Reklama

Wojny magazynowe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wojny magazynowe

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wojny magazynowe będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-21
03:05 Wojny magazynowe - Niech gadają, sez. 12, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do Murietty jest daleko, więc Dave liczy, że jego konkurenci nie będą zainteresowani tamtejszym dużym magazynem. Justin znajduje sprzymierzeńca i zdobywa ciekawy łup. Dla Ivy'ego i jego syna miniony dzień ma walor terapeutyczny.

/ 2018
03:25 Wojny magazynowe - Nieładna gra, sez. 12, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący udają się do Torrance, gdzie zyski Dave'a dalej rosną. Mary znajduje ubrania, które na nią nie pasują, co okazuje się mieć swoje plusy. Kenny wcześnie zaczyna dzień, ale jego finał jest mało optymistyczny.

/ 2018
Reklama
07:25 Wojny magazynowe - Co było pierwsze: kura czy aukcja?, sez. 12, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Zdumieni ogromną ilością magazynów wystawionych na aukcję w Rialto Mary i Ivy zakładają się o to, które z nich lepiej odgadnie ostateczną cenę każdego z nich. Rene i Tatianna zdobywają dawne ubrania i sprzęt sportowy.

/ 2018
07:55 Wojny magazynowe - Dwa miasta, sez. 12, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do Walnut Emily zabiera ze sobą mamę, a Darrell natychmiast zdobywa przewagę. W Whitter Kenny'emu doradza legenda muzyki, a Shana i Edwina decydują się działać rozważnie.

/ 2018
11:25 Wojny magazynowe - Jak wywąchać skarb, sez. 8, odc. 5 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze biorący udział w aukcji organizowanej w West Covina próbują udowodnić, że są najlepsi w tym fachu. Jarrod i Brandi zabierają ze sobą eksperta, który ma znaleźć najlepsze schowki.

/ 2015
11:55 Wojny magazynowe - Krwawica, sez. 8, odc. 6 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze biorą udział w aukcji organizowanej w Riverside. Mary liczy, że dopisze jej szczęście, a Brandi stara się myśleć pozytywnie o Jarrodzie. Tymczasem u Dave'a odzywa się żądza odwetu.

/ 2015
12:10 Wojny magazynowe - Witamy w domu lalek, sez. 3, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcjach w Garden Grove Dave ma sporo pieniędzy do wydania. Barry wycina sprytny numer innym nabywcom. Ale czy to mu się opłaci?

/ 2012
12:40 Wojny magazynowe - Tak czy nie?, sez. 3, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący licytują na aukcji w Kalifornii, gdzie trudne decyzje i upał szczególnie dają się we znaki Jarrodowi i Brandi. Barry i Dave podejmują zaś duże ryzyko.

/ 2012
Reklama
13:05 Wojny magazynowe - Ostatni materac, sez. 9, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Pełni nadziei handlarze udają się do Norwalk. Darrell liczy na wysoką nagrodę, a Mary za wszelką cenę próbuje udowodnić, że dalej stanowi konkurencję.

/ 2015
13:30 Wojny magazynowe - Burmistrz Margarita-Ville, sez. 9, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcjach organizowanych w Beaumont można nabyć naprawdę zaskakujące przedmioty. Rene prowadzi trudne licytacje, licząc na zdobycie cennego towaru. Z kolei Mary koncentruje się na tanich magazynach.

/ 2015
13:45 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podczas aukcji Barry'emu poprawia humor niespodziewana wizyta legendarnego zawodnika wrestlingu Rowdy'ego Roddy'ego Pipera. Nowi uczestnicy programu, Rene i Casey, zdobywają posążek, którego wartość może wynosić tysiące dolarów. Darell Sheets trafia na niezwykłe znalezisko związane z kotami.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kolejna aukcja ma miejsce w kalifornijskim El Monte. Bracia Harris korzystają z podstępu. Jarrod i Brandi odkrywają w sobie nowe pokłady miłosierdzia. Znaleziona przez Barry'ego torba zawiedzie go na górskie stoki. Darrell odkrywa coś ciekawego i ma nadzieję, że to znalezisko okaże się bardzo dochodowe.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:40 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze udają się do Compton. Na miejscu Jarrod zyskuje nowy przydomek, a także dokonuje niezwykłego odkrycia. W międzyczasie Mike kupuje magazyn, z którego wcześniej zrezygnował Herb. Z kolei Barry zawiązuje sojusz ze swoim dawnym przyjacielem, Kennym.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze zjawiają się w Orange w Kalifornii. Barry'emu Weissowi podczas aukcji towarzyszy kamerdyner. Jarrod i Brandi mają nadzieję, że znaleziona przez nich lampa ma "królewski" rodowód. Darrel Sheets kupuje najdroższy magazyn w historii programu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze udają się do Homeland, jednak bracia Harris powinni byli zostać w domu. Tymczasem Jarrod i Brandi podejmują pewną decyzję. Barry natrafia na przedmiot, który przypomina mu o rozwodzie. Kupiony przez Rene i Casey schowek uświadamia im, że nie są już w Kansas.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
Reklama
20:00 Wojny magazynowe - Dużo dymu i luster, sez. 8, odc. 7 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Na Ranczu Cucamonga każdy chce zapolować na coś wielkiego. Jarrod i Brandi liczą, że uda im się zgarnąć niezwykłe łupy, Mary z kolei próbuje zakląć rzeczywistość.

/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Czy tu można coś upolować?, sez. 8, odc. 8 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Aukcje w Costa Mesa to test charakteru dla kupujących. Każdy bowiem stara się zyskać jak najwięcej. Mary chce znaleźć prawdziwy skarb, zaś Darrell wdaje się w pojedynek z innym handlarzem.

/ 2015
Program TV na 2020-01-22
00:00 Wojny magazynowe - Rene podejmuje wyzwanie, sez. 9, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy nie traci nadziei, pomimo złych doświadczeń. Z kolei Mary chce się założyć z Rene.

/ 2015
00:30 Wojny magazynowe - Ostatni materac, sez. 9, odc. 10 Logo HISTORY
2015
03:05 Wojny magazynowe - Co było pierwsze: kura czy aukcja?, sez. 12, odc. 3 Logo HISTORY
2018
03:25 Wojny magazynowe - Dwa miasta, sez. 12, odc. 4 Logo HISTORY
2018
07:25 Wojny magazynowe - Wietrzna aukcja, sez. 12, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Desert Hot Springs wiatr wieje z prędkością 50 kilometrów na godzinę i kupujący z trudem utrzymują się na nogach. Rene i Gunther przeglądają stary magazyn. Brandi i Jarrod są zaskoczeni zawartością swojego, a Kenny z przytupem wkracza do akcji.

/ 2018
07:55 Wojny magazynowe - Nie wszystko co się świeci, sez. 12, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Panie z Vegas pojawiają się w Orange w stylu vintage, chociaż nie wszystkim to się podoba. Casey bezczelnie zgarnia dobry kontener. Darrell próbuje sprzedać swój towar Emily, ale godzi się na przyzwoity magazyn.

/ 2018
11:25 Wojny magazynowe - Dużo dymu i luster, sez. 8, odc. 7 Logo Lifetime
2015
11:55 Wojny magazynowe - Czy tu można coś upolować?, sez. 8, odc. 8 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Kupuj i żegnaj, sez. 3, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Syn Darrella Brandon może usiąść w fotelu kierowcy, a do Dave’a Hestera uśmiecha się szczęście. Czy to samo czeka Barry'ego Weissa?

/ 2012
Reklama
12:40 Wojny magazynowe - San Burritos, sez. 3, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W San Bernadino Darrell i Brandon mogą sporo zarobić. Barry Weiss zjawia się z prezentami, a Dave Hester podlicza zyski, podczas gdy Jarrod i Brandi wracają do domu.

/ 2012
13:05 Wojny magazynowe - Laleczki, sez. 9, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Podczas aukcji zorganizowanej w Torrance handlarze walczą o kilka obiecujących magazynów. Z kolei Jarrod licytuje przedmiot, który będzie dręczył Brandi w sennych koszmarach. Kobieta musi zmierzyć się z własnymi lękami.

/ 2015
13:30 Wojny magazynowe - Nie ma to jak licytować na śniegu, sez. 9, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący jadą w góry do wysoko położonego Rimforest, gdzie licytują na śniegu! Mary walczy z burzą, Casey pilnuje, by Rene nie zapomniał o nagrodzie, natomiast Ivy rzuca się w wir zakupów.

/ 2015
13:45 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aukcja przenosi się na wybrzeże Mission Viejo. Jarrod i Brandi natrafiają na unikatowy przedmiot związany ze sztuką. Rene i Casey mają okazję skosztować odrobiny wina. Tymczasem na drodze planów Barry'ego staje jego księgowy.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja znów odbywa się w Lancaster. Rywalizujący ze sobą Darrell i Ivy idą łeb w łeb, ale tylko jedno z nich może zwyciężyć. Barry natrafia na misy o niezwykłych właściwościach. Tymczasem Jarrod i Brandi znajdują sprzęt dla DJ-a.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze wyruszają do miejscowości Placentia. Jarrod i Brandi trafiają na coś, co może przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę. Rene i Casey wygrywają aukcję, której przedmiotem był schowek pełen bagażu. Barry rozmyśla nad swoją pozycją w aukcyjnej rywalizacji. Darrell uważa, że znalazł sprzęt stomatologiczny.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Stanton Darrell niespodziewanie wycofuje się z jednej z aukcji. Pod wpływem Ivy Calvin następuje nagłe zahamowanie rozgrywki. Podczas licytacji Barry ukrywa się pod przebraniem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kolejna aukcja ma miejsce w Moreno Valley. Darrell Sheets stara się sprawiać wrażenie miłego faceta. Rene i Casey kupują coś, co doskonale będzie pasowało do ich sklepu. Jarrod myśli, że znalazł wreszcie wymarzonego Rolexa.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Moje ulubione zwierzę, sez. 8, odc. 9 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): W Lake Elsinore niektórzy znajdą skarby, innych czeka spore zamieszanie. Dave przybywa w zaskakująco dobrym humorze. Nie oznacza to jednak, że rezygnuje z gnębienia innych.

/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Marzenia kowbojów czasem się spełniają, sez. 8, odc. 10 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Dave Hester zna Santa Anę jak własną kieszeń - to jego dawny rewir. Mężczyzna zamierza maksymalnie wykorzystać tę przewagę. Jarrod i Brandi mają chandrę, z kolei Rene musi się napracować za dwóch, by cokolwiek zdobyć.

/ 2015
Reklama
Program TV na 2020-01-23
03:05 Wojny magazynowe - Wietrzna aukcja, sez. 12, odc. 5 Logo HISTORY
2018
03:25 Wojny magazynowe - Nie wszystko co się świeci, sez. 12, odc. 6 Logo HISTORY
2018
07:25 Wojny magazynowe - Złośnica, sez. 12, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Stanton Ivy myśli, że jest komikiem, ale to, co znajduje w magazynie, nie jest żartem. Brandi i Jarrod pilnują, by szybko opróżnić swój kontener. Dzięki rozrywce w starym stylu Kenny zdobywa pretekst do spotkania z osobowością telewizyjną.

/ 2018
07:55 Wojny magazynowe - Kłopoty w Long Beach, sez. 12, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Aukcja w North Long Beach nie wprawia kupujących w dobry nastrój, ale udaje się im złożyć charytatywny datek. Brandi i Jarrod wydają stanowczo za dużo.

/ 2018
11:40 Wojny magazynowe - Moje ulubione zwierzę, sez. 8, odc. 9 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Z Barrym coś się dzieje, sez. 3, odc. 17 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry Weiss dowiaduje się, że jego uzależnienie od starych magazynów ma swoją cenę. Tymczasem Darrell i Brandon kupują magazyn przygotowany na fiestę, a Dave próbuje wszystkich zastraszyć.

/ 2014
12:10 Wojny magazynowe - Marzenia kowbojów czasem się spełniają, sez. 8, odc. 10 Logo Lifetime
2015
12:40 Wojny magazynowe - Nie z tej ziemi, sez. 3, odc. 18 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Westminster w Kalifornii Darrell czuje się jak u siebie w domu. Później okazuje się, że zakup Jarroda i Brandi wywołuje pewne zjawiska sejsmiczne, a Dave komunikuje się ze zmarłymi.

/ 2014
13:05 Wojny magazynowe - Od piachu do świtu, sez. 9, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcji organizowanej w pustynnym Mojave handlarze próbują znaleźć coś cennego. Lokalizacja nie przypada do gustu Dave'owi. Z kolei Rene walczy o skarb, a Ivy urządza sobie polowanie.

13:30 Wojny magazynowe - Meksykańska rozgrywka, sez. 9, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze wyruszają do San Diego. Liczą, że zdołają zdobyć prawdziwe skarby. Rene i Casey bronią swojego terenu przed Darrellem i Brandonem. Z kolei Mary liczy na pokaźny łup, a Ivy ściąga do pomocy dwóch dodatkowych Calvinów.

/ 2015
13:45 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aukcja po raz kolejny rozegra się w Costa Mesa w Kalifornii. Ivy Calvin nie pozwoli, by cokolwiek go zatrzymało. Darrell znajduje prawdziwy skarb. Jarrod i Brandi próbują kupić przedmiot, którego wartość może wynosić nawet 25 tysięcy dolarów. Barry wygrywa w licytacji przeciwko samemu sobie.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Odcinek specjalny. Twórcy programu powracają w nim do tych momentów, które najbardziej zapadły w pamięć zarówno widzom, jak i bohaterom show oraz członkom ekipy. Zobaczymy nie tylko najcenniejsze znaleziska, ale również te wzbudzające największe emocje, niekoniecznie pozytywne. Handlarze antykami wspominają też zakupy, z których są najbardziej dumni. W programie także nieemitowana wcześniej historia jednego ze schowków. Jarrod, który nabył jego zawartość, obawiał się, że kryje on groźną broń. Okazało się jednak, że była tam zwyczajna ładowarka akumulatorowa.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami zjawiają się w kalifornijskiej miejscowości Rimforest, położonej w górach San Bernardino. Podczas licytacji Rene i Casey rywalizują z Jarrodem i Brandi. Z pojedynku par zwycięsko wychodzi pierwsza z nich. Rene i jego żona kupują schowek za 750 dolarów, ale później żałują, gdyż są rozczarowani zawartością magazynu. Darrell wydaje ponad tysiąc dolarów, ale inwestycja ma duże szanse, żeby zwrócić się z nawiązką. Ivy w swoim magazynie zastaje sympatycznego futrzaka.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ivy Calvin ma na koncie kilka udanych transakcji i dokłada wszelkich starań, aby jego dobra passa trwała. Tymczasem Darrell i Rene próbują nawzajem wyprowadzić się z równowagi. Sheetsowie kupują zawartość schowka za 500 dolarów i znajdują niezwykłą zbroję, która z pewnością przypadnie do gustu fanom gry "Dungeons & Dragons". Jarrod i Brandi również dokonują niecodziennego odkrycia. Wydają tysiąc dolarów, aby natrafić na broń przypominającą tę używaną w filmie "Pogromcy duchów".

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Jarrod i jego partnerka stają w obliczu trudnej decyzji. Brandi uważa, że doszli do punktu, w którym muszą zamknąć sklep w Long Beach. Jednak Schulz jest zdeterminowany, aby utrzymać to miejsce. Sądzi, że uda mu się, jeśli skoncentrują się na zdobywaniu schowków z cenną zawartością. Ivy usiłuje onieśmielić innych kupujących. Darrell funduje sobie terapię szokową, zaglądając do magazynu, który udało mu się wylicytować. Przekonamy się też, czy Rene osiągnie sukces dzięki swojej pewności siebie.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze odwiedzają Lancaster, rodzinne strony Ivy'ego. Na miejscu Mary próbuje ubić interes z zaskakującym sojusznikiem. Rywalizację zaostrzają Jarrod i Brandi, natomiast Rene usiłuje udowodnić swoją przewagę.

/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - W dolinie Perris, sez. 8, odc. 12 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Aukcja w dolinie Perris rozpoczyna się wcześnie rano. Jarrod i Brandi rozpoczynają dzień w dobrym nastroju, jednak napięcie szybko rośnie za sprawą przejawiającego agresję Dave'a.

/ 2015
Program TV na 2020-01-24
00:15 Wojny magazynowe - Burmistrz Margarita-Ville, sez. 9, odc. 11 Logo HISTORY
2015
00:40 Wojny magazynowe - Laleczki, sez. 9, odc. 12 Logo HISTORY
2015
03:05 Wojny magazynowe - Złośnica, sez. 12, odc. 7 Logo HISTORY
2018
03:25 Wojny magazynowe - Kłopoty w Long Beach, sez. 12, odc. 8 Logo HISTORY
2018
07:25 Wojny magazynowe - Weekend u Barry'ego, sez. 12, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Koreatown Kenny'ego ogarnia nostalgia, więc przyprowadza starego przyjaciela. Brandi i Jarrod w niespodziewany sposób poprawiają swoje zyski. Ivy wytrzymuje w dużym mieście tylko dlatego, że liczy na markowe towary.

/ 2018
07:55 Wojny magazynowe - Jenny, piekarz i protetyk, sez. 12, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Brandi ma urodziny, więc Jarrod oczywiście zabiera ją na aukcję w Menifee. Darrell chce zawrzeć korzystną transakcję, ale potrzebuje wsparcia. Rene nie ustępuje, bo chce zachować twarz.

/ 2018
11:25 Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Logo Lifetime
2015
11:55 Wojny magazynowe - W dolinie Perris, sez. 8, odc. 12 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Kupić, nie kupić?, sez. 3, odc. 19 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący znajdują się w Santa Ana. Barry Weiss kupuje, ale Dave Hester chyba nie ma ochoty się w cokolwiek angażować. Tymczasem Brandi próbuje powstrzymać Jarroda.

/ 2014
12:40 Wojny magazynowe - Czy warto było?, sez. 3, odc. 20 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Costa Mesa Dave Hester znajduje powód do radości, a Darrell kupuje największy magazyn w historii „Wojen magazynowych”. Tylko czy równie dużo na nim zarobi?

/ 2014
13:05 Wojny magazynowe - Ninja w średnim wieku, sez. 9, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcjach organizowanych w Westminster sprzedaje się tysiące opuszczonych magazynów. Jarrod i Brandi próbują złowić okazję, ale plany niweczą im wysokie ceny. Z kolei Ivy podejmuje ryzyko, które może go wiele kosztować.

13:30 Wojny magazynowe - Śmietankowe ciasteczka, sez. 9, odc. 17 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze ruszają do Moreno Valley, które słynie z cennych rzeczy sprzedawanych na aukcjach. Mary pragnie zdobyć solidny nabytek. Z kolei Dave chce, by jego rywale zapłacili jak najwięcej.

/ 2015
13:45 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi podejmują decyzję, że powinni się rozdzielić. Nie wiedzą jeszcze, czy to rozwiązanie tymczasowe, czy też rozstają się na dobre. Oboje starają się wylicytować zawartość schowków, aby zdobyć towar do swoich sklepów. Ivy Colin zatrudnił osobę do prowadzenia punktu w Palmdale. Przekonamy się, czy nowy pracownik okaże się pomocny, czy raczej przysporzy kłopotów swojemu szefowi. Darrell ponownie ma szczęście podczas licytacji. Okazuje się, że wydatek w wysokości 2800 dolarów może zwrócić mu się z dziesięciokrotnym przebiciem. Rene znajduje w swoim schowku rurę do tańca, którą decyduje się zatrzymać.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami wybierają się na terytorium Renego w nadziei, że uda im się go pokonać. Darrell i Brandon dają do wyceny znaleziony w schowku detonator, który był używany przez poszukiwaczy cennego kruszcu w czasach gorączki złota. Ekspert ma sprawdzić też, czy z urządzenia nadal można bezpiecznie korzystać. Jarrod decyduje się wydać 1300 dolarów, aby kupić zawartość magazynu, w którym zauważył miniaturowy motocykl. Brandi nie podziela entuzjazmu swojego partnera.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rene kupuje zawartość trzech schowków, wydając ponad dwa i pół tysiąca dolarów. Jest przekonany, że dzięki temu posunięciu zdominuje rywalizację. W tym samym czasie Ivy Calvin dostaje lekcję, która zmienia jego podejście do licytacji magazynów. Darrell również stara się wypróbować nowe metody prowadzenia biznesu. W efekcie wydaje najwięcej pieniędzy w całej swojej karierze. Przekonamy się, czy ta inwestycja to będzie wielki sukces, czy spektakularna porażka.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kolejna aukcja odbywa się bardzo niedaleko od magazynu Darrella. W związku z tym Sheets wraz z synem zamierza wyczyścić schowki. Ivy i Rene zawierają sojusz, by pokrzyżować plany Darrella. Calvin w kupionym przez siebie składzie odkrywa mnóstwo sprzętu używanego w laboratoriach naukowych. Nie ma pojęcia, do czego dokładnie służą te przedmioty, ale ma nadzieję, że są wiele warte. Jarrod i Brandi wybierają się na randkę i ponownie zakochują się w... kupowaniu staroci.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Na miejsce dzisiejszej licytacji Rene i Casey przyjeżdżają wraz z karawaną ciężarówek, jasno pokazując, że są przygotowani na wielkie zakupy. Przekonamy się, czy będą mieli dość towaru, aby załadować pojazdy. Darrell zamierza zdekoncentrować swoich konkurentów, częstując ich pączkami. Sheetsowie w swoim schowku znajdują maski wyglądające jak te noszone przez członków zespołu Kiss. Sądzą, że przedmioty mogą być sporo warte. Jarrod i Brandi planują imprezę z okazji czwartej rocznicy otwarcia sklepu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Licytacja zorganizowana w północnym Hollywood budzi nadzieję na zdobycie czegoś wyjątkowego. Mary zyskuje przewagę nad konkurencją, a Dave postanawia zaryzykować.

/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Dave dąży do starcia z Jarrodem i Brandi. Ivy przypuszcza atak, licząc na udany początek. Proponowane kwoty szybko jednak przekraczają tysiąc dolarów. Mary ma problemy, by nadążyć za licytującymi.

/ 2015
Program TV na 2020-01-25
03:05 Wojny magazynowe - Weekend u Barry'ego, sez. 12, odc. 9 Logo HISTORY
2018
03:25 Wojny magazynowe - Jenny, piekarz i protetyk, sez. 12, odc. 10 Logo HISTORY
2018
07:30 Wojny magazynowe - Nieładna gra, sez. 12, odc. 2 Logo HISTORY
2018
08:00 Wojny magazynowe - Co było pierwsze: kura czy aukcja?, sez. 12, odc. 3 Logo HISTORY
2018
08:25 Wojny magazynowe - Brandi i kręgle, sez. 7, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell i Brandon wracają do miasta West Covina. Mają nadzieję, że znów dopisze im szczęście. Tymczasem Jarrod i Brandi podążają tropem Darella, próbując wykorzystać jego dotychczasowe doświadczenie.

/ 2015
08:55 Wojny magazynowe - Wielki, silny i kwitnący, sez. 7, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dan powraca na aukcje, podczas których uwaga kupców koncentruje się na działaniach Dave'a Hestera. Tymczasem Jarrod i Brandi dokonują ważnego odkrycia.

/ 2013
09:20 Wojny magazynowe - Dużo dymu i luster, sez. 8, odc. 7 Logo HISTORY
2015
09:50 Wojny magazynowe - Czy tu można coś upolować?, sez. 8, odc. 8 Logo HISTORY
2015
10:15 Wojny magazynowe - Niepokój na wyżynach, sez. 2, odc. 33 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell kupuje na wyczucie, modląc się o coś, co go uratuje. Tymczasem Dave stara się znaleźć dobry powód do sięgnięcia po portfel.

10:40 Wojny magazynowe - Chyba nie ta plaża, sez. 3, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytacja zawartości opuszczonych składów w Long Beach. Barry Weiss otrzymuje cenną wskazówkę, a Mark Balelo wymachuje 50 tysiącami.

/ 2012
11:10 Wojny magazynowe - Aukcja na wzgórzach, sez. 7, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący jadą na wzgórza Murrieta, by uczestniczyć w lokalnej aukcji. Podczas pełnej emocji licytacji gwałtownie rosną ceny. Ivy wykazuje się sprytem, kupując magazyn. Z kolei Jarrod i Brandi walczą o zdobycz dla siebie.

/ 2016
11:35 Wojny magazynowe - W rytmie boogaloo, sez. 7, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Powrót Renego i Casey oznacza dużą rywalizację. Jarrod i Brandi walczą o zysk, a Darrell i Brandon ujawniają, co robią poza aukcjami.

/ 2015
12:05 Wojny magazynowe - Tylko na deser, sez. 8, odc. 20 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy stosuje taktykę, która nie jest zbyt chwalebna. Rene coraz śmielej sobie poczyna, a Darrell próbuje osiągnąć sukces, mimo niezbyt dobrego humoru Brandona

/ 2015
12:35 Wojny magazynowe - Upalne Palm Springs, sez. 9, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze udają się do Palm Springs, gdzie panuje wyjątkowo gorąca atmosfera. Nie tylko z powodu wysokich temperatur. Ivy zamierza kupić obiecujący magazyn, a Rene na chłodno dokonuje obliczeń.

/ 2015
13:00 Wojny magazynowe - Aukcje i sojusznicy, sez. 9, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze wracają do Koreatown, by uczestniczyć w aukcji niedaleko centrum Los Angeles. Brandi musi uważać na Jarroda, Ivy i Mary zawiązują przymierze, a Rene daje się ponieść szaleństwu.

/ 2015
13:30 Wojny magazynowe - Meksykańska rozgrywka, sez. 9, odc. 15 Logo HISTORY
2015
14:00 Wojny magazynowe - Ninja w średnim wieku, sez. 9, odc. 16 Logo HISTORY
14:25 Wojny magazynowe - Wszystko gra, sez. 3, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry rozkłada konkurencję cenną zabytkową krajalnicą do mięsa. Nowicjusz Jeff debiutuje w imponującym stylu na aukcji w Laguna Nigel.

/ 2012
14:55 Wojny magazynowe - Klapa w Montebello, sez. 3, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Nastroje dołują w Montebello, gdzie Jarod i Brandi rezygnują z aukcji, żałując że w ogóle się tam zjawili.

/ 2012
Program TV na 2020-01-26
06:40 Wojny magazynowe - Kule ognia, sez. 11, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupcy trafiają na 10 krypt jednego właściciela. Dave zagarnia niemal połowę z nich, Ivy'emu udaje się nieźle zarobić na swoich, ale najwięcej pracy czeka Mary i Kenny'ego.

/ 2017
07:05 Wojny magazynowe - Ivy nie ma lekko, sez. 11, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Stanton. Dave uświadamia sobie, że zarobek czasami wymaga sporego wysiłku. Mary z trudem wychodzi na swoje, a Ivy ma problem ze schowkiem.

/ 2017
07:30 Wojny magazynowe - Strzyżenie i golenie, sez. 10, odc. 20 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Mary próbuje zaimponować klientowi. Rene znajduje ochronę przed drapieżnikami. Z kolei Ivy udaje się do fryzjera.

/ 2017
07:55 Wojny magazynowe - Chodźmy do Placentii, sez. 10, odc. 21 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W drodze do banku Rene nie może powstrzymać śmiechu. Z kolei Darrell gromadzi towar.

/ 2017
Program TV na 2020-01-27
00:00 Wojny magazynowe - Kupuj i żegnaj, sez. 3, odc. 15 Logo HISTORY
2012
00:30 Wojny magazynowe - San Burritos, sez. 3, odc. 16 Logo HISTORY
2012
02:40 Wojny magazynowe - O jedną aukcję za daleko, sez. 9, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Po nieudanej licytacji w Santa Ana handlarze odwiedzają jeszcze drugą aukcję w Hawaiian Gardens. Mają nadzieję, że tym razem dopisze im więcej szczęścia.

/ 2015
07:25 Wojny magazynowe - Hawaiian Gardens, sez. 12, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Hawaiian Gardens mężowi Emily, Cody'emu, licytacja przechodzi koło nosa i mężczyzna wszczyna awanturę. Brandi i Jarrod pokładają nadzieje w kowboju, ale w końcu muszą się pogodzić z tym, że są śmiertelni.

/ 2018
07:55 Wojny magazynowe - Podkuwają konie, prawda?, sez. 12, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Hesperii za sprawą problemów z transportem Mary łączy siły z Kennym, po czym posyła go w odstawkę. Darrell wprowadza kolejne pokolenie w tajniki zawodu. Styl Pań z Vegas pozwala im dyktować warunki.

/ 2018
11:25 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo Lifetime
2015
11:55 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Wszystko pod kontrolą, sez. 5, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi zdobywają zestaw maleńkich narzędzi. Barry spóźnia się na aukcję i nie ma wielkiego wyboru. Mark Balelo odjeżdża z wielką drukarką, ale czy zapewni mu ona równie wielki zysk?

/ 2013
12:40 Wojny magazynowe - Wszystko dobre, co się kończy, sez. 5, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W hrabstwie Orange w Kalifornii Barry ma wypadek, Ivy Calvin przekopuje się przez śmieci i znajduje kilka cennych drobiazgów, a Jarrod i Brandi zdobywają magazyn, na którym mogą nic nie zarobić.

/ 2013
13:05 Wojny magazynowe - Kto zmoczył pościel?, sez. 9, odc. 18 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze tym razem udają się do Riverside w Kalifornii. Jarrod i Brandi chcą, by Bozek dostał lekcję. Jednak nauczka może go wiele kosztować.

/ 2015
13:30 Wojny magazynowe - Niespodzianka w Santa Ana, sez. 9, odc. 19 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcji organizowanej w Santa Ana handlarze działają pod presją czasu. Plany Jarroda i Brandi zostają pokrzyżowane wraz z pojawieniem się Dave'a. Mary ma nadzieję przerwać złą passę.

/ 2014
13:45 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 16 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem kupujący przyjeżdżają na licytację do Fontany. Rene ma nadzieję, że to miejsce okaże się dla niego równie szczęśliwe jak poprzednio. Przekonamy się, czy podejście nieco przesądnego mężczyzny okaże się pomocne. Ivy postanawia zaufać swoim przeczuciom. W swoim schowku znajduje zabytkowe urządzenie do naprawy pończoch i rajstop. Wybiera się do pobliskiego sklepu z bielizną, aby dowiedzieć się, czy przedmiot ma jakąś wartość.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem licytacja odbywa się w Lancaster, czyli na terytorium Ivy'ego. Darrell chce jednak udowodnić, że to on jest prawdziwym królem magazynowych aukcji. Przekonamy się, czy Calvin podejmie wyzwanie. Wśród zakupionych rzeczy znajduje kolekcję bardzo starych kart z opakowań po papierosach. Postanawia dowiedzieć się, ile są warte. Rene i Casey kupują schowek wypełniony po sufit pudełkami. Okazuje się, że są w nich pieluchy jednorazowe, które bez problemu można sprzedać ze sporym zyskiem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami wyruszają na poszukiwanie okazji do miasta Moreno Valley w południowej Kalifornii. Ivy poluje na przedmioty ekskluzywne i kolekcjonerskie. Jarrod ujawnia Brandi swoje alter ego – skazanego na sukces Maxa Profita. Darrell i Brandon znajdują w swoim schowku strojne kostiumy używane przez tancerki egzotyczne. Aby poznać ich wartość, udają się do zawodowych tancerek brzucha. Z kolei Rene ociera się o śmierć.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze wracają do Montebello. Ivy'emu nigdy nie dopisywało tu szczęście. Za wszelką cenę szuka okazji. Jarrod i Brandi nie chcą stracić dużego magazynu. Dave zachowuje ostrożność podczas licytacji.

/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Mary bierze sprawy w swoje ręce, realizując śmiały pomysł. Tymczasem Ivy preferuje tradycyjne metody. Rene chce się skupić na magazynach. Plany krzyżuje mu Dave.

/ 2015
22:00 Wojny magazynowe - Stary hiszpański pat, sez. 1, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Otwarte zostają drzwi magazynu w jednym z kalifornijskich miasteczek o bogatej hispano-amerykańskiej kulturze. Ale czy licytujący znajdą w środku cenne zabytki, czy tylko śmieci?

/ 2010
22:30 Wojny magazynowe - Północ w ogrodzie dobra i zła, sez. 1, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry wynajmuje jasnowidza, by dowiedzieć się, co kryje magazyn. Ale czy ten osobliwy pomysł ma jakikolwiek sens?

/ 2012
Program TV na 2020-01-28
00:00 Wojny magazynowe - Nie ma to jak licytować na śniegu, sez. 9, odc. 13 Logo HISTORY
2015
00:30 Wojny magazynowe - Od piachu do świtu, sez. 9, odc. 14 Logo HISTORY
03:05 Wojny magazynowe - Hawaiian Gardens, sez. 12, odc. 11 Logo HISTORY
2018
03:25 Wojny magazynowe - Podkuwają konie, prawda?, sez. 12, odc. 12 Logo HISTORY
2018
07:25 Wojny magazynowe - Walki uliczne, sez. 2, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W połowie hazardziści a w połowie eksperci od antyków. Zawsze podejmują spore ryzyko, licytując zawartość opuszczonych magazynów, bo przeważnie nie mają bladego pojęcia, co znajduje się w środku.

/ 2013
07:55 Wojny magazynowe - Kupujący podczas burzy, sez. 2, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell będzie musiał zmierzyć się z poważną konkurencją, jeśli chce zapewnić sobie wejście do magazynu, który może przynieść zysk w wysokości nawet 27 tys. dolarów. Dave stara się o pomieszczenie wypełnione antykami.

/ 2013
11:25 Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Logo Lifetime
2015
11:55 Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Pora otworzyć, sez. 5, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe to najnowsze i największe niewykorzystywane dotąd źródło ukrytych skarbów. Uczestnicy programu licytują zawartość porzuconych magazynów w nadziei na szybki zysk. Witamy w „Wojnach magazynowych”.

/ 2013
12:40 Wojny magazynowe - Jak kowboje, sez. 5, odc. 4 Logo HISTORY
2013
13:05 Wojny magazynowe - Obłowić się w Arcadii, sez. 9, odc. 20 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Wytworna Arcadia obiecuje kupującym cenne okazje. Darrell i Brandon doskonale sobie radzą, ale dają się złapać na kombinowaniu.

/ 2014
13:30 Wojny magazynowe - Lew z Lancaster, sez. 9, odc. 21 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze udają się do Lancaster, gdzie Ivy musi bronić swojego terenu. Z kolei Rene odbywa długą drogę, by coś udowodnić

/ 2014
13:45 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami udają się do nadmorskiego miasta Costa Mesa w hrabstwie Orange. Casey stara się poskromić skłonność męża do szastania pieniędzmi. Z kolei Darrell i Brandon zamierzają wyprzedzić konkurencję, polegając na swojej intuicji. Tymczasem Ivy próbuje dyskretnie obserwować Jarroda i Brandi, aby poznać ich strategię. Para znajduje w swoim schowku kolekcję starych buteleczek po perfumach. Postanawia dać je do wyceny.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 21 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Łowcy okazji podróżują do Upland, gdzie ma miejsce kolejna aukcja. Podekscytowany Ivy Calvin próbuje znaleźć schowki, które zawierają przedmioty ekskluzywne i kolekcjonerskie. Rene i jego żona spierają się o to, który składzik i za ile powinni kupić. Sytuacja Jarroda i Brandi komplikuje się, kiedy para wydaje 1300 dolarów na jeden magazynek. Tymczasem Darrell postanawia pożartować sobie z rywali, płatając im figle w starym stylu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 22 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Darrell i Brandon odczuwają coraz większą presję. Muszą pilnie dokonać zakupów, gdyż w ich sklepie internetowym brakuje towarów. W swoim schowku znajdują wiele bezwartościowych rzeczy. Natrafiają też na starą torebkę z wbudowanym telefonem. Brandon uważa, że przedmiot można sprzedać z zyskiem. Ojciec chce mu udowodnić, że się myli. Wyczerpanemu Ivy'emu brakuje energii i inicjatywy. Tymczasem Rene jest żądny sukcesu. Jarrod i Brandi decydują się obrać nową strategię. Przekonamy się, czy będzie ona skuteczna.

Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 23 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Trwają ferie świąteczne. Jarrod i Brandi postanawiają zabrać ze sobą dzieci do Norwalk, gdzie odbywa się kolejna aukcja. Przekonamy się, czy pociechy pomogą swoim rodzicom, czy raczej narobią im kłopotów. Rene i Casey znów działają jak zgrana drużyna. Ivy Calvin chce zgromadzić wystarczająco dużo towaru do swojego sklepu, w którym wkrótce ma rozpocząć się duża wyprzedaż. Tymczasem Darrell znów daje się ponieść swoim skłonnościom do ryzyka.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 6, odc. 24 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem łowcy okazji wybierają się do Lancaster. Jarrod i Brandi stawiają na dobrą zabawę. Przekonamy się, czy uda im się wyprzedzić konkurencję, kupując schowek za 425 dolarów. Z kolei Darrell i Brandon mają nadzieję, że zwycięstwo przyniesie im magazynek, który nabyli naprawdę tanio. Casey chce się sprawdzić podczas licytacji. Ivy Calvin urządza w swoim sklepie prawdziwy dom aukcyjny. Zobaczymy, czy impreza okaże się opłacalna.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Ciepło, cieplej, gorąco, sez. 8, odc. 17 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Uczestnikom aukcji organizowanych w Palm Desert doskwierają nie tylko wysokie temperatury. Darrell i Brandon liczą, że dopisze im szczęście. Z kolei Jarrod i Brandi muszą skorzystać z pomocy.

/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Jak to będzie?, sez. 8, odc. 18 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Wszystko wskazuje, że Darrell dokonał złego wyboru. W tym czasie Mary usiłuje odnaleźć w sobie Kalifornijkę. Ivy dokonuje zaskakującego odkrycia - trafia na magazyn transwestytów. Z kolei Jarrod i Brandi mają nadzieję, że dopisze im szczęście.

/ 2015
Program TV na 2020-01-29
00:00 Wojny magazynowe - Meksykańska rozgrywka, sez. 9, odc. 15 Logo HISTORY
2015
00:30 Wojny magazynowe - Ninja w średnim wieku, sez. 9, odc. 16 Logo HISTORY
03:05 Wojny magazynowe - Walki uliczne, sez. 2, odc. 1 Logo HISTORY
2013
03:25 Wojny magazynowe - Kupujący podczas burzy, sez. 2, odc. 2 Logo HISTORY
2013
07:25 Wojny magazynowe - Zapłać pani, sez. 2, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod ma wielką ochotę sprawdzić, co kryje „gangsterski” magazyn, zaś Dave postanawia iść na całość w walce o pomieszczenie z przyrządami elektronicznymi. Ale czy gra jest warta świeczki?

/ 2016
07:55 Wojny magazynowe - Powieście ich wysoko, sez. 2, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W zachodnich stanach USA licytacje potrafią być naprawdę gorące. Po tym jak Dave odkrywa niesamowitą starą zabawkę, Barry prosi kumpla z Aerosmith o jej wycenę.

/ 2016
11:25 Wojny magazynowe - Ciepło, cieplej, gorąco, sez. 8, odc. 17 Logo Lifetime
2015
11:55 Wojny magazynowe - Jak to będzie?, sez. 8, odc. 18 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Ostrygi na pół, sez. 5, odc. 5 Logo HISTORY
2013
12:40 Wojny magazynowe - Stare sztuczki, sez. 5, odc. 6 Logo HISTORY
2013
13:05 Wojny magazynowe - Mary mierzy wysoko, sez. 9, odc. 22 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze, w trakcie aukcji organizowanej w El Monte, natrafiają na cenne znaleziska. Brandi postanawia dać Jarrodowi wolną rękę, ale Mary wraz ze swoim nowym ukochanym zamierza zdobyć najdroższy magazyn.

/ 2015
13:30 Wojny magazynowe - Niech żyją aukcje!, sez. 9, odc. 23 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave nie zamierza stracić cennego magazynu. Nie pozwoli, by okazja przeszła mu koło nosa. Tymczasem Rene usiłuje zdobyć poufne informacje. Ivy musi zrobić spore zakupy, żeby wyprawa mu się opłaciła. Z kolei Mary zyskuje nieoczekiwanego sojusznika.

/ 2015
13:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Odcinek specjalny poświęcony Brandi Passante i Jarrodowi Schulzowi, barwnej parze występującej w show od pierwszego sezonu. Brandi i Jarrod wspólnie prowadzą sklep z używanymi rzeczami w Orange w Kalifornii. Prywatnie również są parą i mają dwoje dzieci, Camerona i Payton. W programie zobaczymy ich najbardziej udane transakcje oraz najcenniejsze zdobycze. Nie zabraknie również momentów, które najmocniej zapadły w pamięć telewidzom i uczestnikom.

Czas trwania: 17min. / USA / 2014 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem uczestnicy show biorą udział w aukcji magazynowej odbywającej się w Upland. Czeka ich niespodzianka: na licytacji pojawia się Mary Padian, występująca w teksaskiej wersji programu. Jarrod i Brandi nie znajdują w swoim magazynie nic ciekawego. Spore nadzieje wiążą ze starą maszyną, której przeznaczenia nie są pewni. Okazuje się, że to zabytkowa kasa biletowa. Podobne przedmioty można sprzedać za 1000 dolarów, ale ta jest warta o wiele mniej, gdyż Jarrod przypadkowo ją uszkodził. Darrell i Brandon odkrywają kawałek historii, a zły dzień Ivy'ego kończy się sukcesem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:40 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Odcinek specjalny poświęcony najstarszemu bohaterowi programu – występującemu w pierwszych czterech sezonach Barry'emu Weissowi. Zanim przeszedł on na emeryturę, prowadził z bratem dobrze prosperujący zakład produkcyjny. Choć kolekcjonował antyki, nigdy nie licytował w aukcji magazynowej. Zmieniło się to za sprawą producenta i narratora programu, Thoma Beersa, który namówił Barry'ego na udział w show. Weiss traktował z przymrużeniem oka rywalizację z innymi kupującymi, starając się bardziej o dobrą zabawę niż duże zyski. Zobaczymy najlepsze momenty z jego udziałem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Odcinek specjalny poświęcony czynnikowi decydującemu o wygranej lub przegranej – wycenie. Bohaterowie show pokazują rzeczoznawcom i kolekcjonerom przedmioty, z którymi wiążą największe nadzieje. Czasem eksperci potwierdzają przypuszczenia uczestników programu. Bywa jednak, że intrygujące znaleziska okazują się niewiele warte. Rzeczoznawcy zawsze jednak chętnie dzielą się swoją wiedzą. Czasem wycena wiąże się z niezapomnianymi przeżyciami. Takie właśnie chwile zobaczymy w dzisiejszym odcinku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami udają się na aukcję w El Monte. Okazuje się, że miejscowi kupujący mogą być poważną konkurencją. Darrell i Brandon w swoim schowku przebijają się przez masę rupieci, ale trafiają na kilka interesujących przedmiotów. Znajdują m.in. stare japońskie strzemiona, które dla kolekcjonera mogą być warte nawet 900 dolarów. Jarrod i Brandi obawiają się, że w swoim magazynie nie znajdą nic cennego. Natrafiają jednak na dwie gitary elektryczne firmy Gibson, za które dostaną około 600 dolarów. Ivy'emu dopisuje szczęście.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Wszystko na nic, sez. 8, odc. 19 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze udają się na rancho Palos Verdes. Mary dostaje od Dave'a nauczkę. Z kolei Rene stosuje sekretną strategię, a Jarrod i Brandi usiłują wygrać w dawnym stylu.

/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Tylko na deser, sez. 8, odc. 20 Logo Lifetime
2015
Program TV na 2020-01-30
03:05 Wojny magazynowe - Zapłać pani, sez. 2, odc. 3 Logo HISTORY
2016
03:25 Wojny magazynowe - Powieście ich wysoko, sez. 2, odc. 4 Logo HISTORY
2016
07:25 Wojny magazynowe - Nieodebrany bagaż, sez. 2, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Pojedynek licytujących w Costa Messa. Dave i jego brat, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu, stają do walki o pamiątki związane z historią rocka, zaś Barry odkrywa cenne dzieło sztuki współczesnej.

/ 2016
07:55 Wojny magazynowe - Wróg wroga, sez. 2, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytacja nabiera osobistego charakteru, gdy Dave Hester zostaje doprowadzony do ostateczności przez swoją nową muzę. Tymczasem do miasta przybywa nieznany nikomu licytant, który okaże się bardzo niebezpieczny dla konkurencji.

11:15 Wojny magazynowe - Wszystko na nic, sez. 8, odc. 19 Logo Lifetime
2015
11:45 Wojny magazynowe - Tylko na deser, sez. 8, odc. 20 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Znów sprzedane, sez. 5, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Nowy uczestnik rzuca wyzwanie Barry’emu i Jarrodowi i zdobywa pełny magazyn. Tymczasem Barry znajduje kufer, a Herb i Mike saturator.

/ 2013
12:40 Wojny magazynowe - Niezły bigos, sez. 5, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący poznają nowych uczestników i Darrell broni swojej murawy. Ivy Calvin znajduje narzędzie, jakiego nigdy jeszcze nie widział, a Jarrod i Brandi muszą zapełnić swój nowy sklep.

/ 2013
13:05 Wojny magazynowe - Mary i Allee, sez. 9, odc. 24 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi nie dają się zwieść urokowi skarbów związanych z show-biznesem, ale Mary i Allee nie mają nic przeciwko temu. Rene jako jedyny kupuje w pojedynkę. Udaje mu się jednak przysporzyć kłopotów innym handlarzom.

/ 2014
13:30 Wojny magazynowe - Wieczorna rozgrywka, sez. 9, odc. 25 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy i Mary zaczynają wieczór od rywalizacji. Z kolei Darrell i Brandon rozglądają się za dużym zakupem. Dave jednak nie zamierza ułatwiać im zadania.

/ 2015
13:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze starociami ponownie przyjeżdżają do Moreno Valley. Darrell i Brandon przekonują się, jak smakuje prawdziwy sukces. Odwiedzają cukiernię, aby dowiedzieć się, ile jest warte niesamowite urządzenie do dekorowania tortów, znalezione przez nich w schowku. Tymczasem Mary Padian poszukuje miłości i... dobrych okazji na aukcji magazynowej. Jarrod i Brandi natrafiają w swoim schowku na profesjonalną kamerę do podglądania dzikich zwierząt. Postanawiają wykorzystać sprzęt w nieco innym celu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:40 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku handlarze starociami jadą do Montclair. Darrell i Brandon są bardzo zadowoleni z tego, co odkrywają w swoim schowku. Obok nowego odkurzacza czy roweru natrafiają też na rampę do akrobacji motocyklowych, wartą ponad 2000 dolarów. Brandi martwi się, że kiepska forma Jarroda, który poprzedniego dnia wypił za dużo alkoholu, zaważy na ich interesach. Dave niewiele sobie robi z kłótni z Laurą. W swoim schowku znajduje stary komputer, który jest w idealnym stanie. Taki sprzęt można sprzedać kolekcjonerowi nawet za 1000 dolarów.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami poszukują okazji na aukcji w Huntington Beach. Uczestnicy show są zszokowani na widok powracającego do programu Dave'a Hestera. On z kolei nie zamierza spuścić z tonu. Między nim a Laurą Dotson dochodzi do potężnej awantury. Jarrod i Brandi znajdują w swoim schowku niesamowity sprzęt – odrzutowy trycykl wodny. Postanawiają wypróbować go pod okiem profesjonalistów. Kontuzja zmusza Ivy'ego do zmiany strategii.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze starociami witają powracających do programu Casey Lloyd i jej męża Renego Nezhodę, właścicieli sklepu w Poway niedaleko San Diego. Tym razem aukcja magazynowa odbywa się w Stanton. Dave Hester w dalszym ciągu nie unika konfliktów, wyprowadzając z równowagi innych uczestników. W dzisiejszym odcinku przekopuje się przez graty w bardzo zakurzonym schowku, znajdując kilka starych zestawów do gry monopol. Daje je do wyceny, licząc, że mogą być sporo warte. Darrell i Brandon znajdują wielki boombox. Okazuje się, że mogą za niego dostać 4 tysiące dolarów.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Upalne Palm Springs, sez. 9, odc. 1 Logo Lifetime
2015
20:30 Wojny magazynowe - Aukcje i sojusznicy, sez. 9, odc. 2 Logo Lifetime
2015
Program TV na 2020-01-31
00:15 Wojny magazynowe - Śmietankowe ciasteczka, sez. 9, odc. 17 Logo HISTORY
2015
00:40 Wojny magazynowe - Kto zmoczył pościel?, sez. 9, odc. 18 Logo HISTORY
2015
03:05 Wojny magazynowe - Nieodebrany bagaż, sez. 2, odc. 5 Logo HISTORY
2016
03:25 Wojny magazynowe - Wróg wroga, sez. 2, odc. 6 Logo HISTORY
07:25 Wojny magazynowe - Ogień w dziurze, sez. 2, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry dociera do tajemniczego pomieszczenia z dziwną dziurą w ścianie, a Jarrod wykorzystuje sprawdzony trik, by wygrać licytację. Czy jednak odniosą oni sukces?

07:55 Wojny magazynowe - San Burrito, sez. 2, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi przekonują się, że duże pieniądze można zarobić jedynie małymi krokami, Darrell przeżywa zawodową rozterkę, zaś Mark Balelo powraca, by znów działać z charakterystyczną dla siebie brawurą.

11:55 Wojny magazynowe - Aukcje i sojusznicy, sez. 9, odc. 2 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Francuska robota, sez. 5, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi znajdują trochę zabawek, a Jarrod próbuje się zmierzyć z mistrzem świata. Tymczasem bracia Harris szukają gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd, a Barry mocno ryzykuje.

/ 2013
12:40 Wojny magazynowe - Aniołki Barry'ego, sez. 5, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Nowi w programie Rene i Casey kupują posąg, który może być wart tysiące dolarów. Darrell Sheets znajduje trochę rzeczy związanych z kotami, a Barry pojawia się z dwoma aukcyjnymi aniołami.

/ 2013
13:05 Wojny magazynowe - Ojciec licytuje najlepiej, sez. 9, odc. 26 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell i Brandon najpierw zachowują się prowokująco, a następnie dyskretnie opuszczają aukcję. Rene ściąga na licytację ojca, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, ale też przynosi zyski.

/ 2014
13:30 Wojny magazynowe - To dopiero rozgrzewka, sez. 9, odc. 27 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi liczą na łatwy zysk. Nie są przygotowani na aukcyjny maraton. Darrell musi samodzielnie stawić czoło rywalom. Ivy pragnie dużo kupować, a Mary uparcie aspiruje do grona poważnych nabywców.

/ 2015
13:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Darrell i Brandon są podekscytowani faktem, że dzisiejsza aukcja odbywa się w miejscowości West Covina. To miejsce zawsze przynosiło im szczęście i liczą, że tak będzie tym razem. W licytowanym schowku Brandi i jej partner znajdują między innymi kije golfowe oraz kulę do kręgli. Jarrod postanawia natychmiast ją wypróbować. Niestety, rzuca tak niefortunnie, że Brandi zostaje poszkodowana. Dave natrafia na bardzo wartościowy przedmiot.

Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
14:05 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Dan Dotson, który przeszedł poważną operację, powraca do programu. Bierze udział w aukcji magazynowej w Costa Mesa, czyli na terytorium Dave'a Hestera. W licytowanym przez siebie schowku Jarrod i Brandi natrafiają na mnóstwo komiksów, płyt DVD oraz repliki gadżetów ze "Star Treka". Okazuje się, że dla kolekcjonerów te przedmioty są warte ok. 4 tysięcy dolarów. Z kolei Darrell i Brandon mają do wyceny stół do siłowania się na rękę. Odwiedzają klub sportowy, w którym mogą przetestować sprzęt i sprawdzić się w pojedynku z naprawdę mocną kobietą.

Czas trwania: 19min. / USA / 2014 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Te same sztuczki, sez. 9, odc. 3 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Na aukcję zorganizowaną w Santa Ana trafiają handlarze pragnący zdobyć najlepsze okazy. Jarrod i Ivy dobrze się bawią. Z kolei Mary otrzymuje nietypową pomoc, a Rene czeka z atakiem do ostatniej chwili.

/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Szkoła życia, sez. 9, odc. 4 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze jadą do Rancho Dominguez, gdzie znajdują się porzucone magazyny. Mają nadzieję na spory zysk. Darrell i Brandon szukają dużej ilości towaru do prowadzonego przez siebie sklepu. Z kolei dla Rene bardziej liczy się jakość.

/ 2015
Program TV na 2020-02-01
03:05 Wojny magazynowe - Ogień w dziurze, sez. 2, odc. 7 Logo HISTORY
03:25 Wojny magazynowe - San Burrito, sez. 2, odc. 8 Logo HISTORY
07:25 Wojny magazynowe - Dwa miasta, sez. 12, odc. 4 Logo HISTORY
2018
07:50 Wojny magazynowe - Wietrzna aukcja, sez. 12, odc. 5 Logo HISTORY
2018
08:20 Wojny magazynowe - Aukcja na wzgórzach, sez. 7, odc. 10 Logo HISTORY
2016
08:50 Wojny magazynowe - W rytmie boogaloo, sez. 7, odc. 11 Logo HISTORY
2015
09:15 Wojny magazynowe - Moje ulubione zwierzę, sez. 8, odc. 9 Logo HISTORY
2015
09:45 Wojny magazynowe - Marzenia kowbojów czasem się spełniają, sez. 8, odc. 10 Logo HISTORY
2015
10:10 Wojny magazynowe - Wszystko gra, sez. 3, odc. 2 Logo HISTORY
2012
10:40 Wojny magazynowe - Klapa w Montebello, sez. 3, odc. 3 Logo HISTORY
2012
11:10 Wojny magazynowe - Obalić króla, sez. 7, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell i Brandon wracają do miejsca, gdzie niegdyś odnieśli swój największy sukces. Tymczasem licytujący koncentrują uwagę na obaleniu samozwańczego króla Montebello. Jarrod i Brandi zdobywają magazyn, który doprowadza ich do Herbmeistera.

/ 2016
11:35 Wojny magazynowe - Ja wam pokażę, sez. 7, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze ruszają na południe, gdzie Rene zamierza dać nauczkę konkurencji. Z kolei Darrell i Brandon walczą o kawałek historii kina, a Jarrod i Brandi odkrywają, że przyjaźń bywa opłacalna.

/ 2015
12:05 Wojny magazynowe - Te same sztuczki, sez. 9, odc. 3 Logo HISTORY
2015
12:35 Wojny magazynowe - Szkoła życia, sez. 9, odc. 4 Logo HISTORY
2015
13:00 Wojny magazynowe - O jedną aukcję za daleko, sez. 9, odc. 5 Logo HISTORY
2015
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wojny magazynowe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wojny magazynowe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wojny magazynowe.

Wojny magazynowe gdzie obejrzeć?


Wojny magazynowe można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, HISTORY, Lifetime

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry