Reklama

Logo Paramount Channel Polska Paramount Channel Polska program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-11-14

03:25

Trwa...  Liar, Liar, Vampire

Film ( 2015 ) Czas: 95min.

Kiedy w szkole pojawia się introwertyczny 17-latek, najpopularniejsza dziewczyna uznaje go za wampira. Jego nadprzyrodzone alter-ego pomaga mu zdobyć popularność, ale jednocześnie z każdym dniem trudnej jest mu ukrywać prawdę.

Godziny emisji Liar, Liar, Vampire

05:00

Aladdin

Film ( 1986 ) Czas: 130min.

Animowana wersja baśni z "Księgi 1001 Nocy". Młody, biedny chłopiec znajduje magiczną lampę, a w niej dżina, który obiecuje spełnić wszystkie jego życzenia.

  Godziny emisji Aladdin

Reklama
07:10

Boso w parku

Film ( 1967 ) Czas: 135min.

Robert Redford gra Pana Poważnego, a Jane Fonda jego młoda żonę, która w życiu stawia przede wszystkim na dobrą zabawę. Gdy w ich życiu pojawia się codzienna rutyna, małżeńska harmonia zmienia się w tragikomiczną huśtawkę.

  Godziny emisji Boso w parku

09:25

The Whole Nine Yards

Film ( 2000 ) Czas: 125min.

Bruce Willis i Matthew Perry wpadają w tarapaty na przedmieściach Montrealu, gdy jako sąsiedzi stają się celem intrygi z płatnymi mordercami w tle, w tej przebojowej komedii o życiu, miłości i amunicji.

  Godziny emisji The Whole Nine Yards

11:30

Chasing the Kidneystone

Film ( 1995 ) Czas: 120min.

  Godziny emisji Chasing the Kidneystone

13:30

O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

Film ( 1995 ) Czas: 125min.

Gdy angielscy kartografowie informują walijską wioskę, że ich góra jest jedynie wzniesieniem, urażona społeczność zrobi wszystko, żeby to zmienić.

  Godziny emisji O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry

15:35

Przodem do tyłu

Film ( 1997 ) Czas: 130min.

O Howardzie Brackettcie, nauczycielu z Greenleaf, będą mówić na mieście i świecie. Przyczynek stanowi oscarowe przemówienie jego dawnego ucznia, docenionego za rolę homoseksualisty, w którym obwieszcza, że Howard jest gejem.

  Godziny emisji Przodem do tyłu

Reklama
17:45

Chicago

Film ( 2002 ) Czas: 135min.

  Godziny emisji Chicago

20:00

Due Date

Film ( 2010 ) Czas: 120min.

  Godziny emisji Due Date

22:00

The Sum of All Fears

Film ( 2002 ) Czas: 165min.

Ben Affleck jako analityk CIA, Jack Ryan, w ekranizacji bestsellera Toma Clancy'ego. Nagła śmierć prezydenta Rosji rozbudza w Amerykanach wizję Zimnej wojny.

  Godziny emisji The Sum of All Fears

00:45

Podejrzany

Film ( 1987 ) Czas: 155min.

Obrończyni z urzędu wikła się w niebezpieczną intrygę próbując oczyścić mężczyznę oskarżonego o morderstwo.

  Godziny emisji Podejrzany

03:20

Liar, Liar, Vampire

Film ( 2015 ) Czas: 100min.

Kiedy w szkole pojawia się introwertyczny 17-latek, najpopularniejsza dziewczyna uznaje go za wampira. Jego nadprzyrodzone alter-ego pomaga mu zdobyć popularność, ale jednocześnie z każdym dniem trudnej jest mu ukrywać prawdę.

  Godziny emisji Liar, Liar, Vampire

O programie TV stacji Paramount Channel Polska

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info