Reklama

Gwiazdy lombardu godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Gwiazdy lombardu


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Gwiazdy lombardu będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-06-17
17:45 Trwa...  Gwiazdy lombardu - Daj tysiaka, sez. 19, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick się zastanawia, czy za rzadki banknot 1000-dolarowy zapłacić dziesięć razy więcej, niż wynosi jego wartość nominalna. Czy za pieniądze warto wyłożyć tyle pieniędzy?

/ 2016
18:10 Gwiazdy lombardu - Dzień Prezydentów, sez. 19, odc. 40 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W odcinku poświęconym Dniowi Prezydentów Rick koniecznie chce nabyć zdjęcie Abrahama Lincolna opatrzone jego autografem. Czy zainteresuje go model patentowy używanej niegdyś prasy do nakładania wzoru na amerykańską flagę?

/ 2017
Reklama
18:40 Gwiazdy lombardu - Kompletne wyposażenie, sez. 19, odc. 41 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na początek do lombardu trafia para pięknych XVIII-wiecznych pistoletów odtylcowych. Potem zjawia się klient oferujący przycisk do papieru wykonany przez uznanego artystę pracującego w szkle, Paula Stankarda.

/ 2017
20:00 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem do lombardu trafia pistolet kapiszonowy z lat 30. XIX wieku. Następnie Corey staje w obliczu poważnej transakcji, gdy klient przynosi do sklepu powieść "Drakula" Brama Stokera. Egzemplarz jest podpisany przez autora, więc właściciel książki podaje niebotyczną cenę wyjściową. Później Rick ma okazję kupić pierścień mistrzowski z rozgrywek futbolu amerykańskiego Orange Bowl z 1973 roku. Przekonamy się, czy trofeum dla najbardziej wartościowego gracza zmieni właściciela.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie programu czują się, jakby wypływali na wzburzone morze, gdy zgłasza się do nich człowiek, który ma na sprzedaż platformę w kształcie pirackiego statku. Pojazd został skonstruowany z myślą o wielkich ulicznych paradach. Następnie klientka lombardu przynosi kurtkę, która należała do pilota bombowca z czasów drugiej wojny światowej, oraz dziennik lotów. Wynika z niego, że lotnik brał udział w 29 misjach, z lądowaniem w Normandii włącznie. Później Rick i jego ojciec oglądają zabytkowy osiemnastowieczny wózek z pancerną skrzynią, w której podróżni chronili swój dobytek przed złodziejami.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
21:00 Gwiazdy lombardu - Różowe pociągi, sez. 20, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Przebojowy serial, który zabiera widzów do lombardu w Las Vegas, prowadzonego przez przedstawicieli trzypokoleniowej rodziny Harrisonów - dziadka Richarda, syna Ricka i wnuka Coreya.

/ 2018
22:00 Gwiazdy lombardu - Prezydencki rarytas, sez. 16, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia odręcznie napisany list Jamesa Monroe, jednego z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych. Czy Rick złoży rewolucyjną ofertę, czy też zagłosuje przeciw?

/ 2014
22:30 Gwiazdy lombardu - Szczęśliwy książę, sez. 16, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia pierwsze wydanie „Szczęśliwego księcia” Oscara Wilde'a. Czy Rick zdoła się oprzeć tej klasyce literatury, czy raczej ulegnie pokusie?

/ 2014
Reklama
23:00 Gwiazdy lombardu - Królewskie klimaty, sez. 16, odc. 19 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafiają dokumenty z czasów wojny o niepodległość podpisane przez króla Jerzego III. Czy wyjdzie z tego transakcja godna monarchy, czy raczej dworskie faux pas?

/ 2014
23:30 Gwiazdy lombardu - Wio, koniku!, sez. 16, odc. 20 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia podpisany album Red Hot Chili Peppers. Czy wyjdzie z tego „Higher Ground”, czy raczej „Give It Away”?

/ 2014
Program TV na 2019-06-18
00:50 Gwiazdy lombardu - Niklowane pistolety, sez. 18, odc. 47 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick ma okazję kupić rzadki plakat do pierwszego filmu Johna Wayne'a. Czy cena go nie przestraszy? Tymczasem Chum decyduje się na parę niklowanych pistoletów.

/ 2015
01:15 Gwiazdy lombardu - Diabeł odwiedził Vegas, sez. 19, odc. 32 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia składany rower z czasów II wojny światowej, który zaprojektowany był z myślą o spadochroniarzach. Corey musi zdecydować czy kupi stary niemiecki zegar.

/ 2017
01:35 Gwiazdy lombardu - Lombard Fiction, sez. 15, odc. 23 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Kurtka z filmu "Pulp Fiction" trafia do sklepu. Corey dostaje rękawice operowe podpisane przez legendę Hollywood Clarka Gable'a. Rick udaje się do domu Lonnie Hammargren, aby sprawdzić kolekcję unikatowych przedmiotów.

/ 2014
02:00 Gwiazdy lombardu - Księga Ricka, sez. 15, odc. 24 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W ręce chłopaków trafia element gitary używanej przez Kurta Cobaina. Rick odzyskuje wiarę, gdy zdobywa Księgę Mormona z 1842 roku, która wydaje się być najdroższą rzeczą w całym sklepie.

/ 2014
05:35 Gwiazdy lombardu - Daj tysiaka, sez. 19, odc. 1 Logo HISTORY
2016
10:15 Gwiazdy lombardu - Van Gogh i deskorolki, sez. 15, odc. 25 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W ręce Gwiazd Lombardu trafiają litografie uważane za dzieła Vincenta van Gogha. Tymczasem Corey i Chumlee przeżywają na nowo dzieciństwo, kiedy dostają kolekcję deskorolek.

/ 2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do lombardu w Las Vegas przychodzi mężczyzna, który ma na sprzedaż silnik z modelu Porsche Carrera 911. Część pochodzi ze złomu. Kolejny klient przynosi do sklepu dziewiętnastowieczny pistolet używany do pojedynków. Niestety, to jedynie połowa oryginalnego zestawu. Później Rick jest mocno podekscytowany, ponieważ ma okazję nabyć kapelusz, który należał kiedyś do lidera zespołu Lynyrd Skynyrd, Ronniego Van Zanta. Przekonamy się, czy Harrisonowi uda się kupić ten kawałek historii muzyki.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem do lombardu trafiają dwa niemieckie hełmy z czasów pierwszej wojny światowej – to tzw. pikielhauby, czyli skórzane nakrycia głowy zakończone charakterystycznym szpikulcem. Kolejny klient chce zastawić imponującą kolekcję ponad dwustu zabytkowych matchboksów. Samochodziki pochodzą z lat 50., 60 i 70. Oczekuje w zamian sporej kwoty, więc Harrisonowie muszą dobrze przekalkulować tę transakcję. Później w lombardzie zjawia się kobieta, która ma na sprzedaż złoty naszyjnik. Twierdzi, że dał go jej sam król rock and rolla, Elvis Presley.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:45 Gwiazdy lombardu - Źle to wróży, sez. 15, odc. 26 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Corey i Chumlee przestają paplać jak najęci, bo oto na sklepowej ladzie ląduje kolekcja lalek Mr T. Rick znajduje w ciasteczku niefortunną wróżbę. Czy jeśli sięgnie po następne, cokolwiek zmieni? Może szczęście opuściło go już na dobre?

/ 2014
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Posągowy O.J., sez. 19, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Raper Flavor Flav przynosi do lombardu posąg O.J. Simpsona, za który chce sześciocyfrowej kwoty, ale czy rzeźba jest tego warta?

/ 2016
15:50 Gwiazdy lombardu - Kamień filozoficzny, sez. 19, odc. 33 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Stara księga rzekomo zawiera tajemnicę kamienia filozoficznego. Czy Rick i Chum dadzą się skusić perspektywą zamiany metalu w złoto i kupią niezwykłe dzieło? Kto okaże się największym fanem Randy'ego Savage'a, znanego jako "Macho Man"?

/ 2017
16:15 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Rick ma okazję nabyć lunetę, która według jej właściciela pochodzi z wyposażenia okrętu z czasów drugiej wojny światowej. Z kolei Corey zastanawia się nad kupnem wykończonego na zamówienie motocykla Harley Road King z 1996 roku. Pojazd ma jednak poważną wadę – są na nim wymalowane kiczowate różowe płomienie. W lombardzie zjawia się mężczyzna, który chce sprzedać noże przemycone przez jego dziadka podczas drugiej wojny światowej.

Czas trwania: 20min. / USA / 2009 / reality show
16:40 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Do lombardu zgłasza się osoba, która chce sprzedać afisz teatralny z przedstawienia, podczas którego został zamordowany Abraham Lincoln. Trzeba jednak sprawdzić autentyczność plakatu. Corey i Chumlee spotykają się także z mężczyzną, który sprzedaje im dwie włócznie. Dziadek podejrzewa, że nowe nabytki mogą być bardzo cenne. Na zakończenie Rick podejmuje ryzykowną decyzję i kupuje elegancki zegarek.

Czas trwania: 20min. / USA / 2009 / reality show
17:45 Gwiazdy lombardu - La La Land, sez. 19, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick jedzie do Los Angeles na duże zakupy do lombardu. Na początek ogląda największą kolekcję rekwizytów z filmu „Charlie i fabryka czekolady”.

/ 2016
18:40 Gwiazdy lombardu - Trudna decyzja, sez. 19, odc. 43 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick ogląda Ferrari 308 z 1984 roku licząc, że nim odjedzie. Czy tak się stanie, czy wysoka cena, jakiej zażąda sprzedający ostudzi jego zapał? Corey zamienia się w słuch, kiedy klient przynosi odtwarzacz muzyki z lat 30. obsługiwany przez telefon.

/ 2017
20:00 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wśród przedmiotów, które w dzisiejszym odcinku wyceniają bohaterowie programu, jest kij golfowy. Miał on należeć do słynnego aktora i piosenkarza Deana Martina, który wylansował takie przeboje jak "Memories Are Made of This", "That's Amore" czy "Everybody Loves Somebody". Do lombardu trafia też zabytkowy indian 741 – motocykl z 1941 roku. Corey i Chumlee są pod wrażeniem jubileuszowego plakatu Królika Bugsa z autografami Mela Blanca, który podkładał głos pod tę i inne znane postaci z kreskówek, oraz Friza Frelenga, jednego z twórców "Zwariowanych melodii".

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku do lombardu trafia mechanizm, który bohaterowie programu biorą za celownik bombowy z czasów drugiej wojny światowej. Okazuje się jednak, że to inna część samolotu z tamtego okresu. Następnie Corey i dziadek oglądają telegraf drukujący ceny akcji. Maszyna pochodzi z lat 30. XX wieku. Później ochroniarz Antwaun deklaruje, że chciałby dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w lombardzie. Chumlee zgadza się uczyć go fachu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
23:00 Gwiazdy lombardu - Same dinozaury, sez. 14, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia karabin Henry'ego z XIX wieku. Czy Rick przeprowadzi transakcję w wystrzałowym stylu, czy tym razem sobie odpuści?

/ 2014
23:30 Gwiazdy lombardu - Jak rozbić bank, sez. 14, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W ręce właścicieli lombardu trafia para zniszczonych tenisówek legendy ligi NBA, Juliusa Ervinga o przydomku Dr J.

/ 2014
Program TV na 2019-06-19
05:15 Gwiazdy lombardu - La La Land, sez. 19, odc. 3 Logo HISTORY
2016
10:15 Gwiazdy lombardu - Gitara gra, sez. 15, odc. 27 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia gitara należąca do legendarnego muzyka Stephena Stillsa. Corey stara się nie zdekoncentrować, oglądając XIX-wieczny aparat fotograficzny dla detektywa.

/ 2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:45 Gwiazdy lombardu - Zaklęty w sokoła, sez. 15, odc. 28 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Tym razem do lombardu trafia zmumifikowany sokół. Rick i Chumlee proszą o czas, bo muszą się zastanowić nad piłką z autografami Harlem Globetrotters z 1978 r.

/ 2014
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Zaprzyjaźniony lombard, sez. 19, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick i Chumlee jadą na Florydę, by obejrzeć w pełni wyposażony jacht Rybovich z 1964 roku. Podczas tego pobytu Rick odwiedza swoją przyjaciółkę Lisę, która także prowadzi lombard i ma okazję rozkręcić interes.

/ 2016
15:50 Gwiazdy lombardu - Nie daj się zrobić w balona, sez. 19, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Czy Ricka rozboli głowa z powodu eksperta, który ma oszacować wartość napełniacza balonów? Później Chum próbuje używać starodawnego kałamarza, a Corey decyduje się na zakup zabytkowej włóczni.

/ 2016
16:10 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie programu mają okazję kupić superszybką motorówkę, która wymaga generalnego remontu. Następnie Corey rozmawia z mężczyzną, który chce sprzedać jedno z pierwszych urządzeń do zapisu i odtwarzania dźwięku – pochodzący z 1901 roku zabytkowy fonograf marki Edison. Zanim jednak dojdzie do transakcji, urządzenie sprawdza dziadek Harrison. Później klient oferuje Rickowi kilka pomalowanych na czarno kawałków demonicznych figurek wykonanych ze złota. Chumlee ma załatwić prostą sprawę, ale znika na niepokojąco długi czas.

Czas trwania: 20min. / USA / 2009 / reality show
16:40 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie programu mają okazję nabyć niezwykle rzadki miniaturowy motocykl amerykańskiej marki Indian. Przed sfinalizowaniem transakcji sprawdzają autentyczność pojazdu, który według właściciela pochodzi z lat 70. XX wieku. Następnie dziadek i Rick zastanawiają się nad kupnem dzwonu okrętowego, który miał zostać wydobyty z siedemnastowiecznego wraku. Kolejny klient chce sprzedać zabytkowe koło ruletki z pierwszej dekady XX wieku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2009 / reality show
18:10 Gwiazdy lombardu - Rockandrollowa kolekcja, sez. 19, odc. 44 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Oferowana przez klienta kolekcja winylowych płyt Led Zeppelin to muzyka dla uszu Ricka i Chuma, ale czy mężczyźni dobiją targu? Baza z rozgrywek baseballowych World Series 2016 jest wyjątkowo zniszczona. Czy okaże się to wadą, czy zaletą?

/ 2017
18:40 Gwiazdy lombardu - Muzyczny skarb, sez. 19, odc. 45 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick i Chum oglądają dziecięcy pas z gadżetami należący do ekwipunku Batmana. Czy zabawka z lat 60. zauroczy mężczyzn na tyle, by ją kupić? Wspaniała gitara elektryczna marki Mosrite budzi zachwyt, ale czy negocjacje Coreya zakończą się pomyślnie?

/ 2017
20:00 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem w lombardzie w stolicy hazardu pojawia się klient z dziewiętnastowiecznym profesjonalnym zestawem krupierskim. W jego skład wchodzą również nóż i pistolet – przydatne w razie, gdyby sytuacja przy stole wymknęła się spod kontroli. Następnie Chumlee ma okazję kupić lalkę wzorowaną na postaci jego ulubionego rapera, Snoop Dogga. Po godzinach na zapleczu odbywa się mały turniej pokerowy. Przekonamy się, czy dziadkowi uda się ograć pozostałych.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do lombardu Harrisonów klient przynosi zabytkowy bęben z czasów wojny secesyjnej. Następnie Rick i Corey mają okazję kupić strój członka Royal Riders – jednego z pierwszych amerykańskich klubów motocyklowych. Zobaczymy, jak będą przebiegały negocjacje cenowe. Ochroniarz Antwaun musi wziąć kilka dni wolnego. Chumlee deklaruje się, że zastąpi go na czas urlopu. Przekonamy się, czy Rick zaryzykuje i zgodzi się na propozycję Austina.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
23:00 Gwiazdy lombardu - Łowienie w mętnej wodzie, sez. 14, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia kieszonkowy zestaw wędkarza. Rick chce przekonać Coreya i Chumlee'a, że łowienie ryb może być przyjemnym hobby. Czy chłopaki połkną bakcyla, czy raz na zawsze dadzą sobie spokój?

/ 2014
23:30 Gwiazdy lombardu - Szkoła życia, sez. 14, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia pierwsze wydanie utworu Marka Twaina pod tytułem "Jankes na dworze króla Artura". Ekipa jedzie na wycieczkę do posiadłości Michaela Jacksona Neverland, a w sklepie pojawia się animowany film o Piotrusiu Panu z 1953 roku.

/ 2014
Program TV na 2019-06-20
02:20 Gwiazdy lombardu - Łowienie w mętnej wodzie, sez. 14, odc. 9 Logo HISTORY
2014
02:45 Gwiazdy lombardu - Szkoła życia, sez. 14, odc. 10 Logo HISTORY
2014
10:15 Gwiazdy lombardu - W jedności siła, sez. 15, odc. 29 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick i Corey ścigają się, aby sprawdzić rower BSA z czasów II wojny światowej. Rick i Chumlee niespodziewanie zauważają parę prototypowych trampki Roberto Clemente. Rick i Starzec tracą swoje miejsce, kiedy wchodzą w zakład z Corey'em i Chumleem.

/ 2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:45 Gwiazdy lombardu - Wielka ucieczka, sez. 15, odc. 30 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W tym odcinku do sklepu trafia list z czasów I wojny światowej pilota myśliwca Eddie'go Rickenbackera. W ręce Corey'a wpada krótka laseczka oficerska z 1865 roku.

/ 2014
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Deklaracja fajności, sez. 19, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W magazynie pojawia się karabinek z czasów wojny secesyjnej. Nieco później dołącza do niego klasyczna deskorolka. Czy Chum odjedzie na niej w stronę słońca? A może zaliczy bolesny upadek, nie dostając za nią ani centa.

/ 2017
15:50 Gwiazdy lombardu - Fortuna z pogranicza, sez. 19, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Zagraj na gitarze wraz z gwiazdami lombardu na gitarze Gibsona, która trafiła do magazynu. Pojawiły się w nim również: list od pioniera Ezry Meekera, zestaw monet ze szlaku oregońskiego, wiktoriańska szkatułka i kości z Ustawy Stemplowej z 1765 roku.

/ 2017
16:10 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 13 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem Harrisonowie mają do czynienia z jednym z najdroższych przedmiotów, jakie kiedykolwiek trafiły do ich lombardu – zatopionego skarbu dynastii Tadż Mahal. Stają przed szansą kupna srebrnych rupii z 1702 roku, wydobytych w 1961 roku z wraku spoczywającego u wybrzeży Sri Lanki. Kolejny klient chce sprzedać Rickowi pochodzącą z 1948 roku przenośną maszynę do terapii elektrowstrząsowej. Następnie Harrison zastanawia się nad kupnem samochodu terenowego – yamahy rhino z napędem na cztery koła.

Czas trwania: 19min. / USA / 2009 / reality show
16:35 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 2, odc. 14 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie programu mają okazję kupić wyjątkowo cenioną przez zbieraczy broń – osiemnastowieczną dubeltówkę z wygrawerowanym złotem tajemniczym napisem. Corey i Chumlee spotykają się z klientem, który chce sprzedać kolekcję automatów sprzedających cukierki. Maszyny pochodzą z lat 60. i 70. XX wieku. Pewna kobieta próbuje sprzedać Rickowi rzadką monetę ćwierćdolarową z 1932 roku. Harrison ma jednak wątpliwości co do autentyczności przedmiotu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2009 / reality show
18:10 Gwiazdy lombardu - Wybuchowy towar, sez. 19, odc. 46 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia rekwizyt z "Powrotu do przyszłości II". Historyczny pojemnik na proch używany przez brytyjską marynarkę wojenną wydaje się atrakcyjny, ale czy jego wartość też jest taka?

/ 2017
18:40 Gwiazdy lombardu - Wielkie bum, sez. 9, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Gwiazdy lombardu chcą kupić oryginalny program z pierwszych mistrzostw NFL. Później Rick ogląda wybuchową paczkę 10-dolarowych banknotów.

/ 2011
20:00 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W halloweenowym odcinku programu w lombardzie w Las Vegas pojawia się dziewiętnastowieczny zestaw do zabijania wampirów. W komplecie znajduje się broń i srebrne kule. Następnie do sklepu przychodzi para, która ma na sprzedaż specjalny sprzęt używany do badań zjawisk paranormalnych, między innymi magnetofony i kamery służące do nagrywania duchów. Później Rick urządza dla pracowników lombardu konkurs na najlepsze halloweenowe przebranie.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu mają okazję kupić odrzutowy samolot szkoleniowy L-39 Albatros produkcji czechosłowackiej. W czasach zimnej wojny na tym modelu szkolili się piloci ze Związku Radzieckiego, Czechosłowacji i innych krajów Układu Warszawskiego. Następnie do lombardu trafiają kij i rękawica z autografem słynnego bejsbolisty Babe'a Rutha. Później Rick i jego ojciec oglądają zestaw zabytkowych dziewiętnastowiecznych bombek.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
23:00 Gwiazdy lombardu - Córeczka tatusia, sez. 14, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia dzieło Keitha Haringa, znanego przedstawiciela street art. Później w sklepie pojawia się narzędzie z okresu wojny secesyjnej i Chumlee dostaje wezwanie na pierwszą linię frontu.

/ 2014
23:30 Gwiazdy lombardu - Tama i sztama, sez. 14, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick targuje się o pudełko cygar, należące niegdyś do Kennedy’ego. Później do lombardu trafia fotografia generała Custera z czasów wojny secesyjnej.

/ 2014
Program TV na 2019-06-21
02:20 Gwiazdy lombardu - Córeczka tatusia, sez. 14, odc. 11 Logo HISTORY
2014
02:45 Gwiazdy lombardu - Tama i sztama, sez. 14, odc. 12 Logo HISTORY
2014
05:15 Gwiazdy lombardu - Wybuchowy towar, sez. 19, odc. 46 Logo HISTORY
2017
10:15 Gwiazdy lombardu - Gorączka Chuma, sez. 15, odc. 31 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Gwiazdy Lombardu zdobywają dwa starodawne telefony. Czy Corey samodzielnie sfinalizuje transakcję, czy też będzie musiał wezwać pomoc? W ręce Ricka wpada rzadkie porcelanowe naczynie wykonane w czasach dynastii Ch'ien-lung.

/ 2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:45 Gwiazdy lombardu - Irytujący Rick, sez. 15, odc. 32 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Zaszalej z Gwiazdami Lombardu! Do sklepu trafia gitara Gibson Les Paul z 1969 roku. Chum próbuje zdobyć plecak Los Angeles Lakers podpisany przez członków zespołu w 2004 roku. Corey wytyka Rickowi jego najbardziej irytujące przyzwyczajenia.

/ 2014
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Poke-lombard, sez. 19, odc. 8 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Szykujcie się na wielkie polowanie na Pokemony, których kolekcja trafiła do lombardu. Czy Rick zdoła je sprzedać, czy poniesie sromotną porażkę? W magazynie pojawia się również zegarek z zapalniczką Dunhilla z 1926 roku.

/ 2017
15:50 Gwiazdy lombardu - Więcej trawy, sez. 19, odc. 9 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W ręce Ricka trafia kapelusz noszony przez Prince’a w 1999 roku. Później pojawia się okazja do zakupu egipskiego pierścienia ze skarabeuszem oraz sadzarki do trawy w kształcie głowy z czasów II wojny światowej.

/ 2017
16:10 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 1 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie mają okazję kupić klucz z XVI lub XVII wieku, który nie tylko otwiera drzwi, ale również... strzela. Następnie Corey i Chum spotykają zbieracza śmieci, który przychodzi z naturalnej wielkości figurką postaci z serialu "Power Rangers". Tymczasem Rick ma okazję kupić trofeum przedstawiające Jeffa Gordona, jednego z pięciu najlepszych kierowców NASCAR.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
16:40 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 2 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie programu mają okazję nabyć klasyczny fliper z 1973 roku. Automat wymaga jednak generalnego remontu. Corey i Chumlee rozmawiają z mężczyzną, który chce zastawić segwaya. Pewna kobieta próbuje sprzedać Rickowi złotą dwudziestodolarówkę Double Eagle z 1924 roku. Ta moneta zaprojektowana przez amerykańskiego przez amerykańskiego rzeźbiarza Augustusa Saint-Gaudensa jest uważana za najpiękniejszą, jaką wyprodukowano w Stanach Zjednoczonych.

Czas trwania: 19min. / USA / 2010 / reality show
18:10 Gwiazdy lombardu - Historyczna broń, sez. 20, odc. 1 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick jedzie na wschód, by przetestować rzadko spotykaną XVIII-wieczną broń. Corey ma okazję kupić debiutancką kartę Mickey'a Mantle'a. Alex, ekspert od militariów, przygotowuje coś specjalnego dla Ricka.

/ 2018
18:25 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku klient przynosi do lombardu flagę, pochodzącą z misji Apollo 16 na Księżyc, z autografami załogi: Johna W. Younga, Thomasa Mattingly'ego II i Charlesa M. Duke'a Jr. Następnie Rick ogląda wyjątkowy muszkiet z czasów wojny secesyjnej. Sprzedający twierdzi, że wygrał broń w pokera. Później Corey i Chumlee rozmawiają z mężczyzną, który chce spieniężyć kolekcję przypinek NFL z pierwszych dwudziestu finałowych meczów Super Bowl.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:45 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem bohaterowie mają okazję kupić słynny strój założyciela KFC, Harlanda Davida Sandersa, którego twarz znamy z logo firmy. Następnie do lombardu przychodzi mężczyzna z historycznym dokumentem podpisanym przez Grovera Clevelanda – jedynego prezydenta Stanów Zjednoczonych, który sprawował urząd w ciągu dwóch nienastępujących po sobie kadencji. Później Corey i Chumlee testują starą grę zręcznościową, która mierzy siłę ciosu gracza.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / reality show
19:00 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku do lombardu trafia ogromna liczba zarchiwizowanych programów i filmów z udziałem Sammy'ego Davisa Jr., słynnego amerykańskiego muzyka i aktora. W kolekcji znajdują się również kasety magnetofonowe z prywatnymi nagraniami artysty. Następnie Rick ogląda osiemnastowieczne miniaturowe działo z brązu. Jest zaintrygowany tajemniczym przedmiotem. Później Corey i Chumlee mają okazję kupić dwa nieużywane rowery Schwinn Phantom z 1950 roku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
19:25 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku Harrisonowie mają okazję nabyć wyjątkowe świadectwo politycznej historii Ameryki – kolekcję prywatnych listów braci Kennedych: Johna, Roberta i Edwarda do ciotki sprzedającego. Powstały one, gdy ich autorzy byli u szczytu władzy. Rick i Chumlee odwiedzają mężczyznę, który ma nadzieję spieniężyć olbrzymią kolekcję oryginalnych zabawek z kultowej w latach 80. XX wieku serii Transformers. Dziadek z kolei ogląda zabytkowe telefony tarczowe z postacią Myszki Miki.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:00 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku wśród wycenianych przedmiotów jest nadzwyczaj rzadka jednocentówka z 1776 roku, wykonana przez bohatera wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych, słynnego złotnika Paula Revere. Sprzedający twierdzi, że oprócz jego monety na świecie jest tylko jeszcze jedna taka. Rick ma okazję kupić granat ręczny z czasów drugiej wojny światowej. Przekonamy się, czy dokona wybuchowej transakcji. Później on i Corey rozmawiają z mężczyzną, który chce sprzedać oferujący pokazy erotyczne automat z lat 50. XX wieku.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Do lombardu przychodzi klient z zestawem dziewiętnastowiecznych broni dwulufowych, w tym dubeltówką i ręcznie zdobionym pistoletem. Następnie Rick i Chumlee oglądają poszukiwaną przez kolekcjonerów butelkę szampana Dom Pérignon z 1921 – pierwszego roku produkcji tego cennego trunku. W sklepie pojawia się także mężczyzna z kolekcją mówiących lalek, wzorowanych na Freddym Kruegerze. Są one podpisane przez Roberta Englunda, który grał tę postać w serii horrorów "Koszmar z ulicy Wiązów".

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:55 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Na widok zabytkowego przybornika profesjonalnego szulera pracownicy lombardu mają wrażenie, jakby przenieśli się w czasie. Następnie Rick i Corey przyglądają się trzem banknotom ze specjalnej amerykańskiej serii z 1896 roku. Przekonamy się, jak cenne są te egzemplarze kolekcjonerskie. Później w sklepie zjawia się mężczyzna, który ma nadzieję sprzedać pochodzący z lat 50. ubiegłego wieku licznik Geigera. Wśród wycenianych w tym odcinku przedmiotów jest też hulajnoga.

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / reality show
21:15 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem pracownicy lombardu oglądają między innymi klasycznego buicka skylarka z 1969 roku. Przekonamy się, czy bohaterowie programu zdecydują się odkupić i odremontować auto. Następnie Chumlee i dziadek zastanawiają się nad nabyciem biurka polowego z czasów wojny secesyjnej. W komplecie z tym przenośnym meblem są również dokumenty konfederatów. Później Rick wycenia makabryczny przedmiot – ludzką głowę spreparowaną przez amazońskich Indian.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
23:00 Gwiazdy lombardu - Na Księżyc, sez. 9, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Gwiazdy lombardu oglądają limuzynę będącą niegdyś własnością Jackiego Gleasona, piłkę podpisaną przez zdobywców Super Bowl oraz pamiątkową tablicę z Mount Rushmore.

/ 2011
23:30 Gwiazdy lombardu - Jak skała, sez. 9, odc. 4 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Czy chłopcy złożą ofertę na rzadki egzemplarz chevroleta pickupa z 1955 r., który zajechał przed lombard? Później Rick i Stary oglądają telefon admirała z okrętu amerykańskiej marynarki wojennej.

/ 2011
Program TV na 2019-06-22
02:20 Gwiazdy lombardu - Na Księżyc, sez. 9, odc. 3 Logo HISTORY
2011
02:45 Gwiazdy lombardu - Jak skała, sez. 9, odc. 4 Logo HISTORY
2011
13:25 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 6 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
13:45 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 7 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:05 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:25 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 9 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Pod ciśnieniem, sez. 18, odc. 36 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Czy miernik ciśnienia wody Rolexa sprawi, że Corey poświęci mu czas, czy raczej pozwoli odpłynąć tej okazji? Później do lombardu trafia lalka Buddy Lee z lat 50. Czy Rick dobije targu, czy raczej uzna, że to zbyt dziecinne?

/ 2014
15:50 Gwiazdy lombardu - Na odlew, sez. 18, odc. 37 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia oryginalny colt z XIX wieku. Czy Rick załaduje broń, czy raczej podniesie ręce do góry? Później pojawia się odlew twarzy Abrahama Lincolna. Czy Rick przypieczętuje umowę, czy raczej rozleci się ona na kawałki?

/ 2014
17:10 Gwiazdy lombardu - Miłośnicy komiksów, sez. 16, odc. 33 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafiają dwa oryginalne pierwsze komiksy z serii „Avengers” i „Giant Size X-Men”. Czy Rick rzuci się na te cenne trofea, czy raczej wejdzie w rolę złoczyńcy?

/ 2014
17:40 Gwiazdy lombardu - Za kółkiem, sez. 16, odc. 34 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia karta z bejsbolistą Babe Ruthem z 1923 r., zachowana w idealnym stanie. Czy Rick zaliczy celne uderzenie i zdobędzie ten rarytas, czy może z pustymi rękoma wyląduje w szatni?

/ 2014
18:05 Gwiazdy lombardu - Gotowy do strzału, sez. 16, odc. 35 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia pistolet skałkowy z 1763 r. Czy Corey wytoczy armaty, czy raczej odstąpi od pojedynku?

/ 2014
18:35 Gwiazdy lombardu - Jedi w lombardzie, sez. 16, odc. 36 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Chłopcy oglądają oryginalny zarys scenariusza „Gwiezdnych wojen” podpisany przez George'a Lucasa. Czy Rick i Chum wygrają wojnę o ten absolutny rarytas kolekcjonerski, czy może tym razem moc nie będzie z nimi?

/ 2014
19:05 Gwiazdy lombardu - Ale spodnie, sez. 9, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Gwiazdy lombardu odlatują wysoko wraz z fragmentem najszybszego samolotu na świecie, SR-71 Blackbird. Później klient przynosi parę wiekowych olbrzymich dżinsów Levis.

/ 2011
19:35 Gwiazdy lombardu - Palec na spuście, sez. 9, odc. 6 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Czy gwiazdy lombardu zdecydują się na rzadką strzelbę Stevens o trzech spustach? Później Corey i Rick oglądają kamerę filmową używaną w czasie II wojny światowej przez amerykańskie wojsko.

/ 2011
Program TV na 2019-06-23
06:00 Gwiazdy lombardu - System Chuma, sez. 15, odc. 34 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia laska, która ponoć należała kiedyś do samego Ulyssesa S. Granta. Corey i Chum przeglądają kolekcję starych naklejek na deskorolki. Chumlee próbuje udowodnić Rickowi, że jest mistrzem wielozadaniowości.

/ 2014
06:20 Gwiazdy lombardu - Błazenada, sez. 15, odc. 35 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia gitara Gene’a Autry’ego. Rick zaczyna błaznować na widok portretu Reda Skeltona. Kiedy Chum postanawia sprzedać swoją kolekcję butów, Rick wpada na inny pomysł.

/ 2014
09:20 Gwiazdy lombardu - Trudna decyzja, sez. 19, odc. 43 Logo HISTORY
2017
09:50 Gwiazdy lombardu - Rockandrollowa kolekcja, sez. 19, odc. 44 Logo HISTORY
2017
12:05 Gwiazdy lombardu - Różowe pociągi, sez. 20, odc. 6 Logo HISTORY
2018
13:25 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
13:45 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:05 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:25 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
Program TV na 2019-06-24
07:00 Gwiazdy lombardu - Łowca nagród Bubba Fett, sez. 1, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Victorowi trafia się magazyn wart 25 razy więcej niż kwota, za jaką go kupił. Ricky i Bubba również mają szczęście, kupują bowiem magazyn pełen rekwizytów SF.

10:15 Gwiazdy lombardu - Telefony w mojej głowie, sez. 15, odc. 33 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do sklepu trafia amfibia 770 z 1964 roku. Corey i Chum zdobywają pamiątkę Krajowego Stowarzyszenia Mistrzostww Bowlinguz 1939 roku. Rick zakłada się, że Corey i Chum nie wytrzymają nawet jednego dnia bez swoich telefonów komórkowych.

/ 2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:45 Gwiazdy lombardu - System Chuma, sez. 15, odc. 34 Logo HISTORY
2014
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Samuraj w lombardzie, sez. 19, odc. 10 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Co się stanie, gdy Chum zdecyduje się na trzy miecze japońskich samurajów? Później Corey rozważa zakup osiołka-zabawki, a Rick ogląda brytyjski plakat propagandowy z czasów I wojny światowej.

/ 2017
15:50 Gwiazdy lombardu - Kultowe winyle, sez. 19, odc. 36 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Chum odlatuje na widok kolekcji winylowych płyt Beatlesów. Czy dogada się ze sprzedającym? Rick i Chum liczą na pomyślne zakończenie transakcji dotyczącej figurki księżniczki Lei, z autografem niedawno zmarłej Carrie Fisher.

/ 2017
16:10 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 3 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie programu chcą kupić siodło, które prawdopodobnie było używane przez Kevina Costnera w filmie "Tańczący z wilkami". Następnie Rick ogląda winchestera z początku XIX wieku – jeden z z pierwszych karabinów wielostrzałowych w historii. Tymczasem Corey spotyka człowieka, który chce sprzedać swój zestaw do tatuażu.

Czas trwania: 19min. / USA / 2010 / reality show
16:40 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 4 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie rozważają zakup helikoptera. Dziadek nie jest jednak pewien, czy ta inwestycja im się opłaci. Następnie Rick może nabyć kupon na loterię z podpisem samego George'a Washingtona. Tymczasem Corey ma okazję kupić pięć klasycznych, zachowanych w idealnym stanie kart baseballowych z wizerunkiem Pete'a Rose'a.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
17:45 Gwiazdy lombardu - Na stos, sez. 19, odc. 11 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia XVIII-wieczny „Proces czarownic”. Czy zdziała cuda, czy raczej okaże się przekleństwem? Później na ladzie pojawia się drążek samolotu z XX wieku, a chłopcy oglądają odrestaurowany samochód ze „Świata Wayne'a”.

/ 2017
18:10 Gwiazdy lombardu - Trofeum Triple Crown, sez. 20, odc. 2 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Corey bardzo chce sfinalizować transakcję zakupu Triple Crown Trophy - nagrody przyznawanej zwycięzcy prestiżowych wyścigów konnych. Ekipa lombardu kontaktuje się z kolekcjonerem antyków, Rickiem Dalem, by ocalić pamiątkę z Coney Island.

/ 2018
20:00 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku klient przynosi do lombardu podobiznę prezydenta Abrahama Lincolna z jego podpisem. Rick ma jednak pewne wątpliwości co do autentyczności autografu. Następnie bohaterowie programu wyceniają armatę z przełomu XIX i XX wieku, której używano do salw honorowych na cześć weteranów wojny secesyjnej. Później Corey i jego dziadek oglądają sfatygowaną mandolinę z lat czterdziestych ubiegłego wieku. Przekonamy się, czy zdecydują się kupić instrument.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie programu są bardzo podekscytowani, gdy w progach sklepu staje klient z pierścieniem Super Bowl z 2004 roku, który należał do gracza New England Patriots. Później w lombardzie pojawia się mężczyzna z pamiętnikiem swojego przodka, w którym opisano wspomnienia z wielu bitew z czasów wojny secesyjnej. Niestety charakter pisma autora prawie uniemożliwia odczytanie zapisków. Na koniec Rick rozważa zakup plakatu z filmu "Bullitt" z podpisami: Steve'a McQueena, Roberta Duvalla i Jacqueline Bisset.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
21:00 Gwiazdy lombardu - Bransoleta buntownika, sez. 20, odc. 7 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Corey i Chumlee dają czadu za sprawą osobistych pamiątek legendarnego frontmana AC/DC Angusa Younga. Do lombardu trafia spersonalizowana bransoleta hollywoodzkiego buntownika, Jamesa Deana. Rick jedzie na wschód tropem skarbu z II wojny światowej.

/ 2018
23:00 Gwiazdy lombardu - Niezdrowe żarcie, sez. 16, odc. 21 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Chłopcy oglądają piłkę bejsbolową jakoby z podpisami mistrzów z 1959 r. – drużyny Dodgersów. Czy Corey celnie trafi, czy może fatalnie przestrzeli?

/ 2014
23:30 Gwiazdy lombardu - Dolar Morgana, sez. 16, odc. 22 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia fliper Line Drive. Czy Corey nabije wysoki wynik, czy raczej ta gra szybko się skończy?

/ 2014
Program TV na 2019-06-25
00:50 Gwiazdy lombardu - Samuraj w lombardzie, sez. 19, odc. 10 Logo HISTORY
2017
01:15 Gwiazdy lombardu - Kultowe winyle, sez. 19, odc. 36 Logo HISTORY
2017
01:35 Gwiazdy lombardu - Telefony w mojej głowie, sez. 15, odc. 33 Logo HISTORY
2014
02:00 Gwiazdy lombardu - System Chuma, sez. 15, odc. 34 Logo HISTORY
2014
04:10 Gwiazdy lombardu - Łowca nagród Bubba Fett, sez. 1, odc. 10 Logo HISTORY
05:35 Gwiazdy lombardu - Na stos, sez. 19, odc. 11 Logo HISTORY
2017
10:15 Gwiazdy lombardu - Błazenada, sez. 15, odc. 35 Logo HISTORY
2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 13 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:45 Gwiazdy lombardu - Na torze wyścigowym, sez. 15, odc. 36 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia książka „The Big Bonanza”. Rick przenosi góry, gdy pojawia się klient z zabytkowymi drzwiami z Tybetu. Corey dostaje mandat i chłopcy postanawiają sprawdzić na torze wyścigowym, który z nich jest lepszym kierowcą.

/ 2014
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 14 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 15 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Autograf obywatela, sez. 19, odc. 12 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick ogląda jedną z pierwszych lalek Barbie w historii, odwiedzając swoją przyjaciółkę Marie Osmond za kulisami jej arcypopularnego programu w Las Vegas. Później do lombardu trafia fotos z „Obywatela Kane’a” z autografem Orsona Wellesa.

/ 2017
15:50 Gwiazdy lombardu - Mała wielka moneta, sez. 19, odc. 37 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Wydaje się, że zakup pierwszej amerykańskiej monety to dla Ricka pewna transakcja, ale będzie musiał zweryfikować swój pogląd. Ozdobna figurka z maski austriackiego automobilu wygląda atrakcyjnie, ale czy Rick złoży ofertę?

/ 2017
16:10 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 5 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem bohaterowie programu zastanawiają się nad kupnem zabytkowej łyżki, zrobionej przez Paula Revere'a – amerykańskiego złotnika i uczestnika walk o niepodległość Stanów Zjednoczonych. Następnie senior rodu ogląda ręcznie zrobiony zegar z kukułką z XIX wieku. Klient chce sprzedać tajemniczy zabytkowy łuk. Przekonamy się, czy Rick będzie zainteresowany. Do lombardu trafia też zabytkowy dziewiętnastowieczny termometr z trzema skalami.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
16:40 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 6 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Corey ma okazję kupić wyjątkowo rzadki belgijski motocykl marki Sarolea z 1942 roku. Rick nie jest jednak pewien, czy ta transakcja im się opłaci. Bohaterowie programu dostają też propozycję zakupu miecza z czasów wojny secesyjnej, który prawdopodobnie należał do oficera konfederacji. Rick podejmuje negocjacje. Tymczasem w lombardzie pojawia się kobieta, która przynosi żeliwne kasety na tusz z 1800 roku.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
17:45 Gwiazdy lombardu - Dolary i kosze, sez. 19, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick ogląda koszulkę z podpisem samego Kobe Bryanta. Później rozważa zakup zabytkowej broni, a Corey pod wpływem impulsu kupuje swoją ulubioną książką, co może skutkować wyjazdem z Las Vegas.

/ 2017
18:10 Gwiazdy lombardu - Broń na nieumarłych, sez. 20, odc. 3 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Ekipa lombardu rozważa zakup oryginalnego XIX-wiecznego zestawu do obrony przed wampirami. Rick ma szansę zdobycia dzieła jednego z najbardziej znanych malarzy amerykańskich, Jamesa Whistlera. Ogląda też rekwizyt z filmu GoldenEye o Jamesie Bondzie.

/ 2018
20:00 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem do lombardu Harrisonów trafia kolekcja niepublikowanych wcześniej fotografii Jimiego Hendriksa. Przekonamy się, czy Rickowi uda się kupić zbiór zdjęć wykonanych przez osobistego fotografa muzyka. Następnie bohaterowie programu oglądają samochód typu buggy. Później mają wrażenie déja vu, gdy pojawia się kolejny klient z bardzo podobnym gazikiem. Później Chumlee i dziadek wyceniają rzadki dziewiętnastowieczny przedmiot używany w eleganckich restauracjach do obróbki drobiu.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem bohaterowie programu niespodziewanie dla nich samych zyskują dostęp do ściśle tajnych informacji. Do lombardu trafia bowiem kolekcja przedmiotów, które należały do byłego prokuratora generalnego Jamesa Howarda McGratha. Wśród nich są fałszywe pieniądze, listy od Edgara Hoovera i legitymacja Secret Service. Następnie Rick i Chumlee oglądają wojskowego dżipa M422 Mighty Mite z lat 60. XX wieku. Później dziadek podziwia urządzenie z lat 70., które miało pomagać w typowaniu zwycięzcy wyścigów konnych.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
23:00 Gwiazdy lombardu - Co z tym Dalim?, sez. 14, odc. 13 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia jedna z ilustracji do "Boskiej komedii" Dantego, które wykonał Salvador Dali. Czy to dzieło sztuki zrobi wrażenie na Ricku, czy tym razem da sobie spokój z taką transakcją?

/ 2014
23:30 Gwiazdy lombardu - Kto się śmieje ostatni, sez. 14, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): W lombardzie Pawn Stars Rick i Corey uważnie przeglądają ogromną kolekcję zabawek z serii Diukowie Hazzardu. Czy te kultowe zabawki zainteresują właścicieli lombardu, czy zdecydują się oni poczekać na lepszą okazję?

/ 2014
Program TV na 2019-06-26
05:35 Gwiazdy lombardu - Dolary i kosze, sez. 19, odc. 13 Logo HISTORY
2017
10:15 Gwiazdy lombardu - Tajny składzik Chuma, sez. 15, odc. 37 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Moneta Saint-Gaudens z 1907 roku trafia w ręce Gwiazd Lombardu. Rick natomiast zdobywa parę Ray-Banów będących prawdopodobnie własnością prezydenta George'a Busha Sr.

/ 2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 14 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 15 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:45 Gwiazdy lombardu - Rick w wersji mini, sez. 15, odc. 38 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do sklepu trafia pamiątka z okresu wojny domowej. Rick trafia na w pełni odrestaurowany Wurlitzer Jukebox z 1947 roku. Rick dostaje szału, kiedy okazuje się, że Chumlee przyniósł dziecko do lombardu.

/ 2014
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 16 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 17 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Sztuka warzenia, sez. 19, odc. 14 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick ogląda zabytkowe przedmioty związane z piwem i odwiedza zaprzyjaźniony browar w San Diego, by poznać historię tego napoju. Chłopcy znajdują też oryginalny ciągnik McCormick Farmall.

/ 2017
15:50 Gwiazdy lombardu - A niech mnie!, sez. 19, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick ogląda wzmacniacz Marshall z 1973 r. z oryginalnymi częściami. Czy zabrzmi równie efektownie, jak wygląda? Później Corey i Chum wracają do przyszłości, gdy do lombardu trafia deska z podpisami obsady drugiej części tego filmu.

/ 2017
16:10 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 7 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem bohaterowie programu oglądają kieszonkowy zegar słoneczny, rzekomo pochodzący z XVI wieku. Zabytkowy przedmiot skrywa pewną tajemnicę. Przekonamy się, czy pracownicy lombardu będą w stanie rozwikłać historię zagadkowego drobiazgu. Następnie Rick i dziadek mają okazję kupić album ze zdjęciami słynnego przywódcy związków zawodowych, Jimmy'ego Hoffy. Później Corey i Chumlee targują się z właścicielem zabytkowej maszyny do gry zręcznościowej.

Czas trwania: 19min. / USA / 2010 / reality show
16:35 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 8 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem Rick może kupić broń, jakiej do tej pory nie miał na stanie – miotacz płomieni. Przekonamy się, czy nietypowa transakcja dojdzie do skutku. Następnie Corey i Chumlee udają się na aukcję, chcąc wylicytować klasyczny automat z postacią Cyganki sprzedającej wróżby. Zobaczymy, czy pracownikom lombardu będzie sprzyjała fortuna. W sklepie pojawia się właściciel rzadkiej broni palnej z XIX wieku – rewolwer wiązkowy, zwany pieprzniczką, wyprodukowany przez Manhattan Firearms.

Czas trwania: 19min. / USA / 2010 / reality show
18:10 Gwiazdy lombardu - Skarby prezydentów, sez. 20, odc. 4 Logo HISTORY
2018
20:00 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 18 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu wyceniają dodge'a brothersa z 1924 roku. Zabytkowy sedan ma oryginalne drewniane koła. Następnie do lombardu trafiają kula i łańcuch, które według klienta pochodzą z dziewiętnastego wieku i były na wyposażeniu więzienia stanowego w Kalifornii. Przekonamy się, czy Rick zdecyduje się na zakup tych przedmiotów. Później Corey i Chumlee oglądają jednorękiego bandytę z motywem z "Terminatora".

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem bohaterowie programu mają okazję obejrzeć lamborghini murciélago, które w 2003 roku kosztowało 400 tysięcy dolarów. Przekonamy się, jak Corey poprowadzi negocjacje cenowe. Następnie klient prezentuje Rickowi zestaw odcisków palców Saddama Husajna. Zostały one pozyskane przez FBI w Bagdadzie. Później Rick i Corey zachwycają się srebrnym walkmanem, który należał do członka grupy The Who Johna Entwsitle'a. Odtwarzacz przyniosła do lombardu była żona muzyka, Maxine.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
23:00 Gwiazdy lombardu - Wyprawa w kosmos, sez. 14, odc. 15 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia zegarek z radiem „Kosmos 2005”. Czy to urządzenie z epoki kosmicznego wyścigu okaże się zakupem nie z tego świata, czy raczej spłonie w atmosferze?

/ 2014
23:30 Gwiazdy lombardu - Psu na budę, sez. 14, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafiają odręcznie naszkicowane mapy z inwazji na Normandię. Czy Corey utrzyma swoje pozycje, czy może będzie się musiał poddać?

/ 2014
Program TV na 2019-06-27
02:20 Gwiazdy lombardu - Wyprawa w kosmos, sez. 14, odc. 15 Logo HISTORY
2014
02:45 Gwiazdy lombardu - Psu na budę, sez. 14, odc. 16 Logo HISTORY
2014
10:15 Gwiazdy lombardu - Wysokie loty, sez. 15, odc. 39 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do sklepu trafia gitara podpisana przez basistę Garry’ego Tallenta. Rick bada replikę Peace Dollar z 1964 roku. Zainspirowany przez fragment samolotu Fokker T-2, który trafia do sklepu, Rick wyzywa Chum na pojedynek budowy papierowych samolotów.

/ 2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 16 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 17 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:45 Gwiazdy lombardu - Gra skończona, sez. 15, odc. 40 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do sklepu Gwiazd Lombardu trafia poduszkowiec. Corey zdobywa zestaw figurek Beatlesów z 1960 roku. Gdy chłopaki kupują nową grę zręcznościową, Rick pozwala chłopakom w nią zagrać.

/ 2014
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 18 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 19 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Pasuje czy nie?, sez. 19, odc. 16 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Rick testuje osławionego Forda Bronco Simpsona i zasiada do kolacji z rzadkim zestawem sztućców. A tymczasem w lombardzie Chum robi, co może, by kupić komiks „Gwiezdne wojny” z 1978 roku.

/ 2017
16:15 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 9 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem do lombardu trafia najbardziej wybuchowy przedmiot, jaki kiedykolwiek znalazł się w sklepie – kluczyki do sowieckiej wyrzutni rakiet atomowych. Rick ma nadzieję kupić wyjątkowo rzadkie bandżo ukulele, wyprodukowane w latach 20. ubiegłego wieku przez słynną firmę Gibson. Później do lombardu przychodzi mężczyzna z dwoma olbrzymimi karabinami. W dzisiejszym odcinku także gratka dla amatorów komiksów wydawanych przez DC Comics.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
16:45 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 10 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Bohaterowie programu mają okazję kupić najcichszy samolot, jaki kiedykolwiek skonstruowano – zabytkowy szybowiec SGS 2-33, wyprodukowany przez Schweizer Aircraft. Następnie Corey rozmawia z mężczyzną sprzedającym koszulkę z autografem słynnego zawodnika drużyny bejsbolowej New York Yankees, Lou Gehriga. Dziadek jest pod wrażeniem, gdy w lombardzie zjawia się klient z niezwykle rzadkim kasynowym żetonem, zwanym "jednorękim bandytą". Przekonamy się, czy Richardowi uda się go kupić.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
18:10 Gwiazdy lombardu - Rekwizyt specjalnej troski, sez. 20, odc. 5 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Chum bawi w Los Angeles za sprawą filmowego rekwizytu Austina Powersa. Tymczasem w lombardzie pojawia się przedmiot z czasów starożytnego Rzymu. Rick chce kupić rysunek jednego z pierwszych amerykańskich bohaterów opatrzony autografem autora.

/ 2018
20:00 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu oglądają oldsmobile'a z 1937 roku. Właścicielem auta miał być Bugsy Siegel, gangster urodzony na Brooklynie, który w latach 40. XX wieku robił w Las Vegas milionowe interesy. Następnie do lombardu przychodzi klient, który ma na sprzedaż pochodnię olimpijską z letnich igrzysk w 1984 roku. Później Rick i Chumlee oglądają najmniejszy pistolet świata. Przekonamy się, czy miniaturowa austriacka broń trafi na półkę w lombardzie.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
20:20 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 21 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem do lombardu w Las Vegas trafia odbitka miedziorytu "Rycerz, śmierć i diabeł" renesansowego artysty Albrechta Dürera. Następnie Corey wycenia dwa trzykołowe motocykle. Oba pojazdy wyposażone są w silniki V8. Później do sklepu przychodzi klient z dużą maskotką psa Spudsa MacKenziego – postaci wykorzystywanej w latach 80. XX wieku w kampanii reklamowej popularnej w USA marki piwa. Przekonamy się, czy Rick i Chumlee ulegną urokowi tego imprezowego zwierzaka.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
23:00 Gwiazdy lombardu - Daj tysiaka, sez. 19, odc. 1 Logo HISTORY
2016
23:30 Gwiazdy lombardu - Posągowy O.J., sez. 19, odc. 5 Logo HISTORY
2016
Program TV na 2019-06-28
02:20 Gwiazdy lombardu - Daj tysiaka, sez. 19, odc. 1 Logo HISTORY
2016
02:45 Gwiazdy lombardu - Posągowy O.J., sez. 19, odc. 5 Logo HISTORY
2016
05:15 Gwiazdy lombardu - Rekwizyt specjalnej troski, sez. 20, odc. 5 Logo HISTORY
2018
10:15 Gwiazdy lombardu - Dymiący muszkiet, sez. 16, odc. 36 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Klient prezynosi do lombardu zabytkowy muszkiet Brown Bess. Czy Rick trafi w cel, czy może to będzie niewypał?

/ 2014
10:20 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 18 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
10:40 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 19 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
13:55 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 20 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
14:15 Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 21 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
15:20 Gwiazdy lombardu - Ale cyrk, sez. 19, odc. 18 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Do lombardu trafia wczesne wydanie autobiografii sławnego przedsiębiorcy cyrkowego i showmana P. T. Barnuma. Czy Rick da się nabrać i przepłaci?

/ 2017
15:50 Gwiazdy lombardu - Srebro do srebra, sez. 19, odc. 19 Logo HISTORY

Opis (streszczenie): Na ladzie ląduje zabytkowa moneta. Czy Rick odejdzie z lśniącym srebrnym krążkiem w kieszeni, czy raczej z pustymi rękami? Później Chum rozwija upstrzony autografami plakat do filmu „Wściekłe psy”.

/ 2017
16:15 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 11 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem właściciele lombardu mają okazję wzbogacić swoją kolekcję o jedną z najbardziej rozpoznawalnych statuetek na świecie – Grammy. Do sklepu trafia nagroda przyznana w 1970 roku dla Generala Johnsona za najlepszą piosenkę rhythmandbluesową. Corey i Chumlee chcą nabyć niezwykle rzadką minilodówkę Coca-Coli, pochodzącą z lat 30. XX wieku. Później w lombardzie zjawia się małżeństwo z rikszą, która używana była do wożenia tygrysów podczas występów duetu magików Siegfrieda i Roya.

Czas trwania: 20min. / USA / 2010 / reality show
16:40 Premiera Gwiazdy lombardu, sez. 3, odc. 12 Logo Nowa TV

Opis (streszczenie): Tym razem do lombardu trafia wyjątkowy sygnet – mistrzowski pierścień NBA, przyznany podczas finału ligi rozgrywanego w 2006 roku. Następnie Rick zastanawia się nad kupnem cenionego przez kolekcjonerów samochodu – niewielkiego sportowego austina-healeya sprite'a z 1964 roku. Później do sklepu wchodzi mężczyzna z bardzo rzadkim i starym hełmem nurka, pochodzącym z XIX wieku. Przekonamy się, czy Rick utopi pieniądze w tej inwestycji.

Czas trwania: 21min. / USA / 2010 / reality show
18:10 Gwiazdy lombardu - Różowe pociągi, sez. 20, odc. 6 Logo HISTORY
2018
18:25 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Tym razem bohaterowie programu oglądają kapelusz, który według sprzedającego nosił słynny westernowy gwiazdor John Wayne. Następnie Rick i Chumlee mają okazję kupić akwafortę, którą miał wykonać jeden z największych artystów w historii, Rembrandt. Przekonamy się, czy to cenne dzieło sztuki, czy może falsyfikat. Do lombardu przychodzi kobieta, która chce sprzedać klasyczną zabawkę z lat 50. ubiegłego wieku – małpkę grającą na talerzach perkusyjnych.

Czas trwania: 20min. / USA / 2011 / reality show
18:45 Gwiazdy lombardu, sez. 4, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W dzisiejszym odcinku bohaterowie programu zastanawiają się nad kupnem samochodu terenowego – wymagającego gruntownego remontu jeepa CJ5 z 1973 roku. Następnie Rick rozmawia z mężczyzną, który ma na sprzedaż kolekcję fotografii i negatywów, dokumentujących ostatnią misję w ramach programu Apollo. Kolejny klient, który przychodzi do lombardu, chce spieniężyć złotą monetę o nominale 20 dolarów, wybitą w 1861 roku, zwaną double eagle ("podwójny orzeł").

Czas trwania: 19min. / USA / 2011 / reality show
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Gwiazdy lombardu. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Gwiazdy lombardu w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Gwiazdy lombardu.

Emisja w stacjach


Gwiazdy lombardu można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV, HISTORY, Nowa TV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry