Reklama

Rolnicy. Podlasie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Rolnicy. Podlasie

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Rolnicy. Podlasie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 31 maja 2020 (Niedziela)
20:00 Zakończone  Premiera Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Program TV na 1 czerwca 2020 (Poniedziałek)
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Przyjaciele Wiesiek i Roman zawsze pracują razem, choć prowadzą dwa oddzielne gospodarstwa. W tym odcinku przygotowują ciągnik do żniw. W trakcie belowania słomy dochodzi do pożaru, którego ugaszenie powierzone zostaje Piotrkowi, synowi Wieśka i członkowi lokalnej OSP. Gienio, pośrednik w sprzedaży, pomaga swojemu imiennikowi znaleźć hodowcę, który poszukuje krów do zakupu. Po realizacji transakcji czeka ich borysz – tradycja opicia umowy. Emilia wybiera się do weterynarza ze swoim koziołkiem Fistaszkiem. Zwierzę cierpi na zapalenie ślinianek. Jej kuzyn Adrian i babcia muszą przygotować sery na zamówienie.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
Reklama
13:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Haćkach gospodarze przygotowują się na narodziny cielaka. Jedna z ich krów jest wysokocielna, co oznacza, że poród może zacząć się w każdej chwili. Należy mieć się na baczności, ponieważ cielę, które przychodzi na świat późno, przysparza problemów krowie. Do ocielenia się dochodzi późno w nocy. Niedawno narodzone zwierzęta trzeba kolczykować. W Pokaniewie kończą się przygotowania Tomka i Moniki do aukcji byków i jałówek. To pierwsza tego typu impreza, którą gospodarze organizują na swoim podwórku. W strzyżeniu krów pomaga Tomkowi i Monice Aneta, profesjonalna fitterka, która może pochwalić się dużym doświadczeniem w przygotowywaniu zwierząt na wystawy. Gienio wraz z synem i kolegą, Bogdanem, oraz niejakim Kacperkiem zmagają się tymczasem z problemem braku lodówki.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
21:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Nowi uczestnicy programu, Jarek i Agnieszka ze wsi Bronowo, zajmują się hodowlą bydła i koni sokólskich, podlaskiej rasy pociągowej. Twórcy serii rejestrują pierwsze lonżowanie i dosiadanie młodej klaczy. Tymczasem w Pokaniewie Monika i Tomek zmagają się z problemem, który może przeszkodzić w planowanej aukcji krów. Przez epidemię koronawirusa zmuszeni są ją odwołać. Gienio i Andrzej z Plutycz targują się o cenę nawozów. Dostawa przyjeżdża do ich gospodarstwa, niestety występują nieoczekiwane problemy.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Emilię czeka kilka niełatwych zadań – musi zaszczepić i zakolczykować niektóre swoje kozy. Te zwierzęta są dość płochliwe i nie przepadają za żadnym z tych zabiegów. Emilia musi również przewieźć silnego i krnąbrnego byka z jednego pastwiska na drugie. Gienek gości Staszka, który przywiózł dorodną krowę, by pokryć ją bykiem rasy mięsnej. Michał wraz z teściem Robertem jadą do skupu, by sprzedać rzepak. Dopiero tam okaże się, ile – i czy w ogóle – zarobili na zbiorze. Po wycieczce organizują rodzinne dożynki.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
13:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
21:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W gospodarstwie w Laszkach Emilia przygotowuje się na narodziny małych koźlątek. Jest to najważniejszy czas w roku. Tym razem w tym problematycznym momencie gospodynię wspierają babcia, matka i Adrian. Wszyscy są w pełnej gotowości, zwłaszcza Emilia i Adrian, którzy pełnią wartę w koźlarni, aby w każdej chwili móc udzielić pomocy przy porodach... W Plutyczach Gienek i jego synowie przygotowują sprzęt na nowy sezon. Traktor wymaga konsultacji z mechanikiem. W Pokaniewie Tomek ma do zagospodarowania ogromne pole, które należy przygotować do zasiania. Przy wspólnej pracy ma okazję spędzić z synem trochę czasu.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wiola i Marcin prowadzą niewielką hodowlę cieląt na sprzedaż. Traktują je niemalże jak dzieci i starają się kupować osłabione sztuki, żeby uchronić je przed złym losem. W związku z faktem, że kupowanie zwierząt z różnych źródeł powoduje częstsze zachorowania, ich podopieczni mają wiele problemów zdrowotnych. W tym odcinku odwiedzi ich weterynarz, by przeprowadzić badania i zapisać właściwe leki. Monika i Tomek muszą zrobić sianokosy, ze względu na powierzchnie koszenia potrzebują pomocy Damiana i sąsiada. Aby zapewnić wyżywienie ciężko pracującym mężczyznom, Monika wraz z siostrą przygotowuje dla nich pierogi. Gienek, jego syn Andrzej i wnuk Kacper sieją ręcznie rzepę. Po pracy okazuje się, że uciekły ich konie. Aby zwabić je z powrotem, Gienek przygotowuje wiadro owsa. Następnie w ramach odpoczynku wraz z synem idzie na ryby.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
Reklama
13:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
21:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Twórcy serii prezentują, jak wygląda gospodarstwo Bogdana, który niejednokrotnie pomagał Gienkowi w poprzednich odcinkach. Mężczyzna hoduje ponad 100 krów trudnej pod wieloma względami rasy limousine. Zwierzęta te potrafią w obronie cielęcia zaatakować gospodarza. Gospodarz musi złapać na lasso i odrobaczyć całe swoje stado – środkiem, za którego smakiem krowy nie przepadają. W pracy pomagają mu synowie i córki. Dzieci lubią jazdę konno. Rozwijanie pasji umożliwia im fakt, że Bogdan hoduje też kilka zimnokrwistych koni. Andrzej i Gienio walczą z awarią prądu. Tomek musi wykazać się pomysłowością w obliczu pewnych problemów.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rolnik Stanisław i jego syn Adam prowadzą ekologiczne gospodarstwo, które wyróżnia się na tle pozostałych. Na każdą uprawę mają swoje sprawdzone metody, czasem nawet dosyć archaiczne. W tym odcinku Adam zbiera owies; najpierw jednak musi poradzić sobie usterką kombajnu oraz wialni, sprzętu, za pomocą którego oddziela się ziarno od zanieczyszczeń. Gienek ma przed sobą ciężki dzień zbioru siana. O wsparcie poprosił Jastrzębia i Dawida; do pomocy potrzebuje także Andrzeja, który jako jedyny jeździ ciągnikiem. Jednak jego nie ma... Gospodarstwo Emilii odwiedza dziś mnóstwo gości, którzy chcą zobaczyć, jak żyje uczestniczka programu. Zanim dojdzie do spotkania Emilia musi się zająć swoją najstarszą w stadzie kozą, Elzą, która złamała róg. Ponieważ kozie rogi są bardzo ukrwione, należy zwierzę opatrzyć.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
13:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
21:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Gienio i Andrzej z Plutycz oczekują na wizytę weterynarza, muszą się do niej przygotować. Z pomocą przychodzą nowi uczestnicy programu. Na wsi współpraca sąsiedzka jest bezcenna. Michał z Haciek pracuje nad nową inwestycją, czyli kurnikiem. Wbrew pozorom zapanowanie nad rozbieganym drobiem nie zawsze jest łatwe.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku programu Tomek zmaga się z problemem zmniejszonej mleczności krów. Trudno ustalić, co jest tego przyczyną, ponieważ zwierzęta mają zbilansowaną dietę. Tomkowi pomoże Krzysiek, zawodowy żywieniowiec. Gienio tymczasem przeprowadza w starym stylu wykopki – ręcznie zbiera kartofle do koszy i segreguje je pod kątem wielkości. Twórcy programu spróbują dowiedzieć się, jakie priorytety mają Gienio i Andrzej. W odróżnieniu od tych gospodarzy Adam i Stanisław do wykopek używają kombajnu. W Strabli Marcin i Wiola przygotowują dzieci do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Marcin z okazji urodzin postanawia sprawić sobie prezent – nowego cielaka. Jedzie po niego aż pod Siemiatycze.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
13:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
21:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
14:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Gienio i Andrzej muszą jechać do miasta, aby zakupić nową talerzówkę. Zanim to zrobią, należy jeszcze jak co dzień zadbać, aby bydło miało co pić. W oborze jest wiele cieląt, które skore są to ucieczki. W Haćkach gospodarze przygotowują maszyny do prac rolniczych. Gdyby sprzęt zawiódł w ciągu roku, nastręczyłoby to rolnikom wielu problemów. Twórcy odcinka udokumentują zdejmowania koła z ciągnika i proces wulkanizacji. Natalia i Michał muszą także poradzić sobie w sytuacji domowego konfliktu. Emilia rozpoczyna sezon od przebadania zwierząt pod kątem cielności. Jeszcze zanim do akcji wkroczy weterynarz, musi złapać krowy i je unieruchomić. Nie jest to zbyt proste. Lekarz weterynarii przeprowadzi badanie usg, na którym można będzie zobaczyć cielęta w różnym stopniu rozwoju. Następnie Emilia zaprowadzi specjalistę do swojej chorej kozy.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 7 czerwca 2020 (Niedziela)
11:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Reklama
12:30 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
16:55 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
19:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
20:00 Premiera Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
03:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tomek i Monika to właściciele dużego i nowoczesnego gospodarstwa. Prowadzą oni chów kilkuset krów, byków i jałówek. Poza ludźmi duży wkład w pracę mają roboty sprzątające nieczystości i dosypujące paszę. Para przygotowuje się do uczestnictwa w wystawie krów w Szepietowie. W tym odcinku zaprezentowany zostanie finał ich zmagań. Wystawa zakończy się przyznaniem tytułu. Gospodarstwo Olka i Michała jest niewielkie. Ci dwaj mężczyźni zajmują się chowem piętnastu krów, które latem pasą się na łąkach. Olek i Michał wstają o czwartej nad ranem, a na nogach są do późnej nocy. Mają przed sobą wizytę u weterynarza. Musi on sprawdzić, czy krowy zostały zacielone. Gienek jest gospodarzem, który wraz z synem Andrzejem uprawia około 50 hektarów ziemi, hoduje krowy i konie. W tym odcinku odwiedzi go kolega, by kupić krowę.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
04:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Emilia prowadzi gospodarstwo sama, jednak latem w pracy pomaga jej trzynastoletni kuzyn Adrian. Należące do Emilii krowy mięsne pasą się na pobliskich łąkach. Poza nimi ma też kozy oraz dwa konie, potomków mustangów. W tym odcinku Emilia odkrywa, że jej krowy uciekły, co oznacza, że one same, a także inni ludzie mogą być w niebezpieczeństwie. Wkrótce Emilia znajduje w lesie cielaka ze złamanym kręgosłupem. Gienek i Andrzej z pomocą Paulin zwożą z łąki siano. To ciężka fizycznie praca. Każda kostka siana waży od 6 do 10 kilogramów, a do przewiezienia jest ich mnóstwo. Gienio dostaje kontuzji ręki i dostaje skierowanie do poradni specjalistycznej. Żadne z nich nie ma jednak prawa jazdy, aby tam dojechać. W Haćkach Olek i Michał z pomocą brata muszą rozpocząć żniwa rzepaku. Zbiór to wyścig z czasem, ponieważ na weekend zapowiadają burze.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
05:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku dokumentaliści przedstawiają, jak wygląda jesień w Laszkach. Dwie krowy Emilii niebawem się ocielą, a gospodyni obawia się, że krew porodowa zwabi drapieżniki. Aby zapewnić bezpieczeństwo zwierzętom, musi przy nich być w momencie narodzin cieląt. Kobietę odwiedza Krzysztof, hodowca bydła, który opowie o ataku wilków na jego własne stado. Jeszcze przed zachodem słońca Emilia musi ustalić przyczynę awarii elektrycznego pastucha i naprawić go. W Strabli tymczasem dzieci Wioli i Marcina powracają do szkoły. Okazuje się jednak, że jeśli rodzice nie zbiorą dodatkowych funduszy na jej utrzymanie, placówka zostanie zamknięta. Wiola jest matką czworga dzieci, więc taki przebieg wydarzeń byłby dla niej bardzo niekorzystny. Gienio i Andrzej wywożą obornik, co jest bardzo ciężką pracą. Sprawę utrudnia fakt, że Gienio ma kontuzję pleców. Z odsieczą przybywają jednak jego koledzy – Jastrząb, Marek i Ramzes.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
13:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
21:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku programu dokumentaliści śledzą zbiór kukurydzy u Tomka i Moniki. W Pokaniewie można liczyć na sąsiedzką pomoc. Wszyscy gospodarze ze wsi goszczą w trakcie żniw u każdego po kolei. Od zbiorów zależy, czy zwierzęta hodowlane będą miały dosyć jedzenia na zimę. Ilość paszy wpływa z kolei na jakość mleka i wynagrodzenie rolnika. W Strabli rodzice, nauczyciele i uczniowie walczą o szkołę, organizując zbiórkę internetową. W Sieniewicach Piotrek, Roman i Wiesiek wywożą obornik, zmagają się przy tym z awarią rozrzutnika. Z kolei Gienek i Andrzej przygotowują się na nadchodzącą zimę. Muszą naciąć drewno na opał w swoim lesie, jednak problemem jest brak piły mechanicznej.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
Reklama
13:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Produkcja, która ukazuje zmagania rolnika w XXI wieku. Wraz z rozwojem technologii i innych dziedzin zmienia się sposób funkcjonowania ludzi związanych z uprawą ziemi i hodowlą zwierząt. Obecnie rolnicy muszą operować wiedzą z zakresu ekonomii, księgowości, biologii, mechaniki i weterynarii. Tłem opowieści o ich życiu i pracy będzie Podlasie, w którym dochodzi do zazębienia się ze sobą kultur. W obrębie tego regionu wiele osób to wyznawcy prawosławia. Przede wszystkim jest to jednak miejsce, w którym mieszkają wspaniali ludzie przywiązani do tradycji. Dokumentaliści starają się zaprezentować dwa oblicza wsi XXI wieku – zarówno w nowym, jak i starym wydaniu.

Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
Program TV na 11 czerwca 2020 (Czwartek)
08:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
12:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
13:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 2 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
13:55 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
14:50 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
15:40 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
16:30 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
17:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
18:10 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
18:55 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
12:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
13:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
14:10 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
14:50 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 1 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
15:45 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
16:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
17:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 4 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Reklama
18:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
19:05 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
19:50 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
20:45 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
14:30 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 14 czerwca 2020 (Niedziela)
03:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 3 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
04:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 4 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
05:10 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
11:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
12:30 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
16:50 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
03:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
04:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
05:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
Program TV na 21 czerwca 2020 (Niedziela)
03:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
04:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
05:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
11:35 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
12:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 1 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
03:30 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
04:20 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
05:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 1, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2019 / serial dokumentalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Rolnicy. Podlasie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Rolnicy. Podlasie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Rolnicy. Podlasie.

Poprzednie emisje Rolnicy. Podlasie


Emisja Rolnicy. Podlasie miała miejsce:

2020-05-31 20:00 Premiera Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
2020-05-31 19:15 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
2020-05-31 12:40 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
2020-05-31 11:45 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 5 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny
2020-05-29 13:25 Rolnicy. Podlasie, sez. 2, odc. 2 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 44min. / Polska / 2020 / serial dokumentalny

Rolnicy. Podlasie gdzie obejrzeć?


Rolnicy. Podlasie można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, Nowa TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry