Reklama

10 zadań specjalnych Michela Morana godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje 10 zadań specjalnych Michela Morana

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja 10 zadań specjalnych Michela Morana będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 29 maja 2020 (Piątek)
17:40 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Gościem drugiego odcinka będzie Sylwia Bomba, która zdradzi swoje przepisy na kulinarne afrodyzjaki: deser lodowy w czekoladowej kuli oraz paellę z owocami morza i szparagami.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 30 maja 2020 (Sobota)
06:55 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Gościem trzeciego odcinka będzie Iza Macudzińska, która wraz z Michelem przygotuje posiłki bez kaktozy. W menu znajdzie się pikantna zupa aztecka z pomidorami i kukurydzą, a na deser pudding chia z musem mango i mlekiem kokosowym.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2 czerwca 2020 (Wtorek)
12:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 3 czerwca 2020 (Środa)
15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 9 czerwca 2020 (Wtorek)
12:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 10 czerwca 2020 (Środa)
15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Łatwy posiłek dla początkujących Podobno śpiewać każdy może… A gotować? Dziś zadaniem Michela Morana jest udowodnić, że gotować też! I to z całkiem niezłym skutkiem. Bo cóż ma począć młody, świetnie zapowiadający się dżentelmen, który nieopacznie naopowiadał bzdur o swoich kulinarnych umiejętnościach świeżo zapoznanej sympatii? Zdecydowanie młodzieniec powinien obejrzeć ten odcinek. Dzisiejsze zadanie specjalne dedykowane jest wszystkim tym, którzy mają dwie lewe ręce do gotowania, amatorom o małych umiejętnościach, ale dużym zapale i chęciach, by zacząć gotować we własnej kuchni coś więcej niż jajka na twardo. Michel pokaże jak łatwo i szybko przygotować imponujące dania, które wyglądają na pracochłonne oraz skomplikowane kompozycje, smakują świetnie, a wymagają jedynie zapału kucharza i kilku składników. Naleśników zapiekanych z kozim serem oraz pstrąga w sosie grenobloise posmakuje Joachim Zeiske – sympatyczny student, który wraz z mamą zasiada przed telewizorem, by w programie Gogglebox komentować rzeczywistość telewizyjną. Gość specjalny potowarzyszy Michelowi, pomoże, skosztuje i może nawet nauczy się czegoś przydatnego.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:10 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
06:50 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W tym odcinku wystąpi Justyna Kalisz z programu „Nauka Jazdy”. Wraz z Michelem przygotują rybne przysmaki.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 16 czerwca 2020 (Wtorek)
12:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 17 czerwca 2020 (Środa)
15:00 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Sprytny posiłek dla dzieci lubiących fast food Każda mama będzie szczęśliwa, gdy jej dziecko będzie szczęśliwe, zajadając się burgerem, który…nie jest burgerem. Michel Moran musi zmierzyć się z zamiłowaniem dzieci do niezdrowego jedzenia. W tym odcinku więc zadanie specjalne jak dla magika – oszukać zmysły dziecka uzależnionego od dobrze znanych smaków i form niezdrowych przekąsek. Dania muszą nie tylko smakować zachęcająco, ale też wyglądać jak typowy fast food. Michel myślał, myślał i wymyślił jak tu sprytnie podejść małego grymaśnika. Przygotuje warzywne nuggetsy z sosem jogurtowym oraz bułkę z rybą, która formą i smakiem do złudzenia przypomina hamburgera z sosem. Gościem specjalnym Michela będzie Izabela Zeiske, znana z programu Gogglebox, pełna werwy i energii mama Joachima, której cięty język i zabawne riposty przeszły już do historii. Izabela jest mamą, ale także babcią i nie raz musiała konfrontować się z kaprysami kulinarnymi milusińskich. Kto jak kto, ale ona z pewnością będzie umiała rzetelnie ocenić, czy Michel sprostał zadaniu i czy jego zdrowe zamienniki niezdrowych przekąsek trafią w gust najmłodszych.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 20 czerwca 2020 (Sobota)
06:50 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 22 czerwca 2020 (Poniedziałek)
15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 23 czerwca 2020 (Wtorek)
12:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 24 czerwca 2020 (Środa)
15:00 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Wzmacniający posiłek dla wszystkich, którzy kończą z dietą Przez większość życia możemy z przyjemnością delektować się daniami przeróżnych kuchni z całego świata. Mieszamy ze sobą różnorodne składniki, próbujemy zaskakujących połączeń smakowych, przesadzamy ze słodyczami, ogniście doprawiamy potrawy chili, eksperymentujemy i odkrywamy... Co jednak zrobić z jadłospisem gdy przychodzi nagle taki moment, w którym żołądek jest niezwykle delikatny, potrzebuje szczególnej uwagi, lekkich i jednocześnie pełnych wartości odżywczych dań? Są przecież wśród nas osoby, które właśnie skończyły restrykcyjną dietę, są po leczeniu szpitalnym, mają układ pokarmowy osłabiony agresywnymi lekami lub chcą po prostu w końcu zacząć zdrowo i lekko jeść. Każdy z nas może znaleźć się przecież w podobnej sytuacji. Dobrze wtedy wiedzieć co wolno nam bez obaw położyć na talerzu. Stworzenie właśnie takiego bezpiecznego menu jest dzisiejszym zadaniem specjalnym Michela Morana. Delikatnych dań dedykowanych wrażliwym żołądkom skosztuje Pani Barbara Romaniuk – perfekcyjna pani domu z ogromnym doświadczeniem, wielbicielka telewizji, która nie boi się też kamer i wraz z przyjaciółmi komentuje współczesną telewizję w programie Gogglebox, na co dzień należy do zespołu Praskie Małmazyje. Świetną formę Pani Basia z pewnością zawdzięcza także diecie bogatej w składniki, które są prawdziwymi bombami zdrowia. Michel przygotował więc na tę okazję krzepiącą zupę jabłkowo-pietruszkową oraz dopingującą sałatę z kaszą jaglaną, indykiem i awokado.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
18:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 27 czerwca 2020 (Sobota)
06:55 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
Program TV na 29 czerwca 2020 (Poniedziałek)
15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 30 czerwca 2020 (Wtorek)
12:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla 10 zadań specjalnych Michela Morana. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku 10 zadań specjalnych Michela Morana w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji 10 zadań specjalnych Michela Morana.

Poprzednie emisje 10 zadań specjalnych Michela Morana


Emisja 10 zadań specjalnych Michela Morana miała miejsce:

2020-05-27 15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Urozmaicony posiłek dla sportowców Nudny kurczak, suchy ryż i warzywa ugotowane na parze – tak zdaniem niektórych wygląda dieta sportowca. Rzeczywiście każdy, kto trenuje wie, że restrykcyjna dieta bardzo ogranicza wybór produktów, którymi można posługiwać się w kuchni. Michel ma dziś jednak za zadanie udowodnić, że posiłki dla sportowców nie muszą być nudne, przewidywalne i sztampowe. A już na pewno nie muszą być codziennie takie same. Michel poda zdrowe śniadanie, a więc owsiankę, porcję mięsa i pomarańczę. Następnie przygotuje też treściwy obiad z dorsza, z kaszy quinoa oraz z warzyw. Propozycja na kolację sportowca to jajka, ryż i twarożek. Gościem specjalnym będzie Dominik Abus, który już na pierwszy rzut oka wygląda na człowieka, który wie jak budować muskulaturę i robić rzeźbę. Poza pracą nad własną imponującą sylwetką, Dominik prowadzi własną firmę, jest też testerem męskich gadżetów i zasiada w najbardziej uszczypliwej loży komentatorów, w programie Gogglebox. Czy tym razem Michel i jego pomysły na dania dla sportowców zasłużą na zjadliwe połajanki, czy raczej zyskają aprobatę tego umięśnionego żartownisia? Przekonamy się już wkrótce. Kulturyści, biegacze, fitnesski… Słowem: sportowcy! Dziś Michel gotuje dla Was!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-26 12:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-25 15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-23 17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-23 06:55 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): W swoim programie kulinarnym, Michel Moran udowodni, że powrót z urlopu do pracy czy do szkoły po wakacjach, nie musi być okraszony dodatkowym stresem. Bardzo ważne jest to co jemy, bo ma to bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie. Tutaj z pomocą przychodzi dieta antystresowa! Co się kryje pod tym pojęciem? Kucharz razem ze swoim gościem przygotuje faszerowana¶ cukinie¶ w sosie pomidorowym oraz mus z awokado, prażonymi migdałami i czekoladą. Brzmi odprężająco? Tym razem do swojej kuchni Michel zaprosił, znanego ze swojej otwartos¶ci i autentycznos¶ci, bohatera programu “Królowe Z¶ycia”, Rafała Grabiasa. Czy razem uda im się ugotować posiłek dla zestresowanych?

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-22 17:40 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-20 15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Sycący posiłek dla harcerzy i na biwak W życiu każdego prawdziwego mężczyzny wcześniej czy później przychodzi dzień, gdy musi zrobić to, co zrobić musi – ugotować sycący obiad! Czy to harcerz, czy drwal czy po prostu głowa rodziny na biwaku – prawdziwy mężczyzna potrafi zadbać o syty i smaczny posiłek, który zapewni energię na długo. Michel przygotuje pożywną zupę z soczewicą i kiełbasą oraz ciepły deser ryżowo-karmelowy. Dzisiejszym gościem specjalnym w kuchni Michela będzie prawdziwy duży chłopiec, który w kuchni lubi konkret, a nie zbędne ceregiele, czyli Mateusz Borkowski. BigBoy sam o sobie mówi, że na co dzień zawodowo ogląda telewizję w programie Gogglebox. W dzisiejszym odcinku Michel Moran pokaże co ugotować, by zjeść smaczny, sycący i zdrowy posiłek pełen wartości odżywczych, który można przygotować nawet w warunkach polowych.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-19 12:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-18 15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-17 06:30 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
2020-05-16 17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-16 06:55 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-13 15:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Posiłek Fusion dla poszukiwaczy smaków Michel ma za zadanie przygotować Posiłek Fusion, czyli dania dla smakoszy i poszukiwaczy kulinarnych wrażeń. Niełatwo przecież przygotować posiłek, który wygląda jak dzieło sztuki, smakuje jak wyjątkowy rarytas i jeszcze zaskakuje zupełnie niespodziewanym połączeniem składników. Mistrzowskim popisom kulinarnego kunsztu Michela przyglądać będzie się Sylwia Bomba, Absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej, fotograf, pasjonatka tenisa, szerszej publiczności znana z programu Gogglebox. Sylwia z niejednej filiżanki kawę już w życiu piła, więc Michel będzie musiał dodatkowo postarać się, by zaspokoić jej apetyt na nowe kulinarne doznania. Ananasowo-migdałowy kurczak madras oraz tatar cielęcy ostrygowo-sojowy spróbują podbić kubki smakowe Sylwi. Do dziś nie wiadomo czy to Posiłek Fusion tak wpłynął na Sylwię, czy może urok i czar Michela, ale warto zdradzić, że ten gość wróci jeszcze do naszej kuchni, by znów zamieszać Michelowi w…garnkach.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-12 12:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Prowiant na drogę czyli opróżniamy lodówkę. Pakujemy walizki, przygotowujemy samochód i w świetnych nastrojach ruszamy przed siebie. Chwila moment… Czy jednak w wakacyjnej euforii o czymś nie zapomnieliśmy? Przecież w podróży też trzeba coś jeść, a w lodówce wciąż jeszcze są produkty, które dziś możemy zamienić w pyszne dania, ale po urlopie będą już groźną bronią biologiczną, którą trzeba szybko wyrzucić najdalej jak to możliwe. Koniec z nudnymi kanapkami w rozmokniętym papierze śniadaniowym! Niemal każdy z nas ma w lodówce trochę twarogu i masła, kawałek żółtego sera, wędlinę, jajka, a i wędzona ryba często się znajdzie. Jeśli w opustoszałym przed wyjazdem domu znajdziemy jeszcze sałatę, trochę warzyw i kilka owoców, to mamy wszystko, by przygotować się na najbardziej nawet wyczerpującą podróż. Michel pokaże dziś jak w kilku sprawnych ruchach przygotować dania, które dodadzą energii, zaspokoją głód i umilą czas. Będą to Twarożek, czyli przekąska podróżników, Omlet, czyli danie główne podróżników oraz Clafoutis, czyli deser podróżników. Zamknięte w piknikowym koszyku pyszności powinny być przecież nieodłącznym elementem każdych udanych wakacji.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-11 15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-10 06:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-09 07:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-06 15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 9/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Rozgrzewający posiłek gdy za oknem sroga zima. Michel to nie jeż, nie niedźwiedź i nie nietoperz, by zasypiał na zimę jak suseł. Srogie mrozy trzeba przetrwać, a żeby przetrwać trzeba jeść. Michel wie co gotować, aby wesprzeć swój organizm w trudnym okresie mroźnej aury. W dzisiejszym zadaniu specjalnym zmierzy się z pokutującym ciągle jeszcze mitem, który mówi, że najlepsze jedzenie na mroźne dni, to dania tłuste, ciężkie i nudne. Okazuje się bowiem, że witaminy ukryte w korzeniach warzyw zebranych latem idealnie wzmocnią odporność zimą, korzenne przyprawy i miód rozgrzeją organizm od środka, a gorące i sycące potrawy dodadzą energii. Gdy za oknem szaleje zima, Michel proponuje Potee Bourguignone, czyli rozgrzewającą zupę i Jabłko Pieczone, czyli deser zimowy.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-05 12:20 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 8/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Zdrowy posiłek dla żyjących w biegu. Dziś Michel Moran poradzi co gotować, by zjeść smacznie i zdrowo gdy jesteśmy zapracowani, zabiegani i ciągle brakuje nam czasu na długie przesiadywanie w kuchni. Wieczorem, po pracy, we własnej kuchni też przecież liczy się czas – im szybciej przygotujemy pożywny posiłek dla siebie i rodziny, tym szybciej będziemy mogli odpocząć po długim, stresującym i męczącym dniu. Michel pokaże jak przygotować Łososia na parze, czyli zjeść lekko, ale treściwie. Smak ryby idealnie podkreśli sos maślano-cytrynowy. Bogate w witaminy i minerały warzywa w towarzystwie rozpływającej się w ustach ryby oraz aromatycznego sosu stworzą danie, które rozpieści podniebienie, ale nie zagrozi figurze. Krem mascarpone, czyli słodki deser na koniec ciężkiego dnia, pozwoli zrelaksować się ASAP.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-04 15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 8/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-03 06:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 9/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-05-02 07:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 8/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-04-30 17:10 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Posiłek niespodzianka dla wegetarian i mięsożernych. Tym razem stawka jest ogromna, bo Michel gotować będzie dla zakochanych. Problem w tym, że Aurelia jest wegetarianką, a Marek nie wyobraża sobie obiadu bez mięsa. Stąd ich ciągłe kłótnie o czasochłonne i kosztowne przygotowywanie dwóch zupełnie innych posiłków. Michel pokaże jak dobrać składniki i w tym samym czasie połączyć gotowanie wegetariańskie z gotowaniem mięsnego posiłku. Gotowe dania będą tak samo pyszne i apetyczne, ale dodatkowo będą też identycznie wyglądać. Wszystkie starania Michela po to, by nakarmić skłóconą parę pysznościami i pojednać ich godząc smak wegetarianki z gustem mięsożercy. W końcu, czego się nie robi dla miłości? Apetyt pary zaspokoją Zapiekany bakłażan, czyli pojednanie wegetarian i mięsożerców oraz Sałata dla Dwojga, czyli dla każdego coś dobrego.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2020-04-30 12:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 7/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Błyskawiczny posiłek dla leniwych. Dzisiejszym zadaniem specjalnym Michela będzie przygotowanie łatwego, szybkiego, pysznego i zdrowego trzydaniowego posiłku, a przepisy te będą kołem ratunkowym dla każdego, kto bywa czasem zbyt leniwy, by gotować. Zdrowa przystawka będzie gotowa w mgnieniu oka, błyskawiczne danie z ryby i warzyw zrobi się właściwe samo, a pyszny owocowy deser powstanie jakby od niechcenia, ale pozwoli długo rozkoszować się błogim odpoczynkiem na koniec męczącego dnia. Michel pokaże jak przygotować dania, które przyrządzi bez wysiłku nawet najbardziej leniwy łasuch. Zobaczymy Rybę z pieca, czyli wszystko razem i na raz, Cykorię w curry, czyli przekąskę w pięć minut i Szybki deser, czyli pokroić i wymieszać.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

10 zadań specjalnych Michela Morana gdzie obejrzeć?


10 zadań specjalnych Michela Morana można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Food Network

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry