Reklama

Co obejrzeć w telewizji 3 lutego 2020 (Poniedziałek)? [2020-02-03]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-02 18:01)
Co obejrzeć w telewizji 3 lutego 2020 (Poniedziałek)? [2020-02-03]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 3 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Poniedziałek, 3 lutego 2020 [2020-02-03]

2020-02-03 20:30 Angielski pacjent w Cinemax2 / rok: 1996 / czas: 160 min.

Plakat Angielski pacjent Rok 1943, trwa wojna w Afryce Północnej. Szybujący nad pustynią mały samolot sportowy zostaje zestrzelony przez Niemców. Jego pilot odnaleziony przez Beduinów zostaje przekazany wojskom alianckim. Ciężko poparzony, z zanikiem pamięci trafia do wojskowego szpitala niedaleko Florencji. Wojna dobiega jednak końca, szpital ma być wkrótce ewakuowany. Młoda kanadyjska pielęgniarka Hana zafascynowana chorym na amnezję pacjentem postanawia zostać z nim sama w zrujnowanym klasztorze. Wkrótce przybywa tam także Kanadyjczyk Caravaggio i młody sikhijski saper Kip. Od tej chwili Cała trójka próbuje zgłębić tajemnicę człowieka bez twarzy i nazwiska. Akcja, w retrospekcjach, cofa się do Afryki Północnej końca lat trzydziestych...
Reżyseria: Anthony Minghella
Obsada: Ralph Fiennes, Juliette Binoche, Willem Dafoe, Kristin Scott Thomas, Naveen Andrews

Angielski pacjent - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-03 21:00 Premiera KOBIECE PONIEDZIAŁKI - Wichry namiętności w Kino TV / rok: 1994 / czas: 133 min.

Plakat KOBIECE PONIEDZIAŁKI - Wichry namiętności Pułkownik William Ludlow (Anthony Hopkins) żyje na rancho na zapomnianej przez ludzi ziemi u podnóża Gór Montana, gdzie wychowuje swych trzech synów z dala od okrutnych i krwawych wojen z Indianami. Alfred (Aidan Quinn) najstarszy z nich, jest odpowiedzialny i pełen dystansu; Samuel (Henry Thomas) ukochany beniaminek jest wrażliwym idealistą, a średni - Tristan (Brad Pitt) to duch niespokojny i nieposkromiony. W tym męskim świecie pojawia się Susannah Finncannon (Julia Ormond), kobieta piękna i inteligentna, która rozpalając w braciach pożądanie i ducha rywalizacji, zmienia na zawsze ich życiowe losy.
Reżyseria: Edward Zwick
Obsada: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Aidan Quinn, Julia Ormond, Henry Thomas

Wichry namiętności - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-03 21:00 Lot w FilmBox Premium HD / rok: 2012 / czas: 138 min.

Plakat Lot Historia pilota, który ocalił pasażerów samolotu od niechybnej śmierci lądując w trakcie awarii. Teraz stoi pomiędzy opinią publiczną, która traktuje go jak bohatera narodowego, a systemem, którego przedstawiciele doszukują się przyczyn zajścia obarczając pilota winą.
Reżyseria: Robert Zemeckis
Obsada: Denzel Washington, Don Cheadle, Bruce Greenwood, Kelly Reilly, John Goodman

Lot - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-03 21:00 Intrygujący poniedziałek: Kolekcjoner kości w Polsat Film / rok: 1999 / czas: 118 min.

Plakat Intrygujący poniedziałek: Kolekcjoner kości Cztery lata temu nowojorski detektyw Lincoln Rhyme (Denzel Washington) był jednym z najlepszych kryminologów w kraju. Wydał kilka książek, które stały się bestsellerami. Uległ jednak wypadkowi a obrażenia, jakich doznał, okazały się fatalne w skutkach: Lincoln jest sparaliżowany od szyi w dół i może poruszać tylko palcem jednej ręki. Zrezygnowany i na zawsze przykuty do łóżka myśli o samobójstwie, dopóki niezwykła sprawa nie przywraca mu wiary w siebie. Jego były partner, detektyw Paulie Sellitto prosi go bowiem, by pomógł mu odszukać multimilionera, który wraz z żoną zaginął w tajemniczych okolicznościach...
Reżyseria: Phillip Noyce
Obsada: Denzel Washington, Angelina Jolie, Queen Latifah, Michael Rooker, Michael McGlone

Kolekcjoner kości - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-03 21:30 Dracula w Cinemax / rok: 1992 / czas: 128 min.

Plakat Dracula Vlad Palownik, załamany po tragicznej śmierci żony, która popełniła samobójstwo, podczas gdy on uczestniczył w wyprawie krzyżowej, zawiera pakt z szatanem. Uzyskuje nieśmiertelność i staje się wampirem – Draculą (Oldman). Początkujący prawnik, Jonathan Harker (Reeves), wybiera się do Transylwanii, by dopełnić formalności związanych z zakupem posiadłości, w której Dracula zamierza zamieszkać w Londynie. Wampir, goszcząc młodego człowieka w swoim zamku, dostrzega wizerunek narzeczonej Harkera (Ryder), która do złudzenia przypomina jego ukochaną. Wie, że wyprawa do Londynu musi dojść do skutku...
Reżyseria: Francis Ford Coppola
Obsada: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins, Keanu Reeves, Richard E. Grant

Dracula (film 1992) - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-03 21:55 WIECZÓR Z X-MENAMI: Deadpool 2 w CANAL+ FILM / rok: 2018 / czas: 119 min.

Plakat WIECZÓR Z X-MENAMI: Deadpool 2 Walczy przy tym o odzyskanie utraconego poczucia smaku i skradzionego kondensatora strumienia, stawiając czoło wojownikom ninja, japońskim gangsterom spod znaku yakuzy i sforze agresywnych seksualnie czworonogów. Przemierzając kulę ziemską, odkrywa siłę rodziny, przyjaźni i pikantny smak przygody, a przy okazji zdobywa pożądany puchar dla Najlepszego Kochanka Świata.
Reżyseria: David Leitch
Obsada: Ryan Reynolds, Josh Brolin, Morena Baccarin, Julian Dennison, Zazie Beetz

Deadpool 2 - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-03 22:00 Mumia w TVN 7 / rok: 1999 / czas: 124 min.

Plakat Mumia Komedia grozy, której akcja rozpoczyna się w starożytnym Egipcie. Kapłan Ozyrysa sprzeniewierza się faraonowi, zostaje żywcem zabalsamowany i zamknięty w szczelnym sarkofagu. Trzy tysiące lat później do jego grobu docierają poszukiwacze skarbów oraz wyprawa uczonych egiptologów. Mumia wydostaje się z zamknięcia, pragnie zemsty na rodzaju ludzkim.
Reżyseria: Stephen Sommers
Obsada: Brendan Fraser, Rachel Weisz, John Hannah, Oded Fehr, Arnold Vosloo

Mumia - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-03 22:15 Podejrzani w Paramount Channel Polska / rok: 1995 / czas: 106 min.

Plakat Podejrzani Tytułowi "Podejrzani" to pięciu kryminalistów – Dean Keaton (Byrne), McManus (Baldwin), Todd Hockney (Pollak), Fenster (Del Toro) i Verbal Kint (Spacey). Są zamieszani w eksplozję statku, w wyniku której zginęło 27 osób i zniknęła kokaina o wartości 91 milionów dolarów. Świadkami tego wydarzenia są: ciężko poparzony węgierski imigrant, który twierdzi, że widział Keysera Soze, czyli samego diabła, i jeden z "podejrzanych" - kaleki kryminalista Verbal Kint. Verbal decyduje się, w zamian za nietykalność, opowiedzieć policji całą historię. Wraca pamięcią do momentu, kiedy wraz z pozostałymi "podejrzanymi" został aresztowany przez nowojorską policję, a później pracował z nimi, dokonując kilku napadów.
Reżyseria: Bryan Singer
Obsada: Stephen Baldwin, Kevin Spacey, Gabriel Byrne, Chazz Palminteri, Kevin Pollak

Podejrzani - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 3 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry