Reklama

Brzydula godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Brzydula będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-23

17:55 Brzydula, odc. 35/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Aleks wymiguje się z oskarżenia o zdradę firmy. Violetta przekonuje Paulinę, że fałszywe oskarżenie Aleksa to sprawka Uli. Sebastian pozwala Violetcie pomieszkiwać u niego, dopóki nie znajdzie sobie pokoju do wynajęcia.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 36/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Violetta przekonuje Paulinę, że pozbędą się Uli, rozsiewając plotki na jej temat. Rozpowiada pracownikom firmy, że Ula na wszystkich donosi i knuje intrygi. Józef spieszy się ze szkatułkami, żeby wyrobić się w obiecanym Maćkowi terminie. Jasiek i Beatka pomagają mu. Beatka ozdabia szkatułki dziecinnymi rysunkami.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-24

06:10 Brzydula, odc. 95/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Paulina naciska na Marka, żeby usunąć Ulę z listy gości premierowego pokazu FD Sportivo. Jej zdaniem Ula może zaszkodzić wizerunkowi firmy. Marek postanawia poważnie porozmawiać z Ulą. Violetta orientuje się, że brzydule wiedzą, że nie jest ona w ciąży. Jest przekonana, że sekret zdradziła Ula. W ramach zemsty mówi Pshemko, że Jasiek to brat Uli. Pshemko chce usunąć Jaśka z premierowego pokazu FD Sportivo, ale Ula sprytnie przekonuje go, żeby tego nie robił. Sugeruje, że w przeciwnym wypadku zdradzi tajemnicę jego nazwiska.
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
06:45 Brzydula, odc. 96/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek chce, żeby Ula dobrze się prezentowała na premierze FD Sportivo, więc daje jej w prezencie piękną suknię. Sebastian odkrywa, że Violetta nie jest w ciąży. Zrywa z nią. Violetta jest przekonana, że to Ula powiedziała Sebastianowi prawdę. W akcie zemsty niszczy jej suknię.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 35/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 36/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 37/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Helena i Krzysztof wyjeżdżają na wakacje. Marek odwozi ich na lotnisko. W tym czasie w firmie pojawia się Terlecki, który miał obejrzeć kolekcję sportową. Pshemko nie jest jeszcze gotowy, ale Violetta zajmuje się gościem.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 38/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Terlecki daje Markowi 24 godziny na decyzję w sprawie współpracy. Violetta winą za niepodpisanie kontraktu obarcza Ulę. Konsekwentnie nastawia do niej negatywnie pracowników Febo&Dobrzański. Rozsyła po firmie maila z wizerunkiem Uli jako Szpiega z Krainy Deszczowców. Ula zaczyna odczuwać niechęć współpracowników, bardzo to przeżywa. Właściciel galerii przyjmuje od Maćka szkatułki, ale z zastrzeżeniem, że zapłaci dopiero po sprzedaniu towaru.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-25

06:10 Brzydula, odc. 97/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula nie zdaje sobie sprawy, że Violetta zniszczyła jej suknię. Paulina uczula Marka, że na premierze FD Sportivo będzie Ingrid Krüger - wpływowa recenzentka świata mody. Marek zapewnia Paulinę, że Ula nie przyniesie im wstydu. Rozpoczyna się pokaz, jednym z modeli jest Jasiek. Za kulisami Ula orientuje się, że jej suknia została zniszczona. Zaraz potem Marek wzywa ją na wybieg, żeby tłumaczyła Ingrid jego przemówienie.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 98/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula ratuje się pomysłem - przebiera się szybko w szlafrok i rękawice bokserskie. Paulina i Pshemko są przekonani, że Ula skompromitowała firmę w oczach Ingrid Krüger. Następnego dnia okazuje się jednak, że recenzentce pokaz się spodobał, a najbardziej - oryginalny występ Uli. Julia próbuje dociec, dlaczego Aleks jej nie cierpi. W końcu dowiaduje się prawdy. Przerażona mówi Markowi, że Aleks wie o nich wszystko.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 37/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 38/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 39/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek staje w obronie Uli. Zwołuje zebranie, na którym gani praktyki Violetty i chwali Ulę. Niestety odnosi to odwrotny skutek. Wszyscy uważają Ulę za skarżypytę.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 40/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek podpisuje umowę z Terleckim. W podziękowaniu za dobrą pracę zaprasza Ulę na pokaz mody. Violetta nie chce się pogodzić ze zwolnieniem, ale Marek jest nieugięty. Nie pomaga wstawiennictwo Pauliny, Sebastiana, a nawet Uli. W akcie zemsty Violetta przekazuje Aleksowi tekst umowy, jaką Marek zawarł z Terleckim.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-26

06:10 Brzydula, odc. 99/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Aleks nienawidzi Julii, bo wiele lat temu, kiedy była jego dziewczyną, miała romans z Markiem. Paulina prosi Julię, żeby została świadkiem na jej ślubie. O to samo chce poprosić Aleksa. Ula martwi się o Violettę, która od momentu zerwania z Sebastianem, nie daje znaku życia. Nie przychodzi do pracy, nie odbiera telefonu. Ula wpada na pomysł, żeby skontaktować się z nią przez serwis randkowy, którego używa Violetta. Violetta odpisuje, jednak jej wiadomość brzmi jak list samobójcy.
/ Polska / serial obyczajowy
Reklama
06:45 Brzydula, odc. 100/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula i Marek są tak przejęci listem Violetty, że umawiają się z nią poprzez serwis randkowy. Chcą się z nią spotkać i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Aleks ma ogłosić coś ważnego podczas obiadu, który urządza Krzysztof i Helena. Marek obawia się, że Aleks opowie o jego romansie z Julią. Chce z nim porozmawiać na spokojnie, ale Aleks nie chce go wysłuchać. Ula czeka w umówionym miejscu na Violettę. W końcu ją dostrzega. Violetta, słysząc wołanie Uli, zaczyna uciekać.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 39/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 40/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 41/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Violetta przekonuje Marka, żeby przywrócił ją do pracy. Zarzeka się, że cierpi na mitomanię i dlatego rozsiewała plotki na temat Uli. Sebastian zaczyna podejrzewać, że Marek ma romans z Violettą. Jasiek stara się unikać Marzenki.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 42/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Sebastian jest coraz bardziej przekonany, że Marek ma romans z Violettą. Wstawiony, jedzie do mieszkania Marka i Pauliny. Zaczyna dobijać się do drzwi. Ela próbuje swatać Ulę z Rafałem, znajomym Artura.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-27

06:05 Brzydula, odc. 91/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Pshemko łaskawie zgadza się rozważyć sprzedaż jego kreacji przez Internet, ponieważ pierwsza aukcja zakończyła się sukcesem. W sekrecie sam zaczyna podbijać cenę kolejnej licytowanej sukni. Ula ma pilnować, aby Pshemko miał dobry humor w trakcie nadzorowanej przez nią sesji zdjęciowej. Pshemko nie akceptuje modela, który pozuje do zdjęć. Ula prosi Jaśka, który akurat jest w firmie, żeby zgodził się pozować. Jasiek stawia się Pshemko, który z wściekłości zrywa sesję. Paulina postanawia urządzić przyjęcie powitalne dla Julii. Aleks nie jest zachwycony tym pomysłem.
/ Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 92/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Okazuje się, że asertywność Jaśka zrobiła na Pshemko dobre wrażenie. Pshemko akceptuje zdjęcia, decyduje też, że Jasiek odegra kluczową rolę podczas premierowego pokazu FD Sportivo. Pshemko wylicytował własną suknię za bardzo wysoką cenę. Po takim sukcesie, chcąc nie chcąc, musi się zgodzić na sprzedaż swoich kreacji przez Internet. Brzydule organizują w bufecie wieczór andrzejkowy. Według wróżby Ula pierwsza wyjdzie za mąż. Ula żartuje, że pewnie za pierwszego mężczyznę, którego zobaczy. Wówczas w drzwiach bufetu staje Marek. Paulina urządza imprezę powitalną dla Julii. Aleks pojawia się na niej w towarzystwie Klaudii.
/ Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 93/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula przekonuje brata, że musi jej pomóc i pojawić się na premierze FD Sportivo. Jasiek nie ma na to ochoty, ale w końcu zgadza się. Ula przekonuje Marka, że wczorajsza wróżba to był tylko żart. Iza i Ela, które są przekonane, że Ula kocha się w Maćku, postanawiają jej pomóc. Biorą go na poważną rozmowę. Maciek zaczyna myśleć, że Ula się w nim kocha. Kurier ma problemy z dostarczeniem Pshemko wylicytowanej przez niego sukni. Dzięki temu Ula poznaje sekret pilnie skrywany przez Pshemko – że tak naprawdę nazywa się on Wieńczysław Wycior.
/ Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 94/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Maciek jest przejęty rewelacjami brzydul. Dystansuje się nieco od Uli. Również Marek zaczyna wierzyć, że Ula kocha się z Maćku. Sebastian ostrzega Marka, że to zauroczenie może mieć fatalne skutki dla firmy. Violetta próbuje jak najszybciej zajść w ciążę, ale bez skutku. Wypytuje Izę, jak można sobie pomóc w poczęciu dziecka.
/ Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 95/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:55 Brzydula, odc. 33/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek nie zabiera Uli na kolejne spotkanie z Terleckim. Ale w trakcie spotkania musi skorzystać z jej pomocy. Maciek ma dla Józefa propozycję wspólnego biznesu. Józef ma robić szkatułki z drewna, które Maciek wstawi do sklepu.
/ Polska / serial obyczajowy
09:30 Brzydula, odc. 34/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek jest wściekły, że pojawiła się konkurencyjna oferta. Jest przekonany, że to sabotaż Aleksa. Ula z pomocą "klubu brzyduli" prowadzi śledztwo. Odkrywa, że Aleks spotkał się poprzedniego dnia w firmie z przedstawicielką konkurencji.
/ Polska / serial obyczajowy
10:00 Brzydula, odc. 35/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:35 Brzydula, odc. 36/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:05 Brzydula, odc. 37/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Reklama

2018-10-28

06:05 Brzydula, odc. 96/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 97/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 98/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 99/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 100/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
10:00 Brzydula, odc. 38/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:35 Brzydula, odc. 39/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:10 Brzydula, odc. 40/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:45 Brzydula, odc. 41/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:20 Brzydula, odc. 42/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-10-29

06:10 Brzydula, odc. 101/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula odkrywa, że pod Violettę podszyła się jej przyjaciółka Gośka. Z Violettą nadal nie ma kontaktu. Marek i Julia obawiają się, że podczas obiadu u rodziców Aleks powie o ich romansie. Aleks zaskakuje wszystkich i ogłasza, że bierze urlop i na jakiś czas wyjeżdża. Maciek wraca po kilku dniach pobytu w Poznaniu. Mówi Uli, że przemyślał wszystko i jest gotowy dać szansę tej miłości. Ula nie ma pojęcia, o co mu chodzi.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 102/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula tłumaczy Maćkowi, że nie jest w nim zakochana. Ala spotyka się z Józefem. Julia mówi Markowi, że zdecydowała się wyjechać. Tak będzie lepiej dla wszystkich. Do Febo&Dobrzański przychodzą rachunki za korzystanie z firmowej karty kredytowej w hotelu i restauracji. Ula podejrzewa, że kartą posługuje się Julia, która odnowiła romans z Markiem. Tak naprawdę to Violetta korzysta z firmowej karty kredytowej i podszywa się pod Julię. W imieniu Febo&Dobrzański prowadzi negocjacje biznesowe.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 41/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 42/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 43/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Sebastian pyta Marka wprost, czy miał romans z Violettą. Marek zaprzecza. Randka Uli przebiega fatalnie, Rafał jest wielce rozczarowany jej wyglądem. Jasiek idzie na randkę z Kingą. Wraca z podbitym okiem. Ela przynosi Uli horoskop partnerski, przygotowany przez jej znajomą. Przyjaciółki pomagają Uli go zinterpretować.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 44/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ula zmyśla przyjaciółkom, że tak naprawdę kocha się w swoim przyjacielu Maćku i to on jest opisany w horoskopie. Kiedy następnego dnia Maciek pojawia się w biurze, Ula jest przerażona, że jej kłamstwo wyjdzie na jaw. Violetta myśli, że Maciek jest bogatym biznesmenem. Zaczyna go podrywać. Okazuje się, że oko Jaśkowi podbiła Kinga.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-30

06:10 Brzydula, odc. 103/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula chce powiedzieć Markowi, co sądzi o jego zachowaniu. Nie starcza jej jednak odwagi, więc pisze list. Okazuje się, że Marek nie ma romansu z Julią, to Violetta korzysta z firmowej karty kredytowej. Ula chce wycofać list, ale trafił on już w ręce Pauliny. Marek przeprasza Aleksa. Aleks daje mu do zrozumienia, że romans Marka z Julią zniszczył mu życie.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 104/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula nie dopuszcza do tego, by Paulina przeczytała jej list do Marka. Paulina dowiaduje się, że Julia wyjeżdża. Chce ją zatrzymać i wyjaśnić przyczyny tej niespodziewanej decyzji. Ula dociera w końcu do Violetty. Próbuje uświadomić jej, w jakie tarapaty wpadła korzystając z firmowej karty kredytowej i prowadząc negocjacje w imieniu Febo&Dobrzański.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 43/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 44/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 45/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Violetta wyprowadza się od Sebastiana, nocuje w biurze. Chce jak najszybciej umówić się z Maćkiem. Ula i Marek chcą wyprodukować kolekcję sportową z tańszych materiałów. Dowiaduje się o tym Aleks, który nastawia Pshemko przeciwko temu pomysłowi.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 46/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek jest zmuszony przyjąć ultimatum Pshemko. Prosi Ulę, żeby znalazła materiały tańsze, ale nie gorszej jakości. Violetta wciąż nocuje w firmie. Dzwoni, żeby umówić się z Maćkiem. On zaś jest pozytywnie zaskoczony jej zainteresowaniem.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-10-31

06:10 Brzydula, odc. 105/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula sprowadza skruszoną Violettę do firmy. Okazuje się, że Violetta próbowała załatwić dla Febo&Dobrzański kontrakt z narodową reprezentacją w piłce nożnej. Nie wiadomo dokładnie, co i komu naobiecywała. Marek zamierza zwolnić Violettę. Julia żegna się ze wszystkimi. Aleksowi zostawia list z przeprosinami, który czyta Paulina. Paulina mówi Markowi, że teraz już wie, co zaszło między Julią i Aleksem.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 106/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Aleks czyta list od Julii. Jedzie za nią na dworzec, ale nie decyduje się, żeby ją zatrzymać. Marek i Ula jadą na spotkanie z managerem reprezentacji, żeby wycofać się z obietnic, które złożyła Violetta. Jednak w międzyczasie rozchodzą się wieści, że Febo&Dobrzański podejmuje współpracę z narodową reprezentacją. Krzysztof i Pshemko gratulują Markowi sukcesu.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 45/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 46/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 47/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ula szuka tańszych materiałów, a jednocześnie nadzoruje casting na twarz kolekcji FD Sportivo. Chce w nim wziąć udział Violetta. Podczas castingu Pati i Domi rywalizują między sobą o względy i poparcie Marka.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 48/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ula jest przekonana, że Marek romansuje z Domi i załatwi jej kontrakt na twarz FD Sportivo. Ku jej zaskoczeniu Marek chce poprzeć kandydaturę Violetty.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-01

06:10 Brzydula, odc. 107/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek próbuje wytłumaczyć ojcu, że musi wycofać się z kontraktu z reprezentacją. Violetta chwali się tym, że załatwiła Markowi świetny biznes. Ula wyprowadza ją z błędu. Violetta uważa, że Ula zazdrości jej sukcesu. Aleks orientuje się, że kontrakt z reprezentacją może Markowi zaszkodzić.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 108/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Aleks przekonuje Krzysztofa, że nie powinni wycofywać się z kontraktu z reprezentacją. Paulina nakłania Marka, żeby przywrócił Violettę do pracy. Maciek jedzie z matką na przedświąteczne zakupy. W sklepie chce zapłacić kartą, ale okazuje się, że na firmowym koncie nie ma pieniędzy. Marek zapomniał przelać fundusze na spłatę raty kredytu, który wzięła dla niego Ula. Marek jest przekonany, że wyłoży się na kontrakcie z reprezentacją. Załamany mówi Uli, że zrezygnuje ze stanowiska Prezesa Febo&Dobrzański.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-02

06:10 Brzydula, odc. 109/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula pociesza Marka, który zbiera się w sobie i postanawia znaleźć jakiś sposób na zrealizowanie kontraktu z reprezentacją. Marek próbuje przekonać Terleckiego, by ten im pomógł. Firma Terleckiego odmawia.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 110/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Za namową Magdy Jasiek stara się o wyjazd w charakterze modela na sesję zdjęciową do RPA. Kinga jest zazdrosna o Magdę, ale Jasiek uspokaja ją. Chce jedynie trochę zarobić i przeżyć przygodę. Marek jest załamany ostatnimi niepowodzeniami. Helena martwi się o syna, namawia męża, żeby coś zrobili w tej sprawie. Ula chce pomóc Markowi. Postanawia wziąć na swoją firmę drugi kredyt. Uzyskane w ten sposób pieniądze umożliwią Markowi podpisanie kontraktu z reprezentacją.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 47/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 48/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 49/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ula spotyka się z Michałem, który obiecuje sprowadzić ze wschodu tańsze materiały dobrej jakości. Pshemko akceptuje próbki tkanin. Violetta nie chce pogodzić się z wynikami castingu. Robi wszystko, żeby wygryźć Domi. Ula spotyka się z Michałem, który obiecuje sprowadzić ze wschodu tańsze materiały dobrej jakości. Pshemko akceptuje próbki tkanin. Violetta nie chce pogodzić się z wynikami castingu. Robi wszystko, żeby wygryźć Domi.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 50/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Michał prosi Ulę o spotkanie. Proponuje jej prowizję w zamian za doprowadzenie do podpisania kontraktu z Febo&Dobrzański. Ula odmawia. Józef idzie do lekarza. Dowiaduje się, że ponieważ wypisał się na własne życzenie ze szpitala, wypadł z kolejki oczekujących na zabieg udrożnienia tętnic wieńcowych.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-03

06:05 Brzydula, odc. 101/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 102/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 103/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 104/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 105/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
10:00 Brzydula, odc. 43/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:35 Brzydula, odc. 44/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:10 Brzydula, odc. 45/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-11-04

06:05 Brzydula, odc. 106/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 107/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 108/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 109/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 110/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
10:00 Brzydula, odc. 46/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:40 Brzydula, odc. 47/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:15 Brzydula, odc. 48/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:50 Brzydula, odc. 49/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:25 Brzydula, odc. 50/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-11-05

06:10 Brzydula, odc. 111/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek nie chce, żeby Ula brała dla niego kolejny kredyt. Ich rozmowę przerywa Paulina. Jest niezadowolona, widząc Ulę w swoim domu. Zamawia jej taksówkę. W końcu jednak to Marek odwozi Ulę. Ula zapewnia Maćka, że nie wzięła dla Marka drugiego kredytu. Krzysztof i Helena postanawiają przekazać Markowi swoje udziały.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 112/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek prosi Ulę, żeby jednak wzięła dla niego kredyt. Jako zabezpieczenie proponuje udziały, które dostał od rodziców. Violetta próbuje przekonać Marka, żeby zwolnił ją z obowiązku spłaty zadłużenia na firmowej karcie kredytowej.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 49/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 50/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 51/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek spotyka w klubie Mirabellę. Chce jej pokazać swoją firmę. W tym samym czasie do siedziby Febo&Dobrzański zdąża Paulina. Aleks zaalarmował ją, że nocami w gabinecie Marka pali się światło. Nie wie, że nocuje tam Violetta. Wysyła Adama, żeby zrobił Markowi kompromitujące zdjęcia. Ula mówi Maćkowi, że dostała propozycję prowizji.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 52/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Markowi udaje się uniknąć konfrontacji z Pauliną, która nakrywa Violettę i nie pozwala jej nocować w firmie. Violetta przyjeżdża do Uli i prosi o nocleg.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-06

06:10 Brzydula, odc. 113/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Maciek kłóci się z Ulą w sprawie kredytu, a następnie ją przeprasza, wręcza kwiaty. Sebastian przekonuje Marka, że Maciek próbuje omamić Ulę i przejąć udziały, a w konsekwencji firmę. Modelka Magda przynosi Jaśkowi formularze, które trzeba wypełnić przed wyjazdem na sesję do RPA. Okazuje się, że Jasiek nie ma portfolio. Magda proponuje, że zrobi mu kilka zdjęć.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 114/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do firmy przychodzi Lew i zagaduje Violettę. Umawiają się na wieczór. Wówczas okazuje się, że Lew nie podrywa Violetty. Chce wyciągnąć od niej numer telefonu Pauliny. Aleks jest rozgoryczony tym, że Marek dostał od rodziców udziały.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 51/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 52/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 53/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek orientuje się, że Aleks ma kompromitujące go zdjęcia. Z pomocą Sebastiana próbuje je odzyskać, a jednocześnie opóźnić spotkanie Pauliny z Aleksem. Violetta nocuje u Uli.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 54/55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Wyjaśnia się zamieszanie ze zdjęciami. Jest na nich Violetta, która nocowała w gabinecie Marka. Natomiast Marka z Mirabellą Adam nie zdołał sfotografować.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-07

06:10 Brzydula, odc. 115/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Okazuje się, że Marek i Ula kupili sobie na Gwiazdkę taki sam prezent. Bufetowa Ela żegna się z przyjaciółkami. Wyjeżdża ze swoim chłopakiem do Elbląga. Paulina postanawia podarować Aleksowi swoje udziały. Dla Marka to prawdziwy cios. Ula próbuje go pocieszyć. Marek odwozi ją do domu. Przy pożegnaniu, w przypływie emocji, Ula całuje Marka.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 116/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Po pocałunku Ula ucieka z samochodu. Zaskoczony Marek wraca do domu i jedzie z Pauliną na Wigilię do rodziców. Do Cieplaków przyjeżdża Ala. Natomiast u Dobrzańskich na Wigilii pojawia się Pshemko. Marek nagrywa Uli wiadomość, że muszą koniecznie porozmawiać.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 53/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 54/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 55 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Violetta chce namówić Ulę, żeby podzieliła się z nią prowizją. Kiedy nie udaje się jej to, oskarża Ulę o wzięcie łapówki. Szkopuł w tym, że Michał, który przyszedł podpisać umowę, rzeczywiście wręczył Uli, w ramach podziękowań, torebkę z cukierkami i kopertą pieniędzy. Jasiek pożycza od Maćka samochód, pod pretekstem ćwiczenia manewrów. Kiedy Maciek przychodzi odebrać auto, okazuje się, że Jasiek zniknął.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 56/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Uli szczęśliwie udaje się uniknąć przyłapania z kopertą pełną pieniędzy. Jednak Violetta nie odpuszcza i cały czas próbuje udowodnić, że Ula wzięła łapówkę. Okazuje się, że Jasiek chciał zaimponować Kindze i podwiózł ją samochodem Maćka na pocztę.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-08

06:10 Brzydula, odc. 117/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula utwierdza się w przekonaniu, że głupio postąpiła całując Marka. Jasiek chce pogodzić się z Kingą. Mówi jej, że rezygnuje z wyjazdu na sesję do RPA. Sebastian przekonuje Marka, że nieźle się wpakował. Jeśli odrzuci uczucia Uli, ona go znienawidzi.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 118/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Uli i Markowi nie udaje się porozmawiać o tym, co między nimi zaszło. Ula postanawia odejść z firmy. Violetta, przybita niepowodzeniami z Lwem, zaczyna czytać poradnik, który ma jej pomóc zdobyć mężczyznę. Natychmiast wypróbowuje nowo nabyte umiejętności w praktyce.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 56/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 57/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ula postanawia ostatecznie oddać Michałowi prowizję. Pieniądze wypadają z koperty w obecności Marka. On jednak uznaje, że fakt, iż Ula chciała oddać prowizję, jest najlepszym dowodem na jej uczciwość. Marek prosi Ulę o pomoc w wyborze pierścionka zaręczynowego dla Pauliny. Maciek umawia się z Violettą. Chce powiedzieć jej, że jest biedny. Nie starcza mu odwagi. Oboje lądują w hotelu. Maciek trwoni pieniądze rodziców, które obiecał pożyczyć Uli na operację Józefa.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 58/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Maciek usiłuje powstrzymać trwonienie pieniędzy rodziców. Jest jednak bezradny wobec wdzięków Violetty. Marek jedzie na lotnisko odebrać rodziców, którzy wracają z wakacji. Podczas jego nieobecności w firmie pojawia się Mirabella, żeby podziękować za kolczyki - prezent od Marka. Ula mówi, że kolczyki były gratisem do pierścionka zaręczynowego, czym sprawia, że Mirabella obraża się na Marka. Po powrocie z lotniska Marek mówi Paulinie, że muszą odwołać zaręczyny.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-09

06:10 Brzydula, odc. 119/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Sebastian przekonuje Marka, że Ula prowadzi nieczystą grę, która ma doprowadzić do przejęcia firmy przez nią i przez Maćka. Ula mówi Markowi, że chce odejść z firmy. Violetta, dzięki radom z poradnika, wydaje się być na dobrej drodze do pogodzenia się z Sebastianem. Jednak jej plany niweczy Adam.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 120/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek nie rozumie zachowania Uli. Podejrzewa, że za decyzją o jej odejściu z firmy stoi Maciek. Przyciśnięta do muru Ula wyznaje Markowi, że odchodzi, bo się w nim zakochała. Marek prosi ją, żeby została w firmie. Violetcie nie udaje się pogodzić z Sebastianem. Winą za to obarcza poradnik. Przy okazji niechcący naraża się na gniew Pshemko.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 57/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 58/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 59/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Okazuje się, że rodzice Marka nie byli na wakacjach. Krzysztof musiał poddać się operacji serca w zagranicznej klinice. Paulina przekonuje Marka, że jego ojciec czuje się już dobrze i nie muszą odwoływać zaręczyn. Na tym tle dochodzi między nimi do kłótni. Aleks potajemnie ściąga na zaręczyny Klaudię. I Ula, i Violetta zapraszają na zaręczyny Maćka.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 60/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Maciek nie odbiera telefonów ani od Uli, ani od Violetty. Ula orientuje się, że Maciek ma kłopoty. Pomaga mu zamknąć rachunek w hotelu. Violetta jest załamana faktem, że Maciek ją wystawił. Pojawia się na zaręczynach w towarzystwie Adama, ale szybko stamtąd znika, wraca do hotelu. Tu okazuje się, że nie może już korzystać z pokoju, który wynajmował Maciek. W kulminacyjnym momencie zaręczyn pojawia się Klaudia. Jest ubrana w suknię ślubną Pauliny.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-10

06:05 Brzydula, odc. 111/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 112/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 113/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 114/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 115/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
10:10 Brzydula, odc. 51/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:45 Brzydula, odc. 52/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:20 Brzydula, odc. 53/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:55 Brzydula, odc. 54/55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-11-11

06:05 Brzydula, odc. 116/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 117/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 118/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 119/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 120/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
10:10 Brzydula, odc. 55 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:45 Brzydula, odc. 56/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:20 Brzydula, odc. 57/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:55 Brzydula, odc. 58/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:30 Brzydula, odc. 59/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
13:05 Brzydula, odc. 60/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-11-12

06:10 Brzydula, odc. 121/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek chce umówić się z Ulą, żeby wszystko wyjaśnić i namówić ją do powrotu do pracy. Maciek i Ala próbują wybić jej to z głowy. Jasiek wyjeżdża na sesję zdjęciową do RPA. Kinga nie jest zazdrosna, bo widzi, że Magdę odprowadza przystojny chłopak.
/ Polska / serial obyczajowy
06:45 Brzydula, odc. 122/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula, wbrew radom Maćka i Ali, spotyka się z Markiem. Chce mu oddać weksel opiewający na udziały firmy.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 59/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 60/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 61/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Paulina jest wściekła na Klaudię. Każe Markowi zwolnić ją. Marek próbuje przemówić Klaudii do rozsądku. Grozi, że zabierze jej lukratywny kontrakt w Mediolanie. Okazuje się, że Klaudia sama z niego zrezygnowała. Wróciła do Polski na dobre. Ula orientuje się, że Violetta szczerze przeżywa porzucenie przez Maćka. Wygląda na to, że Viola się w nim zakochała. Paulina wraca od jubilera, gdzie zwężała pierścionek zaręczynowy. Pyta Marka, komu kupił kolczyki.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 62/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Markowi udaje się wytłumaczyć z kolczyków. Mówi, że to była premia dla Uli. Ula nie chce ich przyjąć, ale Marek nalega. W końcu Ula oddaje kolczyki do jubilera, żeby uzyskać pieniądze na operację ojca. Maciek upokarza się i podejmuje znowu pracę w pubie Ryśka. Odwiedza go tam Violetta, która jest przekonana, że to ekskluzywny lokal, w którym Maciek je lunch biznesowy. Jest zszokowana widząc Maćka pracującego na zmywaku.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-13

06:00 Brzydula, odc. 123/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek próbuje przekonać Ulę, żeby wróciła do firmy. Obawia się jednak, że jego perswazja nie wystarczy. Za jego plecami Sebastian wysyła Uli kuriera z kwiatami. Violetta ma kłopoty z komornikiem.
/ Polska / serial obyczajowy
06:35 Brzydula, odc. 124/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Violetta stara się o awans. Liczy na podwyżkę, która pomoże jej uporać się z długami. Ula prosi Marka, żeby porozmawiali o liściku, który dostała z kwiatami. Nie wie, że bukiet tak naprawdę wysłał Sebastian.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 61/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 62/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 63/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Klaudia osacza Marka. On w końcu zgadza się z nią spotkać, ale nie zamierza znów jej ulegać. Wściekła Klaudia rzuca mu na odchodnym, że pożałuje. Violetta orientuje się wreszcie, że Maciek jest biedny. Zrywa z nim wszelkie kontakty. Maciek sprzedaje samochód i oddaje Uli pieniądze. Resztę funduszy na operację ojca pożycza jej Ala.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 64/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Klaudia zwierza się Aleksowi, że nie widzi szans na powodzenie swej "misji". Aleks postanawia jej pomóc i podrzuca szal Klaudii na łóżko Marka i Pauliny. Violetta chce odzyskać względy Sebastiana, ale orientuje się, że on zaczął interesować się Anią.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-14

06:00 Brzydula, odc. 125/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Violetta jest przekonana, że to Pshemko pokrzyżował jej starania o awans. Robi mu karczemną awanturę. Pshemko skarży się Markowi, ale ten nie ma do tego głowy, bo jest pochłonięty Ulą. W rozmowie z Pauliną Marek stanowczo wypiera się Uli. Ula słyszy niefortunną wymianę zdań.
/ Polska / serial obyczajowy
06:35 Brzydula, odc. 126/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula szykuje się na randkę z Markiem. Paulina chce pomóc Markowi powstrzymać Pshemko przed odejściem z Febo&Dobrzański. Marek jest jej wdzięczny, całuje ją. Ich czułości widzi Ula.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 63/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 64/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 65/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek udaje, że szal jest prezentem dla Pauliny. Jednocześnie jest przestraszony determinacją Klaudii. Sebastian radzi mu, żeby zwodził Klaudię. Marek wpada we własne sidła. Całuje się z Klaudią, co widzi Ula. Ula prosi Michała, żeby przesłał jej informacje dotyczące dostawy materiałów. Michał zgadza się, mimo protestów Borysa. Informację przechwytuje Aleks, zamierza ją wykorzystać przeciwko Markowi.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 66/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Aleks odkrywa, że materiały sprowadzane przez Marka zza wschodniej granicy zawierają włókno chronione na terenie Unii Europejskiej patentem. Każe Adamowi wysłać donos do celników. Jasiek chciałby, żeby Kinga poszła z nim na studniówkę. Nie umie się jednak zebrać, żeby ją o to poprosić. Ula próbuje poradzić bratu, jak zaprosić Kingę. Ania umawia się na randkę z Sebastianem. Violetta, chcąc pokrzyżować jej plany, zamyka Anię na klucz w pokoju ksero.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-15

06:00 Brzydula, odc. 127/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula tłumaczy Markowi, że nie chce iść z nim na randkę z powodu Pauliny. Paulina chce zwolnić Violettę, ponieważ okazuje się, że to przez nią Pshemko odchodzi z firmy. Jasiek i Magda wracają z sesji zdjęciowej w RPA. Zachowują się, jakby byli pokłóceni. Robson zaprasza Magdę na studniówkę.
/ Polska / serial obyczajowy
06:35 Brzydula, odc. 128/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Violetta przekonuje Marka, że załatwiła powrót Pshemko. Okazuje się jednak, że to nieprawda. Do firmy przychodzi Krzysztof, zaalarmowany przez Aleksa. W Febo&Dobrzański pojawia się Ela. Jej związek z Rafałem nie wypalił.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 65/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 66/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 67/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Materiały zostają zatrzymane na granicy. Marek i Ula usiłują je uwolnić. Michał zapewnia ich, że to tylko rutynowa kontrola. Kiedy Kinga nie przychodzi na umówioną randkę, Jasiek zakrada się nocą do jej pokoju.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 68/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Opóźnia się szycie kolekcji FD Sportivo. Aleks nakłania Krzysztofa do zwołania nadzwyczajnego zebrania zarządu. Poddaje pod głosowanie wniosek o odwołanie Marka z funkcji prezesa F&D. Jasiek i Kinga rozmawiają nocą w jej pokoju. Zasypiają. Rano Jasiek musi salwować się ucieczką, ale ojcu Kingi udaje się go dopaść.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-16

06:00 Brzydula, odc. 129/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Aleks nie chce się zgodzić na ponowne zatrudnienie Eli. Pshemko nie daje się przekonać Markowi do powrotu do firmy. Negocjuje już z konkurencją.
/ Polska / serial obyczajowy
06:35 Brzydula, odc. 130/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek umawia się z Ulą po pracy. Jasiek chce nakłonić Magdę, żeby nie szła z Robsonem na studniówkę. Okazuje się, że podczas wyjazdu do RPA coś zaszło między Jaśkiem i Magdą.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 67/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 68/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 69/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Aleksowi nie udaje się odwołać Marka, któremu zarząd daje trochę czasu na rozwiązanie problemu opóźnienia. Marek postanawia jechać za granicę, żeby uwolnić materiały. Podczas jego nieobecności firmą będzie zarządzał Aleks. Violetta torpeduje kolejną randkę Sebastiana z Anią. Ania prosi Sebastiana, żeby więcej nie zawracał jej głowy.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 70/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek orientuje się, że na granicy nic nie wskóra. Postanawia lecieć do Włoch, żeby dogadać się z firmą, która jest właścicielem patentu. Ula jest przekonana, że Aleks chce zaszkodzić Markowi i doprowadzić do zerwania umowy z Terleckim. Próbuje temu zapobiec, ale pogarsza tylko sytuację. Sebastian próbuje bezskutecznie umówić się z Anią. Wobec tego postanawia spotkać się z Violettą. Ania zmienia jednak zdanie i przychodzi do Sebastiana. Drzwi otwiera jej Violetta.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-17

06:05 Brzydula, odc. 121/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 122/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 123/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 124/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 125/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
10:00 Brzydula, odc. 61/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
10:40 Brzydula, odc. 62/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:15 Brzydula, odc. 63/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:50 Brzydula, odc. 64/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:25 Brzydula, odc. 65/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-11-18

06:05 Brzydula, odc. 126/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
06:40 Brzydula, odc. 127/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:15 Brzydula, odc. 128/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
07:50 Brzydula, odc. 129/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
08:25 Brzydula, odc. 130/180 Logo TVN Fabuła
Polska / serial obyczajowy
11:00 Brzydula, odc. 66/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
11:30 Brzydula, odc. 67/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:05 Brzydula, odc. 68/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
12:40 Brzydula, odc. 69/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
13:15 Brzydula, odc. 70/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy

2018-11-19

06:00 Brzydula, odc. 131/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek zabiera Ulę na romantyczną kolację. Ich śladem podąża Paulina, która przyłapuje ich w restauracji. Jasiek imprezuje z Magdą i nie wraca do domu na noc. Rodzina jest przekonana, że zasiedział się u Kingi.
/ Polska / serial obyczajowy
06:35 Brzydula, odc. 132/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Sebastian radzi Markowi, żeby dawał Uli prezenty. Marek wręcza jej książkę, która rzekomo jest dla niego ważna. Tak naprawdę wcale jej nie czytał. Ula myśli, że to powieść z kluczem. Marek jest przerażony zakończeniem książki. Władek zaczyna interesować się Elą. Zaprasza ją na randkę. Józef orientuje się, że syn go okłamał. Jasiek nie nocował u Kingi.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 69/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 70/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 71/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Terlecki zrywa umowę z F&D. Marek jest we Włoszech, więc Ula próbuje ratować sytuację. Prosi o pomoc Krzysztofa. On zaś kieruje ją do Aleksa. Ojciec Kingi nie pozwala córce spotykać się z Jaśkiem. Jasiek i Kinga umawiają się na sekretną randkę.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 72/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Aleks chce dobrze wypaść w oczach Krzysztofa, przekonuje więc Terleckiego, żeby ten nie wycofywał się z umowy z F&D. Aleks jest przekonany, że to i tak na nic, bo Markowi nie uda się odblokować zatrzymanych na granicy materiałów. Ula ukrywa przed wszystkimi fakt, że Marek negocjuje uwolnienie materiałów. Jednak Aleks w końcu orientuje się, że Marek jest we Włoszech. Jasiek wybiera się na randkę z Kingą, ale nie ma z kim zostawić Beatki. W końcu prowadzi siostrę do pubu, w którym pracuje Maciek.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-20

06:00 Brzydula, odc. 133/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula zaprasza Marka na spotkanie, które nawiązuje do książki, prezentu od niego. Marek jest przekonany, że ta randka, tak jak w powieści, skończy się w łóżku. Nie ma jednak odwagi odmówić Uli. Jasiek i Kinga idą na studniówkę. Robson wybiera się na nią w towarzystwie Magdy, która ma ze sobą aparat cyfrowy ze zdjęciami z sesji w RPA. Jasiek wie, że te fotografie mogą go skompromitować.
/ Polska / serial obyczajowy
06:35 Brzydula, odc. 134/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ula pyta Marka, co on w niej widzi. Marek przekonuje ją, że jest wyjątkowa. Ich spotkanie przerywa niespodziewany powrót Jaśka ze studniówki. Okazało się, że Kinga zerwała z nim po tym, jak zobaczyła, że na zdjęciach z RPA całuje się z Magdą. Lew domaga się spotkania z Pauliną. Twierdzi, że chodzi o sprawy zawodowe. Paulina obawia się jednak spotkania z nim sam na sam. Prosi Violettę, żeby jej towarzyszyła.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 71/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 72/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
17:55 Brzydula, odc. 73/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek wynegocjował zwolnienie materiałów. F&D musi jedynie zapłacić Włochom za patent. Aleks za wszelką cenę próbuje zablokować przelew, o którego zrobienie Marek poprosił Ulę. Józef ma zabieg poszerzania naczyń wieńcowych. Ula chce jechać do ojca do szpitala, więc prosi Violettę o pomoc w realizacji przelewu.
/ Polska / serial obyczajowy
18:25 Brzydula, odc. 74/180 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Okazuje się, że Violetta nie dopilnowała przelewu. Marek denerwuje się, bo ugoda przepadnie, o ile Włosi nie dostaną pieniędzy jeszcze tego samego dnia. Ula próbuje wymusić na Aleksie podpis na formularzu przelewu, po czym Maciek wiezie ją do banku. Okazuje się jednak, że podpis Aleksa nie zgadza się ze wzorem znajdującym się w banku.
/ Polska / serial obyczajowy

2018-11-21

06:00 Brzydula, odc. 135/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Lew zaczyna coraz wyraźniej interesować się Pauliną. Daje jej w prezencie kosztowny obraz Tamary Łempickiej. Ula zdaje sobie sprawę, że gdyby Paulina związała się z Lwem, nic już nie stałoby na drodze jej i Markowi. Jasiek próbuje przeprosić Kingę, ale ona nie chce go znać. Również Robson odwraca się od przyjaciela. Ula dowiaduje się, że po kilku latach wraca z Niemiec syn ich sąsiadki. Jest przerażona tą informacją.
/ Polska / serial obyczajowy
06:35 Brzydula, odc. 136/180 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Zbliżają się walentynki. Violetta postanawia zadbać o to, żeby tego dnia dostała dowód miłości. Marka denerwuje pojawienie się byłego chłopaka Uli - Bartka. Za namową Sebastiana zaprasza Ulę na romantyczną kolację w dniu zakochanych. Aleks zdaje sobie sprawę, że Lew interesuje się jego siostrą. Postanawia pomóc mu zdobyć serce Pauliny.
/ Polska / serial obyczajowy
08:05 Brzydula, odc. 73/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
08:35 Brzydula, odc. 74/180 Logo TVN 7
Polska / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Brzydula. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Brzydula w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Brzydula.

Emisja w stacjach

Brzydula można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info