Reklama

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dziwaczne potrawy: smakowite miasta będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-02-16

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu!
/ USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odwiedza Baltimore, miasto oryginal-nych smaków. Prowadzący pokaże nam najlepsze lokalne potrawy, obok których nie da się przejść bokiem.
/ USA / program
Reklama
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Edynburg to miasto pełne tradycyjnych smaków. W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże nam jak wygląda szkockie śniadanie, ostre haggis, spróbuje niebieskiego homara i tradycyjną szkocką whisky.
/ USA / program

2019-02-17

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern prezentuje różnorodne przysmaki nowoczesnego Dubaju: marynowane mięso kebaba, egipski specjał z odrobiną starożytności, chałwę oraz wodę różaną- znaną jako symbol tego regionu.
/ USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odkryje klasyczne potrawy-Cleveland. Od smażonych ryb po kanapki z kiełbasą, prowadzący pokaże nam ciekawe smaki tego miasta.
/ USA / program

2019-02-18

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Miami Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Ludzi z całego świata przyciągają do Miami plaże oraz nocna rozrywka, ale to właśnie jedzenie tworzy atmosferę tego miejsca. Andrew podpowie nam, co warto tutaj skosztować - kubańskie kanapki, świeże kraby i tartę limonkową. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Buenos Aires Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W Buenos Aires kultura kulinarna ma długą tradycję i została ukształtowana przez wiele różnych społeczności. Andrew stara się pokazać tę różnorodność, na którą składają się między innymi - grilowana wołowina, sos chimichurri i deser dulce de leche. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew jedzie do Pittsbugra, zbudowanego na przepisach kulinarnych imigranckich dziadków. Od kiełbasy przez faszerowaną kiełbasę po polskie pierogi, Andrew spróbuje najlepszego jedzenie w Pittsburghu.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odkrywa smaki Veracruz, próbując Arroz a la tumbada z całej ośmiornicy. Następnie próbuje tradycyjne chile relleno, picaditas oraz koktajl z owoców morza znany jako Vuelve A La Vida.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/20: Bogota Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew pojawi się w Bogocie. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 12/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Tajemnicze mięso i fermentowane ryby trafiły na listę najbardziej odpychających dań, na które trafił Andrew. Okropne zapachy i niepokojąca konsystencja to tylko niektóre z problemów, którym musiał stawić czoła.
/ USA / program
23:50 Dziwaczne potrawy, odc. 8/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jakie są granice jedzenia? Czekoladowe świerszcze, karmelizowane larwy, lody z tłuszczu i krwi - zbuntowani kucharze proponują nowe pomysły kulinarne, które zgłębi Andrew Zimmern. Jakie są granice jedzenia? Czekoladowe świerszcze, karmelizowane larwy, lody z tłuszczu i krwi - zbuntowani kucharze proponują nowe pomysły kulinarne, które zgłębi Andrew Zimmern.
/ USA / program
Reklama

2019-02-19

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/20: Memphis Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew jest w Memphis, mieście, w którym serwetki są nieodzowne, a grillowanie to niemal religia, by pałaszować słynne dania. Od smażonego suma i grubej mortadeli bologna, po soczyste żeberka i słynną kanapkę Elvisa, Andrew odkrywa potrawy, dostępne tylko w Memphis. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern pokaże potrawy, które koniecznie trzeba spróbować odwiedzając Manague. Od gotowanej na parze wołowiny zwanej baho, przez chrupiącą sałatkę vigaron, Andrew pozna tradycyjne smaki Nakaragui.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże charakterystyczne smaki dla Santiago: Asado a la Parrilla, Pastel de Jaiba i Chacarero.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/20: Charleston Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa w Charleston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 13/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Ludzie pieką zwierzęta na ogniu od wieków, jednak co kraj, to obyczaj. Andrew podróżuje po świecie, kosztując najdziwniejszych zwierząt z grilla.
/ USA / program
22:50 Dziwaczne potrawy, odc. 9/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern podwija rękawy, aby doświadczyć na własnej skórze trudów związanych z produkcją żywności. Od fabryki robiącej sos sriracha do restauracji tworzącej zupę z gniazda ptaka, przekonajcie się, jak powstają dziwaczne potrawy. Andrew Zimmern podwija rękawy, aby doświadczyć na własnej skórze trudów związanych z produkcją żywności. Od fabryki robiącej sos sriracha do restauracji tworzącej zupę z gniazda ptaka, przekonajcie się, jak powstają dziwaczne potrawy.
/ USA / program

2019-02-20

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/20: Filadelfia Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew udaje się do Filadelfii po słynne potrawy, których nie sposób nie uwielbiać. Steki z serem, wodne lody czy pasztet o nazwie "scrapple" - znane smaki i historyczne przepisy sprawiają, że kubki smakowe zaczynają wariować. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern spróbuje przysmaków kuchni wiedeńskiej. Zachwyci się smakiem tortu Sachera, pochodzącego z XIX wieku oraz odkryje wiele lokalnych produktów.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do Budapesztu aby spróbować najlepszych potraw tego miasta: od faszerowanej klasycznej kapusty i bogatego gulaszu po pyszne ciasto.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/20: Louisville, Kentucky Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew podróżuje do Louisville w Kentucky. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:50 Dziwaczne potrawy, odc. 14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew wspomina najbardziej pamiętne potrawy, których miał okazję spróbować podczas swoich podróży. Od serca łosia do grzywy konia - Andrew odkrywa, że czasem najświeższe jedzenie nie wymaga gotowania.
/ USA / program

2019-02-21

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/20: Bliźniacze Miasta Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew poznaje znane potrawy Bliźniaczych Miast - Minneapolis i St Paul. Chrupiące kulki ziemniaczane, ciasto bundt czy burger Jucy Lucy - każdy znajdzie coś dla siebie w menu stanu Minnesota. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odkrywa ikonę kuchni rzymskiej: smażone karczochy, spaghetti carbonara i pizzę tonda. Każde danie ma swoją historię, która sięga setek lat i to właśnie te legendarne przyjemności sa powodem odwiedzania tego miasta przez turystów.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/20: Puerto Rico Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Puerto Rico. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
Reklama

2019-02-22

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/20: Providence Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odkrywa legendarne potrawy z Providence. Wśród najpopularniejszych dań znajdą się pikantne frankfurterki ze specjalnym sosem mięsnym, ciastka Johnny, mleko kawowe, pizza z grilla i słynna zupa z owoców morza z Rhode Island. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew odwiedza Houston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial

2019-02-23

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern bada klasyczne duńskie potrawy w Kopenhadze. Od owoców morza przygotowywanych w stylu nordyckim po klasyczne dania, prowadzący odkryje nie-powtarzalne smaki tego miasta.
/ USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern podkreśla światowej klasy potrawy z Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Od delikatnych krewe-tek, pomysłowego sushi i kraba królewskiego do Japa-dogów i cukierków z łososia, Vancouver celebruje stare ulubione potrawy w nowej ulepszonej wersji.
/ USA / program

2019-02-24

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-02-25

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/20: Manila Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Od popularnych ulicznych przekąsek po tradycyjne potrawki domowej roboty - Andrew odkrywa znane potrawy z Manili. W menu znajdą się: pieczone w całości soczyste prosię, chrupiące jaja przepiórki smażone w cieście i słodkie przysmaki z lodów i fermentowanej fasoli. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Portugalii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
23:50 Dziwaczne potrawy, odc. 13/14 Logo Travel Channel
USA / program

2019-02-26

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/20: Singapur Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew kosztuje najbardziej znanych potraw w Singapurze, którego kuchnia łączy wpływy różnych kultur. Dziś w menu: słodko-słony krab z chili, ekstrawaganckie curry z rybich głów i smakowite marynowane mięso z rożna, znane pod nazwą satay. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern podkreśla smaki, które zbudowały Motor City. Od środkowowschodniniej shawarma i klasyki kuchni soul food, aż po pizzę w stylu Detroit i kurczaka. Detroit oferuje szereg jedynych w swoim rodzaju sma-ków!
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa na Sycylii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
22:50 Dziwaczne potrawy, odc. 14 Logo Travel Channel
USA / program

2019-02-27

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/20: Lima Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Ocean i góry w Limie oferują ludziom wiele darów. Andrew Zimmern poznaje najsłynniejsze potrawy peruwiańskiego nadmorskiego miasta: od ceviche, sałatki przyrządzanej z najświeższych ryb po lody z egzotycznych owoców. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/20: Seattle Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew próbuje najlepszych potraw z Seattle - od delikatnego kraba po soczyste małże w barach z owocami morza. W jego jadłospisie znajdą się również pyszne kanapki z łososiem, słodki sos teriyaki, świeże sushi i soczyste hot dogi w stylu Seattle. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern poznaje kulinarne smaki Seulu. Od pikantnych bulionów, które pomogą w pokonaniu syndromu dnia poprzedniego i lodowatych makaronów gryczanych, łagodzących upał, aż po słodką wołowinę i pikantną kapustę kiszoną. Kuchnia Seulu jest tradycyjna, ale wyróżnia się niesamowitym połączeniem smaków. Andrew Zimmern poznaje kulinarne smaki Seulu. Od pikantnych bulionów, które pomogą w pokonaniu syndromu dnia poprzedniego i lodowatych makaronów gryczanych, łagodzących upał, aż po słodką wołowinę i pikantną kapustę kiszoną. Kuchnia Seulu jest tradycyjna, ale wyróżnia się niesamowitym połączeniem smaków.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern odkrywa niesamowite smaki Tajlandii. Od pikantnej zupy Tom Yum Gung i Pad Thai, po owocowe Som Tam i kleisty ryż o smaku mango. Cudowne smaki Tajlandii orzeźwiają z każdym kęsem. Andrew Zimmern odkrywa niesamowite smaki Tajlandii. Od pikantnej zupy Tom Yum Gung i Pad Thai, po owocowe Som Tam i kleisty ryż o smaku mango. Cudowne smaki Tajlandii orzeźwiają z każdym kęsem.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Brooklyn jest tyglem kultur, w którym jedzenie to styl życia. W tym odcinku zobaczymy jakie smaki ma do zaoferowania ta wielokulturowa dzielnica . Brooklyn jest tyglem kultur, w którym jedzenie to styl życia. W tym odcinku zobaczymy jakie smaki ma do zaoferowania ta wielokulturowa dzielnica .
/ USA / program

2019-02-28

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/20: Honolulu Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew przedstawia najpopularniejsze klasyki kuchni Honolulu. Począwszy od wędzonego, kruchego prosięcia kalua i kruszonych lodów, po sałatkę z surowych ryb i hawajski przysmak nadziewany mielonką konserwową, znajdzie tu szereg wielokulturowych smakołyków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew degustuje potrawy, z których słynie Marsylia. Portowe miasto skrywa wiele specjałów, takich jak potrawka rybaka prosto z Morza Śródziemnego, desery owocowe godne rodziny królewskiej czy francuska odpowiedź na pizzę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 25/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Od kangura do delikatnej bezy Pavlova - Andrew Zimmern przedstawia słodkie i pikantne potrawy z Sydney w Australii. Od kangura do delikatnej bezy Pavlova - Andrew Zimmern przedstawia słodkie i pikantne potrawy z Sydney w Australii.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern eksploruje kultowe potrawy z Bali. Dania są tutaj zakorzenione w tradycjach i ceremoniach: świnia pieczona cały dzień na rożnie, pikantny smażony w woku ryż i wolno pieczona kaczka. Andrew Zimmern eksploruje kultowe potrawy z Bali. Dania są tutaj zakorzenione w tradycjach i ceremoniach: świnia pieczona cały dzień na rożnie, pikantny smażony w woku ryż i wolno pieczona kaczka.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern pokaże nam, co trzeba koniecznie spróbować w Birmingham w Alabamie. To południowe miasto ceni sobie klasykę kuchni: smażone sumy i kuleczki kukurydziane, kurczak z sosem, chrupiące smażone zielone pomidory i orzeźwiające ciasto.
/ USA / program

2019-03-01

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odkrywa tradycyjne smaki Tel Awiwu. Kuchnia izraelskiego miasta stanowiąca współczesne odzwierciedlenie starożytnej kultury, zawiera wszystko, począwszy od chrupiącego falafelu i smakowitych sznycli, po znany na całym świecie humus i słodki deser malabi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew zgłębia bogactwo jadalnych symboli Albuquerque, miasta słynącego z pysznych deserów, bogatego w tradycje hiszpańskie oraz Indian północnoamerykańskich. Będą cheeseburgery z zielonymi chilli, przekładane echiladas, cienkie jak wafle plastry wołowiny i bułeczki z orzeszkami piniowymi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Greckie Ateny to kolebka wielu tradycji kulinarnych, a Andrew poszukuje klasyków, takich jak nadziewane liście winogron, spanakopita, musaka i prawdziwy grecki jogurt, wytwarzany metodą znaną od wieków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: Florencja Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Florencja pozostaje wierna swojej artystycznej reputacji nawet w kwestii jedzenia. Andrew Zimmern poszukuje tradycyjnych potraw, takich jak krwisty florencki stek, gęsta zupa z fasoli, oryginalne cappuccino i słynne na cały świat lody. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podkreśla, że kuchnia w San Diego zanurzona jest w słońcu. Miasto położone na plaży znane jest z meksykańskich rybnych tacos, ogromnego burrito a także uwielbianej przez wszystkich sałatki.
/ USA / program

2019-03-02

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-03

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-04

15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew Zimmern pokaże nam słynne pustynie Tucson. Kulinarna oaza zasypie nas smakiem legendarnej suszonej na słońcu wołowiny, głęboko smażonych chimichanga, owianych w boczek hot-dogów i raspados.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W tym odcinku Andrew Zimmern odkryje smaki inspirowane francuskojęzycznymi przodkami: kiełbasę z papryką, przyprawione raki, i smażone, chrupiące żabie udka.
/ USA / program

2019-03-05

00:05 Dziwaczne potrawy, odc. 1/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jedzenie to wyjątkowe doznanie, a nowe odkrycia zawsze są przygodą. Przed Wami najdziwniejsze potrawy, które śmierdzą, straszą i oddziałują na wszystkie zmysły, w odcinku specjalnym Dziwacznych potraw: przeładowanie zmysłów. Jedzenie to wyjątkowe doznanie, a nowe odkrycia zawsze są przygodą. Przed Wami najdziwniejsze potrawy, które śmierdzą, straszą i oddziałują na wszystkie zmysły, w odcinku specjalnym Dziwacznych potraw: przeładowanie zmysłów.
/ USA / program
01:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
USA / program
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): W tym odcinku Andrew Zimmern odkryje klasyczne potrawy Nashville, od gorącego kurczaka po lokalne ciasto.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odkryje jadalne ikony kuchni tajpejskiej. Pokaże nam, że sajgonka potrafi zagrażać życiu, to z kim jada się posiłek jest tak samo ważne jak wybór dania.
/ USA / program
22:25 Dziwaczne potrawy, odc. 2/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Pełzające jedzenie nie należy do typowych przysmaków. Przy pierwszym gryzie jest chrupkie, ale chwilę później smakuje jak ciepłe wymiociny. Duża część świata zjada takie potrawy i całkiem je sobie chwali. Zobaczcie jak Andrew Zimmern pałaszuje chrupiące ogony gadów i robaków. Pełzające jedzenie nie należy do typowych przysmaków. Przy pierwszym gryzie jest chrupkie, ale chwilę później smakuje jak ciepłe wymiociny. Duża część świata zjada takie potrawy i całkiem je sobie chwali. Zobaczcie jak Andrew Zimmern pałaszuje chrupiące ogony gadów i robaków.
/ USA / program

2019-03-06

00:55 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:25 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
USA / program
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/26 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew ujawnia najciekawsze zakątki maista Ho Chi Minh, gospodarczego i kulturalnego centrum Wietnamu. Pokaże nam jaki wpływ na tamtejszą kuchnię maiła chińska okupacja i francuski kolonializm.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-07

01:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 1/8: Nowa twarz Paryża: krowie głowy, jaskinie i fragmenty świni Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odwiedza Paryż - kulinarną stolicę świata. Delektuje się grzybami zebranymi w podziemnych jaskiniach, szynką w solance serwowaną w pałacu prezydenckim i uczy się wymierającej sztuki wyrabiania dojrzewającego sera. Andrew odwiedza Paryż - kulinarną stolicę świata. Delektuje się grzybami zebranymi w podziemnych jaskiniach, szynką w solance serwowaną w pałacu prezydenckim i uczy się wymierającej sztuki wyrabiania dojrzewającego sera.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-08

01:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/26 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 2/8: Chorwackie wybrzeże Dalmacji: pieczone gryzonie i zupa z kamieni Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do Chorwacji, wschodnioeuropejskiego królestwa prosto z bajki i coraz popularniejszej atrakcji turystycznej. Andrew kosztuje wszelkiego rodzaju pradawnych smaków, od pieczonej orzesznicy i potężnego kebaba z podrobów, po pieczonego koguta i grillowaną żabę. Andrew podróżuje do Chorwacji, wschodnioeuropejskiego królestwa prosto z bajki i coraz popularniejszej atrakcji turystycznej. Andrew kosztuje wszelkiego rodzaju pradawnych smaków, od pieczonej orzesznicy i potężnego kebaba z podrobów, po pieczonego koguta i grillowaną żabę.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-09

00:10 Dziwaczne potrawy, odc. 3/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Żadne inne jedzenie nie daje tyle satysfakcji, ile to, które osobiście się upolowało. Andrew Zimmern poluje i kosztuje najlepszego jedzenia na Ziemi w Dziwacznych potrawach: upoluj, zabij, zjedz! Żadne inne jedzenie nie daje tyle satysfakcji, ile to, które osobiście się upolowało. Andrew Zimmern poluje i kosztuje najlepszego jedzenia na Ziemi w Dziwacznych potrawach: upoluj, zabij, zjedz!
/ USA / program
01:10 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/26 Logo Travel Channel
USA / program
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern odkrywa najpyszniejsze jedzenie na Górnym Półwyspie Michigan. Od chorwackiego kurczaka, przyrządzanego na wolnym ogniu, po świeżą sieję z jeziora. To malownicze miejsce chowa w sobie wiele smakowitych potraw.
/ USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern przedstawi Wam najlepsze dania w Buffalo. Od pikantnych skrzydełek i słodkiej pizzy pepperoni do olbrzymich pączków. Dania z Buffalo są tak oryginalne, jak miasto samo w sobie.
/ USA / program

2019-03-10

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/24 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-11

06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 3/8: Filadelfia: ciastka z alozy i kaszanka Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew dociera do Filadelfii, miasta zbudowanego na indywidualizmie - zwłaszcza, jeśli chodzi o jedzenie! Próbując wszystkiego, od steków z serem i ciasta z alozy po indyczą szyję i wieprzową wątrobę, Andrew odkrywa, że sekretem dobrej przekąski jest filadelfijska duma. Andrew dociera do Filadelfii, miasta zbudowanego na indywidualizmie - zwłaszcza, jeśli chodzi o jedzenie! Próbując wszystkiego, od steków z serem i ciasta z alozy po indyczą szyję i wieprzową wątrobę, Andrew odkrywa, że sekretem dobrej przekąski jest filadelfijska duma.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-12

00:05 Dziwaczne potrawy, odc. 4/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jedzenie wyprodukowane w fabryce można pokochać tak, jak domowe. Andrew Zimmern odwiedzi fabryki, w których powstają wyjątkowe potrawy. Jedzenie wyprodukowane w fabryce można pokochać tak, jak domowe. Andrew Zimmern odwiedzi fabryki, w których powstają wyjątkowe potrawy.
/ USA / program
01:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/26 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 4/8: Gwatemala: jaja, mózgi i bycze oczy Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew odwiedza Gwatemalę, gdzie pradawne smaki są wciąż obecne w dzisiejszych potrawach. Począwszy od świeżych jąder byka serwowanych na targu po niedzielny obiad z oposa, Andrew z każdym kęsem poznaje bogate dziedzictwo kraju. Andrew odwiedza Gwatemalę, gdzie pradawne smaki są wciąż obecne w dzisiejszych potrawach. Począwszy od świeżych jąder byka serwowanych na targu po niedzielny obiad z oposa, Andrew z każdym kęsem poznaje bogate dziedzictwo kraju.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/26 Logo Travel Channel
USA / program
22:25 Dziwaczne potrawy, odc. 5/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jemy nie tylko dla zaspokojenia głodu. Istnieje nieskończona ilośc frykasów, które ludzie jedzą, by po prostu poprawić sobie humor. Andrew Zimmern pozna najdziwniejsze potrawy w postaci jedzenia na pocieszenie. Jemy nie tylko dla zaspokojenia głodu. Istnieje nieskończona ilośc frykasów, które ludzie jedzą, by po prostu poprawić sobie humor. Andrew Zimmern pozna najdziwniejsze potrawy w postaci jedzenia na pocieszenie.
/ USA / program

2019-03-13

00:55 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:25 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/26 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 5/8: Kansas City: Nosy i śledziony Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do centrum Ameryki, by rozsmakować się w mięsożernym Kansas City. W jego jadłospisie pojawią się świńskie nosy i plasterki śledziony, uwięziony w ogrodzie świstak amerykański i grill światowej klasy. W Kansas Andrew bez trudu zaspokoi swój apetyt na mięso. Andrew podróżuje do centrum Ameryki, by rozsmakować się w mięsożernym Kansas City. W jego jadłospisie pojawią się świńskie nosy i plasterki śledziony, uwięziony w ogrodzie świstak amerykański i grill światowej klasy. W Kansas Andrew bez trudu zaspokoi swój apetyt na mięso.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-14

01:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 6/8: Oaxaca: Tortilla z mrówkami i taco z konikiem polnym Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andre podróżuje na południe, do Oaxaca w Meksyku, by odnaleźć smaki i tradycje, pielęgnowane od tysięcy pokoleń. Od skrzydlatych mrówek i grillowanych jelit po koniki polne i suszone serca wołowe - Andrew toruje sobie ścieżkę przez kulinarną stolicę Meksyku. Andre podróżuje na południe, do Oaxaca w Meksyku, by odnaleźć smaki i tradycje, pielęgnowane od tysięcy pokoleń. Od skrzydlatych mrówek i grillowanych jelit po koniki polne i suszone serca wołowe - Andrew toruje sobie ścieżkę przez kulinarną stolicę Meksyku.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-15

01:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 7/8: Amsterdam: piszczące węgorze i wafle Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew wybiera się do Amsterdamu po wyjątkowe interpretacje tradycyjnych holenderskich przepisów. Od krokietów z gęsi i nugetów z insektami, po wędzonego lokalnego węgorza i pustą głowę świni - Andrew czuje nonkonformizm tego miasta w każdej potrawie! Andrew wybiera się do Amsterdamu po wyjątkowe interpretacje tradycyjnych holenderskich przepisów. Od krokietów z gęsi i nugetów z insektami, po wędzonego lokalnego węgorza i pustą głowę świni - Andrew czuje nonkonformizm tego miasta w każdej potrawie!
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-16

01:10 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
USA / program
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Dziś Andrew Zimmern skosztuje tradycyjnego, szwedzkiego jedzenia: grochowej zupy i naleśników, słynnej zapiekanki "Janssons frestelse" i bułeczek cynamonowych.
/ USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern odkrywa słynne potrawy stolicy Islandii. Od dorsza i jagnięcych hot dogów, po mleczny styr. Tutejsze jedzenie jest równie nietypowe, ekscentryczne i kolorowe, jak cały Reykjavik.
/ USA / program

2019-03-17

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/24 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/24 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-18

06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 8: Jerozolima: kugel, kuskus i kunafa Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje do Jerozolimy, miasta wielu kultur, by odkrywać smaki starsze niż samo miasto. Krowie wymię, mózg cielęcy, jądra indyka i ikra barweny - Andrew ma jedyną w życiu okazję, by przekonać się, dlaczego to miasto jest tak legendarne! Andrew podróżuje do Jerozolimy, miasta wielu kultur, by odkrywać smaki starsze niż samo miasto. Krowie wymię, mózg cielęcy, jądra indyka i ikra barweny - Andrew ma jedyną w życiu okazję, by przekonać się, dlaczego to miasto jest tak legendarne!
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 25/26 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-19

00:05 Dziwaczne potrawy, odc. 6/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jedzenie to uniwersalny język, który trafia do wszystkich zmysłów! Najciekawsze i najbardziej wartościowe potrawy można znaleźć z dala od tłumów. Andrew Zimmern pozna niespotykane i dziwaczne potrawy kontynentalne. Jedzenie to uniwersalny język, który trafia do wszystkich zmysłów! Najciekawsze i najbardziej wartościowe potrawy można znaleźć z dala od tłumów. Andrew Zimmern pozna niespotykane i dziwaczne potrawy kontynentalne.
/ USA / program
01:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24/26 Logo Travel Channel
USA / program
01:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 25/26 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/20: Memphis Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/24 Logo Travel Channel
USA / program
22:20 Dziwaczne potrawy, odc. 7/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Jedzenie może być przygodą! Andrew Zimmern pozna kulinarne obyczaje nie dla ludzi o słabych nerwach. Jedzenie może być przygodą! Andrew Zimmern pozna kulinarne obyczaje nie dla ludzi o słabych nerwach.
/ USA / program

2019-03-20

00:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 26 Logo Travel Channel
USA / program
01:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/24 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/20: Filadelfia Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/24 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/24 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-21

01:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/24 Logo Travel Channel
USA / program
01:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/24 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/20: Bliźniacze Miasta Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/24 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern kosztuje tradycyjnych potraw Wikingów w norweskim Oslo. Od steka z renifera i lokalnych łososi, po wafle w kształcie serca. Miasto serwuje danie, które dzielnie przetrwały próbę czasu.
/ USA / program

2019-03-22

01:05 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/24 Logo Travel Channel
USA / program
01:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/24 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/20: Providence Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern odkrywa nietypowe dania Helsinek - od gotowanego raka do mięsa z renifera i fińskiego placka.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Od kanapek z homarem i świeżych ostryg, do włoskich kanapek i czekoladowych ciasteczek - Andrew Zimmern udowadnia, że wybrzeże Portland skrywa w sobie niejedną perłę.
/ USA / program

2019-03-23

00:10 Dziwaczne potrawy, odc. 8/14 Logo Travel Channel
USA / program
01:10 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/24 Logo Travel Channel
USA / program
01:35 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/24 Logo Travel Channel
USA / program
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/24 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/24 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-24

07:00 Dziwaczne potrawy, odc. 1/8: Nowa twarz Paryża: krowie głowy, jaskinie i fragmenty świni Logo Travel Channel
USA / serial
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/24 Logo Travel Channel
USA / program
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/24 Logo Travel Channel
USA / program

2019-03-25

06:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/20: Manila Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern jest na Manhattanie, gdzie kosztuje niezmiennie uwielbianych potraw. Od soczystego pastrami do biało-czarnych ciasteczek - Andrew znajduje dowody na to, że Nowy Jork jest domem najlepszych restauracji i najwyższych standardów.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern odkrywa kultowe dania Berlina: currywursty, pączki z dżemem oraz cienkie niczym papier sznycle wiedeńskie.
/ USA / program

2019-03-26

00:05 Dziwaczne potrawy, odc. 9/14 Logo Travel Channel
USA / program
01:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/24 Logo Travel Channel
USA / program
01:30 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/24 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/20: Singapur Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern odwiedza Pragę - czeski raj dla miłośników pilznera. Tamtejsza kuchnia pełna jest klasycznych dań, takich, jak golonka marynowana w piwie, zupa grzybowa, czy drożdżówki ze śliwką.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Od słodko-słonej wołowiny z BBQ i góry homarów do jamajskiego, ziołowego chleba i kanadyjskich ciasteczek - Andrew Zimmern odkrywa to, co najlepsze w Toronto.
/ USA / program
22:20 Dziwaczne potrawy, odc. 10/14 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Od zaginionych klipów do materiałów zza kulis - Andrew dzieli się nieopublikowanymi dotąd scenami z "Dziwacznych potraw". Wypadki, przydatne żarty i pyszne jedzenie to wszystko, czego potrzeba do dobrej zabawy!
/ USA / program

2019-03-27

00:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/24 Logo Travel Channel
USA / program
01:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/24 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 2/8: Senegal Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew przybywa do Senegalu, by spróbować ślimaków przypominających mózg i zwęglonej kostki wołowej. Weźmie udział w śmiertelnie groźnej wyprawie rybackiej, odbędzie wyprawę po sól morską w dawnym stylu i zje pieczoną owcę u miejscowej rodziny, zanurzając się w pełni w zachodnioafrykańskiej kulturze. Andrew przybywa do Senegalu, by spróbować ślimaków przypominających mózg i zwęglonej kostki wołowej. Weźmie udział w śmiertelnie groźnej wyprawie rybackiej, odbędzie wyprawę po sól morską w dawnym stylu i zje pieczoną owcę u miejscowej rodziny, zanurzając się w pełni w zachodnioafrykańskiej kulturze.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern kosztuje najlepszych przysmaków nowofundlandzkiej kuchni w St. John's. Od omułków gotowanych w piwie miejscowej produkcji do gulaszu z łosia - to miasto pokazuje, jak łowić, polować i gotować.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Andrew Zimmern odkrywa tradycyjne chorwackie potrawy w Dubrowniku. Od pieczonej jagnięciny i sałatki z ośmiornicą do wędzonego mięsa, kapusty i ziemniaków oraz grillowanej ryby.
/ USA / program

2019-03-28

01:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/24 Logo Travel Channel
USA / program
01:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/24 Logo Travel Channel
USA / program
06:00 Dziwaczne potrawy, odc. 3/8: Okinawa Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): Andrew podróżuje na japońską wyspę Okinawa, by poznać smak starożytnych dań, takich jak oko tuńczyka czy marynowane świńskie ucho. Andrew kosztuje lokalnych sekretów, począwszy od ryby najeżkokształtnej, surowej kozy, aż po jaja ostatniego na Ziemi węża wodnego. Andrew podróżuje na japońską wyspę Okinawa, by poznać smak starożytnych dań, takich jak oko tuńczyka czy marynowane świńskie ucho. Andrew kosztuje lokalnych sekretów, począwszy od ryby najeżkokształtnej, surowej kozy, aż po jaja ostatniego na Ziemi węża wodnego.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/24 Logo Travel Channel
Opis (streszczenie): "Dziwaczne potrawy: smakowite miasta" powracają z następną dawką najlepszych przysmaków świata. Od niepowtarzalnej belgijskiej czekolady z Brukseli, po słynną włoską pizzę. Podróże nigdy wcześniej nie budziły takiego apetytu! Od gulaszu z jagnięciny z warzywami korzeniowymi do śniadania z owoców morza - Andrew Zimmern odkrywa kuchnię stolicy Walii, Cardiff.
/ USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/24 Logo Travel Channel
USA / program

Audycje powiązane z Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Dziwaczne potrawy: smakowite miasta. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dziwaczne potrawy: smakowite miasta w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta.

Emisja w stacjach

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta można obejrzeć w:

Emisje w: Travel Channel

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info