Reklama

Detektywi godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Detektywi

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Detektywi będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-28
09:00 Detektywi, odc. 801 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Hańba"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 802 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Powrót syna"

/ Polska / program kryminalny
Reklama
14:00 Detektywi, odc. 350 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie jest mój syn, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Do detektywów zgłasza się kobieta, która prosi o odnalezienie jej 6-cio letniego synka. Chłopiec został porwany przez ojca po tym, jak po rozwodzie sąd zadecydował, że dziecko zostaje przy matce. Pierwszy trop prowadzi na opuszczone ranczo, ale okazuje się, że ktoś świadomie wprowadził detektywów w błąd. Jednocześnie do biura podrzucono taśmę z nagraniem, które świadczy o tym, że klientka jest chora psychicznie.

/ Polska / program kryminalny
14:30 Detektywi, odc. 351 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dowód niewierności, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Do detektywów zgłasza się kobieta, która podejrzewa męża o romans. Jednak jej siostra twierdzi, że są to urojenia, klientka jest chorobliwie zazdrosna. W toku sprawy wychodzi na jaw, że jej mąż rzeczywiście spotyka się z dużo młodszą od siebie dziewczyną. Chce się rozstać z żoną i przygotowuje sprawę rozwodową.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-01-29
09:00 Detektywi, odc. 803 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. „Dlaczego to zrobiłaś?”

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 804 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nie chciałam tego"

/ Polska / program kryminalny
14:00 Detektywi, odc. 352 Logo TVN

Opis (streszczenie): Świetlica, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Nieznani sprawcy zdemolowali świetlicę środowiskową. Kilkunastoletni chłopiec, jeden ze stałych bywalców świetlicy prosi o pomoc detektywów. Jak się okazuje, zabytkowy budynek ma swojego właściciela, który dzierżawi go miastu. Detektywi podejrzewają, że za dewastacją świetlicy może stać chłopak jednej z pracujących tam wychowawczyń. Podejrzenie pada także na właściciela dworku.

/ Polska / program kryminalny
14:30 Detektywi, odc. 353 Logo TVN

Opis (streszczenie): Wynalazek, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Naukowiec prosi detektywów o ochronę swojego wynalazku. Jednak już pierwszego dnia wynalazek zostaje skradziony, a klient ciężko ranny. Głównym podejrzanym staje się konkurencyjny wynalazca. Tymczasem do domu klienta próbuje włamać się kobieta podająca się za córkę przyjaciela naukowca.

/ Polska / program kryminalny
Reklama
Program TV na 2020-01-30
09:00 Detektywi, odc. 805 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nigdy nie zrozumiem"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 806 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Paranoja"

/ Polska / program kryminalny
14:00 Detektywi, odc. 354 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nasza piosenka, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Po śmierci swojej żony, starszy pan zleca detektywom odnalezienie miłości swojego życia - kobiety, z którą miał w przeszłości romans. Jego dążeniom kibicuje jedenastoletni wnuczek. Natomiast córka uważa to za fanaberię. Detektywi odkrywają tajemniczą przeszłość kobiety, z którą był związany starszy pan.

/ Polska / program kryminalny
14:30 Detektywi, odc. 355 Logo TVN

Opis (streszczenie): Kawalerka, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Karolina wprowadza się do kawalerki. Ktoś zaczyna jej grozić chcąc zmusić by natychmiast opuściła mieszkanie, obserwuje każdy jej krok. Podejrzanymi są młody fotograf- sąsiad Karoliny oraz mężczyzna pracujący w barze naprzeciwko kawalerki. Okazuje się, że poprzednia lokatorka mieszkania zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-01-31
09:00 Detektywi, odc. 807 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Przytanek"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 808 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Zadanie domowe"

/ Polska / program kryminalny
14:00 Detektywi, odc. 356 Logo TVN

Opis (streszczenie): Synowa, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Klientka detektywów poszukuje swojej synowej, która jest w siódmym miesiącu ciąży. Nie wierzy synowi, który wmawia jej, że wyjechała ona na odpoczynek w góry. Detektywi odkrywają, że kobieta miała romans z kolegą z pracy. Wkrótce odnajdują synową klientki u jej przyjaciółki. Kobieta nie jest jednak w ciąży.

/ Polska / program kryminalny
Reklama
14:30 Detektywi, odc. 357 Logo TVN

Opis (streszczenie): Ratujcie moją mamę, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Do detektywów dzwoni kilkuletnia dziewczynka i prosi, żeby ratowali jej mamę. Z relacji dziewczynki wynika, że ojciec pobił do nieprzytomności matkę, a następnie zamknął je w mieszkaniu. Niestety, dziecko nie zdążyło podać adresu…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-03
09:00 Detektywi, odc. 809 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ze strachu"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 810 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ucieczka"

/ Polska / program kryminalny
14:00 Detektywi, odc. 358 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nocna audycja, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Detektywów prosi o pomoc psycholog prowadząca w radiu nocną audycję. Kobieta chce, żeby odnaleźli mężczyznę, który do niej zadzwonił po samobójczej śmierci żony. Podejrzewa, że ten załamany może także chcieć się zabić.

/ Polska / program kryminalny
14:30 Detektywi, odc. 359 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nocny ekspres, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Detektywi pomagają mężczyźnie, którego żona zaginęła podczas jazdy nocnym ekspresem. Trop prowadzi do jej byłego narzeczonego. Ten jednak nie wie, gdzie jest poszukiwana. Nie chcą również nic mówić konduktorzy z ekspresu. Okazuje się, że żonę klienta zaczepiali w pociągu pijani rezerwiści.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-04
09:00 Detektywi, odc. 811 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Narzeczony Marty"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 812 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Zakochani"

/ Polska / program kryminalny
14:00 Detektywi, odc. 360 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie jest moje dziecko?, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Młody mężczyzna, który wrócił z pracy za granicą ma problem ze swoją narzeczoną. Przed wyjazdem dziewczyna zaszła z nim w ciąże, a teraz nie chce z nim rozmawiać i dziwnie się zachowuje. Pojawia się podejrzenie, że usunęła ciążę.

/ Polska / program kryminalny
Reklama
14:30 Detektywi, odc. 361 Logo TVN

Opis (streszczenie): Casting, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Chłopak chce odnaleźć dziewczynę, która jest mu winna pieniądze. Podczas śledztwa okazuje się, że klient detektywów nie jest studentem, za jakiego się podaje, ale zakochanym w poszukiwanej sąsiadem z tej samej co ona miejscowości.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-05
09:00 Detektywi, odc. 813 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Jaśko"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 814 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nocny casting"

/ Polska / program kryminalny
14:00 Detektywi, odc. 362 Logo TVN

Opis (streszczenie): Laptop, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Detektywów prosi o pomoc neurochirurg, któremu ukradziono laptopa z dokumentacją medyczną pacjentów, niezbędną do ich dalszego leczenia. Podejrzanym staje się jeden z lekarzy ze szpitala. Niespodziewanie do klienta przychodzi list od złodziei, którzy żądają pieniędzy w zamian za laptopa.

/ Polska / program kryminalny
14:30 Detektywi, odc. 363 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zuzka, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Detektywów prosi o pomoc kobieta samotnie wychowująca nastoletnią córkę. Twierdzi, że ta ostatnio bardzo się zmieniła. Wiele wskazuje na to, że dziewczyna wpadła w złe towarzystwo i zaprzyjaźniła się z chłopakami ze szkolnej bandy.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-06
09:00 Detektywi, odc. 815 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Przeklęty część I"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 816 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Z dzieckiem na rękach"

/ Polska / program kryminalny
14:00 Detektywi, odc. 364 Logo TVN

Opis (streszczenie): Wzorowa opiekunka, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Dwaj chłopcy proszą Maćka, żeby odnalazł ich koleżankę. Dziewczyna zostawiła ich dzień wcześniej z czwórką małych dzieci, którymi miała się opiekować i do tej pory nie wróciła.

/ Polska / program kryminalny
14:30 Detektywi, odc. 365 Logo TVN

Opis (streszczenie): Strzał cz. 1, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Nocą w parku miejskim rozlega się pojedynczy strzał z broni palnej. Maciek Friedek wzywa komisarzy z W11. Na miejscu policjanci znajdują ślady krwi i łuskę po naboju. Podejrzanym staje się chłopak, którego Maciek widział na chwilę przed strzałem - powstaje jego portret pamięciowy. Tymczasem trop prowadzi do fotografa, który był świadkiem zbrodni.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-07
09:00 Detektywi, odc. 817 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. „Jak śmiecia”

/ Polska / program kryminalny
Reklama
09:30 Detektywi, odc. 818 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Dla mojego dziecka"

/ Polska / program kryminalny
14:00 Detektywi, odc. 366 Logo TVN

Opis (streszczenie): Niepotrzebny szantaż, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Detektywów prosi o pomoc właściciel agencji reklamowej. Ktoś przesyła mu zdjęcia sugerujące, że ma romans z młodą pracownicą i żąda pieniędzy w zamian za milczenie.

/ Polska / program kryminalny
14:30 Detektywi, odc. 367 Logo TVN

Opis (streszczenie): Malwina, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Do detektywów zgłasza się mężczyzna, któremu zaginęła żona podczas powrotu z miesiąc miodowego. Klient opowiada, że zepsuł się im na trasie samochód i jego żona pojechała po pomoc. Podejrzanym staje się kierowca tira, do którego wsiadła zaginiona. Okazuje się, że to poszukiwany przez policję morderca.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-10
09:00 Detektywi, odc. 819 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Kim pani jest?"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 820 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Moja wina"

/ Polska / program kryminalny
13:50 Detektywi, odc. 368 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pani pozna pana, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Klientka detektywów chce odnaleźć mężczyznę, z którym była związana. Nie przeszkadza jej, że poszukiwany jest byłem więźniem, ani to, że policja posądza go kradzież rzeczy z jej domu. Detektywom udaje się ustalić, gdzie zatrzymał się mężczyzna.

/ Polska / program kryminalny
14:25 Detektywi, odc. 369 Logo TVN

Opis (streszczenie): Wasyl, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Detektywów prosi o pomoc zaprzyjaźniony prawnik - Michał Teodorowski, który został wplątany w porwanie dziecka. Bandyci grożą, że jeżeli nie spełni ich żądań zabiją porwanego przypadkowej rodzinie chłopczyka. Okazuje się, że porywacze chcą, żeby prawnik wniósł do sądu broń. Ma ona pomóc w ucieczce groźnemu przestępcy. Maciek zawiadamia komisarzy z W11.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-11
09:00 Detektywi, odc. 821 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. „Julia”

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 822 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ewelina"

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 370 Logo TVN

Opis (streszczenie): Lekarstwo, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Marzenę prosi o pomoc aptekarka, która przez pomyłkę sprzedała złą dawkę leku na serce. Zagrożone jest życie dziewczynki, dla której przeznaczone było lekarstwo.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 371 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dziewczynka ze szpitala, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Wolontariuszka ze szpitala dziecięcego prosi detektywów o pomoc. Twierdzi, że jedna z jej podopiecznych symuluje chorobę, żeby nie wrócić do domu. Pojawia się podejrzenie, że dziewczynka boi się bandy chłopców z osiedla, którzy wymuszają od dzieci pieniądze.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-12
09:00 Detektywi, odc. 823 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. „Obcy ludzie”

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 824 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "To jest moje życie"

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 372 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zimowisko, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Detektywów prosi o pomoc kobieta, której kilkunastoletnia córka zaginęła podczas zimowiska. Pojawia się podejrzenie, że dziewczynka uciekła stamtąd, gdyż nie potrafiła odnaleźć się w grupie rówieśników.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 373 Logo TVN

Opis (streszczenie): Radość życia, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Do detektywów zgłasza się kobieta, która chce, żeby odnaleźli jej męża. Twierdzi, że ten odszedł od niej do kochanki. Okazuje się jednak, że mężczyzny nic nie łączy ze wskazaną przez klientkę kobietą. Sprawa staje się coraz bardziej podejrzana - także nikt ze znajomych poszukiwanego nie wie, co się z nim stało.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-13
09:00 Detektywi, odc. 825 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Śmierć Zofii"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 826 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Powiem co zrobiłaś"

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 374 Logo TVN

Opis (streszczenie): Smutna tajemnica, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Detektywów prosi o pomoc kobieta, której zginęła nastoletnia córka. Podczas poszukiwań okazuje się, że dziewczyna miała romans z dużo od niej starszym mężczyzną. Tymczasem detektywi odkrywają, że córka klientki jest chora na anoreksję. Okazuje się, że zaprzyjaźniła się przez internet z dziewczyną, która także cierpi na tę chorobę. Wszystko wskazuje na to, że uciekły razem.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 375 Logo TVN

Opis (streszczenie): Synu wróć!, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Do detektywów zgłasza się matka nastoletniego zabójcy poszukiwanego listem gończym. Kobieta chce, żeby jej syn stanął przed sądem i oczyścił się z zarzutów.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-14
09:00 Detektywi, odc. 827 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Fatalny romans"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 828 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nie jestem sobą, mamo"

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 376 Logo TVN

Opis (streszczenie): Narkotyki, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Do detektywów przychodzi anonimowy list ze zdjęciami. Nadawca sugeruje, że nastolatkowie, których sfotografował biorą narkotyki. Załamani rodzice jednej z dziewcząt chcą się dowiedzieć, kto wciągnął ich córkę w nałóg.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 377 Logo TVN

Opis (streszczenie): 1500 kilometrów, sprawę prowadzi Maciek Friedek. W centrum handlowym dwaj głodni chłopcy próbują ukraść Maćkowi zakupy. Gdy ten chce odwieźć ich do domu, chłopcy uciekają. Detektywi odnajdują ich kryjówkę na strychu jednego z bloków. Podczas poszukiwań dzieci trop prowadzi do domu ich babci. Niestety kobieta nie żyje.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-17
09:00 Detektywi, odc. 829 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Widziałam tatę"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 830 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Turysta"

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 378 Logo TVN

Opis (streszczenie): Milion złotych cz. 1, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Do bogatego biznesmena dzwoni kobieta i żąda miliona złotych okupu za jego córkę. Wkrótce okazuje się, że porywaczka pomyliła się i uprowadziła koleżankę dziewczynki. Nadal jednak żąda pieniędzy od biznesmena, gdyż rodziców porwanego dziecka nie stać na okup. Sprawę przejmują komisarze z W11.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 379 Logo TVN

Opis (streszczenie): Świat Małgosi, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Detektywów prosi o pomoc wychowanka domu dziecka, której zaginęła przyjaciółka. Trop prowadzi do wychowawcy, który molestował poszukiwaną dziewczynę. Policja zatrzymuje go. Tymczasem okazuje się, że ojciec zaginionej napisał do niej list i namawiał córkę do powrotu do domu - niestety dziewczyny również u niego nie ma.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-18
09:00 Detektywi, odc. 831 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Kocham go tato"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 832 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Pustka"

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 380 Logo TVN

Opis (streszczenie): Konkurs piękności, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Podczas konkursu piękności zaginęły dwie dziewczyny. Pojawia się podejrzenie, że zostały wyrzucone z konkursu za posiadanie narkotyków. Uwagę detektywów zwraca mąż organizatorki konkursu. Okazuje się, że był karany. Niespodziewanie kolejna z dziewcząt zostaje zatrzymana przez policję.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 381 Logo TVN

Opis (streszczenie): Budka, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Krzysztof odbiera przypadkowy telefon do budki telefonicznej. Przerażony chłopiec prosi o pomoc dla swojej chorej matki. Okazuje się, że kobieta zniknęła. Krzysztof oferuje jej mężowi pomoc. Wychodzi na jaw, że zaginiona kobieta miała kochanka, z którym umawiała się dzwoniąc do budki. Tymczasem okazuje się, że kobieta została porwana.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-19
09:00 Detektywi, odc. 833 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Wszystko albo wszystko"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 834 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Pozwólcie nam żyć"

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 382 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dzieciaki, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Do detektywów zgłasza się młody mężczyzna, który zajmuje się dziećmi z dworca. Chce odnaleźć zaginionego chłopca, który zniknął bez śladu. Podejrzenia padają na dwóch przestępców wymuszających haracze od dzieci z dworca i na konkubenta matki chłopca.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 383 Logo TVN

Opis (streszczenie): Haracz, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Do biura detektywów zgłosili się rodzice dziewczyny oskarżonej o to, że wymusiła od koleżanki pieniądze i jednocześnie zraniła ją nożem. W toku sprawy okazuje się, że posądzenie o haracz może być blefem i zemstą za zerwaną przyjaźń.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-20
13:45 Detektywi, odc. 384 Logo TVN

Opis (streszczenie): Dom w lesie, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Detektywi docierają w Bieszczady, w pobliże granicy. Otrzymali zlecenie od mieszkającego tam rzeźbiarza, mężczyzna od pewnego czasu jest zastraszany. Podejrzenie pada na okolicznych kłusowników oraz sąsiadów mężczyzny.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 385 Logo TVN

Opis (streszczenie): Synowie mafii, sprawę prowadzą wszyscy Detektywi. Detektywi znajdują w biurze ciało niezidentyfikowanego mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że świadkiem zabójstwa był Maciek Friedek. Jednak ten zaginął. Detektywi są pewni, że ktoś chce, by to właśnie Maciek był głównym podejrzanym.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-21
09:00 Detektywi, odc. 835 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Zamiana"

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 836 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Będziemy razem"

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 386 Logo TVN

Opis (streszczenie): Palma, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Do detektywów zgłasza się mężczyzna, któremu zaginął siedemnastoletni syn. Od macochy i jego przyrodniego brata detektywi dowiadują się, że poszukiwany nie miał dobrych relacji z ojcem i prawdopodobnie uciekł z domu.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 387 Logo TVN

Opis (streszczenie): Pogotowie, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Detektywi prowadzą sprawę lekarzy z karetki pogotowia, którzy przyjechali pijani do pacjenta. Kuzynka pani Albiny, który ich wezwała, nie chce jednak złożyć skargi na policję. W trakcie śledztwa detektywom udaje się ustalić, że feralnej nocy pijani lekarze byli jeszcze u dwóch osób.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-24
09:00 Detektywi, odc. 837 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii.

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 838 Logo METRO
Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 388 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nie ufaj kobiecie, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Klient detektywów twierdzi, że ktoś chce zniszczyć jego małżeństwo - szantażysta przesyła mu zdjęcia, na których widać, że flirtuje z nieznajomą kobietą. Podejrzanym staje się jego przyjaciel.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 389 Logo TVN

Opis (streszczenie): Rozwód, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Żona znanego kompozytora podejrzewa, że jej mąż ma romans z młodą piosenkarką. Podczas obserwacji mężczyzny okazuje się, że ten ma poważne problemy finansowe, a jego firmę fonograficzną przejmuje większa spółka. Uwagę Marzeny zwraca również przyjaciółka klientki, która nią manipuluje i buntuje przeciwko mężowi.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-25
09:00 Detektywi, odc. 839 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ściśle tajne".

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 840 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Jesteś najważniejsza", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Klientka prosi detektywów o odnalezienie męża i trzynastoletniej córki. Oboje wyjechali na trening przed zawodami tenisowymi. Okazuje się, że kilka dni temu wyprowadzili się z hotelu i ślad po nich zaginął.

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 390 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nikola, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Klient detektywów podejrzewa, że jego żona go zdradza. Okazuje się, że kobieta rzeczywiście ma romans z młodym mężczyzną. Detektywi odkrywają, że ich klient sam ma kochankę i to on wynajął młodego mężczyznę, żeby skompromitować żonę.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 391 Logo TVN

Opis (streszczenie): Flirt, sprawę prowadzi Maciek Friedek. Maciek Friedek prowadzi sprawę zaginięcia 12-letniej dziewczynki. Podczas poszukiwań wychodzi na jaw, że córka klientów w tajemnicy przed nimi filrtowała przez Internet z nieznajomym chłopcem. Sprawa staje się poważna, gdy okazuje się, że chłopiec z Internetu to tak naprawdę czterdziestoletni mężczyzna.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-26
09:00 Detektywi, odc. 841 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Znajomy z wakacji", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Do detektywów zgłasza się kobieta, która chce odnaleźć mężczyznę poznanego na wakacjach. Nowy znajomy unika jednak spotkania. Wiele wskazuje na to, że jest żonaty. Detektywi ustalają także, że ma kryminalną przeszłość…

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 842 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Mój zastępczy dom", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Młoda dziewczyna próbuje odnaleźć swoją kuzynkę. Poszukiwana była adoptowana przez rodziców klientki. Nagle wyprowadziła się z domu i nikt nie wie co się z nią dzieje. Uwagę detektywów zwraca zachowanie koleżanki zaginionej i jej krewnych.

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 392 Logo TVN

Opis (streszczenie): Kontrakt w Kanadzie, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Młody mężczyzna chce się dowiedzieć, dlaczego żona zostawiła go, gdy był na kontrakcie w Kanadzie. Detektywi podejrzewają, że kobieta ma romans z przyjacielem klienta.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 393 Logo TVN

Opis (streszczenie): Bucik, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Po śmierci matki, młoda dziewczyna chce się dowiedzieć, kto jest jej ojcem. Detektywi docierają do aktora - wielkiej miłości matki klientki. Okazuje się jednak, że mężczyzna nie jest jej ojcem. Tymczasem trop prowadzi do miejscowości, z której pochodziła matka dziewczyny. Tam uwagę Krzysztofa zwracają dwaj mężczyźni, którzy próbują mu przeszkodzić w śledztwie.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-27
09:00 Detektywi, odc. 843 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Uwikłana", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Klient detektywów podejrzewa, że jego żona ma romans. Detektywi obserwują spotkania kobiety z jakimś mężczyzną. Okazuje się, że jest nim mąż jej chorej koleżanki. Wkrótce ktoś próbuje szantażować i grozić żonie klienta.

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 844 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Projekt życia", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Klientka detektywów martwi się o męża. Mężczyzna nie wrócił na noc do domu i nie odbiera telefonów. Zaginiony jest w konflikcie z teściem, u którego pracuje. Detektywi ujawniają, że mąż klientki rozpoczął niedawno działalność na własną rękę. Ktoś jednak włamał się do jego nowej firmy.

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 394 Logo TVN

Opis (streszczenie): Bez wyboru część 1, sprawę prowadzi Maciek Friedek oraz Kuba Gęsiarz, Anna Potaczek i maciek Dębosz. Na zlecenie klienta, Maciek obserwuje jego dziewczynę. Podczas przypadkowego spotkania z Kubą Gęsiarzem, byłym komisarzem z W11, Maciek dowiaduje się, że dziewczyna to córka nieżyjącego policjanta. Niespodziewanie w centrum handlowym dwaj bandyci napadają na nią - dziewczyna ucieka. Podczas poszukiwań wychodzi na jaw, że związała się z niebezpiecznym dilerem narkotykowym.

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 395 Logo TVN

Opis (streszczenie): Awantura o Basię, sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Detektywi poszukują 5-letniej dziewczynki, która zaginęła wracając pociągiem od Babci. Jeden z pasażerów, który jechał z zaginioną, twierdzi, że odprowadził ją przed wejście na dworzec - nie wie jednak, co stało się z dzieckiem potem. Podejrzanym staje się kelner z Warsu.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2020-02-28
09:00 Detektywi, odc. 845 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Wszystko zgodnie z prawem", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Klientem detektywów jest chłopak mieszkający za granicą, który prosi o pomoc w odnalezieniu swojej przyjaciółki. Detektywi ustalają, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Okazuje się, że przed dwoma miesiącami urodziła córkę. Gdzie jest dziecko będzie próbował ustalić Maciek Friedek.

/ Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 846 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Znajdźcie go", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Osiemnastoletnia dziewczyna prosi detektywów o pomoc w odnalezieniu ojca. Od tygodnia nie ma z nim kontaktu. Jeśli mężczyzna nie odnajdzie się, jej młodsze rodzeństwo trafi do domu dziecka. Tymczasem wychodzi na jaw, że zaginiony niedawno opuścił areszt za kaucją, którą okazał się jego dom…

/ Polska / program kryminalny
13:45 Detektywi, odc. 396 Logo TVN

Opis (streszczenie): Ludzkie dramaty, niewyjaśnione tajemnice, zagadkowe zniknięcia to sytuacje, z którymi każdego dnia stykają się pracownicy biura detektywistycznego. Czasem za błahym pozornie zleceniem kryje się poważne wykroczenie. Nierzadko zdarza się, że sami detektywi w trakcie prowadzenia sprawy wpadają w tarapaty. Historie, które wpłynęły do biura tej wiosny dostarczą wielu emocji nie tylko widzom, ale i samym detektywom…

/ Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 397 Logo TVN
Polska / program kryminalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Detektywi. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Detektywi w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Detektywi.

Detektywi gdzie obejrzeć?


Detektywi można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: METRO, TVN

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry