Reklama

Sport w sobotę Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2020-01-27 06:48:58).

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2020-02-01 (Sobota)

00:40-01:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:05-02:05 Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (46): Pittsburgh Penguis - Philadelphia Flyers Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
01:30-01:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
01:40-02:15 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
02:05-03:00 Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (46): Pittsburgh Penguis - Philadelphia Flyers Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
02:15-02:45 Melbourne, Australia (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
Reklama
03:00-05:45 NBA: Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
03:00-04:00 Hokej na lodzie - NHL 2019/20 (46): Pittsburgh Penguis - Philadelphia Flyers Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
03:00-04:00 Melbourne, Australia (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
04:00-05:30 Melbourne, Australia (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
05:30-07:00 Melbourne, Australia (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
07:45-08:25 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
08:00-08:30 SPORTY ZIMOWE (sporty zimowe) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
08:25-10:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
08:30-12:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny (1 seria) Godziny emisji
TVP1 HD Logo TVP1 HD
08:30-10:15 Puchar Świata, Sapporo (skoki narciarskie) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:15-09:30 Game Schett And Mats (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30-10:50 IBSF World Cup - bobsleje 2. osobowe kobiet (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:30-12:00 Melbourne, Australia - Finał kobiet (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:15-11:00 SPORTY ZIMOWE (sporty zimowe) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:50-12:40 Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie - sprint mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:50-11:35 Biegi narciarskie - Ski Classics, Toblach - Cortina, 42km Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
11:00-13:15 Tahincioglu Basketball Super League, odc. 18: TOFAŞ v. GAZİANTEP BASKETBOL (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
11:00-12:00 IBSF World Cup - bobsleje 2. osobowe kobiet (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00-15:00 Turniej na żywo European Tour Saudi International powered by Softbank Investment Advisors - runda 3 Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
11:00-12:45 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd mężczyzn (narciarstwo alpejskie) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
Reklama
11:35-12:35 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:00-12:15 Game Schett And Mats (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:15-14:00 Melbourne, Australia - Finał miksta (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:35-15:00 Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 19.kolejka: Orlen Wisła Płock - KPR Gwardia Opole ( studio ) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:45-13:00 SPORTY ZIMOWE (sporty zimowe) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:55-15:00 2. Bundesliga - FC St. Pauli - VfB Stuttgart (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:55-15:00 LaLiga Santander - Granada CF — RCD Espanyol (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
13:00-14:55 LaLiga Santander - Granada CF - RCD Espanyol (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:00-13:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:00-14:30 IBSF World Cup - bobsleje 2. osobowe mężczyzn (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:00-13:50 Puchar Świata, Seefeld (kombinacja norweska) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:15-15:30 Tahincioglu Basketball Super League, odc. 18: PINAR KARŞIYAKA v. BURSASPOR (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
13:25-15:30 Premier League: Leicester City - Chelsea (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
13:25-15:30 Premier League: Leicester City - Chelsea (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:25-15:25 Championship - Hull City AFC — Brentford FC (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
13:35-15:25 Mistrzostwa Świata juniorów w biathlonie - sprint kobiet (Biathlon) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00-17:30 German Masters, Berlin (snooker) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30-16:00 IBSF World Cup - bobsleje 2. osobowe mężczyzn (bobsleje) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:45-17:30 Plusliga - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55-17:00 Serie A TIM - Bologna FC - Brescia Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
Reklama
14:55-16:00 Mistrzostwa Świata, Dubendorf (kolarstwo przełajowe) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:00-15:25 Bundesliga - Studio przed meczem FSV Mainz - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:00-16:05 Kolarstwo - Cyclo Cross - MŚ, Dubendorf - wyścig elity kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
15:20-17:40 Bundesliga: Borussia Dortmund - Union Berlin (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:25-17:30 Bundesliga - TSG 1899 Hoffenheim — Bayer 04 Leverkusen (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
15:25-17:30 Bundesliga - Fortuna Düsseldorf — Eintracht Frankfurt (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:25-17:30 Bundesliga - FSV Mainz - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:30-15:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:30-17:30 Tahincioglu Basketball Super League, odc. 18: BEŞİKTAŞ SOMPO SİGORTA v. GALATASARAY DOĞA SİGORTA (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
15:55-18:00 LaLiga Santander: Real Madryt - Atletico Madryt (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
15:55-18:00 Premier League: Liverpool - Southampton (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:55-18:00 LaLiga Santander: Real Madryt - Atletico Madryt (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:30-20:30 Energa Basket Liga - Start Lublin – King Szczecin (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:30-20:30 Plusliga - Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30-18:25 Bundesliga - Studio przed meczem RB Lipsk - Borussia M'gladbach (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:40-19:45 Rugby - Puchar Sześciu Narodów: Irlandia - Szkocja (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:50-20:05 VTB United League (koszykówka) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:55-20:00 Serie A TIM - Cagliari Calcio — Parma Calcio 1913 (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
17:55-20:00 Serie A TIM - Cagliari Calcio - Parma Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:00-18:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:00-20:00 Energa Basket Liga Kobiet: MMKS Katarzynki Toruń - 1KS Ślęza Wrocław (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
18:00-21:05 FIM SuperEnduro: GP Węgier, Budapeszt (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
18:20-20:15 Puchar Świata, Mammoth Mountain (snowboard) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
18:25-20:30 Premier League: Manchester United - Wolves (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:25-20:25 Bundesliga - RB Lipsk - Borussia M'gladbach (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:40-21:30 Eredivisie - Feyenoord - Emmen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Premium 1 Logo Polsat Sport Premium 1
19:40-20:00 Eredivisie - Feyenoord - FC Emmen (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-00:00 The Masters: Sesja wieczorna, dzień drugi (dart) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
20:00-20:40 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00-00:00 Turniej na żywo - Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, Arizona - runda 3 Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
20:10-23:30 German Masters, Berlin (snooker) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:25-20:40 Serie A TIM - Studio przed meczem US Sassuolo Calcio - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30-20:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:30-22:30 Liga włoska - Consatr Ravenna - Vero Volley Monza (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30-22:30 Plusliga - Cuprum Lubin - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40-22:45 Serie A TIM - US Sassuolo Calcio — AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40-21:00 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:40-22:40 Serie A TIM - US Sassuolo Calcio - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55-23:00 LaLiga Santander: Valencia - Celta (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00-21:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:05-23:00 Siatkówka kobiet - Serie A: II półfinał Coppa Italia (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
21:30-00:15 NBA: Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:30-21:55 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
21:50-23:40 Puchar Świata, Mammoth Mountain, Stany Zjednoczone (narciarstwo dowolne) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:55-22:05 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:00-22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:05-22:20 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:20-23:30 Mistrzostwa Czterech Kontynentów w Łyżwiarstwie Szybkim 2020 (Łyżwiarstwo szybkie) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
22:40-22:50 Serie A TIM - Studio po meczu US Sassuolo Calcio - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:50-00:00 Magazyn - Eleven Gol Live Sobota (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:30-00:30 Argentyna - Etap 6 (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+
Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 2
Logo ELEVEN SPORTS 3
Logo ELEVEN SPORTS 4
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo Golf Channel
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo Polsat Sport Premium 1
Logo SportKlub
Logo TVP1 HD
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, Golf Channel, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium 1, SportKlub, TVP1 HD, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry