to nie tylko komercyjny i artystyczny sukces pierwszego zwycięzcy programu - zespołu Enej. Do dziś swoje płyty wydali już niesamowita Oliva Livki, zespół Noko, dzieciaki z Little Breaver, reaggowa Raggafaya, góralskie InoRos, a zwycięzca II edycji programu - Maciej Czaczyk właśnie podpisał kontrakt płytowy i...

Reżyseria: Kępiński Jan

  Godziny emisji Tylko Muzyka. Must be the music.

Reklama Reklama

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polsat Music

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Music umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na wtorek. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polsat Music. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na wtorek dla kanału Polsat Music można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Music umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Music. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info