Reklama

Wojny magazynowe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Wojny magazynowe

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wojny magazynowe będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-02-25
07:50 Wojny magazynowe - Niech piwnica będzie z wami, sez. 3, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytujący wracają na sławetne aukcje piwniczne w Chatsworth, by zapełnić swe ciężarówki. Kto odjedzie z największym łupem?

/ 2012
08:20 Wojny magazynowe - Zimna śmierć nadchodzi, sez. 3, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący pokonują 125 mil na aukcję w Oxnard. Darrell i Brandon mogą się rozstać z powodu coraz większych napięć między ojcem i synem.

/ 2012
Reklama
12:05 Wojny magazynowe - Babcina zbieranina, sez. 11, odc. 19 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): W Victoryville Ivy pozwala, by jego syn, Ivy junior, poprowadził transakcję. Kenny jest wykończony i brak mu koncentracji. Mary, Shana i Edwina mają poczucie, że nic im nie idzie, ale godzą się z tym i postanawiają zrobić to, co umieją najlepiej.

/ 2018
12:10 Wojny magazynowe - Moje ulubione zwierzę, sez. 8, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Lake Elsinore niektórzy znajdą skarby, innych czeka spore zamieszanie. Dave przybywa w zaskakująco dobrym humorze. Nie oznacza to jednak, że rezygnuje z gnębienia innych.

/ 2015
12:40 Wojny magazynowe - Marzenia kowbojów czasem się spełniają, sez. 8, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave Hester zna Santa Anę jak własną kieszeń - to jego dawny rewir. Mężczyzna zamierza maksymalnie wykorzystać tę przewagę. Jarrod i Brandi mają chandrę, z kolei Rene musi się napracować za dwóch, by cokolwiek zdobyć.

/ 2015
13:05 Wojny magazynowe - Metaforyczna warstwa prawdziwego romantyzmu, sez. 10, odc. 30 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy udaje się do domu w pobliskim Lancaster. Bliskie relacje z nim wykorzystuje Dave. Tymczasem Justin wychodzi na prostą.

/ 2017
13:30 Wojny magazynowe - Kumba Yuuup!, sez. 10, odc. 31 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Panie z Vegas poznają Dave'a, który natychmiast przejmuje ich magazyn. Zostawia jedynie resztki. Kenny używa Mary jako tarczy. Natrafia na całkiem przyzwoity schowek.

/ 2017
13:50 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do Whittier zbliża się burza. W licytacji pośród ulewy biorą udział tylko najwytrwalsi handlarze. Tym razem Jarrod i Brandi natrafiają na kolekcję sprzętu sportowego, stary fortepian oraz zbiór zabytkowych mebli. Tymczasem Darrel w upatrzonym przez siebie magazynie znajduje niezwykły skarb – bardzo cenną chłodziarkę do lodów. Dave też nie traci czasu, tego dnia udaje mu się kupić zabytkowe kije golfowe.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
Reklama
14:10 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Santa Ana kupujący znajdują bardzo zaniedbane magazyny. Doświadczeni handlarzy wiedzą jednak, że niski czynsz zazwyczaj przyciąga sprytnych klientów, którzy w swoich skrytkach mogą trzymać prawdziwe skarby. Darrell i Dave zaciekle rywalizują o zabytki warte trzy tysiące dolarów. Barry Weiss próbuje znaleźć odpowiednią latarkę. Licytujący walczą o ekskluzywny sprzęt sportowy: kajaki i kije golfowe.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Jarrod ma wielką ochotę sprawdzić, co kryje "gangsterski" magazyn. Dave z kolei postanawia iść na całość w walce o pomieszczenie z przyrządami elektronicznymi. Nie wiadomo jednak, czy jest to słuszna decyzja

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W zachodnich stanach USA licytacje potrafią być naprawdę gorące, zwłaszcza podczas pustynnych upałów. W kupionym przez siebie magazynie Darell Sheets natrafia na makabryczne znalezisko. Tymczasem wśród zlicytowanych rzeczy Dave Hester odkrywa niesamowicie starą zabawkę. On i Barry Weiss z prośbą o wycenę tego wyjątkowego zabytku zwracają się do swojego kolegi, a zarazem członka znanego zespołu Aerosmith.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rywalizacja kupujących przenosi się do Costa Mesa. Dave i jego dawno niewidziany brat stają do walki o magazyn pełen rockowych pamiątek. Aby zdobyć stuletni rzutnik do slajdów, Darrell będzie musiał przelicytować Jarroda. W ręce Barry'ego wpada cenne dzieło sztuki współczesnej.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 10, odc. 17/18 Logo METRO

Opis (streszczenie): Aukcje magazynowe robią się coraz popularniejsze na świecie. Jest to niepowtarzalna okazja do kupna prawdziwych skarbów. Na aukcjach można spotkać 20-latków, którzy mają nadzieję na odkrycie prawdziwej żyły złota i stateczne małżeństwa, które chcą na jednej, korzystnej transakcji zyskać fortunę. W czasie aukcji dochodzi do iście dantejskich scen. Strategia przygotowywana przed aukcją przypomina zbrojenie się małej armii do ataku, ale według uczestników aukcji bez tego, nie ma co wybierać się do magazynów. W każdym z odcinków programu bohaterowie udają się do magazynu, z którego rzeczy będą sprzedawane i z niecierpliwością oczekują na otwarcie drzwi pomieszczenia. Każdy może mieć tylko latarkę. Po rozeznaniu, zaczyna się aukcja. Ale jeśli myślicie, że wygląda ona, jak w domu aukcyjnym, jesteście w ogromnym błędzie!

/ USA / program
23:55 Wojny magazynowe - Całkiem Dziki Zachód, sez. 10, odc. 26 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Nowi handlarze debiutują w najstarszym obiekcie w Los Angeles. Brandi i Jarrod próbują wygrać sprytną metodą, ale to Ivy nabywa większość magazynów.

/ 2017
Program TV na 2020-02-26
00:25 Wojny magazynowe - Spod rynny, sez. 10, odc. 27 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze udają się do rodzinnego miasta Dana. Zakupy Kenny'ego mocno nadwerężają jego portfel, a Brandi i Jarrod sięgają po swoje wakacyjne fundusze.

/ 2017
Reklama
02:45 Wojny magazynowe - Niech piwnica będzie z wami, sez. 3, odc. 8 Logo HISTORY
2012
03:15 Wojny magazynowe - Zimna śmierć nadchodzi, sez. 3, odc. 9 Logo HISTORY
2012
07:50 Wojny magazynowe - Patrzę na ciebie, Kenny, sez. 3, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Brandon unika Darrella na aukcjach w Hawaiian Gardens. Czy po zeszłotygodniowej sprzeczce udowodni ojcu, że potrafi odnieść sukces na własną rękę?

/ 2012
08:20 Wojny magazynowe - Trzecie oko tygrysa, sez. 3, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący stawiają się bladym świtem w La Verne w Kalifornii. Dave rozpoczyna licytację, a Darrell szybko coś znajduje na własną rękę.

/ 2012
12:05 Wojny magazynowe - Czarne chmury, sez. 11, odc. 20 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): W Van Nuys Darrellowi trafia się niezwykła okazja i świetnie się bawi. Wolny dzień Ivy'ego nie zaczyna się przyjemnie. Brandi i Jarrod zastanawiają się czy ich zdobycz będzie sukcesem, czy porażką.

/ 2018
12:10 Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze odwiedzają Lancaster, rodzinne strony Ivy'ego. Na miejscu Mary próbuje ubić interes z zaskakującym sojusznikiem. Rywalizację zaostrzają Jarrod i Brandi, natomiast Rene usiłuje udowodnić swoją przewagę.

/ 2015
12:40 Wojny magazynowe - W dolinie Perris, sez. 8, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Aukcja w dolinie Perris rozpoczyna się wcześnie rano. Jarrod i Brandi rozpoczynają dzień w dobrym nastroju, jednak napięcie szybko rośnie za sprawą przejawiającego agresję Dave'a.

/ 2015
13:05 Wojny magazynowe - Co tam Vegas, sez. 10, odc. 32 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Panie z Vegas wypróbowują własny styl licytowania. Kiedy Brandi i Jarrod starają się używać w tym celu telefonu, Kenny oraz jego brat pokazują wszystkim, że rodzina wcale nie jest dla nich najważniejsza.

/ 2017
13:30 Wojny magazynowe - Chciwość zabójcy, sez. 10, odc. 33 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rene kradnie magazyny w Rancho Palos Verdes. Zdobycz Mary ujawnia jej przeszłość. Z kolei Justin udowadnia, że mała inwestycja może przynieść duży zysk.

/ 2017
Reklama
13:50 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja nabiera osobistego charakteru, gdy Dave Hester zostaje doprowadzony do ostateczności przez swoją nową muzę. Do miasta przybywa nieznany nikomu licytant, który okazuje się bardzo niebezpieczny dla konkurencji.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja ponownie ma się odbyć w Mission Hills. Nieznany nikomu uczestnik staje do rywalizacji z grubo wypchanym portfelem. Barry dociera do tajemniczego pomieszczenia. Odkrywa tam zagadkową dziurę w ścianie. Tymczasem Jarrod wykorzystuje sprawdzony trik, by wygrać licytację.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podczas aukcji w San Bernardino Jarrod i Brandi przekonują się, w jaki sposób można zarobić naprawdę duże pieniądze. Talizman Barry'ego niespodziewanie przynosi mu szczęście. Darrell przeżywa zawodowe rozterki. Z kolei Mark Balelo powraca do gry, by znów działać z charakterystyczną dla siebie brawurą.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem celem kupujących staną się magazyny w Huntington Beach. w nadmorskim kurorcie dla surferów na licytujących czeka wiele niespodzianek. Barry próbuje upolować zabytkowe militaria. Na samym początku aukcji Dave Hester wpada w tarapaty. Jarrod i Brandi chcą zawalczyć o szkatułkę na biżuterię, która być może jest warta 2 700 dolarów.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Uczestnicy programu powracają do Santa Ana. Jarroda i Brandi czeka tu wiele rozczarowań. Tym razem nie uda im się zarobić. Przed Barrym stoi trudne zadanie. Dave udowadnia, że czasami lepiej wycofać się w porę z transakcji.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 10, odc. 18 Logo METRO
USA / program
23:55 Wojny magazynowe - W upalny dzień, sez. 10, odc. 28 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W niezwykle gorący dzień w Riverside Kenny zaczyna mieć przewidzenia. Ivy udziela wsparcia Mary, a Shana i Edwina trafiają do raju.

/ 2017
Program TV na 2020-02-27
00:25 Wojny magazynowe - Sezon kiczu, sez. 10, odc. 29 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Victorville na jaw wychodzi złośliwość Brandi i Jarroda. Ivy decyduje się na kupno magazynu, którego nikt inny nie może znieść. Tymczasem Mary daje się we znaki nowemu uczestnikowi aukcji.

/ 2017
02:45 Wojny magazynowe - Patrzę na ciebie, Kenny, sez. 3, odc. 10 Logo HISTORY
2012
03:15 Wojny magazynowe - Trzecie oko tygrysa, sez. 3, odc. 11 Logo HISTORY
2012
07:50 Wojny magazynowe - Akordeon, sez. 3, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell i Brandon łączą siły, gdy kupujący udają się na aukcję w Mieście Przemysłu. Ponadto Brandi ma nadzieję pokonać Jarroda.

/ 2012
Reklama
08:20 Wojny magazynowe - Witamy w domu lalek, sez. 3, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcjach w Garden Grove Dave ma sporo pieniędzy do wydania. Barry wycina sprytny numer innym nabywcom. Ale czy to mu się opłaci?

/ 2012
12:10 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Licytacja zorganizowana w północnym Hollywood budzi nadzieję na zdobycie czegoś wyjątkowego. Mary zyskuje przewagę nad konkurencją, a Dave postanawia zaryzykować.

/ 2015
12:40 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Dave dąży do starcia z Jarrodem i Brandi. Ivy przypuszcza atak, licząc na udany początek. Proponowane kwoty szybko jednak przekraczają tysiąc dolarów. Mary ma problemy, by nadążyć za licytującymi.

/ 2015
13:05 Wojny magazynowe - Za garść dolarów, sez. 10, odc. 34 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Emily musi przetrwać męski dzień w Paramount. Justin radzi się Ivy'ego w sprawie zabytkowych części do cadillaca. Tymczasem Kenny od razu żałuje, że się odezwał w trakcie aukcji.

/ 2017
13:30 Wojny magazynowe - Bibeloty i skarby, sez. 10, odc. 35 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Adelanto Ivy zalicza wielki łup. Brandi i Jarrod sprawdzają wodę i dobrze na tym wychodzą. Również Mary ma powody do radości.

/ 2017
13:50 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Licytacja w Irvine okazuje się ekscytującym widowiskiem. Napięcie między uczestnikami aukcji sięga zenitu. Barry'emu marzy się spektakularne zwycięstwo. Darrell podejrzewa, że Dave nie ma pieniędzy na transakcję. Po największej aukcji w dziejach "Wojen magazynowych" jeden z handlarzy ma nareszcie szansę na zasłużoną emeryturę.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aukcja w Upland jest pełna niespodzianek. Tymczasowo Barry wysuwa się na prowadzenie, ale tego dnia nic nie może być pewne. Jarrod i Brandi próbują kupić upatrzony przez siebie antyk – XIX-wieczną szafkę. Dave postanawia zaryzykować.

Czas trwania: 21min. / USA / 2011 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Uczestnicy programu udają się na południe, do Laguna Nigel. Dla Dave'a to pechowe miejsce – nie udaje mu się niczego kupić. Natomiast Jarod i Brandi natrafiają na rzadkie dzieło sztuki z czasów Wielkiego Kryzysu. Barry znajduje coś znacznie starszego, przedmiot pochodzący z epoki Majów. Darell nie wie, czy jego znalezisko to autentyczna zabytkowa broń, czy tylko podróbka.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Laguna Hills to miejsce uwielbiane przez zamożnych emerytów. Dave'owi udaje się zdobyć zestaw mebli, który według wszelkiego prawdopodobieństwa pochodzi z Chinatown. Jarrod i Brandi udają się w podróż do przeszłości. Darrell natrafia na rzadko spotykany zestaw nagłośnieniowy z lat 70. Barry odkrywa, że życie często znajduje swoje odzwierciedlenie w sztuce.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Los Angeles uczestnicy programu biorą udział w zupełnie nowym rodzaju aukcji. Zamiast całych magazynów tym razem na sprzedaż wystawiane są palety i skrzynie. Darrell Sheets wykorzysta tę okazję, aby zemścić się na Dave'ie Hesterze. Również Barry Weiss ambitnie podchodzi do nadchodzącej licytacji.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 10, odc. 1/18 Logo METRO
USA / program
20:30 Wojny magazynowe - Czarne chmury, sez. 11, odc. 20 Logo Lifetime
2018
Program TV na 2020-02-28
00:20 Wojny magazynowe - Metaforyczna warstwa prawdziwego romantyzmu, sez. 10, odc. 30 Logo HISTORY
2017
00:50 Wojny magazynowe - Kumba Yuuup!, sez. 10, odc. 31 Logo HISTORY
2017
02:45 Wojny magazynowe - Akordeon, sez. 3, odc. 12 Logo HISTORY
2012
03:15 Wojny magazynowe - Witamy w domu lalek, sez. 3, odc. 13 Logo HISTORY
2012
07:50 Wojny magazynowe - Tak czy nie?, sez. 3, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kupujący licytują na aukcji w Kalifornii, gdzie trudne decyzje i upał szczególnie dają się we znaki Jarrodowi i Brandi. Barry i Dave podejmują zaś duże ryzyko.

/ 2012
08:20 Wojny magazynowe - Kupuj i żegnaj, sez. 3, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Syn Darrella Brandon może usiąść w fotelu kierowcy, a do Dave’a Hestera uśmiecha się szczęście. Czy to samo czeka Barry'ego Weissa?

/ 2012
12:10 Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze wracają do Montebello. Ivy'emu nigdy nie dopisywało tu szczęście. Za wszelką cenę szuka okazji. Jarrod i Brandi nie chcą stracić dużego magazynu. Dave zachowuje ostrożność podczas licytacji.

/ 2015
12:40 Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Mary bierze sprawy w swoje ręce, realizując śmiały pomysł. Tymczasem Ivy preferuje tradycyjne metody. Rene chce się skupić na magazynach. Plany krzyżuje mu Dave.

/ 2015
13:05 Wojny magazynowe - Bez szaleństw, sez. 10, odc. 36 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Orange Kenny oddaje się wspominkom, Brandi i Jarrod zabierają się do pracy w magazynie z narzędziami, natomiast Darrell i jego wnuczka dokopują się do czegoś zgoła niesamowitego.

/ 2017
13:30 Wojny magazynowe - Kazanie dla kupujących, sez. 10, odc. 37 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W West Covina kupujący tracą głowę. Kenny poluje na pumy, ale zamiast tego znajduje przenośną ambonę. Ivy pokazuje paniom, jak się ubrać, by odnieść sukces.

/ 2017
13:50 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rodzinne więzi czeka ciężka próba. Darrell Sheets próbuje podszkolić swojego syna, Brandona, w kupowaniu na aukcjach. Niestety, postanawia zrobić to kosztem Jarroda i Brandi. Młodzi małżonkowie pokażą swoim rywalom, że ich również na wiele stać. Barry kupuje schowek, w którym znajduje jedynie karmę dla kurczaków.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Darrell Sheets święci sukcesy w aukcji, która odbywa się w Azusa, uważanym za najlepsze miasteczko w całych Stanach Zjednoczonych. Jarred i Brandi dochodzą do wniosku, że zamiast na ilość warto postawić na jakość. Mają nadzieję, że nic nie przeszkodzi im w realizacji ich przemyślanej strategii. Barry Weiss staje przed trudnym wyborem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący jadą na rozpaloną kalifornijską pustynię w Hemet. Barry Wise próbuje walczyć z irytującym nawykiem Dave'a, który stał się już słynny za sprawą głośnego "Yuup!" wykrzykiwanego w trakcie licytacji. Darrell jest zagubiony i poirytowany, ale jemu również udaje się odnieść sukces. Dave ma tym razem nadzieję na duży zarobek.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem aukcje odbywają się w zamożnej okolicy Westminster. Darrell Sheets zjawia się tam z dużą sumą pieniędzy i jeszcze większą ochotą na sukces. Dave Hester znajduje części do starych samochodów. Brandi planuje kupić duży magazyn, ale jej mąż nie jest pewien tej decyzji. Barry natrafia na zabytkowy przyrząd medyczny, który chce jak najszybciej wycenić.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący przenoszą się do spokojnego miasteczka Simi Valley. Darrell i Brandon są przygotowani na ostrą rywalizację. Jarrod i Brandi natrafiają na sejfy i zdobywają prawdziwy piracki skarb. Dave'owi Hesterowi znów dopisuje szczęście, jednak ostatecznie handlarz nie spełni marzeń o dużym zarobku. Barry Weiss na aukcję przyjeżdża na zabytkowym motocyklu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:40 Wojny magazynowe, sez. 10, odc. 2/18 Logo METRO
USA / program
20:30 Wojny magazynowe - Tustin, mamy problem, sez. 4, odc. 1 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Kupujący ruszają do Tustin, gdzie Jeff Jarrod płaci pięć dolarów za magazyn i ustanawia swój nowy rekord zarobku.

/ 2012
23:55 Wojny magazynowe - Co tam Vegas, sez. 10, odc. 32 Logo HISTORY
2017
Program TV na 2020-02-29
00:25 Wojny magazynowe - Chciwość zabójcy, sez. 10, odc. 33 Logo HISTORY
2017
02:45 Wojny magazynowe - Tak czy nie?, sez. 3, odc. 14 Logo HISTORY
2012
03:15 Wojny magazynowe - Kupuj i żegnaj, sez. 3, odc. 15 Logo HISTORY
2012
05:20 Wojny magazynowe 10b, odc. 2/20 Logo TTV
USA / program dokumentalny
06:10 Wojny magazynowe 10b, odc. 3/20 Logo TTV
USA / program dokumentalny
07:25 Wojny magazynowe - Podkuwają konie, prawda?, sez. 12, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Hesperii za sprawą problemów z transportem Mary łączy siły z Kennym, po czym posyła go w odstawkę. Darrell wprowadza kolejne pokolenie w tajniki zawodu. Styl Pań z Vegas pozwala im dyktować warunki.

/ 2018
07:50 Wojny magazynowe - W samo południe na pustyni, sez. 1, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Serial opowiadający o specjalistach od handlu antykami, a zarazem hazardzistach, którzy licytują w ciemno zawartość nieznanych magazynów. Kiedy otworzą się drzwi, co będzie w środku – skarby czy śmieci?

/ 2015
08:20 Wojny magazynowe - Powieście ich wysoko, sez. 2, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W zachodnich stanach USA licytacje potrafią być naprawdę gorące. Po tym jak Dave odkrywa niesamowitą starą zabawkę, Barry prosi kumpla z Aerosmith o jej wycenę.

/ 2016
08:50 Wojny magazynowe - Nieodebrany bagaż, sez. 2, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Pojedynek licytujących w Costa Messa. Dave i jego brat, z którym od lat nie utrzymuje kontaktu, stają do walki o pamiątki związane z historią rocka, zaś Barry odkrywa cenne dzieło sztuki współczesnej.

/ 2016
09:15 Wojny magazynowe - Ciepło, cieplej, gorąco, sez. 8, odc. 17 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Uczestnikom aukcji organizowanych w Palm Desert doskwierają nie tylko wysokie temperatury. Darrell i Brandon liczą, że dopisze im szczęście. Z kolei Jarrod i Brandi muszą skorzystać z pomocy.

/ 2015
09:45 Wojny magazynowe - Jak to będzie?, sez. 8, odc. 18 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Wszystko wskazuje, że Darrell dokonał złego wyboru. W tym czasie Mary usiłuje odnaleźć w sobie Kalifornijkę. Ivy dokonuje zaskakującego odkrycia - trafia na magazyn transwestytów. Z kolei Jarrod i Brandi mają nadzieję, że dopisze im szczęście.

/ 2015
10:10 Wojny magazynowe - Patrzę na ciebie, Kenny, sez. 3, odc. 10 Logo HISTORY
2012
10:40 Wojny magazynowe - Trzecie oko tygrysa, sez. 3, odc. 11 Logo HISTORY
2012
11:10 Wojny magazynowe - O jedną aukcję za daleko, sez. 9, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Po nieudanej licytacji w Santa Ana handlarze odwiedzają jeszcze drugą aukcję w Hawaiian Gardens. Mają nadzieję, że tym razem dopisze im więcej szczęścia.

/ 2015
11:35 Wojny magazynowe - Forsa w dolinie, sez. 9, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W Moreno Valley handlarze wydają dużo pieniędzy. Ivy i Dave zaciekle rywalizują o parę magazynów. Tymczasem Mary próbuje nie dostać rykoszetem.

/ 2015
12:05 Wojny magazynowe - Meksykańska rozgrywka, sez. 9, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze wyruszają do San Diego. Liczą, że zdołają zdobyć prawdziwe skarby. Rene i Casey bronią swojego terenu przed Darrellem i Brandonem. Z kolei Mary liczy na pokaźny łup, a Ivy ściąga do pomocy dwóch dodatkowych Calvinów.

/ 2015
12:35 Wojny magazynowe - Ninja w średnim wieku, sez. 9, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na aukcjach organizowanych w Westminster sprzedaje się tysiące opuszczonych magazynów. Jarrod i Brandi próbują złowić okazję, ale plany niweczą im wysokie ceny. Z kolei Ivy podejmuje ryzyko, które może go wiele kosztować.

13:00 Wojny magazynowe - Śmietankowe ciasteczka, sez. 9, odc. 17 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Handlarze ruszają do Moreno Valley, które słynie z cennych rzeczy sprzedawanych na aukcjach. Mary pragnie zdobyć solidny nabytek. Z kolei Dave chce, by jego rywale zapłacili jak najwięcej.

/ 2015
13:30 Wojny magazynowe - Wieczorna rozgrywka, sez. 9, odc. 25 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ivy i Mary zaczynają wieczór od rywalizacji. Z kolei Darrell i Brandon rozglądają się za dużym zakupem. Dave jednak nie zamierza ułatwiać im zadania.

/ 2015
14:00 Wojny magazynowe - Ojciec licytuje najlepiej, sez. 9, odc. 26 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Darrell i Brandon najpierw zachowują się prowokująco, a następnie dyskretnie opuszczają aukcję. Rene ściąga na licytację ojca, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji, ale też przynosi zyski.

/ 2014
14:25 Wojny magazynowe - Akordeon, sez. 3, odc. 12 Logo HISTORY
2012
14:55 Wojny magazynowe - Witamy w domu lalek, sez. 3, odc. 13 Logo HISTORY
2012
21:00 Wojny magazynowe - Dużo dymu i luster, sez. 8, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na Ranczu Cucamonga każdy chce zapolować na coś wielkiego. Jarrod i Brandi liczą, że uda im się zgarnąć niezwykłe łupy, Mary z kolei próbuje zakląć rzeczywistość.

/ 2015
21:30 Wojny magazynowe - Czy tu można coś upolować?, sez. 8, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Aukcje w Costa Mesa to test charakteru dla kupujących. Każdy bowiem stara się zyskać jak najwięcej. Mary chce znaleźć prawdziwy skarb, zaś Darrell wdaje się w pojedynek z innym handlarzem.

/ 2015
Program TV na 2020-03-01
00:50 Wojny magazynowe - Dużo dymu i luster, sez. 8, odc. 7 Logo HISTORY
2015
01:20 Wojny magazynowe - Czy tu można coś upolować?, sez. 8, odc. 8 Logo HISTORY
2015
Program TV na 2020-03-02
12:10 Wojny magazynowe - Tustin, mamy problem, sez. 4, odc. 1 Logo Lifetime
2012
13:50 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 21 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze po raz kolejny zjawiają się na aukcji w Long Beach. To miejsce nigdy nie przynosiło szczęścia Jarrodowi i Brandi, ale oboje liczą, że zła passa wreszcie się odwróci. W trakcie poszukiwań najbardziej wartościowych rzeczy Barry Weiss natrafia na unikatowy samochód wyścigowy. Dave Hester postanawia zaryzykować i za horrendalną kwotę kupuje magazyn, który ostatnio otwierano ponad dwadzieścia lat wcześniej.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 22 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ontario okazuje się pechowym miejscem. Jarrod Schulz postanawia wrócić do swoich starych metod kupowania. Niestety, podejmuje błędną decyzję i teraz trudno mu będzie odrobić straty. Wśród uczestników aukcji pojawiają się wątpliwości i konflikty.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 23 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Newport Beach do rywalizacji dołącza nowy uczestnik. Licytujący będą musieli stawić czoła twardej zawodniczce, która może się pochwalić najsławniejszym zakupem w dziejach aukcji magazynowych. Jarrod i Brandi natrafiają na "bardzo interesujące" antyki. Barry idzie do doktora.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 24 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Gardenie pojawia się rywalka Dave'a Hestera – Nabila Hannis. Jarrod i Brandi wracają do gry i od razu trafiają na schowek miłośnika sportów. Darell za duże pieniądze kupuje magazyn zastawiony wyposażeniem budowlanym. Barry Weiss postanawia sięgnąć po swoją tajną broń.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 25 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wszyscy zauważają, że Jarrod Schulz nie przyjechał na aukcję w Santa Ana. Pod nieobecność męża Brandi musi sama stawić czoło reszcie kupujących. Udaje się jej wylicytować magazyn, ale nie wie jeszcze, jak na tę zdobycz zareaguje Jarrod. Dave Hester kupuje stare automaty do gry, a Darell natrafia na całą kolekcję stylowych butelek.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
Program TV na 2020-03-03
13:50 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 26 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kolejna aukcja ma miejsce w Hollywood. Darell Sheets ugina się pod presją tego miejsca. Zbliża się czas ponownego otwarcia sklepu Jarroda i Brandi, więc obojgu bardzo zależy na zapełnieniu półek ciekawym towarem. Dave Hester zdobywa nowy rekord aukcji magazynowych. Barry Weiss ma nadzieję, że znaleziony przez niego stary cylinder okaże się wyjątkowy.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 27 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem kupujący udają się do Rancho Cucamonga. Ciężarówka Dave'a Hestera dorównuje rozmiarem jego mniemaniu o samym sobie. Darrell i Brandon starają się wrócić do gry. Jarrod i Brandi znajdują starą maskę. Liczą, że uda im się przebić oferty rywali. Barry Weiss nareszcie zdobywa wymarzoną perkusję i w myślach już planuje założenie zespołu rockowego.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 28 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do pustynnego Lancaster. Nabila Haniss ma już duże doświadczenie w magazynowych aukcjach. Żeby dotrzeć na licytację, przebyła długą drogę, na szczęście jej wytrwałość zostaje sowicie nagrodzona. Dave Hester nie odnosi tym razem sukcesu, natomiast Darellowi Sheetsowi udaje się wygrać licytację.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 29 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kolejna aukcja odbywa się na zachodzie, w Inglewood. Nabili Haniss dobrze zna tę okolicę, co nie oznacza, że uda jej się zgarnąć najcenniejszą zdobyć. Darrell Sheets nie ma do zaprezentowania niczego oprócz brawury. Barry Weiss licytuje magazyn ze starym materacem. Ma nadzieję, że znajdzie tam nie byle skarby.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 30 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Jarrod i Brandi dołączają do kupujących na aukcji w Harbor City. Choć Barry Weiss wygląda i zachowuje się jak włóczęga, to licytuje niczym prawdziwy profesjonalista. Pomimo dużego ryzyka Darrell Sheets kupuje "męski" magazyn.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Młodzi i nieroważni, sez. 4, odc. 2 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Jeff Jarred powraca, by wraz z pozostałymi odwiedzić aukcję w Murietta. Brandi i Jarrod dużo ryzykują, a zawartość magazynu ich elektryzuje.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Dawno, dawno temu, sez. 4, odc. 3 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Dave Hester zaczyna dzień od 500 dolarów, Barry znajduje coś, co mu dotrzyma towarzystwa, a Jarrod i Brandi natrafiają na coś bardzo starego.

/ 2012
Program TV na 2020-03-04
11:40 Wojny magazynowe - Młodzi i nieroważni, sez. 4, odc. 2 Logo Lifetime
2012
12:05 Wojny magazynowe - Dawno, dawno temu, sez. 4, odc. 3 Logo Lifetime
2012
13:50 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 31 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W kalifornijskim Santa Cruz trwają ulewne deszcze, jednak to nie przeszkadza kupującym. Znalezione przez siebie kołdry Dave Hester wykorzystuje jako ochronę przed przemoczeniem. Jarrodowi i Brandi nie udaje się schronić przed deszczem. Nowy zakup Darella i Brandona będzie wymagał suszenia. Tymczasem Barry próbuje wyjść na prostą.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 32 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem aukcja odbywa się na północy, w pięknym San Francisco. Barry zatrudnia stażystę i trafia na stare bokserki. Jarrod i Brandi odkrywają magazyn o ściśle tajnej zawartości. Dave Hester udowadnia, że jest w formie. W Darrellu Sheetsie odzywa się głos ryzykanta.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 2, odc. 33 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podczas aukcji w pustynnym Highland Darrell kieruje się przeczuciem. Ta strategia przynosi mu niespodziewanie duże zyski. Dave Hester nigdy nie wyjmuje gotówki ze swojej torby. Na Jarroda i Brandi czekają niezbyt przyjemne doświadczenia. Barry Weiss też postanawia zaufać intuicji i znakom.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący mają nadzieję, że aukcja w kalifornijskim Long Beach pozwoli im dużo zarobić. Mark Belelo przybył na licytację z 50 tysiącami w kieszeni. Jarrod i Brandi próbują rozkręcić pozostałych uczestników aukcji. Barry Weiss przygotował specjalną strategię.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wszyscy przybywają do Laguna Nigel. Jarrod i Brandi mają nadzieję znaleźć dobry towar do swojego sklepu. Darrell Sheets sprawia wrażenie biznesmena z górnej półki. Niestety, poza wrażeniem nie ma zbyt wiele zaproponowania. Do aukcji dołącza nowy gracz.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Dwie kurtki, sez. 4, odc. 4 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Hollywood, gdzie Darrell Sheets znajduje nowy sposób obliczania zysku, wpada Nabila Hannis, a Jarrod i Brandi dokonują szokującego odkrycia.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Prosto do Compton, sez. 4, odc. 5 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Barry odkrywa zabytkowy system GPS, a Jarrod i Brandi wyjątkowy garnitur. Tymczasem Dave Hester ma kłopoty.

/ 2012
Program TV na 2020-03-05
11:40 Wojny magazynowe - Dwie kurtki, sez. 4, odc. 4 Logo Lifetime
2012
12:05 Wojny magazynowe - Prosto do Compton, sez. 4, odc. 5 Logo Lifetime
2012
13:50 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Uczestnicy programu jadą do Montebello. Barry Weiss ponosi porażkę. Darrell Sheets jest gotowy do walki, a Dave Hester święci spektakularny triumf. Jarrod i Brandi nie są zadowoleni z aukcji. Żałują, że w ogóle się na niej pojawili.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wszyscy jadą do Gardeny. Barry Weiss o mały włos nie ponosi spektakularnej porażki. W magazynie kupionym przez Jarroda i Brandi znajduje się coś, co wywołuje powszechne poruszenie. Nowy uczestnik Jeff Jarred natrafia na przedmiot z czasów zimnej wojny. Darrell być może dużo zarobi.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Większość uczestników jedzie na aukcję w Westminster. Darrell i Brandon spotykają prawdziwą legendę. Jarrod i Brandi wiedzą, co muszą zrobić. Dave Hester nie wierzy, że uda mu się zarobić na tej licytacji. Barry Weiss natrafia na przedmiot w stylu ludowym. Ustanawia rekord aukcji.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Następna aukcja ma się odbyć w pustynnym Lancaster. Jarrod jest pewny siebie, czym denerwuje swoją żonę, Brandi. Darrell Sheets znajduje swoją kobiecą stronę. Jeff Jarred uważnie obserwuje Barry'ego, który już wie, na który magazyn postawi tym razem.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący przybywają do kalifornijskiego miasta Irvine. Jarrod i Brandi walczą o jak najwyższy zarobek. Tymczasem Brandon pokonuje Barry'ego w rywalizacji o magazyn. Dave i jego charakterystyczny okrzyk powracają do gry.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Portret hazardzisty, sez. 4, odc. 6 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Darrell Sheets natrafia na bodaj największe znalezisko w historii „Wojen magazynowych”. Tymczasem Jarrod i Brandi próbują się odkuć po stracie pieniędzy i pracownika.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Aukcja dla opornych, sez. 4, odc. 7 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Darrell Sheets powraca po największym triumfie w historii wojen magazynowych. Tymczasem Mark Balelo pojawia się z portfelem pełnym pieniędzy, a Barry uruchamia silniki.

/ 2012
Program TV na 2020-03-06
11:40 Wojny magazynowe - Portret hazardzisty, sez. 4, odc. 6 Logo Lifetime
2012
12:05 Wojny magazynowe - Aukcja dla opornych, sez. 4, odc. 7 Logo Lifetime
2012
13:50 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Nadszedł czas na mające złą sławę aukcje w Chattsworth. Znalezisko Jarroda i Brandi staje się przyczyną dużego zamieszania. Barry Weiss korzysta ze swojej licytatorskiej "mocy". W stosie śmieci Darrell Sheets natrafia na prawdziwy skarb. Dave Hester nie daje o sobie zapomnieć.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W położonym w północnej Kalifornii miasteczku Oxard Barry Weiss znajduje "pokój z widokiem". Poszukiwania złota prowadzą Dave'a Hestera do mniej cennego kruszcu. Jarrod, mimo przeziębienia, walczy z Davem. Rywalizacja między Darrellem a Brandonem może zagrozić ich wzajemnym relacjom.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Barry dokładnie planuje swoje działania podczas licytacji w Hawaiian Gardens. Jarrod wydaje sporo pieniędzy, ale dzięki temu zapełnia półki w swoim sklepie. W rodzinie Sheets dochodzi do rozłamu. Brandon dowiaduje się, w jaki sposób jego ojciec zyskał przezwisko "Gracz".

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący przenoszą się do La Verne. Dave Hester kocha licytować i podbijać ceny innym. Darrell Sheets przyjeżdża na aukcję sam i szybko zauważa wyjątkową okazję. W nowym sezonie Jarrod i Brandi planują wykorzystać swój nowy system.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kolejna aukcja ma miejsce w Industry. Darrell i Brandon nawiązują współpracę, która nie prowadzi do niczego dobrego. Dave Hester rozbija bank. Barry Weiss próbuje uniknąć zupełnej porażki, tymczasem Jarrod i Brandi muszą wycenić swoje zdobycze.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Barry przywozi króla kiczu Charlesa Phoenixa, by „zobaczył” aukcję na własne oczy. Darrell stwierdza, że nie istnieje coś takiego jak atut własnego boiska.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Ivy Calvin staje na ringu i ani myśli ustępować Darrellowi. Jarrod i Brandi kupują i poznają kujona.

/ 2012
Program TV na 2020-03-09
11:40 Wojny magazynowe - Zobacz sam, sez. 4, odc. 8 Logo Lifetime
2012
12:05 Wojny magazynowe - Starcie olbrzymów, sez. 4, odc. 9 Logo Lifetime
2012
13:50 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Garden Grove dochodzi do międzynarodowej intrygi. Dave Hester być może zdobył skarby z grobowca Tutanchamona, a Darrell Sheets rozpoczął w Niemczech nowy biznes. Jarrod i Brandi natrafiają na ciekawe znalezisko, tymczasem Barry Weiss wprowadza w życie swój plan.

Czas trwania: 19min. / USA / 2012 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze antykami biorą udział w licytacji na aukcji organizowanej w Kalifornii. Kupujący muszą podjąć trudne decyzje. W dodatku doskwiera im upał. Jarrod i Brandi szczególnie ciężko znoszą trudne warunki. Z kolei Barry i Dave decydują się na ryzykowny krok.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Chino w Kalifornii. Darrell na próbę przekazuje stery swojemu synowi, Brandonowi. Jarrod i Brandi trafiają na interesujący magazyn. Dave Hester sporo zarabia na tej aukcji. Barry Weiss jeszcze nie wie, co znajdzie w kupionym przez siebie schowku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Uczestnicy programu znów jadą do San Burrito. Barry Weiss nie zamierza siedzieć z założonymi rękami. Jarrod i Brandi decydują się na powrót do domu. Dave Hester sporo zarabia. Darrell i Brandon trafiają na wiekowe znalezisko. Być może uda im się na nim zarobić.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem aukcja odbywa się w Lakewood. Dave naśmiewa się z reszty uczestników programu. Schowek kupiony przez Darrella i Brandona zdaje się odpowiedni na fiestę. Barry Weiss dochodzi do wniosku, że opłaca się być uzależnionym od aukcji magazynów.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Lake Elsinore w Kalifornii. Jarrod i Brandi kłócą się, Barry nie chce popływać, a Sheetsowie znajdują coś nie z tej ziemi.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Darrell Sheets namawia Marka Balelo na kupno całego ciągu podziemnych magazynów, a ich zawartość wywołuje duże emocje. Barry Weiss znajduje trochę antyków, ale czy na nich zarobi?

/ 2012
Program TV na 2020-03-10
11:40 Wojny magazynowe - Kucharz, szef, jego syn i bracia, sez. 4, odc. 10 Logo Lifetime
2012
12:05 Wojny magazynowe - Mój jest ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 11 Logo Lifetime
2012
13:50 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Uczestnicy programu spędzają miłe popołudnie w Westminster. Darrell musi się zmierzyć z nie lada wyzwaniem. Dave doświadcza bliskiego kontaktu ze śmiercią. Najnowszy zakup Jarroda i Brandi wiąże się z pewnymi konsekwencjami. Barry porzuca troski i zaczyna kochać swoje zajęcie.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Handlarze antykami udają się do Santa Ana. Barry Weiss decyduje się na kupno. Z kolei wygląda na to, że Dave Hester nie ma zamiaru się angażować. Tymczasem Brandi usiłuje powstrzymać Jarroda.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 3, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący jadą do Costa Mesa. Barry znowu zabiera ze sobą Kenny'ego. Obaj są gotowi na nowe wyzwania. Dave Hester dokonuje niespodziewanego odkrycia. Brandi jest zmęczona, a Jarrod zadowolony. Darrell Sheets decyduje się na swój największy zakup od czasu, kiedy dołączył do programu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2012 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący przybywają do Tustin. Jarrod i Brandi próbują sprytnie rozegrać sprawę, ale konkurencja nie zamierza im na to pozwolić. Tego dnia Jeff Jarred za jedynych 5 dolarów kupuje zaskakująco dochodowy schowek i w ten sposób ustanawia osobisty rekord zysków. Barry i Kenny chcą zamieszać Dave'owi w głowie.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aukcja przenosi się do Murietty. Jeff Jarred nie do końca potrafi dogadać się z resztą kupujących. Barry Weiss wpada na pomysł nowej strategii. Magazyn, który upatrzyli sobie Jarrod i Brandi, okazuje się dużym zaskoczeniem. W trakcie licytacji Dave Hester nie boi się podbijać stawek.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Ivy Calvin zarabia, Darrell Sheets radzi sobie bez Brandona, ale prawdziwymi zwycięzcami aukcji okazują się Jarrod i Brandi.

/ 2012
20:35 Wojny magazynowe - Dzieło pana Nezhody, sez. 8, odc. 1 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Dan i Laura ponownie zabierają handlarzy na aukcję w Torrance. W trakcie licytacji dochodzi do bitwy o najlepszy kontener dnia. Po zmianie strategii Ivy odnotowuje zaskakujący wynik. Z kolei Brandi ogranicza Jarrodowi budżet na zakupy.

/ 2015
Program TV na 2020-03-11
12:05 Wojny magazynowe - Mój jest i ten kawałek piwnicy, sez. 4, odc. 12 Logo Lifetime
2012
13:50 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Mission Hills rozpoczyna się kolejna aukcja. Dave Hester ma pecha i już na samym początku traci 500 dolarów. Przez resztę dnia próbuje to sobie jakoś wynagrodzić. Barry natrafia na znalezisko, które dotrzyma mu towarzystwa. Jarrod i Brandi wchodzą w posiadanie bardzo starego przedmiotu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący po raz pierwszy będą uczestniczyć w aukcji w Hollywood. Nabila Hannis dostaje epizodyczną rólkę, a Dave Hester dalej wciela się w czarny charakter. Barry ma zamiar kupić wiele magazynów. Darrell Sheets wpada na całkiem nowy sposób na zwiększenie swoich zysków. Jarrod i Brandi dokonują pewnego wstrząsającego odkrycia.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kolejna aukcja ma miejsce w kalifornijskim Compton. Darrell i Brandon muszą uzbroić się w cierpliwość. W kupionym przez siebie magazynie Jarrod i Brandi znajdują niezwykły strój. Dave Hester czuje się jak w potrzasku. Barry natrafia na zabytkowy system GPS.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący po raz kolejny spotykają się w Montebello. Podczas swojej ostatniej wizyty Jarrod i Brandi stracili tu pracownika i mnóstwo pieniędzy. Dave Hester znajduje unikatowe księgozbiory. Barry wygrywa licytację o "słodki" magazyn, jednak to Darrell Sheets natrafia na niesamowite znalezisko.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aukcja w Stanton stanęła w martwym punkcie. Darrell Sheets powraca po tym, jak zwyciężył w największej licytacji w dziejach programu. Mark Balelo dołącza do gry, a towarzyszy mu torba wypchana pieniędzmi. Nabila Haniss stawia na magazyn, który okazuje się pełen niespodzianek.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Ivy dokłada wszelkich starań, aby znaleźć jakiś cenny przedmiot. W tym czasie Dave wybiera spośród skarbów jedynie bezwartościowe przedmioty. Jarrod kupuje kontener, który nie wzbudza zadowolenia Brandi.

/ 2015
20:35 Wojny magazynowe - Stare śmieci, sez. 8, odc. 3 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze są przygotowani do zaciętej rywalizacji podczas aukcji zorganizowanej w Fontanie. Ivy cieszy się, że może kupić potrzebne mu przedmioty. Z kolei Jarrod i Brandi muszą opracować śmiały plan, by nabyć wartościowy magazyn.

/ 2015
Program TV na 2020-03-12
11:40 Wojny magazynowe - Przywódca spakowanych, sez. 8, odc. 2 Logo Lifetime
2015
12:05 Wojny magazynowe - Stare śmieci, sez. 8, odc. 3 Logo Lifetime
2015
13:50 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Kupujący powracają na wybrzeże, do Surf City. Barry zabiera ze sobą "króla kiczu" Charles'a Phoenix'a, który chce z bliska przyjrzeć się licytacji. Podczas aukcji w swoich rodzinnych stronach Darrell Sheets będzie musiał pokazać, na co go stać. Jarrod kupuje sam, co nie podoba się Brandi.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wszyscy jadą do La Habra. Do gry powraca Ivy Calvin. Jego obecność daje się odczuć Darrellowi. Jarrod i Brandi trafiają na dobry schowek. Barry Weiss ma okazję zmierzyć się ze swoim znajomym, który jest też sławnym golfistą.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem aukcja odbywa się w odległym Lake Elsinore. Do gry dołącza duet bliźniaków, którzy szybko odkrywają uroki tej zabawy. Jarrod i Brandi nie potrafią dojść do porozumienia. Barry postanawia na razie wstrzymać się z jakąkolwiek decyzją, a Darrell i jego syn trafiają na znalezisko nie z tego świata.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Chatsworth ma miejsce rekordowa aukcja. Darrell Sheets przekonuje Marka Balelo do kupna zasobnych magazynów. Za sprawą znalezionych tam przedmiotów atmosfera między kupującymi staje się bardzo napięta i wybuchowa. Herb i Mike mają nadzieję na zwycięstwo. Barry Weiss natrafia na zabytki.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Nad Chatsworth zapada noc. Tymczasem Ivy Calvin ogrywa innych kupujących. Licytujący bez pomocy Brandona Darrell Sheets przejmuje kontrolę nad aukcją i odnosi ogromny sukces. Jarrod i Brandi biorą byka za rogi i w dzięki temu stają się prawdziwymi zwycięzcami.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Piękne widoki, sez. 8, odc. 4 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Darrell zamierza pozbyć się konkurencji. Mary usiłuje zdobyć informacje od doświadczonych uczestników licytacji. Z kolei Rene nie chce dzielić się miejscem podczas rywalizacji o najlepszy schowek.

/ 2015
20:35 Wojny magazynowe - Jak wywąchać skarb, sez. 8, odc. 5 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze biorący udział w aukcji organizowanej w West Covina próbują udowodnić, że są najlepsi w tym fachu. Jarrod i Brandi zabierają ze sobą eksperta, który ma znaleźć najlepsze schowki.

/ 2015
Program TV na 2020-03-13
11:40 Wojny magazynowe - Piękne widoki, sez. 8, odc. 4 Logo Lifetime
2015
12:05 Wojny magazynowe - Jak wywąchać skarb, sez. 8, odc. 5 Logo Lifetime
2015
13:50 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami udają się na aukcję w Rancho Cucamonga. Wśród rzeczy, które nabyli Jarrod i Brandi, jest zestaw ogrodniczy do pielęgnacji bonsai. Para wybiera się do eksperta, żeby dowiedzieć się, ile warte są miniaturowe sekatory i reszta narzędzi. Barry przyjeżdża na licytację spóźniony. Kupuje zawartość schowka, w którym znajdują się stare kamery. Mark Balelo zostaje właścicielem dużej drukarki. Przekonamy się, czy jej gabaryty przełożą się na wielki zysk.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:10 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Podczas licytacji w Orange Barry postanawia podpuścić konkurencję. Ostatecznie jednak bardzo przepłaca za zawartość magazynu, którą nikt nie był zainteresowany. Ivy Calvin w swoim schowku natrafia na sporo niewiele wartych przedmiotów, a wśród nich – zbiór świetnie zachowanych kart, które z pewnością znajdą nabywców wśród kolekcjonerów. Jarrod i Brandi też kupują zawartość jednego z magazynów. Przekonamy się jednak, czy uda im się zarobić na tej transakcji.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
14:45 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku handlarze starociami wybierają się do deszczowego San Jacinto. Darrell Sheets natrafia na coś, co okazuje się muzyką dla jego uszu. Brandi i Jarrod dochodzą do wniosku, że jeśli chcą coś zarobić, muszą zawiązać sojusz z Barrym. Nabila Haniss próbuje swoich sił na nowym terenie. Zobaczymy, czy uda jej się wygrać jakąś licytację. Barry kupuje zawartość magazynu, w którym znajduje stare piece oraz mnóstwo form.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:05 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W tym odcinku handlarze starociami wracają do Montebello. Darrell Sheets rozpuszcza plotkę o kolejnym magazynie z cenną zawartością. Jarrod i Brandi decydują, że czas na duże zakupy do ich nowego sklepu. Para wydaje 11 tysięcy dolarów na meble, które są warte co najmniej 15 tysięcy. Barry i jego pomocnik znajdują przyrządy meteorologiczne, m.in. zestaw termometrów, wiatromierz i deszczomierze. Weiss sądzi, że dostaną za to sporą sumkę.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
15:40 Wojny magazynowe, sez. 5, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze starociami udają się do Long Beach. Brandi sama bierze udział w licytacji, ale Jarrod zjawia się, by ocenić jej zakupy. Nie jest zachwycony tym, co znajduje w magazynie. Jedyną wartościową rzeczą może być dziwny japoński hełm. Barry słono płaci za schowek pełen gratów. Zobaczymy, czy znajdzie coś, co mógłby odsprzedać z zyskiem. Darrell i Brandon natrafiają na interesujący zestaw. Przekonamy się jednak, czy zdołają na nim zarobić.

Czas trwania: 20min. / USA / 2013 / reality show
20:05 Wojny magazynowe - Krwawica, sez. 8, odc. 6 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Tym razem handlarze biorą udział w aukcji organizowanej w Riverside. Mary liczy, że dopisze jej szczęście, a Brandi stara się myśleć pozytywnie o Jarrodzie. Tymczasem u Dave'a odzywa się żądza odwetu.

/ 2015
20:35 Wojny magazynowe - Dużo dymu i luster, sez. 8, odc. 7 Logo Lifetime
2015
Program TV na 2020-03-16
11:40 Wojny magazynowe - Krwawica, sez. 8, odc. 6 Logo Lifetime
2015
20:05 Wojny magazynowe - Czy tu można coś upolować?, sez. 8, odc. 8 Logo Lifetime
2015
20:35 Wojny magazynowe - Moje ulubione zwierzę, sez. 8, odc. 9 Logo Lifetime
2015
Program TV na 2020-03-17
11:40 Wojny magazynowe - Czy tu można coś upolować?, sez. 8, odc. 8 Logo Lifetime
2015
20:05 Wojny magazynowe - Marzenia kowbojów czasem się spełniają, sez. 8, odc. 10 Logo Lifetime
2015
20:35 Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Logo Lifetime
2015
Program TV na 2020-03-18
11:40 Wojny magazynowe - Marzenia kowbojów czasem się spełniają, sez. 8, odc. 10 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Gdzie kucharek sześć..., sez. 8, odc. 11 Logo Lifetime
2015
20:05 Wojny magazynowe - W dolinie Perris, sez. 8, odc. 12 Logo Lifetime
2015
20:35 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo Lifetime
2015
Program TV na 2020-03-19
11:40 Wojny magazynowe - W dolinie Perris, sez. 8, odc. 12 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Wszyscy jadą do Hollywood, sez. 8, odc. 13 Logo Lifetime
2015
20:05 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo Lifetime
2015
20:35 Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Logo Lifetime
2015
Program TV na 2020-03-20
11:40 Wojny magazynowe - Ofensywa Ivy’ego, sez. 8, odc. 14 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Jak będzie tym razem?, sez. 8, odc. 15 Logo Lifetime
2015
20:05 Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Logo Lifetime
2015
20:35 Wojny magazynowe - Ciepło, cieplej, gorąco, sez. 8, odc. 17 Logo Lifetime
2015
Program TV na 2020-03-23
11:40 Wojny magazynowe - Jeszcze jedna dolina, sez. 8, odc. 16 Logo Lifetime
2015
12:10 Wojny magazynowe - Ciepło, cieplej, gorąco, sez. 8, odc. 17 Logo Lifetime
2015
20:05 Wojny magazynowe - Jak to będzie?, sez. 8, odc. 18 Logo Lifetime
2015
20:35 Wojny magazynowe - Wszystko na nic, sez. 8, odc. 19 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze udają się na rancho Palos Verdes. Mary dostaje od Dave'a nauczkę. Z kolei Rene stosuje sekretną strategię, a Jarrod i Brandi usiłują wygrać w dawnym stylu.

/ 2015
Program TV na 2020-03-24
11:40 Wojny magazynowe - Jak to będzie?, sez. 8, odc. 18 Logo Lifetime
2015
20:05 Wojny magazynowe - Tylko na deser, sez. 8, odc. 20 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Ivy stosuje taktykę, która nie jest zbyt chwalebna. Rene coraz śmielej sobie poczyna, a Darrell próbuje osiągnąć sukces, mimo niezbyt dobrego humoru Brandona

/ 2015
20:35 Wojny magazynowe - Upalne Palm Springs, sez. 9, odc. 1 Logo Lifetime

Opis (streszczenie): Handlarze udają się do Palm Springs, gdzie panuje wyjątkowo gorąca atmosfera. Nie tylko z powodu wysokich temperatur. Ivy zamierza kupić obiecujący magazyn, a Rene na chłodno dokonuje obliczeń.

/ 2015
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wojny magazynowe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wojny magazynowe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wojny magazynowe.

Wojny magazynowe gdzie obejrzeć?


Wojny magazynowe można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, HISTORY, Lifetime, METRO, TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry