Reklama

Krzysztof Kowalewski - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Krzysztof Kowalewski występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama

Emisje archiwalne - programy, filmy z udziałem Krzysztof Kowalewski

Krzysztof Kowalewski do zobaczenia przed lub za kamerą w: Awantura o Basię, Brunet wieczorową porą, C. K. Dezerterzy, Cesarskie cięcie, Co lubią tygrysy, Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz, Czy jest tu panna na wydaniu, Czy jest tu panna na wydaniu?, Daleko od noszy - Reanimacja, Daleko od noszy - szpital futpolowy, Daleko od noszy 2, Dublerzy, Festiwal Dwa Teatry, Filmowa Polska - Męskie sprawy, Goryl, czyli ostatnie zadanie, Graczykowie, czyli Buła i spóła, Horror w Wesołych Bagniskach, Ja wam pokażę!, Janka, Jest sprawa, Jest sprawa..., Jezioro Bodeńskie, Kabaret Koń Polski - Wielki Sklep w Małym Mieście, Kariera Nikosia Dyzmy, Kino familijne - Złota kaczka, Kobiety polskiego filmu - Horror w Wesołych Bagniskach, Komediantka, Koń Polski - Wielki sport w Małym Mieście, Koń Polski - Wielkie show w Małym Mieście, Kurs na lewo, Lissi na lodzie, Miesiąc z Andrzejem Sewerynem - Don Juan, Miesiąc z Franciszkiem Pieczką - Porwanie Donii Agaty, Misja specjalna, Miś, Męskie sprawy, Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy, Najważniejszy dzień życia, Nigdy w życiu!, Nowy Jork - czwarta rano, Od ucha do ucha - Czupurek, Ogniem i mieczem, Operacja Koza, RYŚ, Rodzina Leśniewskich, Rozmowy kontrolowane, Siedem czerwonych róż, czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych, Siedlisko, Skarb sekretarza, Spona, Sposób na Alcybiadesa, Szpital na perypetiach, Teatr Telewizji, Urząd, W pustyni i w puszczy, Wyjście awaryjne, Zabawa w chowanego, Zmiennicy, Złota kaczka, Złoty środek, samo życie, Życie za życie. Maksymilian Kolbe.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Krzysztof Kowalewski


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Krzysztof Kowalewski z wymienioną na liście osobą.

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną osobą:

Kraje osoby

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną osobą:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry