Reklama

Co obejrzeć w kanałach naziemnych 2 stycznia 2020 (Czwartek)? [2020-01-02]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-01-02 15:46)
Co obejrzeć w kanałach naziemnych 2 stycznia 2020 (Czwartek)? [2020-01-02]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w kanałach naziemnych? w dniu 2 stycznia 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Czwartek, 2 stycznia 2020 [2020-01-02]

2020-01-02 09:10 Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie w TVP Kultura / rok: 2016 / czas: 97 min.

Plakat Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie Eva i Rocco zaprosili na kolację grupkę swoich przyjaciół. Są wśród nich świeże małżeństwo Cosimo i Bianca, małżeństwo ze stażem Lele i Carlotta oraz Peppe, który po rozwodzie nie może znaleźć ani stałej partnerki, ani pracy. Sami gospodarze też mają swoje problemy, głównie z dorastającą córką. Podczas kolacji Eva proponuje grę, w której wszyscy odczytują na głos otrzymane wiadomości. Mimo początkowych obiekcji, każdy zgadza się na udział, wierząc, że nic złego nie może się stać. Jednak po kilku wiadomościach okazuje się, że wieloletni przyjaciele tak naprawdę w ogóle się nie znają.
Reżyseria: Paolo Genovese
Obsada: Valerio Mastandrea, Kasia Smutniak, Marco Giallini, Alba Rohrwacher, Anna Foglietta

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-02 20:00 Wieczny student w TV Puls / rok: 2002 / czas: 92 min.

Plakat Wieczny student Van Wilder to towarzyski i niesamowicie popularny student w Collidge College przez siedem lat. Ostatnie trzy lata spędził na planowaniu imprez oraz pomaganiu innym. Kiedy ojciec Vana nie widzi postępów w nauce syna postanawia wstrzymać płacenie czesnego.
Reżyseria: Walt Becker
Obsada: Ryan Reynolds, Tara Reid, Tim Matheson, Kal Penn, Simon Helberg

Wieczny student - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-02 20:45 Filmowe czwartki - Wielkie oczy w TVP2 HD / rok: 2014 / czas: 105 min.

Plakat Filmowe czwartki - Wielkie oczy "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina – Tima Burtona ("Alicja w krainie czarów", "Mroczne cienie"). W rolach głównych występują nominowana do Oscara Amy Adams ("American Hustle") oraz zdobywca Oscara Christoph Waltz ("Django"). "Wielkie oczy" to jeden z najpoważniejszych kandydatów do Nagród Akademii w 2015 r. W latach sześćdziesiątych XX wieku świat zachwyca się intrygującymi portretami kobiet i dzieci o tajemniczych, wielkich oczach. Autorstwo obrazów przypisuje sobie niezwykle ambitny Walter Keane. Jednak za genialnymi pracami stoi żyjąca w jego cieniu żona Margaret. Kobieta walczy o prawdę, uznanie i wyzwolenie się spod wpływu bezwzględnego despoty oraz z roli, którą narzuca jej społeczeństwo.
Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Amy Adams, Christoph Waltz, Krysten Ritter, Danny Huston, Jason Schwartzman

Wielkie oczy - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-02 21:00 Sekcja 8. w Nowa TV / rok: 2003 / czas: 98 min.

Plakat Sekcja 8. W panamskiej strefie kanałowej doszło do tragedii: podczas ataku huraganu zaginął oddział przygotowywany do walk w dżungli. Z sześciu ludzi przeżyło dwóch, ci, którzy ich odnaleźli, widzieli jak strzelał do nich trzeci. Co stało się z resztą, zwłaszcza z sierżantem Westem, znienawidzonym przez rekrutów zupakiem, ale przecież świetnym, doświadczonym żołnierzem? Prowadząca wojskowe śledztwo kapitan Osborne nie potrafi niczego wyjaśnić: ocaleni żołnierze nabrali wody w usta. Dowódca bazy wzywa więc na pomoc starego przyjaciela, Hardy'ego - niegdyś komandosa, obecnie agenta DEA o wątpliwej zresztą reputacji.
Reżyseria: John McTiernan
Obsada: John Travolta, Connie Nielsen, Samuel L. Jackson, Giovanni Ribisi, Tim Daly

Sekcja 8. - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-02 21:05 Chętni na kasę w TV4 / rok: 2010 / czas: 107 min.

Plakat Chętni na kasę Detektyw Jack Welles (Matt Dillon) będzie chciał pokrzyżować plany zorganizowanej grupie kryminalistów planującej zgarnąć 20 milionów dolarów podczas napadu na bank.
Reżyseria: John Luessenhop
Obsada: Paul Walker, Chris Brown, Hayden Christensen, Matt Dillon, Michael Ealy

Chętni na kasę - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-01-02 22:30 Jump Street 21 w TVN / rok: 2012 / czas: 109 min.

Plakat Jump Street 21 Kapitalna komedia o młodych policjantach, których zadaniem będzie wykrycie siatki dealerów narkotyków w liceum. Film pełen zabawnych sytuacji i dowcipnych dialogów.
Reżyseria: Phil Lord, Christopher Miller
Obsada: Jonah Hill, Channing Tatum, Brie Larson, Dave Franco, Rob Riggle

21 Jump Street - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-02 22:30 Saga Zmierzch: Przed świtem Część I w TVN 7 / rok: 2011 / czas: 117 min.

Plakat Saga Zmierzch: Przed świtem Część I Po pięknym ślubie i hucznym weselu, Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Rio de Janeiro. W tym gorącym mieście karnawału, młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży. Pełne dramatyzmu narodziny dziecka rozpoczynają łańcuch nieodwracalnych zdarzeń - Edward decyduje się podarować Belli nieśmiertelność. Pojawienie się nowego członka w rodzinie budzi niepokój Volturi – przywódców świata wampirów. Czy Edwardowi uda się ocalić to co kocha najbardziej?
Reżyseria: Bill Condon
Obsada: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Ashley Greene, Peter Facinelli

Saga Zmierzch: Przed świtem Część I - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-01-02 23:20 Gold Rush, The / Gorączka złota, film w ATM Rozrywka / rok: 1925 / czas: 95 min.

Plakat Gold Rush, The / Gorączka złota, film Rok 1898, ludzi ogarnęła gorączka złota, każdy, kto może, ściąga do Klondike. Na Alaskę przybywa również Charlie. W czasie burzy śnieżnej chroni się w napotkanej chacie i przy tej okazji poznaje dwóch ludzi znanych w całej okolicy: dobrego "Wielkiego" Jima i złego "Czarnego" Larsena. Odcięci przez nawałnicę i śniegi, przeżywają tam ciężkie chwile, gdy zaczyna im brakować żywności. Zdesperowany Larsen wyrusza w końcu na poszukiwanie jedzenia, a oszalały z głodu Jim omal nie zostaje kanibalem.
Reżyseria: Charlie Chaplin
Obsada: Charlie Chaplin, Georgia Hale, Mack Swain, Tom Murray, Henry Bergman

Gorączka złota (film 1925) - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 2 stycznia 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry