Reklama

Jim Carrey - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Jim Carrey występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Jim Carrey do zobaczenia przed lub za kamerą w: Ace Ventura: Psi detektyw, Ace Ventura: Zew natury, Batman Forever, Bruce Wszechmogący, Cała prawda o Jonathanie, Dick i Jane: Niezły ubaw, Dzienniki Zen Garry'ego Shandlinga, Grinch: świąt nie będzie, Głupi i głupszy, Głupi i głupszy bardziej, Horton słyszy Ktosia!, I love you Phillip Morris, Ja, Irena i ja, Jestem na tak, Kick-Ass II, Kidding, Kto pierwszy, ten lepszy (film 1984), Kłamca kłamca, Kłamca, kłamca, Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń, Maska, Niewiarygodny Burt Wonderstone, Pan Popper i jego pingwiny, Peggy Sue wyszła za mąż, Pula śmierci, Telemaniak, Truman Show, Zakochany bez pamięci.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Jim Carrey


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Jim Carrey z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry