Reklama

Krzysztof Kowalewski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Krzysztof Kowalewski występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski do zobaczenia przed lub za kamerą w: Awantura o Basię, Boża podszewka, Brunet wieczorową porą, C. K. Dezerterzy, Cesarskie cięcie, Co lubią tygrysy, Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz, Czupurek, Czy jest tu panna na wydaniu, Daleko od noszy - Reanimacja, Daleko od noszy - Szpital Futpolowy, Don Juan (spektakl 1995), Dublerzy, Festiwal Dwa Teatry, Goryl, czyli ostatnie zadanie, Gorący oddech pustyni, Graczykowie, czyli Buła i spóła, Horror w Wesołych Bagniskach, Ja wam pokażę!, Janka, Jest sprawa, Jest sprawa..., Jezioro Bodeńskie, Kabaret Koń Polski - Wielki Sklep w Małym Mieście, Kariera Nikosia Dyzmy, Kino familijne - Złota kaczka, Kobiety polskiego filmu - Horror w Wesołych Bagniskach, Komediantka, Koń Polski - Wielki sport w Małym Mieście, Koń Polski - Wielkie show w Małym Mieście, Kurs na lewo, Lato Muminków, Lissi na lodzie, Misja specjalna, Miś, Męskie sprawy, Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, Najważniejszy dzień życia, Nic śmiesznego, Nigdy w życiu!, Nowy Jork - czwarta rano, Ogniem i mieczem, Operacja Koza, Porwanie Donii Agaty, Rodzina Leśniewskich, Rozmowy kontrolowane, Ryś, Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych, Siedlisko, Skarb sekretarza, Spona, Sposób na Alcybiadesa, Szpital na perypetiach, Teatr Telewizji, Urząd, W pustyni i w puszczy, Wyjście awaryjne, Zabawa w chowanego, Zmiennicy, Złota kaczka, Złoty środek, samo życie, Życie za życie. Maksymilian Kolbe.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Krzysztof Kowalewski


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Krzysztof Kowalewski z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry