Reklama

Pingwiny z Madagaskaru godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Pingwiny z Madagaskaru w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Pingwiny z Madagaskaru będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 5 lipca 2020 (Niedziela)
06:00 Zakończone  Pingwiny z Madagaskaru: Za słodko / Królem być, sez. 2, odc. 22 Logo Paramount Channel Polska
06:10 Trwa...  Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Dobry uczynek / Chrupki w pudle, sez. 2, odc. 19 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny zamierzają robić dobre uczynki. Niestety nie wszytko idzie zgodnie z planem. // Mort i Szeregowy próbują uwolnić serochrupki z maszyny z przekąskami w zoo. Niestety sami zostają wciągnięci do jej wnętrza.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
Reklama
06:30 Trwa...  Pingwiny z Madagaskaru: Wizyta wujka / Maurice idzie spać, sez. 2, odc. 23 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Pingwiny odwiedza wujek Szeregowego, Nigel. Chłopaki szybko zaczynają mieć dość niezapowiedzianego gościa. // Pinigiwny przejmują faks z ważną wiadomością! Mauricowi zostały tylko 24 godziny życia! Całe zoo chce mu umilić ostatnie chwile.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:25 Pingwiny z Madagaskaru: Zaraza! / Dorwać kierowcę, sez. 2, odc. 10 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Dzieciaki w zoo bawią się w zakażonego berka. Julian jest przekonany, że roznoszą zarazę. Zoo ogarnia panika. // Rico rozbija auto pingwinów i sam je naprawia. Po naprawie okazuje się, że auto jest opętane a za swój cel obiera właśnie Rico.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
12:41 Pingwiny z Madagaskaru: Czas stop / Nasz człowiek w Greferbergerstanie, sez. 2, odc. 33 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Wynalazek Kowalskiego, który zatrzymuje czas wpada w ręce Króla Juliana. Lemur natychmiast go niszczy i zostaje uwięziony w świecie zamrożonym w czasie. // Agent specjalny Buck Rockgut powraca w "wielkim" stylu.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
13:22 Pingwiny z Madagaskaru: Pan Talon / Przetrwać w miejskiej dżungli, sez. 2, odc. 11 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Mały pancernik poszukuje niesławnego Pana Talona, z którym ma porachunki. Jego zdaniem jest nim jeden z pingwinów. Zoo grozi katastrofa. // Szeregowy chce awansować na wyższy stopień, aby mieć wgląd w tajne dokumenty.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
13:46 Pingwiny z Madagaskaru: Przyjaciel w pudełku / Borsucza siła, sez. 2, odc. 12 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Kowalski jest bliski ukończenia swojego urządzenia do czytania w myślach. Potrzebny mu tylko procesor. Tak się składa, że ma go Mort // Szeregowy boi się borsuków, które przybyły do zoo. Marlenka chce mu pomóc pokonać lęk i przedstawia go nowym sąsiadkom.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
14:10 Pingwiny z Madagaskaru: Zakazany wynalazek / Fajny wózek, sez. 2, odc. 13 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Skipper zakazuje Kowalskiemu budować nowe wynalazki. Jednak pingwin nie może się powstrzymać i pracuje nad promieniem niewidzialności. // Pingwiny ruszają w pościg za wózkiem, z dzieckiem, który wyjechał z zoo na ulice miasta.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
Reklama
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Zakazany wynalazek / Fajny wózek, sez. 2, odc. 13 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:35 Pingwiny z Madagaskaru: Wykonać robotę / Brylantowy król, sez. 2, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Alice wzywa Gusa, który ma przeprowadzić remont wybiegu pingwinów. Chłopaki muszą go jakoś powstrzymać // Król Julian wysyła życzenie do dającej gwiazdy i dostaje więcej niż by chciał. W jego ręce trafia diamentowy naszyjnik, na który ma chrapkę ktoś inny

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 6 lipca 2020 (Poniedziałek)
02:50 Pingwiny z Madagaskaru: Wymarzone wakacje, sez. 2, odc. 29 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Największy koszmar pingwinów stał się rzeczywistością. Podczas wyprawy żeglarskiej wiatr zwiewa je do Zoo w Hoboken. Co najdziwniejsze, okazuje się, że mieszkające tam zwierzęta są szczęśliwe a zoo jest prawdziwym rajem!

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
03:13 Pingwiny z Madagaskaru: Zwierzęta domowe / Tyci Tyci, sez. 2, odc. 30 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Bliźniaki Wezuwiusz adoptują Juliana i Morta i zabierają ich do swojego luksusowego apartamentu. Lemury czeka straszny los. // Kowals opracowuje przełomowy wynalazek - maleńkie robociki, które naprawiają uszkodzone sprzęty.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:00 Pingwiny z Madagaskaru: Zamaskowany wichrzyciel / Operacja: Teatr, sez. 2, odc. 24 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Szeregowy odkrywa zagubione komiksy. Skipper każe je zniszczyć, ale chłopaki nie wykonują rozkazu. Czy wyniknie z tego coś dobrego? // Szeregowy mrucz pod nosem wersety z Szekspira.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
04:30 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Zmień sąsiada / Nie wolno prześledzić, sez. 2, odc. 25 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Pingwiny nie mogą już znieść ciągłej imprezy u lemurów. Przenoszą je w inne miejsce, a na ich teren wprowadza się Roger. // Pingwiny wybierają się w podróż na dno Atlantyku po 100-letniego śledzia. Śledziowa uczta zamienia się w psychiczną katastrofę.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Tunnel of Love / Skipper Makes Perfect, sez. 3, odc. 13 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Tunel miłości - Gdy Rico przypadkowo wypluwa z siebie bombę, która powoduje osunięcie się ziemi, Skipper wzywa na pomoc cztery bobry. Idealny dzień - Skipper przeżywa swój idealny dzień - wszystko idzie po prostu świetnie. Nasuwa mu to pewien pomysł...

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Pingwin, który mnie kochał, sez. 3, odc. 14 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Doris i dziobak Parker proszą Kowalskiego o pomoc. Pingwin nie zastanawia się ani chwili. Rusza w niebezpieczną podróż, aby ratować brata Doris, Francisa. Okazuje się jednak, że jest nim doktor Bulgot.

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
Reklama
09:00 Pingwiny z Madagaskaru: Zamaskowany wichrzyciel / Operacja: Teatr, sez. 2, odc. 24 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
09:30 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Zmień sąsiada / Nie wolno prześledzić, sez. 2, odc. 25 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:00 Pingwiny z Madagaskaru: Mały ptaszek / Boa mściciel, sez. 2, odc. 26 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Skipper obrywa promieniem odświeżającym i zamienia się w urocze pingwiniątko. Aby przywrócić mu normalną postać pingwiny muszą zanurkować w ściekach. // W zoo szerzy się panika na wieść, że boa Savio uciekł z Zoo w Hoboken i szykuje zemstę.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:30 Pingwiny z Madagaskaru: Nienawiść od pierwszego wejrzenia / Problem z Żelusiem, sez. 2, odc. 27 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Zakochany w delfinicy Doris Kowalski konstruujue laser emitujący promienie miłości. // Opowieść z sali sądowej o tym, jak Kowalski ożywił Żelusia i uczynił go potworem pożerającym bitą śmietanę.

Czas trwania: 35min. / 2008 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 103 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Sąsiad z księżyca/ Nawiedzone zoo Odc. 103. Choroba Juliana irytuje Pingwiny, postanawiają więc wybrać się na wakacje "Na Księżycu". Spotykają tam księżycowego kota, który ma niecne plany wobec ptaszków.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 7 lipca 2020 (Wtorek)
01:09 Pingwiny z Madagaskaru: Niewidzialny wróg / Król Maurice Pierwszy, sez. 1, odc. 7 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Marlenka idzie spotkać się z nowym zwierzęciem w zoo i znika.Pingwiny i lemury chcą ją odnaleźć i też znikają.Na posterunku zostaje tylko Kowalski. // Julian trafia do szpitala a Maurice przejmuje władzę.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:32 Pingwiny z Madagaskaru: Mistrz kierownicy / Bombowa rozrywka, sez. 1, odc. 8 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny w swoim podrasowanym aucie stają z lemurami jadącymi wózkiem Alice w szranki w wyścigu dookoła Zoo. Zwycięzca wygrywa pojazd przegranego. // Rico połyka tykającą bombę zegarową. Pingwiny muszą znaleźć sposób, żeby ją zwrócił zanim będzie za późno

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
03:29 Pingwiny z Madagaskaru: Mały ptaszek / Boa mściciel, sez. 2, odc. 26 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
04:00 Pingwiny z Madagaskaru: Wizyta wujka / Maurice idzie spać, sez. 2, odc. 23 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
Reklama
04:30 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Zmień sąsiada / Nie wolno prześledzić, sez. 2, odc. 25 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Marble Jar Head / Good Night and Good Chuck, sez. 3, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kulki sądowe - Rico ma swoją ukochaną lalkę, Perky. Pojawia się do niej zestaw akcesoriów, lecz Rico musi na niego zasłużyć. Gdy Chucka brak - Chuck wykrada Pingwinom tajne nagranie i zamierza je puścić w telewizji.

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Popkornowa panika / Błyskawiczne zniknięcie, sez. 1, odc. 1 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny tracą dostęp do swojego ulubionego popcornu. Jednak nie poddają się i postanawiają odzyskać swój słony przysmak. // Na wybiegu lemurów ląduje aparat fotograficzny. Podczas kłótni o to, kto powinien go zatrzymać Maurice znika.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:20 Pingwiny z Madagaskaru: Mały ptaszek / Boa mściciel, sez. 2, odc. 26 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
09:50 Pingwiny z Madagaskaru: Nienawiść od pierwszego wejrzenia / Problem z Żelusiem, sez. 2, odc. 27 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:20 Pingwiny z Madagaskaru: Włochaty problem / Miłość o długiej szyi, sez. 2, odc. 28 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Tupecik inspektora ląduje na głowie Maurice'a. Julian i Mort chcą przegonić potwora, który według nich się do niego przyczepił. // Strusica Shelly utyka w stygnącym cemencie. Tylko Rico może ją uratować. W efekcie strusica sie w nim zakochuje.

Czas trwania: 35min. / 2008 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 104 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja pluszak/Dzień króla Juliana Odc. 104. Kiedy w zoo popularna staje się pluszowa maskotka Morta, Julian staje się zazdrosny i odsyła zabawki z powrotem. Niestety, prawdziwy Mort zostaje omyłkowo wysłany z powrotem do fabryki wraz z pluszowymi replikami.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 8 lipca 2020 (Środa)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Albo rybka, albo… / Lodzio miodzio, sez. 1, odc. 9 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Zoo zaczyna karmić pingwiny chrupkami rybnymi. Niezadowolna ekipa planuje porwanie ciężarówki z rybami. // Podczas wyjątkowo zimnego dnia szczury rzucają pingwinom hokejowe wyzwanie. Przegrany traci dostęp do lodowiska.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja igła / Zaćmiony, sez. 1, odc. 10 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Skipper tak boi się igieł, że ucieka przed szczepieniem. Przyjaciele muszą pomóc mu pokonać strach bo inaczej będzie musiał opuścić Zoo. // Podczas zaćmienia słońca małpy przekonują Juliana, że bogowie są na niego źli.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:30 Pingwiny z Madagaskaru: Mały ptaszek / Boa mściciel, sez. 2, odc. 26 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Permanentna inwigilacja / Korona za rozum, sez. 1, odc. 2 Logo NickToons

Opis (streszczenie): W zoo pojawiają się kamery internetowe a Szeregowy błyskawicznie staje się gwiazdą internetu. // Król Julian traci swoją ukochaną koronę z winy Skippera. Pingwiny wyruszają na niebezpieczną misję by odzyskać ją ze ścieków.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Sąsiad z księżyca / Nawiedzone Zoo, sez. 1, odc. 3 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny mają dość króla Juliana i robią sobie wakacje na księżycu. Spotykają tam “księżycowego kota”, który ma wobec nich niecne plany // Marlenka i Skipper wyruszają do kanałów w poszukiwaniu źródła przerażających dźwięków, które nie dają Marlence spać.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
Reklama
09:00 Pingwiny z Madagaskaru: Włochaty problem / Miłość o długiej szyi, sez. 2, odc. 28 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
09:30 Pingwiny z Madagaskaru: Wymarzone wakacje, sez. 2, odc. 29 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:00 Pingwiny z Madagaskaru: Zwierzęta domowe / Tyci Tyci, sez. 2, odc. 30 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:30 Pingwiny z Madagaskaru: Arcy-wróg / Wielki sztank, sez. 2, odc. 31 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Szeregowy konfrontuje się ze ślimakiem Dalem, który poprzysiągł mu zemstę. W przeszłości Szeregowy na niego nadepnął. // Pingwiny odkrywają zapomniane urządzenie, ogromną toaletę o nazwie Wielki Sztank.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
11:00 Pingwiny z Madagaskaru: Niebezpieczna gra / Uliczny kolega, sez. 2, odc. 32 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Marlenka organizuje wieczór gier, żeby pomóc mieszkańcom zoo zacieśnić więzi. Sprawy przybierają zły obrót, kiedy kończą się przekąski. // Pies Elmer szuka przyjaciela. Zdaje się, że przyjacielem tym będzie Mort.

Czas trwania: 40min. / 2008 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 105 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja jajko/ O jedną baterię za daleko Odc. 105. Marlenka znajduje zaginione jajko, prosi więc Pingwiny, by się nim zajęły. Jednak Król Julian jest zazdrosny i chce sam zaopiekować się jajkiem.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 9 lipca 2020 (Czwartek)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Megamort / Sublokatorka, sez. 1, odc. 11 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Poddany działaniu super-promienia Kowalskiego Mort staje się duży i silny. Zaczyna odgrywać się na wszystkich, którzy go wykorzystywali. // Marlenka ma nową lokatorkę! Na początku cieszy się, że będzie miała przyjaciółkę.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Wrażliwy Rysiek / Powrót Mecha-Lemura, sez. 1, odc. 12 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Szczury terroryzują aligatora Ryśka. Pingwiny postanawiają zamienić mu mózg na mózg Rico i pozwolić by dokonała się zemsta. // Do Zoo wysłany zostaje robot, który przed wylotem w kosmos ma poznać zwyczaje lemurów.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
03:45 Pingwiny z Madagaskaru: Nienawiść od pierwszego wejrzenia / Problem z Żelusiem, sez. 2, odc. 27 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:10 Pingwiny z Madagaskaru: Włochaty problem / Miłość o długiej szyi, sez. 2, odc. 28 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:35 Pingwiny z Madagaskaru: Wymarzone wakacje, sez. 2, odc. 29 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja pluszak / Dzień króla Juliana, sez. 1, odc. 4 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Król Julian jest zazdrosny o popularność pluszowych Mortów. W efekcie prawdziwy Mort trafia do fabryki pluszaków. // Maurice przekupuje zwierzęta w zoo cukierkami, aby zechciały świętować dzień Króla Juliana. Tylko Skipper nie daje się przekupić.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Jajko / O jedną baterię za daleko, sez. 1, odc. 5 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Skipper kradnie baterie do magnetofonu Juliana. Po szaleńczym pościgu obaj trafiają na wybieg wściekłego kangura. // Marlenka znajduje zagubione jajko i oddaje je pod opiekę pingwinów. Król Julian jest zazdrosny i chce aby jajko było jego poddanym.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:00 Pingwiny z Madagaskaru: Wymarzone wakacje, sez. 2, odc. 29 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
09:30 Pingwiny z Madagaskaru: Zwierzęta domowe / Tyci Tyci, sez. 2, odc. 30 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:00 Pingwiny z Madagaskaru: Arcy-wróg / Wielki sztank, sez. 2, odc. 31 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:30 Pingwiny z Madagaskaru: Niebezpieczna gra / Uliczny kolega, sez. 2, odc. 32 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
11:00 Pingwiny z Madagaskaru: Czas stop / Nasz człowiek w Greferbergerstanie, sez. 2, odc. 33 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 40min. / 2008 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 106 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Wszystko albo nic/ Dwie stopy nad ziemią i wyżej Odc. 106. Pingwiny rywalizują z lemurami w grze o zdobycie flagi. Powinny z łatwością wygrać, jednak z niewyjaśnionych przyczyn na prowadzenie wysuwają się lemury.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Ni wydra, ni… / Kici, kici…, sez. 1, odc. 13 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny zabierają Marlenkę na misję do parku,gdzie wydra doznaje szoku związanego z wolnością.Istnieje ryzyko że na dobre zdziczeje // Kot Max ucieka przed złym weterynarzem i prosi o pomoc pingwiny,które postanawiają go zakamuflować i ukryć go na widoku

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Klątwa / Zakochana małpa, sez. 1, odc. 14 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Rico próbuje zignorować ciasteczko z przerażającą wróżbą. Julian uważa, że jego los musi się wypełnić, dla jego własnego dobra. // Do Zoo przyjeżdża szympansica Lulu. Zakochuje się w niej Phil, ale ona woli Masona.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
03:40 Pingwiny z Madagaskaru: Zwierzęta domowe / Tyci Tyci, sez. 2, odc. 30 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
04:10 Pingwiny z Madagaskaru: Arcy-wróg / Wielki sztank, sez. 2, odc. 31 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:35 Pingwiny z Madagaskaru: Niebezpieczna gra / Uliczny kolega, sez. 2, odc. 32 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Wszystko albo nic / Dwie stopy nad ziemią i wyżej., sez. 1, odc. 6 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Król Julian karze Morta banicją za dotykanie jego stopy.Pingwiny podejmują próbę wyleczenia Morta z obsesji na punkcie królewskich stop // Pingwiny walczą z lemurami o przejęcie sztandaru.Zadanie jest pozornie łatwe,a jednak ekipa Skippera wziąż przegrywa

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Niewidzialny wróg / Król Maurice Pierwszy, sez. 1, odc. 7 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:25 Pingwiny z Madagaskaru: Czas stop / Nasz człowiek w Greferbergerstanie, sez. 2, odc. 33 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
09:55 Pingwiny z Madagaskaru: Powrót zemsty doktora Bulgota – cz. 1, sez. 2, odc. 34 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Doktor Bulgot – największy wróg pingwinów – wraca do Nowego Jorku z planem tak diabolicznym, że brzmi on niczym symfonia zła.

Czas trwania: 40min. / 2008 / animacja
10:35 Pingwiny z Madagaskaru: Powrót zemsty doktora Bulgota – cz. 2, sez. 2, odc. 35 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
11:05 Pingwiny z Madagaskaru: Uwierz w bebech / Ptak zamknięty – ptak szalony, sez. 2, odc. 36 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Mieszkańcy zoo myślą, że Król Julian winny jest wypadkowi, któremu uległa urocza staruszka Gladys. Lemur ma poważne kłopoty. // Kowalski marzy o tym, by wziąć udział w targach INVEXPO. Niestety łamie obie nogi i musi obejść się smakiem.

Czas trwania: 40min. / 2008 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 107 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Niewidzialny wróg/ Król Maurice Pierwszy Odc. 107. Marlenka idzie spotkać się z nowymi zwierzętami w zoo i znika w tajemniczych okolicznościach. Pingiwny i lemury ruszają jej na ratunek, jednak też zostają porwane, z wyjątkiem Kowalskiego.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Zbliża się orka! / Mniej niż zero, sez. 1, odc. 15 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny muszą opuścić Zoo z powodu wścibskiego naukowca. Aby uratować przed nim Zoo muszą zaufać lemurom. // Stojąc na warcie Szeregowy zauważa orkę, jednak nikt mu nie wierzy. Pingwin postanawia samotnie stanąć z nią do walki.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Koleje losu / Maska Szopa, sez. 1, odc. 16 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Dziewczynka gubi w Zoo lalkę.Rico postanawia oddać jej swoją.Szeregowy przekonuje go,że dobre uczynki wracają.Czy aby na pewno? // Pingwiny łapią szopa, który okrada zwierzęta w Zoo.Złodziej próbuje je przekonać,że robi to dla głodujących zwierząt z parku

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
03:50 Pingwiny z Madagaskaru: Czas stop / Nasz człowiek w Greferbergerstanie, sez. 2, odc. 33 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:15 Pingwiny z Madagaskaru: Powrót zemsty doktora Bulgota – cz. 1, sez. 2, odc. 34 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
04:35 Pingwiny z Madagaskaru: Powrót zemsty doktora Bulgota – cz. 2, sez. 2, odc. 35 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
05:43 Pingwiny z Madagaskaru: Współlokator / Jestem szczurem, sez. 2, odc. 20 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Jest wieczór gier. Pingwiny grają w „łapaj bombę” i przypadkiem wysadzają wybieg koali, który musi zamieszkać z kangurem. // Szczury ściekowe planują coś dużego. Chcąc pokrzyżować im plany pingwiny wysyłają Morta w przebraniu.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Prawa ręka / Gdzie mój mózg?, sez. 2, odc. 21 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Do lemurów dołącza Clemson. Król Julian uwielbia rozkazywać nowemu, posłusznemu słudze. Za to Mort mu nie ufa. // Kowalski chce maksymalnie wzmocnić swój mózg, ale zamiast w super geniusza zmienia się w bezmózga i zaczyna zagrażać oddziałowi.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
12:21 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Szeregowy ulega porywowi serca i ignorując lęk postanawia pomóc zagubionemu lampartowi morskiemu powrócić na Antarktydę.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
12:48 Pingwiny z Madagaskaru: Uwierz w bebech / Ptak zamknięty – ptak szalony, sez. 2, odc. 36 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
15:50 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 109 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: -/Lodzio-miodzio Odc. 109. Kiedy zoo zaczyna karmić zwierzęta imitacją rybiego tortu, pingwiny biorą sprawę w swje płetwy i planują porwanie ciężarówki z rybami.

/ USA / 2008 / animacja
16:15 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 110 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Operacja igła/ Zaćmiony Odc. 110. Kiedy w zoo pojawia się weterynarz, żeby zrobić pingwinom zastrzyk, Skipper który boi się igieł ucieka. Jego przyjaciele muszą mu pomóc pokonać strach, albo Skipper będzie musiał opuścić zoo na zawsze!

/ USA / 2008 / animacja
16:50 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 111 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Mega Mort/ Sublokatorka Odc. 111. Mort zostaje wystawiony na działanie promieni rentgenowski, przez co rośnie i staje się super silny. Dzięki nowym mocom, Mort zaczyna odgrywać się na wszystkich którzy dokuczali mu gdy był mały, zwłaszcza na Królu Julianie.

/ USA / 2008 / animacja
17:15 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 112 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Wrażliwy Rysiek/ Powrót Mecha-Lemura Odc. 112. Szczury terroryzują aligatora Ryśka, ten przychodzi do Pingwinów po pomoc. Ich pomysł to: zamienić umysł Ryśka na umysł Rico i wziąść się do roboty!

/ USA / 2008 / animacja
17:50 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 113 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Ni wydra, ni.../Kici kici Odc. 113. Kiedy Pingwiny zabierają na tajną misję w parku Marlenkę, ta nie może znieść poczucia wolności poza murami zoo. Skipper i jego załoga muszą opanować szaleństwo Marlenki zanim ta, całkowicie zdziczeje.

/ USA / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Knujemy / Czarodziejski pędzel, sez. 2, odc. 16 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Julian podejrzewa Maurice'a o zakusy na jego tron lub nawet życie. // Plan wynalazku Kowalskiego trafia do muzeum jako dzieło sztuki. Pingwiny muszą go odzyskać. Inaczej światu grozi zagłada.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:34 Pingwiny z Madagaskaru: Wyobcowany / Biała dama, sez. 2, odc. 17 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Robot Lemmy wraca z Marsa. Okazuje się, że w środku zagnieździła się kosmiczna ośmiornica, która rośnie i niszczy zoo. Pingwiny muszą ją pokonać. // Alice nadużywa chloru sprzątając wybieg wydr i Marlenka ulega wybieleniu.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
02:44 Pingwiny z Madagaskaru: Arcy-wróg / Wielki sztank, sez. 2, odc. 31 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
03:07 Pingwiny z Madagaskaru: Niebezpieczna gra / Uliczny kolega, sez. 2, odc. 32 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
03:40 Pingwiny z Madagaskaru: Powrót zemsty doktora Bulgota – cz. 1, sez. 2, odc. 34 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:05 Pingwiny z Madagaskaru: Powrót zemsty doktora Bulgota – cz. 2, sez. 2, odc. 35 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
05:43 Pingwiny z Madagaskaru: Za słodko / Królem być, sez. 2, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Wizyta wujka / Maurice idzie spać, sez. 2, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
10:25 Pingwiny z Madagaskaru: Wykonać robotę / Brylantowy król, sez. 2, odc. 15 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
12:21 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
12:48 Pingwiny z Madagaskaru: Bezsilny nindża / Wróg u bram, sez. 2, odc. 38 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Koala Leonard naoglądał się filmów o nindżach i zaczyna wszystkich terroryzować, atakując ich przez sen. // Szeregowy musi zająć się czterema uroczymi kaczątkami, podczas gdy reszta ekipy bierze udział w szalonym wyścigu monster trucków.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
13:22 Pingwiny z Madagaskaru: Knujemy / Czarodziejski pędzel, sez. 2, odc. 16 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
13:46 Pingwiny z Madagaskaru: Wyobcowany / Biała dama, sez. 2, odc. 17 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
14:10 Pingwiny z Madagaskaru: Dyrektor X / Miłość boli, sez. 2, odc. 18 Logo Nickelodeon

Opis (streszczenie): Miasto zalewa fala upałów. Pingwiny mają pomysł jak ją pokonać, ale muszą pozbyć się Alice. Jest ktoś jeszcze, kto chce im przeszkodzić. // Szeregowy ulega czarowi pielęgniarki Shawny. Aby się z nią zobaczyć musi ulec wypadkowi.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Dyrektor X / Miłość boli, sez. 2, odc. 18 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:34 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Dobry uczynek / Chrupki w pudle, sez. 2, odc. 19 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
02:44 Pingwiny z Madagaskaru: Czas stop / Nasz człowiek w Greferbergerstanie, sez. 2, odc. 33 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
03:07 Pingwiny z Madagaskaru: Uwierz w bebech / Ptak zamknięty – ptak szalony, sez. 2, odc. 36 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:30 Pingwiny z Madagaskaru: Uwierz w bebech / Ptak zamknięty – ptak szalony, sez. 2, odc. 36 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Mistrz kierownicy / Bombowa rozrywka, sez. 1, odc. 8 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Albo rybka, albo… / Lodzio miodzio, sez. 1, odc. 9 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:25 Pingwiny z Madagaskaru: Uwierz w bebech / Ptak zamknięty – ptak szalony, sez. 2, odc. 36 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
09:55 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:25 Pingwiny z Madagaskaru: Bezsilny nindża / Wróg u bram, sez. 2, odc. 38 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:55 Pingwiny z Madagaskaru: Impas w tunelu / Zagrożony gatunek, sez. 2, odc. 39 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Pingwiny zauważają, że noc jest bardzo cicha. Okazuje się, że wszystkie zwierzęta wymknęły się z zoo i bawią się w parku! // Pingwiny zaprzyjaźniają się z Dodem, ptakiem dodo, którego sklonowały, by przywrócić wymarły gatunek do życia.

Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 114 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Klątwa/ Zakochana małpa Odc. 114. Kiedy Rico znajduje w chińskim ciasteczku pomyślną wróżbę, początkowo ją ignoruje. Jednak Julian przekonuje go, że powinien w nią uwierzyć dla własnego dobra.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Zemsta doktora Bulgota, sez. 1, odc. 17 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Wielki wróg pingwinów, dr Bulgot, delfin, powraca aby się zemścić. Kiedy Bulgot porywa króla Juliana, Skipper i jego drużyna muszą uratować swojego nieznośnego sąsiada i powstrzymać Bulgota przed zniszczeniem planety.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Tańczący z duszami / Prawo dżungli, sez. 1, odc. 18 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Julian jest przerażony,że taniec pawianów przyciąga uwagę silniej niż jego.Próbuje sabotażu,ale pawiany kradną jego duszę // W Zoo gaśnie światło.Julian przekonuje wszystkich, że powinni nawrócić się na „prawo dżungli”.Wkrótce w Zoo zaczyna panować chaos.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:15 Pingwiny z Madagaskaru: Uwierz w bebech / Ptak zamknięty – ptak szalony, sez. 2, odc. 36 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja igła / Zaćmiony, sez. 1, odc. 10 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Megamort / Sublokatorka, sez. 1, odc. 11 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:25 Pingwiny z Madagaskaru: Powrót zemsty doktora Bulgota – cz. 1, sez. 2, odc. 34 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
09:55 Pingwiny z Madagaskaru: Powrót zemsty doktora Bulgota – cz. 2, sez. 2, odc. 35 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
10:25 Pingwiny z Madagaskaru: Mała stopa / Matczyna miłość, sez. 3, odc. 1 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Marlenka bardzo chce zobaczyć koncert w parku, ale ilekroć opuszcza zoo zamienia się w dzikiego potwora.

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
10:55 Pingwiny z Madagaskaru: Śledzik dla Szefa / Wewnętrzne piękno, sez. 3, odc. 2 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Skipper obiecuje, że pierwszy pingwin, który przyniesie mu śledzika dostanie wolny dzień. Wyścig po śledzika prowadzi do ważnego odkrycia.

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 115 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Zbliża się orka/ Mniej niż zero Odc. 115. Podczas służby, Szeregowy widzi przerażające zwierzę, latającą orkę - Skorkę. Nikt mu nie wierzy,w to co widział.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Dzień próby / Gorzka prawda, sez. 1, odc. 20 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Skipper obrywa w głowę i nie może poprowadzić pingwinów na misję. Każdy z członków drużyny chce zająć jego miejsce. // Szeregowy przypadkiem wypija serum prawdy i rozpowiada pingwinie sekrety całemu Zoo. Ujawnia, że szpiegują swoich sąsiadów.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Król jest sam / Nietykalny, sez. 1, odc. 21 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Lemury wdają się w kłótnię, po której Maurice i Mort się wyprowadzają. Samotny Julian próbuje przekonać do siebie pingwiny // Do Zoo wprowadza się mała wredna trująca żabka która zaczyna terroryzować zwierzęta. Pingwiny muszą ją pokonać nie dotykając jej

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
03:35 Pingwiny z Madagaskaru: Czas stop / Nasz człowiek w Greferbergerstanie, sez. 2, odc. 33 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:00 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
04:30 Pingwiny z Madagaskaru: Bezsilny nindża / Wróg u bram, sez. 2, odc. 38 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Wrażliwy Rysiek / Powrót Mecha-Lemura, sez. 1, odc. 12 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Ni wydra, ni… / Kici, kici…, sez. 1, odc. 13 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:20 Pingwiny z Madagaskaru: Mała stopa / Matczyna miłość, sez. 3, odc. 1 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
09:50 Pingwiny z Madagaskaru: Śledzik dla Szefa / Wewnętrzne piękno, sez. 3, odc. 2 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 35min. / 2010 / animacja
10:25 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Wielka Kula, sez. 3, odc. 3 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Kowalski stworzył maszynę produkującą ulubione pingwinie przekąski. Jednak toksyczne odpady powstające przy ich produkcji wywołują dramatyczne anomalie pogodowe. Zagrożone jest nie tylko zoo, ale cała ziemia!

Czas trwania: 35min. / 2010 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 116 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Koleje losu/ Maska szopa Odc. 116. Dziewczynka gubi w zoo swoją lalkę, Ricko chce więc jej oddać swoją lalkę, żeby nie było jej przykro. Szeregowy podczas akcji asekuruje Rico.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Słoniowa pamięć / Miłość z automatu, sez. 1, odc. 22 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny próbują pomóc słoniowi wymknąć się z Zoo. Kiedy poznają jego prawdziwe intencje muszą go powstrzymać zanim będzie za późno // Marlenka zakochuje się w wiewiórce o imieniu Fred.Pingwiny nie rozumieją co wydra w nim widzi,ale zgadzają się jej pomóc

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Miss Ja / Porządek musi być, sez. 1, odc. 23 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Alice mówi, że jeden z pingwinów jest samicą, na co Skipper doznaje kryzysu tożsamości. Marlenka musi przekonać go, że wciąż może być szefem. // Po kłótni z Philem Mason wprowadza się do pingwinów. Niestety jest bardzo męczącym gościem.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
02:45 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
03:15 Pingwiny z Madagaskaru: Bezsilny nindża / Wróg u bram, sez. 2, odc. 38 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
03:45 Pingwiny z Madagaskaru: Impas w tunelu / Zagrożony gatunek, sez. 2, odc. 39 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:10 Pingwiny z Madagaskaru: Mała stopa / Matczyna miłość, sez. 3, odc. 1 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
04:35 Pingwiny z Madagaskaru: Śledzik dla Szefa / Wewnętrzne piękno, sez. 3, odc. 2 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Klątwa / Zakochana małpa, sez. 1, odc. 14 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Zbliża się orka! / Mniej niż zero, sez. 1, odc. 15 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:00 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Wielka Kula, sez. 3, odc. 3 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
09:30 Pingwiny z Madagaskaru: Koty dwa / Akcja bez zadęcia, sez. 3, odc. 4 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Król Julian dosłownie wylatuje ze swojego królestwa, wprost na ulice Nowego Jorku. Przygarnia go pewna staruszka, która myśli, że to kot.

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
10:00 Pingwiny z Madagaskaru: Mental Hen / Thumb Drive, sez. 3, odc. 5 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Kura mózgowa - W zoo pojawia się Kwoka, która potrafi przewidywać przyszłość. Królestwo za kciuk - Pingwiny potrzebują kciuka i tylko Maurice może im pomóc.

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
10:30 Pingwiny z Madagaskaru: Antics on Ice / Showdown on Fairway 18, sez. 3, odc. 6 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Gracja na lodzie - "Jednorożce na Lodzie" przyjeżdżają do miasta, a Pingwiny mają wobec nich plany. Podkopany dołek - Pancernik de Kit powraca do zoo, co stawia Pingwiny w trudnej sytuacji.

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 117 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Zemsta doktora Bulgota Odc. 117. Przeciwnik Pingwinów - Dr Blowhole szuka zemsty. Po tym jak porywa Króla Juliana, Skipper i jego gang ruszają mu na pomoc, zanim Blowhole zniszczy też całą planetę.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Zeluś / Zoo-tube, sez. 1, odc. 24 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kowalski tworzy żywego żelka i zaprzyjaźnia się z nim. Niestety Żeluś zaczyna kraść owoce zwierzętom. Pingwiny muszą się go pozbyć // Ludzie zamiast odwiedzać Zoo oglądają telewizję. Zwierzęta postanawiają zareklamować Zoo, jako najlepsze miejsce na Ziemi

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Potwór z głębin / Sokół i kocha, sez. 1, odc. 25 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Kiedy wielka ryba zaczyna terroryzować mieszkańców stawu Skipper postanawia ja pokonać. Jednak to nie jest zwykła ryba. // W Zoo ląduje awaryjnie piękna sokolica. Skipper upiera się,że powinna zostać z nimi aż wydobrzeje.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:35 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Wielka Kula, sez. 3, odc. 3 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Koleje losu / Maska Szopa, sez. 1, odc. 16 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Zemsta doktora Bulgota, sez. 1, odc. 17 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:50 Pingwiny z Madagaskaru: Koty dwa / Akcja bez zadęcia, sez. 3, odc. 4 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
10:20 Pingwiny z Madagaskaru: Mental Hen / Thumb Drive, sez. 3, odc. 5 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
10:50 Pingwiny z Madagaskaru: Antics on Ice / Showdown on Fairway 18, sez. 3, odc. 6 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
11:20 Pingwiny z Madagaskaru: King Me / Private and the Winky Factory, sez. 3, odc. 7 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Ja, król - Największy rywal Juliana, Clemson, powraca do zoo, żeby przejąć lemurzą koronę. Szeregowy i fabryka cuksów - Ulubione słodycze Szeregowego mogą niebawem zniknąć na zawsze.

Czas trwania: 20min. / 2010 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 118 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Tańczący z duszami/ Prawo dżungli Odc. 118. Julian jest przerażony kiedy taniec pawian odwraca uwagę od niego. Próboje więc sabotować ich pokaz.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Memento Mort / Zemsta jest słodka, sez. 1, odc. 26 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Szeregowy traci miejsce na okładce okładce broszury o Zoo na rzecz Morta. Bing i Bada chcą mu pomóc.Jednak gdy Mort znika Szeregowy ma wyrzuty sumienia. // Do Zoo trafia dawny rywal Skippera.

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Czerwony wiewiór / To kwestia czasu, sez. 2, odc. 1 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny ulegają czarowi idola Skippera – Rockguta, który w każdym zwierzęciu w zoo widzi swojego największego wroga, Czerwonego Wiewióra. // Machina czasu Kowalskiego może naruszyć kontinuum czasoprzestrzenne.

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
03:00 Pingwiny z Madagaskaru: Koty dwa / Akcja bez zadęcia, sez. 3, odc. 4 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
03:30 Pingwiny z Madagaskaru: Mental Hen / Thumb Drive, sez. 3, odc. 5 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
04:00 Pingwiny z Madagaskaru: Antics on Ice / Showdown on Fairway 18, sez. 3, odc. 6 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 35min. / 2010 / animacja
04:35 Pingwiny z Madagaskaru: King Me / Private and the Winky Factory, sez. 3, odc. 7 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
05:43 Pingwiny z Madagaskaru: Zamaskowany wichrzyciel / Operacja: Teatr, sez. 2, odc. 24 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Zmień sąsiada / Nie wolno prześledzić, sez. 2, odc. 25 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:30 Pingwiny z Madagaskaru: King Me / Private and the Winky Factory, sez. 3, odc. 7 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
12:21 Pingwiny z Madagaskaru: Impas w tunelu / Zagrożony gatunek, sez. 2, odc. 39 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
12:48 Pingwiny z Madagaskaru: Mała stopa / Matczyna miłość, sez. 3, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
15:55 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 119 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Byłem żywym trupem/ Operacja żądło Odc. 119. Po zranieniu Skipper udaje się do weterynarza na leczenie. Kiedy tam jest, reszta drużyny myśli, że Skipper zmienił się w zombie. Skipper musi ich przekonać, że nie jest krwiożerczym potworem.

/ USA / 2008 / animacja
16:20 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 120 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Dzień próby/ Gorzka prawda Odc. 120. Skipper nie może przewodzić drużynie podczas ważnej misji. Członkowie drużyny biją się o jego miejsce, jednak nie jest łatwo przewodzić grupie, czując na sobie płetwę Skippera.

/ USA / 2008 / animacja
16:55 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 121 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Król jest sam/ Nietykalny Odc. 121. U lemurów dochodzi do wielkiej bitwy, Maurice i Mort wynoszą się z siedliska. Julian podsłuchuje Pingwiny, które decydują, że muszą zrobić wszystko by zjednoczyć lemury, inaczej nigdy już nie zaznają spokoju.

/ USA / 2008 / animacja
17:20 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 122 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Słoniowa pamięć/ Miłość z automatu Odc. 122. Kiedy słoń Burt prosi Pingwiny, by pomogły mu się wymknąć z zoo, te nie zastanawiają się długo. Kiedy dowiadują się o prawdziwych powodach decyzji słonia, muszą zrobić wszystko, by go powstrzymać zanim nie będzie za późno.

/ USA / 2008 / animacja
17:55 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 123 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Miss ja/ Porządek musi być Odc. 123. Kiedy Alice wspomina, że jeden z Pingwinów jest kobietą, Skipper przechodzi kryzys tożsamości. Marlenka przekonuje go, że nadal może być dowódcą, nawet jeśli jest dziewczyną...

/ USA / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Współlokator / Jestem szczurem, sez. 2, odc. 20 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:34 Pingwiny z Madagaskaru: Prawa ręka / Gdzie mój mózg?, sez. 2, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
02:44 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Antarktyda, sez. 2, odc. 37 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
03:08 Pingwiny z Madagaskaru: Bezsilny nindża / Wróg u bram, sez. 2, odc. 38 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
05:00 Pingwiny z Madagaskaru: Antics on Ice / Showdown on Fairway 18, sez. 3, odc. 6 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
05:30 Pingwiny z Madagaskaru: King Me / Private and the Winky Factory, sez. 3, odc. 7 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
05:43 Pingwiny z Madagaskaru: Mały ptaszek / Boa mściciel, sez. 2, odc. 26 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
06:00 Pingwiny z Madagaskaru: Best Foes / Night of the Vesuviuses, sez. 3, odc. 8 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Najlepszy wróg - Kowalski buduje wykrywacz wrogów, ale urządzenie nie działa poprawnie. Noc Wezuwiuszów - Bracia Wezuwiusz wykupują wszystkie bilety na nocne zwiedzanie zoo, aby móc znęcać się nad zwierzętami.

Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
06:09 Pingwiny z Madagaskaru: Nienawiść od pierwszego wejrzenia / Problem z Żelusiem, sez. 2, odc. 27 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
10:25 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: Dobry uczynek / Chrupki w pudle, sez. 2, odc. 19 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
12:21 Pingwiny z Madagaskaru: Śledzik dla Szefa / Wewnętrzne piękno, sez. 3, odc. 2 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
12:48 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Wielka Kula, sez. 3, odc. 3 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
13:22 Pingwiny z Madagaskaru: Współlokator / Jestem szczurem, sez. 2, odc. 20 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
13:46 Pingwiny z Madagaskaru: Prawa ręka / Gdzie mój mózg?, sez. 2, odc. 21 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
14:10 Pingwiny z Madagaskaru: Za słodko / Królem być, sez. 2, odc. 22 Logo Nickelodeon
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:08 Pingwiny z Madagaskaru: Za słodko / Królem być, sez. 2, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
21:34 Pingwiny z Madagaskaru: Wizyta wujka / Maurice idzie spać, sez. 2, odc. 23 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
02:44 Pingwiny z Madagaskaru: Impas w tunelu / Zagrożony gatunek, sez. 2, odc. 39 Logo NickToons
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
03:08 Pingwiny z Madagaskaru: Mała stopa / Matczyna miłość, sez. 3, odc. 1 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
03:20 Pingwiny z Madagaskaru: Mental Hen / Thumb Drive, sez. 3, odc. 5 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
03:50 Pingwiny z Madagaskaru: Mała stopa / Matczyna miłość, sez. 3, odc. 1 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
04:20 Pingwiny z Madagaskaru: Śledzik dla Szefa / Wewnętrzne piękno, sez. 3, odc. 2 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Tańczący z duszami / Prawo dżungli, sez. 1, odc. 18 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Dzień próby / Gorzka prawda, sez. 1, odc. 20 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
09:55 Pingwiny z Madagaskaru: Best Foes / Night of the Vesuviuses, sez. 3, odc. 8 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
10:25 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja: jednorożec apokalipsy, sez. 3, odc. 9 Logo Paramount Channel Polska

Opis (streszczenie): Pingwiny muszą wziąć udział w bitwie o dominację nad światem, kiedy Szeregowy przypadkowo …. Czy chłopakom uda się go powstrzymać i uratować świat?

Czas trwania: 30min. / 2010 / animacja
17:45 Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 124 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Po zakończeniu drugiej części filmu „Madagaskar” Alex, Gloria, Melman i Marty postanawiają zostać w Afryce. Natomiast paczka pingwinów wraca śmigłowcem do Nowego Jorku. Tam, próbują przejąć władzę w zoo. Niespodziewanie okazuje się, że wraz z nimi przyleciał pasażer na gapę – król Julian – oraz jego pomocnicy. W tym niezwykle dowcipnym serialu biorą udział również inne zwierzęta z Central Parku, które nieoczekiwanie komplikują pingwinom ich nową misję... Tytuł odcinka: Żeluś/ Zoo Tube Odc. 124. Kowalski przypadkowo tworzy żyjącego, żelowego stwora o imieniu "Jiggle". Niestety, stwór ma wielki apetyt zaczyna więc kraść owoce zwierzętom w zoo.

/ USA / 2008 / animacja
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
01:10 Pingwiny z Madagaskaru: Kabum! / Hełm, sez. 2, odc. 2 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Pingwiny wysyłają Rico na pomoc Królowi Julianowi. Nikt się nie spodziewa, że tych dwóch połączy przyjaźń. Losy zoo są zagrożone! // Julian kradnie Kowalskiemu hełm, który urzeczywistnia myśli. Pingwiny ratują Króla przed jego własnymi myślami, wywołując

Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja
01:33 Pingwiny z Madagaskaru: Robaki atakują / Szkolna wycieczka, sez. 2, odc. 3 Logo NickToons

Opis (streszczenie): Oficer X powraca jako Dezynsektator X. Szeregowy musi pokonać lęk przed robakami, by uratować pozostałe pingwiny z jego niewoli. // Jeden z uczniów podczas wycieczki do zoo dostrzega pingwiny w akcji. Oddział rusza za nim do muzeum, aby odebrać mu...

Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
04:30 Pingwiny z Madagaskaru: Operacja Wielka Kula, sez. 3, odc. 3 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 25min. / 2010 / animacja
06:39 Pingwiny z Madagaskaru: Król jest sam / Nietykalny, sez. 1, odc. 21 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
07:05 Pingwiny z Madagaskaru: Słoniowa pamięć / Miłość z automatu, sez. 1, odc. 22 Logo NickToons
Czas trwania: 25min. / 2008 / animacja
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Pingwiny z Madagaskaru. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pingwiny z Madagaskaru w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Pingwiny z Madagaskaru.

Poprzednie emisje Pingwiny z Madagaskaru w telewizji


Emisja Pingwiny z Madagaskaru miała miejsce:

2020-07-05 06:00 Pingwiny z Madagaskaru: Za słodko / Królem być, sez. 2, odc. 22 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
2020-07-05 05:43 Pingwiny z Madagaskaru: Dyrektor X / Miłość boli, sez. 2, odc. 18 Logo NickToons
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
2020-07-05 05:30 Pingwiny z Madagaskaru: Prawa ręka / Gdzie mój mózg?, sez. 2, odc. 21 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
2020-07-05 05:00 Pingwiny z Madagaskaru: Współlokator / Jestem szczurem, sez. 2, odc. 20 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 30min. / 2008 / animacja
2020-07-05 04:30 Pingwiny z Madagaskaru: Zamaskowany wichrzyciel / Operacja: Teatr, sez. 2, odc. 24 Logo Paramount Channel Polska
Czas trwania: 20min. / 2008 / animacja

Pingwiny z Madagaskaru gdzie obejrzeć?


Pingwiny z Madagaskaru można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Nickelodeon, NickToons, Paramount Channel Polska, PULS 2

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry