Reklama

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dziwaczne potrawy: smakowite miasta będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-12-14

16:50 Trwa...  Dziwaczne potrawy, odc. 6/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jedzenie to uniwersalny język, który trafia do wszystkich zmysłów! Najciekawsze i najbardziej wartościowe potrawy można znaleźć z dala od tłumów. Andrew Zimmern pozna niespotykane i dziwaczne potrawy kontynentalne. Jedzenie to uniwersalny język, który trafia do wszystkich zmysłów! Najciekawsze i najbardziej wartościowe potrawy można znaleźć z dala od tłumów. Andrew Zimmern pozna niespotykane i dziwaczne potrawy kontynentalne.
/ USA / program
23:20 Dziwaczne potrawy, odc. 1/8 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Dziwaczne potrawy, to program który koncentruje się na kuchni regionalnej z całego świata, która zazwyczaj jest postrzegana jako obrzydliwa, egzotyczna lub dziwaczna. W każdym odcinku Zimmern koncentruje się na kuchni danego kraju lub regionu. Prowadzący pokazuje gdzie dane potrawy są serwowane, a także bez wahania degustuje każde z nich. Andrew Zimmern doświadcza bogatej kuchni północno-zachodniego Pacyfiku.W tym odcinku spotka się oko w oko między innymi z morskim wampirem.
/ USA / program

2018-12-15

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern odkrywa najpyszniejsze jedzenie na Górnym Półwyspie Michigan. Od chorwackiego kurczaka, przyrządzanego na wolnym ogniu, po świeżą sieję z jeziora. To malownicze miejsce chowa w sobie wiele smakowitych potraw.
/ USA / program
Reklama
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern przedstawi Wam najlepsze dania w Buffalo. Od pikantnych skrzydełek i słodkiej pizzy pepperoni do olbrzymich pączków. Dania z Buffalo są tak oryginalne, jak miasto samo w sobie.
/ USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa na Sycylii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Brooklyn jest tyglem kultur, w którym jedzenie to styl życia. W tym odcinku zobaczymy jakie smaki ma do zaoferowania ta wielokulturowa dzielnica . Brooklyn jest tyglem kultur, w którym jedzenie to styl życia. W tym odcinku zobaczymy jakie smaki ma do zaoferowania ta wielokulturowa dzielnica .
/ USA / program

2018-12-16

05:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odkrywa tradycyjne smaki Tel Awiwu. Kuchnia izraelskiego miasta stanowiąca współczesne odzwierciedlenie starożytnej kultury, zawiera wszystko, począwszy od chrupiącego falafelu i smakowitych sznycli, po znany na całym świecie humus i słodki deser malabi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odkrywa niesamowite smaki Tajlandii. Od pikantnej zupy Tom Yum Gung i Pad Thai, po owocowe Som Tam i kleisty ryż o smaku mango. Cudowne smaki Tajlandii orzeźwiają z każdym kęsem. Andrew Zimmern odkrywa niesamowite smaki Tajlandii. Od pikantnej zupy Tom Yum Gung i Pad Thai, po owocowe Som Tam i kleisty ryż o smaku mango. Cudowne smaki Tajlandii orzeźwiają z każdym kęsem.
/ USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 25/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Od kangura do delikatnej bezy Pavlova - Andrew Zimmern przedstawia słodkie i pikantne potrawy z Sydney w Australii. Od kangura do delikatnej bezy Pavlova - Andrew Zimmern przedstawia słodkie i pikantne potrawy z Sydney w Australii.
/ USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew odwiedza Houston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Portugalii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial

2018-12-17

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 4/8: Szanghaj Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do Szanghaju, by przekąsić serca drobiowe i skorupki ślimaka. Skosztuje żółwia przyrządzonego przez słynną osobę, pomoże prastarej rodzinie rybaków i łyknie nieco żółci węża, bo Andrew musi poznać smak każdej przygody. Andrew podróżuje do Szanghaju, by przekąsić serca drobiowe i skorupki ślimaka. Skosztuje żółwia przyrządzonego przez słynną osobę, pomoże prastarej rodzinie rybaków i łyknie nieco żółci węża, bo Andrew musi poznać smak każdej przygody.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Tokio Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Japońskie Tokio jest liderem w każdej dziedzinie, począwszy od finansów, poprzez technologie, aż po jedzenie! Fantastyczne miasto słynie z takich potraw, jak sushi czy tempura, a Andrew Zimmern sprawdzi, które z serwowanych tam potraw są najpyszniejsze. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Los Angeles Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W kalifornijskim Los Angeles spotkać można różne znakomitości - również te kulinarne. Miasto słynie z takich kultowych przekąsek jak koreańskie tacos czy hot dogi z bekonem. Andrew Zimmern próbuje zgłębić sekret tego smakowitego zakątka USA. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/20: Puerto Rico Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Puerto Rico. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
Reklama
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odkryje klasyczne potrawy-Cleveland. Od smażonych ryb po kanapki z kiełbasą, prowadzący pokaże nam ciekawe smaki tego miasta.
/ USA / program
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 7/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jedzenie może być przygodą! Andrew Zimmern pozna kulinarne obyczaje nie dla ludzi o słabych nerwach. Jedzenie może być przygodą! Andrew Zimmern pozna kulinarne obyczaje nie dla ludzi o słabych nerwach.
/ USA / program
23:50 Dziwaczne potrawy, odc. 5/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jemy nie tylko dla zaspokojenia głodu. Istnieje nieskończona ilośc frykasów, które ludzie jedzą, by po prostu poprawić sobie humor. Andrew Zimmern pozna najdziwniejsze potrawy w postaci jedzenia na pocieszenie. Jemy nie tylko dla zaspokojenia głodu. Istnieje nieskończona ilośc frykasów, które ludzie jedzą, by po prostu poprawić sobie humor. Andrew Zimmern pozna najdziwniejsze potrawy w postaci jedzenia na pocieszenie.
/ USA / program

2018-12-18

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 6/8: Bronx Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W nowojorskim Bronksie Andrew odkrywa wyjątkową kulturę Bronksu, kosztując zupy z wydry i świeżego kojota, mistrzowskich dań z wieprzowiny, portorykańskich żołądków według babcinego przepisu i nurkując po obiad w Sound na Long Island. W nowojorskim Bronksie Andrew odkrywa wyjątkową kulturę Bronksu, kosztując zupy z wydry i świeżego kojota, mistrzowskich dań z wieprzowiny, portorykańskich żołądków według babcinego przepisu i nurkując po obiad w Sound na Long Island.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: San Francisco Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Gdzie jest najlepsze jedzenie na Zachodnim Wybrzeżu? Wiadomo, w kalifornijskim San Francisco. Do klasyków należą tu sałatka z krabów i chleb na zakwasie. Andrew Zimmern chce się dowiedzieć, jakie jeszcze rarytasy można znaleźć w Mieście nad Zatoką. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Jamajka Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jamajka kojarzy nam się z wielobarwnością i taka jest też, dzięki bogatej tradycji, tutejsza kuchnia. Andrew Zimmern przemierza tę wyspę, by spróbować słynnego kurczaka na ostro, zupy na kozim mięsie, uprawianej w Górach Błękitnych zielonej kawy oraz ciastek gizzada. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odwiedza Baltimore, miasto oryginal-nych smaków. Prowadzący pokaże nam najlepsze lokalne potrawy, obok których nie da się przejść bokiem.
/ USA / program
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 8/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jakie są granice jedzenia? Czekoladowe świerszcze, karmelizowane larwy, lody z tłuszczu i krwi - zbuntowani kucharze proponują nowe pomysły kulinarne, które zgłębi Andrew Zimmern. Jakie są granice jedzenia? Czekoladowe świerszcze, karmelizowane larwy, lody z tłuszczu i krwi - zbuntowani kucharze proponują nowe pomysły kulinarne, które zgłębi Andrew Zimmern.
/ USA / program
21:50 Dziwaczne potrawy, odc. 2/8 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Dziwaczne potrawy, to program który koncentruje się na kuchni regionalnej z całego świata, która zazwyczaj jest postrzegana jako obrzydliwa, egzotyczna lub dziwaczna. W każdym odcinku Zimmern koncentruje się na kuchni danego kraju lub regionu. Prowadzący pokazuje gdzie dane potrawy są serwowane, a także bez wahania degustuje każde z nich. Począwszy od polędwicy wieprzowej skończywszy na tradycyjnych wypiekach. Anderw Zimmern odkrywa kuchnię Górnego Półwyspu Michigan.
/ USA / program
22:50 Dziwaczne potrawy, odc. 6/14 Logo Travel Channel
USA / program

2018-12-19

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 7/8: Sztokholm Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew udaje się do Sztokholmu, gdzie nordyccy szefowie kuchni celebrują rozkładającą się rybę i wędzoną rybią spermę. Andrew uczy się skandynawskiej prostoty, jedząc jądra renifera, koninę i szwedzką odmianę bagietki bahn mi i hot dogów. Andrew udaje się do Sztokholmu, gdzie nordyccy szefowie kuchni celebrują rozkładającą się rybę i wędzoną rybią spermę. Andrew uczy się skandynawskiej prostoty, jedząc jądra renifera, koninę i szwedzką odmianę bagietki bahn mi i hot dogów.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Atlanta Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Atlanta to nowoczesne miasto z południową gościnnością. Tutaj króluje tradycyjna kuchnia - smażony kurczak, placek z brzoskwiniami, słodka herbata i potrawy kuchni afroamerykańskiej. Andrew Zimmern próbuje dań, które od lat pozwalają przybyszom najeść się do syta. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
Reklama
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Miasto Meksyk Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Meksyk jest najbardziej zaludnionym miastem na zachodniej półkuli, a jego mieszkańcy uwielbiają jeść. To tutaj znajdziemy najlepsze bary uliczne pod słońcem. Andrew Zimmern próbuje przepyszne tradycyjne barbacoa, chicharrone oraz huarache. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern pokaże nam, co trzeba koniecznie spróbować w Birmingham w Alabamie. To południowe miasto ceni sobie klasykę kuchni: smażone sumy i kuleczki kukurydziane, kurczak z sosem, chrupiące smażone zielone pomidory i orzeźwiające ciasto.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Edynburg to miasto pełne tradycyjnych smaków. W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże nam jak wygląda szkockie śniadanie, ostre haggis, spróbuje niebieskiego homara i tradycyjną szkocką whisky.
/ USA / program
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 9/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern podwija rękawy, aby doświadczyć na własnej skórze trudów związanych z produkcją żywności. Od fabryki robiącej sos sriracha do restauracji tworzącej zupę z gniazda ptaka, przekonajcie się, jak powstają dziwaczne potrawy. Andrew Zimmern podwija rękawy, aby doświadczyć na własnej skórze trudów związanych z produkcją żywności. Od fabryki robiącej sos sriracha do restauracji tworzącej zupę z gniazda ptaka, przekonajcie się, jak powstają dziwaczne potrawy.
/ USA / program

2018-12-20

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 8: Cypr Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odwiedza Cypr, by jeść boczek i liście winogron. Przyrządza też zsiadłe kozie mleko, zbiera strąki szarańczynu i kosztuje suszonej koźliny i najstarszych herbatników świata, delektując się w ten sposób prastarymi tradycjami wyspy. Andrew odwiedza Cypr, by jeść boczek i liście winogron. Przyrządza też zsiadłe kozie mleko, zbiera strąki szarańczynu i kosztuje suszonej koźliny i najstarszych herbatników świata, delektując się w ten sposób prastarymi tradycjami wyspy.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Warszawa Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Stolica Polski to słowiańska kultura na bogato i zimą nie można tu narzekać na brak posilnego jedzenia. Andrew Zimmern próbuje pączków, pierogów oraz zapiekanek, a więc tego, z czym kojarzy się polska tradycja kulinarna. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Dublin Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Dublin to oczywiście nasze ulubione napoje alkoholowe, ale irlandzkie jedzenie też jest niczego sobie. Andrew Zimmern próbuje irlandzkich specjałów, takich jak wędzony łosoś, chleb sodowy, duszone z jarzynami mięso, placki ziemniaczane, kaszanka oraz Guinness. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podkreśla, że kuchnia w San Diego zanurzona jest w słońcu. Miasto położone na plaży znane jest z meksykańskich rybnych tacos, ogromnego burrito a także uwielbianej przez wszystkich sałatki.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern pokaże nam słynne pustynie Tucson. Kulinarna oaza zasypie nas smakiem legendarnej suszonej na słońcu wołowiny, głęboko smażonych chimichanga, owianych w boczek hot-dogów i raspados.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern bada klasyczne duńskie potrawy w Kopenhadze. Od owoców morza przygotowywanych w stylu nordyckim po klasyczne dania, prowadzący odkryje nie-powtarzalne smaki tego miasta.
/ USA / program
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 10/14 Logo Travel Channel
USA / program

2018-12-21

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: Amsterdam Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W pięknie prezentującym się na pocztówkach Amsterdamie znajdziemy najlepsze jedzenie w Holandii. Wśród holenderskich specjałów Andrew Zimmern doceni niby całkiem zwyczajne, ale przepyszne mięsno-warzywne kulki "bitterballen" czy śledzie. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Montreal Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W Mieście Świętych, czyli w kanadyjskim Montrealu, międzynarodową kuchnię ma się na co dzień, a nie tylko od święta. Można tu znaleźć poutine, wędzone mięso i ręcznie zawijane bajgle. Andrew Zimmern próbuje dań i przekąsek, które od lat pozwalają przybyszom najeść się do syta. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W tym odcinku Andrew Zimmern odkryje smaki inspirowane francuskojęzycznymi przodkami: kiełbasę z papryką, przyprawione raki, i smażone, chrupiące żabie udka.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W tym odcinku Andrew Zimmern odkryje klasyczne potrawy Nashville, od gorącego kurczaka po lokalne ciasto.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern podkreśla światowej klasy potrawy z Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Od delikatnych krewe-tek, pomysłowego sushi i kraba królewskiego do Japa-dogów i cukierków z łososia, Vancouver celebruje stare ulubione potrawy w nowej ulepszonej wersji.
/ USA / program
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 11/14 Logo Travel Channel
USA / program
23:20 Dziwaczne potrawy, odc. 2/8 Logo Travel Channel
USA / program

2018-12-22

17:50 Dziwaczne potrawy – mroźne przysmaki, odc. 1 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odwiedza najmroźniejsze zakątki ziemi, żeby poznać styl życia i ulubione dania ich mieszkańców. Mięso pieczone w tłumiku samochodowym, ręcznie łowione strzykwy i warzywa z dna morza - te pyszne dania z pewnością pomogą zapomnieć o chłodzie.
/ USA / miniserial
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Dziś Andrew Zimmern skosztuje tradycyjnego, szwedzkiego jedzenia: grochowej zupy i naleśników, słynnej zapiekanki "Janssons frestelse" i bułeczek cynamonowych.
/ USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern odkrywa słynne potrawy stolicy Islandii. Od dorsza i jagnięcych hot dogów, po mleczny styr. Tutejsze jedzenie jest równie nietypowe, ekscentryczne i kolorowe, jak cały Reykjavik.
/ USA / program

2018-12-23

02:55 Dziwaczne potrawy – mroźne przysmaki, odc. 1 Logo Travel Channel
USA / miniserial
05:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew zgłębia bogactwo jadalnych symboli Albuquerque, miasta słynącego z pysznych deserów, bogatego w tradycje hiszpańskie oraz Indian północnoamerykańskich. Będą cheeseburgery z zielonymi chilli, przekładane echiladas, cienkie jak wafle plastry wołowiny i bułeczki z orzeszkami piniowymi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-12-24

09:10 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Chicago Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Położone w Illinois Chicago to raj dla smakoszy na światowym poziomie - pełno tu znakomitych restauracji i ulicznych barów. Andrew Zimmern próbuje klasycznych przysmaków, z których Wietrzne Miasto słynie, takich jak pizza z ogromną ilością farszu, wołowe hot dogi, vesuvio z kurczaka i popcorn od Garretta. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:40 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/13: Milwaukee Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Milwaukee słynie z dobrego piwa, ale nie każdy wie, że można tu znaleźć także przepyszne amerykańskie jedzenie. Do przysmaków z tego miasta przekonuje nas Andrew, który próbuje miejscowych twarogów, kiełbas, mrożonej musztardy i burgerów z bułeczką maślaną. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odkryje jadalne ikony kuchni tajpejskiej. Pokaże nam, że sajgonka potrafi zagrażać życiu, to z kim jada się posiłek jest tak samo ważne jak wybór dania.
/ USA / program
10:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew ujawnia najciekawsze zakątki maista Ho Chi Minh, gospodarczego i kulturalnego centrum Wietnamu. Pokaże nam jaki wpływ na tamtejszą kuchnię maiła chińska okupacja i francuski kolonializm.
/ USA / program
16:40 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern podkreśla smaki, które zbudowały Motor City. Od środkowowschodniniej shawarma i klasyki kuchni soul food, aż po pizzę w stylu Detroit i kurczaka. Detroit oferuje szereg jedynych w swoim rodzaju sma-ków!
/ USA / program
17:05 Dziwaczne potrawy, odc. 12/14 Logo Travel Channel
USA / program
23:45 Dziwaczne potrawy, odc. 7/14 Logo Travel Channel
USA / program

2018-12-25

09:10 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Miami Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Ludzi z całego świata przyciągają do Miami plaże oraz nocna rozrywka, ale to właśnie jedzenie tworzy atmosferę tego miejsca. Andrew podpowie nam, co warto tutaj skosztować - kubańskie kanapki, świeże kraby i tartę limonkową. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:40 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Buenos Aires Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W Buenos Aires kultura kulinarna ma długą tradycję i została ukształtowana przez wiele różnych społeczności. Andrew stara się pokazać tę różnorodność, na którą składają się między innymi - grilowana wołowina, sos chimichurri i deser dulce de leche. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew jedzie do Pittsbugra, zbudowanego na przepisach kulinarnych imigranckich dziadków. Od kiełbasy przez faszerowaną kiełbasę po polskie pierogi, Andrew spróbuje najlepszego jedzenie w Pittsburghu.
/ USA / program
10:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odkrywa smaki Veracruz, próbując Arroz a la tumbada z całej ośmiornicy. Następnie próbuje tradycyjne chile relleno, picaditas oraz koktajl z owoców morza znany jako Vuelve A La Vida.
/ USA / program
21:55 Dziwaczne potrawy, odc. 3/8 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Dziwaczne potrawy, to program który koncentruje się na kuchni regionalnej z całego świata, która zazwyczaj jest postrzegana jako obrzydliwa, egzotyczna lub dziwaczna. W każdym odcinku Zimmern koncentruje się na kuchni danego kraju lub regionu. Prowadzący pokazuje gdzie dane potrawy są serwowane, a także bez wahania degustuje każde z nich. Andrew Zimmern tym razem zmierzy się z połydniowym BBQ. W Atancie spróbuje suszonego mostka, w Południowej Karolinie zaś spróbuje pierożków z nadzieniem z nerki.
/ USA / program
22:45 Dziwaczne potrawy, odc. 8/14 Logo Travel Channel
USA / program

2018-12-26

09:10 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/20: Memphis Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew jest w Memphis, mieście, w którym serwetki są nieodzowne, a grillowanie to niemal religia, by pałaszować słynne dania. Od smażonego suma i grubej mortadeli bologna, po soczyste żeberka i słynną kanapkę Elvisa, Andrew odkrywa potrawy, dostępne tylko w Memphis. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern pokaże potrawy, które koniecznie trzeba spróbować odwiedzając Manague. Od gotowanej na parze wołowiny zwanej baho, przez chrupiącą sałatkę vigaron, Andrew pozna tradycyjne smaki Nakaragui.
/ USA / program
10:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże charakterystyczne smaki dla Santiago: Asado a la Parrilla, Pastel de Jaiba i Chacarero.
/ USA / program

2018-12-27

09:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/20: Filadelfia Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew udaje się do Filadelfii po słynne potrawy, których nie sposób nie uwielbiać. Steki z serem, wodne lody czy pasztet o nazwie "scrapple" - znane smaki i historyczne przepisy sprawiają, że kubki smakowe zaczynają wariować. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern spróbuje przysmaków kuchni wiedeńskiej. Zachwyci się smakiem tortu Sachera, pochodzącego z XIX wieku oraz odkryje wiele lokalnych produktów.
/ USA / program
10:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do Budapesztu aby spróbować najlepszych potraw tego miasta: od faszerowanej klasycznej kapusty i bogatego gulaszu po pyszne ciasto.
/ USA / program
16:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern poznaje kulinarne smaki Seulu. Od pikantnych bulionów, które pomogą w pokonaniu syndromu dnia poprzedniego i lodowatych makaronów gryczanych, łagodzących upał, aż po słodką wołowinę i pikantną kapustę kiszoną. Kuchnia Seulu jest tradycyjna, ale wyróżnia się niesamowitym połączeniem smaków. Andrew Zimmern poznaje kulinarne smaki Seulu. Od pikantnych bulionów, które pomogą w pokonaniu syndromu dnia poprzedniego i lodowatych makaronów gryczanych, łagodzących upał, aż po słodką wołowinę i pikantną kapustę kiszoną. Kuchnia Seulu jest tradycyjna, ale wyróżnia się niesamowitym połączeniem smaków.
/ USA / program

2018-12-28

09:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/20: Bliźniacze Miasta Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew poznaje znane potrawy Bliźniaczych Miast - Minneapolis i St Paul. Chrupiące kulki ziemniaczane, ciasto bundt czy burger Jucy Lucy - każdy znajdzie coś dla siebie w menu stanu Minnesota. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:10 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odkrywa ikonę kuchni rzymskiej: smażone karczochy, spaghetti carbonara i pizzę tonda. Każde danie ma swoją historię, która sięga setek lat i to właśnie te legendarne przyjemności sa powodem odwiedzania tego miasta przez turystów.
/ USA / program
10:40 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern prezentuje różnorodne przysmaki nowoczesnego Dubaju: marynowane mięso kebaba, egipski specjał z odrobiną starożytności, chałwę oraz wodę różaną- znaną jako symbol tego regionu.
/ USA / program
16:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24/26 Logo Travel Channel
USA / program
23:15 Dziwaczne potrawy, odc. 3/8 Logo Travel Channel
USA / program

2018-12-29

19:40 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern kosztuje tradycyjnych potraw Wikingów w norweskim Oslo. Od steka z renifera i lokalnych łososi, po wafle w kształcie serca. Miasto serwuje danie, które dzielnie przetrwały próbę czasu.
/ USA / program
20:10 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu!
/ USA / program
23:05 Dziwaczne potrawy – mroźne przysmaki, odc. 1 Logo Travel Channel
USA / miniserial

2018-12-30

05:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew zawita w Austin. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
19:40 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-12-31

09:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/20: Providence Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odkrywa legendarne potrawy z Providence. Wśród najpopularniejszych dań znajdą się pikantne frankfurterki ze specjalnym sosem mięsnym, ciastka Johnny, mleko kawowe, pizza z grilla i słynna zupa z owoców morza z Rhode Island. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 25/26 Logo Travel Channel
USA / program
17:00 Dziwaczne potrawy, odc. 13/14 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-01

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/20: Manila Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Od popularnych ulicznych przekąsek po tradycyjne potrawki domowej roboty - Andrew odkrywa znane potrawy z Manili. W menu znajdą się: pieczone w całości soczyste prosię, chrupiące jaja przepiórki smażone w cieście i słodkie przysmaki z lodów i fermentowanej fasoli. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
USA / program
21:50 Dziwaczne potrawy, odc. 4/8 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Dziwaczne potrawy, to program który koncentruje się na kuchni regionalnej z całego świata, która zazwyczaj jest postrzegana jako obrzydliwa, egzotyczna lub dziwaczna. W każdym odcinku Zimmern koncentruje się na kuchni danego kraju lub regionu. Prowadzący pokazuje gdzie dane potrawy są serwowane, a także bez wahania degustuje każde z nich. Andrew Zimmern stanie oko w oko z z tradycyjna kuchnią z czasów Wojny Secesyjnej począwszy od grillowanego szopa skonczywszy na potrawce z wiewiórki.
/ USA / program
22:50 Dziwaczne potrawy, odc. 10/14 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-02

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/20: Singapur Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew kosztuje najbardziej znanych potraw w Singapurze, którego kuchnia łączy wpływy różnych kultur. Dziś w menu: słodko-słony krab z chili, ekstrawaganckie curry z rybich głów i smakowite marynowane mięso z rożna, znane pod nazwą satay. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Greckie Ateny to kolebka wielu tradycji kulinarnych, a Andrew poszukuje klasyków, takich jak nadziewane liście winogron, spanakopita, musaka i prawdziwy grecki jogurt, wytwarzany metodą znaną od wieków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 14 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-03

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/20: Lima Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Ocean i góry w Limie oferują ludziom wiele darów. Andrew Zimmern poznaje najsłynniejsze potrawy peruwiańskiego nadmorskiego miasta: od ceviche, sałatki przyrządzanej z najświeższych ryb po lody z egzotycznych owoców. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/20: Seattle Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew próbuje najlepszych potraw z Seattle - od delikatnego kraba po soczyste małże w barach z owocami morza. W jego jadłospisie znajdą się również pyszne kanapki z łososiem, słodki sos teriyaki, świeże sushi i soczyste hot dogi w stylu Seattle. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: Florencja Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Florencja pozostaje wierna swojej artystycznej reputacji nawet w kwestii jedzenia. Andrew Zimmern poszukuje tradycyjnych potraw, takich jak krwisty florencki stek, gęsta zupa z fasoli, oryginalne cappuccino i słynne na cały świat lody. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 1/8: Nowa twarz Paryża: krowie głowy, jaskinie i fragmenty świni Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odwiedza Paryż - kulinarną stolicę świata. Delektuje się grzybami zebranymi w podziemnych jaskiniach, szynką w solance serwowaną w pałacu prezydenckim i uczy się wymierającej sztuki wyrabiania dojrzewającego sera. Andrew odwiedza Paryż - kulinarną stolicę świata. Delektuje się grzybami zebranymi w podziemnych jaskiniach, szynką w solance serwowaną w pałacu prezydenckim i uczy się wymierającej sztuki wyrabiania dojrzewającego sera.
/ USA / serial

2019-01-04

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/20: Honolulu Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew przedstawia najpopularniejsze klasyki kuchni Honolulu. Począwszy od wędzonego, kruchego prosięcia kalua i kruszonych lodów, po sałatkę z surowych ryb i hawajski przysmak nadziewany mielonką konserwową, znajdzie tu szereg wielokulturowych smakołyków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew degustuje potrawy, z których słynie Marsylia. Portowe miasto skrywa wiele specjałów, takich jak potrawka rybaka prosto z Morza Śródziemnego, desery owocowe godne rodziny królewskiej czy francuska odpowiedź na pizzę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 25/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern eksploruje kultowe potrawy z Bali. Dania są tutaj zakorzenione w tradycjach i ceremoniach: świnia pieczona cały dzień na rożnie, pikantny smażony w woku ryż i wolno pieczona kaczka. Andrew Zimmern eksploruje kultowe potrawy z Bali. Dania są tutaj zakorzenione w tradycjach i ceremoniach: świnia pieczona cały dzień na rożnie, pikantny smażony w woku ryż i wolno pieczona kaczka.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Paryż Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W mieście zakochanych Andrew Zimmern wyszukuje paryskie smakołyki, począwszy od steku z frytkami i zapiekanki z szynką, pieczone croissanty i bagietkę, po słodki makaron i smakowite naleśniki. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 2/8: Chorwackie wybrzeże Dalmacji: pieczone gryzonie i zupa z kamieni Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do Chorwacji, wschodnioeuropejskiego królestwa prosto z bajki i coraz popularniejszej atrakcji turystycznej. Andrew kosztuje wszelkiego rodzaju pradawnych smaków, od pieczonej orzesznicy i potężnego kebaba z podrobów, po pieczonego koguta i grillowaną żabę. Andrew podróżuje do Chorwacji, wschodnioeuropejskiego królestwa prosto z bajki i coraz popularniejszej atrakcji turystycznej. Andrew kosztuje wszelkiego rodzaju pradawnych smaków, od pieczonej orzesznicy i potężnego kebaba z podrobów, po pieczonego koguta i grillowaną żabę.
/ USA / serial
23:20 Dziwaczne potrawy, odc. 4/8 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-05

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-06

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-07

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: Florencja Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Londyn Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Londyn to wielokulturowy tygiel, a Andrew Zimmern kosztuje potraw, które przetrwały próbę czasu - od tradycyjnej niedzielnej pieczeni i Yorkshire pudding po klasyczny placek z wołowiną i rybę z frytkami. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 3/8: Filadelfia: ciastka z alozy i kaszanka Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew dociera do Filadelfii, miasta zbudowanego na indywidualizmie - zwłaszcza, jeśli chodzi o jedzenie! Próbując wszystkiego, od steków z serem i ciasta z alozy po indyczą szyję i wieprzową wątrobę, Andrew odkrywa, że sekretem dobrej przekąski jest filadelfijska duma. Andrew dociera do Filadelfii, miasta zbudowanego na indywidualizmie - zwłaszcza, jeśli chodzi o jedzenie! Próbując wszystkiego, od steków z serem i ciasta z alozy po indyczą szyję i wieprzową wątrobę, Andrew odkrywa, że sekretem dobrej przekąski jest filadelfijska duma.
/ USA / serial
23:50 Dziwaczne potrawy, odc. 11/14 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-08

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/20: Bogota Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew pojawi się w Bogocie. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Paryż Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Londyn Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Boston Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Amerykańską historię znakomicie ilustruje Boston w stanie Massachusetts i właśnie tutaj Andrew Zimmern testuje legendarną kuchnię, począwszy od spróbowania zupy z małży z New England, po odwiedziny w hotelu, w którym wynaleziono bostońskie ciasto z kremem i bułeczki z Parker House. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 4/8: Gwatemala: jaja, mózgi i bycze oczy Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odwiedza Gwatemalę, gdzie pradawne smaki są wciąż obecne w dzisiejszych potrawach. Począwszy od świeżych jąder byka serwowanych na targu po niedzielny obiad z oposa, Andrew z każdym kęsem poznaje bogate dziedzictwo kraju. Andrew odwiedza Gwatemalę, gdzie pradawne smaki są wciąż obecne w dzisiejszych potrawach. Począwszy od świeżych jąder byka serwowanych na targu po niedzielny obiad z oposa, Andrew z każdym kęsem poznaje bogate dziedzictwo kraju.
/ USA / serial
21:50 Dziwaczne potrawy, odc. 5/8 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Dziwaczne potrawy, to program który koncentruje się na kuchni regionalnej z całego świata, która zazwyczaj jest postrzegana jako obrzydliwa, egzotyczna lub dziwaczna. W każdym odcinku Zimmern koncentruje się na kuchni danego kraju lub regionu. Prowadzący pokazuje gdzie dane potrawy są serwowane, a także bez wahania degustuje każde z nich. W tym odcinku Anndy Zimmern wyruszy legendarną drogą numer 66 (Route 66)! Po drodze będzie stołował się w nie mniej legendarnych jadłodajniach w okolicy autostrady. Tym razem spróbuje również potrwaki z przpiórki oraz ogonów wołowych.
/ USA / program
22:50 Dziwaczne potrawy, odc. 12/14 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-09

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/20: Charleston Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa w Charleston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/20: Louisville, Kentucky Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew podróżuje do Louisville w Kentucky. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Boston Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Nowy Jork Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Nowy Jork to miasto pełne najróżniejszych grup etnicznych i kulinarnych fuzji. Andrew testuje słynne potrawy z Wielkiego Jabłka, takie jak kanapki z pastrami, bajgle i łosoś wędzony, pizza na kawałki i amerykański hamburger. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Nowy Jork Logo Travel Channel
USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 5/8: Kansas City: Nosy i śledziony Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do centrum Ameryki, by rozsmakować się w mięsożernym Kansas City. W jego jadłospisie pojawią się świńskie nosy i plasterki śledziony, uwięziony w ogrodzie świstak amerykański i grill światowej klasy. W Kansas Andrew bez trudu zaspokoi swój apetyt na mięso. Andrew podróżuje do centrum Ameryki, by rozsmakować się w mięsożernym Kansas City. W jego jadłospisie pojawią się świńskie nosy i plasterki śledziony, uwięziony w ogrodzie świstak amerykański i grill światowej klasy. W Kansas Andrew bez trudu zaspokoi swój apetyt na mięso.
/ USA / serial

2019-01-10

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/20: Puerto Rico Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston Logo Travel Channel
USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Nola Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Nowy Orlean to tętniące życiem, eklektyczne miasto, którego kuchnia jest połączeniem wielu wpływów kulinarnych. Andrew Zimmern kosztuje tradycyjnych potraw, takich jak kanapki po'boys i zupa z ketmii, a także ostrygi Rockefeller i banany Foster. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: St Louis Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Miasto St Louis, postrzegane jako brama na Zachód, słynie z domowej roboty specjalności, które narodziły się dzięki ciężkiej pracy jego mieszkańców. Andrew Zimmern odkrywa legendarne smaki, takie jak grill w stylu St Louis, zapiekane ravioli i zaklejające buzię ciasto maślane. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Nola Logo Travel Channel
USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 6/8: Oaxaca: Tortilla z mrówkami i taco z konikiem polnym Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andre podróżuje na południe, do Oaxaca w Meksyku, by odnaleźć smaki i tradycje, pielęgnowane od tysięcy pokoleń. Od skrzydlatych mrówek i grillowanych jelit po koniki polne i suszone serca wołowe - Andrew toruje sobie ścieżkę przez kulinarną stolicę Meksyku. Andre podróżuje na południe, do Oaxaca w Meksyku, by odnaleźć smaki i tradycje, pielęgnowane od tysięcy pokoleń. Od skrzydlatych mrówek i grillowanych jelit po koniki polne i suszone serca wołowe - Andrew toruje sobie ścieżkę przez kulinarną stolicę Meksyku.
/ USA / serial

2019-01-11

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Barcelona Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew zabiera nas do Barcelony, nadmorskiego miasta, które kulinarne inspiracje czerpie prosto z morza i gór. Od tapas aż po crema Catalana - potrawy tego śródziemnomorskiego miasta zawsze odzwierciedlają jego historię i kulturę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Monachium Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jako dumna stolica Bawarii oraz miłośników piwa, Monachium słynie z kuchni, na którą składają się solidne, sycące potrawy, takie jak sznycel i kluski kładzione, knedle i ciasta. Andrew Zimmern odkrywa dla was monachijski festiwal smaków! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: St Louis Logo Travel Channel
USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 7/8: Amsterdam: piszczące węgorze i wafle Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew wybiera się do Amsterdamu po wyjątkowe interpretacje tradycyjnych holenderskich przepisów. Od krokietów z gęsi i nugetów z insektami, po wędzonego lokalnego węgorza i pustą głowę świni - Andrew czuje nonkonformizm tego miasta w każdej potrawie! Andrew wybiera się do Amsterdamu po wyjątkowe interpretacje tradycyjnych holenderskich przepisów. Od krokietów z gęsi i nugetów z insektami, po wędzonego lokalnego węgorza i pustą głowę świni - Andrew czuje nonkonformizm tego miasta w każdej potrawie!
/ USA / serial
23:20 Dziwaczne potrawy, odc. 5/8 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-12

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-13

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-14

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 1/8: Nowa twarz Paryża: krowie głowy, jaskinie i fragmenty świni Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/13: Zurych Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew zabierze nas do Zurychu, skąd wywodzą się niektóre z najsłynniejszych szwajcarskich potraw. Począwszy od mazistego fondue, po szwajcarską czekoladę przyrządzaną w nowoczesnym stylu, Zurych oferuje najlepsze smakołyki na poprawę nastroju! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Hong Kong Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Siedem milionów mieszkańców Hong Kongu każdego dnia tłumnie podąża do licznych restauracji, wózków ulicznych i knajp serwujących kluski. Od przekąsek dim sum, poprzez zupę ryżową, aż po pieczoną gęś - Andrew Zimmern degustuje wszystko, by przekonać się, dlaczego to miasto jest takie pyszne! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Barcelona Logo Travel Channel
USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 8: Jerozolima: kugel, kuskus i kunafa Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do Jerozolimy, miasta wielu kultur, by odkrywać smaki starsze niż samo miasto. Krowie wymię, mózg cielęcy, jądra indyka i ikra barweny - Andrew ma jedyną w życiu okazję, by przekonać się, dlaczego to miasto jest tak legendarne! Andrew podróżuje do Jerozolimy, miasta wielu kultur, by odkrywać smaki starsze niż samo miasto. Krowie wymię, mózg cielęcy, jądra indyka i ikra barweny - Andrew ma jedyną w życiu okazję, by przekonać się, dlaczego to miasto jest tak legendarne!
/ USA / serial

2019-01-15

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 2/8: Chorwackie wybrzeże Dalmacji: pieczone gryzonie i zupa z kamieni Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Tokio Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Los Angeles Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Monachium Logo Travel Channel
USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 2/8: Senegal Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew przybywa do Senegalu, by spróbować ślimaków przypominających mózg i zwęglonej kostki wołowej. Weźmie udział w śmiertelnie groźnej wyprawie rybackiej, odbędzie wyprawę po sól morską w dawnym stylu i zje pieczoną owcę u miejscowej rodziny, zanurzając się w pełni w zachodnioafrykańskiej kulturze. Andrew przybywa do Senegalu, by spróbować ślimaków przypominających mózg i zwęglonej kostki wołowej. Weźmie udział w śmiertelnie groźnej wyprawie rybackiej, odbędzie wyprawę po sól morską w dawnym stylu i zje pieczoną owcę u miejscowej rodziny, zanurzając się w pełni w zachodnioafrykańskiej kulturze.
/ USA / serial
21:50 Dziwaczne potrawy, odc. 6/8 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Dziwaczne potrawy, to program który koncentruje się na kuchni regionalnej z całego świata, która zazwyczaj jest postrzegana jako obrzydliwa, egzotyczna lub dziwaczna. W każdym odcinku Zimmern koncentruje się na kuchni danego kraju lub regionu. Prowadzący pokazuje gdzie dane potrawy są serwowane, a także bez wahania degustuje każde z nich. Tym razem Andy wybierze sie w podróż po najbardziej malowniczejautostradzie w kraju. A wszystko po to aby spróbować wyśmienitych owoców morza.
/ USA / program
22:50 Dziwaczne potrawy, odc. 13/14 Logo Travel Channel
USA / program

2019-01-16

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 3/8: Filadelfia: ciastka z alozy i kaszanka Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: San Francisco Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Jamajka Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/13: Zurych Logo Travel Channel
USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 3/8: Okinawa Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje na japońską wyspę Okinawa, by poznać smak starożytnych dań, takich jak oko tuńczyka czy marynowane świńskie ucho. Andrew kosztuje lokalnych sekretów, począwszy od ryby najeżkokształtnej, surowej kozy, aż po jaja ostatniego na Ziemi węża wodnego. Andrew podróżuje na japońską wyspę Okinawa, by poznać smak starożytnych dań, takich jak oko tuńczyka czy marynowane świńskie ucho. Andrew kosztuje lokalnych sekretów, począwszy od ryby najeżkokształtnej, surowej kozy, aż po jaja ostatniego na Ziemi węża wodnego.
/ USA / serial

2019-01-17

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 4/8: Gwatemala: jaja, mózgi i bycze oczy Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Atlanta Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Miasto Meksyk Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Hong Kong Logo Travel Channel
USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 4/8: Szanghaj Logo Travel Channel
USA / serial

2019-01-18

05:50 Dziwaczne potrawy, odc. 5/8: Kansas City: Nosy i śledziony Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Warszawa Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Dublin Logo Travel Channel
USA / serial

Audycje powiązane z Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Dziwaczne potrawy: smakowite miasta. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dziwaczne potrawy: smakowite miasta w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta.

Emisja w stacjach

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta można obejrzeć w:

Emisje w: Travel Channel

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info