Reklama

Logo Da Vinci Da Vinci program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-25

06:00

Wszystko dla małych: Poszukiwanie skamieniałości i rakietowy balon

program o sztuce Czas: 25min.

Jameson i poszukiwanie skamieniałości, Madi i pustynny ogród, Lindsay i słodkie piramidki, Christian i rakietowy balon. Jameson wciela się w archeologa i rusza na poszukiwanie skamieniałości, Madi zakłada pustynny ogród, sadząc rośliny, które nie potrzebują dużo wody, Lindsay cofa się w czasie, aby przygotować piramidki ze słodkiego ciasta, a Christian buduje rakietowy balon.

Godziny emisji Wszystko dla małych

06:35

Sportowe laboratorium: Łyżwiarstwo figurowe

program o zdrowiu Czas: 10min.

Łyżwiarz Bryce motywuje młodą Giulianę. Pomaga jej też dr Heather, opowiadając o momencie pędu. Bryce Davison, zawodowy łyżwiarz figurowy, motywują młodą Giulianę, która ćwiczy podwójny skok. Na lodzie robi się gorąco, gdy dr Heather opowiada o momencie pędu.

Godziny emisji Sportowe laboratorium

06:55

Byli sobie podróżnicy: Tajemnice podróży Krzysztofa Kolumna

program historyczny Czas: 25min.

W tym odcinku serii „Byli sobie podróżnicy“ odkrycia Krzysztofa Kolumba. Serial animowany, poświęcony historii odkryć oraz ludziom, którzy wyruszyli w wiekopomne podróże. Poznajcie sylwetki największych odkrywców w dziejach – od Czyngis-chana po Jamesa Cooka.

Godziny emisji Byli sobie podróżnicy

07:30

Magija: Iluzje optyczne

program o sztuce Czas: 11min.

Mrowie iluzji optycznych autorstwa Jaya i magików z przeszłości! Do zobaczenia tylko tutaj! Mrowie iluzji optycznych autorstwa Jaya i magików z przeszłości! Do zobaczenia tylko tutaj!

Godziny emisji Magija

07:50

Marvi Hammer: Olbrzymy z Arktyki

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W dzisiejszym odcinku odwiedzimy Arktykę i tamtejsze gatunki, m.in. niedźwiedzie polarne, morsy i białuchy. W dzisiejszym odcinku odwiedzimy Arktykę i tamtejsze gatunki, m.in. niedźwiedzie polarne, morsy i białuchy.

Godziny emisji Marvi Hammer

08:25

Obłędne zwierzaki: Mały gad o wielkiej paszczy

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy wąż o głowie małej jak kciuk połknie jajo wielkości piłki golfowej? Poznaj odpowiedź na to i inne pytania! Czy wąż o głowie małej jak kciuk połknie jajo wielkości piłki golfowej? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

08:50

W zwierciadle nauki: Soczewki

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Hamza patrzy przez soczewki, bo chce znaleźć najlepsze okulary, dzięki którym zobaczy Marsa, ale i przeczyta mikroskopijny tekst. Hamza szuka soczewek i patrzy przez nie, bo chce znaleźć najlepsze okulary. Jego ekipa przeczyta tajną wiadomość, wejdzie do aparatu fotograficznego, obejrzy odwróconego dinozaura i pogada z ciekawym krylem.

Godziny emisji W zwierciadle nauki

09:20

Siesta Z: „Frankenstein” Mary Shelley

program o sztuce Czas: 13min.

Dr Frankenstein stwarza potwora. Zaczyna się go bać i wyrzuca go. Czy Siesta zdoła powstrzymać potwora, który szuka zemsty? Sieście śni się, że razem z doktorem Frankensteinem powołuje do życia potwora. Doktor zaczyna się go bać i wyrzuca go z laboratorium. Siesta i potwór uczą się, jak przetrwać. Potwór staje się silniejszy i zaczyna szukać zemsty. Czy Siesta zdoła go powstrzymać?

Godziny emisji Siesta Z

09:40

Kto tam?: Norwegia

program popularnonaukowy Czas: 7min.

Chłopiec i jego pies badają norweskie fiordy. Spotykają tam trolla, podziwiają zorzę polarną i wpadają do rezydencji królewskiej. Nasi bohaterowie jadą do kraju przepięknych fiordów: Norwegii. Nurkują w miejscowe rybołówstwo, podziwiają zorzę polarną i poznają trolla z bajki. Chłopiec i jego pies odwiedzają też rezydencję królewską, gdzie poznają dramatyczne dzieje miłości króla i królowej.

Godziny emisji Kto tam

09:50

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 19

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

10:25

Mily Pytalska: Wehikuł czasu

program kulturoznawczy Czas: 7min.

Gaspard wymyślił niesamowitą machinę, przez którą Mily się zastanawia: jak postrzegamy czas i radzimy sobie z jego upływem? Mily nie może się skupić na pracy domowej. Dołącza do Juliette, mając nadzieję, że pomoże jej się skoncentrować. Wracając, spotyka Gasparda, który wymyślił niesamowitą machinę.

Godziny emisji Mily Pytalska

10:45

Nauka na maksa: Ciśnienie powietrza

program technologiczny Czas: 21min.

Phil za pomocą ciśnienia powietrza konstruuje wielką rakietę. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben. Jak za pomocą ciśnienia powietrza z plastikowej butelki zrobić rakietę? Phil idzie na całość: wytrzymalsze butelki, większe ciśnienie i wielgachna rakieta. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben.

Godziny emisji Nauka na maksa

11:10

Kto tam?: Zjednoczone Emiraty Arabskie

program popularnonaukowy Czas: 7min.

Chłopiec i jego pies jadą do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Podziwiają ósmy cud świata i biorą udział w wyścigu wielbłądów. Chłopiec i jego pies jadą do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Odwiedzają miasta, w których obok drapaczy chmur stoją starożytne meczety. Podziwiają ósmy cud świata: Wyspy Palmowe w Dubaju. Biorą udział w wyścigu wielbłądów oraz… jeżdżą na nartach na sztucznym stoku.

Godziny emisji Kto tam

11:20

Artzooka: Wielkanocne kukiełki

program o sztuce Czas: 24min.

Jeremie robi wielkanocne kukiełki, zmieniający się obrazek oraz lampkę ze świecącej kuli. Jeremie robi wielkanocne kukiełki, zmieniający się obrazek oraz lampkę ze świecącej kuli.

Godziny emisji Artzooka

11:50

A to wiesz?: Śpiewaj, pozuj i tańcz z zawodowcami

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Co zrobić, aby zawodowo zajmować się śpiewem, modelingiem lub tańcem? Profesjonaliści wyjaśnią, że ciężka praca i ćwiczenia są niezbędne. Co zrobić, aby zawodowo zajmować się śpiewem, modelingiem lub tańcem? Profesjonaliści opowiedzą, ile pracy i ćwiczeń wymagają ich kariery, oraz udzielą wam cennych porad.

Godziny emisji A to wiesz

12:25

Kuchmistrzostwo: Pizza

program o zdrowiu Czas: 11min.

Domową pizzę można przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować. Domowa pizza smakuje wszystkim, tym bardziej, że można ją przybrać dowolnymi składnikami. Link ma jednak problem: wyjęte z lodówki ciasto nie daje się rozwałkować.

Godziny emisji Kuchmistrzostwo

12:45

Projekt eksploracja: bajeczna planeta: Lekcja w przyrodzie

program popularnonaukowy Czas: 22min.

W tym tygodniu Philippe udaje się na Key Largo, żeby dołączyć do licealistów, którzy poznają bliżej okoliczne siedliska morskich traw. W tym tygodniu Philippe udaje się na Key Largo, żeby dołączyć do licealistów, którzy poznają bliżej okoliczne siedliska morskich traw. Później podróżuje do Pensylwanii i odwiedza strumienie, żeby w ramach akcji zwanej Bio-Blitz przeprowadzić badania owadów wodnych.

Godziny emisji Projekt eksploracja: bajeczna planeta

13:20

Nauka na maksa: Ciśnienie powietrza

program technologiczny Czas: 21min.

Phil za pomocą ciśnienia powietrza konstruuje wielką rakietę. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben. Jak za pomocą ciśnienia powietrza z plastikowej butelki zrobić rakietę? Phil idzie na całość: wytrzymalsze butelki, większe ciśnienie i wielgachna rakieta. Ponadto wysadza butlę z płynnym azotem i miażdży stalowy bęben.

Godziny emisji Nauka na maksa

13:50

Obłędne zwierzaki: Byk w studio

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Czy jeden byk mógłby zdemolować całe studio? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata! Czy jeden byk mógłby zdemolować całe studio? Stephen i Gail odpowiedzą na to i inne pytania dotyczące obłędnych zwierzaków z całego świata!

Godziny emisji Obłędne zwierzaki

14:15

Okropne historie: Gniewny człowiek i życie w okopach

program historyczny Czas: 28min.

Życie w okopach jest okropne. Król Jakub II dokonuje żywota, a lady Joanna zostaje królową na 9 dni. Życie w okopach jest okropne. Król Jakub II dokonuje żywota, a lady Joanna zostaje królową na 9 dni. Miejscowa Walijka bez wysiłku pokonuje francuskich żołnierzy.

Godziny emisji Okropne historie

14:45

Domowa nauka: Magia nauki

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Steve Spangler pokazuje kilka, bazujących na nauce, trików. Steve Spangler wyjaśnia tajemnicę leżenia na łożu z gwoździ oraz pokazuje, jak w magiczny sposób naprawić potłuczoną szklankę. Te niesamowite sztuczki mają podłoże naukowe.

Godziny emisji Domowa nauka

15:15

A to wiesz?: Detektywi przez wieki

program popularnonaukowy Czas: 25min.

Specjalista zabezpieczy komputer, ekspert kryminalistyki rozpocznie śledztwo, archeolog odkryje przeszłość za pomocą nowoczesnego sprzętu. Specjalista pokaże, jak zabezpieczyć swój komputer i telefon przed hakerami, ekspert kryminalistyki wprowadzi nas w tajniki śledztwa, zaś archeolodzy ruszą w przeszłość z użyciem ultranowoczesnego sprzętu.

Godziny emisji A to wiesz

15:50

Magija: Grube i cienkie

program o sztuce Czas: 11min.

Jay chwyci się dziś magicznych sznurów o najróżniejszych rozmiarach! Jay chwyci się dziś magicznych sznurów o najróżniejszych rozmiarach!

Godziny emisji Magija

16:10

Operacja Auć: Linie papilarne płuc

program o zdrowiu Czas: 26min.

Lekarze odkrywają, że każdy z nas ma inny oddech. Na planie serialu sprawdzą, jakim cudem wypadki w telewizji wyglądają tak realistycznie. Lekarze odkrywają, że oddech jest równie wyjątkowy, jak nasze odciski palców. Na planie serialu medycznego sprawdzą, jakim cudem wypadki w telewizji wyglądają tak realistycznie. Na prawdziwym ostrym dyżurze: komuś coś utkwiło w uchu.

Godziny emisji Operacja Auć

16:45

Czy jesteś tak mądry jak ja?: Czy jesteś tak mądry jak ja odc. 11

program popularnonaukowy Czas: 21min.

Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną. Kolejny odcinek teleturnieju, w którym rodzic i jego dziecko sprawdzają swoją wiedzę ogólną.

Godziny emisji Czy jesteś tak mądry jak ja

17:15

Teatr wynalazków Barona Munchhausena: Genialny Leonardo da Vinci

program historyczny Czas: 24min.

Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki Münchhausena. Właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem? Tajemniczy dżin zaczarował kolekcję dzieł sztuki i kosztowności Münchhausena. Żeby zdjąć czar, właściciel musi odpowiedzieć na pytanie: dlaczego Da Vinci był geniuszem?

Godziny emisji Teatr wynalazków Barona Munchhausena

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
17:45

Trwa...  Okropne historie: Cesarz Kaligula i król Jerzy IV

program historyczny Czas: 28min.

Rozbójnik rozdaje pieniądze, cesarz Kaligula zatrudnia detektywa, rycerze oszukują, a król Jerzy IV spotyka zmarłych krewnych. Niezwykły rozbójnik rozdaje pieniądze, detektyw i cesarz Kaligula prowadzą śledztwo w sprawie morderstw, rycerze oszukują, a król Jerzy IV spotyka zmarłych krewnych.

Godziny emisji Okropne historie

18:20

Nauka na maksa: Samochód odrzutowy

program technologiczny Czas: 21min.

Phil buduje auto na balon. Ponadto kołyska Newtona z kul do kręgli, tajemnica nazwy „świnki morskie” oraz trzecie prawo dynamiki Newtona. Phil konstruuje auto na balon. Chce zbudować model, do którego da się wsiąść. Czy ekipa „Nauki na maksa” znajdzie dostatecznie duży balon? Ponadto kołyska Newtona z kul do kręgli, tajemnica nazwy „świnki morskie” oraz trzecie prawo dynamiki Newtona.

  Godziny emisji Nauka na maksa

Reklama
18:50

Siesta Z: „Tezeusz i Minotaur” nieznanego autora

program o sztuce Czas: 13min.

Siesta śni o Tezeuszu. Żeby uratować jego lud, razem wyruszają do labiryntu, w którym mieszka potwór. Czy wyjdą z tego żywi? Siesta śni o odważnym Tezeuszu. Żeby uratować jego lud, razem wyruszają do labiryntu, w którym mieszka straszliwy potwór. Żywi się młodymi ludźmi. Siesta i Tezeusz wchodzą do labiryntu, z którego nie da się wyjść. Czy przeżyją?

  Godziny emisji Siesta Z

19:10

Youtuberzy w Da Vinci - SciFun: Kondensacja, CO2 i napięcie powierzchniowe

program popularnonaukowy Czas: 14min.

Scifun pokazuje właściwości pary wodnej, dwutlenku węgla i wyjaśnia zjawisko napięcia powierzchniowego. Scifun za pomocą eksperymentów tłumaczy zjawisko kondensacji pary wodnej. Wytwarza dwutlenek węgla i pokazuje jego właściwości oraz wyjaśnia zjawisko napięcia powierzniowego.

  Godziny emisji Youtuberzy w Da Vinci - SciFun

19:25

Domowa nauka: Bezwładność

program popularnonaukowy Czas: 22min.

Zastawialiście się, jak wyciągnąć obrus spod talerzy na zastawionym stole? Gospodarz programu Steve Spangler pokaże, jak to zrobić. Zastawialiście się, jak wyciągnąć obrus spod talerzy na zastawionym stole? Gospodarz programu Steve Spangler pokaże, jak to zrobić i zademonstruje inne domowe eksperymenty, które dowodzą praw bezwładności. Na koniec zbudujemy poduszkowiec!

  Godziny emisji Domowa nauka

20:00

Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej: Nowoczesna medycyna

program historyczny Czas: 29min.

Da Vinci Learning zaprasza na serię “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” - tematem odcinka są pionierskie postępy medyczne. W czasie rewolucji przemysłowej, w medycynie mieliśmy już chwile zwątpienia. Choroby były na porządku dziennym, a przeciętna długość życia wynosiła 36 lat. W tym odcinku Da Vinci Learning “Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej” tematem jest niesamowita historia pionierów, którzy zmienili stary porządek, tak jak np. Anglik James Lind. Odkrył, że pomarańcze i cytryny...

  Godziny emisji Co zawdzięczamy rewolucji przemysłowej

20:45

Ogród Darwina: Małpy i ludzie

program popularnonaukowy Czas: 57min.

Rekonstruujemy eksperyment Darwina, który dowiódł, że nawet zwykłe dżdżownice wykazują się inteligencją, obecną w całym królestwie zwierząt. Rekonstruujemy eksperyment Darwina, w którym za pomocą papierowych trójkątów, udających liście, dowiódł, że nawet zwykłe dżdżownice wykazują się inteligencją. Uczony był pewien, że w królestwie zwierząt można znaleźć także inne cechy, przypisywane dotąd tylko ludziom.

  Godziny emisji Ogród Darwina

Reklama
21:55

Cuda codzienności: Poza domem

program technologiczny Czas: 58min.

Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym wychodzimy z domu: auto i transport, komputer w pracy, fast foody i rozrywka. Materiały i formowane z nich przedmioty, dzięki którym opuszczamy dom. Linia montażowa w fabryce aut. Komputer, ekran dotykowy czy biurowy cud techniki – długopis. Fast foody, którym nie umiemy się oprzeć, ale i ekran kinowy, bez którego wieczory nie byłyby takie same.

  Godziny emisji Cuda codzienności

23:10

e² Design: Bogota: miasto zrównoważone

program o sztuce Czas: 25min.

Enrique Peñalosa zmienił Bogotę, jedno z najbardziej chaotycznych miast świata, w modelowo przyjazne i ekologiczne założenie przestrzenne. Enrique Peñalosa, były burmistrz kolumbijskiej Bogoty, zmienił jedno z najbardziej chaotycznych miast świata w modelowo przyjazne i ekologiczne założenie przestrzenne.

  Godziny emisji e² Design

23:50

Płótno Hubble'a: Perspektywa kosmiczna i wyryte w czasie

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Lecimy stąd do nieskończoności, do miejsca, które obserwuje Hubble. Teleskop patrzy wstecz, prognozując jednocześnie los naszej galaktyki. Lecimy „stąd do nieskończoności” - do miejsca, które obserwuje Hubble. Teleskop patrzy nie tylko wgłąb kosmosu, ale i cofa się w czasie, do najdawniejszych chwil jego istnienia. Pokazuje gwałtowny proces, stanowiący prognozę losu naszej galaktyki.

  Godziny emisji Płótno Hubble'a

00:25

e² Architektura Interwencyjna: e² Architektura Interwencyjna

program o sztuce Czas: 55min.

Architektura Interwencyjna to robocza nazwa projektów, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Architektura Interwencyjna to program o projektach, które wprowadzają pozytywne zmiany gospodarcze, kulturowe, środowiskowe i społeczne. Przyjrzymy się 5 przedsięwzięciom, w tym przystosowaniu terenów podmokłych, rewitalizacji zabytku i założeniu nietypowej szkoły.

  Godziny emisji e² Architektura Interwencyjna

01:25

Tajemnice materii: W głąb atomu

program popularnonaukowy Czas: 55min.

Glenn Seaborg uzyskuje w laboratorium pluton, pierwiastek, który na zawsze zmieni świat: uwolni niszczycielską potęgę bomby atomowej. Trwa walka o to, kto pierwszy pozna budowę atomu. Harry Moseley stosuje w tym celu wynalezione niedawno promieniowanie rentgenowskie. Glenn Seaborg uzyskuje w laboratorium pluton, pierwiastek, który na zawsze zmieni świat: uwolni niszczycielską potęgę bomby atomowej.

  Godziny emisji Tajemnice materii

02:25

Tajemnice ewolucji: Interakcje społeczne i przetrwanie

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Dla niektórych zwierząt życie społeczne jest niezbędne. Współpracują, aby przeżyć, część przedkłada nawet dobro grupy nad własne. Dla niektórych zwierząt, jak bonobo czy karaluchy, życie społeczne jest niezbędne. Niektóre stworzenia przedkładają nawet dobro grupy nad własne, pracując na rzecz kolonii. Z drugiej strony – w grupach czasem dochodzi do bezlitosnej walki o dominację.

  Godziny emisji Tajemnice ewolucji

02:55

Płótno Hubble'a: Kolor i fioletowe końcówki

program popularnonaukowy Czas: 26min.

Czy barwy wyjaśnia budowę wszechświata? Wielkie gwiazdy wybuchają i świecą niezwykle jasno. Teleskop przesyła obraz ich pozostałości. Każdy obraz z Hubble'a jest początkowo czarno-biały. W jaki sposób barwy wyjaśniają budowę wszechświata? Nie każda gwiazda umiera po cichu. Największe wybuchają i świecą niezwykle jasno. Teleskop przesyła obraz ich pozostałości.

  Godziny emisji Płótno Hubble'a

03:25

Sekrety mózgu: Syndrom nagłego wybuchu energii twórczych

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Dr Jack bada źródła twórczości i poznaje człowieka, u którego po urazie mózgu wykształcił się niezwykły talent artystyczny. Dr Jack odkrywa ośrodki mózgu odpowiedzialne za zdolności twórcze. Poznaje człowieka, u którego po urazie mózgu wykształcił się niezwykły talent artystyczny. Magik Pete oszałamia publiczność niezwykle twórczymi sztuczkami.

  Godziny emisji Sekrety mózgu

Reklama
04:10

Futuris: Globalne obserwacje

program popularnonaukowy Czas: 12min.

Wszechobecne i łatwe w hodowli, mikroalgi są obiecującym źródłem produktów żywieniowych i nie tylko. Wszechobecne i łatwe w hodowli, mikroalgi są obiecującym źródłem produktów żywieniowych i nie tylko. W tym odcinku polecimy do Hiszpanii, Portugalii i Holandii aby się przyjrzeć związanym z nimi technologiom.

  Godziny emisji Futuris

04:25

Kod genetyczny: Łamanie kodu

program popularnonaukowy Czas: 48min.

Dzięki odszyfrowaniu genomu zaczęliśmy pojmować kierowany przez DNA proces, bez którego niczym byśmy się od siebie nie różnili. Dzięki odszyfrowaniu genomu zaczęliśmy pojmować kierowany przez DNA proces, bez którego niczym byśmy się od siebie nie różnili. Program przedstawia największy projekt naukowy w historii, uświadamiający nam, jak zadziwiającym i skomplikowanym gatunkiem jest człowiek.

  Godziny emisji Kod genetyczny

05:25

Youtuberzy w Da Vinci - Emce: Strach i smog

program popularnonaukowy Czas: 23min.

Emce obrazowo wyjaśnia, dlaczego lubimy się bać oraz skąd się bierze smog i jak z nim walczyć. Emce obrazowo wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie lubia się bać. W drugiej części odcinka pokazuje, skąd się bierze smog i jak z nim walczyć.

  Godziny emisji Youtuberzy w Da Vinci - Emce

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Da Vinci

Na stronie stacji telewizyjnej Da Vinci umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Da Vinci. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Da Vinci można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Da Vinci umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Da Vinci. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info