Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-09-19

02:00

Trwa...  Uliczne wyścigi: Niebezpieczne miasto aniołów

Kierowcy z listy 405 wyruszają do Kalifornii, aby zmierzyć się z mistrzami szybkości z Los Angeles. Farmtruck i AZN jadą na wycieczkę do Hollywood.

Godziny emisji Uliczne wyścigi

02:50

Stacja Kanada: Bardzo długa podróż

Z okazji 150-lecia powstania Kanady, Kolej Transkanadyjska szykuje idealnie odrestaurowany, starodawny pociąg do podróży z jednego wybrzeża na drugie.

  Godziny emisji Stacja Kanada

Reklama
03:40

Superciężka pomoc drogowa, odc. 4

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

  Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

04:30

Łowcy okazji: Co z tym interesem?

Ton i Allen muszą podjąć trudną decyzję. Na aukcji w miejscowości Covina zmierzą się z Carolyn, po czym zdecydują o dalszych losach lombardu.

  Godziny emisji Łowcy okazji

05:00

Zgubione - sprzedane, odc. 12

Lou skupia się na swej duchowej karmie, a nie przepływie gotówki. Robbiego i Kathleen interesuje zawartość torby. John pokazuje synowi, na czym polega praca w tym biznesie.

  Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:30

Wojny magazynowe: Kanada: Awantura w rodzinie

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Podczas aukcji w Toronto Bogartowi puszczają nerwy, kiedy Paul bierze udział w licytacji.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

06:00

Aukcja w ciemno, odc. 2

Zapraszamy na spotkanie z małżeństwem Brandonem i Lori Bernier, którzy żyją z zysków ze sprzedaży rzeczy wylicytowanych podczas aukcji w całej Ameryce.

  Godziny emisji Aukcja w ciemno

Reklama
06:25

Łowcy staroci, odc. 3

Drew Pritchard odwiedza starą rezydencję w Walii. Na strychu odkrywa piękne, zapomniane skarby. Z kolei w antykwariacie w Norfolku natrafia na ciekawe dzieła sztuki ulicznej.

  Godziny emisji Łowcy staroci

07:10

Wyprawa po skarb Inków: Niebezpieczne spotkania

Poszukiwacze skarbów wyruszają na wyprawę, której celem jest znalezienie legendarnego złota Inków. Skarb jest rzekomo ukryty na wyspie zamieszkałej przez tysiące groźnych żmij.

  Godziny emisji Wyprawa po skarb Inków

08:00

Wojny magazynowe: Kanada: W wojskowym rynsztunku

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Roy ubiera się w pełny mundur wojskowy i wydaje wojnę innym kupującym w Scarborough.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

08:30

Wojny magazynowe: Kanada: W podłym humorze

Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. W dzisiejszym odcinku marne prezenty Roya jeszcze bardziej denerwują Cindy podczas aukcji.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

09:00

Stacja Alaska: Złowrogi szlak

Towarzyszymy ekipie inżynierów, mechaników i maszynistów, którzy robią wszystko, aby w czasie ostrej zimy zachować przejezdność liczącego 800 kilometrów odcinka kolei na Alasce.

  Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Gorączka złota: rzeka skarbów: Wstrząsy

Dakota Boys są już blisko złota, ale kiedy docierają do największego głazu w tym sezonie, Dustin montuje nową maszynę, nazwaną „The Graboid" na cześć potwora z horroru „Wstrząsy".

  Godziny emisji Gorączka złota

11:00

Bimbrownicy: Wojna bimbrowników

Tickle potajemnie jedzie do Kentucky, aby sprawdzić, czym zajmuje się Chico. Josh i Bill wspólnie wyruszają na festiwal muzyczny, aby upłynnić trochę swojego bimbru.

  Godziny emisji Bimbrownicy

12:00

Ed Stafford poza cywilizacją: Gwatemala

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

  Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

Reklama
13:00

Nagi instynkt przetrwania: Miłość w dżungli

Para amatorów sztuki przetrwania musi przetrwać przez 21 dni w lesie deszczowym w Nikaragui. Czy żyjąc na krawędzi głodu, nie załamią się i nie utracą kontroli?

  Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

14:00

Ekstremalna Alaska: Dzień triumfu i tragedii

Kilcherowie zaczynają dwa trudne zadania: przenoszą zabytkowy ośmiokątny budynek w bezpieczne miejsce i kończą trwającą od paru lat budowę chatki Shane'a.

  Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 6, odc. 5

Teren przy warszawskim Okęciu obfituje... w złom. Stalowy dostaje zlecenie na sporzątnięcie tam ogromnego gospodarstwa. Załoga z Tłuszacza trafia na prawdziwą żyłę złota!

  Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Auto - reaktywacja: Pokaz klipów

Ekipa GMG remontuje znalezione w garażu zardzewiałe gruchoty. Czy uda się mechanikom przywrócić maszynom dawny blask przed kolejną aukcją?

  Godziny emisji Auto - reaktywacja

17:00

Polscy Truckersi, odc. 3

Od wybrzeża Atlantyku po Syberię, od Portugalii po Ural - polskich kierowców wielkich ciężarówek można spotkać wszędzie. To mistrzowie w transporcie ładunków na długie dystanse!

  Godziny emisji Polscy Truckersi

18:00

Przystanek Bieszczady 2, odc. 2

Jak wylądować szybowcem w czasie silnego wiatru, nie mając dużego doświadczenia jako pilot? Jak ściąć drzewo na wysokości 30 metrów? Czy w Bieszczadach naprawdę żyje się lekko?

  Godziny emisji Przystanek Bieszczady 2

19:00

Złomowisko PL 5, odc. 13

Firma Stalowego kontynuuje prace rozbiórkowe pod Białymstokiem. Dzień pracy rozpoczyna seria niepowodzeń. Okazuje się, że na z placu rozbiórki ukradziono paliwo z koparki.

  Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL, odc. 3

Złomowy duet... emerytek, stanowczo nie wpisuje się w stereotyp babci. Ania i Maria przeszukują śląskie drogi w poszukiwaniu żelastwa. Czy charyzmą przyćmią Krzykacza i Edka?

  Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Złomowisko PL, odc. 4

„Stalowy" ma kolejny genialny pomysł na promocję! Tym razem zakupił setki iglastych drzewek, które chce wymienić na przyniesione przez ludzi elektrośmieci. Czy interes się opłaci?

  Godziny emisji Złomowisko PL

22:00

Broń na zamówienie: Uwaga, niedźwiedź

Pilot z Alaski potrzebuje strzelby, która przetrwa katastrofę samolotu i atak niedźwiedzia! Mad Dog wykuwa też niezniszczalną siekierę dla strażaka.

  Godziny emisji Broń na zamówienie

23:00

Gra o skarb: Miny lądowe

Don i jego ekipa wyruszają do Kambodży, aby zawrzeć intratną transakcję i kupić cenne rubiny w kolorach zachodzącego słońca. Czy kobry, miny lądowe i piraci popsują plany Dona?

  Godziny emisji Gra o skarb

00:00

Fani czterech kółek: Z samochodowego archiwum

Mike'a i Edda ogarnia samochodowa nostalgia i sięgają do archiwum "Fanów czterech kółek". Wspominają stare auta, które nigdy nie wyjechały z garażu i te, które zachwyciły widzów.

  Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 17

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

  Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 18

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

  Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

02:00

Uliczne wyścigi: Dylematy lidera

Big Chief znajduje kierowcę do udziału w Nationwide Callout. Jest nim Petey Smallblock z Nowego Jorku. Doc rywalizuje z Big Chiefem o najlepsze miejsce.

  Godziny emisji Uliczne wyścigi

02:50

Supertransporty, odc. 1

Wracamy do Bristolu, gdzie działa rodzinna firma transportowa Kings Heavy Haulage. Sully, Kev, Broomey i reszta ekipy stają przed kolejnymi, niezwykłymi wyzwaniami.

  Godziny emisji Supertransporty

03:40

Superciężka pomoc drogowa, odc. 5

Potężne burze śnieżne powodują piekło na drogach. Ciężarówki wypadają z dróg, przewracają się, dochodzi do wypadków. Pomoc drogowa dla ciężkich pojazdów ma pełne ręce roboty.

  Godziny emisji Superciężka pomoc drogowa

04:30

Aukcja w ciemno, odc. 1

Zapraszamy na spotkanie z małżeństwem Brandonem i Lori Bernier, którzy żyją z zysków ze sprzedaży rzeczy wylicytowanych podczas aukcji w całej Ameryce.

  Godziny emisji Aukcja w ciemno

05:00

Zgubione - sprzedane, odc. 13

Lou ma chrapkę na lekki samochód terenowy, który pamięta lepsze czasy. Czy będzie w stanie odwrócić uwagę innych handlarzy, a w szczególności państwa Hollywoodów?

  Godziny emisji Zgubione - sprzedane

05:30

Wojny magazynowe: Kanada: Miłość i wojna

Aukcja w Toronto to przełomowe wydarzenie dla wszystkich kupców z wyjątkiem Roya, który wciąż zachowuje się jak zimny drań.

  Godziny emisji Wojny magazynowe

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info