W najbliższym czasie nie ma w telewizji żadnych emisji: 99 godzin
Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.
Emisja 99 godzin miała miejsce:
Opis (streszczenie): Do zabawy zapraszamy tych, którzy co nieco majsterkują, znają choćby podstawy mechaniki i pokrewnych dziedzin oraz nie boją się ciężkiej pracy pod presją czasu. Każda ekipa biorąca udział w programie otrzymuje nietypowe zadanie - na bazie zastanego w garażu pojazdu uczestnicy muszą w maksymalnie 99 godzin zbudować nieszablonowo zmodyfikowany, w pełni sprawny technicznie wóz. W piątej serii zmierzymy się z tematem limuzyny opartej o konstrukcję Fiata 126p, poznamy wizję przeróbki leciwej Skody na styl JDM i sprawdzimy, czy da się przerobić koreańskiego SUV-a tak, by wyglądał jak postać z kreskówki. Do warsztatu trafi w pełni żeńska ekipa: trenerka personalna i blogerka Rozalia, koordynatorka sprzedaży Kamila, pracująca w serwisie samochodowym Basia i stylistka rzęs Karolina. Bazą ich projektu będzie Daewoo Musso, które przyjdzie im przerabiać na pojazd przypominający dowolną postać z kreskówki. Zadanie zostanie uznane za zaliczone, jeśli po 99 godzinach samochód będzie oklejony folią, otrzyma cechy ludzkiego lub zwierzęcego bohatera, poszczyci się bajkowym wnętrzem i przejdzie test drogowy, a wydatki nie przekroczą 5 tysięcy złotych.
/ Polska / program motoryzacyjnyOpis (streszczenie): 99 godzin i ani sekundy dłużej – to czas, który przysługuje mechanikom-amatorom na motoryzacyjną metamorfozę. Każdy z zespołów dostaje samochód, warsztat do pracy, zestaw niezbędnych narzędzi oraz budżet na zrealizowanie projektu. Ich zadaniem jest przerobienie seryjnego modelu na unikatowy egzemplarz. Bohaterowie pracują dzień i noc, a czas leci nieubłaganie – to powoduje, że czasem emocje biorą górę! Zasady programu są bezwzględne – jeżeli ekipie uda się zrealizować zadanie w regulaminowym czasie i budżecie, samochód dostają na własność! Reszta projektów trafia na aukcję charytatywną. W czwartej serii programu uczestnicy spróbują przerobić popularnego Fiata Punto na amfibię – pojazd, który może poruszać się zarówno po lądzie, jak i po wodzie. Będą także tworzyć Hot Roda z Volkswagena Garbusa. Po raz pierwszy w historii programu pojawią się też dwie ekipy składająca się wyłącznie z kobiet! Prowadzący program „Odjazdowe mini domy” Kamil i Marcin, elektryk Przemek i mechanik Arek w warsztacie zastaną ramę od Żuka - ich zadaniem będzie zbudowanie na jej bazie samochodu z... drewna! Wymagania minimum to przynajmniej dwoje drzwi, przykrycie silnika, siedzenia z pasami bezpieczeństwa, poprawnie zamontowane oświetlenie, sprawne hamulce i możliwość płynnej jazdy z czterema osobami na pokładzie. Oceniana będzie również estetyka wykonania projektu.
/ Polska / program motoryzacyjnyOpis (streszczenie): Program dla lubiących wyzwania i nieszablonowe podejście do motoryzacji - do zabawy zapraszamy zespoły złożone z mechaników i amatorów majsterkowania, niebojących się ciężkiej warsztatowej harówki pod presją czasu. Na tytułowe 99 godzin zapewniamy im miejsce do pracy i wypoczynku, budżet oraz pojazd służący za bazę projektu - w wyznaczonym czasie muszą oni wykonać zadanie polegające na poddaniu go wymaganym modyfikacjom. To, w jaki sposób zorganizują sobie pracę, jak zadysponują otrzymane środki i jaką technologię zastosują, leży wyłącznie w gestii uczestników - dla nas liczy się efekt końcowy. Jeśli w regulaminowych widełkach czasowych i finansowych zadanie zostanie uznane przez naszych ekspertów za zaliczone, przerobiony pojazd przechodzi na własność ekipy, w przeciwnym wypadku trafia na aukcję charytatywną. Ekipa z Olsztyna pod przywództwem Pepisa, Szorstkiego i Ziemniaka zastanie w garażu Mazdę MX-5, która docelowo ma stać się funcarem z driftingowymi aspiracjami - do zaliczenia zadania niezbędne okażą się: dołożenie turbosprężarki, zwiększenie kątów skrętu, budowa customowego układu wydechowego oraz wzmocnienie konstrukcji auta.
/ Polska / program motoryzacyjnyOpis (streszczenie): Jeden garaż, pięć osób, 99 godzin - kto podejmie wyzwanie i wyjedzie z programu własnoręcznie zbudowanym samochodem swoich marzeń? Do programu zapraszamy ekipy złożone z zawodowych mechaników oraz amatorów niebojących się narzędzi - zapewniamy im miejsce do pracy i odpoczynku, a także pojazd, który mają oni dostosować do naszych wymagań w regulaminowym czasie. Tytułowe 99 godzin to nieco więcej niż cztery doby - w tym czasie zespół musi zaplanować prace, przeliczyć budżet, zrobić zakupy i przede wszystkim wykonać w całości powierzone zadanie, wykazując się doskonałą organizacją i inwencją. Każdy projekt będzie daleki od sztampowej obsługi serwisowej, dzięki czemu nawet doświadczeni mechanicy będą musieli użyć nieco wyobraźni. W drugiej serii programu prezenterzy TVN Turbo zrealizują błyskawiczny projekt przerobienia seryjnego Citroena Saxo na homologowany samochód rajdowy. Wśród bohaterów programu nie zabraknie też pasjonatów z poczuciem humoru, którzy podejmą się budowy bardzo nietypowej limuzyny oraz ekipy mającej uzupełnić gamę BMW o model z nadwoziem typu pick-up. W warsztacie zagości czteroosobowa ekipa: hydraulik Radek, elektryk Kamil, prowadzący tartak Paweł i dekarz Maniek. Po wejściu do garażu zamiast spodziewanego pojazdu do przerobienia zastaną jedynie giętarkę - ich zadaniem będzie własnoręczne zbudowanie od zera samochodu typu buggy. Mają pełną dowolność w wyborze konstrukcji i jednostki napędowej - ogranicza ich jedynie budżet w wysokości 10 tysięcy złotych.
/ Polska / program motoryzacyjny99 godzin można obejrzeć w programie stacji:
Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN Turbo
Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją: