Reklama

Pingwiny z Madagaskaru godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Pingwiny z Madagaskaru

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Pingwiny z Madagaskaru będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-20
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Zmień sąsiada / Nie wolno prześledzić, sez. 2, odc. 25 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Pingwiny nie mogą już znieść ciągłej imprezy u lemurów. Przenoszą je w inne miejsce, a na ich teren wprowadza się Roger. // Pingwiny wybierają się w podróż na dno Atlantyku po 100-letniego śledzia. Śledziowa uczta zamienia się w psychiczną katastrofę.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Mały ptaszek / Boa mściciel, sez. 2, odc. 26 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Skipper obrywa promieniem odświeżającym i zamienia się w urocze pingwiniątko. Aby przywrócić mu normalną postać pingwiny muszą zanurkować w ściekach. // W zoo szerzy się panika na wieść, że boa Savio uciekł z Zoo w Hoboken i szykuje zemstę.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
Reklama
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 2, odc. 36 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Uwierz w bebech/Ptak zamknięty, ptak szalony Odc. 36. Mieszkańcy zoo myślą, że to król Julian spowodował, że są odcięci od smakołyków dostarczanych im przez Gladys. Kowalski ma marzenie, żeby wybrać się na wystawę wynalazków. Jednak musi na jakiś odłożyć jego realizację.

/ USA / 2010 / animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 2, odc. 38 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Bezsenny ninja/Wróg u bram Odc. 38. Koala Leonard ogląda zbyt dużo filmów o tematyce ninja co doprowadza do wyprania jego mózgu. Szeregowy zostaje wytypowany do opieki nad czterema uroczymi kaczuszkami, podczas gdy reszta zespołu próbuje rozbić rajd monster trucków.

/ USA / 2010 / animacja
Program TV na 2020-01-21
01:12 Pingwiny z Madagaskaru: Nuts to You / The Terror of Madagascar, sez. 3, odc. 10 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Wszędzie żołędzie - Wiewiórka Fred wchodzi w posiadanie mnóstwa żołędzi, które są zwierzęcą walutą. Kto inny pomoże mu w ich wydawaniu, jeśli nie Julian? Terror z Madagaskaru - Do zoo przyjeżdża mała fossa, prosto z Madagaskaru.

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
01:34 Pingwiny z Madagaskaru: Best Laid Plaintains / P.E.L.T., sez. 3, odc. 11 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Bananowa Afryka - Bolo i Lolo dostają specjalną przesyłkę z bananami. Julian i Marlenka połaszczą się na nie.Test na szefa - Sprawność Skippera spada, więc postanawia oddać dowództwo. Jednak atak złej Kury sprawi, że znów będzie musiał ratować kompanów.

Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Wielka Kula, sez. 3, odc. 3 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kowalski stworzył maszynę produkującą ulubione pingwinie przekąski. Jednak toksyczne odpady powstające przy ich produkcji wywołują dramatyczne anomalie pogodowe. Zagrożone jest nie tylko zoo, ale cała ziemia!

Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
06:40 Pingwiny z Madagaskaru: Zamaskowany wichrzyciel / Operacja: Teatr, sez. 2, odc. 24 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Szeregowy odkrywa zagubione komiksy. Skipper każe je zniszczyć, ale chłopaki nie wykonują rozkazu. Czy wyniknie z tego coś dobrego? // Szeregowy mrucz pod nosem wersety z Szekspira.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
Reklama
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Koty dwa / Akcja bez zadęcia, sez. 3, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Król Julian dosłownie wylatuje ze swojego królestwa, wprost na ulice Nowego Jorku. Przygarnia go pewna staruszka, która myśli, że to kot.

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Nienawiść od pierwszego wejrzenia / Problem z Żelusiem, sez. 2, odc. 27 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Zakochany w delfinicy Doris Kowalski konstruujue laser emitujący promienie miłości. // Opowieść z sali sądowej o tym, jak Kowalski ożywił Żelusia i uczynił go potworem pożerającym bitą śmietanę.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Włochaty problem / Miłość o długiej szyi, sez. 2, odc. 28 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Tupecik inspektora ląduje na głowie Maurice'a. Julian i Mort chcą przegonić potwora, który według nich się do niego przyczepił. // Strusica Shelly utyka w stygnącym cemencie. Tylko Rico może ją uratować. W efekcie strusica sie w nim zakochuje.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 2, odc. 37 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja: Antarktyda Odc. 37. Szeregowy przezwycięża pragnienie ucieczki, pomagając młodej kotce dostać się z Nowego Jorku na Antarktydę. Reszta zespołu i pasażer na gapę – król Julian – podążają za nimi łodzią podwodną, aby upewnić się czy bezpiecznie dotrą na miejsce.

/ USA / 2010 / animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 2, odc. 39 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Impas w tunelu/Zagrożony gatunek Odc. 39. Pingwiny zauważają, że noc jest wyjątkowa spokojna. Zaczyna je to niepokoić. Okazuje się, że pozostałe zwierzęta wymykają się z zoo, żeby wziąć udział w imprezie w parku. Pingwiny mają nowego przyjaciela – ptaka o imieniu Dodo.

/ USA / 2010 / animacja
Program TV na 2020-01-22
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Operation: Swap-anzee / Snowmageddon, sez. 3, odc. 12 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Operacja: Podmianka - Agencja Kosmiczna postanawia wysłać w kosmos Edka. Pingwiny uważają, że lepiej nadają się na astronautów. Śniegogedon - Potężny śniegogedon krzyżuje szyki Pingwinów.

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
01:32 Pingwiny z Madagaskaru: Tunnel of Love / Skipper Makes Perfect, sez. 3, odc. 13 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Tunel miłości - Gdy Rico przypadkowo wypluwa z siebie bombę, która powoduje osunięcie się ziemi, Skipper wzywa na pomoc cztery bobry. Idealny dzień - Skipper przeżywa swój idealny dzień - wszystko idzie po prostu świetnie. Nasuwa mu to pewien pomysł...

Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
Reklama
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Mental Hen / Thumb Drive, sez. 3, odc. 5 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kura mózgowa - W zoo pojawia się Kwoka, która potrafi przewidywać przyszłość. Królestwo za kciuk - Pingwiny potrzebują kciuka i tylko Maurice może im pomóc.

Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Antics on Ice / Showdown on Fairway 18, sez. 3, odc. 6 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Gracja na lodzie - "Jednorożce na Lodzie" przyjeżdżają do miasta, a Pingwiny mają wobec nich plany. Podkopany dołek - Pancernik de Kit powraca do zoo, co stawia Pingwiny w trudnej sytuacji.

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Mały ptaszek / Boa mściciel, sez. 2, odc. 26 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Nienawiść od pierwszego wejrzenia / Problem z Żelusiem, sez. 2, odc. 27 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 2, odc. 38 Logo PULS 2
USA / 2010 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 1 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Mała stopa / Matczyna miłość Odc. 1. Marlenka chce zobaczyć koncert, jednak za każdym razem kiedy opuszcza zoo, zmienia się w potwora. Pewnego dnia oposica wprowadza się do pingwinów i otacza je matczyną opieką.

/ USA / 2012 / animacja
Program TV na 2020-01-23
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Pingwin, który mnie kochał, sez. 3, odc. 14 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Doris i dziobak Parker proszą Kowalskiego o pomoc. Pingwin nie zastanawia się ani chwili. Rusza w niebezpieczną podróż, aby ratować brata Doris, Francisa. Okazuje się jednak, że jest nim doktor Bulgot.

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Marble Jar Head / Good Night and Good Chuck, sez. 3, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kulki sądowe - Rico ma swoją ukochaną lalkę, Perky. Pojawia się do niej zestaw akcesoriów, lecz Rico musi na niego zasłużyć. Gdy Chucka brak - Chuck wykrada Pingwinom tajne nagranie i zamierza je puścić w telewizji.

Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: King Me / Private and the Winky Factory, sez. 3, odc. 7 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Ja, król - Największy rywal Juliana, Clemson, powraca do zoo, żeby przejąć lemurzą koronę. Szeregowy i fabryka cuksów - Ulubione słodycze Szeregowego mogą niebawem zniknąć na zawsze.

Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
Reklama
06:45 Pingwiny z Madagaskaru: Nienawiść od pierwszego wejrzenia / Problem z Żelusiem, sez. 2, odc. 27 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 35min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Best Foes / Night of the Vesuviuses, sez. 3, odc. 8 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Najlepszy wróg - Kowalski buduje wykrywacz wrogów, ale urządzenie nie działa poprawnie. Noc Wezuwiuszów - Bracia Wezuwiusz wykupują wszystkie bilety na nocne zwiedzanie zoo, aby móc znęcać się nad zwierzętami.

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Wymarzone wakacje, sez. 2, odc. 29 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Największy koszmar pingwinów stał się rzeczywistością. Podczas wyprawy żeglarskiej wiatr zwiewa je do Zoo w Hoboken. Co najdziwniejsze, okazuje się, że mieszkające tam zwierzęta są szczęśliwe a zoo jest prawdziwym rajem!

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Zwierzęta domowe / Tyci Tyci, sez. 2, odc. 30 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Bliźniaki Wezuwiusz adoptują Juliana i Morta i zabierają ich do swojego luksusowego apartamentu. Lemury czeka straszny los. // Kowals opracowuje przełomowy wynalazek - maleńkie robociki, które naprawiają uszkodzone sprzęty.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 2, odc. 39 Logo PULS 2
USA / 2010 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 2 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Śledzik dla szefa / Wewnętrzne piękno Odc. 2. Skipper zgadza się dać dzień wolny od treningu temu pingwinowi, który jako pierwszy przyniesie mu wędzonego śledzia. Pingwiny są zdeterminowane i chcą uczynić dzień wolny kinowym hitem.

/ USA / 2012 / animacja
Program TV na 2020-01-24
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Popkornowa panika / Błyskawiczne zniknięcie, sez. 1, odc. 1 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny tracą dostęp do swojego ulubionego popcornu. Jednak nie poddają się i postanawiają odzyskać swój słony przysmak. // Na wybiegu lemurów ląduje aparat fotograficzny. Podczas kłótni o to, kto powinien go zatrzymać Maurice znika.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Permanentna inwigilacja / Korona za rozum, sez. 1, odc. 2 Logo NickToons

Opis (streszczenie): W zoo pojawiają się kamery internetowe a Szeregowy błyskawicznie staje się gwiazdą internetu. // Król Julian traci swoją ukochaną koronę z winy Skippera. Pingwiny wyruszają na niebezpieczną misję by odzyskać ją ze ścieków.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: jednorożec apokalipsy, sez. 3, odc. 9 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny muszą wziąć udział w bitwie o dominację nad światem, kiedy Szeregowy przypadkowo …. Czy chłopakom uda się go powstrzymać i uratować świat?

Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Nuts to You / The Terror of Madagascar, sez. 3, odc. 10 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Zwierzęta domowe / Tyci Tyci, sez. 2, odc. 30 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Arcy-wróg / Wielki sztank, sez. 2, odc. 31 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Szeregowy konfrontuje się ze ślimakiem Dalem, który poprzysiągł mu zemstę. W przeszłości Szeregowy na niego nadepnął. // Pingwiny odkrywają zapomniane urządzenie, ogromną toaletę o nazwie Wielki Sztank.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
Reklama
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 1 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 3 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja: Wielka kula Odc. 3. Pingwiny stoją w obliczu globalnej bitwy, kiedy ich maszyna produkująca żywność wyrzuca toksyczną chmurę zagrażającą nie tylko zoo, lecz także Ziemi.

/ USA / 2012 / animacja
Program TV na 2020-01-25
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Sąsiad z księżyca / Nawiedzone Zoo, sez. 1, odc. 3 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny mają dość króla Juliana i robią sobie wakacje na księżycu. Spotykają tam “księżycowego kota”, który ma wobec nich niecne plany // Marlenka i Skipper wyruszają do kanałów w poszukiwaniu źródła przerażających dźwięków, które nie dają Marlence spać.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja pluszak / Dzień króla Juliana, sez. 1, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Król Julian jest zazdrosny o popularność pluszowych Mortów. W efekcie prawdziwy Mort trafia do fabryki pluszaków. // Maurice przekupuje zwierzęta w zoo cukierkami, aby zechciały świętować dzień Króla Juliana. Tylko Skipper nie daje się przekupić.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
05:00 Pingwiny z Madagaskaru: Mały ptaszek / Boa mściciel, sez. 2, odc. 26 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
05:30 Pingwiny z Madagaskaru: Włochaty problem / Miłość o długiej szyi, sez. 2, odc. 28 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
05:42 Pingwiny z Madagaskaru: Potwór z głębin / Sokół i kocha, sez. 1, odc. 25 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kiedy wielka ryba zaczyna terroryzować mieszkańców stawu Skipper postanawia ja pokonać. Jednak to nie jest zwykła ryba. // W Zoo ląduje awaryjnie piękna sokolica. Skipper upiera się,że powinna zostać z nimi aż wydobrzeje.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:00 Pingwiny z Madagaskaru: Wymarzone wakacje, sez. 2, odc. 29 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Memento Mort / Zemsta jest słodka, sez. 1, odc. 26 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Szeregowy traci miejsce na okładce okładce broszury o Zoo na rzecz Morta. Bing i Bada chcą mu pomóc.Jednak gdy Mort znika Szeregowy ma wyrzuty sumienia. // Do Zoo trafia dawny rywal Skippera.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:30 Pingwiny z Madagaskaru: Arcy-wróg / Wielki sztank, sez. 2, odc. 31 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
15:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 3 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
15:55 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 4 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Koty dwa / Akcja bez zadęcia Odc. 4. Julian organizuje konkurs skoków na dmuchanym zamku. Podczas jednego ze skoków Julian dostaje się poza teren zoo i trafia do domu Glades, która bierze go za kota. Podczas jednej z akcji Skipper przypadkowo wylewa na siebie niebezpieczną substancję.

/ USA / 2012 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 5 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Kura mózgowa / Królestwo za kciuk Odc. 5. Kowalski ma nowego rywala. Jest nim kura potrafiąca przewidywać przyszłość. Niespodziewanie nieloty próbują włamać się do laboratorium.

/ USA / 2012 / animacja
16:55 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 6 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Gracja na lodzie/Podkopany dołek Odc. 6. Pingwiny postanawiają zabrać Szeregowego na widowisko ,,Jednorożce na lodzie”, żeby rozweselić go po ostatnim wypadku. Pancernik Kid powraca do zoo. Chce ukraść cenny kij golfowy, żeby pokonać świstaki.

/ USA / 2012 / animacja
17:20 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 7 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Ja, król/Szeregowy i fabryka cuksów Odc. 7. Clemson, największy rywal króla Juliana niespodziewanie powraca do zoo. Jego celem jest przejęcie lemurzej korony. Maurice i Mort zgłaszają się po pomoc do pingwinów.

/ USA / 2012 / animacja
17:55 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 8 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Najlepszy wróg/Noc Wezuwiuszów Odc. 8. Kowalski buduje nowy wynalazek – wykrywacz wrogów. Niestety okazuje się, że urządzenie nie działa tak jak powinno. Tymczasem bracia Wezuwiusz wykupują wszystkie wejściówki na nocne zwiedzanie zoo.

/ USA / 2012 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Król jest sam / Nietykalny, sez. 1, odc. 21 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Lemury wdają się w kłótnię, po której Maurice i Mort się wyprowadzają. Samotny Julian próbuje przekonać do siebie pingwiny // Do Zoo wprowadza się mała wredna trująca żabka która zaczyna terroryzować zwierzęta. Pingwiny muszą ją pokonać nie dotykając jej

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:35 Pingwiny z Madagaskaru: Słoniowa pamięć / Miłość z automatu, sez. 1, odc. 22 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny próbują pomóc słoniowi wymknąć się z Zoo. Kiedy poznają jego prawdziwe intencje muszą go powstrzymać zanim będzie za późno // Marlenka zakochuje się w wiewiórce o imieniu Fred.Pingwiny nie rozumieją co wydra w nim widzi,ale zgadzają się jej pomóc

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 2020-01-26
02:34 Pingwiny z Madagaskaru: Zaraza! / Dorwać kierowcę, sez. 2, odc. 10 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Dzieciaki w zoo bawią się w zakażonego berka. Julian jest przekonany, że roznoszą zarazę. Zoo ogarnia panika. // Rico rozbija auto pingwinów i sam je naprawia. Po naprawie okazuje się, że auto jest opętane a za swój cel obiera właśnie Rico.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
02:56 Pingwiny z Madagaskaru: Pan Talon / Przetrwać w miejskiej dżungli, sez. 2, odc. 11 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Mały pancernik poszukuje niesławnego Pana Talona, z którym ma porachunki. Jego zdaniem jest nim jeden z pingwinów. Zoo grozi katastrofa. // Szeregowy chce awansować na wyższy stopień, aby mieć wgląd w tajne dokumenty.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
05:00 Pingwiny z Madagaskaru: Włochaty problem / Miłość o długiej szyi, sez. 2, odc. 28 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
05:30 Pingwiny z Madagaskaru: Wymarzone wakacje, sez. 2, odc. 29 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
05:42 Pingwiny z Madagaskaru: Czerwony wiewiór / To kwestia czasu, sez. 2, odc. 1 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny ulegają czarowi idola Skippera – Rockguta, który w każdym zwierzęciu w zoo widzi swojego największego wroga, Czerwonego Wiewióra. // Machina czasu Kowalskiego może naruszyć kontinuum czasoprzestrzenne.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:00 Pingwiny z Madagaskaru: Zwierzęta domowe / Tyci Tyci, sez. 2, odc. 30 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 40min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Kabum! / Hełm, sez. 2, odc. 2 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny wysyłają Rico na pomoc Królowi Julianowi. Nikt się nie spodziewa, że tych dwóch połączy przyjaźń. Losy zoo są zagrożone! // Julian kradnie Kowalskiemu hełm, który urzeczywistnia myśli. Pingwiny ratują Króla przed jego własnymi myślami, wywołując

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
11:54 Pingwiny z Madagaskaru: Nienawiść od pierwszego wejrzenia / Problem z Żelusiem, sez. 2, odc. 27 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
12:21 Pingwiny z Madagaskaru: Włochaty problem / Miłość o długiej szyi, sez. 2, odc. 28 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Miss Ja / Porządek musi być, sez. 1, odc. 23 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Alice mówi, że jeden z pingwinów jest samicą, na co Skipper doznaje kryzysu tożsamości. Marlenka musi przekonać go, że wciąż może być szefem. // Po kłótni z Philem Mason wprowadza się do pingwinów. Niestety jest bardzo męczącym gościem.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:35 Pingwiny z Madagaskaru: Zeluś / Zoo-tube, sez. 1, odc. 24 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kowalski tworzy żywego żelka i zaprzyjaźnia się z nim. Niestety Żeluś zaczyna kraść owoce zwierzętom. Pingwiny muszą się go pozbyć // Ludzie zamiast odwiedzać Zoo oglądają telewizję. Zwierzęta postanawiają zareklamować Zoo, jako najlepsze miejsce na Ziemi

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 2020-01-27
02:34 Pingwiny z Madagaskaru: Przyjaciel w pudełku / Borsucza siła, sez. 2, odc. 12 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kowalski jest bliski ukończenia swojego urządzenia do czytania w myślach. Potrzebny mu tylko procesor. Tak się składa, że ma go Mort // Szeregowy boi się borsuków, które przybyły do zoo. Marlenka chce mu pomóc pokonać lęk i przedstawia go nowym sąsiadkom.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
02:56 Pingwiny z Madagaskaru: Zakazany wynalazek / Fajny wózek, sez. 2, odc. 13 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Skipper zakazuje Kowalskiemu budować nowe wynalazki. Jednak pingwin nie może się powstrzymać i pracuje nad promieniem niewidzialności. // Pingwiny ruszają w pościg za wózkiem, z dzieckiem, który wyjechał z zoo na ulice miasta.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Best Laid Plaintains / P.E.L.T., sez. 3, odc. 11 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Operation: Swap-anzee / Snowmageddon, sez. 3, odc. 12 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Uwierz w bebech / Ptak zamknięty – ptak szalony, sez. 2, odc. 36 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Mieszkańcy zoo myślą, że Król Julian winny jest wypadkowi, któremu uległa urocza staruszka Gladys. Lemur ma poważne kłopoty. // Kowalski marzy o tym, by wziąć udział w targach INVEXPO. Niestety łamie obie nogi i musi obejść się smakiem.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Szeregowy ulega porywowi serca i ignorując lęk postanawia pomóc zagubionemu lampartowi morskiemu powrócić na Antarktydę.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 7 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 9 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja: Jednorożec Apokalipsy Odc. 9. Pingwiny walczą z okrutnym Niszczycielem Światów, który wcielił się w postać jednorożca. Przypadkiem Szeregowy informuje go o potężnej mocy, którą dysponują te urocze stworzenia. Czy pingwinom uda się go pokonać?

/ USA / 2012 / animacja
Program TV na 2020-01-28
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Jajko / O jedną baterię za daleko, sez. 1, odc. 5 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Skipper kradnie baterie do magnetofonu Juliana. Po szaleńczym pościgu obaj trafiają na wybieg wściekłego kangura. // Marlenka znajduje zagubione jajko i oddaje je pod opiekę pingwinów. Król Julian jest zazdrosny i chce aby jajko było jego poddanym.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Wszystko albo nic / Dwie stopy nad ziemią i wyżej., sez. 1, odc. 6 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Król Julian karze Morta banicją za dotykanie jego stopy.Pingwiny podejmują próbę wyleczenia Morta z obsesji na punkcie królewskich stop // Pingwiny walczą z lemurami o przejęcie sztandaru.Zadanie jest pozornie łatwe,a jednak ekipa Skippera wziąż przegrywa

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:30 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Tunnel of Love / Skipper Makes Perfect, sez. 3, odc. 13 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Pingwin, który mnie kochał, sez. 3, odc. 14 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Bezsilny nindża / Wróg u bram, sez. 2, odc. 38 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Koala Leonard naoglądał się filmów o nindżach i zaczyna wszystkich terroryzować, atakując ich przez sen. // Szeregowy musi zająć się czterema uroczymi kaczątkami, podczas gdy reszta ekipy bierze udział w szalonym wyścigu monster trucków.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Impas w tunelu / Zagrożony gatunek, sez. 2, odc. 39 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Pingwiny zauważają, że noc jest bardzo cicha. Okazuje się, że wszystkie zwierzęta wymknęły się z zoo i bawią się w parku! // Pingwiny zaprzyjaźniają się z Dodem, ptakiem dodo, którego sklonowały, by przywrócić wymarły gatunek do życia.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 8 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 10 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Wszędzie żołędzie/Terror z Madagaskaru Odc. 10. Fred wchodzi w posiadanie ogromnej liczby żołędzi, które są zwierzęcą walutą. W ich wydawaniu pomaga mu król Julian. W nowojorskim zoo pojawia się nowy mieszkaniec – mała fossa z Madagaskaru.

/ USA / 2012 / animacja
Program TV na 2020-01-29
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Niewidzialny wróg / Król Maurice Pierwszy, sez. 1, odc. 7 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Marlenka idzie spotkać się z nowym zwierzęciem w zoo i znika.Pingwiny i lemury chcą ją odnaleźć i też znikają.Na posterunku zostaje tylko Kowalski. // Julian trafia do szpitala a Maurice przejmuje władzę.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Mistrz kierownicy / Bombowa rozrywka, sez. 1, odc. 8 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny w swoim podrasowanym aucie stają z lemurami jadącymi wózkiem Alice w szranki w wyścigu dookoła Zoo. Zwycięzca wygrywa pojazd przegranego. // Rico połyka tykającą bombę zegarową. Pingwiny muszą znaleźć sposób, żeby ją zwrócił zanim będzie za późno

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Marble Jar Head / Good Night and Good Chuck, sez. 3, odc. 15 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Popkornowa panika / Błyskawiczne zniknięcie, sez. 1, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Mała stopa / Matczyna miłość, sez. 3, odc. 1 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Marlenka bardzo chce zobaczyć koncert w parku, ale ilekroć opuszcza zoo zamienia się w dzikiego potwora.

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Śledzik dla Szefa / Wewnętrzne piękno, sez. 3, odc. 2 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Skipper obiecuje, że pierwszy pingwin, który przyniesie mu śledzika dostanie wolny dzień. Wyścig po śledzika prowadzi do ważnego odkrycia.

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 9 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 11 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Bananowa Afryka/ Test na szefa Odc. 11. Julian postanawia zakraść się w nocy do goryli i wykraść im banany. Kiedy te odkrywają kradzież, wpadają w złość. Skipper poddaje się testowi, który ma pokazać czy nadaje się na dowódcę.

/ USA / 2012 / animacja
Program TV na 2020-01-30
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Albo rybka, albo… / Lodzio miodzio, sez. 1, odc. 9 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Zoo zaczyna karmić pingwiny chrupkami rybnymi. Niezadowolna ekipa planuje porwanie ciężarówki z rybami. // Podczas wyjątkowo zimnego dnia szczury rzucają pingwinom hokejowe wyzwanie. Przegrany traci dostęp do lodowiska.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja igła / Zaćmiony, sez. 1, odc. 10 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Skipper tak boi się igieł, że ucieka przed szczepieniem. Przyjaciele muszą pomóc mu pokonać strach bo inaczej będzie musiał opuścić Zoo. // Podczas zaćmienia słońca małpy przekonują Juliana, że bogowie są na niego źli.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Permanentna inwigilacja / Korona za rozum, sez. 1, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Sąsiad z księżyca / Nawiedzone Zoo, sez. 1, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Wielka Kula, sez. 3, odc. 3 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Koty dwa / Akcja bez zadęcia, sez. 3, odc. 4 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 10 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 12 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja podmianka/Śniegogedon Odc. 12. Edek zostaje wytypowany przez Agencję Kosmiczną do lotu w kosmos. Z tą decyzją nie zgadza się Skipper. Uważa, że to pingwiny powinny polecieć. Postanawiają one urządzić swój konkurs – wygrywa go Szeregowy, który leci w przebraniu małpy na Księżyc. Okazuje się jednak, że ma powrócić dopiero z dwadzieścia pięć lat.

/ USA / 2012 / animacja
Program TV na 2020-01-31
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Megamort / Sublokatorka, sez. 1, odc. 11 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Poddany działaniu super-promienia Kowalskiego Mort staje się duży i silny. Zaczyna odgrywać się na wszystkich, którzy go wykorzystywali. // Marlenka ma nową lokatorkę! Na początku cieszy się, że będzie miała przyjaciółkę.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Wrażliwy Rysiek / Powrót Mecha-Lemura, sez. 1, odc. 12 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Szczury terroryzują aligatora Ryśka. Pingwiny postanawiają zamienić mu mózg na mózg Rico i pozwolić by dokonała się zemsta. // Do Zoo wysłany zostaje robot, który przed wylotem w kosmos ma poznać zwyczaje lemurów.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja pluszak / Dzień króla Juliana, sez. 1, odc. 4 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Jajko / O jedną baterię za daleko, sez. 1, odc. 5 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
16:00 Pingwiny z Madagaskaru: Mental Hen / Thumb Drive, sez. 3, odc. 5 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
16:30 Pingwiny z Madagaskaru: Antics on Ice / Showdown on Fairway 18, sez. 3, odc. 6 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 11 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 13 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Tunel miłości/ idealny dzień Odc. 13. Rico przypadkowo wypluwa bombę. Powoduje to osunięcie się ziemi. Skipper wzywa na pomoc cztery bobry. Skipper przeżywa wspaniały dzień, co nasuwa mu na myśl pewien pomysł.

/ USA / 2012 / animacja
Program TV na 2020-02-01
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Ni wydra, ni… / Kici, kici…, sez. 1, odc. 13 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny zabierają Marlenkę na misję do parku,gdzie wydra doznaje szoku związanego z wolnością.Istnieje ryzyko że na dobre zdziczeje // Kot Max ucieka przed złym weterynarzem i prosi o pomoc pingwiny,które postanawiają go zakamuflować i ukryć go na widoku

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Klątwa / Zakochana małpa, sez. 1, odc. 14 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Rico próbuje zignorować ciasteczko z przerażającą wróżbą. Julian uważa, że jego los musi się wypełnić, dla jego własnego dobra. // Do Zoo przyjeżdża szympansica Lulu. Zakochuje się w niej Phil, ale ona woli Masona.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
05:42 Pingwiny z Madagaskaru: Robaki atakują / Szkolna wycieczka, sez. 2, odc. 3 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Oficer X powraca jako Dezynsektator X. Szeregowy musi pokonać lęk przed robakami, by uratować pozostałe pingwiny z jego niewoli. // Jeden z uczniów podczas wycieczki do zoo dostrzega pingwiny w akcji. Oddział rusza za nim do muzeum, aby odebrać mu...

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Alilokator / Gołębie serce, sez. 2, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Roger ma dość mieszkania w ściekach. Pingwiny chcą mu znaleźć inny dom w mieście. W efekcie rozpoczyna się polowanie na aligatora. // Komisarz do spraw zoo ma dokonać otwarcia wesołego dziecięcego zoo.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
11:53 Pingwiny z Madagaskaru: Wymarzone wakacje, sez. 2, odc. 29 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
12:20 Pingwiny z Madagaskaru: Zwierzęta domowe / Tyci Tyci, sez. 2, odc. 30 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
15:20 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 12 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
15:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 13 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
16:20 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 14 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Pingwin, który mnie kochał Odc. 14. Kowalski testuje antygrawitacyjne skarpetki. Podczas lotu odwraca się, w wyniku czego maszyna odlatuje. Okazuje się, że jego poczynania widział Parker – chłopak Doris, w której kocha się Kowalski.

/ USA / 2012 / animacja
16:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 15 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Kulki sądowe/ Gdy Chuck'a brak Odc. 15. Pingwiny próbują nakłonić Rico do lepszego zachowania. Nagrodą ma być zestaw akcesoriów dla jego lalki Panny Perky. Niespodziewanie Król Julian postanawia ją porwać i poślubić. Ulubiony redaktor pingwinów – Chuck Charles – niespodziewanie zostaje asystentem Alex.

/ USA / 2012 / animacja
17:10 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 101 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Popcornowa panika/ Błyskawiczne zniknięcie Odc. 101. Gdy Pingwiny tracą dostęp do swojego ulubionego przysmaku - popcornu, Skipper zbiera ekipę i rusza na łowy, by zebrać nowe zapasy słonej przekąski.

/ USA / 2008 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 102 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Permanentna inwigilacja/ Korona za rozum Odc. 102. Kiedy w zoo zostają zainstalowane nowe kamery do monitoringu, Szeregowy przypadkowo zostaje nową gwiazdą internetu.

/ USA / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Potwór z głębin / Sokół i kocha, sez. 1, odc. 25 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:35 Pingwiny z Madagaskaru: Memento Mort / Zemsta jest słodka, sez. 1, odc. 26 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-02
02:34 Pingwiny z Madagaskaru: Wykonać robotę / Brylantowy król, sez. 2, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Alice wzywa Gusa, który ma przeprowadzić remont wybiegu pingwinów. Chłopaki muszą go jakoś powstrzymać // Król Julian wysyła życzenie do dającej gwiazdy i dostaje więcej niż by chciał. W jego ręce trafia diamentowy naszyjnik, na który ma chrapkę ktoś inny

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
02:56 Pingwiny z Madagaskaru: Knujemy / Czarodziejski pędzel, sez. 2, odc. 16 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Julian podejrzewa Maurice'a o zakusy na jego tron lub nawet życie. // Plan wynalazku Kowalskiego trafia do muzeum jako dzieło sztuki. Pingwiny muszą go odzyskać. Inaczej światu grozi zagłada.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
05:42 Pingwiny z Madagaskaru: Zaginiony skarb Złotego Wiewióra, sez. 2, odc. 5 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny wyruszają na poszukiwanie skarbu. Po piętach depcze im jednak Król Szczurów, który próbuje dopaść skarb przed nimi.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Noce i nie / W uścisku boa, sez. 2, odc. 6 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny niechcący wypuszczają Koalę Leonarda z zoo na Manhattan. Muszą go sprowadzić z powrotem zanim ktoś się zorientuje. // W tajemniczych okolicznościach z zoo zaczynają znikać małe ssaki. Pingwiny podejrzewają Salvio...

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
11:54 Pingwiny z Madagaskaru: Arcy-wróg / Wielki sztank, sez. 2, odc. 31 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
12:21 Pingwiny z Madagaskaru: Niebezpieczna gra / Uliczny kolega, sez. 2, odc. 32 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Marlenka organizuje wieczór gier, żeby pomóc mieszkańcom zoo zacieśnić więzi. Sprawy przybierają zły obrót, kiedy kończą się przekąski. // Pies Elmer szuka przyjaciela. Zdaje się, że przyjacielem tym będzie Mort.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Czerwony wiewiór / To kwestia czasu, sez. 2, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:35 Pingwiny z Madagaskaru: Kabum! / Hełm, sez. 2, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-03
02:34 Pingwiny z Madagaskaru: Wyobcowany / Biała dama, sez. 2, odc. 17 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Robot Lemmy wraca z Marsa. Okazuje się, że w środku zagnieździła się kosmiczna ośmiornica, która rośnie i niszczy zoo. Pingwiny muszą ją pokonać. // Alice nadużywa chloru sprzątając wybieg wydr i Marlenka ulega wybieleniu.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
02:56 Pingwiny z Madagaskaru: Dyrektor X / Miłość boli, sez. 2, odc. 18 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Miasto zalewa fala upałów. Pingwiny mają pomysł jak ją pokonać, ale muszą pozbyć się Alice. Jest ktoś jeszcze, kto chce im przeszkodzić. // Szeregowy ulega czarowi pielęgniarki Shawny. Aby się z nią zobaczyć musi ulec wypadkowi.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Wszystko albo nic / Dwie stopy nad ziemią i wyżej., sez. 1, odc. 6 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Niewidzialny wróg / Król Maurice Pierwszy, sez. 1, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 101 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 103 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Sąsiad z księżyca/ Nawiedzone zoo Odc. 103. Choroba Juliana irytuje Pingwiny, postanawiają więc wybrać się na wakacje "Na Księżycu". Spotykają tam księżycowego kota, który ma niecne plany wobec ptaszków.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-04
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Zbliża się orka! / Mniej niż zero, sez. 1, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny muszą opuścić Zoo z powodu wścibskiego naukowca. Aby uratować przed nim Zoo muszą zaufać lemurom. // Stojąc na warcie Szeregowy zauważa orkę, jednak nikt mu nie wierzy. Pingwin postanawia samotnie stanąć z nią do walki.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Koleje losu / Maska Szopa, sez. 1, odc. 16 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Dziewczynka gubi w Zoo lalkę.Rico postanawia oddać jej swoją.Szeregowy przekonuje go,że dobre uczynki wracają.Czy aby na pewno? // Pingwiny łapią szopa, który okrada zwierzęta w Zoo.Złodziej próbuje je przekonać,że robi to dla głodujących zwierząt z parku

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Mistrz kierownicy / Bombowa rozrywka, sez. 1, odc. 8 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Albo rybka, albo… / Lodzio miodzio, sez. 1, odc. 9 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 102 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 104 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja pluszak/Dzień króla Juliana Odc. 104. Kiedy w zoo popularna staje się pluszowa maskotka Morta, Julian staje się zazdrosny i odsyła zabawki z powrotem. Niestety, prawdziwy Mort zostaje omyłkowo wysłany z powrotem do fabryki wraz z pluszowymi replikami.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-05
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Zemsta doktora Bulgota, sez. 1, odc. 17 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Wielki wróg pingwinów, dr Bulgot, delfin, powraca aby się zemścić. Kiedy Bulgot porywa króla Juliana, Skipper i jego drużyna muszą uratować swojego nieznośnego sąsiada i powstrzymać Bulgota przed zniszczeniem planety.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Tańczący z duszami / Prawo dżungli, sez. 1, odc. 18 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Julian jest przerażony,że taniec pawianów przyciąga uwagę silniej niż jego.Próbuje sabotażu,ale pawiany kradną jego duszę // W Zoo gaśnie światło.Julian przekonuje wszystkich, że powinni nawrócić się na „prawo dżungli”.Wkrótce w Zoo zaczyna panować chaos.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja igła / Zaćmiony, sez. 1, odc. 10 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Megamort / Sublokatorka, sez. 1, odc. 11 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 103 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 105 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja jajko/ O jedną baterię za daleko Odc. 105. Marlenka znajduje zaginione jajko, prosi więc Pingwiny, by się nim zajęły. Jednak Król Julian jest zazdrosny i chce sam zaopiekować się jajkiem.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-06
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Dzień próby / Gorzka prawda, sez. 1, odc. 20 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Skipper obrywa w głowę i nie może poprowadzić pingwinów na misję. Każdy z członków drużyny chce zająć jego miejsce. // Szeregowy przypadkiem wypija serum prawdy i rozpowiada pingwinie sekrety całemu Zoo. Ujawnia, że szpiegują swoich sąsiadów.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Król jest sam / Nietykalny, sez. 1, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Wrażliwy Rysiek / Powrót Mecha-Lemura, sez. 1, odc. 12 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Ni wydra, ni… / Kici, kici…, sez. 1, odc. 13 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 104 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 106 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Wszystko albo nic/ Dwie stopy nad ziemią i wyżej Odc. 106. Pingwiny rywalizują z lemurami w grze o zdobycie flagi. Powinny z łatwością wygrać, jednak z niewyjaśnionych przyczyn na prowadzenie wysuwają się lemury.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-07
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Słoniowa pamięć / Miłość z automatu, sez. 1, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Miss Ja / Porządek musi być, sez. 1, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Klątwa / Zakochana małpa, sez. 1, odc. 14 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Zbliża się orka! / Mniej niż zero, sez. 1, odc. 15 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 105 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 107 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Niewidzialny wróg/ Król Maurice Pierwszy Odc. 107. Marlenka idzie spotkać się z nowymi zwierzętami w zoo i znika w tajemniczych okolicznościach. Pingiwny i lemury ruszają jej na ratunek, jednak też zostają porwane, z wyjątkiem Kowalskiego.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-08
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Zeluś / Zoo-tube, sez. 1, odc. 24 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Potwór z głębin / Sokół i kocha, sez. 1, odc. 25 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
05:42 Pingwiny z Madagaskaru: Uwolnić owcę / Twarde jajko do zgryzienia, sez. 2, odc. 7 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Owca Randy nie może znieść dzieci, które dotykają ją lepkimi od waty cukrowej rękami. Pingwiny chcą przenieść owcę na farmę. // Z jajka, którym opiekowały się pingwiny wykluła się kaczuszka. Okazuje się, że będąc jajkiem wiele się od nich nauczyła.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Ostrożnie z życzeniami / Prima Aprilis, sez. 2, odc. 8 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny wyruszają na misję polegającą na spełnianiu życzeń. Szeregowy mówi Mortowi, że jego życzenie się spełnił, jeśli wrzuci do fontanny monetę. // Król Julian dowiaduje się o istnieniu Prima Aprilisu.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
11:55 Pingwiny z Madagaskaru: Best Foes / Night of the Vesuviuses, sez. 3, odc. 8 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
12:21 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: jednorożec apokalipsy, sez. 3, odc. 9 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
15:20 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 3, odc. 15 Logo PULS 2
USA / 2012 animacja
15:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 106 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
16:05 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 107 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
16:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 108 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Mistrz kierownicy/ Bombowa rozrywka Odc. 108. Pingiwny i lemury stają do rywalizacji w wyścigu dookoła zoo.

/ USA / 2008 / animacja
17:10 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 109 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: -/Lodzio-miodzio Odc. 109. Kiedy zoo zaczyna karmić zwierzęta imitacją rybiego tortu, pingwiny biorą sprawę w swje płetwy i planują porwanie ciężarówki z rybami.

/ USA / 2008 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 110 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja igła/ Zaćmiony Odc. 110. Kiedy w zoo pojawia się weterynarz, żeby zrobić pingwinom zastrzyk, Skipper który boi się igieł ucieka. Jego przyjaciele muszą mu pomóc pokonać strach, albo Skipper będzie musiał opuścić zoo na zawsze!

/ USA / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Robaki atakują / Szkolna wycieczka, sez. 2, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:35 Pingwiny z Madagaskaru: Alilokator / Gołębie serce, sez. 2, odc. 4 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-09
02:34 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Dobry uczynek / Chrupki w pudle, sez. 2, odc. 19 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny zamierzają robić dobre uczynki. Niestety nie wszytko idzie zgodnie z planem. // Mort i Szeregowy próbują uwolnić serochrupki z maszyny z przekąskami w zoo. Niestety sami zostają wciągnięci do jej wnętrza.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
02:56 Pingwiny z Madagaskaru: Współlokator / Jestem szczurem, sez. 2, odc. 20 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Jest wieczór gier. Pingwiny grają w „łapaj bombę” i przypadkiem wysadzają wybieg koali, który musi zamieszkać z kangurem. // Szczury ściekowe planują coś dużego. Chcąc pokrzyżować im plany pingwiny wysyłają Morta w przebraniu.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
05:42 Pingwiny z Madagaskaru: Cześć, Laleczko / Drobnym drukiem, sez. 2, odc. 9 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Na rynku pojawiła się nowa, mówiąca wersja ulubionej laleczki Rico. Czy pingwin poświęci przyjaźń dla technologicznej nowinki? // Ktoś fotografuje pingwiny podczas akcji i umieszcza zdjęcie na nowym plakacie zoo.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Zaraza! / Dorwać kierowcę, sez. 2, odc. 10 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
11:54 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
12:21 Pingwiny z Madagaskaru: Bezsilny nindża / Wróg u bram, sez. 2, odc. 38 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Zaginiony skarb Złotego Wiewióra, sez. 2, odc. 5 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:35 Pingwiny z Madagaskaru: Noce i nie / W uścisku boa, sez. 2, odc. 6 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-10
02:34 Pingwiny z Madagaskaru: Prawa ręka / Gdzie mój mózg?, sez. 2, odc. 21 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Do lemurów dołącza Clemson. Król Julian uwielbia rozkazywać nowemu, posłusznemu słudze. Za to Mort mu nie ufa. // Kowalski chce maksymalnie wzmocnić swój mózg, ale zamiast w super geniusza zmienia się w bezmózga i zaczyna zagrażać oddziałowi.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
02:56 Pingwiny z Madagaskaru: Za słodko / Królem być, sez. 2, odc. 22 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Szeregowy odkrywa w sobie nieskończone pokłady uroku, dzięki którym pingwiny są w stanie pokonać nawet największego wroga. // Zapada decyzja, że Król Julian ma się na jeden dzień zamienić miejscami ze Skipperem. Czy poradzą sobie na nowych stanowiskach?

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Koleje losu / Maska Szopa, sez. 1, odc. 16 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Zemsta doktora Bulgota, sez. 1, odc. 17 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 109 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 111 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Mega Mort/ Sublokatorka Odc. 111. Mort zostaje wystawiony na działanie promieni rentgenowski, przez co rośnie i staje się super silny. Dzięki nowym mocom, Mort zaczyna odgrywać się na wszystkich którzy dokuczali mu gdy był mały, zwłaszcza na Królu Julianie.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-11
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Memento Mort / Zemsta jest słodka, sez. 1, odc. 26 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Czerwony wiewiór / To kwestia czasu, sez. 2, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Tańczący z duszami / Prawo dżungli, sez. 1, odc. 18 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Dzień próby / Gorzka prawda, sez. 1, odc. 20 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 110 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 112 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Wrażliwy Rysiek/ Powrót Mecha-Lemura Odc. 112. Szczury terroryzują aligatora Ryśka, ten przychodzi do Pingwinów po pomoc. Ich pomysł to: zamienić umysł Ryśka na umysł Rico i wziąść się do roboty!

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-12
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Kabum! / Hełm, sez. 2, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Robaki atakują / Szkolna wycieczka, sez. 2, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:36 Pingwiny z Madagaskaru: Król jest sam / Nietykalny, sez. 1, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:58 Pingwiny z Madagaskaru: Słoniowa pamięć / Miłość z automatu, sez. 1, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
18:00 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 111 Logo PULS 2
USA / 2008 animacja
18:35 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 113 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Ni wydra, ni.../Kici kici Odc. 113. Kiedy Pingwiny zabierają na tajną misję w parku Marlenkę, ta nie może znieść poczucia wolności poza murami zoo. Skipper i jego załoga muszą opanować szaleństwo Marlenki zanim ta, całkowicie zdziczeje.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 2020-02-13
01:08 Pingwiny z Madagaskaru: Alilokator / Gołębie serce, sez. 2, odc. 4 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
01:31 Pingwiny z Madagaskaru: Zaginiony skarb Złotego Wiewióra, sez. 2, odc. 5 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Pingwiny z Madagaskaru. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pingwiny z Madagaskaru w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Pingwiny z Madagaskaru.

Pingwiny z Madagaskaru gdzie obejrzeć?


Pingwiny z Madagaskaru można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: NickToons, Paramount Channel Polska, PULS 2

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry