Reklama

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-01-23

20:10 Trwa...  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Opis (streszczenie): Młody mężczyzna ginie od ciosu kijem bejsbolowym. Jego zmasakrowane ciało zostaje następnego dnia rano znalezione na śniegu w parku Van Cortlandt w Bronksie. Jest to teren działania ulicznego gangu o nazwie Tanglewood. Matka ofiary utrzymuje jednak, że jej syn nigdy nie był zamieszany w przestępczą działalność. Tymczasem Danny i Aiden prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci młodej kobiety. Jej mąż po rozpoznaniu zwłok dosłownie demoluje część laboratorium. Bynajmniej nie z żalu po jej stracie. Trop w tej sprawie prowadzi do azjatyckiego salonu masażu erotycznego.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2019-01-24

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Opis (streszczenie): Manhattan. Przewożący przesyłkę kurier wymija na rowerze sznur rozpędzonych samochodów. Nagle zjeżdża na chodnik. Dochodzi do zderzenia. Chłopak wkrótce umiera. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Stella Bonasera i Danny Messer. Oboje zastanawiają się, co tak naprawdę było przyczyną śmierci kuriera. Również ustalenie miejsca zbrodni nie jest, wbrew pozorom, proste. Jadą do firmy kurierskiej, w której pracował denat i rozmawiają z jego kolegami. Tymczasem podczas pokazu psów rasowych ginie młoda kobieta. Wszystko wskazuje na to, że ofiara popełniła samobójstwo przy pomocy drutu od robótek ręcznych.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
Reklama
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 11 - Druga szansa Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac Taylor i jego ekipa prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodego mężczyzny na ulicy Nowego Jorku. Ślady wskazują, że został przejechany. Podejrzanym o zbrodnię jest młodociany przestępca. Ofiarą okazuje się James Manning, który w przeszłości wielokrotnie był karany za posiadanie narkotyków. Stella rozpoznaje w nim bezdomnego narkomana, którego kiedyś widywała na ulicach. Teraz jednak został znaleziony w eleganckim ubraniu. Śledczy trafiają na trop auta, które spowodowało jego śmierć. Okazuje się, że wóz należał do muzyka Sama Bakera (Pat Monahan). Detektywi wkraczają do jego studia, gdy ten nagrywa piosenkę. Piosenkarz ma alibi i nie przyznaje się do znajomości z Manningiem. Ekipa CSI postanawia przesłuchać również jego narzeczoną, Debbie Fallon (Kim Kardashian).
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2009 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 12 - Wymiar sprawiedliwości Logo FOX
Opis (streszczenie): Stella przerywa proces w sprawie Antonia Reyesa, oskarżonego o brutalne morderstwo młodej kobiety. Twierdzi, że ma uniewinniające go dowody i domaga się zwolnienia podejrzanego. 24 godziny wcześniej. Sheldon przeszukuje dom ofiary i zabezpiecza ślady włamywacza. Z kolei Lindsay znajduje zapalniczkę, na której specjaliści odkrywają odciski palców należące do młodego prawnika Roba Meyersa. Mężczyzna wydaje się nie mieć alibi na noc zabójstwa, staje się więc głównym podejrzanym. Dopiero gdy grozi mu więzienie, wyznaje, że spędził tamten wieczór z Sarą Hansen, żoną prokuratora Craiga Hansena, oskarżyciela w sprawie o zabójstwo młodej dziewczyny. Podczas badań w laboratorium specjaliści potwierdzają, że Reyes był na miejscu zbrodni. Sprawę komplikuje jednak zapalniczka znaleziona przez Lindsay. Wychodzi na jaw, że dowód ten został podrzucony. Mogła to zrobić tylko jednak osoba - Hansen. Prokurator zostaje zatrzymany. Tymczasem Reyes opuszcza areszt. Wkrótce znika bez śladu. Tak samo jak Meyers...
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 13 - Piłka w grze Logo FOX
Opis (streszczenie): Zespół CSI bada okoliczności śmierci gwiazdy drużyny bieliźnianego futbolu amerykańskiego. Kristen Melvoy została odnaleziona martwa w wannie w szatni. Autopsja wykazuje wstrząs anafilaktyczny. Badanie toksykologiczne nie wykazuje w organizmie zmarłej dziewczyny obecności narkotyków ani alkoholu. Sid przypomina sobie jednak, że kilka miesięcy temu słyszał o podobnym przypadku śmierci innej zawodniczki z tego zespołu, która nagle zasłabła. Teraz dr Hammerback obwinia się, że gdyby poważnie potraktował tamtą sprawę, Kristen nadal by żyła. Uwagę śledczych zwraca też rezerwowa rozgrywająca Meredith Muir, która najbardziej skorzystała na nieobecności swojej faworyzowanej koleżanki. Kristen rywalizowała z nią na boisku, a Natalie romansowała z jej chłopakiem, więc mógł to być dobry motyw zabójstwa.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac i Stella odnajdują wciśnięte w niewielkich rozmiarów skrzynkę zwłoki młodego mężczyzny, który występował w cyrku jako człowiek guma. Są zaszokowani tym odkryciem. W czasie śledztwa przepytują rodzinę ofiary i przede wszystkim jego rywali, zazdrosnych konkurentów z cyrku. Tymczasem Danny Messer prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci kobiety, której ciało znaleziono w zsypie.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Dopóki śmierć nas nie rozłączy Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci panny młodej. Ich uwagę zwraca przede wszystkim dziwne zachowanie ojca kobiety, który sprawia wrażenie, jakby chciał opóźnić śledztwo. Chce, żeby przed sekcją zwłok ciało ofiary pobłogosławił rabin. Stella, Aiden i detektyw Flack wyjaśniają okoliczności morderstwa w klasztorze na Staten Island. Robotnicy znaleźli tam zakrwawioną dłoń. Wewnątrz budynku Stella znajduje resztę zwłok. Na wyspie krążą dziwne pogłoski związane z mnichami, którzy zostali tam kiedyś zamordowani. Zabezpieczone na miejscu zbrodni dowody wskazują sprawcę. Ma on jednak niepodważalne alibi. W czasie popełnienia przestępstwa był w więzieniu.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Opis (streszczenie): Na nowojorskiej giełdzie towarowej wybucha panika z powodu znalezionego neseseru, w którym może być bomba. Ekipa śledczych z laboratorium kryminalistycznego pobiera odciski palców. Niebawem okazuje się, że porzucona walizka należy do zaginionego niedawno maklera. Prowadzący dochodzenie detektyw Mac Taylor podejrzewa, że finansista został porwany. Tymczasem detektywi Stella Bonasera i Don Flack badają sprawę samobójstwa ciężarnej kobiety, która rzuciła się z dachu kościoła. Ułożenie jej zwłok wskazuje raczej na morderstwo. Obie sprawy są ze sobą powiązane.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2019-01-25

00:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Opis (streszczenie): Policjant Valasquez, konno patrolujący okolice Central Parku, interweniuje podczas bójki pomiędzy Afroamerykaninem a brytyjskim turystą. Podczas incydentu ktoś do niego strzela, ale rani tylko jego konia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Mac Taylor. Niestety, okazuje się, że aby zbadać kulę, trzeba zabić zwierzę. Laboratorium kryminalistyczne wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki, by zapobiec temu drastycznemu wyrokowi, a jednocześnie zdobyć dowody w tej sprawie. We włoskiej restauracji zostaje zamordowany młody mężczyzna. Detektyw Aiden Burn próbuje dowiedzieć się, czy przyczyną jego śmierci było otrucie.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
01:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Dobranoc, mamo Logo FOX
Opis (streszczenie): Młoda kobieta zostaje zamordowana w pobliżu apartamentowca. Wszystko wskazuje na to, że zabójczynią jest inna kobieta, którą świadek widział na miejscu zbrodni i której dłonie były umazane krwią ofiary. Mac Taylor i Stella Bonasera orientują się, że z domniemaną morderczynią, Ophelią, która doznała urazu psychicznego, trudno jest nawiązać kontakt. Wygląda na to, że w nocy nie była świadoma tego, co robi. Niezależnie od poszukiwania prawdziwego mordercy Mac próbuje rozwikłać również zagadkę pozornie irracjonalnego zachowania Ophelii.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
02:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Trzy sprawy Logo FOX
Opis (streszczenie): W Queens motorniczy metra zauważa na torach ciało młodego mężczyzny. Udaje mu się wyhamować dosłownie w ostatniej chwili. Dzięki temu detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera mogą zbadać zwłoki. Wygada na to, że mężczyzna zginął, spadając na szyny. Jednak podczas autopsji okazuje się, że było inaczej. Mężczyzna był już martwy, gdy trafił na torowisko. Wiadomo także, że uprawiał ekstremalny sport, parkour, który polega na jak najszybszym i jak najefektywniejszym pokonywaniu różnych miejskich przeszkód.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
03:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Dopóki śmierć nas nie rozłączy Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
Reklama
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 12 - Wymiar sprawiedliwości Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 13 - Piłka w grze Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 14 - Krwista miłość Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Jej pozbawione krwi ciało z odgryzioną częścią ucha zostało odnalezione w parku. Dochodzenie prowadzi na trop kultu wampirów, do którego należała ofiara. Głównym podejrzanym staje się przywódca sekty, w którego mieszkaniu detektywi znajdują narzędzie zbrodni. Tymczasem zdjęcia wykonane przez ofiarę zmuszają zespół do dalszych poszukiwań.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Cicho sza! Logo FOX
Opis (streszczenie): W trakcie napadu na ciężarówkę ginie kierowca. Przybyli na miejsce Mac i Stella dokonują makabrycznego odkrycia. Pod jednym z kontenerów znajdują zwłoki. Trop prowadzi do portu przeładunkowego. Mimo niechęci ze strony robotników do współpracy z policją, udaje im się ustalić tożsamość zamordowanego mężczyzny. W tym czasie Danny Messer i Aiden Burn badają sprawę morderstwa młodej kobiety. Przy nagim ciele ofiary znajdują rozbite szkło samochodowe i ślady opon. Wszystko wskazuje na to, że musiała ona jechać głową w dół.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Upadek Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektywi muszą zająć się sprawą morderstwa właściciela sklepu z winami w Bronksie. Przed swoją śmiercią, złożył on na policji oświadczenie o zagrażającym mu niebezpieczeństwie. Teraz głównymi podejrzanymi są młodociani członkowie gangu. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia przybywa sierżant Gavin Moran dawny przyjaciel i nauczyciel detektywa Flacka. Danny i Aiden prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa wpływowego producenta.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.46 Heroes Logo TV6
Opis (streszczenie): W Nowym Jorku trwa Tydzień Piechoty Morskiej. Niestety radosną atmosferę burzy odkrycie w Central Parku zwłok jednego z żołnierzy tej elitarnej jednostki. Mac, który w przeszłości też był oficerem marines, osobiście angażuje się w to śledztwo i odtwarzając ostatnie godziny z życia ofiary, odkrywa, że żołnierz szukał tajemniczej dziewczyny, imieniem Ellie, chociaż jego bliscy potwierdzają, że nikogo takiego nie znał osobiście... W pojedynkę nikt nie dałby mu rady. Kto powalił bohatera? Ale jeszcze bardziej wstrząsająca wiadomość dociera do śledczych, gdy rozpoczynają dochodzenie w sprawie śmierci młodej kobiety, która spłonęła wewnątrz skradzionego samochodu. Aby ustalić jej tożsamość, Sheldon przystępuje do rekonstrukcji jej twarzy i przeżywa prawdziwy szok. Wyjątkowo, tym razem wszyscy wiedzą, kto popełnił tę zbrodnię. W imieniu ofiary muszą tylko dowieść jego winy?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2006
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.47 Charge of this post Logo TV6
Opis (streszczenie): Pracownik ochrony pewnego biurowca zmarł od rany kłutej. Na miejscu zbrodni Mac i Flack uświadamiają sobie, że to morderstwo było przypadkowe, ale krwawy ślad doprowadza ich do skrytki, w której znajdują podejrzaną paczkę, a w niej bombę. Chwilę później dochodzi do potężnej eksplozji... Gdy Danny i Sheldon wraz z ekipą ratunkową przeczesują gruzowisko, pozostali śledczy prowadzą akcję na zewnątrz. Nie ma pewności, że zagrożenie minęło. Udaje im się ustalić żródło, z którego pochodził ładunek wybuchowy, wykorzystany do tego ataku. Powstaje też profil zamachowca. Ale najgorsze okazuje się to, że do detonacji posłużyła zwykła komórka, a telefonowano z agencji rządowej. Czy śledczy z nowojorskiego CSI zdołają uprzedzić kolejny ruch terrorysty i uratować Nowy Jork?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2006

2019-01-26

15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
17:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Dobranoc, mamo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Trzy sprawy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.181 Logo TV6
Opis (streszczenie): Dziewiąty – i ostatni jak dotąd - sezon jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, a w nim kolejne pasjonujące śledztwa grupy najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Główny bohater, detektyw Mac Taylor (w tej roli zdobywca Emmy i Złotego Globu, Gary Sinise), z pomocą grupy oddanych i utalentowanych współpracowników, z mikroskopijnych śladów odkrytych na miejscu zbrodni odtwarza przebieg wydarzeń, sprawiając, że niedostrzegalne gołym okiem drobiazgi stają się kamieniami milowymi w prowadzonych dochodzeniach i niezbitymi dowodami w sądzie.   Dla małoletnich od lat 16
/ USA, / 2012
22:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.182 Where There's Smoke Logo TV6
USA, / 2012

2019-01-27

01:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
Reklama
02:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
03:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Dopóki śmierć nas nie rozłączy Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
04:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Cicho sza! Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
10:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
11:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Dopóki śmierć nas nie rozłączy Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
12:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Cicho sza! Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
13:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Upadek Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.183 2918 miles Logo TV6
USA, / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.184 Unspoken Logo TV6
USA, / 2012

2019-01-28

03:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Upadek Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Cicho sza! Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Upadek Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 13 - Piłka w grze Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 14 - Krwista miłość Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 15 - Formuła Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas pokazowego wyścigu bolidów na ulicach Manhattanu dochodzi do poważnego wypadku. Legendarny kierowca Davi Santos w ciężkim stanie trafia do szpitala. Okazuje się, że tuż przed imprezą ktoś wysłał do niego listy z pogróżkami. Stella ustala nazwisko nadawcy anonimu. Wychodzi na jaw, że groził on również kongresmenowi popierającemu wyścigi. Podczas przeszukania ciężarówki, którą przewożony był bolid, Mac i Don odkrywają ślady włamania. Śledczy podejrzewają rywalkę Santosa, Lizę Gray (Danica Patrick), która rok wcześniej omal nie zginęła przez niego podczas wyścigu w Monako. Dziewczyna przyznaje się do szpiegowania konkurencji, ale stanowczo zaprzecza, jakoby chciała zabić konkurenta. Tymczasem burmistrz Nowego Jorku razem z szefami zespołów wyścigowych naciskają na Maca, by jak najszybciej zamknął dochodzenie. Przedłużające się śledztwo grozi bowiem przesunięciem otwarcia sezonu.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: 34. Piętro, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Jo Danville, najmłodszy stażem członek CSI, zostaje rzucony na głęboką wodę, gdy w biurze znajdującym się tuż pod laboratorium trafia na zwłoki. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Raport Logo FOX
Opis (streszczenie): Na 65. piętrze wieżowca trwa przyjęcie z okazji zakończenia prac komisji, która miała zbadać nieprawidłowości w policji. Nagle z oddali padają strzały, od których ginie szef tej komisji, Dove, i dziewczyna, z którą tańczył. Mac Taylor przypuszcza, że ktoś nie chciał dopuścić do opublikowania raportu kończącego pracę komisji. Zastanawia się, w jaki sposób kule dotarły tak wysoko i to z taką precyzją. Tymczasem Danny Messer i Aiden Burn prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa taksówkarza. Pod paznokciami ofiary znajdują DNA kobiety.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Krew za krew, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Gdy zostają znalezione ciała kilku członków portorykańskiego gangu, Mac obawia się wybuchu prawdziwej wojny i zwraca się o pomoc do szefa gangu. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Zbrodnia i wykroczenie Logo FOX
Opis (streszczenie): W hotelowej pralni zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Mac Taylor i Stella Bonasera mają rysopis mężczyzny, który poprzedniej nocy był widziany w towarzystwie ofiary. Detektywi muszą znaleźć konkretne ślady, by postawić mu zarzuty. Badają prześcieradło, w które owinięte były zwłoki. Para szwedzkich turystów zauważa, że bezdomny uliczny artysta, udający statuę, jest martwy. Danny Messer jest wstrząśnięty tym odkryciem.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2019-01-29

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Raport Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Zbrodnia i wykroczenie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 14 - Krwista miłość Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: 34. Piętro, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 15 - Formuła Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Krew za krew, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 16 - Zasady nieoznaczoności Logo FOX
Opis (streszczenie): W nowojorskim hotelu zostają znalezione ciała czterech osób. Podejrzanym jest młody mężczyzna, przyjaciel dwóch ofiar. Policja zatrzymała go na ulicy. Był on pod wpływem narkotyków i miał przy sobie zakrwawioną siekierę. Detektywi odkrywają, że dwie zabite kobiety pracowały dla lokalnego dilera narkotyków. Podczas dochodzenia muszą odtworzyć przebieg tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w hotelowym pokoju.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): W mieście panuje panika - mieszkańcy obawiają się grasującego w nim snajpera i jego wybuchających kul. Całkiem możliwe, że Mac zna podejrzanego. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Podaż i popyt Logo FOX
Opis (streszczenie): W jednym z akademików zostaje zamordowany student. Mac Taylor i Stella Bonasera badając zdemolowany pokój, w którym doszło do zabójstwa, zauważają na biurku kokainę. Autopsja nie potwierdza jednak, by denat był narkomanem. Współlokator zamordowanego jest przerażony całą sytuacją. Okazuje się, że dziewczyna ofiary zniknęła.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): W rzekomo nawiedzonej części Central Parku znaleziono ciało biegaczki. Sekcja zwłok wykazuje, że kobieta ta była dosłownie śmiertelnie przerażona. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Na służbie Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas oględzin na miejscu zbrodni niespodziewanie okazuje się, że ktoś ukrywa się w mieszkaniu zamordowanego gangstera. Danny Messer rusza w pościg za nieznajomym i wpada do metra, gdzie wywiązuje się strzelanina. Do tunelu wbiega też Mac Taylor. Ścigany mężczyzna zostaje śmiertelnie ranny. Danny przeżywa prawdziwy szok, gdy okazuje się, że zginął tajny agent policji. Dzięki skrupulatnym badaniom Aiden udaje się ustalić, że tory pocisków, ustalone na podstawie zeznań świadków i zabezpieczonych śladów, nie zgadzają się. To dopiero początek drobiazgowego śledztwa, które przynosi coraz bardziej zaskakujące rezultaty. W innej części Nowego Jorku, w Central Parku, Stella Bonasera prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci pewnej niani.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2019-01-30

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Podaż i popyt Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Na służbie Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 15 - Formuła Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 16 - Zasady nieoznaczoności Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 17 - Żyła złota Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie dwóch brutalnych morderstw, do których doszło w przeddzień uroczystości z okazji Dnia św. Patryka. Jedną z ofiar jest dziennikarz śledczy Michael Paley. Pisał on o lokalnym światku przestępczym, przenikając do wnętrza kryminalnych organizacji. Trop prowadzi policjantów do firmy, która zajmuje się produkcją sztabek złota dla Departamentu Skarbu USA. Mac ma wreszcie okazje poznać tożsamość kobiety, z którą prowadził nietypową korespondencję.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Po znalezioniu ciała menedżera dużego sklepu okazuje się, że prawie każdy zatrudniony przez niego człowiek mógł mieć doskonały motyw do zabójstwa. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Miotacz Logo FOX
Opis (streszczenie): Młoda kobieta ginie pod kołami ciężarówki. Była boso i wyraźnie przed czymś uciekała, bo nie zauważyła zbliżającego się niebezpieczeństwa. Tymczasem Danny i Stella usiłują rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci pewnego kibica, który zginął tuż po meczu bejsbolowym, podczas którego niespodziewanie spotkało go pewne wyróżnienie - złapał piłeczkę, która podczas gry poszybowała na trybuny. Mac Taylor powraca natomiast do sprawy, którą uważał już za zamkniętą. Kiedyś dzięki znalezionym przez niego dowodom zabójca pewnej nastolatki trafił na wiele lat do więzienia. Na jego nożu odkryto DNA ofiary. On jednak utrzymuje, że jest niewinny i nakierowuje detektywa na pewien trop.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Właściciel piekarni zostaje śmiertelnie postrzelony przez mężczyznę w przebraniu klauna. Dowody wskazują na powiązania z kimś, kogo Flack kiedyś znał. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Widzisz to, co widzisz Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektyw Mac Taylor wstępuje na poranną kawę do swojego ulubionego baru. Wdaje się w pogawędkę z jedną z klientek, Rose. W lokalu dochodzi do strzelaniny, w wyniku której ginie kelnerka, Amy. Na miejscu zjawiają się policjanci. Zabezpieczają dowody. Starają się wyjaśnić, czy zamordowana dziewczyna była jedynie przypadkową ofiarą, czy też komuś zależało na jej śmierci. Nie są też pewni, czy śmiertelny strzał oddał właśnie poszukiwany przez nich napastnik, którego widział Taylor.
Czas trwania: 49min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2019-01-31

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Miotacz Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Widzisz to, co widzisz Logo FOX
Czas trwania: 49min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 16 - Zasady nieoznaczoności Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 17 - Żyła złota Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 18 - Spoczywaj w pokoju, Marina Garito Logo FOX
Opis (streszczenie): Marina Garito zostaje znaleziona martwa. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Stella jest przekonana, że ktoś ją zamordował. Nie wierzy, że kobieta, która od piętnastu lat wytrwale szuka swojego uprowadzonego brata bliźniaka, tak łatwo by się poddała. Detektywi Bonasera i Flack udają się do domu ofiary. Stella zostaje napadnięta przez ukrywającego się w nim mężczyznę. Tymczasem w laboratorium badane są dowody z miejsca śmierci Mariny. Wkrótce śledczy poznają okoliczności jej zgonu...
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Gdy umiera hiszpański promotor klubu, Mac musi współpracować z detektywem z Barcelony. Razem próbują ustalić, czy było to zabójstwo czy samobójstwo. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 1 - Lato w mieście Logo FOX
Opis (streszczenie): Ginie mężczyzna, który wspinał się po ścianie Empire State Building. Niespodziewanie zatrzymał się na gzymsie okna renomowanej kancelarii prawnej i spadł, zabijając się na miejscu. Badający ten przypadek Mac Taylor trafia wkrótce na ślad kolejnego morderstwa. Jednak jedynym dowodem w tej sprawie jest komar, którego znalazł w sali konferencyjnej. Stella Bonasera i Danny Messer prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci słynnego projektanta, który wymyślił biustonosz z brylantów. Aiden Burn znów zajmuje się sprawą seryjnego mordercy i gwałciciela. Przestępca po raz drugi już zaatakował tę samą kobietę. Jest wyjątkowo przebiegły i nie zostawia śladów.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Ekskluzywna impreza w przyczepie osiemnastokołowej ciężarówki kończy się tragicznie, gdy pojazd wjeżdża wprost do rzeki. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 2 - Morderstwo na stacji Grand Central Logo FOX
Opis (streszczenie): W godzinie szczytu na dworcu Grand Central młody mężczyzna zostaje śmiertelnie poparzony substancją żrącą. Sheldon bezskutecznie próbuje go reanimować. Mac zabezpiecza dowody na miejscu zbrodni. Ofiarą okazuje się wzięty chirurg plastyczny, który ostatnio popełnił kilka błędów w sztuce i trwale zniekształcił twarze paru osób. Wszyscy ewentualni podejrzani mają jednak alibi. Sheldon wpada jednak na właściwy trop, oglądając... teledysk Jennifer Lopez. Stella i Danny badają sprawę śmierci młodej niewidomej rzeźbiarki. Artystka tworzyła popiersia mężczyzn, których znała. W jej mieszkaniu Stella znajduje list miłosny, ale znacznie ważniejszym tropem okazuje się pewna niedokończona rzeźba. Detektywi zastanawiają się, czy przedstawia ona kochanka kobiety, czy raczej mordercę.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny

2019-02-01

00:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Raport Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
01:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Zbrodnia i wykroczenie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
02:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Podaż i popyt Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
03:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Na służbie Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 1 - Lato w mieście Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 2 - Morderstwo na stacji Grand Central Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 17 - Żyła złota Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 18 - Spoczywaj w pokoju, Marina Garito Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 19 - Odkupienie Logo FOX
Opis (streszczenie): Doktor Sheldon Hawkes jedzie do więzienia w Pensylwanii, gdzie ma być świadkiem wykonania wyroku śmierci na Reggiem Tiffordzie. Ostatnim życzeniem mężczyzny było spotkanie z Sheldonem. W rozmowie w cztery oczy przyznaje on, że dziesięć lat temu zabił jego siostrę. Egzekucja jednak nie dochodzi do skutku, gdyż jeden z eskortujących Tifforda strażników traci przytomność i umiera. Okazuje się, że został otruty. Wkrótce w więzieniu wybucha bunt. Osadzonym udaje się wydostać z cel. Wśród uwolnionych jest Shane Casey, seryjny zabójca, który przed laty w odwecie za śmierć swojego brata, brutalnie zamordował kilka niewinnych osób. Sheldon jest w wielkim niebezpieczeństwie. Pomóc mu może tylko jedna osoba...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Subtelny przestępca, sez. 7, odc. 14 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Czarujący morderca (gościnnie Ne-Yo) chodzi wolno po Nowym Jorku, niechcący pomagając w wytropieniu szajki narkotykowej. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 3 - Nowojorskie zoo Logo FOX
Opis (streszczenie): Na terenie zoo w Bronksie dochodzi do tragedii. Jeden ze zwiedzających zostaje rozszarpany przez tygrysa. Agenci Mac i Danny podejrzewają, że to morderstwo i rozpoczynają dochodzenie w tej sprawie. Jadą do fabryki, należącej do zamordowanego mężczyzny i przesłuchują jego pracowników.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Morderstwo ucznia ujawnia ogromną skalę nieprawidłowości w funkcjonowaniu cieszącej się dobrą renomą szkole. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 4 - Korporacyjni wojownicy Logo FOX
Opis (streszczenie): Jedna z osób biorących udział w dorocznym festiwalu w San Gennaro na terenie Little Italy nagle przewraca się i umiera. CSI prowadzi w tej sprawie dochodzenie. Niestety, jej działania są utrudnione z powodu ogromnej ilości uczestników zabawy.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.185 Misconceptions Logo TV6
USA, / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.186 The Lady In The Lake Logo TV6
USA, / 2012

2019-02-02

14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Raport Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Zbrodnia i wykroczenie Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: 34. Piętro, sez. 7, odc. 1 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Podaż i popyt Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Krew za krew, sez. 7, odc. 4 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
17:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Na służbie Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryjówka, sez. 7, odc. 7 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Miotacz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sparaliżowany ze strachu, sez. 7, odc. 8 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcze zakupy, sez. 7, odc. 10 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.187 Clue:SI Logo TV6
USA, / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.188 Late Admissions Logo TV6
USA, / 2012

2019-02-03

00:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 22 - Miotacz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
01:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Widzisz to, co widzisz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
02:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 1 - Lato w mieście Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
03:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 2 - Morderstwo na stacji Grand Central Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 23 - Widzisz to, co widzisz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
10:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 1 - Lato w mieście Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
11:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 2 - Morderstwo na stacji Grand Central Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 3 - Nowojorskie zoo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 4 - Korporacyjni wojownicy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Po co to wszystko?, sez. 7, odc. 11 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Areszt tymczasowy, sez. 7, odc. 12 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: I po imprezie, sez. 7, odc. 13 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Subtelny przestępca, sez. 7, odc. 14 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.189 Blood Out Logo TV6
USA, / 2012
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.190 The Real McCoy Logo TV6
USA, / 2012

2019-02-04

03:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 3 - Nowojorskie zoo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 3 - Nowojorskie zoo Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 4 - Korporacyjni wojownicy Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 18 - Spoczywaj w pokoju, Marina Garito Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Subtelny przestępca, sez. 7, odc. 14 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 19 - Odkupienie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Nietykalny, sez. 7, odc. 16 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 20 - Opowieści zza kulis Logo FOX
Opis (streszczenie): Pod betonową płytą na placu budowy znaleziono zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że został pochowany żywcem. W wyniku sekcji zwłok wychodzi na jaw, że zginął w wyniku uduszenia. Na ciele widoczne są też ślady pobicia. Zespół Maca odkrywa, że ofiarą jest były bokser Joe Carthage. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna brał udział w nielegalnych walkach, które transmitowano w internecie. Śledczy próbują ustalić motyw tego morderstwa.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zrób to albo zgiń, sez. 7, odc. 17 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Podczas dochodzenia w sprawie zabójstwa ucznia, detektywi trafiają na dowody świadczące o nieprawidłowych zachowaniach na terenie prestiżowej szkoły. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 5 - Taniec z rybami Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac, Stella i Flack prowadzą dochodzenie dotyczące śmierci młodej tancerki. Szybko dochodzą do wniosku, że ich sprawa wiąże się ze śledztwem mającym wyjaśnić okoliczności zgonu pewnego motorniczego. Danny i Hawkes szukają zabójcy lokalnego handlarza rybami. Wpadają na trop zazdrosnego przyjaciela przedsiębiorcy, który był zły, bo jego dziecko nie dostało się do prestiżowej szkoły.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryzys osobowości, sez. 7, odc. 18 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Jo stara się zachować równowagę między życiem zawodowym i prywatnym. Tymczasem jej adoptowana córka staje się ważnym świadkiem w sprawie o morderstwo. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 6 - Młoda krew Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektywi Mac, Danny i Lindsay prowadzą śledztwo w środowisku młodych kobiet. Spotykają się one ze znacznie starszymi od siebie mężczyznami. Jeden z nich został zamordowany, a jego zwłoki znaleziono w windzie. Stella i Hawkes chcą rozwiązać tajemnicę śmierci młodego mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w Central Parku.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny

2019-02-05

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 5 - Taniec z rybami Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 6 - Młoda krew Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 19 - Odkupienie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zrób to albo zgiń, sez. 7, odc. 17 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 20 - Opowieści zza kulis Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryzys osobowości, sez. 7, odc. 18 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 21 - Nietypowi podejrzani Logo FOX
Opis (streszczenie): 14-letni Nicky zostaje postrzelony i w stanie krytycznym trafia do szpitala. Jego młodszy brat Sam, który był świadkiem zdarzenia, jest w szoku. Pamięta jedynie, że ktoś zaatakował ich, gdy wracali ze szkoły. Chłopak nie potrafi wskazać nikogo z policyjnej kartoteki. Wkrótce dzięki śladom DNA udaje się dotrzeć do kryminalisty wielokrotnie skazanego za rozboje i kradzieże. Flack obawia się, że dowody są za słabe, by go skazać. Tymczasem telefon komórkowy Nicky'ego zostaje namierzony w mieszkaniu mężczyzny przebywającego na zwolnieniu warunkowym. Gdy zespół Maca dociera do niego, ten zaczyna uciekać, co kończy się kolejną tragedią. Wkrótce śledczy dochodzą do wniosku, że dużo wspólnego z tą sprawą ma napad na bank, do którego doszło przed strzelaniną.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strawa dla myśli, sez. 7, odc. 19 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Wśród licznych świadków morderstwa do jakiego doszło na targach żywności w SoHo, jest Hawkes i jego dziewczyna. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 7 - Pościg na Manhattanie Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektyw Horatio podąża śladem seryjnego mordercy, Henry'ego Dariusa. Bandyta ucieka do Nowego Jorku. Razem z nim jest uprowadzona uczennica. Przestępca cały czas wymyka się detektywowi. Pozostawia jedynie za sobą ciała swoich kolejnych ofiar. Wreszcie Horatio natrafia na ślad. Prowadzi on do psychiatry, który leczył jedną z zamordowanych przez Dariusa dziewczyn.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dożywocie, sez. 7, odc. 21 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Po zabiciu podejrzanego Danny i Mac są przesłuchiwani przez Wydział Wewnętrzny. Dawne sekrety wychodzą na jaw. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 8 - Złe uderzenie Logo FOX
Opis (streszczenie): Agenci Messer i Hawkes badają okoliczności śmierci prezenterki pogody. Odnajdują taśmę, którą ofiara bardzo starała się ukryć. Ich koledzy próbują wyjaśnić sprawę morderstwa człowieka, który w dzień śmierci zorganizował w swoim mieszkaniu partię pokera.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny

2019-02-06

02:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 18 - Spoczywaj w pokoju, Marina Garito Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
03:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 19 - Odkupienie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 7 - Pościg na Manhattanie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 8 - Złe uderzenie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 20 - Opowieści zza kulis Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strawa dla myśli, sez. 7, odc. 19 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 21 - Nietypowi podejrzani Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dożywocie, sez. 7, odc. 21 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 22 - Punkt widzenia Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac Taylor w swoim mieszkaniu wraca do zdrowia po wypadku na służbie. Ma dużo wolnego czasu, więc może bliżej przyjrzeć się życiu swoich sąsiadów, mieszkających w budynku naprzeciwko. Jest świadkiem tajemniczej wymiany teczek z zagadkową zawartością, do której dochodzi w jednym z obserwowanych przez niego sąsiednich lokali. Tymczasem jego zespół prowadzi śledztwo w sprawie mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w toalecie jednego z klubów. Przeglądając zdjęcia denata, Mac dochodzi do wniosku, że kilka godzin wcześniej widział go w lokalu podczas wymiany teczek. Detektyw postanawia śledzić każdy ruch sąsiada, którego on wtedy odwiedził. Wkrótce z wizytą do Maca przychodzi dr Peyton Driscoll (Claire Forlani), jego dawna dziewczyna. Kobieta twierdzi, że prof. Kevin Scott (Gale Harold) jest jej dobrym znajomym. Mimo to postanawia go sprawdzić. W laboratorium zespół ekspertów odkrywa, że przyczyną zgonu mężczyzny była trucizna.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strategia wyjściowa, sez. 7, odc. 22 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Po tym jak Mac otarł się o śmierć, postanawia wrócić do nierozwiązanej sprawy napadu, który zakończył się podwójnym morderstwem i porwaniem dziecka. (7)
/ 2010 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 9 - Miasto lalek Logo FOX
Opis (streszczenie): Ginie mężczyzna, który zajmował się naprawą porcelanowych lalek. Został zamordowany w miejscu pracy. Napastnik uderzył go w głowę jedną z lalek. Zabawka miała wmontowany mechanizm, który pozwala na rejestrowanie dźwięków. Dziewczynka, do której należała, nagrała tam wstrząsające wyznanie. Morderca nie chciał, by ktokolwiek poznał jej sekret. Agenci badają też sprawę zabójstwa chorej na nowotwór kobiety. Lekarze diagnozowali, że ma przed sobą jedynie sześć miesięcy życia. Ona nie chciała jednak pogodzić się z tym wyrokiem. Za pomocą peruki i makijażu starała się ukryć spustoszenie, jakie rak spowodował w jej organizmie. Jadła wyłącznie zdrową żywność. Agenci ustalają, że ofiara była systematycznie podtruwana.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Niezatarty, sez. 8, odc. 1 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Dziesiąta rocznica ataków terrorystycznych z 11 września zmusza ekipę do wspomnień tamtego tragicznego dnia. Występuje Robert Forster. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 10 - Śmierć na torze Logo FOX
Opis (streszczenie): Zostaje zamordowana zdolna zawodniczka, która trenowała jazdę na rolkach. Policjanci o popełnienie zbrodni podejrzewają zawodniczki z konkurencyjnego klubu sportowego, ale też zazdrosne koleżanki ofiary. Funkcjonariusze zajmują się też sprawą śmierci debiutującego pisarza. Zabójca wypisał na jego martwym ciele ostatni rozdział jego powieści.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny

2019-02-07

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 9 - Miasto lalek Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 10 - Śmierć na torze Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 21 - Nietypowi podejrzani Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strategia wyjściowa, sez. 7, odc. 22 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 22 - Punkt widzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Niezatarty, sez. 8, odc. 1 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 23 - Wakacyjny wypad Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektyw Flack zatrzymuje groźnego seryjnego mordercę Shane'a Casey'ego (Edward Furlong). Nowojorska policja zamierza zrobić z jego aresztowania widowisko medialne. Mac jest temu przeciwny, ale nikt nie chce go słuchać. Podczas transportu Casey ucieka, zabijając konwojującego go strażnika. Władze decydują się zamknąć wszystkie drogi wyjazdowe z miasta. Tymczasem zbiegły morderca zjawia się w barze często odwiedzanym przez policjantów. Śledczy, podczas przeszukiwania lokalu, odkrywają banknot z zaszyfrowaną wiadomością. Wkrótce okazuje się, że kolejną ofiarą mordercy może być Danny, który znalazł decydujący dowód w jego sprawie. Detektyw aktualnie przebywa z żoną na wakacjach. Zespół Maca nie ma pojęcia, gdzie jest. W przeciwieństwie do Casey'ego...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Bądź sobą, sez. 8, odc. 2 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Chłopak gwiazdy punk rocka zostaje znaleziony z raną postrzałową w swoim mieszkaniu i ekipa musi wyjaśnić sprawę jego śmierci. Występuje Aly Michalka. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 11 - W pułapce Logo FOX
Opis (streszczenie): Ekscentryczny milioner, magnat komputerowy, zostaje zamordowany. Zbrodni dokonano w jego apartamencie na Madison Avenue, który mężczyzna zmienił w prawdziwą fortecę. Stella zauważa, że gosposia, której ufał milioner, nie spieszyła się z przekazaniem policji informacji o jego śmierci. Danny, zabezpieczając ślady, zostaje przypadkowo uwięziony w sypialni razem z ofiarą. Mac prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa striptizerki z nocnego klubu. Dowiaduje się, że kobieta pokłóciła się z jednym z klientów. Krąg podejrzanych poszerza się, gdy agentka odkrywa, że ofiara miała romans z właścicielem lokalu, w którym pracowała.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Wierzgający rumak, sez. 8, odc. 3 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Ekipa podąża tropem zajmującej się kradzieżą samochodów rodziny i znajduje zwłoki kobiety w skradzionym ferrari. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 12 - Zatraceni Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas pokazu nietypowych kostiumów kąpielowych niespodziewanie umiera modelka. Policjanci Mac i Danny oraz dr Hawkes podejrzewają, że do namalowania stroju na jej ciele użyto trującej farby. Policjanci znajdują w niej śladowe ilości narkotyku. W tym samym czasie Stella, Lindsay i Flack przesłuchują śmiertelnie chorego pacjenta, który twierdzi, że zamordował swoją lekarkę. Na broni są jego odciski palców. Detektywi nie wierzą jednak jego zeznaniom. Postanawiają dokładnie zbadać tę sprawę.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny

2019-02-08

00:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 5 - Taniec z rybami Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
01:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 6 - Młoda krew Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
02:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 7 - Pościg na Manhattanie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
03:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 8 - Złe uderzenie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 11 - W pułapce Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 12 - Zatraceni Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 22 - Punkt widzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Bądź sobą, sez. 8, odc. 2 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 23 - Wakacyjny wypad Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Wierzgający rumak, sez. 8, odc. 3 Logo 13 Ulica
2011 dramat kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 1 - Lato w mieście Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
19:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Oficer był zamieszany, sez. 8, odc. 4 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Danny wyciąga swoich nowych policjantów “na jednego”, ale wieczór kończy się fatalnie, ponieważ w barze dochodzi do strzelaniny. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 13 - Ryzyko Logo FOX
Opis (streszczenie): Danny zauważa na torze podziemnej kolejki ciało młodego mężczyzny, Randy'ego Williamsa. Mac i Lindsay rozpoczynają śledztwo. Wszystko wskazuje na to, że to kolejna ofiara specyficznego rodzaju surfingu, uprawianego w metrze. Początkowo policjanci sądzą, że jego śmierć to nieszczęśliwy wypadek. Jednak obrażenia na jego ciele nie potwierdzają tej hipotezy. Śledczy postanawiają wybrać się do miasteczka uniwersyteckiego, gdzie mieszkał. Ich wizyta przynosi zaskakujące rezultaty. Policjanci badają także okoliczności śmierci znanego brokera. Mężczyzna powiesił się na własnym balkonie. Funkcjonariusze zastanawiają się, czy tragedia miała związek z jego ostatnimi inwestycjami. Jednak teorię o rzekomym samobójstwie burzy odnalezienie w jego gardle pewnego zielonego włókna...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
20:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Sukcesor, sez. 8, odc. 5 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Brat słynnego koszykarza - i czarna owca rodziny - zostaje oskarżony o morderstwo. Utrzymuje jednak, że jest niewinny i że został po prostu wrobiony. (7)
/ 2011 / dramat kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 14 - Zadurzony Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa, do którego doszło na przyjęciu u wpływowego milionera. Starają się ustalić, czy ofiarą mordercy miał być milioner, czy też modelka, z którą mężczyzna od niedawna się spotykał. Do zespołu śledczego przyłącza się Stella, która była obecna na tragicznej imprezie.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.191 Command+P Logo TV6
USA, / 2013
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.192 Civilized Lies Logo TV6
USA, / 2013

2019-02-09

14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 5 - Taniec z rybami Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 6 - Młoda krew Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zrób to albo zgiń, sez. 7, odc. 17 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 7 - Pościg na Manhattanie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
17:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Kryzys osobowości, sez. 7, odc. 18 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
17:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 8 - Złe uderzenie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny
18:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Strawa dla myśli, sez. 7, odc. 19 Logo 13 Ulica
2010 dramat kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 9 - Miasto lalek Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2005 / serial kryminalny

Audycje powiązane z CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku.
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info