Reklama

Krzysztof Kowalewski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Krzysztof Kowalewski występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski do zobaczenia przed lub za kamerą w: Awantura o Basię, Boża podszewka, Brunet wieczorową porą, C. K. Dezerterzy, Cesarskie cięcie, Co lubią tygrysy, Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz, Czupurek, Czy jest tu panna na wydaniu, Daleko od noszy, Daleko od noszy - Reanimacja, Daleko od noszy - Szpital Futpolowy, Don Juan (spektakl 1995), Dublerzy, Festiwal Dwa Teatry, Goryl, czyli ostatnie zadanie, Gorący oddech pustyni, Graczykowie, czyli Buła i spóła, Horror w Wesołych Bagniskach, Ja wam pokażę!, Janka, Jest sprawa, Jest sprawa..., Jezioro Bodeńskie, Kabaret Koń Polski - Wielki Sklep w Małym Mieście, Kariera Nikosia Dyzmy, Kino familijne - Złota kaczka, Komediantka, Koń Polski - Wielki sport w Małym Mieście, Koń Polski - Wielkie show w Małym Mieście, Kurs na lewo, Lato Muminków, Lissi na lodzie, Misja specjalna, Miś, Męskie sprawy, Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, Najważniejszy dzień życia, Nic śmiesznego, Nigdy w życiu!, Nowy Jork - czwarta rano, Ogniem i mieczem, Operacja Koza, Porwanie Donii Agaty, Potop, Rodzina Leśniewskich, Rozmowy kontrolowane, Ryś, Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych, Siedlisko, Skarb sekretarza, Spona, Sposób na Alcybiadesa, Szpital na perypetiach, Tango, Teatr Telewizji, Upiór w kuchni, Urząd, W pustyni i w puszczy, Wyjście awaryjne, Zabawa w chowanego, Zmiennicy, Złota kaczka, Złoto dezerterów, Złoty środek, samo życie, Życie za życie. Maksymilian Kolbe.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Krzysztof Kowalewski


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Krzysztof Kowalewski z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry