Reklama

Wojny magazynowe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wojny magazynowe


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wojny magazynowe będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-16
06:00 Wojny magazynowe - Podkuwają konie, prawda?, sez. 12, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Hesperii za sprawą problemów z transportem Mary łączy siły z Kennym, po czym posyła go w odstawkę. Darrell wprowadza kolejne pokolenie w tajniki zawodu. Styl Pań z Vegas pozwala im dyktować warunki.

/ 2018
07:25 Wojny magazynowe - Żyj i pozwól licytować, sez. 1, odc. 19 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W nadmorskiej miejscowości Encinitas w Kalifornii kupujący szukają pamiątek z lat 70. Barry znajduje relikt z przeszłości, a Darrell natyka się na cenne urządzenie medyczne.

/ 2013
Reklama
07:55 Wojny magazynowe - Tustin, mamy problem, sez. 4, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący ruszają do Tustin, gdzie Jeff Jarrod płaci pięć dolarów za magazyn i ustanawia swój nowy rekord zarobku.

/ 2012
12:10 Wojny magazynowe - Wąsy i kłamstwa, sez. 11, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W miasteczku Hawaiian Gardens Darrell szkoli nowego uczestnika, Brandi i Jarrod odkrywają w swoim schowku coś tajemniczego, a Justin dobiera się do całkiem porządnego magazynu.

/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - Kule ognia, sez. 11, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupcy trafiają na 10 krypt jednego właściciela. Dave zagarnia niemal połowę z nich, Ivy'emu udaje się nieźle zarobić na swoich, ale najwięcej pracy czeka Mary i Kenny'ego.

/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Zatrąb głośno!, sez. 2, odc. 21 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave postanawia zaryzykować i kupić magazyn nieotwierany od 20 lat. Kiedy opadnie kurz, czy nie okaże się to wielkim błędem? Barry zdobywa niecodzienny samochód wyścigowy.

13:35 Wojny magazynowe - Imperium atakuje, sez. 2, odc. 22 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod mocno przepłaca za magazyn zabawek, czym jeszcze bardziej pogrąża się w kłopotach finansowych. Ponadto: Dave chwali się nową ciężarówką, czym wywołuje kpiny rywali.

14:00 Wojny magazynowe - Powrót króla Montebello, sez. 6, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi podejmują decyzję o rozstaniu. Czas pokaże, czy na stałe. Ivy postanawia zatrudnić nowego pracownika do prowadzenia sklepu.

/ 2014
Reklama
17:55 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami biorą udział w licytacjach w kalifornijskim Perris. Strategia kupujących jest prosta: poszukują sprzętu do wspinaczki, nurkowania i biwakowania. Jarrod i Barry walczą o magazyn wypełniony elektronarzędziami. Tymczasem Dave Hester ujawnia swój sekret gwarantujący mu sukcesy w aukcjach garażowych. Darrell Sheets decyduje się kupić ogromne ilości towaru. Przekonamy się, czy jego plan był dobry, czy może handlarz zostanie z masą niewiele wartych gratów.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:15 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami jadą do miasta Torrance w Kalifornii, słynnego z dużej liczby antyków. W tym luksusowym miejscu rywalizacja pomiędzy bohaterami programu zaostrza się. Dave i Jarrod zawcięcie licytują magazyn, w którym jest klasyczny sportowy samochód. Barry Weiss kupuje schowek, by zaspokoić swoją żądzę przygód. Tymczasem Brandi rzuca wyzwanie swojemu mężowi. Przekonamy się, kto zarobi, a kto straci na ryzykownych transakcjach.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
19:05 Wojny magazynowe - Stary hiszpański pat, sez. 1, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Otwarte zostają drzwi magazynu w jednym z kalifornijskich miasteczek o bogatej hispano-amerykańskiej kulturze. Ale czy licytujący znajdą w środku cenne zabytki, czy tylko śmieci?

/ 2010
19:30 Wojny magazynowe - Północ w ogrodzie dobra i zła, sez. 1, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry wynajmuje jasnowidza, by dowiedzieć się, co kryje magazyn. Ale czy ten osobliwy pomysł ma jakikolwiek sens?

/ 2012
Program TV na 2019-09-17
03:05 Wojny magazynowe - Żyj i pozwól licytować, sez. 1, odc. 19 Logo HISTORY
2013
03:25 Wojny magazynowe - Tustin, mamy problem, sez. 4, odc. 1 Logo HISTORY
2012
05:15 Wojny magazynowe - Podkuwają konie, prawda?, sez. 12, odc. 12 Logo HISTORY
2018
06:00 Wojny magazynowe - Walki uliczne, sez. 2, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W połowie hazardziści a w połowie eksperci od antyków. Zawsze podejmują spore ryzyko, licytując zawartość opuszczonych magazynów, bo przeważnie nie mają bladego pojęcia, co znajduje się w środku.

/ 2013
06:20 Wojny magazynowe - Kupujący podczas burzy, sez. 2, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell będzie musiał zmierzyć się z poważną konkurencją, jeśli chce zapewnić sobie wejście do magazynu, który może przynieść zysk w wysokości nawet 27 tys. dolarów. Dave stara się o pomieszczenie wypełnione antykami.

/ 2013
Reklama
07:25 Wojny magazynowe - Młodzi i nieroważni, sez. 4, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jeff Jarred powraca, by wraz z pozostałymi odwiedzić aukcję w Murietta. Brandi i Jarrod dużo ryzykują, a zawartość magazynu ich elektryzuje.

/ 2012
07:55 Wojny magazynowe - Dawno, dawno temu, sez. 4, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave Hester zaczyna dzień od 500 dolarów, Barry znajduje coś, co mu dotrzyma towarzystwa, a Jarrod i Brandi natrafiają na coś bardzo starego.

/ 2012
12:10 Wojny magazynowe - Ivy nie ma lekko, sez. 11, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Stanton. Dave uświadamia sobie, że zarobek czasami wymaga sporego wysiłku. Mary z trudem wychodzi na swoje, a Ivy ma problem ze schowkiem.

/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - Sza-sza-szafka!, sez. 11, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Wracamy do Riverside. Shana i Edwina nie przykładają się do pracy, Dave'owi wpada w oko nieciekawy magazyn, a Rene nie może nic kupić, więc zamiast tego sprzedaje.

/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Wykurzyć ich, sez. 2, odc. 23 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jeden z największych graczy w branży wraca na scenę. Zdobyła rozgłos bodaj najsłynniejszym zakupem w historii, a teraz idzie łeb w łeb ze starym rywalem Dave'em.

13:35 Wojny magazynowe - Wojna dronów, sez. 2, odc. 24 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell ryzykuje, kupując skład sprzętu budowlanego. Barry przywozi na aukcję tajną broń, ale czy mu to pomoże?

14:00 Wojny magazynowe - Dzwoń do Ivy’ego, sez. 6, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell próbuje zastosować swoje wcześniejsze triki, ale to Ivy płata figle konkurencji. Jarrod i Brandi borykają się z problemami, jakich przysparza im nowy sklep w Long Beach. Zastanawiają się nad zamknięciem interesu.

/ 2014
Reklama
17:55 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Orange w Kalifornii na licytację trafia sześć schowków wynajmowanych przez tego samego człowieka. Wywołuje to ekscytację wśród handlarzy starociami i staje się pożywką dla plotek i domysłów. Wszyscy zastanawiają się, kim był najemca – antykwariuszem, miejscowym przedsiębiorcą czy może przedstawicielem mniej szanowanej profesji. Dave i Darrell walczą o ten sam magazyn, który może im zapewnić 12 tysięcy dolarów zysku. Barry Weiss natrafia na kolekcję staroci. Jeden z kupców w zamieszaniu niemal łamie biodro. Jarrod jest zmuszony zwrócić się do Dave'a Hestera z prośbą o wycenę.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:15 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem licytacja odbywa się w kalifornijskim mieście Yucaipa. Między dwoma weteranami garażowych aukcji, Darrellem Sheetsem a Dave'em Hesterem, dochodzi do ostrego starcia. Brandi i Jarrod zauważają dziwaczną końską głowę. Małżonkowie spierają się o wartość tego nietypowego przedmiotu. Barry Weiss zamierza kupić schowek wypełniony starymi meblami. Z kolei Dave dokonuje najdziwniejszego odkrycia w swojej karierze handlarza starociami.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
Program TV na 2019-09-18
03:05 Wojny magazynowe - Młodzi i nieroważni, sez. 4, odc. 2 Logo HISTORY
2012
03:25 Wojny magazynowe - Dawno, dawno temu, sez. 4, odc. 3 Logo HISTORY
2012
06:00 Wojny magazynowe - Zapłać pani, sez. 2, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod ma wielką ochotę sprawdzić, co kryje „gangsterski” magazyn, zaś Dave postanawia iść na całość w walce o pomieszczenie z przyrządami elektronicznymi. Ale czy gra jest warta świeczki?

/ 2016
06:20 Wojny magazynowe - Powieście ich wysoko, sez. 2, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W zachodnich stanach USA licytacje potrafią być naprawdę gorące. Po tym jak Dave odkrywa niesamowitą starą zabawkę, Barry prosi kumpla z Aerosmith o jej wycenę.

/ 2016
07:25 Wojny magazynowe - Dwie kurtki, sez. 4, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Hollywood, gdzie Darrell Sheets znajduje nowy sposób obliczania zysku, wpada Nabila Hannis, a Jarrod i Brandi dokonują szokującego odkrycia.

/ 2012
07:55 Wojny magazynowe - Prosto do Compton, sez. 4, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry odkrywa zabytkowy system GPS, a Jarrod i Brandi wyjątkowy garnitur. Tymczasem Dave Hester ma kłopoty.

/ 2012
12:10 Wojny magazynowe - Okrzyki radości, sez. 11, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Mary zmaga się z czarną magią Dave'a, Kenny udaje się na wykopaliska, a Brandi i Jarrod natrafiają na wojenną ciekawostkę.

/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - Powiedz to kozie, sez. 11, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupcy udają się do Lake Arrowhead, gdzie Ivy testuje korzyści z produkcji masowej. Justin niemal trafia w dziesiątkę ze swoim znaleziskiem, a Darrell i Chad szukają szczęścia na farmie.

/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Debiut Brandi, sez. 2, odc. 25 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Brandi licytuje w pojedynkę. Podczas gdy Darrell zostaje właścicielem wiekowych butelek, ona zdobywa magazyn. Tylko czy Jarrod będzie z niej dumny?

Reklama
13:35 Wojny magazynowe - Niech żyje!, sez. 2, odc. 26 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do North Hollywood na następną rundę licytacji, a Brandi i Jarrod szykują się do ponownego otwarcia sklepu.

14:00 Wojny magazynowe - Wyścig z czasem, sez. 6, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy toczy walkę z czasem. Musi błyskawicznie zdobyć schowek i wrócić do domu. Mimo że Rene wydaje najwięcej pieniędzy ze wszystkich, to Darrell i Brandon mają największe szczęście.

/ 2014
17:55 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W hippisowskim mieście Encinitas handlarze starociami polują na przedmioty z lat 70. XX wieku. Darrell czuje się tu gospodarzem, więc inni kupujący zmuszeni są walczyć o swoją część skarbu. Barry znajduje pamiątką ze swojej przeszłości. Darrell natrafia na drogi sprzęt medyczny. Z kolei Dave Hester udziela swojemu synowi lekcji dotyczącej rodzinnego biznesu. Jednak prawdziwe poruszenie wywołuje magazyn, który zostaje sprzedany za wyjątkowo wysoką kwotę – 5,5 tysiąca dolarów.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do Whittier zbliża się burza. W licytacji pośród ulewy biorą udział tylko najwytrwalsi handlarze. Tym razem Jarrod i Brandi natrafiają na kolekcję sprzętu sportowego, stary fortepian oraz zbiór zabytkowych mebli. Tymczasem Darrel w upatrzonym przez siebie magazynie znajduje niezwykły skarb – bardzo cenną chłodziarkę do lodów. Dave też nie traci czasu, tego dnia udaje mu się kupić zabytkowe kije golfowe.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
19:05 Wojny magazynowe - Reduta kolekcjonera, sez. 1, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Przetrząsając kalifornijskie magazyny w poszukiwaniu zapomnianych skarbów, Brandi i Jarrod jednoczą się w walce przeciw Dave’owi.

/ 2010
19:35 Wojny magazynowe - W szkole, sez. 1, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący przyjeżdżają na ostatni cykl aukcji do Fullerton w Kalifornii. Jarrod i Brandi walczą o magazyn, którego obaj bardzo potrzebują, by móc dalej funkcjonować.

/ 2016
Program TV na 2019-09-19
03:05 Wojny magazynowe - Dwie kurtki, sez. 4, odc. 4 Logo HISTORY
2012
03:25 Wojny magazynowe - Prosto do Compton, sez. 4, odc. 5 Logo HISTORY
2012
06:00 Wojny magazynowe - Nieodebrany bagaż, sez. 2, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Pojedynek licytujących w Costa Messa. Dave i jego brat, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu, stają do walki o pamiątki związane z historią rocka, zaś Barry odkrywa cenne dzieło sztuki współczesnej.

/ 2016
06:20 Wojny magazynowe - Wróg wroga, sez. 2, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytacja nabiera osobistego charakteru, gdy Dave Hester zostaje doprowadzony do ostateczności przez swoją nową muzę. Tymczasem do miasta przybywa nieznany nikomu licytant, który okaże się bardzo niebezpieczny dla konkurencji.

07:25 Wojny magazynowe - Portret hazardzisty, sez. 4, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell Sheets natrafia na bodaj największe znalezisko w historii „Wojen magazynowych”. Tymczasem Jarrod i Brandi próbują się odkuć po stracie pieniędzy i pracownika.

/ 2012
07:55 Wojny magazynowe - Aukcja dla opornych, sez. 4, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell Sheets powraca po największym triumfie w historii wojen magazynowych. Tymczasem Mark Balelo pojawia się z portfelem pełnym pieniędzy, a Barry uruchamia silniki.

/ 2012
12:10 Wojny magazynowe - Ivy Profesjonalista, sez. 11, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave zabiera swojego mentora do Rancho Cucamonga, ale nie ma się czym pochwalić. Brandi i Jarrod podążają za przeczuciem. Kenny próbuje opracować nową strategię, a Ivy pokazuje Emily, jak się wygrywa.

/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - Znalezisko Mary, sez. 11, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Damy z Vegas trafiają w Koreatown na budynek pełen skarbów, a jeden z nich ma teksański urok. Kenny nie ma szczęścia w poszukiwaniach. A Mary odzyskuje energię i dobry humor.

/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Nie licytuj koło mnie, sez. 2, odc. 27 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący udają się na aukcję na Rancho Cucamonga. Brandi i Jarrod znajdują zabytkową maskę, podczas gdy Barry odkrywa coś powiązanego z legendą rock and rolla.

13:35 Wojny magazynowe - Nieprzeciętny optymizm, sez. 2, odc. 28 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący odbywają długą podróż na pustynię w Lancaster. Spodziewając się udanych zakupów, Dave Hester przywozi przyczepę, ale czy aby się nie przeliczy?

14:00 Wojny magazynowe - Nic takiego, Rene, sez. 6, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rene i Casey chcą zapełnić całą ciężarówkę, nie bacząc na koszty. Krąży coraz więcej plotek o sklepie Jarroda i Brandi.

/ 2014
17:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Santa Ana kupujący znajdują bardzo zaniedbane magazyny. Doświadczeni handlarzy wiedzą jednak, że niski czynsz zazwyczaj przyciąga sprytnych klientów, którzy w swoich skrytkach mogą trzymać prawdziwe skarby. Darrell i Dave zaciekle rywalizują o zabytki warte trzy tysiące dolarów. Barry Weiss próbuje znaleźć odpowiednią latarkę. Licytujący walczą o ekskluzywny sprzęt sportowy: kajaki i kije golfowe.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
18:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Dan Dotson jest chory i nie może iść do pracy. Nie poddaje się jednak i na licytację wysyła swoją żonę, Laurę. Przed nowicjuszką trudne zadanie – będzie musiała zmierzyć się z tłumem handlarzy. Mimo czyhających na nią przeciwieństw losu zdeterminowana kobieta pokaże, na co ją stać, i zrobi wszystko, by nie zawieść pokładanych w niej nadziei. Podczas licytacji Darell Sheets natrafia na klasyczny rekwizyt filmowy.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
19:05 Wojny magazynowe - Ostatnia deska ratunku, sez. 1, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Daleko od domu i zdani tylko na siebie, kupujący wkrótce się dowiedzą, kto się naprawdę na tym zna, a kto tylko ma szczęście. Czy Jarrodowi uda się odkuć na rywalach?

/ 2014
19:35 Wojny magazynowe - Królewska aukcja, sez. 1, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell podejmuje duże ryzyko stawiając na skrytkę kompletnie zasłoniętą kocami i z wyglądu nijaką. Brandi kieruje się „nosem”. Czy będzie żałować?

/ 2013
Program TV na 2019-09-20
03:05 Wojny magazynowe - Portret hazardzisty, sez. 4, odc. 6 Logo HISTORY
2012
03:25 Wojny magazynowe - Aukcja dla opornych, sez. 4, odc. 7 Logo HISTORY
2012
06:00 Wojny magazynowe - Ogień w dziurze, sez. 2, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry dociera do tajemniczego pomieszczenia z dziwną dziurą w ścianie, a Jarrod wykorzystuje sprawdzony trik, by wygrać licytację. Czy jednak odniosą oni sukces?

06:20 Wojny magazynowe - San Burrito, sez. 2, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi przekonują się, że duże pieniądze można zarobić jedynie małymi krokami, Darrell przeżywa zawodową rozterkę, zaś Mark Balelo powraca, by znów działać z charakterystyczną dla siebie brawurą.

07:25 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry przywozi króla kiczu Charlesa Phoenixa, by „zobaczył” aukcję na własne oczy. Darrell stwierdza, że nie istnieje coś takiego jak atut własnego boiska.

/ 2012
07:55 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy Calvin staje na ringu i ani myśli ustępować Darrellowi. Jarrod i Brandi kupują i poznają kujona.

/ 2012
12:10 Wojny magazynowe - Fani krykieta, sez. 11, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rene zabiera Gunthera do West Coviny, by zapewnił jej moralne wsparcie. Darrell trafia na nieoszlifowany diament. Brandi i Jarrod odkrywają różne narodowe rozrywki.

/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - Z bratem najlepiej, sez. 11, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dzień spod znaku "Zabierz brata do pracy" w Thousand Oaks. Justin wydaje wszystkie pieniądze na ciekawy okaz, Dave doprowadza Mary do granic wytrzymałości, a Kenny'emu udaje się nieźle zarobić.

/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Haczyk, linka i frajer, sez. 2, odc. 29 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na murawie w Nabili pechowy ostatnio Barry składa zaskakującą ofertę i kupuje składzik z brudnym materacem w środku. Czy wie coś, czego nie wiedzą inni?

13:35 Wojny magazynowe - Operacja „Włóczykij”, sez. 2, odc. 30 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell idzie na całość w Harbor City. Czy takie ogromne ryzyko opłaci mu się, czy raczej po otwarciu drzwi zastanie w magazynie tylko śmieci?

14:00 Wojny magazynowe - Czy to dynamit?, sez. 6, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell nie ogląda się na rywali. Tymczasem Jarrodowi i Brandi znów zaczyna dopisywać szczęście. Nie wiadomo jednak, czy niewielki zysk pozwoli im odzyskać równowagę.

/ 2014
19:05 Wojny magazynowe - Młody z bronią, sez. 1, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell kładzie rękę na pudle książek z przełomu XIX i XX wieku, Jarrod i Brandi walczą o magazyn klasycznych szyldów, a Barry obstawia tajemniczy kufer.

/ 2012
19:35 Wojny magazynowe - Nafciarskie kłopoty, sez. 1, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący kopią w poszukiwaniu antyków i przemysłowych gadżetów. Dave Hester i Barry Weiss sprawdzają swą wiedzę na temat kuriozów, a Jarrod znajduje kosztowny z wyglądu stojak na wino.

/ 2015
Program TV na 2019-09-21
03:05 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo HISTORY
2012
03:25 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo HISTORY
2012
07:30 Wojny magazynowe - Laleczki, sez. 9, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Podczas aukcji zorganizowanej w Torrance handlarze walczą o kilka obiecujących magazynów. Z kolei Jarrod licytuje przedmiot, który będzie dręczył Brandi w sennych koszmarach. Kobieta musi zmierzyć się z własnymi lękami.

/ 2015
08:00 Wojny magazynowe - Nie ma to jak licytować na śniegu, sez. 9, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący jadą w góry do wysoko położonego Rimforest, gdzie licytują na śniegu! Mary walczy z burzą, Casey pilnuje, by Rene nie zapomniał o nagrodzie, natomiast Ivy rzuca się w wir zakupów.

/ 2015
08:25 Wojny magazynowe - Mary mierzy wysoko, sez. 9, odc. 22 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze, w trakcie aukcji organizowanej w El Monte, natrafiają na cenne znaleziska. Brandi postanawia dać Jarrodowi wolną rękę, ale Mary wraz ze swoim nowym ukochanym zamierza zdobyć najdroższy magazyn.

/ 2015
08:55 Wojny magazynowe - Niech żyją aukcje!, sez. 9, odc. 23 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave nie zamierza stracić cennego magazynu. Nie pozwoli, by okazja przeszła mu koło nosa. Tymczasem Rene usiłuje zdobyć poufne informacje. Ivy musi zrobić spore zakupy, żeby wyprawa mu się opłaciła. Z kolei Mary zyskuje nieoczekiwanego sojusznika.

/ 2015
09:20 Wojny magazynowe - Niech się stanie światło, sez. 10, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W ręce Dave'a trafia zaskakujące urządzenie medyczne. Tymczasem Rene udaje się kupić magazyn, w którym przechowywane są meble. Z kolei Ivy znajduje coś nieoczekiwanego.

/ 2017
09:50 Wojny magazynowe - I ty zostaniesz milionerem, sez. 10, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze udają się do kalifornijskiego miasta Costa Mesa. Rene trafia na nieoczekiwane nowinki techniczne, a Darrell wyrusza w podróż na przełaj. Z kolei Kenny dostaje szansę zrobienia kariery.

/ 2017
10:15 Wojny magazynowe - Królewska aukcja, sez. 1, odc. 12 Logo HISTORY
2013
10:40 Wojny magazynowe - Młody z bronią, sez. 1, odc. 13 Logo HISTORY
2012
11:10 Wojny magazynowe - Zapłać pani, sez. 2, odc. 3 Logo HISTORY
2016
11:35 Wojny magazynowe - Powieście ich wysoko, sez. 2, odc. 4 Logo HISTORY
2016
12:05 Wojny magazynowe - Wąsy i kłamstwa, sez. 11, odc. 2 Logo HISTORY
2017
12:35 Wojny magazynowe - Kule ognia, sez. 11, odc. 3 Logo HISTORY
2017
13:00 Wojny magazynowe - Ivy nie ma lekko, sez. 11, odc. 4 Logo HISTORY
2017
13:30 Wojny magazynowe - Dwa miasta, sez. 12, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do Walnut Emily zabiera ze sobą mamę, a Darrell natychmiast zdobywa przewagę. W Whitter Kenny'emu doradza legenda muzyki, a Shana i Edwina decydują się działać rozważnie.

/ 2018
14:00 Wojny magazynowe - Wietrzna aukcja, sez. 12, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Desert Hot Springs wiatr wieje z prędkością 50 kilometrów na godzinę i kupujący z trudem utrzymują się na nogach. Rene i Gunther przeglądają stary magazyn. Brandi i Jarrod są zaskoczeni zawartością swojego, a Kenny z przytupem wkracza do akcji.

/ 2018
14:25 Wojny magazynowe - Nie wszystko co się świeci, sez. 12, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Panie z Vegas pojawiają się w Orange w stylu vintage, chociaż nie wszystkim to się podoba. Casey bezczelnie zgarnia dobry kontener. Darrell próbuje sprzedać swój towar Emily, ale godzi się na przyzwoity magazyn.

/ 2018
14:55 Wojny magazynowe - Złośnica, sez. 12, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Stanton Ivy myśli, że jest komikiem, ale to, co znajduje w magazynie, nie jest żartem. Brandi i Jarrod pilnują, by szybko opróżnić swój kontener. Dzięki rozrywce w starym stylu Kenny zdobywa pretekst do spotkania z osobowością telewizyjną.

/ 2018
Program TV na 2019-09-22
06:40 Wojny magazynowe - Fani krykieta, sez. 11, odc. 10 Logo HISTORY
2017
07:05 Wojny magazynowe - Z bratem najlepiej, sez. 11, odc. 11 Logo HISTORY
2017
07:30 Wojny magazynowe - Ostra walka, sez. 11, odc. 18 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Panie z Vegas pojawiają się w "Bourgie Brea" i uznają to miejsce za fascynujące. By uporać się ze stresem Mary postanawia włączyć w swój porządek dnia ćwiczenia jogi. Ivy i Dave licytują dwa sąsiadujące ze sobą magazyny.

/ 2018
07:55 Wojny magazynowe - Babcina zbieranina, sez. 11, odc. 19 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Victoryville Ivy pozwala, by jego syn, Ivy junior, poprowadził transakcję. Kenny jest wykończony i brak mu koncentracji. Mary, Shana i Edwina mają poczucie, że nic im nie idzie, ale godzą się z tym i postanawiają zrobić to, co umieją najlepiej.

/ 2018
Program TV na 2019-09-23
06:00 Wojny magazynowe - Zbiorniki na wspomnienia, sez. 2, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Z jakiegoś powodu Dave dziwnie niechętnie uczestniczy w wojnach magazynowych. Tymczasem Jarrod i Brandi zauważają rzadką szkatułkę na biżuterię. Ale czy jest warta aż 2700 dolarów?

06:20 Wojny magazynowe - Kraina strat, sez. 2, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący wracają do Santa Ana, gdzie Darrell bawi się w hazardzistę. W zależności od rzutu monetą dostanie w lombardzie pudełko odznak skautów albo za 300 dolarów, albo za darmo.

07:25 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Lake Elsinore w Kalifornii. Jarrod i Brandi kłócą się, Barry nie chce popływać, a Sheetsowie znajdują coś nie z tej ziemi.

/ 2012
07:55 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell Sheets namawia Marka Balelo na kupno całego ciągu podziemnych magazynów, a ich zawartość wywołuje duże emocje. Barry Weiss znajduje trochę antyków, ale czy na nich zarobi?

/ 2012
12:10 Wojny magazynowe - Mary i jej łyżka, sez. 11, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Huntington Beach. Dzięki poufnym informacjom Darrell powiększa swoją inwestycję, Mary trafia na spore znalezisko, a Kenny wykorzystuje niepowodzenia innych dla własnego zysku.

/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - Świątynia flegmy, sez. 11, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Tym razem Darrell może utracić tytuł „króla Montebello”. Brandi i Jarrod wracają na aukcję z pomocą kieszonkowej technologii. Casey wychodzi na prostą mimo przeszkód ze strony pewnego Niemca.

/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Wszystko przez deszcz, sez. 2, odc. 31 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytujący mocno się denerwują w drodze do Santa Cruz. Zapowiada się jedna z najlepszych aukcji w całym roku, ale czy aby się nie rozczarują?

13:35 Wojny magazynowe - Viva La San Francisco, sez. 2, odc. 32 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi odkrywają coś ściśle tajnego w mieście nad zatoką. Darrell idzie na całość w wielkiej licytacji. Czy to się dla niego skończy katastrofą?

14:00 Wojny magazynowe - Mistrzowie zen, sez. 6, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rene przygotowuje się do przejęcia konkurencji. Ivy zmienia swoje nastawienie do kupowania magazynów, gdy dostaje nauczkę. Z kolei Darrell naraża się na duże wydatki.

/ 2014
17:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W zachodnich stanach USA licytacje potrafią być naprawdę gorące, zwłaszcza podczas pustynnych upałów. W kupionym przez siebie magazynie Darell Sheets natrafia na makabryczne znalezisko. Tymczasem wśród zlicytowanych rzeczy Dave Hester odkrywa niesamowicie starą zabawkę. On i Barry Weiss z prośbą o wycenę tego wyjątkowego zabytku zwracają się do swojego kolegi, a zarazem członka znanego zespołu Aerosmith.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
18:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rywalizacja kupujących przenosi się do Costa Mesa. Dave i jego dawno niewidziany brat stają do walki o magazyn pełen rockowych pamiątek. Aby zdobyć stuletni rzutnik do slajdów, Darrell będzie musiał przelicytować Jarroda. W ręce Barry'ego wpada cenne dzieło sztuki współczesnej.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
19:05 Wojny magazynowe - Zadatki na magnata, sez. 1, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W kalifornijskiej stolicy przygody kupujący szukają sprzętu turystycznego i kempingowego. Darrell kupuje całymi ciężarówkami, a Dave Hester ujawnia tajemnicę swych sukcesów.

/ 2012
19:35 Wojny magazynowe - Wielki skok, sez. 1, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Torrance w Kalifornii, zwanego „miastem antyków”. Dave i Jarrod licytują magazyn z klasycznym Jaguarem, ale rywalizacja okazuje się wyjatkowo zażarta.

/ 2015
Program TV na 2019-09-24
03:05 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo HISTORY
2012
03:25 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo HISTORY
2012
05:15 Wojny magazynowe - Zbiorniki na wspomnienia, sez. 2, odc. 9 Logo HISTORY
05:35 Wojny magazynowe - Kraina strat, sez. 2, odc. 10 Logo HISTORY
06:00 Wojny magazynowe - Prawie największy show na ziemi, sez. 2, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący są przekonani, że Dave jest bankrutem, nie kryją więc zaskoczenia, gdy ten ostro licytuje się o magazyn z częściami samochodowymi. Ale czy naprawdę go na to stać?

06:20 Wojny magazynowe - Kule za dolary, sez. 2, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W kalifornijskim Upland Brandi i Jarrod zakochują się w składziku mebli, a Dave idzie na całość przy magazynie pełnym biżuterii. Ale czy te nowe nabytki są prawdziwe?

07:25 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy Calvin zarabia, Darrell Sheets radzi sobie bez Brandona, ale prawdziwymi zwycięzcami aukcji okazują się Jarrod i Brandi.

/ 2012
07:55 Wojny magazynowe - Wszystko pod kontrolą, sez. 5, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi zdobywają zestaw maleńkich narzędzi. Barry spóźnia się na aukcję i nie ma wielkiego wyboru. Mark Balelo odjeżdża z wielką drukarką, ale czy zapewni mu ona równie wielki zysk?

/ 2013
12:10 Wojny magazynowe - Aukcja w Van Nuys, sez. 11, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Parking w Van Nuys jest maleńki, ale Mary potrzebuje pomocy. Ivy poluje na rower – jakikolwiek. Zawartość skrytki Dave’a okazuje się mieć właściwości terapeutyczne, a Justin pokazuje wszystkim, jak wykorzystać zdobycz do maksimum.

/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - I o to chodzi, sez. 11, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W mieście Orange Brandi i Jarrod pojawiają się wraz ze starym znajomym, który ma im pomóc dźwigać ciężary, Ivy znajduje radość w drobiazgach, a Mary odkrywa, jak się najlepiej ustawić w życiu.

/ 2017
13:05 Wojny magazynowe - Niepokój na wyżynach, sez. 2, odc. 33 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell kupuje na wyczucie, modląc się o coś, co go uratuje. Tymczasem Dave stara się znaleźć dobry powód do sięgnięcia po portfel.

13:35 Wojny magazynowe - Debiut Brandi, sez. 2, odc. 25 Logo HISTORY
14:00 Wojny magazynowe - Darrell ma plan, sez. 6, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Magazyn Darrella znajduje się blisko miejsca kolejnej aukcji. Handlarz wraz z Brandonem zamierza kupić jak najwięcej opustoszałych składów. Na przeszkodzie mogą stanąć mu Ivy i Rene, którzy wspólnymi siłami chcą pokrzyżować jego plany.

/ 2014
17:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja nabiera osobistego charakteru, gdy Dave Hester zostaje doprowadzony do ostateczności przez swoją nową muzę. Do miasta przybywa nieznany nikomu licytant, który okazuje się bardzo niebezpieczny dla konkurencji.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
18:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja ponownie ma się odbyć w Mission Hills. Nieznany nikomu uczestnik staje do rywalizacji z grubo wypchanym portfelem. Barry dociera do tajemniczego pomieszczenia. Odkrywa tam zagadkową dziurę w ścianie. Tymczasem Jarrod wykorzystuje sprawdzony trik, by wygrać licytację.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
19:05 Wojny magazynowe - Strażnik skarbu, sez. 1, odc. 17 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcję trafia zawartość sześciu schowków należących do jednego właściciela. Do kogo należały wcześniej: do handlarza antyków, właściciela firmy czy gorzej?

/ 2016
19:35 Wojny magazynowe - Kombinator, sez. 1, odc. 18 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dziwaczne końska głowa dzieli Brandi i Jarroda, Barry Weiss stawia wszystko na schowek z antycznymi meblami, a Dave Hester dokonuje najdziwniejszego odkrycia w swoim życiu.

/ 2013
Program TV na 2019-09-25
03:05 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo HISTORY
2012
03:25 Wojny magazynowe - Wszystko pod kontrolą, sez. 5, odc. 1 Logo HISTORY
2013
06:00 Wojny magazynowe - Do Majów z nim, sez. 2, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi mają farta, trafiają bowiem na dzieła sztuki z czasów Wielkiego Kryzysu. Z kolei Darrellowi wpada w ręce strzelba Wells Fargo używana w dyliżansach. Tylko czy aby prawdziwa?

06:20 Wojny magazynowe - Pieskie popołudnie, sez. 2, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave wygrywa licytację o magazyn z meblami, który przyciągnął go do Chinatown, Darrell odkrywa sprzęt nagłaśniający z lat 70., Barry’emu zaś wpada w ręce coś naprawdę zabytkowego.

07:25 Wojny magazynowe - Wszystko dobre, co się kończy, sez. 5, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W hrabstwie Orange w Kalifornii Barry ma wypadek, Ivy Calvin przekopuje się przez śmieci i znajduje kilka cennych drobiazgów, a Jarrod i Brandi zdobywają magazyn, na którym mogą nic nie zarobić.

/ 2013
07:55 Wojny magazynowe - Pora otworzyć, sez. 5, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe to najnowsze i największe niewykorzystywane dotąd źródło ukrytych skarbów. Uczestnicy programu licytują zawartość porzuconych magazynów w nadziei na szybki zysk. Witamy w „Wojnach magazynowych”.

/ 2013
12:10 Wojny magazynowe - Tutaj nie używamy tego słowa, sez. 11, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Buena Park Brandi i Jarrod biorą chyba najlepsze z najgorszego. Kenny’emu i jego kuzynowi trafia się zawartość co najwyżej w połowie przyzwoita. Ivy przychodzi na aukcję w szałowym stroju, a Mary próbuje podkręcić głośność.

/ 2017
12:35 Wojny magazynowe - Mężowskie wsparcie, sez. 11, odc. 17 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Moreno Valley wszystko zostanie w rodzinie, bo Emily zabiera ze sobą męża. Ivy jest niezadowolony, że Mary spoufala się z licytatorem. Tymczasem Kenny szuka sposobu na pozbycie się magazynowego zapachu.

/ 2018
13:05 Wojny magazynowe - Wojna dronów, sez. 2, odc. 24 Logo HISTORY
13:35 Wojny magazynowe - Chyba nie ta plaża, sez. 3, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytacja zawartości opuszczonych składów w Long Beach. Barry Weiss otrzymuje cenną wskazówkę, a Mark Balelo wymachuje 50 tysiącami.

/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Efekt pączka, sez. 6, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rene i Casey zjawiają się na miejscu kolejnej aukcji. Przyjeżdżają wraz z karawaną ciężarówek. Widzowie przekonają się, czy faktycznie uda się im zdobyć towar pozwalający zapełnić samochody.

/ 2014
17:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podczas aukcji w San Bernardino Jarrod i Brandi przekonują się, w jaki sposób można zarobić naprawdę duże pieniądze. Talizman Barry'ego niespodziewanie przynosi mu szczęście. Darrell przeżywa zawodowe rozterki. Z kolei Mark Balelo powraca do gry, by znów działać z charakterystyczną dla siebie brawurą.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem celem kupujących staną się magazyny w Huntington Beach. w nadmorskim kurorcie dla surferów na licytujących czeka wiele niespodzianek. Barry próbuje upolować zabytkowe militaria. Na samym początku aukcji Dave Hester wpada w tarapaty. Jarrod i Brandi chcą zawalczyć o szkatułkę na biżuterię, która być może jest warta 2 700 dolarów.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
19:05 Wojny magazynowe - Żyj i pozwól licytować, sez. 1, odc. 19 Logo HISTORY
2013
19:35 Wojny magazynowe - Walki uliczne, sez. 2, odc. 1 Logo HISTORY
2013
Program TV na 2019-09-26
03:05 Wojny magazynowe - Wszystko dobre, co się kończy, sez. 5, odc. 2 Logo HISTORY
2013
03:25 Wojny magazynowe - Pora otworzyć, sez. 5, odc. 3 Logo HISTORY
2013
06:00 Wojny magazynowe - Jestem nowym potentatem, sez. 2, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na wyprzedaży „skarbca” w Los Angeles chłopcy wyjątkowo licytują poszczególne skrzynie, a nie pomieszczenia. Dla Darrella to świetna okazja, by się odegrać na Hesterze.

06:20 Wojny magazynowe - A wygranym będziesz ty!, sez. 2, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Po długiej serii porażek Barry pragnie się odkuć. Tymczasem sklep Jarroda zaczyna świecić pustkami. Czy działając pod presją, nie zrobi czegoś głupiego?

07:25 Wojny magazynowe - Jak kowboje, sez. 5, odc. 4 Logo HISTORY
2013
07:55 Wojny magazynowe - Ostrygi na pół, sez. 5, odc. 5 Logo HISTORY
2013
12:10 Wojny magazynowe - Ostra walka, sez. 11, odc. 18 Logo HISTORY
2018
12:35 Wojny magazynowe - Babcina zbieranina, sez. 11, odc. 19 Logo HISTORY
2018
13:05 Wojny magazynowe - Wszystko gra, sez. 3, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry rozkłada konkurencję cenną zabytkową krajalnicą do mięsa. Nowicjusz Jeff debiutuje w imponującym stylu na aukcji w Laguna Nigel.

/ 2012
13:35 Wojny magazynowe - Klapa w Montebello, sez. 3, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Nastroje dołują w Montebello, gdzie Jarod i Brandi rezygnują z aukcji, żałując że w ogóle się tam zjawili.

/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Intuicja mówi, sez. 6, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rene liczy, że w Fontanie fortuna dwa razy będzie mu sprzyjać. Okaże się, czy los jest dla niego łaskawy. Ivy zdaje się na intuicję, lecz ostatnie słowo należy do Jarroda i Brandi.

/ 2013
17:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Uczestnicy programu powracają do Santa Ana. Jarroda i Brandi czeka tu wiele rozczarowań. Tym razem nie uda im się zarobić. Przed Barrym stoi trudne zadanie. Dave udowadnia, że czasami lepiej wycofać się w porę z transakcji.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
18:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja w Irvine okazuje się ekscytującym widowiskiem. Napięcie między uczestnikami aukcji sięga zenitu. Barry'emu marzy się spektakularne zwycięstwo. Darrell podejrzewa, że Dave nie ma pieniędzy na transakcję. Po największej aukcji w dziejach "Wojen magazynowych" jeden z handlarzy ma nareszcie szansę na zasłużoną emeryturę.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
19:05 Wojny magazynowe - Kupujący podczas burzy, sez. 2, odc. 2 Logo HISTORY
2013
19:35 Wojny magazynowe - Zapłać pani, sez. 2, odc. 3 Logo HISTORY
2016
Program TV na 2019-09-27
03:05 Wojny magazynowe - Jak kowboje, sez. 5, odc. 4 Logo HISTORY
2013
03:25 Wojny magazynowe - Ostrygi na pół, sez. 5, odc. 5 Logo HISTORY
2013
06:00 Wojny magazynowe - Sezamie, otwórz się!, sez. 2, odc. 17 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrellowi trafia się ponadczasowy magazyn w Azusa. Tymczasem Barry Weiss chyba stracił zdrowy rozsądek, a Jarrod twierdzi, że liczy się jakość, a nie ilość.

06:20 Wojny magazynowe - Schody do Hemet, sez. 2, odc. 18 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Po opuszczeniu kilku ostatnich aukcji Dave nie ma towaru i z wielką ochotą by coś kupił. Tymczasem Barry zmienia taktykę, a pozirytowany Darrell gubi się w drodze na licytację.

07:25 Wojny magazynowe - Stare sztuczki, sez. 5, odc. 6 Logo HISTORY
2013
07:55 Wojny magazynowe - Znów sprzedane, sez. 5, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Nowy uczestnik rzuca wyzwanie Barry’emu i Jarrodowi i zdobywa pełny magazyn. Tymczasem Barry znajduje kufer, a Herb i Mike saturator.

/ 2013
12:10 Wojny magazynowe - Czarne chmury, sez. 11, odc. 20 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Van Nuys Darrellowi trafia się niezwykła okazja i świetnie się bawi. Wolny dzień Ivy'ego nie zaczyna się przyjemnie. Brandi i Jarrod zastanawiają się czy ich zdobycz będzie sukcesem, czy porażką.

/ 2018
12:35 Wojny magazynowe - Niech gadają, sez. 12, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do Murietty jest daleko, więc Dave liczy, że jego konkurenci nie będą zainteresowani tamtejszym dużym magazynem. Justin znajduje sprzymierzeńca i zdobywa ciekawy łup. Dla Ivy'ego i jego syna miniony dzień ma walor terapeutyczny.

/ 2018
13:05 Wojny magazynowe - Pozdrowienia z Rosji, sez. 3, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Uczestnicy licytują zawartość magazynów w Gardenie. Darrell stawia na skład pełen trampek, a żółtodziób Jeff znajduje pamiątkę z czasów zimnej wojny.

/ 2012
13:35 Wojny magazynowe - C jak Chupacabra, sez. 3, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave podejmuje ryzyko, bojkotując aukcje w Westminster. Tymczasem Barry ustanawia nowy rekord... który niekoniecznie jest powodem do radości.

/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Uśmiechnij się, sez. 6, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell odwiedza podwórko Ivy'ego, by przypomnieć mu, kto w rzeczywistości wiedzie prym w tej branży. Widzowie przekonają się, czy Ivy spróbuje podjąć wyzwanie.

/ 2014
19:05 Wojny magazynowe - Powieście ich wysoko, sez. 2, odc. 4 Logo HISTORY
2016
19:35 Wojny magazynowe - Nieodebrany bagaż, sez. 2, odc. 5 Logo HISTORY
2016
Program TV na 2019-09-28
03:05 Wojny magazynowe - Stare sztuczki, sez. 5, odc. 6 Logo HISTORY
2013
03:25 Wojny magazynowe - Znów sprzedane, sez. 5, odc. 7 Logo HISTORY
2013
07:30 Wojny magazynowe - Od piachu do świtu, sez. 9, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcji organizowanej w pustynnym Mojave handlarze próbują znaleźć coś cennego. Lokalizacja nie przypada do gustu Dave'owi. Z kolei Rene walczy o skarb, a Ivy urządza sobie polowanie.

08:00 Wojny magazynowe - Meksykańska rozgrywka, sez. 9, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze wyruszają do San Diego. Liczą, że zdołają zdobyć prawdziwe skarby. Rene i Casey bronią swojego terenu przed Darrellem i Brandonem. Z kolei Mary liczy na pokaźny łup, a Ivy ściąga do pomocy dwóch dodatkowych Calvinów.

/ 2015
08:25 Wojny magazynowe - Mary i Allee, sez. 9, odc. 24 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi nie dają się zwieść urokowi skarbów związanych z show-biznesem, ale Mary i Allee nie mają nic przeciwko temu. Rene jako jedyny kupuje w pojedynkę. Udaje mu się jednak przysporzyć kłopotów innym handlarzom.

/ 2014
08:55 Wojny magazynowe - Wieczorna rozgrywka, sez. 9, odc. 25 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy i Mary zaczynają wieczór od rywalizacji. Z kolei Darrell i Brandon rozglądają się za dużym zakupem. Dave jednak nie zamierza ułatwiać im zadania.

/ 2015
09:20 Wojny magazynowe - Babciu, łap za broń, sez. 10, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy nie może się rozstać z Montebello. Z kolei Dave odkrywa uroki karnawału, a Brandi i Jarrod zwracają się ku przeszłości.

/ 2017
09:50 Wojny magazynowe - Tak się kruszy terakota, sez. 10, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kenny odczuwa ulgę. Brandi i Mary zawiązują sojusz, a Dave dokonuje historycznego odkrycia.

/ 2017
10:15 Wojny magazynowe - Nafciarskie kłopoty, sez. 1, odc. 14 Logo HISTORY
2015
10:40 Wojny magazynowe - Zadatki na magnata, sez. 1, odc. 15 Logo HISTORY
2012
11:10 Wojny magazynowe - Nieodebrany bagaż, sez. 2, odc. 5 Logo HISTORY
2016
11:35 Wojny magazynowe - Wróg wroga, sez. 2, odc. 6 Logo HISTORY
12:05 Wojny magazynowe - Sza-sza-szafka!, sez. 11, odc. 5 Logo HISTORY
2017
12:35 Wojny magazynowe - Okrzyki radości, sez. 11, odc. 6 Logo HISTORY
2017
13:00 Wojny magazynowe - Powiedz to kozie, sez. 11, odc. 7 Logo HISTORY
2017
13:30 Wojny magazynowe - Kłopoty w Long Beach, sez. 12, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Aukcja w North Long Beach nie wprawia kupujących w dobry nastrój, ale udaje się im złożyć charytatywny datek. Brandi i Jarrod wydają stanowczo za dużo.

/ 2018
14:00 Wojny magazynowe - Weekend u Barry'ego, sez. 12, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Koreatown Kenny'ego ogarnia nostalgia, więc przyprowadza starego przyjaciela. Brandi i Jarrod w niespodziewany sposób poprawiają swoje zyski. Ivy wytrzymuje w dużym mieście tylko dlatego, że liczy na markowe towary.

/ 2018
14:25 Wojny magazynowe - Jenny, piekarz i protetyk, sez. 12, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Brandi ma urodziny, więc Jarrod oczywiście zabiera ją na aukcję w Menifee. Darrell chce zawrzeć korzystną transakcję, ale potrzebuje wsparcia. Rene nie ustępuje, bo chce zachować twarz.

/ 2018
14:55 Wojny magazynowe - Z bratem najlepiej, sez. 11, odc. 11 Logo HISTORY
2017
Program TV na 2019-09-29
00:00 Wojny magazynowe - Jedni wygrywają, inni nie, sez. 10, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave osiąga sukcesy w kalifornijskim mieście Indio. Brandi i Jarrod znajdują prawdziwy skarbiec, natomiast Mary nie dopisuje szczęście.

/ 2017
00:25 Wojny magazynowe - Dzień dobry, Arcadio, sez. 10, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Mary wchodzi w posiadanie zabytkowej sztuki, Ivy nabywa znaczki do swojej kolekcji, a Kenny znów musi się zmierzyć ze swymi lękami.

/ 2017
06:40 Wojny magazynowe - Mary i jej łyżka, sez. 11, odc. 12 Logo HISTORY
2017
07:05 Wojny magazynowe - Świątynia flegmy, sez. 11, odc. 13 Logo HISTORY
2017
07:30 Wojny magazynowe - Czarne chmury, sez. 11, odc. 20 Logo HISTORY
2018
07:55 Wojny magazynowe - Niech gadają, sez. 12, odc. 1 Logo HISTORY
2018
Program TV na 2019-09-30
06:00 Wojny magazynowe - Wożąc panią Barry, sez. 2, odc. 19 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod obgryza paznokcie, podczas gdy Brandi idzie na całość. Co się kryje za drzwiami kosztownego magazynu? Ponadto w mieście zjawia się Darrell Sheets z mnóstwem gotówki.

06:20 Wojny magazynowe - Niech spadnie deszcz, sez. 2, odc. 20 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Brandi, Jarrod, Barry i Dave ostro walczą ze sobą w Kalifornii. Kto z nich ostatecznie kupi śmieci, a kto skarby?

07:25 Wojny magazynowe - Niezły bigos, sez. 5, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący poznają nowych uczestników i Darrell broni swojej murawy. Ivy Calvin znajduje narzędzie, jakiego nigdy jeszcze nie widział, a Jarrod i Brandi muszą zapełnić swój nowy sklep.

/ 2013
07:55 Wojny magazynowe - Francuska robota, sez. 5, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi znajdują trochę zabawek, a Jarrod próbuje się zmierzyć z mistrzem świata. Tymczasem bracia Harris szukają gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd, a Barry mocno ryzykuje.

/ 2013
12:10 Wojny magazynowe - Nieładna gra, sez. 12, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący udają się do Torrance, gdzie zyski Dave'a dalej rosną. Mary znajduje ubrania, które na nią nie pasują, co okazuje się mieć swoje plusy. Kenny wcześnie zaczyna dzień, ale jego finał jest mało optymistyczny.

/ 2018
12:35 Wojny magazynowe - Co było pierwsze: kura czy aukcja?, sez. 12, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Zdumieni ogromną ilością magazynów wystawionych na aukcję w Rialto Mary i Ivy zakładają się o to, które z nich lepiej odgadnie ostateczną cenę każdego z nich. Rene i Tatianna zdobywają dawne ubrania i sprzęt sportowy.

/ 2018
13:05 Wojny magazynowe - Szybcy i ciekawscy, sez. 3, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący wiele sobie obiecują po magazynach w zamożnym rejonie Lancaster. Ale czy po otwarciu drzwi nie czeka ich tam rozczarowanie?

/ 2012
13:35 Wojny magazynowe - Na mieliźnie, sez. 3, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcji w Orange County Jarrod i Brandi nie mają szczęścia. Dave zniknął na pewien czas. Czy to może być dla niego szansa na powrót w wielkim stylu?

/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Max zarabia!, sez. 6, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W dolinie Moreno Ivy próbuje zdobyć luksusowe przedmioty. Tymczasem Brandi poznaje nowe oblicze Jarroda. Z kolei Darrell musi samodzielnie wziąć udział w aukcji.

/ 2014
17:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aukcja w Upland jest pełna niespodzianek. Tymczasowo Barry wysuwa się na prowadzenie, ale tego dnia nic nie może być pewne. Jarrod i Brandi próbują kupić upatrzony przez siebie antyk – XIX-wieczną szafkę. Dave postanawia zaryzykować.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wojny magazynowe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wojny magazynowe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wojny magazynowe.

Emisja w stacjach


Wojny magazynowe można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, HISTORY

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry