Reklama

Brzydula godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Brzydula

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Brzydula będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-17
18:20 Brzydula, odc. 100/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula i Marek są tak przejęci listem Violetty, że umawiają się z nią poprzez serwis randkowy. Chcą się z nią spotkać i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Aleks ma ogłosić coś ważnego podczas obiadu, który urządza Krzysztof i Helena. Marek obawia się, że Aleks opowie o jego romansie z Julią. Chce z nim porozmawiać na spokojnie, ale Aleks nie chce go wysłuchać. Ula czeka w umówionym miejscu na Violettę. W końcu ją dostrzega. Violetta, słysząc wołanie Uli, zaczyna uciekać.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-18
10:30 Brzydula, odc. 92/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Okazuje się, że asertywność Jaśka zrobiła na Pshemko dobre wrażenie. Pshemko akceptuje zdjęcia, decyduje też, że Jasiek odegra kluczową rolę podczas premierowego pokazu FD Sportivo. Pshemko wylicytował własną suknię za bardzo wysoką cenę. Po takim sukcesie, chcąc nie chcąc, musi się zgodzić na sprzedaż swoich kreacji przez Internet. Brzydule organizują w bufecie wieczór andrzejkowy. Według wróżby Ula pierwsza wyjdzie za mąż. Ula żartuje, że pewnie za pierwszego mężczyznę, którego zobaczy. Wówczas w drzwiach bufetu staje Marek. Paulina urządza imprezę powitalną dla Julii. Aleks pojawia się na niej w towarzystwie Klaudii.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
11:00 Brzydula, odc. 93/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula przekonuje brata, że musi jej pomóc i pojawić się na premierze FD Sportivo. Jasiek nie ma na to ochoty, ale w końcu zgadza się. Ula przekonuje Marka, że wczorajsza wróżba to był tylko żart. Iza i Ela, które są przekonane, że Ula kocha się w Maćku, postanawiają jej pomóc. Biorą go na poważną rozmowę. Maciek zaczyna myśleć, że Ula się w nim kocha. Kurier ma problemy z dostarczeniem Pshemko wylicytowanej przez niego sukni. Dzięki temu Ula poznaje sekret pilnie skrywany przez Pshemko – że tak naprawdę nazywa się on Wieńczysław Wycior.

/ Polska / serial obyczajowy
11:35 Brzydula, odc. 94/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Maciek jest przejęty rewelacjami brzydul. Dystansuje się nieco od Uli. Również Marek zaczyna wierzyć, że Ula kocha się z Maćku. Sebastian ostrzega Marka, że to zauroczenie może mieć fatalne skutki dla firmy. Violetta próbuje jak najszybciej zajść w ciążę, ale bez skutku. Wypytuje Izę, jak można sobie pomóc w poczęciu dziecka.

/ Polska / serial obyczajowy
12:10 Brzydula, odc. 95/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Paulina naciska na Marka, żeby usunąć Ulę z listy gości premierowego pokazu FD Sportivo. Jej zdaniem Ula może zaszkodzić wizerunkowi firmy. Marek postanawia poważnie porozmawiać z Ulą. Violetta orientuje się, że brzydule wiedzą, że nie jest ona w ciąży. Jest przekonana, że sekret zdradziła Ula. W ramach zemsty mówi Pshemko, że Jasiek to brat Uli. Pshemko chce usunąć Jaśka z premierowego pokazu FD Sportivo, ale Ula sprytnie przekonuje go, żeby tego nie robił. Sugeruje, że w przeciwnym wypadku zdradzi tajemnicę jego nazwiska.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-19
10:40 Brzydula, odc. 96/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek chce, żeby Ula dobrze się prezentowała na premierze FD Sportivo, więc daje jej w prezencie piękną suknię. Sebastian odkrywa, że Violetta nie jest w ciąży. Zrywa z nią. Violetta jest przekonana, że to Ula powiedziała Sebastianowi prawdę. W akcie zemsty niszczy jej suknię.

/ Polska / serial obyczajowy
11:15 Brzydula, odc. 97/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula nie zdaje sobie sprawy, że Violetta zniszczyła jej suknię. Paulina uczula Marka, że na premierze FD Sportivo będzie Ingrid Krüger - wpływowa recenzentka świata mody. Marek zapewnia Paulinę, że Ula nie przyniesie im wstydu. Rozpoczyna się pokaz, jednym z modeli jest Jasiek. Za kulisami Ula orientuje się, że jej suknia została zniszczona. Zaraz potem Marek wzywa ją na wybieg, żeby tłumaczyła Ingrid jego przemówienie.

/ Polska / serial obyczajowy
11:45 Brzydula, odc. 98/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula ratuje się pomysłem - przebiera się szybko w szlafrok i rękawice bokserskie. Paulina i Pshemko są przekonani, że Ula skompromitowała firmę w oczach Ingrid Krüger. Następnego dnia okazuje się jednak, że recenzentce pokaz się spodobał, a najbardziej - oryginalny występ Uli. Julia próbuje dociec, dlaczego Aleks jej nie cierpi. W końcu dowiaduje się prawdy. Przerażona mówi Markowi, że Aleks wie o nich wszystko.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
12:15 Brzydula, odc. 99/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Aleks nienawidzi Julii, bo wiele lat temu, kiedy była jego dziewczyną, miała romans z Markiem. Paulina prosi Julię, żeby została świadkiem na jej ślubie. O to samo chce poprosić Aleksa. Ula martwi się o Violettę, która od momentu zerwania z Sebastianem, nie daje znaku życia. Nie przychodzi do pracy, nie odbiera telefonu. Ula wpada na pomysł, żeby skontaktować się z nią przez serwis randkowy, którego używa Violetta. Violetta odpisuje, jednak jej wiadomość brzmi jak list samobójcy.

/ Polska / serial obyczajowy
12:45 Brzydula, odc. 100/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-20
18:20 Brzydula, odc. 101/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula odkrywa, że pod Violettę podszyła się jej przyjaciółka Gośka. Z Violettą nadal nie ma kontaktu. Marek i Julia obawiają się, że podczas obiadu u rodziców Aleks powie o ich romansie. Aleks zaskakuje wszystkich i ogłasza, że bierze urlop i na jakiś czas wyjeżdża. Maciek wraca po kilku dniach pobytu w Poznaniu. Mówi Uli, że przemyślał wszystko i jest gotowy dać szansę tej miłości. Ula nie ma pojęcia, o co mu chodzi.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 102/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula tłumaczy Maćkowi, że nie jest w nim zakochana. Ala spotyka się z Józefem. Julia mówi Markowi, że zdecydowała się wyjechać. Tak będzie lepiej dla wszystkich. Do Febo&Dobrzański przychodzą rachunki za korzystanie z firmowej karty kredytowej w hotelu i restauracji. Ula podejrzewa, że kartą posługuje się Julia, która odnowiła romans z Markiem. Tak naprawdę to Violetta korzysta z firmowej karty kredytowej i podszywa się pod Julię. W imieniu Febo&Dobrzański prowadzi negocjacje biznesowe.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-21
18:20 Brzydula, odc. 103/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula chce powiedzieć Markowi, co sądzi o jego zachowaniu. Nie starcza jej jednak odwagi, więc pisze list. Okazuje się, że Marek nie ma romansu z Julią, to Violetta korzysta z firmowej karty kredytowej. Ula chce wycofać list, ale trafił on już w ręce Pauliny. Marek przeprasza Aleksa. Aleks daje mu do zrozumienia, że romans Marka z Julią zniszczył mu życie.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 104/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula nie dopuszcza do tego, by Paulina przeczytała jej list do Marka. Paulina dowiaduje się, że Julia wyjeżdża. Chce ją zatrzymać i wyjaśnić przyczyny tej niespodziewanej decyzji. Ula dociera w końcu do Violetty. Próbuje uświadomić jej, w jakie tarapaty wpadła korzystając z firmowej karty kredytowej i prowadząc negocjacje w imieniu Febo&Dobrzański.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-22
18:20 Brzydula, odc. 105/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula sprowadza skruszoną Violettę do firmy. Okazuje się, że Violetta próbowała załatwić dla Febo&Dobrzański kontrakt z narodową reprezentacją w piłce nożnej. Nie wiadomo dokładnie, co i komu naobiecywała. Marek zamierza zwolnić Violettę. Julia żegna się ze wszystkimi. Aleksowi zostawia list z przeprosinami, który czyta Paulina. Paulina mówi Markowi, że teraz już wie, co zaszło między Julią i Aleksem.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 106/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Aleks czyta list od Julii. Jedzie za nią na dworzec, ale nie decyduje się, żeby ją zatrzymać. Marek i Ula jadą na spotkanie z managerem reprezentacji, żeby wycofać się z obietnic, które złożyła Violetta. Jednak w międzyczasie rozchodzą się wieści, że Febo&Dobrzański podejmuje współpracę z narodową reprezentacją. Krzysztof i Pshemko gratulują Markowi sukcesu.

/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-01-23
18:20 Brzydula, odc. 107/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek próbuje wytłumaczyć ojcu, że musi wycofać się z kontraktu z reprezentacją. Violetta chwali się tym, że załatwiła Markowi świetny biznes. Ula wyprowadza ją z błędu. Violetta uważa, że Ula zazdrości jej sukcesu. Aleks orientuje się, że kontrakt z reprezentacją może Markowi zaszkodzić.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 108/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Aleks przekonuje Krzysztofa, że nie powinni wycofywać się z kontraktu z reprezentacją. Paulina nakłania Marka, żeby przywrócił Violettę do pracy. Maciek jedzie z matką na przedświąteczne zakupy. W sklepie chce zapłacić kartą, ale okazuje się, że na firmowym koncie nie ma pieniędzy. Marek zapomniał przelać fundusze na spłatę raty kredytu, który wzięła dla niego Ula. Marek jest przekonany, że wyłoży się na kontrakcie z reprezentacją. Załamany mówi Uli, że zrezygnuje ze stanowiska Prezesa Febo&Dobrzański.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-24
18:20 Brzydula, odc. 109/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula pociesza Marka, który zbiera się w sobie i postanawia znaleźć jakiś sposób na zrealizowanie kontraktu z reprezentacją. Marek próbuje przekonać Terleckiego, by ten im pomógł. Firma Terleckiego odmawia.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-25
11:45 Brzydula, odc. 101/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:20 Brzydula, odc. 102/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:55 Brzydula, odc. 103/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
13:30 Brzydula, odc. 104/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-26
10:30 Brzydula, odc. 105/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:05 Brzydula, odc. 106/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:35 Brzydula, odc. 107/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:10 Brzydula, odc. 108/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Reklama
12:40 Brzydula, odc. 109/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-27
18:20 Brzydula, odc. 110/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Za namową Magdy Jasiek stara się o wyjazd w charakterze modela na sesję zdjęciową do RPA. Kinga jest zazdrosna o Magdę, ale Jasiek uspokaja ją. Chce jedynie trochę zarobić i przeżyć przygodę. Marek jest załamany ostatnimi niepowodzeniami. Helena martwi się o syna, namawia męża, żeby coś zrobili w tej sprawie. Ula chce pomóc Markowi. Postanawia wziąć na swoją firmę drugi kredyt. Uzyskane w ten sposób pieniądze umożliwią Markowi podpisanie kontraktu z reprezentacją.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 111/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek nie chce, żeby Ula brała dla niego kolejny kredyt. Ich rozmowę przerywa Paulina. Jest niezadowolona, widząc Ulę w swoim domu. Zamawia jej taksówkę. W końcu jednak to Marek odwozi Ulę. Ula zapewnia Maćka, że nie wzięła dla Marka drugiego kredytu. Krzysztof i Helena postanawiają przekazać Markowi swoje udziały.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-28
18:20 Brzydula, odc. 112/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek prosi Ulę, żeby jednak wzięła dla niego kredyt. Jako zabezpieczenie proponuje udziały, które dostał od rodziców. Violetta próbuje przekonać Marka, żeby zwolnił ją z obowiązku spłaty zadłużenia na firmowej karcie kredytowej.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 113/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Maciek kłóci się z Ulą w sprawie kredytu, a następnie ją przeprasza, wręcza kwiaty. Sebastian przekonuje Marka, że Maciek próbuje omamić Ulę i przejąć udziały, a w konsekwencji firmę. Modelka Magda przynosi Jaśkowi formularze, które trzeba wypełnić przed wyjazdem na sesję do RPA. Okazuje się, że Jasiek nie ma portfolio. Magda proponuje, że zrobi mu kilka zdjęć.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-29
18:20 Brzydula, odc. 114/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do firmy przychodzi Lew i zagaduje Violettę. Umawiają się na wieczór. Wówczas okazuje się, że Lew nie podrywa Violetty. Chce wyciągnąć od niej numer telefonu Pauliny. Aleks jest rozgoryczony tym, że Marek dostał od rodziców udziały.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 115/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Okazuje się, że Marek i Ula kupili sobie na Gwiazdkę taki sam prezent. Bufetowa Ela żegna się z przyjaciółkami. Wyjeżdża ze swoim chłopakiem do Elbląga. Paulina postanawia podarować Aleksowi swoje udziały. Dla Marka to prawdziwy cios. Ula próbuje go pocieszyć. Marek odwozi ją do domu. Przy pożegnaniu, w przypływie emocji, Ula całuje Marka.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-30
18:20 Brzydula, odc. 116/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po pocałunku Ula ucieka z samochodu. Zaskoczony Marek wraca do domu i jedzie z Pauliną na Wigilię do rodziców. Do Cieplaków przyjeżdża Ala. Natomiast u Dobrzańskich na Wigilii pojawia się Pshemko. Marek nagrywa Uli wiadomość, że muszą koniecznie porozmawiać.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 117/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula utwierdza się w przekonaniu, że głupio postąpiła całując Marka. Jasiek chce pogodzić się z Kingą. Mówi jej, że rezygnuje z wyjazdu na sesję do RPA. Sebastian przekonuje Marka, że nieźle się wpakował. Jeśli odrzuci uczucia Uli, ona go znienawidzi.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-31
18:20 Brzydula, odc. 118/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Uli i Markowi nie udaje się porozmawiać o tym, co między nimi zaszło. Ula postanawia odejść z firmy. Violetta, przybita niepowodzeniami z Lwem, zaczyna czytać poradnik, który ma jej pomóc zdobyć mężczyznę. Natychmiast wypróbowuje nowo nabyte umiejętności w praktyce.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-01
10:50 Brzydula, odc. 110/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Reklama
11:30 Brzydula, odc. 111/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:05 Brzydula, odc. 112/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:40 Brzydula, odc. 113/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
13:15 Brzydula, odc. 114/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-02
10:25 Brzydula, odc. 115/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:00 Brzydula, odc. 116/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:35 Brzydula, odc. 117/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:10 Brzydula, odc. 118/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-03
18:20 Brzydula, odc. 119/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sebastian przekonuje Marka, że Ula prowadzi nieczystą grę, która ma doprowadzić do przejęcia firmy przez nią i przez Maćka. Ula mówi Markowi, że chce odejść z firmy. Violetta, dzięki radom z poradnika, wydaje się być na dobrej drodze do pogodzenia się z Sebastianem. Jednak jej plany niweczy Adam.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 120/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek nie rozumie zachowania Uli. Podejrzewa, że za decyzją o jej odejściu z firmy stoi Maciek. Przyciśnięta do muru Ula wyznaje Markowi, że odchodzi, bo się w nim zakochała. Marek prosi ją, żeby została w firmie. Violetcie nie udaje się pogodzić z Sebastianem. Winą za to obarcza poradnik. Przy okazji niechcący naraża się na gniew Pshemko.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-04
18:20 Brzydula, odc. 121/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek chce umówić się z Ulą, żeby wszystko wyjaśnić i namówić ją do powrotu do pracy. Maciek i Ala próbują wybić jej to z głowy. Jasiek wyjeżdża na sesję zdjęciową do RPA. Kinga nie jest zazdrosna, bo widzi, że Magdę odprowadza przystojny chłopak.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 122/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula, wbrew radom Maćka i Ali, spotyka się z Markiem. Chce mu oddać weksel opiewający na udziały firmy.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-05
18:20 Brzydula, odc. 123/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek próbuje przekonać Ulę, żeby wróciła do firmy. Obawia się jednak, że jego perswazja nie wystarczy. Za jego plecami Sebastian wysyła Uli kuriera z kwiatami. Violetta ma kłopoty z komornikiem.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 124/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Violetta stara się o awans. Liczy na podwyżkę, która pomoże jej uporać się z długami. Ula prosi Marka, żeby porozmawiali o liściku, który dostała z kwiatami. Nie wie, że bukiet tak naprawdę wysłał Sebastian.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-06
18:20 Brzydula, odc. 125/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Violetta jest przekonana, że to Pshemko pokrzyżował jej starania o awans. Robi mu karczemną awanturę. Pshemko skarży się Markowi, ale ten nie ma do tego głowy, bo jest pochłonięty Ulą. W rozmowie z Pauliną Marek stanowczo wypiera się Uli. Ula słyszy niefortunną wymianę zdań.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 126/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula szykuje się na randkę z Markiem. Paulina chce pomóc Markowi powstrzymać Pshemko przed odejściem z Febo&Dobrzański. Marek jest jej wdzięczny, całuje ją. Ich czułości widzi Ula.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-07
18:20 Brzydula, odc. 127/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula tłumaczy Markowi, że nie chce iść z nim na randkę z powodu Pauliny. Paulina chce zwolnić Violettę, ponieważ okazuje się, że to przez nią Pshemko odchodzi z firmy. Jasiek i Magda wracają z sesji zdjęciowej w RPA. Zachowują się, jakby byli pokłóceni. Robson zaprasza Magdę na studniówkę.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-08
10:30 Brzydula, odc. 119/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:05 Brzydula, odc. 120/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:40 Brzydula, odc. 121/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:15 Brzydula, odc. 122/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-09
10:30 Brzydula, odc. 123/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:05 Brzydula, odc. 124/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:35 Brzydula, odc. 125/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:10 Brzydula, odc. 126/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:45 Brzydula, odc. 127/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-10
18:20 Brzydula, odc. 128/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Violetta przekonuje Marka, że załatwiła powrót Pshemko. Okazuje się jednak, że to nieprawda. Do firmy przychodzi Krzysztof, zaalarmowany przez Aleksa. W Febo&Dobrzański pojawia się Ela. Jej związek z Rafałem nie wypalił.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 129/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Aleks nie chce się zgodzić na ponowne zatrudnienie Eli. Pshemko nie daje się przekonać Markowi do powrotu do firmy. Negocjuje już z konkurencją.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-11
18:20 Brzydula, odc. 130/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek umawia się z Ulą po pracy. Jasiek chce nakłonić Magdę, żeby nie szła z Robsonem na studniówkę. Okazuje się, że podczas wyjazdu do RPA coś zaszło między Jaśkiem i Magdą.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 131/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek zabiera Ulę na romantyczną kolację. Ich śladem podąża Paulina, która przyłapuje ich w restauracji. Jasiek imprezuje z Magdą i nie wraca do domu na noc. Rodzina jest przekonana, że zasiedział się u Kingi.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-12
18:20 Brzydula, odc. 132/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sebastian radzi Markowi, żeby dawał Uli prezenty. Marek wręcza jej książkę, która rzekomo jest dla niego ważna. Tak naprawdę wcale jej nie czytał. Ula myśli, że to powieść z kluczem. Marek jest przerażony zakończeniem książki. Władek zaczyna interesować się Elą. Zaprasza ją na randkę. Józef orientuje się, że syn go okłamał. Jasiek nie nocował u Kingi.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 133/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula zaprasza Marka na spotkanie, które nawiązuje do książki, prezentu od niego. Marek jest przekonany, że ta randka, tak jak w powieści, skończy się w łóżku. Nie ma jednak odwagi odmówić Uli. Jasiek i Kinga idą na studniówkę. Robson wybiera się na nią w towarzystwie Magdy, która ma ze sobą aparat cyfrowy ze zdjęciami z sesji w RPA. Jasiek wie, że te fotografie mogą go skompromitować.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-13
18:20 Brzydula, odc. 134/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula pyta Marka, co on w niej widzi. Marek przekonuje ją, że jest wyjątkowa. Ich spotkanie przerywa niespodziewany powrót Jaśka ze studniówki. Okazało się, że Kinga zerwała z nim po tym, jak zobaczyła, że na zdjęciach z RPA całuje się z Magdą. Lew domaga się spotkania z Pauliną. Twierdzi, że chodzi o sprawy zawodowe. Paulina obawia się jednak spotkania z nim sam na sam. Prosi Violettę, żeby jej towarzyszyła.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 135/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Lew zaczyna coraz wyraźniej interesować się Pauliną. Daje jej w prezencie kosztowny obraz Tamary Łempickiej. Ula zdaje sobie sprawę, że gdyby Paulina związała się z Lwem, nic już nie stałoby na drodze jej i Markowi. Jasiek próbuje przeprosić Kingę, ale ona nie chce go znać. Również Robson odwraca się od przyjaciela. Ula dowiaduje się, że po kilku latach wraca z Niemiec syn ich sąsiadki. Jest przerażona tą informacją.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-14
18:20 Brzydula, odc. 136/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Zbliżają się walentynki. Violetta postanawia zadbać o to, żeby tego dnia dostała dowód miłości. Marka denerwuje pojawienie się byłego chłopaka Uli - Bartka. Za namową Sebastiana zaprasza Ulę na romantyczną kolację w dniu zakochanych. Aleks zdaje sobie sprawę, że Lew interesuje się jego siostrą. Postanawia pomóc mu zdobyć serce Pauliny.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-15
10:05 Brzydula, odc. 128/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:40 Brzydula, odc. 129/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:15 Brzydula, odc. 130/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:50 Brzydula, odc. 131/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:25 Brzydula, odc. 132/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-16
09:50 Brzydula, odc. 133/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:20 Brzydula, odc. 134/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:55 Brzydula, odc. 135/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:30 Brzydula, odc. 136/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-17
18:20 Brzydula, odc. 137/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Paulina oczekuje, że narzeczony zabierze ją w walentynki na romantyczną kolację. Marek wie, że się nie rozdwoi, nie ma pojęcia, jak odmówić Uli. Violetta dostaje nieoczekiwaną walentynkę od bramkarza reprezentacji. Józef wymyśla pretekst, który pozwoli mu umówić się z Alą.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 138/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Paulina jest wściekła na narzeczonego za to, że zepsuł jej walentynki. Marek, po randce, odwozi Ulę do Rysiowa. Tam natykają się na Bartka, który jest podpity. Jasiek podejmuje próbę pogodzenia się z Kingą. Ala przyjeżdża z wizytą do Józefa.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-18
18:20 Brzydula, odc. 139/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Po bójce z Bartkiem Marek zostaje zatrzymany przez policję. Ula jest załamana i chce uwolnić go z aresztu. Violetta umawia się na sekretną randkę z bramkarzem reprezentacji.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 140/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W firmie ma się odbyć podpisanie listu intencyjnego w sprawie kontraktu z reprezentacją. W uroczystości uczestniczy Lew. Paulina wykorzystuje jego obecność, żeby odbyć z nim poważną rozmowę. Ula przeprasza Marka za zachowanie Bartka. Zapewnia go, że między nimi nic nie ma. Media zaczynają interesować się romansem Violetty z bramkarzem reprezentacji. Pshemko pogania współpracowników, żeby zdążyć z pokazem strojów reprezentacji. Iza pracuje ponad siły, traci przytomność.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-19
18:20 Brzydula, odc. 141/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karetka zabiera Izę do szpitala, a pokaz strojów reprezentacji zostaje odwołany. Józef, po rozmowie z Maćkiem, dochodzi do wniosku, że Ula jest nieszczęśliwa z powodu Marka i powinna dać raczej szansę Bartkowi. Marek jedzie z Ulą do Rysiowa, żeby odebrać samochód, który zostawił przed jej domem. Bramkarz reprezentacji rozwodzi się i chce, żeby Violetta wyjechała z nim do zagranicznego klubu.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 142/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek jest przekonany, że to Bartek stoi za kradzieżą jego samochodu. Bartek pojawia się w firmie. Prosi Ulę, żeby pomogła mu znaleźć pracę w Febo&Dobrzański. Violetta postanawia zwolnić się z pracy. Przygotowuje się do wyjazdu za granicę z bramkarzem reprezentacji. Okazuje się, że Iza jest w ciąży i przez jakiś czas nie będzie mogła przychodzić do pracy. Pshemko zastanawia się, kto ją zastąpi.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-20
18:20 Brzydula, odc. 143/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do firmy przychodzi żona bramkarza reprezentacji z ich dziećmi. Prosi Violettę, żeby nie rozbijała jej rodziny. Asystent Kuby nie daje sobie rady z obowiązkami. Pshemko daje mu ostatnie ostrzeżenie.

/ Polska / serial obyczajowy
18:55 Brzydula, odc. 144/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Nadchodzą urodziny Uli, niestety Marek zapomina o nich. Pshemko jest zaszokowany, ponieważ jego asystent, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, robi się nad wyraz efektywny. Postanawia dojść, co się za tym kryje.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-21
18:20 Brzydula, odc. 145/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula zaprasza przyjaciółki na urodziny. Violetta i Marek również wybierają się do Rysiowa. Natomiast Józef zaprasza Bartka. Wyjaśnia się tajemnica nadzwyczajnej pracowitości asystenta Pshemko. Magda przeprasza Jaśka. Próbuje wyciągnąć go na imprezę.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-22
09:55 Brzydula, odc. 137/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:30 Brzydula, odc. 138/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:05 Brzydula, odc. 139/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:45 Brzydula, odc. 140/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:15 Brzydula, odc. 141/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-23
11:05 Brzydula, odc. 142/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:40 Brzydula, odc. 143/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:15 Brzydula, odc. 144/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:50 Brzydula, odc. 145/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-24
16:50 Brzydula, odc. 146/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na urodzinach Uli pojawia się Bartek. Wzburzony Marek wychodzi i postanawia poczekać na Ulę w samochodzie. Jasiek wraca z imprezy, na którą wyciągnęła go Magda.

/ Polska / serial obyczajowy
17:25 Brzydula, odc. 147/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Bartek podąża śladem Marka i Uli. Przerywa ich randkę.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-25
16:50 Brzydula, odc. 148/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula nie chce spotykać się z Markiem, ponieważ obawia się szantażu Bartka. Natomiast Marek myśli, że Ula go unika. Jasiek podejmuje kolejną próbę pogodzenia się z Kingą. Aleks każe Adamowi prześwietlić współpracę Marka z firmą Maćka.

/ Polska / serial obyczajowy
17:25 Brzydula, odc. 149/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Bartek przychodzi do firmy i domaga się od Uli pomocy finansowej. Ula postanawia ostatecznie rozprawić się z szantażem Bartka. Aleks wciąż szuka haków na Marka.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-26
16:50 Brzydula, odc. 150/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Aleks proponuje Violetcie, że umorzy jej dług wobec firmy, w zamian za informacje obciążające Marka. Józef orientuje się, że Bartek skrzywdził kiedyś Ulę.

/ Polska / serial obyczajowy
17:25 Brzydula, odc. 151/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Aleks naciska Violettę w sprawie dostarczenia mu haków na Marka. Violetta obiecuje mu, że się wykaże. Marek obawia się, że niechcący uraził Ulę. Zastanawia się, jak ją przeprosić. Ula postanawia pomóc Jaśkowi odzyskać Kingę.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-27
16:50 Brzydula, odc. 152/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Violetta informuje Aleksa, że znalazła haka na Marka. Domaga się jednak rekompensaty za swoją współpracę. Niemal cała rodzina Cieplaków idzie na randki: Ula, Jasiek i ich tata. "Na gospodarstwie" zostaje tylko Beatka.

/ Polska / serial obyczajowy
17:25 Brzydula, odc. 153/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Randka Uli z Markiem zostaje niespodziewanie przerwana. W firmie wybucha skandal związany z Violettą i Aleksem. Violetta obawia się o swoje życie. Sebastian postanawia ją chronić. Przerażona Dąbrowska informuje Józefa, że z Bartkiem coś się stało.

/ Polska / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-28
16:50 Brzydula, odc. 154/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ula przejmuje się tajemniczym zniknięciem Bartka. Marek postanawia wyrzucić Aleksa z firmy. Paulina próbuje pomóc bratu. W Febo&Dobrzański pojawia się Iza. Pshemko jest przekonany, że wróciła na dobre. Violetta, obawiając się zemsty Aleksa, wciąż się ukrywa.

/ Polska / serial obyczajowy
17:25 Brzydula, odc. 155/180 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Aleks odchodzi z firmy. Marek i Ula są przekonani, że ich kłopoty się skończyły. Aleks jednak nie zamierza się poddawać. Marek ma za złe Paulinie, że trzymała stronę brata. Ula zauważa, jak bardzo Marek i Paulina oddalają się od siebie.

/ Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Brzydula. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Brzydula w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Brzydula.

Brzydula gdzie obejrzeć?


Brzydula można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry