Reklama

Idealna niania godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Idealna niania

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Idealna niania będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-06
07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 1/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ola i Kuba od 2 lat są przejętymi rodzicami Karolinki. Długo starali się o dziecko, więc oboje bardzo się boją zostawić ją nawet z babcią. Zwłaszcza, że Karolinka co rusz się przeziębia, łapie „katarki i kaszle”. Kuba pracuje jako trener personalny, więc bardzo dba o zdrowie i formę, niestety ma też niewiele czasu dla rodziny. Ola, mimo że świetnie się spełnia w roli matki, to bardzo by chciała zakończyć już urlop macierzyński i wrócić do pracy. Oboje długo się zastanawiali, czy ktokolwiek poza nimi będzie wiedział jak nakarmić kapryśną Karolinkę, czy komukolwiek poza mamą i tatą uda się ją upilnować na spacerze i czy mogą zaufać obcej osobie na tyle, żeby powierzyć im swój największy skarb. Odważyli się dać ogłoszenie, w którym poszukują niani i właśnie z niepokojem czekają, kto się zgłosi... Czy którejkolwiek kandydatce uda się sprostać ich wymaganiom?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-07
07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 2/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kamila i Maks to rodzice 7- letniego Emanuela i 4 - letniej Estery. Kilka miesięcy temu przeprowadzili się z Austrii do Krakowa. Oboje mają polskie korzenie i dlatego postanowili wychowywać dzieci wśród "swoich". Są bardzo zżytą, ale z punktu widzenia sąsiadów trochę nietypową rodziną - sami uczą Emmanuela i Esterę w domu i starają się spędzać jak najwięcej czasu we czwórkę. Za chwilę czekają ich kolejne zmiany w życiu -, lada chwila po raz trzeci zostaną rodzicami. Zgodnie z ich zasadami, poświęcają dzieciom dużo czasu i w nauce i w zabawie. Żeby niczego nie zaniedbać, pomoc niani może okazać się dla nich bezcenna. Chcieliby znaleźć kogoś, kto ceni tradycyjne wartości i będzie szanował ich zasady, na przykład całkowity brak telewizora i internetu. Stawiają na kreatywne podejście i wyobraźnię, dlatego w ich domu nigdy nie ma nudy. Czy uda im się znaleźć nianię, która za nimi nadąży?

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-04-08
04:20 Idealna niania, sez. 9, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Znalezienie igły w stogu siana jest ponoć łatwiejsze od znalezienia odpowiedzialnej, pracowitej i uczciwej niani. Wiedzą o tym doskonale rodzice, bohaterowie programu „Idealna niania”, którzy wertują setki ogłoszeń i odbywają spotkania z kandydatami na opiekunów ich pociech. Wszyscy gotowi do podjęcia pracy w charakterze opiekunki do dziecka twierdzą, że mają doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Jak jest naprawdę? Na rozmowach kwalifikacyjnych pojawią się kandydatki, którym nikt nie oddałby dziecka pod opiekę - często sprawiają wrażenie osób nie z tego świata! Nianią chciał być nie tylko lokalny polityk, czy gej planujący uwieść pana domu, ale w tej roli widziały się też pracowniczki agencji towarzyskiej, zwykłe oszustki i naciągacze. O palpitację serca przyprawiły rodziców opiekunki, które demolują domy, lewitują i kradną. I choć rodzice szukający niani do dzieci liczą się z tym, że znalezienie odpowiedniej osoby nie będzie łatwe, to mało kiedy zdają sobie sprawę z tego, że ich dom może zamienić się w miejsce klęski żywiołowej, festiwalu dziwnych pomysłów, a nawet w miejsce przestępstwa! Kolejna edycja programu „Idealna niania” pokazuje, z czym musi się liczyć każdy rodzic oddający swoje dziecko i dom pod opiekę mniej lub bardziej wykwalifikowanej niani. Widzowie zobaczą, co dzieje się w domu rodziny, która jako nianię zatrudnia… zakonnicę. Jej pierwszy próbny dzień w nowej roli zaskoczy nawet stałych widzów programu! Nie mniej emocji przeżyją ci, którzy będą śledzić poczynania niań, które zamiast zajmować się dziećmi, uprawiają czary albo urządzają opłakane w skutkach „botoks party”. Wśród chętnych na opiekunów dzieci znajdzie się też pan- będzie prawdziwym poszukiwaczem przygód rodem z filmów o Indiana Jones. Bohaterowie naszych odcinków przeżyją historie, które będziecie śledzić z zapartym tchem. Przygotuje się na nadchodzącą jesień! Czy rodzice znajdą dobre nianie?

/ Polska / program obyczajowy
07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 3/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Basia i Mirek to rodzice uroczego siedmioletniego Borysa i uzdolnionej muzycznie piętnastoletniej Oliwii. Na co dzień Mirek prowadzi swoją firmę zajmującą się pielęgnacją terenów zielonych. Basia pracuje jako przedstawiciel medyczny. Oprócz pracy i wychowywania dzieci małżonkowie mają hopla na punkcie koni. Mimo dobrej organizacji, doba wciąż ma dla nich za mało godzin. Żeby pogodzić pracę, pasję i dom, postanowili poszukać niani… Jak się sami przekonają, nie będzie to wcale łatwe zadanie…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-09
07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 4/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Joanna i Piotr to rodzice 8 - letniego Jaśka, który dotychczas nie zostawał w domu z nikim prócz mamy. Sytuacja zawodowa zmusiła jednak Joasię do poszukania niańki, która nie dość, że zajmie się domem, to jeszcze zaopiekuje się jej ukochanym synkiem. Piotr prowadzi z domu firmę i mimo, że biuro mieści się na piętrze, to nie ma czasu poświęcić ani chwili na opiekę nad synem, dlatego też zgodził się na zatrudnienie niani. Oboje rodzice są bardzo przeczuleni na punkcie Jaśka, który jest wrażliwym chłopcem i wymaga odpowiedniego podejścia. Joasia jest oazą spokoju, ale Piotr – z natury wybuchowy – denerwuje się na samą myśl o tym, że obce osoby będą się kręciły po ich domu, a co dopiero opiekowały się jego ukochanym synem. Nianie nie będą miały łatwego zadania, a rodzice ani na chwilę nie stracą czujności. Co wyniknie z charakterów rodziców, ich temperamentów i tego z jakim nastawieniem do pracy pojawią się w ich domu kolejne niańki?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-14
07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 5/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Magda to mama 15 - letniej Miśki i rozkosznej pary 10 - letnich bliźniąt, które jak to bliźniaki… kłócą się bez przerwy. Przyjaciółka Magdy – Dorota - zwana przez dzieci „ciocią”, doradziła jej, że skoro nie może liczyć na pomoc pracującego za granicą męża – powinna przyjąć do pracy nianię. Magda ma ogromne wymagania względem osoby, którą miałaby ewentualnie zostawić z dziećmi… zwłaszcza, że Miśka ma duże powodzenie u chłopaków i Magda stale musi mieć baczenie na to, żeby sama gdzieś nie wyszła albo jakiś chłopak nie zakręcił jej w głowie. Pilnowanie, by Miśka zajmowała się nauką, a nie romansowaniem, to jednak nie najtrudniejsze zadanie dla niańki. Bliźniaki, które bez przerwy sobie dokuczają, kłócą się i wzajemnie obrażają, to wyzwanie, które nie jednej opiekunce zszargało już nerwy. Magda i Dorota są zdecydowane dać komuś szansę, ale kandydatki będą miały twardy orzech do zgryzienia i będą musiały bardzo się postarać… Czy niańki dadzą sobie radę z wyzwaniem w postaci rozbrykanej trójki dzieci Magdy?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-15
04:20 Idealna niania, sez. 9, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Znalezienie igły w stogu siana jest ponoć łatwiejsze od znalezienia odpowiedzialnej, pracowitej i uczciwej niani. Wiedzą o tym doskonale rodzice, bohaterowie programu „Idealna niania”, którzy wertują setki ogłoszeń i odbywają spotkania z kandydatami na opiekunów ich pociech. Wszyscy gotowi do podjęcia pracy w charakterze opiekunki do dziecka twierdzą, że mają doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Jak jest naprawdę? Na rozmowach kwalifikacyjnych pojawią się kandydatki, którym nikt nie oddałby dziecka pod opiekę - często sprawiają wrażenie osób nie z tego świata! Nianią chciał być nie tylko lokalny polityk, czy gej planujący uwieść pana domu, ale w tej roli widziały się też pracowniczki agencji towarzyskiej, zwykłe oszustki i naciągacze. O palpitację serca przyprawiły rodziców opiekunki, które demolują domy, lewitują i kradną. I choć rodzice szukający niani do dzieci liczą się z tym, że znalezienie odpowiedniej osoby nie będzie łatwe, to mało kiedy zdają sobie sprawę z tego, że ich dom może zamienić się w miejsce klęski żywiołowej, festiwalu dziwnych pomysłów, a nawet w miejsce przestępstwa! Kolejna edycja programu „Idealna niania” pokazuje, z czym musi się liczyć każdy rodzic oddający swoje dziecko i dom pod opiekę mniej lub bardziej wykwalifikowanej niani. Widzowie zobaczą, co dzieje się w domu rodziny, która jako nianię zatrudnia… zakonnicę. Jej pierwszy próbny dzień w nowej roli zaskoczy nawet stałych widzów programu! Nie mniej emocji przeżyją ci, którzy będą śledzić poczynania niań, które zamiast zajmować się dziećmi, uprawiają czary albo urządzają opłakane w skutkach „botoks party”. Wśród chętnych na opiekunów dzieci znajdzie się też pan- będzie prawdziwym poszukiwaczem przygód rodem z filmów o Indiana Jones. Bohaterowie naszych odcinków przeżyją historie, które będziecie śledzić z zapartym tchem. Przygotuje się na nadchodzącą jesień! Czy rodzice znajdą dobre nianie? Krzysiek i Ewelina poznali się na zlocie samochodowym. Od razu spodobali się sobie nawzajem i bardzo szybko zamieszkali razem... Krótko potem okazało się, że Ewelina jest w ciąży. Na początku trochę ich przestraszyło to tempo, ale dzisiaj Wiktoria ma już 4 lata i są bardzo szczęśliwą rodziną. Do tej pory charakter pracy Eweliny pozwalał jej łączyć obowiązki zawodowe z opieką na Wiką, ale właśnie awansowała i wie, że kolejny rok będzie dużo bardziej intensywny i wymagający. Dlatego razem z Krzyśkiem zdecydowali się na zatrudnienie niani. Wika jest żywiołowym dzieckiem, wszędzie jej pełno. Tak więc opiekunka musi mieć każdego dnia porządnie naładowane baterie, żeby za nią nadążyć. Czy pojawi się w końcu taka kandydatka?

/ Polska / program obyczajowy
07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Do tej pory Sarze i Piotrkowi w opiece nad Wiktorią i Nikolą bardzo pomagała teściowa Lidia, właściwie można powiedzieć, że była na każde zawołanie. Lidia jest księgową i przez ostatnich kilka lat tylko dorabiała w tym zawodzie, ale ma coraz więcej zleceń i nie może poświęcać wnuczkom tyle czasu, co do tej pory. Piotrek często wyjeżdża w kilkudniowe delegacje i nagle zrobił się duży kłopot: kto i kiedy odbierze dzieci z przedszkola, zaprowadzi do szkoły, da dziewczynkom obiad? Dlatego zdecydowali się poszukać niani. Tylko czy uda im się znaleźć taką, która będzie traktować Wiki i Niki jak księżniczki…?

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-04-16
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-20
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-21
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Znalezienie igły w stogu siana jest ponoć łatwiejsze od znalezienia odpowiedzialnej, pracowitej i uczciwej niani. Wiedzą o tym doskonale rodzice, bohaterowie programu „Idealna niania”, którzy wertują setki ogłoszeń i odbywają spotkania z kandydatami na opiekunów ich pociech. Wszyscy gotowi do podjęcia pracy w charakterze opiekunki do dziecka twierdzą, że mają doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Jak jest naprawdę? Na rozmowach kwalifikacyjnych pojawią się kandydatki, którym nikt nie oddałby dziecka pod opiekę - często sprawiają wrażenie osób nie z tego świata! Nianią chciał być nie tylko lokalny polityk, czy gej planujący uwieść pana domu, ale w tej roli widziały się też pracowniczki agencji towarzyskiej, zwykłe oszustki i naciągacze. O palpitację serca przyprawiły rodziców opiekunki, które demolują domy, lewitują i kradną. I choć rodzice szukający niani do dzieci liczą się z tym, że znalezienie odpowiedniej osoby nie będzie łatwe, to mało kiedy zdają sobie sprawę z tego, że ich dom może zamienić się w miejsce klęski żywiołowej, festiwalu dziwnych pomysłów, a nawet w miejsce przestępstwa! Kolejna edycja programu „Idealna niania” pokazuje, z czym musi się liczyć każdy rodzic oddający swoje dziecko i dom pod opiekę mniej lub bardziej wykwalifikowanej niani. Widzowie zobaczą, co dzieje się w domu rodziny, która jako nianię zatrudnia… zakonnicę. Jej pierwszy próbny dzień w nowej roli zaskoczy nawet stałych widzów programu! Nie mniej emocji przeżyją ci, którzy będą śledzić poczynania niań, które zamiast zajmować się dziećmi, uprawiają czary albo urządzają opłakane w skutkach „botoks party”. Wśród chętnych na opiekunów dzieci znajdzie się też pan- będzie prawdziwym poszukiwaczem przygód rodem z filmów o Indiana Jones. Bohaterowie naszych odcinków przeżyją historie, które będziecie śledzić z zapartym tchem. Przygotuje się na nadchodzącą jesień! Czy rodzice znajdą dobre nianie? Tomek tak dobrze rozkręcił biznes, że w pewnym momencie zaczął namawiać żonę, żeby pomogła mu go prowadzić. Pytanie tylko, kto zajmie się pięcioletnim Szymkiem? Kasia długo nie chciała się zgodzić na szukanie niani, ale w końcu uległa namowom Tomka... Po kilku dniach przeglądania ogłoszeń, Kasia i Tomek zdecydowali się zaprosić na spotkanie pierwszą kandydatkę na nianię... Jakież było ich zdziwienie, kiedy przed ich domem z piskiem opon podjechała kobieta w stroju rajdowca i... zaproponowała szybką przejażdżkę małemu Szymkowi. Kolejny kandydat przez wiele lat jeździł po świecie. Mieszkał i na pustyni i w dżungli, ale po szaleństwach młodości zapragnął się ustatkować... Rodzice byli przerażeni pomysłami „ustatkowanego" niańka, który zabrał Szymka do lasu na najprawdziwszy survival. Jakie atrakcje przygotował dla pięciolatka? Iza wydawała się kandydatką idealną. Lubiła dzieci i była wyjątkowo dobrze zmotywowana. Po kilku latach nic nierobienia, postanowiła się za siebie wziąć, znaleźć pracę i dzięki temu zrzucić kilka kilogramów nadwagi. Czego chcieć więcej? Niespodziewanie w domu Kasi i Tomka pojawił się jednak mąż niani, który – jak się okazało – nie chciał chudej żony...

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-22
04:30 Idealna niania, sez. 9, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Znalezienie igły w stogu siana jest ponoć łatwiejsze od znalezienia odpowiedzialnej, pracowitej i uczciwej niani. Wiedzą o tym doskonale rodzice, bohaterowie programu „Idealna niania”, którzy wertują setki ogłoszeń i odbywają spotkania z kandydatami na opiekunów ich pociech. Wszyscy gotowi do podjęcia pracy w charakterze opiekunki do dziecka twierdzą, że mają doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Jak jest naprawdę? Na rozmowach kwalifikacyjnych pojawią się kandydatki, którym nikt nie oddałby dziecka pod opiekę - często sprawiają wrażenie osób nie z tego świata! Nianią chciał być nie tylko lokalny polityk, czy gej planujący uwieść pana domu, ale w tej roli widziały się też pracowniczki agencji towarzyskiej, zwykłe oszustki i naciągacze. O palpitację serca przyprawiły rodziców opiekunki, które demolują domy, lewitują i kradną. I choć rodzice szukający niani do dzieci liczą się z tym, że znalezienie odpowiedniej osoby nie będzie łatwe, to mało kiedy zdają sobie sprawę z tego, że ich dom może zamienić się w miejsce klęski żywiołowej, festiwalu dziwnych pomysłów, a nawet w miejsce przestępstwa! Kolejna edycja programu „Idealna niania” pokazuje, z czym musi się liczyć każdy rodzic oddający swoje dziecko i dom pod opiekę mniej lub bardziej wykwalifikowanej niani. Widzowie zobaczą, co dzieje się w domu rodziny, która jako nianię zatrudnia… zakonnicę. Jej pierwszy próbny dzień w nowej roli zaskoczy nawet stałych widzów programu! Nie mniej emocji przeżyją ci, którzy będą śledzić poczynania niań, które zamiast zajmować się dziećmi, uprawiają czary albo urządzają opłakane w skutkach „botoks party”. Wśród chętnych na opiekunów dzieci znajdzie się też pan- będzie prawdziwym poszukiwaczem przygód rodem z filmów o Indiana Jones. Bohaterowie naszych odcinków przeżyją historie, które będziecie śledzić z zapartym tchem. Przygotuje się na nadchodzącą jesień! Czy rodzice znajdą dobre nianie? Ula i Daniel to rodzice 7-letniego Leona i 8-miesięcznego Franka. Kiedy na świat przyszedł Franek, ich rodzinne życie znowu stanęło na głowie. Ula przed urodzeniem Franka prowadziła biuro w domu, ale w tej chwili pogodzenie pracy z zajmowaniem się dziećmi jest już zupełnie niemożliwe. Dlatego pomyśleli o niani. Leon jest poważnym starszym bratem Franka, ale co tu dużo mówić, sam ciągle jest małym urwisem, więc przy tej dwójce trzeba mieć oczy dookoła głowy. Daniel ma sporo codziennych zajęć, więc Ula zdecydowała, że do pomocy w poszukiwaniach niani zaangażuje swoją przyjaciółkę Małgosię. W końcu - co dwie głowy to nie jedna!

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-23
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Znalezienie igły w stogu siana jest ponoć łatwiejsze od znalezienia odpowiedzialnej, pracowitej i uczciwej niani. Wiedzą o tym doskonale rodzice, bohaterowie programu „Idealna niania”, którzy wertują setki ogłoszeń i odbywają spotkania z kandydatami na opiekunów ich pociech. Wszyscy gotowi do podjęcia pracy w charakterze opiekunki do dziecka twierdzą, że mają doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Jak jest naprawdę? Na rozmowach kwalifikacyjnych pojawią się kandydatki, którym nikt nie oddałby dziecka pod opiekę - często sprawiają wrażenie osób nie z tego świata! Nianią chciał być nie tylko lokalny polityk, czy gej planujący uwieść pana domu, ale w tej roli widziały się też pracowniczki agencji towarzyskiej, zwykłe oszustki i naciągacze. O palpitację serca przyprawiły rodziców opiekunki, które demolują domy, lewitują i kradną. I choć rodzice szukający niani do dzieci liczą się z tym, że znalezienie odpowiedniej osoby nie będzie łatwe, to mało kiedy zdają sobie sprawę z tego, że ich dom może zamienić się w miejsce klęski żywiołowej, festiwalu dziwnych pomysłów, a nawet w miejsce przestępstwa! Kolejna edycja programu „Idealna niania” pokazuje, z czym musi się liczyć każdy rodzic oddający swoje dziecko i dom pod opiekę mniej lub bardziej wykwalifikowanej niani. Widzowie zobaczą, co dzieje się w domu rodziny, która jako nianię zatrudnia… zakonnicę. Jej pierwszy próbny dzień w nowej roli zaskoczy nawet stałych widzów programu! Nie mniej emocji przeżyją ci, którzy będą śledzić poczynania niań, które zamiast zajmować się dziećmi, uprawiają czary albo urządzają opłakane w skutkach „botoks party”. Wśród chętnych na opiekunów dzieci znajdzie się też pan- będzie prawdziwym poszukiwaczem przygód rodem z filmów o Indiana Jones. Bohaterowie naszych odcinków przeżyją historie, które będziecie śledzić z zapartym tchem. Przygotuje się na nadchodzącą jesień! Czy rodzice znajdą dobre nianie? Ula i Grzegorz wychowują trójkę nastolatków: 12-letnią Marysię, 15-letnią Weronikę i najstarszego 19-letniego Wiktora. Dzieciaki są już bardzo samodzielne, dlatego szukają niani, która będzie bardziej gosposią. Z dziećmi nie trzeba się już bawić, mają swoje zajęcia, ale przydałoby się podać im ciepły obiad, kiedy rodzice będą w pracy albo zagonić do lekcji, jeśli za długo siedzą przed komputerem. Poza tym tej trójce przychodzą do głowy takie pomysły, że natychmiastowa interwencja kogoś dorosłego jest niezbędna! Czy uda im się znaleźć idealną nianię?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-27
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Znalezienie igły w stogu siana jest ponoć łatwiejsze od znalezienia odpowiedzialnej, pracowitej i uczciwej niani. Wiedzą o tym doskonale rodzice, bohaterowie programu „Idealna niania”, którzy wertują setki ogłoszeń i odbywają spotkania z kandydatami na opiekunów ich pociech. Wszyscy gotowi do podjęcia pracy w charakterze opiekunki do dziecka twierdzą, że mają doświadczenie, kwalifikacje i predyspozycje. Jak jest naprawdę? Na rozmowach kwalifikacyjnych pojawią się kandydatki, którym nikt nie oddałby dziecka pod opiekę - często sprawiają wrażenie osób nie z tego świata! Nianią chciał być nie tylko lokalny polityk, czy gej planujący uwieść pana domu, ale w tej roli widziały się też pracowniczki agencji towarzyskiej, zwykłe oszustki i naciągacze. O palpitację serca przyprawiły rodziców opiekunki, które demolują domy, lewitują i kradną. I choć rodzice szukający niani do dzieci liczą się z tym, że znalezienie odpowiedniej osoby nie będzie łatwe, to mało kiedy zdają sobie sprawę z tego, że ich dom może zamienić się w miejsce klęski żywiołowej, festiwalu dziwnych pomysłów, a nawet w miejsce przestępstwa! Kolejna edycja programu „Idealna niania” pokazuje, z czym musi się liczyć każdy rodzic oddający swoje dziecko i dom pod opiekę mniej lub bardziej wykwalifikowanej niani. Widzowie zobaczą, co dzieje się w domu rodziny, która jako nianię zatrudnia… zakonnicę. Jej pierwszy próbny dzień w nowej roli zaskoczy nawet stałych widzów programu! Nie mniej emocji przeżyją ci, którzy będą śledzić poczynania niań, które zamiast zajmować się dziećmi, uprawiają czary albo urządzają opłakane w skutkach „botoks party”. Wśród chętnych na opiekunów dzieci znajdzie się też pan- będzie prawdziwym poszukiwaczem przygód rodem z filmów o Indiana Jones. Bohaterowie naszych odcinków przeżyją historie, które będziecie śledzić z zapartym tchem. Przygotuje się na nadchodzącą jesień! Czy rodzice znajdą dobre nianie? Agnieszka i Sebastian są zapracowanymi rodzicami 9-letniego Maxa i blisko rocznego Leosia. Oboje mało bywają w domu i dotychczas w opiece nad domem i dziećmi pomagała im 90-letnia babcia Maria. Babcia jednak przestała nadążać za rozbrykanymi dzieciakami, sama uznała, że powinna raczej posiedzieć z książką i pooglądać telewizję. Rodzice uznali więc, że skoro nie chcą zaniedbywać biznesów, które oboje prowadzą – muszą znaleźć odpowiedzialną, rozsądną i wszechstronną nianię. W poszukiwaniach pomagać im będzie babcia Marysia, ale nawet z jej pomocą rodzice będą mieli twardy orzech do zgryzienia, bo na ich ogłoszenie odpowiedziały bardzo różne osoby. Na czas poszukiwań niani w ich domu zapanuje naprawdę bardzo napięta atmosfera i dzieci okażą się najmniejszym problemem, przed którym staną przyjmowane na okres próby opiekunki. Czym nianię potrafi zaskoczyć roczny szkrab, 9-latek i 90–letnia babcia?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-28
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-29
04:25 Idealna niania, sez. 9, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-04-30
07:55 Idealna niania, sez. 9, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Idealna niania. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Idealna niania w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Idealna niania.

Poprzednie emisje Idealna niania


Emisja Idealna niania miała miejsce:

2020-04-03 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka sprowadza się do kilku prostych czynności. Wystarczy zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać mu kilka pytań, sprawdzić czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Z pozoru proste zadanie może okazać się bardzo trudną, a czasami nawet niebezpieczną przygodą. Tymczasem okazuje się, że pierwsze wrażenie znacznie odbiega od rzeczywistości. Kandydaci na nianie potrafią nieźle zaskoczyć. Niektórzy przy pomocy rodziny są zdolni wypompować całą benzynę z samochodu właścicieli, inni zaklęciami wypędzają z domu duchy. Na szczęście oprócz nieprzyjemnych historii z nianiami będziemy również świadkami wielu wzruszających sytuacji. 21-letnia Karolina od 5 lat tworzy szczęśliwy związek ze swoim mężem Kamilem. 3 miesiące temu na świat przyszła ich córeczka Antosia. Od tamtej pory młodzi rodzice całą swoją uwagę poświęcają dziewczynce. Oczywiście to Karolina zajmuje się niemowlęciem na co dzień, ale ku jej zadowoleniu jej mąż jest bardzo aktywnym tatą i jak tylko może, wyręcza ją w opiece nad Antosią. Karolina jest bardzo aktywną osobą, dlatego w niedalekiej przyszłości planuje powrót do pracy. Warunkiem jest jednak znalezienie niani, której młoda kobieta powierzy pod opiekę swój największy skarb. Młodej mamie zależy, żeby opiekunka była osobą ciepłą, cierpliwą oraz żeby umiała zrobić podstawowe czynności przy 3-miesięcznym dziecku tj. karmienie, przewijanie itp. Karolina chciałaby, żeby to Kamil towarzyszył jej przy wyborze niani, niestety jego praca nie zawsze mu na to pozwoli, dlatego młoda mama poprosiła o pomoc swoją mamę i młodszą siostrę. Czy Karolinie uda się znaleźć osobę, której ze spokojnym serem powierzy swoją ukochaną córeczkę Antosię?

/ Polska / program obyczajowy
2020-04-02 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 11/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka sprowadza się do kilku prostych czynności. Wystarczy zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać mu kilka pytań, sprawdzić czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Z pozoru proste zadanie może okazać się bardzo trudną, a czasami nawet niebezpieczną przygodą. Tymczasem okazuje się, że pierwsze wrażenie znacznie odbiega od rzeczywistości. Kandydaci na nianie potrafią nieźle zaskoczyć. Niektórzy przy pomocy rodziny są zdolni wypompować całą benzynę z samochodu właścicieli, inni zaklęciami wypędzają z domu duchy. Na szczęście oprócz nieprzyjemnych historii z nianiami będziemy również świadkami wielu wzruszających sytuacji. Kasia i jej mąż Marek są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem, które wychowuje wspólnie cztery wspaniałe córki. Dziewczynki są naprawdę wyjątkowe, są bardzo temperamentne, każda z nich jest inna i łączy je niesamowita więź. Najstarsza Marysia ma 11 lat i wchodzi w okres buntu, dlatego często chce postawić na swoim. Jadzia ma 9 lat i jest największą indywidualistką w rodzinie, jest otwarta, pewna siebie i bardzo wygadana. Małgosia jest bardzo radosną dziewczynką, uwielbia malować przez co rodzina nazywa ją „małą artystką”. Najmłodsza Madzia jest ulubienicą całej wszystkich. Przez ostatnie lata to Kasia zajmowała się dziewczynkami, ale planuje w najbliższym czasie wrócić do pracy, dlatego postanowiła z mężem, że poszukają niani dla swoich pociech. Niestety Marek ze względu na swoją pracę nie pomoże Kasi w poszukiwaniach odpowiedniej osoby, dlatego kobieta poprosiła o pomoc Ewelinę, przyjaciółkę rodziny, która bardzo dobrze zna dziewczynki i ich potrzeby. Czy Kasi i jej koleżance uda się znaleźć opiekunkę, która spełni ich oczekiwania i przypadnie do gustu dziewczynkom?

/ Polska / program obyczajowy
2020-04-02 07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 4/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na rynku pracy roi się od ofert osób, które chcą pracować w charakterze niani. Jednocześnie coraz więcej rodziców poszukuje opiekunek do dziecka, ponieważ sami chcą zająć się pracą, karierą, a miejsc w przedszkolach i żłobkach - jak na lekarstwo… Czy duże zapotrzebowanie na dobrą opiekunkę do dziecka idzie w parze z kwalifikacjami osób, które oferują takie usługi? Niestety rzadko… Przekonają się o tym boleśnie rodzice, których widzowie poznają w nowej edycji programu „Idealna niania”. Wielu z nich szybko dojdzie do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na wykrycie nieuczciwej i niekompetentnej niani niż zainstalowanie w domu ukrytych kamer. Widzowie zobaczą nianie, które zamiast zajmować się dziećmi urządzają w domach swoich pracodawców domy schadzek, siłownie, disco polowy festyn czy laboratorium eksperymentów medycznych. Na rozmowach o pracę pojawią się naprawdę barwne postaci takie jak: człowiek przyciągający metalowe przedmioty, współczesny Robin Hood, czy nałogowa palaczka, która przy dziecku nadal nie zamierza rezygnować z wypalania czterech paczek papierosów dziennie. Rodzice maluchów potrzebujących opieki też potrafią zaskoczyć kandydatów na nianie. Ich wymagania są często zupełnie niemożliwe do spełnienia. Czy to oznacza, że nie da się znaleźć idealnej niani? Widzowie przekonają się, że jest to bardzo trudne, ale możliwe! Asia i Mateusz to rodzice 3-letniego Eryka i niespełna rocznej Patrycji. Asia rodziła Patrycję z komplikacjami i przez kilka miesięcy dochodziła do siebie, ale wie, że powrót do pracy i nowe wyzwania dodadzą jej sił także do bycia mamą. Szkoła pielęgniarska to zawsze było jej marzenie. Lubi pomagać ludziom i czuje się wtedy potrzebna, dlatego marzy o powrocie do pracy w szpitalu Rozpoczęli więc razem z Mateuszem poszukiwania niani. Mają nadzieję, że znajdą osobę, która wzbudzi zaufanie dzieci. Bo dzieciaki nie przepadają za obcymi! Eryk, jak na trzylatka przystało, ma już swoje zdanie i często nie chce go zmienić. Czuje się poważnym starszym bratem dla Patrycji, ale mimo to tę dwójkę trzeba mieć non stop na oku. Czy Asi i Mateuszowi uda się znaleźć nianię, o jakiej marzą…?

/ Polska / program obyczajowy
2020-04-01 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 10/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka sprowadza się do kilku prostych czynności. Wystarczy zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać mu kilka pytań, sprawdzić czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Z pozoru proste zadanie może okazać się bardzo trudną, a czasami nawet niebezpieczną przygodą. Tymczasem okazuje się, że pierwsze wrażenie znacznie odbiega od rzeczywistości. Kandydaci na nianie potrafią nieźle zaskoczyć. Niektórzy przy pomocy rodziny są zdolni wypompować całą benzynę z samochodu właścicieli, inni zaklęciami wypędzają z domu duchy. Na szczęście oprócz nieprzyjemnych historii z nianiami będziemy również świadkami wielu wzruszających sytuacji. Beata i Wojtek tworzą bardzo zgrane, kochające się małżeństwo. Wychowują wspólnie dwie urocze dziewczynki: 7-letnią Milenkę i 3-letnią Amelkę. Milenka jest dzieckiem spokojnym, wesołym, nie sprawiającym żadnych problemów wychowawczych. Dziewczynka ma dość nietypową pasję, gra bowiem na perkusji. Na co dzień uczęszcza do szkoły muzycznej. Amelka jest wulkanem energii, wszędzie jej pełno. Jest bardzo radosna, otwarta, łatwo nawiązuje kontakty. Nie ma osoby, która nie uległaby jej urokowi. Dziewczynki uwielbiają się razem bawić, śpiewać, tańczyć. Czasami dochodzi między nimi do kłótni i wtedy muszą interweniować rodzice, ponieważ obie dziewczynki są bardzo uparte i każda chce postawić na swoim. Do tej pory Beacie z łatwością udawało się łączyć obowiązki mamy z pracą na pół etatu. Kobieta zamierza jednak wrócić do pracy w pełnym wymiarze godzin, dlatego razem z mężem zdecydowali, że poszukają niani, która zajmie się ich dziećmi podczas ich nieobecności. Czy Beacie i Wojtkowi uda się znaleźć osobę, której powierzą opiekę nad swoimi skarbami?

/ Polska / program obyczajowy
2020-04-01 07:55 Idealna niania, sez. 8, odc. 3/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na rynku pracy roi się od ofert osób, które chcą pracować w charakterze niani. Jednocześnie coraz więcej rodziców poszukuje opiekunek do dziecka, ponieważ sami chcą zająć się pracą, karierą, a miejsc w przedszkolach i żłobkach - jak na lekarstwo… Czy duże zapotrzebowanie na dobrą opiekunkę do dziecka idzie w parze z kwalifikacjami osób, które oferują takie usługi? Niestety rzadko… Przekonają się o tym boleśnie rodzice, których widzowie poznają w nowej edycji programu „Idealna niania”. Wielu z nich szybko dojdzie do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na wykrycie nieuczciwej i niekompetentnej niani niż zainstalowanie w domu ukrytych kamer. Widzowie zobaczą nianie, które zamiast zajmować się dziećmi urządzają w domach swoich pracodawców domy schadzek, siłownie, disco polowy festyn czy laboratorium eksperymentów medycznych. Na rozmowach o pracę pojawią się naprawdę barwne postaci takie jak: człowiek przyciągający metalowe przedmioty, współczesny Robin Hood, czy nałogowa palaczka, która przy dziecku nadal nie zamierza rezygnować z wypalania czterech paczek papierosów dziennie. Rodzice maluchów potrzebujących opieki też potrafią zaskoczyć kandydatów na nianie. Ich wymagania są często zupełnie niemożliwe do spełnienia. Czy to oznacza, że nie da się znaleźć idealnej niani? Widzowie przekonają się, że jest to bardzo trudne, ale możliwe! W podkrakowskich Michałowicach mieszkają Marta i Grzegorz z dwójką dzieci: 9 -letnim Maksem i 14 - letnią Klaudią. Marta w pracy zajmuje się organizowaniem konferencji i eventów branżowych, więc ma nienormowane godziny pracy. Zdarza się jej pracować wieczorami i w weekendy. Na dodatek ostatnio awansowała, więc obowiązków tylko jej przybędzie. Narzeczony Marty – Grzesiek - jest przedstawicielem handlowym i też jest w ciągłych rozjazdach. Klaudia teoretycznie mogłaby się zająć młodszym bratem, ale jak to nastolatka woli spotkania i pogaduszki z koleżankami. Jedynym wyjściem wydaje się znalezienie odpowiedniej niani...

/ Polska / program obyczajowy
2020-04-01 04:30 Idealna niania, sez. 8, odc. 3/6 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
2020-03-31 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 9/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka sprowadza się do kilku prostych czynności. Wystarczy zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać mu kilka pytań, sprawdzić czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Z pozoru proste zadanie może okazać się bardzo trudną, a czasami nawet niebezpieczną przygodą. Tymczasem okazuje się, że pierwsze wrażenie znacznie odbiega od rzeczywistości. Kandydaci na nianie potrafią nieźle zaskoczyć. Niektórzy przy pomocy rodziny są zdolni wypompować całą benzynę z samochodu właścicieli, inni zaklęciami wypędzają z domu duchy. Na szczęście oprócz nieprzyjemnych historii z nianiami będziemy również świadkami wielu wzruszających sytuacji. Łukasz i Sylwia znają się od 3 lat i od tamtej pory są nierozłączni. Owocem ich miłości jest 11-miesięczna Alicja. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców, nie widzą poza nią świata. Ala jest wyjątkowo uroczym i pogodnym dzieckiem, na jej twarzy zawsze gości uśmiech. Jest bardzo otwarta i śmiała, czym zjednuje sobie sympatię wszystkich dookoła. Odkąd dziewczynka przyszła na świat, Sylwia i Łukasz poświęcali jej każdą wolną chwilę. Młoda mama była do tej pory na urlopie macierzyńskim. Niestety, wielkimi krokami zbliża się moment, w którym Sylwia będzie musiała wrócić do pracy. Młodzi rodzice postanowili zatem znaleźć osobę, która zajmie się ich największym skarbem podczas ich nieobecności. Czy Sylwii i Łukaszowi uda się znaleźć opiekunkę, której ze spokojnym sercem powierzą swoją córeczkę?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-31 08:30 Idealna niania, sez. 8, odc. 6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na rynku pracy roi się od ofert osób, które chcą pracować w charakterze niani. Jednocześnie coraz więcej rodziców poszukuje opiekunek do dziecka, ponieważ sami chcą zająć się pracą, karierą, a miejsc w przedszkolach i żłobkach - jak na lekarstwo… Czy duże zapotrzebowanie na dobrą opiekunkę do dziecka idzie w parze z kwalifikacjami osób, które oferują takie usługi? Niestety rzadko… Przekonają się o tym boleśnie rodzice, których widzowie poznają w nowej edycji programu „Idealna niania”. Wielu z nich szybko dojdzie do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na wykrycie nieuczciwej i niekompetentnej niani niż zainstalowanie w domu ukrytych kamer. Widzowie zobaczą nianie, które zamiast zajmować się dziećmi urządzają w domach swoich pracodawców domy schadzek, siłownie, disco polowy festyn czy laboratorium eksperymentów medycznych. Na rozmowach o pracę pojawią się naprawdę barwne postaci takie jak: człowiek przyciągający metalowe przedmioty, współczesny Robin Hood, czy nałogowa palaczka, która przy dziecku nadal nie zamierza rezygnować z wypalania czterech paczek papierosów dziennie. Rodzice maluchów potrzebujących opieki też potrafią zaskoczyć kandydatów na nianie. Ich wymagania są często zupełnie niemożliwe do spełnienia. Czy to oznacza, że nie da się znaleźć idealnej niani? Widzowie przekonają się, że jest to bardzo trudne, ale możliwe! Po ślubie Edyta i Krzysiek planowali dwójkę albo nawet trójkę dzieci, ale w pewnych odstępach czasu. A tu masz! Kiedy Edyta zaszła w ciążę, okazało się, że to będą bliźniaki! Dwójka dzieci naraz, to dwa razy więcej radości, ale też dwa razy więcej kłopotów, dlatego byli trochę przerażeni, jak sobie poradzą... Dziś Kuba i Bartek mają po 11 lat i wszędzie ich pełno. Chłopcy dorastają i wpadają na co raz bardziej szalone pomysły. Trzeba mieć naprawdę sporo inwencji i energii, żeby za nimi nadążyć. Edyta i Krzysiek marzą o wyjeździe tylko we dwoje, więc szukają kogoś, kto zgodziłby się zostać z bliźniakami na klika dni. Czy uda im się znaleźć nianię, która dorówna chłopakom temperamentem i kondycją…?

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
2020-03-30 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 8/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka sprowadza się do kilku prostych czynności. Wystarczy zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać mu kilka pytań, sprawdzić czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Z pozoru proste zadanie może okazać się bardzo trudną, a czasami nawet niebezpieczną przygodą. Tymczasem okazuje się, że pierwsze wrażenie znacznie odbiega od rzeczywistości. Kandydaci na nianie potrafią nieźle zaskoczyć. Niektórzy przy pomocy rodziny są zdolni wypompować całą benzynę z samochodu właścicieli, inni zaklęciami wypędzają z domu duchy. Na szczęście oprócz nieprzyjemnych historii z nianiami będziemy również świadkami wielu wzruszających sytuacji. Agnieszka jest głową pięcioosobowej rodziny. Razem z mężem wychowują troje dzieci: 10-letnich bliźniaków Bartka i Patryka oraz 6-letnią Gabrysię. Chłopcy bardzo się od siebie różnią nie tylko fizycznie, mają również inne zainteresowania i charaktery. Bartek jest spokojny, odpowiedzialny i bardzo dojrzały jak na swój wiek. Patryk jest większym rozrabiaką niż brat bliźniak, ale jednocześnie jest bardzo wrażliwym chłopcem. Jak na najmłodsze dziecko z rodziny przystało, Gabrysia jest oczkiem w głowie wszystkich domowników, przez co jest trochę rozpieszczona. Do tej pory domem i dziećmi zajmowała się Agnieszka. Teraz mama planuje powrót do pracy, dlatego poszukuje niani. Niestety jej mąż nie może towarzyszyć w procesie poszukiwania odpowiedniej osoby, dlatego Agnieszka poprosiła o pomoc mamę Krystynę. Czy kobietom uda się znaleźć zaufaną opiekunkę, której ze spokojnym sercem powierzą dzieci?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-30 08:25 Idealna niania, sez. 8, odc. 2/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na rynku pracy roi się od ofert osób, które chcą pracować w charakterze niani. Jednocześnie coraz więcej rodziców poszukuje opiekunek do dziecka, ponieważ sami chcą zająć się pracą, karierą, a miejsc w przedszkolach i żłobkach - jak na lekarstwo… Czy duże zapotrzebowanie na dobrą opiekunkę do dziecka idzie w parze z kwalifikacjami osób, które oferują takie usługi? Niestety rzadko… Przekonają się o tym boleśnie rodzice, których widzowie poznają w nowej edycji programu „Idealna niania”. Wielu z nich szybko dojdzie do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na wykrycie nieuczciwej i niekompetentnej niani niż zainstalowanie w domu ukrytych kamer. Widzowie zobaczą nianie, które zamiast zajmować się dziećmi urządzają w domach swoich pracodawców domy schadzek, siłownie, disco polowy festyn czy laboratorium eksperymentów medycznych. Na rozmowach o pracę pojawią się naprawdę barwne postaci takie jak: człowiek przyciągający metalowe przedmioty, współczesny Robin Hood, czy nałogowa palaczka, która przy dziecku nadal nie zamierza rezygnować z wypalania czterech paczek papierosów dziennie. Rodzice maluchów potrzebujących opieki też potrafią zaskoczyć kandydatów na nianie. Ich wymagania są często zupełnie niemożliwe do spełnienia. Czy to oznacza, że nie da się znaleźć idealnej niani? Widzowie przekonają się, że jest to bardzo trudne, ale możliwe! Życie Izy i Marcina, małżeństwa z Będkowic, uległo diametralnej zmianie, kiedy 3 lata temu na świat przyszedł ich syn - Krzyś. Wcześniej oboje z zaangażowaniem realizowali swoje ambicje zawodowe i pasje: Iza pracowała jako florystka i każdą wolną chwilę poświęcała hodowli kwiatów i pielęgnacji ogrodu, zaś Marcin po pracy na kierowniczym stanowisku w korporacji, chętnie rozgrywał mecze tenisowe z kolegami. Krzyś, którego pokochali od pierwszej kreski – a właściwie dwóch - na teście ciążowym, zmusił jednak Izę do pójścia na przedłużający się urlop macierzyński. Marcin przyjął awans, żeby utrzymać powiększającą się rodzinę, a co się z tym wiąże – musi spędzać więcej czasu w pracy i na delegacjach. Po prawie trzech latach od narodzin potomka postanowili znaleźć nianię, żeby choć trochę wrócić do dawnych pasji. Czy im się to uda?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-27 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 7/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karolina i Arek wychowują wspólnie dwójkę uroczych dzieciaków: 6-letniego Wiktora i 4-letnią Gabrysię. Chłopiec jest bardzo bystrym, energicznym dzieckiem. Jego siostra jest typową dziewczynką: trochę nieśmiałą, ale bardzo uczuciową. Rodzice są zgraną, wspierającą się parą. Arek jest 10 lat starszy od swojej żony. Jest mężczyzną odpowiedzialnym, dającym swojej rodzinie poczucie bezpieczeństwa. Karolina dba o wszystkich zapewniając ciepło domowego ogniska. Wkrótce rodzina powiększy się o kolejną pociechę, ponieważ Karolina jest w 6 miesiącu ciąży. Do tej pory dziećmi zajmowała się pani Iwonka – kobieta ciepła, opiekuńcza, która nawiązała niesamowitą więź z Wiktorem i Gabrysią.. Niestety Iwonka z powodów osobistych musiała wyjechać za granicę, dlatego Karolina i Arek są zmuszeni poszukać kogoś na jej miejsce. Czy rodzicom uda się znaleźć osobę, która godnie zastąpi dotychczasową opiekunkę ich dzieci?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-26 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 6/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Monika i Paweł wychowują wspólnie dwie dorastające córki: 13-letnią Malwinę oraz 10-letnią Polę. Rodzina jest bardzo zżyta, uwielbiają ze sobą spędzać czas. Dziewczynki kochają muzykę, taniec i śpiew. Chodzą na różnego rodzaju zajęcia dodatkowe, gdzie realizują swoje pasje. Są duszami artystycznymi, ale jak na nastolatki przystało, uwielbiają również siedzieć godzinami w internecie. Rodzice z tym walczą, ale nie jest to proste. Jak Pola dorwie telefon, to ciężko ją od niego odkleić. Do tej pory to Paweł zajmował się dziewczynami, ponieważ pracował dużo w domu. Jednak od pewnego czasu coraz częściej jeździ do klientów, co w praktyce oznacza, że on i jego żona muszą zatrudnić kogoś, kto zajmie się córkami. Wprawdzie Malwina nie potrzebuje już opiekunki, ale Polę trzeba jeszcze przypilnować, żeby odrobiła lekcje i nie siedziała godzinami w internecie. Czy Pawłowi i Monice uda się znaleźć zaufaną nianię, której opiece powierzą swoje nastoletnie skarby?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-26 08:20 Idealna niania, sez. 8, odc. 1/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na rynku pracy roi się od ofert osób, które chcą pracować w charakterze niani. Jednocześnie coraz więcej rodziców poszukuje opiekunek do dziecka, ponieważ sami chcą zająć się pracą, karierą, a miejsc w przedszkolach i żłobkach - jak na lekarstwo… Czy duże zapotrzebowanie na dobrą opiekunkę do dziecka idzie w parze z kwalifikacjami osób, które oferują takie usługi? Niestety rzadko… Przekonają się o tym boleśnie rodzice, których widzowie poznają w nowej edycji programu „Idealna niania”. Wielu z nich szybko dojdzie do wniosku, że nie ma lepszego sposobu na wykrycie nieuczciwej i niekompetentnej niani niż zainstalowanie w domu ukrytych kamer. Widzowie zobaczą nianie, które zamiast zajmować się dziećmi urządzają w domach swoich pracodawców domy schadzek, siłownie, disco polowy festyn czy laboratorium eksperymentów medycznych. Na rozmowach o pracę pojawią się naprawdę barwne postaci takie jak: człowiek przyciągający metalowe przedmioty, współczesny Robin Hood, czy nałogowa palaczka, która przy dziecku nadal nie zamierza rezygnować z wypalania czterech paczek papierosów dziennie. Rodzice maluchów potrzebujących opieki też potrafią zaskoczyć kandydatów na nianie. Ich wymagania są często zupełnie niemożliwe do spełnienia. Czy to oznacza, że nie da się znaleźć idealnej niani? Widzowie przekonają się, że jest to bardzo trudne, ale możliwe! Marta i Marek to rodzice Mateusza, który jest oczkiem w głowie mamy i taty. Mateusz od urodzenia choruje na hemofilię i od maleńkości rodzice bardzo się boją o jego zdrowie i bezpieczeństwo. Z najmniejszym skaleczeniem, zadrapaniem czy siniakiem Mateusz trafia do szpitala. Zlekceważona kontuzja może się dla niego skończyć śmiercią. Rodzice ani na chwilę nie mogą spuścić Mateusza z oka, muszą też pilnować stałych pór podawania synowi leków. Marek pracuje w gastronomii i bywa, że nie ma go w domu cały dzień. Marta dotychczas cały swój czas poświęcała opiece nad Mateuszem, ale ostatnio dostała bardzo ciekawą propozycję od koleżanki: wspólny biznes… Oboje rodziców, po naradach, uznało, że pieniądze się przydadzą, ale ktoś rozsądny, doświadczony i odpowiedzialny musi się w czasie ich pracy zająć Mateuszem. Czy wśród niań, które odpowiedziały na ich ogłoszenie, znajdzie się ktoś kto poradzi sobie z opieką nad wymagającym wyjątkowej ostrożności dzieckiem?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-25 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 5/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 32-letnia Magda od kilu lat jest szczęśliwą mężatką. 3 lata temu spełniło się jej największe marzenie; została mamą ślicznej dziewczynki. Cała rodzina mieszka na jednym z warszawskich osiedli. To głownie Magda zajmuje się córką oraz domem, ponieważ praca jej męża wymaga częstych wyjazdów. Ninka jest bardzo rozwinięta jak na swój wiek. Jest małą gadułą, która zadaje tysiące pytań. Jest bardzo energicznym dzieckiem, wszędzie jej pełno. Dziewczynka jest oczkiem w głowie swoich rodziców, ale również dziadków, zakochanych bez pamięci w wnuczce. Szczególna więź łączy Ninkę z dziadkiem Krzysztofem, który bardzo aktywnie uczestniczy w wychowaniu dziewczynki. Po 3 latach poświęconych Nince, Magda podjęła decyzję o powrocie do pracy, dlatego postanowiła znaleźć osobę, która zajmie się jej największym skarbem. W wyborze odpowiedniej niani pomoże dziadek Krzysztof. Czy uda im się znaleźć odpowiednią opiekunkę dla dziewczynki?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-25 04:30 Idealna niania, sez. 8, odc. 2/6 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
2020-03-24 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 4/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Sylwia wychowuje wspólnie z mężem dwójkę uroczych dzieci: 5-letnią Nikolę i 7-miesięcznego Sebastiana. Rodzina mieszka w malowniczej miejscowości nieopodal Warszawy w otoczeniu lasów i łąk. Cały ciężar opieki nad dziećmi i domem spada na barki Sylwii, ponieważ jej mąż ma pracę, która wymaga bardzo częstych wyjazdów służbowych. Dzieci nie sprawiają Sylwii większych problemów wychowawczych. Nikola jest bardzo rezolutną i wygadaną dziewczynką, która uwielbia rysować. Sebastian jest wyjątkowo pogodnym i radosnym chłopcem. Uśmiech nie schodzi z jego twarzy, czym zjednuje sobie ogromną sympatię otoczenia. W cięższych chwilach Sylwii pomaga jej wieloletnia przyjaciółka Marta, która jest bardzo związana również z Nikolą i Sebastianem. Sylwia powoli przygotowuje się do powrotu do życia zawodowego. Postanowiła znaleźć osobę, która zajmie się pociechami podczas jej nieobecności. Mąż nie może pomóc w wyborze odpowiedniej niani, dlatego młoda mama poprosiła o pomoc Martę. Czy kobietom uda znaleźć się zaufaną opiekunkę, która spełni ich oczekiwania?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-23 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 3/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ania i Michał są bardzo zgodną i kochającą się parą. Wychowują wspólnie dwie śliczne i bardzo uzdolnione córki: 9-letnią Julkę i 7-letnią Jagodę. Rodzina jest ze sobą bardzo zżyta, uwielbiają spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Są bardzo aktywni, dużo podróżują, jeżdżą razem na rowerze, bardzo często wygłupiają się w ogrodzie. Michał bardzo dobrze odnajduje się w domu pełnym kobiet. Dziewczynki są urocze, ale potrafią pokazać różki. Są bardzo energiczne i czasami ciężko za nimi nadążyć. Z reguły są grzeczne, ale zdarza im się coś spocić. Po urodzeniu dziewczynek Ania wróciła do pracy i od tamtej pory ciężar wychowania dzieci spoczywał na tacie. Michał prowadzi swoją firmę i z reguły udawało mu się pogodzić pracę zawodową z opieką nad córkami. W ostatnim czasie jednak ma coraz więcej zleceń, dlatego po konsultacji z żoną postanowili poszukać osoby, która zajmie się Julką i Jagodą. Czy młodym rodzicom uda się znaleźć osobę, której powierzą opiekę nad swoimi skarbami?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-20 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 2/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Agata, Damian i ich 3-letni synek Antoś tworzą zgraną, kochającą się rodzinę. Damian ma bardzo absorbującą pracę, która wymaga od niego częstych wyjazdów poza miejsce zamieszkania, dlatego też cała trójka stara się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę. Na co dzień to Agata zajmuje się wychowaniem Antka oraz wszelkimi obowiązkami domowymi. Kobieta szczerze przyznaje, że jest nadopiekuńczą matką i że pozwoliła synkowi „wejść sobie na głowę”. Antoś jest chłopcem bardzo radosnym, pełnym energii, wszędzie go pełno. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, gdzie może biegać i szaleć do woli. Jego największą pasją jest motoryzacja. Chłopczyk kocha samochody, motory i kłady. Po 3 latach poświęconych Antosiowi Agata podjęła decyzję o powrocie do pracy, dlatego postanowiła znaleźć nianię, która zajmie się jej największym skarbem. Młoda mama poprosiła swoją siostrę, Andżelikę, o pomoc w wyborze odpowiedniej osoby. Czy wymagającej mamie i jej siostrze uda się znaleźć opiekunkę, która spełni ich oczekiwania?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-19 11:20 Idealna niania, sez. 7, odc. 1/12 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że znalezienie opiekunki do dziecka sprowadza się do kilku prostych czynności. Wystarczy zaprosić kandydatkę lub kandydata na rozmowę kwalifikacyjną, zadać mu kilka pytań, sprawdzić czy ma doświadczenie w pracy z dziećmi i sprawa załatwiona. Z pozoru proste zadanie może okazać się bardzo trudną, a czasami nawet niebezpieczną przygodą. Tymczasem okazuje się, że pierwsze wrażenie znacznie odbiega od rzeczywistości. Kandydaci na nianie potrafią nieźle zaskoczyć. Niektórzy przy pomocy rodziny są zdolni wypompować całą benzynę z samochodu właścicieli, inni zaklęciami wypędzają z domu duchy. Na szczęście oprócz nieprzyjemnych historii z nianiami będziemy również świadkami wielu wzruszających sytuacji. Ania i Michał są bardzo dobranym, kochającym się małżeństwem. Mieszkają w niewielkiej, malowniczej miejscowości pod Warszawą, gdzie wychowują 1,5-rocznego synka Stasia. Chłopiec jest oczkiem w głowie swoich rodziców. Jest bardzo radosnym, otwartym i ufnym dzieckiem. Uśmiech nie schodzi z jego twarzy, jest zawsze w dobrym humorze, czym zjednuje sobie sympatię wszystkich dookoła. Staś to wulkan energii, jest go wszędzie pełno. Mimo że to Ania spędza ze Stasiem większość czasu, chłopiec jest ewidentnie synkiem tatusia. Michała i Stasia łączy niesamowita więź, rozumieją się bez słów i uwielbiają wspólne zabawy. Do tej pory wychowanie chłopca spoczywało na barkach Ani, ale w związku z tym, że młoda kobieta planuje powrót do pracy, Ania i Michał postanowili poszukać niani, która zajmie się ich synkiem podczas ich nieobecności. Czy młodym rodzicom uda się znaleźć zaufaną osobę, której powierzą opiekę nad swoim największym skarbem?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-18 11:20 Idealna niania, sez. 6, odc. 11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ania, Michał i ich niespełna 2-letnia córeczka Róża, tworzą bardzo zgrane, kochające się trio. Ania i Michał są małżeństwem od dwóch lat i śmiało można powiedzieć, że dobrali się na zasadzie przeciwieństw. Ania jest pełna życia, otwarta, kontaktowa. Jej mąż natomiast jest klasycznym introwertykiem. Spokojny, opanowany i po uszy zakochany w swojej żonie i córce. Róża jest dzieckiem bardzo radosnym, pełnym uroku. Jej rodzice nie widzą poza nią świata. Poza tym dziewczynka jest dwujęzyczna. Jeśli już coś mówi, to po angielsku. Michał pracuje, podczas gdy jego żona zajmuje się ich domem, wychowaniem córeczki oraz ich pięcioma psami. Natłok obowiązków sprawił, że Ania i jej mąż postanowili znaleźć osobę, która odciąży młodą mamę w opiece nad Różyczką. Jest jednak jeden warunek. Potencjalna kandydatka na nianię powinna, oprócz odpowiedniego podejścia do małego dziecka, lubić psy, ponieważ w domu Ani i Michała jest ich cała gromada. Czy młodym rodzicom uda się znaleźć osobę, która zajmie się w odpowiedni sposób dziewczynką oraz zaakceptuje obecność psów?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-18 04:30 Idealna niania, sez. 8, odc. 1/6 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
2020-03-17 11:20 Idealna niania, sez. 6, odc. 10/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Judyta i Tomek są małżeństwem od 6-ciu lat. Są bardzo dobraną i kochającą się parą. Tomek zakochał się w swojej przyszłej żonie od pierwszego wejrzenia. Zachwyciła go jej niesamowita energia, temperament i otwartość. Judyta jest straszną gadułą o donośnym głosie, której wszędzie jest pełno. Tomasz natomiast jest spokojnym, cierpliwym tatą, który zrobiłby wszystko dla swoich pociech. Małżeństwo wychowuje wspólnie dwójkę dzieci: 3-letniego Damianka oraz 1,5-roczną Olę. Damian jest bardzo radosnym urwisem; jest komunikatywny, żywy i zawsze się uśmiecha. Jego największą zaletą jest to, że prawie nigdy nie płacze. Oleńka jest przeciwieństwem swojego starszego brata. Próbuje wymuszać różne rzeczy płaczem, co sprawia, że rodzice ulegają jej zachciankom. W związku z tym, że Judyta planuje powrót do pracy, młodzi rodzice postanowili znaleźć nianię, która zajmie się ich dziećmi. Czy Judycie i Tomkowi uda się znaleźć osobę godną zaufania, której powierzą opiekę nad swoimi skarbami?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-16 11:20 Idealna niania, sez. 6, odc. 9/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek i Dorota, wraz z 4-letnimi bliźniakami, Kamilem i Wiktorem oraz 7-letnim Krzysiem tworzą pięcioosobową rodzinę. Spontaniczna i pomysłowa Dorota pokochała w Marku jego poczucie humoru. Para zastanawia się nad zatrudnieniem niani, ponieważ Dorota chcialaby wrócić do pracy. Na zamieszczone w Intertnecie ogłoszenie odpowiedziało kilka osób. Czy nowej niani uda się spełnić wymagania zarówno rodziców, jak i chłopców?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-13 11:00 Idealna niania, sez. 6, odc. 8/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marta i Andrzej tworzą piękną, kochającą się parę. Wychowują wspólnie 9-miesięcznego Leosia, który jest ich oczkiem w głowie. Marta i Andrzej nie widzą świata poza synem, uważają, że jest dzieckiem idealnym: radosnym, uroczym i grzecznym. Marta ma 32 lata, jest pogodną, otwartą młodą kobietą, która kocha muzykę. Jej mąż Andrzej jest wspaniałym człowiek z genialnym poczuciem humoru. Marta przyznaje, że to właśnie tym zdobył jej serce. Ostatnie 9 miesięcy Marta spędziła na urlopie macierzyńskim. Postanowiła jednak wrócić do pracy, dlatego wspólnie z mężem podjęli decyzję o tym, że trzeba znaleźć Leosiowi nianię. Czy młodym rodzicom uda się znaleźć osobę, której z czystym sercem powierzą opiekę nad ukochanym synkiem?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-12 11:00 Idealna niania, sez. 6, odc. 7/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 33-letnia Ewa wspólnie z mężem wychowuje dwie urocze córeczki: 9-letnią Amelię i 3-letnią Polę. Dziewczynki są ze sobą bardzo związane, ale - jak to między siostrami bywa - czasami dochodzi między nimi do konfliktów. Amelia jest rozsądnym, łagodnym dzieckiem, które uwielbia rysować. Dziewczynka bardzo kocha swoją młodszą siostrę, lecz przyznaje, że Pola doprowadza ją czasami do szewskiej pasji. Pola jest małym psotnikiem, jest bardzo żywiołowa oraz wszędzie jej pełno. Uwielbia robić psikusy swojej starszej siostrze. Mąż Ewy z przyczyn zawodowych jest często nieobecny, dlatego cały ciężar prowadzenia domu i wychowania dzieci spada na jego żonę. Ewa postanowiła wrócić do pracy, dlatego poszukuje niani, która zajmie się jej dziewczynkami. Kobieta poprosiła o pomoc w znalezieniu odpowiedniej osoby swoją starszą siostrę, Monikę. Czy kobietom uda się znaleźć godną zaufania nianię, której będą mogły powierzyć opiekę nad Amelką i Polą?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-11 11:00 Idealna niania, sez. 6, odc. 6/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Aneta i Paweł są razem od 6 lat. Mówią, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. W tym czasie dorobili się dwójki uroczych dzieciaków: 4-letniego Janka i 7-miesięcznej Gabrysi. Jaś jest niesfornym, ale bardzo uroczym dzieckiem. Jak na chłopca w jego wieku przystało, jest klasycznym rozrabiaką, który nie ma ochoty podporządkowywać się woli rodziców. Jest też bardzo kochającym bratem. Gabrysia jest wesołą i grzeczną dziewczynką. Na razie nie sprawia żadnych problemów. Ze względu na swoją pracę, Paweł jest często poza domem, dlatego cały ciężar opieki nad dziećmi spada na jego żonę. Aneta ma jednak serdecznie dość takiego stanu rzeczy i marzy o powrocie do ukochanej pracy. Postanowiła poszukać niani, która zajmie się pociechami podczas jej nieobecności. Czy młodym rodzicom uda się znaleźć osobę godną zaufania, która odpowiednio zajmie się Jankiem i Gabrysią?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-10 11:00 Idealna niania, sez. 6, odc. 5/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Magda i Marcin tworzą bardzo udaną, kochającą się parę. Są razem od 10 lat. W tym czasie dorobili się dwójki uroczych dzieciaków: 5-letniej Julki oraz 2-letniego Bruna. Julka to żywe srebro, wszędzie jej pełno, lubi ustawiać pod siebie rodziców jak i rodzeństwo. Bruno przechodzi w tym momencie klasyczny bunt dwulatka. Wszystko jest na nie. Mimo to chłopczyk jest ulubieńcem całej rodziny. To głównie Magda zajmuje się domem i dziećmi, ponieważ Marcin jest z powodów zawodowych często nieobecny w domu, wtedy w opiece nad maluchami Magdzie pomaga jej mama Bożena. Magda marzy o tym, żeby wrócić do pracy. Jej mama również chciałaby zająć się trochę swoim życiem, dlatego Magda i Marcin postanowili zatrudnić nianię dla swoich pociech. Czy młodej parze uda się znaleźć osobę, której powierzą opiekę nad Julką i Brunem?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-09 11:00 Idealna niania, sez. 6, odc. 4/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 35-letnia Julita i jej 7-letni syn Walter tworzą bardzo zgrany duet. Julita z zawodu i zamiłowania jest fotografem. Specjalizuje się w sesjach dziecięcych i ciążowych. Od dwóch lat kobieta samotnie wychowuje syna. Walter jest chłopcem bardzo spokojnym i rozważnym, niesprawiającym żadnych problemów wychowawczych. Uwielbia sport, w szczególności piłkę nożną i jak każdy chłopiec w jego wieku, jest wielkim fanem gier komputerowych. Od pewnego czasu Julita ma coraz więcej zleceń, a co za tym idzie coraz mniej czasu dla swojego dziecka, dlatego postanowiła poszukać osoby, która zajmie się Walterem podczas jej nieobecności. Czy młodej kobiecie uda się znaleźć nianię, której z czystym sercem powierzy opiekę nad synem?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-06 11:00 Idealna niania, sez. 6, odc. 3/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Iwonka i Łukasz tworzą szczęśliwe, kochające się małżeństwo. Wychowują wspólnie trójkę wesołych, wyjątkowo zgranych dzieciaków: 14-letniego Kacpra, 4-letnią Ericę oraz 3-letniego Leona. Najstarszy syn jest bardzo opiekuńczy i dojrzały jak na swój wiek. Jest bardzo dobrym uczniem. Mama zarzuca mu jedynie to, że spędza zbyt dużo czasu przed komputerem. Erica jest przeuroczą dziewczynką, która nie sprawia żadnych problemów wychowawczych. Jest posłuszna i pomocna. Najmłodszy członek rodziny Leoś to ulubieniec rodziców i rodzeństwa. Chłopczyk rozbraja wszystkich swoim uśmiechem i wrodzonym urokiem. Do tej pory opieką nad dziećmi zajmowała się Iwona. Po kilku latach spędzonych w domu kobieta chciałaby wrócić do pracy, dlatego postanowiła wspólnie z mężem, że zatrudnią nianię, która zajmie się ich dziećmi pod ich nieobecność. Czy rodzicom uda się znaleźć osobę, której z czystym sercem powierzą opiekę nad swoimi pociechami?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-05 11:00 Idealna niania, sez. 6, odc. 2/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Monika i Krzysiek są rodzicami trójki uroczych dzieciaków: 4-miesięcznej Amelki, 5-letniej Emilki oraz 7-letniego Sebastiana. Tworzą szczęśliwą, kochającą się rodzinę, która bardzo lubi wspólnie spędzać czas. Cała piątka kocha zwierzęta, dlatego Tomek kupił swoim dzieciom kucyki, sam zaś hoduje gołębie. Dzieci Tomka i Moniki są wyjątkowe. Najmłodsza Amelka jest słodkim, uśmiechniętym niemowlakiem. Emilka jest rozsądną, mądrą dziewczynką, który uwielbia przytulać się do swojej mamy. Najstarszy z rodzeństwa Sebastian jest małym urwisem, który z pasją trenuje karate. Monika jest oddaną matką i żoną, która do tej pory zajmowała się głównie prowadzeniem domu oraz wychowywaniem dzieci. Jej mąż prowadzi dobrze prosperującą firmę, która cały czas się rozwija. Krzyś poprosił żonę o pomoc w firmie, dlatego młodzi rodzice postanowili poszukać osoby, która zajmie się dziećmi podczas ich nieobecności. Idealna kandydatka powinna być osobą ciepłą, odpowiedzialną i kreatywną. Czy Krzyśkowi i Monice uda się znaleźć nianię, której bez obawy powierzą swoje dzieci?

/ Polska / program obyczajowy
2020-03-04 11:00 Idealna niania, sez. 6, odc. 1/11 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kinga i Piotr są rodzicami dwóch uroczych urwisów: 4-letniego Gucia i 2-letniego Nikosia. Chłopcy są bardzo energiczni, wszędzie ich pełno. Gucio jest spokojny, opanowany, rozsądny i bardzo posłuszny. Nikoś zaś jest przeciwieństwem brata, rozpiera go energia, uwielbia się bawić, biegać, skakać, ciężko go opanować. Rodzice chłopców są bardzo zapracowani. Piotrek jest geodetą i kocha swoją pracę, dlatego poświęca jej dużo czasu. Kinga oprócz tego, że zajmuje się domem, jest również zapracowaną panią manager. Obowiązki zawodowe tak bardzo pochłaniają młodych rodziców, że potrzebna jest im pomoc w opiece nad synami. Rodzice szukają osoby doświadczonej, odpowiedzialnej, ciepłej oraz takiej, która z sercem podejdzie do ich dzieci. Czy wśród osób, które zgłoszą się do opieki nad chłopcami znajdzie się niania godna zaufania?

/ Polska / program obyczajowy

Idealna niania gdzie obejrzeć?


Idealna niania można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV, TVN 7

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry