Reklama

Wojny magazynowe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wojny magazynowe

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wojny magazynowe będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-02-23

21:00 Trwa...  Wojny magazynowe - Co jest grane?, sez. 6, odc. 3 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Ivy osiąga ostatnio same sukcesy. Pragnie utrzymać dobrą passę. Darrell i Rene grają sobie na nerwach, a sytuacja Jarroda i Brandi nieco się komplikuje. Jedno z nich trafi na miejsce zbrodni, a drugie udaje się na wyprawę w przyszłość.
/ 2014
21:30 Wojny magazynowe - Operacja „Zastraszanie”, sez. 6, odc. 4 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Brandi podjęła decyzję o zamknięciu sklepu w Long Beach, ale Jarrod nie chce się go pozbywać. Ivy próbuje poniżyć innych kupujących, a Darrella czeka terapia szokowa. Widzowie przekonają się również, jak daleko zaprowadzi Rene jego bezczelność.
/ 2014

2019-02-24

07:25 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Licytacja zorganizowana w północnym Hollywood budzi nadzieję na zdobycie czegoś wyjątkowego. Mary zyskuje przewagę nad konkurencją, a Dave postanawia zaryzykować.
/ 2015
Reklama
07:55 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Dave dąży do starcia z Jarrodem i Brandi. Ivy przypuszcza atak, licząc na udany początek. Proponowane kwoty szybko jednak przekraczają tysiąc dolarów. Mary ma problemy, by nadążyć za licytującymi.
/ 2015

2019-02-25

01:35 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo HISTORY
2015
02:00 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo HISTORY
2015
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Zerwanie z nałogiem Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Podczas aukcji w Leslieville Rick i Cindy postanawiają oficjalnie rzucić palenie.
13:05 Wojny magazynowe - Prosto do Compton, sez. 4, odc. 5 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Barry odkrywa zabytkowy system GPS, a Jarrod i Brandi wyjątkowy garnitur. Tymczasem Dave Hester ma kłopoty.
/ 2012
13:30 Wojny magazynowe - Portret hazardzisty, sez. 4, odc. 6 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Darrell Sheets natrafia na bodaj największe znalezisko w historii „Wojen magazynowych”. Tymczasem Jarrod i Brandi próbują się odkuć po stracie pieniędzy i pracownika.
/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Aukcja dla opornych, sez. 4, odc. 7 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Darrell Sheets powraca po największym triumfie w historii wojen magazynowych. Tymczasem Mark Balelo pojawia się z portfelem pełnym pieniędzy, a Barry uruchamia silniki.
/ 2012
14:25 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Barry przywozi króla kiczu Charlesa Phoenixa, by „zobaczył” aukcję na własne oczy. Darrell stwierdza, że nie istnieje coś takiego jak atut własnego boiska.
/ 2012
14:55 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Ivy Calvin staje na ringu i ani myśli ustępować Darrellowi. Jarrod i Brandi kupują i poznają kujona.
/ 2012
15:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 14 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami wybierają się na wzgórza Murriety. Na odbywającej się tutaj aukcji napięcie jest nieznośne, a ceny idą w górę. Sprowokowany przez Dave'a Darrell decyduje się na drastyczne posunięcie. Ivy znajduje w swoim schowku wiele narzędzi, kabli i przełączników. Natrafia również na walizkę pełną starych żetonów używanych w kolejce miejskiej oraz zabytkowy element autobusu. Okazuje się, że można to sprzedać kolekcjonerom za prawie 1,5 tysiąca dolarów.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:00 Wojny magazynowe - Wyścig z czasem, sez. 6, odc. 7 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Ivy toczy walkę z czasem. Musi błyskawicznie zdobyć schowek i wrócić do domu. Mimo że Rene wydaje najwięcej pieniędzy ze wszystkich, to Darrell i Brandon mają największe szczęście.
/ 2014
16:15 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 15 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Handlarze starociami witają powracających do programu Casey Lloyd i jej męża Renego Nezhodę, właścicieli sklepu w Poway niedaleko San Diego. Tym razem aukcja magazynowa odbywa się w Stanton. Dave Hester w dalszym ciągu nie unika konfliktów, wyprowadzając z równowagi innych uczestników. W dzisiejszym odcinku przekopuje się przez graty w bardzo zakurzonym schowku, znajdując kilka starych zestawów do gry monopol. Daje je do wyceny, licząc, że mogą być sporo warte. Darrell i Brandon znajdują wielki boombox. Okazuje się, że mogą za niego dostać 4 tysiące dolarów.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
Reklama
16:30 Wojny magazynowe - Nic takiego, Rene, sez. 6, odc. 8 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Rene i Casey chcą zapełnić całą ciężarówkę, nie bacząc na koszty. Krąży coraz więcej plotek o sklepie Jarroda i Brandi.
/ 2014
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 7 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kupujący przybywają do kalifornijskiego miasta Irvine. Jarrod i Brandi walczą o jak najwyższy zarobek. Tymczasem Brandon pokonuje Barry'ego w rywalizacji o magazyn. Dave i jego charakterystyczny okrzyk powracają do gry.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 8 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Nadszedł czas na cieszące się złą sławą aukcje w Chattsworth. Znalezisko Jarroda i Brandi staje się przyczyną dużego zamieszania. Barry Weiss korzysta ze swojej licytatorskiej "mocy". W stosie śmieci Darrell Sheets natrafia na prawdziwy skarb. Dave Hester nie daje o sobie zapomnieć.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Czy to dynamit?, sez. 6, odc. 9 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Darrell nie ogląda się na rywali. Tymczasem Jarrodowi i Brandi znów zaczyna dopisywać szczęście. Nie wiadomo jednak, czy niewielki zysk pozwoli im odzyskać równowagę.
/ 2014
20:00 Wojny magazynowe - Kto zmoczył pościel?, sez. 9, odc. 18 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze tym razem udają się do Riverside w Kalifornii. Jarrod i Brandi chcą, by Bozek dostał lekcję. Jednak nauczka może go wiele kosztować.
/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Mistrzowie zen, sez. 6, odc. 10 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Rene przygotowuje się do przejęcia konkurencji. Ivy zmienia swoje nastawienie do kupowania magazynów, gdy dostaje nauczkę. Z kolei Darrell naraża się na duże wydatki.
/ 2014
20:30 Wojny magazynowe - Niespodzianka w Santa Ana, sez. 9, odc. 19 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Na aukcji organizowanej w Santa Ana handlarze działają pod presją czasu. Plany Jarroda i Brandi zostają pokrzyżowane wraz z pojawieniem się Dave'a. Mary ma nadzieję przerwać złą passę.
/ 2014
23:55 Wojny magazynowe - Prosto do Compton, sez. 4, odc. 5 Logo HISTORY
2012

2019-02-26

00:20 Wojny magazynowe - Portret hazardzisty, sez. 4, odc. 6 Logo HISTORY
2012
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Najgorszy drużba w historii Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Roy pojawia się na aukcji w Guelph ubrany w wytworny smoking z okazji nadchodzącego ślubu.
13:05 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Lake Elsinore w Kalifornii. Jarrod i Brandi kłócą się, Barry nie chce popływać, a Sheetsowie znajdują coś nie z tej ziemi.
/ 2012
13:30 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Darrell Sheets namawia Marka Balelo na kupno całego ciągu podziemnych magazynów, a ich zawartość wywołuje duże emocje. Barry Weiss znajduje trochę antyków, ale czy na nich zarobi?
/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Ivy Calvin zarabia, Darrell Sheets radzi sobie bez Brandona, ale prawdziwymi zwycięzcami aukcji okazują się Jarrod i Brandi.
/ 2012
14:25 Wojny magazynowe - Wszystko pod kontrolą, sez. 5, odc. 1 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi zdobywają zestaw maleńkich narzędzi. Barry spóźnia się na aukcję i nie ma wielkiego wyboru. Mark Balelo odjeżdża z wielką drukarką, ale czy zapewni mu ona równie wielki zysk?
/ 2013
14:55 Wojny magazynowe - Wszystko dobre, co się kończy, sez. 5, odc. 2 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): W hrabstwie Orange w Kalifornii Barry ma wypadek, Ivy Calvin przekopuje się przez śmieci i znajduje kilka cennych drobiazgów, a Jarrod i Brandi zdobywają magazyn, na którym mogą nic nie zarobić.
/ 2013
Reklama
15:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 16 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku Darrell i Brandon powracają na miejsce, w którym udało im się osiągnąć najlepsze wyniki. Pozostali handlarze starociami koncentrują się na pokonaniu samozwańczego króla Montebello. Jarrod, zmotywowany wymówkami Brandi, kupił kilka schowków. Teraz oboje mają nadzieję, że ten ruch się opłaci. W jednym z magazynów znajdują dziwne stroje, przypominające przebrania na Oktoberfest. Przekonamy się też, co kryje się w schowku, który Darrell i Brandon kupili za 15 dolarów.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:00 Wojny magazynowe - Czy to dynamit?, sez. 6, odc. 9 Logo Lifetime
2014
16:15 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 17 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Uczestnicy program kierują się na południe, do Oceanside. Tutaj Rene czuje się jak w domu i zamierza to wykorzystać, onieśmielając konkurencję. Darrell i Brandon walczą o schowek, który kryje kawałek historii kina. Z kolei Jarrod i Brandi przekonują się, że przyjaźń może być magiczna i... opłacalna. W swoim schowku, który kupili za 50 dolarów, znajdują dużego pluszowego kucyka i kolekcję maskotek My Little Pony. Wszystko to okazuje się warte ponad 800 dolarów.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:30 Wojny magazynowe - Mistrzowie zen, sez. 6, odc. 10 Logo Lifetime
2014
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W położonym w północnej Kalifornii miasteczku Oxard Barry Weiss znajduje "pokój z widokiem". Poszukiwania złota prowadzą Dave'a Hestera do mniej cennego kruszcu. Jarrod, mimo przeziębienia, walczy z Davem. Rywalizacja między Darrellem a Brandonem może zagrozić ich wzajemnym relacjom.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Barry dokładnie planuje swoje działania podczas licytacji w Hawaiian Gardens. Jarrod wydaje sporo pieniędzy, ale dzięki temu zapełnia półki w swoim sklepie. W rodzinie Sheets dochodzi do rozłamu. Brandon dowiaduje się, w jaki sposób jego ojciec zyskał przezwisko "Gracz".
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Obłowić się w Arcadii, sez. 9, odc. 20 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Wytworna Arcadia obiecuje kupującym cenne okazje. Darrell i Brandon doskonale sobie radzą, ale dają się złapać na kombinowaniu.
/ 2014
20:00 Wojny magazynowe - Darrell ma plan, sez. 6, odc. 11 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Magazyn Darrella znajduje się blisko miejsca kolejnej aukcji. Handlarz wraz z Brandonem zamierza kupić jak najwięcej opustoszałych składów. Na przeszkodzie mogą stanąć mu Ivy i Rene, którzy wspólnymi siłami chcą pokrzyżować jego plany.
/ 2014
20:30 Wojny magazynowe - Lew z Lancaster, sez. 9, odc. 21 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze udają się do Lancaster, gdzie Ivy musi bronić swojego terenu. Z kolei Rene odbywa długą drogę, by coś udowodnić
/ 2014
20:30 Wojny magazynowe - Efekt pączka, sez. 6, odc. 12 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Rene i Casey zjawiają się na miejscu kolejnej aukcji. Przyjeżdżają wraz z karawaną ciężarówek. Widzowie przekonają się, czy faktycznie uda się im zdobyć towar pozwalający zapełnić samochody.
/ 2014
23:55 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo HISTORY
2012

2019-02-27

00:20 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo HISTORY
2012
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Kulawy, chory i szalony Logo DTX
Opis (streszczenie): Bogart wciąż chodzi o kulach, a Cindy męczy przeziębienie. Czy podczas aukcji w Guelph znajdą się śmiałkowie, którzy stawią czoła osłabionym weteranom?
13:05 Wojny magazynowe - Pora otworzyć, sez. 5, odc. 3 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe to najnowsze i największe niewykorzystywane dotąd źródło ukrytych skarbów. Uczestnicy programu licytują zawartość porzuconych magazynów w nadziei na szybki zysk. Witamy w „Wojnach magazynowych”.
/ 2013
13:30 Wojny magazynowe - Jak kowboje, sez. 5, odc. 4 Logo HISTORY
2013
14:00 Wojny magazynowe - Ostrygi na pół, sez. 5, odc. 5 Logo HISTORY
2013
14:25 Wojny magazynowe - Stare sztuczki, sez. 5, odc. 6 Logo HISTORY
2013
14:55 Wojny magazynowe - Znów sprzedane, sez. 5, odc. 7 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Nowy uczestnik rzuca wyzwanie Barry’emu i Jarrodowi i zdobywa pełny magazyn. Tymczasem Barry znajduje kufer, a Herb i Mike saturator.
/ 2013
15:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 18 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kolejna aukcja w El Monte, gdzie duże schowki oznaczają duże pieniądze. Dave Hester w licytowanym przez siebie magazynku znajduje mnóstwo akcesoriów przydatnych na imprezach. Jedzie w miejsce, gdzie może szybko sprzedać całość. Dostaje za wszystko 850 dolarów. Przy okazji daje upust swojej niechęci do Darrella. Brandi i Jarrod w swoim schowku natrafiają na gigantyczny zestaw do gry w szachy. Okazuje się, że pionki i figury są warte 3,5 tysiąca dolarów.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:00 Wojny magazynowe - Darrell ma plan, sez. 6, odc. 11 Logo Lifetime
2014
16:15 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 19 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami biorą udział w aukcji magazynowej odbywającej się w Koreatown, czyli dzielnicy Los Angeles, zdominowanej przez ludność pochodzenia koreańskiego. Dave ma nadzieję, że zdobędzie tu sporo towarów z wyższej półki. Tymczasem Darrell, który nigdy wcześniej nie był w tej okolicy, czuje się nieco zagubiony. Podczas licytacji Mary nie chce odpuścić mimo wysokich cen. Między Brandi a Jarrodem dochodzi do spięcia.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:30 Wojny magazynowe - Efekt pączka, sez. 6, odc. 12 Logo Lifetime
2014
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 11 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kupujący przenoszą się do La Verne. Dave Hester kocha licytować i podbijać ceny innym. Darrell Sheets przyjeżdża na aukcję sam i szybko zauważa wyjątkową okazję. W nowym sezonie Jarrod i Brandi planują wykorzystać swój nowy system.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 12 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kolejna aukcja ma miejsce w Industry. Darrell i Brandon nawiązują współpracę, która nie prowadzi do niczego dobrego. Dave Hester rozbija bank. Barry Weiss próbuje uniknąć zupełnej porażki, tymczasem Jarrod i Brandi muszą wycenić swoje zdobycze.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Mary mierzy wysoko, sez. 9, odc. 22 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze, w trakcie aukcji organizowanej w El Monte, natrafiają na cenne znaleziska. Brandi postanawia dać Jarrodowi wolną rękę, ale Mary wraz ze swoim nowym ukochanym zamierza zdobyć najdroższy magazyn.
/ 2015
20:00 Wojny magazynowe - Intuicja mówi, sez. 6, odc. 13 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Rene liczy, że w Fontanie fortuna dwa razy będzie mu sprzyjać. Okaże się, czy los jest dla niego łaskawy. Ivy zdaje się na intuicję, lecz ostatnie słowo należy do Jarroda i Brandi.
/ 2013
20:30 Wojny magazynowe - Niech żyją aukcje!, sez. 9, odc. 23 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Dave nie zamierza stracić cennego magazynu. Nie pozwoli, by okazja przeszła mu koło nosa. Tymczasem Rene usiłuje zdobyć poufne informacje. Ivy musi zrobić spore zakupy, żeby wyprawa mu się opłaciła. Z kolei Mary zyskuje nieoczekiwanego sojusznika.
/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Uśmiechnij się, sez. 6, odc. 14 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Darrell odwiedza podwórko Ivy'ego, by przypomnieć mu, kto w rzeczywistości wiedzie prym w tej branży. Widzowie przekonają się, czy Ivy spróbuje podjąć wyzwanie.
/ 2014
23:55 Wojny magazynowe - Pora otworzyć, sez. 5, odc. 3 Logo HISTORY
2013

2019-02-28

00:20 Wojny magazynowe - Jak kowboje, sez. 5, odc. 4 Logo HISTORY
2013
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Aukcja charytatywna Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w Kanadzie przyciągają tłumy łowców fortuny. W Mississauga atmosfera jest wyjątkowo napięta, ponieważ pod młotek mają trafić skrzynie z ekskluzywnym towarem.
13:05 Wojny magazynowe - Niezły bigos, sez. 5, odc. 8 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Kupujący poznają nowych uczestników i Darrell broni swojej murawy. Ivy Calvin znajduje narzędzie, jakiego nigdy jeszcze nie widział, a Jarrod i Brandi muszą zapełnić swój nowy sklep.
/ 2013
13:30 Wojny magazynowe - Francuska robota, sez. 5, odc. 9 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi znajdują trochę zabawek, a Jarrod próbuje się zmierzyć z mistrzem świata. Tymczasem bracia Harris szukają gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Gwiazd, a Barry mocno ryzykuje.
/ 2013
14:00 Wojny magazynowe - Aniołki Barry'ego, sez. 5, odc. 10 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Nowi w programie Rene i Casey kupują posąg, który może być wart tysiące dolarów. Darrell Sheets znajduje trochę rzeczy związanych z kotami, a Barry pojawia się z dwoma aukcyjnymi aniołami.
/ 2013
14:25 Wojny magazynowe - Świętość, sez. 5, odc. 11 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Bracia Harris działają z ukrycia, Jarrod i Brandi poznają sens miłosierdzia, Barry znajduje torbę, która sprawia, że rusza na stok, a Darrell odkrywa wielką tyczkę.
/ 2013
14:55 Wojny magazynowe - To mój Jerry, sez. 5, odc. 12 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Kupujący ruszają do Compton, gdzie Jarrod otrzymuje nową ksywkę i znajduje coś, co kiedyś zbierał. Tymczasem Mike kupuje magazyn, którego nie chciał Herb, a Barry sprzymierza się ze swoim starym kumplem Kennym.
/ 2013
15:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 20 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem uczestnicy programu biorą udział w aukcji magazynowej odbywającej się w San Marcos w hrabstwie San Diego. Tutaj Darrell i Brandon czują się jak w domu. Dan jest poirytowany, kiedy Laura ma zastrzeżenia do jego sposobu prowadzenia licytacji. Mary znajduje metodę na zawyżone ceny. Jarrod i Brandi odkrywają w swoim schowku srebrny drejdel, czyli przedmiot służący do tradycyjnej żydowskiej gry podczas święta Chanuka. Okazuje się, że jest on wart sporo pieniędzy.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:00 Wojny magazynowe - Intuicja mówi, sez. 6, odc. 13 Logo Lifetime
2013
16:15 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 21 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem licytacja odbywa się w North Hollywood. Rywalizacja pomiędzy uczestnikami aukcji staje się wyjątkowo zacięta. Nawet Danowi i Laurze udziela się napięcie. W swoim schowku Dave znajduje sporo biżuterii, wyglądającej na cenną. Natrafia też na dziecinne wyścigówki ze specjalnym torem. Jest podekscytowany tą zabawką i postanawia ją wycenić. Rene dla zabawy drażni lokalnych kupców. Mary planuje odrestaurowanie mebli z magazynów, które wylicytowała.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:30 Wojny magazynowe - Uśmiechnij się, sez. 6, odc. 14 Logo Lifetime
2014
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 13 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W Garden Grove dochodzi do międzynarodowej intrygi. Dave Hester być może zdobył skarby z grobowca Tutanchamona, a Darrell Sheets rozpoczął w Niemczech nowy biznes. Jarrod i Brandi natrafiają na ciekawe znalezisko, tymczasem Barry Weiss wprowadza w życie swój plan.
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 14 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Handlarze antykami biorą udział w licytacji na aukcji organizowanej w Kalifornii. Kupujący muszą podjąć trudne decyzje. W dodatku doskwiera im upał. Jarrod i Brandi szczególnie ciężko znoszą trudne warunki. Z kolei Barry i Dave decydują się na ryzykowny krok.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Mary i Allee, sez. 9, odc. 24 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi nie dają się zwieść urokowi skarbów związanych z show-biznesem, ale Mary i Allee nie mają nic przeciwko temu. Rene jako jedyny kupuje w pojedynkę. Udaje mu się jednak przysporzyć kłopotów innym handlarzom.
/ 2014
20:00 Wojny magazynowe - Max zarabia!, sez. 6, odc. 15 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): W dolinie Moreno Ivy próbuje zdobyć luksusowe przedmioty. Tymczasem Brandi poznaje nowe oblicze Jarroda. Z kolei Darrell musi samodzielnie wziąć udział w aukcji.
/ 2014
20:30 Wojny magazynowe - Wieczorna rozgrywka, sez. 9, odc. 25 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Ivy i Mary zaczynają wieczór od rywalizacji. Z kolei Darrell i Brandon rozglądają się za dużym zakupem. Dave jednak nie zamierza ułatwiać im zadania.
/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Duchy pieniędzy nie potrzebują, sez. 6, odc. 16 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Casey próbuje ograniczyć wydatki Renego, a Darrell i Brandon, wiedzeni intuicją, idą na całość. Ivy chce poznać strategię zakupową Jarroda i Brandi, ale co z tego wyniknie?
/ 2014
23:55 Wojny magazynowe - Niezły bigos, sez. 5, odc. 8 Logo HISTORY
2013

2019-03-01

00:20 Wojny magazynowe - Francuska robota, sez. 5, odc. 9 Logo HISTORY
2013
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Zły dzień Bogarta Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Na aukcję w Bostonie Paul przyprowadza dwie starsze siostry Bogarta. Jak zachowa się Bogart?
13:05 Wojny magazynowe - Efekt pączka, sez. 6, odc. 12 Logo HISTORY
2014
13:30 Wojny magazynowe - Intuicja mówi, sez. 6, odc. 13 Logo HISTORY
2013
14:00 Wojny magazynowe - Marzenia kowbojów czasem się spełniają, sez. 8, odc. 10 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Dave Hester zna Santa Anę jak własną kieszeń - to jego dawny rewir. Mężczyzna zamierza maksymalnie wykorzystać tę przewagę. Jarrod i Brandi mają chandrę, z kolei Rene musi się napracować za dwóch, by cokolwiek zdobyć.
/ 2015
14:25 Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze odwiedzają Lancaster, rodzinne strony Ivy'ego. Na miejscu Mary próbuje ubić interes z zaskakującym sojusznikiem. Rywalizację zaostrzają Jarrod i Brandi, natomiast Rene usiłuje udowodnić swoją przewagę.
/ 2015
14:55 Wojny magazynowe - Wielki żar, sez. 10, odc. 2 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze antykami kupują wystawione na sprzedaż magazyny. W nieużywanych halach można natrafić na wiele cennych przedmiotów. Uczestnicy licytują towar, którego nigdy wcześniej nie widzieli.
/ 2017
15:45 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 22 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami udają się do Huntington Beach. Dave zabiera ze sobą jako wsparcie swoich najlepszych przyjaciół. To dwa psy, które budzą wśród pozostałych uczestników programu znacznie więcej sympatii niż sam Hester. Rene w wylicytowanym przez siebie schowku znajduje nietypowy namiot. Zaintrygowany postanawia sprawdzić, ile wart jest ten przedmiot dla miłośników biwakowania. Dave natrafia w magazynie na dziwne urządzenia. Okazuje się, że może je sprzedać za niezłą sumkę.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:10 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 22 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wybierają się na aukcję w Mission Hills. Ivy postanawia zmienić strategię i kupić magazyn, w którym ma nadzieję znaleźć przedmioty cenne dla kolekcjonerów. Mary próbuje nabyć coś, co mogłaby szybko sprzedać. Tymczasem Rene przygotowuje się na duże zakupy. Lokalny kupiec próbuje wyprowadzić z równowagi Darrella. Sheets wydaje 850 dolarów, ale zwraca mu się z nawiązką. W schowku znajduje bowiem stary efekt gitarowy Binson Echorec.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
19:00 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
19:25 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 12 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:00 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / reality show
20:00 Wojny magazynowe - Ojciec licytuje najlepiej, sez. 9, odc. 26 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Darrell i Brandon najpierw zachowują się prowokująco, a następnie dyskretnie opuszczają aukcję. Rene ściąga na licytację ojca, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, ale też przynosi zyski.
/ 2014
20:00 Wojny magazynowe - Trzeba płacić, sez. 6, odc. 17 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Ivy rozgląda się za magazynami, w których można znaleźć luksusowe towary. Rene i Casey kłócą się o to, co należy kupić. Z kolei Jarrod i Brandi muszą uporać się z problemami.
/ 2014
20:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 14 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:30 Wojny magazynowe - To dopiero rozgrzewka, sez. 9, odc. 27 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi liczą na łatwy zysk. Nie są przygotowani na aukcyjny maraton. Darrell musi samodzielnie stawić czoło rywalom. Ivy pragnie dużo kupować, a Mary uparcie aspiruje do grona poważnych nabywców.
/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Mechaniczny kowboj, sez. 6, odc. 18 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Darrell i Brandon muszą koniecznie kupić coś wartościowego, aby uzupełnić asortyment swojej strony internetowej. Zmęczony Ivy pracuje w sposób mechaniczny, a Rene prezentuje nowy strój.
/ 2014
20:55 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 15 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Chino w Kalifornii. Darrell na próbę przekazuje stery swojemu synowi, Brandonowi. Jarrod i Brandi trafiają na interesujący magazyn. Dave Hester sporo zarabia na tej aukcji. Barry Weiss jeszcze nie wie, co znajdzie w kupionym przez siebie schowku.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
21:15 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 16 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Uczestnicy programu znów jadą do San Burrito. Barry Weiss nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Jarrod i Brandi decydują się na powrót do domu. Dave Hester sporo zarabia. Darrell i Brandon trafiają na wiekowe znalezisko. Być może uda im się na nim zarobić.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
23:55 Wojny magazynowe - Efekt pączka, sez. 6, odc. 12 Logo HISTORY
2014

2019-03-02

00:20 Wojny magazynowe - Intuicja mówi, sez. 6, odc. 13 Logo HISTORY
2013
10:15 Wojny magazynowe - Dzieło pana Nezhody, sez. 8, odc. 1 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Dan i Laura ponownie zabierają handlarzy na aukcję w Torrance. W trakcie licytacji dochodzi do bitwy o najlepszy kontener dnia. Po zmianie strategii Ivy odnotowuje zaskakujący wynik. Z kolei Brandi ogranicza Jarrodowi budżet na zakupy.
/ 2015
10:40 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Ivy dokłada wszelkich starań, aby znaleźć jakiś cenny przedmiot. W tym czasie Dave wybiera spośród skarbów jedynie bezwartościowe przedmioty. Jarrod kupuje kontener, który nie wzbudza zadowolenia Brandi.
/ 2015
11:10 Wojny magazynowe - Ninja w średnim wieku, sez. 9, odc. 16 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Na aukcjach organizowanych w Westminster sprzedaje się tysiące opuszczonych magazynów. Jarrod i Brandi próbują złowić okazję, ale plany niweczą im wysokie ceny. Z kolei Ivy podejmuje ryzyko, które może go wiele kosztować.
11:35 Wojny magazynowe - Śmietankowe ciasteczka, sez. 9, odc. 17 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze ruszają do Moreno Valley, które słynie z cennych rzeczy sprzedawanych na aukcjach. Mary pragnie zdobyć solidny nabytek. Z kolei Dave chce, by jego rywale zapłacili jak najwięcej.
/ 2015
11:50 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 1/16 Logo TTV
USA / program
12:05 Wojny magazynowe - Upalne Palm Springs, sez. 9, odc. 1 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze udają się do Palm Springs, gdzie panuje wyjątkowo gorąca atmosfera. Nie tylko z powodu wysokich temperatur. Ivy zamierza kupić obiecujący magazyn, a Rene na chłodno dokonuje obliczeń.
/ 2015
12:20 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 2/16 Logo TTV
USA / program
12:35 Wojny magazynowe - Aukcje i sojusznicy, sez. 9, odc. 2 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze wracają do Koreatown, by uczestniczyć w aukcji niedaleko centrum Los Angeles. Brandi musi uważać na Jarroda, Ivy i Mary zawiązują przymierze, a Rene daje się ponieść szaleństwu.
/ 2015
13:00 Wojny magazynowe - Rene podejmuje wyzwanie, sez. 9, odc. 9 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Ivy nie traci nadziei, pomimo złych doświadczeń. Z kolei Mary chce się założyć z Rene.
/ 2015
13:30 Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Logo HISTORY
2015
14:00 Wojny magazynowe - W dolinie Perris, sez. 8, odc. 12 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Aukcja w dolinie Perris rozpoczyna się wcześnie rano. Jarrod i Brandi rozpoczynają dzień w dobrym nastroju, jednak napięcie szybko rośnie za sprawą przejawiającego agresję Dave'a.
/ 2015
14:25 Wojny magazynowe - Ojciec licytuje najlepiej, sez. 9, odc. 26 Logo HISTORY
2014
14:55 Wojny magazynowe - To dopiero rozgrzewka, sez. 9, odc. 27 Logo HISTORY
2015

2019-03-03

02:20 Wojny magazynowe - Dzieło pana Nezhody, sez. 8, odc. 1 Logo HISTORY
2015
02:45 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo HISTORY
2015
03:05 Wojny magazynowe - Ninja w średnim wieku, sez. 9, odc. 16 Logo HISTORY
03:30 Wojny magazynowe - Śmietankowe ciasteczka, sez. 9, odc. 17 Logo HISTORY
2015
07:25 Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze wracają do Montebello. Ivy'emu nigdy nie dopisywało tu szczęście. Za wszelką cenę szuka okazji. Jarrod i Brandi nie chcą stracić dużego magazynu. Dave zachowuje ostrożność podczas licytacji.
/ 2015
07:55 Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Mary bierze sprawy w swoje ręce, realizując śmiały pomysł. Tymczasem Ivy preferuje tradycyjne metody. Rene chce się skupić na magazynach. Plany krzyżuje mu Dave.
/ 2015

2019-03-04

07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Cel: Ursula Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Na aukcji w Orillia pojawia się Jeff, ale tym razem jego głównym celem jest Ursula!
13:05 Wojny magazynowe - Uśmiechnij się, sez. 6, odc. 14 Logo HISTORY
2014
13:30 Wojny magazynowe - Max zarabia!, sez. 6, odc. 15 Logo HISTORY
2014
14:00 Wojny magazynowe - W dolinie Perris, sez. 8, odc. 12 Logo HISTORY
2015
14:25 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo HISTORY
2015
14:55 Wojny magazynowe - Niech się stanie światło, sez. 10, odc. 3 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): W ręce Dave'a trafia zaskakujące urządzenie medyczne. Tymczasem Rene udaje się kupić magazyn, w którym przechowywane są meble. Z kolei Ivy znajduje coś nieoczekiwanego.
/ 2017
16:10 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 23 Logo Nowa TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:40 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 24 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku handlarze starociami zmierzają do Palm Springs na aukcję magazynową, dzięki której można naprawdę się wzbogacić. Mary obawia się, że okolica będzie dla niej za droga. Tymczasem Ivy nastawia się na poszukiwania przedmiotów vintage. Znajduje stare części cadillaca, które daje do wyceny Frankowi Corrente. Doświadczony diler samochodów mówi mu, że to złom. Darrell i Rene ostro ze sobą rywalizują podczas licytacji.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 15 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 16 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
19:30 Wojny magazynowe - Mechaniczny kowboj, sez. 6, odc. 18 Logo Lifetime
2014
20:00 Wojny magazynowe - Pokaż dzieciom, jak pracujesz, sez. 6, odc. 19 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Trwają ferie świąteczne. Jarrod i Brandi postanawiają zabrać ze sobą dzieci do Norwalk, gdzie odbywa się aukcja. Przekonamy się, czy pociechy pomogą swoim rodzicom, czy raczej narobią im kłopotów.
/ 2014
20:00 Wojny magazynowe - Uwaga, aukcja!, sez. 9, odc. 28 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Poszukiwacze skarbów udają się do Palm Springs w południowej Kalifornii. Mary usiłuje zdobyć magazyn, który bardzo nie nadwyręży jej finansów. Z kolei Darrell jest zdeterminowany, by postawić na swoim.
/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Mama wiele znaczy, sez. 6, odc. 20 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): W „Wojnach magazynowych” zespoły uczestników ostro licytują o nieznaną im bliżej zawartość porzuconych magazynów.
/ 2014
20:30 Wojny magazynowe - Rozgrywka w śródmieściu, sez. 9, odc. 29 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Na aukcji zorganizowanej w Los Angeles zjawia się więcej chętnych niż przewidywali Dan i Laura. Ivy stara się zachować spokój, ale daje się wciągnąć w licytację. Również Mary angażuje się w walkę o magazyn.
/ 2015
23:55 Wojny magazynowe - Uśmiechnij się, sez. 6, odc. 14 Logo HISTORY
2014

2019-03-05

00:20 Wojny magazynowe - Max zarabia!, sez. 6, odc. 15 Logo HISTORY
2014
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Świat według Dona Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Dziś kupcy zacięcie walczą o uwagę licytatora Dona.
13:05 Wojny magazynowe - Duchy pieniędzy nie potrzebują, sez. 6, odc. 16 Logo HISTORY
2014
13:30 Wojny magazynowe - Trzeba płacić, sez. 6, odc. 17 Logo HISTORY
2014
14:00 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo HISTORY
2015
14:25 Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Logo HISTORY
2015
14:55 Wojny magazynowe - I ty zostaniesz milionerem, sez. 10, odc. 4 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze udają się do kalifornijskiego miasta Costa Mesa. Rene trafia na nieoczekiwane nowinki techniczne, a Darrell wyrusza w podróż na przełaj. Z kolei Kenny dostaje szansę zrobienia kariery.
/ 2017
16:10 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 25 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem uczestnicy programu zmierzają do Riverside. Jarrod twierdzi, że jest w wakacyjnym nastroju, czym mocno irytuje Brandi. Dave w licytowanym przez siebie schowku natrafia na przedmiot, który zbija go z tropu. Tymczasem Ivy usiłuje opracować nową strategię zarabiania na aukcjach magazynowych. Mary odkrywa w swoim schowku urządzenie wykorzystywane do ćwiczeń przez kierowców wyścigowych. Przekonuje się, że znalezisko może zaowocować... ofertą matrymonialną.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:40 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 26 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku handlarze starociami zmierzają do miasta Santa Ana na południu Kalifornii. Marzenia o dużych zdobyczach sprawiają, że aukcja jest emocjonująca. Jarrod i Brandi osiągają przyzwoity wynik. Mary celuje w przedmioty o wartości kolekcjonerskiej. Tymczasem Darrell i Brandon przekonują się, jak cenna może być sztuka. Znajdują pięćdziesiąt grafik przedstawiających sceny z Dzikiego Zachodu, sygnowanych nazwiskiem artysty. Według rzeczoznawcy są one warte ponad 20 tysięcy dolarów.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 17 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem aukcja odbywa się w Lakewood. Dave naśmiewa się z reszty uczestników programu. Schowek kupiony przez Darrella i Brandona zdaje się odpowiedni na fiestę. Barry Weiss dochodzi do wniosku, że opłaca się być uzależnionym od aukcji magazynów.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 18 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Uczestnicy programu spędzają miłe popołudnie w Westminster. Darrell musi się zmierzyć z nie lada wyzwaniem. Dave doświadcza bliskiego kontaktu ze śmiercią. Najnowszy zakup Jarroda i Brandi wiąże się z pewnymi konsekwencjami. Barry porzuca troski i zaczyna kochać swoje zajęcie.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
19:30 Wojny magazynowe - Dzieło pana Nezhody, sez. 8, odc. 1 Logo Lifetime
2015
20:00 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo Lifetime
2015
20:30 Wojny magazynowe - Stare śmieci, sez. 8, odc. 3 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Handlarze są przygotowani do zaciętej rywalizacji podczas aukcji zorganizowanej w Fontanie. Ivy cieszy się, że może kupić potrzebne mu przedmioty. Z kolei Jarrod i Brandi muszą opracować śmiały plan, by nabyć wartościowy magazyn.
/ 2015
23:55 Wojny magazynowe - Duchy pieniędzy nie potrzebują, sez. 6, odc. 16 Logo HISTORY
2014

2019-03-06

00:20 Wojny magazynowe - Trzeba płacić, sez. 6, odc. 17 Logo HISTORY
2014
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Naśladowanie to najlżejsza obelga Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Roy próbuje wystraszyć rywali i przebiera się za Paula.
13:05 Wojny magazynowe - Mechaniczny kowboj, sez. 6, odc. 18 Logo HISTORY
2014
13:30 Wojny magazynowe - Pokaż dzieciom, jak pracujesz, sez. 6, odc. 19 Logo HISTORY
2014
14:00 Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Logo HISTORY
2015
14:25 Wojny magazynowe - Ciepło, cieplej, gorąco, sez. 8, odc. 17 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Uczestnikom aukcji organizowanych w Palm Desert doskwierają nie tylko wysokie temperatury. Darrell i Brandon liczą, że dopisze im szczęście. Z kolei Jarrod i Brandi muszą skorzystać z pomocy.
/ 2015
14:55 Wojny magazynowe - Babciu, łap za broń, sez. 10, odc. 5 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Ivy nie może się rozstać z Montebello. Z kolei Dave odkrywa uroki karnawału, a Brandi i Jarrod zwracają się ku przeszłości.
/ 2017
16:10 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 27 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy aukcje magazynowe w dwóch miastach – Upland i Rimforest. Ivy poprzestaje na oglądaniu, podczas gdy Mary, licząc na prawdziwe skarby, szybko przechodzi do kupowania. Darrell wraz z synem w licytowanym przez siebie schowku znajdują płetwę do nurkowania. Postanawiają pokazać ją profesjonaliście, żeby dokonał wyceny. Okazuje się, że to porządny sprzęt, wart 700 dolarów. Oczywiście, Brandon musi go wypróbować.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
16:40 Wojny magazynowe, sez. 7, odc. 28 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku uczestnicy programu biorą udział w aukcji w Fontanie. Humory dopisują i Dave pokazuje się z nieco zabawniejszej strony. Darrell i Brandon mają apetyt na wspaniałe okazje, ponieważ wcześniej dopisywało im tutaj szczęście. Jarrod i Brandi obawiają się, że wylicytowana kwota im się nie zwróci. Okazuje się jednak, że w ich schowku była cenna lampka i podpórki do książek w kształcie nagich kobiet, wszystko to w stylu art déco.
Czas trwania: 20min. / USA / 2014 / reality show
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 19 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Handlarze antykami udają się do Santa Ana. Barry Weiss decyduje się na kupno. Z kolei wygląda na to, że Dave Hester nie ma zamiaru się angażować. Tymczasem Brandi usiłuje powstrzymać Jarroda.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 20 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Costa Mesa. Barry znowu zabiera ze sobą Kenny'ego. Obaj są gotowi na nowe wyzwania. Dave Hester dokonuje niespodziewanego odkrycia. Brandi jest zmęczona, a Jarrod zadowolony. Darrell Sheets decyduje się na swój największy zakup od czasu, kiedy dołączył do programu.
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
19:30 Wojny magazynowe - Piękne widoki, sez. 8, odc. 4 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Darrell zamierza pozbyć się konkurencji. Mary usiłuje zdobyć informacje od doświadczonych uczestników licytacji. Z kolei Rene nie chce dzielić się miejscem podczas rywalizacji o najlepszy schowek.
/ 2015
20:00 Wojny magazynowe - Świat według Ivy'ego, sez. 9, odc. 30 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Na aukcji zorganizowanej w West Covina Jarrod i Brandi wracają do podstaw. Ivy próbuje sobie poprawić nastrój, a Rene podgrzewa atmosferę.
/ 2015
20:00 Wojny magazynowe - Jak wywąchać skarb, sez. 8, odc. 5 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Handlarze biorący udział w aukcji organizowanej w West Covina próbują udowodnić, że są najlepsi w tym fachu. Jarrod i Brandi zabierają ze sobą eksperta, który ma znaleźć najlepsze schowki.
/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Szanse, zakupy i gry wideo, sez. 10, odc. 1 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze udają się do miasta Orange w stanie Massachusetts, by tam polować na porzucone magazyny. W ręce Ivy'ego trafia niezwykłe narzędzie. Szczęście jednak opuszcza Mary.
/ 2017
20:30 Wojny magazynowe - Krwawica, sez. 8, odc. 6 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Tym razem handlarze biorą udział w aukcji organizowanej w Riverside. Mary liczy, że dopisze jej szczęście, a Brandi stara się myśleć pozytywnie o Jarrodzie. Tymczasem u Dave'a odzywa się żądza odwetu.
/ 2015
23:55 Wojny magazynowe - Mechaniczny kowboj, sez. 6, odc. 18 Logo HISTORY
2014

2019-03-07

00:20 Wojny magazynowe - Pokaż dzieciom, jak pracujesz, sez. 6, odc. 19 Logo HISTORY
2014
05:15 Wojny magazynowe - Świat według Ivy'ego, sez. 9, odc. 30 Logo HISTORY
2015
05:35 Wojny magazynowe - Szanse, zakupy i gry wideo, sez. 10, odc. 1 Logo HISTORY
2017
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Wio! Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Na aukcji w Cedarbrae o mały włosy nie dochodzi do bójki pomiędzy Cindy i Ursulą.
13:05 Wojny magazynowe - Mama wiele znaczy, sez. 6, odc. 20 Logo HISTORY
2014
13:30 Wojny magazynowe - Krzątanina w północnym Hollywood, sez. 7, odc. 17 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): W North Hollywood Dan i Laura dają się ponieść rywalizacji. Dave zdobywa cenny magazyn, a Rene bierze udział w licytacji wraz z lokalnymi kupcami.
/ 2015
14:00 Wojny magazynowe - Jak to będzie?, sez. 8, odc. 18 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Wszystko wskazuje, że Darrell dokonał złego wyboru. W tym czasie Mary usiłuje odnaleźć w sobie Kalifornijkę. Ivy dokonuje zaskakującego odkrycia - trafia na magazyn transwestytów. Z kolei Jarrod i Brandi mają nadzieję, że dopisze im szczęście.
/ 2015
14:25 Wojny magazynowe - Wszystko na nic, sez. 8, odc. 19 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Handlarze udają się na rancho Palos Verdes. Mary dostaje od Dave'a nauczkę. Z kolei Rene stosuje sekretną strategię, a Jarrod i Brandi usiłują wygrać w dawnym stylu.
/ 2015
14:55 Wojny magazynowe - Tak się kruszy terakota, sez. 10, odc. 6 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Kenny odczuwa ulgę. Brandi i Mary zawiązują sojusz, a Dave dokonuje historycznego odkrycia.
/ 2017
16:10 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W południe rozpoczyna się aukcja w rejonie High Desert. Handlarze uważnie przyglądają się zawartości opuszczonych schowków. Barry Weiss odkrywa przedmioty, których właścicielem był niegdyś Suge Knight, legenda hip-hopu. Z kolei Schulz i Dave Hester decydują na ryzykowne posunięcie, by zdobyć zabytkowe organy. Następnie Darrell Sheets prezentuje cenne znalezisko.
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
16:40 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem kupujący udają się do przypominającego labirynt centrum samoobsługowych schowków w kalifornijskim mieście Cerritos. Jarrod Schulz i Dave Hester zwracają uwagę na magazyn z ręcznie wykonanymi bambusowymi wędkami. Brandi Passante próbuje użyć kobiecych sztuczek, żeby pokonać rywali. Tymczasem finansowa przyszłość wnuczki Darrella Sheeta, Zoe, jest w niebezpieczeństwie. Polowanie na magazynowe skarby jak zwykle przynosi wiele niespodzianek.
Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:20 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Kupujący przybywają do Tustin. Jarrod i Brandi próbują sprytnie rozegrać sprawę, ale konkurencja nie zamierza im na to pozwolić. Tego dnia Jeff Jarred za jedynych 5 dolarów kupuje zaskakująco dochodowy schowek i w ten sposób ustanawia osobisty rekord zysków. Barry i Kenny chcą zamieszać Dave'owi w głowie.
Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Aukcja przenosi się do Murietty. Jeff Jarred nie do końca potrafi dogadać się z resztą kupujących. Barry Weiss wpada na pomysł nowej strategii. Magazyn, który upatrzyli sobie Jarrod i Brandi, okazuje się dużym zaskoczeniem. W trakcie licytacji Dave Hester nie boi się podbijać stawek.
Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
19:30 Wojny magazynowe - Dużo dymu i luster, sez. 8, odc. 7 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Na Ranczu Cucamonga każdy chce zapolować na coś wielkiego. Jarrod i Brandi liczą, że uda im się zgarnąć niezwykłe łupy, Mary z kolei próbuje zakląć rzeczywistość.
/ 2015
20:00 Wojny magazynowe - Czy tu można coś upolować?, sez. 8, odc. 8 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): Aukcje w Costa Mesa to test charakteru dla kupujących. Każdy bowiem stara się zyskać jak najwięcej. Mary chce znaleźć prawdziwy skarb, zaś Darrell wdaje się w pojedynek z innym handlarzem.
/ 2015
20:00 Wojny magazynowe - Wielki żar, sez. 10, odc. 2 Logo HISTORY
2017
20:30 Wojny magazynowe - Moje ulubione zwierzę, sez. 8, odc. 9 Logo Lifetime
Opis (streszczenie): W Lake Elsinore niektórzy znajdą skarby, innych czeka spore zamieszanie. Dave przybywa w zaskakująco dobrym humorze. Nie oznacza to jednak, że rezygnuje z gnębienia innych.
/ 2015
20:30 Wojny magazynowe - Niech się stanie światło, sez. 10, odc. 3 Logo HISTORY
2017
23:55 Wojny magazynowe - Mama wiele znaczy, sez. 6, odc. 20 Logo HISTORY
2014

2019-03-08

00:20 Wojny magazynowe - Krzątanina w północnym Hollywood, sez. 7, odc. 17 Logo HISTORY
2015
07:35 Wojny magazynowe: Kanada: Mały Roy Logo DTX
Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe w całej Kanadzie codziennie przyciągają tłumy łowców fortuny. Podczas aukcji w Brampton Roy pojawia się z kukiełką Royem i razem świetnie się bawią.
13:05 Wojny magazynowe - Kto wypuścił Dave'ów, sez. 7, odc. 18 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Kupcy udają się do Huntington Beach. Dave prosi o pomoc kilku znajomych. Maryj próbuje zaś ukryć swój brak doświadczenia podczas walki o magazyn. Tymczasem Rene dokonuje nieprzyjemnego odkrycia.
13:30 Wojny magazynowe - Nowe wyzwanie, sez. 7, odc. 19 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Aukcja zorganizowana w Mission Hills przynosi handlarzom nowe wyzwania. Ivy decyduje się na zakup magazynu z przedmiotami kolekcjonerskimi. Mary rozgląda się za czymś, co gwarantuje szybki zarobek.
/ 2016
14:00 Wojny magazynowe - Tylko na deser, sez. 8, odc. 20 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): Ivy stosuje taktykę, która nie jest zbyt chwalebna. Rene coraz śmielej sobie poczyna, a Darrell próbuje osiągnąć sukces, mimo niezbyt dobrego humoru Brandona
/ 2015
14:25 Wojny magazynowe - Upalne Palm Springs, sez. 9, odc. 1 Logo HISTORY
2015
14:55 Wojny magazynowe - Laserowy pistolet szczęścia, sez. 10, odc. 7 Logo HISTORY
Opis (streszczenie): W El Monte Mary w końcu dopisuje szczęście - znajduje coś cennego. Ivy poznaje rodzinną zabawę sprzed kilkudziesięciu lat, a Darrell wraca do rozrywek z dzieciństwa.
/ 2017
16:10 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): W tym odcinku zobaczymy licytację schowków w kalifornijskim mieście Westminster. Barry Weiss zabiera ze sobą sekretną broń, dzięki której ma zdobyć przewagę nad konkurentami. Dwaj zacięci rywale, Dave Hester i Darrell Sheets, walczą o magazyn, w którym mogą być przedmioty o wartości 20 tysięcy dolarów. Żona Jarroda ma do niego pretensję o dokonanie niepewnej transakcji. Gdy jednak zaczynają oglądać to, co nabyli, oboje są pozytywnie zaskoczeni.
Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
16:40 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Tym razem kupujący przyjeżdżają na licytację do nadmorskiego miasteczka w południowej Kalifornii, Huntington Beach. Niestety, atmosfera nie jest najlepsza. Między Dave'em Hesterem a Darrellem Sheetsem dochodzi do konfliktu. Barry Weiss natrafia na 30-centymetrowy fortepian i podejrzewa, że ta miniaturka to coś znacznie cenniejszego niż banalna dziecięca zabawka. Podczas emocjonującej licytacji pada rekordowa kwota w tym sezonie.
Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
16:45 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 1/16 Logo TTV
USA / program
17:15 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 2/16 Logo TTV
USA / program
18:20 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 17 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 18 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
19:00 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 19 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wojny magazynowe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wojny magazynowe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wojny magazynowe.

Emisja w stacjach

Wojny magazynowe można obejrzeć w:

Emisje w: DTX, FOKUS TV, HISTORY, Lifetime, Nowa TV, TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info