Reklama

Logo METRO METRO program TV na jutro - ramówka, emisje

06:00 Wanda i Zielony Ludek, odc. 26/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

06:15 Wanda i Zielony Ludek, odc. 27/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

06:30 Wanda i Zielony Ludek, odc. 28/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

06:45 Wanda i Zielony Ludek, odc. 29/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

07:00 Wanda i Zielony Ludek, odc. 30/52

serial ( Wielka Brytania )

Perypetie Wandy - mieszkanki lasu i Zielonego Ludka, który przybył z kosmosu.

Godziny emisji Wanda i Zielony Ludek

Reklama

07:15 Angry Birds, odc. 30/60

serial ( Finlandia )

Przygody ptasich bohaterów na podstawie popularnej gry o tym samym tytule.

Godziny emisji Angry Birds Toons

07:25 TOP OF THE TOP Sopot Festival, sez. 2018, odc. 2/15

program ( Polska )

Po ubiegłorocznym sukcesie, festiwal Top of the Top, powrócił na deski Opery Leśnej w Sopocie. W dniach 14 – 16 sierpnia na scenie wystąpiło ponad 60 artystów, wykonując największe polskie i zagraniczne przeboje. Trzydniowe święto muzyki zgromadziło przed telewizorami ogromną widownię. Największą popularnością cieszył się koncert #iDANCE, który obejrzało ponad 2,5 mln widzów osiągając w grupie komercyjnej (16-49) 20,27 proc. udziałów w rynku. Tegoroczną edycję Top of the Top Sopot Festival...

Godziny emisji TOP OF THE TOP Sopot Festival

08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 350

program sądowy ( Polska )

"Proszę wstać! Sąd idzie." Takimi słowami rozpoczynają się wszystkie odcinki programu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Kto w procesie kłamie? Czy przedstawione dowody wystarczą aby skazać oskarżonego? Wyrok wyda Sędzia Anna Maria Wesołowska. Akcja programu toczy się na sali sądowej. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie sądowej, którą publiczność obserwuje od momentu oskarżenia, poprzez zeznania świadków oraz obronę oskarżonego aż do uzasadnienia i ogłoszenia wyroku....

Godziny emisji Sędzia Anna Maria Wesołowska

09:05 Detektywi, odc. 858

program kryminalny ( Polska )

Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nocny dostawca", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Klientka detektywów prosi o pomoc w odnalezieniu narzeczonego. Mężczyzna pracuje jako dostawca pizzy. Po nocnej zmianie nie wrócił do domu. Ostatni raz widziano go w mieszkaniu...

Godziny emisji Detektywi

09:35 Detektywi, odc. 859

program kryminalny ( Polska )

Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Witam panowie", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Zaniepokojona matka prosi detektywów o odnalezienie córki. Dziewczyna nie wróciła na noc do domu. Detektywi odkrywają, że zaginiona prowadzi swoją stronę internetową. Wynika z...

Godziny emisji Detektywi

10:05 Łowcy staroci, sez. 10, odc. 5/15

program ( Wielka Brytania )

Pewne bliźniaczki prezentują klasyczne samochody i pamiątki po ojcu związane z koleją parową. Drew odwiedza najstarszego kapelusznika w Luton, a w Dorset kupuje dziwne przedmioty.

Godziny emisji Łowcy staroci

11:00 Samochody - klasyka gatunku, sez. 8, odc. 8/24

program ( USA )

Wayne Carini zaprasza na program „Samochody – klasyka gatunku"! W Wisconsin kolekcjoner trafia na Renault Jolly z 1961 roku z przebiegiem 11 000 km, a następnie zabiera Rogera na przejażdżkę nowoczesnym Dodgem Challengerem SRT Hellcat.

Godziny emisji Samochody - klasyka gatunku

11:30 Samochody - klasyka gatunku, sez. 8, odc. 9/24

program ( USA )

Wayne Carini zaprasza na program „Samochody – klasyka gatunku"! Kolekcjoner odwiedza pchli targ w Hershey w poszukiwaniu pamiątek motoryzacyjnych, gdzie wpada mu w oko Nash Wagon.

Godziny emisji Samochody - klasyka gatunku

12:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 453

program sądowy ( Polska )

Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.

Godziny emisji Sędzia Anna Maria Wesołowska

13:00 Morderstwo na bagnach, sez. 4, odc. 6/10

serial ( USA )

Ciało Barbary Hefner znaleziono pływające po jeziorze Folly. Podczas poszukiwań mordercy kobiety policjanci odkrywają kulisy romansu, które postawią zabójcę przed sądem.

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

Reklama

14:00 Morderstwo na bagnach, sez. 4, odc. 7/10

serial ( USA )

Zwłoki Beverly Jackson znaleziono w samochodzie wyciągniętym z kanału. Policja wnikliwie analizuje znajomości i relacje ofiary. Czy informator pomoże znaleźć zabójcę kobiety?

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

15:00 Detektywi, odc. 860

program kryminalny ( Polska )

Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Historia Justyny". Detektywi obserwują młodą kobietę, która ma problemy finansowe. Wiele wskazuje na to, że jest narkomanką. Obserwowana kobieta często bywa w ośrodku leczenia uzależnień, ma do czynienia z jednym z dilerów....

Godziny emisji Detektywi

15:30 Detektywi, odc. 861

program kryminalny ( Polska )

Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. „Wymazane z pamięci”. Nastolatek nie wrócił na noc do domu, jego matka prosi detektywów o pomoc. Klientka jest przekonana, że syn postanowił się zemścić. Niedawno osiedlowi chuliganie ciężko pobili jego brata. Okazuje się, że w dniu...

Godziny emisji Detektywi

16:00 Dr House III, odc. 11/24

serial obyczajowy ( USA )

House staje przed sądem oskarżony o posiadanie narkotyków. Do szpitala trafia Derek Hoyt, strażak z bardzo wysoką gorączką i napadami ekstremalnej dezorientacji. Zespół House’a podejrzewa, że mężczyzna cierpi na poważne zaburzenia hormonalne. House zajęty wymyślaniem sposobu na uniknięcie więzienia nie poświęca pacjentowi czasu. San Dereka robi się coraz poważniejszy, a lekarze muszą odkryć, co dolega strażakowi bez swojego szefa. Okazuje się, że mężczyzna ukrywa ważną informację, która może...

Obsada: Hugh Laurie , Omar Epps , Robert Sean Leonard

Godziny emisji Dr House

17:00 Bear Grylls w Indiach

program

Godziny emisji Bear Grylls w Indiach

18:00 Kto da więcej? S3b, odc. 4/16

serial dokumentalny ( USA )

Spotkanie z Paulem Brownem, właścicielem domu aukcyjnego Gallery 63 w Atlancie. Profesjonalni rzeczoznawcy ocenią swoim czujnym okiem wartość najbardziej niepozornych eksponatów. Pod aukcyjny młotek trafia motocykl Mustang Pony z 1956 roku. Fan „Gwiezdnych Wojen” postanawia pożegnać się ze strojem szturmowca. Delfino znajduje starą syrenę przeciwlotniczą.

Godziny emisji Kto da więcej

18:30 Metro 18:30, odc. 13/117

informacje ( Polska )

Godziny emisji Metro 18:30

18:40 Na straży przyrody, sez. 2, odc. 2/10

dokument ( USA )

Strażnicy trafiają na kłusowników polujących na niedźwiedzie. Jeden z podejrzanych, pijany, zostaje przewieziony do więzienia. Mężczyzna z nakazem aresztowania ma romans z kobietą.

Godziny emisji Na straży przyrody

19:40 Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem, odc. 2/6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania )

Ed Stafford wyrusza na poszukiwania prawdy ukrytej w tajemniczych znakach i plamach na Ziemi. Niecodzienne zjawiska uchwycono na zdjęciach zrobionych z satelity. Słynny brytyjski podróżnik Ed Stafford wyrusza na wyprawę, aby poznać pochodzenie dziwnych białych linii na odludnych bagnach, mieszczących się na indonezyjskiej wyspie Kimaam.

Godziny emisji Wyprawa w nieznane z Edem Staffordem

20:45 Rycerz pierwszej damy

film ( USA 1994 )

Była Pierwsza Dama USA, Tess (Shirley MacLaine) zostaje porwana. Na ratunek wyrusza jej agent tajnych służb, Doug Chesnic (Nicolas Cage).

Reżyseria: Hugh Wilson

Godziny emisji Rycerz pierwszej damy

22:40 Nie do uwierzenia! S3, odc. 9/10

serial ( Wielka Brytania )

Spotkanie z nastolatkiem, który przedwcześnie się starzeje, nauczycielem płaczącym łzami z kryształów, kobietą cierpiącą na osteoporozę i chłopcem z poważną chorobą skóry.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

23:40 Trzy noce z duchami - Wielka Brytania, odc. 1/10

program ( Wielka Brytania )

Nick i Katrina spędzają 72 godziny w jednym z najbardziej nawiedzonych miejsc w Wielkiej Brytanii - więzieniu w Shepton Mallet. Chcą poznać zamknięte tam duchy.

Godziny emisji Trzy noce z duchami - Wielka Brytania

00:40 Podróżnik na gazie, odc. 3

program ( USA )

W czasie swojej pracy w barach w południowym Bostonie, Jack Maxwell nauczył się jednej rzeczy: usiądź z nieznajomym przy kilku drinkach i cały świat stanie otwo-rem. W „Podróżnik na gazie” Jack szuka najbardziej interesujących drinków i ludzi, z którymi może je wypić. Jack Maxwell podąża za śladami Marka Twaina, trafia na festiwal w Minnesocie i pije koktajle w Missouri stworzone przez samego Twaina.

Godziny emisji Podróżnik na gazie

01:40 Męski Typ 2: Michał Urbaniak, odc. 4/9

talk show rozrywkowy ( Polska )

Goście: Michał Urbaniak. Agnieszka Cegielska zaprosi do dyskusji znane osobistości świata polityki, biznesu i szeroko pojętej sztuki. Wraz z nią będziemy próbowali poznać historię ich życia, ich sukcesu, czasem ich porażki... Sprawdzimy, co zaważyło na ich losach. Każdy odcinek serii będzie odrębną historią człowieka, który musiał dużo przejść, pokonać wiele przeszkód, stawić czoła przeciwnościom, aby stać się sławnym i cenionym. Każdy z nich sporo poświęcił by osiągnąć sukces. Drobiazgowe...

Godziny emisji Męski Typ

02:10 W roli głównej - Robert Lewandowski, odc. 2/7

talk show ( Polska )

Program „W roli głównej” już od ośmiu lat gości na antenie TVN Style. Przez ten czas widzowie wysłuchali ponad stu rozmów Magdy Mołek z wyjątkowymi gośćmi ze świata kultury i show-biznesu. Było wzruszająco i zabawnie. Czasem iskrzyło, a temperatura w studio znacznie się podnosiła. Prowadząca potrafi zadawać nietypowe pytania, jednak największą przyjemność sprawia jej sytuacja, w której to rozmówca zaskoczy ją. Kto tym razem zdecydował się porozmawiać z Magdą? Nowy sezon programu zapowiada się...

Godziny emisji W roli głównej

02:40 pytAnia - JACKIE, odc. 75

program ( Polska )

Godziny emisji pytAnia

02:50 pytAnia - La La Land, odc. 74

program ( Polska )

Godziny emisji pytAnia

03:00 Wędkarstwo nasze hobby, odc. 18/30

program inne ( Polska )

Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy zrywają ze stereotypem nudnego zajęcia. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i ludzi, dla których wędkowanie to prawdziwa pasja.

Godziny emisji Wędkarstwo nasze hobby

03:30 Wędkarstwo nasze hobby, odc. 19/30

program inne ( Polska )

Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy zrywają ze stereotypem nudnego zajęcia. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i ludzi, dla których wędkowanie to prawdziwa pasja.

Godziny emisji Wędkarstwo nasze hobby

04:00 Wędkarstwo nasze hobby, odc. 18/30

program inne ( Polska )

Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy zrywają ze stereotypem nudnego zajęcia. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i ludzi, dla których wędkowanie to prawdziwa pasja.

Godziny emisji Wędkarstwo nasze hobby

04:30 Wędkarstwo nasze hobby, odc. 19/30

program inne ( Polska )

Program dla miłośników spędzania czasu nad wodą z wędką w ręku. Realizatorzy zrywają ze stereotypem nudnego zajęcia. Pokazują ciekawe miejsca połowów, nowoczesny sprzęt i ludzi, dla których wędkowanie to prawdziwa pasja.

Godziny emisji Wędkarstwo nasze hobby

05:00 Sędzia Anna Maria Wesołowska, odc. 449

program sądowy ( Polska )

Każdy z nas ma swoją ciemną stronę. Każdy z nas skrywa tajemnicę. Czasem jednak te ludzkie namiętności prowadzą do zbrodni lub niemożliwego do rozwiązania konfliktu rodzinnego. Wtedy pozostaje tylko liczyć na sprawiedliwy wyrok… Kilkaset rozwiązanych spraw i co dalej? "Sędzia Anna Maria Wesołowska" znowu zakłada togę i będzie wydawać sprawiedliwe wyroki.

Godziny emisji Sędzia Anna Maria Wesołowska

O programie TV stacji METRO

Na stronie stacji telewizyjnej METRO umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na jutro. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla METRO. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na jutro dla kanału METRO można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV METRO umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji METRO. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry