Reklama

Logo Paramount Channel Polska Paramount Channel Polska program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-03-21

05:00

Inna: Wredne dziewczyny, sez. 1, odc. 6

Komedia ( 2013 ) Czas: 30min.

Kiedy Lacey postanawia dołączyć z Jenną do elitarnej organizacji charytatywnej dla matek i córek.

Godziny emisji Inna

05:30

Inna: Po moim trupie, sez. 1, odc. 7

Komedia ( 2013 ) Czas: 30min.

W szkole trwa tydzień „Piłeś - nie jedź” i każdy chce zagrać w przedstawieniu rolę „Nieżywej Stacey”. Niestety, Val angażuje do tego jedyną osobę, która nie chce być kojarzona ze śmiertelnym wypadkiem: Jennę.

Godziny emisji Inna

06:00

Liar, Liar, Vampire

Film ( 2015 ) Czas: 90min.

Kiedy w szkole pojawia się introwertyczny 17-latek, najpopularniejsza dziewczyna uznaje go za wampira. Jego nadprzyrodzone alter-ego pomaga mu zdobyć popularność, ale jednocześnie z każdym dniem trudnej jest mu ukrywać prawdę.

Godziny emisji Liar, Liar, Vampire

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
07:30

Trwa...  House Arrest

Film ( 1996 ) Czas: 145min.

Oznajmiwszy, że zamierzają się rozwieść, małżonkowie z przedmieścia trafiają do... piwnicy. Dzieciaki nie wypuszczą ich, póki skłóceni rodzice się nie dogadają.

Godziny emisji House Arrest

09:55

Mały Indianin

Film ( 1997 ) Czas: 150min.

Po utracie rodziców mały Little Tree zostaje wysłany do dziadków mieszkających w górach. Tam zacznie nowe życie, pełne radości, odkryć, komplikacji i relacji z nowymi przyjaciółmi.

  Godziny emisji Mały Indianin

Reklama
12:25

Kot

Film ( 2003 ) Czas: 95min.

Film oparty na znanej bajce. Psotny kot wywraca do góry nogami życie Conrada i Sally, przy okazji przekazując im ważne życiowe wartości.

  Godziny emisji Kot

14:00

Breaking Up

Film ( 1997 ) Czas: 115min.

  Godziny emisji Breaking Up

15:55

Pingwiny z Madagaskaru: Czerwony wiewiór / To kwestia czasu, sez. 2, odc. 1

Serial dla dzieci ( 2008 ) Czas: 35min.

Pingwiny ulegają czarowi idola Skippera – Rockguta, który w każdym zwierzęciu w zoo widzi swojego największego wroga, Czerwonego Wiewióra. // Machina czasu Kowalskiego może naruszyć kontinuum czasoprzestrzenne.

  Godziny emisji Pingwiny z Madagaskaru

16:30

Pingwiny z Madagaskaru: Kabum! / Hełm, sez. 2, odc. 2

Serial dla dzieci ( 2008 ) Czas: 35min.

Pingwiny wysyłają Rico na pomoc Królowi Julianowi. Nikt się nie spodziewa, że tych dwóch połączy przyjaźń. Losy zoo są zagrożone! // Julian kradnie Kowalskiemu hełm, który urzeczywistnia myśli. Pingwiny ratują Króla przed jego własnymi myślami, wywołując

  Godziny emisji Pingwiny z Madagaskaru

17:05

Cudowne lata: Mom Wars, sez. 3, odc. 4

Komedia ( 1988 ) Czas: 30min.

  Godziny emisji Cudowne lata

Reklama
17:35

Cudowne lata: On the Spot, sez. 3, odc. 5

Komedia ( 1988 ) Czas: 30min.

  Godziny emisji Cudowne lata

18:05

Kung Fu Panda 2

Film ( 2011 ) Czas: 115min.

Po jeszcze dobrze nie oswoił się z tytułem Smoczego Wojownika, a już musi poprowadzić Wielką Piątkę do arcy-ciężkiej walki z najgroźniejszym rywalem, jakiego widziały Chiny.

  Godziny emisji Kung Fu Panda 2

20:00

Teenage Mutant Ninja Turtles (Movie)

Film ( 2014 ) Czas: 140min.

Reporter spotyka czwórkę niezwykłych mutantów: Wojownicze Żółwie Ninja. Zawierają sojusz, by walczyć przeciwko królowi zbrodni, który zagraża Nowemu Jorkowi.

  Godziny emisji Teenage Mutant Ninja Turtles (Movie)

22:20

Labor Day

Film ( 2013 ) Czas: 135min.

W filmie nominowanego do Oscara Jasona Reitmana ("W chmurach", "Juno") Kate Winslet i Josh Brolin wcielają się w parę nieznajomych, którzy spotkali się w niewiarygodnych okolicznościach.

  Godziny emisji Labor Day

00:35

Hereafter

Film ( 2010 ) Czas: 170min.

  Godziny emisji Hereafter

03:25

Poszukiwacze Świętego Mikołaja

Film ( 2014 ) Czas: 95min.

Alex dostaje od wujka Charliego najlepszy prezent gwiazdkowy, jaki można sobie wymarzyć - fajkę Św. Mikołaja. Próbuje przekonać niedowiarków, że Mikołaj istnieje, ale wszyscy go wyśmiewają.

  Godziny emisji Poszukiwacze Świętego Mikołaja

O programie TV stacji Paramount Channel Polska

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info