Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na niedzielę - ramówka, emisje

2019-04-28 Pokaż dziś

06:00

Flash, sez. 1, odc. 20: Trap, The

fabularny ( USA 2014 )

Barry, Caitlin, Cisco i Joe zastawiają pułapkę na Doktora Wellsa. Posługując się osobą Cisco jako pułapką, narażają go na śmiertelne niebezpieczeństwo. Czy ryzyko się opłaci? W tym samym czasie Eddie podejmuje poważną decyzję względem Iris.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

  Godziny emisji Flash

06:55

Flash, sez. 1, odc. 21: Grodd Lives

fabularny ( USA 2014 )

Podczas gdy Barry stara się poradzić sobie z Reverse Flashem, stanowiącym zagrożenie dla zespołu naukowców, Doktor Wells uwalnia Grodda, aby rozproszyć uwagę Barry’ego i reszty ekipy. Część stara się obezwładnić Grodda, ale zyskuje on szybko przewagę, kiedy udaje mu się schwytać Joego. Iris i Barry przeprowadzają poważną rozmowę.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

  Godziny emisji Flash

07:50

Przygody Merlina, sez. 4, odc. 11: The Hunter’s Heart

fabularny ( Wielka Brytania 2011 )

Artur zaręcza się z księżniczką Mithian. Helios napada na wioskę Ginewry. Kobieta dowiaduje się też, że planuje on razem z Morganą najechać na Camelot.

Reżyseria: Jeremy Webb

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

  Godziny emisji Przygody Merlina

08:50

Przygody Merlina, sez. 4, odc. 12: The Sword in the Stone: Part One

fabularny ( Wielka Brytania 2011 )

Morganie udaje się zdobyć Camelot. Merlinowi i Arturowi udaje się uciec z zamku i znaleźć schronienie w Ealdorze. Niestety ich spokój nie trwa długo – niebawem atakuje ich tam Agravaine.

Reżyseria: Alice Troughton

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

  Godziny emisji Przygody Merlina

09:50

Bibliotekarze, sez. 2, odc. 10: Ostatnia kurtyna

fabularny ( USA 2014 )

Bibliotekarze odkrywają, że magia Prospero sieje spustoszenie w świecie technologii na całym globie. Odzyskane moce umożliwiły mu odtworzenie idyllicznego lasu. Aby go zatrzymać, Flynn i Bairda muszą przenieść się w czasie do roku 1611, podczas gdy reszta zespołu próbuje pokonać Prospero w czasach współczesnych. Wkrótce ekipa orientuje się, że jedynym sposobem na powstrzymanie Złoczyńcy jest podróż w czasie i współpraca w pięciu różnych wiekach…

Obsada: Christian Kane , John Kim , John Larroquette , Lindy Booth , Noah Wyle , Rebecca Romijn

  Godziny emisji Bibliotekarze

Reklama
10:45

Trzy życzenia

familijny ( USA 1995 )

Tom Holman postanawia zabrać swoją rodzinę na wycieczkę. Niespodziewanie pod koła wpada mu pewien włóczęga. Na szczęście udaje mu się go nie potrącić. To wydarzenie przypomina mu starą, bardzo podobną historię z dzieciństwa – wiele lat temu jego matka potrąciła człowieka i złamała mu nogę. Kiedy kobieta dowiedziała się, że mężczyzna nie ma środków do życia, zaproponowała, by zatrzymał się u nich. Był to początek wielu przygód. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Martha Coolidge

Obsada: Joseph Mazzello , Mary Elizabeth Mastrantonio , Neal McDonough , Patrick Swayze

  Godziny emisji Trzy życzenia

12:55

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna

baśń ( Niemcy 2008 )

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jedna z wróżek przybywa zbyt późno i król odmawia jej wstępu na uroczystość. Rozczarowana, postanawia się zemścić. Rzuca klątwę na małą Rosę. W dniu 15 urodzin dziewczynka ma umrzeć od ukłucia wrzecionem. Na szczęście, dwunastej wróżce udaje się złagodzić klątwę - po ukłuciu Rosa zaśnie na 100 lat. Obudzić będzie mógł ją tylko pocałunek księcia...

Reżyseria: Arend Agthe

Obsada: Moritz Schulze , Anna Hausburg , Dirk Bach

  Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna

14:30

Księga dżungli

familijny ( USA 1994 )

Adaptacja książki Rudyarda Kiplinga. Historia chłopca, który został wychowany przez wilki, po tym jak obóz jego ojca zaatakował potężny tygrys. Lata później Mowgli powraca do cywilizacji, gdzie spotyka się z miłością życia - piękną Kitty. Niestety, nadchodząca cywilizacja, a co za nią idzie rządni władzy i majątków ludzie, spróbują zniszczyć wszystko co kocha Mowgli.

Reżyseria: Stephen Sommers

Obsada: Jason Scott Lee , Sam Neill , John Cleese

  Godziny emisji Księga dżungli

16:35

Ślubne wojny

komedia ( USA 2009 )

Liv (Kate Hudson) i Emma (Anne Hathaway) to najlepsze przyjaciółki. Dziewczyny od zawsze marzyły o wspaniałych ślubach w nowojorskim hotelu Plaza. Kiedy w życiu obu zbliża się ten wielki dzień Liv i Emma do pomocy wynajmują specjalistkę, która ma zrealizować ich plany o idealnym dniu. Niestety wkrótce okazuje się, że jest jeden mały problem – specjalistka przez pomyłkę wyznacza termin ślubów przyjaciółek na ten sam dzień. Żadna z nich nie chce przełożyć swojego ślubu, przez co dochodzi między...

Reżyseria: Gary Winick

Obsada: Anne Hathaway , Chris Pratt , Kate Hudson , Kristen Johnston

  Godziny emisji Ślubne wojny

18:20

Potwory i spółka

animacja ( USA 2001 )

Monstropolis to nietypowe miasto – zamieszkują je bowiem potwory. W centrum metropolii znajduje się ogromna fabryka strachu „Potwory i spółka”. Pracuje w niej niezawodny duet – mistrz straszenia James P. Sullivan, zwany Sulley – oraz jego najlepszy przyjaciel – gadatliwy Mike Wazowski. Sulley i Mike co noc udają się do świata ludzi, by tam straszyć dzieci. Im bardziej maluch się boi i im głośniej krzyczy, tym lepiej, ponieważ ich krzyki przetwarzane są na energię dla miasta. Podczas swojej...

Reżyseria: Pete Docter

  Godziny emisji Potwory i spółka

20:00

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

akcja ( USA, Niemcy 2015 )

Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale także o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale'a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co...

Reżyseria: Francis Lawrence

Obsada: Jennifer Lawrence , Josh Hutcherson , Liam Hemsworth , Woody Harrelson , Elizabeth Banks , Julianne Moore , Philip Seymour Hoffman , Jeffrey Wright , Stanley Tucci , Donald Sutherland , Willow Shields , Sam Claflin , Jena Malone , Mahershala Ali , Wes Chatham , Natalie Dormer , Elden Henson , Evan Ross , Patina Miller , Paula Malcomson , Stef Dawson , Meta Golding , Gwendoline Christie , Robert Knepper , Omid Abtahi , Eugenie Bondurant , Sarita Choudhury , Brandon Cyrus , Michelle Forbes , Thomas Blake Jr.

  Godziny emisji Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

22:25

Połączenie

akcja ( USA 2013 )

Jordan Tuner (Halle Berry) jest operatorką linii alarmowej 911. Kobieta jest przyzwyczajona do dramatycznych zgłoszeń i kryzysowych sytuacji, jednak pewnego dnia popełnia straszny błąd. Oddzwania do uciekającej przed psychopatą śmiertelnie przerażonej nastolatki przez co napastnikowi udaje się schwytać ofiarę. Tym razem do Jordan dzwoni dziewczyna uwięziona w bagażniku porywacza, który wywozi ją w nieznane. Kobieta nie może popełnić tego samego błędu…

Reżyseria: Brad Anderson

Obsada: Abigail Breslin , Evie Thompson , Halle Berry , José Zúñiga , Morris Chestnut , Roma Maffia

  Godziny emisji Połączenie

00:25

Skorpion, sez. 3, odc. 21: Rock Block

fabularny ( USA 2016 )

Zespół Scorpion wpada w tarapaty – zostaje uwięziony w niebezpiecznej biokopule zaprojektowanej specjalnie na Marsa.

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

  Godziny emisji Skorpion

01:20

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

02:05

Dyżur, sez. 2, odc. 28

factual ( Polska, Polska 2010 )

Praca na oddziale ratunkowym jest stresująca, a lekarze rzadko mają chwilę wytchnienia. Dziś jednak trafia do nich pacjent, który szyciu rany głowy poddaje się ze śpiewem na ustach. Lekarze muszą też ratować zdrowie mężczyzny z podejrzeniem krwawienia śródczaszkowego, pacjent nie chce współpracować więc podane mu zostają leki uspokajające.

  Godziny emisji Dyżur

Reklama
02:40

Taki jest świat, sez. 4, odc. 17: 17

factual ( Polska 2019 )

Interesujący, barwny i różnorodny przegląd wydarzeń z całego globu. Widzowie mogą zobaczyć w nim nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki. TV Puls pokaże wszystko, co może widza zainteresować, rozbawić, zainspirować, a czasem nawet czegoś nauczyć. „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

  Godziny emisji Taki jest świat

03:20

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 7: Biesiada jeździecka: kabanosy

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

04:00

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 8: Garncarska

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób. udogodnienia dla niepełnosprawnych: audiodeskrypcja (AD)

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

04:40

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 9

fabularny ( Polska 2010 )

W tym odcinku przekonamy się jak skuteczny jest warszawski monitoring ulic, poznamy listonoszy kolekcjonujących... cudze przesyłki oraz pirata drogowego, który staranował policjantów.

  Godziny emisji Z archiwum policji

05:00

Dyżur, sez. 2, odc. 28

factual ( Polska, Polska 2010 )

Praca na oddziale ratunkowym jest stresująca, a lekarze rzadko mają chwilę wytchnienia. Dziś jednak trafia do nich pacjent, który szyciu rany głowy poddaje się ze śpiewem na ustach. Lekarze muszą też ratować zdrowie mężczyzny z podejrzeniem krwawienia śródczaszkowego, pacjent nie chce współpracować więc podane mu zostają leki uspokajające.

  Godziny emisji Dyżur

05:25

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 7

fabularny ( Polska 2010 )

W tym odcinku zatrzymanie handlarza narkotyków na oczach tłumu w jednej z galerii handlowych w ramach akcji "Sidła". Zobaczysz także nagrania z napadu z bronią w ręku na bank oraz akcję rozbicia grupy bułgarskich 'skimmerów'.

  Godziny emisji Z archiwum policji

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info