Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na niedzielę - ramówka, emisje

2018-09-23 Pokaż dziś

05:20

Magnum, P.I., sez. 8, odc. 1: Nieskończoność i pączki

fabularny ( USA 1986 )

Thomas Magnum to czarujący prywatny detektyw, mieszkający w willi pewnego milionera, na Hawajach. Thomas rozwiązuje tajemnicze zagadki, jeździ czerwonym ferrari i uwodzi piękne kobiety. A to wszystko w zapierających dech hawajskich sceneriach.

Obsada: John Hillerman , Larry Manetti , Roger Mosley , Tom Selleck

  Godziny emisji Magnum, P.I.

06:20

Flash, sez. 2, odc. 11: Reverse-Flash Returns, The

fabularny ( USA 2015 )

Młody policyjny naukowiec Barry Allen pomaga w chwytaniu przestępców. Jego prawdziwą obsesją jest jednak akcelerator cząsteczek stworzony przez fizyka Harrisona Wellsa. Pewnego dnia dochodzi do eksplozji urządzenia, a Barry zostaje porażony piorunem i zapada w śpiączkę na dziewięć miesięcy. Po wybudzeniu się odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Pozyskaną moc zaczyna wykorzystywać do walki ze złem w mieście Central City.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

  Godziny emisji Flash

07:10

Flash, sez. 2, odc. 12: Fast Lane

fabularny ( USA 2015 )

Młody policyjny naukowiec Barry Allen pomaga w chwytaniu przestępców. Jego prawdziwą obsesją jest jednak akcelerator cząsteczek stworzony przez fizyka Harrisona Wellsa. Pewnego dnia dochodzi do eksplozji urządzenia, a Barry zostaje porażony piorunem i zapada w śpiączkę na dziewięć miesięcy. Po wybudzeniu się odkrywa, że posiadł nadludzką szybkość. Pozyskaną moc zaczyna wykorzystywać do walki ze złem w mieście Central City.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

  Godziny emisji Flash

08:05

Skorpion, sez. 2, odc. 9: Area 51

fabularny ( USA 2015 )

CIA prosi grupę Skorpion o pomoc. Dwóch skorumpowanych agentów CIA pilotujących tajny samolot trafia do Strefy 51. Czasu nie jest dużo, a samolot trzeba namierzyć.

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

  Godziny emisji Skorpion

09:00

Skorpion, sez. 2, odc. 10: US vs. UN vs. UK

fabularny ( USA 2015 )

Do ONZ przenika grupa Skorpion współpracując z MI6. Muszą powstrzymać jednego z ambasadorów przed sprzedażą broni afrykańskim bojówkom walczącym z powstańcami.

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

  Godziny emisji Skorpion

Reklama
09:55

Skorpion, sez. 2, odc. 11: Arrivals and Departures

fabularny ( USA 2015 )

Walter chce odwiedzić Megan. Jej stan się pogarsza. W szpitalu wybucha nieoczekiwanie groźna epidemia.

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

  Godziny emisji Skorpion

10:45

Powrót do przyszłości III

przygodowy ( USA 1990 )

„Powrót do przyszłości III” to kontynuacja przygód doktora Emmeta Browna i Marty’ego. Jest ok 1955. Marty czeka na Browna, który ma do niego przybyć wehikułem czasu. Otrzymuje list od naukowca, z którego wynika, że z powodu awarii uczony został przeniesiony na Dziki Zachód, do 1885 r. Dzięki wskazówkom z listu, Marty'emu udaje się odnaleźć wehikuł i wrócić do współczesności. Gdy odkrywa, że w 1886 r. Brown zginął od kuli rewolwerowca, chce go uratować i przenosi się do 1885 roku.

Reżyseria: Robert Zemeckis

Obsada: Michael J. Fox , Christopher Lloyd , Mary Steenburgen , Thomas F. Wilson

  Godziny emisji Powrót do przyszłości III

13:25

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Wieloskórka

familijny ( Niemcy 2012 )

Dawno dawno temu żył sobie król, którego żona niedawno zmarła. Obiecał jej przed śmiercią, że poślubi jedynie kobietę, która będzie równie piękna jak ona. Niestety, jedyna, która dorównuje urodą jest jego własna córka! Księżniczka Lotte jest zbulwersowana planem ojca. Dlatego też ucieka z pałacu i znajduje schronienie w lesie. Tam, spotyka młodego księcia – Jacoba...

Reżyseria: Christian Theede

Obsada: Henriette Confurius , André Kaczmarczyk , Fritz Karl , Adrian Topol , Nina Gummich

  Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Wieloskórka

14:35

Najpiękniejsze baśnie: Świniopas

familijny ( Niemcy 2017 )

Przebrany za świniopasa, książę Augustin wciela w życie swój plan i porywa córkę króla. Królewna zakochuje się w świniopasie z wzajemnością. Ich szczęście jest jednak zagrożone przez plany, które snuja ich rodzice. I książę Augustin i królewna mają już wybranych narzeczonych. Czy młodzi zakochani zaznają szczęścia i będą mogli być razem?

  Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie: Świniopas

15:45

Syn prezydenta

komedia ( USA 1996 )

Agent Simms jest całkowicie oddany swojej pracy w Secret Service i z pełnym poświęceniem chroni prezydenta USA. Pewnego dnia otrzymuje nowe zadanie - ma zostać prywatnym ochroniarzem prezydenckiego syna Luke’a, który nie cieszy się sympatią pracowników. Przy bliższym spotkaniu rozpieszczony i krnąbrny chłopiec okazuje się jednak całkowicie innym człowiekiem. Czy ochroniarzowi i Luke’owi uda się znaleźć nić porozumienia?

Reżyseria: David M. Evans

Obsada: Brock Pierce , David Adkins , Robert Guillaume , Timothy Busfield

  Godziny emisji Syn prezydenta

17:45

Oskar

komedia ( USA 1991 )

Stany Zjednoczone, 1931 rok. Angelo Provolone (Sylvester Stallone) jest gangsterem i prowadzi niebezpieczny styl życia. Kiedy jego ojciec (Kirk Douglas) zbliża się do końca swoich dni, Angelo zjawia się u niego i przyrzeka, że się zmieni i od tej pory będzie dobrym człowiekiem. Postanawia zostać bankowcem. Niestety, pomimo tego, że bardzo chce wieść uczciwe życie, policja i gangsterzy bardzo mu to utrudniają. Okazuje się też, że jego księgowy Anthony Rosano (Vincent Spano) go oszukuje, przez...

Reżyseria: John Landis

Obsada: Elizabeth Barondes , Marisa Tomei , Ornella Muti , Sylvester Stallone , Tim Curry , Vincent Spano

  Godziny emisji Oskar

20:00

Złe mamuśki

komedia ( USA 2016 )

Amy Mitchell to w oczach wielu rodziców chodzący ideał matki. Codziennie rano odwozi dzieci do szkoły i potem pędem jedzie do pracy. Jest jednak coraz bardziej wycieńczona, a jakby tego było mało odkrywa, że jej mąż ją zdradza. Amy ma dość bycia idealną matką, czas aby zaczęła spełniać swoje marzenia. Razem z przyjaciółkami Carlą i Kiki zaczyna doświadczać upragnionej wolności.

Obsada: Annie Mumolo , Christina Applegate , Clark Duke , Jada Smith , Jay Hernandez , Kathryn Hahn , Kristen Bell , Mila Kunis

  Godziny emisji Złe mamuśki

22:00

Litewski przekręt

akcja ( Litwa, Wielka Brytania 2014 )

Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.

Reżyseria: Emilis Velyvis

Obsada: Andrius Ziurauskas , Anthony Strachan , Artur Smolyaninov , Gil Darnell , Oliver Jackson , Scott Williams , Vinnie Jones

  Godziny emisji Litewski przekręt

00:00

Ukryta tożsamość, sez. 1, odc. 3: Surreptitious entry

akcja ( USA 2014 )

Alex próbuje przekonać FBI, żeby zaryzykować niebezpieczną operację i odnaleźć kryjówkę Mikhaila. Wraz z agentką Prado przewodzą wyprawie do Filadelfii, celem wykonania nowej misji. Muszą przejąć ważny komputer z rządowego budynku. Victor jest jednak o krok za nimi i nakazuje O’Connorom przechwycić sprzęt zanim zrobi to CIA. Tymczasem, Katya odkrywa sekret Natalie i zmusza ją do dokonania wyboru pomiędzy miłością, a rodziną.

Obsada: Alexandra Peters , Gavin Stenhouse , Hope Davis , Kenneth Choi , Margarita Levieva , Scott Cohen

  Godziny emisji Ukryta tożsamość

01:00

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 12

fabularny ( Polska 2010 )

Tym razem w programie akcja uwolnienia porwanego chińskiego biznesmena oraz likwidacji nielegalnej rozlewni spirytusu. Ponadto zobaczymy zatrzymanie Nigeryjki przemycającej fałszywe czeki oraz poznamy pechowego złodzieja, który chciał sprzedać przez internet skradziony samochód.

  Godziny emisji Z archiwum policji

Reklama
01:35

Dyżur, sez. 2, odc. 22

factual ( Polska, Polska 2010 )

W tym odcinku programu na oddział trafią dwie ofiary pobicia oraz młody człowiek zaatakowany nożem w lasku obok szpitala. Czy po tych nieprzyjemnych zdarzeniach zostaną im tylko blizny czy też ich zdrowie zostało trwale uszkodzone?

  Godziny emisji Dyżur

02:00

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 3: Biesiada Tatarska: Pierekaczewnik

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób.

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

02:40

Taki jest świat, sez. 3, odc. 77: 77

factual ( Polska 2017 )

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

  Godziny emisji Taki jest świat

03:20

Biesiada na cztery pory roku, sez. 1, odc. 6: Biesiada dworska

factual ( Polska 2015 )

Sławomir Świerzyński – lider popularnego zespołu Bayer Full – zabierze widzów w niezwykłą podróż po Polsce. W każdym z odcinków zaprezentuje charakterystyczne dla danego regionu obyczaje i tradycje. W programie nie zabraknie opowieści o regionalnych potrawach, rzemiośle i kulturze, a spotkani na szlaku rozmówcy opowiedzą o nich w bardzo interesujący sposób.

  Godziny emisji Biesiada na cztery pory roku

04:00

Menu na miarę, odc. 3

fabularny ( Polska 2011 )

Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie...

  Godziny emisji Menu na miarę

04:40

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 8

fabularny ( Polska 2010 )

Dziś zobaczymy akcję zatrzymania mongolskiego mordercy, który przestępstwa dokonał w Holandii, a ukrywał się w Polsce. Będziemy też świadkami odbicia porwanej kobiety oraz poznamy historię brutalnie zgwałconej i zrzuconej z mostu do rzeki dziewczyny. Zobacz pościg za gwałcicielem, któremu teraz grozić może nawet dożywocie.

  Godziny emisji Z archiwum policji

05:05

Niewolnica Victoria, sez. 1, odc. 36

fabularny ( Kolumbia 2016 )

Julian i inni mężczyźni zaczynają szukać Marcosa w barakach hacjendy, ale Tomas informuje ich, że to nie jest dobry moment, ponieważ jeden z niewolników uciekł i atmosfera jest bardzo napięta. Tymczasem Granados stwierdza, że Felipe już dawno nie powinien żyć… Natomiast Markiza przyjeżdża do Caceido, aby stwierdzić, że mężczyzna posiada kontrabandę niewolników oraz skład alkoholu. Po tym odkryciu Caceido próbuje przekupić Victorię, ale kobieta każe go zamknąć i grozi mu poważna kara więzienia.

Obsada: Miguel deMiguel , Modesto Lacén , Nerea Camacho , Norma Martinez , Orián Suárez

  Godziny emisji Niewolnica Victoria

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info