Reklama

99 godzin godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja 99 godzin będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-26

18:15 99 godzin, sez. 2, odc. 4 Logo TVN Turbo
Jeden garaż, pięć osób, 99 godzin - kto podejmie wyzwanie i wyjedzie z programu własnoręcznie zbudowanym samochodem swoich marzeń? Do programu zapraszamy ekipy złożone z zawodowych mechaników oraz amatorów niebojących się narzędzi - zapewniamy im miejsce do pracy i odpoczynku, a także pojazd, który mają oni dostosować do naszych wymagań w regulaminowym czasie. Tytułowe 99 godzin to nieco więcej niż cztery doby - w tym czasie zespół musi zaplanować prace, przeliczyć budżet, zrobić zakupy i przede wszystkim wykonać w całości powierzone zadanie, wykazując się doskonałą organizacją i inwencją. Każdy projekt będzie daleki od sztampowej obsługi serwisowej, dzięki czemu nawet doświadczeni mechanicy będą musieli użyć nieco wyobraźni. W drugiej serii programu prezenterzy TVN Turbo zrealizują błyskawiczny projekt przerobienia seryjnego Citroena Saxo na homologowany samochód rajdowy. Wśród bohaterów programu nie zabraknie też pasjonatów z poczuciem humoru, którzy podejmą się budowy bardzo nietypowej limuzyny oraz ekipy mającej uzupełnić gamę BMW o model z nadwoziem typu pick-up. BMW serii 7 E38 posłuży ekipie z poczuciem humoru jako baza do budowy limuzyny dla ministra obrony San Escobar - gangsterska "siódemka" ma przeobrazić się w... pojazd gąsienicowy. Warunkiem zaliczenia zadania jest przygotowanie auta w taki sposób, by normalnie skręcało i hamowało - konstruktorzy będą musieli opracować plan modyfikacji napędu, zdobyć potrzebne materiały i połączyć wszystko za pomocą tysiąca śrub i około dwóch tysięcy nakrętek.
/ Polska / program motoryzacyjny

2018-09-27

23:00 99 godzin, sez. 2, odc. 4 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny

2018-09-28

13:00 99 godzin, sez. 2, odc. 4 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Reklama

2018-09-30

17:00 99 godzin, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Turbo
Jeden garaż, pięć osób, 99 godzin - kto podejmie wyzwanie i wyjedzie z programu własnoręcznie zbudowanym samochodem swoich marzeń? Do programu zapraszamy ekipy złożone z zawodowych mechaników oraz amatorów niebojących się narzędzi - zapewniamy im miejsce do pracy i odpoczynku, a także pojazd, który mają oni dostosować do naszych wymagań w regulaminowym czasie. Tytułowe 99 godzin to nieco więcej niż cztery doby - w tym czasie zespół musi zaplanować prace, przeliczyć budżet, zrobić zakupy i przede wszystkim wykonać w całości powierzone zadanie, wykazując się doskonałą organizacją i inwencją. Każdy projekt będzie daleki od sztampowej obsługi serwisowej, dzięki czemu nawet doświadczeni mechanicy będą musieli użyć nieco wyobraźni. W drugiej serii programu prezenterzy TVN Turbo zrealizują błyskawiczny projekt przerobienia seryjnego Citroena Saxo na homologowany samochód rajdowy. Wśród bohaterów programu nie zabraknie też pasjonatów z poczuciem humoru, którzy podejmą się budowy bardzo nietypowej limuzyny oraz ekipy mającej uzupełnić gamę BMW o model z nadwoziem typu pick-up. Monster truck na bazie Fiata 126p to zadanie dla ekipy, której kumpelskie więzy zostaną wystawione na próbę - czy da się z sukcesem ukończyć taki projekt kiedy jeden z członków zespołu uniemożliwia kolegom sen?
/ Polska / program motoryzacyjny

2018-10-03

18:15 99 godzin, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny

2018-10-04

23:00 99 godzin, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny

2018-10-05

13:00 99 godzin, sez. 2, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla 99 godzin. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku 99 godzin w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji 99 godzin.

Poprzednie emisje 99 godzin

Emisja 99 godzin miała miejsce:

2018-09-23, 17:00 99 godzin, sez. 2, odc. 4 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-21, 13:00 99 godzin, sez. 2, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
Jeden garaż, pięć osób, 99 godzin - kto podejmie wyzwanie i wyjedzie z programu własnoręcznie zbudowanym samochodem swoich marzeń? Do programu zapraszamy ekipy złożone z zawodowych mechaników oraz amatorów niebojących się narzędzi - zapewniamy im miejsce do pracy i odpoczynku, a także pojazd, który mają oni dostosować do naszych wymagań w regulaminowym czasie. Tytułowe 99 godzin to nieco więcej niż cztery doby - w tym czasie zespół musi zaplanować prace, przeliczyć budżet, zrobić zakupy i przede wszystkim wykonać w całości powierzone zadanie, wykazując się doskonałą organizacją i inwencją. Każdy projekt będzie daleki od sztampowej obsługi serwisowej, dzięki czemu nawet doświadczeni mechanicy będą musieli użyć nieco wyobraźni. W drugiej serii programu prezenterzy TVN Turbo zrealizują błyskawiczny projekt przerobienia seryjnego Citroena Saxo na homologowany samochód rajdowy. Wśród bohaterów programu nie zabraknie też pasjonatów z poczuciem humoru, którzy podejmą się budowy bardzo nietypowej limuzyny oraz ekipy mającej uzupełnić gamę BMW o model z nadwoziem typu pick-up. Przeróbka Polskiego Fiata 125p na samochód do driftu to zadanie dla zespołu z Człuchowa, w skład którego wejdą prowadzący kancelarię odszkodowawczą Łukasz i Waldemar oraz informatyk Marek. Ekipę wzmocnią ich znajomi z rajdu zabytkowych pojazdów: mechanik Jacek i Mariusz ze Skarżyska-Kamiennej. Jako dawca silnika posłuży im Polonez Atu 1.4 GLI 16V.
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-20, 23:00 99 godzin, sez. 2, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-19, 18:15 99 godzin, sez. 2, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-16, 17:00 99 godzin, sez. 2, odc. 3/4 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-14, 13:00 99 godzin, sez. 2, odc. 2 Logo TVN Turbo
Jeden garaż, pięć osób, 99 godzin - kto podejmie wyzwanie i wyjedzie z programu własnoręcznie zbudowanym samochodem swoich marzeń? Do programu zapraszamy ekipy złożone z zawodowych mechaników oraz amatorów niebojących się narzędzi - zapewniamy im miejsce do pracy i odpoczynku, a także pojazd, który mają oni dostosować do naszych wymagań w regulaminowym czasie. Tytułowe 99 godzin to nieco więcej niż cztery doby - w tym czasie zespół musi zaplanować prace, przeliczyć budżet, zrobić zakupy i przede wszystkim wykonać w całości powierzone zadanie, wykazując się doskonałą organizacją i inwencją. Każdy projekt będzie daleki od sztampowej obsługi serwisowej, dzięki czemu nawet doświadczeni mechanicy będą musieli użyć nieco wyobraźni. W drugiej serii programu prezenterzy TVN Turbo zrealizują błyskawiczny projekt przerobienia seryjnego Citroena Saxo na homologowany samochód rajdowy. Wśród bohaterów programu nie zabraknie też pasjonatów z poczuciem humoru, którzy podejmą się budowy bardzo nietypowej limuzyny oraz ekipy mającej uzupełnić gamę BMW o model z nadwoziem typu pick-up. Pasjonaci marki BMW z Warszawy i okolic otrzymają zadanie przerobienia klasycznej E36 w wersji coupe na samochód z nadwoziem typu pick-up. Jako że w zespole nie brak specjalistów od naprawiania aut z nerką na grillu, podniesiemy poprzeczkę nieco wyżej - do ukończenia projektu nieodzowne będą też: obniżenie i utwardzenie zawieszenia oraz montaż większych kół.
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-13, 23:00 99 godzin, sez. 2, odc. 2 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-12, 18:15 99 godzin, sez. 2, odc. 2 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Reklama
2018-09-09, 17:00 99 godzin, sez. 2, odc. 2 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-08, 15:00 99 godzin, sez. 2, odc. 1/2 Logo TVN Turbo
Jeden garaż, pięć osób, 99 godzin - kto podejmie wyzwanie i wyjedzie z programu własnoręcznie zbudowanym samochodem swoich marzeń? Do programu zapraszamy ekipy złożone z zawodowych mechaników oraz amatorów niebojących się narzędzi - zapewniamy im miejsce do pracy i odpoczynku, a także pojazd, który mają oni dostosować do naszych wymagań w regulaminowym czasie. Tytułowe 99 godzin to nieco więcej niż cztery doby - w tym czasie zespół musi zaplanować prace, przeliczyć budżet, zrobić zakupy i przede wszystkim wykonać w całości powierzone zadanie, wykazując się doskonałą organizacją i inwencją. Każdy projekt będzie daleki od sztampowej obsługi serwisowej, dzięki czemu nawet doświadczeni mechanicy będą musieli użyć nieco wyobraźni. W drugiej serii programu prezenterzy TVN Turbo zrealizują błyskawiczny projekt przerobienia seryjnego Citroena Saxo na homologowany samochód rajdowy. Wśród bohaterów programu nie zabraknie też pasjonatów z poczuciem humoru, którzy podejmą się budowy bardzo nietypowej limuzyny oraz ekipy mającej uzupełnić gamę BMW o model z nadwoziem typu pick-up. Specjalny projekt prezenterów TVN Turbo dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - znani z naszej anteny prowadzący udowodnią, że praktyczna strona motoryzacyjnej pasji nie jest im obca. W ramach budżetu zaledwie 1000 złotych zlecimy im błyskawiczną przebudowę seryjnego Citroena Saxo VTS, z którego ma powstać homologowany samochód rajdowy. Pieczę nad projektem obejmie Grzegorz Duda z programu „101 napraw”. W skład zespołu wejdą również: Kacper Jeneralski – prowadzący „Raport Turbo”, Patryk Mikiciuk - 1/4 „Automaniaka” i 1/2 „Debeściaków", Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała – prowadzący „Absurdy drogowe” oraz Roland Janiec z nowej produkcji „Ratujmy klasyki”.
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-07, 18:15 99 godzin, sez. 2, odc. 1/2 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-09-06, 23:00 99 godzin, sez. 2, odc. 1/2 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny

Emisje archiwalne 99 godzin

Emisja 99 godzin miała miejsce:

2018-07-03, 20:30 99 godzin, odc. 6 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-07-01, 15:45 99 godzin, odc. 6 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-30, 23:30 99 godzin, odc. 6 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-27, 22:15 99 godzin, odc. 6 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-26, 21:15 99 godzin, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-25, 18:15 99 godzin, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-24, 15:30 99 godzin, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-23, 23:30 99 godzin, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-20, 22:15 99 godzin, odc. 5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-19, 21:15 99 godzin, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-18, 18:15 99 godzin, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
Reklama
2018-06-17, 15:30 99 godzin, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-16, 23:30 99 godzin, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-13, 22:15 99 godzin, odc. 4/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-12, 21:15 99 godzin, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-11, 18:15 99 godzin, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-10, 15:30 99 godzin, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-09, 23:30 99 godzin, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-06, 22:15 99 godzin, odc. 3/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-05, 21:15 99 godzin, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-04, 18:15 99 godzin, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-03, 15:30 99 godzin, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-06-02, 23:30 99 godzin, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-05-30, 22:15 99 godzin, odc. 2/5 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-05-29, 21:15 99 godzin, odc. 1 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-05-28, 18:15 99 godzin, odc. 1 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-05-27, 15:30 99 godzin, odc. 1 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-05-26, 23:30 99 godzin, odc. 1 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-05-23, 22:15 99 godzin, odc. 1 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-04-07, 15:00 99 godzin, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny
2018-04-06, 18:15 99 godzin, sez. 2, odc. 6 Logo TVN Turbo
Polska / program motoryzacyjny

Emisja w stacjach

99 godzin można obejrzeć w:

Emisje w: TVN Turbo

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info