Reklama

Absurdy drogowe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Absurdy drogowe


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Absurdy drogowe będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-06-19
13:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 3/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Wyposażeni w najnowsze wcielenie Syreny - Vosco S106 - Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała nawiną kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów, zatrzymując się w miejscach, w których niejeden kierowca może kompletnie nie zrozumieć intencji inwestora, urzędnika czy budowniczego. Drogowe pułapki, tajemnicze znaki, niepraktyczne rozwiązania i kosztowne obiekty niespełniające swojej roli - nad takimi tematami pochylą się nasi łowcy absurdów, którzy - mimo że widzieli już wiele - wciąż nie mogą się nadziwić, skąd się biorą takie infrastrukturalne wpadki. W dziewiątej serii programu pokażemy m.in. wzajemnie sprzeczne znaki nakazu, przystanek między miastami, niezwalniające progi spowalniające czy genialną technologię zastosowaną na jednym z podziemnych parkingów. Na Mazowszu Krzysiek i Kamil odwiedzą obfitujący w jabłka Tarczyn, gdzie podziwiać będą soczysty owoc braku współpracy dwóch podmiotów w postaci wybrakowanego skrzyżowania. W Knorozach trafią na pierwowzór mediów społecznościowych z czasów, w których najprawdopodobniej nie było tam nawet prądu. W miejscowości Pasieka prowadzący wrócą do współczesności i zmierzą się z fake newsami, a w Rydzynkach odkryją nie lada zagadkę, której rozwiązanie wymagać będzie solidnego śledztwa. Absurdy czekają na Syrenę S106 również w Gdańsku, Kwidzynie, Warszawie, Gołogórze i Redzie.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-06-20
23:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Reklama
Program TV na 2019-06-21
19:16 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-06-22
06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 11 Logo DTX

Opis (streszczenie): Gospodarze programu wyruszają w Polskę, by odnaleźć najbardziej kuriozalne absurdy drogowe. Tropią przykłady rozwiązań, które utrudniają życie kierowcom.

11:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-06-23
06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 12 Logo DTX
12:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 4/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Wyposażeni w najnowsze wcielenie Syreny - Vosco S106 - Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała nawiną kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów, zatrzymując się w miejscach, w których niejeden kierowca może kompletnie nie zrozumieć intencji inwestora, urzędnika czy budowniczego. Drogowe pułapki, tajemnicze znaki, niepraktyczne rozwiązania i kosztowne obiekty niespełniające swojej roli - nad takimi tematami pochylą się nasi łowcy absurdów, którzy - mimo że widzieli już wiele - wciąż nie mogą się nadziwić, skąd się biorą takie infrastrukturalne wpadki. W dziewiątej serii programu pokażemy m.in. wzajemnie sprzeczne znaki nakazu, przystanek między miastami, niezwalniające progi spowalniające czy genialną technologię zastosowaną na jednym z podziemnych parkingów. Płock powita niestrudzonych poszukiwaczy absurdów przystankiem, na którym nigdy nie zatrzymał się ani jeden autobus, chyba że autobus widmo... W Wołominie pokażemy, jak urzędnicy postanowili utrudnić mieszkańcom chodzenie na skróty, a w Okuniewie natrafimy na ścieżkę rowerową, po której nie wolno jeździć. Krzysiek i Kamil odwiedzą też osobliwą granicę między Starogardem Gdańskim a miejscowością Kokoszkowy, natomiast w Wieluniu przeprowadzą swoje ulubione manewry wojskowe. Syrena S106 zawita także do Bielska Podlaskiego, Korycina oraz Warszawy.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-06-26
13:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 4/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-06-27
23:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 4/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-06-28
19:45 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 4/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-06-29
06:00 Absurdy drogowe, odc. 4 Logo DTX

Opis (streszczenie): Prowadzący pokazują przykłady absurdalnych rozwiązań, utrudniających życie kierowcom. Wskazują źle ustawione znaki oraz prezentują drogowe miejsca, o których krążą legendy.

Reklama
11:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 4/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-06-30
06:00 Absurdy drogowe, odc. 5 Logo DTX
12:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 5/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Wyposażeni w najnowsze wcielenie Syreny - Vosco S106 - Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała nawiną kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów, zatrzymując się w miejscach, w których niejeden kierowca może kompletnie nie zrozumieć intencji inwestora, urzędnika czy budowniczego. Drogowe pułapki, tajemnicze znaki, niepraktyczne rozwiązania i kosztowne obiekty niespełniające swojej roli - nad takimi tematami pochylą się nasi łowcy absurdów, którzy - mimo że widzieli już wiele - wciąż nie mogą się nadziwić, skąd się biorą takie infrastrukturalne wpadki. W dziewiątej serii programu pokażemy m.in. wzajemnie sprzeczne znaki nakazu, przystanek między miastami, niezwalniające progi spowalniające czy genialną technologię zastosowaną na jednym z podziemnych parkingów. Ekipa Syreny S106 zawita do Opoczna, a konkretniej pod jeden z wiaduktów nowej obwodnicy, gdzie coś ewidentnie poszło nie tak. W Dzierżążnie Kamil i Krzysiek przespacerują się przekombinowanym ciągiem pieszo-rowerowym, za to w Gdyni przyjdzie czas na chwilę oddechu oraz nieśpieszną kontemplację w pewnej windzie. Pokażemy także chodnik w Białogardzie, na którym można sprawdzić swoją sprawność fizyczną, a w Koszalinie odkryjemy tajniki kolejnej akcji wojskowej naszego dwuosobowego oddziału specjalnego. Odwiedzimy również Warszawę, Józefów, Sulejówek i Szczecin.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-02
19:45 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 5/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-05
23:00 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 5/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-06
06:00 Absurdy drogowe, odc. 6 Logo DTX

Opis (streszczenie): Prowadzący pokazują przykłady absurdalnych rozwiązań, utrudniająych życie kierowcom. Wskazują źle ustawione znaki oraz prezentują drogowe miejsca, o których krążą legendy. [AL]

19:00 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 5/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-07
06:00 Absurdy drogowe, odc. 7 Logo DTX
13:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 6/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała jeżdżą po Polsce Syrenką S201 - po drodze obiektami ich zainteresowania są wszelkiej maści absurdy drogowe: nielogiczne kombinacje znaków, niezrozumiałe skrzyżowania, nieuzasadnione inwestycje. Już po raz ósmy prowadzący spróbują dociec, co sprawia, że polska drogowa rzeczywistość wygląda tak, jak wygląda - niekiedy tłumaczenia odpowiedzialnych za taki stan rzeczy bywają równie zaskakujące jak miejsca i konstrukcje prezentowane w programie, co również nie umknie naszej uwadze. W ósmej serii pokażemy między innymi efekt rozminięcia się radomskich urzędników z potrzebami mieszkańców, tajemniczy warszawski wiadukt, skrzętnie ukryty przed oczami wścibskich, kompilację niepotrzebnych znaków w Kaliszu oraz restrykcyjny parking w Ostrowie Wielkopolskim. Odwiedzimy Warszawę, w której roboty nigdy nie brakuje, a nawet jeśli zaczyna brakować, to przecież można zrobić to samo dwa razy. Otworzymy też wrota do lepszego świata w Zawierciu - naszym oczom ukaże się brama prowadząca na drugą stronę... niepodległości?! W Żorach wskoczymy w kamasze - przydadzą się, bo nigdy nie wiadomo, kiedy skończy się asfalt a zacznie nieubita ziemia.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-09
19:45 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 6/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-12
23:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 6/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-13
19:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 6/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-14
13:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 7/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała jeżdżą po Polsce Syrenką S201 - po drodze obiektami ich zainteresowania są wszelkiej maści absurdy drogowe: nielogiczne kombinacje znaków, niezrozumiałe skrzyżowania, nieuzasadnione inwestycje. Już po raz ósmy prowadzący spróbują dociec, co sprawia, że polska drogowa rzeczywistość wygląda tak, jak wygląda - niekiedy tłumaczenia odpowiedzialnych za taki stan rzeczy bywają równie zaskakujące jak miejsca i konstrukcje prezentowane w programie, co również nie umknie naszej uwadze. W ósmej serii pokażemy między innymi efekt rozminięcia się radomskich urzędników z potrzebami mieszkańców, tajemniczy warszawski wiadukt, skrzętnie ukryty przed oczami wścibskich, kompilację niepotrzebnych znaków w Kaliszu oraz restrykcyjny parking w Ostrowie Wielkopolskim. Tym razem Krzysiek i Kamil wpadną w pułapkę bez wyjścia w Świętochłowicach. W Dobrym Mieście poczują się jak uczestnicy „Tańca z Gwiazdami“ i zatańczą męsko-męskie tango, a w Ostródzie będą narzekać na rozwiązania, które wymuszają łamanie przepisów. Na koniec nasi prowadzący pokażą efekty nadwyżki w budżecie obywatelskim.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-16
19:45 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 7/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-19
23:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 7/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-20
19:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 7/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-21
13:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała jeżdżą po Polsce Syrenką S201 - po drodze obiektami ich zainteresowania są wszelkiej maści absurdy drogowe: nielogiczne kombinacje znaków, niezrozumiałe skrzyżowania, nieuzasadnione inwestycje. Już po raz ósmy prowadzący spróbują dociec, co sprawia, że polska drogowa rzeczywistość wygląda tak, jak wygląda - niekiedy tłumaczenia odpowiedzialnych za taki stan rzeczy bywają równie zaskakujące jak miejsca i konstrukcje prezentowane w programie, co również nie umknie naszej uwadze. W ósmej serii pokażemy między innymi efekt rozminięcia się radomskich urzędników z potrzebami mieszkańców, tajemniczy warszawski wiadukt, skrzętnie ukryty przed oczami wścibskich, kompilację niepotrzebnych znaków w Kaliszu oraz restrykcyjny parking w Ostrowie Wielkopolskim. Na drodze naszych niestrudzonych poszukiwaczy absurdów pojawi się nowa i całkowicie bezużyteczna inwestycja w okolicach Ostródy, gdzie pieniądze zostały wyrzucone prosto w pole. W Kisielicach pokażemy wyjątkową drogę - jednopasmową, ale dwukierunkową! Przyjrzymy się też niebezpiecznej strefie parkowania w Gliwicach, a w Olsztynie dotrzemy do końca ostatecznego.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-23
19:45 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-26
23:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-27
19:00 Absurdy drogowe, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-28
13:00 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 4/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała przemierzają Polskę na pokładzie najnowszego wcielenia Syreny - Vosco S106. Polska motoryzacja spotyka się z nieszablonową polską myślą techniczną, inżynieryjną i urzędniczą - nasza załoga tropi dziwaczne rozwiązania drogowe, bada nieuzasadnione inwestycje, próbuje dociec znaczenia niezrozumiałych kombinacji znaków i sprawdza, co się stało, że się nie udało. W jubileuszowej dziesiątej serii programu pokażemy m.in. przykład przedsiębiorczości straży miejskiej z Wrocławia, niespodziankę dla korzystającego z miejsca dla niepełnosprawnych w Rudzie Śląskiej czy podwójny znak STOP na jednym ze skrzyżowań w Chełmży. W Luboniu Kamil i Krzysiek spróbują przedostać się na drugą stronę torów kolejowych, w Poznaniu zmierzą się z niespodzianką na ścieżce rowerowej, a w Bydgoszczy obejrzą atrakcję na skalę krajową, którą można podziwiać tylko z daleka. We Wrocławiu prowadzących czeka mimowolny masaż całego ciała zafundowany przez drogowców, a w Szczecinie, Częstochowie, Krakowie i Świętochłowicach - kolejne absurdy. Załoga Syreny S106 pojedzie też na wybuchową zabawę do Inowrocławia.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2019-07-30
19:45 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 4/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Absurdy drogowe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Absurdy drogowe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Absurdy drogowe.

Poprzednie emisje Absurdy drogowe


Emisja Absurdy drogowe miała miejsce:

2019-06-16 12:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-16 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 10 Logo DTX
2019-06-15 11:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 2/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Wyposażeni w najnowsze wcielenie Syreny - Vosco S106 - Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała nawiną kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów, zatrzymując się w miejscach, w których niejeden kierowca może kompletnie nie zrozumieć intencji inwestora, urzędnika czy budowniczego. Drogowe pułapki, tajemnicze znaki, niepraktyczne rozwiązania i kosztowne obiekty niespełniające swojej roli - nad takimi tematami pochylą się nasi łowcy absurdów, którzy - mimo że widzieli już wiele - wciąż nie mogą się nadziwić, skąd się biorą takie infrastrukturalne wpadki. W dziewiątej serii programu pokażemy m.in. wzajemnie sprzeczne znaki nakazu, przystanek między miastami, niezwalniające progi spowalniające czy genialną technologię zastosowaną na jednym z podziemnych parkingów. Zawitamy do Jabłonny, aby rozważyć decyzje tamtejszych urzędników prowadzące do mnożenia się kosztów, a w Warszawie odwiedzimy parking podziemny, na którym ukryto owoc genialnej polskiej myśli technologicznej. Załoga Syreny S106 pojedzie też do Mirowic, mogących pochwalić się niezwalniającymi progami zwalniającymi, a w Targówce spełni marzenie o podróży w czasie, przenosząc się w przyszłość. Na mapie podróży Kamila i Krzyśka znajdą się ponadto: Popów, Grabówka, Sobolewo, Czyżew-Siedliska i Piotrków Trybunalski.

/ Polska / program rozrywkowy
2019-06-15 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 9 Logo DTX
2019-06-14 19:45 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-13 23:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-12 13:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-09 12:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-09 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 8 Logo DTX
2019-06-08 11:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 1/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Wyposażeni w najnowsze wcielenie Syreny - Vosco S106 - Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała nawiną kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów, zatrzymując się w miejscach, w których niejeden kierowca może kompletnie nie zrozumieć intencji inwestora, urzędnika czy budowniczego. Drogowe pułapki, tajemnicze znaki, niepraktyczne rozwiązania i kosztowne obiekty niespełniające swojej roli - nad takimi tematami pochylą się nasi łowcy absurdów, którzy - mimo że widzieli już wiele - wciąż nie mogą się nadziwić, skąd się biorą takie infrastrukturalne wpadki. W dziewiątej serii programu pokażemy m.in. wzajemnie sprzeczne znaki nakazu, przystanek między miastami, niezwalniające progi spowalniające czy genialną technologię zastosowaną na jednym z podziemnych parkingów. Nową Syreną S106 Kamil i Krzysiek zawitają do Białegostoku, gdzie odkryją, że wysoka kultura nierzadko wymaga jeszcze wyższych nakładów finansowych. W Warszawie pokażemy niecodzienny przykład równouprawnienia w kwestii uiszczania opłat za postój, natomiast w Woli Boglewskiej staniemy przed bardzo ważnym pytaniem: w prawo czy w lewo? Odwiedzimy także Ciechanów, Radzymin oraz Płońsk, a pomiędzy Łomżą a Zambrowem przeprowadzimy akcję pod kryptonimem „Przystanek między miastami”.

/ Polska / program rozrywkowy
2019-06-08 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 7 Logo DTX
2019-06-07 19:45 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-06 23:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-05 13:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-02 12:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-06-02 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 6 Logo DTX
2019-06-01 11:15 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 3/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała przemierzają Polskę na pokładzie najnowszego wcielenia Syreny - Vosco S106. Polska motoryzacja spotyka się z nieszablonową polską myślą techniczną, inżynieryjną i urzędniczą - nasza załoga tropi dziwaczne rozwiązania drogowe, bada nieuzasadnione inwestycje, próbuje dociec znaczenia niezrozumiałych kombinacji znaków i sprawdza, co się stało, że się nie udało. W jubileuszowej dziesiątej serii programu pokażemy m.in. przykład przedsiębiorczości straży miejskiej z Wrocławia, niespodziankę dla korzystającego z miejsca dla niepełnosprawnych w Rudzie Śląskiej czy podwójny znak STOP na jednym ze skrzyżowań w Chełmży. Krzysiek i Kamil wybiorą się na spacer po warszawskim Ursynowie, by obejrzeć bogato oznakowaną ścieżkę rowerową. W śląskich Wilkowicach spróbujemy rozwiązać hydrozagadkę, a w Częstochowie podebatujemy nad pewnym specyficznym skrzyżowaniem. Nowa Syrena Vosco S106 zatrzyma się też przed podwójnym znakiem STOP w Chełmży, a w Świdnicy jej załoga odnajdzie idealne miejsce dla spacerowiczów. W poszukiwaniu absurdów udamy się też do Zelowa, Kutna, Cekcyna oraz miejscowości Cetty.

/ Polska / program rozrywkowy
2019-06-01 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 5 Logo DTX
2019-05-31 19:45 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-30 23:30 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-29 13:15 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-26 12:30 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 3/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-26 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 4 Logo DTX
2019-05-25 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 3 Logo DTX
2019-05-24 19:45 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 2/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała przemierzają Polskę na pokładzie najnowszego wcielenia Syreny - Vosco S106. Polska motoryzacja spotyka się z nieszablonową polską myślą techniczną, inżynieryjną i urzędniczą - nasza załoga tropi dziwaczne rozwiązania drogowe, bada nieuzasadnione inwestycje, próbuje dociec znaczenia niezrozumiałych kombinacji znaków i sprawdza, co się stało, że się nie udało. W jubileuszowej dziesiątej serii programu pokażemy m.in. przykład przedsiębiorczości straży miejskiej z Wrocławia, niespodziankę dla korzystającego z miejsca dla niepełnosprawnych w Rudzie Śląskiej czy podwójny znak STOP na jednym ze skrzyżowań w Chełmży. Łódź powita naszych prowadzących sytuacją bez wyjścia, a konkretnie bez przejazdu. W Pruszkowie omówimy temat inwestycji w sport, natomiast w Sępólnie Krajeńskim zastanowimy się nad zasadnością podwójnego zabezpieczenia pewnego budynku. Kamil i Krzysiek trafią też na kłopotliwe zakończenie ciągu pieszo-rowerowego w Kruszwicy, a w Rudzie Śląskiej odkryją niespodziankę, jaka czeka na parkującego na jednym z miejsc dla osób niepełnosprawnych. Ekipa Syreny S106 odwiedzi także Bełchatów, Kraków, Rawicz, Bierzglinek i Poznań.

/ Polska / program rozrywkowy
2019-05-23 23:30 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-22 13:15 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-19 12:30 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 2/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-19 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 2 Logo DTX
2019-05-18 11:15 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 1/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała przemierzają Polskę na pokładzie najnowszego wcielenia Syreny - Vosco S106. Polska motoryzacja spotyka się z nieszablonową polską myślą techniczną, inżynieryjną i urzędniczą - nasza załoga tropi dziwaczne rozwiązania drogowe, bada nieuzasadnione inwestycje, próbuje dociec znaczenia niezrozumiałych kombinacji znaków i sprawdza, co się stało, że się nie udało. W jubileuszowej dziesiątej serii programu pokażemy m.in. przykład przedsiębiorczości straży miejskiej z Wrocławia, niespodziankę dla korzystającego z miejsca dla niepełnosprawnych w Rudzie Śląskiej czy podwójny znak STOP na jednym ze skrzyżowań w Chełmży. W Łodzi znajdziemy dowód na to, że niektórzy ewidentnie mają problem z rysowaniem linii prostych. Kamil i Krzysiek udadzą się też do Jasienickiej Niskoemisyjnej Strefy Ekonomicznej, gdzie odwiedzą pola kukurydzy, a we Wrocławiu odkryją ciekawy przykład przedsiębiorczości tamtejszej straży miejskiej. Syrena S106 zawita też do Baniochy, Włocławka, Środy Śląskiej i Gryżyny, a zwieńczeniem odcinka będzie wizyta w Dzikowie, gdzie ukrywa się ulica latarni.

/ Polska / program rozrywkowy
2019-05-18 06:00 Premiera Absurdy drogowe, odc. 1 Logo DTX

Emisje archiwalne Absurdy drogowe


Emisja Absurdy drogowe miała miejsce:

2019-05-17 19:45 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-16 23:30 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-15 17:30 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-12 12:30 Absurdy drogowe, sez. 10, odc. 1/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-11 11:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Wyposażeni w najnowsze wcielenie Syreny - Vosco S106 - Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała nawiną kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów, zatrzymując się w miejscach, w których niejeden kierowca może kompletnie nie zrozumieć intencji inwestora, urzędnika czy budowniczego. Drogowe pułapki, tajemnicze znaki, niepraktyczne rozwiązania i kosztowne obiekty niespełniające swojej roli - nad takimi tematami pochylą się nasi łowcy absurdów, którzy - mimo że widzieli już wiele - wciąż nie mogą się nadziwić, skąd się biorą takie infrastrukturalne wpadki. W dziewiątej serii programu pokażemy m.in. wzajemnie sprzeczne znaki nakazu, przystanek między miastami, niezwalniające progi spowalniające czy genialną technologię zastosowaną na jednym z podziemnych parkingów. W pełnej dobrobytu Warszawie, gdzie rozrzutność widać na każdym kroku, będzie na bogato - odwiedzimy królestwo słupków i zagłębie znaków. Z Mazowsza przeniesiemy się na Pomorze, do Gdyni, w której Kamil i Krzysiek zerkną przez płot na artystyczne zagospodarowanie przestrzeni. W Darłówku, nadmorskiej części miasta Darłowa, prowadzący będą podziwiać zjawiskowe efekty niedawno przeprowadzonego remontu, a w Krzywkach-Bośkach przejadą się hybrydową drogą, łączącą stare z nowym. Malbork, Wolbórz oraz Poznań to kolejne miejsca, w jakich pojawi się ekipa Syreny S106, która na koniec... wskoczy w kamasze w Białymstoku!

/ Polska / program rozrywkowy
2019-05-10 19:45 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-09 23:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-08 17:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-05 12:30 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy
2019-05-04 11:15 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 7/8 Logo TVN Turbo

Opis (streszczenie): Wyposażeni w najnowsze wcielenie Syreny - Vosco S106 - Kamil Jaśkowski i Krzysztof Ruszała nawiną kolejne dziesiątki tysięcy kilometrów, zatrzymując się w miejscach, w których niejeden kierowca może kompletnie nie zrozumieć intencji inwestora, urzędnika czy budowniczego. Drogowe pułapki, tajemnicze znaki, niepraktyczne rozwiązania i kosztowne obiekty niespełniające swojej roli - nad takimi tematami pochylą się nasi łowcy absurdów, którzy - mimo że widzieli już wiele - wciąż nie mogą się nadziwić, skąd się biorą takie infrastrukturalne wpadki. W dziewiątej serii programu pokażemy m.in. wzajemnie sprzeczne znaki nakazu, przystanek między miastami, niezwalniające progi spowalniające czy genialną technologię zastosowaną na jednym z podziemnych parkingów. Kamil Jaśkowski i Krzysiek Ruszała poszukają w Turku drogi, której nie ma, w Warszawie podebatują na temat sygnalizacji świetlnej oraz miejsc parkingowych, natomiast w miejscowości Klepacze obejrzą nie do końca udane rondo. Po Podlasiu przyjdzie czas na województwo łódzkie i zaskakujący koniec w Czastarach - na szczęście nie będzie to jeszcze koniec tego odcinka! Nasi tropiciele absurdów zawitają Syreną S106 także do Władysławowa i Czaplinka, a wisienką na torcie będzie miejsce, w którym jeszcze ich nie było!

/ Polska / program rozrywkowy
2019-05-03 20:00 Absurdy drogowe, sez. 9, odc. 7/8 Logo TVN Turbo
Polska / program rozrywkowy

Emisja w stacjach


Absurdy drogowe można obejrzeć w:

Emisje w: DTX, TVN Turbo

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry