Reklama

Logo Da Vinci Da Vinci program TV na dziś, 27 maja 2019 - ramówka, emisje

2019-05-27

06:00

W zwierciadle nauki: Wykreślanie mapy

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza myślał, że wszędzie trafi – ale zepsuł mu się smartfon. Teraz musi sięgnąć po tradycyjną mapę. Hamza myślał, że wszędzie trafi – ale zepsuł mu się smartfon. Teraz musi sięgnąć po tradycyjną mapę. W tym odcinku założy też orkiestrę, spyta gargulca o drogę i zobaczy mapę z pirackim skarbem.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

06:35

Siesta Z: Zbrodnia i kara

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta ma sen: wraz z niejakim Raskolnikowem morduje wredną staruszkę. Raskolnikow zakochuje się w Sonii i w końcu przyznaje się do zbrodni. Siesta ma sen, w którym poznaje niejakiego Raskolnikowa. Ten wściekły młodzieniec morduje wredną staruszkę. Wkrótce potem zakochuje się w Sonii i zaczyna mieć wielkie wyrzuty sumienia. Przyznaje się do zbrodni i idzie do więzienia. Sonia czeka, aż odsiedzi wyrok..

Godziny emisji Siesta Z

06:55

Wszystko dla małych: Szalona linka i totalny totem

program o sztuce Czas: 25min.

Jameson i linka do zjeżdżania, Madi i totem, Christian i sensacyjna matryca, Lindsay i dipy do paluszków rybnych. Jameson prezentuje działanie kolejki tyrolskiej - szalonej linki do zjeżdżania, Madi buduje ogrodowy totem z roślin i plastikowych butelek, Christian wykonuje sensacyjne szablony na koszulki, a Lindsay przygotowuje smaczne dipy do paluszków rybnych.

Godziny emisji Wszystko dla małych

07:30

Kuchmistrzostwo: Mus z mango

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link przygotowuje mus z mango – odrobina bezsmakowej żelatyny zmieni płynne składniki w pienistą, kremową masę. Link przygotowuje mus z mango – odrobina bezsmakowej żelatyny zmieni płynne składniki w pienistą, kremową masę. Przy okazji eksperyment: dlaczego galaretka z ananasa tężeje wolniej niż te z innych owoców.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

07:50

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 2

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

08:25

Magija: Cuda matemagiki

program o sztuce Czas: 11min.

Matematyka sprawia, że magiczne łamigłówki są jeszcze trudniejsze... Matematyka sprawia, że magiczne łamigłówki są jeszcze trudniejsze...

Godziny emisji Magija

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
08:50

Trwa...  Nauka na maksa: Rakieta na sprzężone powietrze

program technologiczny Czas: 21min.

Rakieta na sprzężone powietrze zostaje przerobiona na wielką wersję. Ponadto: Phil tworzy wirową armatę i próżnię między sobą a ścianą. Powietrze w ruch! Rakieta na sprzężone powietrze zostaje przerobiona na wielką wersję. Ponadto: Phil za pomocą ciśnienia łamie drewienko, konstruuję wirową armatę i uzyskuje próżnię między sobą a ścianą.

Godziny emisji Nauka na maksa

09:20

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: M jak masakra i Złupiony w epoce kamienia

program popularnonaukowy Czas: 22min.

JD tworzy mini-wszechświat, który zaczyna pochłaniać wszystkich w laboratorium! Poza tym ucieka przez Wirtualne Okno do epoki kamienia. JD tworzy mini-wszechświat, który wymyka się spod kontroli: zaczyna pochłaniać wszystko i wszystkich w laboratorium! Poza tym JD niszczy szklarnię w laboratorium, po czym ucieka przez Wirtualne Okno do epoki kamienia łupanego.

  Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

Reklama
09:50

Bezcenne śmieci: Długopis-marchewka i Marcel Duchamp

program popularnonaukowy Czas: 27min.

Michelle i Nigel grają na starych puszkach i robią długopis-marchewkę, który zmyli waszych znajomych. Ponadto: Marcel Duchamp. Michelle i Nigel grają na starych puszkach, robią breloczek na torbę i długopis-marchewkę, który zmyli waszych znajomych. Ponadto: Marcel Duchamp i fajna chatka na plaży.

  Godziny emisji Bezcenne śmieci

10:25

Mily Pytalska: Cii!

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mily będzie musiała deklamować wiersz przed klasą i szuka cichego miejsca do nauki. Zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę? Mily musi się nauczyć wiersza, który będzie deklamować przed klasą. Szukając cichego miejsca, w którym się skoncentruje, zastanawia się: gdzie można znaleźć ciszę?

  Godziny emisji Mily Pytalska

10:30

Mily Pytalska: Do dzieła

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Dwa tygodnie temu rodzice zamówili Mily lornetkę, jednak paczka jeszcze nie przyszła. Mily zastanawia się, czy czekanie może być dobre. Dwa tygodnie temu rodzice zamówili Mily lornetkę, jednak paczka jeszcze nie przyszła. Mily zastanawia się, czy czekanie może mieć jakieś dobre strony.

  Godziny emisji Mily Pytalska

10:45

Łowcy historii: Rycerze i księżniczka

program historyczny Czas: 24min.

Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają średniowiecze i odkrywają, że życie rycerza lub księżniczki nie zawsze było łatwe. Matt, Paige i Łowcy Historii odwiedzają średniowiecze i odkrywają, że życie rycerza lub księżniczki nie zawsze było proste. Urządzają średniowieczną ucztę, z jadalnymi talerzami i zalakowanymi zaproszeniami. Uzyskują też energię wiatrową za pomocą kartonu po mleku.

  Godziny emisji Łowcy historii

11:20

Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!: Nie-statyczny stwór i Groźny robot

program popularnonaukowy Czas: 22min.

JD i Kent przypadkiem tworzą pralkowego potwora, który zaczyna niszczyć miasto. Zaś Antymaterzyści zbudowali robota, który się zbuntował. JD i Kent przypadkiem tworzą pralkowego potwora, który zaczyna niszczyć miasto. Czy zdołają go pokonać? Antymaterzyści zbudowali robota, który się zbuntował. Tylko dzieciaki z Sekretnego Laboratorium uratują sytuację!

  Godziny emisji Sekretne Laboratorium Thomasa Edisona!

Reklama
11:50

Okropne historie: Głupie sposoby na wygranie bitwy

program historyczny Czas: 28min.

W dawnych czasach wygrać bitwę nie było łatwo. Władcy Anglii śpiewają radosną pieśń, a zwierzętom domowym dziś wiedzie się lepiej. W dawnych czasach wygrać bitwę nie było łatwo. Królowie i królowe Anglii śpiewają radosną pieśń. Ludzie w epoce gregoriańskiej mieli inne podejście do zwierząt domowych.

  Godziny emisji Okropne historie

12:25

Kuchmistrzostwo: Placek z kurczakiem

program o zdrowiu Czas: 11min.

Link szykuje pyszny sos i nadzienie do placka z kurczakiem. Wie też, że na środku spodu trzeba zrobić dziurę. Inaczej placek wybuchnie! Link szykuje pyszny sos i nadzienie do placka z kurczakiem: dowód na to, że nie wszystkie placki są słodkie. Uczy się też pewnego triku: na środku spodu trzeba zrobić dziurę. Inaczej placek wybuchnie!

  Godziny emisji Kuchmistrzostwo

12:45

Okropne historie: Pora herbatki i potworne zwierzęta

program historyczny Czas: 28min.

Stuartowie odkrywają herbatę, wikingowie walczą na pogrzebach, a dziecko bierze zwierzęta za potwory. Kowboje śpiewają o Dzikim Zachodzie. Stuartowie odkrywają herbatę, wikingowie walczą na pogrzebach, a dziecko sądzi, że zwierzęta to dziwne potwory. Kowboje śpiewają o życiu na Dzikim Zachodzie.

  Godziny emisji Okropne historie

13:20

Bezcenne śmieci: Plastikowe kręgle i Salvador Dalí

program popularnonaukowy Czas: 28min.

Michelle i Nigel budują składzik ze starych opakowań i grają kręgle za pomocą plastikowych butelek. Ponadto: Salvador Dali. Michelle i Nigel budują składzik ze starych opakowań oraz wymyślają niezwykłą biżuterię, sztuczne gluty i grę w kręgle za pomocą plastikowych butelek. Ponadto: Salvador Dali i stwór z tektury.

  Godziny emisji Bezcenne śmieci

13:50

Kiedy dorosnę: Edukator/ twórca obiektów

program technologiczny Czas: 10min.

Mikaela poznaje Waltera, twórcę obiektów na ekspozycje. Jego konstrukcje mają uczyć i bawić. Mikaela poznaje Waltera, twórcę obiektów na ekspozycje. Jego konstrukcje mają uczyć i bawić. Mikaela testuje maszynę, która stawia jej włosy na głowie. I drugą, w której z pracy mechanicznej uzyskuje się energię elektryczną.

  Godziny emisji Kiedy dorosnę

14:00

Mily Pytalska: Panna sprawiedliwa

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Lola jest zła, bo Luke zjadł jej porcję ciasta. Mily chce, żeby zatriumfowała sprawiedliwość i zastanawia się: czym tak właściwie ona jest? Lola jest zła, bo Luke zjadł jej porcję ciasta. Przebrana w togę z dywanika Mily próbuje zaprowadzić sprawiedliwość! Zaczyna się zastanawiać: czym jest sprawiedliwość i jak ją osiągnąć?

  Godziny emisji Mily Pytalska

14:15

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Pensylwania

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Philippe poznaje sposób, w jaki naukowcy badają jakość powietrza oraz odwiedza Appalachy i farmę grzybów. Philippe poznaje sposób, w jaki naukowcy badają jakość powietrza i odwiedza Appalachy. Odkrywa skały wydające wyjątkowe dźwięki oraz odwiedza farmę grzybów, by sprawdzić czy stosowane tam praktyki da się przenieść na ogrody działkowe.

  Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

14:45

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Marie Skłodowska-Curie – Niewidzialne promienie

program historyczny Czas: 24min.

Maria Skłodowska-Curie wkracza na scenę i opowiada o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów. Maria Skłodowska-Curie jest gwiazdą odcinka poświęconego naukowcom płci żeńskiej. Opowie o tym, jak jej badania nad radioaktywnością pomogły kobietom uwolnić się z domów i kuchni. Wspaniały przykład poświęcenia w imię nauki i walki o równouprawnienie.

  Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

Reklama
15:15

A to wiesz?: Bańki z Człowiekiem Baterią i niesamowitymi zwierzętami

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Nawet najdziksze zwierzęta można wytresować. Człowiek Bateria ujarzmia elektryczność. Tłumaczymy, jak powstają bańki mydlane. Nawet najdziksze zwierzęta można wytresować. Człowiek Bateria ujarzmia elektryczność. Tłumaczymy, jak powstają bańki mydlane.

  Godziny emisji A to wiesz

15:55

Mily Pytalska: Zabawna rodzinka

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Mama prosi dzieci, żeby napisały do cioci list na dzień babci, ale Mily czegoś nie rozumie: przecież ciocia nie jest prawdziwą babcią. Mama prosi dzieci, żeby napisały do cioci list na dzień babci, ale Mily czegoś nie rozumie: przecież ciocia nie jest prawdziwą babcią. Co w takim razie decyduje o pokrewieństwie?

  Godziny emisji Mily Pytalska

16:10

Nauka na maksa: Rakieta alkalizująca

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje rakietę z napędem z tabletki alkalizującej. Za pomocą innych chemicznych trików załatwia balon oraz włącza światło. Phil pokazuje, w jaki sposób w reakcji wody i zasad z tabletki alkalizującej powstaje dostatecznie dużo energii, aby wystrzelić rakietę. Za pomocą innych chemicznych trików załatwia balon oraz włącza światło.

  Godziny emisji Nauka na maksa

16:45

Daj mi moc!: Jazda na fali i panowanie nad wodą

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Doktor K i Nash z pomocą Eureki próbują zapanować nad wodą i stworzyć sztuczną falę. Doktor K i Nash z pomocą Eureki oraz utalentowanych inżynierów i naukowców z Singapuru próbują zapanować nad wodą i stworzyć sztuczną falę.

  Godziny emisji Daj mi moc!

17:15

Wszystko dla małych: Rękaw i owocowy bukiet

program o sztuce Czas: 25min.

Jameson i rękaw – wskaźnik wiatru, Madi i ogrodowa ścieżka, Christian i wędkowanie, Lindsay i owocowy bukiet. Jameson prezentuje działanie rękawa do pomiaru siły wiatru, Madi buduje ogrodową ścieżkę z kamieni i roślin, Christian konstruuje sprzęt do wędkowania z magnesów, a Lindsay układa bukiet z owoców wyciętych w kształt kwiatów.

  Godziny emisji Wszystko dla małych

17:45

Operacja Auć: Fałdy głosowe i rollercoastery

program o zdrowiu Czas: 28min.

Lekarze sprawdzają, co dzieje się z naszym ciałem na rollercoasterze. Dr Chris obnaża fałdy głosowe, pojawia się też złamany łokieć. Dr Chris i dr Xand sprawdzają, co dzieje się z naszym ciałem na rollercoasterze. Dr Chris obnaża fałdy głosowe, zaś na ostrym dyżurze czeka ktoś, kto złamał łokieć w tańcu.

  Godziny emisji Operacja Auć

18:20

A to wiesz?: Genialne dzieci

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Oto wyjątkowo młodzi twórcy wybitnych wynalazków. Skąd biorą się takie talenty? Oto wyjątkowo młodzi twórcy wybitnych wynalazków. Skąd biorą się takie talenty?

  Godziny emisji A to wiesz

18:50

Nauka na maksa: Ruch obrotowy

program technologiczny Czas: 21min.

Phil bada rozmaite siły, dzięki którym ciała się obracają. Pokazuje, jak zbudować bączek-żyroskop i samolocik wykorzystujący efekt Magnusa. Phil bada rozmaite siły, dzięki którym ciała się obracają. Pokazuje, jak zbudować bączek-żyroskop i samolocik wykorzystujący efekt Magnusa. Powiększa je i sprawdza, jak pokonują prawo powszechnego ciążenia.

  Godziny emisji Nauka na maksa

19:25

Okropne historie: Królowa Kleopatra i król Karol I

program historyczny Czas: 27min.

Królowa Kleopatra udziela porad kosmetycznych, a król Karol nie idzie na własny ślub. Wiktorianie robią dziwne rzeczy. Królowa Kleopatra udziela porad kosmetycznych, a król Karol nie idzie na własny ślub. Celtycki wojownik przechodzi metamorfozę, a wiktorianie robią dziwne rzeczy.

  Godziny emisji Okropne historie

20:00

A to wiesz?: Niebywałe talenty w ujęciu naukowym

program popularnonaukowy Czas: 24min.

Wielkie talenty wokalne, połykacze przedmiotów, uliczni akrobaci: przetestujemy ich zdolności metodami naukowymi. Wielkie talenty wokalne, połykacze przedmiotów, uliczni akrobaci: przetestujemy ich zdolności metodami naukowymi.

  Godziny emisji A to wiesz

20:30

A to wiesz? Ciekawostki: Unikanie zimowych problemów

program popularnonaukowy Czas: 8min.

Świetne sposoby na ochronę skóry zimą. Patrzymy na rzeczywistość przez naukowe okulary i oddzielamy fakty od fikcji. Program „A to wiesz?” przedstawia najnowsze dokonania nauk ścisłych i odkrywa sekrety otaczającego nas świata.

  Godziny emisji A to wiesz Ciekawostki

20:45

Mechaniczne cuda: nakręcane marzenia: Mechaniczne cuda: nakręcane marzenia

program technologiczny Czas: 59min.

Opowieść o przedziwnych automatach – cudach techniki sprzed rewolucji przemysłowej, naśladujących istoty żywe. Oto, jak „ożywały”. Cofamy się w czasie, do epoki przedziwnych automatów – cudów techniki sprzed rewolucji przemysłowej, naśladujących istoty żywe. Piękne, choć niepokojące, niemal naturalne, a zarazem mechaniczne. Gdy wprawiane są w ruch – to jakby ożywały.

  Godziny emisji Mechaniczne cuda: nakręcane marzenia

22:00

Niesamowity świat hormonów: Niesamowity świat hormonów

program o zdrowiu Czas: 57min.

Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie, i czynią nas ludźmi. Odegrały ważną rolę w historii medycyny. Hormony regulują wszystko, od rozwoju po samopoczucie. Stanowią ważny element tego, co czyni nas ludźmi. "Niesamowity świat hormonów" wraca do wzlotów i upadków w historii medycyny – od stworzenia eliksiru życia z jąder po wynalezienie lekarstwa na cukrzycę.

  Godziny emisji Niesamowity świat hormonów

23:10

Śmiałe pomysły: Rozmiar się liczy

program technologiczny Czas: 22min.

40% ludzkości ma nadwagę – czy istnieje jakieś rozwiązanie tego ciężkiego problemu? Dowiemy się w dzisiejszym odcinku. Odchudzanie nie jest łatwe. Wymaga cierpliwości, czasu i wielkiego wysiłku. 40% ludzkości ma nadwagę – czy istnieje jakieś rozwiązanie tego ciężkiego problemu? Dowiemy się w dzisiejszym odcinku.

  Godziny emisji Śmiałe pomysły

23:35

A to wiesz? Ciekawostki: Wejdź w buty modelki

program popularnonaukowy Czas: 9min.

Zajrzymy za kulisy branży i sprawdzimy, czego potrzeba, aby zostać topmodelką. Patrzymy na rzeczywistość przez naukowe okulary i oddzielamy fakty od fikcji. Program „A to wiesz?” przedstawia najnowsze dokonania nauk ścisłych i odkrywa sekrety otaczającego nas świata.

  Godziny emisji A to wiesz Ciekawostki

23:55

e²: Transport: Odyseja żywności

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Aby znaleźć się na naszych talerzach jedzenie przemierza średnio prawie 2500 km! To generuje koszty i zanieczyszcza powietrze. Aby znaleźć się na naszych talerzach jedzenie przemierza średnio prawie 2500 km! To generuje koszty, zanieczyszcza powietrze i negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Inwestowanie w lokalne produkty spożywcze może to zmienić i zmniejszyć dystans między nami, a tym, co jemy.

  Godziny emisji e²: Transport

00:25

Czy komputer umie napisać przebojowy musical?: Cyfrowa premiera

program popularnonaukowy Czas: 44min.

„Beyond the Fence”, pierwszy musical skomponowany przez komputer, zostaje wystawiony na londyńskim West Endzie. Program komputerowy Android Lloyd Webber oraz kompozytorzy Ben i Nathan sięgają po narzędzia z zakresu matematyki, muzyki, sztuki oraz po ogólną kreatywność, aby wystawić na londyńskim West Endzie musical „Beyond the Fence”.

  Godziny emisji Czy komputer umie napisać przebojowy musical

01:25

Sekrety mózgu: Syndrom nagłego wybuchu energii twórczych

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Dr Jack bada źródła twórczości i poznaje człowieka, u którego po urazie mózgu wykształcił się niezwykły talent artystyczny. Dr Jack odkrywa ośrodki mózgu odpowiedzialne za zdolności twórcze. Poznaje człowieka, u którego po urazie mózgu wykształcił się niezwykły talent artystyczny. Magik Pete oszałamia publiczność niezwykle twórczymi sztuczkami.

  Godziny emisji Sekrety mózgu

02:25

e²: Transport: Odyseja żywności

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Aby znaleźć się na naszych talerzach jedzenie przemierza średnio prawie 2500 km! To generuje koszty i zanieczyszcza powietrze. Aby znaleźć się na naszych talerzach jedzenie przemierza średnio prawie 2500 km! To generuje koszty, zanieczyszcza powietrze i negatywnie wpływa na nasze zdrowie. Inwestowanie w lokalne produkty spożywcze może to zmienić i zmniejszyć dystans między nami, a tym, co jemy.

  Godziny emisji e²: Transport

02:55

e²: Transport: Paryż na dwóch kółkach

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Paryski projekt miejskich rowerów Vélib’ ma zachęcić mieszkańców, aby zamienili swoje auta na dwa kółka i komunikację miejską. Paryski projekt miejskich rowerów Vélib’ miał zachęcić mieszkańców, aby zamienili swoje auta na dwa kółka i komunikację miejską. Paryżanie pokochali Vélib’ do tego stopnia, że opowiadają o nim żarty i śpiewają piosenki.

  Godziny emisji e²: Transport

03:25

Radość z nauki. Dane: Radość z nauki. Dane

program popularnonaukowy Czas: 59min.

Matematyczka dr Hannah Fry zaprasza na fascynującą podróż przez świat danych. Sprawdzi, jaką rewolucję wprowadzają one w nasze życie Matematyczka dr Hannah Fry w ciekawy sposób podejmuje temat danych i tego, jak wyciągamy z nich wnioski. Bada rewolucyjny wpływ, jaki ukryte prawidłowości mają na nasze życie – od inteligentnego rolnictwa po definicje w Wikipedii.

  Godziny emisji Radość z nauki. Dane

04:25

Sekrety mózgu: Przesuwanie progu bólu

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Dr Jack spotyka Wima Hofa, słynnego „Człowieka lodu”. Okazuje się, że umysł panuje nad doświadczeniem bólu. Sprawdza też swoją granicę bólu. Dr Jack sprawdza, jak nasz mózg kontroluje doświadczenie bólu. Wim Hof, słynny „Człowiek lodu” podaje praktyczne rady, jak panować nad bólem. Magik Pete za pomocą sztuczek dowodzi, że ból to często tylko wytwór naszego umysłu.

  Godziny emisji Sekrety mózgu

05:25

A to wiesz?: Szalone atrakcje w parkach rozrywki

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Atrakcje w wesołych miasteczkach ciągle się zmieniają. Oto najnowsze kolejki górskie oraz zabawy w parkach wodnych i linowych. Atrakcje w wesołych miasteczkach ciągle się zmieniają. Oto najnowsze kolejki górskie oraz rozwiązania w parkach wodnych i linowych. Ponadto: jak reagują na nie nasze ciała?

  Godziny emisji A to wiesz

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Da Vinci

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Da Vinci. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Da Vinci można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info