Reklama

Wojny magazynowe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Wojny magazynowe w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wojny magazynowe będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
07:40 Zakończone  Wojny magazynowe - Kłopoty w Long Beach, sez. 12, odc. 8 Logo HISTORY
11:40 Wojny magazynowe - Ostra walka, sez. 11, odc. 18 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Panie z Vegas pojawiają się w "Bourgie Brea" i uznają to miejsce za fascynujące. By uporać się ze stresem Mary postanawia włączyć w swój porządek dnia ćwiczenia jogi. Ivy i Dave licytują dwa sąsiadujące ze sobą magazyny.

/ 2018
Reklama
12:05 Wojny magazynowe - Babcina zbieranina, sez. 11, odc. 19 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): W Victoryville Ivy pozwala, by jego syn, Ivy junior, poprowadził transakcję. Kenny jest wykończony i brak mu koncentracji. Mary, Shana i Edwina mają poczucie, że nic im nie idzie, ale godzą się z tym i postanawiają zrobić to, co umieją najlepiej.

/ 2018
14:15 Wojny magazynowe, sez. 9, odc. 28 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku śledzimy przebieg wieczornej aukcji magazynowej w Huntington Beach. Ivy i Mary stają do rywalizacji, zachowując się niezbyt przyjacielsko. Darrell i Brandon, którzy są na swoim terenie, polują na świetną okazję. Ich plany może jednak pokrzyżować Dave, który nie ma żadnych skrupułów. W wylicytowanym przez siebie schowku znajduje grawer laserowy. Decyduje się pokazać go ekspertom, którzy dokonują wyceny urządzenia.

Czas trwania: 20min. / USA / 2015 / reality show
14:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 9/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe robią się coraz popularniejsze na świecie. Jest to niepowtarzalna okazja do kupna prawdziwych skarbów. Na aukcjach można spotkać 20-latków, którzy mają nadzieję na odkrycie prawdziwej żyły złota i stateczne małżeństwa, które chcą na jednej, korzystnej transakcji zyskać fortunę. W czasie aukcji dochodzi do iście dantejskich scen. Strategia przygotowywana przed aukcją przypomina zbrojenie się małej armii do ataku, ale według uczestników aukcji bez tego, nie ma co wybierać się do magazynów. W każdym z odcinków programu bohaterowie udają się do magazynu, z którego rzeczy będą sprzedawane i z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Właściciel składu z namaszczeniem wpuszcza zainteresowanych do środka na kilka chwil. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Ale jeśli myślicie, że wygląda ona, jak w domu aukcyjnym, jesteście w ogromnym błędzie!

/ USA / program
14:45 Wojny magazynowe, sez. 9, odc. 29 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wracają do Montebello – miejsca, w którym można sporo zarobić, o ile ktoś nie obawia się ostrej rywalizacji. Darrell i jego syn Brandon skutecznie prowokują innych kupujących, by wykorzystać zamieszanie. Rene zabiera na licytację swojego ojca, Guntera. Okazuje się, że to opłacalne posunięcie. Dave liczy na duży zysk, podczas gdy Ivy zdecydowanie wkracza do akcji, nie zważając na swoją kontuzję.

Czas trwania: 20min. / USA / 2015 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 9, odc. 30 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wyruszają na poszukiwania skarbów do Van Nuys, czyli dzielnicy Los Angeles położonej w dolinie San Fernando. Jarrod i Brandi sądzą, że szybko uwiną się z zadaniem. Nie są przygotowani na aukcyjny maraton, który ich czeka. Darrell tym razem nie może liczyć na pomoc syna. Sam stawia czoło konkurencji. Ivy jest gotów na duże zakupy, podczas gdy Mary stara się sprawiać wrażenie poważnego nabywcy.

Czas trwania: 20min. / USA / 2015 / reality show
15:35 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W południe rozpoczyna się aukcja w rejonie High Desert. Handlarze uważnie przyglądają się zawartości opuszczonych schowków. Barry Weiss odkrywa przedmioty, których właścicielem był niegdyś Suge Knight, legenda hip-hopu. Z kolei Schulz i Dave Hester decydują na ryzykowne posunięcie, by zdobyć zabytkowe organy. Następnie Darrell Sheets prezentuje cenne znalezisko.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
Reklama
15:55 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W tym odcinku zobaczymy licytację schowków w kalifornijskim mieście Westminster. Barry Weiss zabiera ze sobą sekretną broń, dzięki której ma zdobyć przewagę nad konkurentami. Dwaj zacięci rywale, Dave Hester i Darrell Sheets, walczą o magazyn, w którym mogą być przedmioty o wartości 20 tysięcy dolarów. Żona Jarroda ma do niego pretensję o dokonanie niepewnej transakcji. Gdy jednak zaczynają oglądać to, co nabyli, oboje są pozytywnie zaskoczeni.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:45 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 14/16 Logo METRO
USA / program
20:05 Wojny magazynowe - Czarne chmury, sez. 11, odc. 20 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): W Van Nuys Darrellowi trafia się niezwykła okazja i świetnie się bawi. Wolny dzień Ivy'ego nie zaczyna się przyjemnie. Brandi i Jarrod zastanawiają się czy ich zdobycz będzie sukcesem, czy porażką.

/ 2018
20:35 Wojny magazynowe - Tustin, mamy problem, sez. 4, odc. 1 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Kupujący ruszają do Tustin, gdzie Jeff Jarrod płaci pięć dolarów za magazyn i ustanawia swój nowy rekord zarobku.

/ 2012
23:55 Wojny magazynowe - Złośnica, sez. 12, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Stanton Ivy myśli, że jest komikiem, ale to, co znajduje w magazynie, nie jest żartem. Brandi i Jarrod pilnują, by szybko opróżnić swój kontener. Dzięki rozrywce w starym stylu Kenny zdobywa pretekst do spotkania z osobowością telewizyjną.

/ 2018
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
00:25 Wojny magazynowe - Kłopoty w Long Beach, sez. 12, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Aukcja w North Long Beach nie wprawia kupujących w dobry nastrój, ale udaje się im złożyć charytatywny datek. Brandi i Jarrod wydają stanowczo za dużo.

06:55 Wojny magazynowe - Weekend u Barry'ego, sez. 12, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Koreatown Kenny'ego ogarnia nostalgia, więc przyprowadza starego przyjaciela. Brandi i Jarrod w niespodziewany sposób poprawiają swoje zyski. Ivy wytrzymuje w dużym mieście tylko dlatego, że liczy na markowe towary.

/ 2018
07:25 Wojny magazynowe - Jenny, piekarz i protetyk, sez. 12, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Brandi ma urodziny, więc Jarrod oczywiście zabiera ją na aukcję w Menifee. Darrell chce zawrzeć korzystną transakcję, ale potrzebuje wsparcia. Rene nie ustępuje, bo chce zachować twarz.

/ 2018
Reklama
11:40 Wojny magazynowe - Czarne chmury, sez. 11, odc. 20 Logo Lifetime
12:05 Wojny magazynowe - Tustin, mamy problem, sez. 4, odc. 1 Logo Lifetime
14:15 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem kupujący udają się do przypominającego labirynt centrum samoobsługowych schowków w kalifornijskim mieście Cerritos. Jarrod Schulz i Dave Hester zwracają uwagę na magazyn z ręcznie wykonanymi bambusowymi wędkami. Brandi Passante próbuje użyć kobiecych sztuczek, żeby pokonać rywali. Tymczasem finansowa przyszłość wnuczki Darrella Sheeta, Zoe, jest w niebezpieczeństwie. Polowanie na magazynowe skarby jak zwykle przynosi wiele niespodzianek.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
14:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 10/16 Logo METRO
USA / program
14:40 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem kupujący przyjeżdżają na licytację do nadmorskiego miasteczka w południowej Kalifornii, Huntington Beach. Niestety, atmosfera nie jest najlepsza. Między Dave'em Hesterem a Darrellem Sheetsem dochodzi do konfliktu. Barry Weiss natrafia na 30-centymetrowy fortepian i podejrzewa, że ta miniaturka to coś znacznie cenniejszego niż banalna dziecięca zabawka. Podczas emocjonującej licytacji pada rekordowa kwota w tym sezonie.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem licytacje opuszczonych schowków odbywają się w kalifornijskim Riverside – mieście o bogatej historii i kulturze hiszpańsko-amerykańskiej. Kupujący odkrywają tu dość osobliwe przedmioty. Natrafiają między innymi na niecodzienny manekin z telefonem, aparaturę do pędzenia bimbru oraz ciekawy sprzęt biurowy. Wszystko to robi niemałe wrażenie, ale kupujący dopiero przekonają się, czy nabyli bezwartościowe śmieci, czy można je sprzedać z zyskiem.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
15:35 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku zobaczymy licytacje schowków w porcie Long Beach. Okolica kojarzy się z tanimi mieszkaniami i importowanymi luksusowymi towarami. Kupowanie zawartości magazynów w ciemno wiąże się więc ze sporym ryzykiem, choć może przynieść też wielki zarobek. Dave Hester i Darrell Sheets mają ochotę na schowek wypełniony sprzętem do surfingu oraz kowbojskimi atrybutami. Jarrod i Brandi chcą kupić magazyn, którego zawartość wypełni półki w ich sklepie z używanymi rzeczami. Z kolei Barry Weiss dowiaduje się czegoś o strzelbach.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
15:55 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem aukcja odbywa się w kalifornijskiej miejscowości Homeland, w której jest duża społeczność zamożnych emerytów. Łowcy okazji wiedzą, że można tutaj natrafić na prawdziwe skarby. Darrellowi Sheetsowi, weteranowi aukcji garażowych, wpada w oko schowek wypełniony meblami. Tymczasem Jarrod Schulz decyduje się na hazard i podejmuje ryzyko kupna sejfu. Przekonamy się, czy udało im się nabyć cenne przedmioty, czy bezużyteczne graty.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:45 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 15/16 Logo METRO
USA / program
20:05 Wojny magazynowe - Młodzi i nieroważni, sez. 4, odc. 2 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Jeff Jarred powraca, by wraz z pozostałymi odwiedzić aukcję w Murietta. Brandi i Jarrod dużo ryzykują, a zawartość magazynu ich elektryzuje.

/ 2012
Reklama
20:35 Wojny magazynowe - Dawno, dawno temu, sez. 4, odc. 3 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Dave Hester zaczyna dzień od 500 dolarów, Barry znajduje coś, co mu dotrzyma towarzystwa, a Jarrod i Brandi natrafiają na coś bardzo starego.

/ 2012
23:55 Wojny magazynowe - Weekend u Barry'ego, sez. 12, odc. 9 Logo HISTORY
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
00:25 Wojny magazynowe - Jenny, piekarz i protetyk, sez. 12, odc. 10 Logo HISTORY
06:55 Wojny magazynowe - Hawaiian Gardens, sez. 12, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Hawaiian Gardens mężowi Emily, Cody'emu, licytacja przechodzi koło nosa i mężczyzna wszczyna awanturę. Brandi i Jarrod pokładają nadzieje w kowboju, ale w końcu muszą się pogodzić z tym, że są śmiertelni.

/ 2018
07:25 Wojny magazynowe - Podkuwają konie, prawda?, sez. 12, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Hesperii za sprawą problemów z transportem Mary łączy siły z Kennym, po czym posyła go w odstawkę. Darrell wprowadza kolejne pokolenie w tajniki zawodu. Styl Pań z Vegas pozwala im dyktować warunki.

/ 2018
11:40 Wojny magazynowe - Młodzi i nieroważni, sez. 4, odc. 2 Logo Lifetime
12:05 Wojny magazynowe - Dawno, dawno temu, sez. 4, odc. 3 Logo Lifetime
14:15 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem obserwujemy licytacje zawartości opuszczonych magazynów znajdujących się w Gardenie w Kalifornii. Przekonamy się, że niektórzy kupujący są w stanie sięgnąć po niekonwencjonalne metody, aby trafić na trop skarbów. Barry Weiss wynajmuje dwóch jasnowidzów, którzy mają ujawnić, co kryje się w schowkach. Mówią oni, że mają złe przeczucia co do tych miejsc. To jednak nie zniechęca Jarroda i Brandi. Postanawiają oni zaryzykować, aby ratować swój sklep.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
14:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 11/16 Logo METRO
USA / program
14:40 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Przedmieścia Los Angeles – Norwalk – to miejsce, w którym panuje spokojna atmosfera małego miasteczka. Tutejsze schowki mogą kryć przedmioty kolekcjonerskie, a także zapomnianą biżuterię. Barry Weiss szuka czegoś do swojego zbioru osobliwości. Brandi i Jarrod jednoczą się we wspólnej walce przeciwko Dave'owi Hesterowi. Tymczasem Darrell Sheets znajduje cenny przedmiot w ukrytym pomieszczeniu. Okazuje się, że małe miasteczko jest pełne prawdziwych cudeniek.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W mieście uniwersyteckim, jakim jest Fullerton, handlarze starociami polują na podręczniki i rzadkie zabytkowe przedmioty związane z uczelnią. Między Dave'em a Darrellem trwa zaciekła rywalizacja. Barry Weiss chce zdobyć starą płytę winylową. Tymczasem Jarrod i Brandi podejmują desperackie kroki, aby ratować swój sklep przed bankructwem. Przekonamy się, komu dostaną się śmieci z akademika, a kto będzie miał więcej szczęścia i trafi na prawdziwy skarb.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
15:30 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze starociami z Kalifornii kierują się na wschód, aby wziąć udział w serii aukcji odbywających się w Las Vegas. Początkowo wydaje się, że Dave nie miał szczęścia, kupując magazyn pełen sprzętów gospodarstwa domowego. Natrafia jednak na dość cenną kolekcję rzadkich kamieni. Darrell ma szczęście i nabywa schowek z zabytkową biżuterią. Jarrod i Brandi odkrywają kilka par starych markowych dżinsów, a Barry pierwszy dzień licytacji kończy z pustymi rękami.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
Reklama
15:55 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Las Vegas, stolicy hazardu, można przez noc stać się żebrakiem lub bogaczem. Jednak prawdziwi hazardziści ruszają do pracy, gdy wstaje słońce. Handlarze starociami szukają szczęścia podczas maratonu aukcji. Darrell Sheets ryzykuje i postanawia kupić schowek zakryty kocami. Jego syn Brandon krytykuje tę decyzję. Barry Weiss zawiera nowe przyjaźnie podczas wyceny jednego z przedmiotów. Brandi decyduje się zaufać swojej intuicji, podczas gdy jej mąż próbuje ją powstrzymać.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:45 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 16 Logo METRO
USA / program
20:05 Wojny magazynowe - Dwie kurtki, sez. 4, odc. 4 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Hollywood, gdzie Darrell Sheets znajduje nowy sposób obliczania zysku, wpada Nabila Hannis, a Jarrod i Brandi dokonują szokującego odkrycia.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Prosto do Compton, sez. 4, odc. 5 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Barry odkrywa zabytkowy system GPS, a Jarrod i Brandi wyjątkowy garnitur. Tymczasem Dave Hester ma kłopoty.

/ 2012
23:55 Wojny magazynowe - Hawaiian Gardens, sez. 12, odc. 11 Logo HISTORY
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
00:25 Wojny magazynowe - Podkuwają konie, prawda?, sez. 12, odc. 12 Logo HISTORY
06:55 Wojny magazynowe - Chyba nie ta plaża, sez. 3, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytacja zawartości opuszczonych składów w Long Beach. Barry Weiss otrzymuje cenną wskazówkę, a Mark Balelo wymachuje 50 tysiącami.

/ 2012
07:25 Wojny magazynowe - Wszystko gra, sez. 3, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry rozkłada konkurencję cenną zabytkową krajalnicą do mięsa. Nowicjusz Jeff debiutuje w imponującym stylu na aukcji w Laguna Nigel.

/ 2012
11:40 Wojny magazynowe - Dwie kurtki, sez. 4, odc. 4 Logo Lifetime
12:05 Wojny magazynowe - Prosto do Compton, sez. 4, odc. 5 Logo Lifetime
14:15 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Jarrod i Barry powracają do Riverside, gdzie wita ich tłum żądnych zysku nowicjuszy. Od tego, jak rozegrają sytuację, zależą przyszłe finanse handlarzy. Muszą więc zdecydować, czy walczyć, czy zaprzyjaźnić się z nowymi kupującymi. Barry Weiss nabywa tajemniczą skrzynię. Jarrod i Brandi walczą o schowek pełen sprzętów domowych. Darrell znajduje pudło z książkami z przełomu XIX i XX wieku. Jeśli okażą się cenne, Sheets może zarobić tysiące dolarów.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
14:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 12/16 Logo METRO
USA / program
14:40 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Long Beach są dwie drogi wzbogacenia się – można zarobić na imporcie albo ropie naftowej. Handlarze starociami mają nadzieję na znalezienie drogich antyków i towarów. Jarrod Schulz i Brandi Passante natrafiają na przedmiot, który wydaje się cennym zabytkowym stojakiem na wino. Dave Hester i Barry Weiss sprawdzają swoją wiedzę na temat osobliwości. Tymczasem Darrell Sheets po prostu szuka sposobności, aby zarobić trochę pieniędzy.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami biorą udział w licytacjach w kalifornijskim Perris. Strategia kupujących jest prosta: poszukują sprzętu do wspinaczki, nurkowania i biwakowania. Jarrod i Barry walczą o magazyn wypełniony elektronarzędziami. Tymczasem Dave Hester ujawnia swój sekret gwarantujący mu sukcesy w aukcjach garażowych. Darrell Sheets decyduje się kupić ogromne ilości towaru. Przekonamy się, czy jego plan był dobry, czy może handlarz zostanie z masą niewiele wartych gratów.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
15:30 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami jadą do miasta Torrance w Kalifornii, słynnego z dużej liczby antyków. W tym luksusowym miejscu rywalizacja pomiędzy bohaterami programu zaostrza się. Dave i Jarrod zawcięcie licytują magazyn, w którym jest klasyczny sportowy samochód. Barry Weiss kupuje schowek, by zaspokoić swoją żądzę przygód. Tymczasem Brandi rzuca wyzwanie swojemu mężowi. Przekonamy się, kto zarobi, a kto straci na ryzykownych transakcjach.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
15:50 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Orange w Kalifornii na licytację trafia sześć schowków wynajmowanych przez tego samego człowieka. Wywołuje to ekscytację wśród handlarzy starociami i staje się pożywką dla plotek i domysłów. Wszyscy zastanawiają się, kim był najemca – antykwariuszem, miejscowym przedsiębiorcą czy może przedstawicielem mniej szanowanej profesji. Dave i Darrell walczą o ten sam magazyn, który może im zapewnić 12 tysięcy dolarów zysku. Barry Weiss natrafia na kolekcję staroci. Jeden z kupców w zamieszaniu niemal łamie biodro. Jarrod jest zmuszony zwrócić się do Dave'a Hestera z prośbą o wycenę.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:45 Wojny magazynowe 10b, odc. 1/20 Logo METRO
USA / program dokumentalny
20:05 Wojny magazynowe - Portret hazardzisty, sez. 4, odc. 6 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Darrell Sheets natrafia na bodaj największe znalezisko w historii „Wojen magazynowych”. Tymczasem Jarrod i Brandi próbują się odkuć po stracie pieniędzy i pracownika.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Aukcja dla opornych, sez. 4, odc. 7 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Darrell Sheets powraca po największym triumfie w historii wojen magazynowych. Tymczasem Mark Balelo pojawia się z portfelem pełnym pieniędzy, a Barry uruchamia silniki.

/ 2012
23:55 Wojny magazynowe - Chyba nie ta plaża, sez. 3, odc. 1 Logo HISTORY
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
00:25 Wojny magazynowe - Wszystko gra, sez. 3, odc. 2 Logo HISTORY
07:25 Wojny magazynowe - Zatrąb głośno!, sez. 2, odc. 21 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave postanawia zaryzykować i kupić magazyn nieotwierany od 20 lat. Kiedy opadnie kurz, czy nie okaże się to wielkim błędem? Barry zdobywa niecodzienny samochód wyścigowy.

07:50 Wojny magazynowe - Imperium atakuje, sez. 2, odc. 22 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod mocno przepłaca za magazyn zabawek, czym jeszcze bardziej pogrąża się w kłopotach finansowych. Ponadto: Dave chwali się nową ciężarówką, czym wywołuje kpiny rywali.

08:20 Wojny magazynowe - Witamy w domu lalek, sez. 3, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcjach w Garden Grove Dave ma sporo pieniędzy do wydania. Barry wycina sprytny numer innym nabywcom. Ale czy to mu się opłaci?

/ 2012
08:50 Wojny magazynowe - Tak czy nie?, sez. 3, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący licytują na aukcji w Kalifornii, gdzie trudne decyzje i upał szczególnie dają się we znaki Jarrodowi i Brandi. Barry i Dave podejmują zaś duże ryzyko.

/ 2012
09:15 Wojny magazynowe - Wyścig po okazję, sez. 10, odc. 25 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Emily czeka niespodzianka z okazji ślubu. Rene decyduje się kupić ogromny magazyn, a Darrell zyskuje szansę, aby sprawdzić swoją wiedzę na temat rowerów. Odnosi zwycięstwo.

/ 2017
09:45 Wojny magazynowe - Całkiem Dziki Zachód, sez. 10, odc. 26 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Nowi handlarze debiutują w najstarszym obiekcie w Los Angeles. Brandi i Jarrod próbują wygrać sprytną metodą, ale to Ivy nabywa większość magazynów.

/ 2017
10:10 Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze odwiedzają Lancaster, rodzinne strony Ivy'ego. Na miejscu Mary próbuje ubić interes z zaskakującym sojusznikiem. Rywalizację zaostrzają Jarrod i Brandi, natomiast Rene usiłuje udowodnić swoją przewagę.

/ 2015
10:40 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytacja zorganizowana w północnym Hollywood budzi nadzieję na zdobycie czegoś wyjątkowego. Mary zyskuje przewagę nad konkurencją, a Dave postanawia zaryzykować.

/ 2015
11:10 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave dąży do starcia z Jarrodem i Brandi. Ivy przypuszcza atak, licząc na udany początek. Proponowane kwoty szybko jednak przekraczają tysiąc dolarów. Mary ma problemy, by nadążyć za licytującymi.

/ 2015
11:35 Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze wracają do Montebello. Ivy'emu nigdy nie dopisywało tu szczęście. Za wszelką cenę szuka okazji. Jarrod i Brandi nie chcą stracić dużego magazynu. Dave zachowuje ostrożność podczas licytacji.

/ 2015
12:00 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 13/16 Logo METRO
USA / program
12:05 Wojny magazynowe - Debiut Brandi, sez. 2, odc. 25 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Brandi licytuje w pojedynkę. Podczas gdy Darrell zostaje właścicielem wiekowych butelek, ona zdobywa magazyn. Tylko czy Jarrod będzie z niej dumny?

12:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 14/16 Logo METRO
12:35 Wojny magazynowe - Niech żyje!, sez. 2, odc. 26 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do North Hollywood na następną rundę licytacji, a Brandi i Jarrod szykują się do ponownego otwarcia sklepu.

13:00 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 15/16 Logo METRO
13:00 Wojny magazynowe - Nie licytuj koło mnie, sez. 2, odc. 27 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący udają się na aukcję na Rancho Cucamonga. Brandi i Jarrod znajdują zabytkową maskę, podczas gdy Barry odkrywa coś powiązanego z legendą rock and rolla.

13:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 16 Logo METRO
13:30 Wojny magazynowe - Na mieliźnie, sez. 3, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcji w Orange County Jarrod i Brandi nie mają szczęścia. Dave zniknął na pewien czas. Czy to może być dla niego szansa na powrót w wielkim stylu?

/ 2012
14:00 Wojny magazynowe - Niech piwnica będzie z wami, sez. 3, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytujący wracają na sławetne aukcje piwniczne w Chatsworth, by zapełnić swe ciężarówki. Kto odjedzie z największym łupem?

/ 2012
14:25 Wojny magazynowe - W upalny dzień, sez. 10, odc. 28 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W niezwykle gorący dzień w Riverside Kenny zaczyna mieć przewidzenia. Ivy udziela wsparcia Mary, a Shana i Edwina trafiają do raju.

/ 2017
14:55 Wojny magazynowe - Sezon kiczu, sez. 10, odc. 29 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Victorville na jaw wychodzi złośliwość Brandi i Jarroda. Ivy decyduje się na kupno magazynu, którego nikt inny nie może znieść. Tymczasem Mary daje się we znaki nowemu uczestnikowi aukcji.

/ 2017
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
03:40 Wojny magazynowe - Zatrąb głośno!, sez. 2, odc. 21 Logo HISTORY
04:05 Wojny magazynowe - Imperium atakuje, sez. 2, odc. 22 Logo HISTORY
04:35 Wojny magazynowe - Witamy w domu lalek, sez. 3, odc. 13 Logo HISTORY
05:05 Wojny magazynowe - Tak czy nie?, sez. 3, odc. 14 Logo HISTORY
05:30 Wojny magazynowe - Wyścig po okazję, sez. 10, odc. 25 Logo HISTORY
06:55 Wojny magazynowe - Wróg wroga, sez. 2, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytacja nabiera osobistego charakteru, gdy Dave Hester zostaje doprowadzony do ostateczności przez swoją nową muzę. Tymczasem do miasta przybywa nieznany nikomu licytant, który okaże się bardzo niebezpieczny dla konkurencji.

07:25 Wojny magazynowe - Ogień w dziurze, sez. 2, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Barry dociera do tajemniczego pomieszczenia z dziwną dziurą w ścianie, a Jarrod wykorzystuje sprawdzony trik, by wygrać licytację. Czy jednak odniosą oni sukces?

07:50 Wojny magazynowe - Mary i jej łyżka, sez. 11, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Huntington Beach. Dzięki poufnym informacjom Darrell powiększa swoją inwestycję, Mary trafia na spore znalezisko, a Kenny wykorzystuje niepowodzenia innych dla własnego zysku.

/ 2017
21:00 Wojny magazynowe - Klapa w Montebello, sez. 3, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Nastroje dołują w Montebello, gdzie Jarod i Brandi rezygnują z aukcji, żałując że w ogóle się tam zjawili.

/ 2012
21:30 Wojny magazynowe - Pozdrowienia z Rosji, sez. 3, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Uczestnicy licytują zawartość magazynów w Gardenie. Darrell stawia na skład pełen trampek, a żółtodziób Jeff znajduje pamiątkę z czasów zimnej wojny.

/ 2012
23:55 Wojny magazynowe - Klapa w Montebello, sez. 3, odc. 3 Logo HISTORY
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
00:25 Wojny magazynowe - Pozdrowienia z Rosji, sez. 3, odc. 4 Logo HISTORY
06:55 Wojny magazynowe - Klapa w Montebello, sez. 3, odc. 3 Logo HISTORY
07:25 Wojny magazynowe - Pozdrowienia z Rosji, sez. 3, odc. 4 Logo HISTORY
11:40 Wojny magazynowe - Portret hazardzisty, sez. 4, odc. 6 Logo Lifetime
12:05 Wojny magazynowe - Aukcja dla opornych, sez. 4, odc. 7 Logo Lifetime
14:15 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem licytacja odbywa się w kalifornijskim mieście Yucaipa. Między dwoma weteranami garażowych aukcji, Darrellem Sheetsem a Dave'em Hesterem, dochodzi do ostrego starcia. Brandi i Jarrod zauważają dziwaczną końską głowę. Małżonkowie spierają się o wartość tego nietypowego przedmiotu. Barry Weiss zamierza kupić schowek wypełniony starymi meblami. Z kolei Dave dokonuje najdziwniejszego odkrycia w swojej karierze handlarza starociami.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
14:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 13/16 Logo METRO
14:40 Wojny magazynowe, sez. 1, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W hippisowskim mieście Encinitas handlarze starociami polują na przedmioty z lat 70. XX wieku. Darrell czuje się tu gospodarzem, więc inni kupujący zmuszeni są walczyć o swoją część skarbu. Barry znajduje pamiątką ze swojej przeszłości. Darrell natrafia na drogi sprzęt medyczny. Z kolei Dave Hester udziela swojemu synowi lekcji dotyczącej rodzinnego biznesu. Jednak prawdziwe poruszenie wywołuje magazyn, który zostaje sprzedany za wyjątkowo wysoką kwotę – 5,5 tysiąca dolarów.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do Whittier zbliża się burza. W licytacji pośród ulewy biorą udział tylko najwytrwalsi handlarze. Tym razem Jarrod i Brandi natrafiają na kolekcję sprzętu sportowego, stary fortepian oraz zbiór zabytkowych mebli. Tymczasem Darrel w upatrzonym przez siebie magazynie znajduje niezwykły skarb – bardzo cenną chłodziarkę do lodów. Dave też nie traci czasu, tego dnia udaje mu się kupić zabytkowe kije golfowe.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:35 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Santa Ana kupujący znajdują bardzo zaniedbane magazyny. Doświadczeni handlarzy wiedzą jednak, że niski czynsz zazwyczaj przyciąga sprytnych klientów, którzy w swoich skrytkach mogą trzymać prawdziwe skarby. Darrell i Dave zaciekle rywalizują o zabytki warte trzy tysiące dolarów. Barry Weiss próbuje znaleźć odpowiednią latarkę. Licytujący walczą o ekskluzywny sprzęt sportowy: kajaki i kije golfowe.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Jarrod ma wielką ochotę sprawdzić, co kryje "gangsterski" magazyn. Dave z kolei postanawia iść na całość w walce o pomieszczenie z przyrządami elektronicznymi. Nie wiadomo jednak, czy jest to słuszna decyzja

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
18:45 Wojny magazynowe 10b, odc. 2/20 Logo METRO
USA / program dokumentalny
20:05 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Barry przywozi króla kiczu Charlesa Phoenixa, by „zobaczył” aukcję na własne oczy. Darrell stwierdza, że nie istnieje coś takiego jak atut własnego boiska.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Ivy Calvin staje na ringu i ani myśli ustępować Darrellowi. Jarrod i Brandi kupują i poznają kujona.

/ 2012
23:55 Wojny magazynowe - Klapa w Montebello, sez. 3, odc. 3 Logo HISTORY
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
00:25 Wojny magazynowe - Pozdrowienia z Rosji, sez. 3, odc. 4 Logo HISTORY
01:20 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 3/16 Logo TTV
USA / program
01:45 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 4/16 Logo TTV
USA / program
06:55 Wojny magazynowe - C jak Chupacabra, sez. 3, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave podejmuje ryzyko, bojkotując aukcje w Westminster. Tymczasem Barry ustanawia nowy rekord... który niekoniecznie jest powodem do radości.

/ 2012
07:25 Wojny magazynowe - Szybcy i ciekawscy, sez. 3, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący wiele sobie obiecują po magazynach w zamożnym rejonie Lancaster. Ale czy po otwarciu drzwi nie czeka ich tam rozczarowanie?

/ 2012
11:40 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo Lifetime
12:05 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo Lifetime
14:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W zachodnich stanach USA licytacje potrafią być naprawdę gorące, zwłaszcza podczas pustynnych upałów. W kupionym przez siebie magazynie Darell Sheets natrafia na makabryczne znalezisko. Tymczasem wśród zlicytowanych rzeczy Dave Hester odkrywa niesamowicie starą zabawkę. On i Barry Weiss z prośbą o wycenę tego wyjątkowego zabytku zwracają się do swojego kolegi, a zarazem członka znanego zespołu Aerosmith.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
14:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 14/16 Logo METRO
14:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rywalizacja kupujących przenosi się do Costa Mesa. Dave i jego dawno niewidziany brat stają do walki o magazyn pełen rockowych pamiątek. Aby zdobyć stuletni rzutnik do slajdów, Darrell będzie musiał przelicytować Jarroda. W ręce Barry'ego wpada cenne dzieło sztuki współczesnej.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja nabiera osobistego charakteru, gdy Dave Hester zostaje doprowadzony do ostateczności przez swoją nową muzę. Do miasta przybywa nieznany nikomu licytant, który okazuje się bardzo niebezpieczny dla konkurencji.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:30 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja ponownie ma się odbyć w Mission Hills. Nieznany nikomu uczestnik staje do rywalizacji z grubo wypchanym portfelem. Barry dociera do tajemniczego pomieszczenia. Odkrywa tam zagadkową dziurę w ścianie. Tymczasem Jarrod wykorzystuje sprawdzony trik, by wygrać licytację.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:50 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podczas aukcji w San Bernardino Jarrod i Brandi przekonują się, w jaki sposób można zarobić naprawdę duże pieniądze. Talizman Barry'ego niespodziewanie przynosi mu szczęście. Darrell przeżywa zawodowe rozterki. Z kolei Mark Balelo powraca do gry, by znów działać z charakterystyczną dla siebie brawurą.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:45 Wojny magazynowe 10b, odc. 3/20 Logo METRO
USA / program dokumentalny
20:05 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Lake Elsinore w Kalifornii. Jarrod i Brandi kłócą się, Barry nie chce popływać, a Sheetsowie znajdują coś nie z tej ziemi.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Darrell Sheets namawia Marka Balelo na kupno całego ciągu podziemnych magazynów, a ich zawartość wywołuje duże emocje. Barry Weiss znajduje trochę antyków, ale czy na nich zarobi?

/ 2012
23:55 Wojny magazynowe - C jak Chupacabra, sez. 3, odc. 5 Logo HISTORY
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
00:25 Wojny magazynowe - Szybcy i ciekawscy, sez. 3, odc. 6 Logo HISTORY
06:55 Wojny magazynowe - Na mieliźnie, sez. 3, odc. 7 Logo HISTORY
07:25 Wojny magazynowe - Niech piwnica będzie z wami, sez. 3, odc. 8 Logo HISTORY
11:40 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo Lifetime
12:05 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo Lifetime
14:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem celem kupujących staną się magazyny w Huntington Beach. w nadmorskim kurorcie dla surferów na licytujących czeka wiele niespodzianek. Barry próbuje upolować zabytkowe militaria. Na samym początku aukcji Dave Hester wpada w tarapaty. Jarrod i Brandi chcą zawalczyć o szkatułkę na biżuterię, która być może jest warta 2 700 dolarów.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
14:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 15/16 Logo METRO
14:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Uczestnicy programu powracają do Santa Ana. Jarroda i Brandi czeka tu wiele rozczarowań. Tym razem nie uda im się zarobić. Przed Barrym stoi trudne zadanie. Dave udowadnia, że czasami lepiej wycofać się w porę z transakcji.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja w Irvine okazuje się ekscytującym widowiskiem. Napięcie między uczestnikami aukcji sięga zenitu. Barry'emu marzy się spektakularne zwycięstwo. Darrell podejrzewa, że Dave nie ma pieniędzy na transakcję. Po największej aukcji w dziejach "Wojen magazynowych" jeden z handlarzy ma nareszcie szansę na zasłużoną emeryturę.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:35 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aukcja w Upland jest pełna niespodzianek. Tymczasowo Barry wysuwa się na prowadzenie, ale tego dnia nic nie może być pewne. Jarrod i Brandi próbują kupić upatrzony przez siebie antyk – XIX-wieczną szafkę. Dave postanawia zaryzykować.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Uczestnicy programu udają się na południe, do Laguna Nigel. Dla Dave'a to pechowe miejsce – nie udaje mu się niczego kupić. Natomiast Jarod i Brandi natrafiają na rzadkie dzieło sztuki z czasów Wielkiego Kryzysu. Barry znajduje coś znacznie starszego, przedmiot pochodzący z epoki Majów. Darell nie wie, czy jego znalezisko to autentyczna zabytkowa broń, czy tylko podróbka.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:45 Wojny magazynowe 10b, odc. 4/20 Logo METRO
USA / program dokumentalny
20:05 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Ivy Calvin zarabia, Darrell Sheets radzi sobie bez Brandona, ale prawdziwymi zwycięzcami aukcji okazują się Jarrod i Brandi.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Dzieło pana Nezhody, sez. 8, odc. 1 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Dan i Laura ponownie zabierają handlarzy na aukcję w Torrance. W trakcie licytacji dochodzi do bitwy o najlepszy kontener dnia. Po zmianie strategii Ivy odnotowuje zaskakujący wynik. Z kolei Brandi ogranicza Jarrodowi budżet na zakupy.

/ 2015
23:55 Wojny magazynowe - Na mieliźnie, sez. 3, odc. 7 Logo HISTORY
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
00:25 Wojny magazynowe - Niech piwnica będzie z wami, sez. 3, odc. 8 Logo HISTORY
06:55 Wojny magazynowe - Zimna śmierć nadchodzi, sez. 3, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący pokonują 125 mil na aukcję w Oxnard. Darrell i Brandon mogą się rozstać z powodu coraz większych napięć między ojcem i synem.

/ 2012
07:25 Wojny magazynowe - Patrzę na ciebie, Kenny, sez. 3, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Brandon unika Darrella na aukcjach w Hawaiian Gardens. Czy po zeszłotygodniowej sprzeczce udowodni ojcu, że potrafi odnieść sukces na własną rękę?

/ 2012
11:40 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo Lifetime
12:05 Wojny magazynowe - Dzieło pana Nezhody, sez. 8, odc. 1 Logo Lifetime
14:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Laguna Hills to miejsce uwielbiane przez zamożnych emerytów. Dave'owi udaje się zdobyć zestaw mebli, który według wszelkiego prawdopodobieństwa pochodzi z Chinatown. Jarrod i Brandi udają się w podróż do przeszłości. Darrell natrafia na rzadko spotykany zestaw nagłośnieniowy z lat 70. Barry odkrywa, że życie często znajduje swoje odzwierciedlenie w sztuce.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:30 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 16 Logo METRO
14:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Los Angeles uczestnicy programu biorą udział w zupełnie nowym rodzaju aukcji. Zamiast całych magazynów tym razem na sprzedaż wystawiane są palety i skrzynie. Darrell Sheets wykorzysta tę okazję, aby zemścić się na Dave'ie Hesterze. Również Barry Weiss ambitnie podchodzi do nadchodzącej licytacji.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:00 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rodzinne więzi czeka ciężka próba. Darrell Sheets próbuje podszkolić swojego syna, Brandona, w kupowaniu na aukcjach. Niestety, postanawia zrobić to kosztem Jarroda i Brandi. Młodzi małżonkowie pokażą swoim rywalom, że ich również na wiele stać. Barry kupuje schowek, w którym znajduje jedynie karmę dla kurczaków.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:35 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Darrell Sheets święci sukcesy w aukcji, która odbywa się w Azusa, uważanym za najlepsze miasteczko w całych Stanach Zjednoczonych. Jarred i Brandi dochodzą do wniosku, że zamiast na ilość warto postawić na jakość. Mają nadzieję, że nic nie przeszkodzi im w realizacji ich przemyślanej strategii. Barry Weiss staje przed trudnym wyborem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący jadą na rozpaloną kalifornijską pustynię w Hemet. Barry Wise próbuje walczyć z irytującym nawykiem Dave'a, który stał się już słynny za sprawą głośnego "Yuup!" wykrzykiwanego w trakcie licytacji. Darrell jest zagubiony i poirytowany, ale jemu również udaje się odnieść sukces. Dave ma tym razem nadzieję na duży zarobek.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:45 Wojny magazynowe 10b, odc. 5/20 Logo METRO
USA / program dokumentalny
20:05 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Ivy dokłada wszelkich starań, aby znaleźć jakiś cenny przedmiot. W tym czasie Dave wybiera spośród skarbów jedynie bezwartościowe przedmioty. Jarrod kupuje kontener, który nie wzbudza zadowolenia Brandi.

/ 2015
20:35 Wojny magazynowe - Stare śmieci, sez. 8, odc. 3 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze są przygotowani do zaciętej rywalizacji podczas aukcji zorganizowanej w Fontanie. Ivy cieszy się, że może kupić potrzebne mu przedmioty. Z kolei Jarrod i Brandi muszą opracować śmiały plan, by nabyć wartościowy magazyn.

/ 2015
23:55 Wojny magazynowe - Zimna śmierć nadchodzi, sez. 3, odc. 9 Logo HISTORY
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
00:25 Wojny magazynowe - Patrzę na ciebie, Kenny, sez. 3, odc. 10 Logo HISTORY
06:55 Wojny magazynowe - Trzecie oko tygrysa, sez. 3, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący stawiają się bladym świtem w La Verne w Kalifornii. Dave rozpoczyna licytację, a Darrell szybko coś znajduje na własną rękę.

/ 2012
07:25 Wojny magazynowe - Akordeon, sez. 3, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell i Brandon łączą siły, gdy kupujący udają się na aukcję w Mieście Przemysłu. Ponadto Brandi ma nadzieję pokonać Jarroda.

/ 2012
11:40 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo Lifetime
12:05 Wojny magazynowe - Stare śmieci, sez. 8, odc. 3 Logo Lifetime
14:15 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem aukcje odbywają się w zamożnej okolicy Westminster. Darrell Sheets zjawia się tam z dużą sumą pieniędzy i jeszcze większą ochotą na sukces. Dave Hester znajduje części do starych samochodów. Brandi planuje kupić duży magazyn, ale jej mąż nie jest pewien tej decyzji. Barry natrafia na zabytkowy przyrząd medyczny, który chce jak najszybciej wycenić.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:30 Wojny magazynowe 10b, odc. 1/20 Logo METRO
14:45 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący przenoszą się do spokojnego miasteczka Simi Valley. Darrell i Brandon są przygotowani na ostrą rywalizację. Jarrod i Brandi natrafiają na sejfy i zdobywają prawdziwy piracki skarb. Dave'owi Hesterowi znów dopisuje szczęście, jednak ostatecznie handlarz nie spełni marzeń o dużym zarobku. Barry Weiss na aukcję przyjeżdża na zabytkowym motocyklu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 21 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze po raz kolejny zjawiają się na aukcji w Long Beach. To miejsce nigdy nie przynosiło szczęścia Jarrodowi i Brandi, ale oboje liczą, że zła passa wreszcie się odwróci. W trakcie poszukiwań najbardziej wartościowych rzeczy Barry Weiss natrafia na unikatowy samochód wyścigowy. Dave Hester postanawia zaryzykować i za horrendalną kwotę kupuje magazyn, który ostatnio otwierano ponad dwadzieścia lat wcześniej.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:35 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 22 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ontario okazuje się pechowym miejscem. Jarrod Schulz postanawia wrócić do swoich starych metod kupowania. Niestety, podejmuje błędną decyzję i teraz trudno mu będzie odrobić straty. Wśród uczestników aukcji pojawiają się wątpliwości i konflikty.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / reality show
15:55 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 23 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Newport Beach do rywalizacji dołącza nowy uczestnik. Licytujący będą musieli stawić czoła twardej zawodniczce, która może się pochwalić najsławniejszym zakupem w dziejach aukcji magazynowych. Jarrod i Brandi natrafiają na "bardzo interesujące" antyki. Barry idzie do doktora.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:45 Wojny magazynowe 10b, odc. 6/20 Logo METRO
USA / program dokumentalny
20:05 Wojny magazynowe - Piękne widoki, sez. 8, odc. 4 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Darrell zamierza pozbyć się konkurencji. Mary usiłuje zdobyć informacje od doświadczonych uczestników licytacji. Z kolei Rene nie chce dzielić się miejscem podczas rywalizacji o najlepszy schowek.

/ 2015
20:35 Wojny magazynowe - Jak wywąchać skarb, sez. 8, odc. 5 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze biorący udział w aukcji organizowanej w West Covina próbują udowodnić, że są najlepsi w tym fachu. Jarrod i Brandi zabierają ze sobą eksperta, który ma znaleźć najlepsze schowki.

/ 2015
23:55 Wojny magazynowe - Trzecie oko tygrysa, sez. 3, odc. 11 Logo HISTORY
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
00:25 Wojny magazynowe - Akordeon, sez. 3, odc. 12 Logo HISTORY
07:25 Wojny magazynowe - Wykurzyć ich, sez. 2, odc. 23 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jeden z największych graczy w branży wraca na scenę. Zdobyła rozgłos bodaj najsłynniejszym zakupem w historii, a teraz idzie łeb w łeb ze starym rywalem Dave'em.

07:50 Wojny magazynowe - Wojna dronów, sez. 2, odc. 24 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell ryzykuje, kupując skład sprzętu budowlanego. Barry przywozi na aukcję tajną broń, ale czy mu to pomoże?

08:20 Wojny magazynowe - Kupuj i żegnaj, sez. 3, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Syn Darrella Brandon może usiąść w fotelu kierowcy, a do Dave’a Hestera uśmiecha się szczęście. Czy to samo czeka Barry'ego Weissa?

/ 2012
08:50 Wojny magazynowe - San Burritos, sez. 3, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W San Bernadino Darrell i Brandon mogą sporo zarobić. Barry Weiss zjawia się z prezentami, a Dave Hester podlicza zyski, podczas gdy Jarrod i Brandi wracają do domu.

/ 2012
09:15 Wojny magazynowe - Spod rynny, sez. 10, odc. 27 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze udają się do rodzinnego miasta Dana. Zakupy Kenny'ego mocno nadwerężają jego portfel, a Brandi i Jarrod sięgają po swoje wakacyjne fundusze.

/ 2017
09:45 Wojny magazynowe - W upalny dzień, sez. 10, odc. 28 Logo HISTORY
10:10 Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Mary bierze sprawy w swoje ręce, realizując śmiały pomysł. Tymczasem Ivy preferuje tradycyjne metody. Rene chce się skupić na magazynach. Plany krzyżuje mu Dave.

/ 2015
10:40 Wojny magazynowe - Ciepło, cieplej, gorąco, sez. 8, odc. 17 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Uczestnikom aukcji organizowanych w Palm Desert doskwierają nie tylko wysokie temperatury. Darrell i Brandon liczą, że dopisze im szczęście. Z kolei Jarrod i Brandi muszą skorzystać z pomocy.

/ 2015
11:10 Wojny magazynowe - Jak to będzie?, sez. 8, odc. 18 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Wszystko wskazuje, że Darrell dokonał złego wyboru. W tym czasie Mary usiłuje odnaleźć w sobie Kalifornijkę. Ivy dokonuje zaskakującego odkrycia - trafia na magazyn transwestytów. Z kolei Jarrod i Brandi mają nadzieję, że dopisze im szczęście.

/ 2015
11:35 Wojny magazynowe - Wszystko na nic, sez. 8, odc. 19 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze udają się na rancho Palos Verdes. Mary dostaje od Dave'a nauczkę. Z kolei Rene stosuje sekretną strategię, a Jarrod i Brandi usiłują wygrać w dawnym stylu.

/ 2015
12:05 Wojny magazynowe 10b, odc. 2/20 Logo METRO
12:05 Wojny magazynowe - Nieprzeciętny optymizm, sez. 2, odc. 28 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący odbywają długą podróż na pustynię w Lancaster. Spodziewając się udanych zakupów, Dave Hester przywozi przyczepę, ale czy aby się nie przeliczy?

12:35 Wojny magazynowe 10b, odc. 3/20 Logo METRO
12:35 Wojny magazynowe - Haczyk, linka i frajer, sez. 2, odc. 29 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na murawie w Nabili pechowy ostatnio Barry składa zaskakującą ofertę i kupuje składzik z brudnym materacem w środku. Czy wie coś, czego nie wiedzą inni?

13:00 Wojny magazynowe - Operacja „Włóczykij”, sez. 2, odc. 30 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell idzie na całość w Harbor City. Czy takie ogromne ryzyko opłaci mu się, czy raczej po otwarciu drzwi zastanie w magazynie tylko śmieci?

13:05 Wojny magazynowe 10b, odc. 4/20 Logo METRO
13:30 Wojny magazynowe - Zimna śmierć nadchodzi, sez. 3, odc. 9 Logo HISTORY
13:35 Wojny magazynowe 10b, odc. 5/20 Logo METRO
14:00 Wojny magazynowe - Patrzę na ciebie, Kenny, sez. 3, odc. 10 Logo HISTORY
14:25 Wojny magazynowe - Metaforyczna warstwa prawdziwego romantyzmu, sez. 10, odc. 30 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy udaje się do domu w pobliskim Lancaster. Bliskie relacje z nim wykorzystuje Dave. Tymczasem Justin wychodzi na prostą.

/ 2017
14:55 Wojny magazynowe - Kumba Yuuup!, sez. 10, odc. 31 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Panie z Vegas poznają Dave'a, który natychmiast przejmuje ich magazyn. Zostawia jedynie resztki. Kenny używa Mary jako tarczy. Natrafia na całkiem przyzwoity schowek.

/ 2017
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
03:40 Wojny magazynowe - Wykurzyć ich, sez. 2, odc. 23 Logo HISTORY
04:05 Wojny magazynowe - Wojna dronów, sez. 2, odc. 24 Logo HISTORY
04:35 Wojny magazynowe - Kupuj i żegnaj, sez. 3, odc. 15 Logo HISTORY
05:05 Wojny magazynowe - San Burritos, sez. 3, odc. 16 Logo HISTORY
05:30 Wojny magazynowe - Spod rynny, sez. 10, odc. 27 Logo HISTORY
06:55 Wojny magazynowe - San Burrito, sez. 2, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi przekonują się, że duże pieniądze można zarobić jedynie małymi krokami, Darrell przeżywa zawodową rozterkę, zaś Mark Balelo powraca, by znów działać z charakterystyczną dla siebie brawurą.

07:25 Wojny magazynowe - Zbiorniki na wspomnienia, sez. 2, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Z jakiegoś powodu Dave dziwnie niechętnie uczestniczy w wojnach magazynowych. Tymczasem Jarrod i Brandi zauważają rzadką szkatułkę na biżuterię. Ale czy jest warta aż 2700 dolarów?

07:50 Wojny magazynowe - Świątynia flegmy, sez. 11, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Tym razem Darrell może utracić tytuł „króla Montebello”. Brandi i Jarrod wracają na aukcję z pomocą kieszonkowej technologii. Casey wychodzi na prostą mimo przeszkód ze strony pewnego Niemca.

/ 2017
21:00 Wojny magazynowe - C jak Chupacabra, sez. 3, odc. 5 Logo HISTORY
21:30 Wojny magazynowe - Szybcy i ciekawscy, sez. 3, odc. 6 Logo HISTORY
23:55 Wojny magazynowe - C jak Chupacabra, sez. 3, odc. 5 Logo HISTORY
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wojny magazynowe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wojny magazynowe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wojny magazynowe.

Poprzednie emisje Wojny magazynowe w telewizji

Emisja Wojny magazynowe miała miejsce:

2020-07-14 07:40 Wojny magazynowe - Kłopoty w Long Beach, sez. 12, odc. 8 Logo HISTORY
2020-07-14 07:10 Wojny magazynowe - Złośnica, sez. 12, odc. 7 Logo HISTORY
2020-07-14 01:45 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 2/16 Logo TTV
USA / program
2020-07-14 01:20 Wojny magazynowe, sez. 11, odc. 1/16 Logo TTV
USA / program
2020-07-14 00:25 Wojny magazynowe - Nie wszystko co się świeci, sez. 12, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Panie z Vegas pojawiają się w Orange w stylu vintage, chociaż nie wszystkim to się podoba. Casey bezczelnie zgarnia dobry kontener. Darrell próbuje sprzedać swój towar Emily, ale godzi się na przyzwoity magazyn.

/ 2018

Wojny magazynowe gdzie obejrzeć?

Wojny magazynowe można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, HISTORY, Lifetime, METRO, TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry