Reklama

Logo METRO METRO program TV na dziś, 17 lipca 2019 - ramówka, emisje

06:00 Wanda i Zielony Ludek, odc. 5/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

06:15 Wanda i Zielony Ludek, odc. 6/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

06:30 Wanda i Zielony Ludek, odc. 7/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

06:45 Wanda i Zielony Ludek, odc. 8/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

07:00 Wanda i Zielony Ludek, odc. 9/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

07:15 Angry Birds, odc. 5/60

serial ( Finlandia )

Przygody ptasich bohaterów na podstawie popularnej gry o tym samym tytule.

Godziny emisji Angry Birds Toons

07:25 TOP OF THE TOP Sopot Festival, sez. 2018, odc. 7/15

program ( Polska )

Po ubiegłorocznym sukcesie, festiwal Top of the Top, powrócił na deski Opery Leśnej w Sopocie. W dniach 14 – 16 sierpnia na scenie wystąpiło ponad 60 artystów, wykonując największe polskie i zagraniczne przeboje. Trzydniowe święto muzyki zgromadziło przed telewizorami ogromną widownię. Największą popularnością cieszył się koncert #iDANCE, który obejrzało ponad 2,5 mln widzów osiągając w grupie komercyjnej (16-49) 20,27 proc. udziałów w rynku. Tegoroczną edycję Top of the Top Sopot Festival...

Godziny emisji TOP OF THE TOP Sopot Festival

08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 325

program sądowy ( Polska )

"Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku....

Godziny emisji Sędzia Anna Maria Wesołowska

09:05 Detektywi, odc. 808

program kryminalny ( Polska )

Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Zadanie domowe"

Godziny emisji Detektywi

09:35 Detektywi, odc. 809

program kryminalny ( Polska )

Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ze strachu"

Godziny emisji Detektywi

10:05 Łowcy staroci, sez. 9, odc. 15

program ( Wielka Brytania )

Kornwalia w czasie wojny Badając na londyńskiej Fleet Street historię i technikę drukarstwa, Drew trafia na prawdziwą perełkę. Natomiast w Devon ma okazję oddania się swojej pasji architektonicznej.

Godziny emisji Łowcy staroci

11:00 Kupiec, czy głupiec

( Wielka Brytania )

Bezwzględni kupcy walczą o kilka ciekawych przedmiotów, takich jak hełm z czasów carskiej Rosji, rzadkie kawałki meteorytu i sztuczna biżuteria zaprojektowana przez Coco Chanel.

Godziny emisji Kupiec, czy głupiec

12:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 428

program sądowy ( Polska )

Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.

Godziny emisji Sędzia Anna Maria Wesołowska

13:00 Dr House II, odc. 19/24

serial obyczajowy ( USA )

Kiedy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. House sądzi, że dzieciak jest sprytnym naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież...

Obsada: Hugh Laurie , Omar Epps , Robert Sean Leonard

Godziny emisji Dr House

14:00 Dr House II, odc. 20/24

serial obyczajowy ( USA )

Część I. Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób, jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.

Obsada: Hugh Laurie , Omar Epps , Robert Sean Leonard

Godziny emisji Dr House

15:00 Detektywi, odc. 810

program kryminalny ( Polska )

Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ucieczka"

Godziny emisji Detektywi

15:30 Detektywi, odc. 811

program kryminalny ( Polska )

Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Narzeczony Marty"

Godziny emisji Detektywi

16:00 Morderstwo na bagnach, sez. 3, odc. 1/10

serial ( USA )

Młoda matka zostaje ugodzona cztery razy nożem. Pozostawiona na pewną śmierć w rzece French Broad, wydaje się, że nie ma szans. Kobieta jednak żyje na tyle długo, by pozostawić śledczym cenne wskazówki.

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

17:00 Wynalazcy przyszłości, odc. 6/10

program ( Polska )

Seria dokumentalna przedstawiająca spotkania z polskimi naukowcami oraz ich fascynującymi odkryciami. W programie widzowie poznają wynalazki z najróżniejszych dziedzin oraz przekonają się, jaki wpływ mogą one mieć na nasze codzienne życie. Polscy naukowcy odnoszą znaczące sukcesy. Ich osiągnięcia są bardzo doceniane za granicą, ale w kraju – paradoksalnie – wiemy o nich najmniej. W programie pokażemy polskie wynalazki i odkrycia, które zmienią nasz świat w najbliższych latach – od domów i...

Godziny emisji Wynalazcy przyszłości

18:00 METRO 18:00

( Polska )

Godziny emisji METRO 18:00

18:10 Kup, wyremontuj, wynajmij, odc. 12/13

program ( USA )

Agent nieruchomości Drew Levin i jego partner biznesowy Danny Perkins doskonale rozumieją, jak można zarabiać na współczesnym rynku nieruchomości. Kupują stare, a czasem nawet obciążone długami domy w najlepszych lokalizacjach. Poddają kompletnej transformacji najbardziej zniszczone pomieszczenia. Wszystko w ramach ściśle określonego budżetu. Kiedy już przywrócą nieruchomościom ich dawny blask i wspaniały wygląd, wynajmują je za maksymalną kwotę, jaką można za nie uzyskać. Opłata za wynajem...

Godziny emisji Kup, wyremontuj, wynajmij

18:40 Na straży przyrody, odc. 3/6

dokument ( USA )

W tym programie na pierwszym miejscu jest zawsze przyroda! Funkcjonariusze jednostki specjalnej wraz z wyszkolonymi psami odciągną kłopotliwego niedźwiedzia od domostwa. Zajmą się także niezrównoważoną kobietą na autostradzie.

Godziny emisji Na straży przyrody

19:40 PrzeTwórcy, odc. 7/10

program ( Polska )

„Upcycling" to więcej niż recykling: to tworzenie czegoś nowego i cennego z rzeczy pozornie bez wartości. Jak można przekształcić stary, niepotrzebny przedmiot w coś użytecznego?

Godziny emisji PrzeTwórcy

20:45 Trwa...  Wredne dziewczyny

film komedia ( USA, Kanada 2004 )

Komedia opowiadająca o perypetiach wychowanej w Afryce nastolatki, która po powrocie do Stanów, odkrywa, że amerykańska szkoła to także rodzaj dżungli. Szesnastoletnia Cady Heron (Lindsay Lohan) do tej pory mieszkała i uczyła się w Afryce. Jej rodzice postanowili jednak powrócić do Stanów i tam wysłać ją do liceum. Już pierwsze dni pokazują nastolatce, że sztuka przetrwania w amerykańskiej szkole jest równie trudna, co sztuka przetrwania w dżungli. Niekwestionowaną królową szkolnej fauny jest...

Reżyseria: Mark Waters

Obsada: Lindsay Lohan , Rachel McAdams , Lacey Chabert , Amanda Seyfried , Lizzy Caplan , Daniel Franzese , Jonathan Bennett , Tina Fey , Tim Meadows , Amy Poehler , Ana Gasteyer , Neil Flynn , Rajiv Surendra , Daniel DeSanto , Diego Klattenhoff , Dwayne Hill , Les Porter , Eve Crawford , Jack Newman , Michelyn Emelle , Bathsheba Garnett , Molly Shanahan , Jonathan Malen , Julia Chantrey , Stefanie Drummond , Jan Caruana , Erin Norah Thompson , Alisha Morrison , Olympia Lukis , Jacky Chamberlain

Godziny emisji Wredne dziewczyny

22:45 Istota zła

dokument ( USA )

Eli Roth na tropie definicji prawdziwego zła! Jeden z bardziej znanych twórców horrorów filmowych oraz zespół specjalistów w dziedzinie psychologii zadadzą sobie pytanie o istotę zła. By jej dociec, przeprowadzą cykl eksperymentów badawczych, którym poddani będą zwykli ludzie. Jakie są granice ludzkiej nikczemności?

Godziny emisji Istota zła

Reklama

23:45 Nie do uwierzenia! S3, odc. 4/10

serial ( Wielka Brytania )

Spotkanie z Francuzem, który cierpi na przedziwne drgawki i Amerykanką, która ma w żołądku ogromnych rozmiarów guza.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

00:45 Trzy noce z duchami, odc. 2/6

program ( USA )

Franklin Castle Nick i Katrina badają tajemnice, jakie kryje w sobie pewna wiktoriańska rezydencja. W trakcie śledztwa udaje im się zarejestrować niepokojące głosy, błagające o pomoc.

Godziny emisji Trzy noce z duchami

01:45 Męski Typ 2: Jerzy Dziewulski, odc. 7/9

talk show rozrywkowy ( Polska )

Goście: Jerzy Dziewulski. Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe...

Godziny emisji Męski Typ

02:15 W roli głównej - Ewa Ewart, odc. 5/7

talk show ( Polska )

Program „W roli głównej” już od ośmiu lat gości na antenie TVN Style. Przez ten czas widzowie wysłuchali ponad stu rozmów Magdy Mołek z wyjątkowymi gośćmi ze świata kultury i show-biznesu. Było wzruszająco i zabawnie. Czasem iskrzyło, a temperatura w studio znacznie się podnosiła. Prowadząca potrafi zadawać nietypowe pytania, jednak największą przyjemność sprawia jej sytuacja, w której to rozmówca zaskoczy ją. Kto tym razem zdecydował się porozmawiać z Magdą? Nowy sezon programu zapowiada się...

Godziny emisji W roli głównej

02:45 pytAnia - Rodzicielstwo, odc. 1/23

program ( Polska )

"pytAnia" to program oparty na wywiadach Anny Wendzikowskiej z największymi gwiazdami Hollywood. Ania w umiejętny, pełen wdzięku i uroku sposób prowadzi rozmowy na temat filmów, aktorstwa, emocji i codziennego życia. W każdym odcinku Ania porusza inny temat. Pyta nie tylko o pracę na planie filmowym, ale także o blaski i cienie sławy, miłość, rodzicielstwo i przyjaźń w show businessie. Która z hollywodzkich aktorek mówi biegle po polsku? Co o macierzyństwie myśli Matthew...

Godziny emisji pytAnia

Reklama

03:00 Wędkarstwo nasze hobby, sez. 2, odc. 3/25

program inne ( Polska )

Nowoczesny sprzęt, pasjonujący ludzie i miejsca, które warte są „straty czasu”. Wędkarstwo wcale nie musi być nudne. Zapraszamy na program, który pokaże na czym polega ta pasja.

Godziny emisji Wędkarstwo nasze hobby

03:30 Wędkarstwo nasze hobby, sez. 2, odc. 4/25

program inne ( Polska )

Nowoczesny sprzęt, pasjonujący ludzie i miejsca, które warte są „straty czasu”. Wędkarstwo wcale nie musi być nudne. Zapraszamy na program, który pokaże na czym polega ta pasja.

Godziny emisji Wędkarstwo nasze hobby

04:00 Wędkarstwo nasze hobby, sez. 3, odc. 8/30

program ( Polska )

Program skierowany do miłośników wędkowania. Twórcy udowadniają, że łowienie ryb wcale nie jest nudnym zajęciem. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i prawdziwych pasjonatów spędzania czasu nad wodą.

Godziny emisji Wędkarstwo nasze hobby

04:30 Wędkarstwo nasze hobby, sez. 3, odc. 9/30

program ( Polska )

Program skierowany do miłośników wędkowania. Twórcy udowadniają, że łowienie ryb wcale nie jest nudnym zajęciem. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i prawdziwych pasjonatów spędzania czasu nad wodą.

Godziny emisji Wędkarstwo nasze hobby

05:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 424

program sądowy ( Polska )

Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.

Godziny emisji Sędzia Anna Maria Wesołowska

O programie TV stacji METRO

Na stronie stacji telewizyjnej METRO umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla METRO. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału METRO można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV METRO umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji METRO. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry