Reklama

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-11-18

05:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 16 - Serce ze szkła Logo FOX
Opis (streszczenie): Nowojorscy kryminolodzy badają sprawę morderstwa Diane Langston, której ciało zostało znalezione w wannie w luksusowym apartamencie. Mac Taylor domyśla się, że drzwi otworzono kartą kredytową. Tymczasem Stella prowadzi śledztwo w sprawie śmierci potentata muzycznego. Mężczyzna padając na wielką szklaną ścianę, rozbił akwarium. Jego siostra była obecna na miejscu tragedii, ale jej zeznania budzą poważne wątpliwości... Zbierając dowody, Stella przypadkowo rani się w rękę. Autopsja ciała ofiary wykazuje, że był zarażony wirusem HIV.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
06:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 17 - Arka Logo FOX
Opis (streszczenie): Don i Danny prowadzą śledztwo w sprawie śmierci zastrzelonego mężczyzny. Na tyłach jego domu odkrywają coś na kształt wielkiej arki Noego. We wnętrzu ogromnej łodzi ktoś zebrał nie tylko wiele par zwierząt, ale zamknął też kilkoro ludzi. Okazuje się, że dobrowolnie pozwolili się tam uwięzić, by uchronić się przed nadciągającym potopem. Ich przywódca zdołał ich przekonać, że za kilka dni skończy się świat i wyłudzić od nich duże pieniądze. Tymczasem Stella i Sheldon zajmują się sprawą pewnego mężczyzny, który zginął, gdy protestował przeciwko koncernom tytoniowym. Stella wyjaśnia Macowi okoliczności, w jakich mogła się zarazić wirusem HIV. Jest przerażona długim czekaniem na wyniki testu.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 18 - Magiczna sztuczka Logo FOX
Opis (streszczenie): Dwie osoby zostają zamordowane w sposób nawiązujący do występów znanego iluzjonisty Luke'a Blade'a. Mac Taylor i jego ekipa muszą się spieszyć z rozwiązaniem zagadki, by nie dopuścić do następnej zbrodni. Na miejscu przestępstwa odkrywają ślady mężczyzny, który był już karany za nękanie ofiary.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
Reklama
08:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 19 - Wino i karaluchy Logo FOX
Opis (streszczenie): Na przyjęciu w siedzibie ONZ, którego tematem przewodnim była Rewolucja Francuska, zostaje zamordowana tłumaczka. Ginie w trakcie sceny, w której odtwarzała tragiczną Marię Antoninę prowadzoną na gilotynę. Mac, Stella i Hawkes prowadzą śledztwo. Tymczasem Danny i Lindsay zajmują się sprawą morderstwa znanego szefa kuchni w dniu uroczystego otwarcia jego kolejnej restauracji.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
09:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 20 - Co nas jeszcze czeka Logo FOX
Opis (streszczenie): Śledczy z nowojorskiego CSI zostają wezwani do miejskiego parku, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny w zbroi, który zginął podobnie jak Lancelot. Wkrótce w luksusowym apartamencie odkryto ciało kochanka, który podzielił los bohatera "Nagiego instynktu". Szokująca jest również śmierć kobiety, której DNA zabezpieczono przy tych dwóch poprzednich ofiarach. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Złagodzone kary Logo FOX
Opis (streszczenie): Na terenie Madison Square Park zasztyletowano młodego mężczyznę. Z kolei na schodach prowadzących do Metropolitan Museum of Art została zastrzelona kobieta. Ofiarą w pierwszym przypadku okazuje się syn milionera. Niedawno uniewinniono go od zarzutu gwałtu. Główną podejrzaną staje się jego domniemana ofiara, pielęgniarka. Ślady krwi prowadzą policjantów do jej mieszkania. Ona twierdzi, że jest niewinna. Na jej niekorzyść przemawia jednak to, że każdy z noży wbito bardzo precyzyjnie, co sugeruje, że sprawca zna się na anatomii. Zagadkowe okazuje się także drugie zabójstwo. Sprawca zostawił broń, na której śledczy znajdują wyłącznie odciski palców ofiary. Nie mogą także znaleźć pocisku. Okazuje się, że te dwie sprawy łączy coś istotnego.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Huczne zabójstwo Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas kampanii reklamowej ginie modelka. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną śmierci było porażenie prądem, ale nowojorscy śledczy mają wątpliwości. Mac i Sheldon zastanawiają się dlaczego ofiara nie czuła bólu. Natomiast Lindsay, Stella i Flack zaczynają śledztwo od wyjaśnienia, skąd na miejsce zbrodni trafiły piłeczki tenisowe, których nie było w scenariuszu imprezy. W innej części miasta dochodzi do napadu na bar. Zamaskowany napastnik zabija mężczyznę, który stawił mu opór i poważnie rani barmankę. Detektyw Taylor zastanawia się, co mogło spowodować taką reakcję złodzieja. Analiza mikroskopijnych śladów zabezpieczonych na ubraniu rannej dziewczyny dostarcza interesujących odpowiedzi...
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
13:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Jedno wesele i pogrzeb Logo FOX
Opis (streszczenie): W Central Parku odbywa się luksusowe przyjęcie weselne, ale nagle dochodzi do rodzinnej sprzeczki. Po niej panna młoda znajduje swojego wybranka, Bretta Dohna, martwego. Na miejsce zbrodni przybywa ekipa CSI, która dochodzi do wniosku, że Brett zginął wcześniej, a jego ciało zostało przeniesione do parku. Tymczasem Stella dostaje paczkę, w której znajdują się kawałki układanki. Na niektórych z nich są ślady krwi. Mac jest przekonany, że ta sprawa jest ściśle powiązana z jego prześladowcą, który ma obsesję na tle liczby "333".
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Wydrukowane morderstwo, sez. 9, odc. 11 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Dwie różne ofiary giną od takiego samego, nietypowego narzędzia zbrodni - broni powstałej dzięki drukarce 3D. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.189 Blood Out Logo TV6
Opis (streszczenie): Dziewiąty – i ostatni jak dotąd - sezon jednego z najpopularniejszych seriali telewizyjnych na świecie, a w nim kolejne pasjonujące śledztwa grupy najwyższej klasy specjalistów z dziedziny kryminalistyki. Główny bohater, detektyw Mac Taylor (w tej roli zdobywca Emmy i Złotego Globu, Gary Sinise), z pomocą grupy oddanych i utalentowanych współpracowników, z mikroskopijnych śladów odkrytych na miejscu zbrodni odtwarza przebieg wydarzeń, sprawiając, że niedostrzegalne gołym okiem drobiazgi stają się kamieniami milowymi w prowadzonych dochodzeniach i niezbitymi dowodami w sądzie.   Dla małoletnich od lat 16
/ USA, / 2012
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 16 - Serce ze szkła Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 17 - Arka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.190 The Real McCoy Logo TV6
USA, / 2012
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 18 - Magiczna sztuczka Logo FOX
Czas trwania: 54min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
23:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 19 - Wino i karaluchy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
Reklama

2018-11-19

00:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 20 - Co nas jeszcze czeka Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 19 - Wino i karaluchy Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 20 - Co nas jeszcze czeka Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Jedno wesele i pogrzeb Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Problem z bohaterami Logo FOX
Opis (streszczenie): Stella, Danny i Lindsay pracują nad sprawą morderstwa w metrze. Podczas oględzin miejsca zbrodni pociąg nagle rusza z miejsca. Pozostali na peronie policjanci nie mogą zatrzymać składu i śledczy z nowojorskiego biura CSI zostają uwięzieni w pędzącym wagonie. Stella jest przekonana, że za wszystkim stoi "rozmówca nr 333", który prześladuje Maca od miesięcy. Tymczasem Mac stopniowo domyśla się, że dziwne telefony, które dostaje w nocy, mają związek z jego przeszłością. Wskazówki wiodą go do Chicago i budynku Tribune Building. Na miejscu detektyw znajduje częściowo zmumifikowane zwłoki zwisające z sufitu w opuszczonym biurze. Na ścianie widzi napisaną wiadomość "tchórz" i znajduje zakrwawioną dziecięcą koszulkę.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
Opis (streszczenie): W nocnym klubie od wybuchu cygara ginie znany biznesmen Essex Palmer. Jego śmierć ma związek z inną tragedią, która wydarzyła się przed laty. Podczas gdy Lindsay, Stella i Flack prowadzą śledztwo w tej sprawie, Danny wybiera się z Rubenem, dziesięcioletnim chłopcem z sąsiedztwa na przejażdżkę rowerową ulicami Nowego Jorku. Gdy dziecko przejeżdża obok sklepu, w środku ma miejsce napad rabunkowy. Uzbrojony mężczyzna strzela do sprzedawcy i ucieka w kierunku metra. W zamieszaniu Ruben zostaje śmiertelnie ranny. Danny przeżywa szok...
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 21 - Wadliwa przeszłość Logo FOX
Opis (streszczenie): Odkryto zwłoki młodej kobiety. Okoliczności zbrodni wskazują, że padła ofiarą seryjnego mordercy, Claya Dobsona, który niedawno został zwolniony z więzienia. Wypuszczono go, gdy okazało się, że policjant, który go aresztował również złamał prawo. Detektyw Taylor przyczynił się do skazania skorumpowanego funkcjonariusza i czuje się odpowiedzialny za tragedię zamordowanej kobiety. Tymczasem na policję zgłasza się młody mężczyzna, który twierdzi, że został otruty. Badania potwierdzają, że w jego organizmie znajduje się śmiertelna dawka rycyny.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 22 - Stara sprawa Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac jest podejrzewany o zabójstwo Claya Dobsona, który zginął spadając z dachu wieżowca. Detektyw musi wytłumaczyć, co naprawdę przydarzyło się podejrzanemu, którego ścigał. Stella także jest w poważnych tarapatach i może stracić pracę. Na światło dzienne wychodzi nierozwiązana sprawa sprzed lat, w którą może być zamieszana. Tymczasem nowojorscy detektywi badają śmierć mężczyzny, który zginął w przebraniu anioła.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-11-20

04:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 21 - Wadliwa przeszłość Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 22 - Stara sprawa Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Problem z bohaterami Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - I nie żyli długo i szczęśliwie Logo FOX
Opis (streszczenie): Fiona Chisolm, właścicielka ekskluzywnego hotelu, zostaje zamordowana. Kobieta była znienawidzona przez swoich pracowników, więc każdy z jej podwładnych jest potencjalnym podejrzanym. Ekipa CSI na miejscu zbrodni szuka dowodów. Tej nocy w Nowym Jorku ma miejsce jeszcze jedno morderstwo. Ciało młodej dziewczyny w nocnej koszuli zsuwa się z dachu szkolnego autobusu na maskę taksówki. Mac podejrzewa, że ma to związek z serią tajemniczych włamań do miejskich przedszkoli.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 23 - ...co tobie niemiłe Logo FOX
Opis (streszczenie): Zostaje znalezione ciało młodego mężczyzny. Podejrzenie pada na sławnego tenisistę, Johna McEnroe'a. Nowojorscy CSI rozpoczynają śledztwo. Tymczasem trwa proces w sprawie śmierci Claya Dobsona, w którym głównym oskarżonym jest Mac Taylor. Stella, Danny i inni jego współpracownicy starają się zeznawać na jego korzyść. Nie jest to takie proste, bo wydaje się, że szefostwo policji zdecydowało się uczynić z niego kozła ofiarnego...
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
Reklama
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 24 - Śnieżyca Logo FOX
Opis (streszczenie): Flack wraz z oddziałem specjalnym przechwytuje dużą ilość kokainy. W odpowiedzi przestępcy z narkotykowego gangu atakują budynek CSI. Policjanci muszą rozwiązać sytuację zakładników i pomóc Stelli i Macowi uwięzionym wewnątrz. Okazuje się, że dramatyczna jest również sytuacja zakładników w innej części Nowego Jorku. Na Brooklynie Danny dołącza do ekipy śledczej i wpada w zasadzkę...
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Cywilizowane kłamstwa, sez. 9, odc. 12 Premiera Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Podczas napadu ginie policjant po służbie i detektywi muszą ustalić, czy główny świadek jedynie widział zajście, czy był jednym ze sprawców. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

2018-11-21

04:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - I nie żyli długo i szczęśliwie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 23 - ...co tobie niemiłe Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 24 - Śnieżyca Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - I nie żyli długo i szczęśliwie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Wszystko zostaje w rodzinie Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac Taylor i jego ekipa prowadzą dwie sprawy. W pierwszej badają śmierć studentki, która zginęła od strzału oddanego z pobliskiego domu. W drugiej szukają winnego morderstwa pewnego sędziego. Detektywi analizują dowody i ustalają, że obie sprawy są ze sobą powiązane. Lindsay jest przygaszona i martwi się o Danny'ego. Nie przyszedł do pracy i od czasu tragicznej śmierci Rubena Sandovala nie odbiera telefonów. Flack postanawia go odwiedzić i odkrywa, że Danny zniknął zabierając ze sobą służbową broń...
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac Taylor, szef nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, powraca po dłuższej przerwie z Londynu, gdzie miał nadzieję ułożyć sobie życie prywatne. Otrzymuje wiadomość o morderstwie przy Statui Wolności. Na miejscu śledczy znajdują zwłoki strażniczki i zabalsamowane ciało młodego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał ktoś, kto szuka rozgłosu i że zamorduje kolejne dwie osoby. Tymczasem Mac zaczyna odbierać tajemnicze telefony w środku nocy.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Głębia Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas jazdy na skuterach wodnych młodzi ludzie trafiają na zwłoki nurka. Autopsja potwierdza, że mężczyznę otruto. Mac i Stella docierają do szkoły nurkowania, w której zamordowany pracował. Poznają jego klientów, wśród których jest zamożny jubiler. Mac przyznaje się Stelli do głuchych telefonów, które nękają go jeszcze od pobytu w Londynie. Tymczasem Danny i Sheldon - podążając tropem zamordowanego nurka - schodzą na dno i znajdują wrak statku sprzed wieków, a w nim skarb. Stella odwiedza antykwariusza i poznaje czarującego Drew Bedforda. Nie przeczuwa, jak bardzo ta znajomość zaważy na losach ich wszystkich.
Czas trwania: 49min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-11-22

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Głębia Logo FOX
Czas trwania: 49min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - I nie żyli długo i szczęśliwie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Wszystko zostaje w rodzinie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Igranie z zapałkami Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektywi nowojorskiego CSI prowadzą dwa śledztwa. W pierwszym badają okoliczności tragicznego wypadku, jakiemu ulega mężczyzna uprawiający sporty ekstremalne. Druga sprawa dotyczy śmierci młodej kobiety w miejskiej toalecie. Ślady na miejscu zbrodni wskazują na mężczyznę, który odsiaduje dożywotni wyrok za zabójstwo. Stella przeprowadza dodatkowe badanie DNA i dochodzi do wniosku, że może on być być jednak niewinny. Wszystko wskazuje też, że niesłusznie został aresztowany przed pięcioma laty. Jeśli to szokujące odkrycie potwierdzi się, w Nowym Jorku grasuje seryjny morderca...
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Umiera się tylko raz Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektyw Flack przebywa u swojej dziewczyny. Do mieszkania zakrada się złodziej. Przyłapany na kradzieży, ucieka samochodem. Policjant rusza za nim w pościg, ale nie udaje mu się dogonić włamywacza. Przestępca wkrótce zostaje znaleziony martwy. Ślady opon zabezpieczone na miejscu zbrodni sugerują, że ciało ofiary zostało podrzucone. Detektyw Taylor i jego drużyna rozpoczynają dochodzenie. Okazuje się, że wcześniej okradzione zostało mieszkanie szefa nowojorskiej policji - Brighama Sinclaira (Mykelti Williamson). Wkrótce ma miejsce następne włamanie i przestępcy ponownie udaje się zbiec. Mac odbiera anonimowe telefony. W jednym z nich dowiaduje się, że będzie następnym celem. Ktoś też włamuje się do wewnętrznej sieci komputerowej laboratorium CSI.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Nie ma już czasu Logo FOX
Opis (streszczenie): W laboratorium CSI zjawia się mężczyzna, który twierdzi, że przybywa z przyszłości. Zapowiada, że za dwadzieścia cztery godziny zabije niejakiego Kevina Murray'a, a potem sam pada martwy. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo. Flack odnajduje niedoszłą ofiarę - całą i zdrową. Kevin stawia się na posterunku policji, ale nie rozpoznaje swojego domniemanego zabójcy. Sheldon i Mac udają się do domu zmarłego mężczyzny. Okazuje się, że był on genialnym wynalazcą i zbudował wehikuł czasu... Tymczasem Danny usiłuje rozwikłać zagadkę śmierci klientki supermarketu, która zmarła podczas zakupów. Stella otrzymuje niezwykły prezent i zaproszenie na randkę. Ma wątpliwości, czy powinna je przyjąć. Mac radzi jej, by zapomniała o przeszłości i cieszyła się życiem.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
23:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 21 - Wadliwa przeszłość Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-11-23

00:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 22 - Stara sprawa Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
01:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 23 - ...co tobie niemiłe Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
02:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 24 - Śnieżyca Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
03:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Umiera się tylko raz Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Nie ma już czasu Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Wszystko zostaje w rodzinie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Igranie z zapałkami Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Poszukiwana żywa lub martwa Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac Taylor i jego ekipa ścigają seryjną morderczynię. Anonimowa osoba zdradza przez telefon miejsce, w którym ukrywa się poszukiwana. Gdy detektywi przybywają na miejsce znajdują ciało młodej kobiety. Mac rozpoznaje w niej podejrzaną. Podczas autopsji okazuje się, że była ona torturowana i odurzana narkotykami, a jej twarz została poddana operacji plastycznej. Sprawa wydaje się na tyle skomplikowana, że Taylor spotyka się ze swoją dobrą znajomą - Jordan Gates (Jessalyn Gilsig), która odpowiada za ochronę burmistrza.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - W głąb króliczej dziury Logo FOX
Opis (streszczenie): W magazynie manekinów zostają odkryte zwłoki młodej kobiety, która wygląda jak ogromna lalka. Okazuje się, że była przed śmiercią torturowana. Adam rozpoznaje w niej Wenus - postać wirtualną, stworzoną na potrzeby gry internetowej o nazwie "Second Life". Śledczy odkrywają, że w nocy, gdy zginęła, była umówiona po raz pierwszy w realnym świecie ze znajomym z internetu. Stella i Danny docierają do mężczyzny, który mówi, że dziewczynę zamordował ktoś, kto teraz używa jej awatara. Mac musi włączyć się do internetowej gry, by znaleźć mordercę w wirtualnej rzeczywistości. Przełom następuje, gdy dzięki badaniom batalistycznym Sheldon ustala, że z tej samej broni zginął też pewien sędzia z New Jersey oraz kilka innych osób.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Bu! Logo FOX
Opis (streszczenie): Dochodzi do zbrodni w nawiedzonym domu w Amityville na Long Island, który był miejscem akcji serii popularnych horrorów. W holu znaleziono ciała dwóch chłopców oraz ich rodziców. Nie wiadomo, czy było to morderstwo, czy zbiorowe samobójstwo. Lindsay i Danny podchodzą do śledztwa ze sceptycyzmem właściwym naukowcom. Jednak sceneria domu działa na wyobraźnię i trudno pozbyć się lęku. W pewnym momencie zjawia się przed nimi stara kobieta sprawiająca wrażenie obłąkanej. Mówi, że ostrzegała wymordowaną rodzinę przed zamieszkaniem w tym domu. Nagle staruszka ucieka sekretnym przejściem. Tymczasem Mac, Stella i Flack rozpoczynają dochodzenie w sprawie martwego mężczyzny. Autopsja potwierdza, że zmarł on dwa razy.
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.191 Command+P Logo TV6
USA, / 2013
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.192 Civilized Lies Logo TV6
USA, / 2013

2018-11-24

14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 21 - Wadliwa przeszłość Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 22 - Stara sprawa Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 23 - ...co tobie niemiłe Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
17:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 24 - Śnieżyca Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Czy mnie teraz słyszysz? Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.193 Nine Thirteen Logo TV6
USA, / 2013
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.194 White Gold Logo TV6
USA, / 2013

2018-11-25

05:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Głębia Logo FOX
Czas trwania: 49min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
06:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Umiera się tylko raz Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Nie ma już czasu Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
08:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - W głąb króliczej dziury Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
09:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Bu! Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Wszystko zostaje w rodzinie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
11:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Igranie z zapałkami Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Poszukiwana żywa lub martwa Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Cywilizowane kłamstwa, sez. 9, odc. 12 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.195 Seth And Apep Logo TV6
USA, / 2013
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Głębia Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.196 Blood Actually Logo TV6
USA, / 2013
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Umiera się tylko raz Logo FOX
Czas trwania: 54min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Nie ma już czasu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
23:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - W głąb króliczej dziury Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-11-26

00:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Bu! Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - W głąb króliczej dziury Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Bu! Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Igranie z zapałkami Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Poszukiwana żywa lub martwa Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Po sąsiedzku Logo FOX
Opis (streszczenie): Wybucha pożar w budynku, w którym mieszka detektyw Stella Bonasera. Kobieta naraża własne życie, by ratować z płomieni dzieci swojej sąsiadki. Dochodzenie potwierdza, że nie było to przypadkowe zdarzenie. Ofiarą tragedii jest kobieta. Specjalistyczne analizy w laboratorium sugerują jednak, że nie zginęła ona na skutek pożaru, ale została wcześniej zamordowana. Stella odwiedza mieszkanie ofiary i znajduje karteczki, na których ktoś napisał: "Pomóż mi". W ten sposób dowiaduje się o dramacie, który przez lata rozgrywał się za ścianą...
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Złagodzone kary Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Huczne zabójstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Cywilizowane kłamstwa, sez. 9, odc. 12 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny

2018-11-27

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Złagodzone kary Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Huczne zabójstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Poszukiwana żywa lub martwa Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Po sąsiedzku Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Jak woda na morderstwo Logo FOX
Opis (streszczenie): Na plaży zostaje znalezione martwy rekin i ciało dziewczyny. Wkrótce zostają odkryte kolejne zwłoki młodej kobiety. Ofiary jak i sposób popełnienia obu zbrodni mają ze sobą wiele wspólnego. Okazuje się, że obie kobiety zajmowały się handlem nieruchomościami. Tymczasem laboratorium kierowane przez detektywa Taylora ubiega się o przedłużenie licencji i przez cały czas trwania dochodzenia pracę śledczych obserwuje inspektor Shelby (Kristen Dalton). Kobieta uważa, że kryzys w związku Lindsay i Danny'ego może fatalnie zaważyć na ich badaniach. Stella i Don Flack trafiają na wyjątkowy pokaz mody.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Jedno wesele i pogrzeb Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Problem z bohaterami Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dziewięć i trzynaście, sez. 9, odc. 13 Premiera Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Z wieżowca spada mężczyzna. Tajemniczy nieznajomy przekazuje Jo wstrząsającą wiadomość. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

2018-11-28

03:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Po sąsiedzku Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Jedno wesele i pogrzeb Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Problem z bohaterami Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Po sąsiedzku Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Jak woda na morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Wyznania Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas zakończenia roku w pewnej szkole zostaje zamordowany zatrudniony tu doradca, Robert Greggs. Dochodzenie prowadzi Stella Bonasera. Rozpoczyna je od konfiskaty telefonów komórkowych uczniów. Wkrótce okazuje się, że licealiści mają swobodny dostęp do alkoholu i narkotyków. Szkolne laboratorium okazuje się miejscem hodowli używek, a pralnia wejściem do nielegalnego kasyna. Tymczasem Mac Taylor kontynuuje rozwiązywanie zagadki seryjnego mordercy, który zwabia swoje ofiary do taksówki i truje je tlenkiem węgla.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - I nie żyli długo i szczęśliwie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-11-29

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - I nie żyli długo i szczęśliwie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Jak woda na morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Wyznania Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Faul osobisty Logo FOX
Opis (streszczenie): Zostaje znaleziona kolejna ofiara seryjnego mordercy, który swoich zbrodni dokonuje w taksówce. Znów zabił tlenkiem węgla niewinną osobę. Detektyw Taylor oficjalnie doradza nowojorczykom, by korzystali z metra, dopóki drużyna CSI nie wytropi psychopaty. Jednocześnie Mac sugeruje synowi swojej zmarłej żony, który prowadzi serwis internetowy poświęcony przemocy w Nowym Jorku, by nie wtrącał się do śledztwa, bo to śmiertelnie niebezpieczne. Niestety, Reed Garrett nie słucha tych ostrzeżeń... Tymczasem Danny i Flack rozpoczynają dochodzenie w sprawie śmierci młodego mężczyzny podczas meczu koszykarskiego.
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Wszystko zostaje w rodzinie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Igranie z zapałkami Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
23:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Złagodzone kary Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny

2018-11-30

00:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Huczne zabójstwo Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
01:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Jedno wesele i pogrzeb Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
02:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Problem z bohaterami Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
03:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Wszystko zostaje w rodzinie Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Igranie z zapałkami Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Wyznania Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Faul osobisty Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 20 - Taksówka Logo FOX
Opis (streszczenie): "Morderca z taksówki" popełnia kolejną zbrodnię - zabija policjanta z Jersey. Na miejscu przestępstwa Danny zwraca uwagę na pewien ślad, który prowadzi do korporacji taksówkowej. Gdy Stella i Don tam docierają, spotykają się z wyraźną niechęcią. Podczas autopsji ofiary okazuje się, że sposób dokonania zabójstwa różni się od poprzednich morderstw. Tymczasem na stronie internetowej redagowanej przez Reeda Garretta, kolejny raz pojawiają się informacje znane dotąd wyłącznie śledczym. Mac postanawia porozmawiać z redaktorem, by dowiedzieć się, skąd ten czerpie swoje informacje. Wkrótce okazuje się, że dziennikarz został porwany...
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Poszukiwana żywa lub martwa Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Po sąsiedzku Logo FOX
Czas trwania: 52min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.197 Today Is Life Logo TV6
USA, / 2013
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.1 Blink Logo TV6
Opis (streszczenie): Dramat kryminalny. „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” nawiązują do niezwykle popularnych „CSI: Kryminalnych zagadek Miami”, powstały na kanwie „Kryminalnych zagadek Las Vegas”. W mieście, które nigdy nie zasypia, nigdy nie odpoczywa, i w którym żyje ponad 8 milionów ludzi wszystkich ras, narodowości i religii – w Nowym Jorku dochodzi do wielu przestępstw tak tajemniczych, nieprawdopodobnych i intrygujących, że do rozwiązania tych zagadek potrzebni są najwyższej klasy profesjonaliści w policji. Parę głównych bohaterów tego serialu również grają prawdziwe gwiazdy kina i telewizji: Gary Sinise - nominowany do Oscara, zdobywca Złotego Globu oraz Emmy (m.in. za role w filmach: „Forrest Gump”, „Truman”) oraz nominowana do nagrody Emmy, Melina Kanakaredes (znana z serialu – „Powrót do Providence”). Detektywi: Mack „Mac” Taylor (Gary Sinise) i Stella Bonasera (Melina Kanakaredes), których doświadczenie i poświecenie w pracy są godne podziwu, zawsze też mogą liczyć na pomoc kompetentnego zespołu ekspertów. Nowojorskie laboratorium kryminalistyczne dysponuje najnowocześniejszym sprzętem i do analizy dowodów wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki. Wszystkich śledczych łączy ten sam szlachetny cel i upór w poszukiwaniu prawdy. Obserwując ich podczas śledztwa nad kolejną zbrodnią poznamy inne, nieznane, mroczne oblicze nowojorskiej metropolii. Ludzie mogą kłamać, dowody nigdy... Pierwsza wstrząsająca zagadka. Detektyw Mac Taylor odkrywa ciało kobiety zaginionej w Brooklyn Heights. Gdy wkrótce wśród śmieci odnajdują drugie zwłoki podobnie okaleczone, staje się jasne, że w Nowym Jorku grasuje seryjny morderca, który przed uśmierceniem więzi swoje ofiary... .   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2004

2018-12-01

14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 7 - Złagodzone kary Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 8 - Huczne zabójstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 9 - Jedno wesele i pogrzeb Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
17:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 10 - Problem z bohaterami Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 11 - Dziecięca zabawa Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.2 Creatures of the night Logo TV6
Opis (streszczenie): Młoda kobieta została brutalnie zgwałcona w Central Parku. Przeżyła, ale nic nie pamięta. Detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo) mają dodatkowo utrudnione zadanie, bo miejscem popełnienia przestępstwa może być każdy zakątek tego, liczącego ponad 800 akrów kompleksu. Ale do analizy dowodów zbrodni mają do dyspozycji najnowsze zdobycze techniki, potrafią więc wskazać miejsce gwałtu z dokładnością do ...jednego kwiatka. To jednak dopiero początek śledztwa, pełnego zaskakujących zwrotów akcji. Tymczasem, detektywi Mac Taylor (Gary Sinise) i Aiden Burn (Vanessa Ferlito) podejmują dochodzenie w sprawie morderstwa dilera narkotyków i zarazem narkomana. Podczas autopsji dr Sheldon Hawkes odkrywa na ciele denata pewne niepokojące ślady...   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2004
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.3 American dreamers Logo TV6
Opis (streszczenie): Za sprawą makabrycznego żartu wychodzi na jaw pewna zbrodnia z przeszłości. Najpierw do miejskiego autobusu ktoś podrzuca czaszkę, a potem grupa śledcza odkrywa resztę kości młodego mężczyzny w piwnicy, sąsiadującej z dworcem autobusowym przy Time Square. Detektywi Mac Taylor (Gary Sinise) i Stella Bonasera (Melina Kanakaredes) muszą przede wszystkim określić, jak długo zwłoki spoczywały w tym miejscu i równie pieczołowicie badają, w jaki sposób ofiara została zamordowana. A to bynajmniej nie przybliża ich do rozwiązana tej wyjątkowo tajemniczej sprawy, w 1984 roku do Nowego Jorku przyjechało bowiem wielu młodych ludzi, żądnych wrażeń. Najprostszą drogą wydaje się przejrzenie listy zaginionych z tego okresu, ale prawda okaże się o wiele bardziej skomplikowana i przerażająca.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2004

2018-12-02

05:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 12 - I nie żyli długo i szczęśliwie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
06:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 13 - Wszystko zostaje w rodzinie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
07:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 14 - Igranie z zapałkami Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
08:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 15 - Poszukiwana żywa lub martwa Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
09:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 16 - Po sąsiedzku Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
10:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 17 - Jak woda na morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
11:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 18 - Wyznania Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 19 - Faul osobisty Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 20 - Taksówka Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.4 Grand master Logo TV6
Opis (streszczenie): Gdy najgorętszy nowojorski DJ zostaje znaleziony martwy na chwilę przed ogłoszeniem jego zwycięstwa w rywalizacji o prymat w nowojorskim hip-hopie, wszyscy artyści z jego otoczenia wydają się podejrzani. Aby rozwiązać tę zagadkę, detektyw Mac Taylor (Gary Sinise) musi zagłębić się w kompletnie mu nieznany świat gróźb, zastraszania i upokorzeń, zanim artysta osiągnie sukces i podpisze intratny kontrakt. Talent nie uratuje go przed najgorszym... Tymczasem, detektywi Stella Bonasera (Melina Kanakaredes) i Danny Messer (Carmine Giovinazzo) prowadzą śledztwo w sprawie śmierci projektanta mody, który został znaleziony martwy w basenie w swoim apartamencie. Wcześniejszą noc spędził w restauracji sushi, gdzie dania serwowane są na ciałach nagich modelek. Co mogło mu zaszkodzić?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2004
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dziewięć i trzynaście, sez. 9, odc. 13 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 12 - I nie żyli długo i szczęśliwie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.5 A Man a mile Logo TV6
Opis (streszczenie): Siedemset metrów pod powierzchnią, w tunelu pod ulicą Manhattanu w podziemnej eksplozji ginie robotnik budowlany. Detektyw Mac Taylor i Danny Messer schodzą pod ziemię, by zbadać miejsce zbrodni i znajdują inhalator. Może więc nie był to wypadek, a ofiara zginęła wcześniej. Policjanci odkrywają równie mroczny, panujący na tej budowie specyficzny kodeks moralny, który nawet bratu zamordowanego robotnika każe kłamać. Ale dowody zawsze wskażą prawdziwego sprawcę zbrodni, gdy śledztwo rozpoczynają profesjonaliści z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego. Natomiast, detektyw Stella Bonasera i Aiden Burn badają nie mniej tajemniczy przypadek śmierci pewnej szesnastolatki, która ostatnią noc swojego życia spędziła na klubowej imprezie...   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2004
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 13 - Wszystko zostaje w rodzinie Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2007 / serial kryminalny
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 14 - Igranie z zapałkami Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
23:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 15 - Poszukiwana żywa lub martwa Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny

2018-12-03

00:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 16 - Po sąsiedzku Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 15 - Poszukiwana żywa lub martwa Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 16 - Po sąsiedzku Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 19 - Faul osobisty Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 20 - Taksówka Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 21 - Zakładnik Logo FOX
Opis (streszczenie): Młody mężczyzna (Elias Koteas) napada z bronią w ręku na jeden z nowojorskich banków. Po przedostaniu się do sejfu, zamiast pieniędzy znajduje martwego dyrektora placówki. Okazuje się, że ofiarą jest Walter Pelham, który zginął od strzału w głowę. Żaden ze świadków napadu nie słyszał jednak, aby to napastnik strzelał. Przestępca wpada w panikę i bierze zakładników. Żąda samochodu i przybycia śledczego z CSI. Upiera się, że jest niewinny i nie zamierza ponosić odpowiedzialności za morderstwo. Mac zgłasza się do tej misji w zamian za uwolnienie jednej z przetrzymywanych osób. Don Flack i Stella usiłują powstrzymać Jacksona, szefa oddziału SWAT przed wejściem do akcji jego ludzi, co mogłoby się skończyć tragicznie dla Taylora. Sid i Sheldon przeprowadzają wirtualną autopsję ciała Pelhama i odkrywają interesujący trop. Tymczasem przestępca jest coraz bardziej zdesperowany...
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 17 - Jak woda na morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 18 - Wyznania Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Dziewięć i trzynaście, sez. 9, odc. 13 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny

2018-12-04

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 17 - Jak woda na morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 18 - Wyznania Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 20 - Taksówka Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 21 - Zakładnik Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 1 - Cała prawda Logo FOX
Opis (streszczenie): Mac Taylor budzi się z dala od nowojorskiej metropolii w samochodzie zanurzonym w wodzie, a na siedzeniu obok dostrzega ludzkie zwłoki. Detektyw nie potrafi sobie przypomnieć, jak znalazł się w tym miejscu. Wszystko wskazuje na to, że Joe kłamał i to on przygotował całą mistyfikację. Próbował też zastrzelić Maca. Stella wraz z zespołem CSI odnajdują Taylora i rozpoczynają dochodzenie. Dowody znalezione na miejscu pomagają odtworzyć przebieg wypadków, a obrażenia pośmiertne, odkryte podczas autopsji martwego przestępcy przez dr Sida Hammerbacka, sugerują nowy trop. Technik laboratoryjny Adam Ross ustala numer rejestracyjny i markę auta, którym odjechał Joe. Odkrywa, że to samochód należący do siostry detektywa z wydziału zabójstw, Dona Flacka. Ten przeżywa szok na myśl, że Samantha może być zamieszana w sprawę kradzieży.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 19 - Faul osobisty Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 20 - Taksówka Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Białe złoto, sez. 9, odc. 14 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): Śledztwo w sprawie morderstwa pracownika pizzerii naprowadza ekipę na trop grupy szmuglującej narkotyki. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

2018-12-05

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 19 - Faul osobisty Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 20 - Taksówka Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 21 - Zakładnik Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Cała prawda Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Pasjonująca lektura Logo FOX
Opis (streszczenie): Podczas koncertu rockowego w parku dochodzi do zamieszek. Na miejscu ginie niewinna kobieta. Przy pomocy szczegółowych badań udaje się ustalić, że prawdziwą przyczyną jej śmierci było niebezpieczne promieniowanie. Mac musi szybko odnaleźć źródło tej zagadkowej śmierci, aby uratować członka swojego zespołu. Trop prowadzi do biblioteki, gdzie są wykorzystywane specjalne substancje do archiwizacji starych woluminów.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 21 - Zakładnik Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 5, odc. 1 - Cała prawda Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny

2018-12-06

07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 21 - Zakładnik Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Cała prawda Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Cała prawda Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Pasjonująca lektura Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Turbulencje Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektyw Taylor leci do Waszyngtonu, gdzie ma zeznawać przed sądem. Gdy odkrywa, że na pokładzie samolotu popełniono morderstwo, a przy ofierze znajduje odznakę szeryfa federalnego, rozpoczyna dochodzenie. Na liście pasażerów brak nazwiska zabitego stróża prawa, a jego rysopis bardziej pasuje do innego ciała, które właśnie zostało odkryte w motelu. Mac kontaktuje się z laboratorium kryminalistycznym. Stella ustala, że przesłane przez niego odciski palców ofiary należą do poszukiwanego handlarza narkotyków. Adam znajduje zaginioną broń prawdziwego szeryfa, a autopsja potwierdza, że zamordowany kryminalista wcześniej brał udział w bójce w motelu. Mac i jego ekipa mają czterdziestu potencjalnych świadków i podejrzanych jednocześnie, i niewiele czasu, by ustalić, który z nich miał motyw, by popełnić zbrodnię.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Pasjonująca lektura Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Turbulencje Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
23:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 17 - Jak woda na morderstwo Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny

2018-12-07

00:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 18 - Wyznania Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
01:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 19 - Faul osobisty Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
02:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 20 - Taksówka Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
03:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 4, odc. 21 - Zakładnik Logo FOX
Czas trwania: 50min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Pasjonująca lektura Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
07:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Turbulencje Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
12:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Pasjonująca lektura Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
13:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Turbulencje Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Seks, kłamstwa i silikon Logo FOX
Opis (streszczenie): Nielegalna impreza uliczna kończy się śmiertelnym pobiciem kobiety. Dowody wskazują, że była ona specjalistką w rozwiązywaniu problematycznych sytuacji. Jej klientami byli zamożni i wpływowi ludzie z Manhattanu.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Seks, kłamstwa i silikon Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Cena życia Logo FOX
Opis (streszczenie): Detektyw Taylor i jego zespół badają okoliczności śmierci młodego archeologa, Jamesa Suttona. Obok ciała ofiary zostaje znaleziona starożytna grecka moneta. Adam i Danny odkrywają na miejscu zbrodni tajne przejście do hotelowego apartamentu prezydenta Roosevelta. W trakcie śledztwa detektywi poznają świat poszukiwaczy skarbów i tajemnic z przeszłości. Okazuje się, że bycie sławnym archeologiem nie jest czasem takie trudne, jak mogłoby się wydawać...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2008 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.6 Outside man Logo TV6
Opis (streszczenie): W pewnym barze na Brooklynie odkryto zwłoki kilku pracujących tam osób, tylko dwoje zdołało przeżyć – wszyscy mieli torby foliowe na głowach i ręce skrępowane taśmą samoprzylepną, a sprawca upozorował napad rabunkowy. Tym razem przybyły na miejsce zbrodni, detektyw Mac Taylor pozwala się wykazać swoim podwładnym. W dowód jego zaufania dochodzenie przejmują detektyw Danny Messer i Aiden Burn i na początek ustalają, że bar był zamknięty od wewnątrz, co mogłoby sugerować „robotę” kogoś z personelu. Jeden z ocalonych wydaje się potwierdzać tę hipotezę, bo był już notowany. Kluczem do rozwiązania tej zagadki wydaje się odtworzenie przebiegu wypadków, a najcenniejszych dowodów dostarczą ...śmieci. Nawet pyłek kwiatowy nie umknie uwadze śledczych. Tymczasem Mac i detektyw Stella Bonasera rozpoczynają śledztwo w sprawie porzuconej ...ludzkiej kończyny dolnej. Odnajdują resztę ciała tego mężczyzny w jego własnym łóżku. Jest już martwy. Tropy wzajemnie się wykluczają, ale jedno podstawowe pytanie pozostaje. Policjantów zastanawia, czemu ktoś amputował zdrową część nogi?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2004
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.7 Rain Logo TV6
Opis (streszczenie): W Chinatown trzech zamaskowanych sprawców przebiło się przez ścianę i włamało do niewielkiego banku, by okraść skarbiec depozytowy. Ale doszło do eksplozji i dwóch z nich zginęło w pożarze po wybuchu butli z gazem. W wyniku strzelaniny ucierpiał też jeden ze strażników. Trzeci włamywacz został ranny, zdołał jednak zbiec. Deszcz zmył ślady, ale detektywi: Mack „Mac” Taylor i Stella Bonasera oraz zespół ekspertów z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego nie dają za wygraną i rozpoczynają żmudne śledztwo, które przynosi zaskakujące rezultaty. Stellę intryguje dziwny ślad po oparzeniu na dłoni jednego ze sprawców. Podążając tym tropem, ustalają, że w napad była wplątana osoba z personelu. Ale czemu samotna matka z dobrą posadą miałaby okraść bank, w którym pracuje? Może to włamanie zostało poprzedzone uprowadzeniem? Tymczasem Danny, analizując tory pocisków na miejscu zbrodni, odkrywa coś dziwnego...   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA , Kanada, / 2004

2018-12-09

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Białe złoto, sez. 9, odc. 14 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny

2018-12-10

23:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Białe złoto, sez. 9, odc. 14 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny

2018-12-11

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Set i Apofis, sez. 9, odc. 15 Logo 13 Ulica
Opis (streszczenie): D.B. Russell z Las Vegas leci do Nowego Jorku, by pomóc Macowi w odnalezieniu porywaczy Christine. Gościnnie wystąpi Ted Danson. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

Audycje powiązane z CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku.
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info