Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na niedzielę - ramówka, emisje

06:00 Flash, sez. 2, odc. 14: Escape from Earth-2

fabularny ( USA 2015 )

Czas mija, a drużyna nadal nie może znaleźć kryjówki Zooma na Ziemi-2. Postanawiają więc poprosić o pomoc zaskakującą osobę. Tymczasem, na Ziemi-1 Geomanta powoduje duże zniszczenia.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

06:55 Flash, sez. 2, odc. 15: King Shark

fabularny ( USA 2015 )

King Shark ucieka z A.R.G.U.S., w związku z czym Lyla i Diggle chcą ostrzec Flasha. Tymczasem niebezpieczny meta-człowiek udaje się do domu Westów.

Obsada: Candice Patton , Carlos Valdes , Danielle Panabaker , Grant Gustin , Jesse Martin , Tom Cavanagh

Godziny emisji Flash

07:50 Łowcy skarbów, sez. 1, odc. 1: Buddha's Bowl

fabularny ( USA, Francja, Kanada, Niemcy 1999 )

Sydney i Nigel wyruszają do Nepalu, by odzyskać dla mieszkańców małej wioski legendarną czarę Buddy. Tutejsza ludność, pragnie wybudować dzięki niej świątynię dla Buddy – Siddhartha. Rywal Sydney również poszukuje tajemniczej czary... Wynajął go pewien Bankier, który potrzebuje jej, by uratować rodzinny bank przed finansową ruiną. Stewie nie cofnie się przed niczym, by pokonać Sydney w walce o skarb. Wykorzystuje w tym celu mądrego mnicha. Chce mieć pewność, że czara trafi w jego ręce.

Reżyseria: Wade Eastwood , John Bell

Obsada: Christien Anholt , Lindy Booth , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

08:50 Łowcy skarbów, sez. 1, odc. 2: Smoking Gun

fabularny ( USA, Francja, Kanada, Niemcy 1999 )

Wnuk mężczyzny, wrobionego w morderstwo 70 lat temu, przekonuje Sydney, by odnalazła wysadzany diamentami pistolet Ala Capone, dzięki, któremu będzie on w stanie oczyścić imię swojego dziadka. Sydney udaje się więc do hotelu w Chicago, w którym bywał Al Capone razem ze swoimi gangsterami.

Reżyseria: Wade Eastwood , John Bell

Obsada: Christien Anholt , Lindy Booth , Tia Carrere

Godziny emisji Łowcy skarbów

09:55 Przygody Merlina, sez. 4, odc. 2: The Darkest Hour: Part Two

fabularny ( Wielka Brytania 2011 )

Merlin próbuje powstrzymać Artura przed poświęceniem swojego życia, aby naprawić bramę do Innego Świata. Czy uda mu się to?

Reżyseria: Alice Troughton

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

Reklama

10:55 Rycerz Artura

familijny ( USA 1998 )

Vivien Morgan jest naukowcem komputerowym. Podczas przeprowadzanego przez nią eksperymentu, magiczne moce przenoszą ją wstecz, aż do VI wieku, gdzie mieszka król Artur, jego żona Ginewra, czarodziej Merlin i królewscy rycerze... udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Roger Young

Obsada: Michael York , Whoopi Goldberg , Simon Fenton , Paloma Baeza , Robert Addie , Ian Richardson

Godziny emisji Rycerz Artura

12:50 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Sześciu zawsze sobie radę da

baśń ( Niemcy 2014 )

„Sześciu zawsze da sobie radę” to historia o niezwykłej sile odwagi, przyjaźni i miłości. Elle i Jasper to para zakochanych, która pragnie razem odkrywać świat. Ojciec Elli – Król Wilbur – ekscentryczny władca i hazardzista, nie jest z tego powodu zadowolony. Kiedy Jasper udaje się do króla, poprosić o rękę Elli, znika w tajemniczych okolicznościach. Trafia do królewskich lochów, poznaje tam Florę i Luke’a. Próbując się uwolnić poznają Lisę, Markusa i Benjamina. Ta dziwna szóstka więźniów...

Reżyseria: Uwe Janson

Obsada: Rafael Gareisen , Sebastian Bezzel , Tonio Arango

Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Sześciu zawsze sobie radę da

14:05 Legenda o górskim olbrzymie

przygodowy ( Norwegia 2017 )

Ash Lad jest synem biednego farmera. Postanawia wyruszyć w niebezpieczną wyprawę ze swoimi braćmi, aby uratować księżniczkę. Do pokonania mają nie tylko wiele kilometrów nieznanych ziem, ale także okrutnego trolla, znanego jako Król Gór. Chłopcy porywają się na niebezpieczną misję, aby zdobyć nagrodę i uratować rodzinną farmę przed upadkiem. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Mikkel Sandemose

Obsada: Eili Harboe , Elias Sørensen , Mads Pettersen , Vebjørn Enger

Godziny emisji Legenda o górskim olbrzymie

16:05 7 krasnoludków - Las to za mało!

familijny ( Niemcy 2006 )

Komedia dla dzieci i dorosłych w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie dubbingowej! Królewna Śnieżka zamieszkała w zamku i urodziła synka. Oboje znajdują się jednak w wielkim niebezpieczeństwie! W zamku zjawia się Ten, Którego Imienia Nikt Nie Pamięta i grozi, że zabierze Śnieżce jej dziecko. Jedynym ratunkiem jest odgadnięcie jego imienia. Trzeba wezwać na pomoc krasnoludki! Nie jest to jednak takie łatwe. Przyjaciele Królewny rozeszli się bowiem po świecie... udogodnienia dla niepełnosprawnych:...

Reżyseria: Sven Unterwaldt Jr.

Obsada: Mirco Nontschew , Boris Aljinovic , Gustav-Peter Wöhler , Ralf Schmitz , Martin Schneider , Otto Waalkes , Nina Hagen , Norbert Heisterkamp , Cosma Shiva Hagen , Rüdiger Hoffmann , Christian Tramitz , Helge Schneider , Heinz Hoenig , Axel Stein , Oliver Pocher , Atze Schröder , Axel Neumann , Dirk Bielefeldt , Mario Barth , Hans Werner Olm , Olli Dittrich

Godziny emisji 7 krasnoludków: Las to za mało - historia jeszcze prawdziwsza

18:05 Moja wielka grecka wycieczka

komedia ( USA 2009 )

Georgia traci posadę na uniwersytecie w Atenach. Kobieta postanawia zostać przewodnikiem po Grecji. Podczas jednej z wycieczek jej życie całkowicie się zmienia. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Donald Petrie

Obsada: Harland Williams , Nia Vardalos , Rachel Dratch , Richard Dreyfuss

Godziny emisji Moja wielka grecka wycieczka

20:00 Iluzja

akcja ( USA, Francja 2013 )

Zobaczcie kino akcji w najlepszym wydaniu! Film „Iluzja” reżyserii Louisa Leterriera, twórcy takich filmów jak „Transporter”, „Człowiek pies”, czy „Niesamowity Hulk” wprowadzi was w świat pełen fascynujących sztuczek i ekscytujących pokazów. J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) i piękna Henley Reeves (Isla Fisher) to uliczni iluzjoniści. Każdy z nich działa na własną rękę, ale pewnego dnia otrzymują zagadkowe karty z wiadomością....

Reżyseria: Louis Leterrier

Obsada: Jesse Eisenberg , Mark Ruffalo , Mélanie Laurent , Michael Caine , Morgan Freeman , Woody Harrelson

Godziny emisji Iluzja

22:10 21

akcja ( USA 2008 )

Studenci prestiżowej amerykańskiej uczelni znajdują szybki sposób na zarobienie zawrotnej sumy pieniędzy. Kiedy Ben Campbell dowiaduje się, że ma zapłacić 300 tysięcy dolarów czesnego, postanawia dołączyć do grupy studentów wybierającej się do Las Vegas. Tam dzięki posiadanej wiedzy matematycznej chcą wygrać pieniądze. Pomaga im w tym Micky Rosa - profesor matematyki i ich opiekun. Wkrótce całą grupą zaczyna interesować się szef kasyna. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: Robert Luketic

Obsada: Aaron Yoo , Jacob Pitts , Jim Sturgess , Kate Bosworth , Kevin Spacey , Laurence Fishburne , Lisa Lapira

Godziny emisji 21

00:45 Zadanie specjalne

akcja ( USA 2005 )

Znajoma prywatnego detektywa Johna Shepherda - Elizabeth Teller - prosi go o pomoc w odszukaniu wuja. Mężczyzna w czasie II wojny światowej był więźniem obozu koncentracyjnego i na polecenie Niemców obrabiał diamenty. Kobieta podejrzewa, że zaginięcie wuja ma związek ze skradzionymi diamentami. udogodnienia dla niepełnosprawnych: napisy (N)

Reżyseria: William Tannen

Obsada: Chuck Norris , Joanna Pacula , Daniel Bernhardt , Bernie Kopell , Todd Jensen , Marshall R. Teague , Aaron Norris , Tracy Scoggins , Curt Lowens , Deron McBee , Dean Cochran , Elsa Raven , Tarri Markel

Godziny emisji Zadanie specjalne

02:25 Uwikłana, sez. 2, odc. 5: Sweet Caroline

akcja ( USA 2016 )

Mafia szuka zemsty na Harlee. Wozniak wśród rosnących zagrożeń stara się utrzymać jedność ekipy.

Obsada: Gino Pesi , Hampton Fluker , Jennifer Lopez , Matteo de , Ray Liotta , Sarah Jeffery , Warren Kole

Godziny emisji Uwikłana

03:30 Taki jest świat, sez. 4, odc. 26: 26

factual ( Polska 2019 )

Interesujący, barwny i różnorodny przegląd wydarzeń z całego globu. Widzowie mogą zobaczyć w nim nie tylko wiadomości polityczne i gospodarcze, ale także informacje z życia gwiazd i naukowe ciekawostki. TV Puls pokaże wszystko, co może widza zainteresować, rozbawić, zainspirować, a czasem nawet czegoś nauczyć. „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

Godziny emisji Taki jest świat

Reklama

04:10 Menu na miarę, odc. 5

fabularny ( Polska 2011 )

Program z napisami Mnóstwo pozytywnej energii i wiele pomysłów na każdą okazję! Tyle właśnie potrzebuje Olga Głębicka, aby zaprojektować dla Ciebie „menu na miarę”! Pragniesz przyrządzić niesamowitą kolację dla swojego ukochanego? Przygotowujesz się do uroczystego obiadu z teściami? A może masz zamiar urządzić niezapomniane przyjęcie urodzinowe? Nie ma sprawy! Prowadząca program przygotuje dla Ciebie idealnie dopasowane menu na tę właśnie okazję i na każdą kieszeń! Pokaże jak profesjonalnie...

Godziny emisji Menu na miarę

04:50 Słodka miłość, odc. 76

telenowela ( Argentyna 2012 )

W barze Taco zorganizowana zostaje impreza charytatywna. Nagle w trakcie przyjęcia gaśnie światło, co więcej ktoś grozi atakiem bombowym. Czy obędzie się bez ofiar? W międzyczasie Brenda wyznaje matce, że zamierza rzucić szkołę. Natacha będzie miała niezapowiedzianego gościa.

Obsada: Carina Zampini , Juan Darthes , Laura Novoa , Sebastian Estevanez , Segundo Cernadas

Godziny emisji Słodka miłość

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry