Reklama

Detektywi godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Detektywi

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Detektywi będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
08:35 Zakończone  Detektywi, odc. 992 Logo TVN Fabuła
14:15 Detektywi, odc. 533 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Furgonetka" Na złomowisko trafia stara furgonetka, której wnętrze jest wytłumione i znajdują się w nim kajdanki oraz wizytówka Macieja Friedka. Są tam też ślady krwi. Detektywi ustalają, że kilka dni wcześniej Maciek miał spotkać się z nastolatką, jednak ta nie pojawiła się o umówionej godzinie. Tymczasem udaje się dotrzeć do rodziców dziewczyny, ci początkowo twierdzą, że córka wyjechała za granicę. Jednak wkrótce wyjawiają, że została porwana, a bandyci żądają coraz większych sum za jej uwolnienie.

/ Polska / program kryminalny
Reklama
14:50 Detektywi, odc. 534 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Szukajcie ich" Na zlecenie klienta detektywi szukają jego żony i synka. Kobieta w dniu zaginięcia dzwoniła do jakiegoś mężczyzny, dlatego pojawia się podejrzenie, że ma romans. Detektywi odnajdują mężczyznę, ten jednak twierdzi, że nie wie, gdzie jest poszukiwana. Tymczasem wychodzi na jaw, że żona klienta była częstą pacjentką prywatnej kliniki. Wygląda na to, że ordynator stara się ukryć prawdę.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 4 czerwca 2020 (Czwartek)
08:00 Detektywi, odc. 993 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Zaszczuta, sprawę prowadzi Maciej Friedek Ktoś podłożył ogień w restauracji. Właścicielka prosi detektywów o pomoc w wyjaśnieniu sprawy. Kobieta rzuca podejrzenie na dwóch sąsiadów. Tymczasem w Internecie pojawiają się kompromitujące ją zdjęcia …

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 994 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Zaginęła Sonia, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Detektywi poszukują czternastolatki, która zniknęła z domu. Wiele wskazuje na to, że wyjechała ze swoim chłopkiem. Wkrótce jednak okazuje się, że para właśnie się rozstała. Klientka boi się, że córkę uprowadził jej były mąż…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 535 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Małolat" Detektywi szukają 10-latka, który terroryzuje jedno z osiedli. Chłopak napada na mieszkańców, wymusza pieniądze, wielokrotnie próbował okraść osiedlowy sklep. Trop prowadzi do ubogiej dzielnicy miasta zwanej Bronksem. To tu prawdopodobnie mieszka poszukiwany. Gdy detektywi odnajdują chłopca okazuje się, że jego ojciec nie żyje, a matka opuściła rodzinę i zostawiła go pod opieką starszego brata.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 536 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Jej dramat" Detektywów prosi o pomoc zrozpaczony klient, którego córka popełniła samobójstwo, mężczyzna chce wyjaśnić przyczynę jej śmieci. Trop śledztwa prowadzi do szkolnych kolegów nastolatki. Wkrótce okazuje się, że nie mają nic wspólnego z jej śmiercią. Tymczasem uwagę zwraca sąsiad dziewczyny. Mężczyzna spotyka się z nastolatkami. Detektywi ustalają, że z bratem zmarłej łączy go jakaś tajemnica.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 5 czerwca 2020 (Piątek)
08:00 Detektywi, odc. 995 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Dziewczyna bez przeszłości, sprawę prowadzi Maciej Friedek W centrum miasta detektyw Maciej Friedek potrącił rowerzystkę, która nagle wjechała na jezdnię. Kobieta na skutek wypadku straciła pamięć. Detektyw chce pomóc jej w ustaleniu tożsamości i odnalezieniu krewnych. Udaje mu się odnaleźć matkę dziewczyny.

/ Polska / program kryminalny
Reklama
08:35 Detektywi, odc. 996 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Ostatni występ, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Trener łyżwiarzy chce dowiedzieć się, kto spowodował wypadek, w wyniku którego ucierpiała solistka jego zespołu. Główną podejrzaną jest jej dublerka. Dziewczynie bardzo zależało na zatańczeniu głównej roli. Konflikt w zespole narasta…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 537 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Dla zabawy" Detektywi są świadkami wypadku. Podczas gdy Marzena Fliegel udziela pomocy poszkodowanej rodzinie, sprawca wyrzuca pod szpitalem nieprzytomnego kilkuletniego chłopca. On również ucierpiał podczas zderzenia. Ze zdjęć z policyjnych radarów wynika, że samochodem kierował nastolatek. Okazuje się, że to brat poszkodowanego chłopca. Z obawy przed aresztowaniem znika. Detektywi ustalają, że podczas wypadku był pod wpływem alkoholu a teraz planuje wyjazd z miasta. Kontaktuje się z kolegą z klasy i prosi o pomoc w ucieczce. Kolega twierdzi, że nastolatek jest zdesperowany bo … dowiedział się, że jego brat zmarł w szpitalu….

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 538 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa Nagła ucieczka, sprawę prowadzi Maciek Friedek Maciek spotyka się z pracownicą domu opieki . Kobieta jest zaniepokojona losem jednej ze swoich podopiecznych, która przebywała w placówce po ucieczce przed agresywnym mężem. Mężczyzna znęcał się nad nią i ich kilkuletnią córeczką. Zaraz po ich nagłym zniknięciu z ośrodka pojawił się mąż. Pijany, odgrażał się, że znajdzie żonę i dziecko. Podczas śledztwa okazuje się, że zaginiona żyła od kilku miesięcy w szczęśliwym związku, ukrywając się przed mężem. Niestety jej partner zmarł. Kobieta zniknęła, ale wcześniej podrzuciła córkę do domu dziecka. Dziewczynka była mocno pobita…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
06:35 Detektywi, odc. 987 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Nasz ślub, sprawę prowadzi Maciej Friedek Klient detektywów chce wyjaśnić niepokojące zachowanie narzeczonej. Kobieta niespodziewanie odrzuciła oświadczyny i wyprowadziła się z mieszkania. Detektywi odkrywają, że odwiedza ją jakiś mężczyzna. Okazuje się też, że ma poważne problemy finansowe.

/ Polska / program kryminalny
07:10 Detektywi, odc. 988 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Szok, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Do detektywów zgłasza się zaniepokojona babcia nastolatki. Klientka przyłapała niedawno wnuczkę na kradzieży. Początkowo wydaje się, że dziewczyna ma problemy w szkole. Śledztwo ujawnia jednak, że spotyka się z dojrzałym mężczyzną, a jego partnerce wysyła anonimy …

/ Polska / program kryminalny
07:45 Detektywi, odc. 989 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Prawda o Tomaszu, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Właścicielka dużej firmy prosi o odnalezienie swojego wspólnika, z którym jest związana. Wychodzi na jaw, że mężczyzna ma żonę i małe dziecko. Udaje się również ustalić, że pół roku wcześniej zniknął z domu…

/ Polska / program kryminalny
08:20 Detektywi, odc. 990 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Hubert, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Klienci biura proszą o odnalezienie ich syna, z którym od dłuższego czasu nie mogą nawiązać kontaktu. Okazuje się, że chłopak nie chce spotkać się z rodzicami, bo nie akceptują jego związku z narkomanką. Wiadomo też, że finansuje leczenie dziewczyny.

/ Polska / program kryminalny
Reklama
08:55 Detektywi, odc. 991 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Sekretne życie, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Młoda kobieta chce wiedzieć dlaczego zostawił ją narzeczony. Mężczyzna nieoczekiwanie wyprowadził się z mieszkania, wkrótce po tym, ktoś podrzucił klientce jego zdjęcia z inną kobietą.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 7 czerwca 2020 (Niedziela)
06:35 Detektywi, odc. 992 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:10 Detektywi, odc. 993 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:45 Detektywi, odc. 994 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:20 Detektywi, odc. 995 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:55 Detektywi, odc. 996 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
08:00 Detektywi, odc. 997 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. To jest moja wina, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Klient prosi detektywów o odnalezienie żony, z którą nie ma kontaktu od poprzedniego dnia. Niedawno kobieta została skazana za spowodowanie śmiertelnego wypadku w zakładach chemicznych, gdzie pracowała. Niebawem detektywi odnajdują poszukiwaną, która usiłowała popełnić samobójstwo.

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 998 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Zostawisz Zuzię, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Na zlecenie młodej kobiety detektywi poszukują jej siostry, która zaginęła miesiąc wcześniej. Klientka opiekuje się córką zaginionej, ponieważ jej mąż trafił do aresztu za malwersacje finansowe. Tymczasem jeden ze współpracowników poszukiwanej sugeruje, że miała romans z ich szefem…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 539 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Główny podejrzany" Do detektywów zgłasza się mężczyzna podejrzewany o zabójstwo narzeczonej, młodej modelki. Prosi Krzysztofa Dzioba o zdobycie dowodów swojej niewinności. Niestety wszystkie poszlaki i zeznania znajomych oraz matki dziewczyny wskazują właśnie na niego. Sugerują, że mężczyzna rzeczywiście może być niebezpieczny. Okazuje się też, że narzeczona klienta często spotykała się z chłopakiem z sąsiedztwa. Nieśmiałym, zamkniętym w sobie nastolatkiem. Wiele wskazuje na to, że chłopak może posiadać cenne informacje na temat zabójstwa, ale boi się je wyjawić. Wiadomo tylko, że był świadkiem kłótni ofiary z jakimś mężczyzną. Niewykluczone, że właśnie z klientem…

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 540 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "SMS od żony". Zaginęła znana dziennikarka radiowa. Jej mąż w dniu zaginięcia dostał od żony smsa z błaganiem o ratunek. Detektywi ustalają, że od dłuższego czasu do radia dzwonił natrętny słuchacz, który nalegał na spotkanie. Wkrótce wychodzi na jaw, że z dziennikarką kontaktował się też chłopak, który uważał ją za biologiczną matkę. Zdesperowany mógł uprowadzić kobietę, by udowodnić, że rzeczywiście nią jest …

/ Polska / program kryminalny
Reklama
15:25 Detektywi, odc. 541 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Ukochana niania". Ojciec sześciolatki na prośbę córki zleca detektywom odnalezienie ukochanej niani. Mężczyzna nic nie wie o przeszłości dziewczyny. Wkrótce wychodzi na jaw, że poszukiwana nie jest osobą, za którą się podaje, podszywa się pod koleżankę z liceum. Detektywi ustalają, że w dniu zaginięcia spotkała się z byłym chłopakiem. Tymczasem do biura zgłasza się kobieta, która wyjawia mroczną tajemnicę zaginionej dziewczyny.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
08:00 Detektywi, odc. 999 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Wypadek, sprawę prowadzi Maciej Friedek Starszy mężczyzna prosi detektywów o pomoc w odnalezieniu człowieka, który uratował mu życie. Niebawem zgłasza się nastolatek twierdząc, że to on wezwał karetkę na miejsce wypadku. Wkrótce jednak okazuje się, że jest oszustem…

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1000 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Nie mogę o tym powiedzieć, sprawę prowadzi Maciej Friedek Klientka prosi detektywów o pomoc w ujęciu gwałciciela córki. Dziewczyna nie chce współpracować. Zagroziła samobójstwem, jeśli matka zgłosi gwałt na policji. Podejrzenie pada na chłopaka dziewczyny. Detektywi odnoszą wrażenie, że Ola się go boi…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 542 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Agatka". Zaginęła siedmioletnia dziewczynka. Ojciec dziecka podejrzewa, że jego była żona porwała córkę, od dawna starała się ograniczać ich kontakty. Uwagę zwraca również sąsiad poszukiwanej. Wśród miejscowych mężczyzna uchodził za dziwaka, wielokrotnie zaczepiał dziewczynkę i robił jej zdjęcia. Tymczasem detektywi odnajdują świadków, którzy mogą pomóc w wyjaśnieniu sprawy zaginięcia dziecka.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 543 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "W potrzasku, cz. I". Do detektywa Macieja Friedka dzwoni klientka, która twierdzi, że jest w niebezpieczeństwie i błaga o pomoc. Gdy detektyw przyjeżdża na umówione spotkanie, ta oskarża go o pobicie i próbę gwałtu. Maciek zostaje zatrzymany, a kobieta grozi, że zniszczy mu życie. Podczas obserwacji klientki okazuje się, że ta ma wspólników, którzy starają się udaremnić działania detektywów. Tymczasem kobieta chce uciec za granicę.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
08:00 Detektywi, odc. 1001 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Bartek, sprawę prowadzi Maciej Friedek Zaginął nastolatek. Jego ojciec podejrzewa, że syn został porwany dla okupu. Detektywi ustalają że w dniu zaginięcia, chłopaka zaczepiało dwóch podejrzanych mężczyzn. Udaje się ustalić, że to koledzy przyrodniego brata zaginionego, który rok wcześniej zginął w wypadku.

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1002 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Wielka pomyłka, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Młoda kobieta prosi detektywów o pomoc w odnalezieniu mężczyzny, którego poznała na wakacyjnym wyjeździe. Klientka jest z nim w ciąży. Jedyny trop to klub nurkowy, z którym mężczyzna wyjechał do Egiptu. Wkrótce detektywi odnajdują ojca dziecka, okazuje się jednak, że ma rodzinę…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 544 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Chcę tylko wiedzieć" Do detektywów zgłasza się kobieta , która prosi o odszukanie znajomego sprzed lat. Marzena Fliegiel po spotkaniu z siostrą poszukiwanego ustala, że klientka prawdopodobnie wiele lat temu wyrządziła krzywdę swojemu znajomemu. Detektywi ustalają też, że siostra wychowywała córeczkę swojego brata. Kiedy Marzena chce uzyskać od klientki informację co się stało przed laty, kobieta wzburzona wybiega z biura i mdleje na ulicy. Po przewiezieniu do szpitala okazuje się, że kobieta jest poważnie chora na raka. Na znalezionym przy niej zdjęciu widać ją samą w zaawansowanej ciąży przytuloną do poszukiwanego mężczyzny.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 545 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Tylko z Tobą" Do detektywów zgłaszają się rodzice nastolatki. Podejrzewają, że 16-letnia Julia jest zakochana i planuje ucieczkę z domu. Krzysztof Dziób ustala, że Julia jest prześladowana przez chłopaków z osiedla. Wiele wskazuje na to, że jeden z nich jest poważnie nią zainteresowany, lecz ona prawdopodobnie kocha inna osobę. Roksana podsłuchuje rozmowę, w której chłopak grozi Julii, że zawiesi w internecie filmik z jej udziałem. Mówi, że zna jej tajemnicę. Detektywi próbują ustalić o jakiej tajemnicy mówi kolega dziewczyny i jak bardzo we wszystko zamieszana jest jej przyjaciółka Marysia….

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 12 czerwca 2020 (Piątek)
08:00 Detektywi, odc. 1005 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Jesteś potrzebny, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Klientka zleca poszukiwania ojca swojego dziecka. Wkrótce detektywi dowiadują się, że mężczyzna wyjechał do Niemiec. Tymczasem klientka trafia do szpitala, gdzie wyjawia, że jest śmiertelnie chora. Ma nadzieję, że były partner po jej śmierci zajmie się dzieckiem…

/ Polska / program kryminalny
Reklama
08:35 Detektywi, odc. 1006 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Julita, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Krzysztof znajduje w parku miejskim nastoletnią narkomankę w krytycznym stanie. W szpitalu dziewczyna podaje fałszywe dane, a kilka godzin później ucieka. Kiedy detektywom udaje się ustalić tożsamość narkomanki, chcą skontaktować się z jej rodzicami…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 546 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa W nowym sezonie "Detektywów" na pewno nie zabraknie emocji, niespodziewanych zwrotów akcji i zaskakujących rozwiązań. Detektywi znajdą się w różnych niebezpiecznych sytuacjach, które będą czasem wymagały współpracy z komisarzami z Wydziału W-11. *** Mój najlepszy kolega, sprawę prowadzi Marzena Fliegiel. Do biura detektywistycznego zgłasza się 8-letni chłopiec. Prosi o odnalezienie jego najlepszego przyjaciela Filipa, który od kilku dni się z nim nie kontaktuje. Tomek jest przekonany, ze jego koledze coś się stało, że prawdopodobnie jego ojczym zrobił mu krzywdę. Marzena Fliegiel ustala, że Filip wraz z nastoletnią siostrą zostali porzuceni przez matkę, która z nowym mężem wyjechała do Anglii. Dziećmi zainteresowała się opieka społeczna, ale w trakcie ich wizyty Tomek uciekł. Pracownica społeczna mówi, że w domu nie było jego siostry Agaty, a chłopiec przed ucieczką był bardzo chory i w bardzo złym stanie. Detektywi zaczynają się martwić o życie chłopca.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 547 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Moja uratowana dziewczynka". "Moja uratowana dziewczynka" Na zlecenie klientów detektywi szukają mężczyzny, który uratował przed utonięciem ich ośmioletnią córkę. W toku śledztwa okazuje się, że mężczyzna jest bezdomny i prawdopodobnie posługuje się fałszywym nazwiskiem. Tymczasem klientka detektywów wyjawia, że poszukiwany mężczyzna to biologiczny ojciec uratowanej dziewczynki, z którym dawno zerwała kontakt. Boi się, że wrócił, by odzyskać córkę….

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
06:35 Detektywi, odc. 997 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:10 Detektywi, odc. 998 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:45 Detektywi, odc. 999 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:20 Detektywi, odc. 1000 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:55 Detektywi, odc. 1001 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
Program TV na 14 czerwca 2020 (Niedziela)
06:35 Detektywi, odc. 1002 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:10 Detektywi, odc. 1003 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Paparazzi, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Detektywi szukają 14-letniego Olka, który zaginął po spotkaniu z kolegą w parku skejtowskim. Okazuje się, że obaj sprawiali kłopoty wychowawcze, jednak koledze syna klientów wiele uchodziło na sucho za sprawą ojca - dyrektora szkoły. Wkrótce wychodzi na jaw, że obaj chłopcy fotografowali i szantażowali klientów klubu erotycznego…

/ Polska / program kryminalny
07:45 Detektywi, odc. 1004 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Gdzie jest Pia?, sprawę prowadzi Maciej Friedek Maciej podwozi przypadkową dziewczynę, która zostawia u niego w aucie telefon. Detektyw chce go oddać. W trakcie jej poszukiwań kobiety, wychodzi na jaw, że zaginął jej chłopak , z którym pracowała w zakładach chemicznych. Para prowadziła na własną rękę śledztwo i zdobyła dowody na nielegalne składowanie odpadów…

/ Polska / program kryminalny
08:20 Detektywi, odc. 1005 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:55 Detektywi, odc. 1006 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
08:00 Detektywi, odc. 1007 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Szantażystka sprawę prowadzi Krzysztof Dziób W sklepie ze sprzętem komputerowym, doszło do włamania. Właściciel prosi detektywów o pomoc. Napastnicy ukradli towar, ciężko pobili też jednego z pracowników. Początkowo wydaje się, że napad to zemsta zwolnionego niedawno pracownika.

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1008 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W ciemności, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Mężczyzna podejrzewa żonę o zdradę. Detektywi odkrywają, że kobietę łączy bliska znajomość z kolegą z pracy. Oboje pracują w szkole, uczniowie plotkują, że są parą, jednak nic tego nie potwierdza. Tymczasem niezadowolony z postępów śledztwa klient śledzi detektywów…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 548 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa Wybitne osiągnięcia, sprawe prowadzi Krzysztof Dziób. Do detektywów zgłaszają się rodzice 18-latka. Łukasz zniknął z domu, nie ma z nim kontaktu. Rodzice zdają się być niezwykle wymagający w stosunku do syna. Krzysztof Dziób ustala, że nie tolerują Olgi, dziewczyny ich syna, która prawdopodobnie wie, co się mogło stać z jej chłopakiem. W szkole Karolina podsłuchuje rozmowę nauczyciela z Olgą, z której wynika, że dziewczyna uratowała przed czymś swojego chłopaka. W trakcie śledztwa okazuje się również, że dziadkowie Łukasza mieli z nim znacznie lepszy kontakt niż rodzice i możliwie, że oni również wiedzą gdzie jest zaginiony chłopak i co się z nim dzieje. Nikt jednak nie chce zdradzić jego tajemnicy apodyktycznym rodzicom.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 549 Logo TVN

Opis (streszczenie): "W szkole" Detektywi zajmują się sprawą prześladowanej nauczycielki. Ktoś robi jej głupie dowcipy, które stają się coraz groźniejsze. Podejrzanym staję się jeden z uczniów klientki, która jest bardzo surową i wymagającą nauczycielką. W szkole detektywi dowiadują się jednak, że ma ona również konflikt z innymi nauczycielkami. W trakcie śledztwa Marzena Fliegiel dowiaduje się, że klientka złożyła skargę na jedną z koleżanek z pracy o znęcanie się nad uczennicą. Nic nie wskazuje jednak na to, że to ta oskarżona bezpośrednio mści się na jej klientce. Tymczasem dowcipy zaczynają zagrażać życiu nauczycielki. Ktoś nawet próbuje ją otruć…

/ Polska / program kryminalny
15:25 Detektywi, odc. 550 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Nasz Wojtuś". "Nasz Wojtuś" Na zlecenie kobiety detektywi poszukują jej ośmioletniego syna. Chłopiec miał jechać z drużyną na mecz piłkarski, na miejsce jednak nie dotarł. Okazuje się, że jeden z kolegów odwiózł go w okolice, gdzie mieszka jego ojciec. Chłopca jednak tam nie ma. Detektywi ustalają, że poszukiwany chcąc pogodzić skonfliktowanych rodziców przygotowywał dla nich niespodziankę –romantyczną kolację w miejscu ich pierwszego spotkania.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
08:00 Detektywi, odc. 1009 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Niech ona wróci, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Klientka prosi detektywów o odnalezienie niani, która opiekowała się jej córką. Wkrótce wychodzi na jaw, że dziewczyna miała romans z mężem klientki. Prawdopodobnie z tego powodu tuż przed ślubem odeszła od narzeczonego. Niebawem okazuje się, że dziewczyna może być w niebezpieczeństwie…

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1010 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Słoneczna 10, sprawę prowadzi Maciej Friedek Detektywi prowadzą sprawę dotyczącą wypadku, w którym ucierpiała dziewczyna klienta. Po odzyskaniu przytomności podała adres mężczyzny, z którym spotkała się przed wypadkiem. Śledztwo ujawnia, że jest nim brat kobiety. Klient detektywów nigdy o nim nie słyszał…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 551 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Dla Ciebie" Matka chorej na serce dziewczyny jest przekonana, że chłopak, z którym związana jest jej córka Ewa wykorzystuje i oszukuje ją. Detektywi obserwują Grześka. Są świadkami, jak ten pożycza kilka tysięcy złotych na wysoki procent, a potem spotyka się ze swoją byłą dziewczyną. Okazuje się, że uczucie między nimi nie wygasło, jednak chłopak spotyka się ze swoją pierwsza miłością z innego powodu. Jest ona córką znanego profesora transplantologii. Chłopak prosi dziewczynę by jej ojciec pomógł w przyspieszeniu przeszczepu serca Ewy.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 552 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa. "Jak w bajce" Do detektywów zgłasza się młody mężczyzna, który boi się o swoją byłą dziewczynę. Twierdzi, że jej nowy partner okłamuje ją. W trakcie śledztwa okazuje się, że to prawda. Mężczyzna podaje się za biznesmena, tymczasem wychodzi na jaw, że ma powiązania ze znanym w mieście bosem narkotykowym. Karolina jest świadkiem rozmowy, w której prosi narzeczoną by przekazała komuś tajemniczą paczkę.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
08:00 Detektywi, odc. 1011 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Chcę żeby wrócił, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Zaginął pies przewodnik niewidomej dziewczynki. Podejrzenie pada na dwie nastolatki, jednak zaprzeczają zarzutom. Twierdzą, że za niewidomą szedł młody mężczyzna. Wkrótce okazuje się, że świadkowie widzieli z podobnym psem jakąś dziewczynę. Czy detektywom uda się odnaleźć psa klientki?

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1012 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nie możesz odejść, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Młoda dziewczyna zaniepokojona zniknięciem swojego chłopaka prosi detektywów o pomoc. W trakcie śledztwa okazuje się, że szukają go również miejscowi dilerzy. Wkrótce detektywi ustalają miejsce jego pobytu…

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 553 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa. "Dla ciebie wszystko" Detektywów prosi o pomoc kobieta zaniepokojona zachowaniem swojej nastoletniej córki. Zbuntowana dziewczyna ukrywa przed matką, że zapisała się na kurs nurkowania. Kilka lat wcześniej mąż klientki zginą podczas nurkowania, dlatego kobieta boi się, że i córce stanie się coś złego. Zdenerwowana ma do niej pretensje. Następnego dnia rano okazuje się, że nastolatka zniknęła.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 554 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Tajemnicze zaginięcie". "Tajemnicze zaginięcie" Do detektywów zgłasza się klientka, której zaginą brat. Kobieta ustaliła, że niedawno ktoś wypłacił pieniądze z jego konta. Wkrótce okazuje się, że to syn zaginionego, z którym ten od dawna był w konflikcie. Detektywi ustalają, że poszukiwany mężczyzna w dniu zaginięcia pokłócił się z żoną. Tymczasem w piwnicy domu gdzie mieszkał, detektywi zauważają zamurowaną wnękę.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 18 czerwca 2020 (Czwartek)
08:00 Detektywi, odc. 1013 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Marzenia spełniają się, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Klientka detektywów chce wiedzieć, co dzieje się z jej ojcem, który w ostatnim czasie zachowuje się podejrzanie. Myśli, że padł ofiarą oszustki, która chce wyłudzić od niego pieniądze. Detektywi obserwują, jak ociec klientki spotyka się z młodą atrakcyjną kobietą…

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1014 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Córeczka tatusia, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Do detektywów zgłasza się ojciec nastolatki. Prosi o odnalezienie chłopaka, którego jego córka spotkała niedawno na imprezie. Od tego czasu dziewczyna dziwnie się zachowuje. Detektywi ustalają, że poszukiwany chłopak miał problemy z prawem.

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 555 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Na przekór" Klient detektywów chce się dowiedzieć, dlaczego jego narzeczona zerwała zaręczyny i przestała się z nim kontaktować. Obydwoje są chorzy na stwardnienie rozsiane. Matka dziewczyny podejrzewa, że na decyzję córki mógł wpłynąć ojciec. Ten jednak twierdzi, że nic nie wiedział o planowanym ślubie córki. Tymczasem dziewczyna trafia do szpitala. W rozmowie z ojcem wyjawia, że to matka jej narzeczonego wraz z jego byłą dziewczyną przekonały ją, że chłopak jest z nią tylko z litości.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 556 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa „Z tęsknoty” Klientka detektywów prosi o odnalezienie ośmioletniego synka. Kobieta samotnie go wychowuje, jej mąż pół roku wcześniej zginął za granicą, jednak syn nic nie wie o śmierci ojca. Detektywi trafiają do opuszczonej rudery, w której bawią się dzieci, chłopca jednak tam nie ma. Tymczasem okazuje się, że poszukiwany często jeździł na dworzec. Pracująca tam kobieta mówi, że czekał na powrót ojca.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 19 czerwca 2020 (Piątek)
08:00 Detektywi, odc. 1015 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Idealny tata, sprawę prowadzi Maciej Friedek Zaniepokojona matka prosi detektywów o pomoc. Jej syn zniknął z domu, zabierając z sobą całe swoje oszczędności. Chłopak nie dogadywał się z nowym narzeczonym matki. Mężczyzna przyznał, że syn klientki chciał pożyczyć od niego pieniądze, na co ten się nie zgodził. Wkrótce detektywi odnajdują chłopaka w towarzystwie podejrzanego mężczyzny…

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1016 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ten moment, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Detektywów prosi o pomoc matka 14-letniej Julki. Chce wiedzieć, co złego dzieje się z jej córką. Dziewczyna prawdopodobnie została pobita, ale nie chce nic powiedzieć. Wkrótce okazuje się, że jej przyjaciółkę również ktoś pobił. Obie nastolatki były poprzedniego dnia na dyskotece.

/ Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 557 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Co teraz?"

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 558 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Eksperyment"

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 20 czerwca 2020 (Sobota)
06:35 Detektywi, odc. 1007 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:10 Detektywi, odc. 1008 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:45 Detektywi, odc. 1009 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:20 Detektywi, odc. 1010 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:55 Detektywi, odc. 1011 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
Program TV na 21 czerwca 2020 (Niedziela)
06:35 Detektywi, odc. 1012 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:10 Detektywi, odc. 1013 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:45 Detektywi, odc. 1014 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:20 Detektywi, odc. 1015 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:55 Detektywi, odc. 1016 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
08:00 Detektywi, odc. 1017 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Eliza, sprawę prowadzi Maciej Friedel Na prośbę klientki detektywi poszukują jej córki, która zaginęła siedem lat temu. Dziewczynka miała wtedy rok. W dniu zaginięcia zajmował się nią ojciec, ale nie chce z nikim rozmawiać. Niebawem wychodzi na jaw, że mężczyzna był wtedy pijany i być może zrobił coś złego córce.

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1018 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Zagubiony talent, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Młoda kobieta martwi się o męża, z którym jest w separacji i od dwóch tygodni nie ma z nim kontaktu. Mężczyzna jest niespełnionym malarzem, nadużywa alkoholu. Wkrótce nad rzeką detektywi odnajdują jego porzucony samochód, a w nim list pożegnalny. Istnieje obawa, że mąż klientki popełnił samobójstwo.

/ Polska / program kryminalny
11:05 Detektywi, odc. 557 Logo TVN
Polska / program kryminalny
11:40 Detektywi, odc. 558 Logo TVN
Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 559 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Pomóż mi" Do detektywów zgłasza się zrozpaczona kobieta. Jej narzeczony nagle zerwał przygotowania do ślubu i poprosił, żeby w ogóle przestali się kontaktować. Dziewczyna nie wie co się stało. Krzysztof Dziób obserwując mężczyznę jest świadkiem jego spotkania z inną kobietą. Klientka przerażona potwierdza, że to była miłość jej narzeczonego. Kobieta, która go wykorzystała i porzuciła dla innego. Nie wiadomo dlaczego pojawiła się w jego życiu ponownie. Klientka prosi o kontynuowanie śledztwa. Roksana obserwując narzeczonego jest świadkiem bójki między nim a mężem jego byłej kobiety. Wydaje się, że mąż doskonale wie o ich romansie. Krzysztof od sąsiadów dowiaduje się, że mąż katuje kobietę. Prawdopodobnie narzeczony ich klientki chce ją wyrwać z rąk oprawcy i wyjechać z nią z kraju….

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 560 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Po swojemu"

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 23 czerwca 2020 (Wtorek)
08:00 Detektywi, odc. 1019 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Powiem jej, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Młoda kobieta prosi detektywów o znalezienie dowodów na to, że jej mąż ma romans. Obserwacja mężczyzny ujawnia, że umawia się z osiemnastolatką. Wiele wskazuje na to, że o ich spotkaniach wie matka dziewczyny i to ona je aranżuje. Zachowanie nastolatki sugeruje, że spotyka się z mężem klientki dla pieniędzy.

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1020 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Mirek, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Kobieta prosi o odnalezienie nastoletniego syna. Okazuje się, że chłopak często odwiedzał agresywnego, bezdomnego mężczyznę. W jego przyczepie znaleziono telefon poszukiwanego, a w nim filmik, na którym widać trzech chłopaków znęcających się nad psem. Wkrótce w pobliskim lesie detektywi znajdują zwłoki jednego z napastników…

/ Polska / program kryminalny
11:05 Detektywi, odc. 559 Logo TVN
Polska / program kryminalny
11:40 Detektywi, odc. 560 Logo TVN
Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 561 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Nigdy cię nie kochałam" Na prośbę klienta detektywi szukają jego narzeczonej. Kobieta zostawiła list, w którym informuje narzeczonego, że nigdy go nie kochała. Mężczyzna nie przyjmuje tego do wiadomości, mówi, że partnerka miała jakąś tajemnicę z przeszłości. Detektywi ustalają, że zaginiona jest mężatką i wróciła do męża, który odnalazł się po kilku latach. Kobieta prosi, by nie mówili klientowi gdzie jest. Tymczasem ktoś włamuje się do biura detektywów.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 562 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Zdrajca" Zaniepokojona zachowaniem młodszego brata kobieta prosi detektywów o dyskretną obserwację chłopaka. Niestety złe przeczucia klientki potwierdzają podejrzane kontakty załamanego śmiercią matki brata, a także zagadkowa obsesja na punkcie pewnej dziewczyny. Informacja o dziwnej transakcji z szefem grupy motocyklistów zmusza klientkę do przeszukania pokoju brata, gdzie znajduje zdjęcia sprawczyni tragicznego wypadku ich mamy. Okazuje się, że zrozpaczony chłopak postanowił sam wymierzyć sprawiedliwość. Rezygnuje jednak w ostatniej chwili, a po złożeniu wyjaśnień na policji wykrzykuje do siostry, że czuje się jak zdrajca.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 24 czerwca 2020 (Środa)
08:00 Detektywi, odc. 1021 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ona jest głupia, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Klientka chce wiedzieć, kto pobił jej nastoletniego syna. Podejrzenie pada na jego byłą dziewczynę, która od niedawna chodzi z nim do klasy. Detektywi obserwują jej spotkania z kolegą syna klientki. Wygląda na to, że jest przez niego szantażowana. Być może ma to związek z pobiciem nastolatka.

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1022 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Będę twoim koszmarem, sprawę prowadzi Maciek Friedek Klientka otrzymuje anonimy, z których wynika, że zdradza ją narzeczony. Wkrótce wychodzi na jaw, że ktoś podszył się pod mężczyznę i umieścił jego dane na portalach gejowskich…

/ Polska / program kryminalny
11:05 Detektywi, odc. 561 Logo TVN
Polska / program kryminalny
11:40 Detektywi, odc. 562 Logo TVN
Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 563 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Skaza" Klient detektywów prosi o sprawdzenie kto i dlaczego próbował zabić jego brata. Pierwsze podejrzenie pada na pracowników hurtowni, której właścicielem był poszkodowany mężczyzna. Uwagę detektywów zwraca też dziwne zachowanie córek ofiary, dziewczyny nie odwiedzają ojca w szpitalu, a znajomy psycholog mówi, że młodsza z nich nienawidziła ojca. Podejrzewa, że była przez niego molestowana.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 564 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Idę do Ciebie mamo" Waldek pracuje jako stróż na cmentarzu. Mężczyzna zleca poszukiwania 7-letniego chłopca, który od pół roku codziennie pisał listy do swojej zmarłej matki i zostawiał je na jej grobie. Ostatni z został zatytułowany „Ide do ciebie mamo”. Detektywi docierają nad jezioro, gdzie utopiła się matka Karola.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 25 czerwca 2020 (Czwartek)
08:00 Detektywi, odc. 1023 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Paryż, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Do biura detektywów zgłasza się ojciec młodej kobiety, która zaginęła kilka dni wcześniej. Jej brat jest przekonany, że wyjechała za granicę po poważnej kłótni z mężem. Niebawem detektywi ustalają, że poszukiwana zbierała materiały, które miały zaszkodzić jej szefowi.

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1024 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tylko zły wybór, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Młody chłopak chce poznać swojego ojca. Jego matka stanowczo się temu sprzeciwia. Twierdzi, że mężczyzna zostawił ją dla innej kobiety jeszcze w liceum. Wkrótce, detektywi ustalają dane i adres poszukiwanego. Niestety wciąż nie ma pewności, że odnaleziony mężczyzna jest ojcem klienta…

/ Polska / program kryminalny
11:05 Detektywi, odc. 563 Logo TVN
Polska / program kryminalny
11:40 Detektywi, odc. 564 Logo TVN
Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 565 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Gdzie jesteś?" Mąż klientki detektywów zniknął bez śladu. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna miał romans z koleżanką z pracy, ta jednak nie wie, gdzie przebywa poszukiwany. Tymczasem wychodzi na jaw, że zaginiony był w konflikcie z teściową, kobieta uważała go za nieudacznika, wiedziała też o jego romansie. Drugi zięć kobiety wyznaje, że jest bardzo zaborczą matką. Tymczasem ktoś porywa córkę klientki…

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 566 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Moja uczennica" Do detektywów zgłasza się nauczycielka, która wśród uczniów rozpoznała zaginioną przed laty córeczkę. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że rodzice obserwowanej dziewczynki nie są z nią spokrewnieni. Detektywom udaje się dotrzeć do jej biologicznego ojca, a dzięki usłyszanej przypadkowo rozmowie, dowiadują się, że mężczyzna przed laty oddał córkę obcym ludziom, bo nie był w stanie samotnie jej wychowywać.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 26 czerwca 2020 (Piątek)
08:00 Detektywi, odc. 1025 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nasz sekret, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Zaniepokojony zachowaniem żony klient prosi detektywów o pomoc. Kobieta od powrotu z imprezy integracyjnej zachowuje się bardzo podejrzanie, chce rzucić pracę. Detektywi odkrywają, że może mieć to związek z jej szefem. Postanawiają sprawdzić co ich łączy….

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1026 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Tylko już nie odchodź, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Zaginęła kilkuletnia dziewczynka przebywająca pod opieką dziadków. Klienci detektywów uważają, że mogła zostać porwana przez matkę, która niedawno odeszła od męża i córki. Detektywi ustalają, że wnuczka klientów wyszła z ich domu sama i wsiadła do miejskiego autobusu.

/ Polska / program kryminalny
11:05 Detektywi, odc. 565 Logo TVN
Polska / program kryminalny
11:40 Detektywi, odc. 566 Logo TVN
Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 567 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Siedem lat" Klient detektywów prosi o odnalezienie sympatii sprzed lat. Detektywi ustalają, że poszukiwana była z nim w ciąży, którą prawdopodobnie usunęła za namową matki chłopaka. W trakcie śledztwa okazuje się, że dziewczyna jednak zdecydowała się urodzić dziecko. Dzięki pomocy znajomych znalazła pracę i zamieszkała u ludzi, u których pracowała. Karolina odnajduje dom, w którym prawdopodobnie nadal mieszka.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 568 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Wymarzony" Do detektywów zgłasza się studentka, dawna znajoma Roksany z prośbą o sprawdzenie mężczyzny, który bardzo się jej podoba. Chce wiedzieć, czy jest związany z inną kobietą. Wkrótce wychodzi na jaw, że obserwowany spotyka się z klientką. Dziewczyna przyznaje, że mężczyzna jest jej sponsorem, i że nieoczekiwanie zakochała się w nim. Gdy decyduje się powiedzieć mu o swoich uczuciach, okazuje się, że ten ma narzeczoną.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 27 czerwca 2020 (Sobota)
06:35 Detektywi, odc. 1017 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:10 Detektywi, odc. 1018 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:45 Detektywi, odc. 1019 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:20 Detektywi, odc. 1020 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:50 Detektywi, odc. 1021 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
Program TV na 28 czerwca 2020 (Niedziela)
06:35 Detektywi, odc. 1022 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:10 Detektywi, odc. 1023 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
07:45 Detektywi, odc. 1024 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:20 Detektywi, odc. 1025 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
08:55 Detektywi, odc. 1026 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
Program TV na 29 czerwca 2020 (Poniedziałek)
08:00 Detektywi, odc. 1027 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Studenci, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Detektywi prowadzą poszukiwania córki klientów, która zaginęła po imprezie w akademiku. Uwagę zwraca chłopak poszukiwanej. Wkrótce dziewczyna odnajduje się w szpitalu, gdzie trafiła na skutek ciężkiego pobicia.

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1028 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Idealna dziewczyna, sprawę prowadzi Maciek Friedek Młody mężczyzna prosi o odnalezienie swojej narzeczonej. Niespodziewanie kobieta pojawia się w domu, twierdząc, że była w podróży służbowej. Klient prosi jednak detektywów o dalszą obserwację narzeczonej. Wszystko wskazuje na to, że kobieta go zdradza.

/ Polska / program kryminalny
11:05 Detektywi, odc. 567 Logo TVN
Polska / program kryminalny
11:40 Detektywi, odc. 568 Logo TVN
Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 569 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Rocznica" Koleżanka Roksany prosi detektywów o pomoc, jej matka oskarża ojca, znanego profesora, o romans. W domu klientki detektywi znajdują anonim, w którym ktoś informuje żonę o zdradach męża. W trakcie śledztwa okazuje się, że list wysłała zakochana w przełożonym współpracownica. Detektywi ustalają też, że profesor spotkał się z jedną ze swoich studentek. Mężczyzna zaprzecza jednak, że zdradza żonę.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 570 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Joasia" Zdenerwowana matka zgłasza zaginięcie córki. Dziewczyna miała jechać z kolegą na uczelnię, nigdy tam jednak nie dotarła. Tymczasem jeden z sąsiadów mówi, że widział, jak dziewczyna w dniu zaginięcia kłóciła się z jakimś mężczyzną, a potem odeszła z nim. Na podstawie sporządzonego portretu pamięciowego udaje się go odszukać. Klientka mówi, że podejrzany może być jej synem, którego po urodzeniu zostawiła w szpitalu.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 30 czerwca 2020 (Wtorek)
08:00 Detektywi, odc. 1029 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Mój mężczyzna, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Zaniepokojona klientka prosi detektywów o pomoc. Jej nowy partner od tygodnia nie daje znaku życia, a niedawno wysłał jej wiadomość, by go nie szukała. Wkrótce wychodzi na jaw, że mężczyzna zdradzał klientkę, a list, który dostała, wysłano z jej komputera…

/ Polska / program kryminalny
08:35 Detektywi, odc. 1030 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Gdzie jest moja mama, sprawę prowadzi Maciek Friedek Do detektywów zgłasza się trzynastolatka twierdząc, że jej mama zaginęła. Kobieta kilka dni wcześniej wyjechała z ojcem dziewczynki na weekend i już nie wróciła. Okazuje się, że ojciec nastolatki prowadzi nielegalne interesy z gangsterami. Możliwe, że to oni porwali matkę dziewczynki.

/ Polska / program kryminalny
11:05 Detektywi, odc. 569 Logo TVN
Polska / program kryminalny
11:40 Detektywi, odc. 570 Logo TVN
Polska / program kryminalny
14:15 Detektywi, odc. 571 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Co się stało z Izą?" Właściciel kawiarni prosi o odnalezienie znajomej, której nie widział od kilku dni. Detektywi ustalają, że na krótko przed zaginięciem kobieta spotkała się z mężczyzną, który jest ojcem jej dziecka. Wkrótce wychodzi na jaw, że jej synek jest ciężko chory i wymaga natychmiastowej, bardzo kosztownej operacji. Kobieta za wszelką cenę starała się zdobyć pieniądze na jego leczenie i zadłużyła się w jednym z lombardów.

/ Polska / program kryminalny
14:50 Detektywi, odc. 572 Logo TVN

Opis (streszczenie): "Z troski o syna" Matka dorosłego syna w tajemnicy przed nim prosi o sprawdzenie kto zdemolował jego samochód i mieszkanie. Dzięki nagraniu z monitoringu detektywi ustalają, że sprawcą jest czternastolatek, a jego matką jest była dziewczyna syna klientki. Klientka detektywów przed laty z troski o syna chciała by dziewczyna usunęła ciążę, ta jednak zdecydowała się urodzić dziecko.

/ Polska / program kryminalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Detektywi. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Detektywi w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Detektywi.

Poprzednie emisje Detektywi


Emisja Detektywi miała miejsce:

2020-06-03 08:35 Detektywi, odc. 992 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
2020-06-03 08:00 Detektywi, odc. 991 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
2020-06-02 14:50 Detektywi, odc. 532 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa "Moje miejsce" Zrozpaczeni rodzice proszą detektywa Krzysztofa Dzioba o pomoc w odnalezieniu córki. Jej brat twierdzi, że siostra całą noc spędziła w domu. Wkrótce detektywi znajdują dziewczynę, która przedawkowała narkotyki, nie jest to jednak córka klientów. Tymczasem wychodzi na jaw, że poprzednią noc zaginiona spędziła u chłopaka, a z jej konta ktoś wypłacił wszystkie pieniądze. Okazuje się, że dniu zaginięcia dziewczyna odsłuchała tajemniczą wiadomość.

/ Polska / program kryminalny
2020-06-02 14:15 Detektywi, odc. 531 Logo TVN

Opis (streszczenie): Do biura prowadzonego przez Marzenę Fliegel, Maćka Friedka i Krzysztofa Dzioba przychodzą ludzie, których pomoc detektywów jest ostatnią deską ratunku. Jesienne odcinki serialu pokażą kolejne śledztwa odzwierciedlające autentyczne historie. Niejednokrotnie okaże się, że cierpliwość detektywów, ich determinacja i zaufanie stanowią o powodzeniu śledztwa Od nowa, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Do Marzeny Fliegel zgłasza się młody biznesmen. Jest zaniepokojony zachowaniem swojej żony. Kiedyś nalegała na dziecko, ale on zajęty karierą konsekwentnie się sprzeciwiał. Teraz kobieta kupuje dziecięce ubrania i zabawki, a w portfelu nosi zdjęcie małej dziewczynki. Detektywi ustalają, że zrezygnowała z pracy i chce zatrudnić się w domu dziecka, jako wolontariusz. Zaskoczony mąż podejrzewa, że żona ma obsesję na punkcie dzieci. Okazuje się też, że szkolenia, na które wyjeżdżała w weekendy w rzeczywistości nie miały miejsca, a wieczorne nadgodziny kobieta spędza u … psychiatry…

/ Polska / program kryminalny
2020-06-02 08:35 Detektywi, odc. 990 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny

Detektywi gdzie obejrzeć?


Detektywi można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry