Reklama

Kryminalni godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Kryminalni


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Kryminalni będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-16
23:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 10/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "PLUSKWA" Kryminalni dostają wezwanie do spalonego pubu. Wśród zgliszczy, strażacy znaleźli ciało właściciela lokalu - Kowalika. Czy Zawada odnajdzie jego mordercę?

/ Polska / serial
Program TV na 2019-09-17
00:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 11/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "AŻUDA" Snajper zabija dwoje, pozornie nie związanych ze sobą osób. Zawada domyśla się jednak, że chodzi morderstwa na zlecenie. Na liście zabójcy jest jeszcze jedno nazwisko… Czy kryminalni dotrą do kolejnej ofiary - zanim snajper pociągnie za spust?

/ Polska / serial
Reklama
Program TV na 2019-09-23
23:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 12/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "OSTATNI ZACHÓD SŁOŃCA" Ochroniarze znajdują na budowie ciało mężczyzny - przecięte na pół. Okazuje się, że zmarły miał wyjątkowo zazdrosną narzeczoną… Czy kobieta była zdolna do tak krwawej zbrodni?

/ Polska / serial
Program TV na 2019-09-24
00:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "W CIENIU" Finałowy odcinek serialu. Gang, który porywa ludzi dla okupu. Seryjny morderca, którego ofiarami są policjanci. Tym razem sprawa, którą poprowadzą kryminalni, będzie wyjątkowo niebezpieczna… Na własne, prywatne śledztwo zdecyduje się też Marek. Były policjant zrobi wszystko, by poznać prawdę o swoim nowym szefie - Krawczyku… Jak przyszłość czeka Marka, Basię i Zawadę?

/ Polska / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Kryminalni. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Kryminalni w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Kryminalni.

Poprzednie emisje Kryminalni


Emisja Kryminalni miała miejsce:

2019-09-10 00:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 9/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "KOKS" Policja odkrywa zwłoki właściciela siłowni. Zawada od razu podejrzewa, że sprawa wiąże się z handlem sterydami. W czasie śledztwa do kryminalnych dołącza duet rekrutów z CBŚ, Rafał i Julia. Jak byli agenci poradzą sobie w terenie?

/ Polska / serial
2019-09-09 23:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 8/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "WŁADZA ABSOLUTNA" Polityka, przemoc i żądza władzy. Policja znajduje zwłoki dwóch ofiar: prostytutki i zabitego kilka miesięcy wcześniej biznesmena. Dwa morderstwa i dwa śledztwa. Jedno prowadzi komisarz Zawada, drugie agenci CBŚ. Jednak trop prowadzi obie grupy w jedno miejsce - do siedziby partii Twoja Przyszłość.

/ Polska / serial
2019-09-03 00:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 7/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "KTO SIĘ BOI PRAWDY?" Dzięki badaniom DNA pojawiają się nowe dowody w sprawie morderstwa, które wydarzyło się ponad 20 lat temu. Grodzki obawia się, że mógł doprowadzić do skazania niewinnego człowieka. Zawada pomaga inspektorowi w rozwiązaniu zagadki z przeszłości.

/ Polska / serial
2019-09-02 23:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 6/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "NAJLEPSZY" W centrum handlowym zostaje zastrzelony Wiktor Irecki - dyrektor jednego z banków. Mężczyzna umiera na oczach swojej żony. Okazuje się, że kobieta pracuje w kancelarii premiera. CBŚ podejrzewa, że to właśnie ona mogła być prawdziwym celem mordercy. Wielkie pieniądze i polityka - tym razem komisarz Zawada musi prowadzić śledztwo wyjątkowo ostrożnie.

/ Polska / serial
Reklama
2019-08-30 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 11/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "NA ZAMÓWIENIE" W czasie spaceru po ogrodzie zoologicznym, znika mała dziewczynka - Dorotka. Kilka minut później, w klatce dla lwów, zostaje odnalezione ciało mężczyzny… Co łączy te dwie sprawy? Kryminalni zaczynają walkę z czasem: wiedzą, że z każdą godziną odnalezienie dziecka będzie coraz trudniejsze…

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-29 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 10/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „ZASTAW” W jednym z pubów, zostaje zamordowany właściciel lombardu. W jego lokalu kryminalni odkrywają… zamkniętą w magazynie pracownicę – Edytę. Dziewczyna mówi, że lombard został okradziony, a ją samą uwięzili złodzieje. Komisarz Zawada musi rozwikłać jednocześnie dwie zagadki: morderstwa i zuchwałej kradzieży…

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-28 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 9/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „NA CELOWNIKU” Pracownicy firmy PR spotykają się na paintballu. Jeden z nich – Jan – zostaje w trakcie gry zamordowany. Tym razem, komisarz Zawada na miejscu zbrodni zastaje aż kilkunastu podejrzanych… Wszyscy są jednak uzbrojeni w karabiny nabijane farbą. A ofiara morderstwa zginęła od prawdziwej kuli. Kto okaże się zabójcą?

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-27 21:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 5/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "AŻ PO GRÓB" Ginie młoda kobieta - Sandra. Policja odkrywa, że była kochanką żonatego mężczyzny i że z całą sprawą wiążą się też duże pieniądze. Miłość, zazdrość, miliony na koncie - co doprowadziło do śmierci dziewczyny? Komisarz Zawada zrobi wszystko, by rozwikłać tę zagadkę.

/ Polska / serial
2019-08-27 20:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 4/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "Dzieciaki" Rodzice znajdują w domu zwłoki córki - uczennicy liceum. Kryminalni szybko odkrywają, że jej koledzy biorą narkotyki. Podejrzanymi stają się wszyscy uczniowie z jej szkoły. Czy któryś z nastolatków naprawdę był zdolny do morderstwa?

/ Polska / serial
2019-08-27 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 7/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „NAPAD” Zamaskowani bandyci napadają na stację benzynową. Właściciel stacji – Andrzej Kuna –zostaje zastrzelony. Jego żona i najbliższy pracownik są w szoku. Kryminalni odkrywają jednak, że oboje mają dużo do ukrycia…

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-26 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 6/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „SERCE PISARZA – OKULARY CHANDLERA” Znany pisarz - autor kryminałów – zostaje zamordowany w swojej willi. Z domu giną sztabki złota i zabytkowe okulary, które należały kiedyś do Raymonda Chandlera. Nie ma jednak śladów włamania. Wygląda na to, że pisarz swojego zabójcę znał – i sam zaprosił do środka…

/ Polska / serial kryminalny
Reklama
2019-08-23 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 4/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „DZIEWCZYNA Z OKŁADKI” Policja znajduje ciało młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny. Okazuje się, że została brutalnie uduszona. Jednocześnie, do Warszawy przyjeżdża Anna – 20-latka z prowincji, która marzy o karierze przed kamerami… Czy Zawada znajdzie mordercę, zanim ten upatrzy sobie kolejną ofiarę?

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-22 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 3/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „BIAŁE TANGO” W klubie Białe Tango – „tylko dla pań” - zostaje zamordowany tancerz chippendales. Seks, narkotyki, szantaż, kompromitujące zdjęcia i mafia… Prowadząc kolejne śledztwo, komisarz Zawada odkryje niejeden sekret…

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-21 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 2/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „KLUCZE” Zawada prowadzi śledztwo w sprawie śmierci Krzysztofa Roszkowskiego – prawnika znanej firmy kosmetycznej. Główną podejrzaną jest żona ofiary. Patrząc na Martę Roszkowską, komisarz nie może jednak uwolnić się od wspomnień - kobieta bardzo przypomina mu żonę, którą utracił…

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-20 21:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 3/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "Spokojna przystań" Ekipa Zawady odkrywa nowe fakty w głośnej sprawie napadu na konwój, którego dokonano kilka lat wcześniej. Mężczyzna, którego policja podejrzewa o kradzież kilku milionów i zamordowanie ochroniarza, wychodzi z więzienia. Od razu spotyka się ze wspólnikami. Pojawiają się nowe ślady i kolejne ofiary. Czy Zawada odnajdzie mordercę i skradziony przed laty łup?

/ Polska / serial
2019-08-20 20:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 2/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Pokuta” W trakcie wesela Ewy Mikosz i Radka Lindera zostaje zamordowana przybrana matka panny młodej – Regina. Sekrety, zdrady i kłamstwa – komisarz Zawada odkryje niejedną, wstydliwą tajemnicę, szczęśliwej na pozór rodziny Mikoszów.

/ Polska / serial
2019-08-20 17:55 Kryminalni, sez. 7, odc. 1/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „OBÓZ” Basi udaje się wydostać z zatopionego samochodu. Szukając pomocy, wychodzi na jezdnię. Na drodze napotyka jednak auto, które ścigała... Policjanci, gdy przybywają na miejsce zdarzenia, odnajdują w rzece zwłoki…

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-19 17:55 Kryminalni, odc. 3 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „UCZTA BOGÓW”. W czasie meczu piłki nożnej umiera nagle jeden z piłkarzy – Darek Pesta. Komisarz Zawada jest akurat obecny na trybunach. Dlaczego zginął młody, wysportowany chłopak, który nie sięgał nawet po doping? Tym razem Kryminalni rozwiązanie zagadki znajdą dopiero… w Meksyku.

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-16 17:55 Kryminalni, odc. 2 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „NIE ZABIJAJ”. Kryminalni docierają na Maltę. Na wyspie nawiązują kontakt z lokalną policjantką: Marią Camilleri. Marek i Basia zrobią wszystko, by odnaleźć Zawadę - i ukarać mordercę jego żony. Jednak, czy nie przybędą za późno?

/ Polska / serial kryminalny
Reklama
2019-08-14 17:55 Kryminalni, odc. 1 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „OKO ZA OKO”. Nowacki ucieka wraz z Kupcem za granicę. Po śmierci żony, Zawada poprzysięga zemstę i rusza śladem bandytów… Czy Markowi i Basi uda się powstrzymać Adama, nim popełni zbrodnię?

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-13 21:45 Kryminalni, sez. 8, odc. 1/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): Słynni policjanci z wydziału kryminalnego potrafią sprostać każdemu wyzwaniu i jak zawsze wychodzą cało z najgorszych opresji. Sensacyjne zagadki, zawirowania personalne, awanse i piękne galowe mundury - to wszystko w kolejnej serii "Kryminalnych". W Komendzie Stołecznej pojawią się nawet agenci! Kogo przede wszystkim wezmą na celownik? "Złodziej tożsamości" Konduktor odkrywa w pociągu zmasakrowane zwłoki. Zmarły nie ma głowy. Policja znajduje przy nim portfel z dowodem. Ciało jednak wcale nie należy do mężczyzny, którego nazwisko figuruje w dokumencie. Kim jest zamordowany? Na komisarza Zawadę czeka trudna łamigłówka!

/ Polska / serial
2019-08-13 20:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "W DESPERACJI" Strażnik więzienny przechodzi załamanie. Zdesperowany, chwyta za broń i strzela do eskortowanego więźnia. Później rani jednego z kolegów i ucieka. Zawada musi odnaleźć strażnika, zanim dojdzie do kolejnej tragedii…

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-13 17:55 Kryminalni, odc. 13/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Apteka". Cichy chce wyjść z więzienia. Jest gotowy nawet na układ z prokuraturą. Opowiada o "aptece" - dużej hurtowni narkotyków. Policjanci decydują się na interwencję: "Aptekarz" zostaje zatrzymany, ale dwóch z jego ludzi ucieka. Marek, Zawada, Basia i Agnieszka są w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Ich rodziny również...

/ Polska / serial kryminalny

Emisje archiwalne Kryminalni


Emisja Kryminalni miała miejsce:

2019-08-12 17:55 Kryminalni, odc. 12/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Dobrana para". Ona podrywa samotnych mężczyzn w hotelowym barze. On gra jej zazdrosnego męża i szantażem wymusza od naiwnych ofiar pieniądze. Para oszustów - Dorota i Patryk - radzi sobie świetnie... do momentu, gdy trafiają na prawdziwego gangstera: Mrówę. Bandyta, mimo, że ma przy sobie walizkę pełną pieniędzy szefa, decyduje się na "skok w bok" z nieznajomą z baru. Nie wie, że spotkanie z Dorotą jest nad wyraz ryzykowne...

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-09 17:55 Kryminalni, odc. 11/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Poleska 16". Samotny motocyklista jedzie osiedlową uliczką. Nie wie, że ktoś zastawił na niego pułapkę. Morderca zawiesił nad jezdnią stalową linkę - dokładnie na wysokości jego szyi... Motocyklista ginie na miejscu. Przy jego ciele policja znajduje dziwną fotografię: widok na jakąś pustą ulicę... O zbrodni szybko dowiaduje się prasa - dziennikarze piszą o "Gilotyniarzu". Czy Zawada złapie mordercę, nim ten odetnie głowę kolejnej ofierze?

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-08 17:55 Kryminalni, odc. 10/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Pokonać strach". Żałoda przyjeżdża w odwiedziny do rodzinnej wsi. Odkrywa, że mieszkańców terroryzuje lokalny bandyta - Cynga. Szczepan próbuje pomóc, interweniuje na lokalnej policji, ale bez skutku. Po kolejnej awanturze, Cynga zostaje pobity na śmierć. Żałoda zaczyna mieć wątpliwości: kto zabił? Bezwzględny morderca, który powinien spędzić za kratami resztę życia, czy... bohater, który uratował całą wieś?

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-07 17:55 Kryminalni, odc. 9/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Czat". Wojtek rozmawia przez internet ze znajomą. Nagle dziewczynę atakuje zamaskowany bandyta. Pod maską mężczyzny... kryje się twarz Wojtka. Bracia bliźniacy rozdzieleni tuż po urodzeniu: który jest mordercą, a który ofiarą? Tym razem w rozwiązaniu zagadki przyda się kobieca intuicja - a tej w grupie Zawady nie brakuje. Basia Storosz i Agnieszka Kamińska wkroczą do akcji...

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-06 21:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 12/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): "NAGRODA" Brutalny napad na młode małżeństwo. Porwanie i dwa morderstwa. Tym razem komisarz Zawada ściga bandytę, który wyszedł z więzienia na przepustkę - i od razu zostawił po sobie ślady krwi…

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-06 20:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 11/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
Reklama
2019-08-06 17:55 Kryminalni, odc. 8/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Opowiedz mi bajkę...". Szymon Miarka przyjeżdża do rodziców na wieś. Gdy siedzi spokojnie przed telewizorem, zza okna pada strzał... Rodzinne dramaty, ukrywane przez lata tajemnice, historia o zemście i miłości - to prawdziwe oblicze spokojnej, "sielskiej" wsi. Komisarz Zawada będzie musiał je odsłonić...

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-05 17:55 Kryminalni, odc. 7/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Szantaż". Właściciel przydrożnego baru - Auguścik - zostaje porwany. Sąsiad ofiary zgłasza się do szpitalu z raną po postrzale. Opowiada policji o bandytach, którzy go szantażowali i napadli, gdy był razem z Auguścikiem. Zaczyna się wyścig z czasem. Czy Zawada uwolni porwanego, nim gangsterzy zdecydują się na egzekucję?

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-02 17:55 Kryminalni, odc. 6/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Zemsta". Morderstwo w więzieniu. Strażnicy znajdują jednego z bandytów ze złamanym karkiem. Policjanci, którzy prowadzą śledztwo, natrafiają na mur milczenia. Komisarz Zawada decyduje się przeniknąć do więzienia, udając groźnego gangstera. Jeśli inni przestępcy go zdemaskują, grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo...

/ Polska / serial kryminalny
2019-08-01 17:55 Kryminalni, odc. 5/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Modelki". Modelka, którą tajemniczy napastnik oblewa kwasem i morderstwo szefa agencji reklamowej. Tym razem komisarz Zawada prowadzi śledztwo wśród błysków fleszy, buteleczek kosztownych, francuskich perfum i pięknych kobiet... Wśród nich znajdzie się siostra komisarz Storosz - Agata, która przyjeżdża do stolicy by zostać modelką. Jej również grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy Basi uda się uratować dziewczynę?

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-31 17:55 Kryminalni, odc. 4/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Odcinek 43 pt. "Strefa mroku". Basi Storosz zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo. Grabarz więzi swoją ofiarę w domu na odludziu. Zawada musi znaleźć trop, który doprowadzi go do mordercy. Czy uda mu się uratować Basię? Czy wyrwie dziewczynę z rąk Grabarza, nim ten przyszykuje kolejną trumnę?

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-30 21:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 10/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
2019-07-30 20:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 9/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
2019-07-30 17:55 Kryminalni, odc. 3/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Odcinek 42 pt. "Wampir". Ojciec Zawady włącza się do śledztwa w sprawie seryjnego mordercy, Grabarza. Okazuje się, że zabójca jest w jakiś sposób związany z Wampirem - psychopatą, który napadał na kobiety na Śląsku ponad 30 lat temu. By odszukać Grabarza, policjanci najpierw muszą odkryć prawdziwą tożsamość słynnego Wampira...

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-29 17:55 Kryminalni, odc. 2/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Odcinek 41 pt. "Grabarz". Ekipa Zawady jedzie na Śląsk - znaleziono tam zmumifikowane zwłoki zaginionej przed laty warszawianki Magdy Kumor. Na miejscu policja odkrywa kolejne groby. Kryminalni muszą odszukać seryjnego mordercę - Grabarza - nim ten wybierze swoją nową ofiarę...

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-26 17:55 Kryminalni, odc. 1/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Brylanty warte miliony dolarów. Oddział uzbrojonych po zęby antyterrorystów. Groźny gang, który policja planuje rozbić w ciągu jednej nocy... To wszystko czeka na widzów w pierwszym odcinku IV serii "Kryminalnych" - pt. "Pierwszy śnieg". Do grupy Zawady dołączy para nowych policjantów. Komisarz Agnieszkę Kamińską zagra Dominika Kluźniak a w roli jej partnera - komisarza Jerzego Nowaka - wystąpi Łukasz Konopka.

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-25 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 12/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "HIP-HOP" W jednym z klubów muzycznych zostaje zamordowany młody raper. Niedługo później celem ataku staje się inna znana gwiazda hip-hopu. Komisarz Zawada musi odnaleźć zabójcę, nim ten odwiedzi kolejnego rapera z czarnej listy...

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-24 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 11/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Powrót” Mały – bandyta, który niedawno wyszedł z więzienia – napada na kantor. W ukradzionej kasetce znajdują się jedynie fałszywe banknoty. Pechowo, Mały płaci nimi w sklepie, w którym pracuje Marek Brodecki - tak sprawa podrobionych euro trafia do kryminalnych. Komisarz Zawada, dzięki pomocy Marka, wpada na trop międzynarodowej siatki fałszerzy pieniędzy...

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-23 21:50 Kryminalni, sez. 7, odc. 8/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): „BRACIA” Przed jednym z pubów, ginie od ciosu nożem młody mężczyzna - Maciej. W chwili, gdy umiera, jest przy nim jego brat Norbert. Czy Zawadzie uda się odnaleźć mordercę – i wymierzyć sprawiedliwość? I jak śmierć brata wpłynie na życie Norberta?

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-23 20:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 7/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
2019-07-23 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 10/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Wypadek” Para wracająca autem z imprezy potrąca pieszego. Mężczyzna leży martwy. Chłopak, który prowadził i towarzysząca mu dziewczyna wpadają w panikę. Szybko ukrywają ciało w krzakach. Anonimowy świadek zgłasza jednak wypadek na policję. Gdy podkomisarz Storosz przyjeżdża na miejsce, ciała w krzakach jednak nie ma... Kryminalni muszą rozwiązać podwójną zagadkę: znaleźć nie tylko sprawców wypadku, ale i... zaginioną ofiarę.

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-22 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 9/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Samobójcy” Sąsiedzi z bloku znajdują zwłoki młodej dziewczyny. Wygląda na to, że Natalia popełniła samobójstwo. Zawada odkrywa jednak, że ktoś jej w tym pomógł... Podejrzany numer jeden to Charon: tajemniczy mężczyzna, którego Natalia poznała przez Internet. Wygląda na to, że Charon przeprowadził na ”drugą stronę” już kilka niewinnych osób. Kryminalni muszą go złapać, nim zabije ponownie.

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-19 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 8/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Wpływ Marsa” Śledztwo w sprawie Leszka wciąż trwa. Kryminalni muszą odkryć nie tylko, gdzie mężczyzna się teraz ukrywa, ale i kto był sobowtórem, którego zabił, by upozorować swoją śmierć. Basia poznaje nowe oblicze Krakowa: ciemne, groźne i pełne tajemnic z przeszłości... Zawada, niepokojąc się o koleżankę, przyjeżdża do Krakowa.

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-18 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 7/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Wpływ Merkurego” Leszek błaga Basię o rozmowę sam na sam. Wygląda na wystraszonego. Gdy policjantka dojeżdża na umówione spotkanie widzi, jak samochód chłopaka eksploduje. Basia obiecuje sobie, że odnajdzie mordercę Leszka – za wszelką cenę. Tym razem jej partnerem w śledztwie jest Żałoda. Trop wiedzie do Krakowa...

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-17 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 6/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Temat z Norwida” Dyrektorka liceum przyłapuje w intymnej sytuacji nauczyciela z jedną z uczennic. Tego samego wieczoru policja otrzymuje zawiadomienie o morderstwie. Ciało dyrektorki znaleziono pod prysznicem w strumieniach gorącej wody. Kobieta została wcześniej uduszona. Wśród podejrzanych znajdują się zarówno uczniowie, jak nauczyciele. Zazdrość, zdrada i brutalna zemsta – to wszystko w murach statecznej szkoły z tradycjami. Zawada musi odkryć, jaka tajemnica łączyła ofiarę z mordercą...

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-16 21:50 Kryminalni, sez. 7, odc. 6/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
2019-07-16 20:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 5/13 Logo METRO

Opis (streszczenie): „WYSPY SZCZĘŚLIWE” Tym razem, Zawada ściga bandytów, którzy w przebraniu policjantów napadają na kierowców TIR-ów. Tajemnicze morderstwo w lesie, zaginiona ciężarówka i… romantyczna historia miłosna. Kryminalni muszą odnaleźć gangsterów, zanim ci zdecydują się na kolejny skok – i wybiorą nową ofiarę…

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-16 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 5/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Ucieczka” W jednym z bloków dozorca znajduje zwłoki atrakcyjnej dziewczyny. Zginęła od strzału w głowę. Matka ofiary jest w szoku: była przekonana, że córka przebywa w Niemczech, gdzie niedawno znalazła pracę. Dowody zebrane przez zespół komisarza Zawady wskazują na handlarzy żywym towarem. Tak wiec niebezpieczeństwo może grozić też innym młodym dziewczynom...

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-15 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 4/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Karciarz” - Czterech przyjaciół spotyka się na partii pokera. W grę wchodzą bardzo duże pieniądze... Jeden z hazardzistów zostaje zamordowany – dostaje cios prosto w serce. Ciężko ranny jest również jego ochroniarz. Grupa Zawady musi odkryć, komu najbardziej zależało na ich śmierci...

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-12 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 3/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Poniżej zera” - Śmieciarze znajdują w kontenerze zwłoki: ofiarę okradziono i brutalnie zamordowano. Następnego dnia, w pobliskim salonie kosmetycznym, pracownica odkrywa zwłoki koleżanki: dziewczyna została uwięziona w komorze do krioterapii i zamrożona. Marek i Basia muszą rozwiązać skomplikowaną zagadkę: co łączy obydwie zbrodnie?

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-11 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 2/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Randka ze śmiercią” - Dwaj bezdomni na tyłach hipermarketu znajdują ciało atrakcyjnej dziewczyny. Okazuje się, że Jagoda była pracownicą sklepu. Policja odkrywa, że dziewczyna miała dwóch kochanków – jeden z nich był jej szefem…

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-10 17:55 Kryminalni, sez. 3, odc. 1/14 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): „Na śpiocha” - Do domu Romańskich włamuje się dwóch złodziei samochodów. Chcą ukraść auto na tzw. „śpiocha”, planują uśpić właścicieli i spokojnie poszukać w mieszkaniu dokumentów wozu. Rano pani Romańska, wciąż półprzytomna po dawce eteru, znajduje ciało zastrzelonego męża… Pod nieobecność Zawady, który wciąż walczy w szpitalu o życie, Marek przeprowadza pierwsze samodzielne śledztwo.

/ Polska / serial sensacyjny
2019-07-09 21:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 4/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
2019-07-09 20:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 3/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
2019-07-09 17:55 Kryminalni, sez. 2, odc. 26 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "POLOWANIE" Pawełek - morderca, którego Zawada wsadził niedawno za kratki - ucieka z więzienia. Bandyta szuka zemsty: od znajomego pasera dostaje adres komisarza i urządza na niego zasadzkę. Zawada jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Zaczyna się polowanie... Kto tym razem okaże się myśliwym, a kto celem?

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-08 17:55 Kryminalni, sez. 2, odc. 12/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "ŁOWCY DUSZ" Gosposia państwa Kuźmiczów znajduje ciała swoich pracodawców. Ich syn - Damian kilka lat wcześniej uciekł z domu - teraz jest jedynym spadkobiercą. Zawada dowiaduje się, że chłopak wstąpił do sekty religijnej o nazwie Eden. Komisarz postanawia zebrać więcej informacji na temat sekty i jej Mistrza...

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-05 17:55 Kryminalni, sez. 2, odc. 11/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "EGZEKUCJA" Dwóch policjantów, Mario i Rocky, próbuje rozpracować szajkę znanego handlarza narkotyków - Waleta. Funkcjonariusze udając potencjalnych kupców umawiają się na spotkanie. Przestępcy jednak dowiadują się, że ich nowi "klienci" pracują w wydziale antynarkotykowym. Dochodzi do strzelaniny, Mario zostaje zabity, a Rockyemu cudem udaje się ujść z życiem. Na miejsce zbrodni przyjeżdża komisarz Zawada. Okazuje się, że Rocky jest jego dawnym przyjacielem. Obaj policjanci postanawiają zastawić na bandytów pułapkę...

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-05 12:20 Kryminalni, sez. 2, odc. 10/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "TAJEMNICA JULII MAŁECKIEJ" Mieszkańcy jednej z kamienic dokonują szokującego odkrycia. Drzwi wejściowe mieszkania państwa Małeckich są otwarte, a całą sypialnię pokrywają ślady krwi. W środku nie ma jednak nikogo. Komisarz Zawada ma do rozwikłania podwójną zagadkę: musi znaleźć nie tylko sprawcę, ale i ofiarę zbrodni. W trakcie śledztwa policja odnajduje kolejne ciała...

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-04 17:55 Kryminalni, sez. 2, odc. 10/13 Logo TVN 7
Polska / serial kryminalny
2019-07-04 12:20 Kryminalni, sez. 2, odc. 9/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Pułapka" W jednym z centrów handlowych dochodzi do napadu. Bandyci terroryzują pracowników i kradną całodzienny utarg. Podczas próby ucieczki dochodzi do strzelaniny. Złodzieje zamykają się w dziale monitoringu, biorąc za zakładników kilku pracowników. Na miejsce zdarzenia przyjeżdża policyjny negocjator i grupa antyterrorystyczna. Komisarz Zawada walczy o życie uwięzionych ludzi...

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-03 17:55 Kryminalni, sez. 2, odc. 9/13 Logo TVN 7
Polska / serial kryminalny
2019-07-03 12:20 Kryminalni, sez. 2, odc. 8/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "GORZKI WEEKEND" Na leśnej drodze zostaje znaleziony samochód należący do Siezierskiego, biznesmena z Warszawy. Kierowcę zastrzelono. Policja odkrywa, że wcześniej ktoś groził przedsiębiorcy - w jego firmie był nawet fałszywy alarm o podłożeniu bomby. Komisarz Zawada postanawia porozmawiać z pracownikami zamordowanego. W firmie Siezierskiego czeka go jednak nie lada niespodzianka...

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-02 21:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 2/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
2019-07-02 20:45 Kryminalni, sez. 7, odc. 1/13 Logo METRO
Polska / serial kryminalny
2019-07-02 17:55 Kryminalni, sez. 2, odc. 8/13 Logo TVN 7
Polska / serial kryminalny
2019-07-02 12:20 Kryminalni, sez. 2, odc. 7/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "MIASTECZKO" W jednym z podwarszawskich miasteczek bandyci napadają na dwóch biznesmenów. Mężczyźni zostają ciężko pobici. Jednemu udaje się zbiec, ale uciekając wpada pod koła samochodu. Jego kolega ginie bez wieści... Policja napotyka w miasteczku na mur milczenia. Komisarz Zawada musi pokonać strach, jaki sparaliżował mieszkańców na myśl o lokalnych bandytach...

/ Polska / serial kryminalny
2019-07-01 17:55 Kryminalni, sez. 2, odc. 7/13 Logo TVN 7
Polska / serial kryminalny
2019-07-01 12:20 Kryminalni, sez. 2, odc. 6/13 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): "Fotel biskupa" W jednym z wiejskich kościołów zostaje zamordowany ksiądz. Lokalna policja nie znajduje śladów kradzieży i uznaje zgon kapłana za nieszczęśliwy wypadek. Tymczasem w Warszawie policja otrzymuje zgłoszenie o zabójstwie znanego historyka sztuki, profesora Rubina. Z jego mieszkania ginie cenna dokumentacja. Duża jej część dotyczy właśnie kościoła, w którym zginął ksiądz... Czy - i w jaki sposób - oba zdarzenia są ze sobą powiązane?

/ Polska / serial kryminalny

Emisja w stacjach


Kryminalni można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry