Reklama

Robert Patrick - seriale, filmy i programy TV w telewizji - emisje w TV, gdzie i kiedy obejrzeć

Na tej stronie znajdują się informacje na temat programów TV, filmów, seriali, w których Robert Patrick występuje jako aktor lub reżyser.

Reklama
Reklama
Reklama

Robert Patrick do zobaczenia przed lub za kamerą w: Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość, Bohater ostatniej akcji, Cop Land, Czerwona frakcja, Człowiek, który gapił się na kozy, Detoks, Dopóki piłka w grze, Firewall, Gangster Squad. Pogromcy mafii, Kryjówka, Królowa XXX, Mali agenci, Miłość bez końca, Most do Terabithii, Od zmierzchu do świtu 2, Oni, Piłki z jajami, Płonąca pułapka, Rącze konie, S.W.A.T.: Miasto w ogniu, Safe House, Skorpion, Spacer po linie, Striptiz, Szklana pułapka 2, Sztandar chwały, Terminator 2: Dzień sądu, Troje na gigancie, W cywilu, Wyrok za prawdę, Znak Smoka, Złodziejka tożsamości, Świat Wayne'a.

Osoby wielokrotnie współpracujące z Robert Patrick


Kliknięcie w Imię i nazwisko osoby powoduje przejście na stronę zawierającą informacje na temat tej osoby wraz z listą emisji programów. filmów i seriali, w których jest obsadzie. Klik w etykietę Razem przenosi na stronę pokazująca wspólne projekty Robert Patrick z wymienioną na liście osobą.

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry