Reklama

Logo Paramount Channel Polska Paramount Channel Polska program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-24

05:00

Inna: To jakiś zły sen, sez. 1, odc. 2

Komedia ( 2013 ) Czas: 30min.

Jenna zdejmuje gips, ale razem z nim odpina jej się bluzka. Kiedy wredne dziewczyny, Sadie i Lissa, pokazują jej półnagie zdjęcie całej szkole, Jenna znów jest w centrum uwagi.

Godziny emisji Inna

05:30

Inna: To o co chodzi?, sez. 1, odc. 3

Komedia ( 2013 ) Czas: 25min.

Związek Jenny i Matta staje się coraz gorętszy, jednak wciąż utrzymują go w tajemnicy. Kiedy Matty zaprasza Jennę na imprezę Lissy, dziewczyna zastanawia się, co nim kieruje.

Godziny emisji Inna

05:55

Operation Petticoat

Film ( 1959 ) Czas: 170min.

Godziny emisji Operation Petticoat

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
08:45

Trwa...  Wiosła w dłoń

Film ( 2004 ) Czas: 125min.

Trzech przyjaciół z dzieciństwa jedzie do dziczy w Oregonie, aby szukać zaginionego skarbu. Próbują dostać się łódką w górę rzeki, ale wszystko, co może pójść źle, tak właśnie idzie.

Godziny emisji Wiosła w dłoń

10:50

Czułe słówka: Ciąg dalszy

Film ( 1996 ) Czas: 175min.

Aurora ponownie w cyklonie życia! Nie dość, że musi zaopiekować się wnukami, które wchodzą w burzliwy okres dojrzewania, to jeszcze musi walczyć o swoje szczęście w miłości.

  Godziny emisji Czułe słówka: Ciąg dalszy

Reklama
13:45

Nowi miastowi

Film ( 1970 ) Czas: 120min.

  Godziny emisji Nowi miastowi

15:45

Barbarella

Film ( 1968 ) Czas: 130min.

Planeta Lythion, rok 40000. Barbarella wykonuje awaryjne lądowanie i rozpoczyna eksterminację robotów i potworów w stylu damskiego wcielenia Jamesa Bonda.

  Godziny emisji Barbarella

17:55

Bridge to Terabithia

Film ( 2007 ) Czas: 125min.

  Godziny emisji Bridge to Terabithia

20:00

Nędznicy

Film ( 1998 ) Czas: 180min.

Film twórcy nagrodzonego Oscarem "Pelle Zwycięzcy", który opowiada histrię Jeana Valjeana (w tej roli Liam Neeson), który zostaje niesłusznie skazany za kradzież chleba i musi uciekać przed prawem.

  Godziny emisji Nędznicy

Reklama
01:35

Piękny umysł

Film ( 2001 ) Czas: 175min.

Życie genialnego, aspołecznego matematyka zamienia się w koszmar z dniem, w którym zgadza się na współpracę przy łamaniu radzieckiego szyfru.

  Godziny emisji Piękny umysł

04:30

Inna: Nazywam się Jenna Hamilton, sez. 1, odc. 11

Komedia ( 2013 ) Czas: 30min.

Miłość wisi w powietrzu, gdy wszyscy przygotowują się do zimowego balu. Choć Jenna z utęsknieniem czeka na zaproszenie, próbuje nie zrażać się obojętnością Matty'ego...

  Godziny emisji Inna

O programie TV stacji Paramount Channel Polska

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info