Reklama

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-27

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 215: Burden of proof Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Partner matki dwójki nastolatków, ginie w tajemniczych okolicznościach, a jego dom zostaje podpalony. Podczas śledztwa wychodzą na jaw niewygodne fakty – jedno z nastolatków, dziewczyna, była molestowana seksualnie. Początkowo, śledczy przypuszczają, że dopuścił się tego denat lub brat, jednak podejrzenia są mylne. Dziewczyna milczy. Mimo wszystkich przeszkód, zespół CSI rozwiązuję zagadkę śmierci i ujawnia okrutną prawdę.
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 216: Primum non nocere (aka Icings) (audiodeskrypcja) Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Hokeista ginie podczas meczu. Gil Grissom podejrzewa, że nie był to nieszczęśliwy wypadek, a morderstwo. Śledztwo wykazuje, że się nie mylił. Tymczasem na zapleczu kasyna umiera saksofonista w skutek przedawkowania narkotyków. Sprawą zajmują się Nick i Warrick. Ten drugi zakochuje się w jednej z podejrzanych – wokalistce. Mimo, iż okazuje się niewinna Warrick rezygnuje z kontynuowania tej znajomości.
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny
Reklama
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 217: Felonious Monk Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Czterech, przybyłych z Tajlandii mnichów zostało zastrzelonych w buddyjskiej świątyni. Ofiary mimo pokojowego trybu życia miały wrogów, między innymi właściciela sklepu w sąsiedztwie świątyni. Śledztwo, prowadzone przez Grissoma, kończy się zaskakującymi wnioskami. Catherine wraca do sprawy sprzed piętnastu lat – morderstwa jej najlepszej przyjaciółki. Okazuje się, że detektyw, którego podziwiała i prowadził tą sprawę manipulował dowodami..
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny

2019-05-28

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 218: Chasing the bus Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Na górskiej autostradzie w okolicach Las Vegas dochodzi do wypadku. Rejsowy autobus jadący od strony miasta wypada z drogi. Ginie dziewięciu pasażerów oraz kierowca przejeżdżającego obok samochodu osobowego. Ekipa Gila Grissoma musi ustalić przyczynę katastrofy. Zeznania świadków nie wyjaśniają okoliczności wypadku. Eksperci kryminalistyczni muszą po kolei rozważać każdy możliwy scenariusz zdarzenia. Najbardziej prawdopodobną przyczyną tragicznego w skutkach wypadku jest sabotaż. Po raz pierwszy ekipie Grissoma pomaga laborant, Greg Sanders. Okazuje się jednak, że wybitny specjalista w swojej dziedzinie traci zimną krew na miejscu katastrofy.
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Niebezpieczny handlarz, sez. 15, odc. 14 Premiera Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): W aucie, które kiedyś należało do seryjnego mordercy, zostają znalezione zwłoki. Trop wiedzie detektywów do świata pamiątek związanych z zabójstwami. (16)
/ USA / 2014 / dramat kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 219: Stalker Logo PULS 2
Opis (streszczenie): We własnym domu zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Okoliczności śmierci i zachowanie ofiary w ostatnich tygodniach wskazują, że mogła paść ofiarą psychopaty, który ją podglądał, zastraszał i dręczył telefonami. Wygląda też na to, że ten sam człowiek nękał Nicka Stokesa i włamał się do jego poczty elektronicznej. Gil Grissom po raz pierwszy korzysta z usług jasnowidza, narażając się na drwiny policjantów.
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny

2019-05-29

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Niebezpieczny handlarz, sez. 15, odc. 14 Logo 13 Ulica
USA / 2014 dramat kryminalny

2019-06-03

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 218: Chasing the bus Logo TV Puls
USA, Kanada / 2001 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 220: Cats in the Cradle Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Gil Grissom i Catherine Willows prowadzą śledztwo w sprawie śmierci samotnej staruszki. Jej zwłoki znalazł listonosz. Ciało zmarłej rozszarpały koty. Wedle ustaleń śmierć nie nastąpiła z przyczyn naturalnych. Okazuje się, że starsza pani została zadźgana dziwnym przedmiotem. Sara Sidle i Nick Stokes usiłują ustalić, kto podłożył bombę w BMW należącym do córki bogatego przedsiębiorcy. Wszystko wskazuje na to, że doszło do rodzinnych porachunków.
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny
Reklama
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 221: Anatomy of a Lye Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W parku zostają odnalezione zwłoki mężczyzny, którego trzy dni wcześniej potrącił samochód. Zespół Gila Grisssoma musi ustalić miejsce wypadku, dane kierowcy i odnaleźć samochód. Nie jest to trudne. Kłopoty zaczynają się dopiero, gdy okazuje się, że kierowcą jest przebiegły adwokat. Arogancko i lekceważąco traktuje grupę kryminalnych ekspertów. Ale nadmierna pewność siebie zgubi go w zupełnie nieoczekiwany sposób... Tymczasem na pustyni, w górach, znaleziono zwłoki młodej kobiety. Koroner stwierdza, że przyczyną śmierci było utonięcie, choć okolica jest pustynna. Wyjaśnienie tej zagadki Grissom powierza Nickowi.
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 222: Cross-Jurisdictions Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Dwa dni po przyjęciu w rezydencji byłego szefa detektywów w Las Vegas zostają znalezione zwłoki gospodarza. Jego żona i siedmioletnia córeczka zniknęły. Po dwóch dobach dziewczynka odnajduje się na Florydzie, niedaleko Miami. Tam właśnie udają się Catherine Willows i Warrick Brown. Niebawem znajdują zwłoki żony byłego policjanta. Sprawą zainteresowane jest FBI. W rozwikłaniu zagadki Catherine i Warrickowi pomagają eksperci kryminalni z Miami.
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny

2019-06-04

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 219: Stalker Logo TV Puls
USA, Kanada / 2001 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 223: Hunger artist, The Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W zaułku zamieszkiwanym przez bezdomnych w sklepowym wózku znaleziono zwłoki młodej kobiety. Okazuje się, że ofiara to znana modelka, która robiła zawrotną karierę. Gil Grissom i Sara Sidle w trakcie śledztwa poznają jeszcze jedną znaną postać Las Vegas – siostrę zamordowanej. Eksperci kryminalni po raz kolejny przekonują się, że w ciągu jednej nocy można zrobić błyskotliwą karierę i równie szybko znaleźć się na dnie.
/ USA, Kanada / 2001 / fabularny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Od zera do bohatera, sez. 15, odc. 15 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Ekipa zajmuje się sprawą młodego mężczyzny, który w chwili śmierci miał na sobie kostium superbohatera. (16)
/ USA / 2014 / dramat kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 301: Revenge is best served cold Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W kasynie, podczas gry w pokera, nagle umiera znany hazardzista. Gil Grissom przypuszcza, że został on otruty. Do drinka dolano mu środek do przemywania oczu, który mógł spowodować zawał serca. Okazuje się jednak, że przyczyną śmierci było zatrucie ołowiem, który zmarły sam sobie dostarczał w niewłaściwej diecie. Tymczasem na pustyni zostają znalezione zwłoki zastrzelonego mężczyzny. Wychodzi na jaw, że brał on udział w nielegalnym wyścigu samochodowym. Nick i Catherine penetrują środowisko organizatorów podobnych imprez w nadziei, że trafią na jakiś ślad.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny

2019-06-05

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 220: Cats in the Cradle Logo TV Puls
USA, Kanada / 2001 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Od zera do bohatera, sez. 15, odc. 15 Logo 13 Ulica
USA / 2014 dramat kryminalny

2019-06-06

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 221: Anatomy of a Lye Logo TV Puls
USA, Kanada / 2001 fabularny
Reklama

2019-06-07

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 222: Cross-Jurisdictions Logo TV Puls
USA, Kanada / 2001 fabularny

2019-06-10

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 223: Hunger artist, The Logo TV Puls
USA, Kanada / 2001 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 302: Accused Is Entitled, The Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Młody gwiazdor filmowy zostaje oskarżony o zamordowanie prostytutki. Gil Grissom od początku przypisuje mu dwa morderstwa. I tym razem się nie myli. Sprawa nabiera rozgłosu. Gwiazdor angażuje doskonałą i bardzo drogą panią adwokat, a ta z kolei powołuje na świadka eksperta kryminalistycznego, byłego wykładowcę Gila Grissoma. Obrona próbuje zdyskredytować zebrane przez prokuraturę dowody oraz podważa wiarygodność każdego członka zespołu kryminalistycznego. Czyni to bezwzględnie i ma duże szanse na doprowadzenie do oddalenia oskarżenia.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 303: Let the Seller Beware Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Małżeństwo ogląda dom wystawiony na sprzedaż, podczas zwiedzania znajduje w nim zwłoki właścicielki. Wezwana policja i ekipa Gila Grissoma zabezpieczają ślady. Na dnie basenu natrafiają na jeszcze jedno ciało - męża właścicielki. O morderstwo podejrzewani są : syn mężczyzny, jego była żona, chłopak sprzątający basen i pośrednik zajmujący się sprzedażą nieruchomości. Na szkolnym boisku piłkarskim znaleziono rozszarpane zwłoki siedemnastolatki. Ofiara została zagryziona przez człowieka. Sara, ku zdumieniu całego zespołu, samodzielnie prowadzi tę sprawę. Początkowo podejrzany jest chłopak dziewczyny. Sara udowadnia, że w makabrycznym morderstwie uczestniczył ktoś jeszcze.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 304: Little murder, A Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Podczas dorocznego międzynarodowego zjazdu karłów dochodzi do zabójstwa jednego z uczestników. Ofiara zostaje powieszona w sposób, który może sugerować samobójstwo lub morderstwo. Catherine Willows zbiera ślady na miejscu kolejnego przestępstwa, gdzie został zamordowany gospodarz domu. Poszlaki wskazują na napad rabunkowy. Pracującą Catherine napada domniemany sprawca mordu.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny

2019-06-11

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 301: Revenge is best served cold Logo TV Puls
Kanada, USA / 2002 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Od zera do bohatera, sez. 15, odc. 15 Logo 13 Ulica
USA / 2014 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 305: Abra cadaver Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Podczas występu iluzjonisty, znika kobieta, ochotniczka z widowni.Znika naprawdę, mimo że miał to być tylko trick. Co dziwniejsze, zaginięcie kobiety zgłoszono już pół roku wcześniej. Gil Grissom poznaje mroczne tajemnice rodzinnych klanów mistrzów iluzji. Podczas trasy koncertowej umiera znany wokalista rockowy. Okoliczności śmierci wskazują na przedawkowanie heroiny. Świadkowie zeznają jednak, że muzyk nie był uzależniony. W jego organizmie nie znaleziono śladów narkotyku.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Ostatnia podróż, sez. 15, odc. 16 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Ciało ofiary zabójstwa od stóp do głów pokryte jest metaliczną farbą. Tropy kierują uwagę detektywów na egzemplarz starego auta o ponurej historii. (16)
/ USA / 2014 / dramat kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 306: The execution of Catherine Willows Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W więzieniu stanowym w ostatniej chwili wstrzymana zostaje egzekucja więźnia skazanego za potrójny mord na tle seksualnym. Pojawiły się jednak nowe dowody mogące świadczyć o jego niewinności. Sprawą zajmuje się Catherine Willows. Po raz pierwszy samodzielnie zbiera dowody w sprawie przestępstwa, za które sąd może orzec karę śmierci. Kiedy na terenie uniwersytetu ktoś dokonuje podobnego mordu, staje się jasne, że uratowany skazaniec może być niewinny.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny

2019-06-12

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 302: Accused Is Entitled, The Logo TV Puls
Kanada, USA / 2002 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Ostatnia podróż, sez. 15, odc. 16 Logo 13 Ulica
USA / 2014 dramat kryminalny

2019-06-13

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 303: Let the Seller Beware Logo TV Puls
Kanada, USA / 2002 fabularny

2019-06-14

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 304: Little murder, A Logo TV Puls
Kanada, USA / 2002 fabularny

2019-06-17

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 305: Abra cadaver Logo TV Puls
Kanada, USA / 2002 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 307: Fight night Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Na ringu, podczas brutalnej walki, ginie bokser. Pozornie wygląda to na nieszczęśliwy wypadek. Ekipa Gila Grissoma udowadnia jednak, że było to zabójstwo. Podejrzanymi są zwycięzca i sędzia prowadzący walkę. Gil pozwala Nickowi samodzielnie poprowadzić śledztwo w sprawie napadu na sklep jubilerski. Nikt poza złodziejem nie ucierpiał w czasie napadu. Nick łatwo odnajduje sprawcę i ma żal do Grissoma, że ten daje mu tylko proste, nieciekawe zadania. W Las Vegas toczy się wojna gangów przybyłych z Los Angeles. Sprawcy wydają się sprytni i zupełnie bezkarni. Catherine zamierza jednak doprowadzić do ukarania winnego ostatniego zabójstwa.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 308: Snuff Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Pracownica laboratorium, w którym wywołuje się filmy porno, zauważa, że na jednym z nich sfilmowano prawdziwe morderstwo. Kobieta zawiadamia policję. Ekipa Grissoma szybko odnajduje miejsce zbrodni, udowodnienie winy jest jednak dużo trudniejsze. W skrzyni porzuconej na pustyni zostają znalezione zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Ekspertom udaje się ustalić tożsamość ofiary i przyczynę śmierci. Rozpoczyna się żmudne poszukiwanie mordercy i ustalanie motywów zbrodni.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 309: Blood lust Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Hinduski taksówkarz najeżdża na zwłoki chłopca. W przekonaniu, że to on zabił przechodnia, mężczyzna wsiada do samochodu, aby wezwać karetkę. Zostaje jednak wyciągnięty z auta i pobity przez tłum. Niedługo potem umiera w szpitalu. Policja musi schwytać winnych linczu na taksówkarzu. Zadaniem zespołu Gila Grissoma jest także ustalenie, kto pchnął chłopca nożem i gdzie doszło do zbrodni. Podczas poszukiwań eksperci odnajdują drugie zwłoki. Sprawa staje się coraz bardziej zagmatwana. Podejrzany jest ojciec chłopca, przed którym chłopak uciekał od lat razem z matką i młodszym bratem. Ustalenie prawdy odsłania kolejną rodzinną tragedię.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny

2019-06-18

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 306: The execution of Catherine Willows Logo TV Puls
Kanada, USA / 2002 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 310: High and low Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Dosłownie z nieba spadaja zwłoki młodego mężczyzny. Obrażenia wskazują, że to nie było samobójstwo. Warrick Brown i Nick Stokes próbują rozwiązać tę zagadkę. Początkowo podejrzewają, że chłopak został wyrzucony z samolotu. Ta hipoteza szybko jednak zostaje wykluczona. Trop prowadzi do klubu paralotniarzy. Niedaleko baru pewien mężczyzna zostaje zastrzelony z własnej broni. Catherine Willows wpada na ślad jego kłótliwego sąsiada. Nikt jednak nie chce powiedzieć o pieniaczu nic złego. Catherine podejrzewa, że mężczyzna terroryzuje okolicę.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Ostatnia podróż, sez. 15, odc. 16 Logo 13 Ulica
USA / 2014 dramat kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 311: Recipe for murder Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W maszynie do mielenia mięsa na hamburgery pracownik rzeźni znajduje poćwiartowane ludzkie ciało. Ślady prowadzą Gila Grissoma i Catherine Willows do kuchni ekskluzywnej restauracji. Personel lokalu solidarnie jednak milczy. W mieszkaniu znaleziono zwłoki młodej dziewczyny z podciętymi żyłami. Warrick Brown nie wierzy, że to było samobójstwo. Podejrzany jest chłopak dziewczyny, który tak jak ona leczył się środkami przeciwdepresyjnymi. Okazuje się jednak, że on również potrzebuje pomocy.
/ Kanada, USA / 2002 / fabularny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Pod skórą, sez. 15, odc. 17 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Ekipa bada okoliczności morderstwa powiązanego z porwaniem pary nastolatek. (16)
/ USA / 2014 / dramat kryminalny

2019-06-19

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 307: Fight night Logo TV Puls
Kanada, USA / 2002 fabularny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Pod skórą, sez. 15, odc. 17 Logo 13 Ulica
USA / 2014 dramat kryminalny

2019-06-21

12:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 3, odc. 309: Blood lust Logo TV Puls
Kanada, USA / 2002 fabularny

2019-06-25

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Pod skórą, sez. 15, odc. 17 Logo 13 Ulica
USA / 2014 dramat kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Koniec gry, sez. 15, odc. 18 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Dochodzi do konfrontacji z zabójcą z Gig Harbor. Jego prawdziwe motywy wychodzą na jaw, co ma poważne konsekwencje dla ekipy CSI. (16)
/ USA / 2014 / dramat kryminalny

2019-06-26

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Koniec gry, sez. 15, odc. 18 Logo 13 Ulica
USA / 2014 dramat kryminalny

Audycje powiązane z CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas.

Poprzednie emisje CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

Emisja CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas miała miejsce:

2019-05-22, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Większe dobro, sez. 15, odc. 13 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): D.B. podejmuje ryzyko i postanawia użyć swojej córki jako przynęty, by złapać zabójcę z Gig Harbor. Odkrywa też tożsamość wspólnika zabójcy. (16)
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-05-21, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 214: Finger, The Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Porywacz żąda, aby Catherine towarzyszyła mężczyźnie, który ma dostarczyć okup w wysokości miliona dolarów, inaczej zabije porwaną kobietę.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-21, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Większe dobro, sez. 15, odc. 13 Premiera Logo 13 Ulica
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-05-21, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 213: Identity crisis Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W serialu ponownie pojawi się morderca, który już raz wymknął się Grissomowi. To Paul Millander, mordujący mężczyzn, którzy urodzili się w rocznicę śmierci ojca Grissoma. Szef zespołu kryminalistycznego jest potencjalną ofiarą. Zespół odkrywa, że Paul Millander w obecnym wcieleniu jest szanowanym sędzią i przedstawienie mu zarzutów nie będzie łatwe. Gill doprowadza do aresztowania przestępcy.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-20, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 212: You've got mail Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W lesie znaleziono zwłoki myśliwego. Wszystko wskazuje na to, że był to wypadek podczas polowania na jelenie. Jednak kiedy śledczy wykluczają wypadek i morderstwo, pozostaje wersja samobójstwa. W dodatku okazuje się, że ktoś - prawdopodobnie żona - wykupił myśliwemu polisę na życie na kwotę miliona dolarów... Na odludziu nastolatka natyka się na zwłoki dwóch dziewczyn. Okazuje się, że zmarłe były siostrami. Zespół Grissoma szuka cech wspólnych, poza genami i godziną śmierci, łączących obie ofiary. Mimo bliskiego pokrewieństwa dziewczyny bardzo różniły się między sobą, nie miały wspólnych znajomych, wykazywały inne zainteresowania.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-20, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 211: Organ Grinder Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Nieznany sprawca porzuca zwłoki dewelopera w hotelowej windzie. Okazuje się, że w ciele brakuje kilku organów.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-15, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Zbędny balast, sez. 15, odc. 12 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Ekipa wraca do zamkniętej przed 10 laty sprawy morderstwa i samobójstwa w pewnej rodzinie, kiedy jeden z jej członków przedstawia nowe dowody. (16)
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-05-14, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 210: Ellie Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Sara Sidle zostaje poddana testowi na uczciwość i fachowość. Uda się jej go przejść i czeka ją pochwała.. Tymczasem kapitan Jim Brass ma poważne kłopoty rodzinne. Jego córka jest oskarżona o przemyt narkotyków i morderstwo. Wszystko wskazuje na to, że sam Brass zastrzelił kochanka dziewczyny i przemytnika kokainy. Warrick odkrywa prawdziwe okoliczności morderstwa.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-14, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Zbędny balast, sez. 15, odc. 12 Premiera Logo 13 Ulica
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-05-14, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 209: And then there were none Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Niedaleko od Las Vegas zostaje zamordowany właściciel małego, wiejskiego sklepiku. Kilka godzin później czwórka uzbrojonych, przebranych za kobiety bandytów dokonuje masakry w kasynie i kradnie ćwierć miliona dolarów. Ku zaskoczeniu wszystkich, okazuje się, że te dwie sprawy się łączą. Jednocześnie udaje się rozwiązać zagadkę napadu na kasyno w innym mieście, do którego doszło kilka miesięcy wcześniej.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-13, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 208: Slaves of Las Vegas Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Sara i Warrick rozwiązują zagadkę tajemniczego postrzelenia i obrabowania właściciela punktu skupującego czeki. Ich zdaniem, Catherine i Gil mają znacznie ciekawsze zadanie. W piaskownicy znaleziono zwłoki dziewczyny, która pracowała w klubie świadczącym usługi dla sadomasochistów. Ich śledztwo wydobywa na światło dzienne ponurą, rodzinną tajemnicę.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-13, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 207: Caged Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Na przejeździe kolejowym samochód wpada pod rozpędzony pociąg. Wygląda to na nieszczęśliwy wypadek. Gil Grissom jest jednak innego zdania. Catherine Willows i Sara Sidle znajdują podejrzane ślady. Rzeczywiście - prowadzony przez młodą kobietę samochód został rozmyślnie wepchnięty pod lokomotywę przez innego kierowcę, z którym kierująca spotkała się na parkingu. Grupa ekspertów bada przyczyny tragedii. Kolejna sprawa dotyczy tajemniczej śmierci młodej, atrakcyjnej konserwatorki starodruków w stanowej bibliotece. Grissomowi pomaga w śledztwie autystyczny bibliotekarz, który nieszczęśliwie podkochiwał się w zmarłej.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-08, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Kąt natarcia, sez. 15, odc. 11 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Ekipa prowadzi dochodzenie dotyczące ofiary zabójstwa, której zwłoki pokryte są odłamkami szkła. Trop wiedzie detektywów do świata wingsuitingu. (16)
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-05-07, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Kąt natarcia, sez. 15, odc. 11 Premiera Logo 13 Ulica
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-05-07, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 206: Alter boys Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Nocą, na odludziu, policja aresztuje chłopaka, który właśnie zakopywał zwłoki. Wiele wskazuje na to, że jednak nie on zabił. Gil Grissom staje przed trudnym wyzwaniem. Wie, że chłopak nie dokonał zbrodni, choć okoliczności świadczą przeciwko niemu. Okazuje się, że chciał chronić brata, który niedawno wyszedł z więzienia. Dowody są jednak na tyle mocne, że niewinny chłopak zostaje aresztowany. Ma to tragiczne konsekwencje. Cała sprawa staje się gorzką porażką zespołu ekspertów kryminalistycznych. Tymczasem w saunie ekskluzywnego hotelu umiera młoda kobieta. Początkowo wydaje się, że śmierć nastąpiła z przyczyn naturalnych. Catherine Willows dowodzi, że było inaczej.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-07, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 205: Scuba Boobie - doo Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W lesie zostają znalezione zwłoki nurka, który w kombinezonie, płetwach i z butlą tlenową na plecach zwisał z drzewa. Nick Stokes i Catherine Willows dowodzą, że został zamordowany daleko od miejsca, gdzie szalał pożar. Gil Grissom i Sara Sidle rozwiązują zagadkę mieszkania, którego ściany są pokryte ludzką krwią.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-06, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 204: Bully for you Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W szkolnej ubikacji zostaje zastrzelony uczeń, który terroryzował rówieśników. Wszyscyw szkole przyznają, że dobrze się stało, i usprawiedliwiają napastnika. Zadaniem zespołu ekspertów kryminalistycznych jest wykrycie zabójcy. Ale tropy prowadzą donikąd. Tymczasem na pustyni znaleziono zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Sara i Nick usiłują ustalić tożsamość zamordowanego mężczyzny oraz wykryć sprawcę zbrodni.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-06, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 203: Overload Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Na terenie budowy nowego więzienia stanowego dochodzi do wypadku: robotnik budowlany spada z konstrukcji i ginie na miejscu. Mógł to być nieszczęśliwy wypadek, ale też i samobójstwo. Nieufny Gil Grissom podejrzewa jednak zabójstwo. Czternastoletni pacjent ginie w domu lekarki psychiatry, której w przeszłości zarzucano seksualne wykorzystywanie chorych. Zespół Gila Grissoma zbiera dowody pozwalające przedstawić zarzuty pani doktor. Prawdziwe okoliczności śmierci chłopca okazują się szokujące nawet dla doświadczonych specjalistów.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-05-01, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmiertelne więzy, sez. 15, odc. 10 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Zagadkowa śmierć byłego skazańca prowadzi ekipę CSI w mroczny świat hazardu i prostytucji. (16)
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-04-30, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmiertelne więzy, sez. 15, odc. 10 Premiera Logo 13 Ulica
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-04-30, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 202: Chaos theory Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Na terenie kampusu uniwersyteckiego zaginęła studentka. Cały zespół Gila Grissoma przystępuje do poszukiwań. Jednak prowadzone śledztwo co chwila utyka w martwym punkcie. Niestety, po kilku dniach ciało dziewczyny zostaje odnalezione na śmietniku.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-04-30, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 2, odc. 201: Burked Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Tony Braun, uzależniony od narkotyków syn króla kasyn, zostaje znaleziony martwy w swoim domu. Wszystko wskazuje na to, że przedawkował narkotyki. Zespół ekspertów kryminalistycznych pod kierunkiem Gila Grissoma dowodzi jednak, że było to morderstwo, w którym wzięły udział co najmniej dwie osoby. Podejrzana jest dziewczyna zabitego, która liczy pieniądze po zmarłym. Okazuje się jednak, że Tony miał także innych wrogów wśród najbliższych.
USA, Kanada / 2001 / fabularny
2019-04-29, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 1, odc. 123: Strip Strangler Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Podczas napadu na bank ginie policjant, który znalazł się tam przypadkowo. Organizatorem rabunku okazuje się stary przyjaciel matki Catherine, właściciel sieci kasyn. Catherine,tknięta dziwnym przeczuciem, porównuje DNA podejrzanego ze swoim. Gil Grissom decyduje się na operację, która ma przywrócić mu słuch.
USA, Kanada / 2000 / fabularny
2019-04-29, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 1, odc. 122: Evaluation Day Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W tajemniczych okolicznościach giną dwaj oszuści, którzy przed śmiercią nieuczciwie wygrali pół miliona dolarów w jednym z kasyn Sama Brauna i to właśnie on staje się głównym podejrzanym. Gil Grissom odsuwa od śledztwa Catherine Willows, ponieważ mężczyzna jest jej ojcem.
USA, Kanada / 2000 / fabularny
2019-04-24, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Ubijmy interes, sez. 15, odc. 9 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): W zakładzie karnym hrabstwa Clark osadzony, uciekając przed strażnikami, trafia na zwłoki. Ekipa CSI prowadzi śledztwo. (16)
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-04-23, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 1, odc. 121: Justice is served Logo PULS 2
Opis (streszczenie): W największym w Nevadzie lunaparku wypada z szyn wagonik kolejki górskiej. Ginie pięć osób. Na miejscu zostają też znalezione zwłoki pracownika, który zmarł kilkanaście godzin wcześniej. Za miastem na odludziu rowerzyści znajdują zwłoki trzynastolatki. Podejrzaną o popełnienie zbrodni jest jej zrozpaczona matka.
USA, Kanada / 2000 / fabularny
2019-04-23, 22:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Ubijmy interes, sez. 15, odc. 9 Premiera Logo 13 Ulica
USA / 2014 / dramat kryminalny
2019-04-23, 21:00 CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas, sez. 1, odc. 120: Sounds od silence Logo PULS 2
Opis (streszczenie): Podczas dorocznego biegu policjantów na atak serca umiera jeden z uczestników.7 Rozpoczyna się dochodzenie mające wyjaśnić przyczyny wypadku. W pokoju hotelowym znaleziono zwłoki dwójki funkcjonariuszy. Główną podejrzaną w tej sprawie jest mieszkająca za ścianą policjantka, a równocześnie kochanka zamordowanego. Jednak trop prowadzi do zazdrosnej żony.
USA, Kanada / 2000 / fabularny
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info