Reklama

CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-25

22:00 Trwa...  CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Niewypowiedziane, sez. 9, odc. 4 Premiera Logo 13 Ulica
Dochodzi do nieudanej próby zamachu na pewnego polityka. Tymczasem broń, z której do niego strzelano, ma związek ze śmiercią młodej dziewczyny.
/ 2012 / dramat kryminalny

2018-09-26

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 15 - Formuła Logo FOX
Podczas pokazowego wyścigu bolidów na ulicach Manhattanu dochodzi do poważnego wypadku. Legendarny kierowca Davi Santos w ciężkim stanie trafia do szpitala. Okazuje się, że tuż przed imprezą ktoś wysłał do niego listy z pogróżkami. Stella ustala nazwisko nadawcy anonimu. Wychodzi na jaw, że groził on również kongresmenowi popierającemu wyścigi. Podczas przeszukania ciężarówki, którą przewożony był bolid, Mac i Don odkrywają ślady włamania. Śledczy podejrzewają rywalkę Santosa, Lizę Gray (Danica Patrick), która rok wcześniej omal nie zginęła przez niego podczas wyścigu w Monako. Dziewczyna przyznaje się do szpiegowania konkurencji, ale stanowczo zaprzecza, jakoby chciała zabić konkurenta. Tymczasem burmistrz Nowego Jorku razem z szefami zespołów wyścigowych naciskają na Maca, by jak najszybciej zamknął dochodzenie. Przedłużające się śledztwo grozi bowiem przesunięciem otwarcia sezonu.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 16 - Zasady nieoznaczoności Logo FOX
W nowojorskim hotelu zostają znalezione ciała czterech osób. Podejrzanym jest młody mężczyzna, przyjaciel dwóch ofiar. Policja zatrzymała go na ulicy. Był on pod wpływem narkotyków i miał przy sobie zakrwawioną siekierę. Detektywi odkrywają, że dwie zabite kobiety pracowały dla lokalnego dilera narkotyków. Podczas dochodzenia muszą odtworzyć przebieg tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w hotelowym pokoju.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
Reklama
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 19 - Supermeni Logo FOX
Na jednej z ulic Nowego Jorku zostaje znalezione ciało młodego mężczyzny w stroju Supermana. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Mac i Stella. Okazuje się, że zabity był pacjentem szpitala psychiatrycznego, który przebrany za komiksowego bohatera chciał ratować z opresji mieszkańców miasta. Został zamordowany podczas jednej ze swoich akcji. Detektywi ze zdziwieniem odkrywają na jego ciele drobiny szkła zawierające krypton. Danny i Lindsay badają okoliczności śmierci popularnego futbolisty Tyrella Manna. Znaleziono go martwego w hotelu, na podłodze jego luksusowego apartamentu. W jego pokoju śledczy zabezpieczają DNA dwóch kobiet.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 20 - Bezgłośnie, na głębokich wodach Logo FOX
Anonimowy rozmówca przyznaje się Taylorowi do popełnienia przed laty zbrodni. Chwilę później popełnia samobójstwo. Postępując zgodnie z jego wskazówkami śledczy odkrywają szkielet, ukryty pod płytą boiska na Stadionie Gigantów. Ślady potwierdzają, że to była egzekucja. Wszystko wskazuje na to, że zamordowany mężczyzna padł ofiarą mafijnych porachunków. Obok jego ciała znaleziono broń należącą do bossa gangu Tanglewood, którego Mac już raz aresztował za morderstwo. W grobie zabezpieczono też niedopałek papierosa, a na nim DNA, należące do detektywa Danny'ego Messera. Tymczasem on i Stella i prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa bankiera, którego ciało z licznymi ranami znaleziono w luksusowym pokoju hotelowym. Detektywi ustalają, że wcześniej spotkał się tam z pewną kobietą.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 21 - Wstęp wolny Logo FOX
Podczas koncertu Kid Rocka zostaje zamordowany jego kierowca. Zabójca zastrzelił go, używając jego własnej broni. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą Danny i Lindsay. W kręgu podejrzanych znajdują się gwiazdor i cała jego ekipa. Detektywi zabezpieczają ślady na miejscu zbrodni. W pobliżu zwłok znajdują m.in. należące do Kid Rocka cygaro. Agenci otrzymują wstrząsającą wiadomość. Jadą do mieszkania Stelli. Kobieta jest nieprzytomna. Była torturowana. Jej chłopak, Frankie Mala, został zastrzelony.
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 17 - Żyła złota Logo FOX
Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie dwóch brutalnych morderstw, do których doszło w przeddzień uroczystości z okazji Dnia św. Patryka. Jedną z ofiar jest dziennikarz śledczy Michael Paley. Pisał on o lokalnym światku przestępczym, przenikając do wnętrza kryminalnych organizacji. Trop prowadzi policjantów do firmy, która zajmuje się produkcją sztabek złota dla Departamentu Skarbu USA. Mac ma wreszcie okazje poznać tożsamość kobiety, z którą prowadził nietypową korespondencję.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 18 - Spoczywaj w pokoju Marino Logo FOX
Marina Garito zostaje znaleziona martwa. Wszystko wskazuje na samobójstwo. Stella jest przekonana, że ktoś ją zamordował. Nie wierzy, że kobieta, która od piętnastu lat wytrwale szuka swojego uprowadzonego brata bliźniaka, tak łatwo by się poddała. Detektywi Bonasera i Flack udają się do domu ofiary. Stella zostaje napadnięta przez ukrywającego się w nim mężczyznę. Tymczasem w laboratorium badane są dowody z miejsca śmierci Mariny. Wkrótce śledczy poznają okoliczności jej zgonu...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny

2018-09-27

09:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 17 - Żyła złota Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 18 - Spoczywaj w pokoju Marino Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 21 - Wstęp wolny Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 22 - Prosto do celu Logo FOX
Detektywi Danny i Lindsey zajmują się sprawą morderstwa młodej kobiety przebranej za syrenkę. Jej zwłoki leżały wśród wodorostów. Badania wykazują, że została zabita przed wrzuceniem do wody. Tymczasem Mac i Stella prowadzą dochodzenie w sprawie morderstwa mężczyzny, który żył z dwiema kobietami w oficjalnym trójkącie.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 19 - Odkupienie Logo FOX
Doktor Sheldon Hawkes jedzie do więzienia w Pensylwanii, gdzie ma być świadkiem wykonania wyroku śmierci na Reggiem Tiffordzie. Ostatnim życzeniem mężczyzny było spotkanie z Sheldonem. W rozmowie w cztery oczy przyznaje on, że dziesięć lat temu zabił jego siostrę. Egzekucja jednak nie dochodzi do skutku, gdyż jeden z eskortujących Tifforda strażników traci przytomność i umiera. Okazuje się, że został otruty. Wkrótce w więzieniu wybucha bunt. Osadzonym udaje się wydostać z cel. Wśród uwolnionych jest Shane Casey, seryjny zabójca, który przed laty w odwecie za śmierć swojego brata, brutalnie zamordował kilka niewinnych osób. Sheldon jest w wielkim niebezpieczeństwie. Pomóc mu może tylko jedna osoba...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 20 - Opowieści zza kulis Logo FOX
Pod betonową płytą na placu budowy znaleziono zwłoki mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że został pochowany żywcem. W wyniku sekcji zwłok wychodzi na jaw, że zginął w wyniku uduszenia. Na ciele widoczne są też ślady pobicia. Zespół Maca odkrywa, że ofiarą jest były bokser Joe Carthage. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna brał udział w nielegalnych walkach, które transmitowano w internecie. Śledczy próbują ustalić motyw tego morderstwa.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny

2018-09-28

00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 13 - Piłka w grze Logo FOX
Zespół CSI bada okoliczności śmierci gwiazdy drużyny bieliźnianego futbolu amerykańskiego. Kristen Melvoy została odnaleziona martwa w wannie w szatni. Autopsja wykazuje wstrząs anafilaktyczny. Badanie toksykologiczne nie wykazuje w organizmie zmarłej dziewczyny obecności narkotyków ani alkoholu. Sid przypomina sobie jednak, że kilka miesięcy temu słyszał o podobnym przypadku śmierci innej zawodniczki z tego zespołu, która nagle zasłabła. Teraz dr Hammerback obwinia się, że gdyby poważnie potraktował tamtą sprawę, Kristen nadal by żyła. Uwagę śledczych zwraca też rezerwowa rozgrywająca Meredith Muir, która najbardziej skorzystała na nieobecności swojej faworyzowanej koleżanki. Kristen rywalizowała z nią na boisku, a Natalie romansowała z jej chłopakiem, więc mógł to być dobry motyw zabójstwa.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
Reklama
01:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 14 - Krwista miłość Logo FOX
Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci młodej kobiety. Jej pozbawione krwi ciało z odgryzioną częścią ucha zostało odnalezione w parku. Dochodzenie prowadzi na trop kultu wampirów, do którego należała ofiara. Głównym podejrzanym staje się przywódca sekty, w którego mieszkaniu detektywi znajdują narzędzie zbrodni. Tymczasem zdjęcia wykonane przez ofiarę zmuszają zespół do dalszych poszukiwań.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
02:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 15 - Formuła Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
03:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 16 - Zasady nieoznaczoności Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
04:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 17 - Żyła złota Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 19 - Odkupienie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 20 - Opowieści zza kulis Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 21 - Wstęp wolny Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 22 - Prosto do celu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 23 - Bohaterowie Logo FOX
Danny i Mack przeprowadzają śledztwo w sprawie śmierci pewnego marynarza. Jego ciało odnaleziono w Central Parku. Dochodzenie wykazuje, że mężczyzna wcześniej wdał się w bójkę w barze. Szukał tam swojej dziewczyny, Ellie. W tym czasie Lindsay, Stella i dr Hawkes znajdują spalony samochód ze zwłokami w środku. Właścicielem pojazdu jest Charles Wright, jednak to nie on zginął w pożarze. Zdaniem Sida ofiarą była kobieta.
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 21 - Nietypowi podejrzani Logo FOX
14-letni Nicky zostaje postrzelony i w stanie krytycznym trafia do szpitala. Jego młodszy brat Sam, który był świadkiem zdarzenia, jest w szoku. Pamięta jedynie, że ktoś zaatakował ich, gdy wracali ze szkoły. Chłopak nie potrafi wskazać nikogo z policyjnej kartoteki. Wkrótce dzięki śladom DNA udaje się dotrzeć do kryminalisty wielokrotnie skazanego za rozboje i kradzieże. Flack obawia się, że dowody są za słabe, by go skazać. Tymczasem telefon komórkowy Nicky'ego zostaje namierzony w mieszkaniu mężczyzny przebywającego na zwolnieniu warunkowym. Gdy zespół Maca dociera do niego, ten zaczyna uciekać, co kończy się kolejną tragedią. Wkrótce śledczy dochodzą do wniosku, że dużo wspólnego z tą sprawą ma napad na bank, do którego doszło przed strzelaniną.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 22 - Punkt widzenia Logo FOX
Mac Taylor w swoim mieszkaniu wraca do zdrowia po wypadku na służbie. Ma dużo wolnego czasu, więc może bliżej przyjrzeć się życiu swoich sąsiadów, mieszkających w budynku naprzeciwko. Jest świadkiem tajemniczej wymiany teczek z zagadkową zawartością, do której dochodzi w jednym z obserwowanych przez niego sąsiednich lokali. Tymczasem jego zespół prowadzi śledztwo w sprawie mężczyzny, którego zwłoki znaleziono w toalecie jednego z klubów. Przeglądając zdjęcia denata, Mac dochodzi do wniosku, że kilka godzin wcześniej widział go w lokalu podczas wymiany teczek. Detektyw postanawia śledzić każdy ruch sąsiada, którego on wtedy odwiedził. Wkrótce z wizytą do Maca przychodzi dr Peyton Driscoll (Claire Forlani), jego dawna dziewczyna. Kobieta twierdzi, że prof. Kevin Scott (Gale Harold) jest jej dobrym znajomym. Mimo to postanawia go sprawdzić. W laboratorium zespół ekspertów odkrywa, że przyczyną zgonu mężczyzny była trucizna.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.143 Damned If You Do Logo TV6
Para małżonków została brutalnie pobita w swoim domu. Znaleziono ich w łóżku – jedna ofiara śmiertelna, druga ciężko ranna, ale przytomna. Nawet detektyw Josephine „Jo” Danville, która wcześniej pracowała w wydziale zabójstw FBI, pierwszy raz widzi tak makabryczny obraz. Brak śladów włamania, więc detektyw Mac Taylor prosi ocaloną kobietę, by potwierdziła, czy skrzywdził ich ktoś z rodziny. Czy zna osobę, która zaatakowała ją i jej męża? I matka pokazuje zdjęcie, przedstawiające syna. Billy Travers bawi się w klubie, gdy wkracza tam detektyw Flack. Chłopak zostaje aresztowany pod zarzutem zamordowania ojca i usiłowania zabójstwa matki. Ona go zidentyfikowała, a mimo to Billy uparcie powtarza, że jest niewinny. Wyraźnie jest w szoku na wieść, że doszło do napadu na jego rodziców. Twierdzi też, że od miesiąca nie był u nich. Jego dziewczyna broni go, ale oboje nie mają alibi na dwie godziny, podczas których doszło do tego ataku. Dla detektywa Taylora to przesądza sprawę i czyni z Billy’ego głównego podejrzanego. Ale wtedy dochodzenie dramatycznie się komplikuje, bo do popełnienia tej zbrodni przyznaje się kumplowi z celi pewien kryminalista. Marvin Foster odsiaduje dożywocie. Kilka dni temu zwiał z więzienia, ale poprzedniej nocy został złapany i trafił za kratki, bo dopuścił się innego przestępstwa w pobliżu domu Traversów. Ten mężczyzna nie ma już nic do stracenia, więc podpowiada policji, gdzie ukrył narzędzie zbrodni. Ten trop też jednak zaczyna budzić coraz więcej wątpliwości śledczych z nowojorskiego CSI. Tymczasem dr Sheldon Hawkes i detektyw Lindsay Monroe Messer przyznają, że nie znaleźli żadnych śladów Billy’ego na miejscu zbrodni. Albo syn ofiar był niezwykle ostrożny, albo też oni powinni założyć, że ktoś inny był sprawcą. Zagadką pozostaje również, dlaczego Marvin Foster przyznał się do czegoś, czego najprawdopodobniej nie zrobił? Mac Taylor i jego drużyna muszą raz jeszcze przeanalizować wszystkie dowody. Czy tym razem też wystarczy mikroskopijnej wielkości ślad, by wskazać prawdziwego mordercę?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.144 Sangre por Sangre Logo TV6
Gościnnie w tym odcinku występuje Edward James Olmos jako boss latynoskiego gangu w Nowym Jorku. Luther Devarro po latach spędzonych w więzieniu wraca do domu i zaczynają ginąć ludzie. Detektyw Mac Taylor stoczy z nim śmiertelny pojedynek… Dwanaście godzin wcześniej przed hotelem znaleziono zwłoki portorykańskiego gangstera. Wyskoczył dobrowolnie na ulicę? Mac Taylor i Flack wkraczają do jego hotelowego apartamentu, który wygląda jak pobojowisko. Pantro Torres był przywódcą najsilniejszego ulicznego gangu w Nowym Jorku - El Puno, który kontroluje handel narkotykami we wschodnim Harlemie. Autopsja potwierdza, że Torres dostał dwie kule, zanim wypadł przez okno. Jego ludzie będą szukać zbrojnego rewanżu na wrogach. Detektywi z nowojorskiego CSI muszą pierwsi znaleźć jego zabójcę, bo inaczej w mieście rozpęta się wojna. Jo Danville analizuje jego następców, by zapobiec wybuchowi przemocy na ulicach. I okazuje sie, że jednego z nich detektyw Taylor dobrze zna – brat ofiary, Luther Devarro trafił przez niego piętnaście lat temu za kratki. Mac idzie na spotkanie z nim – wiele ryzykuje, chcąc zapobiec rozlewowi krwi. Badania prowadzone w laboratorium kryminalistycznym przynoszą tymczasem ciekawe odkrycie. DNA, wyodrębnione ze śladu szminki na miejscu zbrodni, wskazuje na Hazel Ortega (Lymari Nadal, “American Gangster”) – dziewczynę z konkurencyjnego gangu, która pracuje w agencji towarzyskiej. Gdy detektyw Flack zabiera ją na przesłuchanie, oboje zostają zatakowani na ulicy. Omal nie dochodzi do tragedii. On wychodzi cało ze strzelaniny, ale dziewczyna jest ranna. Napastnikom najprawdopodobniej chodziło o zastraszenie świadka. A może to była zemsta El Puno? Strzelano do policjanta, tego detektyw Taylor nie zamierza tolerować i teraz już znacznie ostrzej rozmawia z Devarro. Ale Luther znów zapewnia, że nie ma nic wspólnego z ostatnimi “incydentami”. Brak też jakichkolwiek dowodów, by go oskarżyć. Zabójca Torresa nadal jest na wolności. Wszyscy członkowie jego rodziny są podejrzani o to zabójstwo, albo są potencjalnymi ofiarami. Obawy szefa nowojorskiego CSI szybko się potwierdzają. W wybuchu bomby podłożonej w lokalu ginie kolejny z pretendentów do kierowania tym rodzinnym interesem. Kto tak bardzo śpieszy się, by przejąć przywództwo w gangu El Puno?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010

2018-09-29

15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 13 - Piłka w grze Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 14 - Krwista miłość Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
Reklama
17:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 15 - Formuła Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 16 - Zasady nieoznaczoności Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 17 - Żyła złota Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.145 Out of the Sky Logo TV6
Jeden z najbardziej wpływowych nowojorskich adwokatów - Roland Carson (gościnnie w tej roli: Gregory Harrison) przez lata bronił przed sądem kryminalistów. Kto jego teraz przed nimi obroni? W gabinecie Carsona doszło do strzelaniny, w wyniku której zginął człowiek – doskonale znany nowojorskiej policji z powodu licznych konfliktów z prawem. Adwokat też znał go od dawna – ofiara to jego klient, który ostatnio pracował u niego jako ochroniarz. Usiłował powstrzymać dwóch napastników, którzy nadlecieli śmigłowcem i wdarli się do penthouse’u Carsona, by okraść jego sejf. Zniknęła biżuteria warta miliony dolarów, którą prawnikowi powierzył na przechowanie jego inny klient z przestępczego półświatka. U adwokata miało być bezpieczniej? Mac Taylor i Roland Carson dotąd zawsze stali po przeciwnych stronach sądowej barykady, mimo to ekipa CSI przystępuje do działania. Ślady krwi w gabinecie i na dachu apartamentu dowodzą, że także jeden z włamywaczy został postrzelony. Ale skąd piasek na miejscu zbrodni? Poważnie ranny jest też drugi z ochroniarzy Carsona, James Benson – w przeszłości partner Danny’ego. Jak to możliwe, że były policjant pracował dla tak skorumpowanego prawnika, jak Carson? Danny pamięta, w jakich okolicznościach Benson odszedł ze służby w policji i współczuje mu. Tymczasem zostaje odnaleziony śmigłowiec, użyty do napadu. W środku maszyny znajdują ciało złodzieja, który zmarł z wykrwawienia po postrzale. Podążając tropem zrabowanych kosztowności, drużyna namierza – dzięki najnowszym zdobyczom techniki kryminalistycznej - jeszcze jedną ofiarę w… budynku CSI. W prosektorium, przy zwłokach niezidentyfikowanego młodego mężczyzny znajduje się nanochip, który pochodzi z torby z kosztownościami. Ten nieznajomy chłopak w policyjnej kostnicy nie wygląda na przestępcę I tylko ten mikroskopijnej wielkości przedmiot łączy go ze sprawą zuchwałej kradzieży. Aby odkryć, kim jest denat Lindsay bada… ślady wody na jego ubraniu. Członkowie ekipy nowojorskiego CSI są wyraźnie poruszeni. Dlaczego wszyscy, którzy mieli kontakt ze skradzionymi klejnotami, giną gwałtowną śmiercią? Nawet niewinna osoba? I dlaczego ktoś zabija ich z tej samej broni, pozorując egzekucje? Tylko Roland Carson wciąż żyje, ale jest coraz bardziej przerażony.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.146 Do Not Pass Go Logo TV6
Rodzice zaginionego studenta - Elizabeth (Helen Slater, “Supergirl”) i Charles Harris (Thomas Calabro, “Melrose Place”) - dla ratowania ukochanego dziecka są gotowi zejść do „piekieł”... A tymczasem znajdują na dachu wieżowca w centrum Nowego Jorku ludzkie szczątki w porzuconym aucie. Zjawili się zaalarmowani anonimową wiadomością, że tu znajdą ciało swojego dziewiętnastoletniego syna, Jeremy’ego, który zaginął siedem dni wcześniej. Niezwykłe miejsce na porzucenie zwłok i idealne na dokonanie zbrodni – śledztwo przejmuje drużyna CSI. Budynek jest opuszczony, bo deweloper splajtował i nie dokończył budowy. Jedyny trop to tajemnicze nagranie, które doprowadziło tutaj zdesperowanych małżonków. Elizabeth i Charles otrzymali wcześniej wiele anonimów, ale ten jeden zwrócił ich uwagę. Brzmiał tak prawdopodobnie, że oboje zdecydowali się postępować zgodnie z zawartą w nim instrukcją i nie powiadamiali policji. Detektyw Mac Taylor i jego zespół rozpoczynają więc dochodzenie w tej sprawie od przeanalizowania tego nagrania. Podczas autopsji tymczasem Sid zauważa niezwykły tatuaż i znajduje dopasowanie w bazie osób zaginionych. Na tej podstawie udaje mu się zidentyfikować tę ofiarę. To na pewno nie jest Jeremy Harris, ale równie młody mężczyzna o nazwisku Craig Anderson – pochodził z Bostonu, a w Nowym Jorku studiował. Czy jego zabójca miał coś wspólnego z dziwnym zniknięciem Jeremy’ego? Specjaliści z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego kontynuują badania i toksykologia wyklucza użycie typowej trucizny. Jak więc zginął ten student? Zamiast odpowiedzi, wkrótce pojawiają się kolejne pytania. Po co morderca ściągnął tę parę rodziców na to miejsce zbrodni? A jeśli zabił też ich syna, dlaczego zamiast jego ciała podrzucił inne? I czemu chciał, by to właśnie Harrisonowie znaleźli martwego Craiga Andersona? Tymczasem szaleniec znów kontaktuje się i pozostawia kolejną równie zagadkową, co mroczną wiadomość. Niedługo potem Elizabeth znika, a Mac uświadamia sobie z przerażeniem, że ich przeciwnik zachowuje się jak psychopata. Zastanawiające, czemu instruuje rodziców swojej ofiary, by zniszczyli dowód jego poprzedniej zbrodni. Dlaczego sam nie zaciera śladów? A tymczasem Lindsay dokonuje odkrycia, które może okazać się przełomowe w tym śledztwie. Krew zabezpieczona na miejscu ostatniej zbrodni nie należy ani do Jeremy’ego, ani też do Craiga, a do ofiary w jednej z niewyjaśnionych, wcześniejszych spraw. Czy drużynie nowojorskiego CSI uda się wyjaśnić zagadkę zniknięcia Jeremy’go Harrisa? Kto i dlaczego uknuł tak ponurą intrygę? I czemu miała służyć ta makabryczna maskarada?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010

2018-09-30

05:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 19 - Supermeni Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
06:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 20 - Bezgłośnie, na głębokich wodach Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
07:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 21 - Wstęp wolny Logo FOX
Czas trwania: 51min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
08:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 22 - Prosto do celu Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
10:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 18 - Spoczywaj w pokoju Marino Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
11:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 19 - Odkupienie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
12:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 20 - Opowieści zza kulis Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
13:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 21 - Nietypowi podejrzani Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 22 - Punkt widzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Niewypowiedziane, sez. 9, odc. 4 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.147 Hide Sight Logo TV6
Snajper grasuje w Nowym Jorku i z dachów sieje postrach wśród mieszkańców tego miasta. Kolejno, strzałem z dalekiej odległości zabija dwie młode kobiety. Podczas sekcji zwłok jednej z nich lekarz sądowy – dr Sid Hammerback omal sam nie ginie, gdy eksploduje pocisk w ciele ofiary. To jeszcze pogłębia grozę sytuacji. Ten seryjny morderca strzela wybuchowym nabojami. A mimo to dowodzący policją na Manhattanie, detektyw Ted Carver (w tej roli gościnnie: John Larroquette - pięciokrotny zdobywca Emmy) żąda od szefa nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, żeby powstrzymał się od ujawnienia mediom prawdy, aby uniknąć paniki. Detektyw Mac Taylor jest rozgoryczony. Tymczasem drużyna CSI kontynuuje badania. Adam ustala, skąd padł śmiertelny strzał, a Jo i Lindsay zabezpieczają we wskazanym miejscu ślad biologiczny, który może posłużyć do zidentyfikowania zabójcy. To jedyny trop, bo brak jakichkolwiek powiązań między obiema zabitymi kobietami i… mnóstwo potencjalnych ofiar na ulicach. I rzeczywiście, dopasowanie podczas analizy porównawczej mitochondrialnego DNA, pobranego z włosa, daje interesujące wyniki. Ale zwłaszcza Mac jest wstrząśnięty na wieść, że to badanie wskazuje na Michaela Reynoldsa. Piętnaście lat temu detektyw Taylor prowadził sprawę jego zaginięcia. Był kilkuletnim chłopcem, gdy został porwany w drodze do szkoły przez pedofila. Zdołał się sam uwolnić i po trzech latach wrócił do rodziny. A teraz to Michael Reynolds jest głównym podejrzanym w sprawie o zabicie z zimną krwią dwóch osób. To nieprawdopodobne? Taylor i Flack odwiedzają jego mieszkanie, nie zastają go jednak. Ale szokujące malowidła na ścianach i relacja osoby, która znała tego człowieka, potwierdzają, z jak wielkim koszmarem zmagał się po powrocie do domu. Tylko twórczość go upokajała. Wiadomość o trzeciej ofierze elektryzuje policję. Tym razem zginął młody mężczyzna – został zastrzelony w środku dnia na ulicy, w centrum miasta. I ponownie nie wiadomo, skąd padł strzał. Ale śledczy dokonują postępu w innej sprawie – namierzają aktualny adres zamieszkania Reynoldsa. To nie było łatwe, bo od czasu uprowadzenia on zachowywał się jak zbieg. Po dotarciu na miejsce detektywów z CSI znów czeka przykra niespodzianka – zamierzali go przesłuchać, a znajdują jego ciało. Okoliczności śmierci Michaela wskazują, że zginął, zanim doszło do pierwszego ataku. Kto więc jest tajemniczym snajperem i dlaczego terroryzuje nowojorską metropolię? A nawet, gdy już to ustalą, jak bohaterowie tego serialu zdołają odnaleźć tego seryjnego mordercę w mieście tak wielkim, jak Nowy Jork? I jak go powstrzymają przed popełnieniem kolejnej zbrodni?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 18 - Spoczywaj w pokoju Marino Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 19 - Odkupienie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.148 Scared Stiff Logo TV6
Ofiara została przerażona na śmierć!? Upiorny widok martwej dziewczyny z otwartymi oczami, ubranej w dziwną białą suknię nawet kogoś takiego, jak lekarz sądowy dr Sid Hammerback przyprawia o dreszcze. Szef laboratorium kryminalistycznego Mac Taylor sądzi, iż ona raczej zmarła z wychłodzenia. Autopsja wskazuje też jako prawdopodobną przyczynę jej zgonu uduszenie, chociaż brak na to jednoznacznych dowodów anatomicznych. Detale podsuwają również myśl, że ktoś przebrał ją w te staroświecko eleganckie rzeczy, gdy już nie żyła. Zagadkowa śmierć, ale na pewno zabójstwo. Ciało znaleziono w odludnym zakątku Central Parku, znanym ze swojej paranormalnej aktywności, więc śledczy z nowojorskiego CSI wyruszają tam, by zabezpieczyć dowody, i im wszystkim udziela się niesamowity nastrój tego miejsca. Ślady na ziemi sugerują, że ta młoda kobieta mogła wpaść w panikę, gdy zgubiła się w nocy pośród drzew. Nic nie potwierdza, by ktokolwiek ją ścigał. Uciekała przed duchem? Wielu mieszkańców Nowego Jorku wierzy, że tę część miasta nawiedzają dawni zmarli. Drużyna CSI musi się pośpieszyć, bo nadciąga wielka burza. Lindsay spostrzega… zjawy na jeziorze, a Mac słyszy odgłos strzałów i widzi człowieka w kapturze, który zakopuje coś w parku pod osłoną mroku. Detektyw Taylor rusza w pościg za nim, ale tajemniczemu osobnikowi udaje się uciec. Ekipa znajduje za to kolejne zwłoki. Brzmi to jeszcze bardziej nieprawdopodobnie, ale sprawca najwyraźniej wykopywał to ciało – także kobiety, tylko o dekadę starszej od pierwszej ofiary. Tymczasem udaje się ustalić, że nieznana sukstancja na sukni młodszej z zamordowanych kobiet oraz na ziemi, gdzie znaleziono tę starszą, to… siarka. Sid datuje śmierć drugiej ofiary – 15 lat temu. Wszyscy są w szoku, bo wygląda ona, jakby zmarła niespełna tydzeń temu. Jak to możliwe? Czary? Tymczasem w laboratorium kolejne przerażające odkrycie – dopasowanie próbek krwi z sukni Isabel Wilde dowodzi, że miała kontakt ze skazańcem, który… umarł 5 lat temu. Czy to pozwoli drużynie wyjaśnić, gdzie naprawdę i w jakich okolicznościach zginęła? I to nie koniec zaskakujących wieści, Mac dokonuje też identyfikacji drugiej z zabitych kobiet - znaleźli ciało Roni Parker, siostry szefa nowojorskiej policji Teda Carvera (w tej roli: John Larroquette – zdobywca pięciu nagród Emmy). Potwierdza on, że zaginęła dawno temu i wtedy przejął opiekę nad jej dziećmi. Nigdy oficjalnie jej nie szukał, bo był przekonany, że odeszła, jak miała w zwyczaju... Ciąg dalszy tej sprawy w następnych odcinku tego serialu.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 20 - Opowieści zza kulis Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
23:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 21 - Nietypowi podejrzani Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny

2018-10-01

00:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 22 - Punkt widzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
01:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 23 - Bohaterowie Logo FOX
Czas trwania: 53min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 21 - Nietypowi podejrzani Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 22 - Punkt widzenia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 22 - Prosto do celu Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 23 - Bohaterowie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 24 - Przesyłka Logo FOX
Ktoś zamordował nożem pewnego ochroniarza. Kiedy Don Flack i Mac Taylor przybywają na miejsce popełnienia przestępstwa, wybucha tam bomba. Flack zostaje ciężko ranny. Dalsze śledztwo wykazuje, że bombę zdetonowano przy pomocy telefonu komórkowego. Sprawca wybuchu dzwoni do Maca i grozi odpaleniem kolejnego ładunku.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 23 - Wakacyjny wypad Logo FOX
Detektyw Flack zatrzymuje groźnego seryjnego mordercę Shane'a Casey'ego (Edward Furlong). Nowojorska policja zamierza zrobić z jego aresztowania widowisko medialne. Mac jest temu przeciwny, ale nikt nie chce go słuchać. Podczas transportu Casey ucieka, zabijając konwojującego go strażnika. Władze decydują się zamknąć wszystkie drogi wyjazdowe z miasta. Tymczasem zbiegły morderca zjawia się w barze często odwiedzanym przez policjantów. Śledczy, podczas przeszukiwania lokalu, odkrywają banknot z zaszyfrowaną wiadomością. Wkrótce okazuje się, że kolejną ofiarą mordercy może być Danny, który znalazł decydujący dowód w jego sprawie. Detektyw aktualnie przebywa z żoną na wakacjach. Zespół Maca nie ma pojęcia, gdzie jest. W przeciwieństwie do Casey'ego...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Detektyw Mac Taylor znajduje ciało kobiety, która zaginęła w Brooklyn Heights. Wkrótce wśród śmieci zostają odnalezione drugie, podobnie okaleczone zwłoki. Dla wszystkich staje się jasne, że w Nowym Jorku grasuje seryjny morderca, który więzi swoje ofiary, zanim je uśmierci.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-10-02

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 23 - Wakacyjny wypad Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 23 - Bohaterowie Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 24 - Przesyłka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 1 - Ludzie z pieniędzmi Logo FOX
Na Moście Brooklińskim znaleziono ciało młodego mężczyzny, który przed śmiercią w wyjątkowo efektowny sposób złożył komuś propozycję małżeństwa. Jego narzeczona pochodzi z jednej z najbogatszych rodzin w mieście, ale ostatnio wyraźnie oddalili się od siebie. Na miejscu zbrodni zostaje znaleziony breloczek ze Statuą Wolności, na którym odkryto odciski palców kobiety, która kilka godzin wcześniej popełniła samobójstwo w tym samym miejscu. Ekipa CSI rozpoczyna śledztwo w tej sprawie.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
W Central Parku zostaje zgwałcona młoda kobieta. Przeżyła, jednak zupełnie nic nie pamięta. Detektywi Stella Bonasera oraz Danny Messer mają dodatkowo utrudnione zadanie, ponieważ miejscem, w którym popełniono przestępstwo, może być każdy zakątek tego ogromnego kompleksu. Dzięki najnowszym zdobyczom techniki, które mają do dyspozycji, udaje im się jednak wskazać miejsce gwałtu. Tymczasem detektywi Mac Taylor i Aiden Burn prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa pewnego dilera narkotyków i narkomana. Podczas autopsji dr Sheldon Hawkes odkrywa na ciele ofiary pewne niepokojące ślady.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Do miejskiego autobusu ktoś podrzuca ludzką czaszkę. Wkrótce śledczy odkrywają w piwnicy, która sąsiaduje z dworcem autobusowym, resztę kości młodego mężczyzny. Detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera ustalają, że zwłoki znajdowały się tam od 1984 roku. Próbują dowiedzieć się także, w jaki sposób ofiara została zamordowana. Sprawa jest wyjątkowo trudna, ponieważ wówczas do Nowego Jorku przyjeżdżało wielu żądnych wrażeń młodych ludzi. Najprostszą drogą do rozwiązania sprawy jest zapoznanie się z listą zaginionych z tego okresu. Jednak prawda okazuje się znacznie bardziej skomplikowana i przerażająca.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Błędne założenia, sez. 9, odc. 5 Premiera Logo 13 Ulica
Kiedy główny podejrzany w sprawie sprzed 20 lat zostaje zamordowany, detektywi wznawiają śledztwo. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

2018-10-03

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 24 - Przesyłka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 1 - Ludzie z pieniędzmi Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 2 - Nie tak, jak wygląda Logo FOX
Trzy kobiety przebrane za Holly Golightly, legendarną bohaterkę "Śniadania u Tiffany'ego", okradają sklep jubilerski, raniąc przy tym klientów i zabijając jednego z pracowników. Ekipa CSI prowadzi śledztwo w celu złapania dziewczyn, które mogą być zamieszane w niebezpieczny przemyt afrykańskich diamentów. W apartamencie zostają znalezione zmumifikowane kobiece zwłoki. Podejrzenie pada na męża kobiety, szanowanego urzędnika, znanego z zamiłowania do przemocy domowej.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Znany DJ zostaje znaleziony martwy na chwilę przed ogłoszeniem jego zwycięstwa w rywalizacji o prymat wśród nowojorskich hiphopowców. Podejrzanymi o popełnienie morderstwa stają się wszyscy artyści z jego otoczenia. Aby rozwiązać tę zagadkę, detektyw Mac Taylor musi poznać środowisko, w jakim żyją muzycy, zanim uda im się podpisać intratny kontrakt. Tymczasem detektywi Stella Bonasera oraz Danny Messer badają sprawę śmierci projektanta mody, którego ciało znaleziono w basenie w jego apartamencie. Wiadomo, że poprzednią noc mężczyzna spędził w restauracji, w której dania serwuje się na ciałach nagich modelek.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
W tunelu pod jedną z ulic Manhattanu w eksplozji ginie robotnik budowlany. Detektyw Mac Taylor i Danny Messer schodzą pod ziemię. Znajdują tam inhalator. Może to oznaczać, że nie był to wypadek, a mężczyzna został zamordowany, zanim doszło do wybuchu. Po rozmowach z innymi robotnikami policjanci dochodzą do wniosku, że na tej budowie panuje specyficzny kodeks moralny, który nawet bratu zamordowanego każe kłamać. Tymczasem detektyw Stella Bonasera i Aiden Burn prowadzą sprawę tajemniczej śmierci 16-letniej dziewczyny, która ostatnią noc swojego życia spędziła na imprezie w klubie.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-10-04

09:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
10:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 2 - Nie tak, jak wygląda Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 3 - Stopniałe uczucia Logo FOX
Podczas imprezy promocyjnej ginie modelka zwana Królową Lodu. Sprawę badają Danny i Lindsay. Tymczasem pozostali członkowie ekipy CSI analizują okoliczności śmierci biegacza, który został popchnięty na krawężnik na trasie nowojorskiego maratonu w Central Parku. Przyczyną zgonu okazuje się jednak zatrucie. Funkcjonariusze zastanawiają się, dlaczego na jego twarzy widnieje rana po odmrożeniu.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Człowiek z zewnątrz Logo FOX
W barze na Brooklynie zostają znalezione zwłoki pracowników. Wszystkie ofiary mają założone na głowy torby foliowe i ręce skrępowane taśmą samoprzylepną. Sprawca starał się upozorować napad rabunkowy. Dwie osoby z poszkodowanych przeżyły. Potwierdzają hipotezę śledczych, że sprawcą zbrodni jest ktoś z personelu. W tej sprawie detektyw Mac Taylor pozwala wykazać się swoim podwładnym, Dannowi Messerowi i Aidenowi Burnowi. Najcenniejszych dowodów funkcjonariuszom dostarczą śmieci. Uwadze śledczych nie umknie nawet pyłek kwiatowy. Tymczasem Mac i Stella Bonasera prowadzą śledztwo w sprawie porzuconej nogi. Resztę zwłok mężczyzny odnajdują w jego łóżku. Zastanawiają się, kto i po co amputował zdrową kończynę?
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Deszcz Logo FOX
Trzej zamaskowani sprawcy włamują się do niewielkiego banku, by okraść skarbiec depozytowy. Wybucha tam jednak butla z gazem i dwóch z nich ginie w pożarze. Podczas strzelaniny jeden ze strażników zostaje ranny. Natomiast trzeci włamywacz ucieka. Detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera rozpoczynają śledztwo. Niestety, deszcz zmył wiele śladów. Stellę intryguje nietypowy ślad po oparzeniu na dłoni jednego z przestępców. Śledczy ustalają, że w napad była zamieszana pracownica banku. Zastanawia ich tylko, czemu samotna matka z dobrą posadą miałaby okraść bank, w którym pracuje.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-10-05

00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 23 - Wakacyjny wypad Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
01:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
02:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
03:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
04:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Człowiek z zewnątrz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Deszcz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 2 - Nie tak, jak wygląda Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 3 - Stopniałe uczucia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 4 - Powieszone do wyschnięcia Logo FOX
Ekipa CSI odkrywa kobiece ciało pozbawione głowy w jednym z budynków należących do uniwersyteckiego bractwa na terenie kampusu. Wkrótce podobnie oszpecone zwłoki policja znajduje w pobliskim parku - tym razem ginie młody mężczyzna. Mac domyśla się, że kluczem do rozwiązania sprawy może być rozszyfrowanie znaków na koszulkach, w które morderca ubrał swoje ofiary przed śmiercią. Śledczy docierają do ich producenta, ale śledztwo zdaje się tkwić w martwym punkcie. Detektyw Taylor podejrzewa, że sprawca może ponownie zaatakować.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Na nowojorskiej giełdzie towarowej wybucha panika z powodu znalezionego neseseru, w którym może być bomba. Ekipa śledczych z laboratorium kryminalistycznego pobiera odciski palców. Niebawem okazuje się, że porzucona walizka należy do zaginionego niedawno maklera. Prowadzący dochodzenie detektyw Mac Taylor podejrzewa, że finansista został porwany. Tymczasem detektywi Stella Bonasera i Don Flack badają sprawę samobójstwa ciężarnej kobiety, która rzuciła się z dachu kościoła. Ułożenie jej zwłok wskazuje raczej na morderstwo. Obie sprawy są ze sobą powiązane.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Policjant Valasquez, konno patrolujący okolice Central Parku, interweniuje podczas bójki pomiędzy Afroamerykaninem a brytyjskim turystą. Podczas incydentu ktoś do niego strzela, ale rani tylko jego konia. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Mac Taylor. Niestety, okazuje się, że aby zbadać kulę, trzeba zabić zwierzę. Laboratorium kryminalistyczne wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki, by zapobiec temu drastycznemu wyrokowi, a jednocześnie zdobyć dowody w tej sprawie. We włoskiej restauracji zostaje zamordowany młody mężczyzna. Detektyw Aiden Burn próbuje dowiedzieć się, czy przyczyną jego śmierci było otrucie.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.149 Justified Logo TV6
W środku nocy ktoś wdziera się do pokoju w podrzędnym hotelu. Młoda kobieta, ukrywająca się w środku, jest bez szans – zostaje brutalnie pobita. Następnego dnia jej ciało zostaje wyłowione z rzeki przy South Street Seaport. Ale to nie utonięcie było przyczyną jej śmierci, a strzał prosto w serce. Z dokumentów znalezionych przy zwłokach wynika, że ofiara… skradła tożsamość Roni Parker, której brat – detektyw Ted Carver (w tej roli: John Larroquette – weteran amerykańskiej telewizji, wielokrotny laureat Emmy) dowodzi policją na Manhattanie. Tamta kobieta nie żyje od 15 lat. Jej szczątki odkryto w Central Parku – w poprzednim odcinku tego serialu – i śledztwo w tej sprawie jest kontynuowane. A jeśli obie sprawy łączy ze sobą znacznie więcej? Nie bez trudu, ale drużyna CSI dokonuje identyfikacji topielicy. Marcella Gomez była nielegalną imigrantką, która popełniła oszustwo, by dostać się do lepszego świata, a trafiła do piekła - w zamian za “zieloną kartę” poślubiła mężczyznę, który ją potem maltretował. Uciekła od niego i ukrywała się przez cały ten czas. Zginęła, ale woda nie zmyła wszystkich śladów – zabójca coś zostawił w jej ranie! Podczas autopsji Sid zwraca uwagę na drobiny białej farby. A były małżonek Marcelli pracuje przy malowaniu białych pasów na drodze… Detektyw Flack i Danny Messer wiedzą o jego skłonności do przemocy, a mimo to idą, by z nim “porozmawiać” i przy próbie zatrzymania podejrzanego dochodzi do potężnej bijatyki. Detektyw Taylor ma tymczasem coraz więcej pytań do swojego szefa. Najpierw badanie batalistyczne wykazało, że kula wyjęta z ciała Marcelli pochodzi ze służbowej broni detektywa Carvera. Czy zdoła on przekonać Maca, że nie zastrzelił osoby podejrzewanej o zabicie siostry? Roni była narkomanką, prostytutką i koszmarną matką, więc brzmi też wiarygodnie, że Ted Carver nie chciał, by wróciła i zamiast zgłosić na policji jej zaginięcie, adoptował jej dzieci i wychował najlepiej, jak potrafił. Brzmi przekonująco, ale Mac wciąż ma wątpliwości. Okoliczności wskazują, że zabójca Roni Parker działał z pobudek osobistych, a Marcella Gomez nie miała motywu. Skąd jednak wiedziała, że może bezpiecznie podawać się za tamtą osobę, bo ona już nie żyje? Kto zabił siostrę Carvera? I w jakich okolicznościach ona zginęła? Może w tym dochodzeniu pomogą rzeczy zabezpieczone przy jej zwłokach – markowy garnitur i charakterystyczny nóż? Pomimo upływu czasu i zniszczenia tych dowodów rzeczowych śledczym z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego udaje się dotrzeć do… ich właścicieli. Tymczasem Mac jest coraz bardziej przekonany, że to jego przełożony jest winny i nie spocznie, póki nie rozwiąże tej zagadki kryminalnej. A jeśli tym razem myli się? Detektyw Carver nie ułatwia mu pracy… Ten policjant, przez wielu stróżów prawa w Nowym Jorku uważany za wzór do naśladowania, skrywa mroczny sekret z przeszłości, który może zaważyć na jego przyszłości i reputacji jego rodziny. Nikt, nawet szef nowojorskiej policji nie jest bez skazy. I nic nie usprawiedliwia zabójstwa?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.150 Shop Till You Drop Logo TV6
Na otwarcie sezonu zimowego w najbardziej prestiżowym domu handlowym na Manhattanie przygotowano wiele niespodzianek. Ale najważniejszą atrakcją ma być odsłonięcie okolicznościowej wystawy, a będzie… odkrycie, że to zarazem miejsce zbrodni. Jo zabrała Maca na tę uroczystość, więc oni od razu przystępują do śledztwa. Tym razem nie muszą ustalać tożsamości ofiary – zginął Richard Grossman, zastępca dyrektora. Wkrótce przybywa reszta zespołu CSI. I gdy klienci szturmują ten sklep, by kupić najtaniej wymarzoną rzecz, oni rozpoczynają polowanie na zabójcę. Zanim jeszcze doszło do ujawnienia morderstwa, Mac i Jo spostrzegli w tłumie gapiów na ulicy grasującego kieszonkowca. Zdołali go złapać, ale on wcześniej ukrył łup. Gdy śledczy na jego kurtce zabezpieczają krew ofiary, ze złodzieja awansuje na głównego podejrzanego w sprawie o morderstwo… Podążając tym tropem, Jo i Danny ustalają, że sprawca zranił się. Ślady krwi prowadzą do pobliskiej toalety, gdzie ta osoba usiłowała opatrzeć ranę. W zeznaniach skruszonego kieszonkowca pojawia się postać młodej kobiety. Nagranie z monitoringu i wyniki badań DNA wskazują, że to była Alena Maybrook, zastępczyni Grossmana. Niedługo potem udaje się ją odnaleźć - jest ranna i uparcie milczy. Ale charakterystyczne ślady na jej ciele wiele mówią - uczestniczyła w walce. Dlaczego teraz nie chce się bronić? Dowody już zebrane w tym dochodzeniu: ślady krwi oraz niedawno odkryte fakty z jej życia – bilet w jedną stronę, wykupiony niedawno na Karaiby i zlikwidowanie konta w banku wydaje się ją pogrążać. Planowała, że zabije swojego szefa z premedytacją, a potem ucieknie? Dla drużyny nowojorskiego CSI to zbyt proste. Śledczy wciąż szukają narzędzia zbrodni i znajdują… wśród eksponatów na wystawie, a na nim odciski palców Pascala Dentona – projektanta tej witryny i prywatnie też byłego narzeczonego Aleny. Dziewczyna bez powodu zerwała zaręczyny z nim i opuściła go bez słowa pół roku temu. Tymczasem Sid potwierdza podczas autopsji, że ofiara była też napastnikiem. W połączeniu z ranami na ciele Aleny to daje detektywom wiele do myślenia. Czy zabiła w obronie własnej? Co wydarzyło się sześć miesięcy temu między zamordowanym mężczyzną a tą kobietą? I czy to samo doprowadziło do tragedii? Dlaczego panna Maybrook, która zawsze była przykładną pracownicą, nagle tak się zmieniła? Jeszcze jeden tajemniczy przedmiot, zabezpieczony na miejscu zbrodni nie daje spokoju ekspertom z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego. To może być klucz do rozwiązania tej zagadki, bo podejrzana najwyraźniej chciała go na zawsze ukryć.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2010

2018-10-06

15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 6, odc. 23 - Wakacyjny wypad Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2010 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 1 - Mrugnięcie Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
17:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 2 - Nocne stworzenia Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
18:15 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 3 - Amerykańscy marzyciele Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 4 - Wielki mistrz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.151 To What End? Logo TV6
Czy klauni mogą być niebezpieczni? A jeśli to nie zawsze tylko fobia? Mężczyzna w tak wyróżniającym się stroju i niezwykłym makijażu w środku dnia pojawia się na nowojorskiej ulicy. Wchodzi do piekarni i strzałem z bliska zabija jej właściciela – w dniu urodzin jego syna. Policjanci z patrolu ruszają w pościg za sprawcą. Ale szybko okazuje się, że wszelkie próby zatrzymania zabójcy są daremne i powstaje tylko spore zamieszanie, bo przybywa coraz więcej… mniej lub bardziej podobnych osobników. Nie wiadomo, jak nazywał się ten, który został wynajęty na urodzinową uroczystość. I czemu zabił z zimną krwią zwyczajnego piekarza? Mundurowi zatrzymują wszystkich przebierańców. Jeden z tych klaunów może być zabójcą! W jaki sposób zebrał tych wszystkich ludzi z całego miasta, w takim samym przebraniu i o tej samej porze? Ślady zabezpieczone na miejscu zbrodni trafiają do laboratorium kryminalistycznego, gdzie badaniu poddany zostaje nawet pył z butów poszukiwanego napastnika. I śledczy odkrywają, że wyobrębnione DNA należy do… kobiety. Natomiast na ubraniu zastrzelonego mężczyzny znaleziono śladowe ilości trucizny. Zabójca próbował najpierw otruć swoją ofiarę? Przełomowe odkrycie, czy raczej kolejny fałszywy trop? Mac i Jo w tym czasie zdobywają nazwisko pierwszego podejrzanego, idąc do… nowojorskiego muzeum klaunów, w którym przechowywane są maski, odwzorowujące niepowtarzalny makijaż każdego z członków tego zamkniętego bractwa. Jadą pod wskazany adres i zastają go tam… związanego. Ktoś na niego napadł w jego mieszkaniu, zastraszył i okradł. Dopasowanie w bazie przynosi kolejną niespodziankę w tych śledztwie – odcisk palca wskazuje na człowieka, który od 5 lat… nie istnieje. Został objęty federalnym programem ochrony świadków? Tę rewelację osobiście potwierdza agent specjalny FBI Russ Josephson (w tej roli gościnnie: David James Elliott - gwiazdor serialu „JAG”), a prywatnie były mąż Jo. I co jeszcze bardziej zaskakujące, ten młody mężczyzna musiał zniknąć, bo zgodził się zeznawać przeciw mafii – w sprawie, którą wówczas prowadził detektyw Don Flack. Tymczasem Lindsay udaje się zrekonstruować pocisk z piekarni i wtedy okazuje się, że z tej samej broni zabito niedawno w Memphis pewnego nowojorskiego gangstera. Świadek koronny zamieszany w zbrodnie z premedytacją? FBI i detektyw Flack nie wierzą w jego winę. Ale dowody wydają się niepodwarzalne. Dlaczego wrócił do Nowego Jorku? Don angażuje się osobiście w rozwiązanie tej zagadki, bo to on nakłonił wówczas Bobby’ego Rentona do współpracy z policją i rozdzielił go z dziewczyną, która spodziewała się dziecka.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.152 Holding Cell Logo TV6
Impreza w oparach alkoholu – dosłownie - to najnowszy krzyk mody i powód do dumy dla promotora tego klubu, a staje się prologiem tragedii. Następnego dnia bowiem ten zamożny, młody Hiszpan zostaje znaleziony martwy w swoim nowojorskim domu. Detektyw Mac Taylor zjawia się z zespołem śledczych, by rozpocząć dochodzenie w tej sprawie. A ku jego zaskoczeniu, ktoś już na miejscu bada ślady. To Hector Vargas, który przybył na wezwanie matki ofiary, konsul Evy Martinez – zmarły Miguel był jego siostrzeńcem. Mimo to Mac jest wściekły, bo wszystkie dowody mogą zostać zakwestionowane z powodów proceduralnych. Tym razem detektyw Taylor musi więc swoje śledztwo zacząć od stoczenia batalii z szefem laboratorium kryminalistycznego z Barcelony… Następnie ekipa CSI z Nowego Jorku przeczesuje mieszkanie Miguela Martineza w poszukiwaniu narzędzia zbrodni. Natomiast odnajduje się jego dziewczyna, Natalia - w nowojorskim konsulacie Hiszpanii. Dla amerykańskich śledczych to interesujące, czemu ona się tam ukryła, i irytujące, że ich kataloński „kolega” wiedział o tym. Co jeszcze zataił przed nimi enigmatyczny Hector Vargas? Podczas przesłuchania Natalia przyznaje, że to ona znalazła ciało Miguela. Ale dlaczego zawiadomiła o tym jego matkę, a potem uciekła, zamiast zadzwonić na policję? Mimo tych niejasności pozostaje ona świadkiem, a nie podejrzaną w sprawie. Sid przeprowadza autopsję i potwierdza, że przyczyną śmierci jej ukochanego były rany kłute, spostrzega jednak także inne, zastanawiające uszkodzenia na jego ciele, które mogą zmienić kwalifikację czynu. Pusty portfel, znaleziony przy denacie, świadczy, że został on zaatakowany, ale brak śladów włamania – Mac coraz mniej jest przekonany, że to było zabójstwo. Jego szokującą hipotezę zdaje się potwierdzać układ śladów krwi... Tymczasem Sheldon bada dziwny kawałek metalicznego plastiku, zabezpieczony przy zwłokach. Natomiast Danny i Flack ryzykują własnym życiem, ruszając w pościg za dilerem, który popadł w konflikt z Martinezem, bo „testował” narkotyki w jego klubie. Wszystko wskazuje jednak na to, że tym razem to Lindsay dokonuje przełomowego odkrycia, przeprowadzając badania toksykologiczne krwi ofiary. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale w końcu dowody zaczynają układać się w logiczną całość. Jaki mroczny sekret skrywał Miguel Martinez? Dlaczego musiał umrzeć ten przystojny i bogaty, młody człowiek? Co naprawdę wydarzyło się minionej nocy w jego apartamencie? I co sprawiło, że wieczór rozpoczęty na szampańskiej zabawie w nocnym klubie zakończył się dla niego tragicznie?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011

2018-10-07

05:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 2, odc. 24 - Przesyłka Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
05:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 1 - Ludzie z pieniędzmi Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
06:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 2 - Nie tak, jak wygląda Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
07:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 3 - Stopniałe uczucia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
10:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
11:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Człowiek z zewnątrz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
12:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Deszcz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
13:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.153 Party Down Logo TV6
Z niewiadomych powodów ciężarówka rusza z parkingu i mknie rozpędzona przez Nowy Jork nocą. To nieprawdopodobne, ale w jej przyczepie trwa impreza. I nagle ten ogromny pojazd rozbija zabezpieczenia na nabrzeżu i wpada do Hudson River. Błyskawicznie tonie. To cud, że ginie w wodzie tylko troje ludzi. I gdzie jest kierowca? Śledztwo odsłania kolejne makabryczne szczegóły tej zbrodni. Ktoś anonimowo zorganizował to ekscentryczne party, zwołując gości na portalu społecznościowym. Następnie celowo zespawał drzwi, żeby uniemożliwić ucieczkę z tonącej ciężarówki. Działał z premedytacją – wszyscy mieli zginąć? Ale jeden z uczestników tej feralnej zabawy, Chris zachował się jak bohater… Autopsja trzech ofiar nie przynosi zaskakujących rezultatów. Przyczyną śmierci pierwszej było utonięcie, drugiej – uraz głowy. Trzecia z zamordowanych osób też utonęła, ale zmarła w potwornych męczarniach. Ta sprawa wydaje się najbardziej zagadkowa także, dlatego że Victoria Enzo to córka szefa związków zawodowych pracowników oczyszczania miasta. Jej śmierć jako drastyczna zemsta za wynegocjowanie układu, niekorzystnego dla niektórych pracowników? Eksperci z nowojorskiego CSI zrobią wszysko, by sprawiedliwości stało się zadość. Detektyw Mac Taylor podejrzewa, że morderstwo Vicky ma być ostrzeżeniem dla jej ojca. A Carmen Enzo ma wielu wrogów… Ale wtedy na policję zgłasza się dziewczyna, która twierdzi, że Vicky nie powinno być na tej imprezie. Ta blondynka jest autentycznie przerażona i pokazuje ekskuzywne zaproszenie, które osobiście otrzymało jeszcze troje uczestników. Co łączy czwórkę VIP-ów? Każde z nich stanowi kawałek układanki, tylko Mac i jego drużyna jeszcze nie wiedzą jakiej. Stopniowo wszyscy ocaleni z katastrofy przypominają sobie, że prawdopodobnie byli obserwowani od dłuższego czasu. Mieli prześladowcę – wszyscy tego samego, albo każde z nich innego. Jedyne, co ich łączy to eleganckie zaproszenia – niezwykle wyszukane zdobnictwo i drogie materiały drukarskie. Badanie laboratoryjne ujawnia, że “najdroższym”, bezcennym składnikiem druku była… ludzka krew. Ten wstrząsający trop prowadzi do pewnej japońskiej artystki, która bynajmniej nie pochodzi z Japonii, ale na pewno w przeszłości popadła w konflikt z amerykańskim prawem. Dzięki jej zeznaniu udaje się stworzyć portret pamięciowy zleceniodawcy. Cierpi on na schizofrenię paranoidalną, wydaje się więc idealnym kandydatem na seryjnego mordercę, dopóki policja nie wyławia również jego zwłok z rzeki. Przy nim śledczy znajdują piąte zaproszenie. A przecież było ich tylko cztery? Czyżby ich główny podejrzany nie był prześladowcą, a kolejną ofiarą? Pościg trwa.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Błędne założenia, sez. 9, odc. 5 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny
21:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 5 - Jeden człowiek na milę Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.154 Smooth Criminal Logo TV6
W nowojorskim, nocnym klubie młody mężczyzna o nienagannym wyglądzie i czarującym sposobie bycia (w tej roli gościnnie: gwiazda R&B i pop, Ne-Yo) nawiązuje przy barze znajomość z piękną dziewczyną. A chwilę potem, nagle zaczyna strzelać i zabija z zimną krwią dwóch stałych klientów i barmana. Typowa egzekucja. Przypadkowi świadkowie tej zbrodni są zbyt przerażeni, by przyjrzeć się uważniej jej sprawcy. Gdy drużyna CSI zaczyna przesłuchania, okazuje się, iż wszyscy zapamiętali jedynie, że to był… Afroamerykanin. Ale czemu ten zawodowy zabójca uprowadził kobietę, z którą zaczął rozmawiać na moment przed oddaniem strzałów? Detektyw Mac Taylor i jego ludzie mają mało czasu – ofierze porwania też grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Zrobią wszystko, co w ich mocy, by ją ocalić. Wciąż jednak nie mogą zrozumieć, dlaczego główny podejrzany jej również nie zabił na miejscu. To nielogiczne. O czym z nią rozmawiał, zanim wyjął broń? Wkrótce potwierdzi się, że słusznie podejrzewają, iż to ona stanowi klucz do rozwiązania tej zagadki. Tymczasem w ramach kryminalnego dochodzenia śledczy badają powiązania między trzema śmiertelnymi ofiarami. Pierwszy z zastrzelonych mężczyzn był dobrze znany policji, drugi – bez kartoteki, pastor, a trzeci – student, który dorabiał za barem. Barman zapewne został trafiony przypadkowo? Ale dlaczego zginęli niemal jednocześnie grzesznik i prawie święty? I co się stało z bronią? Zazwyczaj płatny morderca celowo zostawia ją obok zwłok. Tym razem zniszczył w pobliskim… piecu do pizzy. Wydawało mu się, że w ten sposób skutecznie zatrze ślady? Mimo takich przeciwności śledczy odkrywają w nowojorskim laboratorium ważne dowody, które naprowadzają ich na adres, pod którym najprawdopodobniej ukrywa się ścigany przez nich przestępca. Ale zamiast tego “czarującego” kryminalisty znajdują jeszcze jednego trupa – zwłoki kogoś, kto zginął zanim doszło do masakry w nocnym klubie. Piąta ofiara? Tymczasem Jo Danville ustala personalia porwanej dziewczyny i Sheldon przeżywa szok, bo okazuje się, że to jego dobra znajoma. Dorastał razem z Camille Jordanson (Lesley-Ann Brandt, „Spartakus: Krew i piach”), potem ich drogi rozeszły się. Ona podjęła pracę w szpitalu, skąd niedawno została zwolniona dyscyplinarnie. Oskarżono ją o kradzież leków. Sheldon broni dobrego imienia swojej przyjaciółki. Nie wierzy, by mogła świadomie narażać życie i zdrowie swoich pacjentów. Kolejne dowody wydają się jednak świadczyć przeciw niej. W jej mieszkaniu panuje ogromny bałagan. Ktoś najwyraźniej czegoś w nim szukał. Skradzionych medykamentów? Prowadzona w tym czasie autopsja ofiar strzelaniny w nocnym klubie przynosi wstrząsające rezultaty – wszyscy trzej zastrzeleni chorowali na nieuleczalną postać raka, a w ich organizmach ustalono jedynie śladowe ilości leku, zwalczającego tę chorobę nowotworową. To ważny trop. I tak śledztwo w sprawie potrójnego zabójstwa odkrywa spisek z daleko idącymi konsekwencjami.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 6 - Człowiek z zewnątrz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
22:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 7 - Deszcz Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
23:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-10-08

00:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
01:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 4 - Powieszone do wyschnięcia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 8 - Trzy pokolenia wystarczą Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 9 - Posterunkowy Blue Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 3 - Stopniałe uczucia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 4 - Powieszone do wyschnięcia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 5 - Klątwa Edypa Logo FOX
Podczas koncertu rockowego zostaje zamordowana nastolatka. Okazuje się, że jakiś czas temu dziewczyna uciekła z domu. Uwagę śledczych przykuwa tatuaż na jej piersi ze swoistym wyznaniem miłości... Tymczasem w innej części miasta ginie młody mężczyzna, który na miejskim boisku do koszykówki ograł wschodzącą gwiazdę NBA. Mac i Stella starają się rozwiązać zagadkę jego śmierci. Odkrywają, że był to bezdomny, który próbował odmienić swoje życie.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Dobranoc, mamo Logo FOX
Młoda kobieta zostaje zamordowana w pobliżu apartamentowca. Wszystko wskazuje na to, że zabójczynią jest inna kobieta, którą świadek widział na miejscu zbrodni i której dłonie były umazane krwią ofiary. Mac Taylor i Stella Bonasera orientują się, że z domniemaną morderczynią, Ophelią, która doznała urazu psychicznego, trudno jest nawiązać kontakt. Wygląda na to, że w nocy nie była świadoma tego, co robi. Niezależnie od poszukiwania prawdziwego mordercy Mac próbuje rozwikłać również zagadkę pozornie irracjonalnego zachowania Ophelii.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Trzy sprawy Logo FOX
W Queens motorniczy metra zauważa na torach ciało młodego mężczyzny. Udaje mu się wyhamować dosłownie w ostatniej chwili. Dzięki temu detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera mogą zbadać zwłoki. Wygada na to, że mężczyzna zginął, spadając na szyny. Jednak podczas autopsji okazuje się, że było inaczej. Mężczyzna był już martwy, gdy trafił na torowisko. Wiadomo także, że uprawiał ekstremalny sport, parkour, który polega na jak najszybszym i jak najefektywniejszym pokonywaniu różnych miejskich przeszkód.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-10-09

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Dobranoc, mamo Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Trzy sprawy Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 4 - Powieszone do wyschnięcia Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 5 - Klątwa Edypa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 6 - Otwórz i zamknij Logo FOX
Ekipa CSI prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci dziewczyny w jednym z hoteli, gdy w sąsiedztwie rozlegają się strzały. Stella, Mac, Danny i detektyw Flack znajdują w kuchni prywatnego mieszkania dwie ofiary oraz przestraszoną właścicielkę domu (Dedee Pfeiffer). Kobieta twierdzi, że instynktownie sięgnęła po broń na widok intruza, który zaatakował jej męża. Śledczy rekonstruują przebieg ostatnich godzin z życia ofiar, co przynosi zaskakujące rezultaty.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Manhattan. Przewożący przesyłkę kurier wymija na rowerze sznur rozpędzonych samochodów. Nagle zjeżdża na chodnik. Dochodzi do zderzenia. Chłopak wkrótce umiera. Śledztwo w tej sprawie prowadzą Stella Bonasera i Danny Messer. Oboje zastanawiają się, co tak naprawdę było przyczyną śmierci kuriera. Również ustalenie miejsca zbrodni nie jest, wbrew pozorom, proste. Jadą do firmy kurierskiej, w której pracował denat i rozmawiają z jego kolegami. Tymczasem podczas pokazu psów rasowych ginie młoda kobieta. Wszystko wskazuje na to, że ofiara popełniła samobójstwo przy pomocy drutu od robótek ręcznych.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Młody mężczyzna ginie od ciosu kijem bejsbolowym. Jego zmasakrowane ciało zostaje następnego dnia rano znalezione na śniegu w parku Van Cortlandt w Bronksie. Jest to teren działania ulicznego gangu o nazwie Tanglewood. Matka ofiary utrzymuje jednak, że jej syn nigdy nie był zamieszany w przestępczą działalność. Tymczasem Danny i Aiden prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci młodej kobiety. Jej mąż po rozpoznaniu zwłok dosłownie demoluje część laboratorium. Bynajmniej nie z żalu po jej stracie. Trop w tej sprawie prowadzi do azjatyckiego salonu masażu erotycznego.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Pani w jeziorze, sez. 9, odc. 6 Premiera Logo 13 Ulica
Szukając narzędzia zbrodni policja osusza staw w Central Parku i... natrafia na zwłoki w balowej sukni. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

2018-10-10

08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 5 - Klątwa Edypa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 6 - Otwórz i zamknij Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 7 - Morderstwo w rytmie bluesa Logo FOX
Ekipa CSI bada sprawę śmierci młodej kobiety. Ślady sugerują, że zginęła od ataku biologicznego. Autopsja wykazuje jednak, że przyczyna może być inna. Śledczy ustalają, że ostatnią noc przed śmiercią dziewczyna spędziła w "Niebieskim Pociągu" - nietypowym wagonie metra, który w nocy zamienia się w ekscentryczny klub. Mac Taylor odkrywa, że ktoś z jego drużyny złamał zasady etyki i zataił, że znał osobiście ofiarę. Natomiast Stella bada sprawę śmierci bogatego playboya i filantropa, który został zamordowany w swoim basenie. Na miejscu zbrodni zabezpieczono soczewkę kontaktową. Śledczy potwierdzają, że należała do gospodyni ofiary...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Mac i Stella odnajdują wciśnięte w niewielkich rozmiarów skrzynkę zwłoki młodego mężczyzny, który występował w cyrku jako człowiek guma. Są zaszokowani tym odkryciem. W czasie śledztwa przepytują rodzinę ofiary i przede wszystkim jego rywali, zazdrosnych konkurentów z cyrku. Tymczasem Danny Messer prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci kobiety, której ciało znaleziono w zsypie.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Dopóki śmierć nas nie rozłączy Logo FOX
Detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie tajemniczej śmierci panny młodej. Ich uwagę zwraca przede wszystkim dziwne zachowanie ojca kobiety, który sprawia wrażenie, jakby chciał opóźnić śledztwo. Chce, żeby przed sekcją zwłok ciało ofiary pobłogosławił rabin. Stella, Aiden i detektyw Flack wyjaśniają okoliczności morderstwa w klasztorze na Staten Island. Robotnicy znaleźli tam zakrwawioną dłoń. Wewnątrz budynku Stella znajduje resztę zwłok. Na wyspie krążą dziwne pogłoski związane z mnichami, którzy zostali tam kiedyś zamordowani. Zabezpieczone na miejscu zbrodni dowody wskazują sprawcę. Ma on jednak niepodważalne alibi. W czasie popełnienia przestępstwa był w więzieniu.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-10-11

08:35 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 15 - Dopóki śmierć nas nie rozłączy Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 6 - Otwórz i zamknij Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:05 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 7 - Morderstwo w rytmie bluesa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 8 - Konsekwencje Logo FOX
Zapowiada się najdziwniejsze śledztwo w historii nowojorskiej CSI. Podczas gry w paintball jeden z graczy zostaje śmiertelnie raniony ostrą amunicją, a drugi znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Zadziwiający jest fakt, że na miejscu zbrodni odkryto krople jego krwi obok śladów niedźwiedzia grizzly. Na ofierze zabezpieczono również śladowe ilości kokainy o składzie identycznym z tym, jaki policja skonfiskowała około sześciu miesięcy wcześniej...
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
18:45 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Cicho sza! Logo FOX
W trakcie napadu na ciężarówkę ginie kierowca. Przybyli na miejsce Mac i Stella dokonują makabrycznego odkrycia. Pod jednym z kontenerów znajdują zwłoki. Trop prowadzi do portu przeładunkowego. Mimo niechęci ze strony robotników do współpracy z policją, udaje im się ustalić tożsamość zamordowanego mężczyzny. W tym czasie Danny Messer i Aiden Burn badają sprawę morderstwa młodej kobiety. Przy nagim ciele ofiary znajdują rozbite szkło samochodowe i ślady opon. Wszystko wskazuje na to, że musiała ona jechać głową w dół.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
19:40 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Upadek Logo FOX
Detektywi muszą zająć się sprawą morderstwa właściciela sklepu z winami w Bronksie. Przed swoją śmiercią, złożył on na policji oświadczenie o zagrażającym mu niebezpieczeństwie. Teraz głównymi podejrzanymi są młodociani członkowie gangu. Jako pierwszy na miejsce zdarzenia przybywa sierżant Gavin Moran dawny przyjaciel i nauczyciel detektywa Flacka. Danny i Aiden prowadzą dochodzenie w sprawie zabójstwa wpływowego producenta.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny

2018-10-12

00:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 10 - Dobranoc, mamo Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
01:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 11 - Trzy sprawy Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
02:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 12 - Recykling Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
03:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 13 - Tanglewood Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
04:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 14 - Krew, pot i łzy Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
08:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 16 - Cicho sza! Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
09:50 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 17 - Upadek Logo FOX
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
14:30 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 7 - Morderstwo w rytmie bluesa Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
15:25 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 8 - Konsekwencje Logo FOX
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
16:20 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku 3, odc. 9 - Na zdrowie, pani Azrael Logo FOX
Ekipa CSI bada okoliczności wypadku samochodowego z udziałem dwóch nastolatek. Dziewczyny przyjaźniły się, chociaż pochodziły z całkowicie odmiennych środowisk. Przeżyła tylko jedna z nich - ta, która prowadziła samochód po spożyciu alkoholu. Trafiła do szpitala w stanie krytycznym i długo pozostawała w śpiączce. Gdy odzyskuje świadomość, zostaje zamordowana. Podejrzany jest cały personel medyczny i rodzina ofiary.
Czas trwania: 55min. / USA, Kanada / 2006 / serial kryminalny
19:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 18 - Raport Logo FOX
Na 65. piętrze wieżowca trwa przyjęcie z okazji zakończenia prac komisji, która miała zbadać nieprawidłowości w policji. Nagle z oddali padają strzały, od których ginie szef tej komisji, Dove, i dziewczyna, z którą tańczył. Mac Taylor przypuszcza, że ktoś nie chciał dopuścić do opublikowania raportu kończącego pracę komisji. Zastanawia się, w jaki sposób kule dotarły tak wysoko i to z taką precyzją. Tymczasem Danny Messer i Aiden Burn prowadzą śledztwo w sprawie brutalnego morderstwa taksówkarza. Pod paznokciami ofiary znajdują DNA kobiety.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
20:10 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc. 19 - Zbrodnia i wykroczenie Logo FOX
W hotelowej pralni zostaje znalezione ciało młodej kobiety. Mac Taylor i Stella Bonasera mają rysopis mężczyzny, który poprzedniej nocy był widziany w towarzystwie ofiary. Detektywi muszą znaleźć konkretne ślady, by postawić mu zarzuty. Badają prześcieradło, w które owinięte były zwłoki. Para szwedzkich turystów zauważa, że bezdomny uliczny artysta, udający statuę, jest martwy. Danny Messer jest wstrząśnięty tym odkryciem.
Czas trwania: 45min. / USA, Kanada / 2004 / serial kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.155 Vigilante Logo TV6
Nieznajomy mężczyzna obserwuje z ukrycia dziewczyny w sali ćwiczeń. Gdy jedna z nich wychodzi, on podąża za nią w mroku. W tym czasie ktoś telefonuje na policyjny numer alarmowy, by uprzedzić, że wkrótce ktoś zginie. Dopiero dojdzie do przestępstwa, ale ten tajemniczy osobnik już podaje adres, pod którym porzuci zwłoki. I rzeczywiście, patrol znajduje tam ciało. Ani śladu informatora, ani też świadka tej zbrodni. W tej okolicy doszło ostatnio do kilku podobnych przypadków napadu na tle seksualnym – kobiety były brutalnie bite i gwałcone. Ale tym razem zamordowany został mężczyzna. A co jeszcze bardziej zdumiewające, to na pewno “Gwałciciel z Prospect Park” – test DNA potwierdza, że to właśnie tego przestępcy policja szukała od roku. Drużyna CSI musi jedynie ustalić jego tożsamość. Okoliczności sugerują, że zginął on w taki sam sposób, jak jego ofiary. To wygląda na zemstę. Detektyw Mac Taylor i jego ludzie stają przed najtrudniejszym wyborem w swojej służbie. Co przeważy na szali: poczucie sprawiedliwości w imieniu ofiar tego seryjnego mordercy czy obowiązek, który nakazuje im znaleźć jego zabójcę? A jedyny trop w tej sprawie to telefoniczne zgłoszenie, dokonane przed morderstwem. Nie sposób jednak zidentyfikować numeru. Analizując dowody, śledczy upewniają się, że ciało gwałciciela zostało podrzucone i nieprzypadkowo w miejsce, gdzie je odkryto. To na tyłach tego magazynu on wcześniej atakował i tu pozostawiał zgwałcone dziewczyny. Policja przesłuchuje wszystkie jego ofiary, którym udało się przeżyć jego atak. Najodważniejsza z nich, Kate Price (Lindsay Price – “Szminka w wielkim mieście”, “Eastwick”) nie ma alibi, ani też chłopaka czy ojca, którzy chcieliby ją pomścić. Niedługo potem wychodzi również na jaw, że od pewnego czasu śledziła zamordowanego mężczyznę. Dzielna Kate ma kłopoty i wtedy z odsieczą przybywa jej prawniczka Annie Cartland (Megan Ward, “General Hospital”, “Mroczne niebo”), która z prawdziwą determinacją broni swojej klientki. A tymczasem detektyw Flack odkrywa dowody, iż gwałtów dokonanych przez tego sprawcę było dwa razy więcej niż zgłoszonych na policję. Pozostałe zgwałcone kobiety to pięć kolejnych podejrzanych. Marnują czas, ścigając zabójcę człowieka, który zasługiwał na śmierć. Ale zarazem, wendetta to nie sprawiedliwość. Gdy wątpliwości dopadają poszczególnych członków ekipy nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego, znów ktoś zgłasza na policję morderstwo. Tym razem dojdzie do niego na podziemnym parkingu. A ofiarą znów okazuje się gwałciciel. Żyłby, gdyby nowojorska policja wcześniej doprowadziła do jego skazania? Kto stoi za tymi aktami samoobrony obywatelskiej?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.156 The Untouchable Logo TV6
Podejrzanie wyglądająca para przewozi w furgonetce skrępowanego mężczyznę, który ponadto na głowie ma kaptur. Porzucają więźnia w opustoszałym magazynie, na stosie śmieci i szczurów. Gdy on odzyskuje przytomność i uwalnia się, wtedy okazuje się, że to detektyw Mac Taylor… 48 godzin wcześniej. W nowojorskim zaułku zostaje znaleziona martwa dziewczyna. Strzykawka przy zwłokach sugeruje, że zmarła z przedawkowania narkotyków. Brak dokumentów, które pomogłyby zidentyfikować ofiarę. Ale Mac rozpoznaje ją. Tessa była piękną kobietą, ale z problemami psychicznymi. Szef nowojorskiego CSI jest zdruzgotany. Poznał ją rok temu. Ich spotkania były dziwne. To ona go zatrzymywała i opowiadała nieprawdopodobne historie. Ta kobieta cierpiała na nerwicę natręctw, mimo to on miał przeczucie, że ona mówiła prawdę. Wbrew pozorom, Tessa nie zmarła od zażywania heroiny – podczas autopsji w jej ciele w ogóle nie stwierdzono obecności narkotyków. Natomiast dzięki analizie ilości ołowiu w jej organizmie śledczy ustalają, gdzie mogła ona ostatnio przebywać. W ten sposób Taylor, Flack i Jo Danville odnajdują jej sekretne mieszkanie – pełne dziwnych przedmiotów sprzed lat, wycinków starych gazet i z mnóstwem zdjęć nieznanych osób. To nie dowodzi, że Tessa była chora psychiczna i dlatego obsesyjnie zbierała te rzeczy. Mac jest wręcz pewien, że ona natrafiła na coś podejrzanego i dlatego zginęła. Po przeanalizowaniu zgromadzonych przez nią artykułów okazuje się, że wszystkie dotyczą zabójstw kobiet. Ofiary zaginęły tego samego dnia… Trop prowadzi do ekskluzywnego klubu dla bogaczy. W tym budynku Mac odkrywa pokój łudząco podobny do tego, o którym Tess wspominała, co jeszcze bardziej uwiarygadnia jej, z pozoru, bezsensowne słowa, gdy po raz ostatni zaczepiła go na ulicy. Dzięki badaniom laboratoryjnym dowodów zabezpieczonych w tym miejscu potwierdza się, że nie tylko uprawiano tu seks, ale też doszło do zbrodni. Ktoś w tym pokoju został zastrzelony. Niedługo po tym odkryciu detektyw Taylor zostaje uprowadzony wprost z ulicy Nowego Jorku… Kto porywa szefa nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego? Ktoś bezgranicznie głupi, albo bardzo wpływowy.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011

2018-10-13

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.157 Do or Die Logo TV6
W najbardziej elitarnej szkole prywatnej na Manhattanie zostaje zamordowana jedna z uczennic, Olivia Prescott – gwiazda miejscowej społeczności. Dziewczyna umiera na oczach gapiów, którzy przybyli z okazji Dnia Otwartego. Mottem tej placówki na Upper East Side są słowa: “Przygotowujemy do życia”. Ktoś zrozumiał je opatrznie? W tej szkole uczą się bogate dzieciaki. Przygotowują się do godnego wkroczenia w dorosłe życie, więc seks i narkotyki są wszechobecne. Teraz to również miejsce zbrodni. Drużyna CSI rozpoczyna dochodzenie. Pęknięcie kości czaszki i brak śladów walki – Olivia nie broniła się. Dlaczego? Świadkowie ostatnich chwil jej życia pozostają równie beznamiętni. Nic nie widzieli, nic nie słyszeli, chociaż dziewczyna zmarła w głównym holu. Dzięki analizie śladów udaje się ustalić, że została zaatakowana wcześniej – w szkolnej łazience. Natomiast wciąż brak motywu, bo potwierdza się, że ofiara była powszechnie lubiana, chociaż nie zabiegała o popularność. Natomiast nie wiadomo, co robiła przez 80 minut do momentu zadania jej śmiertelnego ciosu. Nikt nie wie, gdzie przebywała ponad godzinę przed śmiercią, a nie miała wtedy lekcji. Podpowiedź daje pewien alergen, który spowodował wysypkę na jej ciele, i tajemnicza litera „F”, która wygląda jak tatuaż. Trop prowadzi do szkolnej biblioteki, która okazuje się nie tylko skarbnicą wiedzy, ale też ulubionym miejscem schadzek. Dowody DNA potwierdzają, że ostatnio przebywał tam Benjamin Gold. To uczeń z kartoteką i przyznaje się, że między regałami z książkami… kręcił z koleżanką amatorski film porno. Olivia ich przyłapała in fragranti i dlatego musiała zginąć? Zagroziła koledze, że go wyda? Mac jest szczerze zaskoczony, gdy poznaje odpowiedź na te pytania. A jego podwładni muszą szukać innego motywu. Na kolejny trop naprowadzają ich… próbki skał z Marsa. Zabójcą jest kosmita, który właśnie spadł na Ziemię? Raczej nie, chociaż już zmierzają we właściwym kierunku. Dopiero pewien martwy skorpion pomaga im nie tylko wyjaśnić zagadkę tego morderstwa, ale też ujawnić inne, równie poważne przestępstwo. A jednak nie ma zbrodni doskonałych. Nawet w miejscu, które uchodzi za jedną z najlepszych szkół średnich w Ameryce. Prawie wszyscy jej uczniowie studiują potem na prestiżowych uczelniach. Ci młodzi ludzie żyją w świecie nadmiernie uprzywilejowanym, zarazem wysoce konkurencyjnym. Ale czy to może kogokolwiek tłumaczyć?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011
22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.158 Identity Crisis Logo TV6
Swoim nowym koleżankom i kolegom z nowojorskiego CSI detektyw Jo Danville od początku imponuje niezwykłą żywiołowością. Poprzednio pracowała dla FBI, z powodu pewnego skandalu musiała jednak zrezygnować z kariery w Waszyngtonie. Do Nowego Jorku przeniosła się ze swoją adoptowaną córką, Ellie. Teraz jeszcze bardziej niż kiedykolwiek dotąd Jo martwi się o bezpieczeństwo tej nastolatki w nowojorskiej metropolii, bo Ellie przypadkowo staje się kluczowym świadkiem w dochodzeniu w sprawie morderstwa. Do zbrodni doszło w nowojorskim metrze. Staruszek z laską wszedł do pociągu w godzinach szczytu. Przeciskając się w tłumie pasażerów, trafił na młodego mężczyznę, który go najwyraźniej rozpoznał. Wywiązała się między nimi walka i młodszy śmiertelnie ranił starszego. Ofiara wygląda na osiemdziesiąt lat, ale naprawdę ma jedynie trzydzieści i jest… kobietą. Maska i perfekcyjna charakteryzacja pozwoliły jej tak doskonale ukryć twarz. Nie przed wszystkimi? Gdy młody napastnik zaatakował rzekomego starca, świadkowie usłyszeli strzał. Ale autopsja wykazuje, że narzędziem zbrodni najwyraźniej nie był pistolet. Ellie też nie dostrzegła go, natomiast widziała sprawcę. Przy okazji Jo odkrywa, że jej adoptowana córka była na wagarach. Przeraża ją myśl, że dziewczynie mogłoby się coś stać. Co Ellie robiła sama w metrze i co jeszcze ukrywa przed swoją nową mamą? Tymczasem policyjne śledztwo staje w martwym punkcie. Sid nadal nie może ustalić broni, która mogłaby spowodować takie obrażenia. Rana wygląda na postrzałową, ale brak kuli i drobin prochu. A co najdziwniejsze, pobliskie narządy w ciele denatki dosłownie zamarzły. Detektyw Mac Taylor i jego ludzie zastanawiają się również, dlaczego ofiara była w masce. I dlaczego ten rzekomy starzec przewoził w podręcznym pudełku pocięte papiery? Wciąż też nie znają tożsamości zamordowanej kobiety. Ale mają nadzieję, że badanie maski pomoże w ustaleniu jej personaliów. Wtedy ma miejsce kolejny dramatyczny zwrot akcji, bo na telefon ofiary dzwoni jej mąż. Jest wstrząśnięty, bo rano osobiście odwiózł ją do pracy – na lotnisko, gdzie pracowała ona jako stewardessa. Albo Harvin Garrity kłamie, albo nie wie, z kim ożenił się, bo osoba o nazwisku jego żony zmarła 12 lat temu… Z powodu rodzinnych problemów w biurze CSI zjawia się były mąż detektyw Danville, agent FBI Russ Josephson (David James Elliott, „JAG") i przy okazji pomaga w rozwiązaniu tej zagadki kryminalnej. A czy Jo uda się pogodzić osobiste i zawodowe wyzwania?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011

2018-10-14

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Pani w jeziorze, sez. 9, odc. 6 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny
21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.159 Food for Thought Logo TV6
Podczas romantycznego spaceru po SoHo Sheldon Hawkes i jego dziewczyna, Camille (Lesley-Ann Brandt, „Spartakus: Bogowie areny”) zatrzymują się przy furgonetce, oferującej najpyszniejsze kanapki w Nowym Jorku. Zapowiada się eksplozja smaków, a dochodzi do wybuchu, w którym oboje omal nie giną. Na miejsce przybywa ekipa CSI i dotąd będący podporą tej drużyny, dr Hawkes zostaje przyłapany na wagarach. Zazwyczaj taki zaangażowany, odpowiedzialny i sumienny wolał randkę niż nocny dyżur. Ale prawdziwe problemy w pracy dopiero przed nim… z powodu narkotyków. Tymczasem okazuje się, że jest tylko jedna ofiara śmiertelna. To zaskakujące, bowiem ślady chemiczne wskazują na zamach terrorystyczny. Ten trop szybko jednak zostaje obalony i śledczy z nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego koncentrują się na osobie zamordowanego właściciela tego baru na kółkach. Komu tak bardzo podpadł ten młody mężczyzna, że zabójca aż wysadził go w powietrze? Adam wykrywa na koszulce ofiary ślinę egzotycznego ptaka. To dziwna, ale ważna wskazówka w tym dochodzeniu, bo prowadzi do ekskluzywnego bistro, w którym zamordowany Derby Chasen wcześniej pracował… Mniej zaskakuje następne odkrycie w tej sprawie. Detektyw Flack i Jo Danville ustalają, bowiem że denat nie był lubiany. Konkurencja w świecie tego typu punktów gastronomicznych, jaki on prowadził z coraz większym powodzeniem, jest wyjątkowo ostra, a on działał bez pardonu. Właściciel konkurencyjnej firmy, Odelin Gonzales (gościnnie: Raoul Trujillo) złożył na niego aż 8 skarg, jednak bez rezultatu. Miał więc motyw, choć wątpliwy, by zabić młodszego rywala. Ma też alibi i nieposzlakowaną opinię w okolicy, bo, pomimo skromnych dochodów, wraz z synem (Alex Meraz, „Saga Zmierzch”) prowadzi działalność charytatywną. W jaki sposób Derby Chasen zarabiał o wiele więcej od niego, sprzedając podobne dania? To też wychodzi na jaw dzięki… analizie laboratoryjnej dowodów zabezpieczonych na miejscu zbrodni. Bo niemal spalona notatka dowodzi, że jego wspólnikiem był alfons, a głównym daniem… seks serwowany na boku – w pobliskim hotelu na godziny. Coraz więcej osób w kręgu podejrzanych, ale brak dowodu rzeczowego, który jednoznacznie wskazałby na sprawcę. Mac Taylor i jego podwładni wracają więc do punktu wyjścia tego śledztwa. Kto i dlaczego skonstruował bombę, która uśmierciła młodego szefa kuchni?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011
21:55 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku, odc.160 Nothing for Something Logo TV6
Żadnych świadków, nikt nie zgłosił zaginięcia młodej kobiety. A ona nie żyje od 36 godzin. Pchnięto ją nożem i uduszono. Ofiara była studentką. Dlaczego zło ją dopadło? To kolejny taki przypadek w tej okolicy Nowego Jorku. Ciało po zabójstwie przeniesiono. Autopsja ujawnia jeszcze jeden ważny szczegół – ostatnią noc swojego życia zamordowana dziewczyna spędziła w znanym nocnym klubie. Czy tam poznała swojego zabójcę? Czy wyszła z mężczyzną? Drużyna nowojorskiego CSI prowadzi śledztwo bez przerwy od wielu godzin, bo wszystko wskazuje na to, że był to kolejny atak seryjnego mordercy. Zwłaszcza detektyw Mac Taylor od dawna nie zmróżył oka, Jo Danville zaczyna się martwić o jego zdrowie. Następna ofiara: Patricia Kelly – jej zaginięcie zgłosiła współlokatorka. W tym samym czasie ma miejsce dziwny incydent – Mac zostaje okradziony przez kieszonkowca, udającego turystę. A może był to ktoś więcej niż tylko złodziej? Natomiast przy zwłokach panny Kelly śledczy zabezpieczają dziwną purpurową substancję. Patricia musiała przed śmiercią dotknąć starego dzieła sztuki. To zawęża krąg podejrzanych do listy kolekcjonerów na Manhattanie. Uwagę Jo przykuwa pewne nazwisko. Podążając tym tropem, detektyw Danville zmierza do apartamentu tego milionera i odkrywa… miejsce zbrodni. Tu zginęła Patricia Kelly. Ktoś jednak uprzedził policję i to ktoś, kto posiada wiedzę kryminalistyczną. Nikt z CSI, ani też z FBI? Nie wiadomo również, co stało się z poszukiwanym mężczyzną. Tymczasem kieszonkowiec oddaje skradziony portfel, a detektyw Taylor rozpoznaje w „szlachetnym” przestępcy Raymonda Harrisa (Clifton Collins, Jr., „Traffic”), który właśnie wyszedł z więzienia. Najpierw go okradł, teraz zwraca łup, chociaż wyraźnie nie ma pieniędzy. Czego chce ten były kryminalista od szefa nowojorskiego laboratorium kryminalistycznego? Drobiazgowe śledztwo w sprawie serii zabójstw tymczasem przynosi przełom. W mieszkaniu pierwszej ofiary – tej, której zwłoki sprawca podrzucił w parku – śledczy odkrywają ślady świadczące, że zginęła tam jeszcze jedna kobieta. Była też trzecia ofiara, która może nadal żyć... Drużyna CSI bada również sprawę włamania na… miejsce zbrodni i znajduje dowód rzeczowy potwierdzający, że dopuścił się tego przestępstwa pewien prywatny detektyw z policyjną przeszłością… Dla Maca Taylora ten dzień okaże się szczególnie trudny właśnie z powodu spotkania z tym człowiekiem – pierwszym partnerem w policji. William Hunt (gościnnie: Peter Fonda - zdobywca Złotego Globu, dwukrotnie nominowany do Oscara m.in. za rolę w „Easy Rider”) został zmuszony przed laty do odejścia ze służby, bo przekroczył granicę prawa. Nadal łamie procedury i wyraźnie coś ukrywa. Czy potrafi przynajmniej przyznać się do błędów przeszłości?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2011

2018-10-16

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcza gra, sez. 9, odc. 7 Premiera Logo 13 Ulica
Mac wraz z ekipą bada sprawę serii morderstw. Wygląda na to, że sprawcę zainspirowała popularna gra planszowa. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

2018-10-21

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Zabójcza gra, sez. 9, odc. 7 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny

2018-10-23

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Drugi nabór, sez. 9, odc. 8 Premiera Logo 13 Ulica
Dochodzenie w sprawie morderstwa licealisty naprowadza detektywów na trop związany z handlem środkami dopingującymi. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

2018-10-28

21:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Drugi nabór, sez. 9, odc. 8 Logo 13 Ulica
2012 dramat kryminalny

2018-10-30

22:00 CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku: Gangsterska krew, sez. 9, odc. 9 Premiera Logo 13 Ulica
Okazuje się, że brutalnie zamordowany a przed śmiercią torturowany członek gangu miał powiązania z nowym partnerem Flacka. (16)
/ 2012 / dramat kryminalny

Audycje powiązane z CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku.
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info