Reklama

Brzydula godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Brzydula będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-25

06:10 Brzydula, odc. 53/55 Logo TVN Fabuła
Marek orientuje się, że Aleks ma kompromitujące go zdjęcia. Z pomocą Sebastiana próbuje je odzyskać, a jednocześnie opóźnić spotkanie Pauliny z Aleksem. Violetta nocuje u Uli.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 54/55 Logo TVN Fabuła
Wyjaśnia się zamieszanie ze zdjęciami. Jest na nich Violetta, która nocowała w gabinecie Marka. Natomiast Marka z Mirabellą Adam nie zdołał sfotografować.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-09-26

06:10 Brzydula, odc. 55 Logo TVN Fabuła
Violetta chce namówić Ulę, żeby podzieliła się z nią prowizją. Kiedy nie udaje się jej to, oskarża Ulę o wzięcie łapówki. Szkopuł w tym, że Michał, który przyszedł podpisać umowę, rzeczywiście wręczył Uli, w ramach podziękowań, torebkę z cukierkami i kopertą pieniędzy. Jasiek pożycza od Maćka samochód, pod pretekstem ćwiczenia manewrów. Kiedy Maciek przychodzi odebrać auto, okazuje się, że Jasiek zniknął.
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
06:45 Brzydula, odc. 56/180 Logo TVN Fabuła
Uli szczęśliwie udaje się uniknąć przyłapania z kopertą pełną pieniędzy. Jednak Violetta nie odpuszcza i cały czas próbuje udowodnić, że Ula wzięła łapówkę. Okazuje się, że Jasiek chciał zaimponować Kindze i podwiózł ją samochodem Maćka na pocztę.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-09-27

06:10 Brzydula, odc. 57/180 Logo TVN Fabuła
Ula postanawia ostatecznie oddać Michałowi prowizję. Pieniądze wypadają z koperty w obecności Marka. On jednak uznaje, że fakt, iż Ula chciała oddać prowizję, jest najlepszym dowodem na jej uczciwość. Marek prosi Ulę o pomoc w wyborze pierścionka zaręczynowego dla Pauliny. Maciek umawia się z Violettą. Chce powiedzieć jej, że jest biedny. Nie starcza mu odwagi. Oboje lądują w hotelu. Maciek trwoni pieniądze rodziców, które obiecał pożyczyć Uli na operację Józefa.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 58/180 Logo TVN Fabuła
Maciek usiłuje powstrzymać trwonienie pieniędzy rodziców. Jest jednak bezradny wobec wdzięków Violetty. Marek jedzie na lotnisko odebrać rodziców, którzy wracają z wakacji. Podczas jego nieobecności w firmie pojawia się Mirabella, żeby podziękować za kolczyki - prezent od Marka. Ula mówi, że kolczyki były gratisem do pierścionka zaręczynowego, czym sprawia, że Mirabella obraża się na Marka. Po powrocie z lotniska Marek mówi Paulinie, że muszą odwołać zaręczyny.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-09-28

06:10 Brzydula, odc. 59/180 Logo TVN Fabuła
Okazuje się, że rodzice Marka nie byli na wakacjach. Krzysztof musiał poddać się operacji serca w zagranicznej klinice. Paulina przekonuje Marka, że jego ojciec czuje się już dobrze i nie muszą odwoływać zaręczyn. Na tym tle dochodzi między nimi do kłótni. Aleks potajemnie ściąga na zaręczyny Klaudię. I Ula, i Violetta zapraszają na zaręczyny Maćka.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 60/180 Logo TVN Fabuła
Maciek nie odbiera telefonów ani od Uli, ani od Violetty. Ula orientuje się, że Maciek ma kłopoty. Pomaga mu zamknąć rachunek w hotelu. Violetta jest załamana faktem, że Maciek ją wystawił. Pojawia się na zaręczynach w towarzystwie Adama, ale szybko stamtąd znika, wraca do hotelu. Tu okazuje się, że nie może już korzystać z pokoju, który wynajmował Maciek. W kulminacyjnym momencie zaręczyn pojawia się Klaudia. Jest ubrana w suknię ślubną Pauliny.
/ Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 1/55 Logo TVN 7
"Brzydula" to wzruszająca i zabawna historia Uli Cieplak, mało urodziwej i niezamożnej dziewczyny, która rozpoczyna pracę w renomowanej firmie - Domu Mody Febo & Dobrzański. Ula pochodzi z Rysiowa, małej miejscowości pod Warszawą, gdzie nauczyła się, że na wszystko trzeba sobie zapracować, ale zawsze można liczyć na pomoc rodziny i przyjaznych sąsiadów. Świat, w którym zaczyna pracę, jest zgoła inny - mało kto zasłużył sobie na to, co ma, fortuny się dziedziczy, a karierę można zrobić w pięć minut. Równie szybko można to wszystko stracić, tym bardziej, że za każdym rogiem czyhają "życzliwi" gotowi w tym dopomóc. Pozostaje pytanie, jak długo może się tam utrzymać uczciwa, wrażliwa, dobroduszna Ula Cieplak. Jeśli zostanie, to czy ten świat ją zmieni? A może to Ula, dzięki swej dobroci i determinacji, go naprawi… Odcinek 1 Ula Cieplak stara się o pracę asystentki w Domu Mody Febo&Dobrzański. Traci jednak nadzieję, gdy narzeczona jej przyszłego szefa, Marka, rekomenduje na to stanowisko swoją przyjaciółkę Violettę. W rezultacie Ula jest już praktycznie zdecydowana wyjechać do pracy do Londynu, w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela, Maćka.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 2/55 Logo TVN 7
Violetta jest przekonana, że dostała pracę asystentki Marka. Sebastian nie wie, co począć z Ulą, na razie odsuwa problem, każe jej pomagać w pokazie nowej kolekcji projektanta firmy Pshemko, który ma się odbyć wieczorem. Ula zaprzyjaźnia się z sekretarką Sebastiana, Alą. W trakcie pokazu Prezes Febo&Dobrzański (ojciec Marka, Krzysztof) ogłasza, że przekaże zarządzanie firmą synowi lub Aleksowi (synowi jego zmarłego wspólnika).
/ Polska / serial obyczajowy

2018-09-29

06:05 Brzydula, odc. 51/55 Logo TVN Fabuła
Marek spotyka w klubie Mirabellę. Chce jej pokazać swoją firmę. W tym samym czasie do siedziby Febo&Dobrzański zdąża Paulina. Aleks zaalarmował ją, że nocami w gabinecie Marka pali się światło. Nie wie, że nocuje tam Violetta. Wysyła Adama, żeby zrobił Markowi kompromitujące zdjęcia. Ula mówi Maćkowi, że dostała propozycję prowizji.
/ Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 52/55 Logo TVN Fabuła
Markowi udaje się uniknąć konfrontacji z Pauliną, która nakrywa Violettę i nie pozwala jej nocować w firmie. Violetta przyjeżdża do Uli i prosi o nocleg.
/ Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 53/55 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 54/55 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 55 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
Reklama

2018-09-30

06:05 Brzydula, odc. 56/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 57/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 58/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 59/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 60/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy

2018-10-01

06:10 Brzydula, odc. 61/180 Logo TVN Fabuła
Paulina jest wściekła na Klaudię. Każe Markowi zwolnić ją. Marek próbuje przemówić Klaudii do rozsądku. Grozi, że zabierze jej lukratywny kontrakt w Mediolanie. Okazuje się, że Klaudia sama z niego zrezygnowała. Wróciła do Polski na dobre. Ula orientuje się, że Violetta szczerze przeżywa porzucenie przez Maćka. Wygląda na to, że Viola się w nim zakochała. Paulina wraca od jubilera, gdzie zwężała pierścionek zaręczynowy. Pyta Marka, komu kupił kolczyki.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 62/180 Logo TVN Fabuła
Markowi udaje się wytłumaczyć z kolczyków. Mówi, że to była premia dla Uli. Ula nie chce ich przyjąć, ale Marek nalega. W końcu Ula oddaje kolczyki do jubilera, żeby uzyskać pieniądze na operację ojca. Maciek upokarza się i podejmuje znowu pracę w pubie Ryśka. Odwiedza go tam Violetta, która jest przekonana, że to ekskluzywny lokal, w którym Maciek je lunch biznesowy. Jest zszokowana widząc Maćka pracującego na zmywaku.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 1/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 2/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 3/55 Logo TVN 7
Ula ratuje Marka, ale cały splendor spada na Violettę, która tak naprawdę jedynie odrobinę jej pomogła. Marek ulega naciskom narzeczonej i postanawia rozwiązać zamieszanie powstałe wokół obsady stanowiska jego asystentki.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 4/55 Logo TVN 7
Okazuje się, że heroiczny wyczyn Uli zarejestrowała kamera monitoringu. Przychylny Uli ochroniarz Władek chce pokazać to nagranie Markowi. Tymczasem Ula postanowiła, że wyjedzie z Maćkiem do Londynu. Maciek rzuca więc podłą robotę w pubie.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-02

06:10 Brzydula, odc. 63/180 Logo TVN Fabuła
Klaudia osacza Marka. On w końcu zgadza się z nią spotkać, ale nie zamierza znów jej ulegać. Wściekła Klaudia rzuca mu na odchodnym, że pożałuje. Violetta orientuje się wreszcie, że Maciek jest biedny. Zrywa z nim wszelkie kontakty. Maciek sprzedaje samochód i oddaje Uli pieniądze. Resztę funduszy na operację ojca pożycza jej Ala.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 64/180 Logo TVN Fabuła
Klaudia zwierza się Aleksowi, że nie widzi szans na powodzenie swej "misji". Aleks postanawia jej pomóc i podrzuca szal Klaudii na łóżko Marka i Pauliny. Violetta chce odzyskać względy Sebastiana, ale orientuje się, że on zaczął interesować się Anią.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 3/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 4/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Reklama
17:55 Brzydula, odc. 5/55 Logo TVN 7
Maciek jest zawiedziony, kiedy dowiaduje się, że Ula wróciła do pracy. Jest mu przykro. Ula zaczyna pracę i od razu musi zmierzyć się z nie lada zadaniem. Gabinet Marka zaczyna okupować Klaudia, której Marek unika od czasu feralnego pokazu…
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 6/55 Logo TVN 7
Konflikt między Markiem i Aleksem pogłębia się. Krzysztof orientuje się, że nie będą potrafili współpracować, a ich niesnaski negatywnie odbiją się na kondycji firmy. Podczas rodzinnego obiadu dochodzi do kolejnej awantury. Krzysztof musi podjąć jakaś decyzję, od niej zależy przyszłość firmy…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-03

06:10 Brzydula, odc. 65/180 Logo TVN Fabuła
Marek udaje, że szal jest prezentem dla Pauliny. Jednocześnie jest przestraszony determinacją Klaudii. Sebastian radzi mu, żeby zwodził Klaudię. Marek wpada we własne sidła. Całuje się z Klaudią, co widzi Ula. Ula prosi Michała, żeby przesłał jej informacje dotyczące dostawy materiałów. Michał zgadza się, mimo protestów Borysa. Informację przechwytuje Aleks, zamierza ją wykorzystać przeciwko Markowi.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 66/180 Logo TVN Fabuła
Aleks odkrywa, że materiały sprowadzane przez Marka zza wschodniej granicy zawierają włókno chronione na terenie Unii Europejskiej patentem. Każe Adamowi wysłać donos do celników. Jasiek chciałby, żeby Kinga poszła z nim na studniówkę. Nie umie się jednak zebrać, żeby ją o to poprosić. Ula próbuje poradzić bratu, jak zaprosić Kingę. Ania umawia się na randkę z Sebastianem. Violetta, chcąc pokrzyżować jej plany, zamyka Anię na klucz w pokoju ksero.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 5/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 6/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 7/55 Logo TVN 7
Marek przygotowuje się do konkursu. Tak naprawdę nie potrafi się jednak wziąć za robotę. Sebastian chce go wyciągnąć do klubu… Aleks nie zamierza rywalizować z Markiem uczciwie. Planuje fortelem wyciągnąć od niego szczegóły jego prezentacji.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 8/55 Logo TVN 7
Marek spotyka w klubie modelkę Mirabellę, za którą kiedyś się uganiał. Mirabella, próbująca swych sił jako piosenkarka, gra dziś wieczorem koncert. Marek prosi Ulę, żeby w tajemnicy przed Violettą i Pauliną zdobyła dwa bilety. Ula spotyka się z "klubem brzyduli" - Alą, Elą i Izą, czyli zwykłymi pracownicami firmy (nie modelkami). Dowiaduje się od nich o tym, że poprzednia sekretarka Marka straciła pracę, bo zakochała się w nim.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-04

06:10 Brzydula, odc. 67/180 Logo TVN Fabuła
Materiały zostają zatrzymane na granicy. Marek i Ula usiłują je uwolnić. Michał zapewnia ich, że to tylko rutynowa kontrola. Kiedy Kinga nie przychodzi na umówioną randkę, Jasiek zakrada się nocą do jej pokoju.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 68/180 Logo TVN Fabuła
Opóźnia się szycie kolekcji FD Sportivo. Aleks nakłania Krzysztofa do zwołania nadzwyczajnego zebrania zarządu. Poddaje pod głosowanie wniosek o odwołanie Marka z funkcji prezesa F&D. Jasiek i Kinga rozmawiają nocą w jej pokoju. Zasypiają. Rano Jasiek musi salwować się ucieczką, ale ojcu Kingi udaje się go dopaść.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 7/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 8/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 9/55 Logo TVN 7
Uli jest przykro z powodu Marka. Zaczyna traktować go chłodno i oficjalnie, choć przychodzi jej to z trudem. Paulina dowiaduje się, że Marek podrywał piosenkarkę. Jest na niego wściekła, zrywa zaręczyny.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 10/55 Logo TVN 7
Po rozmowach z Violettą, a także z matką Marka, Paulina postanawia reanimować swój związek. Pojawia się w gabinecie Marka, po godzinach pracy, niezwykle seksownie ubrana, z zamiarem dodania odrobiny pikanterii ich związkowi.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-05

06:10 Brzydula, odc. 69/180 Logo TVN Fabuła
Aleksowi nie udaje się odwołać Marka, któremu zarząd daje trochę czasu na rozwiązanie problemu opóźnienia. Marek postanawia jechać za granicę, żeby uwolnić materiały. Podczas jego nieobecności firmą będzie zarządzał Aleks. Violetta torpeduje kolejną randkę Sebastiana z Anią. Ania prosi Sebastiana, żeby więcej nie zawracał jej głowy.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 70/180 Logo TVN Fabuła
Marek orientuje się, że na granicy nic nie wskóra. Postanawia lecieć do Włoch, żeby dogadać się z firmą, która jest właścicielem patentu. Ula jest przekonana, że Aleks chce zaszkodzić Markowi i doprowadzić do zerwania umowy z Terleckim. Próbuje temu zapobiec, ale pogarsza tylko sytuację. Sebastian próbuje bezskutecznie umówić się z Anią. Wobec tego postanawia spotkać się z Violettą. Ania zmienia jednak zdanie i przychodzi do Sebastiana. Drzwi otwiera jej Violetta.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 9/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 10/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 11/55 Logo TVN 7
Paulina, w towarzystwie Violetty, wraca do firmy, żeby uwolnić Marka. Okazuje się jednak, że Marka nie ma. Paulina denerwuje się, wydzwania do Marka, ale on nie odbiera…
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 12/55 Logo TVN 7
Aleks jest niezadowolony, że Adamowi nie udało się uwieść Uli. Postanawia zająć się nią sam. Składa jej korupcyjną propozycję. Paulina nie chce, żeby Violetta spotykała się z jej bratem. Sugeruje, że Aleks nie jest dla niej odpowiednim mężczyzną.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-06

06:05 Brzydula, odc. 61/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 62/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 63/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 64/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 65/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:55 Brzydula, odc. 3/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
09:30 Brzydula, odc. 4/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:00 Brzydula, odc. 5/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:35 Brzydula, odc. 6/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:05 Brzydula, odc. 7/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-10-07

06:05 Brzydula, odc. 66/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 67/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 68/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 69/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 70/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:55 Brzydula, odc. 8/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
09:30 Brzydula, odc. 9/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:05 Brzydula, odc. 10/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:40 Brzydula, odc. 11/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-10-08

06:10 Brzydula, odc. 71/180 Logo TVN Fabuła
Terlecki zrywa umowę z F&D. Marek jest we Włoszech, więc Ula próbuje ratować sytuację. Prosi o pomoc Krzysztofa. On zaś kieruje ją do Aleksa. Ojciec Kingi nie pozwala córce spotykać się z Jaśkiem. Jasiek i Kinga umawiają się na sekretną randkę.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 72/180 Logo TVN Fabuła
Aleks chce dobrze wypaść w oczach Krzysztofa, przekonuje więc Terleckiego, żeby ten nie wycofywał się z umowy z F&D. Aleks jest przekonany, że to i tak na nic, bo Markowi nie uda się odblokować zatrzymanych na granicy materiałów. Ula ukrywa przed wszystkimi fakt, że Marek negocjuje uwolnienie materiałów. Jednak Aleks w końcu orientuje się, że Marek jest we Włoszech. Jasiek wybiera się na randkę z Kingą, ale nie ma z kim zostawić Beatki. W końcu prowadzi siostrę do pubu, w którym pracuje Maciek.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 11/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 12/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 13/55 Logo TVN 7
Jasiek bije się z kolegą, ma przez to kłopoty w szkole. Ula musi wyjść z pracy i pojechać do szkoły Jaśka, nie chce bowiem, żeby dyrekcja niepokoiła jej ojca, który choruje na serce. Violetta wykorzystuje nieobecność Uli, żeby oczernić ją w oczach Marka. Kończy się przecież okres próbny Uli i Violetty, lada dzień zapadnie decyzja co z ich dalszą karierą…
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 14/55 Logo TVN 7
Violetta podpisuje nową umowę o pracę, a Sebastian chce wspólnie z nią uczcić jej sukces. Ona jednak wciąż liczy na kolejną randkę z Aleksem. Aleks unika Violetty, ale okazuje się, że jedynie ona może mu pomóc podejrzeć prezentację Marka.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-09

06:10 Brzydula, odc. 73/180 Logo TVN Fabuła
Marek wynegocjował zwolnienie materiałów. F&D musi jedynie zapłacić Włochom za patent. Aleks za wszelką cenę próbuje zablokować przelew, o którego zrobienie Marek poprosił Ulę. Józef ma zabieg poszerzania naczyń wieńcowych. Ula chce jechać do ojca do szpitala, więc prosi Violettę o pomoc w realizacji przelewu.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 74/180 Logo TVN Fabuła
Okazuje się, że Violetta nie dopilnowała przelewu. Marek denerwuje się, bo ugoda przepadnie, o ile Włosi nie dostaną pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Ula próbuje wymusić na Aleksie podpis na formularzu przelewu, po czym Maciek wiezie ją do banku. Okazuje się jednak, że podpis Aleksa nie zgadza się ze wzorem znajdującym się w banku.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 13/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 14/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 15/55 Logo TVN 7
Rankiem Adam, wykorzystując hasło podane mu przez Violettę, włamuje się do komputera Uli i z jej maila przesyła Aleksowi prezentację Marka. Violetta jest przekonana, że "chodzi" z Aleksem. Zdaje sobie sprawę, że musi ukrywać ten fakt przed Pauliną.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 16/55 Logo TVN 7
Ula kończy prezentację Marka. Chce tym samym odzyskać zaufanie szefa. Ku jej zaskoczeniu prezentacja ląduje w koszu, a Marek obwinia ją o zdradę. Ula jest załamana, ale za namową Ali postanawia ratować Marka.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-10

06:10 Brzydula, odc. 75/180 Logo TVN Fabuła
Uli udaje się w końcu załatwić przelew. Aleks jest przekonany, że przegrał i stracił szansę na odwołanie Marka z funkcji prezesa. Marek wraca z Włoch, wszyscy gratulują mu sukcesu. Marek przyznaje się Uli, że sprawa negocjacji z Włochami nie jest jeszcze zamknięta. Marek musi zapłacić drugą ratę, na którą nie ma już pieniędzy. Marek prosi Paulinę, żeby wzięli kredyt pod hipotekę ich domu. Paulina odmawia. Ala proponuje, że zawiezie Ulę do szpitala. W ten sposób poznaje jej ojca. Józef zostaje wypisany ze szpitala.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 76/180 Logo TVN Fabuła
Marek szuka funduszy na dodatkową opłatę za patent. Ula przekonuje go, że Michał zgodził się oddać część pieniędzy za materiały. Marek i Ula jadą na spotkanie w tej sprawie, ale okazuje się, że Michał zniknął. Paulina prosi Violettę, żeby sprawdziła, z kim Marek umawia się na lunch. Violetta szpieguje Marka i jest zawiedziona, kiedy widzi w jego towarzystwie Ulę. Nie dopuszcza nawet takiej ewentualności, że to Ula jest tajemniczą inwestorką.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 15/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 16/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 17/55 Logo TVN 7
Violetta nie potrafi opracować nowej prezentacji. Proponuje więc Uli umowę - Ula wszystko rozpisze, a Violetta zaniesie to w jej imieniu Markowi. Ula i Maciek opracowują nową prezentację, a Violetta i Sebastian, czekając na gotowca od Uli, zajmują się sobą…
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 18/55 Logo TVN 7
Marek nie przyjmuje nowej prezentacji Uli, wciąż liczy na materiały opracowane przez Sebastiana i Violettę. Ula zostawia swoją prezentację Markowi i zdruzgotana opuszcza biuro. W ramach pocieszania Maciek zabiera ją nad Wisłę.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-11

06:10 Brzydula, odc. 77/180 Logo TVN Fabuła
Ula podsuwa Markowi pomysł, żeby założył nową firmę, na którą będzie mógł wziąć pożyczkę. W ten sposób uniknąłby obciążenia finansowego Febo&Dobrzański. Okazuje się jednak, że założenie firmy zajmie zbyt wiele czasu. Ula proponuje więc, żeby wziąć kredyt na firmę, którą swego czasu sama założyła. Jasiek umawia się z Kingą na randkę. Wieczorem do domu Cieplaków puka dzielnicowy. Jasiek został zatrzymany przez policję.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 78/180 Logo TVN Fabuła
Okazuje się, że ojciec Kingi zamknął Jaśka w garażu, a następnie zgłosił na policji włamanie. Marek pomaga Uli zwolnić Jaśka z aresztu. Violetta dowiaduje się, że kończy się pobyt w hotelu, za który zapłaciła jej firma. Próbuje podsunąć do podpisu Markowi przedłużenie rezerwacji. Maciek zdecydowanie odradza Uli, żeby zadłużała się dla Marka. Markowi nie udaje się załatwić pieniędzy na opłatę za patent. Jest zmuszony prosić Ulę, żeby wzięła kredyt na swoją firmę.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 17/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 18/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 19/55 Logo TVN 7
Violetta ma pretensje do Uli, że nie przysłała jej prezentacji. Jest przekonana, że będzie kosztowało ją to utratę posady. Marek potrzebuje czasu na zapoznanie się z prezentacją przygotowaną przez Ulę. Niestety Aleks nie zgadza się na przerwę w posiedzeniu zarządu.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 20/55 Logo TVN 7
Marek szykuje się do wyjazdu na targi w Mediolanie. Wcześniej jednak dziękuje Uli i przedłuża jej umowę o pracę. Aleks nie ma zamiaru godzić się z ewentualną przegraną. Szuka sposobu na zdyskwalifikowanie Marka.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-12

06:10 Brzydula, odc. 79/180 Logo TVN Fabuła
Ula bierze kredyt, żeby ratować Marka. Paulina dowiaduje się, że Markowi pomaga tajemnicza inwestorka. Próbuje poznać jej tożsamość. W tym celu śledzi Marka, który w ramach podziękowania, zaprasza Ulę do restauracji. Violetcie nie udaje się przenocować u Sebastiana. Wraca do hotelu, ale okazuje się tam również nie może już liczyć na nocleg.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 80/180 Logo TVN Fabuła
Marek jest zaniepokojony nieprzychylną prasą nowej kolekcji. Załatwia wizytę ekipy telewizyjnej. Ula występuje przed kamerą, co wzbudza wściekłość Pshemko. Violetta symuluje zasłabnięcie, żeby móc zanocować u Sebastiana. Następnego dnia Sebastian każe jej pójść się przebadać. Violetta wraca od lekarza i informuje Sebastiana, że jest w ciąży. Kinga przychodzi do Jaśka i mówi mu, że uciekła z domu.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 19/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 20/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 21/55 Logo TVN 7
Paulina i Violetta postanawiają znaleźć dowody zdrady Marka. Przesłuchują Ulę. Paulina chce sprawdzić biurko Marka, ale Ula odmawia wydania klucza. Aleks przedstawia Krzysztofowi dowody wskazujące na to, że Marek defrauduje firmowe pieniądze. Krzysztof wstrzymuje się z osądem do momentu powrotu Marka z Mediolanu. Józef w tajemnicy przed bliskimi podejmuje dodatkową pracę.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 22/55 Logo TVN 7
Violetta jest wdzięczna Paulinie za zwolnienie brzyduli. Jasiek szykuje się na imprezę, ale nie ma z kim zostawić Beatki. W końcu wychodzi i zostawia siostrę samą. Marek wraca z Mediolanu. Przed domem zastaje spakowane walizki…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-13

06:05 Brzydula, odc. 71/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 72/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 73/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 74/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 75/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:45 Brzydula, odc. 13/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
09:20 Brzydula, odc. 14/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
09:50 Brzydula, odc. 15/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:25 Brzydula, odc. 16/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-10-14

06:05 Brzydula, odc. 76/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 77/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 78/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 79/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 80/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:55 Brzydula, odc. 17/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
09:30 Brzydula, odc. 18/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:05 Brzydula, odc. 19/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:40 Brzydula, odc. 20/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:15 Brzydula, odc. 21/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:50 Brzydula, odc. 22/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-10-15

06:10 Brzydula, odc. 81/180 Logo TVN Fabuła
Marek przekonuje Ulę, że dobrze wypadła przed kamerą. Wieczorem rodzina Uli ogląda relację w telewizji. Okazuje się, że Ulę zastąpiła Paulina. Ojciec Kingi przychodzi po córkę z policją. Okazuje się, że Kinga jest pełnoletnia. Jej ojciec odchodzi z kwitkiem. Sebastian nie może dojść do siebie po rewelacjach Violetty. Podejrzewa, że to nie z nim Violetta jest w ciąży.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 82/180 Logo TVN Fabuła
Maciek jest przejęty decyzją Uli, żeby wziąć kredyt dla Marka. Chce pomóc Uli sprzedać stare kolekcje Pshemko, które Marek jej "sprzedał", żeby w ten sposób ukryć pożyczkę. Sebastian podejrzewa, że Violetta jest w ciąży z Maćkiem. Violetta próbuje przekonać go, że nigdy by się nie spotykała z pomywaczem w knajpie. Jednak od Marka Sebastian dowiaduje się, że Maciek jest wziętym przedsiębiorcą.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 21/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 22/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 23/55 Logo TVN 7
Marek nocuje u Sebastiana, gdzie natyka się na Violettę. Marek anuluje wypowiedzenie Uli i wyjaśnia zarządowi, dlaczego dobro firmy wymagało, żeby wynajął Klaudii mieszkanie. Paulina dowiaduje się dlaczego Marek poleciał do Mediolanu.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 24/55 Logo TVN 7
Paulina i Marek godzą się. Nadchodzą dwie opinie ekspertów, oceniające prezentację Marka. Jedna z nich jest negatywna. Decydująca będzie więc opinia trzecia…
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-16

06:10 Brzydula, odc. 83/180 Logo TVN Fabuła
Marek, chcąc walczyć ze złą prasą, postanawia zatrudnić specjalistę do spraw promocji. Podczas nieobecności Marka w firmie pojawia się Julia. Ula jest przekonana, że to kolejna była kochanka Marka. Paulina obiecuje Violetcie, że pomoże zmotywować Sebastiana, aby wziął on odpowiedzialność za dziecko. Kinga, zainspirowana przez Józefa, podejmuje nieudaną próbę pogodzenia się z ojcem.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 84/180 Logo TVN Fabuła
Okazuje się, że Julia jest zapowiadanym przez Marka specjalistą od promocji. Uli jest głupio, że źle ją oceniła. Marek przekonuje Sebastiana, żeby wziął odpowiedzialność za dziecko Violetty. Maciek od Uli dowiaduje się, że Violetta jest w ciąży.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 23/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 24/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 25/55 Logo TVN 7
Ekspertyza prof. Rychtera jest pozytywna. Zarząd wybiera Marka na nowego prezesa Febo&Dobrzański, ale Aleks pozostanie w firmie jeszcze przez rok. Jeśli w tym czasie Marek nie osiągnie zapowiedzianych dochodów, Aleks zastąpi go na stanowisku Prezesa.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 26/55 Logo TVN 7
Ula przychodzi na imprezę z okazji wyboru Marka na prezesa firmy. Wciąż nie wie, że jej ojciec został zabrany przez pogotowie do szpitala. Dowiaduje się o tym w momencie, gdy Marek chce jej publicznie podziękować i ogłosić, że awansuje ją na asystentkę prezesa.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-17

06:10 Brzydula, odc. 85/180 Logo TVN Fabuła
Marek obiecuje Uli spotkanie w sprawie sprzedaży starych kolekcji Pshemko, jednak co chwilę coś im przeszkadza. Aleks nadal unika Julii, nie przychodzi do pracy. Julia dowiaduje się o tajemniczej inwestorce Marka. Chce poznać jej tożsamość. Wieczorem przed gabinetem Marka zjawiają się również Klaudia i Domi. Marek nie wie, co począć z kłócącymi się o niego kobietami. Na domiar złego przed gabinetem Marka pojawia się Paulina.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 86/180 Logo TVN Fabuła
Podczas gdy Marek usiłuje uspokoić Paulinę, Ula pozbywa się Klaudii i Domi. Marek jest wdzięczny Uli za ratunek. Chce z nią porozmawiać o jej firmie. Niespodziewanie dołącza do nich Maciek, nastawiony przez Violettę przeciwko Markowi. Między Maćkiem a Markiem dochodzi do spięcia. Violetta odrzuca propozycję wsparcia, którą składa jej Maciek. Na prośbę Sebastiana zgadza się poddać badaniu USG, które ustali, kiedy zaszła w ciążę.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 25/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 26/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 27/55 Logo TVN 7
Józef dochodzi do siebie, okazuje się, że to był jedynie stan przedzawałowy. Marek daje Uli awans i podwyżkę, zostaje asystentką prezesa.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 28/55 Logo TVN 7
Aleks chce storpedować plany biznesowe Marka. Uniemożliwia mu wzięcie kredytu na zakup sklepów, w których byłaby sprzedawana kolekcja sportowa. Z pomocą Markowi przychodzi ojciec.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-18

06:10 Brzydula, odc. 87/180 Logo TVN Fabuła
Marek sugeruje Uli, żeby rozwijała swoją firmę bez niczyjej pomocy. Ula twardo staje w obronie Maćka. Maciek jednak postanawia wycofać się ze współpracy z Ulą. Violetta poddaje się badaniu USG. Okazuje się, że wcale nie jest w ciąży.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 88/180 Logo TVN Fabuła
Ula przekonuje Maćka, żeby się nie wycofywał. Sebastian ostrzega Marka przed współpracą z Maćkiem. Jego zdaniem Maciek to oszust i kombinator, jest dla Marka i firmy wielkim zagrożeniem. Violetta kradnie innej kobiecie badanie USG. Zaczyna udawać przed Sebastianem, że jest w ciąży.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 27/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 28/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 29/55 Logo TVN 7
Okazuje się, że Terlecki nie chciał umówić się z Markiem ponieważ jest bardzo zajęty. Uli udaje się zaaranżować spotkanie obu panów podczas charytatywnego turnieju tenisa, w którym będzie grał Terlecki. Żeby zrobić dobre wrażenie, Marek ćwiczy na kortach z Sebastianem.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 30/55 Logo TVN 7
Iza nie martwi się swoim zwolnieniem, bo Pshemko regularnie wyrzuca ją z pracy tylko po to, żeby zaraz ponownie zatrudnić. Ala, Ela i Iza pomagają Uli wyciągnąć podstępem projekty. Józef wychodzi ze szpitala.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-19

06:10 Brzydula, odc. 89/180 Logo TVN Fabuła
Marek przeprowadza z Maćkiem poważną rozmowę. W rezultacie obaj dochodzą do porozumienia. Ustalają wraz z Ulą szczegóły ich wspólnego biznesu. Pshemko nie zgadza się na sprzedaż swoich starych kolekcji. Na prośbę Uli Marek stara się go przekonać. Pshemko jest jednak nieprzejednany. Sebastian lituje się nad Violettą i pozwala jej zamieszkać u siebie.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 90/180 Logo TVN Fabuła
Ula próbuje rozkręcić aukcję internetową, na której sprzedawana jest suknia ze starej kolekcji F&D. Ma nadzieję, że Pshemko zmieni zdanie, jeśli kreacja osiągnie przyzwoitą cenę. Okazuje się, że suknię kupiła Ala, która chciała w ten sposób pomóc Uli. Paulina postanawia wyswatać Julię i Aleksa.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 29/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 30/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 31/55 Logo TVN 7
Pomimo braku projektów Marek jedzie na korty spotkać się ze znajomym ojca. W międzyczasie Pshemko przychodzi do pracy i przynosi projekty. Ula postanawia zawieźć je Markowi. Jej pojawienie się na kortach wzbudza protest Pauliny, która uważa, że Ula, swoim zachowaniem i wyglądem, niszczy renomę ich firmy.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 32/55 Logo TVN 7
Marek zabiera Ulę na spotkanie z Terleckim. Niestety, spotkanie wypada słabo, Terlecki jest uprzedzony do Uli z powodu jej nieatrakcyjnego wyglądu.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-20

06:05 Brzydula, odc. 81/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 82/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 83/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 84/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 85/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:55 Brzydula, odc. 23/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
09:30 Brzydula, odc. 24/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:00 Brzydula, odc. 25/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:35 Brzydula, odc. 26/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-10-21

06:05 Brzydula, odc. 86/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 87/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 88/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 89/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 90/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
10:05 Brzydula, odc. 27/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:40 Brzydula, odc. 28/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:15 Brzydula, odc. 29/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:50 Brzydula, odc. 30/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:25 Brzydula, odc. 31/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
13:00 Brzydula, odc. 32/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-10-22

06:10 Brzydula, odc. 91/180 Logo TVN Fabuła
Pshemko łaskawie zgadza się rozważyć sprzedaż jego kreacji przez Internet, ponieważ pierwsza aukcja zakończyła się sukcesem. W sekrecie sam zaczyna podbijać cenę kolejnej licytowanej sukni. Ula ma pilnować, aby Pshemko miał dobry humor w trakcie nadzorowanej przez nią sesji zdjęciowej. Pshemko nie akceptuje modela, który pozuje do zdjęć. Ula prosi Jaśka, który akurat jest w firmie, żeby zgodził się pozować. Jasiek stawia się Pshemko, który z wściekłości zrywa sesję. Paulina postanawia urządzić przyjęcie powitalne dla Julii. Aleks nie jest zachwycony tym pomysłem.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 92/180 Logo TVN Fabuła
Okazuje się, że asertywność Jaśka zrobiła na Pshemko dobre wrażenie. Pshemko akceptuje zdjęcia, decyduje też, że Jasiek odegra kluczową rolę podczas premierowego pokazu FD Sportivo. Pshemko wylicytował własną suknię za bardzo wysoką cenę. Po takim sukcesie, chcąc nie chcąc, musi się zgodzić na sprzedaż swoich kreacji przez Internet. Brzydule organizują w bufecie wieczór andrzejkowy. Według wróżby Ula pierwsza wyjdzie za mąż. Ula żartuje, że pewnie za pierwszego mężczyznę, którego zobaczy. Wówczas w drzwiach bufetu staje Marek. Paulina urządza imprezę powitalną dla Julii. Aleks pojawia się na niej w towarzystwie Klaudii.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 31/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 32/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 33/55 Logo TVN 7
Marek nie zabiera Uli na kolejne spotkanie z Terleckim. Ale w trakcie spotkania musi skorzystać z jej pomocy. Maciek ma dla Józefa propozycję wspólnego biznesu. Józef ma robić szkatułki z drewna, które Maciek wstawi do sklepu.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 34/55 Logo TVN 7
Marek jest wściekły, że pojawiła się konkurencyjna oferta. Jest przekonany, że to sabotaż Aleksa. Ula z pomocą "klubu brzyduli" prowadzi śledztwo. Odkrywa, że Aleks spotkał się poprzedniego dnia w firmie z przedstawicielką konkurencji.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-23

06:10 Brzydula, odc. 93/180 Logo TVN Fabuła
Ula przekonuje brata, że musi jej pomóc i pojawić się na premierze FD Sportivo. Jasiek nie ma na to ochoty, ale w końcu zgadza się. Ula przekonuje Marka, że wczorajsza wróżba to był tylko żart. Iza i Ela, które są przekonane, że Ula kocha się w Maćku, postanawiają jej pomóc. Biorą go na poważną rozmowę. Maciek zaczyna myśleć, że Ula się w nim kocha. Kurier ma problemy z dostarczeniem Pshemko wylicytowanej przez niego sukni. Dzięki temu Ula poznaje sekret pilnie skrywany przez Pshemko – że tak naprawdę nazywa się on Wieńczysław Wycior.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 94/180 Logo TVN Fabuła
Maciek jest przejęty rewelacjami brzydul. Dystansuje się nieco od Uli. Również Marek zaczyna wierzyć, że Ula kocha się z Maćku. Sebastian ostrzega Marka, że to zauroczenie może mieć fatalne skutki dla firmy. Violetta próbuje jak najszybciej zajść w ciążę, ale bez skutku. Wypytuje Izę, jak można sobie pomóc w poczęciu dziecka.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 33/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 34/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 35/55 Logo TVN 7
Aleks wymiguje się z oskarżenia o zdradę firmy. Violetta przekonuje Paulinę, że fałszywe oskarżenie Aleksa to sprawka Uli. Sebastian pozwala Violetcie pomieszkiwać u niego, dopóki nie znajdzie sobie pokoju do wynajęcia.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 36/55 Logo TVN 7
Violetta przekonuje Paulinę, że pozbędą się Uli, rozsiewając plotki na jej temat. Rozpowiada pracownikom firmy, że Ula na wszystkich donosi i knuje intrygi. Józef spieszy się ze szkatułkami, żeby wyrobić się w obiecanym Maćkowi terminie. Jasiek i Beatka pomagają mu. Beatka ozdabia szkatułki dziecinnymi rysunkami.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-24

06:10 Brzydula, odc. 95/180 Logo TVN Fabuła
Paulina naciska na Marka, żeby usunąć Ulę z listy gości premierowego pokazu FD Sportivo. Jej zdaniem Ula może zaszkodzić wizerunkowi firmy. Marek postanawia poważnie porozmawiać z Ulą. Violetta orientuje się, że brzydule wiedzą, że nie jest ona w ciąży. Jest przekonana, że sekret zdradziła Ula. W ramach zemsty mówi Pshemko, że Jasiek to brat Uli. Pshemko chce usunąć Jaśka z premierowego pokazu FD Sportivo, ale Ula sprytnie przekonuje go, żeby tego nie robił. Sugeruje, że w przeciwnym wypadku zdradzi tajemnicę jego nazwiska.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 96/180 Logo TVN Fabuła
Marek chce, żeby Ula dobrze się prezentowała na premierze FD Sportivo, więc daje jej w prezencie piękną suknię. Sebastian odkrywa, że Violetta nie jest w ciąży. Zrywa z nią. Violetta jest przekonana, że to Ula powiedziała Sebastianowi prawdę. W akcie zemsty niszczy jej suknię.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 35/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 36/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 37/55 Logo TVN 7
Helena i Krzysztof wyjeżdżają na wakacje. Marek odwozi ich na lotnisko. W tym czasie w firmie pojawia się Terlecki, który miał obejrzeć kolekcję sportową. Pshemko nie jest jeszcze gotowy, ale Violetta zajmuje się gościem.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 38/55 Logo TVN 7
Terlecki daje Markowi 24 godziny na decyzję w sprawie współpracy. Violetta winą za niepodpisanie kontraktu obarcza Ulę. Konsekwentnie nastawia do niej negatywnie pracowników Febo&Dobrzański. Rozsyła po firmie maila z wizerunkiem Uli jako Szpiega z Krainy Deszczowców. Ula zaczyna odczuwać niechęć współpracowników, bardzo to przeżywa. Właściciel galerii przyjmuje od Maćka szkatułki, ale z zastrzeżeniem, że zapłaci dopiero po sprzedaniu towaru.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-25

06:10 Brzydula, odc. 97/180 Logo TVN Fabuła
Ula nie zdaje sobie sprawy, że Violetta zniszczyła jej suknię. Paulina uczula Marka, że na premierze FD Sportivo będzie Ingrid Krüger - wpływowa recenzentka świata mody. Marek zapewnia Paulinę, że Ula nie przyniesie im wstydu. Rozpoczyna się pokaz, jednym z modeli jest Jasiek. Za kulisami Ula orientuje się, że jej suknia została zniszczona. Zaraz potem Marek wzywa ją na wybieg, żeby tłumaczyła Ingrid jego przemówienie.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 98/180 Logo TVN Fabuła
Ula ratuje się pomysłem - przebiera się szybko w szlafrok i rękawice bokserskie. Paulina i Pshemko są przekonani, że Ula skompromitowała firmę w oczach Ingrid Krüger. Następnego dnia okazuje się jednak, że recenzentce pokaz się spodobał, a najbardziej - oryginalny występ Uli. Julia próbuje dociec, dlaczego Aleks jej nie cierpi. W końcu dowiaduje się prawdy. Przerażona mówi Markowi, że Aleks wie o nich wszystko.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 37/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 38/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 39/55 Logo TVN 7
Marek staje w obronie Uli. Zwołuje zebranie, na którym gani praktyki Violetty i chwali Ulę. Niestety odnosi to odwrotny skutek. Wszyscy uważają Ulę za skarżypytę.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 40/55 Logo TVN 7
Marek podpisuje umowę z Terleckim. W podziękowaniu za dobrą pracę zaprasza Ulę na pokaz mody. Violetta nie chce się pogodzić ze zwolnieniem, ale Marek jest nieugięty. Nie pomaga wstawiennictwo Pauliny, Sebastiana, a nawet Uli. W akcie zemsty Violetta przekazuje Aleksowi tekst umowy, jaką Marek zawarł z Terleckim.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-26

06:10 Brzydula, odc. 99/180 Logo TVN Fabuła
Aleks nienawidzi Julii, bo wiele lat temu, kiedy była jego dziewczyną, miała romans z Markiem. Paulina prosi Julię, żeby została świadkiem na jej ślubie. O to samo chce poprosić Aleksa. Ula martwi się o Violettę, która od momentu zerwania z Sebastianem, nie daje znaku życia. Nie przychodzi do pracy, nie odbiera telefonu. Ula wpada na pomysł, żeby skontaktować się z nią przez serwis randkowy, którego używa Violetta. Violetta odpisuje, jednak jej wiadomość brzmi jak list samobójcy.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 100/180 Logo TVN Fabuła
Ula i Marek są tak przejęci listem Violetty, że umawiają się z nią poprzez serwis randkowy. Chcą się z nią spotkać i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Aleks ma ogłosić coś ważnego podczas obiadu, który urządza Krzysztof i Helena. Marek obawia się, że Aleks opowie o jego romansie z Julią. Chce z nim porozmawiać na spokojnie, ale Aleks nie chce go wysłuchać. Ula czeka w umówionym miejscu na Violettę. W końcu ją dostrzega. Violetta, słysząc wołanie Uli, zaczyna uciekać.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 39/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 40/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 41/55 Logo TVN 7
Violetta przekonuje Marka, żeby przywrócił ją do pracy. Zarzeka się, że cierpi na mitomanię i dlatego rozsiewała plotki na temat Uli. Sebastian zaczyna podejrzewać, że Marek ma romans z Violettą. Jasiek stara się unikać Marzenki.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 42/55 Logo TVN 7
Sebastian jest coraz bardziej przekonany, że Marek ma romans z Violettą. Wstawiony, jedzie do mieszkania Marka i Pauliny. Zaczyna dobijać się do drzwi. Ela próbuje swatać Ulę z Rafałem, znajomym Artura.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-27

06:05 Brzydula, odc. 91/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Brzydula. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Brzydula w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Brzydula.

Emisja w stacjach

Brzydula można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info