Reklama

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dziwaczne potrawy: smakowite miasta będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-19

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Nowy Jork Logo Travel Channel
Nowy Jork to miasto pełne najróżniejszych grup etnicznych i kulinarnych fuzji. Andrew testuje słynne potrawy z Wielkiego Jabłka, takie jak kanapki z pastrami, bajgle i łosoś wędzony, pizza na kawałki i amerykański hamburger. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Nola Logo Travel Channel
Nowy Orlean to tętniące życiem, eklektyczne miasto, którego kuchnia jest połączeniem wielu wpływów kulinarnych. Andrew Zimmern kosztuje tradycyjnych potraw, takich jak kanapki po'boys i zupa z ketmii, a także ostrygi Rockefeller i banany Foster. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
Andrew odkrywa tradycyjne smaki Tel Awiwu. Kuchnia izraelskiego miasta stanowiąca współczesne odzwierciedlenie starożytnej kultury, zawiera wszystko, począwszy od chrupiącego falafelu i smakowitych sznycli, po znany na całym świecie humus i słodki deser malabi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
Reklama
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
Andrew zgłębia bogactwo jadalnych symboli Albuquerque, miasta słynącego z pysznych deserów, bogatego w tradycje hiszpańskie oraz Indian północnoamerykańskich. Będą cheeseburgery z zielonymi chilli, przekładane echiladas, cienkie jak wafle plastry wołowiny i bułeczki z orzeszkami piniowymi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern eksploruje kultowe potrawy z Bali. Dania są tutaj zakorzenione w tradycjach i ceremoniach: świnia pieczona cały dzień na rożnie, pikantny smażony w woku ryż i wolno pieczona kaczka. Andrew Zimmern eksploruje kultowe potrawy z Bali. Dania są tutaj zakorzenione w tradycjach i ceremoniach: świnia pieczona cały dzień na rożnie, pikantny smażony w woku ryż i wolno pieczona kaczka.
/ USA / program
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny Logo Travel Channel
Greckie Ateny to kolebka wielu tradycji kulinarnych, a Andrew poszukuje klasyków, takich jak nadziewane liście winogron, spanakopita, musaka i prawdziwy grecki jogurt, wytwarzany metodą znaną od wieków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/20: Lima Logo Travel Channel
Ocean i góry w Limie oferują ludziom wiele darów. Andrew Zimmern poznaje najsłynniejsze potrawy peruwiańskiego nadmorskiego miasta: od ceviche, sałatki przyrządzanej z najświeższych ryb po lody z egzotycznych owoców. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/20: Seattle Logo Travel Channel
Andrew próbuje najlepszych potraw z Seattle - od delikatnego kraba po soczyste małże w barach z owocami morza. W jego jadłospisie znajdą się również pyszne kanapki z łososiem, słodki sos teriyaki, świeże sushi i soczyste hot dogi w stylu Seattle. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial

2018-09-20

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Logo Travel Channel
W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew zawita w Austin. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/20: Bogota Logo Travel Channel
W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew pojawi się w Bogocie. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: Florencja Logo Travel Channel
Florencja pozostaje wierna swojej artystycznej reputacji nawet w kwestii jedzenia. Andrew Zimmern poszukuje tradycyjnych potraw, takich jak krwisty florencki stek, gęsta zupa z fasoli, oryginalne cappuccino i słynne na cały świat lody. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Paryż Logo Travel Channel
W mieście zakochanych Andrew Zimmern wyszukuje paryskie smakołyki, począwszy od steku z frytkami i zapiekanki z szynką, pieczone croissanty i bagietkę, po słodki makaron i smakowite naleśniki. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/20: Honolulu Logo Travel Channel
Andrew przedstawia najpopularniejsze klasyki kuchni Honolulu. Począwszy od wędzonego, kruchego prosięcia kalua i kruszonych lodów, po sałatkę z surowych ryb i hawajski przysmak nadziewany mielonką konserwową, znajdzie tu szereg wielokulturowych smakołyków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia Logo Travel Channel
Andrew degustuje potrawy, z których słynie Marsylia. Portowe miasto skrywa wiele specjałów, takich jak potrawka rybaka prosto z Morza Śródziemnego, desery owocowe godne rodziny królewskiej czy francuska odpowiedź na pizzę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial

2018-09-21

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: St Louis Logo Travel Channel
Miasto St Louis, postrzegane jako brama na Zachód, słynie z domowej roboty specjalności, które narodziły się dzięki ciężkiej pracy jego mieszkańców. Andrew Zimmern odkrywa legendarne smaki, takie jak grill w stylu St Louis, zapiekane ravioli i zaklejające buzię ciasto maślane. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
Reklama
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Barcelona Logo Travel Channel
Andrew zabiera nas do Barcelony, nadmorskiego miasta, które kulinarne inspiracje czerpie prosto z morza i gór. Od tapas aż po crema Catalana - potrawy tego śródziemnomorskiego miasta zawsze odzwierciedlają jego historię i kulturę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/20: Charleston Logo Travel Channel
W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa w Charleston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/20: Louisville, Kentucky Logo Travel Channel
W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew podróżuje do Louisville w Kentucky. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Londyn Logo Travel Channel
Londyn to wielokulturowy tygiel, a Andrew Zimmern kosztuje potraw, które przetrwały próbę czasu - od tradycyjnej niedzielnej pieczeni i Yorkshire pudding po klasyczny placek z wołowiną i rybę z frytkami. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Boston Logo Travel Channel
Amerykańską historię znakomicie ilustruje Boston w stanie Massachusetts i właśnie tutaj Andrew Zimmern testuje legendarną kuchnię, począwszy od spróbowania zupy z małży z New England, po odwiedziny w hotelu, w którym wynaleziono bostońskie ciasto z kremem i bułeczki z Parker House. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
USA / serial

2018-09-22

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Monachium Logo Travel Channel
Jako dumna stolica Bawarii oraz miłośników piwa, Monachium słynie z kuchni, na którą składają się solidne, sycące potrawy, takie jak sznycel i kluski kładzione, knedle i ciasta. Andrew Zimmern odkrywa dla was monachijski festiwal smaków! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/13: Zurych Logo Travel Channel
Andrew zabierze nas do Zurychu, skąd wywodzą się niektóre z najsłynniejszych szwajcarskich potraw. Począwszy od mazistego fondue, po szwajcarską czekoladę przyrządzaną w nowoczesnym stylu, Zurych oferuje najlepsze smakołyki na poprawę nastroju! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern pokaże nam, co trzeba koniecznie spróbować w Birmingham w Alabamie. To południowe miasto ceni sobie klasykę kuchni: smażone sumy i kuleczki kukurydziane, kurczak z sosem, chrupiące smażone zielone pomidory i orzeźwiające ciasto.
/ USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
Andrew podkreśla, że kuchnia w San Diego zanurzona jest w słońcu. Miasto położone na plaży znane jest z meksykańskich rybnych tacos, ogromnego burrito a także uwielbianej przez wszystkich sałatki.
/ USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
USA / serial

2018-09-23

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa na Sycylii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
Brooklyn jest tyglem kultur, w którym jedzenie to styl życia. W tym odcinku zobaczymy jakie smaki ma do zaoferowania ta wielokulturowa dzielnica . Brooklyn jest tyglem kultur, w którym jedzenie to styl życia. W tym odcinku zobaczymy jakie smaki ma do zaoferowania ta wielokulturowa dzielnica .
/ USA / program
Reklama
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/20: Seattle Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/20: Honolulu Logo Travel Channel
USA / serial

2018-09-24

05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Londyn Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/20: Puerto Rico Logo Travel Channel
W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Puerto Rico. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston Logo Travel Channel
W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew odwiedza Houston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Nowy Jork Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Nola Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/20: Bogota Logo Travel Channel
USA / serial

2018-09-25

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Hong Kong Logo Travel Channel
Siedem milionów mieszkańców Hong Kongu każdego dnia tłumnie podąża do licznych restauracji, wózków ulicznych i knajp serwujących kluski. Od przekąsek dim sum, poprzez zupę ryżową, aż po pieczoną gęś - Andrew Zimmern degustuje wszystko, by przekonać się, dlaczego to miasto jest takie pyszne! Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Tokio Logo Travel Channel
Japońskie Tokio jest liderem w każdej dziedzinie, począwszy od finansów, poprzez technologie, aż po jedzenie! Fantastyczne miasto słynie z takich potraw, jak sushi czy tempura, a Andrew Zimmern sprawdzi, które z serwowanych tam potraw są najpyszniejsze. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia Logo Travel Channel
W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Portugalii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: St Louis Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Barcelona Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/20: Charleston Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/20: Louisville, Kentucky Logo Travel Channel
USA / serial

2018-09-26

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Los Angeles Logo Travel Channel
W kalifornijskim Los Angeles spotkać można różne znakomitości - również te kulinarne. Miasto słynie z takich kultowych przekąsek jak koreańskie tacos czy hot dogi z bekonem. Andrew Zimmern próbuje zgłębić sekret tego smakowitego zakątka USA. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: San Francisco Logo Travel Channel
Gdzie jest najlepsze jedzenie na Zachodnim Wybrzeżu? Wiadomo, w kalifornijskim San Francisco. Do klasyków należą tu sałatka z krabów i chleb na zakwasie. Andrew Zimmern chce się dowiedzieć, jakie jeszcze rarytasy można znaleźć w Mieście nad Zatoką. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Monachium Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/13: Zurych Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/20: Puerto Rico Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston Logo Travel Channel
USA / serial

2018-09-27

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern pokaże nam słynne pustynie Tucson. Kulinarna oaza zasypie nas smakiem legendarnej suszonej na słońcu wołowiny, głęboko smażonych chimichanga, owianych w boczek hot-dogów i raspados.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Hong Kong Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Tokio Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
USA / serial

2018-09-28

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Jamajka Logo Travel Channel
Jamajka kojarzy nam się z wielobarwnością i taka jest też, dzięki bogatej tradycji, tutejsza kuchnia. Andrew Zimmern przemierza tę wyspę, by spróbować słynnego kurczaka na ostro, zupy na kozim mięsie, uprawianej w Górach Błękitnych zielonej kawy oraz ciastek gizzada. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Atlanta Logo Travel Channel
Atlanta to nowoczesne miasto z południową gościnnością. Tutaj króluje tradycyjna kuchnia - smażony kurczak, placek z brzoskwiniami, słodka herbata i potrawy kuchni afroamerykańskiej. Andrew Zimmern próbuje dań, które od lat pozwalają przybyszom najeść się do syta. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
W tym odcinku Andrew Zimmern odkryje smaki inspirowane francuskojęzycznymi przodkami: kiełbasę z papryką, przyprawione raki, i smażone, chrupiące żabie udka.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
W tym odcinku Andrew Zimmern odkryje klasyczne potrawy Nashville, od gorącego kurczaka po lokalne ciasto.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Los Angeles Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: San Francisco Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-09-29

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Miasto Meksyk Logo Travel Channel
Meksyk jest najbardziej zaludnionym miastem na zachodniej półkuli, a jego mieszkańcy uwielbiają jeść. To tutaj znajdziemy najlepsze bary uliczne pod słońcem. Andrew Zimmern próbuje przepyszne tradycyjne barbacoa, chicharrone oraz huarache. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Warszawa Logo Travel Channel
Stolica Polski to słowiańska kultura na bogato i zimą nie można tu narzekać na brak posilnego jedzenia. Andrew Zimmern próbuje pączków, pierogów oraz zapiekanek, a więc tego, z czym kojarzy się polska tradycja kulinarna. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Logo Travel Channel
USA / serial

2018-09-30

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
USA / serial

2018-10-01

05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Hong Kong Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
Andrew odkryje jadalne ikony kuchni tajpejskiej. Pokaże nam, że sajgonka potrafi zagrażać życiu, to z kim jada się posiłek jest tak samo ważne jak wybór dania.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/26 Logo Travel Channel
Andrew ujawnia najciekawsze zakątki maista Ho Chi Minh, gospodarczego i kulturalnego centrum Wietnamu. Pokaże nam jaki wpływ na tamtejszą kuchnię maiła chińska okupacja i francuski kolonializm.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Jamajka Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Atlanta Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-02

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Dublin Logo Travel Channel
Dublin to oczywiście nasze ulubione napoje alkoholowe, ale irlandzkie jedzenie też jest niczego sobie. Andrew Zimmern próbuje irlandzkich specjałów, takich jak wędzony łosoś, chleb sodowy, duszone z jarzynami mięso, placki ziemniaczane, kaszanka oraz Guinness. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: Amsterdam Logo Travel Channel
W pięknie prezentującym się na pocztówkach Amsterdamie znajdziemy najlepsze jedzenie w Holandii. Wśród holenderskich specjałów Andrew Zimmern doceni niby całkiem zwyczajne, ale przepyszne mięsno-warzywne kulki "bitterballen" czy śledzie. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
Andrew jedzie do Pittsbugra, zbudowanego na przepisach kulinarnych imigranckich dziadków. Od kiełbasy przez faszerowaną kiełbasę po polskie pierogi, Andrew spróbuje najlepszego jedzenie w Pittsburghu.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/26 Logo Travel Channel
Andrew odkrywa smaki Veracruz, próbując Arroz a la tumbada z całej ośmiornicy. Następnie próbuje tradycyjne chile relleno, picaditas oraz koktajl z owoców morza znany jako Vuelve A La Vida.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Miasto Meksyk Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Warszawa Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-03

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Montreal Logo Travel Channel
W Mieście Świętych, czyli w kanadyjskim Montrealu, międzynarodową kuchnię ma się na co dzień, a nie tylko od święta. Można tu znaleźć poutine, wędzone mięso i ręcznie zawijane bajgle. Andrew Zimmern próbuje dań i przekąsek, które od lat pozwalają przybyszom najeść się do syta. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Chicago Logo Travel Channel
Położone w Illinois Chicago to raj dla smakoszy na światowym poziomie - pełno tu znakomitych restauracji i ulicznych barów. Andrew Zimmern próbuje klasycznych przysmaków, z których Wietrzne Miasto słynie, takich jak pizza z ogromną ilością farszu, wołowe hot dogi, vesuvio z kurczaka i popcorn od Garretta. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern pokaże potrawy, które koniecznie trzeba spróbować odwiedzając Manague. Od gotowanej na parze wołowiny zwanej baho, przez chrupiącą sałatkę vigaron, Andrew pozna tradycyjne smaki Nakaragui.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/26 Logo Travel Channel
W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże charakterystyczne smaki dla Santiago: Asado a la Parrilla, Pastel de Jaiba i Chacarero.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Dublin Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: Amsterdam Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-04

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern spróbuje przysmaków kuchni wiedeńskiej. Zachwyci się smakiem tortu Sachera, pochodzącego z XIX wieku oraz odkryje wiele lokalnych produktów.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/26 Logo Travel Channel
Andrew podróżuje do Budapesztu aby spróbować najlepszych potraw tego miasta: od faszerowanej klasycznej kapusty i bogatego gulaszu po pyszne ciasto.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Montreal Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Chicago Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-05

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/13: Milwaukee Logo Travel Channel
Milwaukee słynie z dobrego piwa, ale nie każdy wie, że można tu znaleźć także przepyszne amerykańskie jedzenie. Do przysmaków z tego miasta przekonuje nas Andrew, który próbuje miejscowych twarogów, kiełbas, mrożonej musztardy i burgerów z bułeczką maślaną. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Miami Logo Travel Channel
Ludzi z całego świata przyciągają do Miami plaże oraz nocna rozrywka, ale to właśnie jedzenie tworzy atmosferę tego miejsca. Andrew podpowie nam, co warto tutaj skosztować - kubańskie kanapki, świeże kraby i tartę limonkową. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern odkrywa ikonę kuchni rzymskiej: smażone karczochy, spaghetti carbonara i pizzę tonda. Każde danie ma swoją historię, która sięga setek lat i to właśnie te legendarne przyjemności sa powodem odwiedzania tego miasta przez turystów.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern prezentuje różnorodne przysmaki nowoczesnego Dubaju: marynowane mięso kebaba, egipski specjał z odrobiną starożytności, chałwę oraz wodę różaną- znaną jako symbol tego regionu.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/13: Milwaukee Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/13: Miami Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-06

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Buenos Aires Logo Travel Channel
W Buenos Aires kultura kulinarna ma długą tradycję i została ukształtowana przez wiele różnych społeczności. Andrew stara się pokazać tę różnorodność, na którą składają się między innymi - grilowana wołowina, sos chimichurri i deser dulce de leche. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/20: Lima Logo Travel Channel
USA / serial
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/20: Bogota Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/20: Charleston Logo Travel Channel
USA / serial

2018-10-07

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Logo Travel Channel
USA / serial

2018-10-08

05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Dublin Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern odkryje klasyczne potrawy-Cleveland. Od smażonych ryb po kanapki z kiełbasą, prowadzący pokaże nam ciekawe smaki tego miasta.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern odwiedza Baltimore, miasto oryginal-nych smaków. Prowadzący pokaże nam najlepsze lokalne potrawy, obok których nie da się przejść bokiem.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/20: Memphis Logo Travel Channel
Andrew jest w Memphis, mieście, w którym serwetki są nieodzowne, a grillowanie to niemal religia, by pałaszować słynne dania. Od smażonego suma i grubej mortadeli bologna, po soczyste żeberka i słynną kanapkę Elvisa, Andrew odkrywa potrawy, dostępne tylko w Memphis. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-09

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/20: Seattle Logo Travel Channel
USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/20: Honolulu Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
Edynburg to miasto pełne tradycyjnych smaków. W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże nam jak wygląda szkockie śniadanie, ostre haggis, spróbuje niebieskiego homara i tradycyjną szkocką whisky.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern bada klasyczne duńskie potrawy w Kopenhadze. Od owoców morza przygotowywanych w stylu nordyckim po klasyczne dania, prowadzący odkryje nie-powtarzalne smaki tego miasta.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/20: Filadelfia Logo Travel Channel
Andrew udaje się do Filadelfii po słynne potrawy, których nie sposób nie uwielbiać. Steki z serem, wodne lody czy pasztet o nazwie "scrapple" - znane smaki i historyczne przepisy sprawiają, że kubki smakowe zaczynają wariować. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-10

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia Logo Travel Channel
USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern podkreśla światowej klasy potrawy z Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej. Od delikatnych krewe-tek, pomysłowego sushi i kraba królewskiego do Japa-dogów i cukierków z łososia, Vancouver celebruje stare ulubione potrawy w nowej ulepszonej wersji.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern podkreśla smaki, które zbudowały Motor City. Od środkowowschodniniej shawarma i klasyki kuchni soul food, aż po pizzę w stylu Detroit i kurczaka. Detroit oferuje szereg jedynych w swoim rodzaju sma-ków!
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/20: Bliźniacze Miasta Logo Travel Channel
Andrew poznaje znane potrawy Bliźniaczych Miast - Minneapolis i St Paul. Chrupiące kulki ziemniaczane, ciasto bundt czy burger Jucy Lucy - każdy znajdzie coś dla siebie w menu stanu Minnesota. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-11

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern poznaje kulinarne smaki Seulu. Od pikantnych bulionów, które pomogą w pokonaniu syndromu dnia poprzedniego i lodowatych makaronów gryczanych, łagodzących upał, aż po słodką wołowinę i pikantną kapustę kiszoną. Kuchnia Seulu jest tradycyjna, ale wyróżnia się niesamowitym połączeniem smaków. Andrew Zimmern poznaje kulinarne smaki Seulu. Od pikantnych bulionów, które pomogą w pokonaniu syndromu dnia poprzedniego i lodowatych makaronów gryczanych, łagodzących upał, aż po słodką wołowinę i pikantną kapustę kiszoną. Kuchnia Seulu jest tradycyjna, ale wyróżnia się niesamowitym połączeniem smaków.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24/26 Logo Travel Channel
Andrew Zimmern odkrywa niesamowite smaki Tajlandii. Od pikantnej zupy Tom Yum Gung i Pad Thai, po owocowe Som Tam i kleisty ryż o smaku mango. Cudowne smaki Tajlandii orzeźwiają z każdym kęsem. Andrew Zimmern odkrywa niesamowite smaki Tajlandii. Od pikantnej zupy Tom Yum Gung i Pad Thai, po owocowe Som Tam i kleisty ryż o smaku mango. Cudowne smaki Tajlandii orzeźwiają z każdym kęsem.
/ USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/20: Providence Logo Travel Channel
Andrew Zimmern odkrywa legendarne potrawy z Providence. Wśród najpopularniejszych dań znajdą się pikantne frankfurterki ze specjalnym sosem mięsnym, ciastka Johnny, mleko kawowe, pizza z grilla i słynna zupa z owoców morza z Rhode Island. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-12

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 25/26 Logo Travel Channel
Od kangura do delikatnej bezy Pavlova - Andrew Zimmern przedstawia słodkie i pikantne potrawy z Sydney w Australii. Od kangura do delikatnej bezy Pavlova - Andrew Zimmern przedstawia słodkie i pikantne potrawy z Sydney w Australii.
/ USA / program
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 26 Logo Travel Channel
USA / program
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/20: Manila Logo Travel Channel
Od popularnych ulicznych przekąsek po tradycyjne potrawki domowej roboty - Andrew odkrywa znane potrawy z Manili. W menu znajdą się: pieczone w całości soczyste prosię, chrupiące jaja przepiórki smażone w cieście i słodkie przysmaki z lodów i fermentowanej fasoli. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 21/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 22/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-13

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/20: Bogota Logo Travel Channel
USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/20: Charleston Logo Travel Channel
USA / serial
18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/20: Louisville, Kentucky Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/20: Puerto Rico Logo Travel Channel
USA / serial

2018-10-14

18:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/26 Logo Travel Channel
USA / program
19:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 14/20: Bogota Logo Travel Channel
USA / serial
20:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 15/20: Charleston Logo Travel Channel
USA / serial

2018-10-15

05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/20: Seattle Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: Florencja Logo Travel Channel
USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/20: Singapur Logo Travel Channel
Andrew kosztuje najbardziej znanych potraw w Singapurze, którego kuchnia łączy wpływy różnych kultur. Dziś w menu: słodko-słony krab z chili, ekstrawaganckie curry z rybich głów i smakowite marynowane mięso z rożna, znane pod nazwą satay. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.
/ USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 23/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 24/26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-16

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/20: Louisville, Kentucky Logo Travel Channel
USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/20: Puerto Rico Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Paryż Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Londyn Logo Travel Channel
USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/20: Lima Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/20: Seattle Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 25/26 Logo Travel Channel
USA / program
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 26 Logo Travel Channel
USA / program

2018-10-17

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston Logo Travel Channel
USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Boston Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Nowy Jork Logo Travel Channel
USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/20: Honolulu Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 2/13: Florencja Logo Travel Channel
USA / serial

2018-10-18

09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Nola Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 8/13: St Louis Logo Travel Channel
USA / serial
10:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw Logo Travel Channel
USA / serial
10:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Logo Travel Channel
USA / serial
15:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/13: Paryż Logo Travel Channel
USA / serial
16:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/13: Londyn Logo Travel Channel
USA / serial

2018-10-19

04:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia Logo Travel Channel
USA / serial
05:15 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Los Angeles Logo Travel Channel
USA / serial
09:20 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 9/13: Barcelona Logo Travel Channel
USA / serial
09:50 Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/13: Monachium Logo Travel Channel
USA / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Dziwaczne potrawy: smakowite miasta. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dziwaczne potrawy: smakowite miasta w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta.

Emisja w stacjach

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta można obejrzeć w:

Emisje w: Travel Channel

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info