Reklama

Logo Discovery Channel Discovery Channel program TV na dziś - ramówka, emisje

2019-01-24

06:00

Na bagnach Florydy: Krokodyl na bagnach

Cenny kubański krokodyl wymaga opieki medycznej po ugryzieniu przez innego samca. Dodatkowo, Stephen będzie zmuszony wcielić się w rolę przynęty, aby złapać lamparta.

Godziny emisji Na bagnach Florydy

06:25

Fani czterech kółek: Motomaniacy mają głos

Mike i Ant odpowiadają na pytania motomaniaków z całego świata. Zdradzają zza kulisowe sekrety programu i wspominają ostatnie osiem odcinków.

Godziny emisji Fani czterech kółek

07:10

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Wielkie zmiany

Nowy sezon przynosi wielkie zmiany na kutrach. Edgar w końcu żegna się z załogą Northwestern. Za sterami Cornelia Marie staje nowy kapitan.

Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

08:00

Na krańcu Alaski: Po kataklizmie

Miasto zostało zniszczone przez potężną wichurę, teraz wszyscy pracują przy sprzątaniu i odbudowie zniszczeń. Mark musi usunąć połamane drzewa, aby nie doszło do nowych tragedii.

Godziny emisji Na krańcu Alaski

09:00

Stacja Alaska: Piekielna noc

Ranny w wypadku długoletni mieszkaniec alaskańskiej dziczy Jim James próbuje dotrzeć pociągiem do szpitala. Czy uda mu się pokonać kolejne przeszkody?

Godziny emisji Stacja Alaska

10:00

Parker na złotym szlaku: Witajcie w dżunglii

Pomimo ostrzeżeń mieszkańców, Parker wraz z ekipą udają się na samotną wyprawę do dżunglii w Gujanie. Podczas przeprawy przez rwącą rzekę, prąd porywa Ricka.

Godziny emisji Parker na złotym szlaku

11:00

Bimbrownicy: Ostatni bój

Tickle żegna się z Timem i zatrudnia nowego współpracownika. Mark z chłopakami buduje destylarnię do produkcji whisky z jęczmienia. Szeryf Chuck ma na oku pewnych bimbrowników.

Godziny emisji Bimbrownicy

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
12:00

Trwa...  Ed Stafford poza cywilizacją: Gwatemala

Ed Stafford spędził już 60 dni na bezludnej wyspie. Był nagi, a jego jedynym towarzyszem była kamera. Teraz wyrusza do najbardziej nieprzyjaznych zakątków świata.

Godziny emisji Ed Stafford poza cywilizacją

13:00

Nagi instynkt przetrwania: Zaginiony świat

Dwójka nieznajomych staje przed wyjątkowym, 14-dniowym wyzwaniem. Samotna mama i pełen optymizmu nowicjusz muszą przetrwać dwa tygodnie na dzikim wybrzeżu RPA.

  Godziny emisji Nagi instynkt przetrwania

Reklama
14:00

Ekstremalna Alaska: Niesamowita zdobycz

Kilcherowie stają przed wyjątkowym wyzwaniem. Do domu wracają piosenkarka Jewel i jej syn Kase. Tymczasem Jane łapie największą rybę w życiu!

  Godziny emisji Ekstremalna Alaska

15:00

Złomowisko PL 4, odc. 8

Barwne postaci, wyraziste charaktery, nieoczekiwane zwroty akcji, biznesy małe i duże, zyski oraz straty. Zobacz jak wygląda codzienność niedocenianej branży złomowej.

  Godziny emisji Złomowisko PL

16:00

Klan z Alaski: Na łowy

Rodzina Brownów i ich siódemka dzieci żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

17:00

Polscy Truckersi, odc. 3

Helka i Snajper to duet uwielbiany przez widzów. Para truckersów po raz pierwszy udaje się na Chorwację, wioząc na naczepie kontener. Czy sprostają temu wyzwaniu?

  Godziny emisji Polscy Truckersi

18:00

Przystanek Bieszczady, odc. 6

Zobacz jak wygląda życie w najdzikszym regionie Polski. W położonych na krańcu Polski Bieszczadach Magda i Krzysiek Nieckułowie przygotowują się na nadejście surowej zimy.

  Godziny emisji Przystanek Bieszczady

Reklama
19:00

Złomowisko PL 7, odc. 5

Maria stawia na swoim i podejmuje ostateczną decyzję o zakupie wysłużonej ciężarówki. Niespodziewane probelmy finansowe zakłócają spokój sióstr. Czy uda się poskromić nerwy?

  Godziny emisji Złomowisko PL

20:00

Złomowisko PL 3, odc. 9

Kulisy programu Zlomowisko PL. W programie ciekawostki związane z produkcją serii. Przypomnimy też najbardziej zabawne wydarzenia, opatrzone specjalnym komentarzem bohaterów.

  Godziny emisji Złomowisko PL

21:00

Premiera Gorączka złota: Oldskulowi bohaterowie

Parker prosi Brennana by zajął się jedną z części kopalni - z różnymi skutkami. Natomiast Rick przez swoją nieuwagę niszczy rurę doprowadzającą wodę.

  Godziny emisji Gorączka złota

22:00

Polacy na tropie złota, odc. 2

Polscy poszukiwacze złota - Jarek i Krzysztof Jabłonowscy, bracia i wspólnicy w interesach, chcą otworzyć kopalnię złota w Kamerunie. Czy zdołają pokonać wszystkie przeszkody?

  Godziny emisji Polacy na tropie złota

23:00

Klan z Alaski: Trzymaj głowę nad wodą

Nadchodzi katastrofa: okolicę nawiedza powódź. Brownowie muszą zdecydować, co jest ważniejsze: los nowej społeczności, czy sukces ich rodzinnego gospodarstwa.

  Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Fani czterech kółek: best of: Królowe amerykańskich szos

Spotkanie z samochodowym dilerem Mike'em Brewerem i mechanikiem Eddem Chiną, którzy przeglądają swoje samochodowe archiwum. Dziś wybiorą piątkę największych legend lat 80.

  Godziny emisji Fani czterech kółek

01:00

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 3

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

  Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

01:30

Zapuszkowani w Teksasie, odc. 4

Co dzieje się z przestępcami, po schwytaniu przez policję? W programie zobaczymy postępowanie po ujęciu sprawcy, od spisywania danych po pierwsze chwile aresztanta za kratami.

  Godziny emisji Zapuszkowani w Teksasie

Reklama
02:00

Uliczne wyścigi: Importowane fury

Kierowcy z listy 405 przyjmują wyzwanie grupy wyszczekanych właścicieli superszybkich importowanych samochodów. Murder Nova, Chief, Chuck, Shane, Kamikaze i Boosted przeżyją szok!

  Godziny emisji Uliczne wyścigi

02:50

Alaska: ostatni przystanek: Krąg życia

Czas na zmiany! Heimo i Edna są zaskoczeni niespodzianką przygotowaną przez Krin. Tyler i Ashley planują przyszłość, a siostra Charlie'go niebawem przeprowadzi się do miasta.

  Godziny emisji Alaska

03:40

Ciężarówką po antypodach, odc. 7

Opowieści z życia kierowców ogromnych ciężarówek, którzy prowadzą największe i najmniej zwrotne pojazdy po najtrudniejszych i najbardziej nieprzyjaznych drogach Australii.

  Godziny emisji Ciężarówką po antypodach

04:30

Dom na Alasce: Górskie domy

Kevin i Katelynn zjechali już całą Alaskę, ale zawsze wracają nad Eagle River niedaleko Anchorage. To miejsce urzekło ich swoim sielskim urokiem.

  Godziny emisji Dom na Alasce

05:00

Co było dalej?, odc. 8

Podczas gaszenia pożaru strażacy z Los Angeles odkrywają, że muszą zaufać pewnej reakcji chemicznej. Zobaczymy też, co się dzieje, kiedy wąż strażacki zaczyna żyć własnym życiem.

  Godziny emisji Co było dalej

05:30

Od destrukcji do produkcji: Butelki na wodę, podkładki pod piwo

Skrzynki na narzędzia przerabiane są na lekkie, aluminiowe butelki na wodę. Stare dżinsy służą za surowiec do produkcji nietypowych okularów.

  Godziny emisji Od destrukcji do produkcji

O programie TV stacji Discovery Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Discovery Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Discovery Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału Discovery Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Discovery Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Discovery Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Discovery Channel

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info