Reklama

Cały Sport Na żywo w telewizji TV

Mecze, zawody, konkursy sportowe w telewizji - godziny emisji

Podane daty oznaczają rzeczywisty czas emisji (stan na: 2019-01-24 08:41:45).

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Trwające transmisje sportowe w telewizji

05:00 - 10:00 Trwa... Golf European Tour: I runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Kolejne dzisiejsze transmisje sportowe w telewizji (2019-01-24)

09:15 - 09:30 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 12:00 Melbourne, Australia - Półfinały mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 12:30 Game Schett And Mats (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:35 Golf European Tour: I runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:45 - 15:45 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
Reklama
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Anterselva - Sprint kobiet 7,5km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:30 - 16:00 Puchar Świata, Antholz - sprint kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:30 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Uralochka NTMK - Hameenlinna (Sport, Siatkówka) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:55 - 20:15 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny par sportowych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:00 - 18:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:30 Siatkówka - Liga Mistrzyń CEV: Chemik Police - Dinamo Moskwa (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:30 - 20:55 1. liga - KPS Siedlce - UKS Mickiewicz Kluczbork (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:30 - 20:15 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 66: Steaua - NEXE (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:15 - 23:20 Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Warszawa Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:30 - 23:00 Puchar Włoch w siatkówce - Azimut Leo Shoes Modena - Revivre Axopower Milano (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 21:45 Magazyn Ligi Mistrzów CEV (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 EFL Carabao Cup - Chelsea - Tottenham (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40 - 22:45 EFL Cup - Chelsea FC - Tottenham Hotspur (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:45 - 23:10 Euroliga - Real Madryt - Anadolu Efes Stambuł (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:55 - 23:00 Puchar Francji - Amiens - Lyon (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
21:00 - 23:40 Wyścig Six-day, Niemcy - 1. dzień (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:00 - 01:00 Turniej na żywo - Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornia - runda 1 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
23:20 - 23:55 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-25 (Piątek)

05:00 - 07:00 Melbourne, Australia (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
Reklama
07:00 - 09:15 Melbourne, Australia - Kobiety gra podwójna - finał (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
07:00 - 09:00 Melbourne, Australia (TENIS) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
08:30 - 14:30 Golf European Tour: II runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
09:15 - 09:30 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:20 - 12:00 Puchar Świata, St Motitz - mężczyźni (Skeleton) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
09:30 - 12:00 Melbourne, Australia - Półfinały mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Sapporo (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:00 - 13:00 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria - Supergigant mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:00 - 12:30 Game Schett And Mats (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 14:00 Kolarstwo torowe - Puchar Świata, Hongkong - Finał (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 15:20 Puchar Świata, St Motitz - kobiet (Skeleton) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
13:30 - 14:05 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:20 - 16:00 Puchar Świata, Antholz - sprint mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:35 - 15:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:30 - 16:00 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:55 - 20:20 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny solistek Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 19:15 Mistrzostwa Świata, - pierwszy półfinał (PIŁKA RĘCZNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 20:00 Liga Siatkówki kobiet - DPD Legionovia Legionowo - E.Leclerc Radomka Radom (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 20:30 Energa Basket Liga - Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
Reklama
19:30 - 00:00 Babilon MMA - Babilon MMA 7 Żyrardów - Michał Kita - Artur Głuchowski (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Fight Logo Polsat Sport Fight
20:00 - 00:30 Babilon MMA (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:15 - 22:15 Mistrzostwa Świata, - drugi półfinał (PIŁKA RĘCZNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:25 - 22:30 Bundesliga - Hertha BSC - Schalke 04 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:25 - 22:30 Bundesliga - Hertha BSC - Shalke 04 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:30 - 23:00 Liga Siatkówki kobiet - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:30 - 20:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:40 - 22:45 FA Cup - Bristol City - Bolton Wanderers (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:55 - 23:00 FA Cup - Arsenal - Manchester United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:00 - 00:00 Wyścig Six-day, Niemcy - 2. dzień (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:00 - 01:00 Turniej na żywo - Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornia - runda 2 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:55 - 23:55 Babilon MMA 7: Żyrardów Godziny emisji Polsat Logo Polsat
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:30 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-26 (Sobota)

02:00 - 04:45 NBA: Houston Rockets - Torornto Raptors (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
03:00 - 05:10 Hokej na lodzie - NHL: All Star Skills 2019 - Konkurs umiejętności Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
03:00 - 05:00 Melbourne, Australia (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
05:00 - 07:00 Melbourne, Australia (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
06:00 - 07:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:00 - 08:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:45 - 08:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
07:45 - 10:00 Puchar Świata, Sapporo (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
07:45 - 08:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 09:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
08:00 - 10:20 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
08:00 - 10:15 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 10:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:15 - 09:30 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 14:00 Golf European Tour: III runda Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
09:30 - 11:45 Melbourne, Australia - Finał kobiet (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 12:00 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Bobsleje) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
10:00 - 11:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
10:00 - 11:30 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd kobiet (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:15 - 11:15 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 12:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:15 - 13:20 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny solistów Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 13:00 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria - Zjazd mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:45 - 12:00 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:00 - 13:00 Daihatsu Indonesia Masters - półfinały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:00 - 14:00 Melbourne, Australia - Finał miksta (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 14:30 Energa Basket Liga - BM Slam Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Levante (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:55 - 15:00 LaLiga Santander - Sevilla FC - Levante (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
13:00 - 15:20 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Bobsleje) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
13:00 - 14:15 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:00 - 17:00 2019 World Championship of Ping Pong, odc. 1: Afternoon session (ping-pong) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
13:20 - 15:10 Kolarstwo torowe - Puchar Świata, Hongkong - Finał (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:25 - 15:25 FA Cup - Accrington Stanley - Derby County / Southampton (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
13:30 - 14:10 Puchar Świata, Antholz - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 14:30 Puchar Świata, Trondheim (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:15 - 15:00 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja - 10km kobiet stylem dowolnym (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:30 - 14:45 Puchar Polski mężczyzn - STUDIO (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:45 - 17:30 Puchar Polski mężczyzn - I półfinał (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
15:00 - 18:00 Mistrzostwa Europy, Mińsk (ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:00 - 17:00 Serie A TIM - Sassuolo - Cagliari (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:10 - 17:50 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - program dowolny par tanecznych Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:15 - 16:15 Puchar Świata, Anterselva (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:20 - 16:20 Puchar Świata, Antholz - bieg pościgowy mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:20 - 17:30 Bundesliga: Borussia Dortmund - Hannover 96 (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:25 - 17:30 Serie A TIM - Borussia M'Gladbach - FC Augsburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
15:30 - 15:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:55 - 17:55 FA Cup - Manchester City - Burnley (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
16:00 - 18:00 FA Cup - Portsmouth - Queens Park Rangers (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
16:10 - 18:25 La Liga Santander: Atletico Madryt - Getafe (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
16:15 - 17:05 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 18:00 Puchar Polski mężczyzn - STUDIO (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Sampdoria - Udinese (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:00 - 20:30 Puchar Polski mężczyzn - II półfinał (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
18:00 - 20:30 Liga włoska - BCC Castellana Grotte - Consar Ravenna (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 20:00 Serie A TIM - Sampdoria - Udinese (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:20 - 20:40 Bundesliga: Werder Brema - Eintracht Frankfurt (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:25 - 20:30 La Liga Santander: Leganes - Eibar (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
18:25 - 20:30 FA Cup - Milwall - Everton (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:30 - 22:00 2019 World Championship of Ping Pong, odc. 2: Evening session (ping-pong) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:45 - 21:00 (not set) (KOSZYKÓWKA) Eurosport 2 Logo Eurosport 2
19:00 - 21:05 FIM SuperEnduro 2019: Grand Prix Hiszpanii, Madryt (Sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
19:40 - 21:50 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Groningen (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:00 - 21:00 FIA Championship, Santiago (Formuła E) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Serie A TIM - AC Milan - Napoli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 21:00 Puchar Polski mężczyzn - STUDIO (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 22:45 La Liga Santander: Valencia - Villarreal (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:40 - 22:45 FA Cup - AFC Wimbledon - West Ham United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:40 - 22:45 FA Cup - AFC Wimbledon - West Ham United (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
21:00 - 00:00 Turniej na żywo - Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornia - runda 3 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:05 - 00:00 Wyścig Six-day, Niemcy - 3. kolejka (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:15 - 21:50 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 22:45 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Sb. ep 18 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:00 - 01:05 Lekkoatletyka - Halowy mityng IAAF World Indoor Tour, Boston Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:35 - 00:00 Pegasus World Cup (WYŚCIGI KONNE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-27 (Niedziela)

00:00 - 02:30 NBA: New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
01:05 - 02:00 Skoki narciarskie - Puchar Świata - Sapporo / Hokej - NHL - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
01:40 - 02:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:00 - 05:30 Boks zawodowy: Gala w Nowym Jorku - Kownacki vs Washington/Thurman vs Lopez (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
02:00 - 04:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Sapporo - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
02:00 - 05:10 Hokej na lodzie - NHL: Mecz Gwiazd 2019 Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:30 - 05:15 NBA: Boston Celtics - Golden State Warriors (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
03:00 - 03:30 Gala boksu zawodowego Goldenboy - Jamie Munguia - Takeshi Inoue (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
05:00 - 07:00 Melbourne, Australia - Finał gry deblowej mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
07:00 - 08:00 Daihatsu Indonesia Masters - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
07:45 - 08:00 Biegi narciarskie - Ski Classics - Marcialonga, Trentino Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:00 - 09:00 Daihatsu Indonesia Masters - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
08:00 - 11:00 Kolarstwo torowe - Puchar Świata, Hongkong - Finał (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:45 - 10:00 Puchar Świata, Trondheim (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:00 - 10:00 Daihatsu Indonesia Masters - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
09:15 - 09:30 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
09:30 - 14:00 Golf European Tour: Finał Omega Dubai Desert Classic (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
09:30 - 12:45 Melbourne, Australia - Finał mężczyzn (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:00 - 11:00 Daihatsu Indonesia Masters - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
10:00 - 11:30 Puchar Świata, Kitzbühel, Austria - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:30 - 12:45 Puchar Świata, St Motitz - mężczyzni (Bobsleje) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 12:30 Daihatsu Indonesia Masters - finały (Badminton) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
11:00 - 11:25 Biegi narciarskie - Ski Classics - Marcialonga, Trentino Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:30 - 13:00 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Supergigant kobiet (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:55 - 14:00 La Liga Santander: Valladolid - Celta (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
11:55 - 14:00 La Liga Santander: Valladolid - Celta (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
11:55 - 14:00 LaLiga Santander - LaLiga Santander (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Chievo Verona - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:25 - 14:30 Serie A TIM - Chievo Verona - Fiorentina (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:30 - 14:25 Puchar Świata w narciarstwie dowolnym, Seiser Alm (sporty zimowe) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:30 - 14:30 Energa Basket Liga - Trefl Sopot - Spójnia Stargard (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:30 - 14:30 Liga ACB 18/19, odc. 39: REAL MADRID v. MONTAKIT FUENLABRADA (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
12:45 - 14:00 Puchar Świata, Antholz - bieg ze startu wspólnego kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
12:45 - 13:00 Game Schett And Mats Extra (TENIS) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 13:30 Puchar Świata, Anterselva - 12,5km kobiet ze startu wspólnego (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:00 - 14:15 Mistrzostwa Świata, Winterberg (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:45 - 15:35 Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - GALA Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 15:30 Puchar Świata, Antholz - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:15 - 16:15 Mistrzostwa Świata, - Mecz o 3. miejsce (PIŁKA RĘCZNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:15 - 15:45 Puchar Świata, Ulricehamn, Szwecja - Sztafeta mężczyzn (BIEGI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:25 - 16:40 Liga holenderska - Feyenoord - Ajax Amsterdam (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30 - 14:45 Puchar Polski mężczyzn - STUDIO (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:45 - 17:30 Puchar Polski mężczyzn - FINAŁ (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:45 - 16:55 Puchar Polski w siatkówce mężczyzn - finał Godziny emisji Super Polsat Logo Super Polsat
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Atalanta - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Atalanta - AS Roma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
15:00 - 15:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:00 - 17:00 Serie A TIM - Parma - SPAL 2013 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
15:00 - 17:15 BASKET LIGA KOBIET 18/19, odc. 13: PSZCZÓŁKA AZS UMCS LUBLIN - InvestInTheWest ENEA GORZÓW WLKP. (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bayern Monachium - VfB Stuttgart (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:30 - 16:40 Puchar Świata, Antholz - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:45 - 17:45 Wyścig Six-day, Niemcy - 4. kolejka (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:10 - 18:25 La Liga Santander: Girona - FC Barcelona (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:40 - 18:50 Liga holenderska - sc Heerenveen - AZ Alkmaar (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:00 - 19:00 FA Cup - Crystal Palace - Tottenham (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
17:15 - 19:30 Mistrzostwa Świata, - Finał (PIŁKA RĘCZNA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
17:30 - 17:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:30 - 18:00 Puchar Polski mężczyzn - STUDIO (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:55 - 20:00 Bundesliga - Fortuna Dusseldorf - RB Leipzig (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Torino - Inter (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
18:00 - 20:30 Liga włoska - Top Volley Latina - Itas Trentino (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
18:00 - 22:00 2019 World Championship of Ping Pong, odc. 3: Final (ping-pong) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:25 - 20:30 LaLiga Santander - Athletic Club - Real Betis (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
19:00 - 21:00 FA Cup - Chelsea - Sheffield Wednesday (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:00 - 20:40 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Lazio - Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:30 - 23:00 Liga Siatkówki kobiet - ŁKS Commercecon Łódź - Developres SkyRes Rzeszów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:30 - 22:30 Serie A TIM - Lazio - Juventus (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:40 - 22:45 LaLiga Santander - Espanyol - Real Madryt (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
21:00 - 00:30 Turniej na żywo - Farmers Insurance Open, San Diego, Kalifornia - Finał Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:30 - 00:00 NBA: Los Angeles Clippers - Sacramento Kings (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:50 - 22:30 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:55 Argentyna - Etap 1 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE Nd. ep 18 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-28 (Poniedziałek)

00:00 - 02:45 NBA: Oklahoma City Thunder - Milwaukee Bucks (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:00 - 19:00 Tahincioglu Basketball Super League 18/19, odc. 111: GAZIANTEP BASKETBOL v. DARÜŞŞAFAKA TEKFEN (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Empoli - Genoa (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 20:55 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:40 - 22:45 FA Cup - Barnet F.C. - Brentford F.C. (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
20:40 - 22:45 FA Cup - Barnet F.C. - Brentford F.C. (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:55 - 21:30 4-4-2 - magazyn piłkarski (magazyn piłkarski) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Deportivo Alaves - Rayo Vallecano (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
21:00 - 22:40 Wyścig Six-day, Berlin, Niemcy - 5. kolejka (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
21:30 - 22:10 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:45 - 23:55 Argentyna - Etap 2 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-29 (Wtorek)

11:00 - 11:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 13:15 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:55 - 19:30 Liga Mistrzów CEV: Arkas Izmir - Dinamo Moskwa (Sport, Siatkówka) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
16:55 - 19:30 Liga Mistrzów CEV: Zenit Kazań - Knack Roeselare (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:30 - 18:45 Puchar Świata, Schladming, Austria - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
18:25 - 20:30 Bundesliga 2 - VfL Bochum - MSV Duisburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - VfL Bochum - MSV Duisburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:40 - 21:40 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (1): AC Milan - SSC Napoli ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:00 - 22:55 Wyścig Six-day, Niemcy - 6. kolejka (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - SV Darmstadt - FC St. Pauli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 22:30 Bundesliga 2 - SV Darmstadt - FC Sankt Pauli (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:30 - 21:45 Puchar Świata, Schladming, Austria - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:55 - 23:00 Premier League: Newcastle - Manchester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:55 - 23:00 Premier League: Newcastle - Manchester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
21:40 - 21:50 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (1): AC Milan - SSC Napoli ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:50 - 23:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (1): AC Milan - SSC Napoli Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:55 Argentyna - Etap 3 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-30 (Środa)

11:00 - 13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 2 runda (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:00 - 15:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 2 runda (2) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:45 - 17:00 German Masters, Berlin (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:25 - 18:00 Liga Mistrzów CEV: Halkbank Ankara - United Volleys Frankfurt (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:30 - 20:30 Liga Siatkówki kobiet - E.Leclerc Radomka Radom - KSZO Ostrowiec Św. (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:30 - 19:30 (not set) (KOSZYKÓWKA) Eurosport 2 Logo Eurosport 2
17:30 - 20:55 Liga Mistrzów CEV: PGE Skra Bełchatów - Greenyard Maaseik (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:35 - 17:55 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (2): Fiorentina - AS Roma ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:55 - 18:50 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (2): Fiorentina - AS Roma Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:15 - 20:25 PGNIG Superliga: NMC Górnik Zabrze - PGE Vive Kielce (Sport, Pilka reczna) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:25 - 20:25 Liga Mistrzów - Anwil Włocławek - Banvit (Koszykówka) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:50 - 19:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (2): Fiorentina - AS Roma ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:00 - 20:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (2): Fiorentina - AS Roma Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:30 - 20:10 Argentyna - Etap 4 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
19:45 - 22:55 German Masters, Berlin (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
19:55 - 22:30 Liga Mistrzów CEV: Berlin Recycling Volleys - Trefl Gdańsk (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
20:00 - 20:40 Piłka nożna - Puchar Włoch - studio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Hamburger SV - SV Sandhausen (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 23:00 Liga Mistrzów CEV: Sir Sicoma Colussi Perugia - Tours VB (Sport, Siatkówka) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:30 - 22:30 Bundesliga 2 - Hamburger SV - SV Sandhausen (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:30 - 23:00 PLUSLIGA - Aluron Virtu Warta Zawiercie - Chemik Bydgoszcz (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:40 - 21:35 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (3): Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:55 - 23:00 Premier League: Liverpool - Leicester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:55 - 23:00 Premier League: Liverpool - Leicester City (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
21:35 - 21:45 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (3): Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:45 - 22:40 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (3): Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:40 - 23:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (3): Atalanta Bergamo - Juventus Turyn Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:00 - 23:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-01-31 (Czwartek)

09:00 - 11:00 Golf European Tour: I runda Saudi International (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
09:55 - 13:00 German Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00 - 13:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 2 runda (3) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 15:35 Golf European Tour: I runda Saudi International (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
13:00 - 15:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 2 runda (4) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:45 - 18:00 German Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:00 - 17:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 2 runda (5) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:55 - 19:45 Liga Mistrzów CEV: Zenit St. Petersburg - ACH Volley Lublana (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:00 - 20:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 2 runda (6) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:15 - 19:00 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 67: Vojvodina - Vardar (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
17:30 - 20:30 Liga Mistrzów CEV: Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Azimut Leo Shoes Modena (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
17:45 - 20:15 Euroliga - BK Chimki - Żalgiris Kowno (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
18:00 - 19:30 7. strefa - magazyn siatkarski (Magazyn) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
19:45 - 22:55 German Masters (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 20:55 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 22:25 Wyścig Six-day, Dania - 1. kolejka (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Union Berlin - FC Koln (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:25 - 22:30 Bundesliga 2 - Union Berlin - 1. FC Koln (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 23:00 Siatkówka kobiet - Serie A (Sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:30 - 22:30 Liga Mistrzów CEV: Cucine Lube Civitanova - VK Karlovarsko (Sport, Siatkówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
20:55 - 21:45 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
21:00 - 01:00 Turniej na żywo - Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, Arizona - runda 1 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:45 - 22:00 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 22:50 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:45 Magazyn Ligi Mistrzów CEV (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
22:50 - 23:15 Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (4): Inter Mediolan - Lazio ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
23:15 - 00:00 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-01 (Piątek)

01:00 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (56): Boston Bruins - Philadelphia Flyers Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:30 - 07:15 NBA (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
09:00 - 11:00 Golf European Tour: II runda Saudi International (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia - Gigant kobiet, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:00 - 12:55 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1/4F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
11:00 - 12:45 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd mężczyzn, trening (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:30 - 15:30 Golf European Tour: II runda Saudi International (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
12:45 - 14:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia - Gigant kobiet, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:55 - 15:30 Jeździectwo - Międzynarodowe zawody Cavaliada, Lublin - dz. 1 (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
13:45 - 16:00 German Masters - Dzień trzeci (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:30 - 15:45 Puchar Świata, Oberstdorf (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:30 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:35 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:45 - 17:45 Puchar Świata, Oberstdorf (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
16:00 - 17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:00 - 16:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 18:15 Argentyna - Etap 5 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:55 - 17:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 18:30 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:10 - 17:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 20:30 PLUSLIGA - Cuprum Lubin - GKS Katowice (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:45 - 20:10 Energa Basket Liga - Stelmet Enea BC Zielona Góra - Polpharma Starogard Gdański (KOSZYKÓWKA) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
17:55 - 18:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
18:25 - 20:30 Bundesliga 2 - MSV Duisburg - SV Darmstadt (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:25 - 20:25 Bundesliga 2 - MSV Duisburg - SV Darmstadt (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
19:00 - 20:45 DKB Handball Bundesliga 18/19 (SK), odc. 55: All Star Game 2019 (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
19:30 - 22:00 Lekkoatletyka - Halowy mityng ISTAF Indoor, Berlin Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:45 - 22:55 German Masters, Berlin (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:15 - 23:00 Wyścig Six-day, Dania - 2. kolejka (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:25 - 22:30 Bundesliga - Hannover 96 - RB Leipzig (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:30 - 22:30 Bundesliga - Bundesliga (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:30 - 23:00 PLUSLIGA - Asseco Rzeszów – Aluron Virtu Warta Zawiercie (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:55 - 23:00 LaLiga Santander - Huesca - Real Valladolid (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
20:55 - 23:00 Puchar Sześciu Narodów 2019: Francja - Walia (Sport, Rugby) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 01:00 Turniej na żywo - Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, Arizona - runda 2 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:00 - 22:00 Kontratak - magazyn PGNiG Superliga (Magazyn sportowy) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-02 (Sobota)

01:30 - 04:15 NBA: New York Knicks - Boston Celtics (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
03:05 - 04:00 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (57): Dallas Stars - Minnesota Wild Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
04:00 - 05:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (57): Dallas Stars - Minnesota Wild Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
08:25 - 11:15 Biegi narciarskie - Ski Classics - Toblach - Cortina (42km) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
09:00 - 09:45 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
09:45 - 11:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia - Slalom kobiet, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:30 - 12:55 Golf European Tour: III runda Saudi International (Sport) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
10:45 - 12:00 Mistrzostwa świata juniorów, Osrblie (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:50 - 12:30 Mistrzostwa Europy juniorów w biathlonie - sprint mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 13:15 Tahincioglu Basketball Super League 18/19, odc. 112: ISTANBUL BBSK v. TOFAŞ (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
11:00 - 13:00 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Zjazd mężczyzn (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
11:15 - 12:05 Stan futbolu (magazyn) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:05 - 14:00 Tenis ziemny - Turniej WTA - Turniej WTA - St. Petersburg - 1/2F (1) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:30 - 14:45 Energa Basket Liga - Rosa Radom - King Szczecin (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:45 - 14:00 Puchar Świata, Klingenthal (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
12:55 - 15:00 Bundesliga 2 - Arminia Bielefeld - Hamburger SV (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:55 - 15:20 La Liga Santander: Levante - Getafe (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
12:55 - 15:00 FC Barcelona - Valencia CF+B272:H273 - Arminia Bielefeld - HSV (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:55 - 15:00 La Liga Santander: Levante - Getafe (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
13:00 - 13:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:00 - 14:00 Puchar Świata, Maribor, Słowenia - Slalom kobiet, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:15 - 15:30 Tahincioglu Basketball Super League 18/19, odc. 113: PINAR KARŞIYAKA v. BEŞIKTAŞ SOMPO JAPAN (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
13:25 - 15:30 Premier League: Tottenham - Newcastle (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ 4K ULTRA HD Logo CANAL+ 4K ULTRA HD
13:25 - 15:30 Premier League: Tottenham - Newcastle (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
13:50 - 15:30 Mistrzostwa Europy juniorów w biathlonie - sprint kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
14:00 - 14:55 Short track - Puchar Świata, Drezno - dz. 1 (1000m i 1500m kobiet i mężczyzn - el.) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
14:00 - 15:00 Mistrzostwa świata juniorów, Osrblie - Sprint kobiet 7,5km (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
14:00 - 14:30 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:45 - 17:30 PLUSLIGA - Indykpol AZS Olsztyn - PGE Skra Bełchatów (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:00 Serie A TIM - Empoli - Chievo Verona (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
14:55 - 15:45 Short track - Puchar Świata, Drezno - dz. 1 (1000m i 1500m kobiet i mężczyzn - el.) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:00 - 15:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:00 - 16:00 Mistrzostwa Świata (KOLARSTWO PRZEŁAJOWE) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
15:20 - 17:40 Bundesliga: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
15:25 - 17:30 Bundesliga - Hertha BSC - VfL Wolfsburg (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
15:25 - 17:30 Bundesliga - Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
15:30 - 17:45 Tahincioglu Basketball Super League 18/19, odc. 114: GALATASARAY v. BAHÇEŞEHIR KOLEJI (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
15:30 - 18:00 Liga włoska - Consar Ravennna - Calzedonia Verona (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
15:30 - 15:55 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
15:30 - 17:45 Puchar Świata, Oberstdorf (SKOKI NARCIARSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
15:45 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
15:50 - 16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
15:55 - 18:00 Premier League: Chelsea - Huddersfield (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
16:00 - 17:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
16:00 - 16:55 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 1 seria ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
16:00 - 17:30 German Masters, Berlin (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
16:10 - 18:15 LaLiga Santander - Real Sociedad - Athletic Club (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
16:55 - 17:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( studio ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:05 - 18:35 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP1 HD Logo TVP1 HD
17:10 - 18:25 Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Oberstdorf (HS 235) - konkurs indywidualny ( 2 seria ) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
17:30 - 18:25 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
17:30 - 20:00 PLUSLIGA - ONICO Warszawa - Cerrad Czarni Radom (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
17:40 - 19:45 Puchar Sześciu Narodów: Irlandia - Anglia (Sport, Rugby) Godziny emisji CANAL+ SPORT 2 Logo CANAL+ SPORT 2
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Napoli - Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
17:55 - 20:00 Serie A TIM - Napoli - Sampdoria (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
18:00 - 20:00 easyCredit BBL 18/19, odc. 23: ALBA BERLIN v. medi bayreuth (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
18:00 - 18:25 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
18:15 - 20:25 PGNIG Superliga: Piotrkowianin - Gwardia Opole (Sport, Pilka reczna) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
18:25 - 20:30 Championship - Leeds United - Norwich City (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 3 Logo ELEVEN SPORTS 3
18:25 - 20:25 LaLiga Santander - FC Barcelona - Valencia CF (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
18:25 - 20:30 Premier League: Cardiff - Bournemouth (Sport, Football angielski) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
19:00 - 20:00 Jeździectwo - Miedzynarodowe Zawody Cavaliada, Lublin - dz. 2 (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
19:45 - 23:25 German Masters, Berlin (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
20:00 - 22:00 Gala Tygodnika "Piłka Nożna" (Gala) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
20:00 - 23:00 Gala boksu zawodowego - Sergio Garcia - Ted Cheeseman (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
20:00 - 21:00 Jeździectwo - Miedzynarodowe Zawody Cavaliada, Lublin - dz. 2 (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
20:15 - 22:30 Wyścig Six-day, Dania - 3. kolejka (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
20:15 - 22:00 SEHA - Gazprom league 2018/19, odc. 69: Metalurg - PPD Zagreb (piłka ręczna) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Juventus - Parma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
20:25 - 22:30 Serie A TIM - Juventus - Parma (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
20:25 - 23:00 Siatkówka kobiet - Serie A: Półfinał Pucharu Włoch (Sport) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
20:30 - 23:00 Liga Siatkówki Kobiet - Energa MKS Kalisz - Chemik Police (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
20:30 - 21:00 Gorączka Piłkarskiej Soboty (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
21:00 - 00:00 Turniej na żywo - Waste Management Phoenix Open, Scottsdale, Arizona - runda 3 Godziny emisji Golf Channel Logo Golf Channel
21:00 - 22:00 Jeździectwo - Miedzynarodowe Zawody Cavaliada, Lublin - dz. 2 (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:00 - 00:00 Gala boksu zawodowego - Sergio Garcia - Ted Cheeseman (BOKS) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
22:00 - 22:40 Sportowy Wieczór Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
22:30 - 23:55 Argentyna - Etap 6 (KOLARSTWO) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
22:30 - 22:45 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
22:45 - 00:00 Magazyn - Eleven GOL LIVE sb ep. 19 (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
23:00 - 01:45 NBA: Detroit Pistons - Los Angeles Clippers (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT

Transmisje sportowe na żywo w dniu 2019-02-03 (Niedziela)

01:00 - 04:05 Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (58): Winnipeg Jets - Anaheim Ducks Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
02:30 - 05:15 NBA: Golden State Warriors - Los Angeles Lakers (Sport, Koszykówka) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
04:00 - 04:30 UFC Fight Night - Assuncao - Moraes (MMA) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
09:00 - 10:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:00 - 12:15 Badminton - Mistrzostwa Polski - Finały Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
10:15 - 11:30 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
10:45 - 11:45 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
10:50 - 11:50 Mistrzostwa Europy juniorów w biathlonie - bieg pościgowy mężczyzn (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:00 - 11:55 Piłka z góry (Magazyn sportowy) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
11:00 - 13:00 Tahincioglu Basketball Super League 18/19, odc. 115: FENERBAHÇE BEKO v. TÜRK TELEKOM (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
11:45 - 12:30 Mistrzostwa świata juniorów, Osrblie (BIATHLON) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
11:50 - 13:10 Mistrzostwa Europy juniorów w biathlonie - bieg pościgowy kobiet (Biathlon) Godziny emisji Polsat Sport Extra Logo Polsat Sport Extra
11:55 - 14:00 La Liga Santander: Villarreal - Espanyol (Sport, Football pozostałe) Godziny emisji CANAL+ SPORT Logo CANAL+ SPORT
12:00 - 13:15 Puchar Świata, Klingenthal (KOMBINACJA NORWESKA) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
12:10 - 14:25 Liga holenderska - Excelsior - Feyenoord (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
12:15 - 15:15 Jeździectwo - Międzynarodowe Zawody Cavaliada, Lublin - dz. 3 - Grand Prix (relacja) Godziny emisji TVP Sport Logo TVP Sport
12:25 - 14:30 Serie A TIM - SPAL 2013 - Torino (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 4 Logo ELEVEN SPORTS 4
12:25 - 14:30 Serie A TIM - SPAL - Torino (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
12:30 - 14:45 Energa Basket Liga - AZS Koszalin - GTK Gliwice (Koszykówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
12:45 - 15:00 PGNIG Superliga: MMTS Kwidzyn - Energa Wybrzeże Gdańsk (Sport, Pilka reczna) Godziny emisji nSport+ Logo nSport+
13:00 - 15:15 Liga ACB 18/19, odc. 41: HERBALIFE GRAN CANARIA v. KIROLBET BASKONIA (koszykówka) Godziny emisji SportKlub Logo SportKlub
13:00 - 14:00 Puchar Świata, Altenberg, Niemcy - Zawody drużynowe (SANKI) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
13:15 - 14:30 Puchar Świata, Garmisch Partenkirchen, Niemcy - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (NARCIARSTWO ALPEJSKIE) Godziny emisji Eurosport 1 Logo Eurosport 1
13:25 - 15:25 Bundesliga 2 - FC Erzgebirge Aue - 1. FC Koln (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 2 Logo ELEVEN SPORTS 2
14:00 - 17:00 German Masters, Berlin - Finał (SNOOKER) Godziny emisji Eurosport 2 Logo Eurosport 2
14:25 - 16:30 Liga holenderska - PSV Eindhoven - Fortuna Sittard (Piłka nożna) Godziny emisji Polsat Sport News Logo Polsat Sport News
14:30 - 14:55 Magazyn - Studio (Piłka nożna) Godziny emisji ELEVEN SPORTS 1 Logo ELEVEN SPORTS 1
14:45 - 17:30 PLUSLIGA - Chemik Bydgoszcz - Trefl Gdańsk (Siatkówka) Godziny emisji Polsat Sport Logo Polsat Sport
14:55 - 17:00