Reklama

Ukryta prawda godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Ukryta prawda

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Ukryta prawda będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-20

11:00 Ukryta prawda, odc. 1007 Logo TVN
Opis (streszczenie): Jurek wraca z długiego rejsu do swojej żony Ewy i 5-letniej córki Joanny. Pojawia się tydzień przed planowanym terminem, żeby zrobić rodzinie niespodziankę. Finalnie to on jest bardziej zaskoczony, zastając w domu imprezę. Pod wpływem sąsiadki Mai zaczyna podejrzewać żonę o zdradę. Ewa od studiów przyjaźni się z Marcinem, który jest gejem. Sąsiadka insynuuje, że mężczyzna lubi sobie jednak czasem poflirtować z kobietami. Dodatkowo stwierdza, że Asia jest bardziej zżyta z „wujkiem” niż z ojcem. Kiedy małżonkowie się kłócą, pozbawione opieki dziecko ulega wypadkowi i musi być operowane. Mąż Ewy zgłasza się jako dawca krwi, ale okazuje się, że nie może nim być. Dodatkowo istnieje prawdopodobieństwo, iż nie jest ojcem Asi. Dochodzi do bójki między Jurkiem i Marcinem, którego grupa krwi nie wyklucza ojcostwa. Mąż Ewy postanawia wyprowadzić się z domu i zaczyna romans z Mają.
/ Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 298 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Piotr jest modelem. W środowisku ma tak naprawdę jednego poważnego konkurenta Tomka, który jest gotów zrobić wszystko, by przejąć jego zlecenia. Żonie Piotra ciężko pogodzić się, że mężowi towarzyszą w pracy piękne kobiety. Nie wie też, że ma romans ze swoją agentką. Zawodowe plany Piotra legną w gruzach, gdy któregoś dnia zostaje napadnięty i oszpecony. Młody mężczyzna trudno znosi odrzucenie przez środowisko, które do niedawna wynosiło go na piedestał.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1008 Logo TVN
Opis (streszczenie): 54-letnia Alina przyjaźni się z Marianną od wielu lat. Ostatnio bardzo się o nią martwi. Kobieta ponad rok temu rozwiodła się z mężem, który postanowił na stare lata ułożyć sobie życie z młodszą partnerką. Alina robi wszystko, by jej przyjaciółka wzięła się w końcu w garść. Wysyła ją na randki, do fryzjera, kosmetyczki, dietetyka. Wspólnie z dorosłą córką Marianny - Natalią chcą uprzyjemnić jej życie. Wszystkie randki okazują się jednak katastrofą. Wkrótce kobieta wyznaje jednak, że poznała kogoś w galerii handlowej. Jej wybrankiem okazuje się przystojny biznesmen Fryderyk. Alina i Natalia zastanawiają się, czy nie jest on oszustem. Kobiety rozpoczynają prywatne śledztwo. Odkrywają, że Fryderyk ma młodszą kochankę. Martwią się, że jej koleżanka będzie miała złamane serce…
/ Polska / program obyczajowy
Reklama
19:00 Ukryta prawda, odc. 538 Logo TTV
Opis (streszczenie): Daria od sześciu lat jest w związku z Konradem. Mają pięcioletniego synka Borysa, wkrótce na świat przyjdzie ich drugie dziecko. Daria jest nauczycielką języka angielskiego w liceum, obecnie przebywa na urlopie zdrowotnym. Konrad prowadzi serwis rowerowy, zajmuje się naprawami. Daria bardzo kocha swojego partnera, chociaż ich relacja pozostawia według niej wiele do życzenia- często czuje się zaniedbywana. Konrad wychował się w domu dziecka, więc Daria starała się stworzyć z nim prawdziwą rodzinę i zapewnić ciepło, którego nie miał w dzieciństwie. Niespodziewanie Darię i Konrada odwiedza młodszy brat mężczyzny- Tobiasz(30)- niespełniony dziennikarz i pisarz. Daria jest dla niego bardzo uprzejma, jednak Konrad zachowuje się tak, jakby nie chciał utrzymywać absolutnie żadnego kontaktu z bratem. Jaka tajemnica połączyła mężczyzn w przeszłości?
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-21

02:05 Ukryta prawda, odc. 635 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 19-letnia Marysia i jej mama Kamila musiały przerwać urlop i wrócić do Warszawy. Kilka dni temu dowiedziały się, że Roman – ojciec Kamili i dziadek Marysi zmarł z powodu wylewu krwi do mózgu. Na miejscu zastają Martę - starszą siostrę Kamili i jej męża Jacquesa (50). Para przyjechała do domu Romana kilka godzin wcześniej z Francji, w której mieszkają. Siostry dowiadują się, że wszystkie formalności już zostały załatwione przez siostrę Romana- Janinę (65), nie pozostaje więc nic innego, jak czekać na pogrzeb, który ma się odbyć pojutrze. Między Kamilą, a Martą niemal od progu dochodzi do awantury o spadek po Romanie. Kamila uważa, że to ona powinna odziedziczyć dom, bo przynajmniej odwiedzała ojca od czasu do czasu, w przeciwieństwie do Marty, która zawsze wymawiała się brakiem czasu lub zbyt wysoką cenę biletów. Marysia stawia sobie za punkt honoru pogodzić mamę i ciocię, jednak zamiast tego na jaw wychodzą głęboko skrywane, rodzinne tajemnice.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 636 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Andrzej po pięciu latach wraca z Londynu do Warszawy. Odniósł sukces, zarobił dużo pieniędzy i postanowił na nowo ułożyć sobie życie w Polsce. Spotyka się z dawnym przyjacielem Michałem, któremu wyznaje, że ciągle myśli o jego kuzynce Lilce, z którą był związany przed wyjazdem. Andrzej z każdym rokiem coraz bardziej żałował, że ich związek się rozpadł i bardzo przeżył wiadomość, że Lilka rok temu wyszła za mąż. Gdy Michał mimochodem wspomina, że jego kuzynka nie jest szczęśliwa w małżeństwie, Andrzej postanawia o nią zawalczyć. Mężczyzna liczy na to, że jego skrucha i decyzja o zamieszkaniu w Warszawie na dobre zrobią na dziewczynie pozytywne wrażenie. Czy Andrzejowi uda się rozbić małżeństwo byłej narzeczonej?
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 637 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 19-letni Bartek dowiaduje się, że Magda i Łukasz nie są jego biologicznymi rodzicami. Chłopak mocno to przeżywa, szczególnie że ostatnio nie dogaduje się z rodzicami. Bartek chce rysować komiksy, pójść na ASP, obraca się w artystycznym środowisku, tymczasem jego rodzice nalegają, żeby poszedł w ślady ojca i studiował prawo. Jego plany na życie traktują w kategoriach młodzieńczych fanaberii. Atmosfera w domu Magdy i Łukasza robi się coraz bardziej napięta. Jakby tego było mało, z niezapowiedzianą wizytą zjawia się Karina Bonnet – daleka kuzynka Magdy. Kobieta większość życia spędziła za granicą, a do Polski przyjechała na swój wernisaż. Bartek czuje, że on i Karina nadają na tych samych falach. Atrakcyjna malarka rozumie jego niechęć do sztywnych norm, wielkich korporacji, robienia kariery prawniczej. W pewnym momencie Bartek zaczyna podejrzewać, że to Karina jest jego biologiczną matką. Czy jednak ma rację?
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 513 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Chorobliwa zemsta Daniel dnia znajduje w skrzynce list, sugerujący, że jest zarażony wirusem HIV. Kiedy badania to potwierdzają, Daniel próbuje ustalić, kto go zaraził. Informuje o wirusie swoją dziewczynę Izę, którą wysyła na badania – okazuje się jednak, że dziewczyna jest zdrowa. Daniel odwiedza dwie kobiety, z którymi łączyła go bliższa zażyłość: Kasię i Beatę. Obie podejrzewa o wysłanie listu. W międzyczasie wyjawia przyjacielowi Tomkowi swoją tajemnicę, ale nie ma odwagi powiedzieć o tym ukochanym rodzicom, Karolowi i Marii. Tymczasem Iza zrywa z Danielem, a wyniki wskazują, że Kasia i Beata również są zdrowe. Daniel nie ma pojęcia, w jaki sposób się zaraził. Wkrótce jego życie jeszcze bardziej się komplikuje…
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 529 Logo TTV
Opis (streszczenie): Biedny doktorant 24-letnia Marta pracuje jako pedagog. Jest związane z 28-letnim Jankiem, doktorantem socjologii, który ciągle pożycza od niej pieniądze, nie mogąc związać końca z końcem. Marta dzieli mieszkanie ze współlokatorką Patrycją, która chodzi z młodym informatykiem Krzyśkiem. Krzysiek jest bardzo przedsiębiorczy i nie może zrozumieć, jak dorosły mężczyzna może prosić o finansowe wsparcie kobietę. Marta coraz częściej zastanawia się, czy przyszłość z ubogim doktorantem ma sens, ale bardzo kocha Janka. Kiedy w świetlicy, w której Marta jest wolontariuszką, niepełnosprawnej dziewczynce zostaje ukradziony nowoczesny wózek inwalidzki, kobieta prosi bliskich o pomoc w zebraniu funduszy. 24-latka szybko odkrywa, że współlokator jej chłopaka jest utrzymankiem bogatej kobiety. Wkrótce zaczyna podejrzewać o to samo Janka…
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1008 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 299 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Magdalena pół roku temu rozwiodła się z mężem. Stara się najlepiej jak może pogodzić pracę zawodową z wychowaniem nastoletniego syna. Niestety Dawid, który bardzo tęskni za ojcem, przechodzi bunt nastolatka. Chłopak nadużywa alkoholu, sprowadza do domu pod nieobecność matki podejrzane towarzystwo, spotyka się z dziewczyną, która wulgarnie odnosi się do Magdaleny. Kiedy któregoś dnia przyłapuje syna na zażywaniu narkotyków, decyduje się schować dumę do kieszeni i prosić o wsparcie byłego męża.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1009 Logo TVN
Opis (streszczenie): Edyta za miesiąc kończy 18 lat, przez co powinna opuścić dom dziecka, w którym przebywa od piątego roku życia. Jej wychowawczyni Piasecka namawia ją do kontynuowania edukacji, co pozwoli jej dalej zostać na miejscu. Niespodziewanie zjawia się biologiczna matka Edyty, Beata. Twierdzi, że córka została odebrana wbrew woli i utrudniano jej wszelki kontakt. Kobieta chce, żeby dziewczyna opuściła dom dziecka i zamieszkała z nią i jej konkubentem. Edyta nie ufa już wychowawczyni. Ma żal za lata spędzone bez rodziny. Kiedy poznaje swoją młodszą siostrę Izę, ostatecznie wyprowadza się z domu dziecka.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 539 Logo TTV
Opis (streszczenie): Ada (42) ma serdecznie dosyć swojego męża Mariusza(45). Uważa go za życiowego nieudacznika. Mariusz pracuje jako kierowca miejskiego autobusu, zarabia niewiele. Ada prowadzi razem z koleżanką Jolą(38) niewielki sklepik z rajstopami i bielizną. Ada zazdrości koleżankom egzotycznych wakacji i pięknych mieszkań. Jej mąż jest minimalistą- wystarczy mu wyjazd na Mazury, nie przywiązuje wagi do pieniędzy. Któregoś dnia Ada znajduje w swoim sklepie torbę. W środku jest gazeta codzienna, jakieś ulotki i kupon popularnej loterii. Po powrocie do domu Ada prosi 15-letniego syna Kacpra, by sprawdził w Internecie wyniki losowania. Ku jej zdumieniu okazuje się, że wygrała 6 milionów. Jest w totalnym szoku. Kobieta już snuje plany wydania wielkich pieniędzy, jednak jej mąż nie chce o tym słyszeć. Mariusz uważa, że kupon trzeba zwrócić do kolektury. Ada nie chce nawet o tym słyszeć. Następnego dnia w sklepie pojawia się zdenerwowany mężczyzna, który mówi, że zostawił tutaj wczoraj bardzo ważną siatkę i za jej odnalezienie proponuje nagrodę. Kobieta decyduje się skłamać…
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-22

02:05 Ukryta prawda, odc. 638 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Anna i Bogdan są małżeństwem od 20 lat. Wspólnie wychowują syna 18-letniego Olka. Anna wraz ze wspólniczką Teresą prowadzi salon piękności a Bogdan jest taksówkarzem. Mężczyzna od 10 lat regularnie trenuje na siłowni. Wysportowana sylwetka Bogdana imponuje koleżankom Anny. Kobieta jest o to zazdrosna, tym bardziej, że od kilku miesięcy odczuwa spadek zainteresowania ze strony męża. Wszystkie próby Anny zmierzające do ponownego rozpalenia namiętności w ich pożyciu kończą się klęską. Bogdan zdaje się nie zauważać problemu, ucieka w kolejne treningi. Anna zauważa również, że mąż ma przed nią tajemnice. Zaczyna podejrzewać Bogdana o romans ze swoją młodszą wspólniczką, która wyraźnie go adoruje…
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 639 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 58-letnia Grażyna zaprosiła do domku letniskowego swoją córkę, rozwódkę Monikę (37) z synem Pawłem (16), a także syna Olka (38) z żoną Wandą (42) i córkami Izą (17) i Darią (16). Ku zaskoczeniu wszystkich nad jeziorem pojawia się również Andrzej (59), mąż Grażyny, który rok temu odszedł do kochanki. Grażyna oznajmia dzieciom, że wybaczyła mu zdradę i znowu są razem. Zdania w rodzinie są na ten temat podzielone. Córka nie ukrywa żalu i niechęci do ojca. Ma pretensje do matki, że łatwo dała się omamić jego czułym słówkom. Syn natomiast popiera decyzję rodziców. Uważa, że mężczyznom trudniej zachować wierność, a każdy ma prawo do drugiej szansy. Następnego dnia okazuje się, że celem zorganizowania rodzinnego weekendu było coś więcej niż chęć pogodzenia męża z dziećmi...
/ Polska / program obyczajowy
Reklama
04:05 Ukryta prawda, odc. 640 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 20-letnia Michalina ma buntowniczą naturę. Nie chce uczestniczyć w wyścigu szczurów, pragnie być wolna, pomagać słabszym i pokrzywdzonym. Ku niezadowoleniu rodziców dziewczyna rzuca studia i wyprowadza się na squat, gdzie mieszka już jej przyjaciółka Nina. Szczególnie ojciec - Zbigniew, nie może zaakceptować tej decyzji – między nim i Michaliną dochodzi do kolejnych kłótni. Tymczasem mieszkając na squacie, 20-latka poznaje starszego od siebie chłopaka, Jurka. Gdy ratuje on Michalinę przed zgwałceniem przez nachalnego mieszkańca squatu, między młodymi rodzi się uczucie... Michalina i Jurek śmiało zaczynają snuć marzenia na temat wspólnej przyszłości. Niestety pewne niespodziewane wydarzenie pokrzyżuje ich plany…
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 514 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Zdradzona Małżeństwo z kilkuletnim stażem Tomasz (35) i Dominika (30) poznają atrakcyjną Julitę i jej narzeczonego Olka. Julita niespodziewanie proponuje seks z zamianą partnerów. Początkowo para zdecydowanie odmawia, jednak po kilku dniach Tomasz ze zdziwieniem dowiaduje się od żony, że ta zastanawia się nad przyjęciem propozycji. Para ustala zasady ewentualnego eksperymentu i jeszcze raz rozważa plusy i minusy przyjęcia niemoralnej propozycji. Jak bardzo erotyczny eksperyment zmieni życie całej rodziny?
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 530 Logo TTV
Opis (streszczenie): Biuro matrymonialne Klaudia (30) i Monika (28), wieloletnie przyjaciółki, prowadzą od 3 lat bardzo dobrze prosperujące i stale rozwijające się biuro matrymonialne. Klaudia od 4 lat jest mężatką, a Monika rozwódką. Pewnego dnia do ich biura zgłasza się Roman(35), Polak pracujący w londyńskim City z widokami na karierę zawodową, elegancki, kulturalny i przystojny. Chce znaleźć żonę w Polsce, ale ma wysokie wymagania. Po kolejnych spotkaniach wciąż wyraża niezadowolenie. Jego zlecenie prowadzi Klaudia, ale Monika coraz częściej miesza się w wybór kandydatek. Widać, że traci zawodowy dystans do klienta. Jest to powód drobnych sprzeczek między przyjaciółkami. Tymczasem z zachowania Romana wynika, że jest bardzo zainteresowany Klaudią, która początkowo zachowuje zawodowy profesjonalizm, ale z czasem zaczyna ulegać jego zabiegom. Tym bardziej, że jej małżeństwo się rozpada. Po pewnym czasie Klaudia ulega Romanowi, po fakcie ma chwilowe wyrzuty sumienia. Jednak pod wpływem Romana decyduje się na rozwód i związek z Romanem.
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1009 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 300 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Karolina ma 27 lat. Skończyła studia, ale pracuje w hurtowni artykułów spożywczych. Marzy o wielkiej miłości i rodzinie. Przez internetowy czat poznaje Adama, w którym szybko zakochuje się. Wkrótce też wprowadza do niego i planuje ślub. Niestety ich sielski życie zatruwa Marta – kobieta z przeszłości Adama, pod wpływem, której Karolina zaczyna zastanawiać się, kim tak naprawdę jest mężczyzna, któremu zaufała.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1010 Logo TVN
Opis (streszczenie): Jola jest żoną Mariusza i matką 15-letniego Emila. Kobieta ma dość tego, że jej syn całe dnie spędza w telefonie. Na zebraniu w szkole, wychowawczyni zwraca uwagę, że Emil ze swoim przyjacielem Filipem są już niemal uzależnieni. Matki chłopców postanawiają zadziałać w tej sprawie, namawiając synów do aktywnego spędzania czasu. Nastolatkowie, początkowo niezadowoleni z ograniczenia im dostępu do Internetu, zaczynają doceniać czas w świecie realnym. Wkrótce Emil zakochuje się w Kindze, która jednak wybiera Filipa. Po bójce przyjaciół, jaka się wywiązała, Emil zamyka się w sobie.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 540 Logo TTV
Opis (streszczenie): 30-letnia Ala zawsze dużo imprezowała. Nie przejmowała się za bardzo dzieckiem (Kacper, 4), które wychowywał głównie jej mąż. Jednak mężczyzna rok temu zmarł. Ala, ze względu na trudną sytuację finansową 9 miesięcy temu postanowiła wyjechać do pracy do Anglii, syna zostawiła pod opieką siostry. Dzisiaj kobieta wraca do Polski. Puka do mieszkania siostry, ale nikt jej nie otwiera. Siostra nie odbiera też telefonu. Ale dowiaduje się od sąsiadki, że Weronika wyprowadziła się z Kacprem. Kobieta nie może w to uwierzyć - jeszcze wczoraj rozmawiała z siostrą przez telefon. Zrozpaczona Ala bezskutecznie szuka syna i noclegu. W końcu decyduje się zawiadomić o zaginięciu dziecka policję, a sama wynajmuje tani pokój. Okazuje się, że to dopiero początek jej problemów.
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-23

02:05 Ukryta prawda, odc. 641 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ilona (31) jest córką Marleny i Gerarda, którzy kilkanaście lat temu otworzyli swoją pierwszą hurtownię budowlaną. Dziś są zamożni, mieszkają w pięknym domu i obsypują córkę, zięcia i jedyną wnuczkę Dorotkę luksusowymi prezentami. Zwłaszcza Marlena jest hojna dla 9-latki, opłaca jej prywatną szkołę, lekcje baletu i przy każdej okazji kupuje jej markowe ubrania. Gdy Ilona zachodzi w kolejną ciążę, matka nalega na poród VIP w prywatnej klinice i kupno córce i zięciowi domu, by nie musieli się gnieść w trzypokojowym mieszkaniu. Gerardowi coraz mniej podobają się pomysły żony. Także córka i zięć są sceptycznie nastawieni do hojności starszej pani.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 642 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 39-letni Rafał jest urzędnikiem. Jego żona Iza (38) prowadzi własny gabinet fizjoterapii. Kobieta, która marzyła przed laty o zawodzie lekarza, teraz całą swoją ambicję przelała na córkę Marcelinę (15). Pilnuje jej udziału w kolejnych etapach olimpiady z biologii i chemii, poza tym katuje zajęciami dodatkowymi z gry na pianinie i kursami językowymi. Nie podoba jej się, że Marcelina traci bezproduktywnie czas na przyjaźń z córką sąsiadki i randki z Patrykiem. Dziewczyna nie wytrzymuje presji i zaczyna się buntować. Rafał broni córki, uważając, że młodość nie może polegać tylko na obowiązkach. Tymczasem ucząca się do olimpiady Marcelina, traci przytomność…
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 643 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Andrzej i Barbara mieli dwie córki. Gdy dwa lata temu starsza z nich, Dominika, zginęła w wypadku, całą swoją miłość przelali na Kasię, młodą architektkę, która mieszka w Paryżu i pracuje w renomowanej pracowni architektonicznej. Rodzice są zdumieni, gdy Kasia oznajmia im, że rzuca Paryż i wraca do Warszawy. W międzyczasie okazuje się, że młoda kobieta kogoś poznała. Barbara i Andrzej nie są szczęśliwi, gdy na jaw wychodzi, że wybrankiem ich 27-letniej córki jest ich 63-letni przyjaciel Tadeusz. Kasia przekonuje rodziców, że życie to nie matematyka i że jest szczęśliwa z mężczyzną z innego pokolenia. Wkrótce potem Andrzej odkrywa, że jego córka jest w ciąży, a Tadeusz namawia ją na aborcję...
/ Polska / program obyczajowy
05:20 Ukryta prawda, odc. 515 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Upadek Doroty Dorota (45) zarządza dobrze prosperującą firmą produkującą opakowania. Od kilku lat jest związana z Piotrem (53), który zajmuje się finansami firmy. Gdy Piotr ginie w wyniku wypadku samochodowego, Dorota jest załamana. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy po kilku dniach wychodzi na jaw, że Piotr oszukał Dorotę i podsuwając jej do podpisu dokumenty, w całości przejął firmę. Dorota czuje się oszukana, wyżala się córce, ta jednak nie ma dla niej zbyt wiele współczucia, bo pamięta alkoholizm matki i uważa, że matka nadal pije. Dorota powoli stacza się na dno: nie ma pracy, syn zmarłego Piotra wyrzuca ją z mieszkania. Czy kobiecie uda się drugi raz w życiu podźwignąć z upadku?
/ Polska / program obyczajowy
12:05 Ukryta prawda, odc. 297 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Kinga i Szymon od niedawna są małżeństwem. Wynajmują małe mieszkanie od kolegi. Każdą zarobioną złotówkę odkładają na zakup własnego kąta. Kiedy Kinga dowiaduje się, że jest w ciąży, nalega, by jak najszybciej wziąć kredyt mieszkaniowy. Szymon chce jednak poczekać i odłożyć więcej pieniędzy na wkład własny. Podczas kolacji u rodziców Szymona Kinga dowiaduje się, że jej mąż wszystkie zaoszczędzone na mieszkanie pieniądze pożyczył rodzicom. Kobieta postanawia wziąć sprawy w swoje ręce…
/ Polska / program obyczajowy
13:05 Ukryta prawda, odc. 298 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

2019-03-24

02:05 Ukryta prawda, odc. 644 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Irena (54) martwi się o swoją jedyną córkę Krysię (30), która po rozstaniu z Markiem (30), mieszka sama w dużym domu odziedziczonym po dziadkach. Irena żałuje, że związek córki się rozpadł, bo Marek wydawał się jej idealnym partnerem dla Krysi. Kobieta spotyka się z matką mężczyzny i obie postanawiają pomóc parze zejść się na nowo, tym bardziej, że Marek także nie rozumie decyzji Krysi o rozstaniu i deklaruje, że nadal ją kocha. W międzyczasie Irena odkrywa, że Krysię prześladuje Hubert (33). Nie rozumie dlaczego 30-latka nie chce zgłosić sprawy na policję. Wkrótce kobieta traci kontakt z córką…
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 645 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marcel jest marynarzem. Dobrze zarabia, jednak większość czasu spędza w pracy, a w domu jest gościem. Wszystko zmienia się, kiedy jego żona Dagmara ulega poważnemu wypadkowi samochodowemu, przechodzi operację i zostaje wprowadzona w śpiączkę farmakologiczną. Jej stan lekarze określają jako ciężki. Marcel musi wziąć dłuższy urlop i zająć się dziećmi - Igą (17) i Antkiem (10). Z czasem odkrywa, że kompletnie nic nie wie o swoich dzieciach. Iga oznajmia ojcu, że planuje wyjechać do klasztoru w Tybecie i tam medytować. Myśli nad przerwaniem nauki. Marcel absolutnie się na to nie zgadza, zresztą córka jest niepełnoletnia. Okazuje się, że dziewczynie namieszał w głowie artysta malarz, z którym Iga się spotyka. Antek również ma kłopoty. Marcel zostaje wezwany przez jego nauczycielkę. Okazuje się, że chłopiec podglądał i nagrywał koleżankę z klasy. Spędzając czas w domu, Marcel orientuje się, że rodzina miała przed nim sporo do ukrycia…
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 646 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 29-letnia Magda pracuje w niewielkim sklepie spożywczym razem z dwoma innymi ekspedientkami- Jolą (45) oraz Darią (33). Wszystkie kobiety są poniżane przez szefa, kierownika sklepu- Jarka (50). Mężczyzna każe im często zostawać po godzinach, potrąca z pensji za każdy stłuczony lub uszkodzony produkt, nawet jeśli to nie one zawiniły, wyzywa, upokarza. Pozwala sobie także na seksistowskie żarty. Toksyczna atmosfera w firmie ma fatalny wpływ na małżeństwo Magdy, tym bardziej, że jej mąż Leszek (31) miesiąc temu stracił pracę w warsztacie samochodowym. Sytuacja zmienia się, gdy kobieta dowiaduje się, że jest w ciąży. Decyduje się podjąć walkę z szefem- sadystą, by polepszyć swoją sytuację. Chce przez tydzień nagrywać jego zachowanie, żeby mieć dowody, a następnie zagrozić mu zgłoszeniem sprawy na policję i wysłać materiały do centrali sieci.
/ Polska / program obyczajowy
05:25 Ukryta prawda, odc. 516 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Piękny Darek Kasia jest sympatyczną dziewczyną, która od roku pracuje w biurze rachunkowym w Warszawie. O pieniądze nigdy nie musiała się martwić, bo jej zamożni rodzice chętnie ją wspierają finansowo. Niestety w życiu prywatnym nie układa się jej tak dobrze, miesiąc temu rozstała się z chłopakiem. Marzy o poważnym związku, ale na razie jest sama. W barze poznaje przystojnego Darka. Nawiązuje z nim znajomość. Szybko odkrywa, że mężczyzna ma romans ze starszą kobietą, w dodatku planuje pożyczyć od niej pieniądze. Kasia chce zerwać znajomość, ale Darek zapewnia ją o swojej miłości. Chce zerwać ze złymi nawykami, znaleźć porządną pracę, ustatkować się i założyć rodzinę. Czy Kasia zechce dać mu szansę?
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-25

02:05 Ukryta prawda, odc. 647 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Lena (17) nie ma się gdzie podziać, spędziła kolejną noc pod gołym niebem. Dziewczyna śpi w parku, kiedy zaczepia ją spacerujący z psem Andrzej (66) – emerytowany kolejarz. Andrzej jest zaniepokojony widokiem brudnej, wynędzniałej dziewczyny. Zaprasza ją do siebie. Lena zwierza się Andrzejowi, że uciekła z domu, bo była molestowana przez ojca. Andrzej jest zszokowany. Nie rozumie, dlaczego dziewczyna nie poprosi o pomoc policji albo matki. Lena tłumaczy, że jej ojciec jest szanowanym policjantem - nikt nie uwierzy w jej wersję. Matka też twierdziła, że kłamie, praktycznie wyrzuciła ją z domu. Andrzej nie wie, czy powinien powiadomić policję, czy pomóc dziewczynie, która za wszelką cenę nie chce wracać do rodziców. Sytuacja komplikuje się, gdy Lena odkrywa, że mężczyzna ma w mieszkaniu zamknięty na klucz pokój, do którego zakazuje jej dostępu. Młodą dziewczyną w mieszkaniu starszego mężczyzny zaczynają też interesować się sąsiedzi.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 648 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 37-letnia Hania od sześciu miesięcy spotyka się z Adrianem (40). Para dwa miesiące temu zamieszkała razem. Spotkanie z zaprzyjaźnioną ginekolog uświadamia Hani, że jeśli chce zostać mamą, to naprawdę ostatni dzwonek. Hania usiłuje przekonać Adriana do dziecka, ale Adrian nie chce takiego obciążenia. Ma wystarczająco dużo zmartwień z Maksem, synem z poprzedniego związku. Adrian nie zamierza ponownie pakować się w pieluchy. Marzy o podróżach, wyjazdach, odpoczynku. Konflikt między Hanią, a Adrianem nasila się, tymczasem o względy Hani zabiega kolega z pracy- informatyk Bartek, który również marzy o założeniu rodziny. W międzyczasie wychodzi na jaw sekret Adriana, który zmusza Hanie do zrewidowania swoich macierzyńskich planów.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 649 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Wojtek (32) mieszka w rodzicami- Katarzyną i Zbyszkiem. Jest ich jedynym synem. Pracuje w banku i całkiem przyzwoicie zarabia, ale ani myśli wyprowadzić się na swoje. Nie chce brać kredytu, a wynajem uważa za bezsensowny wydatek. Nie dokłada się do czynszu. Rodzice mają coraz bardziej dość niańczenia dorosłego syna, który nie potrafi nawet sam zrobić prania, a wolny czas spędza w klubach z kumplem Rafałem. Nastawienie Wojtka do życia zmienia się, gdy do banku przychodzi założyć konto oszałamiająco piękna Pola (27)- długonoga modelka. Wojtek zaprasza ją na randkę, ale początkowo dziewczyna nie jest zainteresowana jego zalotami. Dopiero po kilku próbach Pola godzi się na spotkanie. Z czasem Wojtek zakochuje się w Poli, która jest trudnym celem do zdobycia. Dziewczyna wymaga od Wojtka samodzielności. Chłopak wyprowadza się od rodziców i po raz pierwszy zderza z prozą dnia codziennego.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 517 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Echa przeszłości Joanna i Marek są narzeczeństwem i planują ślub. Mieszkają w domu pod Warszawą , który kupili na kredyt. Niestety kobieta straciła dobrze płatną pracę, dlatego muszą wyprowadzić się do mieszkania Marka, które odziedziczył po rodzicach, a dom wynająć. Marek niechętnie wraca na stare śmieci. Twierdzi, że to miejsce przypomina mu o rodzicach, którzy zginęli w wypadku samochodowym spowodowanym przez bezdomnego. Marek z tego powodu nienawidzi bezdomnych i reaguje na nich agresją. Jednocześnie mężczyzna cały czas dostaje anonimy, w których ktoś prosi go o wybaczenie. Gdy koleżanka Joanny widzi Marka w kawiarni z nieznajomą kobietą, Joanna zaczyna podejrzewać narzeczonego o romans.
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 531 Logo TTV
Opis (streszczenie): Troskliwa córka 17-letnia Zuzanna martwi się o matkę, która od dłuższego czasu cierpi na depresję. Tylko dzięki błyskawicznej reakcji Zuzki kobietę udaje się uratować po próbie samobójczej. Nastolatka robi wszystko, żeby pomóc matce wyjść z ciężkiej choroby. Niestety czuje, że ma zbyt małe wsparcie w ojcu, który coraz więcej czasu spędza w pracy. Niespodziewanie Zuzka podsłuchuje rozmowę telefoniczną, z której wynika, że mężczyzna może mieć romans. Śledzi go, by dowiedzieć się prawdy i jest świadkiem jego spotkania z piękną kobietą. Ku jej zaskoczeniu, okazuje się jednak, że to agentka biura podróży, od której ojciec kupił rodzinne wakacje, dzięki którym matka Zuzki ma wrócić do dawnego życia. Kiedy wszystko wydaje się zmierzać w dobrą stronę, Zuzka odkrywa, że jej ojciec ma drugi telefon, przez który kontaktuje się z tajemniczą osobą.
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1010 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 301 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Klaudia chciałaby wieść beztroskie życie nastolatki. Chodzić z przyjaciółkami na zakupy, umawiać się na randki i uprawiać ukochaną wspinaczkę. Zamiast tego musi opiekować się młodszym bratem, bo ojciec pracuje za granicą, a matka ciągle bierze nocne zmiany w szpitalu. Pewnego dnia Klaudia, odprowadzając brata na zajęcia z koszykówki, poznaje przystojnego Mateusza. Kiedy kolejny raz musi zajęć się Adasiem, postanawia w tajemnicy przed mamą przekupić brata i zostawić go samego na kilka godzin w domu.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1011 Logo TVN
Opis (streszczenie): Teresa i Adam przyjechali do córki Oli, która studiuje w Warszawie. Okazuje się, że dziewczyna wyprowadziła się z akademika i wynajęła z koleżanką dwupokojowe mieszkanie. Kobieta obawia się, że Ola zostanie w stolicy i nie będzie chciała wrócić na wieś, by przejąć gospodarstwo. Jak się okazuje, rzeczywiście nie chce ona słyszeć o wyjeździe z Warszawy. Teresa spotyka się z córką gospodarzy z sąsiedniej wsi, której miała przekazać paszport i jedzenie od matki. Dziewczyna przyjeżdża luksusowym samochodem w towarzystwie starszego mężczyzny. Kobieta jest przekonana, że jest to jej sponsor. Zaczyna martwić się o swoją córkę. Ola zapewnia ją, że ma swój honor i pracuje jako telemarketer. Tymczasem Teresa znajduje u współlokatorki córki strzykawki. Jest zszokowana, gdy dowiaduje się, jak dziewczyna zarabia na życie.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 541 Logo TTV
Opis (streszczenie): Sara ma 28 lat i od miesiąca spotyka się z Rafałem(30)- przedstawicielem handlowym firmy instalującej klimatyzacje w biurach, który sporo podróżuje. Sara to śliczna dziewczyna, jednak od lat zmaga się z nadwagą. Rafał akceptuje jej wygląd, lubi kobiety, które mają więcej ciała. Dziewczyna przypadkowo poznaje przystojnego Maćka(35)- fotografa modowego. Maciek uważa, że Sara byłaby świetną modelką plus size. Sara zaczyna dostawać nowe zlecenia, zarabia bardzo dobrze. Do tego stopnia, że rezygnuje ze swojej pracy tłumacza i poświęca się tylko pozowaniu. Ubiera się seksownie, kwitnie w oczach. Rafał zaczyna być zazdrosny o Sarę, a przede wszystkim o Maćka. Tymczasem Maciek coraz bardziej podrywa dziewczynę. Proponuje jej nawet pozowanie nago do aktów. Jak cenę zapłaci kobita za swoje nowe życie?
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-26

02:05 Ukryta prawda, odc. 650 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 28-letnia Dagmara przez pół roku była na kontrakcie w USA. Stęskniona wraca do męża, który został w Warszawie. Trochę obawia się jego reakcji, bo przytyła 15 kilo, co od razu wytyka jej teściowa. Dagmara wstydzi się rozebrać przed Jackiem i małżonkowie nie idą pierwszej nocy do łóżka. W następne dni to Jacek szuka wymówek: wcześnie wychodzi i późno wraca z pracy, udaje chorobę... Dagmara jest przekonana, że przestała go podniecać i przechodzi na drakońską dietę, żeby szybko wrócić do swojej dawnej wagi. Któregoś dnia przyjaciółka mówi jej, że widziała Jacka na mieście z atrakcyjną kobietą. Dagmara zaczyna podejrzewać, że jej mąż ma kochankę i to jest powodem jego oziębłości...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 651 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Elżbieta Szklarska (44) pracuje jako sekretarka, mieszka z mężem Leonem (45) i synem Pawłem (18) w niewielkim mieszkaniu na Ursynowie. Paweł sprawia problemy wychowawcze, opuścił się w nauce, wagaruje. Leon podejrzewa też, że mógł ukraść babci biżuterię i sprzedać ją, by kupić sobie deskorolkę i konsolę do gier. Elżbieta, która nie wierzy, że wychowała złodzieja, jest szczęśliwa, gdy okazuje się, że chłopak chcąc mieć własne pieniądze, zatrudnił się w sklepie ojca swojego kolegi jako sprzedawca. Tymczasem z mieszkania starszej pani ginie portfel z całą emeryturą. Elżbieta podejrzewa sąsiada Urszuli – alkoholika Wojciecha. Namawia matkę, by zgłosiła kradzież na policję, kobieta jednak uparcie odmawia...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 652 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Krystian jest współwłaścicielem firmy zapewniającej alibi. Wraz ze wspólnikiem (Filip, 33) pomaga ludziom, którzy oszukują swoich partnerów i chcą, by pozostało to tajemnicą. Życie mężczyzny komplikuje się, gdy jego wspólnik znajduje nowego klienta (Aleksander, 39), zamożnego biznesmena i jednocześnie męża byłej dziewczyny (Agata, 32) Krystiana. Krystian zostaje postawiony między młotem a kowadłem – musi dbać o dobro firmy, a jednocześnie żal mu kobiety, do której wciąż coś czuje. Nie potrafiąc się opanować, niby przypadkiem odzyskuje kontakt z dawną miłością. Szybko mocno się do niej zbliża. Coraz trudniej mu ją okłamywać. Mężczyzna ma dylemat, czy w imię prawdy powiedzieć ukochanej o tym, że jej mąż od dawna ją zdradza.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 518 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Czerwone znamię Blanka (35) jest nauczycielką biologii w liceum. Pewnego dnia do jej klasy dołącza nowa uczennica, Ela. Przez cały czas ma do Blanki jakieś sprawy i mnóstwo pytań, co coraz bardziej denerwuje Majkę. Blanka zaczyna podejrzewać, że dziewczyna się w niej podkochuje. W końcu w pustej klasie Ela wyznaje jej miłość. Blanka stanowczo odrzuca te zaloty. Kobieta czuje się bardzo niezręcznie, bo przed kolegami z pracy, a nawet przed córką ukrywa, że pozostaje w homoseksualnym związku z Jolą. Następnego dnia w szkole na Blankę czeka niemiła niespodzianka. Dyrektor informuje ją, że Ela czuje się przez nią molestowana. Blanka tłumaczy, że uczennica się w niej zakochała i konfabuluje. Dyrektor jest podejrzliwy. Blanka wzywa rodziców Eli. Poznaje jej matkę Krystynę, która obiecuje przemówić córce do rozsądku. Sytuacja pozornie wraca do normy. Jednak kilka dni później Blanka zostaje zaalarmowana przez uczennice, że Ela chce popełnić samobójstwo.
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1011 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 302 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Marek od niedawna jest ojcem. Byłby najszczęśliwszy na świecie gdyby nie fakt, że jego żona został śmiertelnie potrącona przez kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku. Mężczyzna musi zmierzyć się nie tylko ze śmiercią żony, ale i z samotnym ojcostwem. Pomaga mu teściowa, która darzy Marka ogromną sympatią. Względny spokój zostaje zburzony w dniu, kiedy do Marka zgłasza się nieznajomy mężczyzna, twierdząc, że miał romans z jego zmarłą żoną i że to on jest ojcem małej Krysi.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1012 Logo TVN
Opis (streszczenie): 44-letnia Barbara pomaga swojemu starszemu sąsiadowi z bloku uruchomić telefon komórkowy. Leszek jest rozwodnikiem, mieszka sam w małym mieszkaniu, utrzymując się ze skromnej emerytury. Mężczyzna jest dosyć nieporadny i wycofany. Basia postanawia poznać go ze swoją 68-letnią mamą Teresą, która jest wdową i brakuje jej towarzystwa. Kobieta uważa jednak, że mężczyzna jest dla niej zbyt zacofany. Leszek również nie wydaje się zainteresowany matką Barbary. Pewnego dnia okazuje się, że mężczyzna obserwuje Teresę, która zaczyna się go bać.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 542 Logo TTV
Opis (streszczenie): Łukasz to pochodzący z dobrej rodziny student - lekkoduch, którego życie zostaje wywrócone do góry nogami, kiedy jego dziewczyna niespodziewanie oświadcza mu, że jest w ciąży. W pierwszym odruchu Łukasz chce uciec od odpowiedzialności, jednak w końcu postanawia zachować się, jak na mężczyznę przystało i oświadcza się szczęśliwej partnerce. Nie jest to w smak rodzicom Łukasza, którzy nigdy nie przepadali za studentką, a matka Łukasza wprost twierdzi, że dziewczyna specjalnie zaszła w ciążę, żeby wżenić się w ich rodzinę. Tymczasem przyszła mama zaczyna zachowywać się dziwnie, a jej skrajne wahania nastrojów stają się coraz bardziej podejrzane…
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-27

02:05 Ukryta prawda, odc. 653 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 24-letnia Paulina wyszła z więzienia, gdzie odsiadywała wyrok dwóch lat za włamanie i posiadanie narkotyków. Podczas jej nieobecności rodziną zastępczą dla jej dwóch córeczek: Zosi (4) i Basi (3) była jej siostra Olga (30). Paulina po zakończeniu odsiadki dowiaduje się, że Olga wyszła w międzyczasie za mąż. 24-latka jest w szoku, gdy słyszy propozycję siostry, by zrzekła się praw rodzicielskich do Zosi i Basi i zgodziła na to, by ona i jej mąż Jerzy (42) je zaadoptowali. Olga przekonuje ją, że dziewczynkom będzie lepiej w pełnej rodzinie, że Jerzy świetnie zarabia i w jego domu nie będzie im niczego brakowało. Paulina czuje, że siostra ma sporo racji, bo ona nawet nie ma własnego mieszkania. Dzieli kawalerkę z nowym partnerem, którego na dodatek niedawno przyłapała na zażywaniu narkotyków. Paulina wie, że stanęła przed najważniejszą decyzją w życiu swoim i jej małych dzieci.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 654 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Sylwia pracuje w wydawnictwie literackim, mieszka z mężem (Kamil, 44) i synem (Marek, 16). Kobieta jest zaniepokojona faktem, że mąż wrócił do domu pijany i bardzo długo nie wychodzi z łazienki. Okazuje się, że mężczyzna próbował się zabić, połykając dużo tabletek i zapijając alkoholem. Sylwia dzwoni na pogotowie. Niecałe dwa tygodnie później Kamil wraca do domu. Przekonał psychiatrę, że po prostu załamał się przez ogrom pracy i problemy finansowe, już czuje się znacznie lepiej. Sylwia nie wie, czy może ufać mężowi. Ciągle ma poczucie, że może znowu próbować się zabić. Sytuację pogarszają pretensje ze strony teściowej (Danuta, 66), która obwinia Sylwię o próbę samobójczą syna. Sylwia pod wpływem koleżanki dochodzi do wniosku, że Kamil przechodzi kryzys wieku średniego. Uznaje, że mogliby postarać się o kolejne dziecko, bo ich 16-letni syn jest już prawie dorosły. Mieliby nowy cel w życiu. Kamil się nie zgadza. Wkrótce mężczyzna proponuje, żeby wyjechali za granicę – to byłby impuls, który by mu pomógł. Ich syn nawet nie chce o tym słyszeć. Co w tej sytuacji zrobi Sylwia?
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 655 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 21-letnia Kalina, studentka kulturoznawstwa, od ponad dwóch miesięcy spotyka się z Marcinem (26) - dobrze zarabiającym chłopakiem. Marcin zabiegał o względy Kaliny od lat, a ona związała się z nim zaraz po bolesnym rozstaniu z Piotrkiem (24), modelem i imprezowiczem. Podczas kontrolnej wizyty u ginekologa okazuje się, że dziewczyna jest w 3. miesiącu ciąży. Nie jest pewna, kto jest ojcem jej dziecka, ale podejrzewa, że to Piotrek. Początkowo Piotrek nawet nie chce słyszeć o tym, że może być ojcem, ale nagle zmienia zdanie, chce odzyskać Kalinę i wychowywać z nią dziecko. Zakochany Marcin nie odpuszcza. Zapewnia Kalinę, że chce być razem z nią nawet wówczas, jeśli po porodzie okaże się, że to nie jego dziecko urodziła. Kalina ma dylemat. Konserwatywni rodzice dziewczyny uważają, że córka powinna być z odpowiedzialnym Marcinem i zapomnieć o Piotrku, który na pewno znowu ją skrzywdzi.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 519 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Nie jestem ojcem 38-letni Grzegorz prowadzi z bratem Romanem zakład optyczny. Podczas spotkania z dawnym kolegą dowiaduje się, że jego żona Dorota 15 lat temu miała romans z jego bratem. Grzegorz nie wierzy koledze, ale decyduje się powiedzieć o wszystkim żonie. Dorota zaprzecza – nigdy nie miała żadnego romansu. Grzegorz stara się o wszystkim zapomnieć. Pod wpływem emocji wyciąga tę sprawę w rozmowie z bratem, a brat zaczyna się pokrętnie tłumaczyć. Zszokowany Grzegorz nie wie, co w tej sytuacji zrobić. Zaczyna podejrzewać, że to nie on, ale jego brat jest ojcem 16-letniej Kingi. Mężczyzna decyduje się na badane DNA. Żonie i córce mówi, że jedzie na szkolenie, w rzeczywistości zatrzymuje się w hotelu. Czy Grzegorz wybaczy żonie?
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 532 Logo TTV
Opis (streszczenie): Męski wyjazd Niespełna 30-letni Igor Walczak umówił się z czterema kumplami z podstawówki na męski wyjazd. Jego żona Monika, która jest w zaawansowanej ciąży, nie chce, by Igor wyjeżdżał. Mężczyzna stawia jednak na swoim. Igor ma wyrzuty sumienia, że okłamuje swoją paczkę. Przed laty on i jego koledzy zawiązali pakt singli i przyrzekli sobie, że nigdy nie zwiążą się na stałe z żadną kobietą. Igor ukrywa przed kolegami, że jest żonaty i wkrótce zostanie ojcem. Sytuacja się komplikuje, kiedy jeden z kolegów zaprasza na „męski wyjazd” opłacone z góry prostytutki. Igor nie wie, jak sprostać oczekiwaniom kumpli, by jednocześnie nie zdradzić żony. Szybko orientuje się jednak, że nie on jeden ma tajemnice…
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1012 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 303 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Janka (21 lat) czuje się zdominowana przez matkę, atrakcyjną bizneswoman Małgorzatę. Kiedy pewnego dnia Janka zostaje zaatakowana w pubie w jej obronie staje 34-letni Jacek. Szybko zawiązuje się między nimi bliska więź i dziewczyna decyduje się zamieszkać z Jackiem, by uwolnić się od zaborczej matki. Małgorzata wpada w furię. Wkrótce Janka zostaje napadnięta. Dziewczyna jest przekonana, że za napaścią stoi jej matka, która nie może pogodzić się z tym, że jej córka zdecydowała się odciąć pępowinę.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1013 Logo TVN
Opis (streszczenie): 36-letni Damian spędza wieczór w pubie z kolegami. Piją piwo, rozmawiają o pracy, żonach i kochankach. Jurek wspomina o najlepszym sposobie na sprawdzenie wierności kobiety. Polega na tym, by wysłać żonie lub partnerce SMS o treści „Znam twoją tajemnicę”. Jeśli kobieta przyzna się, że dostała wiadomość, wszystko jest w porządku. Damian namówiony przez kolegów zgadza się, by Jurek wysłał jego żonie wiadomość. Jest zaniepokojony, gdy kobieta nie mówi mu o sytuacji, a przez kolejne dni nerwowo się zachowuje. Damian zaczyna podejrzewać ją o zdradę.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 543 Logo TTV
Opis (streszczenie): Podczas pikniku Piotrek (23) poznaje śliczną Natalię (21). Dziewczyna jest rozrywkowa, uwielbia się bawić. Mimo początkowych trudności mężczyźnie udaje się zdobyć Natalię. Piotrek zakochuje się w niej do szaleństwa i choć żywiołowo się kłócą, to równie namiętnie się godzą. Początkowo dziewczyna odwzajemnia jego uczucie. Pewno dnia Piotrek zauważa Natalię rozmawiającą z nieznajomym dresiarzem, chce interweniować, ale mężczyzna odchodzi, a Natalia tłumaczy, że to znajomy z podstawówki i nie ma się czym przejmować. Po zaledwie kilku tygodniach Piotrek mówi Natalii, że ją kocha i chce z nią zamieszkać. Dziewczyna się zgadza. Para jest już umówiona na przeprowadzkę, jednak Natalia się nie pojawia. Piotrek usiłuje się z nią skontaktować, ale dziewczyna ma wyłączony telefon, nie odpowiada na maile, żaden jej znajomy nie ma pojęcia, gdzie jest. Wszystko wskazuje na to, że Natalia porzuciła Piotrka i zniknęła…
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-28

02:10 Ukryta prawda, odc. 656 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Basia (42) jest szczęśliwą żoną pracującego w banku Tomka (44) i matką Antka (17). Ma młodszą siostrę Gabrysię (35), która oczekuje psychicznego i finansowego wsparcia po śmierci męża. Paweł pół roku temu zmarł na zawał, osierocając córkę Paulinę (12). Basia najpierw bardzo współczuła i pomagała siostrze, ale teraz chwilami ma jej już dosyć. Kobieta całymi dniami przesiaduje u niej, stale pożycza pieniądze i prosi o pomoc w każdej drobnej sprawie męża Basi. Niepokój kobiety budzi fakt, że Tomek kupuje dla szwagierki nowy telewizor i zaprasza ją wraz z córką na ich rodzinne wakacje do Hiszpanii. Kiedy Basia już ma się rozmówić z siostrą, odkrywa fakt, że Gabrysia zaczęła się z kimś spotykać…
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 657 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 52-letni Piotr handluje na bazarze skórzanymi kurtkami i torebkami, jednak od jakiegoś czasu interesy słabo mu idą. Na domiar złego jego żona Maria (49), kasjerka z supermarketu, jest bardzo rozrzutna, co tylko pogłębia problemy finansowe rodziny. Małżeństwo ma córkę Agatę (22), piękną fryzjerkę, podobnie jak matka uzależnioną od zakupów. Dziewczyna od blisko roku spotyka się z Jarkiem (30), właścicielem komisu samochodowego, spełniającym każdą jej zachciankę. Kiedy pewnego dnia pojawia się okazja na ściągnięcie taniego transportu torebek z Bułgarii, Jarek pożycza Piotrowi dużą kwotę. Wkrótce Piotr odkrywa, że komis Jarka przynosi niewielkie zyski i zastanawia się, skąd jego przyszły zięć ma tyle pieniędzy. W międzyczasie 52-latek zostaje napadnięty przez zamaskowanego mężczyznę…
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 658 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Kaja (32) spotyka się ze swoją siostrą bliźniaczką Sarą. Kobiety nie kontaktowały się od kilku lat. Sara ma bardzo bogatego narzeczonego Tomka, sama pracuje w banku. Kaja pracowała jako barmanka w nocnym klubie, jednak dwa miesiące temu straciła pracę. Jakiś czas temu drogi sióstr rozeszły się, ponieważ Kaja miała problemy z alkoholem i używkami. Kobieta ma długi, nachodzi ją jej były kochanek Radek, któremu Kaja jest winna pieniądze. Siostry chcą odnowić kontakt, który urwał im się ponad cztery lata temu. Podczas spotkania Sara składa Kai propozycję - spłaci jej długi w zamian za to, że Kaja przez dwa tygodnie będzie ją udawała. Sara planuje wyjechać na urlop z kochankiem, a nie chce, by dowiedział się o tym Tomek, bo wtedy Sara mogłaby stracić źródło utrzymania. Sara wyznaje Kai, że i tak od jakiegoś czasu nie sypia z Tomkiem, mało rozmawiają, więc Kaja nie powinna mieć problemu z odegraniem tej roli. Kaja ma wątpliwości, ale perspektywa spłaty długów jest kusząca.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 520 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Fanka Ania (25) od roku spotyka się z Robertem (27), planują ślub. Ania mieszka jeszcze z rodzicami- Grażyną (48) i Jackiem (52), którzy są przeciwni jej związkowi z Robertem. Chłopak jest muzykiem, Grażyna i Jacek uważają, że nie jest godny ich córki i nie będzie umiał zarobić na rodzinę. Robert wyjeżdża na koncerty w każdy weekend, ale nie zabiera Ani ze sobą. Dziewczyna jest trochę zaniepokojona, rzadziej widuje się z ukochanym. Dodatkowo denerwuje ją fakt, że wokół Roberta kręci się od dłuższego czasu zauroczona nim fanka- Zuzia (19). Zuzia prowadzi fanklub zespołu, Ania jest o nią coraz bardziej zazdrosna. Kiedy znajduje w samochodzie Roberta kolczyk, zaczyna podejrzewać chłopaka o zdradę. Robert wszystkiego się wypiera. Kiedy w jego rzeczach znajduje damski stanik i szminkę jest już pewna, że chłopak ma inną kobietę i od dawna ją okłamuje. Decyduje się śledzić Roberta. Czy uda jej się przyłapać ukochanego na gorącym uczynku?
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 533 Logo TTV
Opis (streszczenie): Tajemnica matki 16-letnia Anka jest zbuntowaną nastolatką. Często kłóci się z matką. Ojca nigdy nie znała, matka twierdzi, że zmarł tuż po jej narodzeniu i unika rozmów o nim. Anka i jej matka generalnie nie są zbyt zamożne. Pewnego dnia matka i jej siostra świętują imieniny. Ciotka wypija sporo wina. Anka wykorzystuje sytuację i zaczyna wypytywać o ojca. Ciotce wyrywa się imię mężczyzny - Zbyszek. Anka i jej chłopak przeglądają rzeczy matki i natrafia na sklejoną z innym zdjęciem fotografię. Na zdjęciu jest jakiś mężczyzna (z podpisu wynika, że mężczyzna to Zbyszek Orzyłowski). Po niedługich poszukiwaniach w Internecie okazuje się, że mężczyzna chodził do tej samej szkoły, co matka dziewczyny, a teraz jest bogatym biznesmenem. Anka po rozmowie z chłopakiem decyduje się odwiedzić Orzydłowskiego w jego firmie. Chce poznać ojca i dowiedzieć się, czemu matka nigdy o nim nie mówi. Wkrótce Anka odkryje, że tajemnica jej matki jest znacznie bardziej skomplikowana niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1013 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 304 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ewelina jest rozwódką. Samotnie wychowuje ośmioletniego Mikołaja. Jej życie zmienia się, gdy poznaje przystojnego Arka. Mężczyzna jest szarmancki, inteligentny i co dla samotnej matki najważniejsze – znakomicie dogaduje się z jej synem. Ewelina postanawia przyjąć oświadczyny mężczyzny, a wtedy jej matka zaczyna wysnuwać podejrzenia w stosunku do przyszłego zięcia. Wątpliwości matki zbiegają się z serią dziwnych telefonów, które Arek stara się ukryć przed narzeczoną.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1014 Logo TVN
Opis (streszczenie): Paulina wspólnie z chłopakiem Rafałem wynajmuje mieszkanie. Mężczyzna jest typem zazdrośnika, przez co robi się coraz bardziej nieznośny. Próbuje kontrolować dziewczynę, podejrzewając, że ją o zdrady. Paulina przypadkiem poznaje 45-letniego właściciela księgarni Damiana, z którym się zaprzyjaźnia. Rafał robi się coraz bardziej agresywny, mając pretensje o tajemnice dziewczyny. Nowy znajomy zaczyna imponować Paulinie, która się w nim zakochuje. Przyznaje jednak, że nie może odejść od chłopaka z powodu wspólnego mieszkania. Damian proponuje jej pożyczkę pieniędzy. O wszystkim dowiaduje się Rafał…
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 544 Logo TTV
Opis (streszczenie): Przemek (15) jest odpowiedzialnym nastolatkiem samotnie wychowywanym przez matkę Helenę (40). Są blisko, wspierają się. Gdy lekarz diagnozuje u Heleny raka, Przemek się załamuje. Kobieta, która nie ma żadnej rodziny, szuka nowych opiekunów, którzy zajmą się nastolatkiem po jej śmierci. Przemek zaczyna się buntować, robi awanturę na nieformalnym spotkaniu z poznaną przez Helenę rodziną zastępczą. Helena patrzy na to z przerażeniem… By pomóc synowi, decyduje się na powrót do bolesnej przeszłości…
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-29

02:05 Ukryta prawda, odc. 659 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Julka (24) jest matką ośmiomiesięcznego Maksa. Mieszka w domu rodziców swojego narzeczonego, Radka (26). Para jest w związku od 6 lat jest. Radek bardzo kocha narzeczoną, chociaż wielokrotnie go zostawiała, schodzili się, rozchodzili, ona piła, on jej wybaczał i przyjmował ją z powrotem. Radek bardzo się ucieszył, kiedy został ojcem, bo sądził, że to sprawi, że Julka spoważnieje, uspokoi się i weźmie z nim ślub. Przyszły teść Stefan (56) nie jest zadowolony z wyboru syna, obwinia Julkę o to, że mały Maks urodził się z poważną chorobą serca. Kiedy pewnego dnia chłopiec znika z ogródka Tadeusz podejrzewa, że dziecko nie zostało porwane, tylko kobieta pozbawiła je życia.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 660 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 25-letnia Ola prowadzi z przyjaciółką niewielki sklep ezoteryczny. Od dawna wierzy w moc magii. Niepokoi się, kiedy karty przepowiadają jej, że jej chłopak Waldek jest nieuczciwy wobec niej. Niedługo potem dziewczyna przyłapuje Waldka na zdradzie. Życzy niewiernemu chłopakowi jak najgorzej. Jej koleżanka, Paulina (27) znajduje forum internetowe, na którym kobiety piszą o szamanie zajmującym się rzucaniem uroków. Paulina namawia Olę, żeby skorzystała z jego usług. Ola cieszy się, że Waldek do końca życia będzie przeklęty, nie przewiduje tylko jednego: że seria nieszczęść ponownie ją do niego zbliży. Obserwując Waldka, który ewidentnie zaczął mieć pecha w życiu, Ola postanawia prosić szamana o cofnięcie uroku.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 661 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Edyta jest kierownikiem w dużej firmie, świetnie zarabia. Jej mąż Jacek od kilku lat nie pracuje, zajmuje się domem oraz dwiema córkami: Mają (15) i Zosią (11). Rodzina z zewnątrz wygląda na idealną. Edyta jednak coraz więcej pije. Kobieta jest przekonana, że nie ma żadnego problemu. Uważa, że skoro doskonale sobie ze wszystkim radzi, to ma prawo sięgać po alkohol – nawet w pracy. Utwierdza ją w tym przekonaniu asystentka (Daria, 27). Postawa Edyty nie podoba się jej mężowi. Mężczyzna ze względu na córki próbuje zachować spokój, jednak coraz częściej traci cierpliwość. Edyta popełnia w pracy poważny błąd. Obwinia o to asystentkę. Asystentka broniąc się, donosi dyrektorowi, że Edyta pije. Dyrektor wierzy w kłamstwa Edyty i wyrzuca jej podwładną z pracy. Stres w pracy i awantury w domu sprawiają, że Edyta sięga po alkohol coraz częściej. Pewnego dnia zostaje przyłapana na piciu w parku podczas opieki nad dziećmi.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 521 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Zakazany związek Czterdziestoletnia Marzena, po tym jak zostawił ją mąż Paweł, mieszka sama z córką Julią. Ma problem, gdyż jest zakochana w Darku, ojcu Rafała, chłopaka Julii. Marzena i Darek nie chcą zranić swoich dzieci, ukrywają więc swój związek. Tymczasem po nieudanym romansie Paweł pragnie wrócić do Marzeny, o czym nie chce słyszeć zraniona kobieta. Wkrótce Marzena zostaje wezwana do szkoły, gdzie doszło do awantury między Julią, a jej najlepszą koleżanką Kamilą. Kobieta zauważa, że Julia spędza dużo czasu ze swoją korepetytorką Anią. Tymczasem Paweł odkrywa romans Marzeny z Darkiem i zaczyna szantażować ją, że powie o wszystkim Julii…
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 534 Logo TTV
Opis (streszczenie): Dziewczyna z sąsiedztwa Robert (21) zna się od dzieciństwa z Martą (20), dziewczyną z sąsiedztwa. Po wieloletniej przerwie młodzi spotykają się na urodzinach kolegi i zbliżają do siebie. Grzegorzowi i Hannie - rodzicom Roberta - nie podoba się jednak ta znajomość. Marta to dziewczyna bez wyższego wykształcenia, a Robert studiuje medycynę, po co ma się wiązać z kimś takim. Okazuje się, że matka Marty, Zofia ma takie samo podejście. Młodzi spotykają się więc w tajemnicy, ale Grzegorz i Zofia robią wszystko, by to utrudnić, uciekając się do intryg i podstępów. Czy dorosłym uda się zniszczyć młodzieńczą miłość?
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1014 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 305 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ada jest absolwentką prawa, niestety od lat nie może znaleźć pracy w swoim zawodzie. Mieszka z rodzicami, co dodatkowo wzmaga jej frustrację. Narzeczony proponuje jej pomoc w znalezieniu pracy, ale Ada chce do wszystkiego dojść własną pracą. W tajemnicy przed chłopakiem zatrudnienia się w szklarni, aby wspomóc finansowo rodziców. Kiedy szef zaczyna ją molestować postanawia odejść. Niestety tego samego dnia jej ojciec ulega wypadkowi.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1015 Logo TVN
Opis (streszczenie): Jolanta i Marcin są rodzicami kilkumiesięcznego Olka. Oboje pochodzą z wierzących rodzin, a mężczyzna należy nawet do kościelnej wspólnoty i regularnie uczestniczy w spotkaniach. Kobieta motywuje męża, by zaczęli szukać odpowiednich rodziców chrzestnych dla chłopca. Oboje podchodzą do tego bardzo poważnie. Brat Marcina, Piotrek szybko przystaje na propozycję. Matka Joli nie chce się jednak zgodzić na kandydaturę Patrycji, przyjaciółki rodziny. Uważa, że to Iga, jej młodsza córka powinna zostać matką chrzestną. Jola nie zgadza się na propozycję, uważając swoją siostrę za nieodpowiedzialną. Wkrótce okazuje się, że Piotrek odmawia bycia ojcem chrzestnym Olka. Żona Marcina próbuje ustalić, co jest przyczyną decyzji.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 545 Logo TTV
Opis (streszczenie): Agnieszka jest asystentką Wiktora, dyrektora jednej z warszawskich korporacji. Jej szef to tyran, który dla własnej przyjemności mobbuje Agnieszkę. Kobieta nie chce jednak zrezygnować z dobrze płatnej pracy, bowiem ma na utrzymaniu niepełnosprawnego męża, Szymona, który, po spowodowanym przez nią wypadku samochodowym porusza się na wózku inwalidzkim. Agnieszka wierzy, że uda się wyleczyć Szymona, dlatego stara się znosić wybryki swojego szefa, żeby nie stracić pracy i móc opłacać kosztowną rehabilitację. Niespodziewanie Wiktor przechodzi od mobbingu do molestowania seksualnego. Zapędzona w kozi róg Agnieszka postanawia rzucić pracę. Wówczas okazuje się, że jest szansa na pełne wyleczenie Szymona. Potrzebne są jednak pieniądze na jego operację…
/ Polska / program obyczajowy

2019-03-30

02:05 Ukryta prawda, odc. 662 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 28-letni Robert pracuje w korporacji zajmującej się doradztwem finansowym. Miesiąc temu do zespołu dołączyła Monika (24), atrakcyjna i ambitna absolwentka ekonomii, która imponuje przełożonym zaangażowaniem i pracowitością, często zostając do późna w biurze. Robert pomaga Monice, która pochodzi z wioski na Lubelszczyźnie, zaaklimatyzować się w Warszawie. Zauważa, że dziewczyna jest bardzo oszczędna i aby mniej wydawać na mieszkanie, wynajmuje pokój u przyjaciółki. Wkrótce Robert zakochuje się w Monice. Zaraz potem odkrywa, że do Warszawy przyjechał jej chłopak Sebastian i że 24-latka nigdy nie mieszkała u przyjaciółki...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 663 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Karol (35) i Agata (32) rok temu wzięli ślub i od tego czasu starają się o dziecko. Karol jest fotografem, a Agata makijażystką i współpracuje z mężem przy jego sesjach. Pewnego dnia Agata dowiaduje się, że jej młodsza siostra Majka (17), która mieszkała z matką w ich rodzinnej miejscowości, uciekła z domu. Prosi mamę, by ta nie mieszała w sprawę policji i sama stara się ją odnaleźć. Po kilku dniach nastolatka pojawia się w mieszkaniu Agaty i Karola. Między siostrami nie układa się najlepiej, ale Karol przyjmuje Majkę bardzo ciepło i lokuje w pokoju, który przygotował dla swojego przyszłego dziecka. Gdy mama Agaty i Majki, Ela (57), pojawia się na miejscu, przyznaje, że nie radzi sobie z córką. Przychyla się do pomysłu Karola, by dziewczyna spędziła trochę czasu pod opieką starszej siostry. To okazja, by obie nadrobiły zaległości i lepiej się poznały.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 664 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Eliza (33) pracuje jako kelnerka w jednej z podwarszawskich restauracji. Ma męża Tomasza (36) oraz córkę Marysię (16), która choruje na hemofilię typu B i WZW typu C. Eliza zaszła w ciążę w wieku 16 lat, kiedy była w pierwszej klasie liceum, a jej chłopak, czyli obecny mąż - w klasie maturalnej. Za zgodą sądu wzięli ślub, Eliza zamieszkała z Tomaszem i jego, nieżyjącą już mamą, teraz odziedziczyli po niej dom. Niespodziewanie w domu Elizy pojawia się jej starszy brat Aleksander (35), który właśnie skończył odsiadywać piętnastoletni wyrok za zabójstwo. Mężczyzna miał w przeszłości problemy z alkoholem i narkotykami. Mimo protestów ze strony męża, Eliza zgadza się, by brat na tydzień zatrzymał się u niej, zanim nie znajdzie sobie jakiegoś lokum. Aleksander zaprzyjaźnia się z Marysią, co bardzo denerwuje Tomasza. Uważa, że brat Elizy ma zły wpływ na nastolatkę. Tymczasem Aleksander coraz dłużej zwleka z wyprowadzką. Sytuacja robi się jeszcze bardziej nerwowa, gdy w rzeczach brata Eliza znajduje broń i sporą ilość gotówki.
/ Polska / program obyczajowy
05:50 Ukryta prawda, odc. 522 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Idealna miłość Marta (21) trzy miesiące temu urodziła synka. Jest chłopak, Sławek (26) rzucił ją, gdy dowiedział się o ciąży i Marta samotnie wychowuje małego Wojtusia. Dziewczyna nie radzi sobie i z wielką ulgą przyjmuje pomoc matki, która przyjeżdża do niej na kilka tygodni z Pułtuska. Marta wykorzystuje obecność mamy i wychodzi do pubu z przyjaciółkami. Poznaje tam Patryka. Spędza z nim całą noc, spacerując po mieście i rozmawiając. Jest zdziwiona, gdy Patryk nie bierze do niej kontaktu, ale sama też nie nalega: jest pewna, że chłopak nie zaakceptowałby jej synka. Mijają tygodnie. Marta nie może zapomnieć o poznanym w pubie Patryku. Tymczasem jej partner Sławek prosi, by dała mu drugą szansę…
/ Polska / program obyczajowy
12:00 Ukryta prawda, odc. 302 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
13:00 Ukryta prawda, odc. 303 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

2019-03-31

02:05 Ukryta prawda, odc. 665 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Agacie wydaje się, że ma wszystko – wspaniałego męża, dobrą pracę i ładny dom. Aż pewnego dnia koleżanka mówi jej, że widziała Tomka z inną kobietą. Agata zwalnia się z pracy i postanawia wrócić wcześniej do domu. Niestety jej podejrzenia się potwierdzają – przyłapuje Tomka z inną kobietą. Idealny świat Agaty w ciągu jednego dnia wali się w gruzy. Mąż jednak błaga ją, żeby z nim została. Wie, że popełnił błąd, ale nie może żyć bez Agaty. Monika próbuje przekonać Agatę, że nie powinna wracać do męża. Sama była w podobnej sytuacji, dała partnerowi drugą szansę, a on po miesiącu znów ją zdradził. Monika błaga Agatę, żeby nie powtarzała jej błędu. Agata jednak kocha Tomka i chce mu uwierzyć. Nie jest jednak w stanie zapomnieć mu zdrady. Czy rację ma wspierająca koleżanka i Agata powinna jak najszybciej odejść od męża? A może Tomek rzeczywiście żałuje swojego błędu? Czy Agata zdoła mu znowu zaufać?
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 666 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 52-letnia Milena całe życie rozpieszczała swojego jedynego syna Igora. Dziś, już jako 31-letni mężczyzna, Igor ma w głowie tylko dbanie o swój wygląd, podrywanie kobiet i upijanie się w gronie kolegów. Nie traktuje poważnie pracy w domu pogrzebowym ojca, który ma kiedyś przejąć i co chwilę popełnia nowe gafy. Igor ma dziewczynę Kasię (24), jednak również jej nie traktuje zbyt poważnie. Któregoś dnia do Mileny przychodzi zapłakana Kasia. Informuje kobietę o tym, że jest w ciąży i nie może skontaktować się z Igorem. Kiedy Milena jedzie do mieszkania syna, zastaje go tam z inną kobietą. Zrozpaczona sytuacją, próbuje ratować związek syna, żeby dziecko miało pełną rodzinę...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 667 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 27-letnia Marta po śmierci rodziców zajmuje się 19-letnią siostrą. Dziewczyny mieszkają razem i Marta utrzymuje je obie z pracy tłumaczki. Jakiś czas temu Marta poznała Tomka i zakochała się w nim z wzajemnością. Mężczyzna chce, żeby z nim zamieszkała, ale kobieta wciąż zwleka z podjęciem decyzji. Kiedy Tomkowi udaje się w końcu namówić ją na przeprowadzkę, Marta i tak większość czasu spędza w swoim dawnym mieszkaniu i jest na każde skinienie młodszej siostry. Tomek nie jest w stanie zrozumieć zachowania ukochanej, bo uważa, że inteligentna nastolatka, jaką jest Dominika, powinna nauczyć się samodzielności. Gdy po kolejnej kłótni kochanków o nadopiekuńczość Marty wobec siostry, Tomek zrywa z Martą, młoda kobieta wyznaje mu prawdę...
/ Polska / program obyczajowy
05:30 Ukryta prawda, odc. 523 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Braciszek 19-letnia Marzena wprowadza się wraz z matką do domu swojego ojczyma. Janusz ma 17-letniego syna z pierwszego małżeństwa – Damiana. Nastolatki nie dogadują się – kłócą się, walczą o uwagę rodziców. Wkrótce okazuje się, że Damian jest zakochany w Marzenie. Tymczasem Dorota i Janusz wymuszają na dziewczynie, żeby zabrała Damiana ze sobą na imprezę. Tam dochodzi do awantury między Damianem a chłopakiem Marzeny. Napięcie między nastolatkami przenosi się na rodziców, którzy coraz częściej się kłócą. W końcu Marzena postanawia zemścić się na Damianie i podrzuca mu skręta. Potem mówi matce i ojczymowi, że wydaje jej się, że Damian pali trawę. Matka i ojczym przeszukują pokój chłopaka, ale oprócz skręta odkrywają jeszcze zupełnie inną, niepokojącą rzecz…
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-01

02:05 Ukryta prawda, odc. 668 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Proboszcz Antoni (50) znajduje w kościele koszyk z płaczącym niemowlęciem. W koszyczku jest kartka z prośbą o zaopiekowanie się dzieckiem. To chłopiec. Proboszcz informuje odpowiednie służby, na miejsce przyjeżdża policja i pogotowie. Ks. Antoni oraz jego gosposia Matylda bardzo przejmują się losem porzuconego chłopca. Trwają poszukiwania matki dziecka. Tymczasem na plebanii zjawia się młodsza siostra Matyldy- Krystyna, matka Majki (16), która odkryła, że jej córka była w ciąży i w tajemnicy przed nią urodziła, a następnie porzuciła dziecko. Krystyna jest przekonana, że ojcem niemowlaka jest młody wikary z plebanii- Tomasz, który jeździł z grupą młodzieży na pielgrzymki. Co więcej, powszechnie wiadomo, że wikary został przeniesiony z innej plebanii, ponieważ podejrzewano go o romans z młodą parafianką. Plotki narastają, natomiast Krystyna żąda, by Kościół płacił alimenty na dziecko.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 669 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 21-letnia Daria jest studentką, wynajmuje mieszkanie ze współlokatorką (Agnieszka, 20). Dziewczyna ma już dość swojego chłopaka (Michał, 22), który ciągle zachowuje się infantylnie i zrywa z nim. Michał nie potrafi się pogodzić z decyzją Darii, awanturuje się. Grozi, że zniszczy jej życie. Wygania go właściciel mieszkania (45), który akurat przyszedł spisać stan liczników. Michał dotrzymuje słowa – robi, co może, żeby zemścić się na Darii. Nachodzi ją, obraża, szkaluje. Daria czuje się z tym coraz gorzej. Wkrótce w internecie pojawiają się jej nagie zdjęcia. Dziewczyna jest przekonana, że odpowiedzialny jest za to Michał. Chłopak zapewnia, że nie ma z tym nic wspólnego. W trudnych chwilach Darię wspiera kolega z pracy (Tomek, 23), z którym dziewczyna wkrótce zaczyna się spotykać. Kiedy Michał dowiaduje się, że Daria ma nowego chłopaka, wścieka się jeszcze bardziej, a w internecie pojawia się film, na którym dziewczyna jest w samej bieliźnie.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 670 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Dawid jest szczęśliwym człowiekiem. Ma kochającą narzeczoną Elizę, z którą zamierza wkrótce wziąć ślub, i dobrą pracę (pośredniczy przy obrocie nieruchomościami). Mężczyzna nagle dowiaduje się, że jego była dziewczyna Karolina, z którą rozstał się 10 lat temu, wróciła do Polski – i wychowuje jego dziecko. Kobieta mówiła, że zrobi aborcję, przez co para się rozstała, ale najwyraźniej zmieniła zdanie. Dawid do wszystkiego przyznaje się narzeczonej. Ta domaga się od mężczyzny, by odciął się od przeszłości. Jej zdaniem powinien skupić się na przygotowaniach do ślubu, a jeśli matka jego dziecka zażąda alimentów, to po prostu będzie je płacił – nie musi mieć z nią kontaktu. Dawid mimo wszystko spotyka się z Karoliną. Chce poznać syna. Widzi, że chłopakowi bardzo brakuje ojca. Ku wściekłości narzeczonej zbliża się do niego i spędza z nim coraz więcej czasu. Kiedy Karolina przekonuje się, że wciąż go kocha, zaczyna mieć mętlik w głowie. Odżywają jego uczucia do byłej dziewczyny. Czy mężczyzna zdecyduje się rozstać z Elizą i związać z Karoliną?
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 524 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Kebabisz Ewelina ma 30 lat i jest nauczycielką matematyki w gimnazjum. Mieszka ze swoim chłopakiem Michałem. Od pewnego czasu kobieta dziwnie się zachowuje. W końcu przyznaje chłopakowi , że podczas wakacji w Egipcie zakochała się w miejscowym masażyście Alim i prosi Michała, żeby się wyprowadził z jej mieszkania. Mężczyzna jest załamany, planował się oświadczyć, nie potrafi się pogodzić z porażką i walczy o uczucia Eweliny. Tymczasem dziewczyna uprosiła już ojca, by pomógł jej w ściągnięciu Alego do Polski. Ojciec był temu początkowo przeciwny, ale nie potrafi odmówić ukochanej córce. Z czasem dochodzi do wniosku, że to może być kura znoszą złote jajka – egzotyczny masażysta przyciągnie klientki. Ali ma już wizę, pozwolenie na pracę i lada dzień ma się pojawić w Warszawie.
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 535 Logo TTV
Opis (streszczenie): Zmęczona dzieckiem Monika, jeszcze niedawno ambitna pracownica agencji reklamowej, spędza całe dnie w pieluchach, opiekując się 6-miesięczną Hanią. Kobieta bardzo tęskni za pracą i dawnym stylem życia. Z zazdrością słucha opowieści koleżanki o rozwoju agencji i jej nowych projektach. Gdy szef zaprasza ją na rozmowę i prosi, by skróciła urlop macierzyński, Monika się zgadza. Niestety kobieta napotyka zdecydowany sprzeciw męża i teściowej, którzy uważają, że powinna jak najdłużej zajmować się dzieckiem. Monika zaczyna szukać niańki i dogaduje się z poznaną niedawno w parku Kasią, absolwentką pedagogiki, która właśnie szuka zajęcia. Któregoś dnia, gdy Monika wraca z pracy nie zastaje ani niani, ani dziecka…
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1015 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 306 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): 19-letnia Karolina nie ma łatwego życia. Jej ojciec jest alkoholikiem i od lat wyżywa się na niej i jej matce. Po kolejnej awanturze w domu młoda kobieta decyduje się wynająć ze swoim chłopakiem skromną kawalerkę. Niestety oszczędności pary szybko się kończą. Któregoś dnia na ulicy zaczepia Karolinę fotograf proponując, aby spróbowała swych sił jako modelka. Szybko okazuje się, że Karolina ma szansę na karierę, ale warunek jest jeden – musi prędko schudnąć.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1016 Logo TVN
Opis (streszczenie): 28-letnia Mariola od pewnego czasu chodzi do wróżki, która pomaga jej w walce z depresją. Kobieta po śmierci matki rozstała się bowiem ze swoim partnerem. Od jakiegoś czasu Mariola zaczęła spotykać się z Marcinem, dzięki któremu jej kariera znów nabrała tempa. W pracy czeka ją awans, co kobieta zawdzięcza wróżce. Firma zaczyna mieć jednak trudności – potrzebne są zmiany, nowe pomysły i wymiana pracowników. Mariola kolejny raz radzi się wróżki, która mówi jej, komu nie powinna ufać. Szybko okazuje się, że jej działania tylko pogarszają sytuację. Rozczarowany Mariolą szef w końcu ją zwalnia. Wróżka, z którą kobieta chce się skontaktować, przestaje odbierać jej telefony…
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 426 Logo TTV
Opis (streszczenie): Wojtek (45) robi swojej żonie Renacie (43) niespodziankę i zabiera ją do hotelu SPA. Dokładnie w tym samym miejscu przed 20 laty odbyło się ich wesele. Wojtek marzył o odpoczynku z dala od problemów i zgiełku wielkiego miasta. Niestety Renata od pierwszego dnia pobytu doszukuje się słabych punktów i niedogodności ośrodka. Narzeka na złe jedzenie, brud i brak rozrywek. Stara się jednak nie robić tego w obecności męża, któremu nie chce robić przykrości. Kiedy zaczyna podejrzewać, że mąż próbuje flirtować z recepcjonistką, traci cierpliwość i urządza Wojtkowi awanturę. Kobieta dodatkowo odkrywa, że mąż celowo przedłuża pobyt na terenie ośrodka. Postanawia więc zakończyć koszmarny urlop i natychmiast wracać do Warszawy.
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-02

03:05 Ukryta prawda, odc. 671 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 30-letnia Monika od roku mieszka z Tomkiem (35). Oboje dobrze zarabiają: Monika jako graficzka, Tomek w dziale promocji dużej zagranicznej firmy. Mężczyznę prześladuje pech. Podpada szefowej, zostaje pominięty przy awansie, kolega kradnie jego pomysły, samochód, który miał kupić okazyjnie, kupuje ktoś inny. Jakby tego było mało, zaczyna podupadać na zdrowiu i potrzebuje pieniędzy na drogą terapię. Gdy Monika chce porozmawiać z szefową Tomka o jego problemach, niespodziewanie dowiaduje się, że dawno został zwolniony, bo osiągał słabe wyniki. Gdy Tomek odkrywa, że Monika poznała jego sekret, nagle znika.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 672 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 36-letnia Monika urodziła syna w wieku 20 lat. Kilka lat później uciekła od męża – brutalnego alkoholika i od tego czasu sama wychowuje Michała. Kobieta robiła, co mogła, żeby związać koniec z końcem, ostatnio jednak wpadła w kłopoty finansowe, gdy nieuczciwy przedstawiciel podsunął jej chwilówkę z wysokim oprocentowaniem. Michał obiecuje jej pomóc i Monika jest z niego dumna. Jednak po jakimś czasie kobieta odkrywa, że Michał od dawna nie pracuje w skupie złomu, w którym rzekomo sobie dorabiał. W dodatku w jego rzeczach znajduje nowe ubrania i sprzęt elektroniczny. Gdy sąsiadka donosi Monice, że widziała Michała ze starszą kobietą, 36-latka zaczyna podejrzewać, że jej syn został utrzymankiem...
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 525 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Desperacja Adam (42) i Zofia (46) mają ciężko chorą córeczkę Lenę (5). Niestety, żadne z nich nie może być dawcą szpiku, trwają więc poszukiwania w banku dawców. Tymczasem między małżeństwem coraz częściej dochodzi do kłótni. Kobieta ma pretensje, że cała opieka nad chorą córką spadła na nią, mężczyzna czuje się niesprawiedliwie traktowany, bo przecież ktoś musi utrzymywać całą rodzinę. Gdy Zofia znajduje w rzeczach męża wisiorek i rachunek z hotelu, zaczyna podejrzewać, że Adam ją zdradza. Chce przyłapać go na gorącym uczynku i zaczyna go śledzić. Niespodziewanie widzi jego spotkanie z młodą kobietą…
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1016 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 307 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Renata i Gośka są najlepszymi przyjaciółkami. Jedna z nich jest po rozwodzie, druga ma problemy w relacjach z mężczyznami. Przyjaźń między kobietami przeniosła się na relację między ich nastoletnimi córkami. Dziewczynki spędzają ze sobą mnóstwo czasu w szkole i po lekcjach. Przyjaźń Renaty i Gośki zostaje wystawiona na ciężką próbę, kiedy ich córki zaczynają się okaleczać i mają coraz większe problemy w nauce. Obie kobiety nie wiedzą jeszcze, że ich córki zaplanowały wspólną śmierć…
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1017 Logo TVN
Opis (streszczenie): 35-letnia Monika to kobieta sukcesu prowadząca biuro projektowe. Odkąd się rozwiodła, sama wychowuje 6-letnią córkę Lenę. W opiece czasami pomaga jej sąsiadka Ewa. Monika spotyka się z Maćkiem, który właśnie się jej oświadczył. Kilka dni później dostaje ona wulgarny anonim. Po otrzymaniu kilku podobnych wiadomości kobieta zaczyna podejrzewać swojego byłego męża. Monika postanawia zgłosić sprawę do biura detektywistycznego. Okazuje się, że Maciek ma żonę, o której wcześniej nie wspominał. 35-letka zrywa zaręczyny i rzuca się w wir pracy. Udaje jej się podpisać duży kontrakt, dzięki któremu będzie mogła wybudować wymarzony dom. Kobieta w końcu wybacza Maćkowi, który wniósł pozew o rozwód. Gdy wydaje się, że życie Moniki wraca do normy, znów dostaje anonim z wyzwiskami, a jej córka zostaje uprowadzona z przedszkola…
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 413 Logo TTV
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie „Ukrytej prawdy” bohaterowie zmierzą się z wydarzeniami z przeszłości i nieujawnionymi uczuciami. Skrzętnie ukrywane sekrety, trudne wydarzenia sprzed lat, tłumione emocje w końcu ujrzą światło dzienne. Krzysiek od ponad roku spotyka się z dwiema kobietami na raz, utrzymując ten fakt w tajemnicy. Z czasem postanawia jednak zakończyć związek z jedną z nich i zacząć układać sobie życie z drugą partnerką. Okazuje się jednak, że rozstanie nie jest tak proste jak mu się początkowo wydawało. W trudnej sytuacji znajduje się również Alicja – mama dwunastoletniego Kacpra – która jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Ma romans z Jakubem, który przekonuje ją, aby się rozwiodła. Kobieta uzależniona ekonomicznie od męża tyrana, boi się wykonać ostateczny krok. Tymczasem prawda wychodzi na jaw i małżonek Alicji wpada w szał. Grozi kobiecie odebraniem jej praw do opieki nad dzieckiem. Inna historia to opowieść o niespełna trzydziestoletniej Kasi i jej mężu, którzy mają poważne problemy finansowe. Chcąc poprawić sytuację materialną, dziewczyna decyduje się zatrudnić jako tancerka w klubie go-go. Podczas pracy rozpoznaje ją kolega męża, który zaczyna szantażować Kasię. Dziewczyna postanawia wyjawić mężowi prawdę. Sekrety skrywa również bardzo wierząca Dominka, która za kilka tygodni ma wziąć ślub. Jej narzeczony, który przy dziewczynie wreszcie się ustatkował, odkrywa, że Dominika go oszukuje. Okazuje się, że dużą część wolnego czasu spędza ona w domu spokojnej starości. Dodatkowo w jej życiu pojawia się tajemnicza kobieta. Chłopak postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Marta i Paweł są szczęśliwym małżeństwem. Mają siedmioletnią córkę, Hanię. Paweł prowadzi firmę informatyczną Pewnego dnia po wielu latach nieobecności w Warszawie, zjawia się były chłopak Marty – Andrzej. Mężczyźnie nie wiedzie się w życiu. Marta jest dla niego życzliwa, jednak nie ma zamiaru utrzymywać z nim stałego kontaktu. Andrzej zaczyna być coraz bardziej nachalny. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że Hania może być jego córką. Marta szuka sposobu, by pozbyć się Andrzeja ze swojego życia, ale on nie ma zamiaru odpuścić.
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-03

01:05 Ukryta prawda, odc. 673 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Łukasz (40) ma żonę Agnieszkę (38) i dwójkę dzieci: Klaudię (16) i Filipa (15). Rok temu mężczyzna miał wypadek samochodowy. Od tamtej pory nie pracuje, porusza się o kulach i przechodzi żmudną rehabilitację. W celu naprawienia domowego budżetu Agnieszka zaczęła wyjeżdżać do pracy do Niemiec. Rodzina bardzo za nią tęskni i Łukasz robi wszystko, by stanąć na własnych nogach, wrócić do pracy i na nowo scalić rodzinę. Na rehabilitacji mężczyzna poznaje Emilię, która ma problem z ręką i prosi go o pomoc w codziennych czynnościach. Kobieta uwodzi Łukasza, który po kłótni z żoną pozwala jej się pocałować. Wkrótce Łukasz orientuje się, że Emilia nie ma problemów z ręką, a Agnieszka nie chce słyszeć o powrocie do kraju…
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 674 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 19-letnia Zosia spędza czas ze swoim chłopakiem Damianem (19) i grupką przyjaciół nad Wisłą. Dziewczyna przypadkowo znajduje na plaży list w butelce. W liście zrozpaczona kobieta żegna się ze swoim kochankiem oraz informuje, że nie chce już żyć, po tym jak ją zostawił. Zosia jest poruszona. W liście nie ma dokładnego adresu mężczyzny, ale jest jego imię, nazwisko i nazwa ulicy na której mieszka. Damian radzi jej się w to nie mieszać. Następnego dnia Damian znajduje w internecie artykuł informujący o tym, że trzy dni temu z Wisły wyłowiono zwłoki młodej kobiety, a jej tożsamości jeszcze nie udało się ustalić. Zosia jest przekonana, że to autorka listu targnęła się na swoje życie. Zosia wbrew woli chłopaka i wbrew radom przyjaciół postanawia przeprowadzić w tej sprawie własne śledztwo…
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 675 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Maria (52) ma dwoje dorosłych dzieci: córkę Edytę (27) i syna Sławka (25). Pracuje jako kelnerka w restauracji swojego zięcia Karola (35). Karol zatrudnia też męża Marii, a po tym jak Sławek traci pracę magazyniera, również jego. Maria tym bardziej nie może zrozumieć swojej córki, która zamiast doceniać męża i wychowywać w spokoju córeczkę, upiera się, żeby wrócić do pracy w urzędzie. Maria cieszy się, gdy Edyta zachodzi w drugą ciążę, bo uważa, że to na dobre wyleczy ją z feminizmu. Sprawy się komplikują, gdy Edyta zaczyna mieć zawroty głowy, traci ciążę, a potem zostaje napadnięta we własnym domu przez, jak podejrzewa jej mąż, okolicznych chuliganów...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 676 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Niespodziewanie na zawał serca umiera Zbigniew, wykładowca akademicki, mąż Wiesławy (61), ojciec Eryka (40), teść Patrycji (35), dziadek dwóch wnuków. Wdowa i syn mają odmienne plany wobec spadku. Eryk chciałby sprzedać dom w Warszawie i działkę na Mazurach, a pieniądze przeznaczyć na założenie własnego wydawnictwa książkowego. Wiesława boi się, że syn wszystko straci. Dochodzi na tym tle do konfliktu. Przy grobie zmarłego męża Wiesława spotyka młodą kobietę z dzieckiem w wózku, która okazuje się być studentką nieboszczyka. Kiedy wdowa odkrywa, że młoda kobieta zajmuje mieszkanie, które w tajemnicy przed nią kupił mąż, zaczyna podejrzewać, że chłopiec jest synem Zbigniewa. Rodzinę Wiesławy czeka ciężka próba. Jakie jeszcze kłopoty zostawił w spadku po sobie zmarły profesor?
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 526 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Koleżanki Kasia jest nieśmiałą, trochę zakompleksioną 18-latką. Pewnego dnia do jej klasy w szkole dołącza Agnieszka (18), przebojowa, seksowna dziewczyna, typ gwiazdy. Opowiada, że mieszkała z matką kilka lat w Paryżu, a teraz przeniosła się do ojca, który jest biznesmenem w Warszawie. Wszyscy zazdroszczą Agnieszce światowego obycia i pieniędzy. Agnieszka zaprzyjaźnia się z Kasią. Pod wpływem nowej koleżanki Kasia staje się odważniejsza, próbuje alkoholu i narkotyków. Kasia wyznaje Agnieszce, że jest dziewicą. Agnieszka zaczyna więc zabierać koleżankę na imprezy, gdzie można poznać chłopaków. Uczy ją seksownie się ubierać, robią sobie pikantne zdjęcia. Któregoś wieczoru, gdy są grupą znajomych nad Wisłą, poznają młodych ludzi z Francji. Kasia w dobrej wierze mówi, że Agnieszka zna świetnie francuski, jednak okazuje się, że dziewczyna nie rozumie ani słowa. Upokorzona i złapana na kłamstwie przy znajomych Agnieszka od następnego dnia zaczyna się mścić na Kasi. Odrzucona dziewczyna odkrywa, że Agnieszka ma jednak swoje tajemnice.
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 536 Logo TTV
Opis (streszczenie): Nauczycielka matematyki 32-letni Jacek samotnie wychowuje 10-letnią córkę Maję. Po fatalnych doświadczeniach z przeszłości nie ufa kobietom, jest chłodny i niedostępny. Nawet nie bierze pod uwagę, że miałby się z kimś związać. Nauczycielka córki (Eliza, 29) informuje Jacka, że dziewczyna sprawia w szkole problemy. Jacek nie traktuje słów nauczycielki poważnie. Wścieka się, gdy kobieta sugeruje, że nie potrafi zajmować się córką. Ku zaskoczeniu Jacka Maja coraz bardziej zbliża się do nauczycielki. Dobrze czuje się w jej towarzystwie, ma z nią o czym rozmawiać. Jacek próbuje reagować, ale sam zakochuje się w wychowawczyni córki. Para zaczyna się spotykać, ale kobieta, początkowo otwarta i optymistyczna, zamyka się przed Jackiem. Po wspólnie spędzonej nocy, przestaje odbierać telefony i nie pojawia się w szkole. Co ukrywa kobieta?
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1017 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 308 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Adam od czternastu lat pracuje w korporacji i zapewnia swojej rodzinie bardzo wygodne życie. Jego żona zajmuje się synkiem i pięknym domem pod Warszawą. Jednak Adam nienawidzi swojej pracy. Ma mnóstwo stresów, nie ma czasu pojechać z rodziną na wakacje. Któregoś dnia mężczyzna po prostu rzuca pracę. Niestety nawykła do luksusu żona nie podziela radości męża. Rozpoczyna realizację planu, który może doprowadzić rodzinę do katastrofy.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1018 Logo TVN
Opis (streszczenie): 28-letnia Agata pracuje jako pomoc dentystyczna w jednej z warszawskich klinik. Jest dobrze wychowaną i poukładaną dziewczyną, która marzy o wielkiej miłości, wyjściu za mąż i posiadaniu dzieci. Jej koleżanka Natalia cały czas tłumaczy jej, że nikt nie zwraca na nią uwagi, bo jest cichą, szarą myszką. Pewnego dnia Agata ku zaskoczeniu wszystkich podrywa na imprezie nieznajomego mężczyznę i spędza z nim noc. Po tygodniu zrywa już jednak znajomość. Na „szybkich randkach” poznaje Radka, który szybko się w niej zakochuje. W pracy sytuacja staje się napięta po tym, jak Agata zaczyna kokieteryjnie zachowywać się w stosunku do lekarza, w którym podkochuje się Natalia. Ojciec Agaty zaczyna się o nią martwić. Nikt nie rozumie zmiany zachowania dziewczyny…
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 414 Logo TTV
Opis (streszczenie): Daria ma niespełna 18 lat. Mieszka z ojcem Januszem i 20-letnią siostrą Anią. Dziewczyny są zmartwione dziwnym zachowaniem Janusza, który wzrusza się bez powodu, zerwał ze swoją partnerką, pozbywa się ubrań, kupuje broń… Dziewczyny podejrzewają nawrót depresji, w którą mężczyzna wpadł po śmierci ich matki. Prowadząc małe śledztwo, Daria odkrywa, że ojciec chodzi na grób swojej miłości z czasów studiów. Co łączyło go z nieżyjącą dziewczyną? Czy córki dowiedzą się jaka jest przyczyna dziwnego zachowania ich ojca?
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-04

01:05 Ukryta prawda, odc. 677 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 27-letnia Ewa jest geodetką z wyższym wykształceniem. W jej mieszkaniu odbywa się wymiana okien. Ewa, zaskakując samą siebie, ląduje w łóżku z poznanym tego samego dnia Wiktorem (29), monterem okien. Po wspólnej nocy zaczyna się z nim spotykać. Jest nim zachwycona. Mężczyzna jest czuły i kochający. Z czasem Ewa dostrzega jednak, że jej nowy chłopak spędza wiele czasu z prymitywnymi, myślącymi jedynie o imprezowaniu kolegami z pracy. Siostra przekonuje Ewę, że Wiktor do niej nie pasuje – jej zdaniem jest zbyt ograniczony. Ewa nie wie, co o tym sądzić. Kiedy myśli, że Wiktor ściągnął do domu jakąś prymitywną dziewczynę, chce nawet z nim skończyć. Dowiaduje się, że to tak naprawdę jego siostra. Wkrótce okazuje się, że Wiktor nie chce przyjąć w swojej firmie propozycji awansu na stanowisko biurowe. Twierdzi, że całe życie pracował fizycznie i tak już pozostanie, nawet jeśli oznacza to zarabianie małych pieniędzy. Ewa zaczyna mieć wrażenie, że Wiktor jest mało ambitny. Czy kobieta mimo wszystko zdecyduje się związać z nim na stałe?
/ Polska / program obyczajowy
02:05 Ukryta prawda, odc. 678 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Tomek (26), wieczny student i bywalec nocnych klubów, zakochuje się w poznanej na randce w ciemno Marcie (22). Wracając do domu z jednego z romantycznych spotkań, zderza się z rzeczywistością: była dziewczyna Ania (23) informuje go, że jest z nim w ciąży. Zszokowany Tomek zgadza się jej pomóc, nie ukrywa jednak, że ma nową dziewczynę. Ania zaczyna angażować go w wizyty u lekarza i planowanie przyszłości dziecka. Młoda kobieta nie ukrywa, że chciałaby, żeby do siebie wrócili… W międzyczasie obecna dziewczyna 26-latka zaczyna być prześladowana obraźliwymi smsami i meilami, w których ktoś każe jej się odczepić od Tomka...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 679 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 45-letni Krzysztof spotyka się z Ulą (32). Ich związku nie akceptuje syn mężczyzny Filip (17). Mimo starań kobiety między nią i nastolatkiem dochodzi do ciągłych kłótni. Chłopak buntuje się, pyskuje, przesiaduje godzinami na cmentarzu zmarłej przed dwoma laty matki. Równocześnie próbuje skłócić ojca z partnerką: chce jej zapłacić, by zniknęła, w końcu podaje jej pigułkę gwałtu, by zaaranżować jej seks ze swoim przyjacielem i wmówić ojcu, że go zdradziła. Któregoś dnia Krzysztof odbiera telefon o wypadku: Filip, jadąc samochodem bez uprawnień, rozbił się na drzewie. W szpitalu okazuje się, że chłopak stracił obie nerki. Krzysztof wyznaje partnerce, że nie może mu pomóc, bo nie jest jego biologicznym ojcem...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 680 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Teresa (60) mieszka wraz z mężem Lucjanem, córką Gosią, zięciem Czarkiem i wnukiem Damianem w dużym domu i od kilkudziesięciu lat, podobnie jak jej córka i zięć, jest nałogową palaczką. Kiedy Teresa przyłapuje na paleniu papierosów wnuka, mobilizuje rodzinę do wspólnego rzucenia nałogu, by dać Damianowi dobry przykład. W tym czasie do Warszawy przyjeżdża siostra Teresy Irena, która ostatnie 30 lat spędziła w Niemczech i po śmierci męża przyjechała na emeryturę do Polski. Kobieta zatrzymuje się w mieszkaniu, które Teresa i Lucek od lat wynajmują. Wkrótce Teresa odkrywa, że jej mąż zaczął palić. Nie rozumie, co się stało, że zagorzały przeciwnik tytoniowego nałogu na stare lata sięgnął po papierosy…
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 527 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Walka o spadek Wiola (50) od wielu lat pracuje w księgarni. Mieszka w domu z ojcem (70), którego nigdy nie kochała – odkąd pamięta, dręczył psychicznie ją, jej matkę, brata i siostrę. Brat wyprowadził się 25 lat temu i właściwie nie utrzymuje kontaktu z rodziną. Siostra 10 lat temu okradła rodzinę i uciekła do Anglii. Matka zmarła 9 lat temu. Wiola nigdy nie założyła rodziny, ma dość życia z ojcem, myśli o wyprowadzce. Kiedy oznajmia podczas jednej z kłótni ojcu swoją decyzję, mężczyzna mówi jej, że jest śmiertelnie chory. Wiola po raz kolejny rezygnuje ze swoich pragnień i zostaje w domu rodzinnym. O stanie mężczyzny dowiaduje się jej rodzeństwo. Kiedy brat i siostra przyjeżdżają do domu, pojawia się kwestia przyszłego spadku. Brat chciałby przejąć większość majątku, żeby zainwestować – obiecuje Wioli, że później odda jej pieniądze. Siostra manipuluje ojcem, próbuje przekonać go, że się zmieniła. Brat Wioli nie odpuszcza, proponuje Wioli układ na wyeliminowanie siostry. Rodzeństwo zaczyna walkę o spadek. Kto odziedziczy majątek?
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 537 Logo TTV
Opis (streszczenie): Miłosne zaklęcie Justyna (22) i Natalia(23) pracują w podwarszawskim pensjonacie jako sprzątaczki. Justynie wpada w oko bardzo przystojny recepcjonista Aleksander(27), jednak chłopak nie zwraca na nią uwagi. Justyna robi wszystko, żeby go sobą zainteresować, jednak Aleksander ma romans z kelnerką Sylwią(25). Justyna decyduje się pójść do wróżki i prosić ją, by rzuciła na Aleksandra miłosne zaklęcie. Płaci za to wróżce 700 złotych. Wbrew sceptycznemu podejściu do czarów Natalii, okazuje się, że magia działa. Aleksander zrywa z Sylwią i zaczyna adorować Justynę. Początkowo dziewczyna jest tym zachwycona, jednak z czasem chłopak staje się chorobliwie zazdrosny, nie odstępuje Justyny na krok, zarzuca jej zdrady, obserwuje ją i osacza. Zrozpaczona dziewczyna błaga wróżkę, by cofnęła urok, jednak ta odmawia. Justyna nie wie już co zrobić, żeby odseparować się od natrętnego Aleksandra.
/ Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1018 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 309 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Monika przyjeżdża do Warszawy do swojej starszej siostry Patrycji. Dziewczyna nie może poradzić sobie z tym, że kilka dni temu zdecydowała się na aborcję. Choć jej siostra nie popiera tego co zrobiła Monika stara się ją wspierać. Za namową Patrycji Monika zaczyna spotykać się z Kamilem. Kiedy para wraca ze spaceru, okazuje się, że pod blokiem na dziewczynę czeka Szymon, jej były chłopak, z którym była w ciąży.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1019 Logo TVN
Opis (streszczenie): 45-letni Paweł ma kochającą żonę Jolę, 18-letnią córkę Alicję, a do tego świetnie prosperująca firmę odziedziczoną po ojcu. Któregoś dnia adwokat informuje go, że dawna kochanka mężczyzny Kinga zginęła w wypadku samochodowym. Okazuje się, że kobieta miała syna, który został sierotą. Mężczyzna tłumaczy Pawłowi, że 12-letni Maciej to jego dziecko, na co wskazują badania DNA. Chłopiec wprowadza się do nowej rodziny, co staje się przyczyną konfliktów Pawła z żoną i niemal dorosłą córką.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 415 Logo TTV
Opis (streszczenie): Krzysiek jest lekarzem, który od ponad roku spotyka się z dwiema kobietami jednocześnie: spokojną i wrażliwą Anią (28) i żywiołową Martyną (29). Lawirowanie między kobietami sprawia mu coraz większe trudności. Jedyną osobą, która wie o jego sytuacji jest Maciek, lekarz z kliniki, szczęśliwy mąż i ojciec. Wkrótce Krzysiek decyduje się rozstać z Martyną i skupić na Ani, która wydaje mu się lepszą kandydatką do wspólnego życia. Od tego momentu mężczyzna zaczyna mieć coraz większe problemy…
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-05

02:05 Ukryta prawda, odc. 681 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Iga (29), spełniona pracownica korporacji prawniczej zaczyna pomagać jako wolontariuszka w noclegowni dla bezdomnych. Wśród bezdomnych dostrzega Radka (34). Przypomina sobie, że kilka lat temu, pracując w urzędzie miasta, zleciła kilka kontroli, które doprowadziły firmę mężczyzny do bankructwa, a jej byłemu chłopakowi pozwoliły na przejęcie lokalu w centrum miasta zajmowanego dotychczas przez firmę Radka. Iga z czasem zapomniała o sprawie, teraz jednak widząc Radka w tak trudnym położeniu, przypomina sobie przeszłość i postanawia mu pomóc... Nieoczekiwanie dla niej samej zwykła chęć pomocy przeradza się w miłość. Zakochana w mężczyźnie Ewa pewnego dnia składa mu propozycję...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 682 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Agata (35) pracuje w agencji eventowej i od kilku miesięcy mieszka ze swoim nowym partnerem Markiem. Kobieta wychowuje samotnie 12-letnią córkę Zosię. Gdy dziewczynka była mała, Agata i jej mąż Jerzy rozwiedli się i przez kilka lat mężczyzna nie utrzymywał kontaktów z córką. Niedawno wrócił z zagranicy i walczy o to, by być obecnym w życiu Zosi, co nie podoba się Agacie. Któregoś dnia kobieta odkrywa, że Zosia utrzymuje przez Internet kontakty z chłopakiem o imieniu Julian. Podczas awantury Zosia wyznaje matce, że Julian to tak naprawdę tata, który kontaktuje się z nią w ten sposób, omijając zakaz Agaty. Oburzona podstępem kobieta żąda zakończenia korespondencji. Niedługo potem Jerzy, bez zgody byłej żony, zabiera córkę do siebie. Gdy w końcu odwozi ją do domu, Zosia sprawia wrażenie przestraszonej i nie chce powiedzieć, gdzie byli. W dniu, w którym Jerzy ma odwiedzić Zosię, dziewczynka znowu znika…
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 683 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 23-letnia Martyna dwa lata temu straciła ojca. Jej matka, załamana przedwczesnym wdowieństwem, wynajęła swój dom w Grodzisku Mazowieckim i przeprowadziła się do Warszawy, by być bliżej studiującej córki. Martyna jest szczęśliwie zakochana w Marcinie (28). Chce z nim zamieszkać, boi się jednak, jak tę decyzję przyjmie jej nadopiekuńcza matka. Marcin wpada na pomysł, by założyć Grażynie konto na portalu randkowym i pomóc jej ułożyć sobie nowe życie. Grażyna, najpierw niechętna, daje się namówić i nawiązuje kontakt z Romanem… Córka kobiety szybko zauważa, że pod jej nieobecność w domu Grażyna coraz więcej czasu spędza przed komputerem i prowadzi korespondencję z kilkoma mężczyznami na raz.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 528 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Toksyczna miłość 35-letnia Iza przez lata samotnie wychowywała córkę Natalię, która dziś ma 16 lat. Jakiś czas temu kobieta związała się z Markiem, który jest po rozwodzie. Kobieta jest przerażona, gdy dowiaduje się, że jej córka zrobiła sobie półnagą sesję dla chłopaka, którego poznała przez Internet. Postanawia za wszelką cenę rozdzielić Natalię i 24-letniego Bartka, który, jej zdaniem, zagraża niewinnej nastolatce. Zaangażowanie w życie córki bardzo niekorzystnie odbija się na związku Izy i Marka. Mężczyzna tłumaczy kobiecie, że nie po to rozwodził się z żoną i wyprowadził od szalejących nastoletnich dzieci, by znowu wpaść w związek z problemami wychowawczymi. Sytuacja wymyka się spod kontroli, gdy Iza w podstępie idzie na randkę zamiast córki, by przekonać chłopaka do porzucenia Natalii.
/ Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 538 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1019 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 310 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Dorota przypadkiem spotyka w kawiarni Tomasza, swoją miłość z czasów studenckich. To był jej pierwszy poważny związek, niestety ich drogi rozeszły się. Podczas kolejnych spotkań Tomasz zaczyna uwodzić Dorotę. Kobieta, znudzona wieloletnim małżeństwem i problemami dorastających dzieci, decyduje się na romans. Po krótkim czasie zamieszkuje z Tomaszem. Początkowo zafascynowani sobą kochankowie coraz częściej odczuwają presję ze strony swoich rodzin.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1020 Logo TVN
Opis (streszczenie): Łukasz i Magda są małżeństwem z ponad dwudziestoletnim stażem. Mają dwójkę dzieci: 24-letniego Pawła, który pracuje za granicą i 17-letnią Agnieszkę, która jest mistrzynią juniorek w biegu przez płotki. Któregoś dnia podczas treningu dziewczyna traci przytomność. Przerażony Łukasz wzywa karetkę. W szpitalu okazuje się, że Agnieszka jest pod wpływem środków zwiększających wydolność, przez co zostanie skreślona z listy zawodniczek. Dziewczyna jest załamana. Twierdzi, że nie brała żadnych niedozwolonych substancji. Jest przekonana, że koleżanki podrzuciły jej coś z zazdrości o jej sukcesy. Matka dziewczyny obarcza winą trenera, który ma na koncie skandal z dopingiem. Kilka dni później brat Agnieszki przyjeżdża na urlop z Niemiec i rzuca nowe światło na sprawę…
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 416 Logo TTV
Opis (streszczenie): Kasia Rajbiewicz (28) mieszka z mężem Sebastianem (32) na jednym z warszawskich osiedli. Małżeństwo dotykają poważne problemy finansowe. Kasia w tajemnicy przed mężem postanawia rozpocząć pracę w klubie go go. Już kilka lat wcześniej zarabiała tak na studiach, ale ukrywała ten wstydliwy fakt przed mężem. Podczas jednego z pierwszych wieczorów zostaje rozpoznana przez przyjaciela męża, Rafał Michałecki (31 l.). Szantażuje ją. Jeśli nie zgodzi się na seks z nim, opowie o wszystkim Sebastianowi. Kobieta staje w obliczu trudnej decyzji. Mimo wszystko mówi mężowi prawdę o swojej pracy i Rafale. Dość szybko mężczyzna zaczyna być zazdrosny o jej nowe zajęcie, a sama Kasia bardzo źle znosi pracę w klubie go go. Czy małżeństwo przetrwa ten kryzys?
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-06

02:05 Ukryta prawda, odc. 684 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Marcin pełni służbę w jednej z warszawskich jednostek Państwowej Straży Pożarnej. Od dawna podoba mu się Emilia - atrakcyjna koleżanka z jednostki, która pół roku temu straciła w tragicznych okolicznościach partnera. Mężczyzna, również strażak, zginął w skutek wybuchu butli z gazem. Marcin pociesza pogrążoną w żałobie przyjaciółkę, w której z czasem się zakochał. Sam kilka miesięcy temu zakończył dwuletni, niezbyt udany związek. Emilia proponuje mu, żeby został ojcem jej dziecka. Marcin liczy na to, że wreszcie nawiążą romantyczną relację, tymczasem ona oznajmia mu, że chodzi jej wyłącznie o to, by został dawcą nasienia. Marcin staje przed poważnym dylematem, bo marzył o prawdziwej, tradycyjnej rodzinie. Chciałby zdobyć serce Emilii, jednak ona uprzedza go, że nie jest gotowa na nowy związek. Mimo wszystko Marcin decyduje się zabiegać o jej względy, licząc na to, że w końcu zdobędzie jej serce. Wkrótce kobieta zachodzi w ciążę
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 685 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Agnieszka (16) od niedawna podkochuje się w przystojnym Mikołaju (16), którego poznała na kursie tańca hip-hopowego. Chłopak jest dosyć nieśmiały, wychowuje się w domu dziecka. Agnieszka zaprzyjaźnia się z nim, mimo że jej przyjaciółka Tośka ostrzega ją, że Mikołaj na pewno jest zaburzony, bo nie miał normalnej rodziny i wzorców. Agnieszka nie rezygnuje. Chłopak otwiera się przed nią, opowiada o swojej przeszłości- jego mama i tata zginęli w wypadku samochodowym, kiedy był malutki. Babcia była tak schorowana, że nie mogła go zabrać do siebie. Agnieszka jest tym poruszona. Ona i Mikołaj zostają parą. Tymczasem rodzice dziewczyny - Basia (41) i Robert (43) są bardzo przeciwni temu związkowi. Konflikt między Agnieszką, a jej rodzicami narasta. Robert za namową żony, próbuje nawet przekupić chłopaka, żeby rozstał się z ich córką.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 686 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Karolina (27) i Dariusz (30) Kuźmińscy wychowują niespełna trzyletnie bliźniaki: Janka i Franka. Mężczyzna pracuje w firmie spedycyjnej, ona jest asystentką w dużej firmie doradczej. Darka dręczy fakt, że chłopcy są zupełnie do siebie niepodobni. Karolina próbuje go przekonać, że nie mają się czym martwić, bo chłopcy są bliźniakami dwujajowymi, a te nie zawsze muszą być do siebie podobne. Przypadkowe badania krwi wykazują, że jeden z chłopców rzeczywiście może nie być synem 30-latka. Darek podejrzewa, że w szpitalu mogło dojść do podmienienia dzieci. W tajemnicy przed Karoliną robi badania ojcostwa, które wykazują, że jest ojcem tylko jednego z chłopców. W związku z tym, że chłopcy urodzili się w holenderskim szpitalu Darek powiadamia jego dyrekcję mailem, że dzieci zostały podmienione. Karolina jest przeciwna jego działaniom, próbuje go przekonać, że nie mogłaby oddać żadnego z nich i to niezależnie od wyników DNA. Jak potoczą się losy rodziny Kuźmińskich?
/ Polska / program obyczajowy
05:50 Ukryta prawda, odc. 529 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
11:50 Ukryta prawda, odc. 308 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
12:45 Ukryta prawda, odc. 309 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

2019-04-07

03:05 Ukryta prawda, odc. 687 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Bartosz prowadzi stoisko ze zniczami i kwiatami przed cmentarzem. Kilka miesięcy temu przy bocznym wejściu pojawił się Krzysztof ze swoim tanim towarem i od tamtej pory interesy idą Bartkowi o wiele gorzej niż wcześniej. Kiepska sytuacja finansowa prowadzi do konfliktów między mężczyzną a jego żoną, Izą. Sytuacji nie poprawiają kradzieże, do których dochodzi na cmentarzu. Bartosz obawia się, że bliscy zmarłych przestaną kupować znicze i kwiaty, sądząc, że i tak zostaną one skradzione. Bartosz rozpoczyna prywatne śledztwo i jest przekonany, że złodziejem jest jego konkurent. Wkrótce odkrywa, że jego syn Arek spotyka się z córką Krzysztofa, Niką. Bartosz dowiaduje się wkrótce, że Nika uciekła z domu...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 688 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ewa (56), konserwatywna nauczycielka, przyjeżdża do Warszawy do syna Grzegorza, który mieszka bez ślubu z Sabiną. Parze właśnie urodziło się dziecko i Ewa chce pomóc synowi przy wnuku. Kobiecie nie podoba się fakt, że Grzegorz i Sabina żyją w konkubinacie i próbuje namówić parę na ślub. Grzegorz od lat przyjaźni się z Kamilem, którego Ewa doskonale zna. Kamil jest w związku z ciężarną Dorotą, która jest blisko rozwiązania. Kamil również nie spieszy się z małżeństwem i Ewę irytuje ta „moda”. Kobieta postanawia jak najszybciej rozmówić się z rodzicami Sabiny, by ci namówili córkę na ślub z jej synem.
/ Polska / program obyczajowy
05:50 Ukryta prawda, odc. 530 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

2019-04-08

04:05 Ukryta prawda, odc. 689 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 42-letnia Adrianna samotnie wychowuje 11-letnią Sylwię. Kobieta jest po rozwodzie z mężem, alkoholikiem i hazardzistą, który nie płaci alimentów i od czasu do czasu nachodzi byłą żonę, prosząc ją o pomoc finansową. Ada marzy o tym, żeby na jej drodze stanął jakiś odpowiedzialny mężczyzna, przy którym wreszcie mogłaby poczuć się bezpieczna i kochana. Pewnego dnia do jej bloku wprowadza się przystojny 44-letni Leszek. Mężczyzna jest fotografem. Nie ma żony ani dziewczyny, mieszka z 11-letnią dziewczynką. Leszek wpada Adzie w oko, zaczynają się spotykać. Któregoś dnia Ada słyszy niepokojące plotki na jego temat..
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 531 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 539 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1020 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 311 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Para studentów, Adam i Ewa, trafia do biura organizującego sezonowe wyjazdy do pracy we Francji. Pracę dostaje tylko Ewa, o co zazdrosny jest Adam, bo nie chce żeby wyjechała bez niego. Ostatecznie ulega. Po wyjeździe dziewczyny Adam nie może się do niej dodzwonić. Obawia się, że trafiła do obozy pracy i postanawia zainteresować sprawą policję. Tymczasem Marta, siostra dziewczyny, przypuszcza, że być może Ewa znalazła sobie kogoś innego. Która wersja okaże się prawdziwa?
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1021 Logo TVN
Opis (streszczenie): 34-letnia Eliza, po kłótni z mężem odwiedza rodziców, którzy mieszkają w domu pod Warszawą. Widzi, jak jej ojciec próbuje zmyć krew ze zderzaka swojego samochodu. Mężczyzna twierdzi, że uderzył wieczorem przebiegającego drogą dzika, ale na szczęście nic poważnego się nie stało. Dzień później kobieta dowiaduje się, że w okolicy miał miejsce wypadek. Ktoś potrącił nastolatkę, córkę jej koleżanki z czasów szkolnych. Dziewczyna wciąż jest nieprzytomna, ma połamane nogi i poważny uraz głowy. Nie wiadomo, czy przeżyje. Eliza zaczyna podejrzewać, że sprawcą był jej ojciec. Wkrótce odkrywa, że mężczyzna jest alkoholikiem. Świetnie radzi sobie jednak w pracy, jest radnym miejskim i zamierza zostać posłem. Nie przyjmuje on do wiadomości, że może mieć jakiś problem. Kobieta nie wie, jak powinna się zachować. Jest wściekła na ojca, ale nie wyobraża sobie, że miałaby donieść na niego policji.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 448 Logo TTV
Opis (streszczenie): 30-letni Daniel jest analitykiem medycznym. Mieszka z narzeczoną Ewą. Para powoli przygotowuje się do ślubu. Dziewczyna jest w trzecim miesiącu ciąży. Na co dzień pracuje w zakładzie fotograficznym, którego właścicielem jest jej brat (Kacper, 29). Kobieta spędza z bratem prawie każdą wolną chwilę, zaniedbując sprawy związane ze ślubem. Daniel ma do niej coraz większe pretensje, czuje się lekceważony. Co więcej, do mężczyzny coraz częściej docierają plotki, że jego wybranka od lat pozostaje w kazirodczym związku ze swoim bratem. Początkowo przyszły pan młody nie daje im wiary, jednak zaczyna bacznie obserwować narzeczoną. Odkrywa coraz więcej przesłanek świadczących o tym, że jego druga połówka nie potrafi uwolnić się od chorej relacji z bratem.
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-09

02:05 Ukryta prawda, odc. 690 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Tomek (26), jest synem Aliny i Grzegorza, właściciela biura maklerskiego. Młody mężczyzna od dwóch lat pracuje u ojca. Od roku spotyka się z Dianą, córką właściciela dużego biura nieruchomości. Alina liczy na ślub syna i jest zła, gdy młody mężczyzna zrywa z Dianą. Tomka irytuje, że Diana ma w głowie tylko dbanie o wygląd i kolejne diety. Na decyzję Tomka ma też wpływ znajomość z Hanią (29), spokojną, wierzącą dziewczyną, która niedawno wróciła do Polski po wielu latach spędzonych w Irlandii. Hania jest na etapie szukania pracy i mieszka kątem u przyjaciółki. Tomek pochodzi z niewierzącej rodziny, ale imponują mu wartości reprezentowane przez Hanię. Wkrótce 26-latek odkrywa, że Hania zadaje się z wyuzdaną Elą i prześladuje ją pewien mężczyzna…
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 691 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 42-letni Michał jest architektem, a jego żona Agnieszka (41) pracuje jako menedżerka w firmie kosmetycznej. Mają córkę, 9-letnią Olę. Gdy Agnieszka niespodziewanie zostaje zwolniona z pracy, załamuje się i wpada w depresję. Sytuacji nie poprawia fakt, że koło Michała zaczyna się kręcić Ewa (24), jego stażystka. Po imprezie zorganizowanej z okazji zdobycia ważnego kontraktu Michał i Ewa lądują w łóżku. Agnieszka odkrywa zdradę i każe mężowi się wyprowadzić. Tymczasem Ewa wyznaje 42-latkowi miłość i prosi, by rozwiódł się z żoną. Gdy Michał odmawia, twierdząc, że chce ratować swoje małżeństwo, 24-latka odchodzi z firmy. Radość mężczyzny, że pozbył się problemu, okazuje się jednak przedwczesna...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 692 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Karolina (21) i Anka (20) studiują i dorabiają sobie, pracując w firmie sprzątającej. Podczas sprzątania jednego z apartamentów, Anka zaczyna przymierzać ubrania klientki. Wpada na pomysł, że zostanie szafiarką i zrobi karierę jak celebrytki z pierwszych stron gazet. Karolina uważa, że to zły pomysł, ale Anka nalega i przyjaciółka zgadza się w końcu jej pomóc, robiąc zdjęcia stylizacji. Dziewczyny zakładają bloga, przetrząsają szafy w sprzątanych mieszkaniach, robią sesje i piszą porady jako stylistki… Blog ma coraz więcej odwiedzających i pozytywnych komentarzy. Wszystko się komplikuje, gdy Anka zostaje nakryta w sprzątanym mieszkaniu przez partnera właścicielki.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 532 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1021 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 312 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Dorota i jej mąż Antoni od ponad 30 lat są mieszkańcami jednej z warszawskich kamienic. Para nie ma dzieci ani bliskiej rodziny więc żywo interesuje się życiem sąsiadów. Pewnego dnia do jednego z mieszkań wprowadza się Robert i Tamara. Wścibska Dorota odkrywa, że Tamara jest żoną Roberta, choć dzieli ich duża różnica wieku. Kiedy Dorota na rękach kobiety zauważa siniaki, decyduje się zawiadomić policję. Jej zdaniem Tamara jest niewolnicą seksualną dla starszego mężczyzny.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1022 Logo TVN
Opis (streszczenie): 27-letnia Martyna ma sporą nadwagę, pracuje w jednej z cukierni ojca i ma dosyć mężczyzn, którzy wytykają jej duże rozmiary. Dziewczyna lubi bowiem swoje ciało. Do cukierni kobiety codziennie przychodzi Paweł - potężny, otyły mężczyzna, który zawsze kupuje dwa pączki. W końcu proponuje Martynie randkę. Okazuje się, że pracuje on w podobnej branży: razem z ojcem prowadzi sieć piekarni. Między parą wybucha gorący romans. Matka Martyny uważa jednak, że wyglądają razem tragikomicznie. Kobieta jest zła, że dziewczyna nie chce zrzucić kilku kilogramów. Martyna zaczyna marzyć o małżeństwie i wspólnym połączeniu interesów. Szczęście burzy odkrycie, że Paweł ogląda w Internecie zdjęcia szczupłych modelek.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 417 Logo TTV
Opis (streszczenie): Alicja (42) nie jest szczęśliwa w małżeństwie. Od pół roku ma romans z Jakubem (53). Chciałaby się rozwieść z mężem – Tomaszem (44), ale martwi się jak rozwód wpłynie na jej syna Kacpra (12). Alicja nie ma pracy i jest uzależniona od męża ekonomicznie. Tomasz to domowy tyran, który traktuje żonę jak służącą i sprzątaczkę. Jej kochanek nalega, by odeszła od męża. Oferuje jej finansową stabilizację i opiekę, jednak Alicji brak odwagi, by dokonać rewolucji w swoim życiu. Kiedy prawda wychodzi na jaw i kobieta decyduje się na rozwód, jej mąż wpada w szał. Grozi jej, że zrobi wszystko, by straciła prawo do opieki nad Kacprem Czy kobieta wyzwoli się z toksycznego związku i stworzy nową szczęśliwą relację? Czy jej syn zaakceptuje Jakuba? Jak zachowa się Tomasz?
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-10

02:05 Ukryta prawda, odc. 693 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Paweł 38-letni to niespełniony aktor. Jego żona (Marzena, 35) jest dziennikarką i pracuje w miesięczniku lifestylowym, którego częścią jest również portal internetowy. Kiedy poznali się ponad 10 lat temu, on miał małą rolę w serialu i grywał w reklamach, ona nie była znana. Potem role się odwróciły – teraz ona robi karierę, a on zajmuje się domem i żyje urojeniami. Paweł jest sfrustrowany, coraz częściej narzeka, co doprowadza do spięć w relacjach z żoną. Paweł namawia Marzenę, żeby załatwiła mu pracę w redakcji, jest nawet gotów sfałszować swoje cv. Marzena się nie zgadza. Paweł okłamuje jednak sekretarza redakcji, że jest podróżnikiem i może pisać artykuły podróżnicze. Zostaje zatrudniony na okres próbny, jednak nie potrafi odnaleźć się w pracy dziennikarza, a od żony wymaga, by go kryła.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 694 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 23-letnia Patrycja poznała fantastycznego chłopaka, Adama (26), spotyka się z nim od trzech miesięcy. Niespodziewanie Adam się jej oświadcza. Dziewczyna jest w szoku, ale się zgadza. Patrycja zdaje sobie sprawę, że nie pasuje do świata Adama. Chłopak pochodzi z dobrego, bogatego domu. Ona tylko udaje przed nim, że jest z normalnej rodziny. W rzeczywistości wstydzi się patologii i biedy. Jej matka jest alkoholiczką, brat drobnym przestępcą, a ojciec siedzi w więzieniu za zabójstwo. Dziewczyna ma świadomość, że Adam może ją zostawić, jeśli powie mu prawdę o swojej rodzinie, bardzo się tego boi. Kiedy brat orientuje się, że Patrycja ukrywa przed Adamem prawdę, zaczyna ją szantażować. Obiecuje jednak, że da jej spokój, jeśli siostra pomoże mu włamać się do domu rodziców narzeczonego.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 695 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Martyna (31) od trzech miesięcy spotyka się z Krzysztofem (35), który jest w trakcie rozwodu z żoną Alicją (35). Martyna prowadzi własny butik z ekskluzywnymi ubraniami. Alicja zaczyna ją nachodzić, wyzywać od najgorszych. Uważa, że jej małżeństwo dałoby się jeszcze uratować, gdyby nie to, że mąż znalazł sobie kochankę. Sytuację komplikuje fakt, że Krzysztof i Alicja mają sześcioletniego synka. Martyna usiłuje uwolnić się od agresywnej kobiety, ale Alicja nie odpuszcza. Do dziewczyny odzywa się jej były chłopak- Tymon (30). Chce odzyskać 15 tysięcy złotych, które pożyczył jej na rozkręcenie biznesu. Jest zły, że Martyna go zostawiła, oskarżą ją o zdrady w trakcie trwania związku. Niedługo potem sklep Martyny zostaje splądrowany, a ubrania skradzione. Martyna traci towar warty kilkanaście tysięcy złotych. Razem z Krzysztofem zgłasza sprawę policji. Podejrzenie pada zarówno na Alicję, jak i Tymona. Niedługo potem Martyna zostaje napadnięta w miejskim parku. Podejrzewa, że Alicja wynajęła napastnika, który czyha na jej życie, albo to Tymon mści się na niej z zazdrości.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 533 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 540 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1022 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 313 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ania wychowała się w domu dziecka. Od dłuższego czasu jest wolontariuszką w jednym z warszawskich szpitali. Poznaje tam Marcela, który trafił do szpitala po wypadku samochodowym. Powoli zaczyna tworzyć się między nimi więź. Sytuacja ta nie podoba się bratu Marcela. Chłopak uważa, że dziewczyna spędza czas z Marcelem tylko ze względu na jego pieniądze. Marcel zaprzecza, ale kiedy Ania prosi go o kolejną pożyczkę, wprowadza do jego mieszkania i za jego pieniądze kupuje obrączki, czuje się osaczony.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1023 Logo TVN
Opis (streszczenie): 50-letni Ludwik właśnie rozstał się z 26-letnią Pauliną, z którą przeżył krótki romans. Zwierza się przyjacielowi, że miał dość słuchania o odchudzaniu, pokazach mody i internetowych gwiazdach. Zaczyna żałować, że odszedł od żony Ewy, z którą spędził pół życia i wychował dwoje dzieci. Mężczyzna zaczyna myśleć o powrocie do swojej byłej partnerki. Ewa nie chce jednak o tym słyszeć, bo już się z kimś spotyka. Córka namawia Ludwika, by nie rezygnował tak łatwo i walczył o powrót do domu. W końcu kobieta zgadza się dać mężowi drugą szansę. Mężczyzna niespodziewanie odkrywa, że Ewa kontaktowała się z Pauliną.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 418 Logo TTV
Opis (streszczenie): Damian (29) i Weronika (29) mają za kilka tygodni wziąć ślub. Przygotowania trwają, a ich miłość kwitnie. Chłopak, który kiedyś skakał z kwiatka na kwiatek, uspokoił się przy bardzo wierzącej narzeczonej. Wkrótce w życiu Weroniki pojawia się tajemnicza Kasia (32). Damian zaczyna orientować się, że Weronika coś przed nim ukrywa. Dużą część wolnego czasu spędza w pewnym domu spokojnej starości… Kiedy narzeczony przyłapuje dziewczynę na kłamstwie, postanawia przeprowadzić własne śledztwo. Początkowo mężczyzna przypuszcza, że jego narzeczona ma romans z jednym z pracowników domu. Odkrywa jednak, że Weronika poświęca swój czas jednemu z pacjentów.
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-11

02:05 Ukryta prawda, odc. 696 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 27-letni Dominik właśnie rozstał się z dziewczyną. Kolega radzi mu, by nie rozpaczał za długo po Michalinie i szybko rozejrzał się za nową zdobyczą. Dominik korzysta z rady i zaczepia w klubie atrakcyjną Zosię (24). Już podczas pierwszej nocy idą do łóżka i ich znajomość rozwija się bardzo dynamicznie. Dominik szybko zapomina o Michalinie i gdy dziewczyna prosi go, by zeszli się z powrotem, odmawia. Zosia często spotyka się z Dominiakiem, choć jest zajęta przygotowaniami do ślubu swojej przyjaciółki – Moniki. Któregoś dnia Dominika nachodzi w mieszkaniu jego była dziewczyna, która wyzywa Zosię od złodziejek cudzych facetów. Wzburzona Zosia szybko opuszcza mieszkanie Dominika i od następnego dnia nie odbiera jego telefonów. Tymczasem Dominik odkrywa, że Monika jest lesbijką...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 697 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Monika (39) od dwóch lat żyje w konkubinacie z Adamem (40). Chociaż na początku zgodzili się, że nie chcą mieć dzieci, Adam zaczyna się wahać i namawia Monikę na spłodzenie potomka. Kobieta jest jednak nieugięta i uparcie twierdzi, że są za starzy na zakładanie rodziny. Adam nalega, robi badania nasienia i okazuje się, że ma świetne wyniki. Tymczasem 39-latka wciąż wymyśla różne sposoby, żeby odwieść partnera od posiadania dziecka: roztacza wizję wad rozwojowych i problemów, jakie sprawiają dzieci. W międzyczasie kobietę zaczyna nachodzić podejrzany mężczyzna, a Adam znajduje w skrzynce anonim z wyzwiskami...
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 698 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 33-letnia Magda przyłapuje swoją starszą siostrę Olę (35) na pocałunku z tajemniczym mężczyzną. Okazuje się, że to jej kolega z pracy- Jarek (37). Ola zarzeka się, że nie łączy ich nic poza niewinnym flirtem. Prosi siostrę, by nie mówiła o zajściu jej mężowi. Magda jest tym faktem mocno zakłopotana. Bardzo lubi swojego szwagra, ale chce być lojalna wobec siostry. Ola obiecuje, że zakończy znajomość z kolegą, nie chce mieć problemów w domu, tym bardziej, że ma z mężem pięcioletnią córeczkę Sarę. Magda się zgadza, chociaż żal jej Patryka, który nie jest niczego świadomy. Kiedy sytuacja pozornie wraca do normy okazuje się, że Ola jest w ciąży. Załamana kobieta wyznaje Magdzie, że tak naprawdę sypiała z Jarkiem i to on jest ojcem jej dziecka. Magda namawia siostrę, żeby donosiła ciążę, jednak Ola rozważa aborcję, ponieważ wie, że prawda mogłaby kiedyś wyjść na jaw. Czy wystarczy jej determinacji by zerwać relację z kochankiem? Czy jednak Magda będzie w końcu musiała uświadomić szwagra co się dzieje?
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 534 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 541 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1023 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 314 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Tomasz właśnie dostał awans i ma wyprowadzić się na kilka miesięcy do Szczecina, a potem z całą rodziną do Wiednia. Jego żona Marta jest zachwycona, bo zawsze marzyła, by zamieszkać za granicą. Nie cieszy się tylko ich 16-letnia córka, która po wyjeździe Tomka sprawia coraz większe problemy wychowawcze. Wkrótce Marta chce odwiedzić Tomka w Szczecinie, ale on nie jest z tego powodu zadowolony. Marta zaczyna przeczuwać, że mąż okłamał ją, by rozpocząć nowe życie u boku innej kobiety.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1024 Logo TVN
Opis (streszczenie): Informatyk Rafał od paru lat jest w związku ze swoją narzeczoną, stewardessą Izą. Mężczyzna jest niezadowolony, że kobiety ciągle nie ma w domu, a ich życiem rządzi rozkład lotów. Rafał chciałby spokoju na co dzień i dziecka. Poza tym ma dosyć samotnych nocy i zazdrości o przystojnych pilotów. Proponuje on Izie, żeby skończyła karierę stewardessy i zaczęła pracę jako asystentka stomatologiczna, co jest jej wyuczonym zawodem. Dziewczyna boi się, że nie zarobi w ten sposób tyle, co w powietrzu. Rafałowi to jednak nie przeszkadza, bo jest w stanie ją utrzymywać. W międzyczasie mężczyzna widzi swoją siostrę Sylwię w towarzystwie Mehmeta i jego 5-letniego syna Sameda. Kobieta przyznaje, że to jej znajomy Niemiec tureckiego pochodzenia, który jest na kontrakcie w Warszawie. Tymczasem po kolejnych wielodniowych wojażach Izy Rafał stawia ich związek na ostrzu noża, przez co kobieta postanawia skończyć z lataniem. Wkrótce potem mężczyzna odkrywa, że łączy ją z Mehmetem tajemnica.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 419 Logo TTV
Opis (streszczenie): Marta (37) po rozstaniu z narzeczonym, który ją zdradził, mieszka z matką Wandą (60). Z nikim się nie związała i do dzisiaj jest panną. Pracuje jako wychowawczyni w prywatnym przedszkolu. Gdy dostaje propozycję awansu, z którym wiąże się przeprowadzka do Krakowa, jej matka słabnie z przerażenia. Błaga córkę, by nie zostawiała jej samej. Ostatecznie do pozostania w Warszawie Martę przekonuje włamanie do domu i napaść na Wandę. Pewnego dnia kobieta poznaje wspaniałego mężczyznę, z którym chciałaby ułożyć sobie życie. To jej kolejna szansa by wyprowadzić się od matki. Czy tym razem jej się to uda?
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-12

02:05 Ukryta prawda, odc. 699 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Alicja (32) jest trochę znudzona swoim życiem. Od dłuższego czasu marzy o zmianach, ale boi się wprowadzać je w życie. Jej małżeństwo z Maćkiem (33), z którym jest od dziesięciu lat, cierpi na skutek rutyny. Praca za biurkiem w firmie zajmującej się organizacją wesel również nie należy do szczególnie fascynujących. Alicja nie jest pewna czy chce mieć dzieci i co tak naprawdę cieszy ją w życiu. Wolny czas spędza z koleżanką z pracy Karoliną (29). Wszystko zmienia się w momencie, kiedy Alicja przypadkowo poznaje wróżkę Selmę (48). Kobieta zaczyna doradzać młodej mężatce, a Alicja powoli zmienia swoje życie. Maciek jest wściekły z tego powodu. Nie może zrozumieć, dlaczego żona stosuje się do wszystkich rad wróżki. Między małżonkami coraz częściej dochodzi do kłótni. Tymczasem Selma sugeruje Alicji, że powinna rozwieść się z Maćkiem, bo nie jest on dla niej dobrym partnerem.
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 700 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Agnieszka od półtora roku jest szczęśliwie zakochaną mężatką. Jej mężem jest Jurek , który pracuje jako kierowca TIR-a. Podczas, gdy mężczyzna wraca motorem z Krakowa, Agnieszka na trzy tygodnie przed terminem zaczyna rodzić ich pierwszego syna. W szpitalu towarzyszy jej teściowa. Kilka godzin po porodzie do Agnieszki dociera tragiczna informacja. Jej mąż zginął w wypadku w drodze do szpitala. Teściowie Agnieszki Urszula (53) i Tomasz (56) zabierają ją i wnuka do siebie do domu. Kobieta się załamuje, nie chce widzieć dziecka, bo to właśnie synka obwinia za śmierć ukochanego. Uważa, że gdyby mężczyzna tak bardzo się nie spieszył, nic złego by się nie wydarzyło. W powrocie do normalności pomaga jej brat zmarłego Adam (26) i jej najlepsza przyjaciółka Renata (27). Dzięki ich pomocy kobieta powoli nawiązuje relacje z dzieckiem.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 701 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Zofia jest rencistką samotnie wychowującą córkę Jagodę (18). Dorabia sobie do renty, sprzedając na ulicznym straganie owoce i warzywa. Syn Zofii, Antek, cztery miesiące temu zginął podczas bójki w dyskotece. Po tej tragedii Zofia nie pozwala Jagodzie wychodzić na żadne imprezy czy dyskoteki. Brak męskiej ręki w domu stara się uzupełnić mąż siostrzenicy Zofii, Marek (32). Jest częstym gościem w mieszkaniu i służy pomocą przy różnorakich naprawach i awariach. Z powodu pogarszającej się sytuacji finansowej, Zofia i Jagoda postanawiają wynająć wolny pokój po Antku studentowi Łukaszowi (21). Łukasz zdobywa zaufanie Zofii, która pozwala Jagodzie na wyjścia z domu w jego towarzystwie. Między nim i Jagodą zaczyna rodzić się uczucie. Nagle Zofia dowiaduje się, że musi spłacić dług po zmarłym synu, który jak się okazało - zamieszany był w czarne interesy. Bierze pożyczkę w parabanku. Chwilę później z domu znikają pieniądze, a wraz z nimi Łukasz.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 535 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 542 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1024 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 315 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Ola i jej mąż Jerzy mieszkają w domu matki Oli. Kobieta jest schorowana i cierpi na demencję. Złośliwość starszej pani negatywnie odbija się na relacjach małżonków. Ola, która jest w ciąży, martwi się czy choroba matki nie zagrozi bezpieczeństwu jej i jej dziecka. Jerzy coraz częściej namawia, by oddała matkę do domu spokojnej starości. Kiedy Ola decyduje się na ten krok w ich domu pojawia się tajemniczy mężczyzna. Spotyka go również w domu opieki. Wkrótce kobieta odkrywa rodzinną tajemnicę…
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1025 Logo TVN
Opis (streszczenie): 33-letnia Milena wychowuje samotnie 16-letnią córkę Weronikę i 8-letniego syna Krzysia. Kobieta przez wczesne macierzyństwo nie skończyła studiów. Aby zarobić na życie, musi pracować na dwa etaty. Pewnego dnia Milena znajduje w mieszkaniu nieprzytomną Weronikę. Okazuje się, że 16-latka próbowała popełnić samobójstwo, łykając tabletki. Nastolatka była oczkiem w głowie Mileny, uczyła się najlepiej w klasie i startowała w licznych konkursach naukowych. Zrozpaczona matka nie przyjmuje do wiadomości, że Weronika próbowała się zabić i rozpoczyna własne dochodzenie. Odkrywa mroczną stronę córki i prawdziwe przyczyny jej próby samobójczej.
/ Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 420 Logo TTV
Opis (streszczenie): Michał (39) prowadzi z pozoru szczęśliwe życie. Od dziesięciu lat jest żonaty z Joanną (38), z którą mają syna Jaśka (6). Mężczyzna dobrze zarabia, spłaca kredyt za dom w Warszawie. Jednak Michał ma bardzo duże potrzeby seksualne, a żona przemęczona pracą i opieką nad dzieckiem nie zawsze chce spełniać jego zachcianki. Mąż decyduje się skorzystać z usług portalu przeznaczonego dla ludzi w związkach, chcących zawierać nowe znajomości. Zależy mu na dyskretnym romansie i dobrym seksie bez rozbijania małżeństwa, które uważa za udane. Po kilku spotkaniach z osobami poznanymi w internecie trafia na Klementynę (31) – atrakcyjną, spontaniczną kobietę, której nudzi się w łóżku z mężem. Zawiązuje się między nimi gorący romans. Niestety po jakimś czasie kochanka zaczyna oczekiwać od Michała więcej zaangażowania. Decyduje się on więc zakończyć znajomość. Jednak Klementyna nachodzi go i wydzwania po nocach. Czy mężczyzna uwolni się od natrętnej kobiety? Czy jego żona dowie się o zdradzie?
/ Polska / program obyczajowy

2019-04-13

02:05 Ukryta prawda, odc. 702 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Gracjan Szylc (33) niedawno awansował na kierownika działu sprzedaży w firmie zajmującej się oprogramowaniami komputerowymi. Pięć lat temu ożenił się z piękną panią adwokat Malwiną (31). Nie mają dzieci, żyją na wysokim poziomie, jeżdżą po świecie. Życie Gracjana to ciągłe pasmo sukcesów. Oprócz pięknej żony Gracjan ma jeszcze kilka kochanek między innymi Anitę (30) i Natalię (23). Jego kolega z pracy Leszek (34) uważa, że Gracjan jest królem życia i bardzo mu tego zazdrości. Pewnego dnia jednak dobra passa Gracjana zostaje przerwane. Mężczyzna podejrzewa, że za wszystkim stoi właśnie zazdrosny o jego powodzenie Leszek...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 703 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 23-letnia Gabrysia samotnie wychowuje Antka (3). Mieszka ze swoją matką Bożeną (45), która jest rencistką. Kobiety są w ciężkiej sytuacji finansowej, do tego ojciec dziecka Marek, nigdy nie płacił alimentów i ma gdzieś Antka. Z kolei ojciec dziewczyny Karol, po tym jak przed laty stracił pracę w zakładzie tapicerskim, rozpił się, odszedł od rodziny i jest na dnie. Pewnego dnia Gabrysia spotyka Witolda (55), który bezinteresownie daje jej pieniądze na zakupy. Witold wyznaje, że jest śmiertelnie chorym adwokatem bez rodziny, chciałby ostatnie miesiące życie być pożytecznym i mieć przy sobie życzliwych ludzi. Witold zaczyna regularnie pomagać Gabrysi, co nie podoba się jej matce. Gabrysia odkrywa, że adwokat pomaga jeszcze jednej rodzinie w trudnej sytuacji. Czy zachowanie mężczyzny na pewno jest bezinteresowne?
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 704 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ania (24) ma poważny problem z alkoholem, w przeszłości zażywała też narkotyki. To dziewczyna z dobrego domu. Nigdy nie podjęła pracy, nie zamierza podejmować studiów. Dostaje pieniądze na życie od matki - uznanej producentki telewizyjnej. Dziewczyna mieszka ze współlokatorką Marysią (25). Trzy tygodnie temu poznała na terapii grupowej Dominika (27)- chłopaka z biednego domu, który również boryka się z problemem nałogów. Między tą dwójką rodzi się silna więź. Ania wyznaje Dominikowi, że w przeszłości była molestowana przez własnego ojca i nigdy nie przyznała się do tego mamie ani żadnemu z terapeutów. Potem wpadła w złe towarzystwo, uciekła z domu i zarabiała na życie jako prostytutka, żeby mieć pieniądze na używki. Do dzisiaj nie potrafi sobie z tym poradzić. Mimo wszystko Dominik nadal chce być z Anią. Jest w niej zakochany, chce być dla niej wsparciem. Dziewczyna po raz pierwszy w życiu próbuje zmienić się na lepsze, jednak związek przechodzi kolejne kryzysy.
/ Polska / program obyczajowy
05:50 Ukryta prawda, odc. 536 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
11:55 Ukryta prawda, odc. 311 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

2019-04-14

02:05 Ukryta prawda, odc. 705 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Niespełna 30-letnia Edyta pochodzi z biednego domu. Kilka lat temu pod presją rodziców wyszła za bogatego, starszego od siebie chirurga (Rafał, 36). Ma z nim 4-letniego syna, Wojtka. Rodzina z zewnątrz wygląda na idealną, jednak Rafał od pewnego czasu znęca się nad Edytą. Stosuje wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. Edyta ma tego dość, nie chce już być z Rafałem. Nie może jednak liczyć na pomoc rodziców, którzy trzymają jego stronę – nie wierzą, że szanowany powszechnie człowiek mógłby robić jej krzywdę. Poza tym Rafał wspiera ich finansowo. Edyta poznaje przypadkiem 31-letniego Kacpra- bezrobotnego, ale bardzo sympatycznego. Od razu łapie z nim świetny kontakt, spędza z nim coraz więcej czasu. Mężczyzna jest dla niej jedynym wsparciem w trudnych chwilach. Edyta waha się. Chciałaby rozstać się z mężem i związać się z Kacprem, jednak nie wie, czy sobie poradzą. Nie ma niczego, nigdy nawet nie pracowała. Czy kobieta zdecyduje się na tak ryzykowny krok?
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 706 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Leszek jest emerytowanym strażakiem, mężem Gosi i ojcem Wiktorii, studentki. Mężczyzna nie znosi „słoików” wynajmujących mieszkanie na jego piętrze, Mirka i Kazika. Przyjezdni murarze mieszkają w Warszawie od roku, są głośni, wulgarni, słuchają disco-polo, trzymają buty i śmieci na korytarzu, są nietolerancyjni dla wszelkiej inności. Leszek przypuszcza, że właściciel mieszkania Sergiusz, specjalnie uprzykrza mu życie i wynajmuje mieszkanie trudnym lokatorom, bo się nie lubią. Leszek pragnie pozbyć się „słoików” z bloku, jednak Sergiusz pozostaje nieugięty, a Wiktoria broni mężczyzn uważając, że nie są tacy źli. W międzyczasie do Kazika i Mirka wprowadza się Agnieszka, dziewczyna Mirka. Wiktoria popada z nią w konflikt. Wkrótce w bloku pojawia się policja, która została poinformowana o bombie w klatce.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 707 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Paulina (21) kilka dni temu wyprowadziła się z rodzinnego domu do studenckiego mieszkania. Któregoś dnia dziewczyna odbiera alarmujący telefon – okazuje się, że jej matka Jolanta (47) i babcia Wiesława (70) zostały napadnięte we własnym domu. Mijają tygodnie, winnych nie złapano, a kobiety, zwłaszcza Jolanta, z trudem radzą sobie z traumą napaści. Tymczasem Paulina coraz bardziej angażuje się w związek z poznanym przez Internet Irkiem (22). Po namowach matki i babci, inicjuje w końcu wizytę chłopaka na rodzinnym obiedzie. Gdy Irek zbliża się do domu Pauliny, nagle stwierdza, że za bardzo się denerwuje i ucieka. Paulina wydzwania do niego przez kolejne dni, ale Irek się nie odzywa... Współlokatorki Pauliny zaczynają podejrzewać, że napad mógł być wymyślony przez samotne kobiety, by ponownie ściągnąć wnuczkę i córkę do rodzinnego domu.
/ Polska / program obyczajowy
05:50 Ukryta prawda, odc. 537 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy

2019-04-15

02:05 Ukryta prawda, odc. 708 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Teresa jest prezesem firmy kosmetycznej, właśnie pochowała jedynego syna, Antoniego (22). Ona i jej mąż Jan nie mieli z nim kontaktu od trzech lat. Chłopak nie spełniał oczekiwań rodziców, zamiast studiować prawo, chciał zostać muzykiem, uciekł z domu, ostatecznie przedawkował narkotyki. Po pogrzebie u Żurkowskich zjawia się Agnieszka (20) w zaawansowanej ciąży, która twierdzi, że urodzi dziecko Antoniego. Teresa bierze ją za oszustkę żerującą na tragedii rodzinnej. Po prywatnym śledztwie, które ją w tym utwierdza, zapomina o sprawie. Miesiąc później Jan pokazuje jej wynik badania DNA. Sprawa nie dawała mu spokoju, odezwał się do Agnieszki, która urodziła i poprosił ją o zrobienie badań na ojcostwo. Okazało się, że mały Antoś naprawdę jest ich wnukiem. Jan i Teresa oferują Agnieszce pomoc. Teresa powoli przywiązuje się do dziecka...
/ Polska / program obyczajowy
03:05 Ukryta prawda, odc. 709 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Tegoroczna maturzystka Kasia żyje w cieniu starszego brata (Arek, 22), który studiuje na Politechnice i za doskonałe wyniki w nauce otrzymuje wysokie stypendium. Ciągle jest do niego porównywana przez rodziców. Dziewczyna nie dostaje się na wymarzone studia, jest załamana. Aby uniknąć krytyki ze strony rodziców i szyderstw ze strony złośliwego brata, postanawia udawać, że jednak została przyjęta. Planuje chodzić na wykłady i w międzyczasie pilnie się uczyć, żeby za rok poprawić maturę. Dziewczynie bardzo podoba się na zajęciach. Wstydzi się przyznać nowym kolegom, że tak naprawdę nie ma jej na liście studentów. Wymyśla wymówki, dlaczego nie uczęszcza na ćwiczenia. Po kilku dniach Kasię zaczepia na korytarzu młody doktor (Grzegorz, 30). Kojarzy ją z wykładów, a ani razu nie widział jej na ćwiczeniach. Dziewczyna zdradza mężczyźnie, o co chodzi. Doktor obiecuje, że pomoże jej w przygotowaniach do matury.
/ Polska / program obyczajowy
04:05 Ukryta prawda, odc. 568 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Iwona od roku spotyka się z Arturem. Para w końcu podjęła decyzję, żeby razem zamieszkać. Sytuacja jest jednak o tyle delikatna, że mężczyzna sam wychowuje nastoletnią córkę. Iwona i Artur są przekonani, że przy odrobinie wyrozumiałości i dobrej woli wkrótce staną się rodziną. Niestety szybko okazuje się, że nie są w stanie dogadać się z Różą. Dziewczyna jest wybuchowa, kłótliwa i każda rozmowa kończy się awanturą. W dodatku nastolatka poważnie opuściła się w nauce. Z historii ma same jedynki, jednak odmawia pójścia na korepetycje, twierdząc, że to nauczyciel się na nią uwziął. Atmosfera w domu pogarsza się i Róża wpada w poważne kłopoty. Iwona jest przekonana, że to jej obecność powoduje niepokojące zachowanie Róży. Wkrótce okaże się, że sprawa jest znacznie bardziej skomplikowana.
/ Polska / program obyczajowy
05:45 Ukryta prawda, odc. 538 Logo TVN 7
Polska / program obyczajowy
07:00 Ukryta prawda, odc. 543 Logo TTV
Polska / program obyczajowy
11:00 Ukryta prawda, odc. 1025 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
12:35 Ukryta prawda, odc. 316 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): Zosia ma 29 lat i mieszka z rodzicami w niewielkim mieszkaniu. Czas spędza na imprezowaniu, pisaniu felietonów do szuflady i randkach. Obraca się w towarzystwie hipsterów, którzy gardzą życiową stabilizacją. Rodzice dziewczyny mają dosyć utrzymywania beztroskiej córki i znajdują jej pracę w barze. Zosia robi jednak wszytko, by zostać zwolniona. Kiedy ciotka dziewczyny wyjeżdża za granicę i zwalnia kawalerkę, rodzice zmuszają Zosię, by zamieszkała sama i zaczęła wreszcie żyć na własny rachunek.
/ Polska / program obyczajowy
18:00 Ukryta prawda, odc. 1026 Logo TVN
Polska / program obyczajowy
19:00 Ukryta prawda, odc. 450 Logo TTV
Opis (streszczenie): 47-letnia Celina samotnie wychowuje córkę Maję (19). Kobieta pracuje na poczcie. Jej dochody są skromne, a córka dostała się właśnie na wymarzoną medycynę. Jednak już za dwa miesiące, z początkiem kwietnia, czeka je eksmisja z wynajmowanego od lat mieszkania. 4 lata wcześniej rozpoczął się bowiem koszmar mieszkańców tej przedwojennej kamienicy. Poznali wtedy „kuratora” działającego w imieniu przedwojennego właściciela, który prawdopodobnie zginął w Auschwitz. Zarządca z miejsca podwyższył wszystkim czynsz. W przypadku mieszkania wynajmowanego przez Celinę, była to zmiana z 600 na 1200 zł. Kobiety nie stać było na taki wydatek. Od tamtego czasu jej dług rośnie. Po dwóch latach postępowania sąd wydał już nakaz eksmisji. W podobnej sytuacji są inne rodziny, praktycznie nikt nie jest w stanie płacić podwyższonych czynszów. Zarządca i jego pracownicy od dawna starają się uprzykrzyć życie mieszkańców, nie mieli zamiaru czekać aż dwa lata, by sąd wydał nakaz eksmisji. Wyłączanie prądu, odcinanie wody i rozlewanie fekaliów na klatkach to już standard. Celina i jej córka są zrozpaczone. Mieszkańcy kamienicy mają zamiar zabarykadować się i walczyć o możliwość pozostania wszystkimi sposobami.
/ Polska / program obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Ukryta prawda. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Ukryta prawda w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Ukryta prawda.

Emisja w stacjach

Ukryta prawda można obejrzeć w:

Emisje w: TTV, TVN, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info