Reklama

Detektywi godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Detektywi


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Detektywi będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-23
14:20 Detektywi, odc. 961 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nienawidzę ich, sprawę prowadzi Maciej Friedek Detektywi prowadzą sprawę młodego Roma, oskarżonego o zabójstwo sąsiadki. Chłopak nie przyznaje się do winy, a jego rodzina twierdzi, że padł ofiarą uprzedzeń. Wszystkie dowody i zeznania świadków wskazują jednak na winę chłopaka. Detektywi muszą ustalić, kto mówi prawdę.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 864 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Coś mi obiecałeś". Starszy mężczyzna podejrzewa, że jego sąsiad zamordował narzeczoną. Początkowo wydaje się, że para po prostu się rozstała, a kobieta wyjechała za granicę. Niepokój budzi jedynie fakt, że nikt nie ma z nią kontaktu. Uwagę detektywów zwraca też dziwne zachowanie sąsiada klienta i jego przyjaciółki. Sprawę prowadzi Maciej Friedek.

/ Polska / program kryminalny
Reklama
15:30 Detektywi, odc. 865 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Muszę zniknąć". Mała dziewczynka prosi detektywów o pomoc, kolega z klasy wysłał do niej smsa, że musi zniknąć. Dziewczynka chce się dowiedzieć co się stało? Detektywi sprawdzają nagrania ze szkolnego monitoringu. Wygląda na to, że zaginiony chłopiec pokłócił się z kilkoma uczniami. sprawę prowadzi Maciej Friedek

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-08-26
07:00 Detektywi, odc. 961 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:05 Detektywi, odc. 864 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:35 Detektywi, odc. 865 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 962 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Vicki, sprawę prowadzi Maciej Friedek Do detektywów zgłasza się mężczyzna, który chce odnaleźć wychowankę domu dziecka. Twierdzi, że kiedyś znał jej matkę. Wkrótce wychodzi na jaw, że klient kłamie. Przed kilkunastu laty zamordował kobietę, a teraz chce pomócc córce swojej ofiary...

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 866 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. „Zaginął Michał Filewicz”, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Nastolatek z rodzinnego domu dziecka nie wrócił na noc. Jego młodszy kolega zgłasza się do detektywów z prośbą o odnalezienie go. Zaginiony chłopiec był sportowcem. Rywalizował z jednym z kolegów o tytuł kapitana drużyny. Detektywi ustalają, że rywale niedawno się pokłócili.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 867 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Zniszczymy cię". Klient twierdzi, że został okradziony przez gosposię. Prosi detektywów o dostarczenie dowodów. Tymczasem, śledztwo kieruje podejrzenia na jego syna. Nastolatek jest dziwnie nerwowy, wkrótce usiłuje popełnić samobójstwo. sprawę prowadzi Marzena Fliegel

/ Polska / program kryminalny
Reklama
Program TV na 2019-08-27
07:00 Detektywi, odc. 962 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:05 Detektywi, odc. 866 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:35 Detektywi, odc. 867 Logo METRO
Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 868 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Dobra córka". Do detektywów zgłasza się właścicielka apteki. Kobieta od niedawna opiekuje się nastoletnią siostrzenicą, dziewczyna nie wróciła na noc do domu. Detektywi ustalają, że nastolatka była prześladowana w nowej szkole, spotykała się też ze starszym od siebie mężczyzną. Sprawę prowadzi Krzysztof Dziób.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 869 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Pani jest moją matką". Klientka detektywów dostaje listy od nastolatki, która twierdzi, że jest jej córką. Prosi detektywów o jej odnalezienie. Okazuje się, że to córka byłego narzeczonego kobiety. Klientka jednak twierdzi, że to niemożliwe by była matką dziewczyny. Tymczasem autorka listów znika… sprawę prowadzi Marzena Fliegel.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-08-28
07:00 Detektywi, odc. 963 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Ewelina, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Detektywów proszą o pomoc rodzice studentki, z którą od tygodnia nie mają kontaktu. Śledztwo ujawnia, że dziewczyna brała narkotyki. Wszystko wskazuje też na to, że jest w ciąży z jednym z terapeutów z ośrodka leczenia uzależnień.

/ Polska / program kryminalny
09:05 Detektywi, odc. 868 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:35 Detektywi, odc. 869 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 964 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Szczęśliwa rodzina, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Klientka detektywów prosi o pomoc w odnalezieniu wnuczki. Po śmierci córki stara się o przyznanie opieki nad dzieckiem. Podejrzewa, że porwanie dziewczynki upozorował jej zięć. Detektywi ustalają jednak, że mężczyzna nie ma z tym nic wspólnego.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 870 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Sława", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Klientka prosi detektywów o pomoc w odnalezienie siostry, z którą od miesiąca nie ma kontaktu. Twarz zaginionej widnieje na plakatach kampanii społecznej. Detektywi ustalają, że zdjęcia zrobił przestępca, który od niedawna przebywa na wolności. Okazuje się, że mężczyzna jest niezrównoważony psychicznie.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 871 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Tata i ja", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Detektywi są świadkami jak młody chłopak kradnie jedzenie na stacji benzynowej. Rozpoznają w nim syna dawnych klientów. Okazuje się, że jego rodzice rozwiedli się i chłopak zamieszkał z ojcem, z którym od kilku dni nie ma kontaktu. Detektywi postanawiają odszukać mężczyznę.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-08-29
07:00 Detektywi, odc. 964 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:05 Detektywi, odc. 870 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:35 Detektywi, odc. 871 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 965 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nie poznaję jej, sprawę prowadzi Maciej Friedek Klient podejrzewa żonę o zdradę. Detektywi obserwują jak kobieta spotyka się z mężem przyjaciółki. Wkrótce jednak okazuje się, że łączy ich tylko przyjaźń. Niebawem żona klienta usiłuje popełnić samobójstwo….

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 872 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Normalne życie", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Do detektywów zgłasza się młoda kobieta. Jej mąż niedawno wyszedł z więzienia, ale od kilu dni nie ma z nim kontaktu. Klientka obawia się, że mężczyzna planuje kolejne przestępstwo. Wkrótce poszukiwany wraca do domu z dużą ilością pieniędzy...

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 873 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Dla twojego dobra" , sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Klientka detektywów otrzymała anonimowo zdjęcia sugerujące, że narzeczony ją zdradza. Prosi detektywów o sprawdzenie czy to prawda. Mężczyzna jest obcokrajowcem od wielu lat mieszkającym w Polsce. Nieoczekiwanie jego rodzina zostaje deportowana, a on sam obwinia klientkę, że doniosła o ich nielegalnym pobycie.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-08-30
07:00 Detektywi, odc. 965 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:05 Detektywi, odc. 872 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:35 Detektywi, odc. 873 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 966 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Z jednej matki, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Do detektywów zgłasza się matka dwóch nastolatków, którzy zaginęli. Z ustaleń wynika, że młodszy syn kobiety ma kłopoty z nauką i zadaje się ze szkolnymi chuliganami. Zachowanie chłopców wzbudza podejrzenia detektywów.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 874 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Prawda Natalii", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Zrozpaczeni rodzice proszą o pomoc w odnalezieniu ich szesnastoletniej córki. Dziewczyna zwolniła się ze szkoły w trakcie lekcji i od tej pory nikt jej nie widział. Śledztwo ujawnia, że miała obsesję na punkcie swojego wyglądu. Wiadomo też, że chciała poddać się operacji zmniejszenia żołądka.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 875 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Tyle lat", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Do detektywów zgłasza się młody chłopak, którego matka usiłowała popełnić samobójstwo. Chce dowiedzieć się co ją do tego skłoniło. Powodem mogły być kłopoty w pracy lub, jak podejrzewają detektywi, zdrada męża. Tymczasem kobietę odwiedza w szpitalu młody mężczyzna…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-02
07:00 Detektywi, odc. 966 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 874 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 875 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 967 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Romans mojej przyjaciółki, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Na zlecenie klientki detektywi poszukują architekta. Śledztwo ujawnia, że mężczyzna miał problemy w pracy, co mogło być powodem jego zniknięcia. Tymczasem okazuje się, że mężczyzna uwikłał się w romans z nastolatką, mimo że był związany z inną kobietą…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 876 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ola" , sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Zaginęło niemowlę. Rodzice podejrzewają, że w sprawę zamieszana jest niania dziecka. Detektywi śledzą kobietę, ale ich uwagę zwraca również tajemniczy mężczyzna, który obserwował dom klientów.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 877 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Milczenie", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Studentka prosi detektywów o pomoc w odnalezieniu dokumentów i laptopa, które ktoś jej ukradł podczas imprezy w klubie. Detektywi obserwują grupę dziewczyn, która okrada klientów. Wkrótce wychodzi na jaw, że klientka wymyśliła całą historię. W rzeczywistości nic nie pamięta z imprezy...

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-03
07:00 Detektywi, odc. 967 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 876 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 877 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 968 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nie znam cię córeczko, sprawę prowadzi Maciej Friedek Do detektywów zgłaszają się rodzice młodej dziewczyny, która napadła na sklep komputerowy. Córka klientów twierdzi, że została do tego zmuszona przez nieznanych mężczyzn. Wkrótce wychodzi na jaw, że dziewczyna od dawna oszukiwała rodziców i ma poważne długi…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 878 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Dowody" , sprawę prowadzi Maciej Friedek. Matka prosi detektywów o pomoc w odnalezieniu syna, który nie wrócił na noc do domu. Chłopak jest pomocnikiem komornika i istnieje obawa, że został pobity przez jednego z dłużników. Tymczasem detektywi odkrywają, ze zaginiony śledził osiedlowych dilerów.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 879 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Po uśmiech" , sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Do detektywów zgłasza się mężczyzna zaniepokojony zniknięciem córki. Dziewczyna organizowała bieg charytatywny na rzecz chorego chłopca, w którym sama miała wziąć udział. Tymczasem na stronie internetowej pojawia się informacja, że córka klienta wycofuje się z biegu…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-04
07:00 Detektywi, odc. 968 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 878 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 879 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 969 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Test, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Detektywów prosi o pomoc mężczyzna, który podejrzewa, że jego brat zażywa narkotyki. Znajomi chłopaka potwierdzają, że ostatnio bardzo się zmienił. Detektywi ustalają, że brat klienta czymś handluje. Wkrótce wychodzi też na jaw, że chłopak może mieć problemy ze zdrowiem.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 880 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Przyjaciółka mojej córki", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Zaniepokojona matka prosi detektywów o pomoc w ustaleniu, dlaczego córka wyłudza od niej duże sumy pieniędzy. Okazuje się, że dziewczyna przekazuje pieniądze koleżance ze szkoły, która musi sama zajmować się młodszym rodzeństwem.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 881 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nowa nadzieja", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Detektywi prowadzą sprawę zaginięcia sześcioletniego chłopca. Policja podejrzewała porwanie, ale nikt nie zgłosił się po okup. Tymczasem, matka dziecka otrzymuje telefon od osoby, która twierdzi, że wie, gdzie jest jej syn. Detektywi docierają do domu, który jeszcze niedawno wynajmowała kobieta z chłopcem podobnym do synka klientki.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-05
07:00 Detektywi, odc. 969 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 880 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 881 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 970 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Znajdźcie mojego syna, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Ojciec czternastolatka prosi detektywów o odnalezienie syna. Udaje się ustalić, że chłopak był ostatnio widziany na dworcu, wsiadał do samochodu starszego mężczyzny. Świadkowie twierdzą, że syn klienta się prostytuuje…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 882 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Potrzebujemy pomocy ", sprawę prowadzi Maciej Friedek. O pomoc prosi detektywów kilkuletnia dziewczynka, której brat nie wrócił na noc do domu. Koleżanka chłopca twierdzi, że miał spotkać się z biologicznym ojcem. Jak ustalają detektywi, mężczyzna został pozbawiony praw rodzicielskich. Wkrótce poszukiwany chłopiec zostaje odnaleziony w parku. Jest dotkliwie pobity.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 883 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Narodzony na nowo", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Do detektywów zgłasza się młody mężczyzna, który niedawno przeżył groźny wypadek. Klient zawdzięcza życie osobie, która udzieliła mu pierwszej pomocy. Prosi o pomoc w odnalezieniu jej.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-06
07:00 Detektywi, odc. 970 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 882 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 883 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 971 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Pod osłona nocy, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Przestraszona klientka twierdzi, że ktoś obserwuje jej dom. Sąsiedzi widzieli mężczyznę, który rozmawiał z jej niepełnosprawną córką. Detektywi podejrzewają, że to mąż klientki, z którym kobieta jest w konflikcie. Mężczyzna natomiast kieruje podejrzenia na ludzi odpowiedzialnych za kalectwo córki…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 884 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Sumienie", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Starsze małżeństwo niepokoi się o swojego wnuka, który zamieszkał z nimi po śmierci ojca. Chcą wiedzieć, co się z nim dzieje, gdy znika na całe dnie. Detektywi ustalają, że ojciec nastolatka należał do grupy przestępczej. Teraz chłopak spotyka się z jego byłymi kolegami.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 885 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Wyjazd", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Młoda dziewczyna prosi detektywów o odnalezienie chłopaka swojej siostry, który zniknął pół roku temu. Siostra klientki jest w ósmym miesiącu ciąży. Detektywów dziwi zachowanie brata zaginionego, który wydaje się nie martwić jego zniknięciem.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-09
07:00 Detektywi, odc. 971 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 884 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 885 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 972 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Weekend w górach, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Na zlecenie klienta detektywi szukają jego 60-letniej matki, która zniknęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Kobieta spędziła weekend w zajeździe, w górach, od tamtej pory nikt jej nie widział. Detektywi trafiają na trop dwóch miejscowych rabusiów. Jeden z nich obserwował zaginioną, gdy wybierała pieniądze z bankomatu. Czy wie co się z nią stało?

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 886 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Stasiu", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Do detektywów zgłasza się pielęgniarka, która chce spełnić ostatnią wolę zmarłej pacjentki. Kobieta przed laty poróżniła się z synem, ale przed śmiercią zostawiła dla niego list i zdjęcie jakiegoś mężczyzny. Detektywi odnajdują syna kobiety, ale to nie on okazuje się adresatem listu…

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 887 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Tola", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Dyrektor prywatnego gimnazjum niepokoi się o jedną z uczennic. Prosi detektywów o sprawdzenie, czy dziewczyna ma kłopoty. Tymczasem, nastolatka próbuje popełnić samobójstwo. Detektywi ustalają, że tydzień temu usunęła ciążę.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-10
07:00 Detektywi, odc. 972 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 886 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 887 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 973 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nie jestem dzieckiem, sprawę prowadzi Maciej Friedek Zaniepokojeni zachowaniem córki rodzice proszą detektywów o pomoc. Podejrzewają, że nastolatka buntuje się pod wpływem koleżanki, której nie akceptują. Tymczasem detektywi ustalają, że od dłuższego czasu spotyka się z o wiele starszym mężczyzną, notowanym na policji…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 888 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Wielka ucieczka", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Na zlecenie klienta detektywi poszukują jego nastoletniego syna. Z ustaleń wynika, że ostatnio zaginiony zbierał pieniądze na wyjazd prawdopodobnie do matki, która mieszka za granicą. Okazuje się też, że chłopak poznał na internetowym czacie starszą od siebie dziewczynę...

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 889 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Umowa", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Porwano kilkumiesięczne dziecko. Matka dziewczynki cierpiała na depresję poporodową i leczyła się psychiatrycznie. Opieka społeczna chciała odebrać jej córkę. Mąż klientki jest alkoholikiem. Detektywi ustalają, że często odwiedzał go jakiś mężczyzna. Być może to on jest odpowiedzialny za zniknięcie dziecka.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-11
07:00 Detektywi, odc. 973 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 888 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 889 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 974 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Wyznanie, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Mężczyzna prosi detektywów o pomoc. Jego była żona miała wypadek samochodowy, na skutek którego zmarła w szpitalu. Lekarze zawiadomili go, że przed śmiercią koniecznie chciała mu coś powiedzieć. W szpitalu przebywa też syn kobiety. Klient od dawna nie utrzymywał z nią kontaktu, nie wie kto jest ojcem dziecka. Wkrótce okazuje się, że chłopiec potrzebuje przeszczepu…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 890 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Chcę ci pomóc", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Klientka prosi detektywów o sprawdzenie czy to, co o sobie mówi narzeczony jej siostry jest prawdą. Nie ufa mu. Śledztwo potwierdza, że mężczyzna kłamie. Co więcej, okazuje się, że jest śledzony przez innego, prywatnego detektywa...

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 891 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Tylko ja", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Klientka prosi detektywów o pomoc w odnalezieniu siostry. Przed miesiącem kobieta spowodowała wypadek, w wyniku którego jej narzeczony stracił nogę. Teraz nagle zaginęła. Mężczyzna jest przekonany, że uciekła, bo nie chciała spędzić życia z kaleką.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-12
07:00 Detektywi, odc. 974 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 890 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 891 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 975 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Skończona sprawa, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Klient prosi detektywów o odnalezienie dawnej znajomej. Mężczyzna twierdzi, że kilka lat przebywał poza krajem. Z ustaleń wynika jednak, że właśnie wyszedł z więzienia. Odnaleziona kobieta twierdzi, że nie jest niebezpieczny, ale nie chce utrzymywać z nim kontaktu. Nieoczekiwanie klient detektywów zostaje uprowadzony…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 892 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Niech to się skończy", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Klientka detektywów podejrzewa, że jej sąsiadka padła ofiarą zaplanowanego przestępstwa. Oficjalnie wiadomo, że kobieta i jej dziecko miały wypadek samochodowy. Poszkodowana jest kuratorem sądowym, wcześniej otrzymywała pogróżki. Tymczasem ze szpitala znika jej córka...

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 893 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ania i Beata", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Klientką detektywów jest kobieta samotnie wychowująca trójkę dzieci. Niedawno zaginęła jej najstarsza córka i nikt nie wie gdzie może przebywać. Wkrótce okazuje się, że zniknęła również przyjaciółka dziewczyny. Detektywi ustalają, że nastolatki nie czuły się dobrze wśród rówieśników i myślały o samobójstwie...

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-13
07:00 Detektywi, odc. 975 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 892 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 893 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 976 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Przełom, sprawę prowadzi Maciej Friedek Klientka prosi o ustalenie tożsamości chłopaka, który uratował jej życie. Sam został ranny i leży nieprzytomny w szpitalu. Według świadków, którzy widzieli wypadek, sprawca celowo chciał wjechać w kobietę. Detektywi ustalają, komu mogło zależeć na jej śmierci…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 894 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Prawdziwa rodzina", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. W trakcie wycieczki szkolnej zaginęła jedna z uczennic. Jej matka wyznaje, że dziewczynka jest adoptowana, wcześniej była wychowanką domu dziecka. Detektywi ustalają, że nastolatka spotkała się z koleżanką z tego samego domu dziecka. Z nagrań monitoringu wynika, że po spotkaniu dziewczynę zaczepiło dwóch chłopaków. Dalszy ślad po niej zaginął.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 895 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Powrót do domu", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Klient prosi o sprawdzenie, co dzieje się z jego synem, który przebywa pod opieką matki. Mężczyzna wyjechał służbowo do Stanów Zjednoczonych i od kilku dni nie może skontaktować się z chłopcem. Niepokoi go też zachowanie żony. Detektywi ustalają, że kobieta spotyka się z jakimś mężczyzną. Wkrótce prosi męża o pieniądze.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-16
07:00 Detektywi, odc. 976 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 894 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 895 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 977 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Tata, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Zaniepokojona matka prosi detektywów o wyjaśnienie skąd jej syn ma pieniądze. Znalazła u niego kilkadziesiąt tysięcy złotych. Wiele wskazuje na to, że syn klientki handluje narkotykami, jednak wkrótce wychodzą na jaw nowe fakty. Chłopak i jego kolega sprzedają swoje rozbierane zdjęcia…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 896 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nie chcemy być sami", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Ośmiolatek i jego siostra chcą odnaleźć starszego brata. Po śmierci rodziców chłopakowi została przyznana opieka nad rodzeństwem. Pod jego nieobecność dzieci trafiły do pogotowia opiekuńczego. Wszystko wskazuje na to, że ich brat poznał starszą od siebie, zamożną kobietę. Czy to dlatego opuścił rodzeństwo?

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 897 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ostatni raz", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Rodzice proszą detektywów o pomoc w odnalezieniu syna. Dziewczyna zaginionego nie chce z nimi rozmawiać, wygląda na to, że czegoś się boi. Wkrótce wychodzi na jaw, że siostra chłopaka jest narkomanką. Detektywi obawiają się, że mogła wciągnąć brata w swoje środowisko.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-17
07:00 Detektywi, odc. 977 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 896 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 897 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 978 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Bolesny problem, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Klientka detektywów martwi się o córkę, która od pewnego czasu wagaruje, opuszcza treningi i trudno się z nią porozumieć. Prawdopodobnie zachowanie dziewczyny ma związek z rozwodem rodziców i ich kłótniami. Detektywi ustalają jednak, że nastolatka ma swoją tajemnicę…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 898 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nic złego", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Klientka detektywów podejrzewa, że zięć znęca się nad jej córką. Śledztwo potwierdza problemy w małżeństwie. Detektywi odkrywają, że zięć klientki spotyka się z jakąś kobietą. Sprawy przybierają nieoczekiwany obrót, gdy okazuje się, że tajemnicza znajoma pracuje w ośrodku leczenia uzależnień.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 899 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Ja się tym zajmę", sprawę prowadzi Maciej Friedek. Detektywi prowadzą śledztwo w sprawie śmierci nastolatka. Wiele wskazuje na to, że chłopak padł ofiarą porachunków kibiców. Klienci detektywów są zszokowani faktem, że ich syn brał udział w ustawkach. Jego koledzy nie chcą współpracować, trwa zmowa milczenia. Tymczasem kolejny z przyjaciół ofiary trafia pobity do szpitala.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-18
07:00 Detektywi, odc. 978 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 898 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 899 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 979 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Ważna sprawa, sprawę prowadzi Maciej Friedek Młoda kobieta zniknęła z domu zaraz po kłótni z narzeczonym. Jej matka prosi detektywów o pomoc. Niebawem policja znajduje ciało zaginionej. Detektywi obserwują narzeczonego, który spotyka się z młodą kobietą. Czy to on jest sprawcą zabójstwa?

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 900 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Winny", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Zaginął ochroniarz jednego z centrów handlowych. Wiadomo, że ostatnio naraził się dwóm złodziejom. Detektywi podejrzewają, że dziewczyna zaginionego coś przed nimi ukrywa. Nieoczekiwanie poszukiwany mężczyzna wraca do domu.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 901 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Chciałam dobrze", sprawę prowadzi Marzena Fliegel. Zaginęła kilkuletnia dziewczynka. Policja podejrzewa, że odpowiedzialne za to jest matka dziecka. Babcia zaginionej nie chce, by detektywi zajmowali się sprawą. Martwi się o córkę, którą umieszczono w szpitalu psychiatrycznym. Detektywi próbują dotrzeć do ojca dziecka. Podejrzewają, że jego rodzina może stać za porwaniem.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-19
07:00 Detektywi, odc. 979 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 900 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 901 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 980 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Dramat Kamila, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Detektywi ratują trzynastolatka przed atakiem osiedlowych chuliganów. Matka chłopca prosi o pomoc w ujęciu przestępców. Śledztwo ujawnia, że nastolatek jest dręczony przez rówieśników zarówno w szkole jak i na osiedlu. Detektywi odkrywają przyczynę ich zachowania…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 902 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pracownicy biura detektywistycznego z dużym zaangażowaniem i wielką dokładnością analizują każdą sprawę, która wpływa do agencji. Poświęcają mnóstwo godzin na obserwacje podejrzanych, sprawdzają każdy ślad, który może pomóc w rozwiązaniu zagadkowych historii. "Nie pomożesz mi", sprawę prowadzi Krzysztof Dziób. Klientka detektywów jest przekonana, że jej syn ma poważne kłopoty. Detektywi ustalają, że chłopak ma długi w klubie, gdzie prawdopodobnie ma miejsce nielegalny hazard. Są świadkami jak menadżer klubu przekazuje pieniądze syna klientki byłej barmance.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 903 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Nie mój problem”. Sprawę prowadzi Maciej Friedek Detektywi poszukują matki, która podrzuciła swojej siostrze kilkumiesięczne dziecko. Kobieta przez jakiś czas mieszkała w domu samotnej matki. Po odwiedzinach pewnego mężczyzny zniknęła i nikt nie wie co się z nią stało. Detektywi muszą rozwiązać zagadkę jej zaginięcia i ustalić kim był nieznajomy…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-20
07:00 Detektywi, odc. 980 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 902 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 903 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 981 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. W moim domu, sprawę prowadzi Marzena Fliegel O pomoc detektywów zwraca się matka czternastolatki, która zaginęła poprzedniego dnia. Uwagę zwraca zachowanie koleżanki poszukiwanej. Obserwując ją, detektywi docierają do szefa firmy remontowej, w której pracowała córka klientki. Wychodzi na jaw, że mężczyzna molestował ją.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 904 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Nie chcesz wiedzieć”. Sprawę prowadzi Marzena Fliegel Młoda dziewczyna tuż przed ślubem otrzymuje kartkę z życzeniami. Jest przekonana, że nadawcą jest jej ojciec, z którym nie ma kontaktu. Postanawia za wszelką cenę odnaleźć mężczyznę, tymczasem jej matka próbuje powstrzymać córkę. Przed czym stara się ją chronić?

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 905 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Chcę go poznać”. Sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Nastolatka prosi detektywów o odnalezienie jej biologicznych rodziców. Wiadomo jednak, że matka dziewczynki zginęła w wypadku. Detektywom udaje się odnaleźć dawnego narzeczonego kobiety. Mężczyzna przyznaje się do ojcostwa, ale jego zachowanie budzi podejrzenia…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-23
07:00 Detektywi, odc. 981 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 904 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 905 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 982 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Zrobię dla niej wszystko, sprawę prowadzi Maciej Friedek Sprzed szpitala skradziono samochód detektywa wraz ze sprzętem oraz lekami ratującymi życie ciężko chorego syna jego przyjaciół. Wkrótce policja odnajduje auto, ale zupełnie puste. Nagrania z monitoringu sugerują, że złodziejem może być jeden z pracowników szpitala.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 906 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Wstyd”. Sprawę prowadzi Maciej Friedek Zaginęła córka znanego psychiatry. Jej przyjaciółka obawia się, że dziewczyna mogła targnąć się na własne życie. Detektywi ustalają, że po śmierci matki zerwała kontakty z przyjaciółmi i odpuściła sobie naukę. Wydaje się, że jej ojciec nic nie wiedział o problemach własnej córki. Czy to możliwe?

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 907 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Tylko zabawa”. Sprawę prowadzi Marzena Fliegel Detektywi poszukują córki jednej z pensjonariuszek domu samotnej matki. Nie po raz pierwszy nastolatka zniknęła z placówki. Istnieje podejrzenie, że uciekła z chłopakiem poznanym przez Internet. Detektywi śledząc korespondencję dziewczyny trafiają na adres mailowy, z którego wysyłano do niej wiadomości…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-24
07:00 Detektywi, odc. 982 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 906 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 907 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 983 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Jestem odpowiedzialna, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Matka czternastolatki prosi detektywów o odnalezienie córki. Koleżanki z klasy dziewczyny mówią, że w dniu zaginięcia źle się czuła. Opisywane objawy wskazują na ciążę. Detektywi podejrzewają, że jedna z nastolatek zna miejsce pobytu poszukiwanej. Dziewczyna nie chce jednak współpracować.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 908 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Nasz idealny świat”. Sprawę prowadzi Maciej Friedek Klientka detektywów podejrzewa swojego męża o romans. Mężczyzna często wychodzi z domu pod pozorem nawału obowiązków w firmie. Detektywi obserwują go i ustalają, że od kilku miesięcy nie ma pracy. Co było powodem jego zwolnienia?

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 909 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Uwolnię cię”. Sprawę prowadzi Marzena Fliegel Zaginął nastolatek. Wiadomo, że wcześniej pokłócił się z bratem. Detektywi odkrywają, że jakiś czas temu obaj z kolegą wypuścili ze schroniska kilka psów, które potem zabili… Jeden z wolontariuszy w schronisku wiedział o tym co zrobili. Czy może mieć coś wspólnego ze zniknięciem chłopca?

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-25
07:00 Detektywi, odc. 983 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 908 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 909 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 984 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Siostra Bożenka, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Klientka prosi o pomoc w odnalezieniu przyjaciółki. Detektywi ustalają, że zaginioną obserwował pacjent szpitala psychiatrycznego, w którym kiedyś pracowała. Czy mężczyzna ma coś wspólnego z tą sprawą?

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 910 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Strach”. Sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Klientka detektywów podejrzewa, że żona jej brata ma romans. Wkrótce wychodzi na jaw, że młoda kobieta jest w ciąży. Ale to nie jedyna tajemnica jaką ukrywa przed bratem klientki…

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 911 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Chcę odnaleźć dziecko”. Sprawę prowadzi Marzena Fliegel Mężczyzna prosi o pomoc w odnalezieniu dziecka. 30 lat temu porzucił swoją dziewczynę, która była w ósmym miesiącu ciąży. Od tej pory nic nie wie o niej i ich dziecku. Marzenie udaje się odnaleźć kobietę i syna. Zanim jednak zdecyduje się na spotkanie z mężczyzną chce wiedzieć dlaczego dopiero teraz zależy mu na poznaniu dziecka.

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-26
07:00 Detektywi, odc. 984 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 910 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 911 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 985 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Blanka, sprawę prowadzi Maciej Friedek Ze sklepu w centrum miasta zniknęła dziesięciolatka, która była tam pod opieką opiekunki. Dzięki nagraniom z miejskiego monitoringu detektywi ustalają, że kobieta pokłóciła się z córką klientów i uderzyła ją. Opiekunka zostaje zatrzymana, jednak nadal twierdzi, że nie wie, gdzie jest dziewczynka.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 912 Logo METRO

Opis (streszczenie): „Uliczna ruletka”. Sprawę prowadzi Maciej Friedek Młody chłopak trafia do szpitala po wypadku samochodowym. Jego rodzice otrzymują film nagrany telefonem komórkowym, pokazujący brawurową jazdę po mieście. Okazuje się, że ich syn uczestniczył w niej jako pasażer, ale wbrew swej woli...

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 913 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pomogę ci, sprawę prowadzi Maciej Friedek Klientka detektywów twierdzi, że jej mężowi grozi niebezpieczeństwo. Wkrótce mężczyzna zostaje uprowadzony. Nie oznacza to jednak końca kłopotów…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-27
07:00 Detektywi, odc. 985 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 912 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 913 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 986 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Rodzinne sprawy, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Detektywi poszukują nastolatki, która uciekła z domu. Wkrótce udaje się ją odnaleźć. Okazuje się, że dziewczyna usiłowała popełnić samobójstwo. Uwagę zwraca zachowanie jej ojca, który nie chce pomocy detektywów i nie zgadza się na rozmowę córki z psychologiem…

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 914 Logo METRO

Opis (streszczenie): Świat Anety, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Zaniepokojona matka prosi detektywów o pomoc. Jej nastoletnia córka zaczęła zachowywać się agresywnie i prowokacyjnie. Klientka podejrzewa, że dziewczyna planuje ucieczkę z nieznajomym mężczyzną.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 915 Logo METRO

Opis (streszczenie): Mam wybór, sprawę prowadzi Krzysztof Dziób Do detektywów zgłasza się młoda kobieta. Prosi o odnalezienie jej kuzyna, który nieoczekiwanie zaginął. Wkrótce okazuje się, że poszukiwany jest kochankiem klientki…

/ Polska / program kryminalny
Program TV na 2019-09-30
07:00 Detektywi, odc. 986 Logo TVN Fabuła
Polska / program kryminalny
09:00 Detektywi, odc. 914 Logo METRO
Polska / program kryminalny
09:30 Detektywi, odc. 915 Logo METRO
Polska / program kryminalny
14:20 Detektywi, odc. 987 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na brak klientów biuro detektywistyczne prowadzone przez Marzenę Fliegel, Macieja Friedka i Krzysztofa Dzioba nigdy nie mogło narzekać. Codziennie zgłaszają się ludzie, dla których pomoc detektywów jest jedyną nadzieją na rozwiązanie ich spraw. Jak zapowiada producentka serialu Krystyna Lasoń „Śmiało można powiedzieć, że szykuje się sezon pełen emocji i nowych, dotąd nieporuszanych, spraw. Również tej jesieni zostanie wyemitowany tysięczny odcinek serialu” – dodaje. „Scenariusze odcinków opieramy na najbardziej aktualnych historiach, wpływających do prawdziwych biur detektywistycznych” – o serialu opowiada Krystyna Lasoń. „Pokazujemy nie tylko codzienną pracę detektywów, ale i dramaty ludzkie, które rozgrywają się wokół nas. Jesienny sezon poruszy wiele takich tematów, m.in. problemy nastolatków i ich rodzin, skutki rozwodów, kłopoty z jakimi borykają się właściciele firm, aż wreszcie dylematy samych detektywów, którzy często stają się ofiarami śledztw. Bez wątpienia finały prezentowanych historii będą zaskakiwać”. Jedną z takich spraw poprowadzi Maciej Friedek. Z oddziału dla dzieci chorych na mukowiscydozę giną specjalistyczne leki i sprzęt będący nadzieją dla małych pacjentów na normalne życie. Wśród chorych jest dziecko przyjaciół detektywa. Maciek zrobi wszystko, aby ustalić, kto jest złodziejem. Natomiast Marzena Fliegel zaangażuje się w pomoc matce, której córka przepadła bez śladu. Losy dziewczyny obnażą brak bliskości i wsparcia ze strony rodziny. Z kolei poszukiwanie pielęgniarki ze szpitala psychiatrycznego doprowadzi detektywa Krzysztofa Dzioba do odkrycia szokujących faktów z działalności tej placówki i zaniedbań, jakich się tam dopuszczano. Nasz ślub, sprawę prowadzi Maciej Friedek Klient detektywów chce wyjaśnić niepokojące zachowanie narzeczonej. Kobieta niespodziewanie odrzuciła oświadczyny i wyprowadziła się z mieszkania. Detektywi odkrywają, że odwiedza ją jakiś mężczyzna. Okazuje się też, że ma poważne problemy finansowe.

/ Polska / program kryminalny
15:00 Detektywi, odc. 916 Logo METRO

Opis (streszczenie): Coś do kochania, sprawę prowadzi Maciej Friedek Detektywi poszukują pięcioletniego chłopca, które zaginęło w galerii handlowej. Rodzice twierdzą, że chłopiec nie poszedłby z nikim obcym. Podejrzewają, że ich synka porwała była opiekunka, którą niedawno zwolnili z pracy.

/ Polska / program kryminalny
15:30 Detektywi, odc. 917 Logo METRO

Opis (streszczenie): Szansa, sprawę prowadzi Marzena Fliegel Klientkę detektywów niepokoi zachowanie nastoletniej córki. Podejrzewa, że dziewczyna kradnie jej pieniądze. Wkrótce okazuje się, że giną również pieniądze z konta. Do ich wypłaty przyznaje się mąż klientki tłumacząc, że ma problemy w interesach. Detektywi ustalają jednak, że pieniądze trafiają do jakiejś kobiety…

/ Polska / program kryminalny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Detektywi. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Detektywi w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Detektywi.

Emisja w stacjach


Detektywi można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry