Reklama

Ukryta prawda godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ukryta prawda


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ukryta prawda będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-09-18
02:05 Ukryta prawda, odc. 653 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 24-letnia Paulina wyszła z więzienia, gdzie odsiadywała wyrok dwóch lat za włamanie i posiadanie narkotyków. Podczas jej nieobecności rodziną zastępczą dla jej dwóch córeczek: Zosi (4) i Basi (3) była jej siostra Olga (30). Paulina po zakończeniu odsiadki dowiaduje się, że Olga wyszła w międzyczasie za mąż. 24-latka jest w szoku, gdy słyszy propozycję siostry, by zrzekła się praw rodzicielskich do Zosi i Basi i zgodziła na to, by ona i jej mąż Jerzy (42) je zaadoptowali. Olga przekonuje ją, że dziewczynkom będzie lepiej w pełnej rodzinie, że Jerzy świetnie zarabia i w jego domu nie będzie im niczego brakowało. Paulina czuje, że siostra ma sporo racji, bo ona nawet nie ma własnego mieszkania. Dzieli kawalerkę z nowym partnerem, którego na dodatek niedawno przyłapała na zażywaniu narkotyków. Paulina wie, że stanęła przed najważniejszą decyzją w życiu swoim i jej małych dzieci.

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 654 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Sylwia pracuje w wydawnictwie literackim, mieszka z mężem (Kamil, 44) i synem (Marek, 16). Kobieta jest zaniepokojona faktem, że mąż wrócił do domu pijany i bardzo długo nie wychodzi z łazienki. Okazuje się, że mężczyzna próbował się zabić, połykając dużo tabletek i zapijając alkoholem. Sylwia dzwoni na pogotowie. Niecałe dwa tygodnie później Kamil wraca do domu. Przekonał psychiatrę, że po prostu załamał się przez ogrom pracy i problemy finansowe, już czuje się znacznie lepiej. Sylwia nie wie, czy może ufać mężowi. Ciągle ma poczucie, że może znowu próbować się zabić. Sytuację pogarszają pretensje ze strony teściowej (Danuta, 66), która obwinia Sylwię o próbę samobójczą syna. Sylwia pod wpływem koleżanki dochodzi do wniosku, że Kamil przechodzi kryzys wieku średniego. Uznaje, że mogliby postarać się o kolejne dziecko, bo ich 16-letni syn jest już prawie dorosły. Mieliby nowy cel w życiu. Kamil się nie zgadza. Wkrótce mężczyzna proponuje, żeby wyjechali za granicę – to byłby impuls, który by mu pomógł. Ich syn nawet nie chce o tym słyszeć. Co w tej sytuacji zrobi Sylwia?

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
04:05 Ukryta prawda, odc. 655 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 21-letnia Kalina, studentka kulturoznawstwa, od ponad dwóch miesięcy spotyka się z Marcinem (26) - dobrze zarabiającym chłopakiem. Marcin zabiegał o względy Kaliny od lat, a ona związała się z nim zaraz po bolesnym rozstaniu z Piotrkiem (24), modelem i imprezowiczem. Podczas kontrolnej wizyty u ginekologa okazuje się, że dziewczyna jest w 3. miesiącu ciąży. Nie jest pewna, kto jest ojcem jej dziecka, ale podejrzewa, że to Piotrek. Początkowo Piotrek nawet nie chce słyszeć o tym, że może być ojcem, ale nagle zmienia zdanie, chce odzyskać Kalinę i wychowywać z nią dziecko. Zakochany Marcin nie odpuszcza. Zapewnia Kalinę, że chce być razem z nią nawet wówczas, jeśli po porodzie okaże się, że to nie jego dziecko urodziła. Kalina ma dylemat. Konserwatywni rodzice dziewczyny uważają, że córka powinna być z odpowiedzialnym Marcinem i zapomnieć o Piotrku, który na pewno znowu ją skrzywdzi.

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 213 Logo TTV

Opis (streszczenie): W Warszawie studiują dwie przyjaciółki. Do tej pory nie miały żadnych problemów z zaliczeniem egzaminów. Niestety jeden z nich okazuje się bardzo trudny. Wśród studentów uczelni krąży plotka, że profesor proponuje dziewczynom zaliczenie za seks. Okazuje się, że gorzej przygotowana dziewczyna zdaje egzamin, a druga z przyjaciółek, dobrze przygotowana, musi przystąpić do niego ponownie. Czy żeby zadać egzamin dziewczyna wykorzystała słabość profesora?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 691 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 42-letni Michał jest architektem, a jego żona Agnieszka (41) pracuje jako menedżerka w firmie kosmetycznej. Mają córkę, 9-letnią Olę. Gdy Agnieszka niespodziewanie zostaje zwolniona z pracy, załamuje się i wpada w depresję. Sytuacji nie poprawia fakt, że koło Michała zaczyna się kręcić Ewa (24), jego stażystka. Po imprezie zorganizowanej z okazji zdobycia ważnego kontraktu Michał i Ewa lądują w łóżku. Agnieszka odkrywa zdradę i każe mężowi się wyprowadzić. Tymczasem Ewa wyznaje 42-latkowi miłość i prosi, by rozwiódł się z żoną. Gdy Michał odmawia, twierdząc, że chce ratować swoje małżeństwo, 24-latka odchodzi z firmy. Radość mężczyzny, że pozbył się problemu, okazuje się jednak przedwczesna...

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1069 Logo TVN

Opis (streszczenie): Ewelina samotnie wychowuje dwie dorastające córki - Kasię i Majkę. Kobieta pracuje jako sprzątaczka, ledwo wiążąc koniec z końcem. Jej partner Damian wkrótce ma wyjść na wolność po odsiedzeniu wyroku za liczne kradzieże. Ewelina liczy, że uda mu się znaleźć uczciwą pracę. Ten proponuje jednak sprzedaż ich wspólnego mieszkania i poszukania czegoś mniejszego. Kobieta nie wyobraża sobie życia w kawalerce z dwójką dzieci. Dodatkowo Damian zastawia w lombardzie naszyjnik i bransoletkę po babci. Na jaw wychodzą także kolejne tajemnice mężczyzny.

/ Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 423 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek (33) i Adrian (29) to para gejów, którzy marzą o dziecku. Zdają sobie sprawę, że w polskiej rzeczywistości jest to praktycznie nierealne. W tym samym czasie ich koleżanka Ewa (28) zachodzi w ciążę. Liczyła, że scementuje to jej związek z Andrzejem, tymczasem mężczyzna zrywa z nią. Kobieta jest załamana. Marek i Adrian postanawiają zaproponować jej wychowanie dziecka. Ewa dość szybko zgadza się na ten pomysł. Z jednej strony będzie mogła pobierać alimenty, z drugiej - utrzymanie i wychowanie malucha spadnie na parę homoseksualistów, a ona będzie mogła żyć wygodnie i bez zobowiązań. Jednak sytuacja się komplikuje – biologiczny ojciec zaczyna bowiem coraz bardziej interesować się losem swojego dziecka.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1070 Logo TVN

Opis (streszczenie): 18-letnia Julia, uważa, że jej rodzice Alina i Marek za dużo od niej wymagają. Dziewczyna jest przeładowana obowiązkami i nie ma czasu dla swojego chłopaka Damiana. Do Warszawy po czterech latach przyjeżdża babcia Sabina, matka Aliny. Kobieta nie jest mile widziana ani przez swoją córkę, ani przez dziadka Leszka, który rozwiódł się z Sabiną 30 lat temu. Julia lubi jednak swoją babcię, którą widuje raz na parę lat. Uważa, że kobieta wyprzedziła swoje czasy: była lekarzem, postawiła na karierę i podróże, zawsze lubiła się bawić, dbała o siebie i swoje pasje. 70-latka oświadcza, że chce zostać w Warszawie na stałe. Julia zaczyna trzymać się z babcią, która staje się jej mentorką w sprawach sercowych i światopoglądowych, co nie podoba się Alinie i dziadkowi Leszkowi. Pewnego dnia 18-latka odkrywa, że babcia rozmawia z onkologiem przez telefon o raku. Jest pewna, że mówi o swojej chorobie…

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-09-19
02:15 Ukryta prawda, odc. 656 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Basia (42) jest szczęśliwą żoną pracującego w banku Tomka (44) i matką Antka (17). Ma młodszą siostrę Gabrysię (35), która oczekuje psychicznego i finansowego wsparcia po śmierci męża. Paweł pół roku temu zmarł na zawał, osierocając córkę Paulinę (12). Basia najpierw bardzo współczuła i pomagała siostrze, ale teraz chwilami ma jej już dosyć. Kobieta całymi dniami przesiaduje u niej, stale pożycza pieniądze i prosi o pomoc w każdej drobnej sprawie męża Basi. Niepokój kobiety budzi fakt, że Tomek kupuje dla szwagierki nowy telewizor i zaprasza ją wraz z córką na ich rodzinne wakacje do Hiszpanii. Kiedy Basia już ma się rozmówić z siostrą, odkrywa fakt, że Gabrysia zaczęła się z kimś spotykać…

/ Polska / program obyczajowy
03:15 Ukryta prawda, odc. 657 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 52-letni Piotr handluje na bazarze skórzanymi kurtkami i torebkami, jednak od jakiegoś czasu interesy słabo mu idą. Na domiar złego jego żona Maria (49), kasjerka z supermarketu, jest bardzo rozrzutna, co tylko pogłębia problemy finansowe rodziny. Małżeństwo ma córkę Agatę (22), piękną fryzjerkę, podobnie jak matka uzależnioną od zakupów. Dziewczyna od blisko roku spotyka się z Jarkiem (30), właścicielem komisu samochodowego, spełniającym każdą jej zachciankę. Kiedy pewnego dnia pojawia się okazja na ściągnięcie taniego transportu torebek z Bułgarii, Jarek pożycza Piotrowi dużą kwotę. Wkrótce Piotr odkrywa, że komis Jarka przynosi niewielkie zyski i zastanawia się, skąd jego przyszły zięć ma tyle pieniędzy. W międzyczasie 52-latek zostaje napadnięty przez zamaskowanego mężczyznę…

/ Polska / program obyczajowy
04:10 Ukryta prawda, odc. 658 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kaja (32) spotyka się ze swoją siostrą bliźniaczką Sarą. Kobiety nie kontaktowały się od kilku lat. Sara ma bardzo bogatego narzeczonego Tomka, sama pracuje w banku. Kaja pracowała jako barmanka w nocnym klubie, jednak dwa miesiące temu straciła pracę. Jakiś czas temu drogi sióstr rozeszły się, ponieważ Kaja miała problemy z alkoholem i używkami. Kobieta ma długi, nachodzi ją jej były kochanek Radek, któremu Kaja jest winna pieniądze. Siostry chcą odnowić kontakt, który urwał im się ponad cztery lata temu. Podczas spotkania Sara składa Kai propozycję - spłaci jej długi w zamian za to, że Kaja przez dwa tygodnie będzie ją udawała. Sara planuje wyjechać na urlop z kochankiem, a nie chce, by dowiedział się o tym Tomek, bo wtedy Sara mogłaby stracić źródło utrzymania. Sara wyznaje Kai, że i tak od jakiegoś czasu nie sypia z Tomkiem, mało rozmawiają, więc Kaja nie powinna mieć problemu z odegraniem tej roli. Kaja ma wątpliwości, ale perspektywa spłaty długów jest kusząca.

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 214 Logo TTV

Opis (streszczenie): Rok temu wyszedł z domu jeden z mieszkańców stolicy i do tej pory nie wiadomo co się z nim dzieje. Zrozpaczona żona robi wszystko, żeby go odnaleźć. Szuka pomocy u jasnowidza, który twierdzi, że jej mąż żyje. Ta informacja jest dla niej ostatnią deską ratunku. Nieoczekiwanie w życiu kobiety pojawia się mężczyzna, który próbuje pomóc jej w trudnej sytuacji, w jakiej znalazła się po zaginięciu męża.

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 692 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karolina (21) i Anka (20) studiują i dorabiają sobie, pracując w firmie sprzątającej. Podczas sprzątania jednego z apartamentów, Anka zaczyna przymierzać ubrania klientki. Wpada na pomysł, że zostanie szafiarką i zrobi karierę jak celebrytki z pierwszych stron gazet. Karolina uważa, że to zły pomysł, ale Anka nalega i przyjaciółka zgadza się w końcu jej pomóc, robiąc zdjęcia stylizacji. Dziewczyny zakładają bloga, przetrząsają szafy w sprzątanych mieszkaniach, robią sesje i piszą porady jako stylistki… Blog ma coraz więcej odwiedzających i pozytywnych komentarzy. Wszystko się komplikuje, gdy Anka zostaje nakryta w sprzątanym mieszkaniu przez partnera właścicielki.

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1070 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 424 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Barbara (61) właśnie przeszła na emeryturę. Ma teraz więcej czasu, żeby opiekować się wnuczką oraz pomagać córce i synowi w domowych obowiązkach. Kobieta zauważa jednak, że dzieci zaczynają ją traktować jak starszą panią, która nie ma prawa do własnego życia. Postanawia więc pojechać do sanatorium. Tam poznaje Tadeusza, z którym nawiązuje romans. Jej rodzina jest temu przeciwna, zaczyna dochodzić do kłótni… Kiedy okazuje się, że Tadeusz ma żonę, Barbara przechodzi załamanie nerwowe. W końcu – ku radości dzieci – postanawia poświęcić się dzieciom. Jednak 29-letnia Monika i 32-letni Arkadiusz zaczynają powoli żałować, że matka nie jest już tą energiczną, samodzielną kobietą, którą była jeszcze niedawno…

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1071 Logo TVN

Opis (streszczenie): Ewelina i Adam są małżeństwem od czasu studiów. Wspólnie wychowują córkę Roksanę. Ostatnio w życiu uczuciowym czuli stagnację i niespełnienie. Ustalili, że dla dobra dziecka nadal będą mieszkać razem, ale przechodzą na związek otwarty. Będą chodzić na randki z innymi, aby przekonać się, że nadal im na sobie zależy, albo przeciwnie: zdecydować o rozwodzie. Ewelina spotyka się więc z Sebastianem, a Adam z Kingą. Małżonkowie wychodzą z domu razem, by ich córka niczego się nie domyśliła. Tak naprawdę każde z nich idzie na inne spotkanie. Pewnego dnia Ewelina widzi na ciele córki siniaki. Dziewczynka tłumaczy, że to od akrobacji na tańcu nowoczesnym. Matka Roksany podejrzewa, że ta może być gnębiona przez koleżankę…

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-09-20
02:05 Ukryta prawda, odc. 659 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Julka (24) jest matką ośmiomiesięcznego Maksa. Mieszka w domu rodziców swojego narzeczonego, Radka (26). Para jest w związku od 6 lat jest. Radek bardzo kocha narzeczoną, chociaż wielokrotnie go zostawiała, schodzili się, rozchodzili, ona piła, on jej wybaczał i przyjmował ją z powrotem. Radek bardzo się ucieszył, kiedy został ojcem, bo sądził, że to sprawi, że Julka spoważnieje, uspokoi się i weźmie z nim ślub. Przyszły teść Stefan (56) nie jest zadowolony z wyboru syna, obwinia Julkę o to, że mały Maks urodził się z poważną chorobą serca. Kiedy pewnego dnia chłopiec znika z ogródka Tadeusz podejrzewa, że dziecko nie zostało porwane, tylko kobieta pozbawiła je życia.

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 660 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 25-letnia Ola prowadzi z przyjaciółką niewielki sklep ezoteryczny. Od dawna wierzy w moc magii. Niepokoi się, kiedy karty przepowiadają jej, że jej chłopak Waldek jest nieuczciwy wobec niej. Niedługo potem dziewczyna przyłapuje Waldka na zdradzie. Życzy niewiernemu chłopakowi jak najgorzej. Jej koleżanka, Paulina (27) znajduje forum internetowe, na którym kobiety piszą o szamanie zajmującym się rzucaniem uroków. Paulina namawia Olę, żeby skorzystała z jego usług. Ola cieszy się, że Waldek do końca życia będzie przeklęty, nie przewiduje tylko jednego: że seria nieszczęść ponownie ją do niego zbliży. Obserwując Waldka, który ewidentnie zaczął mieć pecha w życiu, Ola postanawia prosić szamana o cofnięcie uroku.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 661 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Edyta jest kierownikiem w dużej firmie, świetnie zarabia. Jej mąż Jacek od kilku lat nie pracuje, zajmuje się domem oraz dwiema córkami: Mają (15) i Zosią (11). Rodzina z zewnątrz wygląda na idealną. Edyta jednak coraz więcej pije. Kobieta jest przekonana, że nie ma żadnego problemu. Uważa, że skoro doskonale sobie ze wszystkim radzi, to ma prawo sięgać po alkohol – nawet w pracy. Utwierdza ją w tym przekonaniu asystentka (Daria, 27). Postawa Edyty nie podoba się jej mężowi. Mężczyzna ze względu na córki próbuje zachować spokój, jednak coraz częściej traci cierpliwość. Edyta popełnia w pracy poważny błąd. Obwinia o to asystentkę. Asystentka broniąc się, donosi dyrektorowi, że Edyta pije. Dyrektor wierzy w kłamstwa Edyty i wyrzuca jej podwładną z pracy. Stres w pracy i awantury w domu sprawiają, że Edyta sięga po alkohol coraz częściej. Pewnego dnia zostaje przyłapana na piciu w parku podczas opieki nad dziećmi.

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 215 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kiedy w punktach sprzedaży prasy pojawia się numer czasopisma erotycznego, na którego okładce zamieszczone jest zdjęcie uczennicy jednego z warszawskich liceów, wybucha skandal. Dziewczyna zostaje zawieszona w prawach ucznia. W szkole koledzy zakładają się o to, kto pierwszy prześpi się nią. Kilka dni później dziewczyna zostaje zgwałcona. Podejrzewa o to jednego z kolegów. Czy postąpi słusznie oskarżając go na policji?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 693 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Paweł 38-letni to niespełniony aktor. Jego żona (Marzena, 35) jest dziennikarką i pracuje w miesięczniku lifestylowym, którego częścią jest również portal internetowy. Kiedy poznali się ponad 10 lat temu, on miał małą rolę w serialu i grywał w reklamach, ona nie była znana. Potem role się odwróciły – teraz ona robi karierę, a on zajmuje się domem i żyje urojeniami. Paweł jest sfrustrowany, coraz częściej narzeka, co doprowadza do spięć w relacjach z żoną. Paweł namawia Marzenę, żeby załatwiła mu pracę w redakcji, jest nawet gotów sfałszować swoje cv. Marzena się nie zgadza. Paweł okłamuje jednak sekretarza redakcji, że jest podróżnikiem i może pisać artykuły podróżnicze. Zostaje zatrudniony na okres próbny, jednak nie potrafi odnaleźć się w pracy dziennikarza, a od żony wymaga, by go kryła.

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1071 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 425 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Jola (26) zaczyna trzymiesięczny okres próbny w korporacji. Jest zestresowana swoją pierwszą poważną pracą, ale także bardzo podekscytowana. Zależy jej na stałym zatrudnieniu. Na samym początku zostaje poinstruowana przez surowego szefa i dział personalny o sztywnych regułach panujących w firmie. Nie powinna się spotykać z kolegami z firmy, a gdyby już do tego doszło, należy to natychmiast zgłosić. Jak na złość, dosyć szybko dziewczynie wpada w oko Marek (30) – kierownik działu. Zaczynają ze sobą flirtować, a potem romansować. Muszą kryć się ze swoimi uczuciami na każdym kroku. Tym bardziej, że najbliższa współpracowniczka Joli zaczyna coś podejrzewać.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1072 Logo TVN

Opis (streszczenie): 56-letnia Mirka pracuje w bibliotece. Na kursie komputerowym poznaje 60-letniego Zbigniewa mieszkającego w podwarszawskiej wsi. Para zaczyna umawiać się na randki. Po kolejnym spotkaniu kobieta przyjmuje zaproszenie mężczyzny i przyjeżdża do niego na weekend. Od sąsiadów dowiaduje się, że 60-latek miał kiedyś gospodarstwo, które stracił po śmierci żony ze względu na alkoholizm. Mirka, która ma bardzo złe doświadczenia z alkoholem, nie chce wiązać się z mężczyzną z problemami. Zbyszek przekonuje ją, że nie pije od trzech lat. Para zaczyna planować wspólną przyszłość i przeprowadzkę na wieś. Pewnego dnia, kiedy Mirka wraca do domu, widzi w salonie tajemniczą kobietę…

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-09-21
02:05 Ukryta prawda, odc. 662 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 28-letni Robert pracuje w korporacji zajmującej się doradztwem finansowym. Miesiąc temu do zespołu dołączyła Monika (24), atrakcyjna i ambitna absolwentka ekonomii, która imponuje przełożonym zaangażowaniem i pracowitością, często zostając do późna w biurze. Robert pomaga Monice, która pochodzi z wioski na Lubelszczyźnie, zaaklimatyzować się w Warszawie. Zauważa, że dziewczyna jest bardzo oszczędna i aby mniej wydawać na mieszkanie, wynajmuje pokój u przyjaciółki. Wkrótce Robert zakochuje się w Monice. Zaraz potem odkrywa, że do Warszawy przyjechał jej chłopak Sebastian i że 24-latka nigdy nie mieszkała u przyjaciółki...

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 663 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Karol (35) i Agata (32) rok temu wzięli ślub i od tego czasu starają się o dziecko. Karol jest fotografem, a Agata makijażystką i współpracuje z mężem przy jego sesjach. Pewnego dnia Agata dowiaduje się, że jej młodsza siostra Majka (17), która mieszkała z matką w ich rodzinnej miejscowości, uciekła z domu. Prosi mamę, by ta nie mieszała w sprawę policji i sama stara się ją odnaleźć. Po kilku dniach nastolatka pojawia się w mieszkaniu Agaty i Karola. Między siostrami nie układa się najlepiej, ale Karol przyjmuje Majkę bardzo ciepło i lokuje w pokoju, który przygotował dla swojego przyszłego dziecka. Gdy mama Agaty i Majki, Ela (57), pojawia się na miejscu, przyznaje, że nie radzi sobie z córką. Przychyla się do pomysłu Karola, by dziewczyna spędziła trochę czasu pod opieką starszej siostry. To okazja, by obie nadrobiły zaległości i lepiej się poznały.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 664 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Eliza (33) pracuje jako kelnerka w jednej z podwarszawskich restauracji. Ma męża Tomasza (36) oraz córkę Marysię (16), która choruje na hemofilię typu B i WZW typu C. Eliza zaszła w ciążę w wieku 16 lat, kiedy była w pierwszej klasie liceum, a jej chłopak, czyli obecny mąż - w klasie maturalnej. Za zgodą sądu wzięli ślub, Eliza zamieszkała z Tomaszem i jego, nieżyjącą już mamą, teraz odziedziczyli po niej dom. Niespodziewanie w domu Elizy pojawia się jej starszy brat Aleksander (35), który właśnie skończył odsiadywać piętnastoletni wyrok za zabójstwo. Mężczyzna miał w przeszłości problemy z alkoholem i narkotykami. Mimo protestów ze strony męża, Eliza zgadza się, by brat na tydzień zatrzymał się u niej, zanim nie znajdzie sobie jakiegoś lokum. Aleksander zaprzyjaźnia się z Marysią, co bardzo denerwuje Tomasza. Uważa, że brat Elizy ma zły wpływ na nastolatkę. Tymczasem Aleksander coraz dłużej zwleka z wyprowadzką. Sytuacja robi się jeszcze bardziej nerwowa, gdy w rzeczach brata Eliza znajduje broń i sporą ilość gotówki.

/ Polska / program obyczajowy
04:55 Ukryta prawda, odc. 689 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 42-letnia Adrianna samotnie wychowuje 11-letnią Sylwię. Kobieta jest po rozwodzie z mężem, alkoholikiem i hazardzistą, który nie płaci alimentów i od czasu do czasu nachodzi byłą żonę, prosząc ją o pomoc finansową. Ada marzy o tym, żeby na jej drodze stanął jakiś odpowiedzialny mężczyzna, przy którym wreszcie mogłaby poczuć się bezpieczna i kochana. Pewnego dnia do jej bloku wprowadza się przystojny 44-letni Leszek. Mężczyzna jest fotografem. Nie ma żony ani dziewczyny, mieszka z 11-letnią dziewczynką. Leszek wpada Adzie w oko, zaczynają się spotykać. Któregoś dnia Ada słyszy niepokojące plotki na jego temat..

/ Polska / program obyczajowy
13:00 Ukryta prawda, odc. 422 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Gabrysia (22) jest bardzo atrakcyjną studentką. Od czterech miesięcy ma sponsora – Adama (46). Płaci on za wynajem kawalerki, w której dziewczyna mieszka i daje jej dodatkowo 2000 złotych miesięcznie na wydatki. Gabrysia nie może liczyć na pomoc finansową rodziców. Wręcz przeciwnie, to ona im pomaga. Oszukuje ich przy tym mówiąc, że ma dobrą pracę. Sytuacja dziewczyny komplikuje się, gdy poznaje Maćka (22), w którym się zakochuje. Współlokatorzy sugerują chłopakowi, że jego nowa miłość nie ma najlepszej opinii na uczelni. Maciek jest coraz bardziej podejrzliwy, jednak Gabrysia zwleka z zerwaniem układu ze sponsorem. Z czasem coraz trudnej jest jej fakt bycia utrzymanką. W końcu dziewczyna zwierza się partnerowi ze swoich problemów. Okazuje się, że chłopak ma sporo pieniędzy i może jej pomóc. W tej sytuacji Gabrysia decyduje się zakończyć znajomość z Adamem i poszukać pracy. Sponsor nie przyjmuje jednak do wiadomości informacji o jej odejściu…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-22
01:05 Ukryta prawda, odc. 665 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Agacie wydaje się, że ma wszystko – wspaniałego męża, dobrą pracę i ładny dom. Aż pewnego dnia koleżanka mówi jej, że widziała Tomka z inną kobietą. Agata zwalnia się z pracy i postanawia wrócić wcześniej do domu. Niestety jej podejrzenia się potwierdzają – przyłapuje Tomka z inną kobietą. Idealny świat Agaty w ciągu jednego dnia wali się w gruzy. Mąż jednak błaga ją, żeby z nim została. Wie, że popełnił błąd, ale nie może żyć bez Agaty. Monika próbuje przekonać Agatę, że nie powinna wracać do męża. Sama była w podobnej sytuacji, dała partnerowi drugą szansę, a on po miesiącu znów ją zdradził. Monika błaga Agatę, żeby nie powtarzała jej błędu. Agata jednak kocha Tomka i chce mu uwierzyć. Nie jest jednak w stanie zapomnieć mu zdrady. Czy rację ma wspierająca koleżanka i Agata powinna jak najszybciej odejść od męża? A może Tomek rzeczywiście żałuje swojego błędu? Czy Agata zdoła mu znowu zaufać?

/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 666 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 52-letnia Milena całe życie rozpieszczała swojego jedynego syna Igora. Dziś, już jako 31-letni mężczyzna, Igor ma w głowie tylko dbanie o swój wygląd, podrywanie kobiet i upijanie się w gronie kolegów. Nie traktuje poważnie pracy w domu pogrzebowym ojca, który ma kiedyś przejąć i co chwilę popełnia nowe gafy. Igor ma dziewczynę Kasię (24), jednak również jej nie traktuje zbyt poważnie. Któregoś dnia do Mileny przychodzi zapłakana Kasia. Informuje kobietę o tym, że jest w ciąży i nie może skontaktować się z Igorem. Kiedy Milena jedzie do mieszkania syna, zastaje go tam z inną kobietą. Zrozpaczona sytuacją, próbuje ratować związek syna, żeby dziecko miało pełną rodzinę...

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 667 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 27-letnia Marta po śmierci rodziców zajmuje się 19-letnią siostrą. Dziewczyny mieszkają razem i Marta utrzymuje je obie z pracy tłumaczki. Jakiś czas temu Marta poznała Tomka i zakochała się w nim z wzajemnością. Mężczyzna chce, żeby z nim zamieszkała, ale kobieta wciąż zwleka z podjęciem decyzji. Kiedy Tomkowi udaje się w końcu namówić ją na przeprowadzkę, Marta i tak większość czasu spędza w swoim dawnym mieszkaniu i jest na każde skinienie młodszej siostry. Tomek nie jest w stanie zrozumieć zachowania ukochanej, bo uważa, że inteligentna nastolatka, jaką jest Dominika, powinna nauczyć się samodzielności. Gdy po kolejnej kłótni kochanków o nadopiekuńczość Marty wobec siostry, Tomek zrywa z Martą, młoda kobieta wyznaje mu prawdę...

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 668 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Proboszcz Antoni (50) znajduje w kościele koszyk z płaczącym niemowlęciem. W koszyczku jest kartka z prośbą o zaopiekowanie się dzieckiem. To chłopiec. Proboszcz informuje odpowiednie służby, na miejsce przyjeżdża policja i pogotowie. Ks. Antoni oraz jego gosposia Matylda bardzo przejmują się losem porzuconego chłopca. Trwają poszukiwania matki dziecka. Tymczasem na plebanii zjawia się młodsza siostra Matyldy- Krystyna, matka Majki (16), która odkryła, że jej córka była w ciąży i w tajemnicy przed nią urodziła, a następnie porzuciła dziecko. Krystyna jest przekonana, że ojcem niemowlaka jest młody wikary z plebanii- Tomasz, który jeździł z grupą młodzieży na pielgrzymki. Co więcej, powszechnie wiadomo, że wikary został przeniesiony z innej plebanii, ponieważ podejrzewano go o romans z młodą parafianką. Plotki narastają, natomiast Krystyna żąda, by Kościół płacił alimenty na dziecko.

/ Polska / program obyczajowy
04:55 Ukryta prawda, odc. 691 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-09-23
01:05 Ukryta prawda, odc. 669 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 21-letnia Daria jest studentką, wynajmuje mieszkanie ze współlokatorką (Agnieszka, 20). Dziewczyna ma już dość swojego chłopaka (Michał, 22), który ciągle zachowuje się infantylnie i zrywa z nim. Michał nie potrafi się pogodzić z decyzją Darii, awanturuje się. Grozi, że zniszczy jej życie. Wygania go właściciel mieszkania (45), który akurat przyszedł spisać stan liczników. Michał dotrzymuje słowa – robi, co może, żeby zemścić się na Darii. Nachodzi ją, obraża, szkaluje. Daria czuje się z tym coraz gorzej. Wkrótce w internecie pojawiają się jej nagie zdjęcia. Dziewczyna jest przekonana, że odpowiedzialny jest za to Michał. Chłopak zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego. W trudnych chwilach Darię wspiera kolega z pracy (Tomek, 23), z którym dziewczyna wkrótce zaczyna się spotykać. Kiedy Michał dowiaduje się, że Daria ma nowego chłopaka, wścieka się jeszcze bardziej, a w internecie pojawia się film, na którym dziewczyna jest w samej bieliźnie.

/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 670 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Dawid jest szczęśliwym człowiekiem. Ma kochającą narzeczoną Elizę, z którą zamierza wkrótce wziąć ślub, i dobrą pracę (pośredniczy przy obrocie nieruchomościami). Mężczyzna nagle dowiaduje się, że jego była dziewczyna Karolina, z którą rozstał się 10 lat temu, wróciła do Polski – i wychowuje jego dziecko. Kobieta mówiła, że zrobi aborcję, przez co para się rozstała, ale najwyraźniej zmieniła zdanie. Dawid do wszystkiego przyznaje się narzeczonej. Ta domaga się od mężczyzny, by odciął się od przeszłości. Jej zdaniem powinien skupić się na przygotowaniach do ślubu, a jeśli matka jego dziecka zażąda alimentów, to po prostu będzie je płacił – nie musi mieć z nią kontaktu. Dawid mimo wszystko spotyka się z Karoliną. Chce poznać syna. Widzi, że chłopakowi bardzo brakuje ojca. Ku wściekłości narzeczonej zbliża się do niego i spędza z nim coraz więcej czasu. Kiedy Karolina przekonuje się, że wciąż go kocha, zaczyna mieć mętlik w głowie. Odżywają jego uczucia do byłej dziewczyny. Czy mężczyzna zdecyduje się rozstać z Elizą i związać z Karoliną?

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 671 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 30-letnia Monika od roku mieszka z Tomkiem (35). Oboje dobrze zarabiają: Monika jako graficzka, Tomek w dziale promocji dużej zagranicznej firmy. Mężczyznę prześladuje pech. Podpada szefowej, zostaje pominięty przy awansie, kolega kradnie jego pomysły, samochód, który miał kupić okazyjnie, kupuje ktoś inny. Jakby tego było mało, zaczyna podupadać na zdrowiu i potrzebuje pieniędzy na drogą terapię. Gdy Monika chce porozmawiać z szefową Tomka o jego problemach, niespodziewanie dowiaduje się, że dawno został zwolniony, bo osiągał słabe wyniki. Gdy Tomek odkrywa, że Monika poznała jego sekret, nagle znika.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 672 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 36-letnia Monika urodziła syna w wieku 20 lat. Kilka lat później uciekła od męża – brutalnego alkoholika i od tego czasu sama wychowuje Michała. Kobieta robiła, co mogła, żeby związać koniec z końcem, ostatnio jednak wpadła w kłopoty finansowe, gdy nieuczciwy przedstawiciel podsunął jej chwilówkę z wysokim oprocentowaniem. Michał obiecuje jej pomóc i Monika jest z niego dumna. Jednak po jakimś czasie kobieta odkrywa, że Michał od dawna nie pracuje w skupie złomu, w którym rzekomo sobie dorabiał. W dodatku w jego rzeczach znajduje nowe ubrania i sprzęt elektroniczny. Gdy sąsiadka donosi Monice, że widziała Michała ze starszą kobietą, 36-latka zaczyna podejrzewać, że jej syn został utrzymankiem...

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 216 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pracująca w jednej z osiedlowych bibliotek czterdziestokilkuletnia kobieta zakochuje się w dwadzieścia lat młodszym studencie. Chłopak tę znajomość traktuje jak przygodę, jednak dla kobiety, to poważny związek. Kiedy student informuje ją, że chce zakończyć znajomość, kobieta nie daje za wygraną. Czy uda jej się zatrzymać młodszego kochanka?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 694 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 23-letnia Patrycja poznała fantastycznego chłopaka, Adama (26), spotyka się z nim od trzech miesięcy. Niespodziewanie Adam się jej oświadcza. Dziewczyna jest w szoku, ale się zgadza. Patrycja zdaje sobie sprawę, że nie pasuje do świata Adama. Chłopak pochodzi z dobrego, bogatego domu. Ona tylko udaje przed nim, że jest z normalnej rodziny. W rzeczywistości wstydzi się patologii i biedy. Jej matka jest alkoholiczką, brat drobnym przestępcą, a ojciec siedzi w więzieniu za zabójstwo. Dziewczyna ma świadomość, że Adam może ją zostawić, jeśli powie mu prawdę o swojej rodzinie, bardzo się tego boi. Kiedy brat orientuje się, że Patrycja ukrywa przed Adamem prawdę, zaczyna ją szantażować. Obiecuje jednak, że da jej spokój, jeśli siostra pomoże mu włamać się do domu rodziców narzeczonego.

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1072 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 426 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Wojtek (45) robi swojej żonie Renacie (43) niespodziankę i zabiera ją do hotelu SPA. Dokładnie w tym samym miejscu przed 20 laty odbyło się ich wesele. Wojtek marzył o odpoczynku z dala od problemów i zgiełku wielkiego miasta. Niestety Renata od pierwszego dnia pobytu doszukuje się słabych punktów i niedogodności ośrodka. Narzeka na złe jedzenie, brud i brak rozrywek. Stara się jednak nie robić tego w obecności męża, któremu nie chce robić przykrości. Kiedy zaczyna podejrzewać, że mąż próbuje flirtować z recepcjonistką, traci cierpliwość i urządza Wojtkowi awanturę. Kobieta dodatkowo odkrywa, że mąż celowo przedłuża pobyt na terenie ośrodka. Postanawia więc zakończyć koszmarny urlop i natychmiast wracać do Warszawy.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1073 Logo TVN

Opis (streszczenie): Ewelina prowadzi wraz z córką Anią sklep z żywnością ekologiczną. Anna samotnie wychowuje 16-letniego syna Jacka. Mąż Eweliny jest właścicielem dużej firmy produkującej opakowania szklane. Mężczyzna niespodziewanie dołącza do grona prepersów – ludzi przekonanych o nadciągającej katastrofie i przygotowujących się do niej. Marek coraz mniej interesuje się pracą, rodziną i domem, za to wydaje się tracić kontakt z rzeczywistością. Zachowuje się coraz bardziej nieracjonalnie. Zmusza swoich pracowników do śpiewania kolęd (choć do świąt daleko), doszukuje się różnych teorii spiskowych, chce zbudować pod domem schron. Coraz więcej mówi też o tym, że wszyscy wokół go śledzą i podsłuchują. Ewelina podejrzewa, że jej mąż ma poważne problemy psychiczne, tym bardziej że jego dziadek cierpiał na schizofrenię paranoidalną. Mężczyzna nie chce skorzystać z pomocy psychiatry. Kupuje za to nielegalną broń. Ćwicząc z wnukiem w pobliskim lesie, przypadkiem rani spacerującego mężczyznę. Czy Ewelina zdoła przekonać męża, że musi się leczyć?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-24
02:10 Ukryta prawda, odc. 673 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Łukasz (40) ma żonę Agnieszkę (38) i dwójkę dzieci: Klaudię (16) i Filipa (15). Rok temu mężczyzna miał wypadek samochodowy. Od tamtej pory nie pracuje, porusza się o kulach i przechodzi żmudną rehabilitację. W celu naprawienia domowego budżetu Agnieszka zaczęła wyjeżdżać do pracy do Niemiec. Rodzina bardzo za nią tęskni i Łukasz robi wszystko, by stanąć na własnych nogach, wrócić do pracy i na nowo scalić rodzinę. Na rehabilitacji mężczyzna poznaje Emilię, która ma problem z ręką i prosi go o pomoc w codziennych czynnościach. Kobieta uwodzi Łukasza, który po kłótni z żoną pozwala jej się pocałować. Wkrótce Łukasz orientuje się, że Emilia nie ma problemów z ręką, a Agnieszka nie chce słyszeć o powrocie do kraju…

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 674 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 19-letnia Zosia spędza czas ze swoim chłopakiem Damianem (19) i grupką przyjaciół nad Wisłą. Dziewczyna przypadkowo znajduje na plaży list w butelce. W liście zrozpaczona kobieta żegna się ze swoim kochankiem oraz informuje, że nie chce już żyć, po tym jak ją zostawił. Zosia jest poruszona. W liście nie ma dokładnego adresu mężczyzny, ale jest jego imię, nazwisko i nazwa ulicy na której mieszka. Damian radzi jej się w to nie mieszać. Następnego dnia Damian znajduje w internecie artykuł informujący o tym, że trzy dni temu z Wisły wyłowiono zwłoki młodej kobiety, a jej tożsamości jeszcze nie udało się ustalić. Zosia jest przekonana, że to autorka listu targnęła się na swoje życie. Zosia wbrew woli chłopaka i wbrew radom przyjaciół postanawia przeprowadzić w tej sprawie własne śledztwo…

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 675 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Maria (52) ma dwoje dorosłych dzieci: córkę Edytę (27) i syna Sławka (25). Pracuje jako kelnerka w restauracji swojego zięcia Karola (35). Karol zatrudnia też męża Marii, a po tym jak Sławek traci pracę magazyniera, również jego. Maria tym bardziej nie może zrozumieć swojej córki, która zamiast doceniać męża i wychowywać w spokoju córeczkę, upiera się, żeby wrócić do pracy w urzędzie. Maria cieszy się, gdy Edyta zachodzi w drugą ciążę, bo uważa, że to na dobre wyleczy ją z feminizmu. Sprawy się komplikują, gdy Edyta zaczyna mieć zawroty głowy, traci ciążę, a potem zostaje napadnięta we własnym domu przez, jak podejrzewa jej mąż, okolicznych chuliganów...

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 695 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Martyna (31) od trzech miesięcy spotyka się z Krzysztofem (35), który jest w trakcie rozwodu z żoną Alicją (35). Martyna prowadzi własny butik z ekskluzywnymi ubraniami. Alicja zaczyna ją nachodzić, wyzywać od najgorszych. Uważa, że jej małżeństwo dałoby się jeszcze uratować, gdyby nie to, że mąż znalazł sobie kochankę. Sytuację komplikuje fakt, że Krzysztof i Alicja mają sześcioletniego synka. Martyna usiłuje uwolnić się od agresywnej kobiety, ale Alicja nie odpuszcza. Do dziewczyny odzywa się jej były chłopak- Tymon (30). Chce odzyskać 15 tysięcy złotych, które pożyczył jej na rozkręcenie biznesu. Jest zły, że Martyna go zostawiła, oskarżą ją o zdrady w trakcie trwania związku. Niedługo potem sklep Martyny zostaje splądrowany, a ubrania skradzione. Martyna traci towar warty kilkanaście tysięcy złotych. Razem z Krzysztofem zgłasza sprawę policji. Podejrzenie pada zarówno na Alicję, jak i Tymona. Niedługo potem Martyna zostaje napadnięta w miejskim parku. Podejrzewa, że Alicja wynajęła napastnika, który czyha na jej życie, albo to Tymon mści się na niej z zazdrości.

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1073 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 427 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Małgorzata (34) i Wojciech (35) od sześciu lat wychowują siostrzenicę Małgorzaty – 9-letnią dziś Sandrę. Zastępują jej rodziców odkąd dziewczynkę porzuciła matka – Iwona (dziś 30). Po latach kobieta niespodziewanie wraca. Twierdzi, że przestała zażywać narkotyki i ma stałą pracę. Chce odzyskać swoją córkę, za którą przez cały czas tęskniła. Mimo początkowej niechęci do biologicznej matki, dziewczynka zgadza się na spotkania z nią. Ma żal do zastępczych rodziców, od których właśnie się dowiedziała, że spodziewają się dziecka. Tymczasem Małgorzata i Wojciech nie wierzą w cudowną przemianę Iwony. Panicznie boją się, że stracą dziewczynkę, którą pokochali jak własne dziecko.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1074 Logo TVN

Opis (streszczenie): Lidka i Jarek, kierowca autokarów na trasach międzynarodowych, wprowadzają się do mieszkania, które kupili po okazyjnej cenie od Michała. Ich radość nie trwa jednak długo. Okazuje się, że w mieszkaniu długo działała agencja towarzyska i nowych właścicieli nawiedzają jej dawni klienci. Kobieta boi się zwłaszcza w nocy, kiedy Jarka nie ma w Polsce. Gdy dochodzi do szarpaniny z jednym z gości, Lidka zastanawia się nad rozwiązaniem umowy kupna. Na domiar złego pewnego dnia do mieszkania przychodzi Olena, która szuka schronienia. Ukrainka została pozbawiona dokumentów i pieniędzy przez polskiego właściciela agencji. Kobieta lituje się nad nią, co nie podoba się Jarkowi. Kiedy Olena znów do nich przychodzi, mężczyzna wpuszcza ją, ale ostrzega, że ostatni raz jej pomaga. Wkrótce Lidka poznaje bolesną prawdę…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-25
01:05 Ukryta prawda, odc. 676 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Niespodziewanie na zawał serca umiera Zbigniew, wykładowca akademicki, mąż Wiesławy (61), ojciec Eryka (40), teść Patrycji (35), dziadek dwóch wnuków. Wdowa i syn mają odmienne plany wobec spadku. Eryk chciałby sprzedać dom w Warszawie i działkę na Mazurach, a pieniądze przeznaczyć na założenie własnego wydawnictwa książkowego. Wiesława boi się, że syn wszystko straci. Dochodzi na tym tle do konfliktu. Przy grobie zmarłego męża Wiesława spotyka młodą kobietę z dzieckiem w wózku, która okazuje się być studentką nieboszczyka. Kiedy wdowa odkrywa, że młoda kobieta zajmuje mieszkanie, które w tajemnicy przed nią kupił mąż, zaczyna podejrzewać, że chłopiec jest synem Zbigniewa. Rodzinę Wiesławy czeka ciężka próba. Jakie jeszcze kłopoty zostawił w spadku po sobie zmarły profesor?

/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 677 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 27-letnia Ewa jest geodetką z wyższym wykształceniem. W jej mieszkaniu odbywa się wymiana okien. Ewa, zaskakując samą siebie, ląduje w łóżku z poznanym tego samego dnia Wiktorem (29), monterem okien. Po wspólnej nocy zaczyna się z nim spotykać. Jest nim zachwycona. Mężczyzna jest czuły i kochający. Z czasem Ewa dostrzega jednak, że jej nowy chłopak spędza wiele czasu z prymitywnymi, myślącymi jedynie o imprezowaniu kolegami z pracy. Siostra przekonuje Ewę, że Wiktor do niej nie pasuje – jej zdaniem jest zbyt ograniczony. Ewa nie wie, co o tym sądzić. Kiedy myśli, że Wiktor ściągnął do domu jakąś prymitywną dziewczynę, chce nawet z nim skończyć. Dowiaduje się, że to tak naprawdę jego siostra. Wkrótce okazuje się, że Wiktor nie chce przyjąć w swojej firmie propozycji awansu na stanowisko biurowe. Twierdzi, że całe życie pracował fizycznie i tak już pozostanie, nawet jeśli oznacza to zarabianie małych pieniędzy. Ewa zaczyna mieć wrażenie, że Wiktor jest mało ambitny. Czy kobieta mimo wszystko zdecyduje się związać z nim na stałe?

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 678 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tomek (26), wieczny student i bywalec nocnych klubów, zakochuje się w poznanej na randce w ciemno Marcie (22). Wracając do domu z jednego z romantycznych spotkań, zderza się z rzeczywistością: była dziewczyna Ania (23) informuje go, że jest z nim w ciąży. Zszokowany Tomek zgadza się jej pomóc, nie ukrywa jednak, że ma nową dziewczynę. Ania zaczyna angażować go w wizyty u lekarza i planowanie przyszłości dziecka. Młoda kobieta nie ukrywa, że chciałaby, żeby do siebie wrócili… W międzyczasie obecna dziewczyna 26-latka zaczyna być prześladowana obraźliwymi smsami i meilami, w których ktoś każe jej się odczepić od Tomka...

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 679 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 45-letni Krzysztof spotyka się z Ulą (32). Ich związku nie akceptuje syn mężczyzny Filip (17). Mimo starań kobiety między nią i nastolatkiem dochodzi do ciągłych kłótni. Chłopak buntuje się, pyskuje, przesiaduje godzinami na cmentarzu zmarłej przed dwoma laty matki. Równocześnie próbuje skłócić ojca z partnerką: chce jej zapłacić, by zniknęła, w końcu podaje jej pigułkę gwałtu, by zaaranżować jej seks ze swoim przyjacielem i wmówić ojcu, że go zdradziła. Któregoś dnia Krzysztof odbiera telefon o wypadku: Filip, jadąc samochodem bez uprawnień, rozbił się na drzewie. W szpitalu okazuje się, że chłopak stracił obie nerki. Krzysztof wyznaje partnerce, że nie może mu pomóc, bo nie jest jego biologicznym ojcem...

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 217 Logo TTV

Opis (streszczenie): Nastolatka po samobójczej śmierci swojego przyjaciela popada w depresję. Rodzice dziewczyny są zaniepokojeni jej stanem. Zaczynają podejrzewać, że tak jak jej przyjaciel ich córka ma problem z narkotykami. Poddają ją testom na obecność narkotyków. Kiedy wynik okazuje się negatywny, oddychają z ulgą. Jednak kilka dni później matka znajduje córkę nieprzytomną. Okazuje się, że dziewczyna chciała popełnić samobójstwo. Czy rodzice poznają prawdę o swoim dziecku?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 696 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 27-letni Dominik właśnie rozstał się z dziewczyną. Kolega radzi mu, by nie rozpaczał za długo po Michalinie i szybko rozejrzał się za nową zdobyczą. Dominik korzysta z rady i zaczepia w klubie atrakcyjną Zosię (24). Już podczas pierwszej nocy idą do łóżka i ich znajomość rozwija się bardzo dynamicznie. Dominik szybko zapomina o Michalinie i gdy dziewczyna prosi go, by zeszli się z powrotem, odmawia. Zosia często spotyka się z Dominiakiem, choć jest zajęta przygotowaniami do ślubu swojej przyjaciółki – Moniki. Któregoś dnia Dominika nachodzi w mieszkaniu jego była dziewczyna, która wyzywa Zosię od złodziejek cudzych facetów. Wzburzona Zosia szybko opuszcza mieszkanie Dominika i od następnego dnia nie odbiera jego telefonów. Tymczasem Dominik odkrywa, że Monika jest lesbijką...

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1074 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 428 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Matylda (30) 5 miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Mieszka w niewielkim domu z mężem Konradem (33) i siostrą Natalią (37), którą przyjęła pod swój dach rok temu. Starsza z sióstr straciła pracę i nie miała gdzie się podziać. Teraz pracuje w szkole jako nauczycielka. Zarabia jednak zbyt mało, żeby zamieszkać w pojedynkę. Jest bardzo wdzięczna za udzielone wsparcie, co podkreśla na każdym kroku. Matylda może liczyć na pomoc siostry przy dziecku. Młode małżeństwo przeżywa jednak kryzys – powodem jest zmiana figury młodej mamy, która przed ciążą była bardzo zgrabna. Kobieta próbuje się głodzić, ale siostra szybko wybija jej to z głowy. Natalia podejrzewa też, że jej mąż ma romans z atrakcyjną koleżanką z pracy – Anią (25). Konrad nie przyznaje się do zdrady, ale często mówi Matyldzie w ostrych słowach, że nie pociąga go już fizycznie. Natalia wspiera dziewczynę, razem zajadają smutki. Natalia sugeruje siostrze, że powinna odejść od męża, który nie docenia prawdziwego piękna żony. Czy małżeństwo przetrwa ten kryzys?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1075 Logo TVN

Opis (streszczenie): Szymon, dziennikarz lokalnej prasy, od ponad dwóch lat związany jest z Anetą, która pracuje w laboratorium chemicznym. Któregoś dnia podczas spaceru do pary podchodzi starsza kobieta, zagadując Anetę. 32-latka szybko kończy rozmowę, a Szymonowi mówi, że to sąsiadka jej babci, której nie widziała od wielu lat. Mężczyzna wie, że dziewczyna nie utrzymuje kontaktów z rodziną, ale nigdy nie pytał o powody. Kilka dni później w domu Szymona zjawia się Hanna, babcia Anety. Prosi, aby kobieta pogodziła się z umierającą matką. Dziewczyna, namawiana przez partnera i jego rodziców, zgadza się w końcu spotkać z Marią. Wyznaje narzeczonemu, dlaczego od lat nie miała kontaktu z rodziną…

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-26
01:05 Ukryta prawda, odc. 680 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Teresa (60) mieszka wraz z mężem Lucjanem, córką Gosią, zięciem Czarkiem i wnukiem Damianem w dużym domu i od kilkudziesięciu lat, podobnie jak jej córka i zięć, jest nałogową palaczką. Kiedy Teresa przyłapuje na paleniu papierosów wnuka, mobilizuje rodzinę do wspólnego rzucenia nałogu, by dać Damianowi dobry przykład. W tym czasie do Warszawy przyjeżdża siostra Teresy Irena, która ostatnie 30 lat spędziła w Niemczech i po śmierci męża przyjechała na emeryturę do Polski. Kobieta zatrzymuje się w mieszkaniu, które Teresa i Lucek od lat wynajmują. Wkrótce Teresa odkrywa, że jej mąż zaczął palić. Nie rozumie, co się stało, że zagorzały przeciwnik tytoniowego nałogu na stare lata sięgnął po papierosy…

/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 681 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Iga (29), spełniona pracownica korporacji prawniczej zaczyna pomagać jako wolontariuszka w noclegowni dla bezdomnych. Wśród bezdomnych dostrzega Radka (34). Przypomina sobie, że kilka lat temu, pracując w urzędzie miasta, zleciła kilka kontroli, które doprowadziły firmę mężczyzny do bankructwa, a jej byłemu chłopakowi pozwoliły na przejęcie lokalu w centrum miasta zajmowanego dotychczas przez firmę Radka. Iga z czasem zapomniała o sprawie, teraz jednak widząc Radka w tak trudnym położeniu, przypomina sobie przeszłość i postanawia mu pomóc... Nieoczekiwanie dla niej samej zwykła chęć pomocy przeradza się w miłość. Zakochana w mężczyźnie Ewa pewnego dnia składa mu propozycję...

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 682 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Agata (35) pracuje w agencji eventowej i od kilku miesięcy mieszka ze swoim nowym partnerem Markiem. Kobieta wychowuje samotnie 12-letnią córkę Zosię. Gdy dziewczynka była mała, Agata i jej mąż Jerzy rozwiedli się i przez kilka lat mężczyzna nie utrzymywał kontaktów z córką. Niedawno wrócił z zagranicy i walczy o to, by być obecnym w życiu Zosi, co nie podoba się Agacie. Któregoś dnia kobieta odkrywa, że Zosia utrzymuje przez Internet kontakty z chłopakiem o imieniu Julian. Podczas awantury Zosia wyznaje matce, że Julian to tak naprawdę tata, który kontaktuje się z nią w ten sposób, omijając zakaz Agaty. Oburzona podstępem kobieta żąda zakończenia korespondencji. Niedługo potem Jerzy, bez zgody byłej żony, zabiera córkę do siebie. Gdy w końcu odwozi ją do domu, Zosia sprawia wrażenie przestraszonej i nie chce powiedzieć, gdzie byli. W dniu, w którym Jerzy ma odwiedzić Zosię, dziewczynka znowu znika…

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 683 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 23-letnia Martyna dwa lata temu straciła ojca. Jej matka, załamana przedwczesnym wdowieństwem, wynajęła swój dom w Grodzisku Mazowieckim i przeprowadziła się do Warszawy, by być bliżej studiującej córki. Martyna jest szczęśliwie zakochana w Marcinie (28). Chce z nim zamieszkać, boi się jednak, jak tę decyzję przyjmie jej nadopiekuńcza matka. Marcin wpada na pomysł, by założyć Grażynie konto na portalu randkowym i pomóc jej ułożyć sobie nowe życie. Grażyna, najpierw niechętna, daje się namówić i nawiązuje kontakt z Romanem… Córka kobiety szybko zauważa, że pod jej nieobecność w domu Grażyna coraz więcej czasu spędza przed komputerem i prowadzi korespondencję z kilkoma mężczyznami na raz.

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 218 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kiedy przebywająca na urlopie macierzyńskim policjantka dowiaduje się, że córka jej sąsiadki ma problemy z narkotykami, postanawia pomóc. Mąż kobiety, który również jest policjantem, sprzeciwia się decyzji żony. Uważa, że angażując się w tę sprawę może narobić sobie kłopotów. Jednak kobieta nie odpuszcza. Śledząc dziewczynę odkrywa, że handluje narkotykami. Policjantka interweniuje, niestety dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku. Jaką cenę zapłaci za swoją pomoc?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 697 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Monika (39) od dwóch lat żyje w konkubinacie z Adamem (40). Chociaż na początku zgodzili się, że nie chcą mieć dzieci, Adam zaczyna się wahać i namawia Monikę na spłodzenie potomka. Kobieta jest jednak nieugięta i uparcie twierdzi, że są za starzy na zakładanie rodziny. Adam nalega, robi badania nasienia i okazuje się, że ma świetne wyniki. Tymczasem 39-latka wciąż wymyśla różne sposoby, żeby odwieść partnera od posiadania dziecka: roztacza wizję wad rozwojowych i problemów, jakie sprawiają dzieci. W międzyczasie kobietę zaczyna nachodzić podejrzany mężczyzna, a Adam znajduje w skrzynce anonim z wyzwiskami...

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1075 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 429 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Edyta (27) jest farmaceutką. Mieszka z matką (56) i ojcem (60). Mężczyzna od dawna choruje na raka. Przed śmiercią mówi córce, że jest adoptowana. Kobieta zdobywa w USC odpis zupełny aktu urodzenia, w tym nazwisko i adres biologicznych rodziców. Jedzie do ich mieszkania – zameldowany tam mężczyzna (65) wszystkiemu zaprzecza, jednak Edyta zostawia swoje namiary. Kilka dni później zgłasza się do niej jej biologiczna siostra (43). Tłumaczy, że ojciec wystraszył się i nie chciał z nią rozmawiać. Adoptowana dziewczyna dowiaduje się też, że jej prawdziwa matka (64) jest niepełnosprawna i przebywa w Domu Pomocy Społecznej. Postanawia ją odwiedzić. Kobieta jest zahukana, ale ciepła i życzliwa. Tłumaczy, że oddała córkę do domu dziecka, bo rodzina żyła w skrajnej biedzie. Edyta początkowo jest wściekła na siostrę i ojca, że oddali chorą matkę do domu starców, ale szybko zdaje sobie sprawę z ich fatalnej sytuacji finansowej. Obiecuje pomoc. Czy uda jej się odbudować relacje z biologiczną rodziną?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1076 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dawid i Oskar to dwaj przyjaciele studiujący na politechnice. Jakiś czas temu wynajęli pokoje w mieszkaniu należącym do rodziców Sebastiana, mało atrakcyjnego studenta informatyki. Mężczyźni nie chcą się jednak z nim przyjaźnić. Cierpią z powodu braku dziewczyn na politechnice, a Sebastian swoim wyglądem i zachowaniem odstrasza nieliczne, które mogliby poderwać. Pewnego dnia studentka informatyki odwiedza atrakcyjna koleżanka z liceum Anita. Dawid zakochuje się w dziewczynie bez pamięci, z kolei Oskar zaczyna spotykać się z Weroniką, jej współlokatorką. Mężczyźni w dowodzie wdzięczności zaprzyjaźnią się z Sebastianem. Wkrótce w Warszawie pojawia się matka Anity, która chce ją na siłę zabrać do domu i przerwać jej studia. Z kolei zamożny ojciec Sebastiana jest zły, że syn wydaje w stolicy za dużo pieniędzy.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-27
02:00 Ukryta prawda, odc. 684 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Marcin pełni służbę w jednej z warszawskich jednostek Państwowej Straży Pożarnej. Od dawna podoba mu się Emilia - atrakcyjna koleżanka z jednostki, która pół roku temu straciła w tragicznych okolicznościach partnera. Mężczyzna, również strażak, zginął w skutek wybuchu butli z gazem. Marcin pociesza pogrążoną w żałobie przyjaciółkę, w której z czasem się zakochał. Sam kilka miesięcy temu zakończył dwuletni, niezbyt udany związek. Emilia proponuje mu, żeby został ojcem jej dziecka. Marcin liczy na to, że wreszcie nawiążą romantyczną relację, tymczasem ona oznajmia mu, że chodzi jej wyłącznie o to, by został dawcą nasienia. Marcin staje przed poważnym dylematem, bo marzył o prawdziwej, tradycyjnej rodzinie. Chciałby zdobyć serce Emilii, jednak ona uprzedza go, że nie jest gotowa na nowy związek. Mimo wszystko Marcin decyduje się zabiegać o jej względy, licząc na to, że w końcu zdobędzie jej serce. Wkrótce kobieta zachodzi w ciążę

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 685 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Agnieszka (16) od niedawna podkochuje się w przystojnym Mikołaju (16), którego poznała na kursie tańca hip-hopowego. Chłopak jest dosyć nieśmiały, wychowuje się w domu dziecka. Agnieszka zaprzyjaźnia się z nim, mimo że jej przyjaciółka Tośka ostrzega ją, że Mikołaj na pewno jest zaburzony, bo nie miał normalnej rodziny i wzorców. Agnieszka nie rezygnuje. Chłopak otwiera się przed nią, opowiada o swojej przeszłości- jego mama i tata zginęli w wypadku samochodowym, kiedy był malutki. Babcia była tak schorowana, że nie mogła go zabrać do siebie. Agnieszka jest tym poruszona. Ona i Mikołaj zostają parą. Tymczasem rodzice dziewczyny - Basia (41) i Robert (43) są bardzo przeciwni temu związkowi. Konflikt między Agnieszką, a jej rodzicami narasta. Robert za namową żony, próbuje nawet przekupić chłopaka, żeby rozstał się z ich córką.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 686 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Karolina (27) i Dariusz (30) Kuźmińscy wychowują niespełna trzyletnie bliźniaki: Janka i Franka. Mężczyzna pracuje w firmie spedycyjnej, ona jest asystentką w dużej firmie doradczej. Darka dręczy fakt, że chłopcy są zupełnie do siebie niepodobni. Karolina próbuje go przekonać, że nie mają się czym martwić, bo chłopcy są bliźniakami dwujajowymi, a te nie zawsze muszą być do siebie podobne. Przypadkowe badania krwi wykazują, że jeden z chłopców rzeczywiście może nie być synem 30-latka. Darek podejrzewa, że w szpitalu mogło dojść do podmienienia dzieci. W tajemnicy przed Karoliną robi badania ojcostwa, które wykazują, że jest ojcem tylko jednego z chłopców. W związku z tym, że chłopcy urodzili się w holenderskim szpitalu Darek powiadamia jego dyrekcję mailem, że dzieci zostały podmienione. Karolina jest przeciwna jego działaniom, próbuje go przekonać, że nie mogłaby oddać żadnego z nich i to niezależnie od wyników DNA. Jak potoczą się losy rodziny Kuźmińskich?

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 219 Logo TTV

Opis (streszczenie): Czarnoskóry chłopak uciekł z Poznania do stolicy przed prześladowaniami na tle rasistowskim. Jednak okazuje się, że ucieczka przed złymi ludźmi nie udała się i w nowym miejscu spotykają go te same szykany. Czy tym razem poradzi sobie z prześladowcami? Czy też znowu będzie musiał zmienić miejsce zamieszkania?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 698 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 33-letnia Magda przyłapuje swoją starszą siostrę Olę (35) na pocałunku z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że to jej kolega z pracy- Jarek (37). Ola zarzeka się, że nie łączy ich nic poza niewinnym flirtem. Prosi siostrę, by nie mówiła o zajściu jej mężowi. Magda jest tym faktem mocno zakłopotana. Bardzo lubi swojego szwagra, ale chce być lojalna wobec siostry. Ola obiecuje, że zakończy znajomość z kolegą, nie chce mieć problemów w domu, tym bardziej, że ma z mężem pięcioletnią córeczkę Sarę. Magda się zgadza, chociaż żal jej Patryka, który nie jest niczego świadomy. Kiedy sytuacja pozornie wraca do normy okazuje się, że Ola jest w ciąży. Załamana kobieta wyznaje Magdzie, że tak naprawdę sypiała z Jarkiem i to on jest ojcem jej dziecka. Magda namawia siostrę, żeby donosiła ciążę, jednak Ola rozważa aborcję, ponieważ wie, że prawda mogłaby kiedyś wyjść na jaw. Czy wystarczy jej determinacji by zerwać relację z kochankiem? Czy jednak Magda będzie w końcu musiała uświadomić szwagra co się dzieje?

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1076 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 430 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Maria (44) jest żoną Waldemara (45). Mężczyzna jest byłym wojskowym, który wiele lat spędził na kontraktach zagranicznych. Po odejściu z armii otworzył dobrze prosperującą firmę zajmującą się zabezpieczeniami dla biznesu. Małżeństwo ma córkę Karolinę (17) – uczennicę liceum. Pewnego dnia, w mieszkaniu, które przeznaczyli na wynajem, Maria natyka się na Adriana Kurpisa (21). Waldemar tłumaczy, że to syn jego dawno zmarłego przyjaciela. Chłopak dopiero przyjechał do Warszawy i szuka pracy. Podoba się Karolinie, która zaprasza go na szkolny bal. Waldemar, który nie jest zadowolony z faktu zbliżenia się Adriana do jego rodziny, każe mu wynieść się z mieszkania i zabrania kontaktów z córką. Maria zaczyna podejrzewać, że być może chłopak jest nieślubnym synem jej męża. Waldemar zaprzecza, ale kobieta jest zdesperowana by poznać prawdę. Dyskretnie przeprowadza badania DNA, które mają dowieść, lub wykluczyć ich pokrewieństwo. Jaką tajemnicę skrywa przed światem 21-latek?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1077 Logo TVN

Opis (streszczenie): Martyna wzięła niedawno z Filipem kredyt i kupiła mieszkanie. W odwiedziny przyjechała do nich matka mężczyzny - Danuta. Do kobiety dzwoni mąż Zbigniew – okazuje się, że ich dom spłonął w pożarze. Małżonkowie są załamani. Zdają sobie sprawę, że stracili cały dorobek życia. W oczekiwaniu na pieniądze z ubezpieczenia zamieszkują u syna i synowej. Martyna współczuje teściom, ale ci z czasem stają się uciążliwi. Coraz częściej kłócą się z byle powodu. Zbigniew ciągle siedzi przed telewizorem i pije piwo. Danuta mocno się panoszy – zarówno w mieszkaniu, jak i w księgarni Martyny. Dziewczyna ma już dosyć teściów, przez co dochodzi do kłótni z mężem. Zbigniew po kolejnej awanturze z żoną wyprowadza się do brata. Danuta robi się jeszcze bardziej nieznośna. Rysuje samochód sąsiadce, która wcześniej podrywała jej męża. Próbuje także podkraść synowej pieniądze, aż zostaje zatrzymana przez policję. Jak długo Martyna wytrzyma pod jednym dachem z nieznośną teściową?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-28
02:05 Ukryta prawda, odc. 687 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Bartosz prowadzi stoisko ze zniczami i kwiatami przed cmentarzem. Kilka miesięcy temu przy bocznym wejściu pojawił się Krzysztof ze swoim tanim towarem i od tamtej pory interesy idą Bartkowi o wiele gorzej niż wcześniej. Kiepska sytuacja finansowa prowadzi do konfliktów między mężczyzną a jego żoną, Izą. Sytuacji nie poprawiają kradzieże, do których dochodzi na cmentarzu. Bartosz obawia się, że bliscy zmarłych przestaną kupować znicze i kwiaty, sądząc, że i tak zostaną one skradzione. Bartosz rozpoczyna prywatne śledztwo i jest przekonany, że złodziejem jest jego konkurent. Wkrótce odkrywa, że jego syn Arek spotyka się z córką Krzysztofa, Niką. Bartosz dowiaduje się wkrótce, że Nika uciekła z domu...

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 688 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ewa (56), konserwatywna nauczycielka, przyjeżdża do Warszawy do syna Grzegorza, który mieszka bez ślubu z Sabiną. Parze właśnie urodziło się dziecko i Ewa chce pomóc synowi przy wnuku. Kobiecie nie podoba się fakt, że Grzegorz i Sabina żyją w konkubinacie i próbuje namówić parę na ślub. Grzegorz od lat przyjaźni się z Kamilem, którego Ewa doskonale zna. Kamil jest w związku z ciężarną Dorotą, która jest blisko rozwiązania. Kamil również nie spieszy się z małżeństwem i Ewę irytuje ta „moda”. Kobieta postanawia jak najszybciej rozmówić się z rodzicami Sabiny, by ci namówili córkę na ślub z jej synem.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 689 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
05:00 Ukryta prawda, odc. 694 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
13:10 Ukryta prawda, odc. 427 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-29
02:05 Ukryta prawda, odc. 690 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tomek (26), jest synem Aliny i Grzegorza, właściciela biura maklerskiego. Młody mężczyzna od dwóch lat pracuje u ojca. Od roku spotyka się z Dianą, córką właściciela dużego biura nieruchomości. Alina liczy na ślub syna i jest zła, gdy młody mężczyzna zrywa z Dianą. Tomka irytuje, że Diana ma w głowie tylko dbanie o wygląd i kolejne diety. Na decyzję Tomka ma też wpływ znajomość z Hanią (29), spokojną, wierzącą dziewczyną, która niedawno wróciła do Polski po wielu latach spędzonych w Irlandii. Hania jest na etapie szukania pracy i mieszka kątem u przyjaciółki. Tomek pochodzi z niewierzącej rodziny, ale imponują mu wartości reprezentowane przez Hanię. Wkrótce 26-latek odkrywa, że Hania zadaje się z wyuzdaną Elą i prześladuje ją pewien mężczyzna…

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 691 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 692 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
05:00 Ukryta prawda, odc. 696 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-09-30
01:10 Ukryta prawda, odc. 693 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 694 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 695 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 696 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 220 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kiedy rodzina, która od lat wychowuje bliźniaczki dowiaduje się, że na warszawskiej Pradze mieszka dziewczyna łudząco podobna do jednej z ich córek, postanawiają to sprawdzić. Szybko okazuje się, że kilkanaście lat temu w szpitalu doszło do tragicznej pomyłki i zamieniono dzieci. Rodzina staje przed bardzo trudnym wyborem. Czy powinni oddać wychowywaną przez siebie dziewczynę, jej biologicznej matce, a sami przyjąć swoją biologiczną córkę? Sprawa komplikuje się kiedy jedna z dziewczyna znika…

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 699 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Alicja (32) jest trochę znudzona swoim życiem. Od dłuższego czasu marzy o zmianach, ale boi się wprowadzać je w życie. Jej małżeństwo z Maćkiem (33), z którym jest od dziesięciu lat, cierpi na skutek rutyny. Praca za biurkiem w firmie zajmującej się organizacją wesel również nie należy do szczególnie fascynujących. Alicja nie jest pewna czy chce mieć dzieci i co tak naprawdę cieszy ją w życiu. Wolny czas spędza z koleżanką z pracy Karoliną (29). Wszystko zmienia się w momencie, kiedy Alicja przypadkowo poznaje wróżkę Selmę (48). Kobieta zaczyna doradzać młodej mężatce, a Alicja powoli zmienia swoje życie. Maciek jest wściekły z tego powodu. Nie może zrozumieć, dlaczego żona stosuje się do wszystkich rad wróżki. Między małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni. Tymczasem Selma sugeruje Alicji, że powinna rozwieść się z Maćkiem, bo nie jest on dla niej dobrym partnerem.

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1077 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 431 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marlena (27) jest żoną Dawida (28) i matką Zosi (5). Zapracowanej kobiecie nie podoba się, że tylko jej rodzice – Ewa i Sławek – zajmują się wnuczką. Jest zła, że jej rozwiedziona teściowa Kasia skupia się tylko na sobie i młodym kochanku Robercie. W ostatnim czasie Marlena sama coraz częściej myśli o rozwodzie. Namawia męża, by ten kazał swojej matce bardziej angażować się w opiekę nad wnuczką. Kasia decyduje się spędzać więcej czasu z Zosią. Jednak podczas wspólnego pobytu babci i wnuczki na basenie, omal nie dochodzi do tragedii. Oburzona Marlena chce zerwać kontakty z teściową, ale pojawia się inny kłopot. Wkrótce w nieskazitelnym małżeństwie jej rodziców dochodzi do zgrzytów i kobieta musi skoncentrować się na ratowaniu ich związku…

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1078 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-01
02:05 Ukryta prawda, odc. 697 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 698 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 699 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 700 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Agnieszka od półtora roku jest szczęśliwie zakochaną mężatką. Jej mężem jest Jurek , który pracuje jako kierowca TIR-a. Podczas, gdy mężczyzna wraca motorem z Krakowa, Agnieszka na trzy tygodnie przed terminem zaczyna rodzić ich pierwszego syna. W szpitalu towarzyszy jej teściowa. Kilka godzin po porodzie do Agnieszki dociera tragiczna informacja. Jej mąż zginął w wypadku w drodze do szpitala. Teściowie Agnieszki Urszula (53) i Tomasz (56) zabierają ją i wnuka do siebie do domu. Kobieta się załamuje, nie chce widzieć dziecka, bo to właśnie synka obwinia za śmierć ukochanego. Uważa, że gdyby mężczyzna tak bardzo się nie spieszył, nic złego by się nie wydarzyło. W powrocie do normalności pomaga jej brat zmarłego Adam (26) i jej najlepsza przyjaciółka Renata (27). Dzięki ich pomocy kobieta powoli nawiązuje relacje z dzieckiem.

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1078 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 432 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kasia (24) jest kaskaderką – właśnie skończyła zdjęcia do filmu. Gdy z dumą pokazuje swojej mamie i chłopakowi moment potrącenia jej przez samochód, Wanda (60) wybucha płaczem – chce, by córka natychmiast rzuciła pracę. Przez najbliższe dni dziewczyna próbuje przekonać bliskich, że na planie nic jej nie grozi. W międzyczasie dostaje propozycję zagrania w kolejnym filmie. Podczas przygotowań do zdjęć, Kasia ulega wypadkowi. Źle zaasekurowana przez swojego partnera Adriana, spada ze ścianki wspinaczkowej. Przestraszona wypadkiem, wycofuje się z kaskaderki i przyjmuje oświadczyny swojego chłopaka Piotrka. W trakcie przygotowań do ślubu, dziewczyna dostaje dziwny anonim.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1079 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-02
02:05 Ukryta prawda, odc. 700 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 701 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Zofia jest rencistką samotnie wychowującą córkę Jagodę (18). Dorabia sobie do renty, sprzedając na ulicznym straganie owoce i warzywa. Syn Zofii, Antek, cztery miesiące temu zginął podczas bójki w dyskotece. Po tej tragedii Zofia nie pozwala Jagodzie wychodzić na żadne imprezy czy dyskoteki. Brak męskiej ręki w domu stara się uzupełnić mąż siostrzenicy Zofii, Marek (32). Jest częstym gościem w mieszkaniu i służy pomocą przy różnorakich naprawach i awariach. Z powodu pogarszającej się sytuacji finansowej, Zofia i Jagoda postanawiają wynająć wolny pokój po Antku studentowi Łukaszowi (21). Łukasz zdobywa zaufanie Zofii, która pozwala Jagodzie na wyjścia z domu w jego towarzystwie. Między nim i Jagodą zaczyna rodzić się uczucie. Nagle Zofia dowiaduje się, że musi spłacić dług po zmarłym synu, który jak się okazało - zamieszany był w czarne interesy. Bierze pożyczkę w parabanku. Chwilę później z domu znikają pieniądze, a wraz z nimi Łukasz.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 702 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gracjan Szylc (33) niedawno awansował na kierownika działu sprzedaży w firmie zajmującej się oprogramowaniami komputerowymi. Pięć lat temu ożenił się z piękną panią adwokat Malwiną (31). Nie mają dzieci, żyją na wysokim poziomie, jeżdżą po świecie. Życie Gracjana to ciągłe pasmo sukcesów. Oprócz pięknej żony Gracjan ma jeszcze kilka kochanek między innymi Anitę (30) i Natalię (23). Jego kolega z pracy Leszek (34) uważa, że Gracjan jest królem życia i bardzo mu tego zazdrości. Pewnego dnia jednak dobra passa Gracjana zostaje przerwane. Mężczyzna podejrzewa, że za wszystkim stoi właśnie zazdrosny o jego powodzenie Leszek...

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 223 Logo TTV

Opis (streszczenie): Dwaj bracia od 16 lat nie utrzymują ze sobą kontaktu. Po śmierci matki decydują się jednak naprawić relacje. Jeden z nich, mieszkający w Warszawie, postanawia wraz z żoną i synem odwiedzić brata, który mieszka w leśniczówce oddalonej o kilkadziesiąt kilometrów od stolicy. Podczas wizyty dochodzi do tragedii. Na jaw wychodzą również skrzętnie skrywane tajemnice rodzinne.

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 701 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1079 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 433 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 16-letni Bartek mieszka ze swoją mamą Jolą. Jednocześnie utrzymuje dobry kontakt z tatą, który po rozwodzie wyprowadził się z domu. Niedawno do mieszkania Joli i Bartka wprowadził się partner kobiety – Tomek – wraz z córką Gosią. Dziewczyna wolałaby mieszkać w rodzinnym domu w Sulejówku, ale jej ojciec jest przeciwny, by nastolatka przebywała sama w dużym domu przeznaczonym na sprzedaż. Sytuacja w małym mieszkaniu staje się nieciekawa. Gosia nie akceptuje tego, że jej tata zakochał się zaledwie pół roku po śmierci mamy. Nastolatka jest niemiła i opryskliwa w stosunku do partnerki ojca. Bartek czuje się rozdarty. Z jednej strony widzi ile radości sprawia mamie nowy związek, a z drugiej martwi go atmosfera w domu. Próbuje jakoś wpłynąć na Gosię i zupełnie niespodziewanie zakochuje się w niej.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1080 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-03
01:05 Ukryta prawda, odc. 703 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 23-letnia Gabrysia samotnie wychowuje Antka (3). Mieszka ze swoją matką Bożeną (45), która jest rencistką. Kobiety są w ciężkiej sytuacji finansowej, do tego ojciec dziecka Marek, nigdy nie płacił alimentów i ma gdzieś Antka. Z kolei ojciec dziewczyny Karol, po tym jak przed laty stracił pracę w zakładzie tapicerskim, rozpił się, odszedł od rodziny i jest na dnie. Pewnego dnia Gabrysia spotyka Witolda (55), który bezinteresownie daje jej pieniądze na zakupy. Witold wyznaje, że jest śmiertelnie chorym adwokatem bez rodziny, chciałby ostatnie miesiące życie być pożytecznym i mieć przy sobie życzliwych ludzi. Witold zaczyna regularnie pomagać Gabrysi, co nie podoba się jej matce. Gabrysia odkrywa, że adwokat pomaga jeszcze jednej rodzinie w trudnej sytuacji. Czy zachowanie mężczyzny na pewno jest bezinteresowne?

/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 704 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ania (24) ma poważny problem z alkoholem, w przeszłości zażywała też narkotyki. To dziewczyna z dobrego domu. Nigdy nie podjęła pracy, nie zamierza podejmować studiów. Dostaje pieniądze na życie od matki - uznanej producentki telewizyjnej. Dziewczyna mieszka ze współlokatorką Marysią (25). Trzy tygodnie temu poznała na terapii grupowej Dominika (27)- chłopaka z biednego domu, który również boryka się z problemem nałogów. Między tą dwójką rodzi się silna więź. Ania wyznaje Dominikowi, że w przeszłości była molestowana przez własnego ojca i nigdy nie przyznała się do tego mamie ani żadnemu z terapeutów. Potem wpadła w złe towarzystwo, uciekła z domu i zarabiała na życie jako prostytutka, żeby mieć pieniądze na używki. Do dzisiaj nie potrafi sobie z tym poradzić. Mimo wszystko Dominik nadal chce być z Anią. Jest w niej zakochany, chce być dla niej wsparciem. Dziewczyna po raz pierwszy w życiu próbuje zmienić się na lepsze, jednak związek przechodzi kolejne kryzysy.

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 705 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Niespełna 30-letnia Edyta pochodzi z biednego domu. Kilka lat temu pod presją rodziców wyszła za bogatego, starszego od siebie chirurga (Rafał, 36). Ma z nim 4-letniego syna, Wojtka. Rodzina z zewnątrz wygląda na idealną, jednak Rafał od pewnego czasu znęca się nad Edytą. Stosuje wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Edyta ma tego dość, nie chce już być z Rafałem. Nie może jednak liczyć na pomoc rodziców, którzy trzymają jego stronę – nie wierzą, że szanowany powszechnie człowiek mógłby robić jej krzywdę. Poza tym Rafał wspiera ich finansowo. Edyta poznaje przypadkiem 31-letniego Kacpra- bezrobotnego, ale bardzo sympatycznego. Od razu łapie z nim świetny kontakt, spędza z nim coraz więcej czasu. Mężczyzna jest dla niej jedynym wsparciem w trudnych chwilach. Edyta waha się. Chciałaby rozstać się z mężem i związać się z Kacprem, jednak nie wie, czy sobie poradzą. Nie ma niczego, nigdy nawet nie pracowała. Czy kobieta zdecyduje się na tak ryzykowny krok?

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 706 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Leszek jest emerytowanym strażakiem, mężem Gosi i ojcem Wiktorii, studentki. Mężczyzna nie znosi „słoików” wynajmujących mieszkanie na jego piętrze, Mirka i Kazika. Przyjezdni murarze mieszkają w Warszawie od roku, są głośni, wulgarni, słuchają disco-polo, trzymają buty i śmieci na korytarzu, są nietolerancyjni dla wszelkiej inności. Leszek przypuszcza, że właściciel mieszkania Sergiusz, specjalnie uprzykrza mu życie i wynajmuje mieszkanie trudnym lokatorom, bo się nie lubią. Leszek pragnie pozbyć się „słoików” z bloku, jednak Sergiusz pozostaje nieugięty, a Wiktoria broni mężczyzn uważając, że nie są tacy źli. W międzyczasie do Kazika i Mirka wprowadza się Agnieszka, dziewczyna Mirka. Wiktoria popada z nią w konflikt. Wkrótce w bloku pojawia się policja, która została poinformowana o bombie w klatce.

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 222 Logo TTV

Opis (streszczenie): Małżeństwo prowadzące pod Warszawą gospodarstwo ogrodnicze ma poważne problemy finansowe. Kiedy ich córka oświadcza, że dostała propozycję studiowania w Londynie, przeżywają dramat, bo nie mogą opłacić jej studiów. Chłopak córki proponuje małżeństwu hodowlę marihuany. Czy rodzice dziewczyny zdecyduje się na konflikt z prawem, żeby ich córka mogła podjąć wymarzone studia?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 702 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1080 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 434 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 54-letni Paweł od kilku miesięcy jest na bezrobociu. Wcześniej był szewcem, ale musiał zamknąć interes. Jego żona Mariola oznajmia mu, że odchodzi, bo ma dosyć bezradności męża. Mężczyzna jest przekonany, że małżonka zostawiła go dla Łukasza – jej współpracownika z urzędu. Najbardziej cierpi z tego powodu ich 18-letni syn, Michał. Tuż po wyprowadzce Marioli, Paweł spotyka swoją dawną klientkę Lucynę, która dobrze rozumie jego problemy. Bezrobotny mężczyzna postanawia poważnie wziąć się za szukanie pracy. Jednak kończy się to serią niepowodzeń, a i dawny szewc jest niechętny do przekwalifikowania się. Kiedy Lucyna wprowadza się do niego na tydzień z powodu remontu, nastolatek jest wściekły na ojca. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Mariola zostaje zdradzona przez swojego kochanka i postanawia wrócić do Pawła…

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1081 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-04
01:05 Ukryta prawda, odc. 707 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Paulina (21) kilka dni temu wyprowadziła się z rodzinnego domu do studenckiego mieszkania. Któregoś dnia dziewczyna odbiera alarmujący telefon – okazuje się, że jej matka Jolanta (47) i babcia Wiesława (70) zostały napadnięte we własnym domu. Mijają tygodnie, winnych nie złapano, a kobiety, zwłaszcza Jolanta, z trudem radzą sobie z traumą napaści. Tymczasem Paulina coraz bardziej angażuje się w związek z poznanym przez Internet Irkiem (22). Po namowach matki i babci, inicjuje w końcu wizytę chłopaka na rodzinnym obiedzie. Gdy Irek zbliża się do domu Pauliny, nagle stwierdza, że za bardzo się denerwuje i ucieka. Paulina wydzwania do niego przez kolejne dni, ale Irek się nie odzywa... Współlokatorki Pauliny zaczynają podejrzewać, że napad mógł być wymyślony przez samotne kobiety, by ponownie ściągnąć wnuczkę i córkę do rodzinnego domu.

/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 708 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Teresa jest prezesem firmy kosmetycznej, właśnie pochowała jedynego syna, Antoniego (22). Ona i jej mąż Jan nie mieli z nim kontaktu od trzech lat. Chłopak nie spełniał oczekiwań rodziców, zamiast studiować prawo, chciał zostać muzykiem, uciekł z domu, ostatecznie przedawkował narkotyki. Po pogrzebie u Żurkowskich zjawia się Agnieszka (20) w zaawansowanej ciąży, która twierdzi, że urodzi dziecko Antoniego. Teresa bierze ją za oszustkę żerującą na tragedii rodzinnej. Po prywatnym śledztwie, które ją w tym utwierdza, zapomina o sprawie. Miesiąc później Jan pokazuje jej wynik badania DNA. Sprawa nie dawała mu spokoju, odezwał się do Agnieszki, która urodziła i poprosił ją o zrobienie badań na ojcostwo. Okazało się, że mały Antoś naprawdę jest ich wnukiem. Jan i Teresa oferują Agnieszce pomoc. Teresa powoli przywiązuje się do dziecka...

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 709 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tegoroczna maturzystka Kasia żyje w cieniu starszego brata (Arek, 22), który studiuje na Politechnice i za doskonałe wyniki w nauce otrzymuje wysokie stypendium. Ciągle jest do niego porównywana przez rodziców. Dziewczyna nie dostaje się na wymarzone studia, jest załamana. Aby uniknąć krytyki ze strony rodziców i szyderstw ze strony złośliwego brata, postanawia udawać, że jednak została przyjęta. Planuje chodzić na wykłady i w międzyczasie pilnie się uczyć, żeby za rok poprawić maturę. Dziewczynie bardzo podoba się na zajęciach. Wstydzi się przyznać nowym kolegom, że tak naprawdę nie ma jej na liście studentów. Wymyśla wymówki, dlaczego nie uczęszcza na ćwiczenia. Po kilku dniach Kasię zaczepia na korytarzu młody doktor (Grzegorz, 30). Kojarzy ją z wykładów, a ani razu nie widział jej na ćwiczeniach. Dziewczyna zdradza mężczyźnie, o co chodzi. Doktor obiecuje, że pomoże jej w przygotowaniach do matury.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 413 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie „Ukrytej prawdy” bohaterowie zmierzą się z wydarzeniami z przeszłości i nieujawnionymi uczuciami. Skrzętnie ukrywane sekrety, trudne wydarzenia sprzed lat, tłumione emocje w końcu ujrzą światło dzienne. Krzysiek od ponad roku spotyka się z dwiema kobietami na raz, utrzymując ten fakt w tajemnicy. Z czasem postanawia jednak zakończyć związek z jedną z nich i zacząć układać sobie życie z drugą partnerką. Okazuje się jednak, że rozstanie nie jest tak proste jak mu się początkowo wydawało. W trudnej sytuacji znajduje się również Alicja – mama dwunastoletniego Kacpra – która jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Ma romans z Jakubem, który przekonuje ją, aby się rozwiodła. Kobieta uzależniona ekonomicznie od męża tyrana, boi się wykonać ostateczny krok. Tymczasem prawda wychodzi na jaw i małżonek Alicji wpada w szał. Grozi kobiecie odebraniem jej praw do opieki nad dzieckiem. Inna historia to opowieść o niespełna trzydziestoletniej Kasi i jej mężu, którzy mają poważne problemy finansowe. Chcąc poprawić sytuację materialną, dziewczyna decyduje się zatrudnić jako tancerka w klubie go-go. Podczas pracy rozpoznaje ją kolega męża, który zaczyna szantażować Kasię. Dziewczyna postanawia wyjawić mężowi prawdę. Sekrety skrywa również bardzo wierząca Dominka, która za kilka tygodni ma wziąć ślub. Jej narzeczony, który przy dziewczynie wreszcie się ustatkował, odkrywa, że Dominika go oszukuje. Okazuje się, że dużą część wolnego czasu spędza ona w domu spokojnej starości. Dodatkowo w jej życiu pojawia się tajemnicza kobieta. Chłopak postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Marta i Paweł są szczęśliwym małżeństwem. Mają siedmioletnią córkę, Hanię. Paweł prowadzi firmę informatyczną Pewnego dnia po wielu latach nieobecności w Warszawie, zjawia się były chłopak Marty – Andrzej. Mężczyźnie nie wiedzie się w życiu. Marta jest dla niego życzliwa, jednak nie ma zamiaru utrzymywać z nim stałego kontaktu. Andrzej zaczyna być coraz bardziej nachalny. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że Hania może być jego córką. Marta szuka sposobu, by pozbyć się Andrzeja ze swojego życia, ale on nie ma zamiaru odpuścić.

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 224 Logo TTV

Opis (streszczenie): Mieszkający na jednym z warszawskich osiedli mężczyzna właśnie się rozwiódł. Niestety mimo rozpadu małżeństwa nadal musi mieszkać z byłą żoną. Ta sytuacja doprowadza do ciągłych awantur. Kobieta zaczyna układać sobie życie, co bardzo denerwuje jej byłego męża. Czy mężczyzna pogodzi się z tym, że po rozwodzie nie ma prawa wtrącać się w życie żony?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 703 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1081 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 435 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Grażyna (46) jest wdową, mieszka z synem – 27-letnim Darkiem. Od kilku lat ma nadzieję, że chłopak wyprowadzi się wreszcie z domu, znajdzie stałą pracę i założy rodzinę. Gdy mężczyzna zwleka, Grażyna postanawia sama go wyswatać. Przypadkiem spotyka Ewę (46), swoją przyjaciółkę ze szkolnych lat. Kobiety wpadają na pomysł, by poznać ze sobą swoje dorosłe dzieci. W między czasie Grażyna wyjeżdża z miasta ze swoim partnerem. Po powrocie odkrywa, że Darek i Dagmara już się nie spotykają. Ku swojemu zdziwieniu widzi, że mimo rozstania, jej syn nadal odwiedza dom, w którym mieszka Dagmara, jej matka i brat. Kobieta jest zaniepokojona, bo zaczyna podejrzewać, że Darek jest homoseksualistą i ma romans z synem Ewy. Czy jej przypuszczenia okażą się prawdą?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1082 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-05
02:05 Ukryta prawda, odc. 414 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Daria ma niespełna 18 lat. Mieszka z ojcem Januszem i 20-letnią siostrą Anią. Dziewczyny są zmartwione dziwnym zachowaniem Janusza, który wzrusza się bez powodu, zerwał ze swoją partnerką, pozbywa się ubrań, kupuje broń… Dziewczyny podejrzewają nawrót depresji, w którą mężczyzna wpadł po śmierci ich matki. Prowadząc małe śledztwo, Daria odkrywa, że ojciec chodzi na grób swojej miłości z czasów studiów. Co łączyło go z nieżyjącą dziewczyną? Czy córki dowiedzą się jaka jest przyczyna dziwnego zachowania ich ojca?

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 415 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Krzysiek jest lekarzem, który od ponad roku spotyka się z dwiema kobietami jednocześnie: spokojną i wrażliwą Anią (28) i żywiołową Martyną (29). Lawirowanie między kobietami sprawia mu coraz większe trudności. Jedyną osobą, która wie o jego sytuacji jest Maciek, lekarz z kliniki, szczęśliwy mąż i ojciec. Wkrótce Krzysiek decyduje się rozstać z Martyną i skupić na Ani, która wydaje mu się lepszą kandydatką do wspólnego życia. Od tego momentu mężczyzna zaczyna mieć coraz większe problemy…

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 416 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kasia Rajbiewicz (28) mieszka z mężem Sebastianem (32) na jednym z warszawskich osiedli. Małżeństwo dotykają poważne problemy finansowe. Kasia w tajemnicy przed mężem postanawia rozpocząć pracę w klubie go go. Już kilka lat wcześniej zarabiała tak na studiach, ale ukrywała ten wstydliwy fakt przed mężem. Podczas jednego z pierwszych wieczorów zostaje rozpoznana przez przyjaciela męża, Rafał Michałecki (31 l.). Szantażuje ją. Jeśli nie zgodzi się na seks z nim, opowie o wszystkim Sebastianowi. Kobieta staje w obliczu trudnej decyzji. Mimo wszystko mówi mężowi prawdę o swojej pracy i Rafale. Dość szybko mężczyzna zaczyna być zazdrosny o jej nowe zajęcie, a sama Kasia bardzo źle znosi pracę w klubie go go. Czy małżeństwo przetrwa ten kryzys?

/ Polska / program obyczajowy
04:55 Ukryta prawda, odc. 699 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-06
01:05 Ukryta prawda, odc. 417 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja (42) nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Od pół roku ma romans z Jakubem (53). Chciałaby się rozwieść z mężem – Tomaszem (44), ale martwi się jak rozwód wpłynie na jej syna Kacpra (12). Alicja nie ma pracy i jest uzależniona od męża ekonomicznie. Tomasz to domowy tyran, który traktuje żonę jak służącą i sprzątaczkę. Jej kochanek nalega, by odeszła od męża. Oferuje jej finansową stabilizację i opiekę, jednak Alicji brak odwagi, by dokonać rewolucji w swoim życiu. Kiedy prawda wychodzi na jaw i kobieta decyduje się na rozwód, jej mąż wpada w szał. Grozi jej, że zrobi wszystko, by straciła prawo do opieki nad Kacprem Czy kobieta wyzwoli się z toksycznego związku i stworzy nową szczęśliwą relację? Czy jej syn zaakceptuje Jakuba? Jak zachowa się Tomasz?

/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 418 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Damian (29) i Weronika (29) mają za kilka tygodni wziąć ślub. Przygotowania trwają, a ich miłość kwitnie. Chłopak, który kiedyś skakał z kwiatka na kwiatek, uspokoił się przy bardzo wierzącej narzeczonej. Wkrótce w życiu Weroniki pojawia się tajemnicza Kasia (32). Damian zaczyna orientować się, że Weronika coś przed nim ukrywa. Dużą część wolnego czasu spędza w pewnym domu spokojnej starości… Kiedy narzeczony przyłapuje dziewczynę na kłamstwie, postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Początkowo mężczyzna przypuszcza, że jego narzeczona ma romans z jednym z pracowników domu. Odkrywa jednak, że Weronika poświęca swój czas jednemu z pacjentów.

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 419 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Marta (37) po rozstaniu z narzeczonym, który ją zdradził, mieszka z matką Wandą (60). Z nikim się nie związała i do dzisiaj jest panną. Pracuje jako wychowawczyni w prywatnym przedszkolu. Gdy dostaje propozycję awansu, z którym wiąże się przeprowadzka do Krakowa, jej matka słabnie z przerażenia. Błaga córkę, by nie zostawiała jej samej. Ostatecznie do pozostania w Warszawie Martę przekonuje włamanie do domu i napaść na Wandę. Pewnego dnia kobieta poznaje wspaniałego mężczyznę, z którym chciałaby ułożyć sobie życie. To jej kolejna szansa by wyprowadzić się od matki. Czy tym razem jej się to uda?

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 420 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Michał (39) prowadzi z pozoru szczęśliwe życie. Od dziesięciu lat jest żonaty z Joanną (38), z którą mają syna Jaśka (6). Mężczyzna dobrze zarabia, spłaca kredyt za dom w Warszawie. Jednak Michał ma bardzo duże potrzeby seksualne, a żona przemęczona pracą i opieką nad dzieckiem nie zawsze chce spełniać jego zachcianki. Mąż decyduje się skorzystać z usług portalu przeznaczonego dla ludzi w związkach, chcących zawierać nowe znajomości. Zależy mu na dyskretnym romansie i dobrym seksie bez rozbijania małżeństwa, które uważa za udane. Po kilku spotkaniach z osobami poznanymi w internecie trafia na Klementynę (31) – atrakcyjną, spontaniczną kobietę, której nudzi się w łóżku z mężem. Zawiązuje się między nimi gorący romans. Niestety po jakimś czasie kochanka zaczyna oczekiwać od Michała więcej zaangażowania. Decyduje się on więc zakończyć znajomość. Jednak Klementyna nachodzi go i wydzwania po nocach. Czy mężczyzna uwolni się od natrętnej kobiety? Czy jego żona dowie się o zdradzie?

/ Polska / program obyczajowy
04:55 Ukryta prawda, odc. 701 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:50 Ukryta prawda, odc. 433 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-07
01:05 Ukryta prawda, odc. 421 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Sandra (31) jest projektantką wnętrz i pracuje w niewielkiej firmie. Mieszka z chłopakiem (Mirek, 34). Są razem od roku, układa im się doskonale. Kiedy dziewczyna sugeruje partnerowi, że mogliby pomyśleć o ślubie i dzieciach, ten niespodziewanie ostro ucina temat. Kobieta jest zdruzgotana – obawia się, że Mirek nie traktuje jej poważnie. Nie wie, co robić. Z jednej strony strasznie kocha chłopaka, a z drugiej bardzo chce założyć rodzinę. Podczas samotnej wycieczki rowerowej poznaje przypadkiem Mariusza (32) – przystojnego, błyskotliwego grafika komputerowego. Podczas kolejnej wycieczki Mariusz zwierza się, że nie może znaleźć pracy. Sandra zaczyna dostrzegać w nim potencjalnego partnera. Załatwia mu etat w swojej firmie. Kobieta widzi, że jej chłopak coraz częściej wychodzi z domu. Podejrzewa, że kogoś poznał. Rozerwana między partnerem, a kolegą z pracy, ma w głowie coraz większy mętlik. Którego mężczyznę wybierze? Dlaczego jej chłopak tak bardzo boi się zobowiązań i założenia rodziny?

/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 422 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 423 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 424 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 221 Logo TTV

Opis (streszczenie): Jeden z warszawskich psychologów popada w kłopoty, kiedy matka dziewczynki oskarża go o molestowanie seksualne. W sprawę angażuje się młoda adwokatka. Kobieta odkrywa, że matka i jej córka już raz oskarżyły innego mężczyznę o podobny czyn. Jednak oskarżająca psychologa kobieta nie daje za wygraną i zaczyna prześladować adwokatkę. Czy policja okaże się pomocna?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 704 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1082 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 436 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Mateusz (25) dopiero co skończył studia i stawia pierwsze kroki w korporacji. Od niedawna spotyka się z Klaudią (22), hipsterką i studentką historii sztuki. Niespodziewanie okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Przyszła matka nie chce dziecka – jest młoda, uczy się i chce się dalej bawić. Nie zamierza pakować się w przewijanie pieluch. Mateusz pochodzi z dość konserwatywnego środowiska, więc nie zgadza się na aborcję. Proponuje, żeby zamieszkali razem i przynajmniej spróbowali być rodziną. Klaudia się zgadza. Kolejne badanie usg wykazuje, że dziecko ma wadę cewy nerwowej. Dziewczyna dowiaduje się, że w takim przypadku dopuszczalna jest legalna aborcja. Ciężarna przyznaje się Mateuszowi, że jest nosicielką „wadliwego” genu HD i może zachorować na Pląsawicę Huntingtona. Jej dziecko odziedziczyło ten gen i być może zachoruje już w dzieciństwie. Mateusz z całych sił chce przekonać dziewczynę, by urodziła dziecko. Jaką decyzję podejmie Klaudia?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1083 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-08
03:05 Ukryta prawda, odc. 425 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 426 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 705 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1083 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 437 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Magda (28) mieszka w domu rodziców z matką (50), ojcem (53) i mężem (32). Kobieta jest zaniepokojona, gdy jej matka - doktor wykładająca na prywatnej uczelni - traci nagle ukochaną pracę i nie chce wyjaśnić co się stało. Magda próbuje pocieszać kobietę, jednak ta wydaje się niczym nie przejmować - nie zamierza szukać innego zajęcia, za to zaczyna coraz więcej pić. Choć twierdzi, że chce po prostu odpocząć, wygląda to na poważny problem z alkoholem. Magda czuje się bezsilna, nie potrafi porozumieć się z matką. Na uczelni dowiaduje się, że kobieta miała prawdopodobnie romans ze studentem i dlatego została zwolniona. Dziewczyna postanawia rozpocząć w tej sprawie prywatne śledztwo. Czy uda jej się zapobiec rodzinnej tragedii?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1084 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-09
02:05 Ukryta prawda, odc. 427 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 428 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 429 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 225 Logo TTV

Opis (streszczenie): W opinii klientów właściciel sklepu mięsnego to wspaniały człowiek. Miły i bardzo uczynny. Jednak w domu okazuje się być tyranem, który znęca się fizycznie i psychicznie nad rodziną. Pewnego razu mężczyzna nie pojawia się w pracy. Żona zgłasza jego zaginięcie na policji. Dochodzenie organów ścigania wskazuje, że kobieta mogła przyczynić się do śmierci męża. Czy naprawdę mąż kobiety został zabity? A może są inne powody jego zniknięcia?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 706 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1084 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 438 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ayo (24) jest bardzo atrakcyjną Nigeryjką, która pięć lat temu przyjechała do Warszawy studiować medycynę. Jest ambitna i inteligentna. Na imprezie w barze studenckim poznaje Tomka (23) – również studenta. Chłopak broni ją przed agresywnymi dresiarzami, którzy pozwalają sobie na rasistowskie komentarze. Młodzi zaczynają się spotykać. Niestety znajomi i rodzice mężczyzny nie są przychylni temu związkowi. Student ukrywa przed ukochaną fakt, że jego rodzice są rasistami. Ayo zaczyna się domyślać, że jej partner ma przed nią tajemnice. Naciska na niego, chcąc koniecznie poznać jego rodzinę. Kiedy dowiaduje się prawdy, ma wątpliwości czy powinna dalej angażować się w związek. Tomek walczy o dziewczynę, jednak okazuje się, że jest więcej osób, którym przeszkadza miłość Polaka i Nigeryjki. Para znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1085 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-10
02:05 Ukryta prawda, odc. 430 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 431 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 432 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 226 Logo TTV

Opis (streszczenie): Na jednym z warszawskich osiedli zostaje potrącona kilkuletnia dziewczynka. Na szczęście obrażenia są niegroźnie. Jednak matka dziewczynki zaczyna podejrzewać, że kobieta, która spowodowała wypadek jest niebezpieczna i może nawet próbować porwać jej dziecko. Mąż kobiety naśmiewa się z tych podejrzeń twierdząc, że jest przewrażliwiona na punkcie ich dziecka. Które z rodziców ma rację?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 707 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1085 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 439 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Helena (39) od dwudziestu lat jest żoną Mariana. Mają troje dzieci: 16-letnią Izę, 14-letniego Piotrka i 6-letniego Kubę. Rodzina boryka się z wieloma problemami: Helena zostaje zwolniona z pracy w szkolnej stołówce, a Marian ma wypadek przy pracy. Piła prawie odcina mu dwa palce. Piotrek zostaje przyłapany przez rodziców na posiadaniu marihuany, a Iza spotyka się ze sporo starszym chłopakiem, którego nie akceptuje jej ojciec. W domu wybuchają coraz to nowe kłótnie, które bardzo martwią Helenę. Któregoś dnia dochodzi do tragedii: najmłodszy syn bierze przypadkowo znalezione narkotyki i zapada w śpiączkę. Helena jest przekonana, że tabletki przyniósł do domu Piotrek.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1086 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-11
03:10 Ukryta prawda, odc. 433 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 434 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 228 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ciało młodej kobiety zostaje wyłowione ze stawu. Okazuje się, że to zwłoki Anny, której od dwóch dni poszukuje mąż. Teściowa oskarża zięcia o zamordowanie córki. Wtedy mężczyzna wyjawia tajemnicę, którą żona ujawniła tuż przed śmiercią. Okazuje się, że Anna zdradziła go i nie jest on biologicznym ojcem ich dziecka. Policja nabiera podejrzeń, że mąż ofiary mógł zabić Annę. Wtedy ktoś porywa ich dziecko. Kto stoi za tymi dramatycznymi wydarzeniami?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 708 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1086 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 440 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Waldek (26) jest mechanikiem samochodowym. Robiąc jazdę próbną luksusowym samochodem klienta, zauważa szarpaninę na poboczu drogi. Ratuje dziewczynę – Milenę – (23) z rąk potencjalnego gwałciciela. Niedoszła ofiara jest atrakcyjną kobietą z drogim samochodem. Waldek na poczekaniu wymyśla więc, że jest maklerem na urlopie, który wyjechał za miasto, żeby odpocząć. Milena daje mu swój numer telefonu i kilka dni później umawia się z nim na randkę. Mężczyzna na wszystkie sposoby chce podtrzymać kłamstwo o swojej pracy, finansach i pozycji. Przyjaciel wypożycza mu ze sklepu w którym pracuje, drogi garnitur i załatwia klucze do luksusowego apartamentu. W końcu mechanik ma jednak dość kłamstw i postanawia skonfrontować się z Mileną i jej ojcem. Czy dziewczyna wybaczy mężczyźnie oszustwa?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1087 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-12
03:05 Ukryta prawda, odc. 435 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 436 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:55 Ukryta prawda, odc. 704 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-13
03:05 Ukryta prawda, odc. 437 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 438 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:55 Ukryta prawda, odc. 706 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-14
02:05 Ukryta prawda, odc. 439 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 440 Logo TVN Fabuła
Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 441 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja (26) jest młodą, zdrową kobietą w trudnej sytuacji materialnej. Ma córkę Kaję (7) i jest w siódmym miesiącu ciąży z bliźniakami. Z braku środków do życia kobieta zdecydowała się zostać surogatką i urodzić dzieci Kamili (37) i Pawła (37). Kamila jest bezpłodna, a bardzo pragnie mieć dziecko z ukochanym mężem. Ciężarna ma zarobić na "transakcji" 25 tysięcy złotych. Niestety badanie w 11 tygodniu ciąży wykazało poważną wadę u jednego z bliźniąt. Alicja jest bardzo zmartwiona, ale wierzy w to, że przyszli rodzice będą równie mocno kochać zarówno zdrowego, jak i chorego synka. Nie ma pojęcia, że małżeństwo zamierza adoptować tylko zdrowe dziecko. Wszystko zaczyna się jeszcze bardziej komplikować, kiedy do mieszkania kobiety wraca Jakub (30) – jej partner, który właśnie wyszedł z więzienia.

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 229 Logo TTV

Opis (streszczenie): Studentka jednej z warszawskich uczelni postanawia znaleźć chłopaka na portalu randkowym. Kiedy dostaje zaproszenie od młodego biznesmena jest szczęśliwa. Wydaje jej się, że wreszcie trafiła na tego jedynego. Po powrocie z drogiej restauracji zostają zaatakowani przez nieznajomego mężczyznę, który grozi przystojnemu biznesmenowi. Zdziwienie dziewczyny jest jeszcze większe, gdy pewnego dnia na wycieraczce mieszkania swojego wybranka znajduje symbol mafijnych porachunków.

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 709 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1087 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 441 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1088 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-15
02:05 Ukryta prawda, odc. 442 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Konrad (43) jest audytorem i często jeździ w delegacje. Jego żona (Olga, 39) nie pracuje, zajmuje się domem i dziećmi. Mężczyzna wraca do domu po kilku dniach nieobecności i dowiaduje się, że kobieta go zostawiła. Na głowę Konrada spada nagle obowiązek zajmowania się rodziną. Musi wziąć urlop. Choć robi co może, nie potrafi jednocześnie prać, sprzątać i gotować, a do tego opiekować się Pawłem (12) i Weroniką (17). Syn jest nadpobudliwy, przez co ma różne problemy. Z kolei córka spotyka się ze starszym, podejrzanym chłopakiem. Mężczyzna szybko zaczyna rozumieć, że niewiele wie o swoich dzieciach i prowadzeniu domu. Jest całkowicie bezradny wobec nowych dla niego problemów. Początkowo Konrad jest przekonany, że żona wyprowadzając się, chciała go ukarać za brak zainteresowania życiem rodziny. Szybko jednak dochodzi do wniosku, że za zniknięciem żony kryje się inny mężczyzna.

/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 443 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ania (25) miała wypadek samochodowy. Dotychczas jej pasją i sposobem na życie był taniec towarzyski. Teraz – kiedy wylądowała na wózku inwalidzkim i prawdopodobnie już nigdy nie stanie na parkiecie – nie może się pogodzić ze swoją sytuacją. Choć dziewczynę wspiera narzeczony (Janek), jest zgorzkniała i zła na cały świat. Uważa, że partner jest z nią z litości i usiłuje wyrzucić go ze swojego życia. W międzyczasie chłopakowi wyznaje miłość jego stara przyjaciółka Natalia. Chce, by Janek zostawił Anię i wyjechał z nią do Londynu. Po kolejnej kłótni z niepełnosprawną ukochaną, mężczyzna znika. Ofiara wypadku stara się zapomnieć o narzeczonym. Chodzi na terapię dla ofiar wypadków i poznaje Łukasza, który wciąga ją w środowisko osób tańczących na wózkach inwalidzkich. Nowy znajomy zakochuje się w dziewczynie. Ani jednak coraz częściej wydaje się, że widzi gdzieś w pobliżu Janka. Kobieta orientuje się, że jej miłość wcale nie wygasła. Nie ma pojęcia jak wybrnąć z trudnej sytuacji.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 444 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tomasz (32) jest popularnym aktorem. W życiu prywatnym jest w szczęśliwym związku z Dominiką. Od jakiegoś czasu małżeństwo stara się o dziecko, niestety bezskutecznie. Kilka tygodni temu kobieta poroniła. Na domiar złego, prasa brukowa opublikowała zdjęcia gwiazdora w towarzystwie atrakcyjnej blondynki. Załamana żona postanawia wyrzucić partnera z domu. W przypływie desperacji Tomasz zwierza jej się, że owa blondynka to jego dawna miłość, od której właśnie się dowiedział, że ma 10-letnią córkę. W niespokojne życie pary wkracza stęskniona za ojcem dziewczynka. Dominika cierpi, patrząc na córkę męża, którą ma z inną kobietą. W efekcie urządza mężczyźnie ciągłe awantury, często wpada w złość, krzyczy także na 10-letnią Małgosię. Gdy Tomasz znajduje na rękach małej siniaki, nie ma wątpliwości, że winna jest jego żona.

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 568 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Iwona od roku spotyka się z Arturem. Para w końcu podjęła decyzję, żeby razem zamieszkać. Sytuacja jest jednak o tyle delikatna, że mężczyzna sam wychowuje nastoletnią córkę. Iwona i Artur są przekonani, że przy odrobinie wyrozumiałości i dobrej woli wkrótce staną się rodziną. Niestety szybko okazuje się, że nie są w stanie dogadać się z Różą. Dziewczyna jest wybuchowa, kłótliwa i każda rozmowa kończy się awanturą. W dodatku nastolatka poważnie opuściła się w nauce. Z historii ma same jedynki, jednak odmawia pójścia na korepetycje, twierdząc, że to nauczyciel się na nią uwziął. Atmosfera w domu pogarsza się i Róża wpada w poważne kłopoty. Iwona jest przekonana, że to jej obecność powoduje niepokojące zachowanie Róży. Wkrótce okaże się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana.

/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 1088 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
13:20 Ukryta prawda, odc. 442 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1089 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2019-10-16
03:05 Ukryta prawda, odc. 445 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Beata (37) jest samotną matką wychowującą 19-letnią Natalię. Kobieta zarabia jako sprzątaczka w hotelu. Nie stać jej na markowe ubrania czy kieszonkowe dla córki, która ma jednak swoje potrzeby. W domu wybuchają kłótnie, nastolatka chodzi nadąsana. Matka znajduje rozwiązanie trudnej sytuacji: dziewczyna studiuje zaocznie, na co dzień może jej więc pomagać w sprzątaniu. Beata zaczyna zabierać córkę do pracy. Niestety kilka dni później gość hotelu zgłasza kradzież. Ochrona znajduje w rzeczach Natalii kilkaset złotych. Matka i córka zostają oskarżone o przywłaszczenie cudzych pieniędzy. Kobieta traci pracę i w nerwach wyrzuca dziewczynę z domu. Jednak już następnego dnia żałuje swojej decyzji. Próbuje odnaleźć nastolatkę i przekonać ją, żeby wróciła. Jednak ona nie chce już mieszkać z matką i postanawia zacząć dorosłe życie. Natalia znajduje zatrudnienie i na stałe się wyprowadza. Niespodziewanie Beata wpada na córkę w hotelu, w którym stara się o nową pracę.

/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 446 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Marcin (40) i Agnieszka (39) są małżeństwem od 14 lat. Wspólnie wychowują 13-letnią Karolinę. Mężczyzna od miesiąca ma romans z młodą dziewczyną, którą poznał w barze. Dowiaduje się o tym jego żona, która jest załamana i wściekła. Mąż chce walczyć o małżeństwo, zrywa z kochanką i stara się odzyskać zaufanie Agnieszki. Kobieta początkowo robi wszystko, żeby mu dopiec. Ciągle wypomina zdradę, gdy w pobliżu nie ma ich córki. Teraz to on ma sprzątać, gotować, zabierać ją na miasto – pokazać jak bardzo mu zależy. Mężczyzna pomaga w domu i jednocześnie pracuje. Chce odpokutować winy. W tym czasie Agnieszka rozkręca swój mały biznes – projektuje gadżety do domu, które sprzedaje na swoim blogu o wystroju wnętrz. Marcin zaczyna mieć problemy w pracy. Czy małżeństwo ostatecznie przezwycięży kryzys?

/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 230 Logo TTV

Opis (streszczenie): Jedna z parafianek wyznaje młodemu księdzu miłość. Kobieta zaczyna go odwiedzać. W końcu dochodzi do ich spotkań w jej mieszkaniu. Ksiądz coraz częściej zastanawia się nad sensem swojego powołania. Romans odkrywają parafianie i zaczynają plotkować. Proboszcz parafii prosi, żeby ksiądz zerwał wszelkie kontakty z kobietą. Jednak duchowny decyduje się rzucić sutannę. Jak potoczą się dalej jego losy?

/ Polska / program obyczajowy
08:30 Ukryta prawda, odc. 569 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 25-letni Marcin ma śliczną narzeczoną, dobrze płatną pracę w firmie jej ojca i ładne mieszkanie. Kiedy na portalu społecznościowym zaczepia go seksowna Kamila, Marcin wbrew ostrzeżeniom przyjaciela rozpoczyna flirt. Wkrótce dostaje od dziewczyny erotyczne zdjęcia i coraz częściej zaczyna myśleć o tym, by spotkać się z nią w realu i ostatni raz przed ślubem dać się ponieść emocjom. Tymczasem flirt odkrywa jego narzeczona. Nie chce wierzyć, że Marcin nie spał z Kamilą, wyrzuca go z mieszkania i zrywa zaręczyny. Marcin traci też pracę w firmie niedoszłego teścia. Zaczyna pomieszkiwać kątem u przyjaciela, który niespodziewanie odkrywa, że na zdjęciach wysłanych przez Kamilę jest mało znana zagraniczna modelka. Marcin orientuje się, że został oszukany. Za wszelką cenę chce ustalić przez kogo...

/ Polska / program obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ukryta prawda. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ukryta prawda w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ukryta prawda.

Emisja w stacjach


Ukryta prawda można obejrzeć w:

Emisje w: TTV, TVN, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry