Reklama

Ukryta prawda godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ukryta prawda

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ukryta prawda będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-05-27

06:00 Trwa...  Ukryta prawda, odc. 583 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ula (28) od kilku miesięcy spotyka się z Piotrem (32), mieszkającym na co dzień w Szczecinie. Widują się raz na dwa tygodnie, gdy Piotr przyjeżdża do niej na weekend. Zakochana Ula jest zmęczona związkiem na odległość i stara się namówić mężczyznę na przeprowadzkę do Warszawy. Piotr ulega w końcu namowom i szybko znajduje pracę w stolicy. Nie ma jednak zamiaru mieszkać z Ulą, uważając, że jest na to za wcześnie. Wprowadza się do swojego przyjaciela ze Szczecina, Tymona. Początkowa radość Uli przemienia się w żal, gdy okazuje się, że Piotr nie spędza z nią tyle czasu, ile by chciała, twierdząc, że ludzie w związku potrzebują przestrzeni. Pewnego dnia Ula odkrywa, że Piotr nie nocował u Tymona. Kobieta rozpoczyna własne śledztwo…
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 566 Logo TTV
Opis (streszczenie): Ela jest żoną Cypriana i matką Roberta. Prowadzi salon fryzjerski, natomiast Cyprian jest dyrektorem szkoły podstawowej i radnym osiedla. Mężczyzna z powodu swojego uporu i pedanterii nie jest lubiany na osiedlu: upodobał sobie głównie sąsiadów z psami, których goni za niesprzątanie po swoich czworonogach. Ela próbuje zmienić Cypriana, bo z powodu jego charakteru również ona nie jest darzona sympatią i po kolejnych awanturach wywoływanych przez męża traci klientki. Kobieta jest przerażona, gdy na klatce schodowej ktoś wywiesza kartkę wyzywającą Cypriana od pedofilów. Czy to złośliwi sąsiedzi postanowili zemścić się na radnym?
/ Polska / program obyczajowy
Reklama
11:00 Ukryta prawda, odc. 1052 Logo TVN
Opis (streszczenie): Agnieszka od kilku lat pracuje w dużej firmie z branży finansowej. Choć zarabia nie najgorzej, ma już dość korporacji, czując się wypalona. Męczy ją również postawa przełożonego, który się w niej zakochał i próbuje przekonać ją, by się z nim związała. Kobieta postanawia odejść z pracy. Udaje jej się skrócić okres wypowiedzenia, rozwiązując z pracodawcą umowę za porozumieniem stron. Wkrótce Agnieszka otwiera własny salon dla psów. Zderzenie marzeń z rzeczywistością jest jednak dla niej bolesne. Kobieta nie może liczyć na wsparcie rodziny – zarówno mąż, jak i teściowa otwarcie krytykuję jej decyzję o odejściu z korporacji. W salonie pojawiają się policjanci, którzy znajdują na zapleczu woreczki z marihuaną. Kobieta podejrzewa, że stoi za tym właścicielka konkurencyjnego salonu, która wcześniej odwiedziła ją i zapowiadała rychłą porażkę. Czy Agnieszka poradzi sobie z przeciwnościami losu?
/ Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 342 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 23-letnia Agata ma dosyć mieszkania z matką, która traktuje ją jak nastolatkę. Kiedy chłopak Agaty wygrywa na loterii pięć tysięcy złotych postanawiają zamieszkać razem. Nieoczekiwanie Agata otrzymuje list od nieznajomego mężczyzny, który chce się z nią spotkać. Ciekawość zwycięża i o wyznaczonej porze Agata idzie do kawiarni. Poznaje tam Mirosława, który twierdzi, że jest jej ojcem. Jest ciężko chory i chce na nią przepisać dorobek swojego życia.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1053 Logo TVN
Opis (streszczenie): 41-letnia Agnieszka mieszka z mężem Tomaszem i 16-letnią córką Mileną. Kobieta widzi, że nastolatka ma jakiś problem – nie chce jeść i praktycznie nie wychodzi ze swojego pokoju. Wkrótce Agnieszka dowiaduje się, że dziewczyna przestała chodzić do szkoły. Okazuje się, że Milena jest w ciąży. Nastolatka naciskana przez rodziców przyznaje, że została zgwałcona, gdy wracała do domu z harcówki. Podejrzenie pada na drużynowego opiekującego się harcerzami. Milena stanowczo zaprzecza jednak, by chłopak coś jej zrobił. Dziewczyna chce usunąć ciążę, ale nie zgadza się na to mąż Agnieszki. Mężczyzna uważa, że nie wolno zabijać dziecka, które nie jest niczemu winne. Policji nie udaje się znaleźć gwałciciela. Po roku Milena, która wydawała się pogodzić z urodzeniem syna, jest w coraz gorszym stanie psychicznym. Agnieszka stara się jej jakoś pomóc. Coraz częściej kłóci się z mężem, którego obwinia o stan Mileny. Czy kobieta dowie się, kto zgwałcił jej córkę?
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 445 Logo TTV
Opis (streszczenie): Beata (37) jest samotną matką wychowującą 19-letnią Natalię. Kobieta zarabia jako sprzątaczka w hotelu. Nie stać jej na markowe ubrania czy kieszonkowe dla córki, która ma jednak swoje potrzeby. W domu wybuchają kłótnie, nastolatka chodzi nadąsana. Matka znajduje rozwiązanie trudnej sytuacji: dziewczyna studiuje zaocznie, na co dzień może jej więc pomagać w sprzątaniu. Beata zaczyna zabierać córkę do pracy. Niestety kilka dni później gość hotelu zgłasza kradzież. Ochrona znajduje w rzeczach Natalii kilkaset złotych. Matka i córka zostają oskarżone o przywłaszczenie cudzych pieniędzy. Kobieta traci pracę i w nerwach wyrzuca dziewczynę z domu. Jednak już następnego dnia żałuje swojej decyzji. Próbuje odnaleźć nastolatkę i przekonać ją, żeby wróciła. Jednak ona nie chce już mieszkać z matką i postanawia zacząć dorosłe życie. Natalia znajduje zatrudnienie i na stałe się wyprowadza. Niespodziewanie Beata wpada na córkę w hotelu, w którym stara się o nową pracę.
/ Polska / program obyczajowy

2019-05-28

02:05 Ukryta prawda, odc. 700 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Agnieszka od półtora roku jest szczęśliwie zakochaną mężatką. Jej mężem jest Jurek , który pracuje jako kierowca TIR-a. Podczas, gdy mężczyzna wraca motorem z Krakowa, Agnieszka na trzy tygodnie przed terminem zaczyna rodzić ich pierwszego syna. W szpitalu towarzyszy jej teściowa. Kilka godzin po porodzie do Agnieszki dociera tragiczna informacja. Jej mąż zginął w wypadku w drodze do szpitala. Teściowie Agnieszki Urszula (53) i Tomasz (56) zabierają ją i wnuka do siebie do domu. Kobieta się załamuje, nie chce widzieć dziecka, bo to właśnie synka obwinia za śmierć ukochanego. Uważa, że gdyby mężczyzna tak bardzo się nie spieszył, nic złego by się nie wydarzyło. W powrocie do normalności pomaga jej brat zmarłego Adam (26) i jej najlepsza przyjaciółka Renata (27). Dzięki ich pomocy kobieta powoli nawiązuje relacje z dzieckiem.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 701 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Zofia jest rencistką samotnie wychowującą córkę Jagodę (18). Dorabia sobie do renty, sprzedając na ulicznym straganie owoce i warzywa. Syn Zofii, Antek, cztery miesiące temu zginął podczas bójki w dyskotece. Po tej tragedii Zofia nie pozwala Jagodzie wychodzić na żadne imprezy czy dyskoteki. Brak męskiej ręki w domu stara się uzupełnić mąż siostrzenicy Zofii, Marek (32). Jest częstym gościem w mieszkaniu i służy pomocą przy różnorakich naprawach i awariach. Z powodu pogarszającej się sytuacji finansowej, Zofia i Jagoda postanawiają wynająć wolny pokój po Antku studentowi Łukaszowi (21). Łukasz zdobywa zaufanie Zofii, która pozwala Jagodzie na wyjścia z domu w jego towarzystwie. Między nim i Jagodą zaczyna rodzić się uczucie. Nagle Zofia dowiaduje się, że musi spłacić dług po zmarłym synu, który jak się okazało - zamieszany był w czarne interesy. Bierze pożyczkę w parabanku. Chwilę później z domu znikają pieniądze, a wraz z nimi Łukasz.
/ Polska / program obyczajowy
Reklama
04:05 Ukryta prawda, odc. 702 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Gracjan Szylc (33) niedawno awansował na kierownika działu sprzedaży w firmie zajmującej się oprogramowaniami komputerowymi. Pięć lat temu ożenił się z piękną panią adwokat Malwiną (31). Nie mają dzieci, żyją na wysokim poziomie, jeżdżą po świecie. Życie Gracjana to ciągłe pasmo sukcesów. Oprócz pięknej żony Gracjan ma jeszcze kilka kochanek między innymi Anitę (30) i Natalię (23). Jego kolega z pracy Leszek (34) uważa, że Gracjan jest królem życia i bardzo mu tego zazdrości. Pewnego dnia jednak dobra passa Gracjana zostaje przerwane. Mężczyzna podejrzewa, że za wszystkim stoi właśnie zazdrosny o jego powodzenie Leszek...
/ Polska / program obyczajowy
06:00 Ukryta prawda, odc. 584 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 31-letni Paweł Szeliga jest spokojnym, poukładanym prawnikiem. Bawiąc się w weekend w klubie, poznaje 23-letnią Julitę, właścicielkę małego butiku i projektantkę mody. Dziewczyna ujmuje go swoją energią i spontanicznością, już pierwszej nocy, w samochodzie na parkingu klubu, dochodzi do seksu. Chłopak zmienia się przy Julicie, zaczyna korzystać z życia i cieszyć się drobiazgami. Gdy dziewczyna niespodziewanie mu się oświadcza, jest szczęśliwy i natychmiast się zgadza. Tylko jego przyjaciel Damian nie ufa Julicie. Podejrzewa, że młoda kobieta zmanipulowała Pawła i ma wobec niego nieczyste zamiary. Paweł nie chce słuchać rad przyjaciela. Kiedy jednak dziewczyna wraca z samotnego wyjazdu zupełnie odmieniona, sam zaczyna się zastanawiać, czy nie dał się zwyczajnie uwieść...
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 567 Logo TTV
Opis (streszczenie): Robert (33) rozwiódł się z Patrycją (33) i od kilku miesięcy jest w związku małżeńskim z Klaudią (28). Pierwsza żona, która szybko zrozumiała, że popełniła błąd, zgadzając się na rozwód, i za wszelką cenę próbuje odzyskać Roberta. Gdy mężczyzna informuje ją, że spodziewa się dziecka z Klaudią, Patrycja jest wściekła. Niedługo potem dostaje ofertę pracy z Anglii jako pielęgniarka i chce zabrać ze sobą syna, nad którym opiekę sprawuje wspólnie z Robertem. Mężczyzna nie zgadza się na wyjazd Michała i między byłymi małżonkami rozpoczyna się walka o 12-latka. W dzień wylotu na szkolenie do Anglii Patrycja niespodziewanie traci przytomność z powodu przedawkowania leków...
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1053 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 343 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Zofia i Karol są bezdzietnym małżeństwem w średnim wieku, ledwie wiążącym koniec z końcem. Pewnego dnia dzwoni do nich dawno niewidziana siostra Zofii, mieszkająca w Irlandii, prosząc o pomoc w opiece nad synem, 17-letnim Brendanem. Oferuje im sporą sumę pieniędzy w zamian za zajęcie się chłopakiem, który w rodzinnym mieście wpadł w złe towarzystwo. Do domu Zofii i Karola sprowadza się Brendan. Ich życie wywraca się do góry nogami.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1054 Logo TVN
Opis (streszczenie): Kiedy Agata zrywa z chłopakiem, jej rodzice są rozczarowani, myśląc, że wreszcie znalazła stabilizację życiową. Podczas imprezy urodzinowej u jednej z najlepszych koleżanek nawiązuje ona flirt z ojcem przyjaciółki, przystojnym 54-letnim rozwodnikiem Igorem. Oboje mają opory, aby ogłosić swój związek przed światem - czują, że najbliżsi tego nie zaakceptują. Agata powoli dorasta do decyzji ujawnienia się, choć Igor chciałby poczekać dłużej. Kobieta zaczyna podejrzewać, że mężczyzna nie traktuje jej poważnie. Niespodziewanie 54-latek decyduje się na oświadczyny. Agata z jednej strony jest szczęśliwa, z drugiej panicznie boi się, jak na związek z ojcem przyjaciółki zareagują jej najbliżsi.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 446 Logo TTV
Opis (streszczenie): Marcin (40) i Agnieszka (39) są małżeństwem od 14 lat. Wspólnie wychowują 13-letnią Karolinę. Mężczyzna od miesiąca ma romans z młodą dziewczyną, którą poznał w barze. Dowiaduje się o tym jego żona, która jest załamana i wściekła. Mąż chce walczyć o małżeństwo, zrywa z kochanką i stara się odzyskać zaufanie Agnieszki. Kobieta początkowo robi wszystko, żeby mu dopiec. Ciągle wypomina zdradę, gdy w pobliżu nie ma ich córki. Teraz to on ma sprzątać, gotować, zabierać ją na miasto – pokazać jak bardzo mu zależy. Mężczyzna pomaga w domu i jednocześnie pracuje. Chce odpokutować winy. W tym czasie Agnieszka rozkręca swój mały biznes – projektuje gadżety do domu, które sprzedaje na swoim blogu o wystroju wnętrz. Marcin zaczyna mieć problemy w pracy. Czy małżeństwo ostatecznie przezwycięży kryzys?
/ Polska / program obyczajowy

2019-05-29

02:05 Ukryta prawda, odc. 703 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 23-letnia Gabrysia samotnie wychowuje Antka (3). Mieszka ze swoją matką Bożeną (45), która jest rencistką. Kobiety są w ciężkiej sytuacji finansowej, do tego ojciec dziecka Marek, nigdy nie płacił alimentów i ma gdzieś Antka. Z kolei ojciec dziewczyny Karol, po tym jak przed laty stracił pracę w zakładzie tapicerskim, rozpił się, odszedł od rodziny i jest na dnie. Pewnego dnia Gabrysia spotyka Witolda (55), który bezinteresownie daje jej pieniądze na zakupy. Witold wyznaje, że jest śmiertelnie chorym adwokatem bez rodziny, chciałby ostatnie miesiące życie być pożytecznym i mieć przy sobie życzliwych ludzi. Witold zaczyna regularnie pomagać Gabrysi, co nie podoba się jej matce. Gabrysia odkrywa, że adwokat pomaga jeszcze jednej rodzinie w trudnej sytuacji. Czy zachowanie mężczyzny na pewno jest bezinteresowne?
/ Polska / program obyczajowy
Reklama
03:05 Ukryta prawda, odc. 704 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ania (24) ma poważny problem z alkoholem, w przeszłości zażywała też narkotyki. To dziewczyna z dobrego domu. Nigdy nie podjęła pracy, nie zamierza podejmować studiów. Dostaje pieniądze na życie od matki - uznanej producentki telewizyjnej. Dziewczyna mieszka ze współlokatorką Marysią (25). Trzy tygodnie temu poznała na terapii grupowej Dominika (27)- chłopaka z biednego domu, który również boryka się z problemem nałogów. Między tą dwójką rodzi się silna więź. Ania wyznaje Dominikowi, że w przeszłości była molestowana przez własnego ojca i nigdy nie przyznała się do tego mamie ani żadnemu z terapeutów. Potem wpadła w złe towarzystwo, uciekła z domu i zarabiała na życie jako prostytutka, żeby mieć pieniądze na używki. Do dzisiaj nie potrafi sobie z tym poradzić. Mimo wszystko Dominik nadal chce być z Anią. Jest w niej zakochany, chce być dla niej wsparciem. Dziewczyna po raz pierwszy w życiu próbuje zmienić się na lepsze, jednak związek przechodzi kolejne kryzysy.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 705 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Niespełna 30-letnia Edyta pochodzi z biednego domu. Kilka lat temu pod presją rodziców wyszła za bogatego, starszego od siebie chirurga (Rafał, 36). Ma z nim 4-letniego syna, Wojtka. Rodzina z zewnątrz wygląda na idealną, jednak Rafał od pewnego czasu znęca się nad Edytą. Stosuje wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Edyta ma tego dość, nie chce już być z Rafałem. Nie może jednak liczyć na pomoc rodziców, którzy trzymają jego stronę – nie wierzą, że szanowany powszechnie człowiek mógłby robić jej krzywdę. Poza tym Rafał wspiera ich finansowo. Edyta poznaje przypadkiem 31-letniego Kacpra- bezrobotnego, ale bardzo sympatycznego. Od razu łapie z nim świetny kontakt, spędza z nim coraz więcej czasu. Mężczyzna jest dla niej jedynym wsparciem w trudnych chwilach. Edyta waha się. Chciałaby rozstać się z mężem i związać się z Kacprem, jednak nie wie, czy sobie poradzą. Nie ma niczego, nigdy nawet nie pracowała. Czy kobieta zdecyduje się na tak ryzykowny krok?
/ Polska / program obyczajowy
06:00 Ukryta prawda, odc. 585 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Jarek prowadzi od niedawna małą firmę remontową. Zatrudnia w niej swojego brata Marcina i jeszcze jednego pracownika Pawła. Mężczyzna ma żonę Lidkę, która jest w trzecim miesiącu ciąży. Firma Jarka właśnie kończy duży remont w domu zamożnego przedsiębiorcy Stanisława. Jarek z niecierpliwością oczekuje wypłaty umówionej kwoty za remont, tym bardziej, że o pieniądze coraz częściej dopominają się jego pracownicy. Stanisław jednak z dnia na dzień opóźnia wypłatę należności. Brak pieniędzy źle wpływa na relacje Jarka z żoną, tym bardziej, że kobieta zadłużyła się w firmie pożyczkowej i zaczynają ją nachodzić wierzyciele. Mężczyzna pożycza pieniądze od brata, który dorabia sobie po godzinach u znajomego mechanika. W międzyczasie odkrywa, że Marcin romansuje z żoną klienta, Edytą...
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 349 Logo TTV
Opis (streszczenie): Ilona i Adam wychowują troje dzieci. Ona jest kucharką i szuka pracy, a on budowlańcem. Oboje toną w długach. Przyjaciółka przekonuje Ilonę, że Adam ją zdradza. Początkowo kobieta bagatelizuje te doniesienia, ale w końcu daje się namówić na wspólne śledzenie Adama. Okazuje się, że tajemnicza kobieta, z która spotyka się Adam jest jego klientką. Czujność Ilony ponownie zostaje obudzona, gdy mąż coraz później wraca z pracy, a w jego szafie odnajduje ukryte pieniądze i notes z adresami do wielu kobiet.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1054 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 344 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marian - mąż Teresy - miesiąc temu uległ wypadkowi samochodowemu i jeździ na wózku. Wymaga rehabilitacji i pomocy przy codziennych obowiązkach. Teresie coraz trudniej pogodzić pracę zawodową z opieką nad nim. W końcu decydują się zatrudnić rehabilitantkę. Przyjmują do pomocy Renatę. Kobieta spędza z Marianem coraz więcej czasu, co budzi zazdrość Teresy. W obawie o swoje małżeństwo Teresa decyduje się zwolnić rehabilitantkę. Nieoczekiwanie za opiekunką niezwykle gorliwie wstawia się Marian.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1055 Logo TVN
Opis (streszczenie): Paweł i Karol to bracia, którzy razem prowadzą agencję reklamową. Paweł to typ pracoholika, a Karol to wieczny chłopiec, który głównie zabawia klientów. Ich rodzice zginęli w wypadku, gdy byli nastolatkami. Do niedawna prawą ręką Pawła była Olga, prywatnie jego narzeczona, która zniknęła na kilka dni przed ślubem. Kobieta zostawiła tylko list, w którym niczego nie wyjaśniła, jedynie przeprosiła. Pewnego dnia dziewczyna zjawia się w biurze. Prosi mężczyznę o wybaczenie i tłumaczy, że musiała zniknąć. Niestety nie może mu powiedzieć, co się wydarzyło. Kłótnię pary przerywa klient, którego bardzo cieszy widok Olgi. Jej powrót skłania go do przedłużenia umowy z agencją. Paweł nie potrafiąc wybrnąć z sytuacji, zgadza się, aby dziewczyna wróciła do pracy. Z decyzją nie może pogodzić się Karol, który nie ufa byłej wspólniczce. Próbuje dowiedzieć się, co skłoniło ją do powrotu. Po kilku tygodniach Paweł na nowo zakochuje się w dawnej narzeczonej. Któregoś dnia Olga ponownie znika.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 447 Logo TTV
Opis (streszczenie): 35-letnia Dagmara przeżywa ciężkie chwile. Ponad rok temu jej 10-letni syn Kacper został śmiertelnie potrącony przez samochód, gdy jechał na rowerze. Jej małżeństwo z Patrykiem sypie się, ponieważ para nie może się pozbierać po stracie dziecka. Nigdy nie odnaleziono sprawcy wypadku. Jedyny świadek zdarzenia, skromny rencista Wiesiek, zeznał na policji, że była to kobieta. Dagmara nie czuje wsparcia męża i zaczyna spotykać się z Jarkiem – klientem apteki, w której pracuje. Kochanek jest notariuszem i radnym dzielnicy. Dagmara coraz bardziej angażuje się w nową relację, w której czuje się rozumiana. W międzyczasie zaczyna podejrzewać, że za śmiercią jej syna może stać sąsiadka, która ma w zwyczaju jeździć za szybko po osiedlu. Czy to ona okaże się sprawczynią wypadku?
/ Polska / program obyczajowy

2019-05-30

02:05 Ukryta prawda, odc. 706 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Leszek jest emerytowanym strażakiem, mężem Gosi i ojcem Wiktorii, studentki. Mężczyzna nie znosi „słoików” wynajmujących mieszkanie na jego piętrze, Mirka i Kazika. Przyjezdni murarze mieszkają w Warszawie od roku, są głośni, wulgarni, słuchają disco-polo, trzymają buty i śmieci na korytarzu, są nietolerancyjni dla wszelkiej inności. Leszek przypuszcza, że właściciel mieszkania Sergiusz, specjalnie uprzykrza mu życie i wynajmuje mieszkanie trudnym lokatorom, bo się nie lubią. Leszek pragnie pozbyć się „słoików” z bloku, jednak Sergiusz pozostaje nieugięty, a Wiktoria broni mężczyzn uważając, że nie są tacy źli. W międzyczasie do Kazika i Mirka wprowadza się Agnieszka, dziewczyna Mirka. Wiktoria popada z nią w konflikt. Wkrótce w bloku pojawia się policja, która została poinformowana o bombie w klatce.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 707 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Paulina (21) kilka dni temu wyprowadziła się z rodzinnego domu do studenckiego mieszkania. Któregoś dnia dziewczyna odbiera alarmujący telefon – okazuje się, że jej matka Jolanta (47) i babcia Wiesława (70) zostały napadnięte we własnym domu. Mijają tygodnie, winnych nie złapano, a kobiety, zwłaszcza Jolanta, z trudem radzą sobie z traumą napaści. Tymczasem Paulina coraz bardziej angażuje się w związek z poznanym przez Internet Irkiem (22). Po namowach matki i babci, inicjuje w końcu wizytę chłopaka na rodzinnym obiedzie. Gdy Irek zbliża się do domu Pauliny, nagle stwierdza, że za bardzo się denerwuje i ucieka. Paulina wydzwania do niego przez kolejne dni, ale Irek się nie odzywa... Współlokatorki Pauliny zaczynają podejrzewać, że napad mógł być wymyślony przez samotne kobiety, by ponownie ściągnąć wnuczkę i córkę do rodzinnego domu.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 708 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Teresa jest prezesem firmy kosmetycznej, właśnie pochowała jedynego syna, Antoniego (22). Ona i jej mąż Jan nie mieli z nim kontaktu od trzech lat. Chłopak nie spełniał oczekiwań rodziców, zamiast studiować prawo, chciał zostać muzykiem, uciekł z domu, ostatecznie przedawkował narkotyki. Po pogrzebie u Żurkowskich zjawia się Agnieszka (20) w zaawansowanej ciąży, która twierdzi, że urodzi dziecko Antoniego. Teresa bierze ją za oszustkę żerującą na tragedii rodzinnej. Po prywatnym śledztwie, które ją w tym utwierdza, zapomina o sprawie. Miesiąc później Jan pokazuje jej wynik badania DNA. Sprawa nie dawała mu spokoju, odezwał się do Agnieszki, która urodziła i poprosił ją o zrobienie badań na ojcostwo. Okazało się, że mały Antoś naprawdę jest ich wnukiem. Jan i Teresa oferują Agnieszce pomoc. Teresa powoli przywiązuje się do dziecka...
/ Polska / program obyczajowy
06:00 Ukryta prawda, odc. 586 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Karolina pracuje w drukarni. Mieszka z matką Irena i niepełnosprawnym, poruszającym się na wózku synem Wojtkiem. Siedem lat temu w wypadku samochodowym zginał mąż Karoliny. Od tej pory kobiecie nie udało się na nowo ułożyć sobie życia. Karolina podejrzewa, że sporą przeszkodą w znalezieniu nowej miłości jest niepełnosprawność jej 9-letniego syna. Dlatego zachowuje tę informacje dla siebie. Obecny partner Karoliny (Robert, 34) przypadkiem dowiaduje się o niepełnosprawności Wojtka. Po tym spotkaniu mężczyzna odsuwa się od Karoliny, a potem z nią zrywa. Kobieta rozpacza, ale szybko znajduje wspólny język z nowym znajomym z pracy. Z obawy przed stratą mężczyzny nie mówi mu o chorobie syna. Coraz trudniej jednak żyć jej w kłamstwie.
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 350 Logo TTV
Opis (streszczenie): Ewa jest nauczycielką w szkole, w której uczy się jej syn. Któregoś dnia podczas przerwy nastolatek zostaje znaleziony nieprzytomny – próbował się powiesić, ale w ostatniej chwili uratował go nauczyciel biologii. Ewa próbuje dociec, dlaczego jej syn targnął się na własne życie. Chłopak nie chce o tym rozmawiać twierdząc, że już wszystko z nim w porządku. Ewie udaje się dotrzeć do filmu, na którym widać jak Miłosz jest poniżany przez szkolnych chuliganów.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1055 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 345 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Błażej studiuje zaocznie pedagogikę, a w tygodniu pracuje jako barman. Wkrótce do pracy przychodzi nowa kelnerka Agata, która wpada Błażejowi w oko. W końcu udaje mu się z nią umówić. Kiedy odprowadza kobietę do domu, dowiaduje się, że ma synka poruszającego się na wózku. Błażej początkowo waha się, ale z czasem zbliża do Agaty i Kajtka. Nie podoba się to ojcu kobiety, który domaga się, żeby zostawił jego córkę w spokoju. Mężczyzna podejrzewa, że Agata i jej ojciec ukrywają przed światem jakąś tajemnicę.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1056 Logo TVN
Opis (streszczenie): 63-letnia Jadwiga wiele czasu spędza z przyjaciółkami – 62-letnią Danutą, 64-letnią Teresą i 61-letnią Heleną. Danuta informuje je, że w sanatorium, w którym była niedawno z Teresą, poznała cudownego mężczyznę Ryśka. Dwa dni później kobieta przepada bez wieści – nie pojawia się na przyjęciu urodzinowym Teresy, a do tego ma wyłączony telefon. Zaniepokojone przyjaciółki wchodzą do jej mieszkania i dochodzą do wniosku, że Danuta spakowała się i wyjechała. Jadwiga nie wierzy, że stateczna kobieta tak po prostu uciekła bez słowa. Zaczyna własne śledztwo, w którym pomagają jej przyjaciółki. 60-latki odnajdują pod Warszawą mężczyznę, w którym zakochała się Danuta. Nie chce jednak z nimi rozmawiać – twierdzi, że tylko wymienił z kobietą kilka SMS-ów i nie miał z nią większego kontaktu. Jadwiga postanawia zgłosić zaginięcie na policji.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 448 Logo TTV
Opis (streszczenie): 30-letni Daniel jest analitykiem medycznym. Mieszka z narzeczoną Ewą. Para powoli przygotowuje się do ślubu. Dziewczyna jest w trzecim miesiącu ciąży. Na co dzień pracuje w zakładzie fotograficznym, którego właścicielem jest jej brat (Kacper, 29). Kobieta spędza z bratem prawie każdą wolną chwilę, zaniedbując sprawy związane ze ślubem. Daniel ma do niej coraz większe pretensje, czuje się lekceważony. Co więcej, do mężczyzny coraz częściej docierają plotki, że jego wybranka od lat pozostaje w kazirodczym związku ze swoim bratem. Początkowo przyszły pan młody nie daje im wiary, jednak zaczyna bacznie obserwować narzeczoną. Odkrywa coraz więcej przesłanek świadczących o tym, że jego druga połówka nie potrafi uwolnić się od chorej relacji z bratem.
/ Polska / program obyczajowy

2019-05-31

02:05 Ukryta prawda, odc. 709 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Tegoroczna maturzystka Kasia żyje w cieniu starszego brata (Arek, 22), który studiuje na Politechnice i za doskonałe wyniki w nauce otrzymuje wysokie stypendium. Ciągle jest do niego porównywana przez rodziców. Dziewczyna nie dostaje się na wymarzone studia, jest załamana. Aby uniknąć krytyki ze strony rodziców i szyderstw ze strony złośliwego brata, postanawia udawać, że jednak została przyjęta. Planuje chodzić na wykłady i w międzyczasie pilnie się uczyć, żeby za rok poprawić maturę. Dziewczynie bardzo podoba się na zajęciach. Wstydzi się przyznać nowym kolegom, że tak naprawdę nie ma jej na liście studentów. Wymyśla wymówki, dlaczego nie uczęszcza na ćwiczenia. Po kilku dniach Kasię zaczepia na korytarzu młody doktor (Grzegorz, 30). Kojarzy ją z wykładów, a ani razu nie widział jej na ćwiczeniach. Dziewczyna zdradza mężczyźnie, o co chodzi. Doktor obiecuje, że pomoże jej w przygotowaniach do matury.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 568 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Iwona od roku spotyka się z Arturem. Para w końcu podjęła decyzję, żeby razem zamieszkać. Sytuacja jest jednak o tyle delikatna, że mężczyzna sam wychowuje nastoletnią córkę. Iwona i Artur są przekonani, że przy odrobinie wyrozumiałości i dobrej woli wkrótce staną się rodziną. Niestety szybko okazuje się, że nie są w stanie dogadać się z Różą. Dziewczyna jest wybuchowa, kłótliwa i każda rozmowa kończy się awanturą. W dodatku nastolatka poważnie opuściła się w nauce. Z historii ma same jedynki, jednak odmawia pójścia na korepetycje, twierdząc, że to nauczyciel się na nią uwziął. Atmosfera w domu pogarsza się i Róża wpada w poważne kłopoty. Iwona jest przekonana, że to jej obecność powoduje niepokojące zachowanie Róży. Wkrótce okaże się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 569 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 25-letni Marcin ma śliczną narzeczoną, dobrze płatną pracę w firmie jej ojca i ładne mieszkanie. Kiedy na portalu społecznościowym zaczepia go seksowna Kamila, Marcin wbrew ostrzeżeniom przyjaciela rozpoczyna flirt. Wkrótce dostaje od dziewczyny erotyczne zdjęcia i coraz częściej zaczyna myśleć o tym, by spotkać się z nią w realu i ostatni raz przed ślubem dać się ponieść emocjom. Tymczasem flirt odkrywa jego narzeczona. Nie chce wierzyć, że Marcin nie spał z Kamilą, wyrzuca go z mieszkania i zrywa zaręczyny. Marcin traci też pracę w firmie niedoszłego teścia. Zaczyna pomieszkiwać kątem u przyjaciela, który niespodziewanie odkrywa, że na zdjęciach wysłanych przez Kamilę jest mało znana zagraniczna modelka. Marcin orientuje się, że został oszukany. Za wszelką cenę chce ustalić przez kogo...
/ Polska / program obyczajowy
06:00 Ukryta prawda, odc. 587 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 45-letnia Malwina i jej mąż 47-letni Zbigniew są rodzicami Bartka i Edyty. Żyją skromnie, oboje pracują fizycznie. Od pewnego czasu jednak wiadomo, że syn jest wybitnie uzdolniony. 18- letni Bartek podczas kolejnej awantury z rodzicami zaskakuje Malwinę sporą ilością gotówki. Okazuje się, że ten geniusz komputerowy właśnie wygrał konkurs na najlepszą grę w sieci. Nagrodą jest umowa na kilka tysięcy złotych od fundacji wspierającej młodych zdolnych. Zachowanie syna jest jednak dla rodziców źródłem utrapień. Chłopak jest arogancki, poniża rodziców, uważa ich za prostaków. Rodzice o wiele lepiej dogadują się z córką, 19-letnią Edytą. Dziewczyna nie jest wybitnie uzdolniona, zajmuje się ekologią. Rodzice proszą Bartka o pomoc finansową, chcą by syn część nagrody przekazał im na spłatę kredytu. Kiedy Bartek się na to nie godzi, ojciec wylicza mu koszt miesięcznego utrzymania i każe za nie płacić. Malwina boi się, że rodzina się rozpadnie z powodu zachowania geniusza.
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 351 Logo TTV
Opis (streszczenie): Marta (24 lata) jest bardzo wrażliwą dziewczyną z bogatego domu. Marzy o rodzinie, ale kolejny jej związek kończy się fiaskiem. Ma dość rozczarowań i zażywa fiolkę tabletek uspokajających. W ostatniej chwili ratują ją rodzice. Po pobycie w szpitalu dziewczyna trafia na terapię. Podczas jednego ze spacerów z psem Marta poznaje młodego instruktora tenisa – Bartka. Czy nowy chłopak odwróci złą passę w jej życiu uczuciowym?
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1056 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 346 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Darek prowadzi własną firmę, która aktualnie przeżywa kryzys. Jego żona, nie może pogodzić się z tą sytuacją. Nie rozumie, dlaczego mąż odmawia jej kosztownego remontu i oskarża go o skąpstwo. Darek, chcąc zachować płynność finansową i godność w oczach młodszej żony, postanawia sprzedać drogi samochód. Okazuje się, że jego brat, ma sprytniejszy pomysł na zdobycie gotówki. Darek zaczyna się zastanawiać, czy pomysł brata, który może być źródłem kłopotów prawnych, jest wart ryzyka.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1057 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mateusz i Ewa to zgodne małżeństwo, które wychowuje 7-letniego syna Tymka. Kobieta otrzymuje propozycję świetnego kontraktu w Zurychu, do którego wcześniej wyjeżdżała na góra dwa tygodnie. Tym razem musiałaby opuścić rodzinę na cztery miesiące, ale odwiedzałaby rodzinę co drugi weekend. Mężczyzna nie chce się na to zgodzić. Ewa upiera się, że to ogromna szansa na rozwój kariery. Zresztą, dała już pozytywną odpowiedź szefostwu. Mateusz jest wściekły, że żona podjęła decyzję bez konsultacji z nim. Kobieta martwi się, jak synek zniesie rozłąkę, ale pociesza się, że będzie z nim rozmawiać codziennie przez Internet. Przed wyjazdem Ewa decyduje się zatrudnić panią do pomocy. Na rozmowę przychodzą trzy kobiety polecone jej przez bliskie koleżanki. Ewa i Mateusz decydują się zatrudnić Irinę – 25-letnią Ukrainkę. Pod nieobecność żony, między Mateuszem a młodą opiekunką zaczyna rodzić się uczucie.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 449 Logo TTV
Opis (streszczenie): 29-letnia Basia jest szczęśliwa w swoim małżeństwie – jej mąż Dominik (32) to ideał: kochający, czuły, zaradny. Podczas wyjścia na imprezę, znajoma Basi – Jowita (28), robi mężczyźnie psikusa. Wysyła do niego wiadomość ze swojego numeru telefonu, podając się za cichą wielbicielkę. Chłopak odpowiada i zaczyna flirtować z nieznajomą. Basia chce udowodnić Jowicie, że to przypadek. Wysyła mężowi kolejnego sms-a z telefonu koleżanki – wierzy, że tym razem mąż nie odpisze. Okazuje się jednak inaczej. Basia czuje, że jej dotychczasowe życie było jednym wielkim kłamstwem. Prosi koleżankę o pomoc – Dominik nie zna Jowity, kobieta może więc pójść na spotkanie i sprawdzić wierność mężczyzny. Znajoma umawia się z małżonkiem Basi. Na spotkaniu jest zaskoczona złożoną jej propozycją.
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-01

02:10 Ukryta prawda, odc. 570 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Danuta (56), dowiaduje się, że jej syn Artur (29), pracownik firmy ubezpieczeniowej, próbował popełnić samobójstwo. Kochająca matka stara się dowiedzieć, dlaczego mężczyzna targnął się na swoje życie. Podejrzewa, że ma to związek z jego nadchodzącym rozwodem z żoną Karoliną, którą 29-latek przyłapał na zdradzie. Danuta próbuje wpłynąć na kobietę, by zmieniła decyzję w sprawie rozwodu, zakończyła romans i dała swojemu małżeństwu drugą szansę, ale kobieta nie zamierza wycofać pozwu. Danuta nie wie, co robić, by poprawić nastrój synowi. Niedługo potem Artur dzwoni do matki, żeby się z nią pożegnać...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 571 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ewa pracuje w sklepie meblowym. Pół roku temu dowiedziała się, że jej mąż Tomasz przez jakiś czas ją zdradzał. Mężczyzna się przyznał, prosił o wybaczenie. Ewa próbuje o wszystkim zapomnieć – przede wszystkim dla dobra 10-letniego syna - jednak ciągle nie potrafi sobie z tym poradzić. Od miesiąca Ewa chodzi z mężem do poleconego przez koleżankę terapeuty Krzysztofa. Niestety kobieta nie widzi żadnych efektów terapii. Czuje się nieatrakcyjna, ma coraz większe kompleksy. Nie potrafi zaufać Tomaszowi – cały czas wydaje jej się, że mógłby znowu ją zdradzić. Związek przeżywa kryzys. Terapeuta proponuje małżeństwu sesje indywidualne. Ewa zaczyna chodzić do niego sama. Nieoczekiwania czuje się coraz lepiej. Krzysztof – spokojny, opanowany i przystojny – bardzo jej imponuje. Dobrze czuje się w jego towarzystwie. Niespodziewanie kobieta zaczyna zdawać sobie sprawę, że zakochała się w terapeucie. Nie wie, jak sobie z tym poradzić. Tymczasem przez przypadek odkrywa kolejne fakty na temat romansu męża.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 572 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Po śmierci mamy Szymon (17) i jego siostra Ania (14) zostali sami z ojcem Romanem (44), bezrobotnym alkoholikiem. Szymon nienawidzi ojca i wstydzi się za niego. Chłopak jest zmuszony pracować po szkole, od kilku tygodni jest zatrudniony w restauracji Tomasza (37) jako pomoc kucharza. Chłopak ma świetny kontakt ze swoim pracodawcą, podobnie jak ze swoim dziadkiem od strony matki Leonem, który pomaga mu przejść przez trudny okres w życiu. Pewnego dnia dziadek Leon odwiedza wnuka w pracy i nagle robi wszystko, żeby Szymon zmienił branżę i przestał pracować jako kucharz. Niedługo potem Szymon odkrywa, że jego szef jest szantażowany przez jego dziadka…
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 588 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 32-letnia Anita Guzal opiekuje się matką, która dwa miesiące temu przeszła operację biodra. Kobieta bardzo się o nią martwi. Starsza pani ostatnio rozstała się z mężczyzną, z którym związała się po śmierci ojca Anity i mocno to przeżywa. W dodatku, mimo starań córki, kobieta nie odzyskuje sprawności i nadal cierpi z powodu silnego bólu biodra. Anita robi, co może, żeby połączyć opiekę nad matką, pracę zawodową i życie rodzinne, ale coraz gorzej dogaduje się z mężem. Tomek nigdy nie lubił teściowej i kiedy Anita oświadcza, że nie pojadą na wymarzony urlop, bo musi zapłacić matce za rehabilitację, mężczyzna dostaje szału. Małżonkowie coraz częściej się kłócą. Tomek proponuje nawet, żeby oddali Beatę do domu opieki. Dla Anity jest to cios. Ona przez wiele tygodni opiekowała się teściową, a teraz, gdy jej własna matka potrzebuje wsparcia, Tomek odmawia pomocy. Jakby tego było mało, mężczyzna poznaje na placu zabaw atrakcyjną sąsiadkę i zaczyna z nią flirtować. Anita czuje, że traci kontrolę nad własnym życiem. Wkrótce przekona się, na kogo naprawdę może liczyć.
/ Polska / program obyczajowy
11:55 Ukryta prawda, odc. 343 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:55 Ukryta prawda, odc. 346 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

2019-06-02

01:05 Ukryta prawda, odc. 573 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 38-letni Sławek kilkanaście miesięcy temu stracił pracę. Ponieważ jest świetnym glazurnikiem i potrafi wykonywać prace wykończeniowe, postanowił założyć własną firmę „Złota rączka”. Firma jak na razie nie przynosi za wiele zysków. Jego żona Renata - bezrobotna od kilku lat, ma pretensje o to, że Sławek nie zarabia, że daje upusty klientom, że nie myśli o rodzinie. Z powodu braku pieniędzy w domu dochodzi do ciągłych awantur. Pewnego dnia przyjaciółka Renaty – Mariola, która od lat podkochuje się w Sławku, widzi go na mieście z inną kobietą. Szantażuje go, że jeżeli się z nią nie prześpi, to powie żonie o jego romansie. Mężczyzna ją ignoruje. Zaczyna robić prezenty żonie, ma coraz więcej pieniędzy. W rodzinie wreszcie nastaje spokój. Jednak kiedy Mariola kilka dni później widzi go z kolejną kobietą, nie wytrzymuje i donosi o jego romansach żonie. Kobiety dochodzą do wniosku, że Sławek pod przykrywką firmy remontowej sprzedaje się za pieniądze…
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 574 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Mira jest bibliotekarką, spotyka się z Piotrem, który dwa lata temu rozwiódł się z żoną. Piotr często wypożycza książki, zaprasza ją na randki. Mieszka na tym samym osiedlu, na którym znajduje się biblioteka, pracuje jako ochroniarz w galerii handlowej. Związek świetnie się rozwija. Mira chciałaby się dowiedzieć czegoś więcej o byłej żonie Piotra- Agacie, ale Piotr omija ten temat. W okolicy biblioteki, w której pracuje kobieta, ktoś dokonuje napadu na 10- letnią dziewczynkę- gwałci ją i zabija. Sprawę bada policja. Mira jest wstrząśnięta tą zbrodnią. Na własną rękę zaczyna szukać sprawcy, tym bardziej, że w bibliotece bywa od czasu do czasu starszy mężczyzna, który zaczepia dzieci. Zaangażowania kobiety nie podziela jej partner. Wkrótce Mira odkrywa, że Piotr sporo czasu spędza ze swoją 8-letnią siostrzenicą. Kobieta zaczyna mieć coraz większe wątpliwości, czy związała się z właściwym człowiekiem.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 575 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Piotr (35) i Ewa (34) są ustawieni zawodowo. Mają pieniądze oraz piękny dom. Cenią sobie spokój i wygodne życie, w związku z tym podjęli niedawno decyzję, że nie chcą mieć dzieci. Ich spokój zakłóca tylko zazdrość Ewy o Piotra, obok którego żadna kobieta nie przejdzie obojętnie. Piotra od dawna kokietuje młoda sąsiadka Sandra (18), co powoduje ciągłe kłótnie i ciche dni między Ewą i Piotrem. Któregoś dnia małżonkowie, wracając do domu, znajdują pod drzwiami nosidełko, a w nim kilkumiesięczne dziecko. Jest przy nim kartka: „Piotr, to twoja córka, zaopiekuj się nią”. Ewa jest przekonana, że dziewczynka jest owocem zdrady męża i od razu wyprowadza się z domu. Piotr zleca badania DNA. Rozpoczyna poszukiwania jedynej kobiety, którą podejrzewa o pozostawienie niemowlęcia...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 576 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Rodzice 17-letniego Piotrka od dłuższego czasu nie mogli znaleźć pracy w Warszawie i postanowili wyjechać zagranicę. Chłopak ucieszył się, że pod opieką tolerancyjnej i bezkonfliktowej babci będzie mógł nadrobić towarzyskie zaległości. Problemy zaczynają się mnożyć: rodzice nie przysyłają z Włoch obiecanych euro i przestają odbierać telefony, Piotrek przyłapuje swoją 15-letnią siostrę na całowaniu się ze swoim kolegą, 10-letni Łukasz zaczyna wagarować i palić papierosy, a babcia podupada na zdrowiu. Piotrek dorasta, dociera do niego, że to on jest teraz głową rodziny. Gdy jego rodzice przez kolejne dni nie dają znaku życia, chłopak postanawia wyjechać do Włoch na ich poszukiwania. Jego wyprawę przerywa alarmujący telefon młodszej siostry...
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 589 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ada (27) pracuje jako ekspedientka w sklepie meblowym. Wracając z pracy poznaje na ulicy Teofila (28), bezdomnego chłopaka, który prosi ją o wsparcie. Dziewczyna nie daje mu pieniędzy, ale kupuje kanapkę i herbatę w pobliskiej kawiarni. W trakcie krótkiej rozmowy, chłopak robi na niej świetne wrażenie. Do tego stopnia, że Ada nie może o nim zapomnieć. Jej związek z Marcinem (35) od jakiegoś czasu przechodzi kryzys. Marcin mieszka z żoną i sześcioletnią córką, pół roku temu obiecał Adzie, że się rozwiedzie, jednak do tej pory nie miał odwagi zakończyć małżeństwa. Ada ma dosyć bycia tylko kochanką. Dwa dni później Ada znowu spotyka Teofila. Jest poruszona historią chłopaka, który stracił w pożarze dom i rodziców, po czym wpadł w depresję i wylądował na ulicy. Idą razem na kawę, ona proponuje mu obiad i kąpiel, zaprasza do swojego mieszkania. Ada zwierza się koleżance z pracy, że chyba zakochała się w Teofilu. Maja uważa, że Ada zwariowała. Jest przekonana, że Teofil ją wykorzysta i okradnie. Po kilku dniach chłopak znika z mieszkania Ady. Dziewczyna jest zrozpaczona. Czy odnajdzie chłopaka, który zawrócił jej w głowie?
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-03

01:00 Ukryta prawda, odc. 577 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Jaśmina (15) od jakiegoś czasu spotyka się z Maćkiem (15). Chodzą razem do gimnazjum. Dwa miesiące po rozpoczęciu roku szkolnego chłopak wpada na genialny pomysł, żeby obejść ustawę o zakazie sprzedaży słodyczy w szkolnym sklepiku. Postanawia handlować batonami i napojami podczas przerw. Jaśmina jest temu przeciwna. Początkowo wszystko idzie świetnie. Niestety proceder wychodzi na jaw. Pan Henio (55)- właściciel szkolnego sklepiku jest wściekły. Nie dość, że znacznie spadły mu obroty przez ustawę, to Maciek jeszcze stworzył nieuczciwą konkurencję - dzieci wolą słodycze z czarnego rynku od jego zdrowych przekąsek. Henio radzi Jaśminie, żeby pogadała z chłopakiem. Zgłasza również problem dyrekcji. Do gimnazjum zostaje wezwana mama Maćka. Dyrektor szkoły prosi ją, żeby spróbowała wpłynąć na syna. Maciek obiecuje, że skończy z procederem, ale nadal handluje, tyle, że jest bardziej ostrożny i dyskretny. Niedługo potem sklepik Henia plajtuje, a Jaśmina znajduje pobitego Maćka. Mężczyzna jest wściekły- obwinia o wszystko Maćka.
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 578 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Leszek pracuje na wysokim stanowisku w korporacji farmaceutycznej, ma żonę Alicję i nastoletnie dzieci. Mężczyzna świetnie zarabia, ale jest przemęczony i nienawidzi swojej pracy. Do tego nie podoba mu się, że on pracuje po kilkanaście godzin na dobę, a jego bliscy lekką ręką wydają ciężko zarobione przez niego pieniądze. Pewnego dnia Leszek rzuca pracę i postanawia odpocząć, a po paru miesiącach zatrudnić się w szkole jako nauczyciel niemieckiego, o czym zawsze marzył i czym zajmował się krótko przed podjęciem pracy w korporacji. Rodzina Leszka jest tym oburzona i nie przyjmują tej decyzji do wadomości. Mężczyzna odżywa na bezrobociu i po raz pierwszy od lat czuje się szczęśliwy. Niestety, nie wszyscy to rozumieją…
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 579 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marta Rychlik samotnie wychowuje 17-letnią córkę Kamilę. Pewnego dnia przypadkiem Marta odkrywa, że jej córka jest w ciąży. Dziewczyna przez kilka miesięcy ukrywała to przed matką. Gdy prawda wychodzi na jaw, Marta zaczyna dociekać, kto jest ojcem dziecka. Początkowo kobieta myśli, że jest nim były chłopak Kamili Marcel (17), ale nastolatek zaprzecza. Śledząc córkę, kobieta odkrywa, że ojcem jej dziecka jest mężczyzna sporo od Kamili starszy, na dodatek żonaty - Bartosz. Gdy Kamila oświadcza, że ma zamiar oddać dziecko do adopcji, Bartosz proponuje nastolatce i jej matce pewien układ. Pomoże kobietom finansowo i będzie co miesiąc łożył na utrzymanie dziecka, ale tylko wtedy, jeśli Kamila spełni jego warunki. Czy synek Kamili ostatecznie znajdzie kochający dom?
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 580 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Karolina przyjeżdża z Londynu na ślub swojej córki Oli z Tomkiem. Kobieta od roku mieszka w Wielkiej Brytanii, pracuje tam jako szefowa kuchni niewielkiej restauracji. Rok temu rozwiodła się ze swoim mężem Andrzejem- wspólnie podjęli taką decyzję, uznali, że ich miłość się wypaliła. Andrzej przyjeżdża pod Urząd Stanu Cywilnego w towarzystwie Magdy(23)- atrakcyjnej studentki zarządzania. Jest szczupły, opalony- wygląda zupełnie inaczej niż przed rokiem. Karolina jest w szoku. Nie sądziła, że jej mąż znajdzie sobie tak młodą partnerkę. Ola potępia ojca. Uważa, że on i Magda wyglądają wręcz śmiesznie. Nie zamierza zaakceptować dziewczyny. Karolina zatrzymuje się w mieszkaniu córki. W międzyczasie kobieta spotyka się z byłym mężem, by ustalić szczegóły sprzedaży mieszkania. Zaczyna w niej odżywać dawne uczucie do męża. Tymczasem, podczas rodzinnej kolacji, Andrzej oznajmia, że zamierza ożenić się z Magdą. Karolina stara się ukryć zazdrość, ale dostrzega, jak wiele straciła przez rozwód. Czy uda jej się odzyskać dawną miłość?
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 590 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 42-letni Sławek jest przekonany, że wiedzie spokojne życie. Ma żonę i syna, pracuje jako elektryk. Niespodziewanie dowiaduje się od swojej żony Teresy (39), że ta go zostawia. Następnego dnia mężczyzna odkrywa, że kobieta odeszła do sąsiada z bloku obok, Andrzeja (40). Załamany Sławek zostaje z synem, Kubą (16) i postanawia za wszelką cenę odzyskać żonę. Wspiera go w tym najlepszy przyjaciel, Maciek. Sławek ustala, że żona kochanka jego żony, Dominika, wyprowadziła się z domu razem z synem. Zdradzona para najpierw ma do siebie wzajemne pretensje, potem próbuje wspólnie namówić małżonków na powrót, w końcu niespodziewanie rozpoczyna romans...
/ Polska / program obyczajowy
07:05 Ukryta prawda, odc. 352 Logo TTV
Opis (streszczenie): Krystyna i Witold są małżeństwem od prawie 20 lat. Witold ma problemy z sercem i lekarz każe mu natychmiast przejść na dietę. Krystyna robi wszystko, aby mąż zdrowiej się odżywiał. I kiedy jej zabiegi zaczynają przynosić efekty Witold umiera na zawał. Kilka dni po pogrzebie kobieta odbiera na nazwisko męża przesyłkę z seks shopu. W środku są gadżety erotyczne. Krystyna jest przekonana, że była zdradzana. Rodzinne śledztwo doprowadza do odkrycia tajemnicy mężczyzny.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1057 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:45 Ukryta prawda, odc. 347 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Pewnego dnia przed domem Kamili i Feliksa zatrzymuje się samochód, z której wysiada starsza pani. Ewa twierdzi, że to jej dom. Adres w dowodzie zgadza się z adresem domu. Kamila i Feliks wzywają policję, która jednak nie może nic zrobić. Lekarz stwierdza, że kobieta ma Alzheimera. Kamila i Feliks kontaktują się z Eugeniuszem, który sprzedał im dom, ale ona także nie poznaje starszej pani. Kamila, która wychowała się w domu dziecka, zaczyna się zastanawiać, czy rzeczywiście Ewa nie jest jej matką.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 666 Logo TVN
Opis (streszczenie): 52-letnia Milena całe życie rozpieszczała swojego jedynego syna Igora. Dziś, już jako 31-letni mężczyzna, Igor ma w głowie tylko dbanie o swój wygląd, podrywanie kobiet i upijanie się w gronie kolegów. Nie traktuje poważnie pracy w domu pogrzebowym ojca, który ma kiedyś przejąć i co chwilę popełnia nowe gafy. Igor ma dziewczynę Kasię (24), jednak również jej nie traktuje zbyt poważnie. Któregoś dnia do Mileny przychodzi zapłakana Kasia. Informuje kobietę o tym, że jest w ciąży i nie może skontaktować się z Igorem. Kiedy Milena jedzie do mieszkania syna, zastaje go tam z inną kobietą. Zrozpaczona sytuacją, próbuje ratować związek syna, żeby dziecko miało pełną rodzinę...
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 450 Logo TTV
Opis (streszczenie): 47-letnia Celina samotnie wychowuje córkę Maję (19). Kobieta pracuje na poczcie. Jej dochody są skromne, a córka dostała się właśnie na wymarzoną medycynę. Jednak już za dwa miesiące, z początkiem kwietnia, czeka je eksmisja z wynajmowanego od lat mieszkania. 4 lata wcześniej rozpoczął się bowiem koszmar mieszkańców tej przedwojennej kamienicy. Poznali wtedy „kuratora” działającego w imieniu przedwojennego właściciela, który prawdopodobnie zginął w Auschwitz. Zarządca z miejsca podwyższył wszystkim czynsz. W przypadku mieszkania wynajmowanego przez Celinę, była to zmiana z 600 na 1200 zł. Kobiety nie stać było na taki wydatek. Od tamtego czasu jej dług rośnie. Po dwóch latach postępowania sąd wydał już nakaz eksmisji. W podobnej sytuacji są inne rodziny, praktycznie nikt nie jest w stanie płacić podwyższonych czynszów. Zarządca i jego pracownicy od dawna starają się uprzykrzyć życie mieszkańców, nie mieli zamiaru czekać aż dwa lata, by sąd wydał nakaz eksmisji. Wyłączanie prądu, odcinanie wody i rozlewanie fekaliów na klatkach to już standard. Celina i jej córka są zrozpaczone. Mieszkańcy kamienicy mają zamiar zabarykadować się i walczyć o możliwość pozostania wszystkimi sposobami.
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-04

01:05 Ukryta prawda, odc. 581 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 16-letni Marek mieszka z ojcem Krzysztofem i jego nową partnerką Iwoną. Matka chłopaka zmarła kilka lat temu. Marek nie ma w domu łatwo – ojciec, inżynier elektryk, uważa go za nieudacznika, bo nie radzi sobie z przedmiotami ścisłymi. Bez przerwy stosuje wobec niego przemoc psychiczną. Marek chciałby zostać aktorem. Krzysztof nie chce nawet o tym słyszeć. Chłopak może liczyć tylko na wsparcie babci (Teresa, 61). Kobieta wspiera go, mówi mu o warsztatach aktorskich, które odbywają się w pobliskim Domu Kultury. Marek decyduje się w tajemnicy przed ojcem wybrać na warsztaty. Poznaje tam Kasię, w której szybko się zakochuje. Marek dowiaduje się, że Kasia też ma w życiu ciężko. Jej ojciec jest alkoholikiem, bije jej matkę, ją i jej młodszą siostrę. Poniżany w domu Marek podejmuje decyzję, by uciec za granicę. Do wyjazdu namawia też Kasię. Czy uda im się rozpocząć nowe życie?
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 582 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 42-letnia Teresa mieszka ze swoją córką Kają (19). Z byłym mężem Krzysztofem, mają kiepski kontakt, chociaż mężczyzna czasem odwiedza byłą żonę i córkę. Teresa dowiaduje się, że jej córka, która ma całkiem miłego chłopaka Daniela, żyje ze sponsoringu. Teresa jest tym wstrząśnięta, próbuje rozmawiać z córką, ale Kaja nie widzi w tym nic zdrożnego, uważa się wręcz za bardzo przedsiębiorczą osobę. Tłumaczy matce, że dzięki temu ma kasę na coraz lepsze kosmetyki, ciuchy, wychodzi do modnych klubów. Teresa jest tym oburzona. W końcu poznaje sponsora córki- Mateusza (40). Mężczyzna jest kulturalny i szarmancki, mimo to Teresa nie zamierza go zaakceptować. Teresa prosi o pomoc byłego męża. Kiedy Kaja nie daje znaku życia przez dwa dni, Teresa zaczyna jej szukać. Kontaktuje się ze sponsorem córki, ale okazuje się, że mężczyzna tez nie ma z nastolatką kontaktu. Teresa zawiadamia policję o zaginięciu córki. Jest przekonana, że stało się coś złego.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 583 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 584 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 591 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 65-letnia Bożena budzi się po kilkunastogodzinnej śpiączce pooperacyjnej. Kobieta miała usuwany tętniak pozawałowy. Osiem miesięcy temu przeszła zawał. Jej serce jest słabe. Lekarz uprzedza rodzinę, że stres może być dla kobiety zabójczy- musi się teraz bardzo oszczędzać. Opiekują się nią mąż Mariusz oraz synowa Daria. Daria wyjaśnia Bożenie, że jej syn, a mąż Darii- Kacper musiał wyjechać na kontrakt do Szwecji. Chciał czekać, aż Bożena się wybudzi, ale wtedy propozycja pracy mogłaby być nieaktualna, a sytuacja finansowa rodziny od jakiegoś czasu jest fatalna. Bożena przyjmuje to ze zrozumieniem. Po kilkunastu dniach kobieta wraca do mieszkania, jednak coraz bardziej brakuje jej kontaktu z synem. Ku jej radości, któregoś dnia dostaję od syna z upominkami ze Szwecji i zdjęciem. Początkowo uspokojona Bożena zaczyna mieć jednak coraz więcej wątpliwości. Podsłuchuje rozmowę męża z synową, która sprawie, że kobieta niepokoi się jeszcze bardziej. Czy mąż i synowa ukryli przed nią romans?
/ Polska / program obyczajowy
07:05 Ukryta prawda, odc. 353 Logo TTV
Opis (streszczenie): Agata i Mariusz są dumni z córki Kasi, że zdała maturę i wybiera się na studia. Podczas wakacji dziewczyna pomaga rodzicom prowadzić sklep na bazarku. Wkróce zaczyna spotykać się z Romkiem, synem właścicieli warzywniaka na tym samym bazarze. Kiedy okazuje się, że Kasia jest w ciąży jej rodzice są zdruzgotani. Nalegają żeby wyszła za mąż za Romka. Jednak rodzice chłopaka są temu przeciwni. Pomiędzy rodzinami rozpoczyna się otwarta wojna. Tymczasem Kasia w tajemnicy chce pozbyć się dziecka.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 666 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:45 Ukryta prawda, odc. 348 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Beata, Leszek i ich syn są kochającą się rodziną. Oboje małżonkowie są cenionymi lekarzami. Któregoś dnia dyrektor informuje Beatę, że pacjenci skarżą się na branie przez nią łapówek. Zostaje zawieszona do czasu wyjaśnienia sprawy. Beata czuje się niesprawiedliwie osądzona. Niestety nie znajduje wsparcia u męża. Na domiar złego, kilka dni później został pobity ich syn. Beata zaczyna topić smutki w alkoholu. Obawia się, że za zbiegiem niefortunnych wydarzeń, może stać ktoś, kto chce zniszczyć jej życie.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 667 Logo TVN
Opis (streszczenie): 27-letnia Marta po śmierci rodziców zajmuje się 19-letnią siostrą. Dziewczyny mieszkają razem i Marta utrzymuje je obie z pracy tłumaczki. Jakiś czas temu Marta poznała Tomka i zakochała się w nim z wzajemnością. Mężczyzna chce, żeby z nim zamieszkała, ale kobieta wciąż zwleka z podjęciem decyzji. Kiedy Tomkowi udaje się w końcu namówić ją na przeprowadzkę, Marta i tak większość czasu spędza w swoim dawnym mieszkaniu i jest na każde skinienie młodszej siostry. Tomek nie jest w stanie zrozumieć zachowania ukochanej, bo uważa, że inteligentna nastolatka, jaką jest Dominika, powinna nauczyć się samodzielności. Gdy po kolejnej kłótni kochanków o nadopiekuńczość Marty wobec siostry, Tomek zrywa z Martą, młoda kobieta wyznaje mu prawdę...
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 451 Logo TTV
Opis (streszczenie): Andrzej i Ewa są farmaceutami i wspólnie prowadzą aptekę. Ich oczkiem w głowie jest córka Marta (21), która studiuje historię sztuki w Krakowie. Dziewczyna wraca do domu na przerwę semestralną i oznajmia rodzicom, że jest w ciąży i planuje ślub z ojcem dziecka – Krystianem (32). Andrzejowi nie podoba się wybranek córki. Chłopak jest długowłosym hipisem, który chodzi w kwiecistych koszulach, koralach i bransoletkach. Jest weganinem, medytuje nago na środku salonu przyszłego teścia i utrzymuje się ze szkoleń, podczas których uczy sfrustrowanych ludzi jak odnaleźć swoje prawdziwe ja i nawiązać kontakt z własną duszą. Któregoś dnia Andrzej jest świadkiem spotkania Krystiana z tajemniczą kobietą i dzieckiem. Andrzej podejrzewa, że chłopak może mieć przed jego córką kilka tajemnic…
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-05

02:05 Ukryta prawda, odc. 585 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 586 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 587 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 592 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Bartosz po samobójczej śmierci żony samotnie wychowuje syna. Zawsze miał z nim bardzo dobry kontakt, ostatnio jednak zauważył, że 17-letni Janek zmienił się: ciągle się z nim kłóci, znika na całe noce, a na każdą próbę rozmowy reaguje agresją. Przestał też utrzymywać kontakty z ukochaną babcią. Jakby tego było mało, mężczyzna odkrywa na ciele syna siniaki, przyłapuje go na piciu alkoholu i dowiaduje się, że prawdopodobnie bierze narkotyki. Mężczyzna jest przerażony, postanawia za wszelką cenę walczyć o 17-latka. Przeszukując jego pokój, znajduje kamerę, taśmę izolacyjną, sznur i komplet noży… Zaczyna podejrzewać, że Janek planuje zabójstwo…
/ Polska / program obyczajowy
07:05 Ukryta prawda, odc. 354 Logo TTV
Opis (streszczenie): Borys, zaraz po przeprowadzce z rodzicami do Warszawy, poznaje - jak sami siebie nazywają - „paczkę hardkorów”. Ich pasją jest stawianie przed sobą ryzykownych wyzwań. Filmiki ze spektakularnych akcji zamieszczają w Internecie. Któregoś dnia wpadają na kolejny ryzykowny pomysł. Tym razem mają wejść do kanału. Po wykonaniu zadania nie mogą znaleźć jednego z kumpli. Myślą, że chce ich tylko nastraszyć. Kiedy okazuje się, że chłopak nie wrócił do domu, sytuacja przestaje być zabawna.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 667 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:45 Ukryta prawda, odc. 349 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 668 Logo TVN
Opis (streszczenie): Proboszcz Antoni (50) znajduje w kościele koszyk z płaczącym niemowlęciem. W koszyczku jest kartka z prośbą o zaopiekowanie się dzieckiem. To chłopiec. Proboszcz informuje odpowiednie służby, na miejsce przyjeżdża policja i pogotowie. Ks. Antoni oraz jego gosposia Matylda bardzo przejmują się losem porzuconego chłopca. Trwają poszukiwania matki dziecka. Tymczasem na plebanii zjawia się młodsza siostra Matyldy- Krystyna, matka Majki (16), która odkryła, że jej córka była w ciąży i w tajemnicy przed nią urodziła, a następnie porzuciła dziecko. Krystyna jest przekonana, że ojcem niemowlaka jest młody wikary z plebanii- Tomasz, który jeździł z grupą młodzieży na pielgrzymki. Co więcej, powszechnie wiadomo, że wikary został przeniesiony z innej plebanii, ponieważ podejrzewano go o romans z młodą parafianką. Plotki narastają, natomiast Krystyna żąda, by Kościół płacił alimenty na dziecko.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 452 Logo TTV
Opis (streszczenie): Sebastian jest współwłaścicielem sklepu i serwisu komputerowego. Od pewnego czasu nie dogaduje się z żoną Kasią, a w domu coraz częściej dochodzi do awantur. Mężczyzna obawia się, że ukochana zostawi go i odejdzie z ich córką (Mają, 11). Po domówce zorganizowanej z okazji urodzin małżonki, gospodarz odprowadza na taksówkę przyjaciółkę żony, która ewidentnie go podrywa. Sebastian jest pewien, że to przez alkohol, jednak Beata nie odpuszcza. Uparcie próbuje się do niego zbliżyć, również dzień później – mówi, że jego żona coś ukrywa. Mężczyzna myśli, że chodzi o kochanka, jednak Kasia wszystkiemu zaprzecza. Ostatecznie Beata daje sobie spokój z podrywaniem męża przyjaciółki. Niespodziewanie w sklepie Sebastiana pojawia się jednak jego dawna dziewczyna (Ewa, 32), która chce naprawić komputer. Choć nie widzieli się od 10 lat, dawne uczucie odżywa. Mężczyzna próbuje się przed nim bronić, nie zamierza wdawać się w żaden romans, jednak ostatecznie dochodzi do zdrady. Kiedy miotany wyrzutami sumienia chce zerwać z kochanką, zostaje przyłapany w intymnej sytuacji przez 11-letnią córkę. Dziewczynka ani przez chwilę nie zamierza trzymać niewierności ojca w tajemnicy…
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-06

01:05 Ukryta prawda, odc. 588 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 589 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 590 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 591 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 593 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Jolanta ma dwie dorosłe córki: Magdę (26) i Kasię (19). Jest lekarką i właścicielką niewielkiej przychodni, którą do niedawna prowadziła ze swoim partnerem. Gdy mężczyzna ją zostawia, Jolanta prosi o pomoc córkę, która właśnie skończyła medycynę. Magda wolałaby zacząć pracę na własny rachunek, ulega jednak namowom matki. Pracując w przychodni, popełnia proste błędy. Jola podejrzewa, że jej rozkojarzenie ma związek z Bartkiem (26), byłym chłopakiem, z którym ponownie się spotyka. Bartek pracuje jako budowlaniec w firmie wujka i nie spełnia oczekiwań Jolanty co do przyszłego zięcia. Któregoś dnia Jolanta podsłuchuje rozmowę córek, z której wynika, że Magda coś przed nią ukrywa...
/ Polska / program obyczajowy
07:05 Ukryta prawda, odc. 355 Logo TTV
Opis (streszczenie): Sebastian od lat pracuje w ośrodku opieki społecznej. Jego żona Justyna jest w długo wyczekiwanej ciąży. Jednak coraz częściej dochodzi między nimi do kłótni ponieważ Sebastian swoim podopiecznym poświęca wiele czasu, a ostatni także wspiera ich fianansowo. Wkrótce Sebastian dowiaduje się, że jedna z dziewczyn z ośrodka jest w ciąży. Nastolatka chce pozbyć się dziecka. Ukrywa także przed wszystkimi, kto jest jego ojcem.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 668 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:45 Ukryta prawda, odc. 350 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 669 Logo TVN
Opis (streszczenie): 21-letnia Daria jest studentką, wynajmuje mieszkanie ze współlokatorką (Agnieszka, 20). Dziewczyna ma już dość swojego chłopaka (Michał, 22), który ciągle zachowuje się infantylnie i zrywa z nim. Michał nie potrafi się pogodzić z decyzją Darii, awanturuje się. Grozi, że zniszczy jej życie. Wygania go właściciel mieszkania (45), który akurat przyszedł spisać stan liczników. Michał dotrzymuje słowa – robi, co może, żeby zemścić się na Darii. Nachodzi ją, obraża, szkaluje. Daria czuje się z tym coraz gorzej. Wkrótce w internecie pojawiają się jej nagie zdjęcia. Dziewczyna jest przekonana, że odpowiedzialny jest za to Michał. Chłopak zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego. W trudnych chwilach Darię wspiera kolega z pracy (Tomek, 23), z którym dziewczyna wkrótce zaczyna się spotykać. Kiedy Michał dowiaduje się, że Daria ma nowego chłopaka, wścieka się jeszcze bardziej, a w internecie pojawia się film, na którym dziewczyna jest w samej bieliźnie.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 453 Logo TTV
Opis (streszczenie): Olga Gajzler (34) od pięciu lat jest żoną Mirosława (52). Wcześniej była kelnerką w jego restauracji. Mąż prowadzi lokal wspólnie ze swoim czarnoskórym wspólnikiem z Brazylii – Juanem. Małżeństwo od kilku lat bezskutecznie stara się o dziecko. Wreszcie po dwóch nieudanych próbach in vitro, kobiecie udaje się zajść w ciążę. Jednak tuż przed porodem, przyszła mama pada ofiarą wypadku samochodowego. Lekarze są zmuszeni zrobić jej cesarskie cięcie. Dziecko jest zdrowe, ale matka na skutek obrażeń zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Okazuje się, że nowonarodzony chłopiec jest ciemnoskóry. Mirek, podjudzany przez córkę Natalię (28), jest przekonany, że żona zdradziła go z Juanem. Badania DNA jednak tego nie potwierdzają. Jaką tajemnicę skrywa Olga przed mężem?
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-07

02:05 Ukryta prawda, odc. 592 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 593 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 594 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Przez wiele lat Mariola (48) była żoną Wojtka (50) alkoholika, z którym ma córkę Kingę (25). Kiedy dziewczyna dorosła, Mariola zdecydowała się na rozwód i ułożyła sobie życie na nowo. Od dwóch lat jest związana z Adamem (53), opiekuńczym hydraulikiem. Od jakiegoś czasu były mąż nachodzi Mariolę. Żali się jej, że ma problemy finansowe, bo wyrzucili go z pracy za nadużywanie alkoholu i próbuje pożyczać od niej pieniądze. Początkowo Mariola nie chce mu pomagać, w końcu robi to na prośbę córki, która obawia się, że mężczyzna zupełnie się stoczy. Adam jest niezadowolony, że Mariola widuje się z byłym mężem. Wkrótce ma miejsce włamanie do lombardu, z którego usług korzysta Wojtek. Policja znajduje przy nim skradzione przedmioty...
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 594 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:05 Ukryta prawda, odc. 356 Logo TTV
Opis (streszczenie): Jan mieszka w domu pod Warszawą z żoną i córką. Od dłuższego czasu rodzina jest w konflikcie z sąsiadem Zbyszkiem, który ma o wszystko pretensje i bywa agresywny. Interwencje policji nic nie dają. Wiadomo, że mężczyzna siedział w więzieniu za napaść. Któregoś dnia Jan z żoną znajdują zwłoki ich ukochanego psa. Są pewni, że to sprawka Zbyszka. Wkrótce dochodzi do tragedii – żona i córka Jana zostają zamordowane. Czy ta zbrodnia jest efektem sąsiedzkich porachunków?
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 669 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:45 Ukryta prawda, odc. 351 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 670 Logo TVN
Opis (streszczenie): Dawid jest szczęśliwym człowiekiem. Ma kochającą narzeczoną Elizę, z którą zamierza wkrótce wziąć ślub, i dobrą pracę (pośredniczy przy obrocie nieruchomościami). Mężczyzna nagle dowiaduje się, że jego była dziewczyna Karolina, z którą rozstał się 10 lat temu, wróciła do Polski – i wychowuje jego dziecko. Kobieta mówiła, że zrobi aborcję, przez co para się rozstała, ale najwyraźniej zmieniła zdanie. Dawid do wszystkiego przyznaje się narzeczonej. Ta domaga się od mężczyzny, by odciął się od przeszłości. Jej zdaniem powinien skupić się na przygotowaniach do ślubu, a jeśli matka jego dziecka zażąda alimentów, to po prostu będzie je płacił – nie musi mieć z nią kontaktu. Dawid mimo wszystko spotyka się z Karoliną. Chce poznać syna. Widzi, że chłopakowi bardzo brakuje ojca. Ku wściekłości narzeczonej zbliża się do niego i spędza z nim coraz więcej czasu. Kiedy Karolina przekonuje się, że wciąż go kocha, zaczyna mieć mętlik w głowie. Odżywają jego uczucia do byłej dziewczyny. Czy mężczyzna zdecyduje się rozstać z Elizą i związać z Karoliną?
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 454 Logo TTV
Opis (streszczenie): Adam (19) uciekł z domu od wychowującej go po śmierci rodziców ciotki. Od kilku miesięcy mieszka na squocie. Pewnej nocy, do społeczności zajmującej pustostan dołącza 17-letnia Weronika. Między nastolatkami rodzi się uczucie. Chłopaka martwi jednak to, że Weronika nie chce mówić o swoim życiu. W końcu zmusza dziewczynę do zwierzeń. Dowiaduje się, że po śmierci rodziców jego ukochana trafiła do starszej od siebie kuzynki, której mąż się na niej wyżywał. Któregoś dnia młodzi spotykają na mieście mężczyznę, który woła do Weroniki: „córeczko”. Chłopak chce wiedzieć, dlaczego dziewczyna go okłamała mówiąc, że jej ojciec nie żyje. Nastolatka wyznaje mu, że była molestowana. Kilka dni później dochodzi do pobicia Adama…
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-08

01:05 Ukryta prawda, odc. 595 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Mateusz (24) jest na stażu w firmie geodezyjnej. Dwa miesiące temu ożenił się z Lidką (23), która jest w ósmym miesiącu ciąży. Dziewczyna wciąż studiuje i małżeństwo jest niemal całkowicie zależne finansowo od Wandy (49), matki Lidki. Młodzi wprowadzają się do kobiety, która od razu przejmuje inicjatywę w każdej dziedzinie ich życia: od finansów i spędzania wolnego czasu, po sprawy intymne. Relacje między Mateuszem i Lidką ulegają pogorszeniu. Zdesperowany Mateusz liczy, że zostanie zatrudniony na stałe i będzie mógł w końcu wynająć własne mieszkanie. Niespodziewanie szef oznajmia mu jednak, że nie ma dla niego miejsca w firmie...
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 596 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Beata (41) jest przykładną żoną i matką. Nie pracuje, mieszka na ekskluzywnym osiedlu, a bogaty mąż zapewnia jej dostatnie życie. Gdy Beata sugeruje, że chce wrócić do pracy, Tadeusz (45) stanowczo się sprzeciwia, argumentując, że jego żona musi zajmować się domem i wychowywaniem ich 10-letniej córki Ani. Beata czuje się znudzona i niespełniona. Nudę przerywa pojawienie się na osiedlu nowej sąsiadki. Wiktoria (42) korzysta z pieniędzy byłego męża, urządza wystawne przyjęcia i robi to, na co ma ochotę. Beata zazdrości sąsiadce jej swobody i stopniowo się z nią zaprzyjaźnia. W międzyczasie zaczyna podejrzewać, że Tadeusz ma romans...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 597 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 34-letnia Monika bardzo przeżywa rozstanie z mężem, który odszedł do młodszej kochanki. Jeszcze bardziej z separacją rodziców i związaną z nią depresją matki nie radzi sobie ich syn Filip (15). Chłopak ma problemy z nadwagą i wszyscy w szkole się z niego śmieją. Bardzo związany z ojcem, przeżywa jego wyprowadzkę, opuszcza się w nauce, wagaruje i buntuje się. W międzyczasie zaprzyjaźnia się ze starszym o rok Pawłem (16). Monika poznaje chłopaka i jest zadowolona, że jej syn zadaje się z porządnym i ułożonym synem lekarzy. Jednak nawet znajomość z kulturalnym Pawłem nie wpływa pozytywnie na Filipa. Chłopak zaczyna być agresywny, także wobec matki.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 598 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Patryk i jego żona Anna są małżeństwem od dwóch lat, od ponad roku starają się bezskutecznie o dziecko. Powoli zaczynają zastanawiać się nad badaniami i ewentualnym leczeniem. Patryk w tajemnicy przed żoną bada swoją płodność. Badanie w klinice wykazuje, że mężczyzna cierpi na azoospermię, jednak konieczne jest wykonanie dodatkowych badań i być może długotrwałe leczenie, które pozwoliłoby rozwiązać problem. Patryk nie może się zebrać na szczerą rozmowę z żoną na ten temat. Tymczasem Ania coraz więcej czasu spędza poza domem. Patryk przegląda jej telefon, widzi, że pisze do niej jej były partner- Dominik, z którym Ania była pięć lat. Wie, że Ania spotyka się z nim w tajemnicy. Mężczyzna podejrzewa, że kobieta go zdradza. Kiedy Ania informuje go, że nareszcie jest w ciąży, mężczyzna się załamuje i wynajmuje detektywa, który ma zdobyć ostateczne dowody na niewierność żony.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 595 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
11:50 Ukryta prawda, odc. 347 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:50 Ukryta prawda, odc. 348 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

2019-06-09

02:10 Ukryta prawda, odc. 599 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marta urodziła córkę, mając 16 lat. Macierzyństwo zmieniło w jej życiu wszystko: nie poszła na wymarzone studia, rozpadł się jej związek z ojcem dziecka, straciła wielu przyjaciół. Po latach kobiecie udało się wyjść na prostą: pracuje jako kierowniczka modnego butiku, ale nadal sama wychowuje 16-letnią dziś Małgosię. Między matką i córką często dochodzi do kłótni. Małgosia zarzuca matce, że jest nieodpowiedzialna, zbyt młodzieżowa i zachowuje się jak jej koleżanka, a nie matka. Sprawę pogarsza fakt, że Marta jest bardzo atrakcyjna i wzbudza zainteresowanie mężczyzn, również tych sporo od siebie młodszych. Któregoś dnia w swojej ulubionej kawiarni kobieta poznaje młodego baristę...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 600 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Sylwia pracuje jako psycholog w jednej z warszawskich poradni psychologiczno-pedagogicznych. Kobiecie trudno pogodzić się z faktem, że pomaga wielu obcym osobom, ale nie potrafi pomóc swojej siostrze uwikłanej w nałogi. Któregoś dnia na wizytę przychodzi do niej Tomasz. Mężczyzna ma poważne problemy. Niedawno wyszedł z więzienia, gdzie odsiedział wyrok za kradzieże oraz włamania. Został skierowany na terapię, ponieważ miesiąc temu próbował popełnić samobójstwo. Sylwia bardzo angażuje się w pomoc Tomaszowi, chociaż podejrzewa, że mężczyzna nie mówi jej całej prawdy o sobie. Jest zauroczona nowym znajomym. Od koleżanki z pracy Sylwia dowiaduje się, że został skazany za pedofilię. Mężczyzna zarzeka się, że jest niewinny. Wrobiono go. Nigdy w życiu nie skrzywdziłby żadnego dziecka. Czy Sylwia rzeczywiście zaufała odpowiedniej osobie?
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 601 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ewelina Czerska (30) przyjeżdża do Warszawy po czterech latach życia i pracy w Anglii. W Polsce na kobietę czeka ośmioletnia córeczka Pola, którą zostawiła pod opieką byłego partnera Michała. Para rozstała się na kilka tygodni przed wyjazdem Eweliny, ale ze względu na wspólne dziecko, utrzymują poprawne relacje. Ze względu na dobro dziewczynki, która bardzo tęskniła za matką, Ewelina postanawia wprowadzić się do mieszkania byłego narzeczonego. Wspólne zamieszkanie budzi w Michale stare uczucia. Mężczyzna chce odzyskać kobietę, tłumacząc jej, że ze względu na dziecko i na to, że nigdy nie przestał jej kochać, powinni być znowu razem. Dla Eweliny rzuca nawet swoją dziewczynę Renatę. Zdesperowany i zakochany mężczyzna prosi byłą narzeczoną o rękę. Na ich ślub naciska matka kobiety Zofia, która uważa, że Ewelina popełniła błąd, wyjeżdżając z Polski. Trzydziestolatka jednak odrzuca oświadczyny. Czy dlatego, że prawdziwą miłość Ewelina znalazła już w Anglii?
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 596 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:45 Ukryta prawda, odc. 349 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
11:45 Ukryta prawda, odc. 350 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy

2019-06-10

01:05 Ukryta prawda, odc. 602 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Monika jest młodą dziennikarką na stażu w redakcji magazynu dla kobiet. Dziewczyna nawiązuje romans z Piotrem(44), redakcyjnym fotografem. Monika wie, że Piotr jest żonaty, ale wierzy, że ją kocha i wkrótce zostawi dla niej żonę. Któregoś dnia, wracając z pracy, Monika zostaje potrącona przez rowerzystę. Szefowa działu obcina jej pensję, bo Monika ze skręconą nogą nie może zbierać materiałów do reportaży, co jest jej głównym zadaniem w redakcji. Młoda kobieta, chcąc podreperować budżet, wynajmuje pokój Renacie – koleżance z redakcji. Kilka dni później robi test ciążowy, który ku jej zdziwieniu pokazuje dwie kreski… Monika zastanawia się nad aborcją, ale Piotr jest szczęśliwy, że zostanie ojcem, zostawia żonę i wprowadza się do Moniki. Tymczasem kolejne badanie USG ciąży daje zaskakujący wynik...
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 603 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Przystojny, ale fajtłapowaty Jarek jest studentem trzeciego roku na wydziale informatyki. Kiepsko mu wychodzi podrywanie dziewczyn, jest nieśmiały i niepewny siebie. Chłopak otrzymuje na maila informację, że wygrał bezpłatny kurs uwodzenia u jednego ze stołecznych coachów. Jest przekonany, że to żart jego kumpli - Kuby i Maćka, chociaż koledzy zarzekają się, że to nie ich sprawka. W piątek wieczorem idzie z Kubą i Maćkiem do baru, by udowodnić im, że umie podrywać dziewczyny. Nie przyznaje się, że wcześniej oglądał filmiki instruktażowe na temat podrywania w Internecie. Wszystkie sztuczki, które opanował chłopak, okazują się być totalną porażką. Załamany Jarek idzie na kurs uwodzenia. Kuba i Maciek są tym zachwyceni. Sądzą, że tricki nabyte na kursie wreszcie sprawią, że kobiece serca staną przed nimi otworem.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 604 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Karolina Poleska(23) rok temu wyprowadziła się od matki i zamieszkała z grupką przyjaciół. Rzadko odwiedza Lucynę(49), ma swoje sprawy: kończy studia i pracuje dorywczo. Któregoś dnia przypadkiem odkrywa, że jej mama jest w ciąży. Karolina i jej brat Marek(28), który sam spodziewa się dziecka, są w szoku, że Lucyna postanowiła po raz kolejny zostać matką, w dodatku po pięćdziesiątce. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy kobieta nie chce powiedzieć, kto jest ojcem jej dziecka, a w końcu wyznaje, że czuła się samotna i poddała się zabiegowi inseminacji nasieniem anonimowego dawcy...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 605 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 36-letni Andrzej od niedawna mieszka ze swoją partnerką Sylwią. Jego życie jest poukładane i szczęśliwe, choć wciąż dochodzi do drobnych konfliktów z byłą żoną Mariolą, która nie pogodziła się z rozwodem. Mężczyzna zauważa, że od pewnego czasu jego syn Antek(16), który spędza z nim niektóre weekendy, bardzo się zmienił. Andrzej wyciąga w końcu od syna informację, że jego matka zaniedbuje dom, nadużywa alkoholu i na nastolatku wyżywa się za nieudane małżeństwo. Andrzej jest tym zbulwersowany, decyduje się na spotkanie z byłą żoną i proponuje, by syn zamieszkał z nim. Kobieta kategorycznie odmawia. Załamany sprzeciwem matki nastolatek kradnie samochód, by w ten sposób ukarać rodziców. Co kryje się za desperackim czynem chłopca?
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 597 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 357 Logo TTV
Opis (streszczenie): Ola i jej mąż od kilku lat starają się o dziecko. Próbowali wszystkich dostepnych metod, niestety bezskutecznie. Małżeństwo postanawia znaleźć surogatkę, ale kobiety, które odpowiadają na ogłoszenia w Internecie nie spełniają ich oczekiwań. Para wpada w końcu na pomysł, że najlepszą kandydatką będzie mama Oli. Barbara początkowo jest oburzona, ale w końcu ulega ich prośbie. Nie przewidziała jednak jak ta decyzja wpłynie na jej życie zawowode i towarzyskie.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 670 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:45 Ukryta prawda, odc. 352 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 671 Logo TVN
Opis (streszczenie): 30-letnia Monika od roku mieszka z Tomkiem (35). Oboje dobrze zarabiają: Monika jako graficzka, Tomek w dziale promocji dużej zagranicznej firmy. Mężczyznę prześladuje pech. Podpada szefowej, zostaje pominięty przy awansie, kolega kradnie jego pomysły, samochód, który miał kupić okazyjnie, kupuje ktoś inny. Jakby tego było mało, zaczyna podupadać na zdrowiu i potrzebuje pieniędzy na drogą terapię. Gdy Monika chce porozmawiać z szefową Tomka o jego problemach, niespodziewanie dowiaduje się, że dawno został zwolniony, bo osiągał słabe wyniki. Gdy Tomek odkrywa, że Monika poznała jego sekret, nagle znika.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 455 Logo TTV
Opis (streszczenie): 27-letnia Jola odbiła swojej siostrze Eli chłopaka i wzięła z nim ślub. Po tym wydarzeniu, porzucona kobieta wyprowadziła się z domu i przestała kontaktować z siostrą. Mieszka kątem u swojej przyjaciółki Kasi, wraz z jej mężem i ich córką Helenką. Jola dowiaduje się od swojej mamy, że Ela jest ciężko chora na raka nerki. Próbuje się z nią pojednać, jednak ta jest początkowo niechętna. Dodatkowo, zamężna kobieta ma w pracy problem z szefem, który ją molestuje. Wkrótce siostry godzą się ze sobą. Okazuje się, że chorą kobietę może uratować tylko kosztowne leczenie przy pomocy eksperymentalnych leków z Niemiec. Jola robi wszystko, żeby zebrać pieniądze w rodzinie, jednak nie jest w stanie zdobyć całej sumy. Postanawia poprosić swojego szefa. Ten chętnie jej pomoże w zamian za seks. Jola staje przed trudnym wyborem…
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-11

01:10 Ukryta prawda, odc. 606 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Maja(27) za dwa tygodnie ma wziąć ślub z Antkiem(29). Dziewczyna szykuje się na własny wieczór panieński, w żartach upominając narzeczonego, by przyzwoicie zachowywał się na wieczorze kawalerskim. Podczas zabawy okazuje się, że koledzy Antka zamówili dla niego tancerkę, która robi striptiz. Chłopak daje się ponieść zabawie, obmacuje wynajętą tancerkę, wypija morze alkoholu. Rano Maja opowiada chłopakowi, jak świetnie bawiła się z koleżankami, on twierdzi, że przez całą noc pił w kumplami wódkę. Słowem nie wspomina o striptizerce. Dwa dni później Maja dowiaduje się od wspólnej koleżanki Patrycji o wszystkich atrakcjach wieczoru kawalerskiego. Kobieta jest wściekła, że Antek ją okłamał. Chłopak zapewnia, że to głupia, niewinna zabawa. Jednak następnego dnia Maja dostaje na maila służbowego film, na którym pijany Antek uprawia seks ze striptizerką.
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 607 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Wiktoria jest szczęśliwą żoną Sebastiana, z którym wspólnie wychowuje 16-letnią córkę Kingę. W antykwariacie, który prowadzi, odwiedza ją starsza kobieta i przypomina tragedię sprzed 18 lat, kiedy dziecko Wiktorii zmarło zaraz po porodzie. Nieznajoma twierdzi, że doszło wówczas do pomyłki dzieci. W rzeczywistości syn Wiktorii wciąż żyje. Wiktoria jest w szoku. Starsza pani nie chce powiedzieć, kim jest ani skąd to wie. Wiktoria i Sebastian odnajdują chłopaka. 18-letni Dominik mieszka z uzależnioną od alkoholu matką (Gabriela, 50). Podczas pierwszego kontaktu Wiktoria wpada w panikę i na szybko wymyśla kłamstwo, że jest znajomą matki chłopca. Jednak następnego dnia idzie do domniemanego syna i przyznaje, że prawdopodobnie jest jego matką. Chłopak decyduje się na wykonanie badań DNA.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 608 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Hanna jest emerytką. Od lat mieszka z córką Agnieszką. Podczas spaceru Agnieszka niespodziewanie informuje ją, że wyjeżdża z chłopakiem za granicę. Hanna nie rozumie decyzji córki. Czuje się porzucona. Żyła życiem Agnieszki, teraz została sama w dużym mieszkaniu. Za radą sąsiadki próbuje otworzyć się na świat i ludzi. Zapisuje się na fitness dla seniorów. Nie radzi sobie zbyt dobrze, jako osoba zamknięta w sobie nie potrafi odnaleźć się wśród przebojowych kobiet. Ma do sąsiadki pretensje, że ją na to namówiła. Wkrótce Hanna poznaje Tadeusza, 65-letniego właściciela klubu jogi. Zakochuje się w nim. Traci kontakt z córką. Tadeusz wprowadza się do Hanny. Prosi, by przyjęli pod swój dach jego siostrzenicę Marysię, której agresywny mąż nie rozumie, że chce się z nim rozwieść. W życiu Hanny wszystko zaczyna się na nowo układać. Okazuje się, że to tylko pozory.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 609 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 31-letni Michał mieszka z matką i jest rozczarowany swoim życiem: ma kiepską pracę w sklepie z elektroniką, nie założył rodziny i nawet nie ma dziewczyny. Chwilami ma już dosyć dobrej, acz nadopiekuńczej matki Anety (53). Któregoś dnia Michał daje się namówić na spotkanie Weronice (37), spokojnej farmaceutce z osiedlowej apteki, która jest nim wyraźnie zainteresowana. Znajomość się szybko się rozwija. Matce Michała niestety nie podoba się jego nowa znajoma. Kobieta jest oburzona, że już po pierwszej randce syn został u Weroniki na noc. Pewnego dnia Weronika niespodziewanie prosi Michała o przystopowanie ich znajomości. Zrozpaczony mężczyzna nie chce pogodzić się z decyzją Weroniki i rozpoczyna własne śledztwo…
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 598 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 358 Logo TTV
Opis (streszczenie): Anna i Wiktor są parą od kilku miesięcy, planują ślub i sielankową przyszłość. Wiktor pogodził się z tym, że Anna pracowała kiedyś jako tancerka go-go i call-girl. Anna jest adoptowana i postanawia odnaleźć biologiczną matkę. Kiedy detektyw ustala jej nowy adres Anna wyjedża, aby się z nią spotkać. Po kilku dniach wysyła Wiktorowi sms-a z informacją, że go rzuca. Któregoś dnia Wiktor wyjeżdża z kumplami na wieczór kawalerski. Jedną ze striptizerek na imprezie jest właśnie Anna…
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 671 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 353 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Agata i Mariusz są dumni z córki Kasi, że zdała maturę i wybiera się na studia. Podczas wakacji dziewczyna pomaga rodzicom prowadzić sklep na bazarku. Wkrótce zaczyna spotykać się z Romkiem, synem właścicieli warzywniaka na tym samym bazarze. Kiedy okazuje się, że Kasia jest w ciąży jej rodzice są zdruzgotani. Nalegają żeby wyszła za mąż za Romka. Jednak rodzice chłopaka są temu przeciwni. Pomiędzy rodzinami rozpoczyna się otwarta wojna. Tymczasem Kasia w tajemnicy chce pozbyć się dziecka.
/ Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 672 Logo TVN
Opis (streszczenie): 36-letnia Monika urodziła syna w wieku 20 lat. Kilka lat później uciekła od męża – brutalnego alkoholika i od tego czasu sama wychowuje Michała. Kobieta robiła, co mogła, żeby związać koniec z końcem, ostatnio jednak wpadła w kłopoty finansowe, gdy nieuczciwy przedstawiciel podsunął jej chwilówkę z wysokim oprocentowaniem. Michał obiecuje jej pomóc i Monika jest z niego dumna. Jednak po jakimś czasie kobieta odkrywa, że Michał od dawna nie pracuje w skupie złomu, w którym rzekomo sobie dorabiał. W dodatku w jego rzeczach znajduje nowe ubrania i sprzęt elektroniczny. Gdy sąsiadka donosi Monice, że widziała Michała ze starszą kobietą, 36-latka zaczyna podejrzewać, że jej syn został utrzymankiem...
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 456 Logo TTV
Opis (streszczenie): Renata Berska (39) wychowuje samotnie córkę Paulinę (16). Dziewczyna jest dobrze zapowiadającą się siatkarką i marzy o wielkiej karierze. Na co dzień występuje w lokalnym klubie, ale zaliczyła już kilka występów w reprezentacji juniorek. Problem w tym, że większość zawodniczek z klubu Pauliny pochodzi z zamożnych domów, a jej matka z jednej pensji nie jest w stanie kupić jej drogich butów, ani wysyłać na kosztowne obozy szkoleniowe. Trener klubu Roman wie, że dziewczyna ma duże możliwości. Jednak przy ustalaniu składu coraz częściej musi sadzać ją na ławce rezerwowych, a zamiast niej wystawiać Izabelę Pachońską (16), której ojciec jest największym sponsorem drużyny. Gdy mężczyzna załatwia zawodniczkom wyjazd w góry “po kosztach”, Paulina jakimś cudem zdobywa kilkaset złotych. W tym samym czasie zamożnej dziewczynie ginie kosztowny odtwarzacz mp3 i słuchawki. Po powrocie z obozu skradzione przedmioty niespodziewanie znajdują się w torbie Pauliny. Iza oskarża ją o kradzież przed całą drużyną…
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-12

02:05 Ukryta prawda, odc. 610 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Adrian (30) nie może związać się z żadną kobietą na dłużej i właśnie kończy krótką znajomość z Sandrą (28). Mężczyzna często odwiedza ukochaną babcię Irkę (70) i jej drugiego męża Janusza, którego kobieta poznała po śmierci dziadka Adriana. Pewnego dnia starsza pani informuje wnuka, że sprzedała działkę pod Warszawą i obiecuje mu połowę z uzyskanych z jej sprzedaży 800 tysięcy. Stawia tylko jeden warunek: wnuk musi się ustatkować. Adrian marzy o kupnie mieszkania i postanawia namówić Paulę, dawną koleżankę ze studiów, żeby udawała jego dziewczynę...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 611 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do Iwony rozwódki, właścicielki małej, ale dobrze prosperującej kliniki medycznej wprowadza się nowy partner Rafał (40), który przez jakiś czas mieszkał w Londynie, a teraz wrócił na stałe do Polski. Córka Iwony, Natalia (15), która nadal nie może pogodzić się z rozwodem rodziców, nie kryje niezadowolenia. Rafał stara się przełamać lody, ale nastolatka okazuje mu jawną niechęć i na wszelkie sposoby próbuje skłócić go ze swoją matką. Któregoś dnia mężczyzna zostawia na stole teczkę z dokumentami. Natalia znajduje w niej dwuosobowy bilet lotniczy do Londynu...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 612 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Wioletta i Konrad właśnie zaadoptowali 5-letnią Julitę. Wioletta jest szczęśliwa, że spełniło się jej marzenie i po wielu nieudanych próbach zajścia w ciążę, została w końcu matką. Kobiecie nie podoba się jednak brak zaangażowania ze strony męża, który po pracy woli trenować bieganie niż zajmować się córeczką. Wioletta zaprzyjaźnia się z sąsiadką Sylwią, która właśnie urodziła Franka. Wychowuje go sama, bo jej partner, Rafał, zostawił ją, gdy dowiedział się o ciąży. Wkrótce okazuje się, że Sylwia będzie musiała przejść operację tętniaka. Wioletta postanawia odnaleźć Rafała i poprosić, by w tych trudnych chwilach pomógł jednak Sylwii w opiece nad dzieckiem. Jest zdumiona, gdy dowiaduje się, że mężczyzna nie wie, że kilka tygodni temu został ojcem...
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 599 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 359 Logo TTV
Opis (streszczenie): Małgorzata prowadzi stadninę koni. Któregoś dnia spada z konia i traci pamięć. Po powrocie ze szpitala okazuje się, że jej relacje z rodziną są trudne i skomplikowane. 8-letnia córka jest wobec niej nieufna, a mąż pomimo tego, że się bardzo stara, ewidentnie coś ukrywa. Gosia zastanawia się czy była złą żoną i matką. Znajomi nie chcą na ten temat rozmawiać. Kobieta postanawia poznać prawdę na temat swojego życia sprzed wypadku i odkrywa wiele rodzinnych tajemnic.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 672 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 354 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 673 Logo TVN
Opis (streszczenie): Łukasz (40) ma żonę Agnieszkę (38) i dwójkę dzieci: Klaudię (16) i Filipa (15). Rok temu mężczyzna miał wypadek samochodowy. Od tamtej pory nie pracuje, porusza się o kulach i przechodzi żmudną rehabilitację. W celu naprawienia domowego budżetu Agnieszka zaczęła wyjeżdżać do pracy do Niemiec. Rodzina bardzo za nią tęskni i Łukasz robi wszystko, by stanąć na własnych nogach, wrócić do pracy i na nowo scalić rodzinę. Na rehabilitacji mężczyzna poznaje Emilię, która ma problem z ręką i prosi go o pomoc w codziennych czynnościach. Kobieta uwodzi Łukasza, który po kłótni z żoną pozwala jej się pocałować. Wkrótce Łukasz orientuje się, że Emilia nie ma problemów z ręką, a Agnieszka nie chce słyszeć o powrocie do kraju…
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 457 Logo TTV
Opis (streszczenie): Paulina (27) od dziesięciu lat tańczy w balecie. Od jakiegoś czasu dokucza jej bardzo silny ból kolana który powoduje, że jej kariera staje pod znakiem zapytania. Przyjaciółka Julia (28), również tancerka, poleca jej dobrą prywatną klinikę ortopedyczną. Tam cierpiąca dziewczyna poznaje czarującego Marka (36) - ortopedę z kilkuletnim stażem. Jest nim zauroczona. Zaczyna się spotykać z przystojnym lekarzem mimo, że ma on żonę – Kamilę (36). Mężczyzna otacza swoją kochankę fachową opieką. Wykonuje jej odpłatną operację rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie, co ma uwolnić tancerkę od bólu i pozwolić zachować sprawność na długie lata. Paulina jest bardzo zaangażowana w romans, chciałaby związać się z Markiem na całe życie. Niestety jej problemy zdrowotne powracają.
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-13

01:05 Ukryta prawda, odc. 613 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Beata, jej mąż Roman oraz ich syn Kamil wprowadzają się do nowego mieszkania. Małżonkowie zdecydowali się zainstalować w całym mieszkaniu kamery i transmitować życie rodziny "na żywo" 24 godziny na dobę. Liczą na dużo widzów w Internecie i spory zarobek. Żeby kupić mieszkanie zaciągnęli kredyt w banku. W międzyczasie Roman stracił pracę, więc trzeba było znaleźć jakieś dodatkowe źródło dochodu. Kamer nie ma jedynie w łazience. Rodzina szybko staje się swego rodzaju "celebrytami", jednak Beata nie chce "sprzedawać" całej prywatności. Roman wciąż upiera się, że dla lepszej oglądalności Beata powinna zgodzić się uprawiać z nim seks przed kamerami, Beata uważa to za sporą przesadę. Tymczasem Roman bardzo źle się czuje, męczą go bóle głowy. Diagnoza lekarska nie pozostawia złudzeń- to rak. Romana czeka długotrwałe leczenie. W obliczu rodzinnej tragedii Zofia oraz pozostali sąsiedzi solidaryzują się z Beatą i Romanem. Czy rodzina zdecyduje się przekroczyć kolejne granice intymności, żeby zyskać nowych widzów?
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 614 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ewelina (35) mieszka na stałe w Niemczech. Zdecydowała się wpaść na krótką wizytę do Polski z okazji urodzin matki (Irena, 60). Kiedy wchodzi do domu i wita się z rodzicami, dowiaduje się od ojca (Mirosław, 64), że dzisiaj zginął w wypadku samochodowym jej starszy brat (Patryk, 38). Według policji mężczyzna podczas ulewnego deszczu nie dostosował prędkości do warunków jazdy, przez co stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Ewelina jest zszokowana niespodziewaną śmiercią Patryka. Decyduje się na chwilę zająć jego miejsce w rodzinnej księgarni, w której pracowała przed wyjazdem za granicę. Jej matka podupadła na zdrowiu, a żona zmarłego (Kinga, 31) sama sobie nie poradzi. W księgarni Ewelina pracuje z Kingą. Kiedy zagląda do laptopa Patryka, przypadkiem znajduje historię przeglądarki – a w niej zapytania, jak popełnić samobójstwo. Młodszy brat (Wojtek, 32) nie chce, by Ewelina mówiła o tym rodzicom. Kobieta dowiaduje się dzięki koledze Patryka, że mężczyzna najpewniej miał depresję. Czy Ewelina odkryje, co tak naprawdę się stało?
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 615 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Małżeństwo Wamińskich żyje w separacji od 5 miesięcy, kiedy to Łukasz (31) zdradził Klaudię (29). Zraniona kobieta opiekuje się 8-miesięcznym synem Piotrusiem. Któregoś dnia podczas spaceru z nianią chłopczyk zostaje porwany. Klaudia jest zrozpaczona, a Łukasz ma pretensje do żony, że przez jej szybki powrót do pracy mogą stracić dziecko. Gdy z policyjnego śledztwa nic nie wynika, zdesperowany ojciec wynajmuje jasnowidza. Mężczyzna w swoich wizjach wciąż widzi koło Piotrusia jego nianię. Okazuje się, że kobieta została zwolniona z poprzedniej pracy, bo za bardzo przywiązała się do dziecka, którym się opiekowała i zaczęła traktować je jak swoje. W domu po raz kolejny pojawia się jasnowidz, który wskazuje miejsce ukrycia zwłok dziecka.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 616 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 31-letnia Dorota wcześnie wyszła za mąż. Z Mirkiem, 32-letnim pracownikiem biblioteki, ma dwójkę dzieci. Nie są bogaci, nie pokończyli prestiżowych studiów, ale jakoś wiążą koniec z końcem, chociaż są zmuszeni mieszkać z rodzicami Doroty. Tymczasem jej młodsza siostra właśnie wyszła za bogatego prawnika. Aśka jest śliczna, zadbana – przeciwieństwo Doroty, która chodzi w dresach i jeszcze nie odzyskała figury po ciążach. Rodzice kobiet wyraźnie faworyzują Aśkę. Uważają, że Dorota zniszczyła sobie życie wychodząc za Mirka. Taka dziewczyna jak ona mogła mieć wszytko, a tymczasem wegetuje u boku mężczyzny, który nie jest w stanie nawet zabrać swojej rodziny na wakacje. Również mąż Aśki, Adam, jest nieprzyjemny dla Doroty i Mirka. Ciągle próbuje im udowodnić, że są prostakami i kompletnie nie mają obycia w świecie. Mirkowi coraz trudniej przychodzi znoszenie takiego traktowania. Mężczyzna nalega na Dorotę, żeby wyprowadzili się od jej rodziców, choć doskonale zdaje sobie sprawę, że ich na to nie stać.
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 600 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 360 Logo TTV
Opis (streszczenie): Krysia (18 lat) mieszka w Warszawie z babcią. Ich sytuacja finansowa jest bardzo trudna w przeciwieństwie do sytuacji rodziny jej chłopaka Emila. Z tego związku niezadowolony jest były partner Krysi – Igor. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Rodzice Emila przełykaja gorzką pigułkę i zgadzają się, żeby Krysia zamieszkała z nimi. Cały czas jednak matka chłopaka namawia na aborcję, a jego ojciec zaczyna podrywać Krysię. Igor natomiast sugeruje, że to on może być ojcem dziecka.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 673 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 355 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Sebastian od lat pracuje w ośrodku opieki społecznej. Jego żona Justyna jest w długo wyczekiwanej ciąży. Jednak coraz częściej dochodzi między nimi do kłótni ponieważ Sebastian swoim podopiecznym poświęca wiele czasu, a ostatni także wspiera ich finansowo. Wkrótce Sebastian dowiaduje się, że jedna z dziewczyn z ośrodka jest w ciąży. Nastolatka chce pozbyć się dziecka. Ukrywa także przed wszystkimi, kto jest jego ojcem.
/ Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 674 Logo TVN
Opis (streszczenie): 19-letnia Zosia spędza czas ze swoim chłopakiem Damianem (19) i grupką przyjaciół nad Wisłą. Dziewczyna przypadkowo znajduje na plaży list w butelce. W liście zrozpaczona kobieta żegna się ze swoim kochankiem oraz informuje, że nie chce już żyć, po tym jak ją zostawił. Zosia jest poruszona. W liście nie ma dokładnego adresu mężczyzny, ale jest jego imię, nazwisko i nazwa ulicy na której mieszka. Damian radzi jej się w to nie mieszać. Następnego dnia Damian znajduje w internecie artykuł informujący o tym, że trzy dni temu z Wisły wyłowiono zwłoki młodej kobiety, a jej tożsamości jeszcze nie udało się ustalić. Zosia jest przekonana, że to autorka listu targnęła się na swoje życie. Zosia wbrew woli chłopaka i wbrew radom przyjaciół postanawia przeprowadzić w tej sprawie własne śledztwo…
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 458 Logo TTV
Opis (streszczenie): Janina (70) żąda od swojego zięcia Zbigniewa (49) i córki Bożeny (44), aby na jej urodziny przyjechał ich syn, a jej wnuk – Tomek (23). Starsza pani jest przekonana, że chłopak od kilku lat mieszka w Anglii. Jednak tak naprawdę uciekł on z domu po ciągłych awanturach z ojcem. Nie wiadomo gdzie obecnie przebywa. Zdeterminowany Zbigniew odnajduje go w zaniedbanym mieszkaniu, które wynajmuje za grosze z kolegą. Tomek w zamian za oferowane przez ojca pieniądze zgadza się przyjść na urodziny babci i odgrywać rolę dobrze ustawionego emigranta. W domu rodziców pojawia się jednak z córką Julią (4), o której istnieniu nikt nie miał pojęcia. Na przyjęciu dochodzi do awantury. Janina słabnie i trafia do szpitala. Tomek tymczasem znika, pozostawiając dziecko swoim rodzicom.
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-14

01:05 Ukryta prawda, odc. 617 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marcin i Julka poznali się półtora roku temu, a trzy miesiące temu przyszedł na świat ich synek, Kubuś. Młodzi narzeczeni nie mają nikogo, kto mógłby im pomóc. Mama Marcina nie żyje, z ojcem chłopak od lat nie utrzymuje kontaktu, Julka zaś pochodzi z patologicznej rodziny – jej rodzice chcieli nawet sprzedać wnuka znajomym z Niemiec. Choć Marcin stara się, jak może i dużo pracuje, młodym rodzicom wciąż brakuje pieniędzy. Pewno dnia kolega Marcina mówi mu, że widział Julkę ze starszym mężczyzną. Chłopak zaczyna podejrzewać, że jego narzeczona, chcąc zerwać z biedą, znalazła sobie sponsora…
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 618 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marek jest bogatym współwłaścicielem firmy klimatyzacyjnej. Rok temu rozwiodła się z nim żona – odeszła z dnia na dzień, wyprowadzając wcześniej pieniądze ze wspólnego konta, i założyła własną firmę. Teraz kobieta korzysta z tego, że była u Marka i jego wspólnika kierownikiem marketingu – stopniowo wykrada im kolejnych klientów. Marek ma dość kobiet. Kiedy przypadkiem poznaje 37-letnią malarkę Adę, nie zamierza mieć z nią nic wspólnego. Ponieważ jednak Ada bardzo mu się podoba, zaczyna się z nią spotykać. Szybko dowiaduje się, że kobieta żyje skromnie i gardzi przepychem. Marek, w którego życiu przepychu jest mnóstwo, udaje, że tak naprawdę jest tylko monterem klimatyzacji. Z czasem musi brnąć w kolejne kłamstwa. Choć zdaje sobie sprawę, że powinien po prostu powiedzieć kobiecie, kim naprawdę jest, nie potrafi tego zrobić.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 619 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 31-letnia Asia ma męża i małą córeczkę. Dobrze zarabia jako tłumaczka i regularnie wspiera finansowo różne fundacje, nie odmawia też pomocy żebrakom, którzy zaczepiają ją na ulicy. Któregoś dnia spotyka zapłakaną starszą panią. Maria (67) nie ma za co wykupić leków, Asia idzie więc do apteki i realizuje receptę. Oferuje też dalszą pomoc. Któregoś dnia, wbrew woli męża, Asia zaprasza panią Marię do swojego domu i pozwala jej się tam zatrzymać na kilka dni. Między kobietami nawiązują się bliższe relacje: Asia remontuje Marii mieszkanie, Maria pomaga Asi w opiece nad półroczną córeczką. Któregoś dnia Asia widzi Marię w towarzystwie zamożnego mężczyzny...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 620 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do przystojnego kardiologa Jarka przychodzi na wizytę elegancka i bardzo atrakcyjna Sylwia. Kobieta od pewnego czasu ma problemy z sercem. Podczas badania Jarek zauważa u kobiety ślady po pobiciu. Sylwia przyznaje, że bije ją mąż. Lekarz namawia ją na zrobienie obdukcji i wizytę na policji, kobieta nie jest na to gotowa. Między tym dwojgiem od początku iskrzy. Spotykają się coraz częściej, mimo obiekcji Jarka, że wplątuje się w związek z pacjentką i mężatką. Dość szybko lekarz traci głowę dla atrakcyjnej kobiety, jednak namówić ukochanej do wizyty na policji. Za radą siostry Jarek kontaktuje się z matką Sylwii, która od razu prosi go, by nie mieszał się w sprawy ich rodziny. Jarek jest zbulwersowany, uważa, że matka chce również zamieść pod dywan przemoc domową. W końcu matka Sylwii prosi go by przyjechał, jest sama z córką, wyjaśni mu co się dzieje.
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 601 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 361 Logo TTV
Opis (streszczenie): Kamil to nieśmiały uczeń trzeciej klasy gimnazjum. Ma dobre relacje ze swoim ojcem, który jest komornikiem. Pewnego dnia w szkole pojawia się zniewieściały Robert. Twierdzi, że ojciec Kamila wykorzystał go. Mężczyzna wypiera się, tłumacząc, że nie jest gejem. Tymczasem Kamil zaczyna być szykanowany przez kolegów, którzy naśmiewają się z jego rzekomo homoseksualnych skłonności, które z pewnością odziedziczył po ojcu. Załamany nastolatek szuka wsparcia u nowej dziewczyny i szkolnego wychowawcy.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 674 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:15 Ukryta prawda, odc. 356 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 675 Logo TVN
Opis (streszczenie): Maria (52) ma dwoje dorosłych dzieci: córkę Edytę (27) i syna Sławka (25). Pracuje jako kelnerka w restauracji swojego zięcia Karola (35). Karol zatrudnia też męża Marii, a po tym jak Sławek traci pracę magazyniera, również jego. Maria tym bardziej nie może zrozumieć swojej córki, która zamiast doceniać męża i wychowywać w spokoju córeczkę, upiera się, żeby wrócić do pracy w urzędzie. Maria cieszy się, gdy Edyta zachodzi w drugą ciążę, bo uważa, że to na dobre wyleczy ją z feminizmu. Sprawy się komplikują, gdy Edyta zaczyna mieć zawroty głowy, traci ciążę, a potem zostaje napadnięta we własnym domu przez, jak podejrzewa jej mąż, okolicznych chuliganów...
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 459 Logo TTV
Opis (streszczenie): Karina (32) od kilku miesięcy pracuje jako psycholog na otwartym oddziale psychiatrycznym. Ma za sobą kilka nieudanych związków, jest samotna. Jej czas wypełnia praca. Wszystko się zmienia, gdy na terapię trafia Adam (27). Chłopak ma depresję, ale pracuje jako scenarzysta filmowy, wynajmuje mieszkanie, jest samodzielny. 32-latka bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi. Między dwójką młodych ludzi wybucha namiętny romans. Kobieta stara się to ukrywać przed współpracownikami, ale jej koleżanka z oddziału domyśla się prawdy. Ostrzega Karinę, żeby nie pakowała się w związek z własnym pacjentem, w dodatku pięć lat młodszym i z problemami psychicznymi. W końcu Adam opuszcza szpital. Często widuje się ze swoją terapeutką. Rozmawiają o wszystkim i zakochują się w sobie. Czy dziewczyna dowie się, jakie tajemnice skrywa jej wybranek?
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-15

01:05 Ukryta prawda, odc. 621 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 35-letnia Karolina cztery lata temu straciła syna. Policja ustaliła, że ktoś go potrącił i ciało wrzucił do Wisły. Kobieta ciężko to przeżyła, jej małżeństwo z Dawidem (38) rozpadło się w atmosferze wzajemnych oskarżeń. Karolina od niedawna spotyka się z Adamem (40). Ma mieszane uczucia, gdy odkrywa, że jest w ciąży, boi się, że jej partner nie jest gotowy do roli ojca. W międzyczasie dowiaduje się o nim szokujących faktów: mężczyzna ma dorastającą córkę, cztery lata temu rozwiódł się z żoną, która twierdzi, że Adam jest alkoholikiem. Gdy zaczyna dopytywać Adama o jego przeszłość, mężczyzna niespodziewanie znika...
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 622 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Beata jest doktorantką na wydziale ekonomii, pracuje też w biurze rachunkowym. Dziewczyna ma narzeczonego Wojtka, wciąż jednak mieszka z rodzicami, Lucyną i Dariuszem. Do Warszawy przeprowadziła się niedawno kuzynka Beaty Gosia (21), studentka trzeciego roku ekonomii. Gosia jest nieodpowiedzialna, leniwa i rozrywkowa. Beata pod naciskiem rodziców ciągle jej pomaga. W końcu decyduje się napisać za nią pracę licencjacką. Tymczasem Gosia, zamiast przyłożyć się do zaległych egzaminów, sprawia kolejne kłopoty i zostaje wyrzucona z wynajmowanego mieszkania. Beata ma dosyć pomagania nieodpowiedzialnej kuzynce. Kiedy decyduje się zerwać z nią kontakt, zostaje wezwana na rozmowę przez promotora swojej pracy doktorskiej...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 623 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ania jest w 7 miesiącu ciąży ze swoim kochankiem Darkiem, dla którego rok wcześniej rozwiodła się z Mariuszem. Mariusz nie mógł mieć dzieci, co dla małżeństwa okazało się problemem nie do pokonania. Ania wdała się z romans z Darkiem, w końcu porzuciła Mariusza, zamieszkała z Darkiem, zaszła w ciążę, jednak ostatnie badania wykazały, że maluch urodzi się z zespołem Downa. Od jakiegoś czasu Darek coraz częściej wychodzi z kumplami, nie interesuje się Anią oraz ich nienarodzonym dzieckiem, nie chodzi z nią do lekarza na badania kontrolne. Zrozpaczona Ania szuka pomocy u byłego męża. Ania uświadamia sobie, że popełniła wielki życiowy błąd, porzucając Mariusza. Chce do niego wrócić, jednak Mariusz stawia ultimatum: Ania ma zaraz po porodzie oddać dziecko do adopcji.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 624 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 26-letnia Ola przyjeżdża do Warszawy do pracy i zatrzymuje się u starszej siostry. Jest zdziwiona zachowaniem Eweliny (36) i dziwną relacją, jaka łączy ją z synem. 17-letni Łukasz jest idealnym nastolatkiem: świetnie się uczy, odnosi sukcesy sportowe, tymczasem zamiast pochwał narażony jest na agresję ze strony matki. Ola z przerażeniem obserwuje, jak Ewelina coraz więcej pije i coraz bardziej traci panowanie nad sobą. Któregoś dnia wraca wcześniej z pracy i jest świadkiem domowej awantury, po której z domu wybiega zakrwawiony siostrzeniec… Czy Ola odkryje, jakie tajemnice skrywa rodzina?
/ Polska / program obyczajowy
05:40 Ukryta prawda, odc. 602 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
11:40 Ukryta prawda, odc. 352 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
12:40 Ukryta prawda, odc. 353 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy

2019-06-16

02:05 Ukryta prawda, odc. 625 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 65-letnia Jadwiga, emerytowana księgowa, jest żoną Edwarda (66), który rok temu przeszedł na emeryturę. Mąż wcześniej pracował jako kierownik w urzędzie. Edward nie może usiedzieć w domu, rozpiera go życiowa energia i wbrew woli Jadwigi wraca do pracy. Jadwiga próbuje wpłynąć na zmianę decyzji męża poprzez córkę i znajomych. Kobieta jest rozczarowana postawą męża. Myślała, że na stare lata wspólnie będą cieszyć się zasłużonym wypoczynkiem, ma do mężczyzny żal, że nie chce pogodzić się z upływem czasu. Wkrótce Jadwiga odkrywa, że Edward spędza czas z Kaliną (41). Zaczyna podejrzewać go o romans. Niedługo potem Edward dostaje kontuzji pleców, ale nie chce zrezygnować z pracy. Obserwując Kalinę, Jadwiga odkrywa, że jej mąż regularnie odwiedza 70-letnią Agnieszkę i pomaga jej w domowych obowiązkach.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 626 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Bezdomny mężczyzna mieszka w szałasie w środku lasu. Żywi się tym, co znajdzie w lesie albo wygrzebie z nielegalnie wyrzucanych tam śmieci. Któregoś dnia zagaduje go leśniczy- Wojciech (39). Z rozmowy mężczyzn dowiadujemy się, że mężczyzna nic nie pamięta ze swojej przeszłości. Nie wie, jak się nazywa, kim jest, jak znalazł się w lesie. Wybudował szałas, bo było mu zimno. Nie ma żadnych dokumentów. Wojciech decyduje się zgłosić to odpowiednim służbom. Policji dosyć szybko udaje się ustalić dane osobowe bezdomnego, jak się nazywa i gdzie jest zameldowany. Od dwóch miesięcy jest poszukiwany jako osoba zaginiona. Okazuje się, że ma żonę- Kasię (34), która wciąż wierzyła, że jej mąż się odnajdzie. Para ma dziesięcioletniego syna Kostka. Chłopak cieszy się, kiedy ojciec wraca do domu. Lekarze ustalają jedynie, że przyczyną utraty pamięci mógł być silny uraz głowy. Kasia robi wszystko, by pomóc Adamowi odzyskać pamięć.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 627 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 32-letnia Renata jest urzędniczką. Mieszka wspólnie z owdowiałym ojcem, Waldemarem (62). Niedawno rozstała się z mężczyzną, który snuł co prawda dalekosiężne plany na ich wspólną przyszłość, ale po wielu miesiącach znajomości wyszło na jaw, że ją zdradzał. Pracując w sfeminizowanym środowisku ma znikome szanse na poznanie nowego partnera. Ojciec Renaty jest nadopiekuńczy. Po śmierci żony, Renata stała się dla niego całym światem. Pewnego dnia zostaje napadnięta na ulicy. Pomocy udziela jej Dominik (29). Chłopaka przyjmuje w domu Waldemar, zwykle nieufny wobec kolegów córki. W ciągu kilku dni, przy aprobacie ojca, między parą rozwija się romans, który gwałtownie kończy się wraz ze zniknięciem z mieszkania Waldemara i Renaty cennego obrazu. Dzieje się to po upojnej nocy, którą kobieta spędziła z Dominikiem.
/ Polska / program obyczajowy
05:50 Ukryta prawda, odc. 603 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:45 Ukryta prawda, odc. 354 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy
11:45 Ukryta prawda, odc. 355 Logo TVN 7
Polska / magazyn obyczajowy

2019-06-17

01:05 Ukryta prawda, odc. 628 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marta mieszka i pracuje w Krakowie. Przyjechała do Warszawy na mający się odbyć za kilka dni ślub siostry. Kobieta bardzo obawia się tej wizyty. Zawsze czuła się gorsza, brzydsza i mniej kochana niż jej młodsza siostra Natalia, która nie miała problemu ze znalezieniem męża. Marta na ślub przyjechała wprawdzie z Robertem, ale przystojny mężczyzna jest tylko jej znajomym z pracy. Tymczasem kilka dni przed uroczystością pojawiają się problemy. Narzeczony Natalii, który marzył o cichej uroczystości, zaczyna mieć dość rozmów o gołębiach, limuzynach i orkiestrach dętych. Panna młoda też sprawia wrażenie coraz bardziej rozdrażnionej. Atmosfera w domu gęstnieje. W pewnym momencie ślub staje pod znakiem zapytania.
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 629 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 53-letni Michał to bogaty, rozwiedziony po 11 latach małżeństwa biznesmen. Z byłą żoną - Krystyną(50), łączą go wyłącznie sprawy biznesowe. Krystyna nadal ma niewielkie udziały w firmie Michała, produkującej ekskluzywne futra naturalne. Większość rozmów eks małżonków kończy się kłótniami. Michałowi zdarza się korzystać z usług luksusowych pań do towarzystwa, lubi też wypić, zdarza mu się wciągać kokainę- jego rodzina doskonale o tym wie. Tym razem do domu Michała przyjeżdża śliczna Nina (25). Rano ku zaskoczeniu Michała Nina przygotowuje śniadanie i sprząta mu kuchnię. Niedługo potem Michał ponownie spotyka się z Niną. Po paru spotkaniach zakochuje się w uroczej prostytutce. Nina jest zachwycona, ona również zauroczyła się Michałem. Michał przedstawia Ninę Krystynie i jej synowi, ale nie mówi nikomu, że Nina do niedawna była prostytutką. Miesiąc później Michał i Nina biorą ślub. Zaledwie dwa tygodnie po ceremonii, Krystyna, która bez zapowiedzi odwiedza Michała, znajduje go nieprzytomnego w jego biurze.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 630 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 27-letnia Ania rok temu została zaatakowana na ulicy. Napastnik wielokrotnie ranił ją nożem. Ania przeżyła, bo przypadkowi przechodnie wystraszyli mężczyznę, ale pozostały jej brzydkie blizny na dekolcie i piersiach. Sprawcy nigdy nie złapano. Ania zamieszkała z przyjaciółką Martą, bo bała się zostawać sama. Odcięła się od większości znajomych, nie udziela się towarzysko. Jest przekonana, że przez blizny nikt jej już nie pokocha. Pewnego dnia młoda kobieta poznaje Pawła. Mężczyzna tak długo zabiega o spotkanie, że dziewczyna w końcu się zgadza. Czy Ani uda się zapomnieć o napaści i znaleźć szczęście?
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 631 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Monika (42) i Radek (44) niedawno pochowali swoją córkę Agatę. Dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym razem ze swoim mężem Kamilem. Para osierociła miesięczne dziecko. Monika i Radek umówili się z rodzicami Kamila, Barbarą i Adamem, że to oni zaopiekują się wnuczką i zostali oficjalnie jej prawnymi opiekunami. Tymczasem syn małżeństwa 12-letni Dawid nie jest zadowolony, że cała uwaga rodziców skupia się na małej Ani. Wkrótce Monika dowiaduje się, że Barbara ma zamiar wziąć wnuczkę do siebie, a zazdrosny Dawid zaczyna jawnie buntować się przeciwko obecności siostrzenicy w domu…
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 604 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 362 Logo TTV
Opis (streszczenie): Adrian jest właścicielem studia reklamowego. Jego żona Paulina po porodzie wpadła w depresję, ale nie chce iść do psychologa. Ciąża pokrzyżowała jej plany na szybką karierę w korporacji. W opiece nad dzieckiem pomaga matka Adriana. W domu dochodzi do awantur, musi interweniować policja. Adriana cały czas wspiera koleżanka z pracy i wkrótce mają romans. Tymczasem z jego żoną jest coraz gorzej, zaczyna nadużywać alkoholu. Mężczyzna nie potrafi poradzić sobie z zaistniałą sytuacją.
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 675 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 357 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ola i jej mąż od kilku lat starają się o dziecko. Próbowali wszystkich dostępnych metod, niestety bezskutecznie. Małżeństwo postanawia znaleźć surogatkę, ale kobiety, które odpowiadają na ogłoszenia w Internecie nie spełniają ich oczekiwań. Para wpada w końcu na pomysł, że najlepszą kandydatką będzie mama Oli. Barbara początkowo jest oburzona, ale w końcu ulega ich prośbie. Nie przewidziała jednak jak ta decyzja wpłynie na jej życie zawodowe i towarzyskie.
/ Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 676 Logo TVN
Opis (streszczenie): Niespodziewanie na zawał serca umiera Zbigniew, wykładowca akademicki, mąż Wiesławy (61), ojciec Eryka (40), teść Patrycji (35), dziadek dwóch wnuków. Wdowa i syn mają odmienne plany wobec spadku. Eryk chciałby sprzedać dom w Warszawie i działkę na Mazurach, a pieniądze przeznaczyć na założenie własnego wydawnictwa książkowego. Wiesława boi się, że syn wszystko straci. Dochodzi na tym tle do konfliktu. Przy grobie zmarłego męża Wiesława spotyka młodą kobietę z dzieckiem w wózku, która okazuje się być studentką nieboszczyka. Kiedy wdowa odkrywa, że młoda kobieta zajmuje mieszkanie, które w tajemnicy przed nią kupił mąż, zaczyna podejrzewać, że chłopiec jest synem Zbigniewa. Rodzinę Wiesławy czeka ciężka próba. Jakie jeszcze kłopoty zostawił w spadku po sobie zmarły profesor?
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 460 Logo TTV
Opis (streszczenie): 37-letni Adrian jest dyrektorem jednego z warszawskich liceów. Od roku romansuje z atrakcyjną katechetką Marią (28). Ukrywa to przed żoną Dorotą - nauczycielką matematyki w tej samej szkole. Do tej pory bez problemu udawało się zachowywać schadzki w tajemnicy. Jednak kochanka Adriana jest w piątym miesiącu ciąży i trudno jej już ukrywać wydatny brzuch. Dwie matki uczniów drugiej klasy liceum, w której zajęcia prowadzi Maria, są wściekłe. Chcą żeby dyrektor zwolnił ciężarną. Uważają, że panna z nieślubnym dzieckiem nie powinna uczyć religii. Adrian się buntuje. Z kolei Maria grozi mu, że wszyscy dowiedzą się o romansie, jeśli zostanie pozbawiona pracy. Dyrektor znajduje się między młotem, a kowadłem. Sytuacja robi się jeszcze bardziej napięta, gdy w sprawę katechetki angażuje się ksiądz Zygmunt, przedstawiciel kurii. Co zrobi Adrian? Czy jego romans wyjdzie na jaw? Czy Maria straci źródło utrzymania i pogrąży kochanka?
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-18

02:05 Ukryta prawda, odc. 632 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Jagoda to nieśmiała studentka bibliotekoznawstwa, nigdy nie miała chłopaka. Wychowywała ją samotna matka, feministka, która nienawidzi mężczyzn i próbowała tę samą złość przelać na córkę. Jagoda wprowadza się do mieszkania studenckiego, które dzieli z Moniką i Karoliną. Rozrywkowa Karolina postanawia pomóc Jagodzie znaleźć chłopaka. Urządza imprezę w domu, zakłada jej konto na portalu randkowym, namawia też na wzięcie udziału w speed date. Jagoda poznaje tam Mateusza studenta prawa. Jest smutna, gdy chłopak wychodzi wcześniej, nie zdążywszy podać jej swojego numeru telefonu. Zauroczona dziewczyna z pomocą współlokatorek rozpoczyna poszukiwania...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 633 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 37-letnia Renata, żona Przemka (40), matka Ewy (17) i Kacpra (9) jest alkoholiczką na odwyku. Dwa miesiące temu przestała pić i próbuje naprawić swoje relacje z rodziną. Przemek pozostaje jednak nieczuły na starania żony. Podobnie Ewa, ambitna uczennica, która wstydzi się wyniszczonej przez alkohol matki. Renata ma znajomą Mirkę, która wciąż pije i nie daje się namówić na odwyk. Kobieta martwi się o syna Mirki, Tomka (18), który wpadł w złe towarzystwo i ostatnio został przyłapany przez policję na próbie kradzieży samochodu. Wkrótce Renata dostaje pracę jako salowa w szpitalu, jednocześnie rozpoczynając kurs maturalny w szkole wieczorowej. Tymczasem Przemek proponuje jej, by wyjechała do pracy do Niemiec, by podreperować domowy budżet…
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 634 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Radek (18) mieszka z matką (Ewelina, 43). Jego ojciec (Andrzej, 46) 3 miesiące temu zostawił rodzinę i związał się z dawną znajomą (Iza, 40). Sprawa rozwodowa jest w toku. Chłopak źle to znosi. Wyładowuje swoją frustrację na córce Izy (Kasia, 17), z którą chodzi do jednej szkoły. Radek szuka dorywczej pracy, żeby zarobić pieniądze na nowy komputer. Zatrudnia się jako roznosiciel ulotek w firmie położonej niedaleko szkoły. Ku jego zaskoczeniu, w tym samym miejscu dorabia też Kasia. Chłopak nie chce mieć z nią nic wspólnego, traktuje ją bardzo ostro. Dziewczyna kiepsko znosi taką sytuację, próbuje jakoś dogadać się z Radkiem. Radek z czasem zbliża się do Kasi. Zaczyna coś do niej czuć. Wkrótce zostają parą, kryją się z tym. O związku szybko dowiadują się obie rodziny. Zgodnie domagają się od młodych, żeby z tym skończyli. Radek i Kasia nie zamierzają ze sobą zerwać. Czy mimo przeciwności losu będą razem?
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 605 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 363 Logo TTV
Opis (streszczenie): Łucja samotnie wychowuje córkę Dagmarę. Nastolatka pyskuje, włóczy się z podejrzanym towarzystwem i nie liczy ze zdaniem matki. Po kolejnej awanturze Łucja odbiera telefon ze szpitala. Jej córka miała wypadek i konieczny jest przeszczep nerki. Łucja informuje córkę, że znalazła dawcę – jej biologicznego ojca. Dagmara jest w szoku – myślała, że ojciec nie żyje! Co jeszcze Łucja ukryła przed córką?
/ Polska / magazyn obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 676 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 358 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Anna i Wiktor są parą od kilku miesięcy, planują ślub i sielankową przyszłość. Wiktor pogodził się z tym, że Anna pracowała kiedyś jako tancerka go-go i call-girl. Anna jest adoptowana i postanawia odnaleźć biologiczną matkę. Kiedy detektyw ustala jej nowy adres Anna wyjeżdża, aby się z nią spotkać. Po kilku dniach wysyła Wiktorowi sms-a z informacją, że go rzuca. Któregoś dnia Wiktor wyjeżdża z kumplami na wieczór kawalerski. Jedną ze striptizerek na imprezie jest właśnie Anna…
/ Polska / magazyn obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 677 Logo TVN
Opis (streszczenie): 27-letnia Ewa jest geodetką z wyższym wykształceniem. W jej mieszkaniu odbywa się wymiana okien. Ewa, zaskakując samą siebie, ląduje w łóżku z poznanym tego samego dnia Wiktorem (29), monterem okien. Po wspólnej nocy zaczyna się z nim spotykać. Jest nim zachwycona. Mężczyzna jest czuły i kochający. Z czasem Ewa dostrzega jednak, że jej nowy chłopak spędza wiele czasu z prymitywnymi, myślącymi jedynie o imprezowaniu kolegami z pracy. Siostra przekonuje Ewę, że Wiktor do niej nie pasuje – jej zdaniem jest zbyt ograniczony. Ewa nie wie, co o tym sądzić. Kiedy myśli, że Wiktor ściągnął do domu jakąś prymitywną dziewczynę, chce nawet z nim skończyć. Dowiaduje się, że to tak naprawdę jego siostra. Wkrótce okazuje się, że Wiktor nie chce przyjąć w swojej firmie propozycji awansu na stanowisko biurowe. Twierdzi, że całe życie pracował fizycznie i tak już pozostanie, nawet jeśli oznacza to zarabianie małych pieniędzy. Ewa zaczyna mieć wrażenie, że Wiktor jest mało ambitny. Czy kobieta mimo wszystko zdecyduje się związać z nim na stałe?
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 461 Logo TTV
Opis (streszczenie): Mateusz (38) i Renata (33) od lat zmagają się z ciężką, przewlekłą chorobą swojej córki Doroty. Matka zrezygnowała z pracy, by całe dnie spędzać z ośmiolatką, która z powodu słabej odporności i podatności na zakażenia ma ograniczony kontakt ze światem zewnętrznym. Rodzinę utrzymuje ojciec dziewczynki. Pracuje w firmie handlowej, w której wybucha afera: szef działu dopuścił się poważnych błędów w umowach, co naraziło firmę na gigantyczne straty. Miejsce zwolnionego kierownika zajmuje Mateusz. On i Renata zostają zaproszeni na przyjęcie u dyrektora – Ryszarda (52). Stopniowo zaprzyjaźniają się z nim i jego żoną Jolantą (47). Kiedy szef po wypadku samochodowym trafia do szpitala, Mateusz zajmuje jego miejsce. Rządzi firmą twardą ręką, zwalnia dawnych kolegów. Wszystko zmienia się, gdy jeden z nich odkrywa tajemnicę obecnego dyrektora…
/ Polska / program obyczajowy

2019-06-19

02:05 Ukryta prawda, odc. 635 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 19-letnia Marysia i jej mama Kamila musiały przerwać urlop i wrócić do Warszawy. Kilka dni temu dowiedziały się, że Roman – ojciec Kamili i dziadek Marysi zmarł z powodu wylewu krwi do mózgu. Na miejscu zastają Martę - starszą siostrę Kamili i jej męża Jacquesa (50). Para przyjechała do domu Romana kilka godzin wcześniej z Francji, w której mieszkają. Siostry dowiadują się, że wszystkie formalności już zostały załatwione przez siostrę Romana- Janinę (65), nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na pogrzeb, który ma się odbyć pojutrze. Między Kamilą, a Martą niemal od progu dochodzi do awantury o spadek po Romanie. Kamila uważa, że to ona powinna odziedziczyć dom, bo przynajmniej odwiedzała ojca od czasu do czasu, w przeciwieństwie do Marty, która zawsze wymawiała się brakiem czasu lub zbyt wysoką cenę biletów. Marysia stawia sobie za punkt honoru pogodzić mamę i ciocię, jednak zamiast tego na jaw wychodzą głęboko skrywane, rodzinne tajemnice.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 636 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Andrzej po pięciu latach wraca z Londynu do Warszawy. Odniósł sukces, zarobił dużo pieniędzy i postanowił na nowo ułożyć sobie życie w Polsce. Spotyka się z dawnym przyjacielem Michałem, któremu wyznaje, że ciągle myśli o jego kuzynce Lilce, z którą był związany przed wyjazdem. Andrzej z każdym rokiem coraz bardziej żałował, że ich związek się rozpadł i bardzo przeżył wiadomość, że Lilka rok temu wyszła za mąż. Gdy Michał mimochodem wspomina, że jego kuzynka nie jest szczęśliwa w małżeństwie, Andrzej postanawia o nią zawalczyć. Mężczyzna liczy na to, że jego skrucha i decyzja o zamieszkaniu w Warszawie na dobre zrobią na dziewczynie pozytywne wrażenie. Czy Andrzejowi uda się rozbić małżeństwo byłej narzeczonej?
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 637 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 19-letni Bartek dowiaduje się, że Magda i Łukasz nie są jego biologicznymi rodzicami. Chłopak mocno to przeżywa, szczególnie że ostatnio nie dogaduje się z rodzicami. Bartek chce rysować komiksy, pójść na ASP, obraca się w artystycznym środowisku, tymczasem jego rodzice nalegają, żeby poszedł w ślady ojca i studiował prawo. Jego plany na życie traktują w kategoriach młodzieńczych fanaberii. Atmosfera w domu Magdy i Łukasza robi się coraz bardziej napięta. Jakby tego było mało, z niezapowiedzianą wizytą zjawia się Karina Bonnet – daleka kuzynka Magdy. Kobieta większość życia spędziła za granicą, a do Polski przyjechała na swój wernisaż. Bartek czuje, że on i Karina nadają na tych samych falach. Atrakcyjna malarka rozumie jego niechęć do sztywnych norm, wielkich korporacji, robienia kariery prawniczej. W pewnym momencie Bartek zaczyna podejrzewać, że to Karina jest jego biologiczną matką. Czy jednak ma rację?
/ Polska / program obyczajowy
06:05 Ukryta prawda, odc. 606 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 364 Logo TTV
Opis (streszczenie): Tomek i jego żona Marta mieszkają w wynajmowanym mieszkaniu. Mężczyzna pracuje na czarno w firmie budowlanej, w której szef zalega z wypłatą od kilku miesięcy. Marta natomiast jest w ósmym miesiącu ciąży i nie pracuje zawodowo. W związku z tym młode małżeństwo popada w coraz większe długi. Antoni, właściciel mieszkania, domaga się od Tomka spłaty zaległości za kilka miesięcy wynajmu. Małżeństwu grozi eksmisja. Marta ma żal do męża, że żyją w ciągłych długach i muszą martwić się o to, za co kupią wózek i wyprawkę dla małego dziecka. Tomek próbuje przełamać dumę i udaje się do brata, z którym jest skłócony od wielu miesięcy.
/ Polska / magazyn obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ukryta prawda. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ukryta prawda w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ukryta prawda.

Emisja w stacjach

Ukryta prawda można obejrzeć w:

Emisje w: TTV, TVN, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info