Reklama

Logo Animal Planet Animal Planet program TV na niedzielę - ramówka, emisje

2019-01-27 Pokaż dziś

06:00

Miasto małp: Bunt Czarnych Pazurów

W małpim mieście przywódca rebeliantów Jezebel postanawia zrealizować niebezpieczny plan. Tymczasem gang ze świątyni musi poradzić sobie z brutalnymi atakami.

  Godziny emisji Miasto małp

06:25

Weterynarz z Gór Skalistych: Pit bull kontra grzechotnik

Dzięki 80. tysiącom klientów, dr Jeff Young oraz pozostali weterynarze pracujący w klinice dla zwierząt Planned Pethood Plus nigdy się nie nudzą.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

07:10

Wilki i wojownicy: Wilczy romans

Pobliskiemu schronisku zagraża pożar. Matt i jego ekipa pomagają w ewakuacji. W czasie badania 20-letniego wilka o imieniu Blade okazuje się, że cierpi on na nowotwór.

  Godziny emisji Wilki i wojownicy

08:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

  Godziny emisji Mieszkanie na pniu

09:00

Baseny z rozmachem: Fiesta nad laguną

Lucas Congdon wraz z ekipą podejmują wyzwanie stworzenia repliki meksykańskiego kurortu w pewnym ogródku w miejscowości Venice na Florydzie. Czas rozpocząc fiestę!

  Godziny emisji Baseny z rozmachem

Reklama
10:00

Projekt AKWARIUM: Drzemka z rybkami

Dyrektor firmy Zappos uważa, że jego pracownikom przyda się pokój do drzemek! Wayde i Brett podejmują wyzwanie. Tworzą ponad 7-metrowe akwarium z wbudowanymi łóżkami do drzemek.

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

11:00

Kot z piekła rodem: Dlaczego nie miauczą?

Kolejne zmagania właścicieli z kłopotliwymi ulubieńcami. Zobaczymy, jak Jackson Galaxy rozpoznaje kocie problemy i powoli przywraca w domach spokój i harmonię.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

12:00

Kot z piekła rodem: Koszmar spadochroniarza

Jackson pomaga znanemu skoczkowi spadochronowemu w okiełznaniu jego dwóch kotów rasy savannah. Usiłuje też rozwiązać problem kota, który niechętnie dzieli się swoim terytorium.

  Godziny emisji Kot z piekła rodem

13:00

Strażnicy przyrody: Ucieczka

W New Hampshire, oficer Hannett udaje się w pościg za nietypowym pojazdem. Pushee i nowy strażnik Driscoll odkrywają grupę agresywnych miłośników prędkości.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

14:00

Wilki i wojownicy: Misja: uratować wilki

Matt kieruje operacją ratowania 60 wilków z miejsca, które prawdopodobnie jest fermą futrzarską. Weterani używają wszystkich możliwych sposobów — mają nawet „wtyczkę" na miejscu.

  Godziny emisji Wilki i wojownicy

15:00

Królowa psich serc: O psach, które jeździły autostopem

Amanda wyrusza w podróż, aby uratować Jedi — boksera, który pomimo utraty wzroku, nie stracił rozpierającej go energii. W schronisku robi się tłok: są w nim aż 32 psy.

  Godziny emisji Królowa psich serc

16:00

Zoltan - król wilków, odc. 1

Nowe przygodowe reality show, w którym znawca dzikich zwierząt Zoltan Horkai szkoli różne gatunki stworzeń na potrzeby filmu i telewizji.

  Godziny emisji Zoltan - król wilków

17:00

Projekt AKWARIUM, odc. 17

Wayde King i Brett Raymer — przyjaciele, wspólnicy i zażarci rywale — prowadzą największą w USA firmę zajmującą się urządzaniem akwariów, Acrylic Tank Manufacturing (ATM).

  Godziny emisji Projekt AKWARIUM

18:00

Alaska: ostatni przystanek: Zagubiony w ciemności

Zapada ciemność, która zastaje Heimo w dziczy, wiele kilometrów od domu. Rodzina Lewisów przygotowuje się do wydarzenia, które odmieni ich życie.

  Godziny emisji Alaska

19:00

Obcy wewnątrz nas: Mój drugi mózg mnie zabija!

Do szpitala trafia mężczyzna z dziwacznie spuchniętym okiem. Dwunastoletnia dziewczyna wykazuje objawy tajemniczej choroby. Młoda kobieta jest już na granicy szaleństwa.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

Reklama
20:00

Premiera Irwinowie - następne pokolenie: Krokodyla misja ma się dobrze

Irwinowie wybiera się na coroczną wyprawę do Rezerwatu Dzikiej Przyrody im. Steve'a Irwina, aby kontynuować misję rozpoczętą przez Steve'a.

  Godziny emisji Irwinowie - następne pokolenie

21:00

Strażnicy przyrody: Przynęta

Strażnicy McKee i Pushee badają sprawę dwóch myśliwych, którzy nielegalnie wabili jelenie. Arsenault stara się wydobyć informację od nieskorego do współpracy nastolatka.

  Godziny emisji Strażnicy przyrody

22:00

Człowiek w roli ofiary: Nadzieja i modlitwa

Podczas urlopu w Cancun, Nicole Moore pada ofiarą rekina. W Tennessee, Kyle Watson przechadza się po lesie, gdy atakuje go grzechotnik.

  Godziny emisji Człowiek w roli ofiary

23:00

Klan z Alaski: Powrót do dziczy

Spotkania z rodziną Brownów i ich siódemką dzieci, którzy żyją w dziczy na Alasce bez prądu i udogodnień współczesnej cywilizacji. Aby przetrwać, muszą działać wspólnie.

  Godziny emisji Klan z Alaski

00:00

Szerszenie zabójcy

Olbrzymie azjatyckie szerszenie są sto razy większe niż pszczoły, a ich użądlenie powoduje martwicę i śmierć. Czy odważnej grupie myśliwych uda się powstrzymać rój?

  Godziny emisji Szerszenie zabójcy

01:00

Obcy wewnątrz nas: Coś zjada mojego syna od środka

Chłopcu, który kąpał się w miejscowym jeziorze, zaczynają wypadać zęby. Czy to wina wody z kąpieliska? W programie także przypadek młodej mamy, której piersi zaczynają krwawić.

  Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

02:00

Najniebezpieczniejszy zawód świata: Walhalla

Kapitan Phil przegrywa walkę o życie. Tymczasem załogi kutrów zmagają się z silnym sztormem. Kiedy dociera do nich wiadomość o śmierci przyjaciela, postanawiają oddać mu hołd.

  Godziny emisji Najniebezpieczniejszy zawód świata

02:48

Strażnicy Teksasu: Na gorącym uczynku

Strażnicy działają jako tajni agenci: rozpracowują rynek handlu dzikimi zwierzętami. Zobaczymy między innymi pewnego handlarza, który wpada w szał, kiedy zostaje schwytany.

  Godziny emisji Strażnicy Teksasu

03:36

Policja dla zwierząt w Houston: Zwierzęca obława

Pracownicy SPCA w Houston odbierają pewnemu mężczyźnie w okręgu Fayette w stanie Teksas aż 50 zwierząt, które trzymał w swoim domu.

  Godziny emisji Policja dla zwierząt w Houston

04:24

Weterynarz z Gór Skalistych: Cud dla kota

Doktor Jeff Young i jego zespół ratują życie tysięcy zwierząt w jednej z najczęściej odwiedzanych klinik weterynaryjnych w USA.

  Godziny emisji Weterynarz z Gór Skalistych

Reklama
05:12

Szkoła przetrwania: Ekipa dzielnego podróżnika

Zapraszamy na spotkanie z ekipą filmową, która towarzyszy Bearowi Gryllsowi podczas jego ekstremalnych wypraw do najbardziej niebezpiecznych zakątków na ziemi.

  Godziny emisji Szkoła przetrwania

O programie TV stacji Animal Planet

Na stronie stacji telewizyjnej Animal Planet umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Animal Planet. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału Animal Planet można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Animal Planet umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Animal Planet. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Animal Planet

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info