Reklama

Policjanci z Miami godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Policjanci z Miami w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Policjanci z Miami będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
07:00 Zakończone  Policjanci z Miami: Coś za coś, odc. 11 Logo WP
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
06:00 Policjanci z Miami: Mały Książę, odc. 12 Logo WP

Opis (streszczenie): Crocket i Tubbs prowadzą nowe śledztwo. Wpadają na trop młodego Marka Jorgensona. Jego ojciec jest bardzo wpływowym i bogatym biznesmenem. Mark jest uzależniony od narkotyków i nie potrafi z tym zerwać. Kiedy kolejny raz trafia do aresztu, ojciec znowu wpłaca za niego kaucję. Jednak informuje go, że po skończeniu studiów wyśle go na półroczny odwyk. Wspólniczką Jorgensona Seniora jest Mary McDermott. Śledztwo ujawnia, że ojciec Marka jest właścicielem pewnego opuszczonego magazynu. Crocket, Tubbs, Gina, Trudy oraz inni policjanci przyłapują tam Mary w trakcie transakcji sprzedaży ogromnej ilości narkotyków, przechowywanych w magazynie. Jorgenson Senior zdaje sobie sprawę, że żeby chronić siebie musi zlecić zabójstwo Mary, by nie zdążyła pogrążyć go swoimi zeznaniami. Kiedy Mark dowiaduje się i tym, jest zszokowany. Zgadza się na współpracę z policją, zakłada podsłuch i prowokuje ojca do szczerych wyznań.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Reklama
07:00 Policjanci z Miami: Łatwe zadanie, odc. 13 Logo WP

Opis (streszczenie): Na lotnisku w Miami detektywi Sonny Crocket i Ricardo Tubbs obserwują dwóch młodych mężczyzn, Louisa i Eddie'ego. Chcą ich ostrzec, by nie angażowali się w przemyt kokainy z Kolumbii. Eddie odbiera jednak kokainę w Bogocie i przemyca ją w religijnych statuetkach. Po powrocie do Miami spotyka się z Louisem na lotnisku, gdzie czekają już Crocket i Tubbs. Eddie wręcza im dowód przestępstwa, ale Louisowi udaje się zbiec. Detektywi obserwują opuszczony dom. Niespodziewanie zostaje on wysadzony w powietrze wraz z ukrytym w nim laboratorium. Crocket i Sonny poznają braci Pepe i Diego Moya. Zastawiają na nich pułapkę, ale akcja nie przebiega zgodnie z planem.

Czas trwania: 60min. / USA / 1985 / serial kryminalny
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
08:00 Policjanci z Miami: Złoty Trójkąt (Część 1), odc. 14 Logo WP

Opis (streszczenie): Policjanci Crocket i Tubbs mają do wykonania tajne zadanie i udają pracowników ochrony w pięciogwiazdkowym hotelu. Porucznik Castillo powierzył im wyjątkowo trudną misję. Muszą odszukać kilku przestępców, którzy podają się za policjantów. Młoda dziewczyna proponuje Crocketowi, że w zamian za oczyszczenie jej kartoteki udzieli mu informacji o dwóch policjantach z Miami, którzy pobierają haracz od prostytutek. Dzięki niej Crocket i Tubbs poznają dwóch niebezpiecznych osobników. Pomimo nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa, dwóm przestępcom udaje się przedostać do hotelu. Ktoś jednak morduje ich w bestialski sposób. Policja znajduje ich okaleczone ciała. Porucznik Castillo rozpoznaje charakterystyczny podpis mordercy i ogarnia go ogromny strach. Do Miami przyjechał generał Lao Li.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
08:00 Policjanci z Miami: Złoty Trójkąt (Część 2), odc. 15 Logo WP

Opis (streszczenie): Porucznik Castillo pracował kiedyś nad sprawą przemytu narkotyków z Dalekiego Wschodu. Próbował znaleźć dowody na jednego z największych przemytników, generała Lao Li. Zastawił na niego zasadzkę, ale operacja się nie powiodła. W odwecie generał zabił kobietę porucznika - May Ying. Castillo korzysta więc z okazji, że generał przyjechał do Miami. Musi teraz znaleźć sposób, aby dopaść Lao Li. Generał i jego rodzina pilnują się, aby nie złamać prawa. Jednak jego siostrzeńcy - dwaj młodzi i zbuntowani chłopcy biorą udział w przemycie heroiny. Zostają złapani na gorącym uczynku. Chłopcy wychodzą na wolność za kaucją, ale generał ma zamiar przykładnie i ch ukarać za złamanie jego postanowień i wydaje na nich wyrok śmierci. Ostatecznie Lao Li zostaje osadzony w więzieniu.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
08:00 Policjanci z Miami: Przemytniczy blues, odc. 16 Logo WP

Opis (streszczenie): Jacht, należący do przemytników, wybucha wraz ze wszystkimi pasażerami. Ofiary miały prawdopodobnie przywieźć duże ilości narkotyków na Florydę. Okazuje się, że przeciwko kolejnym ofiarom zabójstw były prowadzone śledztwa w sprawie przemytu. Policjanci podejrzewają, że zabił ich ktoś, kto ma dostęp do policyjnych kartotek. Sonny i Rico udają dwóch przemytników i udają się do Kolumbii, aby sprowadzić dużą ilość kokainy do Miami. Trudy wciela się w rolę żony Tubbsa i staje się przynętą dla zabójców. Po zakupie narkotyków chcą oni odlecieć, ale w ich samolocie czekają już uzbrojeni bandyci i żądają 500 tys. dolarów okupu za Trudy. Przypuszczenia Crocketa i Tubbsa potwierdzają się - za zabójstwa przemytników odpowiada ktoś z ich otoczenia.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
08:00 Policjanci z Miami: Rytuały przejścia, odc. 17 Logo WP

Opis (streszczenie): Agentka policji z Nowego Jorku, Valerie Gordon szuka w Miami swojej zaginionej młodszej siostry, Diane, która pół roku temu uciekła z domu. Kiedy policja dostaje informacje o znalezieniu w rzece kobiecego ciała, agentka razem z Tubbsem i Crocketem jadą zidentyfikować zwłoki. Na szczęście nie jest to Diane. Roco dowiaduje się, że dziewczyna uzależniła się od narkotyków i została kochanką Traynora, który wraz z Lile organizuje imprezy dla dyplomatów i znanych osobistości. Zapewnia im rozrywkę i umawia z kobietami. Valerie odnajduje Diane i wysyła ją do kliniki odwykowej. Jednak dziewczyna kontaktuje się z Traynorem. Wkrótce potem umiera na skutek przedawkowania narkotyków. Valerie udaje, że odlatuje do Nowego Jorku. Jedzie do mieszkania Traynora, żeby zemścić się za śmierć siostry.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
06:00 Policjanci z Miami: Złoty Trójkąt (Część 1), odc. 14 Logo WP
07:00 Policjanci z Miami: Złoty Trójkąt (Część 2), odc. 15 Logo WP
Czas trwania: 61min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Reklama
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
06:00 Policjanci z Miami: Przemytniczy blues, odc. 16 Logo WP
07:00 Policjanci z Miami: Rytuały przejścia, odc. 17 Logo WP
Czas trwania: 61min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
08:00 Policjanci z Miami: Labirynt, odc. 18 Logo WP

Opis (streszczenie): Trzej młodzi Kubańczycy dokonują zbrojnego napadu. Kiedy do akcji wkracza policja, jeden z funkcjonariuszy nie wytrzymuje i strzela zbyt wcześnie. Doprowadza w ten sposób do śmierci swojego kolegi. Tymczasem przestępcy ukrywają się w starym opuszczonym hotelu. Biorą za zakładników dwie bezdomne rodziny. Porucznik Castillo wysyła Tubbsa, aby udawał nielegalnego imigranta i zdobył zaufanie przestępców. Jednak Tubbs staje się kolejnym zakładnikiem. Crocket martwi się o los swojego partnera i przekonuje porucznika Castillo, aby pozwolił mu przedostać się do środka hotelu. Przedziera się przez labirynt korytarzy i w końcu namierza przestępców.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
08:00 Policjanci z Miami: Stworzeni dla siebie, odc. 19 Logo WP

Opis (streszczenie): W czasie próby zatrzymania fałszerzy wybucha pożar. Larry Zito wbiega do płonącego budynku, aby uratować dowody przestępstwa. Żeby tego było mało pożar wybucha również w jego własnym domu. Zito nie ma gdzie mieszkać i na jakiś czas zatrzymuje się u swojego partnera z pracy, Stanleya Switeka. Darlene, nowa dziewczyna Switeka, nie toleruje współlokatora. Uważa, że Zito powstrzymuje rozwój kariery Stanleya. Zito przeszkadza swoim gospodarzom, którzy cierpią na brak prywatności.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
08:00 Policjanci z Miami: Rabusie, odc. 20 Logo WP

Opis (streszczenie): W Miami dochodzi do serii włamań. Zastępca szefa policji wydaje rozkaz, żeby wszyscy dostępni detektywi zostali przydzieleni do śledztwa w tej sprawie. Metoda działania jest inna za każdym razem, ale każda napadnięta rodzina zostaje brutalnie pobita. Dochodzenie zostaje powierzone porucznikowi Malone, który był kiedyś mentorem Sonny'ego. Policjanci próbują powiązać ze sobą brutalne ataki. Porucznik Castillo analizuje codzienne czynności wszystkich ofiar. Okazuje się, że wszystkie kobiety chodzą do tego samego fryzjera. Pracownicy salonu są niewinni. We włamania zamieszany jest pracownik parkingu przed tym salonem. Crocket i Castillo odnajdują go w chwili, gdy przestępcy zamierzają popełnić kolejną zbrodnię.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
07:55 Policjanci z Miami: Nikt nie żyje wiecznie, odc. 21 Logo WP

Opis (streszczenie): Sonny Crocket poznaje piękną Brendę i zakochuje się w niej. Jego brak koncentracji w pracy dostrzega nawet sam porucznik Castillo. Tubbs martwi się, że nowy związek jej partnera może mieć fatalny wpływ na wykonywanie wspólnych zadań. Kiedy Crocket i Brenda spędzają razem cały weekend na łodzi, Tubbs oraz inni policjanci próbują złapać trzech punków, którzy grasują po mieście.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
06:00 Policjanci z Miami: Labirynt, odc. 18 Logo WP
Czas trwania: 61min. / USA / 1984 / serial kryminalny
07:00 Policjanci z Miami: Stworzeni dla siebie, odc. 19 Logo WP
Czas trwania: 61min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
06:00 Policjanci z Miami: Rabusie, odc. 20 Logo WP
07:00 Policjanci z Miami: Nikt nie żyje wiecznie, odc. 21 Logo WP
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
08:00 Policjanci z Miami: Evan, odc. 22 Logo WP

Opis (streszczenie): Detektywi Crocket i Tubbs wraz z innymi policjantami obserwują hangar na przedmieściach. Odbywa się tam nielegalny handel bronią. Na umówiony znak wkraczają do hangaru, ale wśród strzelaniny, sprzedawcy i potencjalny nabywca uciekają. Porucznik Castillo stara się za wszelką cenę zapobiec, aby 50 małych karabinów maszynowych pojawiło się w obiegu. Dalsze śledztwo ujawnia, że jednym z bliskich współpracowników handlarza Evana jest agent federalny, który prowadzi swoje własne dochodzenie.

Czas trwania: 61min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Reklama
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
08:00 Policjanci z Miami: Lombard, odc. 23 Logo WP

Opis (streszczenie): Albert Lombard ma stawić się w sądzie, aby złożyć zeznania przeciwko Librizziemu. W zamian ma otrzymać specjalny immunitet, który ochroni go przed więzieniem. W tym samym czasie bliski współpracownik Lombarda, Fusco negocjuje z Librizzim. Ustala, że przejmie wpływy po swoim szefie. Lombard wpada w zasadzkę, ale kuloodporna kamizelka ratuje mu życie. Sonny i Rico mają za zadanie utrzymać świadka przy życiu. Nie jest to proste, bo rywal pragnie jego śmierci. Lombard powołuje się na piątą poprawkę do konstytucji USA i odmawia zeznań. Wymyka się z budynku sądu, wsiada do samochodu i odjeżdża. Za nim rusza dwóch ludzi Librizziego, którzy mają wykonać egzekucję.

Czas trwania: 61min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Policjanci z Miami. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Policjanci z Miami w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Policjanci z Miami.

Poprzednie emisje Policjanci z Miami w telewizji

Emisja Policjanci z Miami miała miejsce:

2020-07-11 07:00 Policjanci z Miami: Coś za coś, odc. 11 Logo WP

Opis (streszczenie): Dzięki swojemu wpływowemu adwokatowi Alvarado, znany w Miami przestępca, wychodzi na wolność za kaucją. Prawnik żąda od Sonny'ego, żeby podał mu nazwisko swojego informatora, ponieważ jest mu ono potrzebne do przeprowadzenia obrony klienta. Sonny odmawia i zostaje zatrzymany w areszcie za obrazę sądu. Gina udaje prostytutkę. W ten sposób chce zgromadzić dowody przeciwko przywódcom gangów, zajmujących się narkotykami i prostytucją. Cinco dowiaduje się, że ktoś infiltruje ich organizację. Podejrzenia padają na Ginę. Sonny i Rico dowiadują się, że nowa prostytutka ma zostać zabita.

2020-07-11 06:00 Policjanci z Miami: Everglades, odc. 10 Logo WP

Opis (streszczenie): Sonny i Ricardo przetrzymują Joeya Bramletta, który ma zeznawać przeciwko grupie przemytników. Jednak udaje mu się uciec. Trop prowadzi detektywów do małego rybackiego miasteczka Everglades. Zostają zaatakowani przez wrogo nastawionych mieszkańców. Zagubionych pośrodku bagien policjantów ratuje pewna kobieta. Zabiera ich swoją łódką do chaty, w której znajdują Bramletta. Świadek wyjaśnia im, że przemytnicy przetrzymują jego córkę i grożą, że ją zabiją, jeżeli zacznie zeznawać. Crocket i Tubbs obmyślają plan zasadzki na porywaczy, by uwolnić dziewczynkę.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-07-10 08:05 Policjanci z Miami: Łatwe zadanie, odc. 13 Logo WP
2020-07-09 08:00 Policjanci z Miami: Mały Książę, odc. 12 Logo WP
2020-07-08 08:00 Policjanci z Miami: Coś za coś, odc. 11 Logo WP
2020-07-07 08:00 Policjanci z Miami: Everglades, odc. 10 Logo WP
2020-07-05 07:00 Policjanci z Miami: Wielki McCarthy, odc. 9 Logo WP

Opis (streszczenie): Podczas przesłuchania drobnego przestępcy policjanci dowiadują się o działalności narkotykowego barona - Louisa McCarthy'ego. Tubbs podaje się za miłośnika wyścigów motorowodnych i przenika do środowiska, w którym obraca się McCarthy. Policjanci poznają również Vanessę, dziewczynę przestępcy, która prowadzi sklep z męską odzieżą. Ta działalność okazuje się być tylko pralnią brudnych pieniędzy. Tubbs nawiązuje bliższą znajomość z Vanessą. Tymczasem Crocket proponuje McCarthy'emu dużą transakcję narkotykową, ale handlarz nie jest nią zainteresowany. Crocket i Tubbs biorą udział w wyścigu szybkich łodzi motorowych i wygrywają zawody po zaciętej walce z McCarthym. Tubbs aresztuje Vanessę pod zarzutem zabicia nieuczciwego księgowego.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-07-05 06:10 Policjanci z Miami: Jednooki walet, odc. 7 Logo WP

Opis (streszczenie): Crocket i Tubbs obserwują drobnego bukmachera. Do jego biura wchodzi młoda kobieta. Kiedy detektywi słyszą jej krzyk, biegną na ratunek. Okazuje się, że jest to dawna szkolna koleżanka Crocketa, Barbara Carrow. Popadła w długi z powodu uzależnienia do hazardu. Przestępcy zabrali w zastaw narzędzia i sprzęt jej męża, bez których nie może pracować. Crocket zgadza się pomóc Barbarze. Umawia się na spotkanie z DeMarco, który jest prawą ręką Lombarda. DeMarco wręcza detektywowi kopertę z 8 tysiącami dolarów. Sonny zostaje oskarżony o przyjęcie łapówki. Koledzy wpłacają za niego kaucję. Dowiadują się, że Barbara została zamordowana.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
Reklama
2020-07-04 07:10 Policjanci z Miami: Bez wyjścia, odc. 8 Logo WP

Opis (streszczenie): Detektywi Crocekt i Tubbs śledzą międzynarodowego handlarza broni, Tony'ego Amato. Dzięki podsłuchowi dowiadują się, że Amato bije swoją żonę, Ritę. Zastraszona kobieta już kilka razy próbowała odejść od niego. Detektywi przechwytują też informację o planowanym spotkaniu. Ochroniarz Amato ma się spotkać z mężczyzną o nazwisku DuPass. Dzięki temu, że Amato nigdy wcześniej go nie widział, Tubbs postanawia to wykorzystać. Podaje się za DuPassa i negocjuje bezpośrednio z handlarzem sprzedaż broni. Tymczasem Rita kontaktuje się z kimś, kto ma zastrzelić jej męża. Zamiast zabójcy pojawia się Crocket i namawia Ritę, aby pomogła policji aresztować Amato. Wszystko idzie zgodnie z planem, ale w ostatniej chwili Rita postanawia wziąć sprawy w swoje ręce.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-07-04 06:10 Policjanci z Miami: Powrót Calderone'a, część 2, odc. 6 Logo WP

Opis (streszczenie): Crocket i Tubbs szukają Calderone'a na Bahamach. Okazuje się, że handlarz kokainy nadal korzysta z usług płatnego mordercy, który zabił porucznika Rodrigueza. Policjanci dowiadują się, gdzie płatny morderca ma odebrać drugą część pieniędzy. Tubbs zaprzyjaźnia się z Angeliną Mederą. Okazuje się, że to córka Calderone'a. Crocket podaje się za płatnego zabójcę i próbuje spotkać się z Calderonem. Nie ma pojęcia, że narkotykowy baron wie, kim Sonny jest naprawdę. Crocket wpada w zasadzkę. Tymczasem Tubbs wyjawia Angelinie swoją prawdziwą tożsamość i prawdę o jej ojcu. Udają się razem do domu, gdzie jej ojciec ma właśnie zamiar zabić Crocketa. Dochodzi do strzelaniny, w wyniku której Calderone ginie.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-07-03 10:00 Policjanci z Miami: Wielki McCarthy, odc. 9 Logo WP
2020-07-02 10:00 Policjanci z Miami: Bez wyjścia, odc. 8 Logo WP
2020-07-01 10:05 Policjanci z Miami: Jednooki walet, odc. 7 Logo WP
2020-06-30 10:05 Policjanci z Miami: Powrót Calderone'a, część 2, odc. 6 Logo WP
2020-06-28 07:10 Policjanci z Miami: Powrót Calderone'a, część 1, odc. 5 Logo WP

Opis (streszczenie): Morderstwo dilera narkotyków, dokonane przez płatnego zabójcę z Argentyny, doprowadza Tubbsa i Rodrigueza do listy jego ofiar. Okazuje się, że znajduje się na niej również Crocket. W tej sytuacji detektyw jest zmuszony przewieźć swoją rodzinę w bezpieczne miejsce. Gdy Sonny pakuje swoje rzeczy na łodzi, Rodriguez dostrzega jakiś blask w oddali. Przewraca Crocketa na ziemię i pocisk trafia go w pierś. Po aresztowaniu jednego z przestępców, Crocket sprowadza rodzinę do domu. Jednak przeczucie mówi mu, że coś jest nie tak. W pewnym momencie popycha żonę i syna na podłogę. Nad ich głowami przelatuje seria pocisków z karabinu maszynowego. Argentyński zabójca próbuje uciekać, ale zostaje, dosięgają go pociski detektywów. Przerażona żona Crocketa utwierdza się w swojej wcześniejszej decyzji, że powinni się rozstać. Postrzelony porucznik Rodriguez umiera, a Calderone ucieka na wyspy Bahama. Detektywi ruszają w pościg.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-28 06:15 Policjanci z Miami: Jądro ciemności, odc. 3 Logo WP

Opis (streszczenie): Crocket i Tubbs próbują odnaleźć Ala Margolisa, który jest poszukiwany przez FBI pod zarzutem korupcji, morderstwa i przemytu materiałów pornograficznych. Sonny dowiaduje się, że do jego gangu przeniknął tajny agent FBI - Artie Rollins. Wszystko wskazuje na to, że przeszedł na drugą stronę. Policjanci spotykają się z Artiem i udają właścicieli sieci kin. Są zainteresowani zakupem dużej ilości filmów pornograficznych. Jednak Artie zna ich prawdziwą tożsamość. Zapewnia ich, że zebrał dowody, które pozwolą posłać Margolisa do więzienia. Obiecuje zaaranżować spotkanie ze swoim szefem, aby policjanci mogli go aresztować. Wtedy Margolis wyciąga pistolet i celuje do Crocketa i Tubbsa. Jednak Artie staje po stronie detektywów i Margolis zostaje aresztowany. Na skutek intensywnych przesłuchań przez FBI Artie popełnia samobójstwo.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-27 07:10 Policjanci z Miami: Spoko sprawa, odc. 4 Logo WP

Opis (streszczenie): Para niedoświadczonych policjantów, Bobby i Jake mają przeprowadzić kontrolowaną transakcję sprzedaży narkotyków. Podczas akcji z ciężarówki wyskakują mężczyźni. Wywiązuje się strzelanina, napastnicy zabierają narkotyki i uciekają. Badania balistyczne wykazują, że było to dziełem grupy przestępczej, która ostatnio kradnie narkotyki i zabija swoich kontrahentów. Spotkanie młodych policjantów z potencjalnym handlarzem kończy się śmiercią Bobby'ego. Jake w ciężkim stanie zostaje przewieziony do szpitala. Taśma z nagraniem przebiegu akcji pozwala ustalić, że sprawcami napadów są trzej mężczyźni z Jamajki. Crocket dostaje pozew rozwodowy od swojej żony, która chce wyjechać z ich synem do Atlanty.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-27 06:10 Policjanci z Miami: Mentor, cześć 2, odc. 2 Logo WP

Opis (streszczenie): Agenci Crocket i Tubbs wykonują pierwsze wspólne zadanie. Mają odszukać handlarza narkotyków, Calderone'a. Jednak przeciek informacji z policji bardzo utrudnia im działania. Świadek z otoczenia przestępcy zostaje zamordowany tuż przed złożeniem zeznań. Tożsamość Ricardo zostaje ujawniona i ledwo uchodzi on z życiem. Crocket odkrywa, że informatorem przestępców jest jego były partner i przyjaciel Scott Wheeler. Zmusza go, żeby ujawnił miejsce przekazania narkotyków. Crocket i Tubbs udają się na konfrontację z Calderonem i jego ludźmi.

Czas trwania: 60min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-26 10:05 Policjanci z Miami: Powrót Calderone'a, część 1, odc. 5 Logo WP
2020-06-25 10:05 Policjanci z Miami: Spoko sprawa, odc. 4 Logo WP
2020-06-24 10:05 Policjanci z Miami: Jądro ciemności, odc. 3 Logo WP
2020-06-23 10:00 Policjanci z Miami: Mentor, cześć 2, odc. 2 Logo WP
2020-06-18 20:00 Policjanci z Miami: Mentor, część 1, odc. 1 Logo WP

Opis (streszczenie): Sonny Crockett (Don Johnson) jest jednym z najlepszych policjantów w Miami Vice. Odkąd wyprowadził się od żony Caroline i małego syna Billy'ego, mieszka na jachcie wraz z aligatorem, którego nazywa Elvis, jeździ skonfiskowanym ferrari wartym 100 tysięcy dolarów i jest typowym pracoholikiem. Swojej pracy oddaje się bez reszty, dlatego nie ma zagadki, której by nie rozwiązał, i przestępcy, którego by nie złapał. Jego nowym partnerem zostaje Ricardo Tubbs (Philip Michael Thomas), który dotychczas pracował w Nowym Jorku. Podobne doświadczenia życiowe zbliżają mężczyzn do siebie. Mimo odmiennych charakterów tworzą niezwykle skuteczną parę detektywów.

Czas trwania: 59min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-18 19:00 Policjanci z Miami: Lombard, odc. 23 Logo WP
Czas trwania: 59min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-17 20:00 Policjanci z Miami: Lombard, odc. 23 Logo WP
2020-06-17 19:00 Policjanci z Miami: Evan, odc. 22 Logo WP
Czas trwania: 59min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-16 20:00 Premiera Policjanci z Miami: Evan, odc. 22 Logo WP
2020-06-16 19:00 Policjanci z Miami: Nikt nie żyje wiecznie, odc. 21 Logo WP
Czas trwania: 59min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-15 20:00 Premiera Policjanci z Miami: Evan, odc. 21 Logo WP
Czas trwania: 59min. / USA / 1984 / serial kryminalny
2020-06-15 19:00 Policjanci z Miami: Nikt nie żyje wiecznie, odc. 20 Logo WP
Czas trwania: 59min. / USA / 1984 / serial kryminalny

Policjanci z Miami gdzie obejrzeć?

Policjanci z Miami można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: WP

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry