Reklama

Mieszkanie na pniu godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Mieszkanie na pniu

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Mieszkanie na pniu będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

07:20 Mieszkanie na pniu: Szklany domek Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete wyrusza do stanu Nowy Jork by w górach Catskill zbudować szklany domek na drzewie stworzony z pięćdziesięciu stylowych okien, jakie mają w swojej kolekcji jego klienci.
09:00 Mieszkanie na pniu: Widok z góry Logo DTX
Opis (streszczenie): Pete i Daryl łączą siły z nowatorskim projektantem nadrzewnych rezydencji, aby razem stworzyć 30-boczną, ogromną kulę geometryczną pełną niespodzianek dla rodziny z Seattle.

2018-10-23

07:20 Mieszkanie na pniu: Domek dla miejskiego eleganta Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete udaje się do Teksasu by w samym sercu Dallas wybudować elegancki domek na drzewie. Postanawia zaprojektować schludną, współczesną przestrzeń z odrobiną luksusu.
Reklama
09:00 Mieszkanie na pniu: Medytacje na klonie Logo DTX
Opis (streszczenie): Pete znajduje doskonałe drzewo dla pary, która szuka ustronnego miejsca do medytacji. Przepełniona dobrą energią kryjówka powstaje na splecionych konarach dwóch klonów.

2018-10-24

07:20 Mieszkanie na pniu: Kryjówka wśród wzgórz Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete Nelson i jego ekipa projektują i budują domki na drzewach dla ludzi, którzy marzą o powrocie do natury oraz odnalezieniu w sobie „wewnętrznego dziecka".
09:00 Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie Logo DTX
Opis (streszczenie): Na zamówienie rodziny producentów cukierków Pete konstruuje ukrytą w gałęziach drzewa kuchnię ze stali nierdzewnej. Ta kryjówka ma beczkowe sufity i sypialnię na strychu.

2018-10-25

07:20 Mieszkanie na pniu: Apartament godny prezydenta Logo Animal Planet
09:00 Mieszkanie na pniu: Najbardziej odlotowy domek Logo DTX
Opis (streszczenie): Pete konstruuje domek na drzewie dla pary trendsetterów. Przeszklona konstrukcja z bocianim gniazdem będzie najbardziej niesamowitą i odjazdową kryjówką na całej planecie.

2018-10-26

07:20 Mieszkanie na pniu: Domek dla miłośników adrenaliny Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Domek budowany w stanie Waszyngton ma łączyć aktywny wypoczynek i relaks. Do wejścia prowadzi wiszący mostek, a z domku można zjechać przez las na tyrolce!
09:00 Mieszkanie na pniu: W kontakcie z przyrodą Logo DTX
Opis (streszczenie): Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

2018-10-27

08:00 Mieszkanie na pniu: Bungalow pod niedźwiedziem Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Dwie siostry proszą Pete'a, aby w ich ogródku zbudował domek na drzewie do obserwacji niedźwiedzi. Pete tworzy swoją pierwszą dziesięcioboczną wieżyczkę ze szklanymi ścianami.
18:00 Mieszkanie na pniu: Shaquille wspina się na drzewa Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete buduje bar na drzewie dla gwiazdy koszykówki, Shaqille'a O'Neala. Będzie on miał strukturę dziesięciokata, wysokie sufity i bardzo szerokie schody.

2018-10-28

08:00 Mieszkanie na pniu: Przystań dla motyli Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Pete tworzy kolejną nadrzewną oazę. Tym razem będzie to chata z motywem motyla, położona na terenie ośrodka terapeutycznego wśród koron 6 drzew, z siatką wspinaczkową i strychem.

2018-10-29

07:20 Mieszkanie na pniu: Domek godny wikinga Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete udaje się do Norwegii, gdzie czeka go pierwszy międzynarodowy projekt. Znajdujący się na wysokości 7 metrów domek na drzewie będzie oferował imponujący widok na jezioro.
09:00 Mieszkanie na pniu: Chatka alpinisty z Kentucky Logo DTX
Opis (streszczenie): Pete buduje nadrzewną kryjówkę dla pary miłośników wspinaczki, która nie tylko odzwierciedli jego własną miłość do drzew, ale także pokaże jego konstruktorskie zdolności.
Reklama

2018-10-30

07:20 Mieszkanie na pniu: Trzy chatki w jednej Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Para emerytów z farmy w Wisconsin prosi Pete'a o domek w stylu ptasiej budki. Projekt złożony jest z trzech luksusowych domków połączonych tarasem z widokiem na stajnie z alpakami.
09:00 Mieszkanie na pniu: Domek rodem z westernu Logo DTX

2018-10-31

07:20 Mieszkanie na pniu: Domki dla gwiazdy Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete buduje dwa domki na drzewie dla trzynastoletniej piosenkarki, Grace VanderWaal. Pierwszy domek to przytulne gniazdko w stylu boho a drugi to studio z przeszklonymi ścianami.
09:00 Mieszkanie na pniu: Podwójny kłopot Logo DTX

2018-11-01

07:20 Mieszkanie na pniu: Górski domek na Alasce Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete buduje domek na drzewie dla hotelu Mt McKinley Princess Wilderness Lodge. Ekipa konstruuje prawdziwy majstersztyk z zapierającym dech w piersiach widokiem na góry Alaski.
09:00 Mieszkanie na pniu: Dom dla zwycięzcy Logo DTX
Opis (streszczenie): Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

2018-11-02

07:20 Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Skandynawia Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete udaje się na tournée po Skandynawii. Zaczyna od magicznego TreeTop Hotel w Norwegii. Następnie przyjrzy się bliżej domkom na drzewach w szweckich lasach.
09:00 Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia Logo DTX
Opis (streszczenie): Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

2018-11-03

08:00 Mieszkanie na pniu: Rezydencja w chmurach Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Zespół otrzymuje zlecenie na budowę trzykondygnacyjnej rezydencji na trzech gigantycznych sekwojach. Zadanie nie jest łatwe. Czy sobie poradzą?
18:00 Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe - Francja Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Wizjoner Alain Laurens dołącza do Pete'a w trakcie jego wyprawy do Francji. Przedstawia on swoje fantastyczne projekty, które komplenie redefiniują znaczenie domku na drzewie.

2018-11-04

08:00 Mieszkanie na pniu: Lewitująca latarnia Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Pewna para marzy o nadrzewnym domku położonym na nadmorskim wale ochronnym. Budowa obiektu na tak trudnym gruncie stanowi poważne ryzyko. Czy zespół podoła wyzwaniu?

2018-11-05

07:20 Mieszkanie na pniu: Zagubieni w lesie Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Mistrz domków na drzewie, Pete Nelson, wspomina minioną serię programu, ujawnia nie publikowane wcześniej materiały, zaskakujące anegdoty i nietypowe techniki budowania akwariów.
09:00 Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe Logo DTX
Opis (streszczenie): Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

2018-11-06

07:20 Mieszkanie na pniu: Podwójne domkowe szaleństwo Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Para ze stanu Maine prosi o niecodzienny domek na drzewie dla dorosłych. W Massachusetts, Pete tworzy domek imitujący teatr z czasów panowania Tudorów.
09:00 Mieszkanie na pniu: Zagubiony w lesie Logo DTX
Reklama

2018-11-07

07:20 Mieszkanie na pniu: Rustykalna chatka nad rzeką Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Nad rzeką Mississippi, Pete wraz z ekipą projektują uroczą, rustykalną chatkę na drzewie.
09:00 Mieszkanie na pniu: Piracka kryjówka na wysokości Logo DTX
Opis (streszczenie): Pete buduje kryjówkę dla pary poszukującej skarbów ukrytych wśród drzew. Takiego schronienia z mostem linowym i tajemniczymi komnatami nie powstydziłby się sam pirat Czarnobrody.

2018-11-08

07:20 Mieszkanie na pniu: Alaskańska sauna na drzewie Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete po raz drugi wyrusza na Alaskę! W planach ma skonstruowanie przewrotnego domku na drzewie wyposażonego w saunę.
09:00 Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III Logo DTX

2018-11-09

07:20 Mieszkanie na pniu: Na uboczu Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete tworzy domek na uboczu, idealny do ucieczki przed zgiełkiem. Właściciel dodaje do niego ogromny hamak pomiędzy gałęziami drzew.
09:00 Mieszkanie na pniu: Trójpoziomowy rekordzista Logo DTX
Opis (streszczenie): Pete przyjechał do Luizjany, aby zbudować swój największy do tej pory dom na drzewie. Będzie miał 21-metrowy most i trzy piętra o powierzchni 365 metrów kwadratowych.

2018-11-10

08:00 Mieszkanie na pniu: Nadrzewne studio nagraniowe Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Pete buduje na drzewie nowoczesne studio nagraniowe. Zaraz po otwarciu obiektu znany wokalista CeeLo Green wraz ze swoim muzykiem tworzą nowy utwór.

2018-11-11

08:00 Mieszkanie na pniu: Szałas na afrykańskie safari Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Pete i jego ekipa przenosi ducha Kenii do stanu Waszyngton, budując nadrzewny domek inspirowany okrągłą afrykańską chatą krytą strzechą.

2018-11-12

07:20 Mieszkanie na pniu: Utopia Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete trafia do Utopii! Zbuduje romantyczny pensjonat na drzewie z witrażami w oknach, sypialnią i największą łazienką nad jaką Pete do tej pory pracował.

2018-11-13

07:20 Mieszkanie na pniu: Średniowieczna forteca na drzewie Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete buduje cytadelę na drzewie dla pewnej pary zafascynowanej czasami średniowiecza. Wysoka wieża pomieści okrągły stół i salę tronową. Będzie też loft ze szklaną podłogą.

2018-11-14

07:20 Mieszkanie na pniu: Górski domek Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pewna para marzy o domku na drzewie z widokiem na góry. Pete tworzy chatkę z na tyle dużymi oknami by uchwycić ten zapierający dech w piersiach widok.

2018-11-15

07:20 Mieszkanie na pniu: Shaquille wspina się na drzewa Logo Animal Planet

2018-11-16

07:20 Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe - Francja Logo Animal Planet

2018-11-17

08:00 Mieszkanie na pniu: Męska jaskinia Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Pete buduje w Teksasie na drzewie prawdziwą męską oazę. Będzie ona wyposażona w okazałą grillo-wędzarnię oraz wieżyczki z armatkami wodnymi do odpędzania dziewcząt.

2018-11-18

08:00 Mieszkanie na pniu: Szkocki ogród w chmurach Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Ekipa buduje domek w szkockim stylu na wysokim dębie błotnym. Pete tworzy swój pierwszy w życiu „podniebny most", który połączy dom właścicieli z ich nową oazą na drzewie.

2018-11-19

07:20 Mieszkanie na pniu: Bungalow w ogrodzie Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete powiększa przestrzeń mieszkalną na zlecenie pewnej rodziny. W obliczu zmieniających się wymagań klienta, przekształca swój projekt w wielofunkcyjny apartament dla gości.

2018-11-20

07:20 Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

2018-11-21

07:20 Mieszkanie na pniu: Świątynia natchnienia Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pisarka marzy o miejscu, gdzie będzie mogła się ukryć i w pełni oddać twórczości. Pete przemienia stare drzewo cedrowe w nastrojowe, pełne osobliwości ustronie.

2018-11-22

07:20 Mieszkanie na pniu: Spa między ziemią a niebem Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Przedsiębiorca zatrudnia Pete'a do zbudowania pierwszego spa na drzewie. Nelson stawia czoło wszelkim hydraulicznym wyzwaniom i tworzy jedyny w swoim rodzaju gabinet odnowy.

2018-11-23

07:20 Mieszkanie na pniu: Kolos na drzewie Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Para z Teksasu zleca Nelsonowi wybudowanie największego jak dotąd domu na drzewie. Pete projektuje dom w stylu ranczo, osadzony na starych wiązowcach, rosnących na ich posiadłości.

2018-11-24

08:00 Mieszkanie na pniu: Ptasie gniazdo Logo Discovery Life
Opis (streszczenie): Pete buduje domek na drzewie z gankiem do obserwacji ptaków oraz balustradą wykonaną ze splecionych gałęzi, sprawiających wrażenie naturalnego gniazda.
08:00 Mieszkanie na pniu: Medytacje na klonie Logo Animal Planet

2018-11-25

08:00 Mieszkanie na pniu: Kuchnia na drzewie Logo Animal Planet

2018-11-26

07:20 Mieszkanie na pniu: Miłość w powietrzu Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Para narzeczonych marzy o domu na drzewie, w którym może urządzić wesele i spędzić miesiąc miodowy. Pete buduje dla nich magiczny apartament, zawieszony 75 metrów nad ziemią.

2018-11-27

07:20 Mieszkanie na pniu: Nadrzewny mikrobrowar Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pewna rodzina prosi Pete'a o wybudowanie na terenie ich posiadłości podniebnego browaru. Pete tworzy nadrzewną karczmę z instalacją browarniczą, do której wchodzi się po linie.

2018-11-28

07:20 Mieszkanie na pniu: Irlandzka chata Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete projektuje chatkę na drzewie w stylu celtyckim dla pewnej irlandzkiej rodziny. Wymyśla urządzenie, które stworzy iluzję wilgotnego klimatu, panującego w ich rodzimym kraju.

2018-11-29

07:20 Mieszkanie na pniu: Świątynia przygód Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete buduje dom na drzewie dla rodziny odkrywców, która mieszka w górach Pocono w Pensylwanii. To dwupiętrowe cacko jest pełne niezwykłych atrakcji.

2018-11-30

07:20 Mieszkanie na pniu: Warsztat świętego Mikołaja Logo Animal Planet
Opis (streszczenie): Pete i jego ekipa budują magiczną chatę nadrzewną w stylu alpejskim. Czy ich dzieło przypadnie do gustu ekscentrycznej rodzinie?
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Mieszkanie na pniu. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Mieszkanie na pniu w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Mieszkanie na pniu.

Emisja w stacjach

Mieszkanie na pniu można obejrzeć w:

Emisje w: Animal Planet, Discovery Life, DTX

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info