Reklama

10 zadań specjalnych Michela Morana godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje 10 zadań specjalnych Michela Morana


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja 10 zadań specjalnych Michela Morana będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-10-24
01:30 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 7/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gospodarzem programu jest Michel Moran – ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. To właśnie on, w nowym sezonie programu „10 zadań specjalnych…” podejmuje próbę sił oraz smaku, gdzie w towarzystwie znanych gwiazd TTV sprawdza swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. W siódmym odcinku serii wystąpi Agnieszka Kotońska, kradnąca serca widzów uczestniczka programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jakie potrawy przygotują tym razem? Na talerzach wylądują wietnamskie rolki ryżowe, czyli przekąska idealnie nadająca się na długie rozmowy.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-25
19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 7/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
Program TV na 2019-10-26
11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 8/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gospodarzem programu jest Michel Moran – ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. To właśnie on, w nowym sezonie programu „10 zadań specjalnych…” podejmuje próbę sił oraz smaku, gdzie w towarzystwie znanych gwiazd TTV sprawdza swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. W ósmym odcinku serii wystąpi Mateusz Kozak, który na co dzień w programie „Gogglebox. Przed telewizorem ” komentuje to, co najchętniej oglądamy w czasie wolnym. Jaką potrawę przygotuje wspólnie z prowadzącym? Na talerzach tym razem przekąska zamiast kolacji, czyli klopsiki po włosku.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:35 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Posiłek Fusion dla poszukiwaczy smaków Michel ma za zadanie przygotować Posiłek Fusion, czyli dania dla smakoszy i poszukiwaczy kulinarnych wrażeń. Niełatwo przecież przygotować posiłek, który wygląda jak dzieło sztuki, smakuje jak wyjątkowy rarytas i jeszcze zaskakuje zupełnie niespodziewanym połączeniem składników. Mistrzowskim popisom kulinarnego kunsztu Michela przyglądać będzie się Sylwia Bomba, Absolwentka Łódzkiej Szkoły Filmowej, fotograf, pasjonatka tenisa, szerszej publiczności znana z programu Gogglebox. Sylwia z niejednej filiżanki kawę już w życiu piła, więc Michel będzie musiał dodatkowo postarać się, by zaspokoić jej apetyt na nowe kulinarne doznania. Ananasowo-migdałowy kurczak madras oraz tatar cielęcy ostrygowo-sojowy spróbują podbić kubki smakowe Sylwi. Do dziś nie wiadomo czy to Posiłek Fusion tak wpłynął na Sylwię, czy może urok i czar Michela, ale warto zdradzić, że ten gość wróci jeszcze do naszej kuchni, by znów zamieszać Michelowi w…garnkach.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Sycący posiłek dla harcerzy i na biwak W życiu każdego prawdziwego mężczyzny wcześniej czy później przychodzi dzień, gdy musi zrobić to, co zrobić musi – ugotować sycący obiad! Czy to harcerz, czy drwal czy po prostu głowa rodziny na biwaku – prawdziwy mężczyzna potrafi zadbać o syty i smaczny posiłek, który zapewni energię na długo. Michel przygotuje pożywną zupę z soczewicą i kiełbasą oraz ciepły deser ryżowo-karmelowy. Dzisiejszym gościem specjalnym w kuchni Michela będzie prawdziwy duży chłopiec, który w kuchni lubi konkret, a nie zbędne ceregiele, czyli Mateusz Borkowski. BigBoy sam o sobie mówi, że na co dzień zawodowo ogląda telewizję w programie Gogglebox. W dzisiejszym odcinku Michel Moran pokaże co ugotować, by zjeść smaczny, sycący i zdrowy posiłek pełen wartości odżywczych, który można przygotować nawet w warunkach polowych.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-27
05:10 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 8/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Orzeźwiający posiłek gdy za oknem skwar. Gdy nadchodzą gorące dni i duszne noce wiele dalibyśmy za chwilę rześkiej ochłody. Żar leje się z nieba, termometry szaleją, tropikalna aura trwa w najlepsze, a picie wody nie daje już ukojenia. Michel Moran przekonuje, że nawet w tak ekstremalnych warunkach warto zaszyć się w kuchni, by przygotować dania, które pomogą przetrwać upał. Świeże, soczyste warzywa w towarzystwie mocno schłodzonego nabiału i odświeżających ziół mogą zastąpić pożywny, ale lekki obiad. Mrożone owoce natomiast zamienią się w ciekawy i orzeźwiający deser dzięki prostym lecz zaskakującym dodatkom. Michel udowodni, że pyszny posiłek, idealny na upalny dzień, możemy zrobić szybko, sprawnie, bez użycia ciepła i z wielką przyjemnością. Propozycje na upały to Orzeźwiające Gazpacho, czyli letnia zupa, Mus Na Lato, czyli letnie danie główne i Domowy Sorbet, czyli mrożony deser.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-10-31
01:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 8/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-01
19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 8/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-02
11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 9/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gospodarzem programu jest Michel Moran – ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. To właśnie on, w nowym sezonie programu „10 zadań specjalnych…” podejmuje próbę sił oraz smaku, gdzie w towarzystwie znanych gwiazd TTV sprawdza swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. W kolejnym odcinku serii wystąpi Monika Chwałoj, niezwykle pozytywna i zawsze uśmiechnięta „Królowa życia”. Jakie potrawy przygotują tym razem? Na talerzach wyląduje kurczakowe cordon bleu, czyli przekąska idealnie nadająca się na piknik.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
17:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Urozmaicony posiłek dla sportowców Nudny kurczak, suchy ryż i warzywa ugotowane na parze – tak zdaniem niektórych wygląda dieta sportowca. Rzeczywiście każdy, kto trenuje wie, że restrykcyjna dieta bardzo ogranicza wybór produktów, którymi można posługiwać się w kuchni. Michel ma dziś jednak za zadanie udowodnić, że posiłki dla sportowców nie muszą być nudne, przewidywalne i sztampowe. A już na pewno nie muszą być codziennie takie same. Michel poda zdrowe śniadanie, a więc owsiankę, porcję mięsa i pomarańczę. Następnie przygotuje też treściwy obiad z dorsza, z kaszy quinoa oraz z warzyw. Propozycja na kolację sportowca to jajka, ryż i twarożek. Gościem specjalnym będzie Dominik Abus, który już na pierwszy rzut oka wygląda na człowieka, który wie jak budować muskulaturę i robić rzeźbę. Poza pracą nad własną imponującą sylwetką, Dominik prowadzi własną firmę, jest też testerem męskich gadżetów i zasiada w najbardziej uszczypliwej loży komentatorów, w programie Gogglebox. Czy tym razem Michel i jego pomysły na dania dla sportowców zasłużą na zjadliwe połajanki, czy raczej zyskają aprobatę tego umięśnionego żartownisia? Przekonamy się już wkrótce. Kulturyści, biegacze, fitnesski… Słowem: sportowcy! Dziś Michel gotuje dla Was!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-03
05:10 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 9/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Wykwintny posiłek dla znawców i smakoszy. Gdy przyjmujemy w swoim domu gości i gotujemy dla nich, to zawsze staramy się ich zadowolić, trafić w ich gusta, zaspokoić apetyty. Co jednak gdy spodziewamy się gościa naprawdę specjalnego? Chcąc ugościć kogoś o wyjątkowo wysublimowanym guście kulinarnym, kogoś kto z niejednego garnka jadł już wykwintne specjały, wymagającego kulinarnego konesera lub po prostu wyjątkowo ważną dla nas osobę, warto postawić na pomysłowość. Michel pokaże jak przygotować szlachetne składniki i jak połączyć je z prostymi dodatkami podanymi w zaskakujący sposób. Przyrządzi Carpaccio Rybne, czyli przekąskę dla wybrednych gości oraz Medalion Cielęcy, czyli wykwintne danie główne. Gościnę uwieńczy niespodzianka, która rozpieści podniebienie nawet najbardziej wymagającego smakosza – Puszysty Mus, czyli aksamitny deser. Pyszny i imponujący posiłek przygotowany własnoręcznie w domowej kuchni może okazać się najlepszą niespodzianką i najmilszym upominkiem dla wyjątkowej osoby.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-04
15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Michel Moran, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”, tym razem wystąpi w innej roli i osobiście pokucharzy. Zaprezentuje jak przygotować posiłek na specjalne okazje. Będzie przekonywał, że gotowanie zawsze jest przyjemnością, niezależnie od postawionego przed szefem kuchni skomplikowanego zadania. Obecnie wokół jedzenia powstało mnóstwo trendów, w których można się pogubić. Michel Moran pokaże, jak bezstresowo ze wszystkim zdążyć na przyjście gości. Program „10 zadań specjalnych Michela Morana” łączy naukę gotowania i zabawę z widzem. W jakiej kolejności przyrządzać dania? Jak łączyć smaki tak, aby do siebie pasowały i były pomysłowe? Michel Moran będzie przygotowywał cały kilkudaniowy posiłek jednocześnie. W ten sposób pokaże, że gotowanie na specjalną okazję wcale nie oznacza spędzenia w kuchni połowy dnia. Z jego pomocą spektakularny efekt można osiągnąć w godzinę zegarową. Delikatny posiłek dla wrażliwych żołądków. Jego dzisiejszym zadaniem specjalnym jest gotowanie dla osób o wymagających i wybrednych żołądkach. Wykorzystując świeże warzywa, chude mięsa i bogactwo dostępnych kasz pokaże jak przyrządzić pyszny posiłek, który będzie przyjazny dla najdelikatniejszego nawet żołądka. Okazuje się, że dania przeznaczone dla osób o wrażliwych żołądkach mogą być delikatne i lekkostrawne, a jednocześnie apetyczne i pyszne. Michel proponuje Przekąskę Warzywną, czyli lekką sałatkę i Kremowego kurczaka, czyli delikatne mięso gotowane w warzywach.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-06
15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-07
00:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 9/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-08
19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 9/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-09
10:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 2/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
10:35 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gospodarzem programu jest Michel Moran – ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. To właśnie on, w nowym sezonie programu „10 zadań specjalnych…” podejmuje próbę sił oraz smaku, gdzie w towarzystwie znanych gwiazd TTV sprawdza swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. W ostatnim odcinku tej serii wystąpi Agnieszka Musiał , specjalistka od remontów, która czuwa nad pracą fachowców w ukrytej kamerze „Usterki”. Jakie potrawy przygotują na finał? To będzie odcinek dla wtajemniczonych, a na talerzach wylądują meksykańskie tapas.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
17:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Łatwy posiłek dla początkujących Podobno śpiewać każdy może… A gotować? Dziś zadaniem Michela Morana jest udowodnić, że gotować też! I to z całkiem niezłym skutkiem. Bo cóż ma począć młody, świetnie zapowiadający się dżentelmen, który nieopacznie naopowiadał bzdur o swoich kulinarnych umiejętnościach świeżo zapoznanej sympatii? Zdecydowanie młodzieniec powinien obejrzeć ten odcinek. Dzisiejsze zadanie specjalne dedykowane jest wszystkim tym, którzy mają dwie lewe ręce do gotowania, amatorom o małych umiejętnościach, ale dużym zapale i chęciach, by zacząć gotować we własnej kuchni coś więcej niż jajka na twardo. Michel pokaże jak łatwo i szybko przygotować imponujące dania, które wyglądają na pracochłonne oraz skomplikowane kompozycje, smakują świetnie, a wymagają jedynie zapału kucharza i kilku składników. Naleśników zapiekanych z kozim serem oraz pstrąga w sosie grenobloise posmakuje Joachim Zeiske – sympatyczny student, który wraz z mamą zasiada przed telewizorem, by w programie Gogglebox komentować rzeczywistość telewizyjną. Gość specjalny potowarzyszy Michelowi, pomoże, skosztuje i może nawet nauczy się czegoś przydatnego.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-10
05:10 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Romantyczny posiłek dla ukochanej osoby. Michel jest przekonany, że najkrótsza droga do obrażonego serca prowadzi przez żołądek. Pysznym i własnoręcznie wykonanym posiłkiem zjednać można sobie przecież nawet najbardziej urażoną osobę. Nie może to jednak być danie jakich wiele. To musi być coś wyjątkowego. Przy pomocy owoców morza, delikatnych mięs, chrupiących warzyw i soczystych owoców stworzy trzy zachwycające dania, które mają zapewnić mu przebaczenie. Połączenie ostrych, kwaśnych i słodkich dodatków sprawi natomiast, że zaskoczona eksplozją smaków osoba przepraszana szybko zapomni o urazie, by bezzwłocznie zająć się jedzeniem. W dzisiejszym odcinku Michel udowodni, że gdy nie wystarczą kwiaty i czekoladki, by odkupić winy, on ma sprawdzony kulinarny patent na przeprosiny. Michel zaserwuje Przepiórkę pieczoną, czyli symbol łagodności, do tego Koktajl krewetkowy, czyli słodko ostrą przekąskę, a na deser Gruszkę zapiekaną, czyli słodki akcent na zgodę.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-13
15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-14
00:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-15
19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-16
10:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
10:35 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 3, odc. 3/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Sprytny posiłek dla dzieci lubiących fast food Każda mama będzie szczęśliwa, gdy jej dziecko będzie szczęśliwe, zajadając się burgerem, który…nie jest burgerem. Michel Moran musi zmierzyć się z zamiłowaniem dzieci do niezdrowego jedzenia. W tym odcinku więc zadanie specjalne jak dla magika – oszukać zmysły dziecka uzależnionego od dobrze znanych smaków i form niezdrowych przekąsek. Dania muszą nie tylko smakować zachęcająco, ale też wyglądać jak typowy fast food. Michel myślał, myślał i wymyślił jak tu sprytnie podejść małego grymaśnika. Przygotuje warzywne nuggetsy z sosem jogurtowym oraz bułkę z rybą, która formą i smakiem do złudzenia przypomina hamburgera z sosem. Gościem specjalnym Michela będzie Izabela Zeiske, znana z programu Gogglebox, pełna werwy i energii mama Joachima, której cięty język i zabawne riposty przeszły już do historii. Izabela jest mamą, ale także babcią i nie raz musiała konfrontować się z kaprysami kulinarnymi milusińskich. Kto jak kto, ale ona z pewnością będzie umiała rzetelnie ocenić, czy Michel sprostał zadaniu i czy jego zdrowe zamienniki niezdrowych przekąsek trafią w gust najmłodszych.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-17
07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Bezglutenowy posiłek dla małych i dużych. Jego kolejnym zadaniem specjalnym jest stworzenie pysznego, kolorowego i odżywczego posiłku dla dziecka, które nie je glutenu. Michel jako kucharz świetnie wie jakie produkty ukrywają gluten, a każdy kto dopiero chciałby się dowiedzieć łatwo znajdzie wiele informacji o diecie bezglutenowej, ponieważ obecnie jest ona bardzo popularna. Ze świeżych jajek, sera i śmietany powstanie zaskakujące, sycące danie – Mały flan, czyli sery z pomidorkami. Ciekawie przyrządzone owoce połączone z dobrej jakości wędliną stworzą efekt wykwintnego posiłku, który każdy może przygotować w swojej kuchni. Będzie to wyjątkowe Carpaccio dla dzieci, czyli przekąska warzywno-owocowa. Mleko roślinne stanie się zaś bazą do Koktajlu czereśniowego, czyli treściwego napoju. Michel pokaże jak w prosty sposób przygotować dania zgodne z zasadami bardzo skomplikowanej diety bezglutenowej.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
Program TV na 2019-11-18
15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-20
15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-22
19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 3, odc. 3/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-23
10:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
10:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 3, odc. 4/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Wzmacniający posiłek dla wszystkich, którzy kończą z dietą Przez większość życia możemy z przyjemnością delektować się daniami przeróżnych kuchni z całego świata. Mieszamy ze sobą różnorodne składniki, próbujemy zaskakujących połączeń smakowych, przesadzamy ze słodyczami, ogniście doprawiamy potrawy chili, eksperymentujemy i odkrywamy... Co jednak zrobić z jadłospisem gdy przychodzi nagle taki moment, w którym żołądek jest niezwykle delikatny, potrzebuje szczególnej uwagi, lekkich i jednocześnie pełnych wartości odżywczych dań? Są przecież wśród nas osoby, które właśnie skończyły restrykcyjną dietę, są po leczeniu szpitalnym, mają układ pokarmowy osłabiony agresywnymi lekami lub chcą po prostu w końcu zacząć zdrowo i lekko jeść. Każdy z nas może znaleźć się przecież w podobnej sytuacji. Dobrze wtedy wiedzieć co wolno nam bez obaw położyć na talerzu. Stworzenie właśnie takiego bezpiecznego menu jest dzisiejszym zadaniem specjalnym Michela Morana. Delikatnych dań dedykowanych wrażliwym żołądkom skosztuje Pani Barbara Romaniuk – perfekcyjna pani domu z ogromnym doświadczeniem, wielbicielka telewizji, która nie boi się też kamer i wraz z przyjaciółmi komentuje współczesną telewizję w programie Gogglebox, na co dzień należy do zespołu Praskie Małmazyje. Świetną formę Pani Basia z pewnością zawdzięcza także diecie bogatej w składniki, które są prawdziwymi bombami zdrowia. Michel przygotował więc na tę okazję krzepiącą zupę jabłkowo-pietruszkową oraz dopingującą sałatę z kaszą jaglaną, indykiem i awokado.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 7/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Oryginalny posiłek dla szukających inspiracji i wyzwań Podobno w literaturze i sztuce wszystko już było, każda pozorna nowość jest podobno wyłącznie repetycją starych historii w nowe szaty ubranych… Tyle na ten temat znawcy nauk humanistycznych. A co na to Michel Moran? – czy w kuchni było już wszystko? A może jednak wciąż jeszcze coś dziwi, a coś innego zaskakuje? Dziś Michel ma za zadanie przygotować posiłek, z którym mógłby stanąć w szranki podczas Konkursu Dań Dziwnych. I to stanąć w szranki z dużą szansą na zwycięstwo! Z tej okazji Michel postanowił przygotować jagnięcinę karmelizowaną na miętowo oraz krem brulee z sera blue. Brzmi dziwacznie, ale będzie pyszne, o czym przekona się gość specjalny Mariusz Kozak – stylowy i modny kolorowy ptak, który doskonale wie co w trendach piszczy, znany z programu Gogglebox, gdzie rzadko gryzie się w język. Kucharze artyści, organizatorzy warsztatów kulinarnych, a także wszystkie znudzone gospodynie domowe, to będzie odcinek właśnie dla Was. Michel odkrywa nowe kulinarne lądy.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-24
07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Posiłek niespodzianka dla wegetarian i mięsożernych. Tym razem stawka jest ogromna, bo Michel gotować będzie dla zakochanych. Problem w tym, że Aurelia jest wegetarianką, a Marek nie wyobraża sobie obiadu bez mięsa. Stąd ich ciągłe kłótnie o czasochłonne i kosztowne przygotowywanie dwóch zupełnie innych posiłków. Michel pokaże jak dobrać składniki i w tym samym czasie połączyć gotowanie wegetariańskie z gotowaniem mięsnego posiłku. Gotowe dania będą tak samo pyszne i apetyczne, ale dodatkowo będą też identycznie wyglądać. Wszystkie starania Michela po to, by nakarmić skłóconą parę pysznościami i pojednać ich godząc smak wegetarianki z gustem mięsożercy. W końcu, czego się nie robi dla miłości? Apetyt pary zaspokoją Zapiekany bakłażan, czyli pojednanie wegetarian i mięsożerców oraz Sałata dla Dwojga, czyli dla każdego coś dobrego.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-25
15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-27
15:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 7/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Błyskawiczny posiłek dla leniwych. Dzisiejszym zadaniem specjalnym Michela będzie przygotowanie łatwego, szybkiego, pysznego i zdrowego trzydaniowego posiłku, a przepisy te będą kołem ratunkowym dla każdego, kto bywa czasem zbyt leniwy, by gotować. Zdrowa przystawka będzie gotowa w mgnieniu oka, błyskawiczne danie z ryby i warzyw zrobi się właściwe samo, a pyszny owocowy deser powstanie jakby od niechcenia, ale pozwoli długo rozkoszować się błogim odpoczynkiem na koniec męczącego dnia. Michel pokaże jak przygotować dania, które przyrządzi bez wysiłku nawet najbardziej leniwy łasuch. Zobaczymy Rybę z pieca, czyli wszystko razem i na raz, Cykorię w curry, czyli przekąskę w pięć minut i Szybki deser, czyli pokroić i wymieszać.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-29
19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 3, odc. 4/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Program TV na 2019-11-30
10:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
10:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 3, odc. 5/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
16:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 8/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Pożywny posiłek dla spłukanych i oszczędnych Któż z nas nie zna sytuacji, gdy pod koniec miesiąca na dnie portfela kolebie się jakiś marny bilon, lodówka świeci pustkami, a wypłata będzie na koncie dopiero jutro? Albo też kto chociaż raz w życiu nie oszczędzał na wymarzone wakacje tak radykalnie, że ciężko było nawet wymyślić sensowny obiad, bo wszystko wydawało się za drogie? Co więc ugotować, gdy mamy bardzo ograniczony budżet, ale kiszki marsza grają? Na pewno coś pożywnego, sycącego i koniecznie zdrowego, by nie osłabnąć z tych oszczędności. Propozycje na dziś to prosta zupa ziemniaczano-porowa oraz skrzydełka kurczaka w sosie własnym z warzywami. Tylko czy taki posiłek może być tani? Zadaniem specjalnym Michela Morana jest udowodnić, że można zjeść pyszny obiad za parę groszy. Towarzyszyć mu będzie w kuchni tradycyjnie gość specjalny, tym razem Pani Regina Krasnowska – artystycznie uzdolniona wesoła seniorka, należąca do zespołu Praskie Małmazyje, wraz z paczką przyjaciół, przy ulubionej naleweczce komentuje telewizję w programie Gogglebox. Pani Regina, jako emerytka, doskonale wie jak znaleźć wyjście z takiego kulinarnego impasu, gdy na kolejną emeryturę trzeba jeszcze poczekać. Czy Michel podbije jej serce swoimi pomysłami na niedrogie smakołyki?

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Reklama
17:15 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 9/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Leśny posiłek dla wielbicieli natury Współczesnemu homo sapiens wydaje się, że jabłka rosną w plastikowych skrzyneczkach na dziale owocowo-warzywnym, jajka znosi lodówka, a mleko doi się z kartonu. Ludzie odwrócili się od natury i stracili umiejętność korzystania z jej darów. A co by było gdyby naszej cywilizacji nagle zagroził jakiś kataklizm, np. zamknięto by wszystkie supermarkety i restauracje? Skąd wtedy ma wziąć obiad zwykły codzienny zjadacz gotowych kanapek i kawy z papierowego kubka? Michel Moran ma dziś za zadanie udowodnić jak wiele wspaniałości ma dla nas tradycyjny, polski, dobrze wszystkim znany, ale niedoceniany…las. Bo las ma nam do zaoferowania cały arsenał potrzebny do przetrwania – liście, korzenie, ziarna, grzyby, zioła i wiele innych pysznych i zdrowych, naturalnych skarbów. Kuchnię Michela odwiedzi dziś nie jakiś tam leśny skrzacik, ale chłop na schwał, taki co to mógłby drzewa gołymi rękami przesadzać – Krzysztof Radzikowski, sportowiec, polski strongman, jeden z najsilniejszych mężczyzn na świecie. Michel postanowił ugotować zieloną zupę z pokrzywy i szczawiu, a do tego przyrządzić lekki deser z owoców i orzechów. Tradycyjnie nie wiedział oczywiście kto będzie jego gościem. Nie mamy wątpliwości, że Krzysztof poradziłby sobie w każdym lesie, ale czy leśne potrawy, których skosztuje to na pewno jego smaki? Czy ktoś kiedyś widział strongman’a jedzącego szczaw z pokrzywą?

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla 10 zadań specjalnych Michela Morana. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku 10 zadań specjalnych Michela Morana w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji 10 zadań specjalnych Michela Morana.

Poprzednie emisje 10 zadań specjalnych Michela Morana


Emisja 10 zadań specjalnych Michela Morana miała miejsce:

2019-10-20 07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 1/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-20 05:10 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 7/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-19 17:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Prowiant na drogę czyli opróżniamy lodówkę. Pakujemy walizki, przygotowujemy samochód i w świetnych nastrojach ruszamy przed siebie. Chwila moment… Czy jednak w wakacyjnej euforii o czymś nie zapomnieliśmy? Przecież w podróży też trzeba coś jeść, a w lodówce wciąż jeszcze są produkty, które dziś możemy zamienić w pyszne dania, ale po urlopie będą już groźną bronią biologiczną, którą trzeba szybko wyrzucić najdalej jak to możliwe. Koniec z nudnymi kanapkami w rozmokniętym papierze śniadaniowym! Niemal każdy z nas ma w lodówce trochę twarogu i masła, kawałek żółtego sera, wędlinę, jajka, a i wędzona ryba często się znajdzie. Jeśli w opustoszałym przed wyjazdem domu znajdziemy jeszcze sałatę, trochę warzyw i kilka owoców, to mamy wszystko, by przygotować się na najbardziej nawet wyczerpującą podróż. Michel pokaże dziś jak w kilku sprawnych ruchach przygotować dania, które dodadzą energii, zaspokoją głód i umilą czas. Będą to Twarożek, czyli przekąska podróżników, Omlet, czyli danie główne podróżników oraz Clafoutis, czyli deser podróżników. Zamknięte w piknikowym koszyku pyszności powinny być przecież nieodłącznym elementem każdych udanych wakacji.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-19 16:35 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 9/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Rozgrzewający posiłek gdy za oknem sroga zima. Michel to nie jeż, nie niedźwiedź i nie nietoperz, by zasypiał na zimę jak suseł. Srogie mrozy trzeba przetrwać, a żeby przetrwać trzeba jeść. Michel wie co gotować, aby wesprzeć swój organizm w trudnym okresie mroźnej aury. W dzisiejszym zadaniu specjalnym zmierzy się z pokutującym ciągle jeszcze mitem, który mówi, że najlepsze jedzenie na mroźne dni, to dania tłuste, ciężkie i nudne. Okazuje się bowiem, że witaminy ukryte w korzeniach warzyw zebranych latem idealnie wzmocnią odporność zimą, korzenne przyprawy i miód rozgrzeją organizm od środka, a gorące i sycące potrawy dodadzą energii. Gdy za oknem szaleje zima, Michel proponuje Potee Bourguignone, czyli rozgrzewającą zupę i Jabłko Pieczone, czyli deser zimowy.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-19 11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 7/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-18 19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 6/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gospodarzem programu jest Michel Moran – ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. To właśnie on, w nowym sezonie programu „10 zadań specjalnych…” podejmuje próbę sił oraz smaku, gdzie w towarzystwie znanych gwiazd TTV sprawdza swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. W szóstym odcinku serii wystąpi Kuba, który na co dzień w programie „Vlogbox. W necie” komentuje to, co kryje w sobie Internet. Jaką potrawę przygotuje wspólnie z prowadzącym? Na talerzach tym razem przekąska dla podróżnych, czyli krokieciki w wersji mini.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-17 01:30 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 6/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-13 07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Po sukcesie pierwszej edycji programu 10 Zadań Specjalnych Michela Morana, stacja TTV znów zaprasza widzów na spotkanie z sympatycznym kucharzem. Jesienią 2017 roku po raz kolejny będziemy mogli przekonać się jak z kulinarnymi wyzwaniami radzi sobie powszechnie ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji MasterChef i MasterChef Junior, gospodarz trzech sezonów kulinarnego poradnika Doradca Smaku. Michel Moran, niczym agent specjalny 007, podejmie znów próbę sił oraz smaku i będzie musiał sprawdzić swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. Tym razem Michel Moran znów ma przed sobą kulinarne wyzwania, przed którymi każdy z nas może stanąć także w swojej domowej kuchni, a wtedy z pewnością przyda się wsparcie agenta do kulinarnych zadań specjalnych. Nowością będą goście specjalni! W każdym odcinku Michela odwiedzi inny gość, dla którego kucharz przygotowuje posiłek. Kolejne zadania specjalne zostały wybrane właśnie po to, by goście mogli posmakować dań i ocenić ich wygląd i smak oraz pracę Michela, którą mają okazję poobserwować, czasem pomagać, a czasem też poprzeszkadzać. Będą naprawdę szczerzy i jeśli będzie im smakować, nie będą szczędzić pochwał, ale jeśli gość będzie mieć uwagi do jakiegoś dania, też odważnie to powie, nie zawsze bowiem danie może trafić w gust wymagających oceniających z programu Gogglebox! Program 10 Zadań Specjalnych Michela Morana jest wspaniałą propozycją dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się jak ugościć kulturystę, czym zdrowo nakarmić dziecko uzależnione od niezdrowych przekąsek i w jaki sposób wykorzystać w kuchni dary lasu. Jak przystało na kuchnię agenta do zadań specjalnych, pomysłowe, wykwintne, ale też proste i zdrowe dania powstaną szybko, sprawnie i we wspaniałej atmosferze w towarzystwie gości. Wyjątkowy posiłek na sylwestra i domówki Michel Moran ma dziś przed sobą zadanie specjalne, przed którym wcześniej czy później stanie każdy z nas. Domówka, sylwester lub po prostu sobotnie spotkanie w gronie najbliższych – wcześniej czy później każdy będzie musiał zorganizować menu na małe przyjęcie. Jako gospodarze staramy się zawsze swoim gościom dogodzić, zadowolić ich i gotujemy dla nich tak, by trafić w ich gusta oraz oczywiście zaspokoić apetyty. Niestety nawet gdy tak bardzo się staramy, zdarza się nam wpaść w kulinarną pułapkę… I nie o przesoloną zupę tu idzie, i nie o spaloną pieczeń! Idzie o sztampę! O nieśmiertelne koreczki, o wszechobecne ciasto francuskie i inne tego typu zgrane kawałki. Michel jeszcze nie wie jak bardzo specjalny będzie jego dzisiejszy gość, ale na szczęście już udało mu się skomponować odpowiednie menu, które nie będzie trącać myszką. Na tę specjalną okazję przygotuje bakłażanową roladę z ricottą i krewetkami oraz clafoutis z cukinią i wędzonym łososiem. Brzmi wykwintnie oraz smakowicie i tak właśnie brzmieć powinno biorąc pod uwagę, że gościem specjalnym będzie dziś…znów Sylwia Bomba, która odwiedziła już kiedyś kuchnie Michela. W kuchni pomoże i żadnej pracy się nie boi, mężczyznę pochwali, je z apetytem, sympatyczna i wiecznie uśmiechnięta, a wygląda oszałamiająco, krótko mówiąc: kobieta idealna! Widząc w progu takiego gościa, zupełnie jasnym jest dlaczego Michel bardzo się stara o oryginalne przysmaki w ten sylwestrowy wieczór.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-13 05:10 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 6/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-12 17:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 8/10 Logo Food Network

Opis (streszczenie): Zdrowy posiłek dla żyjących w biegu. Dziś Michel Moran poradzi co gotować, by zjeść smacznie i zdrowo gdy jesteśmy zapracowani, zabiegani i ciągle brakuje nam czasu na długie przesiadywanie w kuchni. Wieczorem, po pracy, we własnej kuchni też przecież liczy się czas – im szybciej przygotujemy pożywny posiłek dla siebie i rodziny, tym szybciej będziemy mogli odpocząć po długim, stresującym i męczącym dniu. Michel pokaże jak przygotować Łososia na parze, czyli zjeść lekko, ale treściwie. Smak ryby idealnie podkreśli sos maślano-cytrynowy. Bogate w witaminy i minerały warzywa w towarzystwie rozpływającej się w ustach ryby oraz aromatycznego sosu stworzą danie, które rozpieści podniebienie, ale nie zagrozi figurze. Krem mascarpone, czyli słodki deser na koniec ciężkiego dnia, pozwoli zrelaksować się ASAP.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-12 16:35 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 7/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-12 11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 6/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-11 19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 5/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gospodarzem programu jest Michel Moran – ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. To właśnie on, w nowym sezonie programu „10 zadań specjalnych…” podejmuje próbę sił oraz smaku, gdzie w towarzystwie znanych gwiazd TTV sprawdza swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. W piątym odcinku serii wystąpi Artur, góral spod samiuśkich Tatr i uczestnik programu „Vlogbox. W necie”. Jaką potrawę przygotuje wspólnie z prowadzącym? Na talerzach tym razem coś pysznego i to na szybko, Panowie delektować się będą japońskimi pierogami.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-10 01:20 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 5/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-06 07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 9/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-06 05:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 5/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-05 17:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 6/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-05 16:35 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 5/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-05 11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 5/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-04 19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 4/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gospodarzem programu jest Michel Moran – ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. To właśnie on, w nowym sezonie programu „10 zadań specjalnych…” podejmuje próbę sił oraz smaku, gdzie w towarzystwie znanych gwiazd TTV sprawdza swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. W czwartym odcinku serii wystąpi Agnieszka Kotońska, ulubienica widzów i uczestniczka programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jaką potrawę przygotuje wspólnie z prowadzącym? Na talerzach tym razem coś dla wymagających, czyli tajskie ciasteczka rybne!

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-10-03 01:30 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 4/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-09-29 07:45 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 8/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-09-29 05:35 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 4/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-09-28 17:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 4/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-09-28 16:35 10 zadań specjalnych Michela Morana, odc. 3/10 Logo Food Network
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-09-28 11:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 4/10 Logo TTV
Polska / program kulinarno-rozrywkowy
2019-09-27 19:05 10 zadań specjalnych Michela Morana, sez. 4, odc. 3/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Gospodarzem programu jest Michel Moran – ceniony i lubiany kucharz, właściciel restauracji, juror polskiej edycji „MasterChef” i „MasterChef Junior”. To właśnie on, w nowym sezonie programu „10 zadań specjalnych…” podejmuje próbę sił oraz smaku, gdzie w towarzystwie znanych gwiazd TTV sprawdza swoje umiejętności w obliczu dziesięciu zadań specjalnych. W trzecim odcinku serii wystąpi Kasia Gąsienica, czyli jedna z bardziej znanych góralek, a przy okazji uczestniczka programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. Jaką potrawę przygotuje z naszym prowadzącym? Na talerzach wylądują babeczki makaronowe, czyli coś na przekąskę od serca.

/ Polska / program kulinarno-rozrywkowy

Emisja w stacjach


10 zadań specjalnych Michela Morana można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network, TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry