Reklama

Ukryta prawda godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ukryta prawda

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ukryta prawda będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-09
18:00 Ukryta prawda, odc. 778 Logo TVN

Opis (streszczenie): Paulina (28) i Darek (32) po trzech latach małżeństwa zostaną rodzicami. Radość Pauliny umiera, gdy na wieść o ciąży matka mówi jej dokładnie to samo. Iwona (48) również zostanie mamą. Darek akceptuje ciążę teściowej, Paulina nie. Iwona mówi, że ojcem dziecka jest Piotr (52), z którym przyjaźni się od 30 lat. Paulinie trudno jest to zaakceptować. Martwi się o matkę, bo Piotr w ogóle nie angażuje się w jej ciążę. Czy Paulina będzie wstanie zaakceptować tajemnice, które wyjdą na jaw?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-10
02:00 Ukryta prawda, odc. 689 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 42-letnia Adrianna samotnie wychowuje 11-letnią Sylwię. Kobieta jest po rozwodzie z mężem, alkoholikiem i hazardzistą, który nie płaci alimentów i od czasu do czasu nachodzi byłą żonę, prosząc ją o pomoc finansową. Ada marzy o tym, żeby na jej drodze stanął jakiś odpowiedzialny mężczyzna, przy którym wreszcie mogłaby poczuć się bezpieczna i kochana. Pewnego dnia do jej bloku wprowadza się przystojny 44-letni Leszek. Mężczyzna jest fotografem. Nie ma żony ani dziewczyny, mieszka z 11-letnią dziewczynką. Leszek wpada Adzie w oko, zaczynają się spotykać. Któregoś dnia Ada słyszy niepokojące plotki na jego temat..

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
02:45 Ukryta prawda, odc. 690 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tomek (26), jest synem Aliny i Grzegorza, właściciela biura maklerskiego. Młody mężczyzna od dwóch lat pracuje u ojca. Od roku spotyka się z Dianą, córką właściciela dużego biura nieruchomości. Alina liczy na ślub syna i jest zła, gdy młody mężczyzna zrywa z Dianą. Tomka irytuje, że Diana ma w głowie tylko dbanie o wygląd i kolejne diety. Na decyzję Tomka ma też wpływ znajomość z Hanią (29), spokojną, wierzącą dziewczyną, która niedawno wróciła do Polski po wielu latach spędzonych w Irlandii. Hania jest na etapie szukania pracy i mieszka kątem u przyjaciółki. Tomek pochodzi z niewierzącej rodziny, ale imponują mu wartości reprezentowane przez Hanię. Wkrótce 26-latek odkrywa, że Hania zadaje się z wyuzdaną Elą i prześladuje ją pewien mężczyzna…

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 691 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 42-letni Michał jest architektem, a jego żona Agnieszka (41) pracuje jako menedżerka w firmie kosmetycznej. Mają córkę, 9-letnią Olę. Gdy Agnieszka niespodziewanie zostaje zwolniona z pracy, załamuje się i wpada w depresję. Sytuacji nie poprawia fakt, że koło Michała zaczyna się kręcić Ewa (24), jego stażystka. Po imprezie zorganizowanej z okazji zdobycia ważnego kontraktu Michał i Ewa lądują w łóżku. Agnieszka odkrywa zdradę i każe mężowi się wyprowadzić. Tymczasem Ewa wyznaje 42-latkowi miłość i prosi, by rozwiódł się z żoną. Gdy Michał odmawia, twierdząc, że chce ratować swoje małżeństwo, 24-latka odchodzi z firmy. Radość mężczyzny, że pozbył się problemu, okazuje się jednak przedwczesna...

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 692 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Karolina (21) i Anka (20) studiują i dorabiają sobie, pracując w firmie sprzątającej. Podczas sprzątania jednego z apartamentów, Anka zaczyna przymierzać ubrania klientki. Wpada na pomysł, że zostanie szafiarką i zrobi karierę jak celebrytki z pierwszych stron gazet. Karolina uważa, że to zły pomysł, ale Anka nalega i przyjaciółka zgadza się w końcu jej pomóc, robiąc zdjęcia stylizacji. Dziewczyny zakładają bloga, przetrząsają szafy w sprzątanych mieszkaniach, robią sesje i piszą porady jako stylistki… Blog ma coraz więcej odwiedzających i pozytywnych komentarzy. Wszystko się komplikuje, gdy Anka zostaje nakryta w sprzątanym mieszkaniu przez partnera właścicielki.

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 343 Logo TTV

Opis (streszczenie): Zofia i Karol są bezdzietnym małżeństwem w średnim wieku, ledwie wiążącym koniec z końcem. Pewnego dnia dzwoni do nich dawno niewidziana siostra Zofii, mieszkająca w Irlandii, prosząc o pomoc w opiece nad synem, 17-letnim Brendanem. Oferuje im sporą sumę pieniędzy w zamian za zajęcie się chłopakiem, który w rodzinnym mieście wpadł w złe towarzystwo. Do domu Zofii i Karola sprowadza się Brendan. Ich życie wywraca się do góry nogami.

/ Polska / program obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 687 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Bartosz prowadzi stoisko ze zniczami i kwiatami przed cmentarzem. Kilka miesięcy temu przy bocznym wejściu pojawił się Krzysztof ze swoim tanim towarem i od tamtej pory interesy idą Bartkowi o wiele gorzej niż wcześniej. Kiepska sytuacja finansowa prowadzi do konfliktów między mężczyzną a jego żoną, Izą. Sytuacji nie poprawiają kradzieże, do których dochodzi na cmentarzu. Bartosz obawia się, że bliscy zmarłych przestaną kupować znicze i kwiaty, sądząc, że i tak zostaną one skradzione. Bartosz rozpoczyna prywatne śledztwo i jest przekonany, że złodziejem jest jego konkurent. Wkrótce odkrywa, że jego syn Arek spotyka się z córką Krzysztofa, Niką. Bartosz dowiaduje się wkrótce, że Nika uciekła z domu...

/ Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 688 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ewa (56), konserwatywna nauczycielka, przyjeżdża do Warszawy do syna Grzegorza, który mieszka bez ślubu z Sabiną. Parze właśnie urodziło się dziecko i Ewa chce pomóc synowi przy wnuku. Kobiecie nie podoba się fakt, że Grzegorz i Sabina żyją w konkubinacie i próbuje namówić parę na ślub. Grzegorz od lat przyjaźni się z Kamilem, którego Ewa doskonale zna. Kamil jest w związku z ciężarną Dorotą, która jest blisko rozwiązania. Kamil również nie spieszy się z małżeństwem i Ewę irytuje ta „moda”. Kobieta postanawia jak najszybciej rozmówić się z rodzicami Sabiny, by ci namówili córkę na ślub z jej synem.

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
10:10 Ukryta prawda, odc. 689 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 778 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 522 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marta (21) trzy miesiące temu urodziła synka. Jest chłopak, Sławek (26) rzucił ją, gdy dowiedział się o ciąży i Marta samotnie wychowuje małego Wojtusia. Dziewczyna nie radzi sobie i z wielką ulgą przyjmuje pomoc matki, która przyjeżdża do niej na kilka tygodni z Pułtuska. Marta wykorzystuje obecność mamy i wychodzi do pubu z przyjaciółkami. Poznaje tam Patryka. Spędza z nim całą noc, spacerując po mieście i rozmawiając. Jest zdziwiona, gdy Patryk nie bierze do niej kontaktu, ale sama też nie nalega: jest pewna, że chłopak nie zaakceptowałby jej synka. Mijają tygodnie. Marta nie może zapomnieć o poznanym w pubie Patryku. Tymczasem jej partner Sławek prosi, by dała mu drugą szansę…

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 779 Logo TVN

Opis (streszczenie): Jacek (34) jest doktorem socjologii. Pracuje na prywatnej uczelni, gdzie dzieli gabinet z żoną (Agnieszka), którą poznał jeszcze w trakcie studiów. Małżeństwo ma 2-letniego syna (Kacper). Jacek przyłapuje Agnieszkę na zażywaniu narkotyków. Kobieta próbuje bagatelizować problem. Twierdzi, że to przez stres (jej matka niedawno przeszła zawał), ale przecież nie jest narkomanką, to tylko jednorazowa sytuacja. Wkrótce w instytucie pojawia się Michał (41) – Polak z Niemiec, który przyjechał na 3-miesięczne stypendium z Monachium. Michał trafia do gabinetu Jacka i Agnieszki. Agnieszka zaczyna coraz bardziej popadać w nałóg. Robi to nawet w pracy, czego świadkiem jest Michał. Jacek, wstrząśnięty takim rozwojem wypadków, próbuje doprowadzić żonę do porządku, jednocześnie kryjąc ją na uczelni. Relacje między małżonkami stają się coraz bardziej napięte. Jacek nie wyobraża sobie, żeby Agnieszka wychowywała w takim stanie syna, grozi jej rozwodem. Okazuje się, że Agnieszka miała już kiedyś problem z narkotykami. Czy Jackowi uda się wpłynąć na żonę?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-11
02:00 Ukryta prawda, odc. 693 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Paweł 38-letni to niespełniony aktor. Jego żona (Marzena, 35) jest dziennikarką i pracuje w miesięczniku lifestylowym, którego częścią jest również portal internetowy. Kiedy poznali się ponad 10 lat temu, on miał małą rolę w serialu i grywał w reklamach, ona nie była znana. Potem role się odwróciły – teraz ona robi karierę, a on zajmuje się domem i żyje urojeniami. Paweł jest sfrustrowany, coraz częściej narzeka, co doprowadza do spięć w relacjach z żoną. Paweł namawia Marzenę, żeby załatwiła mu pracę w redakcji, jest nawet gotów sfałszować swoje cv. Marzena się nie zgadza. Paweł okłamuje jednak sekretarza redakcji, że jest podróżnikiem i może pisać artykuły podróżnicze. Zostaje zatrudniony na okres próbny, jednak nie potrafi odnaleźć się w pracy dziennikarza, a od żony wymaga, by go kryła.

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 694 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 23-letnia Patrycja poznała fantastycznego chłopaka, Adama (26), spotyka się z nim od trzech miesięcy. Niespodziewanie Adam się jej oświadcza. Dziewczyna jest w szoku, ale się zgadza. Patrycja zdaje sobie sprawę, że nie pasuje do świata Adama. Chłopak pochodzi z dobrego, bogatego domu. Ona tylko udaje przed nim, że jest z normalnej rodziny. W rzeczywistości wstydzi się patologii i biedy. Jej matka jest alkoholiczką, brat drobnym przestępcą, a ojciec siedzi w więzieniu za zabójstwo. Dziewczyna ma świadomość, że Adam może ją zostawić, jeśli powie mu prawdę o swojej rodzinie, bardzo się tego boi. Kiedy brat orientuje się, że Patrycja ukrywa przed Adamem prawdę, zaczyna ją szantażować. Obiecuje jednak, że da jej spokój, jeśli siostra pomoże mu włamać się do domu rodziców narzeczonego.

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 695 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Martyna (31) od trzech miesięcy spotyka się z Krzysztofem (35), który jest w trakcie rozwodu z żoną Alicją (35). Martyna prowadzi własny butik z ekskluzywnymi ubraniami. Alicja zaczyna ją nachodzić, wyzywać od najgorszych. Uważa, że jej małżeństwo dałoby się jeszcze uratować, gdyby nie to, że mąż znalazł sobie kochankę. Sytuację komplikuje fakt, że Krzysztof i Alicja mają sześcioletniego synka. Martyna usiłuje uwolnić się od agresywnej kobiety, ale Alicja nie odpuszcza. Do dziewczyny odzywa się jej były chłopak- Tymon (30). Chce odzyskać 15 tysięcy złotych, które pożyczył jej na rozkręcenie biznesu. Jest zły, że Martyna go zostawiła, oskarżą ją o zdrady w trakcie trwania związku. Niedługo potem sklep Martyny zostaje splądrowany, a ubrania skradzione. Martyna traci towar warty kilkanaście tysięcy złotych. Razem z Krzysztofem zgłasza sprawę policji. Podejrzenie pada zarówno na Alicję, jak i Tymona. Niedługo potem Martyna zostaje napadnięta w miejskim parku. Podejrzewa, że Alicja wynajęła napastnika, który czyha na jej życie, albo to Tymon mści się na niej z zazdrości.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 696 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 27-letni Dominik właśnie rozstał się z dziewczyną. Kolega radzi mu, by nie rozpaczał za długo po Michalinie i szybko rozejrzał się za nową zdobyczą. Dominik korzysta z rady i zaczepia w klubie atrakcyjną Zosię (24). Już podczas pierwszej nocy idą do łóżka i ich znajomość rozwija się bardzo dynamicznie. Dominik szybko zapomina o Michalinie i gdy dziewczyna prosi go, by zeszli się z powrotem, odmawia. Zosia często spotyka się z Dominiakiem, choć jest zajęta przygotowaniami do ślubu swojej przyjaciółki – Moniki. Któregoś dnia Dominika nachodzi w mieszkaniu jego była dziewczyna, która wyzywa Zosię od złodziejek cudzych facetów. Wzburzona Zosia szybko opuszcza mieszkanie Dominika i od następnego dnia nie odbiera jego telefonów. Tymczasem Dominik odkrywa, że Monika jest lesbijką...

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
05:00 Ukryta prawda, odc. 685 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Agnieszka (16) od niedawna podkochuje się w przystojnym Mikołaju (16), którego poznała na kursie tańca hip-hopowego. Chłopak jest dosyć nieśmiały, wychowuje się w domu dziecka. Agnieszka zaprzyjaźnia się z nim, mimo że jej przyjaciółka Tośka ostrzega ją, że Mikołaj na pewno jest zaburzony, bo nie miał normalnej rodziny i wzorców. Agnieszka nie rezygnuje. Chłopak otwiera się przed nią, opowiada o swojej przeszłości- jego mama i tata zginęli w wypadku samochodowym, kiedy był malutki. Babcia była tak schorowana, że nie mogła go zabrać do siebie. Agnieszka jest tym poruszona. Ona i Mikołaj zostają parą. Tymczasem rodzice dziewczyny - Basia (41) i Robert (43) są bardzo przeciwni temu związkowi. Konflikt między Agnieszką, a jej rodzicami narasta. Robert za namową żony, próbuje nawet przekupić chłopaka, żeby rozstał się z ich córką.

/ Polska / program obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 676 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Niespodziewanie na zawał serca umiera Zbigniew, wykładowca akademicki, mąż Wiesławy (61), ojciec Eryka (40), teść Patrycji (35), dziadek dwóch wnuków. Wdowa i syn mają odmienne plany wobec spadku. Eryk chciałby sprzedać dom w Warszawie i działkę na Mazurach, a pieniądze przeznaczyć na założenie własnego wydawnictwa książkowego. Wiesława boi się, że syn wszystko straci. Dochodzi na tym tle do konfliktu. Przy grobie zmarłego męża Wiesława spotyka młodą kobietę z dzieckiem w wózku, która okazuje się być studentką nieboszczyka. Kiedy wdowa odkrywa, że młoda kobieta zajmuje mieszkanie, które w tajemnicy przed nią kupił mąż, zaczyna podejrzewać, że chłopiec jest synem Zbigniewa. Rodzinę Wiesławy czeka ciężka próba. Jakie jeszcze kłopoty zostawił w spadku po sobie zmarły profesor?

/ Polska / program obyczajowy
09:15 Ukryta prawda, odc. 677 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 27-letnia Ewa jest geodetką z wyższym wykształceniem. W jej mieszkaniu odbywa się wymiana okien. Ewa, zaskakując samą siebie, ląduje w łóżku z poznanym tego samego dnia Wiktorem (29), monterem okien. Po wspólnej nocy zaczyna się z nim spotykać. Jest nim zachwycona. Mężczyzna jest czuły i kochający. Z czasem Ewa dostrzega jednak, że jej nowy chłopak spędza wiele czasu z prymitywnymi, myślącymi jedynie o imprezowaniu kolegami z pracy. Siostra przekonuje Ewę, że Wiktor do niej nie pasuje – jej zdaniem jest zbyt ograniczony. Ewa nie wie, co o tym sądzić. Kiedy myśli, że Wiktor ściągnął do domu jakąś prymitywną dziewczynę, chce nawet z nim skończyć. Dowiaduje się, że to tak naprawdę jego siostra. Wkrótce okazuje się, że Wiktor nie chce przyjąć w swojej firmie propozycji awansu na stanowisko biurowe. Twierdzi, że całe życie pracował fizycznie i tak już pozostanie, nawet jeśli oznacza to zarabianie małych pieniędzy. Ewa zaczyna mieć wrażenie, że Wiktor jest mało ambitny. Czy kobieta mimo wszystko zdecyduje się związać z nim na stałe?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-12
02:00 Ukryta prawda, odc. 697 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monika (39) od dwóch lat żyje w konkubinacie z Adamem (40). Chociaż na początku zgodzili się, że nie chcą mieć dzieci, Adam zaczyna się wahać i namawia Monikę na spłodzenie potomka. Kobieta jest jednak nieugięta i uparcie twierdzi, że są za starzy na zakładanie rodziny. Adam nalega, robi badania nasienia i okazuje się, że ma świetne wyniki. Tymczasem 39-latka wciąż wymyśla różne sposoby, żeby odwieść partnera od posiadania dziecka: roztacza wizję wad rozwojowych i problemów, jakie sprawiają dzieci. W międzyczasie kobietę zaczyna nachodzić podejrzany mężczyzna, a Adam znajduje w skrzynce anonim z wyzwiskami...

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 698 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 33-letnia Magda przyłapuje swoją starszą siostrę Olę (35) na pocałunku z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że to jej kolega z pracy- Jarek (37). Ola zarzeka się, że nie łączy ich nic poza niewinnym flirtem. Prosi siostrę, by nie mówiła o zajściu jej mężowi. Magda jest tym faktem mocno zakłopotana. Bardzo lubi swojego szwagra, ale chce być lojalna wobec siostry. Ola obiecuje, że zakończy znajomość z kolegą, nie chce mieć problemów w domu, tym bardziej, że ma z mężem pięcioletnią córeczkę Sarę. Magda się zgadza, chociaż żal jej Patryka, który nie jest niczego świadomy. Kiedy sytuacja pozornie wraca do normy okazuje się, że Ola jest w ciąży. Załamana kobieta wyznaje Magdzie, że tak naprawdę sypiała z Jarkiem i to on jest ojcem jej dziecka. Magda namawia siostrę, żeby donosiła ciążę, jednak Ola rozważa aborcję, ponieważ wie, że prawda mogłaby kiedyś wyjść na jaw. Czy wystarczy jej determinacji by zerwać relację z kochankiem? Czy jednak Magda będzie w końcu musiała uświadomić szwagra co się dzieje?

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 699 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja (32) jest trochę znudzona swoim życiem. Od dłuższego czasu marzy o zmianach, ale boi się wprowadzać je w życie. Jej małżeństwo z Maćkiem (33), z którym jest od dziesięciu lat, cierpi na skutek rutyny. Praca za biurkiem w firmie zajmującej się organizacją wesel również nie należy do szczególnie fascynujących. Alicja nie jest pewna czy chce mieć dzieci i co tak naprawdę cieszy ją w życiu. Wolny czas spędza z koleżanką z pracy Karoliną (29). Wszystko zmienia się w momencie, kiedy Alicja przypadkowo poznaje wróżkę Selmę (48). Kobieta zaczyna doradzać młodej mężatce, a Alicja powoli zmienia swoje życie. Maciek jest wściekły z tego powodu. Nie może zrozumieć, dlaczego żona stosuje się do wszystkich rad wróżki. Między małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni. Tymczasem Selma sugeruje Alicji, że powinna rozwieść się z Maćkiem, bo nie jest on dla niej dobrym partnerem.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 700 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Agnieszka od półtora roku jest szczęśliwie zakochaną mężatką. Jej mężem jest Jurek , który pracuje jako kierowca TIR-a. Podczas, gdy mężczyzna wraca motorem z Krakowa, Agnieszka na trzy tygodnie przed terminem zaczyna rodzić ich pierwszego syna. W szpitalu towarzyszy jej teściowa. Kilka godzin po porodzie do Agnieszki dociera tragiczna informacja. Jej mąż zginął w wypadku w drodze do szpitala. Teściowie Agnieszki Urszula (53) i Tomasz (56) zabierają ją i wnuka do siebie do domu. Kobieta się załamuje, nie chce widzieć dziecka, bo to właśnie synka obwinia za śmierć ukochanego. Uważa, że gdyby mężczyzna tak bardzo się nie spieszył, nic złego by się nie wydarzyło. W powrocie do normalności pomaga jej brat zmarłego Adam (26) i jej najlepsza przyjaciółka Renata (27). Dzięki ich pomocy kobieta powoli nawiązuje relacje z dzieckiem.

/ Polska / program obyczajowy
04:50 Ukryta prawda, odc. 686 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Karolina (27) i Dariusz (30) Kuźmińscy wychowują niespełna trzyletnie bliźniaki: Janka i Franka. Mężczyzna pracuje w firmie spedycyjnej, ona jest asystentką w dużej firmie doradczej. Darka dręczy fakt, że chłopcy są zupełnie do siebie niepodobni. Karolina próbuje go przekonać, że nie mają się czym martwić, bo chłopcy są bliźniakami dwujajowymi, a te nie zawsze muszą być do siebie podobne. Przypadkowe badania krwi wykazują, że jeden z chłopców rzeczywiście może nie być synem 30-latka. Darek podejrzewa, że w szpitalu mogło dojść do podmienienia dzieci. W tajemnicy przed Karoliną robi badania ojcostwa, które wykazują, że jest ojcem tylko jednego z chłopców. W związku z tym, że chłopcy urodzili się w holenderskim szpitalu Darek powiadamia jego dyrekcję mailem, że dzieci zostały podmienione. Karolina jest przeciwna jego działaniom, próbuje go przekonać, że nie mogłaby oddać żadnego z nich i to niezależnie od wyników DNA. Jak potoczą się losy rodziny Kuźmińskich?

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
07:55 Ukryta prawda, odc. 679 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 45-letni Krzysztof spotyka się z Ulą (32). Ich związku nie akceptuje syn mężczyzny Filip (17). Mimo starań kobiety między nią i nastolatkiem dochodzi do ciągłych kłótni. Chłopak buntuje się, pyskuje, przesiaduje godzinami na cmentarzu zmarłej przed dwoma laty matki. Równocześnie próbuje skłócić ojca z partnerką: chce jej zapłacić, by zniknęła, w końcu podaje jej pigułkę gwałtu, by zaaranżować jej seks ze swoim przyjacielem i wmówić ojcu, że go zdradziła. Któregoś dnia Krzysztof odbiera telefon o wypadku: Filip, jadąc samochodem bez uprawnień, rozbił się na drzewie. W szpitalu okazuje się, że chłopak stracił obie nerki. Krzysztof wyznaje partnerce, że nie może mu pomóc, bo nie jest jego biologicznym ojcem...

/ Polska / program obyczajowy
08:50 Ukryta prawda, odc. 682 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Agata (35) pracuje w agencji eventowej i od kilku miesięcy mieszka ze swoim nowym partnerem Markiem. Kobieta wychowuje samotnie 12-letnią córkę Zosię. Gdy dziewczynka była mała, Agata i jej mąż Jerzy rozwiedli się i przez kilka lat mężczyzna nie utrzymywał kontaktów z córką. Niedawno wrócił z zagranicy i walczy o to, by być obecnym w życiu Zosi, co nie podoba się Agacie. Któregoś dnia kobieta odkrywa, że Zosia utrzymuje przez Internet kontakty z chłopakiem o imieniu Julian. Podczas awantury Zosia wyznaje matce, że Julian to tak naprawdę tata, który kontaktuje się z nią w ten sposób, omijając zakaz Agaty. Oburzona podstępem kobieta żąda zakończenia korespondencji. Niedługo potem Jerzy, bez zgody byłej żony, zabiera córkę do siebie. Gdy w końcu odwozi ją do domu, Zosia sprawia wrażenie przestraszonej i nie chce powiedzieć, gdzie byli. W dniu, w którym Jerzy ma odwiedzić Zosię, dziewczynka znowu znika…

/ Polska / program obyczajowy
09:50 Ukryta prawda, odc. 683 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 23-letnia Martyna dwa lata temu straciła ojca. Jej matka, załamana przedwczesnym wdowieństwem, wynajęła swój dom w Grodzisku Mazowieckim i przeprowadziła się do Warszawy, by być bliżej studiującej córki. Martyna jest szczęśliwie zakochana w Marcinie (28). Chce z nim zamieszkać, boi się jednak, jak tę decyzję przyjmie jej nadopiekuńcza matka. Marcin wpada na pomysł, by założyć Grażynie konto na portalu randkowym i pomóc jej ułożyć sobie nowe życie. Grażyna, najpierw niechętna, daje się namówić i nawiązuje kontakt z Romanem… Córka kobiety szybko zauważa, że pod jej nieobecność w domu Grażyna coraz więcej czasu spędza przed komputerem i prowadzi korespondencję z kilkoma mężczyznami na raz.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-13
02:00 Ukryta prawda, odc. 701 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Zofia jest rencistką samotnie wychowującą córkę Jagodę (18). Dorabia sobie do renty, sprzedając na ulicznym straganie owoce i warzywa. Syn Zofii, Antek, cztery miesiące temu zginął podczas bójki w dyskotece. Po tej tragedii Zofia nie pozwala Jagodzie wychodzić na żadne imprezy czy dyskoteki. Brak męskiej ręki w domu stara się uzupełnić mąż siostrzenicy Zofii, Marek (32). Jest częstym gościem w mieszkaniu i służy pomocą przy różnorakich naprawach i awariach. Z powodu pogarszającej się sytuacji finansowej, Zofia i Jagoda postanawiają wynająć wolny pokój po Antku studentowi Łukaszowi (21). Łukasz zdobywa zaufanie Zofii, która pozwala Jagodzie na wyjścia z domu w jego towarzystwie. Między nim i Jagodą zaczyna rodzić się uczucie. Nagle Zofia dowiaduje się, że musi spłacić dług po zmarłym synu, który jak się okazało - zamieszany był w czarne interesy. Bierze pożyczkę w parabanku. Chwilę później z domu znikają pieniądze, a wraz z nimi Łukasz.

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 702 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gracjan Szylc (33) niedawno awansował na kierownika działu sprzedaży w firmie zajmującej się oprogramowaniami komputerowymi. Pięć lat temu ożenił się z piękną panią adwokat Malwiną (31). Nie mają dzieci, żyją na wysokim poziomie, jeżdżą po świecie. Życie Gracjana to ciągłe pasmo sukcesów. Oprócz pięknej żony Gracjan ma jeszcze kilka kochanek między innymi Anitę (30) i Natalię (23). Jego kolega z pracy Leszek (34) uważa, że Gracjan jest królem życia i bardzo mu tego zazdrości. Pewnego dnia jednak dobra passa Gracjana zostaje przerwane. Mężczyzna podejrzewa, że za wszystkim stoi właśnie zazdrosny o jego powodzenie Leszek...

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 703 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 23-letnia Gabrysia samotnie wychowuje Antka (3). Mieszka ze swoją matką Bożeną (45), która jest rencistką. Kobiety są w ciężkiej sytuacji finansowej, do tego ojciec dziecka Marek, nigdy nie płacił alimentów i ma gdzieś Antka. Z kolei ojciec dziewczyny Karol, po tym jak przed laty stracił pracę w zakładzie tapicerskim, rozpił się, odszedł od rodziny i jest na dnie. Pewnego dnia Gabrysia spotyka Witolda (55), który bezinteresownie daje jej pieniądze na zakupy. Witold wyznaje, że jest śmiertelnie chorym adwokatem bez rodziny, chciałby ostatnie miesiące życie być pożytecznym i mieć przy sobie życzliwych ludzi. Witold zaczyna regularnie pomagać Gabrysi, co nie podoba się jej matce. Gabrysia odkrywa, że adwokat pomaga jeszcze jednej rodzinie w trudnej sytuacji. Czy zachowanie mężczyzny na pewno jest bezinteresowne?

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 704 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ania (24) ma poważny problem z alkoholem, w przeszłości zażywała też narkotyki. To dziewczyna z dobrego domu. Nigdy nie podjęła pracy, nie zamierza podejmować studiów. Dostaje pieniądze na życie od matki - uznanej producentki telewizyjnej. Dziewczyna mieszka ze współlokatorką Marysią (25). Trzy tygodnie temu poznała na terapii grupowej Dominika (27)- chłopaka z biednego domu, który również boryka się z problemem nałogów. Między tą dwójką rodzi się silna więź. Ania wyznaje Dominikowi, że w przeszłości była molestowana przez własnego ojca i nigdy nie przyznała się do tego mamie ani żadnemu z terapeutów. Potem wpadła w złe towarzystwo, uciekła z domu i zarabiała na życie jako prostytutka, żeby mieć pieniądze na używki. Do dzisiaj nie potrafi sobie z tym poradzić. Mimo wszystko Dominik nadal chce być z Anią. Jest w niej zakochany, chce być dla niej wsparciem. Dziewczyna po raz pierwszy w życiu próbuje zmienić się na lepsze, jednak związek przechodzi kolejne kryzysy.

/ Polska / program obyczajowy
07:35 Ukryta prawda, odc. 688 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
08:35 Ukryta prawda, odc. 689 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-14
02:00 Ukryta prawda, odc. 705 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Niespełna 30-letnia Edyta pochodzi z biednego domu. Kilka lat temu pod presją rodziców wyszła za bogatego, starszego od siebie chirurga (Rafał, 36). Ma z nim 4-letniego syna, Wojtka. Rodzina z zewnątrz wygląda na idealną, jednak Rafał od pewnego czasu znęca się nad Edytą. Stosuje wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Edyta ma tego dość, nie chce już być z Rafałem. Nie może jednak liczyć na pomoc rodziców, którzy trzymają jego stronę – nie wierzą, że szanowany powszechnie człowiek mógłby robić jej krzywdę. Poza tym Rafał wspiera ich finansowo. Edyta poznaje przypadkiem 31-letniego Kacpra- bezrobotnego, ale bardzo sympatycznego. Od razu łapie z nim świetny kontakt, spędza z nim coraz więcej czasu. Mężczyzna jest dla niej jedynym wsparciem w trudnych chwilach. Edyta waha się. Chciałaby rozstać się z mężem i związać się z Kacprem, jednak nie wie, czy sobie poradzą. Nie ma niczego, nigdy nawet nie pracowała. Czy kobieta zdecyduje się na tak ryzykowny krok?

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 706 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Leszek jest emerytowanym strażakiem, mężem Gosi i ojcem Wiktorii, studentki. Mężczyzna nie znosi „słoików” wynajmujących mieszkanie na jego piętrze, Mirka i Kazika. Przyjezdni murarze mieszkają w Warszawie od roku, są głośni, wulgarni, słuchają disco-polo, trzymają buty i śmieci na korytarzu, są nietolerancyjni dla wszelkiej inności. Leszek przypuszcza, że właściciel mieszkania Sergiusz, specjalnie uprzykrza mu życie i wynajmuje mieszkanie trudnym lokatorom, bo się nie lubią. Leszek pragnie pozbyć się „słoików” z bloku, jednak Sergiusz pozostaje nieugięty, a Wiktoria broni mężczyzn uważając, że nie są tacy źli. W międzyczasie do Kazika i Mirka wprowadza się Agnieszka, dziewczyna Mirka. Wiktoria popada z nią w konflikt. Wkrótce w bloku pojawia się policja, która została poinformowana o bombie w klatce.

/ Polska / program obyczajowy
Reklama
03:30 Ukryta prawda, odc. 707 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Paulina (21) kilka dni temu wyprowadziła się z rodzinnego domu do studenckiego mieszkania. Któregoś dnia dziewczyna odbiera alarmujący telefon – okazuje się, że jej matka Jolanta (47) i babcia Wiesława (70) zostały napadnięte we własnym domu. Mijają tygodnie, winnych nie złapano, a kobiety, zwłaszcza Jolanta, z trudem radzą sobie z traumą napaści. Tymczasem Paulina coraz bardziej angażuje się w związek z poznanym przez Internet Irkiem (22). Po namowach matki i babci, inicjuje w końcu wizytę chłopaka na rodzinnym obiedzie. Gdy Irek zbliża się do domu Pauliny, nagle stwierdza, że za bardzo się denerwuje i ucieka. Paulina wydzwania do niego przez kolejne dni, ale Irek się nie odzywa... Współlokatorki Pauliny zaczynają podejrzewać, że napad mógł być wymyślony przez samotne kobiety, by ponownie ściągnąć wnuczkę i córkę do rodzinnego domu.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 708 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Teresa jest prezesem firmy kosmetycznej, właśnie pochowała jedynego syna, Antoniego (22). Ona i jej mąż Jan nie mieli z nim kontaktu od trzech lat. Chłopak nie spełniał oczekiwań rodziców, zamiast studiować prawo, chciał zostać muzykiem, uciekł z domu, ostatecznie przedawkował narkotyki. Po pogrzebie u Żurkowskich zjawia się Agnieszka (20) w zaawansowanej ciąży, która twierdzi, że urodzi dziecko Antoniego. Teresa bierze ją za oszustkę żerującą na tragedii rodzinnej. Po prywatnym śledztwie, które ją w tym utwierdza, zapomina o sprawie. Miesiąc później Jan pokazuje jej wynik badania DNA. Sprawa nie dawała mu spokoju, odezwał się do Agnieszki, która urodziła i poprosił ją o zrobienie badań na ojcostwo. Okazało się, że mały Antoś naprawdę jest ich wnukiem. Jan i Teresa oferują Agnieszce pomoc. Teresa powoli przywiązuje się do dziecka...

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 344 Logo TTV

Opis (streszczenie): Marian - mąż Teresy - miesiąc temu uległ wypadkowi samochodowemu i jeździ na wózku. Wymaga rehabilitacji i pomocy przy codziennych obowiązkach. Teresie coraz trudniej pogodzić pracę zawodową z opieką nad nim. W końcu decydują się zatrudnić rehabilitantkę. Przyjmują do pomocy Renatę. Kobieta spędza z Marianem coraz więcej czasu, co budzi zazdrość Teresy. W obawie o swoje małżeństwo Teresa decyduje się zwolnić rehabilitantkę. Nieoczekiwanie za opiekunką niezwykle gorliwie wstawia się Marian.

/ Polska / program obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 690 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 691 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 692 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 779 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 523 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 19-letnia Marzena wprowadza się wraz z matką do domu swojego ojczyma. Janusz ma 17-letniego syna z pierwszego małżeństwa – Damiana. Nastolatki nie dogadują się – kłócą się, walczą o uwagę rodziców. Wkrótce okazuje się, że Damian jest zakochany w Marzenie. Tymczasem Dorota i Janusz wymuszają na dziewczynie, żeby zabrała Damiana ze sobą na imprezę. Tam dochodzi do awantury między Damianem a chłopakiem Marzeny. Napięcie między nastolatkami przenosi się na rodziców, którzy coraz częściej się kłócą. W końcu Marzena postanawia zemścić się na Damianie i podrzuca mu skręta. Potem mówi matce i ojczymowi, że wydaje jej się, że Damian pali trawę. Matka i ojczym przeszukują pokój chłopaka, ale oprócz skręta odkrywają jeszcze zupełnie inną, niepokojącą rzecz…

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 780 Logo TVN

Opis (streszczenie): Kasia i Adam są szczęśliwą parą. On jest operatorem filmowym, ona studentką. Mieszkają razem. Podczas rutynowego badania piersi u Kasi lekarz wykrywa guza, kolejne badania potwierdzają raka. Konieczna jest chemia i operacja. Dwa dni później Adam oznajmia Kasi, że dostał propozycję wyjazdu do Peru na poważny dokument. Kasia jest zaskoczona, ale godzi się na wyjazd, choć następnego dnia zaczyna chemioterapię. Podczas jego nieobecności mają się nią opiekować: przyjaciółka Milena oraz Patryk, sąsiad, gej. Adam wyjeżdża, Kasia źle się czuje i tęskni za Adamem, z którym ma teraz sporadyczny kontakt. Gdy przed drugą serią chemii Milenę dopada zapalenie płuc, Patryk deklaruje pełną pomoc. Gdy Kasia źle się czuje, Patryk cały czas jest przy niej. W wyniku chemioterapii guz znacznie się zmniejsza, jednak i tak amputacja całej piersi będzie potrzebna. Kasia cieszy się na powrót Adama, ale ten nagle oznajmia, że musi zostać dłużej w Peru. Jak młoda kobieta poradzi sobie w tej sytuacji?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-15
02:00 Ukryta prawda, odc. 709 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tegoroczna maturzystka Kasia żyje w cieniu starszego brata (Arek, 22), który studiuje na Politechnice i za doskonałe wyniki w nauce otrzymuje wysokie stypendium. Ciągle jest do niego porównywana przez rodziców. Dziewczyna nie dostaje się na wymarzone studia, jest załamana. Aby uniknąć krytyki ze strony rodziców i szyderstw ze strony złośliwego brata, postanawia udawać, że jednak została przyjęta. Planuje chodzić na wykłady i w międzyczasie pilnie się uczyć, żeby za rok poprawić maturę. Dziewczynie bardzo podoba się na zajęciach. Wstydzi się przyznać nowym kolegom, że tak naprawdę nie ma jej na liście studentów. Wymyśla wymówki, dlaczego nie uczęszcza na ćwiczenia. Po kilku dniach Kasię zaczepia na korytarzu młody doktor (Grzegorz, 30). Kojarzy ją z wykładów, a ani razu nie widział jej na ćwiczeniach. Dziewczyna zdradza mężczyźnie, o co chodzi. Doktor obiecuje, że pomoże jej w przygotowaniach do matury.

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 413 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie „Ukrytej prawdy” bohaterowie zmierzą się z wydarzeniami z przeszłości i nieujawnionymi uczuciami. Skrzętnie ukrywane sekrety, trudne wydarzenia sprzed lat, tłumione emocje w końcu ujrzą światło dzienne. Krzysiek od ponad roku spotyka się z dwiema kobietami na raz, utrzymując ten fakt w tajemnicy. Z czasem postanawia jednak zakończyć związek z jedną z nich i zacząć układać sobie życie z drugą partnerką. Okazuje się jednak, że rozstanie nie jest tak proste jak mu się początkowo wydawało. W trudnej sytuacji znajduje się również Alicja – mama dwunastoletniego Kacpra – która jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Ma romans z Jakubem, który przekonuje ją, aby się rozwiodła. Kobieta uzależniona ekonomicznie od męża tyrana, boi się wykonać ostateczny krok. Tymczasem prawda wychodzi na jaw i małżonek Alicji wpada w szał. Grozi kobiecie odebraniem jej praw do opieki nad dzieckiem. Inna historia to opowieść o niespełna trzydziestoletniej Kasi i jej mężu, którzy mają poważne problemy finansowe. Chcąc poprawić sytuację materialną, dziewczyna decyduje się zatrudnić jako tancerka w klubie go-go. Podczas pracy rozpoznaje ją kolega męża, który zaczyna szantażować Kasię. Dziewczyna postanawia wyjawić mężowi prawdę. Sekrety skrywa również bardzo wierząca Dominka, która za kilka tygodni ma wziąć ślub. Jej narzeczony, który przy dziewczynie wreszcie się ustatkował, odkrywa, że Dominika go oszukuje. Okazuje się, że dużą część wolnego czasu spędza ona w domu spokojnej starości. Dodatkowo w jej życiu pojawia się tajemnicza kobieta. Chłopak postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Marta i Paweł są szczęśliwym małżeństwem. Mają siedmioletnią córkę, Hanię. Paweł prowadzi firmę informatyczną Pewnego dnia po wielu latach nieobecności w Warszawie, zjawia się były chłopak Marty – Andrzej. Mężczyźnie nie wiedzie się w życiu. Marta jest dla niego życzliwa, jednak nie ma zamiaru utrzymywać z nim stałego kontaktu. Andrzej zaczyna być coraz bardziej nachalny. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że Hania może być jego córką. Marta szuka sposobu, by pozbyć się Andrzeja ze swojego życia, ale on nie ma zamiaru odpuścić.

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 414 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Daria ma niespełna 18 lat. Mieszka z ojcem Januszem i 20-letnią siostrą Anią. Dziewczyny są zmartwione dziwnym zachowaniem Janusza, który wzrusza się bez powodu, zerwał ze swoją partnerką, pozbywa się ubrań, kupuje broń… Dziewczyny podejrzewają nawrót depresji, w którą mężczyzna wpadł po śmierci ich matki. Prowadząc małe śledztwo, Daria odkrywa, że ojciec chodzi na grób swojej miłości z czasów studiów. Co łączyło go z nieżyjącą dziewczyną? Czy córki dowiedzą się jaka jest przyczyna dziwnego zachowania ich ojca?

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 415 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Krzysiek jest lekarzem, który od ponad roku spotyka się z dwiema kobietami jednocześnie: spokojną i wrażliwą Anią (28) i żywiołową Martyną (29). Lawirowanie między kobietami sprawia mu coraz większe trudności. Jedyną osobą, która wie o jego sytuacji jest Maciek, lekarz z kliniki, szczęśliwy mąż i ojciec. Wkrótce Krzysiek decyduje się rozstać z Martyną i skupić na Ani, która wydaje mu się lepszą kandydatką do wspólnego życia. Od tego momentu mężczyzna zaczyna mieć coraz większe problemy…

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 345 Logo TTV

Opis (streszczenie): Błażej studiuje zaocznie pedagogikę, a w tygodniu pracuje jako barman. Wkrótce do pracy przychodzi nowa kelnerka Agata, która wpada Błażejowi w oko. W końcu udaje mu się z nią umówić. Kiedy odprowadza kobietę do domu, dowiaduje się, że ma synka poruszającego się na wózku. Błażej początkowo waha się, ale z czasem zbliża do Agaty i Kajtka. Nie podoba się to ojcu kobiety, który domaga się, żeby zostawił jego córkę w spokoju. Mężczyzna podejrzewa, że Agata i jej ojciec ukrywają przed światem jakąś tajemnicę.

/ Polska / program obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 693 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 694 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 695 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 780 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 524 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ewelina ma 30 lat i jest nauczycielką matematyki w gimnazjum. Mieszka ze swoim chłopakiem Michałem. Od pewnego czasu kobieta dziwnie się zachowuje. W końcu przyznaje chłopakowi , że podczas wakacji w Egipcie zakochała się w miejscowym masażyście Alim i prosi Michała, żeby się wyprowadził z jej mieszkania. Mężczyzna jest załamany, planował się oświadczyć, nie potrafi się pogodzić z porażką i walczy o uczucia Eweliny. Tymczasem dziewczyna uprosiła już ojca, by pomógł jej w ściągnięciu Alego do Polski. Ojciec był temu początkowo przeciwny, ale nie potrafi odmówić ukochanej córce. Z czasem dochodzi do wniosku, że to może być kura znoszą złote jajka – egzotyczny masażysta przyciągnie klientki. Ali ma już wizę, pozwolenie na pracę i lada dzień ma się pojawić w Warszawie.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 781 Logo TVN

Opis (streszczenie): Hugo (25) jeździ na wózku inwalidzkim. Jest sparaliżowany od pasa w dół wskutek wypadku samochodowego, któremu uległ w wieku 2 lat. Jego rodzice - Krystyna (50) i Jakub (52) zatrudniają pomoc domową z Ukrainy - Maszę (23), która ma sprzątać i spędzać czas z synem, gdy oni są w pracy. Hugo odnosi się do Maszy w sposób opryskliwy, chamski, traktuje ją z wyższością. Jest bardzo zgorzkniały, wytyka jej błędy językowe, braki w wykształceniu. Mimo to Masza nie zwalnia się jak poprzednia gosposia. Między nią, a Hugonem rodzi się uczucie, spędzają ze sobą każdą wolną chwilę. Po dwóch miesiącach chłopak się jej oświadcza, co spotyka się z ogromnym sprzeciwem ze strony rodziców. 25–latek jest gotowy wyprowadzić się z domu i zamieszkać z ukochaną. Czy ich związek ma szansę na przetrwanie?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-16
02:00 Ukryta prawda, odc. 416 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kasia Rajbiewicz (28) mieszka z mężem Sebastianem (32) na jednym z warszawskich osiedli. Małżeństwo dotykają poważne problemy finansowe. Kasia w tajemnicy przed mężem postanawia rozpocząć pracę w klubie go go. Już kilka lat wcześniej zarabiała tak na studiach, ale ukrywała ten wstydliwy fakt przed mężem. Podczas jednego z pierwszych wieczorów zostaje rozpoznana przez przyjaciela męża, Rafał Michałecki (31 l.). Szantażuje ją. Jeśli nie zgodzi się na seks z nim, opowie o wszystkim Sebastianowi. Kobieta staje w obliczu trudnej decyzji. Mimo wszystko mówi mężowi prawdę o swojej pracy i Rafale. Dość szybko mężczyzna zaczyna być zazdrosny o jej nowe zajęcie, a sama Kasia bardzo źle znosi pracę w klubie go go. Czy małżeństwo przetrwa ten kryzys?

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 417 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja (42) nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Od pół roku ma romans z Jakubem (53). Chciałaby się rozwieść z mężem – Tomaszem (44), ale martwi się jak rozwód wpłynie na jej syna Kacpra (12). Alicja nie ma pracy i jest uzależniona od męża ekonomicznie. Tomasz to domowy tyran, który traktuje żonę jak służącą i sprzątaczkę. Jej kochanek nalega, by odeszła od męża. Oferuje jej finansową stabilizację i opiekę, jednak Alicji brak odwagi, by dokonać rewolucji w swoim życiu. Kiedy prawda wychodzi na jaw i kobieta decyduje się na rozwód, jej mąż wpada w szał. Grozi jej, że zrobi wszystko, by straciła prawo do opieki nad Kacprem Czy kobieta wyzwoli się z toksycznego związku i stworzy nową szczęśliwą relację? Czy jej syn zaakceptuje Jakuba? Jak zachowa się Tomasz?

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 418 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Damian (29) i Weronika (29) mają za kilka tygodni wziąć ślub. Przygotowania trwają, a ich miłość kwitnie. Chłopak, który kiedyś skakał z kwiatka na kwiatek, uspokoił się przy bardzo wierzącej narzeczonej. Wkrótce w życiu Weroniki pojawia się tajemnicza Kasia (32). Damian zaczyna orientować się, że Weronika coś przed nim ukrywa. Dużą część wolnego czasu spędza w pewnym domu spokojnej starości… Kiedy narzeczony przyłapuje dziewczynę na kłamstwie, postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Początkowo mężczyzna przypuszcza, że jego narzeczona ma romans z jednym z pracowników domu. Odkrywa jednak, że Weronika poświęca swój czas jednemu z pacjentów.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 419 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Marta (37) po rozstaniu z narzeczonym, który ją zdradził, mieszka z matką Wandą (60). Z nikim się nie związała i do dzisiaj jest panną. Pracuje jako wychowawczyni w prywatnym przedszkolu. Gdy dostaje propozycję awansu, z którym wiąże się przeprowadzka do Krakowa, jej matka słabnie z przerażenia. Błaga córkę, by nie zostawiała jej samej. Ostatecznie do pozostania w Warszawie Martę przekonuje włamanie do domu i napaść na Wandę. Pewnego dnia kobieta poznaje wspaniałego mężczyznę, z którym chciałaby ułożyć sobie życie. To jej kolejna szansa by wyprowadzić się od matki. Czy tym razem jej się to uda?

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 346 Logo TTV

Opis (streszczenie): Darek prowadzi własną firmę, która aktualnie przeżywa kryzys. Jego żona, nie może pogodzić się z tą sytuacją. Nie rozumie, dlaczego mąż odmawia jej kosztownego remontu i oskarża go o skąpstwo. Darek, chcąc zachować płynność finansową i godność w oczach młodszej żony, postanawia sprzedać drogi samochód. Okazuje się, że jego brat, ma sprytniejszy pomysł na zdobycie gotówki. Darek zaczyna się zastanawiać, czy pomysł brata, który może być źródłem kłopotów prawnych, jest wart ryzyka.

/ Polska / program obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 696 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 697 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 698 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 781 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 525 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Adam (42) i Zofia (46) mają ciężko chorą córeczkę Lenę (5). Niestety, żadne z nich nie może być dawcą szpiku, trwają więc poszukiwania w banku dawców. Tymczasem między małżeństwem coraz częściej dochodzi do kłótni. Kobieta ma pretensje, że cała opieka nad chorą córką spadła na nią, mężczyzna czuje się niesprawiedliwie traktowany, bo przecież ktoś musi utrzymywać całą rodzinę. Gdy Zofia znajduje w rzeczach męża wisiorek i rachunek z hotelu, zaczyna podejrzewać, że Adam ją zdradza. Chce przyłapać go na gorącym uczynku i zaczyna go śledzić. Niespodziewanie widzi jego spotkanie z młodą kobietą…

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 782 Logo TVN

Opis (streszczenie): 19-letnia Monika, studentka pierwszego roku psychologii, która mieszka w wynajmowanym mieszkaniu z Olgą (19) i Kamilem (19), decyduje się sprzedać dziewictwo w Internecie. Jej mieszkającym pod Lublinem rodzicom grozi eksmisja z mieszkania, mają spore długi. Monika chce maksymalnie wywindować cenę za seks, by im pomóc i samej godnie żyć w Warszawie. Po dodaniu ogłoszenia w Internecie Monika odbiera pierwsze propozycje. Zgłasza się do niej portal internetowy, chcą napisać o całej sprawie. Monika opowiada w wywiadzie o swoim ciężkim życiu, pozuje do zdjęć z rodzicami. Tymczasem Kamil wyznaje jej miłość i usiłuje odwieść od planu sprzedaży cnoty.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-17
02:00 Ukryta prawda, odc. 420 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Michał (39) prowadzi z pozoru szczęśliwe życie. Od dziesięciu lat jest żonaty z Joanną (38), z którą mają syna Jaśka (6). Mężczyzna dobrze zarabia, spłaca kredyt za dom w Warszawie. Jednak Michał ma bardzo duże potrzeby seksualne, a żona przemęczona pracą i opieką nad dzieckiem nie zawsze chce spełniać jego zachcianki. Mąż decyduje się skorzystać z usług portalu przeznaczonego dla ludzi w związkach, chcących zawierać nowe znajomości. Zależy mu na dyskretnym romansie i dobrym seksie bez rozbijania małżeństwa, które uważa za udane. Po kilku spotkaniach z osobami poznanymi w internecie trafia na Klementynę (31) – atrakcyjną, spontaniczną kobietę, której nudzi się w łóżku z mężem. Zawiązuje się między nimi gorący romans. Niestety po jakimś czasie kochanka zaczyna oczekiwać od Michała więcej zaangażowania. Decyduje się on więc zakończyć znajomość. Jednak Klementyna nachodzi go i wydzwania po nocach. Czy mężczyzna uwolni się od natrętnej kobiety? Czy jego żona dowie się o zdradzie?

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 421 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Sandra (31) jest projektantką wnętrz i pracuje w niewielkiej firmie. Mieszka z chłopakiem (Mirek, 34). Są razem od roku, układa im się doskonale. Kiedy dziewczyna sugeruje partnerowi, że mogliby pomyśleć o ślubie i dzieciach, ten niespodziewanie ostro ucina temat. Kobieta jest zdruzgotana – obawia się, że Mirek nie traktuje jej poważnie. Nie wie, co robić. Z jednej strony strasznie kocha chłopaka, a z drugiej bardzo chce założyć rodzinę. Podczas samotnej wycieczki rowerowej poznaje przypadkiem Mariusza (32) – przystojnego, błyskotliwego grafika komputerowego. Podczas kolejnej wycieczki Mariusz zwierza się, że nie może znaleźć pracy. Sandra zaczyna dostrzegać w nim potencjalnego partnera. Załatwia mu etat w swojej firmie. Kobieta widzi, że jej chłopak coraz częściej wychodzi z domu. Podejrzewa, że kogoś poznał. Rozerwana między partnerem, a kolegą z pracy, ma w głowie coraz większy mętlik. Którego mężczyznę wybierze? Dlaczego jej chłopak tak bardzo boi się zobowiązań i założenia rodziny?

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 422 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gabrysia (22) jest bardzo atrakcyjną studentką. Od czterech miesięcy ma sponsora – Adama (46). Płaci on za wynajem kawalerki, w której dziewczyna mieszka i daje jej dodatkowo 2000 złotych miesięcznie na wydatki. Gabrysia nie może liczyć na pomoc finansową rodziców. Wręcz przeciwnie, to ona im pomaga. Oszukuje ich przy tym mówiąc, że ma dobrą pracę. Sytuacja dziewczyny komplikuje się, gdy poznaje Maćka (22), w którym się zakochuje. Współlokatorzy sugerują chłopakowi, że jego nowa miłość nie ma najlepszej opinii na uczelni. Maciek jest coraz bardziej podejrzliwy, jednak Gabrysia zwleka z zerwaniem układu ze sponsorem. Z czasem coraz trudnej jest jej fakt bycia utrzymanką. W końcu dziewczyna zwierza się partnerowi ze swoich problemów. Okazuje się, że chłopak ma sporo pieniędzy i może jej pomóc. W tej sytuacji Gabrysia decyduje się zakończyć znajomość z Adamem i poszukać pracy. Sponsor nie przyjmuje jednak do wiadomości informacji o jej odejściu…

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 423 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Marek (33) i Adrian (29) to para gejów, którzy marzą o dziecku. Zdają sobie sprawę, że w polskiej rzeczywistości jest to praktycznie nierealne. W tym samym czasie ich koleżanka Ewa (28) zachodzi w ciążę. Liczyła, że scementuje to jej związek z Andrzejem, tymczasem mężczyzna zrywa z nią. Kobieta jest załamana. Marek i Adrian postanawiają zaproponować jej wychowanie dziecka. Ewa dość szybko zgadza się na ten pomysł. Z jednej strony będzie mogła pobierać alimenty, z drugiej - utrzymanie i wychowanie malucha spadnie na parę homoseksualistów, a ona będzie mogła żyć wygodnie i bez zobowiązań. Jednak sytuacja się komplikuje – biologiczny ojciec zaczyna bowiem coraz bardziej interesować się losem swojego dziecka.

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 347 Logo TTV

Opis (streszczenie): Pewnego dnia przed domem Kamili i Feliksa zatrzymuje się samochód, z której wysiada starsza pani. Ewa twierdzi, że to jej dom. Adres w dowodzie zgadza się z adresem domu. Kamila i Feliks wzywają policję, która jednak nie może nic zrobić. Lekarz stwierdza, że kobieta ma Alzheimera. Kamila i Feliks kontaktują się z Eugeniuszem, który sprzedał im dom, ale ona także nie poznaje starszej pani. Kamila, która wychowała się w domu dziecka, zaczyna się zastanawiać, czy rzeczywiście Ewa nie jest jej matką.

/ Polska / program obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 699 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 700 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 701 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 782 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 526 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kasia jest nieśmiałą, trochę zakompleksioną 18-latką. Pewnego dnia do jej klasy w szkole dołącza Agnieszka (18), przebojowa, seksowna dziewczyna, typ gwiazdy. Opowiada, że mieszkała z matką kilka lat w Paryżu, a teraz przeniosła się do ojca, który jest biznesmenem w Warszawie. Wszyscy zazdroszczą Agnieszce światowego obycia i pieniędzy. Agnieszka zaprzyjaźnia się z Kasią. Pod wpływem nowej koleżanki Kasia staje się odważniejsza, próbuje alkoholu i narkotyków. Kasia wyznaje Agnieszce, że jest dziewicą. Agnieszka zaczyna więc zabierać koleżankę na imprezy, gdzie można poznać chłopaków. Uczy ją seksownie się ubierać, robią sobie pikantne zdjęcia. Któregoś wieczoru, gdy są grupą znajomych nad Wisłą, poznają młodych ludzi z Francji. Kasia w dobrej wierze mówi, że Agnieszka zna świetnie francuski, jednak okazuje się, że dziewczyna nie rozumie ani słowa. Upokorzona i złapana na kłamstwie przy znajomych Agnieszka od następnego dnia zaczyna się mścić na Kasi. Odrzucona dziewczyna odkrywa, że Agnieszka ma jednak swoje tajemnice.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 783 Logo TVN

Opis (streszczenie): 42-letni Leszek Drozd stara się ułożyć sobie życie po śmierci żony, która zmarła trzy lata temu. Mężczyzna pracuje jako księgowy w średniej firmie. Razem z nim mieszka jego syn Kuba (19), który bardzo przeżywa przedwczesną śmierć matki, chłopak nie pracuje ani nie uczy się. Leszek opiekuje się także swoją matką Marią (70), która mieszka na drugim końcu Warszawy. Z powodu braku pieniędzy między Leszkiem a Kubą są ciągłe awantury. Leszek obwinia syna, że nic nie robi, każe mu zaopiekować się babcią. W tym samym czasie Leszek sprowadza do domu swoją nową partnerkę Weronikę (39), co staje się zarzewiem jeszcze większych konfliktów. W końcu nastolatek decyduje się na przeprowadzkę do mieszkania babci.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-18
02:00 Ukryta prawda, odc. 424 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Barbara (61) właśnie przeszła na emeryturę. Ma teraz więcej czasu, żeby opiekować się wnuczką oraz pomagać córce i synowi w domowych obowiązkach. Kobieta zauważa jednak, że dzieci zaczynają ją traktować jak starszą panią, która nie ma prawa do własnego życia. Postanawia więc pojechać do sanatorium. Tam poznaje Tadeusza, z którym nawiązuje romans. Jej rodzina jest temu przeciwna, zaczyna dochodzić do kłótni… Kiedy okazuje się, że Tadeusz ma żonę, Barbara przechodzi załamanie nerwowe. W końcu – ku radości dzieci – postanawia poświęcić się dzieciom. Jednak 29-letnia Monika i 32-letni Arkadiusz zaczynają powoli żałować, że matka nie jest już tą energiczną, samodzielną kobietą, którą była jeszcze niedawno…

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 425 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Jola (26) zaczyna trzymiesięczny okres próbny w korporacji. Jest zestresowana swoją pierwszą poważną pracą, ale także bardzo podekscytowana. Zależy jej na stałym zatrudnieniu. Na samym początku zostaje poinstruowana przez surowego szefa i dział personalny o sztywnych regułach panujących w firmie. Nie powinna się spotykać z kolegami z firmy, a gdyby już do tego doszło, należy to natychmiast zgłosić. Jak na złość, dosyć szybko dziewczynie wpada w oko Marek (30) – kierownik działu. Zaczynają ze sobą flirtować, a potem romansować. Muszą kryć się ze swoimi uczuciami na każdym kroku. Tym bardziej, że najbliższa współpracowniczka Joli zaczyna coś podejrzewać.

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 426 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Wojtek (45) robi swojej żonie Renacie (43) niespodziankę i zabiera ją do hotelu SPA. Dokładnie w tym samym miejscu przed 20 laty odbyło się ich wesele. Wojtek marzył o odpoczynku z dala od problemów i zgiełku wielkiego miasta. Niestety Renata od pierwszego dnia pobytu doszukuje się słabych punktów i niedogodności ośrodka. Narzeka na złe jedzenie, brud i brak rozrywek. Stara się jednak nie robić tego w obecności męża, któremu nie chce robić przykrości. Kiedy zaczyna podejrzewać, że mąż próbuje flirtować z recepcjonistką, traci cierpliwość i urządza Wojtkowi awanturę. Kobieta dodatkowo odkrywa, że mąż celowo przedłuża pobyt na terenie ośrodka. Postanawia więc zakończyć koszmarny urlop i natychmiast wracać do Warszawy.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 427 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Małgorzata (34) i Wojciech (35) od sześciu lat wychowują siostrzenicę Małgorzaty – 9-letnią dziś Sandrę. Zastępują jej rodziców odkąd dziewczynkę porzuciła matka – Iwona (dziś 30). Po latach kobieta niespodziewanie wraca. Twierdzi, że przestała zażywać narkotyki i ma stałą pracę. Chce odzyskać swoją córkę, za którą przez cały czas tęskniła. Mimo początkowej niechęci do biologicznej matki, dziewczynka zgadza się na spotkania z nią. Ma żal do zastępczych rodziców, od których właśnie się dowiedziała, że spodziewają się dziecka. Tymczasem Małgorzata i Wojciech nie wierzą w cudowną przemianę Iwony. Panicznie boją się, że stracą dziewczynkę, którą pokochali jak własne dziecko.

/ Polska / program obyczajowy
04:50 Ukryta prawda, odc. 697 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:55 Ukryta prawda, odc. 692 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
08:55 Ukryta prawda, odc. 693 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-19
02:00 Ukryta prawda, odc. 428 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Matylda (30) 5 miesięcy temu urodziła swoje pierwsze dziecko. Mieszka w niewielkim domu z mężem Konradem (33) i siostrą Natalią (37), którą przyjęła pod swój dach rok temu. Starsza z sióstr straciła pracę i nie miała gdzie się podziać. Teraz pracuje w szkole jako nauczycielka. Zarabia jednak zbyt mało, żeby zamieszkać w pojedynkę. Jest bardzo wdzięczna za udzielone wsparcie, co podkreśla na każdym kroku. Matylda może liczyć na pomoc siostry przy dziecku. Młode małżeństwo przeżywa jednak kryzys – powodem jest zmiana figury młodej mamy, która przed ciążą była bardzo zgrabna. Kobieta próbuje się głodzić, ale siostra szybko wybija jej to z głowy. Natalia podejrzewa też, że jej mąż ma romans z atrakcyjną koleżanką z pracy – Anią (25). Konrad nie przyznaje się do zdrady, ale często mówi Matyldzie w ostrych słowach, że nie pociąga go już fizycznie. Natalia wspiera dziewczynę, razem zajadają smutki. Natalia sugeruje siostrze, że powinna odejść od męża, który nie docenia prawdziwego piękna żony. Czy małżeństwo przetrwa ten kryzys?

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 429 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Edyta (27) jest farmaceutką. Mieszka z matką (56) i ojcem (60). Mężczyzna od dawna choruje na raka. Przed śmiercią mówi córce, że jest adoptowana. Kobieta zdobywa w USC odpis zupełny aktu urodzenia, w tym nazwisko i adres biologicznych rodziców. Jedzie do ich mieszkania – zameldowany tam mężczyzna (65) wszystkiemu zaprzecza, jednak Edyta zostawia swoje namiary. Kilka dni później zgłasza się do niej jej biologiczna siostra (43). Tłumaczy, że ojciec wystraszył się i nie chciał z nią rozmawiać. Adoptowana dziewczyna dowiaduje się też, że jej prawdziwa matka (64) jest niepełnosprawna i przebywa w Domu Pomocy Społecznej. Postanawia ją odwiedzić. Kobieta jest zahukana, ale ciepła i życzliwa. Tłumaczy, że oddała córkę do domu dziecka, bo rodzina żyła w skrajnej biedzie. Edyta początkowo jest wściekła na siostrę i ojca, że oddali chorą matkę do domu starców, ale szybko zdaje sobie sprawę z ich fatalnej sytuacji finansowej. Obiecuje pomoc. Czy uda jej się odbudować relacje z biologiczną rodziną?

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 430 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Maria (44) jest żoną Waldemara (45). Mężczyzna jest byłym wojskowym, który wiele lat spędził na kontraktach zagranicznych. Po odejściu z armii otworzył dobrze prosperującą firmę zajmującą się zabezpieczeniami dla biznesu. Małżeństwo ma córkę Karolinę (17) – uczennicę liceum. Pewnego dnia, w mieszkaniu, które przeznaczyli na wynajem, Maria natyka się na Adriana Kurpisa (21). Waldemar tłumaczy, że to syn jego dawno zmarłego przyjaciela. Chłopak dopiero przyjechał do Warszawy i szuka pracy. Podoba się Karolinie, która zaprasza go na szkolny bal. Waldemar, który nie jest zadowolony z faktu zbliżenia się Adriana do jego rodziny, każe mu wynieść się z mieszkania i zabrania kontaktów z córką. Maria zaczyna podejrzewać, że być może chłopak jest nieślubnym synem jej męża. Waldemar zaprzecza, ale kobieta jest zdesperowana by poznać prawdę. Dyskretnie przeprowadza badania DNA, które mają dowieść, lub wykluczyć ich pokrewieństwo. Jaką tajemnicę skrywa przed światem 21-latek?

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 431 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Marlena (27) jest żoną Dawida (28) i matką Zosi (5). Zapracowanej kobiecie nie podoba się, że tylko jej rodzice – Ewa i Sławek – zajmują się wnuczką. Jest zła, że jej rozwiedziona teściowa Kasia skupia się tylko na sobie i młodym kochanku Robercie. W ostatnim czasie Marlena sama coraz częściej myśli o rozwodzie. Namawia męża, by ten kazał swojej matce bardziej angażować się w opiekę nad wnuczką. Kasia decyduje się spędzać więcej czasu z Zosią. Jednak podczas wspólnego pobytu babci i wnuczki na basenie, omal nie dochodzi do tragedii. Oburzona Marlena chce zerwać kontakty z teściową, ale pojawia się inny kłopot. Wkrótce w nieskazitelnym małżeństwie jej rodziców dochodzi do zgrzytów i kobieta musi skoncentrować się na ratowaniu ich związku…

/ Polska / program obyczajowy
05:00 Ukryta prawda, odc. 701 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
08:05 Ukryta prawda, odc. 694 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 695 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 698 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-20
02:00 Ukryta prawda, odc. 432 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kasia (24) jest kaskaderką – właśnie skończyła zdjęcia do filmu. Gdy z dumą pokazuje swojej mamie i chłopakowi moment potrącenia jej przez samochód, Wanda (60) wybucha płaczem – chce, by córka natychmiast rzuciła pracę. Przez najbliższe dni dziewczyna próbuje przekonać bliskich, że na planie nic jej nie grozi. W międzyczasie dostaje propozycję zagrania w kolejnym filmie. Podczas przygotowań do zdjęć, Kasia ulega wypadkowi. Źle zaasekurowana przez swojego partnera Adriana, spada ze ścianki wspinaczkowej. Przestraszona wypadkiem, wycofuje się z kaskaderki i przyjmuje oświadczyny swojego chłopaka Piotrka. W trakcie przygotowań do ślubu, dziewczyna dostaje dziwny anonim.

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 433 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 16-letni Bartek mieszka ze swoją mamą Jolą. Jednocześnie utrzymuje dobry kontakt z tatą, który po rozwodzie wyprowadził się z domu. Niedawno do mieszkania Joli i Bartka wprowadził się partner kobiety – Tomek – wraz z córką Gosią. Dziewczyna wolałaby mieszkać w rodzinnym domu w Sulejówku, ale jej ojciec jest przeciwny, by nastolatka przebywała sama w dużym domu przeznaczonym na sprzedaż. Sytuacja w małym mieszkaniu staje się nieciekawa. Gosia nie akceptuje tego, że jej tata zakochał się zaledwie pół roku po śmierci mamy. Nastolatka jest niemiła i opryskliwa w stosunku do partnerki ojca. Bartek czuje się rozdarty. Z jednej strony widzi ile radości sprawia mamie nowy związek, a z drugiej martwi go atmosfera w domu. Próbuje jakoś wpłynąć na Gosię i zupełnie niespodziewanie zakochuje się w niej.

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 434 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 54-letni Paweł od kilku miesięcy jest na bezrobociu. Wcześniej był szewcem, ale musiał zamknąć interes. Jego żona Mariola oznajmia mu, że odchodzi, bo ma dosyć bezradności męża. Mężczyzna jest przekonany, że małżonka zostawiła go dla Łukasza – jej współpracownika z urzędu. Najbardziej cierpi z tego powodu ich 18-letni syn, Michał. Tuż po wyprowadzce Marioli, Paweł spotyka swoją dawną klientkę Lucynę, która dobrze rozumie jego problemy. Bezrobotny mężczyzna postanawia poważnie wziąć się za szukanie pracy. Jednak kończy się to serią niepowodzeń, a i dawny szewc jest niechętny do przekwalifikowania się. Kiedy Lucyna wprowadza się do niego na tydzień z powodu remontu, nastolatek jest wściekły na ojca. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej. Mariola zostaje zdradzona przez swojego kochanka i postanawia wrócić do Pawła…

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 435 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Grażyna (46) jest wdową, mieszka z synem – 27-letnim Darkiem. Od kilku lat ma nadzieję, że chłopak wyprowadzi się wreszcie z domu, znajdzie stałą pracę i założy rodzinę. Gdy mężczyzna zwleka, Grażyna postanawia sama go wyswatać. Przypadkiem spotyka Ewę (46), swoją przyjaciółkę ze szkolnych lat. Kobiety wpadają na pomysł, by poznać ze sobą swoje dorosłe dzieci. W między czasie Grażyna wyjeżdża z miasta ze swoim partnerem. Po powrocie odkrywa, że Darek i Dagmara już się nie spotykają. Ku swojemu zdziwieniu widzi, że mimo rozstania, jej syn nadal odwiedza dom, w którym mieszka Dagmara, jej matka i brat. Kobieta jest zaniepokojona, bo zaczyna podejrzewać, że Darek jest homoseksualistą i ma romans z synem Ewy. Czy jej przypuszczenia okażą się prawdą?

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 348 Logo TTV

Opis (streszczenie): Beata, Leszek i ich syn są kochającą się rodziną. Oboje małżonkowie są cenionymi lekarzami. Któregoś dnia dyrektor informuje Beatę, że pacjenci skarżą się na branie przez nią łapówek. Zostaje zawieszona do czasu wyjaśnienia sprawy. Beata czuje się niesprawiedliwie osądzona. Niestety nie znajduje wsparcia u męża. Na domiar złego, kilka dni później został pobity ich syn. Beata zaczyna topić smutki w alkoholu. Obawia się, że za zbiegiem niefortunnych wydarzeń, może stać ktoś, kto chce zniszczyć jej życie.

/ Polska / program obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 702 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 703 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 704 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:15 Ukryta prawda, odc. 783 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 527 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Wiola (50) od wielu lat pracuje w księgarni. Mieszka w domu z ojcem (70), którego nigdy nie kochała – odkąd pamięta, dręczył psychicznie ją, jej matkę, brata i siostrę. Brat wyprowadził się 25 lat temu i właściwie nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Siostra 10 lat temu okradła rodzinę i uciekła do Anglii. Matka zmarła 9 lat temu. Wiola nigdy nie założyła rodziny, ma dość życia z ojcem, myśli o wyprowadzce. Kiedy oznajmia podczas jednej z kłótni ojcu swoją decyzję, mężczyzna mówi jej, że jest śmiertelnie chory. Wiola po raz kolejny rezygnuje ze swoich pragnień i zostaje w domu rodzinnym. O stanie mężczyzny dowiaduje się jej rodzeństwo. Kiedy brat i siostra przyjeżdżają do domu, pojawia się kwestia przyszłego spadku. Brat chciałby przejąć większość majątku, żeby zainwestować – obiecuje Wioli, że później odda jej pieniądze. Siostra manipuluje ojcem, próbuje przekonać go, że się zmieniła. Brat Wioli nie odpuszcza, proponuje Wioli układ na wyeliminowanie siostry. Rodzeństwo zaczyna walkę o spadek. Kto odziedziczy majątek?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 784 Logo TVN

Opis (streszczenie): Patrycja (35) to typowa kura domowa. Marcin (36) robi karierę, jest mega przystojny i coraz częściej wraca pamięcią do chwil sprzed ślubu, gdy Patrycja była chudsza, miała długie włosy i ubierała się jak seksbomba. Patrycja zauważa, że straciła blask w dniu, w którym usłyszała negatywne komentarze kolegów męża, co więcej Marcin nie stanął w jej obronie. Patrycja zaczyna walczyć z zaniedbaniem. Marcin dostaje awans, wtedy też Patrycja odkrywa, że mąż zaczyna się pojawiać na mieście z atrakcyjną blondynką, Jowitą (25). Kobieta nie wie, co zrobić w tej sytuacji. Postanawia pojechać do pracy męża i na miejscu wyjaśnić z nim swoje wątpliwości.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-21
02:00 Ukryta prawda, odc. 436 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Mateusz (25) dopiero co skończył studia i stawia pierwsze kroki w korporacji. Od niedawna spotyka się z Klaudią (22), hipsterką i studentką historii sztuki. Niespodziewanie okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Przyszła matka nie chce dziecka – jest młoda, uczy się i chce się dalej bawić. Nie zamierza pakować się w przewijanie pieluch. Mateusz pochodzi z dość konserwatywnego środowiska, więc nie zgadza się na aborcję. Proponuje, żeby zamieszkali razem i przynajmniej spróbowali być rodziną. Klaudia się zgadza. Kolejne badanie usg wykazuje, że dziecko ma wadę cewy nerwowej. Dziewczyna dowiaduje się, że w takim przypadku dopuszczalna jest legalna aborcja. Ciężarna przyznaje się Mateuszowi, że jest nosicielką „wadliwego” genu HD i może zachorować na Pląsawicę Huntingtona. Jej dziecko odziedziczyło ten gen i być może zachoruje już w dzieciństwie. Mateusz z całych sił chce przekonać dziewczynę, by urodziła dziecko. Jaką decyzję podejmie Klaudia?

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 437 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Magda (28) mieszka w domu rodziców z matką (50), ojcem (53) i mężem (32). Kobieta jest zaniepokojona, gdy jej matka - doktor wykładająca na prywatnej uczelni - traci nagle ukochaną pracę i nie chce wyjaśnić co się stało. Magda próbuje pocieszać kobietę, jednak ta wydaje się niczym nie przejmować - nie zamierza szukać innego zajęcia, za to zaczyna coraz więcej pić. Choć twierdzi, że chce po prostu odpocząć, wygląda to na poważny problem z alkoholem. Magda czuje się bezsilna, nie potrafi porozumieć się z matką. Na uczelni dowiaduje się, że kobieta miała prawdopodobnie romans ze studentem i dlatego została zwolniona. Dziewczyna postanawia rozpocząć w tej sprawie prywatne śledztwo. Czy uda jej się zapobiec rodzinnej tragedii?

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 438 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ayo (24) jest bardzo atrakcyjną Nigeryjką, która pięć lat temu przyjechała do Warszawy studiować medycynę. Jest ambitna i inteligentna. Na imprezie w barze studenckim poznaje Tomka (23) – również studenta. Chłopak broni ją przed agresywnymi dresiarzami, którzy pozwalają sobie na rasistowskie komentarze. Młodzi zaczynają się spotykać. Niestety znajomi i rodzice mężczyzny nie są przychylni temu związkowi. Student ukrywa przed ukochaną fakt, że jego rodzice są rasistami. Ayo zaczyna się domyślać, że jej partner ma przed nią tajemnice. Naciska na niego, chcąc koniecznie poznać jego rodzinę. Kiedy dowiaduje się prawdy, ma wątpliwości czy powinna dalej angażować się w związek. Tomek walczy o dziewczynę, jednak okazuje się, że jest więcej osób, którym przeszkadza miłość Polaka i Nigeryjki. Para znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 439 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Helena (39) od dwudziestu lat jest żoną Mariana. Mają troje dzieci: 16-letnią Izę, 14-letniego Piotrka i 6-letniego Kubę. Rodzina boryka się z wieloma problemami: Helena zostaje zwolniona z pracy w szkolnej stołówce, a Marian ma wypadek przy pracy. Piła prawie odcina mu dwa palce. Piotrek zostaje przyłapany przez rodziców na posiadaniu marihuany, a Iza spotyka się ze sporo starszym chłopakiem, którego nie akceptuje jej ojciec. W domu wybuchają coraz to nowe kłótnie, które bardzo martwią Helenę. Któregoś dnia dochodzi do tragedii: najmłodszy syn bierze przypadkowo znalezione narkotyki i zapada w śpiączkę. Helena jest przekonana, że tabletki przyniósł do domu Piotrek.

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 349 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ilona i Adam wychowują troje dzieci. Ona jest kucharką i szuka pracy, a on budowlańcem. Oboje toną w długach. Przyjaciółka przekonuje Ilonę, że Adam ją zdradza. Początkowo kobieta bagatelizuje te doniesienia, ale w końcu daje się namówić na wspólne śledzenie Adama. Okazuje się, że tajemnicza kobieta, z która spotyka się Adam jest jego klientką. Czujność Ilony ponownie zostaje obudzona, gdy mąż coraz później wraca z pracy, a w jego szafie odnajduje ukryte pieniądze i notes z adresami do wielu kobiet.

/ Polska / magazyn obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 705 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 706 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 707 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 784 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 528 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 35-letnia Iza przez lata samotnie wychowywała córkę Natalię, która dziś ma 16 lat. Jakiś czas temu kobieta związała się z Markiem, który jest po rozwodzie. Kobieta jest przerażona, gdy dowiaduje się, że jej córka zrobiła sobie półnagą sesję dla chłopaka, którego poznała przez Internet. Postanawia za wszelką cenę rozdzielić Natalię i 24-letniego Bartka, który, jej zdaniem, zagraża niewinnej nastolatce. Zaangażowanie w życie córki bardzo niekorzystnie odbija się na związku Izy i Marka. Mężczyzna tłumaczy kobiecie, że nie po to rozwodził się z żoną i wyprowadził od szalejących nastoletnich dzieci, by znowu wpaść w związek z problemami wychowawczymi. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Iza w podstępie idzie na randkę zamiast córki, by przekonać chłopaka do porzucenia Natalii.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 785 Logo TVN

Opis (streszczenie): Ania (21) czuje się samotna, jej ostatni związek zakończył się katastrofą. Do tego traci pracę i musi szybko znaleźć coś nowego, by było ją stać na opłacanie zaocznych studiów. W jej rodzinnym domu nigdy się nie przelewało. Dziewczyna jest kuszona podjęciem pracy u w rodzinnej firmie Radka (25), kolegi jej brata Leszka (26). Jednak 21-latka wie, że to rodzaj podstępu, ponieważ Radek nie ukrywa, że chciałby się z nią związać. Dlatego Ania odrzuca tę ofertę, ale podejmuje pracę w barze z tanim azjatyckim jedzeniem. Szybko łapie dobry kontakt z młodym kucharzem Dungiem (22) - Wietnamczykiem, który wychował się w Polsce. Chłopak pomaga jej odnaleźć się w nowym środowisku. Zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Wkrótce młodzi zakochują się w sobie, jednak ojciec i brat dziewczyny nie akceptują Azjaty.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-22
02:45 Ukryta prawda, odc. 440 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Waldek (26) jest mechanikiem samochodowym. Robiąc jazdę próbną luksusowym samochodem klienta, zauważa szarpaninę na poboczu drogi. Ratuje dziewczynę – Milenę – (23) z rąk potencjalnego gwałciciela. Niedoszła ofiara jest atrakcyjną kobietą z drogim samochodem. Waldek na poczekaniu wymyśla więc, że jest maklerem na urlopie, który wyjechał za miasto, żeby odpocząć. Milena daje mu swój numer telefonu i kilka dni później umawia się z nim na randkę. Mężczyzna na wszystkie sposoby chce podtrzymać kłamstwo o swojej pracy, finansach i pozycji. Przyjaciel wypożycza mu ze sklepu w którym pracuje, drogi garnitur i załatwia klucze do luksusowego apartamentu. W końcu mechanik ma jednak dość kłamstw i postanawia skonfrontować się z Mileną i jej ojcem. Czy dziewczyna wybaczy mężczyźnie oszustwa?

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 441 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alicja (26) jest młodą, zdrową kobietą w trudnej sytuacji materialnej. Ma córkę Kaję (7) i jest w siódmym miesiącu ciąży z bliźniakami. Z braku środków do życia kobieta zdecydowała się zostać surogatką i urodzić dzieci Kamili (37) i Pawła (37). Kamila jest bezpłodna, a bardzo pragnie mieć dziecko z ukochanym mężem. Ciężarna ma zarobić na "transakcji" 25 tysięcy złotych. Niestety badanie w 11 tygodniu ciąży wykazało poważną wadę u jednego z bliźniąt. Alicja jest bardzo zmartwiona, ale wierzy w to, że przyszli rodzice będą równie mocno kochać zarówno zdrowego, jak i chorego synka. Nie ma pojęcia, że małżeństwo zamierza adoptować tylko zdrowe dziecko. Wszystko zaczyna się jeszcze bardziej komplikować, kiedy do mieszkania kobiety wraca Jakub (30) – jej partner, który właśnie wyszedł z więzienia.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 442 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Konrad (43) jest audytorem i często jeździ w delegacje. Jego żona (Olga, 39) nie pracuje, zajmuje się domem i dziećmi. Mężczyzna wraca do domu po kilku dniach nieobecności i dowiaduje się, że kobieta go zostawiła. Na głowę Konrada spada nagle obowiązek zajmowania się rodziną. Musi wziąć urlop. Choć robi co może, nie potrafi jednocześnie prać, sprzątać i gotować, a do tego opiekować się Pawłem (12) i Weroniką (17). Syn jest nadpobudliwy, przez co ma różne problemy. Z kolei córka spotyka się ze starszym, podejrzanym chłopakiem. Mężczyzna szybko zaczyna rozumieć, że niewiele wie o swoich dzieciach i prowadzeniu domu. Jest całkowicie bezradny wobec nowych dla niego problemów. Początkowo Konrad jest przekonany, że żona wyprowadzając się, chciała go ukarać za brak zainteresowania życiem rodziny. Szybko jednak dochodzi do wniosku, że za zniknięciem żony kryje się inny mężczyzna.

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 350 Logo TTV

Opis (streszczenie): Ewa jest nauczycielką w szkole, w której uczy się jej syn. Któregoś dnia podczas przerwy nastolatek zostaje znaleziony nieprzytomny – próbował się powiesić, ale w ostatniej chwili uratował go nauczyciel biologii. Ewa próbuje dociec, dlaczego jej syn targnął się na własne życie. Chłopak nie chce o tym rozmawiać twierdząc, że już wszystko z nim w porządku. Ewie udaje się dotrzeć do filmu, na którym widać jak Miłosz jest poniżany przez szkolnych chuliganów.

/ Polska / magazyn obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 708 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 709 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 710 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Filip (17) jest uczniem liceum ogólnokształcącego. Razem z bratem Norbertem (21) oraz rodzicami Elżbietą (45) i Mirkiem (47) mieszka w bloku na jednym z warszawskich osiedli. Jest bardzo religijny i bierze aktywny udział w spotkaniach oazowych swojej parafii. Trenuje również piłkę nożną. Właśnie ogłosił, że ma zamiar iść do seminarium duchownego i zostać księdzem. Wiadomość ta nie podoba się członkom jego rodziny, jak i również koleżance Justynie (17), która się w nim podkochuje. Chwilę później w Internecie pojawia się informacja, że Filip jest gejem. Chłopak staje się obiektem kpin ze strony kolegów. Najbardziej nerwowo na te doniesienia reaguje Norbert, który jest zagorzałym kibicem piłkarskim. 17-to latek wszystkiemu zaprzecza i frustruje się. Tymczasem do proboszcza dociera list od zazdrosnego kochanka Filipa, który żali się, że jego ukochany ma romans z księdzem z parafii. Czy ujawnienie orientacji może przekreślić realizację życiowego marzenia chłopaka o seminarium duchownym.

/ Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 785 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 529 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 24-letnia Marta pracuje jako pedagog. Jest związane z 28-letnim Jankiem, doktorantem socjologii, który ciągle pożycza od niej pieniądze, nie mogąc związać końca z końcem. Marta dzieli mieszkanie ze współlokatorką Patrycją, która chodzi z młodym informatykiem Krzyśkiem. Krzysiek jest bardzo przedsiębiorczy i nie może zrozumieć, jak dorosły mężczyzna może prosić o finansowe wsparcie kobietę. Marta coraz częściej zastanawia się, czy przyszłość z ubogim doktorantem ma sens, ale bardzo kocha Janka. Kiedy w świetlicy, w której Marta jest wolontariuszką, niepełnosprawnej dziewczynce zostaje ukradziony nowoczesny wózek inwalidzki, kobieta prosi bliskich o pomoc w zebraniu funduszy. 24-latka szybko odkrywa, że współlokator jej chłopaka jest utrzymankiem bogatej kobiety. Wkrótce zaczyna podejrzewać o to samo Janka…

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 786 Logo TVN

Opis (streszczenie): Jacek (34) jest doktorem socjologii. Pracuje na prywatnej uczelni, gdzie dzieli gabinet z żoną (Agnieszka, 33), którą poznał jeszcze w trakcie studiów. Małżeństwo ma 2-letniego syna (Kacper). Jacek przyłapuje Agnieszkę na zażywaniu amfetaminy i jest zszokowany. Kobieta próbuje bagatelizować problem. Twierdzi, że to przez stres (jej matka niedawno przeszła zawał), ale przecież nie jest narkomanką, to tylko jednorazowa sytuacja. Wkrótce w instytucie pojawia się Michał (41) – Polak z Niemiec, który przyjechał na 3-miesięczne stypendium z Monachium. Michał trafia do gabinetu Jacka i Agnieszki. Agnieszka zaczyna coraz częściej brać narkotyki. Robi to nawet w pracy, czego świadkiem jest Michał. Jacek, wstrząśnięty takim rozwojem wypadków, próbuje doprowadzić żonę do porządku, jednocześnie kryjąc ją na uczelni. Relacje między małżonkami stają się coraz bardziej napięte. Jacek nie wyobraża sobie, żeby Agnieszka wychowywała w takim stanie syna, grozi jej rozwodem. Okazuje się, że Agnieszka miała już kiedyś problem z narkotykami. Czy Jackowi uda się wpłynąć na żonę?

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-23
01:55 Ukryta prawda, odc. 443 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ania (25) miała wypadek samochodowy. Dotychczas jej pasją i sposobem na życie był taniec towarzyski. Teraz – kiedy wylądowała na wózku inwalidzkim i prawdopodobnie już nigdy nie stanie na parkiecie – nie może się pogodzić ze swoją sytuacją. Choć dziewczynę wspiera narzeczony (Janek), jest zgorzkniała i zła na cały świat. Uważa, że partner jest z nią z litości i usiłuje wyrzucić go ze swojego życia. W międzyczasie chłopakowi wyznaje miłość jego stara przyjaciółka Natalia. Chce, by Janek zostawił Anię i wyjechał z nią do Londynu. Po kolejnej kłótni z niepełnosprawną ukochaną, mężczyzna znika. Ofiara wypadku stara się zapomnieć o narzeczonym. Chodzi na terapię dla ofiar wypadków i poznaje Łukasza, który wciąga ją w środowisko osób tańczących na wózkach inwalidzkich. Nowy znajomy zakochuje się w dziewczynie. Ani jednak coraz częściej wydaje się, że widzi gdzieś w pobliżu Janka. Kobieta orientuje się, że jej miłość wcale nie wygasła. Nie ma pojęcia jak wybrnąć z trudnej sytuacji.

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 444 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tomasz (32) jest popularnym aktorem. W życiu prywatnym jest w szczęśliwym związku z Dominiką. Od jakiegoś czasu małżeństwo stara się o dziecko, niestety bezskutecznie. Kilka tygodni temu kobieta poroniła. Na domiar złego, prasa brukowa opublikowała zdjęcia gwiazdora w towarzystwie atrakcyjnej blondynki. Załamana żona postanawia wyrzucić partnera z domu. W przypływie desperacji Tomasz zwierza jej się, że owa blondynka to jego dawna miłość, od której właśnie się dowiedział, że ma 10-letnią córkę. W niespokojne życie pary wkracza stęskniona za ojcem dziewczynka. Dominika cierpi, patrząc na córkę męża, którą ma z inną kobietą. W efekcie urządza mężczyźnie ciągłe awantury, często wpada w złość, krzyczy także na 10-letnią Małgosię. Gdy Tomasz znajduje na rękach małej siniaki, nie ma wątpliwości, że winna jest jego żona.

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 445 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Beata (37) jest samotną matką wychowującą 19-letnią Natalię. Kobieta zarabia jako sprzątaczka w hotelu. Nie stać jej na markowe ubrania czy kieszonkowe dla córki, która ma jednak swoje potrzeby. W domu wybuchają kłótnie, nastolatka chodzi nadąsana. Matka znajduje rozwiązanie trudnej sytuacji: dziewczyna studiuje zaocznie, na co dzień może jej więc pomagać w sprzątaniu. Beata zaczyna zabierać córkę do pracy. Niestety kilka dni później gość hotelu zgłasza kradzież. Ochrona znajduje w rzeczach Natalii kilkaset złotych. Matka i córka zostają oskarżone o przywłaszczenie cudzych pieniędzy. Kobieta traci pracę i w nerwach wyrzuca dziewczynę z domu. Jednak już następnego dnia żałuje swojej decyzji. Próbuje odnaleźć nastolatkę i przekonać ją, żeby wróciła. Jednak ona nie chce już mieszkać z matką i postanawia zacząć dorosłe życie. Natalia znajduje zatrudnienie i na stałe się wyprowadza. Niespodziewanie Beata wpada na córkę w hotelu, w którym stara się o nową pracę.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 446 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Marcin (40) i Agnieszka (39) są małżeństwem od 14 lat. Wspólnie wychowują 13-letnią Karolinę. Mężczyzna od miesiąca ma romans z młodą dziewczyną, którą poznał w barze. Dowiaduje się o tym jego żona, która jest załamana i wściekła. Mąż chce walczyć o małżeństwo, zrywa z kochanką i stara się odzyskać zaufanie Agnieszki. Kobieta początkowo robi wszystko, żeby mu dopiec. Ciągle wypomina zdradę, gdy w pobliżu nie ma ich córki. Teraz to on ma sprzątać, gotować, zabierać ją na miasto – pokazać jak bardzo mu zależy. Mężczyzna pomaga w domu i jednocześnie pracuje. Chce odpokutować winy. W tym czasie Agnieszka rozkręca swój mały biznes – projektuje gadżety do domu, które sprzedaje na swoim blogu o wystroju wnętrz. Marcin zaczyna mieć problemy w pracy. Czy małżeństwo ostatecznie przezwycięży kryzys?

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 351 Logo TTV

Opis (streszczenie): Marta (24 lata) jest bardzo wrażliwą dziewczyną z bogatego domu. Marzy o rodzinie, ale kolejny jej związek kończy się fiaskiem. Ma dość rozczarowań i zażywa fiolkę tabletek uspokajających. W ostatniej chwili ratują ją rodzice. Po pobycie w szpitalu dziewczyna trafia na terapię. Podczas jednego ze spacerów z psem Marta poznaje młodego instruktora tenisa – Bartka. Czy nowy chłopak odwróci złą passę w jej życiu uczuciowym?

/ Polska / magazyn obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 711 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 27-letnia Ada właśnie ma wychodzić za mąż za Krzyśka (28). Na skromnej uroczystości w USC jest obecna tylko najbliższa rodzina - zaledwie 12 osób. Tuż przed ceremonią kurier wręcza dziewczynie przesyłkę. Miał ją dostarczyć pannie młodej pod USC koniecznie przed godziną dwunastą. Autorem listu okazuje się być poprzedni chłopak Ady - Michał, który porzucił ją po trzech latach związku i złamał jej serce. Twierdzi, że Ada jest miłością jego życia. Dowiedział się o jej ślubie i nie może sobie z tym poradzić. Prosi, by nie wychodziła za mąż, jeśli nadal go kocha. Chce, by dali sobie jeszcze jedną szansę. Ada ucieka z USC. Jej rodzice są załamani, a niedoszły mąż wyprowadza się ze wspólnie wynajmowanego mieszkania, nie może się pogodzić z upokorzeniem. To on pomógł Adzie pozbierać się po bolesnym rozstaniu, a teraz ona wbija mu nóż w serce. Ada kontaktuje się z Michałem. Jeszcze przed ich spotkaniem kobita dowiaduje się, że sprawca odwołanego ślubu niedługo zostanie ojcem. Czy Ada podjęła dobrą decyzję?

/ Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 712 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Edyta i jej mąż Robert są współwłaścicielami sieci kwiaciarni. Małżeństwo rok temu stoczyło walkę o swoją uzależnioną od narkotyków córkę Magdę (21). Dziewczyna wyszła na prostą, pracuje, zaczęła zaocznie studiować. Rodzice są z niej dumni i jedyne czego się boją, to tego, że Magda znowu zacznie ćpać. Kiedy okazuje się, że 21-latka spotyka się z chłopakiem, który ewidentnie wygląda na uzależnionego od narkotyków, koszmar rodziców zaczyna się na nowo. Z domu zaczynają znikać przedmioty, dziewczyna nie wraca na noce, ojciec znajduje w jej pokoju narkotyki, do domu przychodzi człowiek z parabanku i mówi, ze Magda pożyczyła dwa tysiące i nie zwraca długu. Rodzice odkrywają, że dziewczyna kłamie także w sprawie studiów. Po stronie Magdy stoi tylko jej brat Bartek (17). Jaka tajemnica kryje się za zachowaniem Magdy?

/ Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 713 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Iga (21), studentka prawa, podejrzewa, że jej koleżanka Zosia(21) ma romans z profesorem Dariuszem (53). Dziewczyna mimo poważnych problemów z nauką, zalicza we wrześniu na piątkę egzamin, który oblała w czerwcu, czym wzbudza zazdrość koleżanek i kolegów. Niestety Idze nie udaje się zdać egzaminu. Jest załamana, bo próbowała opanować materiał w czasie wakacji. Decyduje się zaszantażować profesora. Grozi, że wyda jego sekretny romans, jeśli nie dostanie oceny bardzo dobrej. W końcu studentce udaje się osiągnąć cel i uzyskać upragniony wpis do indeksu. Jest zadowolona, jednak zaczyna chcieć więcej. Naciska na profesora, by "załatwił jej" zaliczenie jeszcze jednego egzaminu. Wykładowca jasno daje jej do zrozumienia, że jest to niewykonalne, jednak Iga nie odpuszcza. Tymczasem chłopak Igi zaczyna podejrzewać, że to ją łączy coś z profesorem. Niespodziewanie profesor przestaje faworyzować dziewczynę, która decyduje się na nim zemścić.

/ Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 786 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 530 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Klaudia (30) i Monika (28), wieloletnie przyjaciółki, prowadzą od 3 lat bardzo dobrze prosperujące i stale rozwijające się biuro matrymonialne. Klaudia od 4 lat jest mężatką, a Monika rozwódką. Pewnego dnia do ich biura zgłasza się Roman(35), Polak pracujący w londyńskim City z widokami na karierę zawodową, elegancki, kulturalny i przystojny. Chce znaleźć żonę w Polsce, ale ma wysokie wymagania. Po kolejnych spotkaniach wciąż wyraża niezadowolenie. Jego zlecenie prowadzi Klaudia, ale Monika coraz częściej miesza się w wybór kandydatek. Widać, że traci zawodowy dystans do klienta. Jest to powód drobnych sprzeczek między przyjaciółkami. Tymczasem z zachowania Romana wynika, że jest bardzo zainteresowany Klaudią, która początkowo zachowuje zawodowy profesjonalizm, ale z czasem zaczyna ulegać jego zabiegom. Tym bardziej, że jej małżeństwo się rozpada. Po pewnym czasie Klaudia ulega Romanowi, po fakcie ma chwilowe wyrzuty sumienia. Jednak pod wpływem Romana decyduje się na rozwód i związek z Romanem.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 787 Logo TVN

Opis (streszczenie): Julia (40) jest asystentką zarządu w jednej z warszawskich korporacji. Od kilku lat żyje w nieformalnym związku z Mariuszem (48), właścicielem eleganckiej restauracji w centrum miasta. Para bezskutecznie stara się o dziecko i mimo wielu prób, Julii nie udaje się zajść w ciążę. W końcu Julia wpada na pomysł zabiegu in vitro, jednak Mariusz jest przeciwny, podobnie jak jego matka Alina (66), która jest bardzo wierząca. Staranie się o dziecko nienaturalnymi metodami uważa za grzech ciężki i przestępstwo przeciwko Bogu. Do tego nie może się pogodzić, że syn żyje z Julią bez ślubu. Niespodziewanie Julii udaje się zajść w ciążę naturalnie. Alina stawia warunek synowi – skoro Julia jest w ciąży, teraz muszą wziąć ślub. Para się jednak na to nie zgadza. Matka się obraża i kontakty w rodzinie ulegają ochłodzeniu. Podczas badania USG okazuje się, że dziecko ma wadę serca, która może wskazywać na poważną i nieuleczalną chorobę genetyczną.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-24
02:00 Ukryta prawda, odc. 447 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 35-letnia Dagmara przeżywa ciężkie chwile. Ponad rok temu jej 10-letni syn Kacper został śmiertelnie potrącony przez samochód, gdy jechał na rowerze. Jej małżeństwo z Patrykiem sypie się, ponieważ para nie może się pozbierać po stracie dziecka. Nigdy nie odnaleziono sprawcy wypadku. Jedyny świadek zdarzenia, skromny rencista Wiesiek, zeznał na policji, że była to kobieta. Dagmara nie czuje wsparcia męża i zaczyna spotykać się z Jarkiem – klientem apteki, w której pracuje. Kochanek jest notariuszem i radnym dzielnicy. Dagmara coraz bardziej angażuje się w nową relację, w której czuje się rozumiana. W międzyczasie zaczyna podejrzewać, że za śmiercią jej syna może stać sąsiadka, która ma w zwyczaju jeździć za szybko po osiedlu. Czy to ona okaże się sprawczynią wypadku?

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 448 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 30-letni Daniel jest analitykiem medycznym. Mieszka z narzeczoną Ewą. Para powoli przygotowuje się do ślubu. Dziewczyna jest w trzecim miesiącu ciąży. Na co dzień pracuje w zakładzie fotograficznym, którego właścicielem jest jej brat (Kacper, 29). Kobieta spędza z bratem prawie każdą wolną chwilę, zaniedbując sprawy związane ze ślubem. Daniel ma do niej coraz większe pretensje, czuje się lekceważony. Co więcej, do mężczyzny coraz częściej docierają plotki, że jego wybranka od lat pozostaje w kazirodczym związku ze swoim bratem. Początkowo przyszły pan młody nie daje im wiary, jednak zaczyna bacznie obserwować narzeczoną. Odkrywa coraz więcej przesłanek świadczących o tym, że jego druga połówka nie potrafi uwolnić się od chorej relacji z bratem.

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 449 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 29-letnia Basia jest szczęśliwa w swoim małżeństwie – jej mąż Dominik (32) to ideał: kochający, czuły, zaradny. Podczas wyjścia na imprezę, znajoma Basi – Jowita (28), robi mężczyźnie psikusa. Wysyła do niego wiadomość ze swojego numeru telefonu, podając się za cichą wielbicielkę. Chłopak odpowiada i zaczyna flirtować z nieznajomą. Basia chce udowodnić Jowicie, że to przypadek. Wysyła mężowi kolejnego sms-a z telefonu koleżanki – wierzy, że tym razem mąż nie odpisze. Okazuje się jednak inaczej. Basia czuje, że jej dotychczasowe życie było jednym wielkim kłamstwem. Prosi koleżankę o pomoc – Dominik nie zna Jowity, kobieta może więc pójść na spotkanie i sprawdzić wierność mężczyzny. Znajoma umawia się z małżonkiem Basi. Na spotkaniu jest zaskoczona złożoną jej propozycją.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 450 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 47-letnia Celina samotnie wychowuje córkę Maję (19). Kobieta pracuje na poczcie. Jej dochody są skromne, a córka dostała się właśnie na wymarzoną medycynę. Jednak już za dwa miesiące, z początkiem kwietnia, czeka je eksmisja z wynajmowanego od lat mieszkania. 4 lata wcześniej rozpoczął się bowiem koszmar mieszkańców tej przedwojennej kamienicy. Poznali wtedy „kuratora” działającego w imieniu przedwojennego właściciela, który prawdopodobnie zginął w Auschwitz. Zarządca z miejsca podwyższył wszystkim czynsz. W przypadku mieszkania wynajmowanego przez Celinę, była to zmiana z 600 na 1200 zł. Kobiety nie stać było na taki wydatek. Od tamtego czasu jej dług rośnie. Po dwóch latach postępowania sąd wydał już nakaz eksmisji. W podobnej sytuacji są inne rodziny, praktycznie nikt nie jest w stanie płacić podwyższonych czynszów. Zarządca i jego pracownicy od dawna starają się uprzykrzyć życie mieszkańców, nie mieli zamiaru czekać aż dwa lata, by sąd wydał nakaz eksmisji. Wyłączanie prądu, odcinanie wody i rozlewanie fekaliów na klatkach to już standard. Celina i jej córka są zrozpaczone. Mieszkańcy kamienicy mają zamiar zabarykadować się i walczyć o możliwość pozostania wszystkimi sposobami.

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 352 Logo TTV

Opis (streszczenie): Krystyna i Witold są małżeństwem od prawie 20 lat. Witold ma problemy z sercem i lekarz każe mu natychmiast przejść na dietę. Krystyna robi wszystko, aby mąż zdrowiej się odżywiał. I kiedy jej zabiegi zaczynają przynosić efekty Witold umiera na zawał. Kilka dni po pogrzebie kobieta odbiera na nazwisko męża przesyłkę z seks shopu. W środku są gadżety erotyczne. Krystyna jest przekonana, że była zdradzana. Rodzinne śledztwo doprowadza do odkrycia tajemnicy mężczyzny.

/ Polska / magazyn obyczajowy
08:10 Ukryta prawda, odc. 714 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 36-letnia Basia to spełniona zawodowo, otwarta i serdeczna dziewczyna, jednak pomimo wielu zalet od lat jest sama. Według jej przyjaciółki Oli, rozwódki z dwójką dzieci, Basia jest za bardzo samodzielna i wybredna. Basia, na dowód, że jest inaczej, zgadza się pójść na randkę w ciemno zaaranżowaną przez Olkę. Jest rozczarowana, gdy na spotkanie przychodzi mało atrakcyjny Janusz, wdowiec, który szuka spokoju na stare lata. Basia ucieka z randki i dzwoni do Olki, żeby zrobić jej awanturę. Sytuacja zmienia się, gdy Basia dowiaduje się, że Ola miała wypadek i trafiła do szpitala. Basia na dwa tygodnie musi wejść w rolę Oli: zajmuje się jej dziećmi, chorą matką, domem. Niespodziewaną pomoc znajduje w Januszu. Powoli przekonuje się do mężczyzny…

/ Polska / program obyczajowy
09:10 Ukryta prawda, odc. 715 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Norbert (28) pracuje w banku jako analityk finansowy. Jest mężem Justyny (26) i zięciem Włodzimierza (60). Pewnego dnia na ulicy w ekipie budowlańców spotyka Radka (28), swojego kolegę z uczelni. Radek zrezygnował ze studiów na trzecim roku, choć był najlepszym studentem, a potem przepadł. Norbert nie może zrozumieć, jak tak utalentowany chłopak może marnować się w fizycznej pracy. Gdy odnawia z nim kontakt, dowiaduje się, że Radek przerwał studia, żeby wyjechać do Anglii i pomagać finansowo rodzinie. Wkrótce Norbert załatwia Radkowi pracę w firmie podatkowej Włodzimierza i poznaje Radka ze swoją żoną. Jakiś czas później dowiaduje się, że zniknięcie Radka z uczelni wcale nie było spowodowane wyjazdem w celach zarobkowych.

/ Polska / program obyczajowy
10:10 Ukryta prawda, odc. 716 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 23-letnia Kasia zatrudnia się we włoskiej restauracji na kuchni. Od początku jest podrywana przez szefa - pięćdziesięciopięcioletniego Marco. Mężczyzna jest wobec niej nachalny, nie ukrywa, że chciałby się z nią przespać w zamian za szybki awans. Dziewczyna jednak nie rzuca z tego powodu pracy ze względu na trudną sytuację finansową w domu. Musi opiekować się mamą, która od lat choruje na depresję. Dziewczyna znajduje sojusznika w Leonie(28), który jest synem Marco i managerem restauracji. Kasia szybko dogaduje się z ekipą restauracji. Z czasem jej znajomość z Leonem przeradza się w romans, zaczynają ze sobą sypiać. Leon zupełnie traci głowę dla dziewczyny. Niestety okazuje się, że mężczyzna jest żonaty, a jego ojciec nie akceptuje związku syna z ulubioną pracownicą. Jak skrywane sekrety wpłyną na życie pracowników restauracji?

/ Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 787 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:15 Ukryta prawda, odc. 531 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 17-letnia Zuzanna martwi się o matkę, która od dłuższego czasu cierpi na depresję. Tylko dzięki błyskawicznej reakcji Zuzki kobietę udaje się uratować po próbie samobójczej. Nastolatka robi wszystko, żeby pomóc matce wyjść z ciężkiej choroby. Niestety czuje, że ma zbyt małe wsparcie w ojcu, który coraz więcej czasu spędza w pracy. Niespodziewanie Zuzka podsłuchuje rozmowę telefoniczną, z której wynika, że mężczyzna może mieć romans. Śledzi go, by dowiedzieć się prawdy i jest świadkiem jego spotkania z piękną kobietą. Ku jej zaskoczeniu, okazuje się jednak, że to agentka biura podróży, od której ojciec kupił rodzinne wakacje, dzięki którym matka Zuzki ma wrócić do dawnego życia. Kiedy wszystko wydaje się zmierzać w dobrą stronę, Zuzka odkrywa, że jej ojciec ma drugi telefon, przez który kontaktuje się z tajemniczą osobą.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 788 Logo TVN

Opis (streszczenie): 34-letni Patryk jest lekarzem. Właśnie rzuciła go narzeczona zniechęcona tym, że mężczyzna nie miał dla niej czasu, stale pracował jak nie na dyżurach w szpitalu, to w prywatnej przychodni. Na domiar złego matka Patryka Barbara, którą sam się opiekuje, złamała nogę. Młody lekarz decyduje się na wynajęcie młodej Ukrainki, 26-letniej Wiery, która zatroszczy się o jego matkę. Barbara szybko nawiązuje nić porozumienia z Wierą, a Patryk zaczyna czuć do niej coś więcej. Pewnego dnia młodą kobietę odwiedza zaniedbany starszy mężczyzna. Wiera ze wstydem przyznaje, że to jej ojciec, który po śmierci mamy nie radził sobie sam na Ukrainie. Barbara lituje się nad potrzebującym Romanem i pozwala na jakiś czas zamieszkać mu w swoim domu. Starsza pani odkrywa jednak z przerażeniem, że jej opiekunka jest przez swojego ojca molestowana.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-25
02:00 Ukryta prawda, odc. 451 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Andrzej i Ewa są farmaceutami i wspólnie prowadzą aptekę. Ich oczkiem w głowie jest córka Marta (21), która studiuje historię sztuki w Krakowie. Dziewczyna wraca do domu na przerwę semestralną i oznajmia rodzicom, że jest w ciąży i planuje ślub z ojcem dziecka – Krystianem (32). Andrzejowi nie podoba się wybranek córki. Chłopak jest długowłosym hipisem, który chodzi w kwiecistych koszulach, koralach i bransoletkach. Jest weganinem, medytuje nago na środku salonu przyszłego teścia i utrzymuje się ze szkoleń, podczas których uczy sfrustrowanych ludzi jak odnaleźć swoje prawdziwe ja i nawiązać kontakt z własną duszą. Któregoś dnia Andrzej jest świadkiem spotkania Krystiana z tajemniczą kobietą i dzieckiem. Andrzej podejrzewa, że chłopak może mieć przed jego córką kilka tajemnic…

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 452 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Sebastian jest współwłaścicielem sklepu i serwisu komputerowego. Od pewnego czasu nie dogaduje się z żoną Kasią, a w domu coraz częściej dochodzi do awantur. Mężczyzna obawia się, że ukochana zostawi go i odejdzie z ich córką (Mają, 11). Po domówce zorganizowanej z okazji urodzin małżonki, gospodarz odprowadza na taksówkę przyjaciółkę żony, która ewidentnie go podrywa. Sebastian jest pewien, że to przez alkohol, jednak Beata nie odpuszcza. Uparcie próbuje się do niego zbliżyć, również dzień później – mówi, że jego żona coś ukrywa. Mężczyzna myśli, że chodzi o kochanka, jednak Kasia wszystkiemu zaprzecza. Ostatecznie Beata daje sobie spokój z podrywaniem męża przyjaciółki. Niespodziewanie w sklepie Sebastiana pojawia się jednak jego dawna dziewczyna (Ewa, 32), która chce naprawić komputer. Choć nie widzieli się od 10 lat, dawne uczucie odżywa. Mężczyzna próbuje się przed nim bronić, nie zamierza wdawać się w żaden romans, jednak ostatecznie dochodzi do zdrady. Kiedy miotany wyrzutami sumienia chce zerwać z kochanką, zostaje przyłapany w intymnej sytuacji przez 11-letnią córkę. Dziewczynka ani przez chwilę nie zamierza trzymać niewierności ojca w tajemnicy…

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 453 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Olga Gajzler (34) od pięciu lat jest żoną Mirosława (52). Wcześniej była kelnerką w jego restauracji. Mąż prowadzi lokal wspólnie ze swoim czarnoskórym wspólnikiem z Brazylii – Juanem. Małżeństwo od kilku lat bezskutecznie stara się o dziecko. Wreszcie po dwóch nieudanych próbach in vitro, kobiecie udaje się zajść w ciążę. Jednak tuż przed porodem, przyszła mama pada ofiarą wypadku samochodowego. Lekarze są zmuszeni zrobić jej cesarskie cięcie. Dziecko jest zdrowe, ale matka na skutek obrażeń zostaje wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Okazuje się, że nowonarodzony chłopiec jest ciemnoskóry. Mirek, podjudzany przez córkę Natalię (28), jest przekonany, że żona zdradziła go z Juanem. Badania DNA jednak tego nie potwierdzają. Jaką tajemnicę skrywa Olga przed mężem?

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 454 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Adam (19) uciekł z domu od wychowującej go po śmierci rodziców ciotki. Od kilku miesięcy mieszka na squocie. Pewnej nocy, do społeczności zajmującej pustostan dołącza 17-letnia Weronika. Między nastolatkami rodzi się uczucie. Chłopaka martwi jednak to, że Weronika nie chce mówić o swoim życiu. W końcu zmusza dziewczynę do zwierzeń. Dowiaduje się, że po śmierci rodziców jego ukochana trafiła do starszej od siebie kuzynki, której mąż się na niej wyżywał. Któregoś dnia młodzi spotykają na mieście mężczyznę, który woła do Weroniki: „córeczko”. Chłopak chce wiedzieć, dlaczego dziewczyna go okłamała mówiąc, że jej ojciec nie żyje. Nastolatka wyznaje mu, że była molestowana. Kilka dni później dochodzi do pobicia Adama…

/ Polska / program obyczajowy
05:00 Ukryta prawda, odc. 707 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
08:05 Ukryta prawda, odc. 702 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:05 Ukryta prawda, odc. 703 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:05 Ukryta prawda, odc. 704 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-26
02:00 Ukryta prawda, odc. 455 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 27-letnia Jola odbiła swojej siostrze Eli chłopaka i wzięła z nim ślub. Po tym wydarzeniu, porzucona kobieta wyprowadziła się z domu i przestała kontaktować z siostrą. Mieszka kątem u swojej przyjaciółki Kasi, wraz z jej mężem i ich córką Helenką. Jola dowiaduje się od swojej mamy, że Ela jest ciężko chora na raka nerki. Próbuje się z nią pojednać, jednak ta jest początkowo niechętna. Dodatkowo, zamężna kobieta ma w pracy problem z szefem, który ją molestuje. Wkrótce siostry godzą się ze sobą. Okazuje się, że chorą kobietę może uratować tylko kosztowne leczenie przy pomocy eksperymentalnych leków z Niemiec. Jola robi wszystko, żeby zebrać pieniądze w rodzinie, jednak nie jest w stanie zdobyć całej sumy. Postanawia poprosić swojego szefa. Ten chętnie jej pomoże w zamian za seks. Jola staje przed trudnym wyborem…

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 456 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Renata Berska (39) wychowuje samotnie córkę Paulinę (16). Dziewczyna jest dobrze zapowiadającą się siatkarką i marzy o wielkiej karierze. Na co dzień występuje w lokalnym klubie, ale zaliczyła już kilka występów w reprezentacji juniorek. Problem w tym, że większość zawodniczek z klubu Pauliny pochodzi z zamożnych domów, a jej matka z jednej pensji nie jest w stanie kupić jej drogich butów, ani wysyłać na kosztowne obozy szkoleniowe. Trener klubu Roman wie, że dziewczyna ma duże możliwości. Jednak przy ustalaniu składu coraz częściej musi sadzać ją na ławce rezerwowych, a zamiast niej wystawiać Izabelę Pachońską (16), której ojciec jest największym sponsorem drużyny. Gdy mężczyzna załatwia zawodniczkom wyjazd w góry “po kosztach”, Paulina jakimś cudem zdobywa kilkaset złotych. W tym samym czasie zamożnej dziewczynie ginie kosztowny odtwarzacz mp3 i słuchawki. Po powrocie z obozu skradzione przedmioty niespodziewanie znajdują się w torbie Pauliny. Iza oskarża ją o kradzież przed całą drużyną…

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 457 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Paulina (27) od dziesięciu lat tańczy w balecie. Od jakiegoś czasu dokucza jej bardzo silny ból kolana który powoduje, że jej kariera staje pod znakiem zapytania. Przyjaciółka Julia (28), również tancerka, poleca jej dobrą prywatną klinikę ortopedyczną. Tam cierpiąca dziewczyna poznaje czarującego Marka (36) - ortopedę z kilkuletnim stażem. Jest nim zauroczona. Zaczyna się spotykać z przystojnym lekarzem mimo, że ma on żonę – Kamilę (36). Mężczyzna otacza swoją kochankę fachową opieką. Wykonuje jej odpłatną operację rekonstrukcji więzadeł krzyżowych w kolanie, co ma uwolnić tancerkę od bólu i pozwolić zachować sprawność na długie lata. Paulina jest bardzo zaangażowana w romans, chciałaby związać się z Markiem na całe życie. Niestety jej problemy zdrowotne powracają.

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 458 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Janina (70) żąda od swojego zięcia Zbigniewa (49) i córki Bożeny (44), aby na jej urodziny przyjechał ich syn, a jej wnuk – Tomek (23). Starsza pani jest przekonana, że chłopak od kilku lat mieszka w Anglii. Jednak tak naprawdę uciekł on z domu po ciągłych awanturach z ojcem. Nie wiadomo gdzie obecnie przebywa. Zdeterminowany Zbigniew odnajduje go w zaniedbanym mieszkaniu, które wynajmuje za grosze z kolegą. Tomek w zamian za oferowane przez ojca pieniądze zgadza się przyjść na urodziny babci i odgrywać rolę dobrze ustawionego emigranta. W domu rodziców pojawia się jednak z córką Julią (4), o której istnieniu nikt nie miał pojęcia. Na przyjęciu dochodzi do awantury. Janina słabnie i trafia do szpitala. Tomek tymczasem znika, pozostawiając dziecko swoim rodzicom.

/ Polska / program obyczajowy
05:00 Ukryta prawda, odc. 708 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
08:05 Ukryta prawda, odc. 705 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
09:05 Ukryta prawda, odc. 712 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
10:05 Ukryta prawda, odc. 714 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-27
02:00 Ukryta prawda, odc. 459 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Karina (32) od kilku miesięcy pracuje jako psycholog na otwartym oddziale psychiatrycznym. Ma za sobą kilka nieudanych związków, jest samotna. Jej czas wypełnia praca. Wszystko się zmienia, gdy na terapię trafia Adam (27). Chłopak ma depresję, ale pracuje jako scenarzysta filmowy, wynajmuje mieszkanie, jest samodzielny. 32-latka bardzo angażuje się w pomoc pacjentowi. Między dwójką młodych ludzi wybucha namiętny romans. Kobieta stara się to ukrywać przed współpracownikami, ale jej koleżanka z oddziału domyśla się prawdy. Ostrzega Karinę, żeby nie pakowała się w związek z własnym pacjentem, w dodatku pięć lat młodszym i z problemami psychicznymi. W końcu Adam opuszcza szpital. Często widuje się ze swoją terapeutką. Rozmawiają o wszystkim i zakochują się w sobie. Czy dziewczyna dowie się, jakie tajemnice skrywa jej wybranek?

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 460 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 37-letni Adrian jest dyrektorem jednego z warszawskich liceów. Od roku romansuje z atrakcyjną katechetką Marią (28). Ukrywa to przed żoną Dorotą - nauczycielką matematyki w tej samej szkole. Do tej pory bez problemu udawało się zachowywać schadzki w tajemnicy. Jednak kochanka Adriana jest w piątym miesiącu ciąży i trudno jej już ukrywać wydatny brzuch. Dwie matki uczniów drugiej klasy liceum, w której zajęcia prowadzi Maria, są wściekłe. Chcą żeby dyrektor zwolnił ciężarną. Uważają, że panna z nieślubnym dzieckiem nie powinna uczyć religii. Adrian się buntuje. Z kolei Maria grozi mu, że wszyscy dowiedzą się o romansie, jeśli zostanie pozbawiona pracy. Dyrektor znajduje się między młotem, a kowadłem. Sytuacja robi się jeszcze bardziej napięta, gdy w sprawę katechetki angażuje się ksiądz Zygmunt, przedstawiciel kurii. Co zrobi Adrian? Czy jego romans wyjdzie na jaw? Czy Maria straci źródło utrzymania i pogrąży kochanka?

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 461 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Mateusz (38) i Renata (33) od lat zmagają się z ciężką, przewlekłą chorobą swojej córki Doroty. Matka zrezygnowała z pracy, by całe dnie spędzać z ośmiolatką, która z powodu słabej odporności i podatności na zakażenia ma ograniczony kontakt ze światem zewnętrznym. Rodzinę utrzymuje ojciec dziewczynki. Pracuje w firmie handlowej, w której wybucha afera: szef działu dopuścił się poważnych błędów w umowach, co naraziło firmę na gigantyczne straty. Miejsce zwolnionego kierownika zajmuje Mateusz. On i Renata zostają zaproszeni na przyjęcie u dyrektora – Ryszarda (52). Stopniowo zaprzyjaźniają się z nim i jego żoną Jolantą (47). Kiedy szef po wypadku samochodowym trafia do szpitala, Mateusz zajmuje jego miejsce. Rządzi firmą twardą ręką, zwalnia dawnych kolegów. Wszystko zmienia się, gdy jeden z nich odkrywa tajemnicę obecnego dyrektora…

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 462 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 30-letnia Alina jest lekarką. Ma bogatych rodziców, dlatego nigdy nie musiała martwić się o pieniądze. Ma własne, bogato urządzone mieszkanie. Już na studiach uwielbiała się bawić, a ponieważ jest bardzo atrakcyjna, korzystała też z powodzenia u mężczyzn. Od jakiegoś czasu mieszka z Markiem (24), który jest modelem. Właśnie wracają z wypadu na narty. Okazuje się, że do mieszkania ktoś się włamał i wyniósł wszystkie wartościowe przedmioty. Alina jest wściekła. To jednak dopiero początek problemów. Kilka dni później, kiedy przychodzi do pracy w szpitalu, okazuje się, że cały personel widział już jej seks taśmę z Markiem, która pojawiła się w Internecie. W czasie włamania skradziono laptopa, na którym było wideo. Dla lekarki jest to duży problem, tym bardziej, że słyszy także docinki ze strony pacjentów. Alina jest bliska rzucenia pracy. Czy uda jej się odzyskać nagranie i uratować reputację?

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 353 Logo TTV

Opis (streszczenie): Agata i Mariusz są dumni z córki Kasi, że zdała maturę i wybiera się na studia. Podczas wakacji dziewczyna pomaga rodzicom prowadzić sklep na bazarku. Wkrótce zaczyna spotykać się z Romkiem, synem właścicieli warzywniaka na tym samym bazarze. Kiedy okazuje się, że Kasia jest w ciąży jej rodzice są zdruzgotani. Nalegają żeby wyszła za mąż za Romka. Jednak rodzice chłopaka są temu przeciwni. Pomiędzy rodzinami rozpoczyna się otwarta wojna. Tymczasem Kasia w tajemnicy chce pozbyć się dziecka.

/ Polska / magazyn obyczajowy
08:40 Ukryta prawda, odc. 717 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Grzegorz (43) jest cenionym terapeutą, który ma jednak pewien problem: choć doskonale pomaga innym ludziom, sam nie panuje nad własnym życiem. Już od dawna nie potrafi porozumieć się z żoną (Monika, 39), a teraz okazuje się, że dziewczyna (Patrycja, 16) jego 17-letniego syna (Arek) zaszła w ciążę. Grzegorz czuje, że został sam ze wszystkimi problemami. Musi zajmować się córką i negocjować ze wściekłymi rodzicami Patrycji, bo jego żona od powrotu z wyjazdu służbowego już całkiem się od niego odsunęła i nie ma czasu dla rodziny. Sfrustrowany mężczyzna zdaje sobie sprawę, że jedna z pacjentek (Weronika, 31) go uwodzi, ale stara się zachowywać profesjonalnie. Kiedy jednak jego żona nie zaprzecza, że kogoś poznała, zbliża się do Weroniki. Udając, że ma romans, chce wzbudzić u żony zazdrość. Wkrótce sytuacja wymyka się jednak spod kontroli – Monika się wyprowadza i zostawia Grzegorza samego z dziećmi. Czy mężczyźnie uda się mimo wszystko porozumieć z żoną?

/ Polska / program obyczajowy
09:40 Ukryta prawda, odc. 718 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 30-letnia Ania jest niezbyt atrakcyjną kobietą o dobrym sercu. Pracuje w biurze rachunkowym i od dwóch miesięcy spotyka się z Bartkiem, pracownikiem firmy ubezpieczeniowej. Zanim Ania poznała Bartka rozważała wyjazd do Anglii do przyjaciółki Pauliny, która uważa, że Ania daje się wszystkim wykorzystywać. Ania często wykonuje pracę po godzinach za swoją szefową Edytę. Z kolei brat Ani Michał często korzysta z jej pomocy przy opiece nad malutką Klaudią. Do tego kobiety, urzędniczka po rozwodzie, często pożycza od niej pieniądze na wieczne oddanie. W międzyczasie Paulina przylatuje na urlop i otwiera oczy Ani na to, jak jest wykorzystywana. Wkrótce Bartek zrywa z Anią i zakochana kobieta próbuje go odzyskać. Odkrywa jednak, że Bartek spotyka się z kimś innym i kompletnie się załamuje. Wybucha podczas pracy i zwalnia się. Paulina wspiera ją i ma zamiar zabrać ją ze sobą do Anglii. Czy Ania będzie gotowa na taką zmianę?

/ Polska / program obyczajowy
10:40 Ukryta prawda, odc. 719 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Marek jest asesorem komorniczym, pracuje w kancelarii bezwzględnego komornika sądowego (Wiesław, 42). W odróżnieniu od przełożonego nie udaje mu się wyłączyć empatii. Bardzo przeżywa postępowania egzekucyjne i związane z nimi dramaty ludzkie. Wcale nie chciał studiować prawa, a już tym bardziej robić aplikacji komorniczej – namówił go do tego ojciec, brat Wiesława. Kiedy w kancelarii pojawia się dziewczyna (Ewa, 26), która błaga o przełożenie licytacji zajętych ruchomości (w tym psa), Marek decyduje się jej pomóc. Odkupienie sprzedanego na licytacji Yorka prowadzi do konfliktu z przełożonym, który uważa postawę Marka za nieprofesjonalną. Ewa przekonuje Marka, że mieszka z agresywnym, zadłużonym po uszy mężem alkoholikiem. Jest zdesperowana, nie ma dokąd pójść ani kogo prosić o pomoc. Marek pozwala jej spędzić u siebie noc. Zakochuje się w niej. Zostają parą. Marek coraz poważniej myśli o odejściu z pracy. Skupia się na tym, by pomóc Ewie w rozstaniu z mężem. Jaką cenę będzie musiał zapłacić mężczyzna?

/ Polska / program obyczajowy
12:15 Ukryta prawda, odc. 788 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:45 Ukryta prawda, odc. 532 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Niespełna 30-letni Igor Walczak umówił się z czterema kumplami z podstawówki na męski wyjazd. Jego żona Monika, która jest w zaawansowanej ciąży, nie chce, by Igor wyjeżdżał. Mężczyzna stawia jednak na swoim. Igor ma wyrzuty sumienia, że okłamuje swoją paczkę. Przed laty on i jego koledzy zawiązali pakt singli i przyrzekli sobie, że nigdy nie zwiążą się na stałe z żadną kobietą. Igor ukrywa przed kolegami, że jest żonaty i wkrótce zostanie ojcem. Sytuacja się komplikuje, kiedy jeden z kolegów zaprasza na „męski wyjazd” opłacone z góry prostytutki. Igor nie wie, jak sprostać oczekiwaniom kumpli, by jednocześnie nie zdradzić żony. Szybko orientuje się jednak, że nie on jeden ma tajemnice…

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 789 Logo TVN

Opis (streszczenie): 63-letnia Teresa Wierzbicka jest matką dwóch dorosłych synów. 10 lat temu w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął jej mąż. Kobieta właśnie dostała pismo z sądu, uznające go za zmarłego. Wniosek złożył najstarszy syn kobiety, 38-letni Robert. Namówiła go tego jego żona, Wioletta (33). Wierzbiccy domagają się podziału pozostawionego przez ojca Roberta domu i dużej działki pod Warszawą. Na sprzedaż i podział majątku nie zgadzają się drugi syn Irek (27) i Teresa, która ciągle ma nadzieję, że mąż żyje. W utrzymaniu budynku i obejścia w zamian za nocleg i jedzenie pomaga jej były pracownik męża, Kazimierz (55). Mężczyzna dba o ogród i wykonuje drobne prace. To on pomaga Teresie, która mdleje dowiedziawszy się od sąsiadki, że podczas przebudowy lokalnej drogi, znaleziono szczątki ludzkie. Wszyscy są przekonani, że należą one do zaginionego męża Teresy.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-28
02:00 Ukryta prawda, odc. 463 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 39-letnia Aldona po śmierci męża samotnie wychowuje syna Sławka. 15-latek świetnie się uczy i nie sprawia żadnych kłopotów wychowawczych. Niestety z powodu nadwagi i opinii kujona, jest szykanowany w gimnazjum. Aldona cieszy się, gdy w klasie syna pojawia się nowy uczeń – Adam, też samotnik, z którym Sławek szybko się zaprzyjaźnia. Chłopcy spędzają całe godziny zamknięci w pokoju, grając na komputerze, rozmawiając, słuchając muzyki... Któregoś dnia odskakują od siebie gwałtownie, gdy Aldona wchodzi do pokoju syna. Kobieta słyszy też plotki, że jej syn jest gejem, a Adam jego kochankiem… Decyduje się porozmawiać o tym ze Sławkiem, ten jednak stanowczo zaprzecza. Po kilku dniach Aldona ma nowy problem. Zauważa, że znika jej biżuteria: droga bransoletka, którą dostała od męża na 10 rocznicę ślubu. Kobieta zaczyna podejrzewać, że okrada ją nowy przyjaciel syna...

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 464 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Natalia pracuje w biurze nieruchomości i od ponad roku potajemnie romansuje z Michałem, mężem swojej przełożonej Oli. Liczy na to, że mężczyzna rozwiedzie się z żoną. Jednak on nie potrafi odejść od żony, tym bardziej, że ma z nią syna Franka. Jedyną osobą która wie o romansie, jest matka Natalii, Bogna. Jest przeciwna związkowi córki z Michałem. Tymczasem miłość między kochankami raz kwitnie, innym razem rodzi kolejne awantury. W międzyczasie zniecierpliwiona pracownica biura nieruchomości zaczyna spotykać się ze swoim klientem, Kubą. Wkrótce szefowa niespodziewanie decyduje się odejść z pracy w firmie. Proponuje Natalii swoje stanowisko. Niedługo potem Michał postanawia skończyć romans, tłumacząc się ciężką chorobą dziecka…

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 465 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 43-letnia Olga, wdowa od trzech lat, zakochuje się w 28-letnim Arturze. Jej córka Zosia (21) jest zszokowana. Kiedy okazuje się, że kobieta jest w ciąży, dużo młodszy partner oświadcza się i przeprowadza do ukochanej. Zosia z trudem znosi gwałtowne zmiany i nie ufa narzeczonemu matki nawet po ślubie, do którego wkrótce dochodzi. Kilka tygodni później Olga dowiaduje się, że zmarł jej wuj, z którym prawie straciła kontakt po śmierci męża. Jest poruszona, w nocy dostaje silnych skurczów. Dochodzi do poronienia. Dwa tygodnie później kobieta stawia się u notariusza na odczytanie testamentu wuja. Okazuje się, że miał on kilka nieruchomości, ale niemal wszystko zostawił siostrom zakonnym, które opiekowały się nim w chorobie. Artur słysząc to jest wściekły, a następnego dnia niespodziewanie znika… Oglądając zdjęcia, które zostawił jej wuj, Olga zauważa na jednym z nich coś niepokojącego…

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 466 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Witek prowadzi z żoną Beatą sklep z firanami, zasłonami i innymi wyrobami tekstylnymi. Małżeństwo ma dwie córki – Anię (10) i Zosię (15). Mężczyzna jest w domu z dziećmi, kiedy nagle do jego drzwi puka mieszkająca w Toruniu matka żony – Hanna. Kobieta mówi, że żyje w skrajnej biedzie i nie potrafi sama się utrzymać. Witek jest w szoku – ma z teściową bardzo mały kontakt, bo jest skłócona z jego żoną. Beata nie jest zadowolona z wizyty matki. Teściowa mówi zięciowi, że jej córka ma wyrzuty sumienia, bo zostawiła ją samą. Tymczasem żona Witka zaczyna być coraz bardziej rozdrażniona. Nie chce, by kobieta wtrącała się do jej życia i zamierza oddać ją do domu opieki. Hanna staje się nie do wytrzymania. Jest kłótliwa i agresywna, prowokuje konflikty z sąsiadami. Mężczyzna zaczyna się zastanawiać, czy przypadkiem jego żona nie ma racji.

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 354 Logo TTV

Opis (streszczenie): Borys, zaraz po przeprowadzce z rodzicami do Warszawy, poznaje - jak sami siebie nazywają - „paczkę hardkorów”. Ich pasją jest stawianie przed sobą ryzykownych wyzwań. Filmiki ze spektakularnych akcji zamieszczają w Internecie. Któregoś dnia wpadają na kolejny ryzykowny pomysł. Tym razem mają wejść do kanału. Po wykonaniu zadania nie mogą znaleźć jednego z kumpli. Myślą, że chce ich tylko nastraszyć. Kiedy okazuje się, że chłopak nie wrócił do domu, sytuacja przestaje być zabawna.

/ Polska / magazyn obyczajowy
08:40 Ukryta prawda, odc. 720 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kasia (20) jest ukochaną córeczką tatusia, Tomasza (50). Jest wściekła, gdy jej ojciec kilka lat po śmierci matki zaczyna spotykać się ze swoją masażystką Mileną (28). Na wieść, że Tomasz i Milena chcą razem zamieszkać i się zaręczyć, Kasia robi awanturę ojcu, wyzywa jego partnerkę. Jakiś czas później Milena znika – w kawalerce, w której do tej pory mieszkała, Tomasz znajduje krew, przewrócone krzesło, rozrzucone ubrania. Mężczyzna oskarża swoją córkę, że ona i jej chłopak z półświatka zrobili coś jego ukochanej… Kasia zaprzecza, ale zaczyna podejrzewać, że mogła nieświadomie sprowokować Darka na zrobienie czegoś Milenie.

/ Polska / program obyczajowy
09:40 Ukryta prawda, odc. 721 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 29-letnia Ola - fryzjerka z warszawskiej Pragi od sześciu miesięcy spotyka się z Pawłem(35), który rok temu wyszedł z więzienia, gdzie odsiadywał wyrok za kradzieże i włamania. Paweł mieszka ze swoją schorowaną mamą Janiną (70). Ola liczyła na to, że u jej boku ukochany wreszcie zacznie wieść porządne życie, znajdzie dobrze płatne zajęcie i pomyśli o założeniu rodziny. Niestety odkąd Paweł stracił pracę na budowie, którą udało mu się dostać pięć miesięcy temu, podupadł finansowo. Ola jest zaniepokojona, kiedy Paweł coraz więcej czasu spędza z miejscowym złodziejem Jankiem(32), z którym pija piwo w barze i gra w karty. Dziewczyna jeszcze bardziej się martwi, gdy nagle zaczyna mu się lepiej powodzić. Kupuje Oli prezenty, kwiaty. Dziewczyna podejrzewa, że Paweł robi jakieś ciemne interesy z Jankiem. Odkrywa, że mężczyzna sprzedaje złoto w lombardzie. Tymczasem w okolicy dochodzi włamania oraz napadów na samotnie wracające do domów staruszki. Ola podejrzewa, że stoi za tym Paweł. Boi się, że ukochany lada dzień znowu trafi do więzienia.

/ Polska / program obyczajowy
10:40 Ukryta prawda, odc. 722 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Roksana Wasilewska jest studentką prawa. Pracuje również w kancelarii prawnej swojego ojca Aleksandra (47). Mieszkają sami, gdyż matka dziewczyny Beata porzuciła ją, gdy dziewczynka miała dwa lata. Mężczyzna jest wobec córki nadopiekuńczy i jednocześnie bardzo surowy. Ma wobec niej duże oczekiwania. Dziewczyna obraca się w towarzystwie feministek i chce walczyć o prawa kobiet, działać społecznie, nie imponują jej wielkie pieniądze. Dzięki znajomemu działaczowi społecznemu Krzysztofowi (47) Roksana bardziej zainteresowana jest pomocą innym niż karierą prawniczą. Ojcu się to bardzo nie podoba. Stawia córce ultimatum – albo zacznie żyć zgodnie z jego oczekiwaniami, albo dopływ pieniędzy zostanie odcięty i będzie musiała radzić sobie sama. Konflikt ojca i córki jeszcze bardziej narasta na sile, gdy okazuje się, że dziewczyna zaczyna występować jako drag king w nocnym klubie .

/ Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 789 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:45 Ukryta prawda, odc. 533 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 16-letnia Anka jest zbuntowaną nastolatką. Często kłóci się z matką. Ojca nigdy nie znała, matka twierdzi, że zmarł tuż po jej narodzeniu i unika rozmów o nim. Anka i jej matka generalnie nie są zbyt zamożne. Pewnego dnia matka i jej siostra świętują imieniny. Ciotka wypija sporo wina. Anka wykorzystuje sytuację i zaczyna wypytywać o ojca. Ciotce wyrywa się imię mężczyzny - Zbyszek. Anka i jej chłopak przeglądają rzeczy matki i natrafia na sklejoną z innym zdjęciem fotografię. Na zdjęciu jest jakiś mężczyzna (z podpisu wynika, że mężczyzna to Zbyszek Orzyłowski). Po niedługich poszukiwaniach w Internecie okazuje się, że mężczyzna chodził do tej samej szkoły, co matka dziewczyny, a teraz jest bogatym biznesmenem. Anka po rozmowie z chłopakiem decyduje się odwiedzić Orzydłowskiego w jego firmie. Chce poznać ojca i dowiedzieć się, czemu matka nigdy o nim nie mówi. Wkrótce Anka odkryje, że tajemnica jej matki jest znacznie bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 790 Logo TVN

Opis (streszczenie): Małgorzata (36) mieszka z mężem (Jacek, 40). Od niedawna jest kierownikiem działu handlowego w przedsiębiorstwie zajmującym się odbieraniem odpadów. Dyrektor firmy zatrudnił właśnie po znajomości nową osobę do działu, chce zwolnić jedną z pracownic (Agata, 34) – prywatnie dobrą koleżankę Małgosi. Agata kłamie, że jest w ciąży, w takiej sytuacji nie można jej wypowiedzieć umowy. Prosi Małgosię, żeby ją kryła, zanim nie znajdzie nowej pracy. Małgosia ma wątpliwości, jednak zdaje sobie sprawę z poważnych problemów finansowych koleżanki – zgadza się. Liczy, że Agata wkrótce coś znajdzie, a wtedy powie po prostu, że poroniła i odejdzie. Jednak prosty plan szybko zaczyna się komplikować

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-29
02:45 Ukryta prawda, odc. 467 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Jacek i jego dziewczyna Kaja właśnie wrócili z Londynu do Warszawy, z rocznym Stasiem. Spotykają się z babcią młodego taty – Danutą (70). Kobieta obiecała, że jeśli doczeka się prawnuka, podaruje Jackowi i jego partnerce 350 tysięcy złotych – oszczędności całego życia – na zakup mieszkania w Warszawie. Jacek ukrywa przed nią fakt, że maluch nie jest ich dzieckiem, tylko synem jego przyjaciółki – Natalii (30). Matka obiecała "wypożyczać" chłopca w zamian za 15 tysięcy złotych. Wnuczek planuje szybko ulokować gotówkę, którą dostanie od Danuty, a potem wypożyczać Stasia od czasu do czasu na spotkania z babcią. Problemy zaczynają się, kiedy Natalia żąda dwukrotnie wyższej sumy i grozi, że wyzna prawdę staruszce, przed sfinalizowaniem transakcji. Tymczasem Danuta opóźnia przekazanie pieniędzy, ale jest częstym gościem u Jacka i Kai. Chce nacieszyć się prawnukiem. Czy uda się utrzymać sekret w tajemnicy?

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 468 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Anna (50) od dłuższego czasu martwi się o swojego syna Maćka (23), który wciąż nie ma dziewczyny. Usiłuje go nawet wyswatać z córką swojej przyjaciółki Krysi – Olą (21). Chłopak jest zły na matkę, ponieważ nie życzy sobie randek w ciemno. W przypływie szczerości wyznaje, że się z kimś spotyka. Na razie jednak nie ma ochoty przedstawiać partnerki rodzicom. Anna nalega, żeby Maciek przyprowadził w końcu do domu swoją wybrankę. Chłopak się wykręca, twierdzi, że to jeszcze nie pora by rodzice poznali Dorotę. Anna nie daje za wygraną i w końcu doprowadza do spotkania podczas rodzinnej kolacji. Nie jest zadowolona, kiedy dowiaduje się, że ukochana ma 36 lat. Uważa, że jej syn, który dopiero niedawno rozpoczął dorosłe życie nie powinien spotykać się z kobietą, która zapewne wiele już w życiu przeszła. Sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta, gdy wychodzi na jaw, że Dorota ma dziesięcioletnią córkę Inez. Czy Anna zaakceptuje partnerkę syna?

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 469 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 37-letnia Mariola jest fryzjerką. Mieszka z mężem Danielem i 15-letnim synem Arkiem. Spodziewa się drugiego dziecka – jest w 7 miesiącu ciąży. Pewnego dnia kobieta dostrzega, że nastolatek wrócił do domu pobity. Chłopak twierdzi, że nic się nie stało, po prostu został uderzony piłką na WF-ie. Kobieta jednak w to nie wierzy. Obawia się, że jej syn – słaby i strachliwy – jest w szkole gnębiony. Ku zaskoczeniu matki, Arek chce zacząć ćwiczyć w klubie boksu amatorskiego. Jego wujek, brat Daniela, jest tam trenerem. Mariola nie wie, co o tym myśleć, jej mąż jest zdecydowanie przeciwny – uważa, że niepewny siebie chłopak tylko narobi mu wstydu. Nastolatek decyduje się iść do wujka i zaczyna treningi. Rok później jest znacznie pewniejszy siebie – nikt w szkole już go nie zaczepia, ma dziewczynę. Jednego wieczoru broni nawet matkę przed dresiarzami. Ku zaniepokojeniu Marioli, Arek staje się coraz bardziej agresywny. Coraz częściej szarpie się z ludźmi, nawet z własnym ojcem. Kobieta próbuje coś zrobić, prosi o pomoc szwagra, jednak sytuacja nie ulega zmianie. Arek – rzucony przez dziewczynę, która ma go dość – traci panowanie nad sobą i bije jej kolegę. Sprawa zostaje zgłoszona na policję.

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 355 Logo TTV

Opis (streszczenie): Sebastian od lat pracuje w ośrodku opieki społecznej. Jego żona Justyna jest w długo wyczekiwanej ciąży. Jednak coraz częściej dochodzi między nimi do kłótni ponieważ Sebastian swoim podopiecznym poświęca wiele czasu, a ostatni także wspiera ich finansowo. Wkrótce Sebastian dowiaduje się, że jedna z dziewczyn z ośrodka jest w ciąży. Nastolatka chce pozbyć się dziecka. Ukrywa także przed wszystkimi, kto jest jego ojcem.

/ Polska / magazyn obyczajowy
08:40 Ukryta prawda, odc. 723 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Andrzej pracuje w ekipie remontowej Przemka. Ma syna Piotrka i żonę Sylwię, bezrobotną sekretarkę. Andrzej martwi się o żonę, która od pół roku nie może znaleźć pracy. Do tego ubolewa nad faktem, że Piotrek każdą wolną chwilę spędza przy komputerze. Tymczasem Andrzej coraz więcej czasu spędza z kolegą z pracy Edwardem. Kiedy Piotrek jest zagrożony z kilku przedmiotów, Andrzej wyłącza synowi Internet i zabiera laplaptopa. Początkowo nastolatek buntuje się, ale Andrzej zapisuje go do szkolnej drużyny koszykówki, sam spędza z nim więcej czasu i chłopak zdaje się zadowolony z takiego obrotu sprawy. Wkrótce Andrzej zaprasza Edwarda do domu i poznaje go z Sylwią. Wkrótce odkrywa, że Edward nie daje Sylwii spokoju i jest w niej zakochany, a Sylwia wcale nie siedzi w domu w ciągu dnia, tylko spędza czas w mieszkaniu dwóch znajomych dziewczyn…

/ Polska / program obyczajowy
09:40 Ukryta prawda, odc. 724 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 26-letni Michał jest w szczęśliwym związku z Patrycją, nadzwyczaj pogodną i pełną życia absolwentką prawa, która odbywa staż w kancelarii adwokackiej. Michał ma ukochaną młodszą siostrę Zuzannę, która rozpacza po tym jak rzucił ją Jacek. Rodzice Michała nie mają pojęcia, co robić, bo Zuza nie je, nie śpi, ciągle płacze i nie chce się uczyć. Do tego prześladuje Jacka. Michał stara się pocieszyć siostrę, ale dziewczyna jest w fatalnym stanie. Zuza trafia pod skrzydła Patrycji, która stara się postawić ją na nogi. Od kontaktu z przyszłą szwagierką Zuza ma się coraz lepiej. Za to Patrycji nie zostaje przedłużony staż w pracy, na którą bardzo liczyłam. Czym zakończy się relacja kobiet?

/ Polska / program obyczajowy
10:40 Ukryta prawda, odc. 725 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Monika (35) jest współwłaścicielką lombardu, prowadzi go z bratem (Dawid, 38). Pewnego dnia do lombardu przychodzi mężczyzna (Adam, 45), którego Monika nie widziała od kilkunastu lat – był jej nauczycielem w liceum. Adam, zarośnięty i brudny, chce oddać do lombardu obrączkę, ale zażenowany spotkaniem z byłą uczennicą rezygnuje. Monika zawsze bardzo ceniła nauczyciela. Kiedy dowiaduje się, że mężczyzna jest bezdomny, chce mu pomóc finansowo. Adam jednak odmawia. Dzięki wsparciu koleżanki ze szkoły Monika pomaga byłemu nauczycielowi znaleźć pracę, proponuje mu też, by do czasu wynajęcia pokoju nocował w lombardzie. Bratu Moniki ani jej mężowi nie podoba się ofiarność kobiety. Wkrótce lombard, w którym nocował Adam, zostaje okradziony. Wszyscy podejrzewają bezdomnego nauczyciela. Czy mężczyzna rzeczywiście oszukał i wykorzystał Monikę?

/ Polska / program obyczajowy
12:20 Ukryta prawda, odc. 790 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
14:45 Ukryta prawda, odc. 534 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Robert (21) zna się od dzieciństwa z Martą (20), dziewczyną z sąsiedztwa. Po wieloletniej przerwie młodzi spotykają się na urodzinach kolegi i zbliżają do siebie. Grzegorzowi i Hannie - rodzicom Roberta - nie podoba się jednak ta znajomość. Marta to dziewczyna bez wyższego wykształcenia, a Robert studiuje medycynę, po co ma się wiązać z kimś takim. Okazuje się, że matka Marty, Zofia ma takie samo podejście. Młodzi spotykają się więc w tajemnicy, ale Grzegorz i Zofia robią wszystko, by to utrudnić, uciekając się do intryg i podstępów. Czy dorosłym uda się zniszczyć młodzieńczą miłość?

/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 791 Logo TVN

Opis (streszczenie): Asia (26) i Marcin (30) niedawno się pobrali. Zamieszkali w niewielkim, wynajmowanym mieszkaniu. Asia kończy studia na pedagogice, dorabia jako niania, on pracuje jako informatyk. Asia wracając do domu zauważa, jak młody dresiarz usiłuje okraść panią Krystynę (70), interweniuje. Napastnik ucieka. Krystyna dziękuje Asi za pomoc. Mówi, że już kiedyś ją napadli, zabrali emeryturę, a policja nic z tym nie zrobiła. Opowiada o swojej trudnej sytuacji i schorowanym mężu Zbigniewie (74). Z czasem Asia coraz bardziej angażuje się w pomoc starszemu małżeństwu, a Marcinowi zaczyna to trochę przeszkadzać. Pożycza pieniądze na leki, zaprasza na obiady. 70- latka zwierza się Asi, że zaciągnęła pożyczkę gotówkową na 3 tysiące. Nie ma z czego spłacić, jest załamana. Asia decyduje się pomóc, daje Krystynie oszczędności. Asia i Marcin proponują też podpisanie umowy dożywocia: będą wypłacali jej comiesięczną kwotę w zamian za przepisanie na nich mieszkania. Po namyśle, starsza pani zgadza się na taki układ.

/ Polska / program obyczajowy
Program TV na 2020-04-30
01:55 Ukryta prawda, odc. 470 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Edyta (31) ma męża Sławka (33), który pracuje w banku i dość dobrze zarabia. Jest jednak strasznie oszczędny. Z tego powodu często dochodzi do kłótni między małżonkami. Dodatkowo mężczyźnie nie podoba się, że żona często pożycza pieniądze swojej nieporadnej życiowo kuzynce – Magdzie. Od pewnego czasu małżonka Sławka przyjaźni się z Alicją, której partner pracuje za granicą. Edyta pragnie lepiej zarabiać, by stać się bardziej niezależna finansowo. W międzyczasie dochodzi do kradzieży w domu pracownika banku, o którą Sławek podejrzewa Magdę i jej męża. Pod wpływem Alicji, Edyta chce mieć większy wgląd w finanse ukochanego. Konflikt między parą narasta. Wkrótce kobieta odkrywa, że Sławek ukrywa przed nią duże pieniądze. Okazuje się, że mężczyzna przez lata potajemnie oszczędzał na spełnienie ich wspólnego marzenia: kupna domu pod miastem. Kiedy szczęśliwa Edyta godzi się z mężem, okazuje się, że pieniądze z konta zniknęły…

/ Polska / program obyczajowy
02:45 Ukryta prawda, odc. 471 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Darek ma atrakcyjną żonę Wandę, która od jakiegoś czasu obsesyjnie podchodzi do kwestii zdrowego odżywiania. Kobieta zadręcza męża i córkę – Malwinę – zdrową żywnością. Najbardziej dostaje się Malwinie, która ma dużą nadwagę. W dodatku nastolatka jest w podłym nastroju, bo kilka miesięcy wcześniej przeżyła zawód miłosny. Okazuje się również, że ze względu na nadwagę, dziewczyna ma nieciekawe wyniki badań (m.in. podwyższony cholesterol). W tej sytuacji Wanda jeszcze bardziej próbuje zmotywować córkę do dbania o siebie. W międzyczasie Darek, mający dość żony, nawiązuje romans z puszystą Jolą. Kochanka nie jest tak atrakcyjna jak jego żona, ale daje mu o wiele więcej ciepła i radości. Tymczasem Malwina sprawia coraz więcej kłopotów. Pewnego dnia brutalnie atakuje w szkole swojego byłego chłopaka…

/ Polska / program obyczajowy
03:30 Ukryta prawda, odc. 472 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Malwina Lewicka (21) poznaje na internetowym czacie “Janusa”. Gdy proponuje on spotkanie, kobieta jest zachwycona. “Janus” – Krzysztof – okazuje się wspaniały. Między dwojgiem młodych ludzi iskrzy od pierwszego wejrzenia. Niestety, po pierwszej randce mężczyzna nie przychodzi na drugie spotkanie i nie daje znaku życia. Gdy Malwina dzwoni, by dowiedzieć się dlaczego ją wystawił, nieoczekiwanie komórkę odbiera matka chłopaka. Informuje 21-latkę, że syn leży w szpitalu po brutalnej napaści. Dziewczyna odwiedza Krzysztofa i dowiaduje, że to właśnie pobicie było przyczyną, dla której nie dotarł on na miejsce. Opiekując się Krzysztofem, Malwina wpada na pomysł przygotowania dla niego urodzinowego przyjęcia. Pomaga jej współlokator jubilata – Robert Zawadzki (22). Gdy dziewczyna jest z nim w mieszkaniu, niespodziewanie staje się świadkiem aresztowania kolegi Krzysztofa przez policję. Dziewczyna dowiaduje się, że to przez nią zatrzymany może trafić do więzienia…

/ Polska / program obyczajowy
04:15 Ukryta prawda, odc. 473 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): 27-letnia Monika, pracownica salonu optycznego, ma narzeczonego Igora – roztrzepanego pracownika myjni samochodowej. Rodzice dziewczyny nie przepadają za niebyt rozgarniętym przyszłym zięciem, któremu ciągle przytrafiają się jakieś nieszczęścia. Pewnego dnia chłopak omal nie traci palca w wypadku w pracy i idzie na zwolnienie lekarskie. Tymczasem dziewczyna stara się przekonać rodziców do swojego wybranka, który niespodziewanie przyznaje się, że ma pewne oszczędności. W międzyczasie Monika próbuje wyswatać swoją siostrę Patrycję z przystojnym klientem salonu – Sebastianem. Igor zaczyna widzieć przyszłość w pozytywnych barwach i naprawia relacje z przyszłymi teściami. Jednak wkrótce, podczas gotowania przytrafia mu się kolejny nieszczęśliwy wypadek…

/ Polska / program obyczajowy
06:55 Ukryta prawda, odc. 356 Logo TTV

Opis (streszczenie): Jan mieszka w domu pod Warszawą z żoną i córką. Od dłuższego czasu rodzina jest w konflikcie z sąsiadem Zbyszkiem, który ma o wszystko pretensje i bywa agresywny. Interwencje policji nic nie dają. Wiadomo, że mężczyzna siedział w więzieniu za napaść. Któregoś dnia Jan z żoną znajdują zwłoki ich ukochanego psa. Są pewni, że to sprawka Zbyszka. Wkrótce dochodzi do tragedii – żona i córka Jana zostają zamordowane. Czy ta zbrodnia jest efektem sąsiedzkich porachunków?

/ Polska / magazyn obyczajowy
08:40 Ukryta prawda, odc. 726 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 56-letnia Urszula i jej mąż Ireneusz martwią się, że ich córka Marta (30) od lat nie była nawet na randce. Jako konserwatywni katolicy boją się o jej przyszłość. Marta pracuje jako nauczycielka biologii w liceum i mieszka ze współlokatorką Julią (28), która również jest sama. Urszula obawia się, że Marta ma skłonności lesbijskie i podejrzewa, że jest w związku z Julią. W międzyczasie Urszula zajmuje się schorowaną matką Jadzią (80), która niedługo ma mieć operację na biodro i denerwuje ją, że jej siostra Danuta (54) nie pomaga w opiece. Konflikt między siostrami próbuje załagodzić syn Danuty Emil (28), który razem z Martą ubolewa nad faktem, że ich matki nie potrafią się dogadać. Urszula próbuje namówić Martę na randkę z synem znajomej Wojtkiem i córka spełnia jej prośbę. Ula jest zadowolona, że Wojtek odwiedza regularnie mieszkanie Marty. Czy matka na pewno nie ma już powodów do zmartwień?

/ Polska / program obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ukryta prawda. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ukryta prawda w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ukryta prawda.

Ukryta prawda gdzie obejrzeć?


Ukryta prawda można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV, TVN, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry