Reklama

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-26

06:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 15 - Niebezpieczna gra Logo FOX
Opis (streszczenie): Piękna młoda kobieta zostaje zamordowana w łóżku w swoim własnym mieszkaniu. Wszystko wskazuje na to, że poprzedniej nocy odwiedził ją kochanek. Autopsja potwierdza, że zmarła w wyniku uduszenia. Danny i Sheldon odkrywają, że ofiara zdobywała pieniądze, pozywając restauracje o wielomilionowe odszkodowania. W jej sypialni odkryto śladowe ilości mąki. Detektywi analizują także menu jej ostatniej kolacji. Trop naprowadza ich na ślad smakoszy karaluchów, tarantul i żywych ośmiornic. Stella i Mac muszą rozwiązać zagadkę śmierci mężczyzny, który został zamordowany w swoim biurze. Odkrywają, że był zaangażowany w pewną nietypową i niebezpieczną grę.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
07:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 16 - Trendsetter Logo FOX
Opis (streszczenie): Młoda kobieta zostaje znaleziona martwa w wieży ciśnień, na dachu apartamentowca, w którym mieszkała. Mac i Lindsay odkrywają, że ofiara zdradzała swojego narzeczonego. Jednak sam motyw nie wystarczy, by oskarżyć go o tę zbrodnię. Wkrótce wpadają na kolejny trop. Wszystko wskazuje na to, że zabójcą może być inny mieszkaniec budynku, szanowany lekarz i ojciec rodziny. Okazuje się, że miał romans z zamordowaną. Uparcie twierdzi jednak, że jest niewinny. Agenci zajmują się także sprawą morderstwa mężczyzny, który przed śmiercią stoczył walkę bokserską. Gdy przegrał - został powieszony. Znaleziono przy nim kilka zdjęć, które zrobiono pewnej dziewczynie z ukrycia. Obok miejsca zbrodni mieści się tłumnie oblegane boisko do koszykówki. Jednak wszyscy potencjalni świadkowie twierdzą, że nie widzieli nic podejrzanego.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
Reklama
08:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 17 - Amerykańska nekrofilia Logo FOX
Opis (streszczenie): W nowojorskim Muzeum Historii Naturalnej zostaje znaleziony ludzki szkielet. Okazuje się, że morderstwo popełniono niedawno, a ciało ofiary zostało zjedzone przez robaki. Mac i Stella odkrywają, że ofiarą jest córka fundatora części placówki. W pobliżu miejsca zbrodni dostrzegają kilkuletniego chłopca. Prawdopodobnie był on świadkiem morderstwa. Jest jednak zbyt przerażony, by złożyć zeznania. Wkrótce Mac dowiaduje się, że malec jest fanem komiksów. Danny i Flack próbują rozwikłać zagadkę śmierci brokera, który zginął podczas gry w golfa.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
09:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 18 - Żyj lub pozwól umrzeć Logo FOX
Opis (streszczenie): Z lądowiska szpitala Hope Memorial uprowadzono helikopter, którym transportowano narządy do przeszczepu. Pilot i towarzyszący mu chirurg zostali zamordowani. Przewożone organy zniknęły. Mac, Danny i Flack rozpoczynają śledztwo w sprawie podwójnego morderstwa i nielegalnego handlu narządami do transplantacji na terenie kliniki. Agenci badają także okoliczności zabójstwa pięknej kobiety, której ciało znaleziono w mrocznym zaułku. Na ciele ofiary nie ma śladów walki. Znaleziono przy niej wizytówkę. Jej właściciel jest przerażony. Uparcie twierdzi jednak, że jest niewinny. Okazuje się, że romansował z nią przez telefon. Podobna znajomość łączyła ją z dwudziestoma innymi mężczyznami. Wszyscy znajdują się teraz w kręgu podejrzanych.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.88 Like water for murder Logo TV6
Opis (streszczenie): Para flirtująca na plaży znajduje przypadkowo martwego rekina i dziewczynę. Na jej ciele widoczne są liczne ślady ataku tego drapieżnika, ale nawet tak groźne ryby nie duszą swoich ofiar. Wszystkie obrażenia powstały post mortem. Czemu więc rekin też umarł? Dzięki autopsji ta zagadka szybko zostaje rozwiązana - ofiara została uduszona, ale była też truta. Niestety wkrótce zostają odkryte kolejne zwłoki młodej kobiety - zbliżona przyczyna zgonu i... podobne miejsce pracy. Obie zajmowały się handlem nieruchomościami. Sfrustrowany klient czy seryjny morderca? Raczej to drugie, bo przed śmiercią agentki jadły czekoladę z afrodyzjakiem, a zginęły od tlenku węgla. Nowojorskie laboratorium kryminalistyczne, kierowane przez detektywa Taylora, ubiega się o przedłużenie licencji, więc przez cały czas trwania tego dochodzenia pracę śledczych obserwuje i ocenia ich kompetencje inspektor Shelby (Kristen Dalton) i to ona uważa, że kryzys w związku Lindsay i Danny'ego może fatalnie zaważyć na ich badaniach. Ale nie potrafi być obiektywna, bo przed laty ją i Maca też coś łączyło. Tymczasem Stella i Don Flack, podążając tropem niezwykłej czekolady, trafiają na pewien wyjątkowy pokaz mody. Czy to pozwoli ruszyć śledztwo z martwego punktu? Wszyscy są coraz bardziej sfrustrowani, gdy okazuje się, że w podobnych okolicznościach zginął też młody mężczyzna - jego ciało także odnaleziono z charakterystycznym znakiem na skórze. A więc jednak atak psychopaty i mogą być następne ofiary... CDN   Dla małoletnich od lat 16
/ USA / 2008
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.89 Admissions Logo TV6
Opis (streszczenie): Bal na zakończenie nauki w prywatnej szkole średniej miał być wydarzeniem towarzyskim, a trafił do policyjnych akt. Gdy trwało oficjalne przemówienie, ktoś śmiertelnie pobił szkolnego doradcę. Robert Greggs był przystojny i powszechnie lubiany, dlaczego więc musiał zginąć w tak brutalny i bezsensowny sposób? Świadków brak, za to pełna sala podejrzanych. Stella zajmuje się tą sprawą, natomiast Mac kontynuuje poprzednie dochodzenie, bo śledczym z nowojorskiego CSI wciąż nie udało się rozwikłać zagadki seryjnego mordercy, który zwabia swoje ofiary do podrobionej taksówki i truje je tlenkiem węgla we wnętrzu tego samochodu. Detektyw Bonasera zdawała sobie sprawę, że śledztwo w elitarnym liceum nie będzie należało do łatwych i szybko wzbudza ogólną niechęć, gdy... konfiskuje wszystkim uczestnikom imprezy ich telefony komórkowe. Zarejestrowane na nich zdjęcia posłużą Adamowi do stworzenia trójwymiarowego obrazu miejscu zbrodni - sali gimnastycznej w momencie, gdy Greggs opuszcza ją na chwilę przed swoją śmiercią. Przesłuchania przynoszą interesujące tropy, bo licealiści nie kryją się zbytnio z tym, że mają swobodny dostęp do alkoholu i narkotyków. Hodowla używek zostaje odkryta w szkolnym laboratorium, a pralnia okazuje się wejściem do nielegalnego kasyna. Wciąż jednak daleko do odkrycia prawdy. Gdyby chociaż jedna z uczennic - córka policjanta Allison Gerrard zdecydowała się zeznawać, pomimo iż to będzie dla niej bolesne wyznanie. Wszyscy w tej szkole starają się coś ukryć - coś wyjątkowo potwornego. Nie każdy jest tym, za kogo się podaje.   Dla małoletnich od lat 16
/ USA / 2008

2019-05-27

10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 17 - Amerykańska nekrofilia Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 18 - Żyj lub pozwól umrzeć Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 19 - Supermeni Logo FOX
Opis (streszczenie): Na jednej z ulic Nowego Jorku zostaje znalezione ciało młodego mężczyzny w stroju Supermana. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Mac i Stella. Okazuje się, że zabity był pacjentem szpitala psychiatrycznego, który przebrany za komiksowego bohatera chciał ratować z opresji mieszkańców miasta. Został zamordowany podczas jednej ze swoich akcji. Detektywi ze zdziwieniem odkrywają na jego ciele drobiny szkła zawierające krypton. Danny i Lindsay badają okoliczności śmierci popularnego futbolisty Tyrella Manna. Znaleziono go martwego w hotelu, na podłodze jego luksusowego apartamentu. W jego pokoju śledczy zabezpieczają DNA dwóch kobiet.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
Reklama
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 20 - Bezgłośnie, na głębokich wodach Logo FOX
Opis (streszczenie): Anonimowy rozmówca przyznaje się Taylorowi do popełnienia przed laty zbrodni. Chwilę później popełnia samobójstwo. Postępując zgodnie z jego wskazówkami śledczy odkrywają szkielet, ukryty pod płytą boiska na Stadionie Gigantów. Ślady potwierdzają, że to była egzekucja. Wszystko wskazuje na to, że zamordowany mężczyzna padł ofiarą mafijnych porachunków. Obok jego ciała znaleziono broń należącą do bossa gangu Tanglewood, którego Mac już raz aresztował za morderstwo. W grobie zabezpieczono też niedopałek papierosa, a na nim DNA, należące do detektywa Danny'ego Messera. Tymczasem on i Stella i prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa bankiera, którego ciało z licznymi ranami znaleziono w luksusowym pokoju hotelowym. Detektywi ustalają, że wcześniej spotkał się tam z pewną kobietą.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny

2019-05-28

10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 19 - Supermeni Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 20 - Bezgłośnie, na głębokich wodach Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 21 - Wstęp wolny Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas koncertu Kid Rocka zostaje zamordowany jego kierowca. Zabójca zastrzelił mężczyznę jego własną bronią. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą Danny i Lindsay. W kręgu podejrzanych znajdują się gwiazdor i cała jego ekipa. Detektywi zabezpieczają ślady na miejscu zbrodni. W pobliżu zwłok znajdują m.in. należące do Kid Rocka cygaro. Agenci otrzymują wstrząsającą wiadomość. Jadą do mieszkania Stelli. Kobieta jest nieprzytomna. Była torturowana. Jej chłopak, Frankie Mala, został zastrzelony.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 22 - Prosto do celu Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektywi Danny i Lindsey zajmują się sprawą morderstwa młodej kobiety przebranej za syrenkę. Jej zwłoki leżały wśród wodorostów. Badania wykazują, że została zabita przed wrzuceniem do wody. Tymczasem Mac i Stella prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa mężczyzny, który żył z dwiema kobietami w oficjalnym trójkącie.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny

2019-05-29

10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 21 - Wstęp wolny Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 22 - Prosto do celu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 23 - Bohaterowie Logo FOX
Opis (streszczenie): Danny i Mack przeprowadzają śledztwo w sprawie śmierci pewnego marynarza. Jego ciało odnaleziono w Central Parku. Dochodzenie wykazuje, że mężczyzna wcześniej wdał się w bójkę w barze. Szukał tam swojej dziewczyny, Ellie. W tym czasie Lindsay, Stella i dr Hawkes znajdują spalony samochód ze zwłokami w środku. Właścicielem pojazdu jest Charles Wright, jednak to nie on zginął w pożarze. Zdaniem Sida ofiarą była kobieta.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 24 - Przesyłka Logo FOX
Opis (streszczenie): Ktoś zamordował nożem pewnego ochroniarza. Kiedy Don Flack i Mac Taylor przybywają na miejsce popełnienia przestępstwa, wybucha tam bomba. Flack zostaje ciężko ranny. Dalsze śledztwo wykazuje, że bombę zdetonowano przy pomocy telefonu komórkowego. Sprawca wybuchu dzwoni do Maca i grozi odpaleniem kolejnego ładunku.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
Reklama
23:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.188 Late Admissions Logo Super Polsat
Opis (streszczenie): Dziewiąty – i ostatni jak dotąd - sezon jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, a w nim kolejne pasjonujące śledztwa grupy najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Główny bohater, detektyw Mac Taylor (w tej roli zdobywca Emmy i Złotego Globu, Gary Sinise), z pomocą grupy oddanych i utalentowanych współpracowników, z mikroskopijnych śladów odkrytych na miejscu zbrodni odtwarza przebieg wydarzeń, sprawiając, że niedostrzegalne gołym okiem drobiazgi stają się kamieniami milowymi w prowadzonych dochodzeniach i niezbitymi dowodami w sądzie.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012

2019-05-30

10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 23 - Bohaterowie Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 24 - Przesyłka Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 1 - Ludzie z pieniędzmi Logo FOX
Opis (streszczenie): Na Moście Brooklińskim znaleziono ciało młodego mężczyzny, który przed śmiercią w wyjątkowo efektowny sposób złożył komuś propozycję małżeństwa. Jego narzeczona pochodzi z jednej z najbogatszych rodzin w mieście, ale ostatnio wyraźnie oddalili się od siebie. Na miejscu zbrodni zostaje znaleziony breloczek ze Statuą Wolności, na którym odkryto odciski palców kobiety, która kilka godzin wcześniej popełniła samobójstwo w tym samym miejscu. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo w tej sprawie.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 2 - Nie tak, jak wygląda Logo FOX
Opis (streszczenie): Trzy kobiety przebrane za Holly Golightly, legendarną bohaterkę "Śniadania u Tiffany'ego", okradają sklep jubilerski, raniąc przy tym klientów i zabijając jednego z pracowników. Ekipa CSI prowadzi śledztwo w celu złapania dziewczyn, które mogą być zamieszane w niebezpieczny przemyt afrykańskich diamentów. W apartamencie zostają znalezione zmumifikowane kobiece zwłoki. Podejrzenie pada na męża kobiety, szanowanego urzędnika, znanego z zamiłowania do przemocy domowej.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.188 Late Admissions Logo Super Polsat
Opis (streszczenie): Dziewiąty – i ostatni jak dotąd - sezon jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, a w nim kolejne pasjonujące śledztwa grupy najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Główny bohater, detektyw Mac Taylor (w tej roli zdobywca Emmy i Złotego Globu, Gary Sinise), z pomocą grupy oddanych i utalentowanych współpracowników, z mikroskopijnych śladów odkrytych na miejscu zbrodni odtwarza przebieg wydarzeń, sprawiając, że niedostrzegalne gołym okiem drobiazgi stają się kamieniami milowymi w prowadzonych dochodzeniach i niezbitymi dowodami w sądzie.   Dla małoletnich od lat 16
/ USA / 2012

2019-05-31

00:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 19 - Supermeni Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
01:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 20 - Bezgłośnie, na głębokich wodach Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
02:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 21 - Wstęp wolny Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
03:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 22 - Prosto do celu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
04:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 23 - Bohaterowie Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 1 - Ludzie z pieniędzmi Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 2 - Nie tak, jak wygląda Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 3 - Stopniałe uczucia Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas imprezy promocyjnej ginie modelka zwana Królową Lodu. Sprawę badają Danny i Lindsay. Tymczasem pozostali członkowie ekipy CSI analizują okoliczności śmierci biegacza, który został popchnięty na krawężnik na trasie nowojorskiego maratonu w Central Parku. Przyczyną zgonu okazuje się jednak zatrucie. Funkcjonariusze zastanawiają się, dlaczego na jego twarzy widnieje rana po odmrożeniu.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 4 - Powieszone do wyschnięcia Logo FOX
Opis (streszczenie): Ekipa CSI odkrywa kobiece ciało pozbawione głowy w jednym z budynków należących do uniwersyteckiego bractwa na terenie kampusu. Wkrótce podobnie oszpecone zwłoki policja znajduje w pobliskim parku - tym razem ginie młody mężczyzna. Mac domyśla się, że kluczem do rozwiązania sprawy może być rozszyfrowanie znaków na koszulkach, w które morderca ubrał swoje ofiary przed śmiercią. Śledczy docierają do ich producenta, ale śledztwo zdaje się tkwić w martwym punkcie. Detektyw Taylor podejrzewa, że sprawca może ponownie zaatakować.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.90 Personal foul Logo TV6
Opis (streszczenie): Piąta ofiara taksówkarza - seryjnego mordercy. Znów zabił tlenkiem węgla niewinną osobę. Detektyw Taylor oficjalnie doradza nowojorczykom, by korzystali z metra, dopóki drużyna CSI nie wytropi psychopaty. Jednocześnie Mac sugeruje synowi swojej zmarłej żony, który prowadzi serwis internetowy poświęcony przemocy w Nowym Jorku, by nie wtrącał się do śledztwa, bo to śmiertelnie niebezpieczne. Niestety, Reed Garrett nie słucha tych ostrzeżeń... Tymczasem, podążając tropem znaczka jednej z korporacji taksówkowej, śledczy odwiedzają jej siedzibę, gdzie jednak nie mogą liczyć na zrozumienie i współpracę tamtejszych taksówkarzy, którzy są wyraźnie agresywnie nastawieni do policji. Ale czy to oznacza, że Mac i Stella są już blisko odkrycia prawdy? Natomiast Danny i Flack rozpoczynają dochodzenie w wyjątkowo dziwnej sprawie, bo chociaż byli świadkami śmierci tego młodego mężczyzny w przerwie meczu koszykarskiego na oczach tłumu kibiców, to początkowo nie są w stanie powiedzieć, co się właściwie stało na ich oczach. Fan miejscowej drużyny, Dugan Scott stanął przed szansą wygrania miliona dolarów, ale na płycie boiska, wkrótce po pocałowaniu cheerliderki Pauli Tolomeo padł martwy. Dzięki spostrzegawczości Lindsay i jej rozległej wiedzy botanicznej, tę zagadkę kryminalną również udaje się rozwiązać. Czy równie łatwo uda się Danny'emu naprawić ich związek, który zepsuł swoim romansem z Rikki Sandoval?   Dla małoletnich od lat 16
/ USA / 2008
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.91 Taxi Logo TV6
Opis (streszczenie): "Taksówkarz" - seryjny morderca, który atakuje bezbronnych pasażerów i truje ich tlenkiem węgla, podbił stawkę. Jeden szaleniec sterroryzował całą metropolię. Czuje się bezkarny, ale popełnił pierwszy błąd - tym razem zabił policjanta z Jersey. Detektyw Flack usiłował zatrzymać podejrzaną taksówkę, czego omal nie przypłacił życiem. Niestety auto zniknęło. Śledczy z nowojorskiego CSI postanawiają jednak zbadać dokładniej to miejsce i Danny zwraca uwagę na... mrówki, które urządziły sobie piknik na plamach oleju, który wyciekł z miski olejowej, pękniętej podczas ucieczki. Znów trop prowadzi do korporacji taksówkowej, gdzie Stella i Don już byli i raz jeszcze spotykają się z wyraźną niechęcią. Może jednak ci taksówkarze mają coś na sumieniu? Podczas autopsji ostatniej ofiary okazuje się, że rany na jego ciele są zbyt regularne w stosunku do poprzednich zbrodni tego psychopaty. Naśladowca, a może nawet kilku? W internecie, na stronie redagowanej przez Reeda Garretta, kolejny raz pojawiają się informacje, znane dotąd wyłącznie śledczym, prowadzącym dochodzenie w sprawie tej serii zabójstw. Jeśli ten wścibski chłopak nie otrzymał ich z biura CSI, to kto jest jego informatorem? Mac upiera się, że najpierw on porozmawia z tym reporterem-amatorem, zanim policja zmusi go do zeznań. Detektyw Taylor jedzie do Reeda, ale on został już porwany i uwięziony w bagażniku taksówki, pędzącej w środku dnia ulicami Nowego Jorku...   Dla małoletnich od lat 16
/ USA / 2008

2019-06-01

11:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 19 - Supermeni Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
12:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 20 - Bezgłośnie, na głębokich wodach Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 21 - Wstęp wolny Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
13:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 22 - Prosto do celu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
14:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 23 - Bohaterowie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 24 - Przesyłka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.92 Hostage Logo TV6
Opis (streszczenie): Nigdy dotąd detektyw Taylor nie znalazł się w tak niebezpiecznej sytuacji i nie był zmuszony prowadzić śledztwa pod groźbą śmierci... A wszystko zaczęło się, gdy mężczyzna z bronią - niejaki "Joe" Douglas (Elias Koteas) wtargnął do jednego z nowojorskich banków. Ale po przedostaniu się do sejfu, zamiast pieniędzy znalazł tam martwego dyrektora tej placówki. Walter Pelham zginął od strzału w głowę, ale żaden ze świadków napadu nie słyszał, aby to napastnik strzelał. Złodziej wpada w panikę i bierze zakładników. Żąda samochodu i przybycia śledczego z CSI, bo upiera się, że jest niewinny i nie zamierza ponosić odpowiedzialności także za to przestępstwo. Mac zgłasza się do tej misji w zamian za uwolnienie jednej z przetrzymywanych osób, a następnie przystępuje do niemal rutynowego zabezpieczania dowodów na miejscu zbrodni, pozostając w stałym kontakcie ze swoją drużyną na zewnątrz i w laboratorium kryminalistycznym. Don Flack i Stella usiłują powstrzymać Jacksona, szefa oddziału SWAP przed wejściem do akcji jego ludzi, co mogłoby się skończyć tragicznie także dla ich przyjaciela. Natomiast Sid i Sheldon pomagają mu, przeprowadzając wirtualną autopsję ciała Pelhama, i odkrywają pewien interesujący trop. Tymczasem wraz z upływem cennych minut przestępca jest coraz bardziej zdesperowany. Gdy Joe gorączkowo domaga się jak najszybszego rozwiązania zagadki zabójstwa w sejfie, Mac równie intensywnie stara się rozszyfrować jego prawdziwą tożsamość i odkryć, co naprawdę kryje się za tym napadem, który wydaje się, co najmniej dziwny. Może tu wcale nie chodzi o pieniądze, chociaż bankowy skarbiec jednak został okradziony - prawdopodobnie wcześniej. Okazuje się również, że doszło do jeszcze jednego morderstwa, a wkrótce ofiar może być znacznie więcej...   Dla małoletnich od lat 16
/ USA / 2008
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.181 Reignited Logo TV6
Opis (streszczenie): Dziewiąty – i ostatni jak dotąd - sezon jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, a w nim kolejne pasjonujące śledztwa grupy najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Główny bohater, detektyw Mac Taylor (w tej roli zdobywca Emmy i Złotego Globu, Gary Sinise), z pomocą grupy oddanych i utalentowanych współpracowników, z mikroskopijnych śladów odkrytych na miejscu zbrodni odtwarza przebieg wydarzeń, sprawiając, że niedostrzegalne gołym okiem drobiazgi stają się kamieniami milowymi w prowadzonych dochodzeniach i niezbitymi dowodami w sądzie. Mecz hokejowy między nowojorskimi policjantami a strażakami przerywa wezwanie do pożaru. Pali się budynek gospodarczy. Kapitan Smith, komendant straży pożarnej i przyjaciel Maca, wchodzi do środka, by sprawdzić, czy nie ma ofiar wśród ludzi i ginie od tajemniczej kuli ognia. Trop prowadzi do podpalacza, który niedawno warunkowo opuścił więzienie (w tej roli gościnnie: Rob Morrow). Tymczasem ginie kolejny strażak…   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012

2019-06-02

09:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 1 - Ludzie z pieniędzmi Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 2 - Nie tak, jak wygląda Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 3 - Stopniałe uczucia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 4 - Powieszone do wyschnięcia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.182 Logo TV6
USA / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.183 2918 miles Logo TV6
USA / 2012
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.181 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Dziewiąty i ostatni sezon jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, a w nim kolejne pasjonujące śledztwa grupy najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Główny bohater, detektyw Mac Taylor (w tej roli zdobywca Emmy i Złotego Globu, Gary Sinise), z pomocą grupy oddanych i utalentowanych współpracowników, z mikroskopijnych śladów odkrytych na miejscu zbrodni odtwarza przebieg wydarzeń, sprawiając, że niedostrzegalne gołym okiem drobiazgi stają się kamieniami milowymi w prowadzonych dochodzeniach i niezbitymi dowodami w sądzie. Mecz hokejowy między nowojorskimi policjantami a strażakami przerywa wezwanie do pożaru. Pali się budynek gospodarczy. Kapitan Smith, komendant straży pożarnej i przyjaciel Maca, wchodzi do środka, by sprawdzić, czy nie ma ofiar wśród ludzi i ginie od tajemniczej kuli ognia. Trop prowadzi do podpalacza, który niedawno warunkowo opuścił więzienie (w tej roli gościnnie: Rob Morrow). Tymczasem ginie kolejny strażak…   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.182 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Jo i Taylor badają okoliczności śmierci Rity Lowman. Jej zwęglone zwłoki zostały odnalezione w windzie domu, w którym mieszkała. Analizując zapisy z kamery monitoringu w feralnym budynku, śledczy odkrywają nieplanowaną wizytę mechanika, który łudząco przypomina Leonarda Brooksa (gościnnie: Rob Morrow) – mężczyznę, który w przeszłości dopuścił się podpalenia i niedawno opuścił więzienie warunkowo. Czy dowody potwierdzą, że to on jest tym seryjnym podpalaczem? A jeśli tak, to dlaczego zabił w tak perfidny sposób kobietę, która pracowała jako prywatna pielęgniarka? Tymczasem w parku ginie w równie makabrycznych okolicznościach nieznany mężczyzna…   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012

2019-06-03

00:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.183 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Śledztwo w sprawie morderstwa na Brooklyńskim Moście prowadzi nowojorską drużynę CSI aż 2918 mil dalej, do… San Francisco, gdzie wiedzie trop w sprawie zaginionej nastolatki. Zostanie odnaleziona żywa czy martwa?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012
01:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.184 Logo Polsat
Opis (streszczenie): W trakcie wiecu wyborczego dochodzi do strzelaniny. Ranny zostaje kandydat – kontrowersyjny polityk Grant Hamilton (gościnnie: Neal McDonough – „Gotowe na wszystko”). Obecna na miejscu, Lindsay również zostaje poszkodowana. Flack próbuje schwytać napastnika. Ten jednak ucieka. Sprawca zdaje sobie sprawę, że ranna policjantka widziała jego twarz, zanim straciła przytomność. Planuje ją zabić. Odtąd śmiertelne niebezpieczeństwo grozi całej rodzinie Messerów…   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 3 - Stopniałe uczucia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 4 - Powieszone do wyschnięcia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 5 - Klątwa Edypa Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas koncertu rockowego zostaje zamordowana nastolatka. Okazuje się, że jakiś czas temu dziewczyna uciekła z domu. Uwagę śledczych przykuwa tatuaż na jej piersi ze swoistym wyznaniem miłości... Tymczasem w innej części miasta ginie młody mężczyzna, który na miejskim boisku do koszykówki ograł wschodzącą gwiazdę NBA. Mac i Stella starają się rozwiązać zagadkę jego śmierci. Odkrywają, że był to bezdomny, który próbował odmienić swoje życie.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 6 - Otwórz i zamknij Logo FOX
Opis (streszczenie): Ekipa CSI prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dziewczyny w jednym z hoteli, gdy w sąsiedztwie rozlegają się strzały. Stella, Mac, Danny i detektyw Flack znajdują w kuchni prywatnego mieszkania dwie ofiary oraz przestraszoną właścicielkę domu (Dedee Pfeiffer). Kobieta twierdzi, że instynktownie sięgnęła po broń na widok intruza, który zaatakował jej męża. Śledczy rekonstruują przebieg ostatnich godzin z życia ofiar, co przynosi zaskakujące rezultaty.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny

2019-06-04

10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 5 - Klątwa Edypa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 6 - Otwórz i zamknij Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 7 - Morderstwo w rytmie bluesa Logo FOX
Opis (streszczenie): Ekipa CSI bada sprawę śmierci młodej kobiety. Ślady sugerują, że zginęła od ataku biologicznego. Autopsja wykazuje jednak, że przyczyna może być inna. Śledczy ustalają, że ostatnią noc przed śmiercią dziewczyna spędziła w "Niebieskim Pociągu" - nietypowym wagonie metra, który w nocy zamienia się w ekscentryczny klub. Mac Taylor odkrywa, że ktoś z jego drużyny złamał zasady etyki i zataił, że znał osobiście ofiarę. Natomiast Stella bada sprawę śmierci bogatego playboya i filantropa, który został zamordowany w swoim basenie. Na miejscu zbrodni zabezpieczono soczewkę kontaktową. Śledczy potwierdzają, że należała do gospodyni ofiary...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 8 - Konsekwencje Logo FOX
Opis (streszczenie): Zapowiada się najdziwniejsze śledztwo w historii nowojorskiej CSI. Podczas gry w paintball jeden z graczy zostaje śmiertelnie raniony ostrą amunicją, a drugi znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Zadziwiający jest fakt, że na miejscu zbrodni odkryto krople jego krwi obok śladów niedźwiedzia grizzly. Na ofierze zabezpieczono również śladowe ilości kokainy o składzie identycznym z tym, jaki policja skonfiskowała około sześciu miesięcy wcześniej...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny

2019-06-05

00:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 5 - Klątwa Edypa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
01:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 6 - Otwórz i zamknij Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
02:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 7 - Morderstwo w rytmie bluesa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
03:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 8 - Konsekwencje Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 7 - Morderstwo w rytmie bluesa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 8 - Konsekwencje Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 9 - Na zdrowie, pani Azrael Logo FOX
Opis (streszczenie): Ekipa CSI bada okoliczności wypadku samochodowego z udziałem dwóch nastolatek. Dziewczyny przyjaźniły się, chociaż pochodziły z całkowicie odmiennych środowisk. Przeżyła tylko jedna z nich - ta, która prowadziła samochód po spożyciu alkoholu. Trafiła do szpitala w stanie krytycznym i długo pozostawała w śpiączce. Gdy odzyskuje świadomość, zostaje zamordowana. Podejrzany jest cały personel medyczny i rodzina ofiary.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 10 - Słodka szesnastka Logo FOX
Opis (streszczenie): Mistrz w skokach spadochronowych ginie w wypadku. Okazuje się, że przyczyną utraty kontroli podczas lotu były gołębie. CSI odkrywa, że ptaki zostały otrute, a ich hodowca zamordowany. W toku śledztwa wychodzi także na jaw, że mężczyzna był objęty programem ochrony świadków. Podczas gdy Mac szuka rozwiązania zagadki, Stella prowadzi śledztwo w sprawie śmierci pewnego milionera. Mężczyzna zginął w wypadku samochodowym. W kieszeni ofiary znaleziono pustą butelkę po whisky, ale w jego krwi nie wykryto alkoholu...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.189 Blood Out Logo Super Polsat
USA / 2012

2019-06-06

00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.190 The Real McCoy Logo Super Polsat
USA / 2012
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 9 - Na zdrowie, pani Azrael Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 10 - Słodka szesnastka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 11 - Zemsta Shane'a Logo FOX
Opis (streszczenie): Sheldon Hawkes zostaje oskarżony o postrzelenie kelnerki. Mac i spółka muszą udowodnić, że ich kolega jest niewinny. Sprawa się komplikuje, gdy detektywi zostają odsunięci od śledztwa, a sprawę przejmuje wydział wewnętrzny policji. Tymczasem w klubie ze striptizem znaleziono zwłoki młodego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci było przedawkowanie narkotyków.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 12 - Cicha noc Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac i Stella współpracują z głuchoniemą rodziną, aby odnaleźć zabójcę ich córki. Prowadząc dochodzenie w tej sprawie, Mac odkrywa pewien rodzinny sekret, który mógł się przyczynić do tragedii. Tymczasem reszta zespołu prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa młodej gwiazdy jazdy figurowej na lodzie. Pod jego wpływem, Lindsey opowiada Stelli o bolesnych przeżyciach z przeszłości i wyjaśnia, dlaczego zdecydowała się na pracę w kryminalistyce.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.189 Blood Out Logo Super Polsat
USA / 2012
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.190 The Real McCoy Logo Super Polsat
USA / 2012

2019-06-07

00:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 9 - Na zdrowie, pani Azrael Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
01:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 10 - Słodka szesnastka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 11 - Zemsta Shane'a Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 12 - Cicha noc Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 13 - Obsesja Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac i ekipa CSI prowadzą śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, który brał udział w karnawałowej zabawie "Wyścig idiotów". W tym samym czasie prowadzone jest dochodzenie związane z zabójstwem mężczyzny w opuszczonym domu. Dowody potwierdzają obecność w tym miejscu kobiety i drugiego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że kobieta została uprowadzona.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 14 - Gra w kłamstwa Logo FOX
Opis (streszczenie): W hotelowej toalecie odkryto ciało transwestyty. Zbrodnia powiązana jest z pewnym politykiem, który przebywał w tym samym hotelu. Przypadkowi świadkowie twierdzą, że atrakcyjna kobieta miała do niego pretensje o zbrodnię sprzed lat, za którą nigdy nie zapłacił. Śledztwo potwierdza, że bohaterem tej awantury był późniejszy zamordowany. W tym samym czasie jest prowadzone dochodzenie w sprawie morderstwa właściciela agencji promującej sporty ekstremalne.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.184 Unspoken Logo TV6
USA / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.185 Misconceptions Logo TV6
USA / 2012

2019-06-08

12:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 5 - Klątwa Edypa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
13:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 6 - Otwórz i zamknij Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
14:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 7 - Morderstwo w rytmie bluesa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 8 - Konsekwencje Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 9 - Na zdrowie, pani Azrael Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.186 The Lady In The Lake Logo TV6
USA / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.187 Clue:SI Logo TV6
USA / 2012

2019-06-09

00:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 11 - Zemsta Shane'a Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
01:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 12 - Cicha noc Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
02:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 13 - Obsesja Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
03:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 14 - Gra w kłamstwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
08:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 10 - Słodka szesnastka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
09:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 11 - Zemsta Shane'a Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
10:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 12 - Cicha noc Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
11:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 13 - Obsesja Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 14 - Gra w kłamstwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.188 Late Admissions Logo TV6
USA / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.189 Blood Out Logo TV6
USA / 2012
23:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.185 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Gdzie jest Tommy Lewis? Mac od 20 lat zadaje sobie to pytanie. Detektyw Taylor dopiero rozpoczynał służbę w nowojorskiej policji, gdy został przydzielony do zespołu, który szukał tego zaginionego chłopca. Ośmiolatek wyszedł ze swoim psem na spacer i nie wrócił do domu. Jego rodzice nigdy nie pogodzili się z jego zniknięciem. Sprawa wraca, gdy główny podejrzany w tamtej sprawie zostaje znaleziony martwy w pobliżu miejsca, gdzie po raz ostatni widziano Tommy’ego Lewisa żywego. Przed dwudziestu laty zamordowany mężczyzna był zbuntowanym nastolatkiem z sąsiedztwa. Nie było dowodu, że ma cokolwiek wspólnego ze sprawą zaginięcia małego Tommy’ego. Ale po przesłuchaniu na policji on i jego rodzice nie mogli dłużej mieszkać w tej okolicy, więc wyjechali. Niedawno on równie niespodziewanie wrócił. Kto i dlaczego zgotował mu takie makabryczne powitanie?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012

2019-06-10

00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.186 Logo Polsat
Opis (streszczenie): W poszukiwaniu broni, porzuconej po napadzie, detektyw Jo Danville nakazuje osuszyć staw w wyjątkowo malowniczym zakątku Central Parku. W tle stoi Belvedere Castle. Jest więc zamek, a wkrótce też na dnie tego zbiornika wodnego zostaje znaleziona Księżniczka - zwłoki pięknej dziewczyny w wytwornej sukni. Woda zniszczyła ślady. Nie znaleziono dokumentów, które pomogłyby w identyfikacji ofiary. Rysopis nie odpowiada żadnej ostatnio zaginionej młodej kobiety. Kim jest bohaterka tej okrutnej bajki? A przede wszystkik kto i dlaczego pozbawił ją życia?   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012
01:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.187 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Baletnica ćwiczy na scenie. Nagle przerywa taniec, gdy z przerażeniem odkrywa swoją dublerkę, powieszoną wysoko na linie. Autopsja potwierdza uduszenie jako przyczynę śmierci. Ale ślady na ciele ofiary dowodzą, że zmarła nie z powodu powieszenia. Wszyscy członkowie tego zespołu baletowego mają alibi, więc drużyna CSI bierze pod uwagę, że sprawcą jest ktoś spoza teatru. Na sznurze wisielczym śledczy zabezpieczają śladowe ilości prochu z 19. wiecznej broni i trop prowadzi do dzielnicy Nowego Jorku o wyjątkowo złej sławie – Hell’s Kitchen. W sprawę zamieszana jest dr Carly Emerson (Tara Summers – „Ringer”), psychiatra. Gdy wkrótce potem ginie kolejna dziewczyna – w podobnie teatralnych okolicznościach, Mac Taylor i jego ludzie są już pewni, że ścigają psychopatę.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012
02:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.188 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Drużyna CSI tym razem wkracza do szkolnej biblioteki. Nastolatek zginął, gdy przygotowywał się do egzaminu kompetencyjnego. Został od tyłu zaatakowany ostrym narzędziem. Mac Taylor jest wyjątkowo poruszony tą sprawą, bo okazuje się, że to syn jego dobrego znajomego – prokuratora o nieposzlakowanej opinii. Tymczasem śledczy znajdują w plecaku zamordowanego chłopaka lek na ADHD, na którą to chorobę on nigdy nie chorował. Wychodzi na jaw, że uczniowie nielegalnie zażywają te medykamenty, by lepiej się uczyć. Niedawno inny uczeń tej szkoły zmarł z przedawkowania. Ale autopsja nie potwierdza nawet śladowej ilości tego lekarstwa w organizmie ofiary. Został zamordowany, bo był dilerem? Lindsay nie bierze udziału w śledztwie, bo pojechała w swoje rodzinne strony.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 13 - Obsesja Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 14 - Gra w kłamstwa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 15 - Zakopane kości Logo FOX
Opis (streszczenie): W damskiej przymierzalni luksusowego butiku ginie ochroniarz. Tego samego dnia w kilku innych markowych sklepach z ubraniami dochodzi do kradzieży. Przejrzenie nagrań ze sklepowych kamer nie pomaga śledczym, bo na wszystkich pojawia się ta sama nieznajoma młoda kobieta (Nelly Furtado), która wygląda jak duch... Jeszcze bardziej zagadkowo zapowiada się druga sprawa. W miejskim parku zostają odkryte zwłoki młodego mężczyzny. Znaleziono przy nim dokumenty sugerujące, że studiował na pobliskim uniwersytecie, ale pod zmienionym nazwiskiem.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 16 - Serce ze szkła Logo FOX
Opis (streszczenie): Nowojorscy kryminolodzy badają sprawę morderstwa Diane Langston, której ciało zostało znalezione w wannie w luksusowym apartamencie. Mac Taylor domyśla się, że drzwi otworzono kartą kredytową. Tymczasem Stella prowadzi śledztwo w sprawie śmierci potentata muzycznego. Mężczyzna padając na wielką szklaną ścianę, rozbił akwarium. Jego siostra była obecna na miejscu tragedii, ale jej zeznania budzą poważne wątpliwości... Zbierając dowody, Stella przypadkowo rani się w rękę. Autopsja ciała ofiary wykazuje, że był zarażony wirusem HIV.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2019-06-11

10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 15 - Zakopane kości Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 16 - Serce ze szkła Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 17 - Arka Logo FOX
Opis (streszczenie): Don i Danny prowadzą śledztwo w sprawie śmierci zastrzelonego mężczyzny. Na tyłach jego domu odkrywają coś na kształt wielkiej arki Noego. We wnętrzu ogromnej łodzi ktoś zebrał nie tylko wiele par zwierząt, ale zamknął też kilkoro ludzi. Okazuje się, że dobrowolnie pozwolili się tam uwięzić, by uchronić się przed nadciągającym potopem. Ich przywódca zdołał ich przekonać, że za kilka dni skończy się świat i wyłudzić od nich duże pieniądze. Tymczasem Stella i Sheldon zajmują się sprawą pewnego mężczyzny, który zginął, gdy protestował przeciwko koncernom tytoniowym. Stella wyjaśnia Macowi okoliczności, w jakich mogła się zarazić wirusem HIV. Jest przerażona długim czekaniem na wyniki testu.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 18 - Magiczna sztuczka Logo FOX
Opis (streszczenie): Dwie osoby zostają zamordowane w sposób nawiązujący do występów znanego iluzjonisty Luke'a Blade'a. Mac Taylor i jego ekipa muszą się spieszyć z rozwiązaniem zagadki, by nie dopuścić do następnej zbrodni. Na miejscu przestępstwa odkrywają ślady mężczyzny, który był już karany za nękanie ofiary.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2019-06-12

01:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 15 - Zakopane kości Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
02:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 16 - Serce ze szkła Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 17 - Arka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 18 - Magiczna sztuczka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 19 - Wino i karaluchy Logo FOX
Opis (streszczenie): Na przyjęciu w siedzibie ONZ, którego tematem przewodnim była Rewolucja Francuska, zostaje zamordowana tłumaczka. Ginie w trakcie sceny, w której odtwarzała tragiczną Marię Antoninę prowadzoną na gilotynę. Mac, Stella i Hawkes prowadzą śledztwo. Tymczasem Danny i Lindsay zajmują się sprawą morderstwa znanego szefa kuchni w dniu uroczystego otwarcia jego kolejnej restauracji.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 20 - Co nas jeszcze czeka Logo FOX
Opis (streszczenie): Śledczy z nowojorskiego CSI zostają wezwani do miejskiego parku, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny w zbroi, który zginął podobnie jak Lancelot. Wkrótce w luksusowym apartamencie odkryto ciało kochanka, który podzielił los bohatera "Nagiego instynktu". Szokująca jest również śmierć kobiety, której DNA zabezpieczono przy tych dwóch poprzednich ofiarach. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.191 Logo Super Polsat
Opis (streszczenie): Wyjątkowo cwany adwokat został zastrzelony. Komu aż tak bardzo podpadł? Zginął we własnym domu, brak śladów włamania. Był dwukrotnie żony i byłe żony oraz setki pozwanych dołączają do kręgu podejrzanych. Gdy wkrótce potem od strzału w głowę ginie kolejny mężczyzna, śledczy z CSI zaczynają podejrzewać, że w nowojorskiej metropolii grasuje seryjny morderca. Tymczasem w ciągu minionej doby dziesięciu zwyczajnych mieszkańców Nowego Jorku dostało od anonimowego darczyńcy czeki na milion dolarów każdy. Bank odmawia podania nazwiska osoby, zwanej przez media „Aniołem Stróżem”. Czy te sprawy wiążą się ze sobą?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2013

2019-06-13

00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.192 Logo Super Polsat
Opis (streszczenie): Nowojorski policjant ginie podczas napadu rabunkowego. Śledczy z CSI wkraczają do akcji i czeka ich przykra niespodzianka, bo nic nie jest takie, jakie mogłoby się wydawać po tym wstępnym komunikacie. Kto i dlaczego kłamie?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2013
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 19 - Wino i karaluchy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 20 - Co nas jeszcze czeka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 21 - Wadliwa przeszłość Logo FOX
Opis (streszczenie): Odkryto zwłoki młodej kobiety. Okoliczności zbrodni wskazują, że padła ofiarą seryjnego mordercy, Claya Dobsona, który niedawno został zwolniony z więzienia. Wypuszczono go, gdy okazało się, że policjant, który go aresztował również złamał prawo. Detektyw Taylor przyczynił się do skazania skorumpowanego funkcjonariusza i czuje się odpowiedzialny za tragedię zamordowanej kobiety. Tymczasem na policję zgłasza się młody mężczyzna, który twierdzi, że został otruty. Badania potwierdzają, że w jego organizmie znajduje się śmiertelna dawka rycyny.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 22 - Stara sprawa Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac jest podejrzewany o zabójstwo Claya Dobsona, który zginął spadając z dachu wieżowca. Detektyw musi wytłumaczyć, co naprawdę przydarzyło się podejrzanemu, którego ścigał. Stella także jest w poważnych tarapatach i może stracić pracę. Na światło dzienne wychodzi nierozwiązana sprawa sprzed lat, w którą może być zamieszana. Tymczasem nowojorscy detektywi badają śmierć mężczyzny, który zginął w przebraniu anioła.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.191 Logo Super Polsat
USA / 2013
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.192 Logo Super Polsat
USA / 2013

2019-06-14

00:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 17 - Arka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
01:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 18 - Magiczna sztuczka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
02:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 19 - Wino i karaluchy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
03:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 20 - Co nas jeszcze czeka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 21 - Wadliwa przeszłość Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 22 - Stara sprawa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 23 - ...co tobie niemiłe Logo FOX
Opis (streszczenie): Zostaje znalezione ciało młodego mężczyzny. Podejrzenie pada na sławnego tenisistę, Johna McEnroe'a. Nowojorscy CSI rozpoczynają śledztwo. Tymczasem trwa proces w sprawie śmierci Claya Dobsona, w którym głównym oskarżonym jest Mac Taylor. Stella, Danny i inni jego współpracownicy starają się zeznawać na jego korzyść. Nie jest to takie proste, bo wydaje się, że szefostwo policji zdecydowało się uczynić z niego kozła ofiarnego...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 24 - Śnieżyca Logo FOX
Opis (streszczenie): Flack wraz z oddziałem specjalnym przechwytuje dużą ilość kokainy. W odpowiedzi przestępcy z narkotykowego gangu atakują budynek CSI. Policjanci muszą rozwiązać sytuację zakładników i pomóc Stelli i Macowi uwięzionym wewnątrz. Okazuje się, że dramatyczna jest również sytuacja zakładników w innej części Nowego Jorku. Na Brooklynie Danny dołącza do ekipy śledczej i wpada w zasadzkę...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.190 The Real McCoy Logo TV6
USA / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.191 Command+P Logo TV6
USA / 2013

2019-06-16

23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.189 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Dziewiąty – i ostatni jak dotąd - sezon jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, a w nim kolejne pasjonujące śledztwa grupy najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Główny bohater, detektyw Mac Taylor (w tej roli zdobywca Emmy i Złotego Globu, Gary Sinise), z pomocą grupy oddanych i utalentowanych współpracowników, z mikroskopijnych śladów odkrytych na miejscu zbrodni odtwarza przebieg wydarzeń, sprawiając, że niedostrzegalne gołym okiem drobiazgi stają się kamieniami milowymi w prowadzonych dochodzeniach i niezbitymi dowodami w sądzie.   Dla małoletnich od lat 16 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA / 2012

2019-06-17

00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.190 Logo Polsat
USA / 2012
01:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.191 Logo Polsat
USA / 2013
02:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.192 Logo Polsat
USA / 2013

Audycje powiązane z CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku.

Emisja w stacjach

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku można obejrzeć w:

Emisje w: FOX, Polsat, Super Polsat, TV6

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info