Reklama

Sport w sobotę Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-09-16 19:34:50).

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-09-21 (Sobota)

05:00-07:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (1) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
06:45-09:15 Puchar Świata w rugby - Australia - Fiji (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
07:00-09:00 Tenis ziemny - WTA Osaka: 1/2F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:00-09:55 Motocyklowe MŚ - Moto3 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
09:00-11:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Seul - 1/2F (2) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
09:15-11:45 Puchar Świata w rugby - Francja - Argentyna (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
Reklama
09:55-10:55 Motocyklowe MŚ - MotoGP - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:55-11:50 Motocyklowe MŚ - Moto2 - III sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:30-11:35 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio przed 3 sesją treningową (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
11:35-13:05 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: trzecia sesja treningowa (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
11:45-13:00 Puchar Świata w rugby - Nowa Zelandia - RPA (Rugby) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:00-12:55 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
12:35-13:00 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:55-14:55 LaLiga Santander - Villarreal CF - Real Valladolid (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
12:55-15:00 2. Bundesliga - VfB Stuttgart — SpVgg Greuther Fürth (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:55-15:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:55-14:50 Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Świata Tajlandia - kat. 59kg kobiet Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
13:00-13:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:00-13:30 Motocyklowe MŚ - Moto3 - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:05-13:30 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio po 3. sesji treningowej (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:25-15:25 Championship - Leeds United - Derby County (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:25-15:30 Premier League: Leicester - Tottenham Hotspur (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:25-15:30 Premier League: Leicester - Tottenham Hotspur (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
13:30-14:10 Motocyklowe MŚ - MotoGP - IV sesja treningowa (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:50-16:50 Puchar Nice 1. ligi (Żużel) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:00-16:30 ATP250 Metz - I półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
14:00-14:55 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio przed kwalifikacjami (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:10-14:35 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30-17:00 Liga Mistrzów Velux EHF: Orlen Wisła Płock - Kadetten (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
14:35-15:05 Motocyklowe MŚ - MotoGP - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:40-17:05 PKO Ekstraklasa: ŁKS - Arka Gdynia (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
14:45-00:30 FIM Endurance World Championship, Bol d Or (24 hours) (WYŚCIGI MOTOCYKLOWE) Godziny emisji
Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:55-17:00 Serie A TIM - Udinese Calcio - Brescia Calcio (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
14:55-16:05 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: kwalifikacje (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:00-16:30 Primus Classic (kolarstwo) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:05-15:30 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje I (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:20-17:30 Bundesliga: Bayern Monachium - FC Koln (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
15:25-17:55 Bundesliga - Bayer Leverkusen - Union Berlin (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:30-15:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:30-16:00 Motocyklowe MŚ - Moto2 - kwalifikacje II (MotoGP) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
15:55-18:00 Premier League: Manchester City - Watford (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:55-17:55 LaLiga Santander - Levante UD - SD Eibar (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
16:00-18:30 ATP250 Metz - II półfinał (Tenis) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
16:05-17:15 Formula 1 - Grand Prix Singapuru: studio po kwalifikacjach (Formuła 1) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:15-17:00 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F ( studio) Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
16:40-18:20 GT Open 2019: GT Open Barcelona - transmisja wyścigu 1 (magazyn motoryzacyjny) Godziny emisji
Motowizja Logo Motowizja
Reklama
16:50-19:50 ME mężczyzn w siatkówce (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:00-19:40 PKO Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Korona Kielce (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:15-18:25 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:30-21:00 Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff (sport) Godziny emisji
CANAL+ Logo CANAL+
17:45-20:20 Fortuna 1. liga - Chrobry Głogów - Odra Opole (Piłka nożna) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:55-20:00 Serie A TIM - Juventus FC - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:55-20:00 Serie A TIM - Juventus FC - Hellas Verona (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:00-18:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:00-20:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, Kaunas, 21.09.2019 - PART I Godziny emisji
FightBox Logo FightBox
18:25-20:30 Premier League: Newcastle - Brighton & Hove Albion (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25-20:30 Bundesliga - Werder Brema - RB Lipsk (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25-20:30 LaLiga Santander: Atletico Madryt - Celta Vigo (sport) Godziny emisji
nSport+ Logo nSport+
18:30-20:20 II Memoriał Adama Wójcika - WKS Śląsk Wrocław vs. Filou Oostende (Koszykówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:30-20:45 Liga ACB 19/20, odc. 1: Supercopa Endesa - Semifinal #1; BARÇA - VALENCIA BASKET (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
18:55-21:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:55-19:40 Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Europy: 1/8F Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
19:00-00:00 Turniej na żywo - Sanderson Farms Championship, Jackson, Mississippi - runda 3 Godziny emisji
Golf Channel Logo Golf Channel
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:40-22:00 PKO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin (sport) Godziny emisji
CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
19:50-22:30 ME mężczyzn w siatkówce (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:20-23:00 ME mężczyzn w siatkówce (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:20-23:00 ME mężczyzn w siatkówce (Siatkówka) Godziny emisji
Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30-20:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:30-20:40 Magazyn - STUDIO LIVE (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30-22:30 Fightbox King of Kings Heroes Series, Kaunas, 21.09.2019 - PART II Godziny emisji
FightBox Logo FightBox
20:40-22:50 Serie A TIM - AC Milan - Inter (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:55-23:00 LaLiga Santander: Granada - Barcelona (sport) Godziny emisji
CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
21:00-23:00 Turniej pokazowy (tenis) Godziny emisji
Eurosport 1 Logo Eurosport 1
21:00-23:15 Liga ACB 19/20, odc. 2: Supercopa Endesa - Semifinal #2; REAL MADRID - MONTAKIT FUENLABRADA (koszykówka) Godziny emisji
SportKlub Logo SportKlub
22:00-23:15 Liga+ (magazyn sportowy) Godziny emisji
CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:30-23:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji
TVP Sport Logo TVP Sport
22:50-00:00 Eleven Gol Live - Eleven Gol Live Sobota (Piłka nożna) Godziny emisji
ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Stacje emitujące sport w TV

Logo CANAL+
Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
Logo CANAL+ SPORT
Logo CANAL+ SPORT 2
Logo ELEVEN SPORTS 1
Logo ELEVEN SPORTS 2
Logo ELEVEN SPORTS 3
Logo ELEVEN SPORTS 4
Logo Eurosport 1
Logo Eurosport 2
Logo FightBox
Logo Golf Channel
Logo Motowizja
Logo nSport+
Logo Polsat Sport
Logo Polsat Sport Extra
Logo Polsat Sport News
Logo SportKlub
Logo TVP Sport

Transmisje sportowe są emitowane na żywo przez stacje: CANAL+, CANAL+ 4K ULTRA HD, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT 2, ELEVEN SPORTS 1, ELEVEN SPORTS 2, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORTS 4, Eurosport 1, Eurosport 2, FightBox, Golf Channel, Motowizja, nSport+, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, SportKlub, TVP Sport.

Strona zawiera informacje na temat transmisji wydarzeń sportowych (mecze, wyścigi, rajdy, toury, walki i inne) emitowanych na żywo przez stacje znajdujące się w programie telewizyjnym ProgramTV.naziemna.info.

W programie uwzględnione są transmisje na żywo dostępne we wszystkich polskich kanała sportowych takich jak: Eurosport 1, Eurosport 2, Canal+ Sport, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sport 4, TVP Sport, Polsat Sport, Polast Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Premium oraz inne.

Sport na żywo w telewizji to między innymi: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, kolarstwo, piłka ręczna i wiele innych.

Na żywo można oglądać piłkarskie rozgrywki: Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Liga Narodów UEFA oraz najlepsze ligi europejskie: LaLiga, Serie A, Bundesliga, Premiership i inne.

Koszykówka w telewizji na żywo to nie tylko NBA, ale też koszykarska Liga Mistrzów oraz polskie ligi koszykówki mężczyzn i kobiet.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry