Reklama

Co obejrzeć w telewizji 12 lutego 2020 (Środa)? [2020-02-12]

Autor: , Data publikacji: (aktualizacja: 2020-02-12 23:52)
Co obejrzeć w telewizji 12 lutego 2020 (Środa)? [2020-02-12]

Stacje codziennie przygotowują filmy, które mają przyciągnąć jak najwięcej widzów. W artykule znajduje się odpowiedź na pytanie Co obejrzeć w telewizji? w dniu 12 lutego 2020. Propozycje zostały podzielone na grupy czasowe. Na początek przedstawiamy hity wieczoru, później wcześniejsze emisje filmów.

Środa, 12 lutego 2020 [2020-02-12]

2020-02-12 20:00 Mój przyjaciel Hachiko w Super Polsat / rok: 2009 / czas: 93 min.

Plakat Mój przyjaciel Hachiko Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Profesor Parker Wilson (Richard Gere) za namową córki przyjmuje pod swój dach szczeniaka. Od tej pory psa i człowieka łączy niezwykła więź. Pies Hachiko codziennie odprowadza swego pana o tej samej godzinie na dworzec, a później po niego przychodzi...
Reżyseria: Lasse Hallström
Obsada: Richard Gere, Joan Allen, Jason Alexander, Cary-Hiroyuki Tagawa, Sarah Roemer

Mój przyjaciel Hachiko - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-12 21:00 Equilibrium w CBS Europa / rok: 2002 / czas: 107 min.

Plakat Equilibrium W państwie Libria zawsze panuje pokój między ludźmi. Aby równowaga nie uległa zachwianiu, ludność musi codziennie zażywać dawkę Proziumu, który całkowicie zabija emocje. Odmowa zażycia lekarstwa karana jest śmiercią. John Preston zajmuje się wyszukiwaniem i eliminowaniem tych, którzy nie zażywają swoich porcji leku. Jednakże pewnego razu sam pomija dawkę Proziumu - i odkrywa nowy niezwykły świat pełen różnych wrażeń, co daje mu siłę do walki o wolność.
Reżyseria: Kurt Wimmer
Obsada: Christian Bale, Taye Diggs, Angus Macfadyen, Matthew Harbour, Sean Bean

Equilibrium - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-12 21:30 Jestem legendą w TVN / rok: 2007 / czas: 101 min.

Plakat Jestem legendą Nowy Jork. Miasto opanował dziwny wirus, który spowodował zmianę ludzi w pełne agresji i szaleństwa potwory. Osoby, które były odporne na działanie wirusa, zostały zabite przez ukrywające się w mroku kreatury. Przeżył tylko jeden człowiek, Robert Nevill, który wraz ze swoim psem prowadzi monotonne życie: w dzień stara się zdobyć pożywienie a w nocy ukrywa się i walczy o swoje życie. Nevill postanawia odkryć szczepionkę, by odwrócić obecną sytuację. W piwnicy ma laboratorium, gdzie przeprowadza eksperymenty. Pewnego dnia traci wszelką nadzieję i rusza do bezpośredniej walki z przerażającymi potworami.
Reżyseria: Francis Lawrence
Obsada: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith

Jestem legendą - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-12 22:00 Pulp Fiction w Paramount Channel Polska / rok: 1994 / czas: 154 min.

Plakat Pulp Fiction Płatni mordercy, Jules (Samuel L. Jackson) i Vincent (John Travolta), dostają zlecenie, by odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę bossa mafii. Nie dość tego, Vincent dostaje kolejną robotę - na czas nieobecności gangstera w mieście ma zaopiekować się jego poszukującą wrażeń żoną Mią (Uma Thurman). Vincent i Jules niespodziewanie wpadają po uszy, gdy przypadkowo zabijają zakładnika. Kłopoty ma też podupadły bokser (Bruce Willis), który otrzymał dużą sumę za przegranie swojej walki. Walkę jednak wygrywa, a Los Angeles staje się od tej chwili dla niego za małe. Specjaliści od mokrej roboty będą mieli co robić...
Reżyseria: Quentin Tarantino
Obsada: John Travolta, Samuel L. Jackson, Uma Thurman, Bruce Willis, Ving Rhames

Pulp Fiction - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-12 22:00 Johnny English w FOX Comedy / rok: 2003 / czas: 88 min.

Plakat Johnny English Służby specjalne odkrywają plan zuchwałej kradzieży królewskich klejnotów z londyńskiej Tower. Niestety akcja ratowania klejnotów kończy się śmiercią najlepszych agentów. Misja wykrycia groźnego międzynarodowego spisku powierzona zostaje więc Johny'emu Englishowi (w tej roli oczywiście Atkinson) - biurowemu pracownikowi służb specjalnych. Według przełożonych to idealny kandydat na superszpiega, gdyż nie zna strachu, bo o pracy agenta nie ma pojęcia. Głównym przeciwnikiem "Bonda z przypadku" jest francuski rekin biznesu Pascal Sauvage, knujący przeciwko Zjednoczonemu Królestwu intrygę. Role te zgodził się zagrać John Malkovich, co było radosnym zaskoczeniem nawet dla producenta filmu (na dodatek Malkovich kilka lat mieszkał we Francji co daje mu możliwości doskonałej parodii francuskiego akcentu).
Reżyseria: Peter Howitt
Obsada: Rowan Atkinson, John Malkovich, Natalie Imbruglia, Tasha de Vasconcelos, Ben Miller

Johnny English - kiedy i gdzie obejrzeć

Reklama

2020-02-12 22:20 Wymazać siebie w CANAL+ FAMILY / rok: 2018 / czas: 114 min.

Plakat Wymazać siebie Historia Jareda, syna baptystycznego pastora w małym amerykańskim miasteczku. Jared w wieku 19 lat dokonuje przed rodzicami coming outu. Rodzice stawiają chłopakowi ultimatum - albo podda się terapii konwersyjnej, albo zostanie wykluczony z kościoła, straci rodzinę i przyjaciół. Prawdziwa historia walki młodego człowieka o siebie i swą tożsamość.
Reżyseria: Joel Edgerton
Obsada: Lucas Hedges, Nicole Kidman, Russell Crowe, Joel Edgerton, Joe Alwyn

Wymazać siebie - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-12 22:35 Kino relaks - 500 dni miłości w TVP2 HD / rok: 2009 / czas: 95 min.

Plakat Kino relaks - 500 dni miłości W tej zakręconej komedii romantycznej o miłości i przeznaczeniu młody twórca kartek z życzeniami beznadziejnie i bezowocnie poszukuje dziewczyny swoich marzeń, a jego nowa współpracownica Summer Finn, może być właśnie tą jedyną. Niestety 500 dni ich dziwnego związku pokazuje że droga do szczęścia może być nieprzewidywalna, całkowicie poza kontrolą i przede wszystkim niebywale zabawna.
Reżyseria: Marc Webb
Obsada: Joseph Gordon-Levitt, Zooey Deschanel, Chloë Grace Moretz, Geoffrey Arend, Matthew Gray Gubler

500 dni miłości - kiedy i gdzie obejrzeć

2020-02-12 22:55 Osiem milimetrów w AXN / rok: 1999 / czas: 123 min.

Plakat Osiem milimetrów Prywatny detektyw zostaje wezwany do rezydencji zmarłego właśnie milionera. Żona znalazła w sejfie strzępek amatorskiego filmu, w którym zarejestrowano morderstwo popełnione na młodej kobiecie. Detektyw próbuje ustalić tożsamość dziewczyny.
Reżyseria: Joel Schumacher
Obsada: Nicolas Cage, Joaquin Phoenix, James Gandolfini, Chris Bauer, Anthony Heald

Osiem milimetrów - kiedy i gdzie obejrzeć

Zestawienie zawiera wybrane filmy, które można obejrzeć 12 lutego 2020.

Opisy i zdjęcia filmów pochodzą z

Powiązane wiadomości

Program na dni z wiadomości

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry