Reklama

Żony Hollywood godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Żony Hollywood w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma w telewizji żadnych emisji: Żony Hollywood

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Żony Hollywood. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Żony Hollywood w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Żony Hollywood.

Poprzednie emisje Żony Hollywood w telewizji


Emisja Żony Hollywood miała miejsce:

2020-06-21 07:45 Żony Hollywood, odc. 8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Helena i jej syn Nicolas świętują urodziny Rodrigo na jachcie. Co roku jubilat wymyśla nowe i zaskakujące atrakcje. Nie lubi nudnego życia. Helenę także męczy monotonia, więc dobrali się idealnie. Żyją pełnią życia i razem dobrze się bawią. Rodrigo podczas fetowania otrzyma telefon w sprawie nieruchomości wartej ponad 15 milionów dolarów, którą tak zachwalał w ostatnim odcinku. Czy udało mu się ją sprzedać? Czy będą mieli z Heleną jeszcze jeden powód do świętowania? Kinga i Chet stają przed podjęciem poważnej życiowej decyzji. Ich dotychczasowe dzieciaczki, czyli wystawowe wyżły weimarskie, już im nie wystarczają. Oczywiście sprawiają właścicielom dużo radości, ale pora na kolejny krok, który sprawi, że rodzina będzie kompletna. Coraz częściej małżeństwo rozmawia o potomstwie. Jednak Kinga jest pełna obaw, gdyż uważa, że dzieci to ogromna odpowiedzialność. Czy Chet przekona piękną żonę, by zaczęli planować ten ważny życiowy krok? Kinga jest skłonna przystać na macierzyństwo, ale pod pewnym warunkiem… Iza poszukuje nadal miłości, ale wszyscy kandydaci odpadają w przedbiegach. I chociaż jest obecnie ze swoim mężem w separacji, mama, która przyjeżdża do niej z wizytą, postanawia wdrożyć swój tajny plan. Zaprosiła Justina na niedzielny obiad. Żona, mąż i kochająca teściowa. Teoretycznie cudowna, rodzinna niedziela. Ale jednak tylko teoretycznie… A jak to wygląda w praktyce? Przy tej okazji dowiemy się co urzekło Izę w jej mężu oraz dlaczego się z nim rozstała. Justin nadal ją kocha, jednak czy ona da jeszcze jedną szansę temu związkowi? Zawodowe życie Kasi ostatnio zwolniło, ale to już przeszłość. W jej skrzynce na listy pojawiło się zaproszenie na jedną z najważniejszych premier filmowych. Identyczne zaproszenia otrzymali Antonio Banderas, Sylwester Stallone, Arnold Schwarzenegger. Kasia powraca na czerwony dywan. Tam czuje się najlepiej – spotkania z wielkimi gwiazdami, wywiady i błyski fleszy. O tym jak bardzo kochają się Eva i Chris zdążyliśmy przekonać się już wcześniej. Jednak początki ich związku okryte są pewną tajemnicą. Poznamy ją podczas rodzinnego śniadania. Warto wspomnieć, że małżonkowie mają skrajnie odmienne zdania co do wersji wydarzeń z ich przeszłości. Maj także dodatkowy, naprawdę zabawny problem z ubraniem niektórych opowieści w takie słowa, by nadawały się dla uszu ich jedenastoletnich córeczek. Na finał – spotkanie na szczycie. Na plaży w Malibu wszystkie pięć pięknych Polek spotka się razem po raz pierwszy. Ponieważ mamy do czynienia z dużymi indywidualnościami, nie zabraknie zaskakujących momentów. Które panie znały się już wcześniej? Która z nich jest największą spóźnialską? Czego sobie zazdroszczą? Co sądzą o sobie nawzajem? Która bohaterka dostała przydomek „hrabina”?

/ Polska / program
2020-06-20 07:45 Żony Hollywood, odc. 7/8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Weekendowe przyjemności w Hollywood przybierają różne formy. Kinga i Chet zamiast spaceru po parku wybierają szampana na jachcie w New Port Beach. A po słodkim leniuchowaniu, pora zaspokoić typowo kobiece zachcianki. Dla Kingi shopping jest jak narkotyk. Na Rodeo Drive, ulicy pełnej luksusowych sklepów, nie odpuszcza żadnemu butikowi. Największą jej słabością są buty. Potrafi wydać na nie kilka tysięcy dolarów rocznie. I chociaż garderoba pęka w szwach, Kinga, po wycieczce na Rodeo Drive, buszuje w internecie. Mąż zdaje sobie sprawę, że jego żona nie kontroluje swojej pasji. Jednak Kinga wcale nie widzi problemu. Chet szykuje się więc do poważnej rozmowy o cięciach w jej budżecie. Jak zareaguje żona? Helena i Rodrigo mają przed sobą pracowity dzień. Rezydencje z ich oferty, warte kilka milionów dolarów, robią ogromne wrażenie. Za jedną zrealizowaną transakcję mogą kupić sobie kilka nowych Ferrari. Na jedną z takich posiadłości ma ochotę producent słynącej z największych produkcji filmowych wytwórni - Paramount Pictures. Prezentacja takiej imponującej nieruchomości to prawdziwy spektakl, w którym wykorzystywane są nawet takie rekwizyty jak helikoptery. Jakie argumenty mogą przekonać potencjalnego kupca? Na tym z pewnością znają się Helena i Rodrigo. Czy pomnożą swoją fortunę? Kasia Wołejnio dba o aktorską formę i szkoli swój warsztat. Jeden z nauczycieli w Lounge Theatre twierdzi, że jest ona najlepszą jego uczennicą, z jaką kiedykolwiek pracował. To niesamowita okazja obserwować jak aktorzy w Hollywood przygotowują się do castingów. W tym miejscu lekcje brały największe amerykańskie gwiazdy. A skoro już o najpopularniejszych nazwiskach mowa, to należy do nich przyjaciółka i sąsiadka Kasi - Sofia Vergara, największa gwiazda serialowa w Stanach Zjednoczonych. Kilkanaście lat temu obie były nieznanymi aktorkami. Sofii dopisało szczęście i dziś zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Wizyta na planie hollywoodzkiej produkcji to dla zaprzyjaźnionej z Vergarą Kasi – codzienność. Ale dla polskich widzów będzie to niezwykła podróż za kulisy amerykańskiego showbiznesu. U Izabelli czas na rodzinne spotkanie. W jej domu trwają przygotowania do wizyty mamy. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Nawet wnuczęta muszą wyglądać elegancko. O kim Iza mówi tak pieszczotliwie? Oczywiście o swoich pupilach – czterech mopsach. Mama jest najważniejszą osobą w jej życiu. Wspiera córkę we wszelkich wyborach i jest zawsze, gdy jej potrzebuje. Iza konsultuje z nią nawet najmniejsze decyzje. Jednak tym razem mama z myślą o przyszłości córki, przygotuje tajemniczy plan. Co zamierza?

/ Polska / program
Reklama
2020-06-18 01:10 Żony Hollywood, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-17 00:55 Żony Hollywood, odc. 7/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-15 00:00 Żony Hollywood, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-14 07:45 Żony Hollywood, odc. 6/8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W Hollywood panuje kult pięknego i wysportowanego ciała. Nic więc dziwnego, że mieszkająca w Los Angeles Kinga Korta, również dba o formę. Trening personalny to niemal codzienność. Utrzymanie ciała w świetnej kondycji kosztuje dużo wysiłku oraz… bardzo dużo pieniędzy. Kinga sześć razy w tygodniu trenuje w wyjątkowych miejscach. Motywacją dla niej jest nie tylko piękny wygląd, ale również głęboko skrywana tajemnica, o której nie wie nawet kochający ją najbardziej na świecie mąż. Gdzie wybiera się po zakończonym treningu? W sportowym nastroju jest tego dnia również agentka ekskluzywnych nieruchomości – Helena. Ona także pragnie zachować ciało w jak najlepszej formie, ale woli bardziej relaksujący sposób. Razem z partnerem Rodrigo uprawiają jogę. Helena uwielbia też hiking. Właśnie podczas samotnego spaceru po jednych z najpiękniejszych na świecie, skalistych klifach Malibu, zdradzi kilka sekretów ze swojego życia. Dowiemy się dlaczego nie została zakonnicą, jak smakuje ubóstwo i w jaki sposób doszła do fortuny. Chris, mąż Evy wyjeżdża do znajomego na wieś, a ona dołączy do niego za kilka dni. Podczas babskich ploteczek u fryzjera, wyjawia swój sekretny przepis na wiecznie zakochanego męża. Podróż dla Evy okazuje się jednak ogromnym zaskoczeniem, bo kochający małżonek nie tylko nie wyjeżdża po nią na lotnisko, ale też nie odbiera w ogóle jej telefonów… I jak tu wierzyć facetom? Pobyt w Północnej Karolinie przypomni Evie mazurskie klimaty i tam też dowiemy się dlaczego burza przynosi jej na myśl najgorsze wspomnienie życia. Kasia odwiedza swoją polską przyjaciółkę, która zamiast pamiątki z wakacji przywiozła sobie… narzeczonego. Rozmowy o facetach to dla niej praktycznie codzienność, gdyż intensywnie poszukuje wielkiej miłości. Szansa się oddala, dlatego Kasia podejmuje ważną życiową decyzję, która mimo braku partnera, daje jej szansę na dziecko. Ten krok wymaga od Kasi wielu poświęceń, ale marzenie o macierzyństwie jest tego warte. Co planuje Kasia?

/ Polska / program
2020-06-13 23:55 Żony Hollywood, odc. 7/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-13 07:45 Żony Hollywood, odc. 5/8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Kasia Wołejnio, aktorka i producentka filmowa zawsze idzie za ciosem. Umówiła się na kolejną randkę ze znanym aktorem serialowym i filmowym – Justinem Carrollem. Tym razem zapowiadały się bardzo romantyczne chwile – plaża, zachód słońca, morskie fale. Jednak po tak oryginalnym spotkaniu, mimo wszystko u Kasi pojawiły się wątpliwości. Siły wyższe musiały zdecydować za nią czy warto się angażować. A jak trwoga to do ... wróżki z Polski. Ale jedna rada nie wystarczyła. Życiowe decyzje trzeba potwierdzać w wielu źródłach. Najlepiej z tymi ludźmi, z których zdaniem się liczymy. Tak też uczyniła Kasia. Człowiek medium z Malibu miał jej umożliwić rozmowę z nieżyjącym tatą. Czy udało się nawiązać z nim kontakt? Czy ta wizyta pomoże jej podjąć decyzję? Helena Deeds, agentka ekskluzywnych nieruchomości wspólnie z partnerem wyznaje zasadę, że trzeba celebrować każdy dzień. Poranek zaczyna się u nich od najdroższego szampana. I trudno się dziwić. Mając do dyspozycji tak duże możliwości finansowe, trudno z nich nie korzystać. Rodrigo Iglesias uwielbia się bawić. Jakie doświadczenia sprawiły, że hołduje zasadzie carpie diem? Na tę chwilę zdradzimy jedynie tyle, że wiąże się to z chorobą, którą przeszedł w dzieciństwie…. Bohaterowie „Żon Hollywood” postanowili spędzić wieczór na białek imprezie w klubie na plaży… Co kryje się za tą tajemniczą nazwą? To wytłumaczy Rodrigo. Najpierw trzeba jednak wybrać stylizację. Szafy Heleny i jej partnera pełne są drogich ubrań. Ale luksus na garderobie się nie kończy... W ich garażu również królują najlepsze marki. Helena niczym kreacje od największych projektantów, dobiera je do okazji. Porsche, Ferrari i wiele innych ekskluzywnych aut czeka w kolejce, by z nich skorzystać. Jakimi samochodami jeżdżą Helena i Rodrigo? I czy kolor dla kobiety ma znaczenie? Iza, były króliczek Playboya, nie lubi z kolei wydawać zbyt wiele na ubrania. Cena kreacji nie powinna przekraczać kilkudziesięciu dolarów. Jednak sprytne dziewczyny z Hollywood wiedzą jak sprawić by ich stroje zamieniły się w unikalne i drogie. W tym celu udała się do jedynego światowego mistrza nożyczek - Adama Saaksa. Ten dobry kolega Izy kreuje ubrania jedynie ostrym cięciem. Bez nici, igieł i innych niepotrzebnych przyborów. Jego kreacje noszą między innymi Eva Longoria, Shakira, Britney Spears, Lenny Kravitz, czy Heidi Klum. Robi to wszystko na żywo, przy klientach. Próbkę jego umiejętności zobaczymy podczas wizyty Izy. Za takie jedno krojenie ten artysta bierze około 10 tysięcy dolarów. To się nazywa mieć fach w rękach. A co powycinał dla Izy? A Jak wygląda świętowanie 4 lat wspólnego małżeństwa w Mieście Aniołów? Tak zakochanego mężczyznę, poświęcającego wszystko dla swojej kobiety rzadko się spotyka. A kto jest jego szczęśliwą wybranką? Kinga - projektantka biżuterii i była modelka. Na taką okazję potrzebna jest wyjątkowa kreacja, by wyglądać wspaniale dla kochającego małżonka. I można na nią wydać fortunę. W tym celu należy udać się do jednego z najmodniejszych projektantów w Stanach Zjednoczonych. W sukienkach Michaela Costello chodzą takie światowe gwiazdy jak Beyonce czy Kim Kardashian. Poziom cen może zmrozić przeciętnego człowieka nawet w tak gorącym mieście jak Los Angeles. Ale na taką okazję powinno się wyglądać jak milion dolarów. Dosłownie… Tymczasem mąż, zapatrzony w Kingę jak w obrazek, zajął się szykowaniem niespodzianki dla swojej ukochanej żony. Dla niego nie ma życia bez niej, więc wszystko musi być perfekcyjne, by Chet mógł cieszyć się jej szczęściem. Czy zaskoczył ją w hollywoodzkim stylu? Helikopter i limuzyna to dopiero początek…

/ Polska / program
2020-06-10 00:55 Żony Hollywood, odc. 5/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-08 00:00 Żony Hollywood, odc. 6/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-07 07:45 Żony Hollywood, odc. 4/8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Życie pięknych Polek w Hollywood wydaje się być usłane różami… Jednak Kinga, piękna i uwodzicielska projektantka biżuterii oraz fotomodelka, żona amerykańskiego biznesmena, postanowiła zapewnić sobie dodatkowe atrakcje. Jej pasją, a nawet nałogiem, są… kwiaty. W Polsce była właścicielką ekskluzywnej kwiaciarni. W wielkim domu z ogrodem w Newport, pod Los Angeles, praktykuje swoje hobby. W najbliższym odcinku pokaże jednak swoją mroczną naturę. I w niecny proceder wciągnęła męża. Dlaczego zamożna para, którą stać praktycznie na wszystko, dopuściła się kradzieży? Co może być tyle warte, że nie stać na to bohaterów? Jak Kinga postanowiła odkupić swoje grzechy i przeprosić męża za sprowadzenie go na złą drogę? Czy oryginalne śniadanie w kalifornijskim słońcu wystarczyło? Możemy zdradzić jedynie tyle, że po pysznej kawie przyszedł czas na seksowną niespodziankę… Helena, agentka ekskluzywnych nieruchomości, żona wiecznego nastolatka Rodrigo, wybierze się do pracy. W biurze nie była… kilka miesięcy! Dlaczego może pozwolić sobie na taki komfort? O tym opowie podczas wizyty u fryzjera największych gwiazd filmowych – Jose Ebera, który słynie ze współpracy między innymi z Elizabeth Taylor, Cher, Rihanną, czy Jessicą Albą. Co ciekawe, ulubiony stylista fryzur ma polskie korzenie. Czy nadal pamięta ojczysty język? Izabella ma za sobą wiele miłosnych perypetii, a na czele tej listy z pewnością znajdują się Hugh Hefner, założyciel Playboya. Jednak wciąż pozostaje singielką, która szuka ideału mężczyzny. Tym razem wybrała się na dwa spotkania z popularnymi w Stanach Zjednoczonych gwiazdami. Jeden z nich to Jesse Kovacs - bardzo dobry przyjaciel Izy, powiernik jej tajemnic, uczestnik słynnego amerykańskiego reality show. Czy z tej przyjaźni zrodzi się miłość? Czy oddany kolega może liczyć na coś więcej? Iza zabierze go na poważną rozmowę do polskiej restauracji… Po poważnej rozmowie z przyjacielem, czekała ją randka z gwiazdorem popularnej, również w Polsce, telenoweli „Moda na sukces”. Paolo Benedetti z pewnością lubi błyszczeć. Jednak tak daleko posunięty narcyzm i snobizm zaskoczył nawet samą Izę, która obracając się w towarzystwie gwiazd powinna chyba być przyzwyczajona… Jakie były jej wrażenia po spotkaniu? Ewa - miss foto i królowa amerykańskich reklam telewizyjnych, żona amerykańskiego aktora serialowego i celebryty, wybrała się z mężem na dużą filmową premierę. Podczas gdy inne gwiazdy od rana siedzą w salonach piękności, polska piękność ma inny patent na wyszykowanie się do wyjścia na czerwony dywan. Jak wyglądają przygotowania do i jaki udział ma w tym jej mąż? Czy premiera się udała? O co pytali ją dziennikarze obecni na premierze?

/ Polska / program
Reklama
2020-06-06 23:55 Żony Hollywood, odc. 5/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-06 07:30 Żony Hollywood, odc. 3/8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): W kolejnym odcinku poznajemy znajomych, przyjaciół i byłych narzeczonych Kasi. Tym razem, co prawda tylko na fotografiach, ale nazwiska oszałamiają. Kasia wspomina między innymi związki z Liamem Neesonem, Johnem Deppem. Opowiada o przyjaźniach z Georgem Clooneyem, Andre Agassim czy znajomości z Billem Clintonem. Wielu z nich poznała dzięki swojej pracy jako aktorka i producentka filmowa. Zawodowe życie Kasi to pasmo sukcesów, niestety nie przekłada się to na życie prywatne. Kasia mimo licznych sercowych podbojów, jest cały czas singielką… W tym odcinku Kasia wybiera się na randkę z Justinem, przystojnym Brytyjczykiem, z którym ma nadzieję na coś więcej niż tylko przelotny romans. To ich pierwsza prawdziwa randka, dlatego Kasia chce wyglądać oszałamiająco i cały dzień spędza na przygotowaniach. Randka odbywa się w jej ulubionej restauracji, punktualnie o 18:00, Justin już na nią czeka. Wybrał stolik na uboczu, nad samym oceanem... sceneria sprzyja romantycznym uniesieniom. Jak ten wieczór się zakończy? W tym samym czasie, po drugiej stronie tęczy, w Malibu, radosny poranek celebrują Helena z narzeczonym Rodrigo oraz ich psem Onyxem. Jak zwykle dzień zaczynają od szampana. Niestety pupil jest bardzo osowiały i nie chce nawet picia, pomimo że dzień jest bardzo upalny. Diagnoza jest tylko jedna – Onyx ma depresję! Aby poprawić mu nastrój, Helena zamawia psie spa i organizuje przyjęcie… Eva i Chris pobrali się 14 lat temu, za dwa dni wypada ich kolejna rocznica ślubu. Eva chciałaby ten dzień spędzić wyjątkowo, zaplanowała kolację w ekskluzywnej restauracji, ale liczy też na pomysłowość męża. Niestety on chyba zapomniał o ich święcie. Kiedy się okazuje, że to już za kilka dni, zaczyna gorączkowo szukać pomysłu na prezent. Może wymiana kamienia w obrączce, weekend na ranczo... Chris obdzwania przyjaciół. Z pomocą przychodzi jeden z nich, który obiecuje, że przygotuje dla Evy wyjątkową niespodziankę. Czy Chrisowi uda się zaskoczyć pozytywnie Evę?

/ Polska / program
2020-06-04 00:10 Żony Hollywood, odc. 4/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-03 01:05 Żony Hollywood, odc. 3/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-06-01 00:00 Żony Hollywood, odc. 4/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-31 07:45 Żony Hollywood, odc. 2/8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Żony Hollywood” to Polki, które miały odwagę spełnić swój american dream. Od lat mieszkają w Los Angeles, gdzie mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Wyglądają jak milion dolarów. Obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Jedne żyją w związkach, inne wciąż poszukują prawdziwej miłości. Oprócz polskiej narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Poznajcie Polki, które „poślubiły” Hollywood! Eva Halina Rich, Helena Deeds, Izabella St. James, Katarzyna Wołejnio i Kinga Korta to tytułowe bohaterki, dzięki którym poznamy kulisy polskiego życia w hollywoodzkim stylu. Ich historie dowodzą, że szczęściu można dopomóc i kiedy czegoś pragniesz to only sky is the limit. Życie jakie w tej chwili wiodą może uchodzić za bajkę. Ekskluzywne posiadłości, obłędnie drogie samochody, imponujące garderoby, wystawne przyjęcia i obcowanie z celebrytami. Na nich kraina snów, za jaką uchodzi Hollywood, nie robi już wrażenia. To miejsce, gdzie mieszkają i z którego umieją czerpać wszystko to, co najlepsze. I choć mają zupełnie różne osobowości, temperamenty i pomysły na życie, to łączy je niezwykła determinacja w osiąganiu celów. Kim są „Żony Hollywood”? Eva Halina była „królową reklam” w Los Angeles, poślubiła amerykańskiego aktora komediowego – Christophera Richa. Jest matką dwóch jedenastoletnich córek i wykształconą pasjonatką malarstwa. Helena wraz ze swoim partnerem – Argentyńczykiem, zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Izabella - z wykształcenia - prawniczka, pracuje jako modelka, pisze książki biograficzne i jest byłym króliczkiem Playboy'a. Na swoim koncie ma dwuletni pobyt w rezydencji Hugh Hefnera. Kasia jest aktorką i producentką filmową. Swoją karierę rozpoczęła epizodem w „Bad Boys 2”. Miała okazje pracować u boku, m.in.: Roberta De Niro, Vala Kilmera, Sharon Stone i Pierce'a Brosnana. I ostatnia z „Żon Hollywood” - Kinga – również mężatka, projektuje i sprzedaje ekskluzywną biżuterię oraz hoduje wyżły weimarskie. Jak zaczęła się przygoda Polek w Hollywood? Jak wygląda ich typowy dzień, jak radzą sobie za fasadą luksusu? Jakie marzenia są jeszcze na ich liście „do spełnienia”? Eva Halina Rich z pozoru zimna i zdystansowana, tak naprawdę jest osobą niezwykle ciepłą, o wielkim poczuciu humoru, otwartą i rozmowną. To kobieta z charakterem i temperamentem. Te cechy zdecydowanie wyróżniają ją spośród rodowitych Amerykanek. Eva jest finalistką konkursu Miss Polonia 1985 roku, w którym zdobyła tytuł Miss Foto. Prawdziwą i oszałamiającą karierę zrobiła po przyjeździe do Stanów. Tutaj pracowała jako modelka i aktorka, jednak po urodzeniu dzieci postanowiła zwolnić tempo, żeby jak najwięcej czasu spędzać z córkami. Jest żoną Christophera Richa, znanego amerykańskiego aktora komediowego. Evę i jej rodzinę - męża oraz jedenastoletnie córki bliźniaczki, poznajemy w weekendowy poranek, kiedy w swojej trzystu-metrowej posiadłości z widokiem na wzgórza Beverly, zasiadają do śniadania. Jak co tydzień Eva piecze dla całej rodziny domowy chleb, jakiego próżno szukać w sklepach. Eva przygotowuje się do powrotu do świata reklamy, pomóc jej w tym może przesyłka, którą z Polski wysłała jej babcia. Co w niej znajdzie i czy będzie zadowolona z otrzymanych rzeczy? Kinga Korta - mężatka, jest projektantką ekskluzywnej biżuterii oraz hodowczynią wyżłów weimarskich. Kinga ma bardzo wyrazistą osobowość, lubi być w centrum uwagi i brylować w towarzystwie. Ma też obsesję na punkcie swojego wyglądu, musi mieć najlepsze i najdroższe kreacje, torebki i biżuterię, żeby wszyscy, a w szczególności mężczyźni, zwracali na nią uwagę. Jest bardzo elegancka, a dla urody jest w stanie nałożyć na twarz nawet maseczkę ze śluzu ślimaków! Kingę poznajemy w dniu, w którym wraz z mężem szykują przyjęcie dla swoich przyjaciół. Aby wieczorem wszystko było perfekcyjne, przygotowania muszą zacząć się już rano. Dla znajomych przygotowała dwie niespodzianki: polską kolację i... siebie. Kinga pokazuje nam imponującą zawartość swojej garderoby i ulubione sukienki, które zakłada najwyżej dwa razy. Czy znajdzie się, wśród nich kreacja na wieczorne przyjęcie? Jeszcze szybkie zakupy, spotkanie ze stylistką i Kinga jest gotowa. Czy zdąży z przygotowaniami przed przyjściem gości? Kasia Wołejnio w pierwszym odcinku wynajęła swoją ukochaną willę w Beverly Hills turystom z Korei. Ten czas spędziła w domu w Malibu. Po nerwowym poranku, bogatsza o kilka tysięcy dolarów, Kasia wraca do domu, gdzie ma nadzieję w końcu się zrelaksować. Okazuje się, że po wizycie koreańskich turystów dom nie nadaje się do zamieszkania. Kasię czeka mnóstwo porządków i wydatków związanych z czyszczeniem zabrudzonych mebli. Czy ten dzień uda się jeszcze uratować? Z kolei Izę St. James w tym odcinku poznajemy ją z innej strony. Iza jest bowiem wielką miłośniczką i obrończynią zwierząt. Właśnie wybiera się na przyjęcie charytatywne ze swoimi pupilami – trzema mopsami, którymi się opiekuje. Na przyjęciu zbierane są pieniądze na potrzebujące zwierzęta, a Iza ma się na nim pojawić ze swoimi podopiecznymi.

/ Polska / program
2020-05-30 23:25 Żony Hollywood, odc. 3/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-30 07:30 Żony Hollywood, odc. 1/8 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): „Żony Hollywood” to Polki, które miały odwagę spełnić swój american dream. Od lat mieszkają w Los Angeles, gdzie mają swój pomysł na biznes i życie godne pozazdroszczenia. Wyglądają jak milion dolarów. Obracają się w towarzystwie światowych gwiazd. Jedne żyją w związkach, inne wciąż poszukują prawdziwej miłości. Oprócz polskiej narodowości łączy je pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Poznajcie Polki, które „poślubiły” Hollywood! Eva Halina Rich, Helena Deeds, Izabella St. James, Katarzyna Wołejnio i Kinga Korta to tytułowe bohaterki, dzięki którym poznamy kulisy polskiego życia w hollywoodzkim stylu. Ich historie dowodzą, że szczęściu można dopomóc i kiedy czegoś pragniesz to only sky is the limit. Życie jakie w tej chwili wiodą może uchodzić za bajkę. Ekskluzywne posiadłości, obłędnie drogie samochody, imponujące garderoby, wystawne przyjęcia i obcowanie z celebrytami. Na nich kraina snów, za jaką uchodzi Hollywood, nie robi już wrażenia. To miejsce, gdzie mieszkają i z którego umieją czerpać wszystko to, co najlepsze. I choć mają zupełnie różne osobowości, temperamenty i pomysły na życie, to łączy je niezwykła determinacja w osiąganiu celów. Kim są „Żony Hollywood”? Eva Halina była „królową reklam” w Los Angeles, poślubiła amerykańskiego aktora komediowego – Christophera Richa. Jest matką dwóch jedenastoletnich córek i wykształconą pasjonatką malarstwa. Helena wraz ze swoim partnerem – Argentyńczykiem, zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Izabella - z wykształcenia - prawniczka, pracuje jako modelka, pisze książki biograficzne i jest byłym króliczkiem Playboy'a. Na swoim koncie ma dwuletni pobyt w rezydencji Hugh Hefnera. Kasia jest aktorką i producentką filmową. Swoją karierę rozpoczęła epizodem w „Bad Boys 2”. Miała okazje pracować u boku, m.in.: Roberta De Niro, Vala Kilmera, Sharon Stone i Pierce'a Brosnana. I ostatnia z „Żon Hollywood” - Kinga – również mężatka, projektuje i sprzedaje ekskluzywną biżuterię oraz hoduje wyżły weimarskie. Jak zaczęła się przygoda Polek w Hollywood? Jak wygląda ich typowy dzień, jak radzą sobie za fasadą luksusu? Jakie marzenia są jeszcze na ich liście „do spełnienia”? W pierwszym odcinku nowego programu „Żony Hollywood”, poznajemy trzy, z pięciu bohaterek – Polek od lat mieszkających w Los Angeles. Wszystkie osiągnęły sukces, mają hobby, a także pięknych i bogatych przyjaciół, głównie celebrytów. Każda z nich ma swój pomysł na biznes i życie w Hollywood. Jeśli nie są mężatkami, na różne sposoby szukają idealnego partnera. Wszystkie łączy pasja do wystawnego życia, zakupów i obsesyjna dbałość o wygląd. Helena Deeds wraz ze swoim partnerem, Argentyńczykiem - Rodrigo zajmuje się sprzedażą ekskluzywnych posiadłości w Malibu. Stanowią doskonały duet – ona, piękna i kompetentna. On - jeden z najbardziej cenionych agentów w Los Angeles. Dzięki niebywałemu czarowi i odrobinie ekscentryczności, potrafią zjednać sobie wielu znamienitych klientów, którym sprzedają najdroższe rezydencje w Malibu. Zresztą sami mieszkają w jednej z takich nieziemsko pięknych willi! Izabella St. James - autorka książki biograficznej, modelka, były króliczek Playboy'a, miłośniczka mopsów, z wykształcenia prawniczka. W tej chwili zaczyna swoje życie w Mieście Aniołów od początku - rozstała się z mężem i szuka nowej miłości. Przez dwa lata mieszała w rezydencji Hugh Hefnera, po opuszczeniu której postanowiła opisać swoje życie z właścicielem "Playboy'a". Jej książka dobrze sprzedała się w wielu krajach. Iza, po rozstaniu z mężem, rzuciła się w wir imprezowania. Wraz z przyjaciółkami jest częstą bywalczynią najlepszych przyjęć w Los Angeles. Kasia Wołejnio to singielka, od kilkunastu lat mieszkająca w Los Angeles. Jest aktorką oraz producentką filmową. Ukończyła renomowane szkoły aktorskie. A prawdziwą karierę filmową rozpoczęła epizodem w „Bad Boys 2”. Występowała także u boku, m.in.: Roberta De Niro, Vala Kilmera, Sharon Stone czy Pierce ‘a Brosnana i Milli Jovovich. Mieszka w pięknym domu na wzgórzach Beverly Hills, a jej sąsiadami są m.in. Victoria i David Beckham, Bruce Willis czy Sofia Vergara – jej najlepsza przyjaciółka.

/ Polska / program
2020-05-27 01:05 Żony Hollywood, odc. 1/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-25 00:00 Żony Hollywood, odc. 2/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-24 07:45 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 11 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): To już ostatnie spotkanie z "Żonami Hollywood”. Jakich emocji na koniec dostarczą nam Polki żyjące w Mieście Aniołów? Eva i Chris ruszą do ucieczki. Zmusi ich do tego niekontrolowany najazd na ich dom. Kogo się przestraszą? Wizyta Kingi i jej męża w San Francisco będzie wyjątkowa, gdyż poznamy tam rodzinę Cheta. Jakie są ich relacje? Jaki kontakt ma z Kinga z bliskimi swojego męża? A w życiu Iwony wydarzy się niezwykła chwila. Podczas lotu na Comic-con stanie się coś, czego zupełnie się nie spodziewa. W ostatnim odcinku zrozumiemy także za co tak naprawdę Małgosia kocha Jurka. Na finał, tradycyjna wspólna kolacja wszystkich uczestniczek programu. Panie spotkają się na wieńczącej drugą edycję imprezie, a tam poznamy jeszcze kilka naprawdę zaskakujących tajemnic z ich życia.

/ Polska / program
Reklama
2020-05-23 23:25 Żony Hollywood, odc. 1/8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-23 07:35 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 10/11 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Podczas wizyty agenta nieruchomości, Małgosia dowiaduje się ile wart jest majątek. Apartament, który w pełni zaprojektowała, zostaje wyceniony na niebotyczną kwotę. W najśmielszych snach bohaterka „Żon Hollywood” nie przypuszczała,że jest właścicielką takiej fortuny. Iwona i Reggie wybierają się na Comic-Con, czyli największy na świecie zjazd fanów komiksów w San Diego w Kalifornii. Nie będzie to jednak jedna z wielu podobnych do siebie imprez, w jakich para bierze udział. Z tą wyjątkowością jednak organizatorzy nie mają zbyt wiele wspólnego. To Reggie sprawi, że będzie ona jedyna w swoim rodzaju. W tajemnicy przed Iwoną szykuje ogromną niespodziankę, która dosłownie odmieni jej życie. Rodrigo nie ustaje w przygotowaniach Nicolasa do dorosłego życia. Tym razem polem jego działania będzie ocean i ogromny katamaran. Jak już zdążyliśmy się zorientować, że Nicolas z dużą rezerwą podchodzi do starań Rodriga i często ma swoje zdanie na każdy temat. Czy dwaj panowie w końcu się dogadają? W pałacu Heleny Kolodziey odbywa się uroczysty koncert. Na tym szczególnym wydarzeniu pojawi się Polonia Los Angeles oraz inni znamienici goście. Rozmach z jakim Helena planuje to wydarzenie robi niesamowite wrażenie. W związku z tym ogromny stres towarzyszy przygotowaniom tej ważnej imprezy. Kto nie wytrzyma napięcia?

/ Polska / program
2020-05-20 01:05 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 10/11 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-19 13:20 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 12 Logo TTV

Opis (streszczenie): MARZENIA I PLANY „ŻON HOLLYWOOD” To ostatnie spotkanie z Żonami Hollywood tej wiosny. Polki mieszkające w Hollywood pozwoliły nam towarzyszyć sobie w codziennym życiu, zaprosiły do swoich domów i dały poznać się z różnych stron. Mogliśmy obserwować je w sytuacjach rodzinnych, zawodowych, dzielić z nimi chwile szczęścia i smutku, wspólnie analizować ich problemy i dowiedzieć się co tak naprawdę jest dla nich najważniejsze w życiu. Jak pożegnamy się z każdą z nich? Jakie panie mają plany na najbliższą przyszłość? Helena szykuje się do kolejnej przeprowadzki. Tym razem na stare śmieci. Na czas generalnego remontu domu, przenosi się do mieszkania, w którym żyła z byłym mężem Stevem i synem Nicholasem. Ponieważ życie nosiło ją z miejsca na miejsce i przeprowadzała się już kilkadziesiąt razy, mieszkała w ośmiu krajach, to nie stresują jej już takie sytuacje. Ten remont to także symbol nowego rozdziału w jej życiu z Rodrigo. Teraz tylko we dwoje. Nicholas jest już dorosły, wyjechał do Polski na studia i usamodzielnił się. Choć Helenie przychodzi to z trudnością, bo odzwyczaiła się od myślenia tylko o sobie, teraz będzie miała szansę by się tego nauczyć. Pora zrobić coś dla siebie. Zaczyna od całkowitego remontu domu… Państwo D’Angelo szukają nowej inwestycji. Ponieważ w kwestiach zakupów, stylu, a także sprawach związanych z nieruchomościami, mąż ufa żonie bezgranicznie, więc na polowanie Eva wybiera się sama. Wypatrzyła już w New Port Beach atrakcyjny dom z własną plażą. I choć stylistycznie zupełnie jej nie odpowiada, to kilka milionów dolarów zainwestowanych w remont nie przeraża jej. Przywilej zamożnych ludzi. Wszystko można dostosować do własnych potrzeb. Tym bardziej, że agent nieruchomości jest skłonny do finansowych negocjacji. Czy Eva będzie się długo namyślać? Warto także dodać, że to nie jest jedyna inwestycja, którą rozważają państwo D’Angelo. Kolejna szykuje się w.... Polsce. Ich wymarzonym miejscem jest Sopot… Czy Izabela zaakceptuje miłosne wybory córki? Czy Laila trafi w końcu na mężczyznę, który ją uszczęśliwi? Panie czeka bardzo szczera rozmowa podczas spaceru po plaży. Gorzkie słowa oraz wszystkie żale wyleją się w trakcie długiej przechadzki brzegiem oceanu. Do jakich wniosków dojdą matka z córką? Czy chociaż raz zgodzą się w kwestiach życiowych? Monique i David wybierają się na urlop. Chwila odpoczynku, bez informacji o tym co dzieje się kosmosie oraz codziennych rytuałów. Ponieważ państwo Lehmann dbają o formę, czas wolny spędzą aktywnie. Po wyścigach, strzelnicy, pora na sporty ekstremalne, czyli nurkowanie. Jednak David i Monique będą delektować się podwodnymi widokami w odmienny sposób. Sprawdźcie sami jak korzystają z wolnych chwil. Czy siostry Dżoana i Żanet odnajdą miłość? Są duszami towarzystwa, uwielbiają organizować przyjęcia i zabawiać gości. Ich impreza w zmysłowych rytmach salsy na pewno będzie wystrzałowa, ale czy zjawią się na niej mężczyźni, którzy przyprawią je o szybkie bicie serca? Jak zakończy się ta gorąca noc? Na finał – wspólny obiad wszystkich Żon Hollywood. Niektóre panie spotkają się po raz pierwszy. Czy przypadną sobie do gustu? Czy się polubią? Rozmowy o szczęściu i o tym co jest ważne w życiu, przerodzą się w bardzo ostrą dyskusję. Co wzburzy niektóre z Żon? Za co każda z pań wzniesie toast? Czego będą sobie życzyły i o czym jeszcze marzą? To wszystko podczas ostatniego spotkania z „Żonami Hollywood”.

/ Polska / program
2020-05-18 13:20 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 11/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): WAŻNY DZIEŃ DLA ŻON HOLLYWOOD! Ta miłość jest wyjątkowa. Zdecydowanie potwierdza regułę, że przeciwieństwa się przyciągają. Ona – artystka, on – umysł ścisły. Ona buja w obłokach, on – twardo stąpa po ziemi. A jednak ich małżeństwo przetrwało wiele lat. Jakie były jego początki? Historię Monique i Davida poznamy podczas świętowania przez nich szczególnej okazji – rocznicy pierwszego pocałunku. Zdążyliśmy już dowiedzieć się, że pan Lehman uwielbia śpiewać. Robi to codziennie rano pod prysznicem. Dlatego też jego żona postanowiła zaskoczyć go miłosnym wyznaniem w formie piosenki. W tym celu uda się na lekcje emisji głosu do śpiewaczki operowej. Jaki utwór wybrała? Jak przebiegnie prezentacja? Monique stworzy specjalny klimat i zaprosi świetnego muzyka do duetu. Jak zareaguje David? Czego jeszcze nie wiecie o tej nietuzinkowej parze? Podczas gdy państwo Lehmanowie wspominają dzień swojego ślubu, u Iwony i Reggiego ten moment właśnie nadszedł. Mnóstwo stresu, ciągły niedoczas oraz wiele niezaplanowanych zdarzeń. Od rana obie rodziny są w ferworze przygotowań. Aby usprawnić działania, nastąpił podział na dwa sztaby – męski i damski. Panie zajęły się urodą i modą, a panowie próbując odreagować stres, zorganizowali małą imprezkę. Czy para stanie na ślubnym kobiercu na czas? Jak będzie wyglądać wesele? Piękny, ekskluzywny, wystawny i jeden z najdroższych hoteli w Kalifornii. Mnóstwo hollywoodzkich gwiazd, w tym Eric Benet, Smokey Robinson, Joe Mantegna znany z “Ojca Chrzestnego III”, Nicolas Coster, gwiazda “Santa Barbara”, Jodie Sweetin i Andrea Barber, występujące w kultowym serialu “Pełna Chata”, modelka i aktorka Nicole Murphy, wujostwo Paris Hilton – Ronald i Jo Ann Hiltonowie. Kto zaśpiewał wzruszającą piosenkę dla państwa młodych? Jak wyglądał ich pierwszy taniec? Laila wciąż szuka swojej drugiej połówki. Jej wybory jednak ciągle są nietrafione. Minęło kilka miesięcy odkąd rozstała się z ostatnim chłopakiem, którego nie lubiła cała rodzina. Wszyscy odetchnęli z ulgą. Jednak niechciany kawaler nie zniknął całkowicie z jej życia. Laila spotykała się z nim potajemnie. Czy to odpowiedni partner dla niej? Po poradę zwróci się do kobiety medium. Czy Izabela miała rację zniechęcając córkę do niego? W jakie dziwne relacje z mężczyznami uwiązana jest Laila?

/ Polska / program
2020-05-18 00:00 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 11 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-17 08:00 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 9/11 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Kinga i Chet przechodzą od planowania do działania. Liczenie dni płodnych, wyszukane pozycje, aplikacje w telefonie, dieta… Przygotowania idą pełną parą, a napięcie rośnie. Wizyta u lekarza jednak zmienia wszystko! Zgodnie z radą doktora, Kinga musi się wyluzować. Jednak bohaterka „Żon Hollywood” nie stosuje półśrodków. Zalecenie stara się zrealizować najlepiej jak potrafi. Relaksuje się do tego stopnia, że potrzebna jest interwencja specjalisty. Czy mimo przeszkód Kindze i jej mężowi uda się zrealizować cel? Eva nieustannie chce rozwijać się jako artystka. Zastanawia się nad swoimi obrazami. Dochodzi do wniosku, że wszystkie są smutne, więc teraz ma ochotę namalować coś w bardziej optymistycznych klimatach. W celu znalezienia inspiracji, zakłada… konto na portalu randkowym! Mamy nadzieję, że to działanie z czysty inspiracyjnych powodów. Bo co powiedziałby na to Chris??? Iwona i Reggie bez wątpienia wyróżniają się w tłumie. Gdy mieszkali z Reggiem w Chicago, czuli, że się odróżniają od pozostałych ludzi. Co nie zawsze było dobrze odbierane. Co tu dużo mówić, byli za kolorowi na Chicago. Dopiero w Hollywood poczuli się jak w domu. Tutaj inność jest normą i nikt się im nie dziwi. Bo przecież na Hollywood Bulvar można spotkać wiele innych ciekawych i barwnych postaci, jak np. Spiderman, Superman, Jack Sparrow, czy nawet polski Transformers. Oryginalną urodę Reggie zawdzięcza swojemu pochodzeniu. W najbliższym odcinku zmierzy się ze swoją popularnością w Stanach Zjednoczonych. Podczas jednej z hinduskich imprez czeka na niego nie lada wyróżnienie. Zobaczcie jak otrzymuje nagrodę dla najseksowniejszego Hindusa roku.

/ Polska / program
2020-05-16 23:25 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 10/11 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-16 07:30 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 8/11 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Przed Iwoną bardzo poważne zadanie. Jeden z jej pupili – Toby, jest już uznanym celebrytą, który świetnie potrafi odnaleźć się na dużych imprezach, zapozować na ściance fotoreporterom i wzbudzić zachwyt wszystkich gwiazd obecnych na ważnych eventach. A co z drugim słodkim stworzeniem Iwony? Pucci musi dorównać manierami swojemu starszemu bratu. Czeka ją więc lekcja chodzenia po czerwonym dywanie. Czy trening przyniósł skutek? Czy Pucci zda egzamin na „psa-celebrytę”? Z kolei Eva i Chris wciąż pozostają w teksańskich klimatach. Eva, która była królową reklam w Stanach Zjednoczonych, pragnie podzielić się swoim doświadczeniem z aspirującą do roli modelki córką swoich przyjaciół. Czy bycie mentorem to łatwa rola? Jakie wspomnienia ma Eva z lat, gdy praca z największymi światowymi markami, sesje zdjęciowe i plany seriali ze słynnymi hollywoodzkimi gwiazdami wypełniały prawie całe jej życie? Czy tęskni za tymi czasami? Helena Kolodziey i jej mąż także opuszczają Los Angeles. Wybierają się nieco dalej niż państwo Richowie. Stanley próbuje wycieczką do przepięknego Monte Carlo przekupić swoją żonę. Pragnie by zrezygnowała z pomysłu kupna wielkiej rezydencji wartej ponad 70 milionów dolarów. Czy ten fortel będzie skuteczny? A co słychać u Małgosi i Jurka? Bardzo zajęta pani architekt i jej partner pracują w jednym budynku. Podczas gdy Małgosia jest w wirze obowiązków w swoim biurze, Jurek ani myśli pozostać na swoim piętrze. Jak nikt potrafi sparaliżować całą pracę w Małgosi królestwie. Uprawia wycieczki do jej pracowni, ciągle ją rozprasza. Czy Małgosia znajdzie skuteczny sposób na to, by pozostał w swoim rewirze?

/ Polska / program
Reklama
2020-05-15 13:20 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 10/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): JAK STWORZYĆ IDEALNY ZWIĄZEK? ŻONY HOLLYWOOD ZNAJĄ RECEPTĘ! Wymarzony i zarazem niedoszły zięć Izabeli wpada w odwiedziny do jej córki. Motorowa przejażdżka oraz wieczorne szczere rozmowy przy drinku z wieloletnim przyjacielem Dustinem, skłaniają Lailę do pewnych przemyśleń. Czy ulubiony kandydat na męża dla córki jest odpowiednią partią? Czy aby na pewno Dustin jest stały w uczuciach i może dać Laili szczęście? Monique i David jadą wypocząć do San Diego, a przy okazji żona zamierza przekonać męża do zakupu mieszkania w tym mieście. Jednak relaks nie zwalnia nikogo z przestrzegania przepisów. To podstawowa życiowa zasada Davida, o której nieustannie przypomina Monique. A ona w życiu kieruje się zdrowym rozsądkiem i to on wyznacza jej granice działania. Jednak w przypadku ukochanych zwierząt są absolutnie zgodni, co do reguł postępowania. Oboje kierują się sercem. Aby wszystkie czworonogi, które odeszły, na zawsze były blisko nich, Lehmanowie wyznaczyli w ogródku specjalne miejsce na ich pochówek. Pupil sąsiadów, który właśnie zakończył swój żywot, też spocznie tam razem z nimi. Monique zadba o odpowiednie miejsce dla Buddy’ego wśród jego kumpli. Eva D’Angelo ma swoje skarby w garderobie, a jej mąż John w garażu. I tak jak ona dobiera sukienki, torebki czy buty stosownie do okazji, tak John, w zależności od destynacji, wsiada w odpowiedni samochód. Dlaczego do pracy jeździ tylko jednym autem? John ma w tej kwestii bardzo interesującą teorię. W jakiej branży pracuje? Jak bardzo lubi przebywać w swoim biurze? Czy potrafi skupić się na obowiązkach i nie myśleć o ukochanej żonie? Dla Heleny i Rodrigo nadchodzi dzień dłuższego rozstania z Nicholasem. Jego wyjazd na kilka lat do Polski, na studia, stresuje całą rodzinę, w tym nawet psa Onyxa. Mnóstwo emocji, nerwowe pakowanie, wyprawa na lotnisko – jak to wszystko zniesie Helena? Ślub Iwony i Reggiego tuż tuż. Pora na ostatnią, szaloną, imprezę przed ślubem. Wieczór kawalerski w gronie najbliższych kumpli z Chicago oraz babskie party na jachcie. Plany jednego z przyszłych małżonków niespodziewanie się skomplikują…

/ Polska / program
2020-05-14 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 9/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Kochać… jak to łatwo powiedzieć! Żony Hollywood coś o tym wiedzą! Izabela i Laila są jak ogień i woda, różnią się poglądami na życie i podejściem do wielu ważnych spraw. Jednak temperament w przypadku obu bohaterek jest ten sam – wybuchowy i nieokiełznany. Gdy przychodzi im spędzać czas razem, jedno jest pewne - zarówno one, jak i widzowie nie będą się nudzić. Począwszy od zwykłej jazdy samochodem, która potrafi zamienić się w thriller, na zakupach pełnych starć i złośliwości kończąc. Ale to wszystko podyktowane jest miłością i troską. Wielkim uczuciem panie darzą również Deana – męża Izabeli i ojczyma Laili. Postanawiają więc przygotować dla niego urodzinową niespodziankę. Panie chcą by to święto było wyjątkowe i Dean zapamiętał je na długo. Inicjatywę przejmuje Laila i poszukuje artystycznych atrakcji. Taniec brzucha wydaje się zadowalającym ją rozwiązaniem. Mimo początkowych obiekcji, Izabela przystaje na ten pomysł. Pytanie podstawowe brzmi – jaka tancerka powinna zatańczyć dla Deana? Kryteria wyboru mogą widzów zaskoczyć. Matka i córka mają inne wyobrażenia o urodzinowym występie oraz o urodzie artystki, która go wykona. Helena i Rodrigo żyją nadchodzącym rozstaniem z Nicholasem, który już niebawem wyjedzie na studia do Polski. Zwłaszcza Helena nie potrafi myśleć o niczym innym, jest nieobecna i coraz bardziej zestresowana nieuchronną rozłąką. Rodrigo stara się jak może, by pomóc jej w tych trudnych chwilach. Wyjazd na ranczo, konna przejażdżka, chwila oddechu od codzienności – to wszystko ma zrelaksować jego ukochaną. Jednak te plany burzy sam Nicholas. Wiadomość od niego porusza Helenę. Katastrofa wisi w powietrzu… Monika Lehman to córka słynnego Papcia Chmiela, autora książek o Tytusie. Długo oczekiwana przesyłka z Polski właśnie do niej dotarła i jej zawartością bohaterka pragnie podzielić się ze swoim bratem, który jest rówieśnikiem słynnego Tytusa. Poznamy mnóstwo wzruszających i ciekawych wspomnień z ich dzieciństwa. Dowiemy się co inspirowało słynnego Papcia Chmiela, jak wyglądało ich życie rodzinne oraz jak powstał komiks o znanym wszystkim Polakom Tytusie. Eva D’Angelo uwielbia gotować. W kuchni jest w swoim żywiole i jak sama twierdzi, przygotowywanie różnego rodzaju potraw bardzo ją odpręża. Wykwintne dania gotuje dla dwóch mężczyzn swojego życia – męża Johna i oczywiście psa Mikusia. Dla każdego z nich przygotuje prawdziwe rarytasy. Co trafi na talerze panów tego słonecznego popołudnia? Iwona i Reggie oprócz planowania wspólnej przyszłości postanowili również połączyć swoje siły w artystycznej materii. Duet życiowy stworzy duet wokalny. Reggie obiecał Iwonie nagranie wspólnej piosenki i czas realizacji tej obietnicy właśnie nadszedł. Niestety nie założył, że nauka śpiewu może być w tym przypadku drogą przez mękę. Przygotowania nie wróżą niczego dobrego, ale przecież nie od razu Rzym zbudowano. Czy wspólny występ zrujnuje karierę przyszłego męża? Jak pójdzie Iwonie w studiu? Czy przyłoży się do nowego wyzwania? Efekt może być zaskakujący… Tylko czy na plus?

/ Polska / program
2020-05-13 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 8/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): ŻONY HOLLYWOOD ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI! Garaż Evy i Johna D’Angelo pęka w szwach. Stoją w nim samochody na każdą okazję. Jednak pasja jest silniejsza od nich. I choć z miejscem na kolejny pojazd może być krucho, zawsze warto się rozejrzeć za nowym nabytkiem. Tym razem pora przetestować samochód wyścigowy. Przeżycia mogą być zaskakujące. Reggie i Iwona mają przed sobą aż dwie ekscytujące przygody. Nadszedł czas na kurs przygotowujący ich do życia w rodzinie. Hinduski książę popu z przerażeniem w oczach przywita dwójkę swoich małych podopiecznych i z utęsknieniem będzie oczekiwał wsparcia Iwony. Jednak czy jej obecność pomoże okiełznać dzieci znajomych? Drugim wyzwaniem stojącym przed tą parą, jest udział w paradzie z okazji Dnia Niepodległości. Narzeczeni włożą mnóstwo wysiłku w przygotowania. To bardzo ekscytujące wydarzenie szczególnie dla Iwony, która po raz pierwszy będzie uczestniczyć w paradzie. Czy wyprawa z dwoma psami na pokładzie, zakończy się sukcesem i wszyscy będą się dobrze bawić? Siostry Dżoana i Żanet spędzą ten wyjątkowy dzień z Izabelą Yamagatą. Będzie to doskonała okazja do wspomnień oraz refleksji, które dostarczą naszym bohaterkom wielu wzruszeń. Czy czują się dobrze w Ameryce? Czy spełnił się ich amerykański sen? Jakie jeszcze mają marzenia? Monique i David będą oczywiście obchodzić Dzień Niepodległości na swój, wyjątkowy sposób, ale nie zabraknie też odrobiny amerykańskiej tradycji. Co prawda hot-dogami i cheesburgerami delektować się będzie tylko David, ale już pokaz fajerwerków zachwyci oboje szczęśliwych małżonków. Dodatkowo w ten dzień mąż Monique będzie świętował także zawodowy sukces projektu kosmicznego, w którym bierze udział… Podczas gdy jedni będą kultywować tradycję zajadając się fastfoodami, inni postawią na delektowanie się wykwintnymi daniami. Rodrigo uwielbia raczyć Helenę samodzielnie przygotowanymi potrawami. Kuchnia to jego żywioł. Jednak są rzeczy, których Żona Hollywood nie chce spróbować. I pomimo wielu zachęt, przysmak może nie zostać skonsumowany. Nic nie szkodzi, bo to nie jedyna niespodzianka przygotowana przez Rodrigo. Muzyczny performance ukochanego Helenity, powali ją na kolana. Dawid Podsiadło może poważnie zacząć obawiać się konkurencji. Jeden z jego hitów nabierze zupełnie nowego znaczenia...

/ Polska / program
2020-05-13 01:05 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 8/11 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-12 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 7/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): JAK WYGLĄDA HOLLYWOODZKA MIŁOŚĆ? Czy Żony Hollywood odnalazły miłość jak z filmu? Kogo kochają bohaterowie programu TVN? Rodrigo wkręcił się w naukę języka polskiego na całego. Sięga już nawet po najwybitniejsze dzieła polskich wieszczów. Jadąc samochodem recytuje jeden z wielkich poematów i analizuje jego znaczenie. Na tym jednak nie kończy się jego inwencja. Aby zgłębić tajniki tego jakże trudnego języka, zatrudnia nauczyciela. Wszystko po to, by zrobić niespodziankę swojej ukochanej Helenicie. Piękne wyznania w jej ojczystym języku oraz piosenka jednego z najpopularniejszych polskich artystów – Dawida Podsiadło, muszą zostać opanowane do perfekcji. Podczas gdy Rodrigo pobiera lekcje, Izabela postanawia z kolei udzielić kilku cennych rad swojej córce Laili oraz siostrom Żanet i Dżoanie. Jako szczęśliwa mężatka od 20 lat, zna sposoby na znalezienie idealnego kandydata na dobrego, wiernego i oddanego męża. Singielki pragną poznać miłość swojego życia, więc po poradę proszą właśnie Izabelę. Analiza ich nieudanych małżeństw oraz dotychczasowych doświadczeń z mężczyznami, doprowadzi mentorkę młodych samotnych kobiet do konkretnych wniosków… Iwona, oprócz miłości do Reggiego, której zwieńczeniem niewątpliwie będzie zbliżający się wielkimi krokami ślub, ma jeszcze dwie istoty, które kocha najbardziej na świecie. To oczywiście jej dwa pieski, a raczej „małe ludzie”, jak nazywa Toby’ego oraz Pucci Żona Hollywood. A skoro są to prawowici członkowie jej rodziny, to ich urodziny są tak samo ważne jak pozostalych bliskich. Wielkie przyjęcie, znamienici goście, najlepsze prezenty i oczywiście tort. Jak wygląda wielkie święto hollywoodzkiego psa Toby’ego? Największą miłością Monique jest oczywiście jej mąż David. Każdy poranek i wieczór spędzają wspólnie. Jednak w trakcie pełnego obowiązków dnia, każde z nich pochłonięte jest swoimi sprawami - David pracą dla NASA, a Monique swoją sztuką oraz dbaniem o ogród. Jak powstają dzieła tej niebanalnej artystki? Czy zaprojektowane przez nią stroje to nowatorski nurt w modzie? Kto jest modelem na jej sesjach i ogrodnikiem jednocześnie?

/ Polska / program
2020-05-11 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 6/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA! Jak Żony Hollywood spędzają wolny czas ze swoimi najbliższymi? Po pożarze w Calabasas, Reggie postanowił zatroszczyć się o swoją rodzinę i zapewnił Iwonie oraz ich psim pupilom bezpieczną przystań na pięknych wzgórzach Beverly Hills. W nowej luksusowej willi przyszła żona postanowiła spróbować swoich sił jako perfekcyjna pani domu. Własnoręcznie przygotowany przez nią obiad z pewnością zaskoczy Reggiego. A czy widzów zaskoczą napisane przez nich przysięgi małżeńskie, które wygłoszą podczas ceremonii? Chcecie dowiedzieć się jak wyglądało dotychczasowe dwunastoletnie love story Iwony i Reggiego? Swoją historię opowiedzą ze szczegółami. Helenę, Rodrigo oraz Nicolasa i jego dziewczynę czeka bardzo tajemnicza wyprawa do Las Vegas. Ta niespodzianka to efekt długich i skrupulatnych przygotowań. Symboliczna podróż przepełniona pięknymi chwilami, wzruszeniami, wspomnieniami, skłoni jej uczestników do wielu przemyśleń. Co zaplanował Rodrigo? Jak zareagują jego najbliżsi? Helena dostrzeże także, że opieką nad jej jedynym synem Nicolasem będzie już od teraz dzielić się z wybranką jego serca. Czy panie przypadną sobie do gustu? Eva D’Angelo również jest bardzo związana ze swoją córką – Michelle. Często pyta ją o radę w kwestiach modowych. I choć panie różnią się zasadniczo w kwestiach stylu, to lubią razem wyskoczyć na zakupy. Wspólny shopping matki i córki potrafi przybrać formę sportu ekstremalnego, ale jedno jest pewne – dla każdej z nich maraton sklepowy zakończy się sukcesem. O jakie stroje powiększy się kolekcja najdroższych światowych marek Evy D’Angelo? Czy nowy zakup przebije sukienkę za prawie dwadzieścia tysięcy złotych? Czy imponujący zbiór limitowanych kolekcji torebek i butów wzbogaci kolejny unikatowy egzemplarz?

/ Polska / program
2020-05-11 00:00 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 9/11 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-10 08:00 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 7/11 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Helena zamierza namówić Pana Stanleya do zakupu nowego domu. Użyje podstępu, by zwabić męża do ogromnej nieruchomości i tam przekonać go do nowego nabytku. Wartość wymarzonego domu Heleny przekracza wszelkie granice zdrowego rozsądku, ale kuchnia wielkości kortu tenisowego, sala balowa, windy i ogromne apartamenty warte sa tej ceny - tak przynajmniej uważa Helena. Czy mąż da się skusić? Reggie zobowiązał się do skomponowania nowego, muzycznego hitu. Usiłuje pracować w domu. Obecność Iwony nie tylko nie pomaga mu, ale wręcz paraliżuje wszelkie prace. Eva i Chris, wraz z córkami wybierają się do znajomych w Teksasie. Prywatny samolot, jacht i „zamek" na wodzie - to tylko niektóre atrakcje jakie zafundują sobie Richowie. Kinga i Chet zaczynają się niepokoić. Mimo usilnych starań marzenie o potomstwie pozostaje niespełnione. Podejmują decyzję by skonsultować się ze specjalistą. Wyniki badań to w tej chwili najważniejsza informacja w ich życiu.

/ Polska / program
2020-05-09 23:25 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 8/11 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-09 07:30 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 6/11 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): Siedemnastoletni Nicolas wkracza w dorosłość. Rodrigo, choć nie jest jego ojcem, czuje się w obowiązku przygotować młodzieńca do roli mężczyzny. Po tym jak w poprzednim odcinku zafundował mu metafizyczny trening na siłowni, nadszedł czas na kolejne wyzwania. Nicolas nie tylko wybierze się na trening futbolu, ale również rozpocznie pracę jako dostarczyciel pizzy. Rozwożenie pizzy czarnym ferrari daje dodatkowe profity, których młody chłopak nawet się nie spodziewa. Kinga i Chet bardzo poważnie myślą i pracują nad potomstwem. Podczas jednego z towarzyskich spotkań wejdą w posiadanie tajemnej wiedzy, która pozwoli im z góry zaplanować płeć dziecka. Odpowiednia pozycja i specjalne ćwiczenia to niemal gwarancja córki. W domu Małgosi i Jurka zapowiadają się wielkie porządki. Powodem są odwiedziny mamy Małgosi. Jurek zamówił panią do polerowania aut, a Małgosia fachowca od rozmów z kwiatami. Na duża próbę zostanie wystawiona cierpliwość Evy. Remont jednego z pokoi ciągnie się już od dawna. Nadszedł moment by Chris wykazał się w roli majsterkowicza. Tego zdania są wszyscy domownicy z wyjątkiem zainteresowanego. Chris zrobi wszystko, by uniknąć pracy.

/ Polska / program
2020-05-08 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 5/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): O KOGO DBAJĄ ŻONY HOLLYWOOD? W programie „Żony Hollywood” pojawiła się kolejna psia gwiazda. I jak na hollywoodzkiego pupila przystało, jest traktowana iście po królewsku. Jazda samochodem na przednim siedzeniu, specjalna dieta z organicznych produktów oraz dbanie o nieskazitelny wygląd – to tylko część luksusów, w które opływa pies Evy D’Angelo. Jakie inne zabiegi chce zafundować Mikusiowi troskliwa babcia? Izabela przetestuje nowy samochód. Co dla kobiety jest najważniejsze w wyborze nowego auta? Marka? Moc silnika? Nic bardziej mylnego. Jeśli kolor nie pasuje do kreacji, może to uniemożliwić zakup nawet najlepiej wyposażanego pojazdu. Czy mąż wpiera Izę w jej wyborach? I jak wytrzymuje ciągłą inwigilację żony? Izabela lubi mieć wszystko pod kontrolą. Żaden szczegół nie umknie jej uwadze. Uwielbia także organizować czas swoim bliskim. Tym razem przygotuje babski wieczór dla córki i babci Teresy. Po pysznym obiedzie, na Lailę i mamę Izy czeka relaksacyjny masaż. Oczywiście nie obejdzie się bez rozważań na temat mężczyzn oraz wyborów życiowych. Podział obowiązków w domu państwa Lehmanów jest jasny. O wszystko co jest potrzebne do życia oraz przetrwania dba David, a Monique może poświęcić się wyłącznie niepraktycznym sprawom, czyli sztuce. Mąż, były kapitan marynarki wojennej, bez wątpienia ma wpojoną dbałość o bezpieczeństwo. Jest w stu procentach przygotowany na każde zagrożenie, nawet kataklizm. Jego perfekcjonizm zaskakuje samą Monique. Oprócz zgromadzonych zapasów i sprzętu na wypadek trzęsienia ziemi, ważne są także ćwiczenia praktyczne. Wizyta na strzelnicy jest jedną z nich. A co się dzieje w domu Lehmanów gdy rozpoczyna się trzęsienie ziemi? Iwona ponownie rozpoczyna poszukiwania sukni ślubnej. Tym razem zadanie okazuje się jeszcze trudniejsze. Tyle pięknych projektów, a tylko jedna ceremonia. Iwona prosi więc o pomoc mamę. Czy jej decyzja będzie zgodna z wyborem Iwony? Czy matka i córka mają podobne wyobrażenie o ślubnej kreacji? Jak będą przebiegać dalsze przygotowania do wielkiego wesela? Czy może zakłócić je wielki pożar w Calabasas, zamknięte drogi i ewakuacja pięciu tysięcy ludzi?

/ Polska / program
2020-05-07 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 4/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): WAŻNE WYBORY ŻON HOLLYWOOD! Ślub Iwony i Reggiego zbliża się wielkimi krokami. Wszystko musi być zapięte na ostatni guzik. A raczej na dwa guziki – polski i hinduski. Zamiast nauk przedmałżeńskich Iwona przygotowała więc dla Reggiego krótki i intensywny kurs rodzimej kultury i tradycji. Polski dzień w Los Angeles, polskie jedzenie, muzyka oraz tańce to nie wszystko. Hinduski narzeczony musi także mówić tego dnia wyłącznie w ojczystym języku swojej wybranki. Zobaczcie jak Reggie stał się Radkiem oraz dlaczego ludowy taniec o mało nie pozbawił go życia. A to nie koniec ślubnych przygotowań… Podczas gdy przyszły pan młody zwalcza stres w towarzystwie brata w męskim stylu, narzeczona przeżywa pełne napięcia chwile. Trudno się dziwić, bo przecież wybór sukni ślubnej spędza sen z powiek każdej kobiecie. W takich kwestiach najlepiej zdać się na wybitnych specjalistów w tej dziedzinie. Wizyta w wielkiej świątyni mody madame Sue Wong, u której ubierają się amerykańskie gwiazdy, takie jak Kim Kardashian, Taylor Swift, Miley Cyrus, czy Jane Seymour, okazuje się jednak daleka od oczekiwań Iwony. Nawet Toby będący oazą spokoju, czuje się całkowicie nieswojo podczas przymiarek. Poszukiwania sukni wydają się być bardzo wyczerpujące, a nawet załamujące. Iwona myśli o odwołaniu ślubu… Nowy etap czeka również Helenę i Rodrigo, którzy wypuszczają Nicholasa w świat. Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Malibu, studia w Polsce, samodzielne, dorosłe życie w poważnym związku z dziewczyną tak daleko od domu - to bardzo dużo jak na jeden raz do uniesienia przez matkę. Jak z tym wszystkim radzi sobie Helena? Czekają nas pełne wzruszeń i emocji chwile oraz bardzo szczere i chwytające za serce wyznania Rodrigo. Siostry Żanett i Dżoana nie ustają w poszukiwaniach miłości swojego życia. Wykorzystują każdą nadarzającą się okazję. Na imprezach spotykają mnóstwo nowych ludzi, a wśród nich może przecież niespodziewanie pojawić się kandydat na życiowego partnera. Żanett i Dżoana muszą być zawsze w pełnej gotowości, więc o ich wygląd dba gwiazdor sztuki makijażu – Jack, który jest także świetnym doradcą w damsko-męskich sprawach. Zna patenty na to jak poznać odpowiedniego mężczyznę. Jednak takiego scenariusza doradca Jack chyba nie przewidział. Bo tym razem los nie okaże się zbyt hojny i ześle tylko jednego super kandydata. A do tego obie siostry będą zainteresowane. Czy to wystawi siostrzaną miłość na próbę? Za to Monique już dawno odnalazła swojego księcia, a kolejne lata spędzone razem tylko utwierdzają ją w słuszności tego wyboru. Z Davidem tworzą niebywale zgrany duet. Dopełniają się idealnie i choć on jest umysłem ścisłym, a ona bujającą w obłokach artystką, to mają wiele wspólnych pasji. Dbanie o formę i zdrowie to dla obojga ważna część ich życia. Wspólne ćwiczenia na siłowni sprawiają im niesamowitą przyjemność. Monique może pochwalić się nienaganną sylwetką, a wszystko to dzięki jej autorskiemu patentowi. Zero sztuczności, 100% natury. Jak to osiągnąć? Monique zdradzi w najbliższym odcinku.

/ Polska / program
2020-05-06 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 3/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Te kobiety nie znają słowa „niemożliwe”. Przyjechały do Hollywood, by spełnić swój amerykański sen i ten cel osiągnęły. Po drodze pojawiają się coraz to nowe pragnienia i chęć przekraczania kolejnych granic. Mąż Evy D’Angelo spełnia jej wszystkie marzenia. Czasami jednak zapomina się i potrafi obiecać za dużo. Podczas krótkiego urlopu w Rancho Mirage, na romantycznej kolacji, na prezencie w postaci naszyjnika od Cartiera się nie skończyło. Rozmowa o obiecanym prezencie powróciła dnia następnego. Kobiety mają dobrą pamięć i żadne, nawet najbardziej wymyślne wykręty, nie są dla nich wystarczającym argumentem. Czy Johnowi uda się odwieść żonę od spełnienia danej przez niego obietnicy? Czy Eva zawsze zdobywa to, czego chce? Izabela Yamagata też potrafi walczyć o szczęście własne oraz swoich bliskich. Odkąd opuściła Polskę, wciąż myślała o tym, by sprowadzić do siebie ukochaną mamę. Chciała by wszystkie osoby, które kocha, były blisko niej. I choć wydawało się to niemożliwe, dopięła swego. Tuż po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych Teresa Mc Donald nie potrafiła się odnaleźć i nigdy nie przypuszczała, że będzie potrafiła rozpocząć zupełnie nowe życie, na innym kontynencie. Obcy język, inna kultura, brak znajomych – dla starszej osoby to poważny problem. Czy tęskni za Polską? Czego najbardziej jej brakuje? Co od 25 lat powstrzymuje ją przed odwiedzeniem ojczyzny? Monique Lehman uwielbia uszczęśliwiać swojego męża. Wspiera go w każdej decyzji i dopinguje w przekraczaniu kolejnych granic. I choć życie artystki z kapitanem marynarki wojennej i dyrektorem statków kosmicznych NASA wydaje się bardzo poukładane i przewidywalne, to czasem ich pomysły potrafią zaskoczyć nawet ich samych! Tym razem David postanowił przekroczyć granice prędkości. Jak zakończy się wyścig z czasem?

/ Polska / program
2020-05-06 01:05 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 6/11 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-05 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 2/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): CO RELAKSUJE ŻONY HOLLYWOOD? Rodrigo właśnie zakończył wielką inwestycję w Malibu – nowoczesny dom o wartości 30 milionów dolarów. To pierwsza tak ogromna rezydencja w tej okolicy. Samozapalające się światła, akwarium niczym w oceanarium, głośniki o wartości średniego mieszkania w Warszawie, zapierający dech w piersi ogród, w którym czujesz się jak na egzotycznej, karaibskiej wyspie. Jak wygląda taki dom? Jak sprzedać posiadłość o takiej wartości? I przede wszystkim jak znaleźć takiego zamożnego klienta? Rodrigo to urodzony biznesmen i ma łeb na karku. Zainteresowanych milionerów postanawia dostarczyć na miejsce helikopterem. Kurs pilota jest mu do tego niezbędny, a na lekcję latania namówi także Helenę. To jednak nie jedyne wyzwanie, którego podejmie się Rodrigo. Ponieważ jego dom wypełnił się polskimi gośćmi, gospodarz postanowił nauczyć się języka polskiego. W procesie przyswajania wiedzy potrzebny mu będzie katalizator. Co przyspieszy jego naukę? Podczas gdy Helena i Rodrigo planują bliżej nieokreślone wakacje po sprzedaży najdroższego domu w Hollywood, Eva D’Angelo już dobrze wie, gdzie będzie się relaksować. Razem ze swoim mężem Johnem lubią odpoczywać we własnej, ekskluzywnej posiadłości w Rancho Mirage. To tutaj bogaci Amerykanie mają swoje wakacyjne rezydencje. Na krótki urlop, oprócz toreb wypełnionych markową garderobą, Eva zabierze ukochanego wnuczka, psa swojej córki - Mikusia. Czworonożny towarzysz państwa D’Angelo żyje prawdziwie po królewsku. Zdrowa dieta z najlepszych organicznych produktów, regularne wizyty u fryzjera i dentysty to zwykła codzienność psiego księcia. Iwona i Reggie mają poważną konkurencję dla Toby’ego i Pucci. Do grona Żon Hollywood dołączą siostry Żanett i Joanna, które po zakończonych rozwodach, postanowiły zamieszkać razem. Rezydencja na zboczach San Diego to przepełnione śmiechem, pozytywną energią i siostrzaną miłością miejsce. Zdrowe odżywianie, życie fit – to właśnie kręci Żanett i Joannę. Jednak przygotowanie zdrowych specyfików okazuje się bardzo trudnym wyzwaniem. Odżywcze, witaminowe koktajle mogą zakłócić sielankowy, spokojny weekend. Awaria sprzętu wydaje się być dość poważna. Zamiast więc relaksować się i cieszyć wolnym od pracy dniem, siostry muszą przeprowadzić „mission impossible”.

/ Polska / program
2020-05-04 13:25 Żony Hollywood, sez. 3, odc. 1/12 Logo TTV

Opis (streszczenie): Przedstawiamy wam bohaterki trzeciej edycji programu „Żony Hollywood“! Poznajcie nowe osobowości oraz sprawdźcie co słychać u pań, które już w poprzednich sezonach zaprosiły polskich widzów do swojego życia w Ameryce. DWA ŻYWIOŁY, JEDNA MIŁOŚĆ – IZABELA YAMAGATA I JEJ CÓRKA LAILA. Jak wygląda życie matki i dorosłej córki w jednym domu? Laila po rozwodzie postanowiła razem z synem zamieszkać tymczasowo w przepięknym, ogromnym domu swojej mamy Izabeli w San Clemente. Jednak zamiar trzymiesięcznego gościnnej wizyty zmienił się w pobyt stały. Czy możliwa jest perfekcyjna symbioza rodzica i dziecka, które już dawno osiągnęło pełnoletniość? W tym przypadku o tym raczej nie ma mowy. Panie bardzo różnią się podejściem do życia, spraw damsko-męskich oraz codziennych obowiązków. Te odmienne światopoglądy zmieszane z ich nieposkromionymi temperamentami, rodzą mnóstwo konfliktów i ostrych wymian zdań, ale także bardzo wiele zabawnych sytuacji. Oczywiście działania Izabeli podyktowane są niczym innym jak matczyną troską. Izabela robi to wszystko z miłości do córki. Laila może mieć jednak nieodparte wrażenie, że przeniosła się w czasie. Trzydziestoparoletnia kobieta czuje się niemal jak nastolatka. Matczyna kontrola, ciągły monitoring profilu córki na Facebooku, ocena potencjalnych partnerów – to codzienność Laili. Każda randka kończy się bardzo wnikliwym przesłuchaniem. A co Izabela sądzi o nowym obiekcie zainteresowań córki – hollywoodzkim fotografie, który robił zdjęcia między innymi Joannie Krupie czy Kim Kardashian? NOWA MIŁOŚĆ W DOMU HELENY I RODRIGO. Helena i Rodrigo lubią przestrzeń, spokój i ciszę. Ich wspólną miłością są także konie. Takich doznań z pewnością dostarcza im 70-akrowe ranczo na północny zachód od Pasadeny. Posiadłość ta była kiedyś miłosnych gniazdkiem hollywoodzkich gwiazd filmowych - Jacka Nicolsona i Angeliki Houston, a dziś rozkoszują się nią Helena i Rodrigo. Taki relaks na ranczo będzie im z pewnością bardzo potrzebny, gdyż w ich życiu rodzinnym nastąpiło sporo zmian. W ich domu zamieszkała dwójka gości, więc o intymnym śniadaniu we dwoje mogą zapomnieć. Syn Heleny poznał w Polsce nową miłość i zaprosił ją na wakacje do Kalifornii. Razem z Sandrą, przyjechał kuzyn Nicolasa. I w ten oto sposób młodsze pokolenie wypełniło wielki dom, w którym panowała bardzo spokojna atmosfera. Jak Nicolas odnalazł swoją drugą połówkę? Dlaczego woli polskie dziewczyny od amerykańskich? Za co Sandra pokochała Nicolasa? Jak syn Heleny zniesie szkolenie Rodrigo z antykoncepcji? I co na to wszystko sama Helena? PRZYGOTOWANIA DO POLSKO-HINDUSKIEGO WESELA IWONY I REGGIE’EGO. Właścicielka najdroższych psów w Hollywood – Iwona oraz Reggie Benjamin, aktor i gwiazda hinduskiego popu, zaręczyli się w poprzednim sezonie programu. Ślub zbliża się wielkimi krokami. Zapowiada się prawdziwe zderzenie kultur. Jedzenie to bardzo ważna część wesela. Oczywiście, żeby było sprawiedliwie, goście zostaną uraczeni zarówno tradycyjną polską kuchnią, jak i hinduskimi przysmakami. Smakowanie i wybieranie poczęstunku dla gości, może zaskoczyć nawet samych organizatorów wesela. Czy Iwona zdoła pokonać strach przed niektórymi przerażającymi ją hinduskimi daniami? A co w polskiej kuchni zachwyci Reggiego? Czy para zdoła osiągnąć kulinarny kompromis? W ferworze przygotowań narzeczeni muszą też pomyśleć o ślubnym prezencie. Ten który wybrali, sfinansują sobie sami, gdyż jego cena mogłaby odstraszyć gości. W końcu na prywatny odrzutowiec nie każdy może sobie pozwolić… Jednak o jego zakupie ostatecznie zadecyduje suczka Pucci.

/ Polska / program
2020-05-04 00:00 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 7/11 Logo TVN Style
Polska / program
2020-05-03 08:00 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 5/11 Logo TVN Style

Opis (streszczenie): JAK ŚWIĘTUJĄ ŻONY HOLLYWOOD? 4 lipca, czyli Święto Niepodległości, to wyjątkowy i uroczysty dzień w Stanach Zjednoczonych. Każda z bohaterek „Żon Hollywood” spędza go na swój sposób - rodzinnie, romantycznie lub imprezowo. Eva wybrała spokojną ogrodową wersję świętowania z mężem Chrisem i dwiema córkami. Jak wygląda ciche garden party na wzgórzach Hollywood? Zupełnie inną imprezę zorganizowali Iwona i Reggie. Tu poziom decybeli był dużo wyższy niż u państwa Rich. Dj, głośna muzyka, wielu znajomych, tańce nad basenem oraz skoki do wody, to tylko część atrakcji, które zapewniali gospodarze. Oczywiście nie mogło również zabraknąć gwiazdy tej imprezy – psa Toby’ego. Małgosia i Jurek postawili na romantyzm. Zamarzył im się przepiękny pokaz sztucznych ogni. Jednak nie dla wszystkich ten świąteczny dzień był tak beztroski. Niektórym przysporzył wielu problemów... Zwłaszcza Helenie i Rodrgio, którzy wychodzenie z domu traktują jak dużą wyprawę. Wyjazd na uroczystą paradę nie obył się bez przeszkód. Czy zdążyli obejrzeć chociaż fragment wielkiego ulicznego show…?

/ Polska / program
2020-05-02 23:25 Żony Hollywood, sez. 2, odc. 6/11 Logo TVN Style
Polska / program

Żony Hollywood gdzie obejrzeć?


Żony Hollywood można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry