Reklama

Logo CANAL+ DOKUMENT CANAL+ DOKUMENT program TV na dziś, 19 czerwca 2019 - ramówka, emisje

03:45 Trwa...  Influencer - zawód przyszłości odc. 4

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Reżyseria: Remigiusz Kriese

Godziny emisji Influencer - zawód przyszłości

04:10 Polacy z wyboru 2 odc. 2

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Rafał Skalski

Godziny emisji Polacy z wyboru

Reklama

05:00 Pieniądze to nie wszystko

film ( Polska 2001 ) Czas: 102min.

Reżyseria: Juliusz Machulski

Godziny emisji Pieniądze to nie wszystko

07:00 Tajemnicze miejsca odc. 5

dokument ( Niemcy 2017 ) Czas: 51min.

Godziny emisji Tajemnicze miejsca

07:55 O co biega?

magazyn sportowy ( Polska 2019 ) Czas: 28min.

Godziny emisji O co biega

08:30 Apetyt na sławę 2 odc. 3

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 43min.

Reżyseria: Maciej Piotrowski

Godziny emisji Apetyt na sławę

09:15 Za kulisami: Opactwo Westminster

dokument ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 55min.

Godziny emisji Za kulisami: Opactwo Westminster

Reklama

10:15 Święte miejsca s.2 odc. 5 Król Artur

dokument ( USA 2018 ) Czas: 50min.

Reżyseria: Stephen Rooke

Godziny emisji Święte miejsca

11:05 Święte miejsca s.2 odc. 6 Egipskie kapłanki

dokument ( USA 2018 ) Czas: 51min.

Reżyseria: Stephen Rooke

Godziny emisji Święte miejsca

12:00 Samuraj w Watykanie

dokument ( Francja 2016 ) Czas: 53min.

Reżyseria: Stéphane Bégoin

Godziny emisji Samuraj w Watykanie

13:00 Ekstremalne wyzwania Marca Moureta odc.3

dokument ( Francja 2018 ) Czas: 51min.

Reżyseria: Laurent Ramamonjiarisoa

Godziny emisji Ekstremalne wyzwania Marca Moureta

14:00 Ratownicy morscy w akcji 3 odc. 8

dokument ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 59min.

Reżyseria: Louis Grover , Luce Proctor

Godziny emisji Ratownicy morscy w akcji

15:00 Afrykańska podróż na dwie deski odc. 5

dokument ( Kanada 2015 ) Czas: 43min.

Reżyseria: Parish

Godziny emisji Afrykańska podróż na dwie deski

15:45 Afrykańska podróż na dwie deski odc. 6

dokument ( Kanada 2015 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Parish

Godziny emisji Afrykańska podróż na dwie deski

16:35 Influencer - zawód przyszłości odc. 9

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Godziny emisji Influencer - zawód przyszłości

17:00 Asy B Klasy odc. 8

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Igor Brejdygant

Godziny emisji Asy B Klasy

17:50 Nie przegap

nie przegap ( Polska 2019 ) Czas: 7min.

Godziny emisji Nie przegap

18:00 Świadkowie I wojny światowej odc. 3

dokument ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 51min.

Reżyseria: Steven Humphries

Godziny emisji Świadkowie I wojny światowej

19:00 Milongueros

dokument ( Francja 2016 ) Czas: 54min.

Reżyseria: Bernard Louargant

Godziny emisji Milongueros

20:00 Kwatery Hitlera odc. 10

dokument ( Polska 2019 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Maciej Gajewski

Godziny emisji Kwatery Hitlera

21:00 Premiera Na fali i pod prąd odc. 2

dokument ( Niemcy 2018 ) Czas: 51min.

Reżyseria: Dörthe Eickelberg

Godziny emisji Na fali i pod prąd

21:55 Ameryka - ziemia obiecana odc. 3

dokument ( Niemcy 2017 ) Czas: 52min.

Reżyseria: Kai Christiansen

Godziny emisji Ameryka - ziemia obiecana

22:50 Jack London. Amerykańska przygoda - 2 - Okres drugi 1905-1916

dokument ( Francja 2016 ) Czas: 50min.

Reżyseria: Michel Viotte

Godziny emisji Jack London. Amerykańska przygoda

23:40 Historia komedii, czyli co nas rozśmiesza - Parodia i satyra

dokument ( USA 2017 ) Czas: 39min.

Reżyseria: N , A

Godziny emisji Historia komedii, czyli co nas rozśmiesza

00:20 Świadkowie Putina

dokument ( Szwajcaria, Łotwa 2018 ) Czas: 102min.

Reżyseria: Witalij Manski

Godziny emisji Świadkowie Putina

02:05 O co biega?

magazyn sportowy ( Polska 2019 ) Czas: 27min.

Godziny emisji O co biega

02:35 Tajemnice wraków Bałtyku - Franken

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 43min.

Reżyseria: Sambor Wilk

Godziny emisji Tajemnice wraków Bałtyku - Franken

03:20 Influencer - zawód przyszłości odc. 5

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Reżyseria: Olga Siama

Godziny emisji Influencer - zawód przyszłości

03:45 Influencer - zawód przyszłości odc. 6

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Reżyseria: Remigiusz Kriese

Godziny emisji Influencer - zawód przyszłości

04:10 Ekstremalny czas wolny odc. 3

dokument ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Adam Nasilowski

Godziny emisji Ekstremalny czas wolny

05:00 Księga wielkich życzeń

film ( Polska 1997 ) Czas: 93min.

Reżyseria: Sławomir Kryński

Godziny emisji Księga wielkich życzeń

O programie TV stacji CANAL+ DOKUMENT

Na stronie stacji telewizyjnej CANAL+ DOKUMENT umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla CANAL+ DOKUMENT. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału CANAL+ DOKUMENT można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV CANAL+ DOKUMENT umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji CANAL+ DOKUMENT. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry