Reklama

Afera fryzjera godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Afera fryzjera

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Afera fryzjera będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-06
11:30 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 8/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Liczba zakładów fryzjerskich, które balansują na granicy bankructwa ciągle rośnie. W nowym sezonie aż dwóch specjalistów wyruszy w Polskę, żeby służyć radą i doświadczeniem źle prosperującym fryzjerom. Do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski. Okazuje się, że w wielu salonach pracownicy nie potrafią nawet dobrze umyć głowy klientom, obsługa salonu to porażka, a czystość to tylko pobożne życzenie. Maniewski bez skrupułów obnaży wszystkie wady zakładów fryzjerskich i braki pracującego w nich personelu. Kiedy będzie trzeba, nauczy podstaw zawodu, czasem podniesie na duchu. Bez ostrej reprymendy też się nie obejdzie! Jedno jest pewne! Nowy prowadzący stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Po jego wizycie żaden salon nie będzie taki jak wcześniej. Mogłoby się wydawać, że salon „Paul Ferro” to przykład nowoczesnego atelier z młodym, odważnym personelem i pewnym siebie właścicielem. Niestety po wizycie w tym zakładzie Maciej Maniewski poczuje się rozczarowany. Tutejsi fryzjerzy mimo młodego wieku wciąż korzystają z technik popularnych kilka lat temu. Nasz prowadzący potrafi być cierpliwy, ale nie wtedy, gdy widzi spożywczą folię aluminiową na włosach klientki oraz myjkę, która pełni funkcję zlewu kuchennego! Jednakże największy problem tkwi w samym właścicielu tego salonu. Paweł nie jest autorytetem dla swojego zespołu. Tym razem Maciej Maniewski musi wcielić się w rolę psychologa i spróbować naprawić relacje między szefem a jego pracownikami. Czy nasz stylista stanie na wysokości zadania? Obejrzycie ósmy odcinek „Afery fryzjera”.

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2020-04-07
11:35 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 9/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Liczba zakładów fryzjerskich, które balansują na granicy bankructwa ciągle rośnie. W nowym sezonie aż dwóch specjalistów wyruszy w Polskę, żeby służyć radą i doświadczeniem źle prosperującym fryzjerom. Do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski. Okazuje się, że w wielu salonach pracownicy nie potrafią nawet dobrze umyć głowy klientom, obsługa salonu to porażka, a czystość to tylko pobożne życzenie. Maniewski bez skrupułów obnaży wszystkie wady zakładów fryzjerskich i braki pracującego w nich personelu. Kiedy będzie trzeba, nauczy podstaw zawodu, czasem podniesie na duchu. Bez ostrej reprymendy też się nie obejdzie! Jedno jest pewne! Nowy prowadzący stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Po jego wizycie żaden salon nie będzie taki jak wcześniej. Studio Fryzur „AN” wywarło na Macieju Maniewskim pozytywne wrażenie. Szczególne spodobały mu się idealnie złożone ręczniki. W takim porządku aż miło pracować! Jednakże zachwyt prowadzącego trwa tylko do momentu, gdy poznaje właścicielkę zakładu. Aleksandra nie tylko wykonuje usługi fryzjerskie, ale także prowadzi szkolenia dla fryzjerów. Mogłoby się wydawać, że Ola jest wzorem do naśladowania. Nic bardziej mylnego. Nasza nauczycielka sama wymaga prawdziwej lekcji fryzjerstwa! Szkoleniowiec, który przed wykonaniem usługi nie myje włosów swoim klientom? Tego nie można puścić płazem. Co więcej, w tym salonie używa się dziwnej terminologii fryzjerskiej. Tylko szefowa wie czym są tajemnicze wiry porostu... Salon „AN” potrzebuje prawdziwego mistrza fryzjerstwa, który wskaże mu drogę do sukcesu. Jeśli chcecie zobaczyć czy Maciejowi Maniewskiemu uda się przeszkolić Aleksandrę i jej zespół, obejrzyjcie dziewiąty odcinek „Afery Fryzjera”. Serdecznie zapraszamy!

/ Polska / program rozrywkowy
Reklama
Program TV na 2020-04-08
11:35 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Liczba zakładów fryzjerskich, które balansują na granicy bankructwa ciągle rośnie. W nowym sezonie aż dwóch specjalistów wyruszy w Polskę, żeby służyć radą i doświadczeniem źle prosperującym fryzjerom. Do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski. Okazuje się, że w wielu salonach pracownicy nie potrafią nawet dobrze umyć głowy klientom, obsługa salonu to porażka, a czystość to tylko pobożne życzenie. Maniewski bez skrupułów obnaży wszystkie wady zakładów fryzjerskich i braki pracującego w nich personelu. Kiedy będzie trzeba, nauczy podstaw zawodu, czasem podniesie na duchu. Bez ostrej reprymendy też się nie obejdzie! Jedno jest pewne! Nowy prowadzący stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Po jego wizycie żaden salon nie będzie taki jak wcześniej. W „Belleza Spa” krzywe cięcie nie stanowi żadnego problemu. Przecież, jak twierdzi tutejsza właścicielka, zawsze można je poprawić. Jednak czy w profesjonalnym salonie powinno się świadczyć usługi na takim poziomie? To atelier jest drugim zakładem fryzjerskim Sylwii, która na co dzień zajmuje się kosmetyką. Swój nowy nabytek ma zamiar pozostawić w rękach młodej, niedoświadczonej Dominiki, która w zawodzie pracuje dopiero od półtora roku. Szefowa kompletnie nie zna się na fryzjerstwie, zatem nie jest odpowiednią osobą do kontrolowania pracy swojego zespołu. Fryzjerki mają całkowitą wolność i przyzwolenie na popełnianie skandalicznych błędów, np ścinanie mokrych włosów... maszynką... Jak zwykle problem nie stanowi miejsce, a jego pracownicy, którym brakuje podstawowych umiejętności fryzjerskich. Czy Maciej Maniewski zdoła wprowadzić w „Belleza Spa” zasady, jakie powinny panować w każdym profesjonalnym salonie fryzjerskim? Tego dowiecie się w dziesiątym odcinku „Afery fryzjera”. Zapraszamy!

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2020-04-09
11:35 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 1/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski ponownie wyruszy w Polskę na ratunek potrzebującym salonom fryzjerskim! W nowej serii odwiedzi między innymi Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Przeworsk i Biłgoraj. Zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy. Niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów- Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? W pierwszym odcinku ósmego już sezonu programu „Afera fryzjera” Maciej Maniewski zawita do malowniczej miejscowości Przeworsk. To właśnie tu mieści się salon „Szalone nożyczki” prowadzony przez 20-letnią fryzjerkę Dominikę oraz jej starszą siostrę Sylwię. Przyjazd naszego eksperta był spełnieniem marzeń właścicielek salonu, które są jego wiernymi fankami i które zgotowały mu wyjątkowo serdeczne powitanie. Dziewczyny ewidentnie przygotowały się na przyjazd swojego idola, ponieważ już od wejścia Maćka przywitał wszechobecny ład i porządek oraz liczne certyfikaty wiszące na ścianach. Ale nasz prowadzący jest bardzo wnikliwym obserwatorem i nie dał się zwieźć pozorom. Problemem salonu nie jest brud i bałagan, ale brak komunikacji z klientami i przede wszystkim relacje między siostrami. Dominika, która jest szefową salonu nie potrafi wydawać poleceń swojej starszej siostrze. Młode kobiety łączy silna emocjonalna więź, która stoi na przeszkodzie temu, żeby stworzyć profesjonalny team. Czy po spotkaniu z Maćkiem dziewczynom uda się stworzyć miejsce, które będzie świadczyło usługi fryzjerskie na najwyższym poziomie?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-10
11:35 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 2/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski ponownie wyruszy w Polskę na ratunek potrzebującym salonom fryzjerskim! W nowej serii odwiedzi między innymi Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Przeworsk i Biłgoraj. Zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy. Niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów- Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? Tym razem „Afera fryzjera" rozegra się w Biłgoraju. Właścicielką tamtejszego salonu jest Beata, która od dziecka przyszłość wiązała z fryzjerstwem. Jako mała dziewczynka uwielbiała czesać ukochaną mamę czy przeprowadzać fryzjerskie eksperymenty na włosach lalek barbie. Wreszcie dwa lata temu marzenie o własnym biznesie ziściło się. Zakład fryzjerski nie narzeka na brak klientów, jednakże Beacie zależy na poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności fryzjerskich. W tym celu zgłosiła się do programu Maćka Maniewskiego. Mistrz nożyczek dokona bacznej obserwacji warsztatu pracy właścicielki salonu. Wkrótce okaże się, że nie to jest problemem, ale ona sama. Beata nieświadomie przekłada swoje życie osobiste na pracę. Trapiące ją problemy nie pozwalają na swobodną komunikację z klientem. Kobieta jest stale nieobecna myślami, co negatywnie wpływa na jakość jej pracy. Maciej Maniewski oprócz roli mistrza fryzjerstwa, będzie musiał wcielić się w postać terapeuty. Czy dzięki jego radom Beacie uda się zapomnieć o sprawach prywatnych i w pełni zaangażować w pracę?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-14
11:35 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 3/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski ponownie wyruszy w Polskę na ratunek potrzebującym salonom fryzjerskim! W nowej serii odwiedzi między innymi Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Przeworsk i Biłgoraj. Zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy. Niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów- Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? Kolejna „Afera fryzjera" rozegra się w zakładzie fryzjerskim „Od Nowa" w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tamtejszy salon współprowadzą Monika i Milena, które o fryzjerstwie nie mają zielonego pojęcia. Właścicielki zatrudniają trzy fryzjerki. Personel niekoniecznie czują się pewne w swoim fachu. Ewelina miewa problemy z koloryzacją, Monika wstydzi się mężczyzn i w związku z tym nie strzyże ich, natomiast Joanna nie lubi modelować włosów. W tym salonie ewidentnie brakuje profesjonalnego podejścia do pracy. Maciej Maniewski dokładnie sprawdzi umiejętności fryzjerek i oceni ich warsztat. Oprócz tego przeprowadzi poważną rozmowę z właścicielkami salonu. Kobiety twierdzą, że robią wszystko co w ich mocy, aby salon nieustannie się rozwijał. Czy dzięki szkoleniom i radom Maćka Maniewskiego biznes stanie na nogi?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-15
11:35 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 4/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski ponownie wyruszy w Polskę na ratunek potrzebującym salonom fryzjerskim! W nowej serii odwiedzi między innymi Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Przeworsk i Biłgoraj. Zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy. Niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów- Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? Ilona od 10 lat zawodowo zajmuje się fryzjerstwem i dumnie przyznaje, że jest to jej największa pasja. 2 lata temu w końcu spełniła marzenie o salonie fryzjerskim. Niestety wkrótce okazało się, że do prowadzenia biznesu nie wystarczą tylko dobre chęci, ale przede wszystkim prawidłowo wyszkoleni fryzjerzy. Obecnie w salonie pracują Tatiana, która nie czuje się dobrze w koloryzacji oraz Kasia, która miewa problemy ze strzyżeniem. Brak wykwalifikowanego personelu sprawił, że bez pomocy właścicielki salon nie funkcjonuje. „Afera fryzjera” niezwłocznie przybędzie do Kielc, aby rozwiązać problem tamtejszego zakładu fryzjerskiego. Maciej Maniewski bacznie przyjrzy się pracy Ilony i jej pracownic. Oprócz tego przygotuje dla nich szkolenie z prawdziwego zdarzania. Jakie będą tego efekty?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-16
11:35 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 5/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski ponownie wyruszy w Polskę na ratunek potrzebującym salonom fryzjerskim! W nowej serii odwiedzi między innymi Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Przeworsk i Biłgoraj. Zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy. Niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów- Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? Tym razem Maciej Maniewski na ratunek wyruszy Paulinie i jej ukochanemu salonowi, który otworzyła niespełna rok temu. Właścicielka przyznaje, że w swój biznes nie włożyła wiele pieniędzy. Niestety, dziś są tego widoczne efekty. W zakładzie straszą źle przymocowane meble czy prowizoryczna elektryka. Oprócz nieciekawego wystroju, brakuje tu przede wszystkim ludzi, a co za tym idzie, zysku. Paulina nieraz całe dnie spędza wyczekując upragnionych klientów. Maciej Maniewski przybędzie do Łodzi, aby rozwikłać zagadkę niepowodzeń tamtejszego salonu fryzjerskiego. Wkrótce okaże się, że w zakładzie brakuje profesjonalnej obsługi i odpowiedniej komunikacji z klientem. Mistrz nożyczek dostrzeże także problem w samej właścicielce. Do salonu zaprosi jej męża. Czy dzięki niemu Maćkowi uda się pomóc Paulinie?

/ Polska / program
Reklama
Program TV na 2020-04-17
11:35 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 6/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski ponownie wyruszy w Polskę na ratunek potrzebującym salonom fryzjerskim! W nowej serii odwiedzi między innymi Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Przeworsk i Biłgoraj. Zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy. Niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów- Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? Tym razem do „Afery fryzjera" zgłosiły się Sara i jej mama. Chociaż „Studio Metamorfoza" na rynku istnieje dopiero kilka miesięcy, w internecie roi się od negatywnych opinii na temat świadczonych w nim usług fryzjerskich. Właścicielkom niezwykle zależy na satysfakcji klientów, dlatego o pomoc poprosiły Maćka Maniewskiego. W „Studiu Metamorfoza" pracują jeszcze dwie fryzjerki, które liczą na profesjonalne szkolenie. O możliwości rozwoju swojego warsztatu marzy także mama Sary. Kobieta w przeszłości poświęciła fryzjerstwo na rzecz rodziny. Biznes jest dla niej powrotem nie tylko do zawodu, ale także do życiowej pasji. Maciej Maniewski przygotuje liczne zadania, które pomogą sprawdzić umiejętności fryzjerek. Przeprowadzi także profesjonalne szkolenie. Czy jego wizyta odmieni wizerunek tego salonu fryzjerskiego?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-20
11:30 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 7/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski ponownie wyruszy w Polskę na ratunek potrzebującym salonom fryzjerskim! W nowej serii odwiedzi między innymi Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Przeworsk i Biłgoraj. Zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy. Niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów- Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? Kolejnym przystankiem na mapie „Afery fryzjera" jest Koszalin. Maciej Maniewski na ratunek przybędzie salonowi, który chyba nie do końca nastawiony jest na zysk. Biznes Magdy to typ osiedlowego zakładu fryzjerskiego, do którego od dwudziestu lat przychodzą stali klienci. Przywiązanie do klienteli sprawiło, że Magda boi się podwyższać cen swoich usług. Bowiem każda ingerencja w cennik kończy się utratą klientów. Nieciekawą sytuację zaognia także brak umiejętności zarządzających właścicielki. Magda nie potrafi wydawać poleceń, a jedyna pracownica ciągle podważa jej autorytet. Przed Maćkiem Maniewskim nie lada wyzwanie. Magda oprócz porad warsztatowych potrzebuje konkretnego szkolenia biznesowego. Czy prowadzący pomoże jej odnaleźć się w roli szefowej?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-21
11:35 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski ponownie wyruszy w Polskę na ratunek potrzebującym salonom fryzjerskim! W nowej serii odwiedzi między innymi Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Przeworsk i Biłgoraj. Zawita do salonów, w których interes nie prosperuje zbyt dobrze. Pod lupę weźmie umiejętności zawodowe fryzjerów, które pozostawiają wiele do życzenia. Jak zwykle prowadzący wytknie poważne błędy. Niewłaściwe trzymanie nożyczek, nieumiejętność strzyżenia czy nieprawidłowe wykonywanie podziałów- Maciej Maniewski nie przejdzie obojętnie obok takiego braku profesjonalizmu! Konfrontacja z fryzjerami nie będzie najłatwiejsza. Nie raz wybuchną kłótnie i popłyną łzy. Prowadzący z uporem będzie uczył, dawał wskazówki, szkolił. Jednak, czy wszyscy okażą się sumiennymi uczniami? Czy współpraca z Maćkiem postawi fryzjerski biznes na nogi? Kolejną „Aferę fryzjera" Maciek Maniewski wywoła w Świdwinie. Salon o dumnie brzmiącej nazwie „Perfekt" niedługo obchodzi swoje pierwsze urodziny. Niestety, właścicielka Kasia i jej prawa ręka Daniela do tej pory nie potrafiły wdrożyć się w biznes. O pomoc postanowiły poprosić mistrza nożyczek! Największym problemem tego salonu jest kompletny brak organizacji pracy i decyzyjności szefowej. Kasia nie potrafi wydawać poleceń, a także rozdzielać zadań. W konsekwencji zaprowadza to poważny chaos. Innym słabym punktem salonu jest reklama, a raczej jej brak. Ten zakład fryzjerski nie posiada żadnego szyldu, przez co niełatwo do niego trafić. Na Maćka Maniewskiego czeka także obserwacja pracy fryzjerek. Jak oceni ich warsztat?

/ Polska / program
Program TV na 2020-04-22
11:35 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 1/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. Maciek Wróblewski jest mistrzem w swoim fachu. Od 15-tu lat zajmuje się szeroko pojętą stylizacją fryzur. Strzyżenie, modelowanie, farbowanie to dla niego coś więcej niż rzemiosło i praca, to jego wielka pasja. Od 2-ch lat Maciek dzieli się swoim olbrzymim doświadczeniem z salonami, które nie funkcjonują tak jak należy. Tym razem Maciek weźmie pod swoje skrzydła salon „Metamorfoza”, który znajduje się na warszawskim Zaciszu. Wioletta, właścicielka salonu, została fryzjerką, ponieważ chciała zmieniać wizerunek ludzi. Kobieta zatrudnia 4 osoby: fryzjerkę, uczennicę, manicurzystę oraz pomoc fryzjerską. W salonie panuje rodzinna atmosfera. Kłopot w tym, że nie do końca wiadomo, kto jest głową tej rodziny. Zanim w salonie rozpoczną się zmiany na lepsze, Wioletta i jej pracownice usłyszą bolesną prawdę na temat ich poczynań w miejscu pracy. Lista rzeczy, które trzeba zmienić zdaje się nie mieć końca. Wszechobecny bałagan, relacja właścicielki z pracownicami, to tylko niektóre z problemów salonu. Czy dzięki pomocy Maćka salon „Metamorfoza” odzyska swą dawną świetność oraz pozyska nowych klientów?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2020-04-23
11:35 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 2/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. W łódzkiej dzielnicy Bałuty znajduje się salon fryzjerki o kuriozalnej nazwie „Misz masz“. Właścicielką jest Magda. W prowadzeniu interesu pomaga jej siostra Marlena, która przy okazji robi w salonie masaże oraz prowadzi kącik bezpłatnych porad prawnych. Tuż obok salonu znajduje się salonik prasowy, w którym, o dziwo - nie ma w sprzedaży gazet. Żadna z właścicielek " Misz masz" nie jest z zawodu fryzjerką. Nie dziwi fakt, że sprzęt fryzjerski pamięta czasy PRL’u, a ścięte włosy można... znaleźć wszędzie. Maciek Wróblewski widział już w swoim życiu wiele, ale takie poplątanie z pomieszaniem zaszokowało nawet jego. Nazwa: "Misz masz" wydaje się być idealna i adekwatna do tego, co dzieje się w salonie! Czy naszemu prowadzącemu uda się wprowadzić ład i porządek w salonie Magdy?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2020-04-24
11:35 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 3/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. Na warszawskim Mokotowie znajduje się salon Marie, który od 11 lat prowadzi pani Małgosia. To kobieta, która żadnej pracy się nie boi. W swoim życiu imała się przeróżnych zajęć. Aktualnie spełnia się, jako manicurzystka oraz szefowa salonu fryzjersko-kosmetycznego. Prestiżowa lokalizacja salonu powinna gwarantować sukces. Tymczasem jest zupełnie inaczej. Wprawdzie fryzjerki mają swoje stałe klientki, ale nie dość, że nie jest ich zbyt dużo, to w dodatku są to raczej osoby starsze. Pani Małgosi zależy na pozyskaniu nowych, młodszych klientów. Zatrudnione w salonie fryzjerki uważają, że to staromodny wystrój lokalu odstrasza młodych ludzi, ale czy tak jest rzeczywiście? Maciek udowodni, że za kłopoty salonu odpowiada raczej brak podstawowych umiejętności fryzjerskich. Nasz prowadzący lubi jednak wyzwania, dlatego podjął się ciężkiego zadania wyprowadzenie salonu pani Małgosi na prostą. Czy dzięki jego pomocy salon Marie odzyska dawną świetność?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2020-04-27
11:30 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 4/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. W jednej z dzielnic Gdańska znajduje się salon Lea, który czasy świetności ma już dawno za sobą. Lena, właścicielka salonu, od zawsze marzyła o miejscu, w którym będzie upiększać kobiety. Szefowa zatrudnia dwie fryzjerki, z których jest bardzo zadowolona. Przy pierwszej wizycie w salonie Maciek był mile zaskoczony wystrojem. Niestety pierwsze wrażenie okazało się mylne. Brudne fotele, szampony na podłodze, wszechobecny chaos i bałagan to tylko niektóre z problemów salonu. Ponadto okazało się, że fryzjerkom brakuje podstawowych umiejętności organizacyjnych i fryzjerskich, co bardzo źle wpływa na funkcjonowanie firmy. Dodatkowo szefowa kompletnie nie kontroluje tego, co dzieje się w „Lei”. Czy dzięki pomocy Maćka salon zacznie w końcu funkcjonować jak należy i przynosić właścicielce zyski?

/ Polska / program rozrywkowy
Reklama
Program TV na 2020-04-28
11:35 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 5/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. Na obrzeżach Łodzi mieści się salon o intrygująco brzmiącej nazwie „Wyspa urody“. Szefowa salonu, Kamila, rządzi twardą ręką. Jest bezkompromisowa i jak na zodiakalnego lwa przystało - bardzo uparta. Otwierając „Wyspę urody” kobieta marzyła o stworzeniu miejsca wyjątkowego, innego niż te znajdujące się w okolicy. Niestety nie do końca jej się to udało, dlatego Kamila poprosiła o pomoc Maćka Wróblewskiego. Po głębszym przyjrzeniu się sytuacji w salonie Maciek zauważył kilka podstawowych problemów: źle zagospodarowana przestrzeń, wszechobecny bałagan, brudne akcesoria i narzędzia fryzjerskie oraz niewidoczny szyld. Ciężko nie wspomnieć tu również o trudnym charakterze Kamili, która wie wszystko lepiej niż inni. Czy właścicielka zrozumie swoje błędy i posłucha rad Maćka? Czy salon „Wyspa urody” ma szansę odnieść sukces i nie świecić dłużej pustkami?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2020-04-29
11:35 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 6/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. W jednej z gdańskich dzielnic mieści się salon „Ana”, którego właścicielka jest manicurzystką. Anna otworzyła salon z dwiema koleżankami, ale po pewnym czasie została sama na polu bitwy. Chciała stworzyć miejsce, w którym można zrobić kilka rzeczy jednocześnie: ufarbować włosy, pomalować paznokcie, wyregulować brwi. Największym problemem „Any” jest bardzo duża konkurencja. W jednym bloku mieszczą się aż ... 4 salony fryzjerskie! Przy pierwszej wizycie Maćka wychodzi na jaw, że pracownice ciężko przyjmują słowa krytyki. Boją się obnażenia ich wad i niedociągnięć, dlatego niechętnie współpracują z naszym ekspertem. Na domiar złego okazuje się, szefowa w żaden sposób nie kontroluje pracy swoich fryzjerek. Czy Maćkowi uda się przebić przez mur niechęci i stworzyć salon, który będzie na tyle wyjątkowy, by przyciągnąć klientów?

/ Polska / program rozrywkowy
Program TV na 2020-04-30
11:35 Afera fryzjera, sez. 3, odc. 7/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Gdzie można znaleźć jeszcze klimat PRL w Polsce? Okazuje się, że w zakładach fryzjerskich! Poroże na ścianach, boazeria, przestarzały sprzęt i naburmuszone fryzjerki czekające godzinami na klienta. Maciej Wróblewski, jeden z najlepszych stylistów fryzur w naszym kraju, po raz kolejny wyruszy na ratunek podupadającym firmom fryzjerskim. W jednym z największych i najdłuższych poznańskich bloków mieści się salon „Twój styl“. Jego właścicielka, Alicja, prowadzi go od 15 lat. Salon jest dla Alicji jak drugi dom, ponieważ spędza w nim większość swojego życia. Ala zatrudnia dwie fryzjerki, z których jest generalnie bardzo zadowolona. Jedyny problem jest taki, że dziewczyny nie są w stanie pracować na jednej zmianie, ponieważ się nie dogadują. Pierwsza wizyta Maćka w salonie ukazuje obraz nędzy i rozpaczy: stare, zużyte akcesoria, brudne pędzle do farbowania oraz chomikowanie starych niepotrzebnych rzeczy, które się tylko kurzą i zajmują miejsce. Pierwszy sprawdzian umiejętności fryzjerskich pomyślnie przeszła jedynie właścicielka salonu. Wprawdzie z koloryzacją sobie nie poradziła, ale strzyżeniem zaskoczyła samego Maćka. Czy dzięki pomocy naszego prowadzącego salon „Twój styl” odzyska starą świetność?

/ Polska / program rozrywkowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Afera fryzjera. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Afera fryzjera w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Afera fryzjera.

Poprzednie emisje Afera fryzjera


Emisja Afera fryzjera miała miejsce:

2020-04-03 11:35 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 7/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): W salonie „P&M Beauty” w Murowanej Goślinie wielbiciele przepychu poczują się jak w raju! Motywem przewodnim tego miejsca jest zebra przełamana intensywnym bordo. Istne safari w odważnej odsłonie. Taki zakład z nietuzinkowym designem to dla właścicielki Martyny spełnienie marzeń, w które zainwestowała grube pieniądze. Niestety salon zamiast przyciągać, odstrasza potencjalnych klientów. W tych niepowodzeniach swój udział mają także panie fryzjerki, których zdecydowanie nie można nazwać wizytówką tego miejsca. W „P&M Beauty” brakuje pracy, klientów i oczywiście pieniędzy. Zdesperowana szefowa tnie wszystkie możliwe koszty. Zrezygnowała nawet z ubezpieczenia biznesu! Maciej Maniewski musi przeprowadzić poważną metamorfozę salonu, a także całej ekipy. Czy naszemu styliście fryzur uda się ujarzmić dziką Afrykę i sprawić, że stanie się profesjonalnym atelier z minimalistycznym wystrojem? Zobaczcie w siódmym odcinku „Afery Fryzjera”. Zapraszamy!

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-02 11:30 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 6/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Salon fryzjerski „Paula” to raj dla jego pracowników. Można tu posiedzieć, poplotkować, wypić kawkę, zjeść ciastko, a także pomalować paznokcie. Kurz, pająki i brudny zlew są ekipie „Pauli” niestraszne, nic nie jest w stanie zakłócić tej strefy relaksu, zwłaszcza, ze klientów jest niewielu. Co się dzieje, kiedy w końcu w salonie pojawia się oczekiwany gość? Jeśli jest pierwszym klientem - ma szczęście zastać posprzątaną podłogę. Jeśli kolejnym - na podłodze witają go niesprzątnięte włosy swojego poprzednika! Przyszłość tego biznesu wisi na włosku. Paulina, właścicielka, nie wierzy w jego cudowne odrodzenie, dlatego szuka innej pracy. Na szczęście na ratunek przybywa Maciek Maniewski! Czy naszemu prowadzącemu uda się wprowadzić do salonu choć odrobinę dyscypliny? Czy dzięki niemu Paulina zaprzestanie poszukiwań nowej posady? Tego wszystkiego dowiecie się w szóstym odcinku „Afery fryzjera”. Serdecznie zapraszamy!

/ Polska / program rozrywkowy
2020-04-01 11:30 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 5/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Co zrobić kiedy salon „Trendy” wcale nie jest modny i nowoczesny, a stosowane w nim techniki fryzjerskie przypominają te z czasów komuny? Zdecydowanie potrzebny jest tutaj Maciej Maniewski! Na naszego stylistę czeka trudna do okiełznania ekipa zakładu. Młode fryzjerki, które swoje inspiracje i wiedzę techniczną czerpią prosto z internetu oraz szef, który nie daje im możliwości rozwoju. Ten salon nie inwestuje w żadne szkolenia dla pracowników. Dziewczyny wciąż bazują na przestarzałych metodach fryzjerskich a koloryzacji nie wyobrażają sobie bez użycia słynnej kiedyś spożywczej folii aluminiowej! Czy Maćkowi uda się zrewolucjonizować „Trendy” i sprawić, że staną się najbardziej profesjonalnym salonem w okolicy? Czy wprowadzanie zmian obędzie się bez płaczu i napadów złości? Odpowiedź znajdziecie w piątym odcinku „Afery fryzjera”. Zapraszamy!

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-31 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! W salonie „Ciach & Style” Maciej Maniewski przypomni sobie swoje młodzieńcze lata. Właściciel Bartek fachu fryzjerskiego uczył się sam w przydomowym garażu. Z pomocą ojca stworzył tam swoje królestwo. Podobnie było z Maćkiem, który swój pierwszy salon otworzył właśnie w garażu. Dziś salon Bartka przeniósł się do bardziej profesjonalnego miejsca. Głównymi odwiedzającymi jego skromne progi są mężczyźni. Bartek znany jest wśród nich jako „Buła”. Właściciel ma dosyć nietypowe podejście do swojej pracy. W zakładzie panuje bardzo luźna atmosfera, Buła dla każdego klienta jest po prostu kumplem. Maćkowi nie do końca to odpowiada. Prowadzący przyczepi się także do bardzo niskich cen. Każdy ceniący swoją pracę fryzjer powinien otrzymywać adekwatne wynagrodzenie… Buła okaże się niezwykle zdeterminowany. Maciej doceni jego pasję do fryzjerstwa. Przygotuje dla niego szkolenie z profesjonalnym barberem. Dopingować go będą rodzina i przyjaciele. Czy ich wsparcie pomoże Bartkowi podołać zadaniu?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-30 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 11/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! Czas na fryzjerskie rewolucje w Głogowie! Maciej Maniewski przybył z misją ratunkową do salonu, który - na pierwszy rzut oka- wygląda jak prowizorka. Właścicielka ma problem z elektryką i z myjką, która jest nieodzownym elementem każdego salonu. Wydawać by się mogło, że takim chaosie trudno o profesjonalne usługi. Czy zakład Ani ma szansę stać się perełką Głogowa?

/ Polska / program rozrywkowy
Reklama
2020-03-27 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 10/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! Kiedy Maciej Maniewski wejdzie do salonu w Bolesławcu już na samym wstępie spotka się ogromną szczerością i lawiną łez. „Dom urody" prowadzony jest przez Agnieszkę, która o fryzjerstwie nie ma zielonego pojęcia. W salonie pracują jeszcze fryzjerka oraz stażystka. Jakie są ich umiejętności? Jak zwykle Maciek będzie surowym oceniającym. Nie ma się co dziwić, skoro pierwszą rzeczą, którą ujrzy będzie wykonywanie pazurków na mokrych włosach! Wiele do życzenia pozostawia także to, jak fryzjerka Basia obchodzi się z włosami klientów. Maciek postanowi sam przetestować dziewczyny. Podczas konsultacji z klientką zauważy mnóstwo błędów. W ruch pójdzie notes. Tym razem nie obędzie się bez dokładnych notatek... Na pierwszy rzut oka „Dom urody" przykuwa uwagę swoim wysmakowanym wnętrzem. Kiedy Maciej Maniewski nieco się zagłębi ujrzy... zburzoną ścianę! Czy ten „upadły mur" będzie zwiastunem nowego początku dla Agnieszki i jej salonu?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-26 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 9/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! Maciej Maniewski w jednym z legnickich salonów odkryje dziką Afrykę! Salon Agnieszki wyróżnia się wśród innych nietypową aranżacją. Ściany pokryte są tu plemiennymi malowidłami oraz zwierzęcymi wzorami. Żeby tego było mało, prawdziwą sensację wyrządzi „szafa tajemnic", w której prowadzący znajdzie same ciekawostki.... W tym salonie wiele się nie zgadza, a już na pewno sporo do życzenia zostawia stan sprzętu fryzjerskiego. Co jeszcze ciekawego zauważy Maciej Maniewski? Oczywiście jak zwykle przyjrzy się umiejętnościom fryzjerskim personelu. Na pierwszy ogień pójdzie Ernest- pracownik oraz mąż właścicielki. Podobno jest specjalistą w męskim strzyżeniu.... Maciek nie będzie takim entuzjastą, a jego pracę porówna do... strzyżenia owiec! Po paru niemiłych komentarzach przyjdzie czas na prawdziwą męską rozmowę i chwilę wzruszenia. Następna na placu boju będzie Agnieszka. Jaką ona okaże się fryzjerką? Czy Maciej Maniewski będzie zadowolony z jej pracy?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-25 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 8/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! Jak prowadzić salon fryzjerski skoro konkurencja wokół nie śpi? Na jednej z ulic w Jastrzębiu Zdroju znajduje się aż 15 zakładów fryzjerskich! O tym, jak trudno zdobyć w tej okolicy klienta, najlepiej wie właścicielka salonu „Angelika". Głównym narzędziem rywalizacji stał się tutaj cennik. Niestety w tym przypadku nawet bardzo niskie ceny nie kuszą potencjalnych klientów. A więc co tu jest nie tak? Tego dowie się Maciej Maniewski. Andżelika nie zawsze marzyła o fryzjerstwie. Dopiero po rozwiązaniu jej klasy w technikum mechanicznym, postanowiła zostać... fryzjerką. W zawodzie pracuje już 19 lat, a od kilku zatrudnia, mniej doświadczoną od siebie, Kasię. Jak mają się jej umiejętności fryzjerskie? Maciek zauważa kilka poważnych błędów i to już na etapie mycia włosów! Proste strzyżenie także staje się dla Kasi ogromnym problemem, a nawet zwykła rozmowa telefoniczna.... Na pomoc przyjdzie szefowa. To w niej Maciek zauważy potencjał. Jednak czy dziewczynom uda się wyjść tej opresji z twarzą? Prowadzący pokaże dziewczynom tajniki profesjonalnego fryzjerstwa i co ważne - przeszkoli nawet z rozmawiania z klientem przez telefon. Czy rady mistrza nożyczek postawią ten salon na nogi?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-24 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 7/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! W internecie nic nie ginie, a internauci potrafią być okrutni. Złą sławą okrył się salon „Marzenie", na którym klienci nie pozostawili suchej nitki. Podobno usługi w tym salonie są wykonywane niesolidnie, a klienci żądają zwrotu pieniędzy. Co na to wszystko właścicielka? Ania reaguje płaczem, bo tak... najłatwiej. Czy Maćkowi Maniewskiemu uda się ustalić, co tak naprawdę jest przyczyną niepowodzeń w rybnickim salonie? Największym problemem jest.... Ania. Maciek zauważy, że mimo doświadczenia w zawodzie, brakuje jej fryzjerskich umiejętności. Damskie strzyżenie okaże się dla niej nie lada wyzwaniem. Maciek wbije szpilę w serce właścicielki, kiedy przypomni, że to na jej barkach spoczywa przyszłość jej rodziny. Czy mocne słowa prowadzącego pomogą Ani wziąć się w garść?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-23 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 6/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! W zakładzie fryzjerskim w Bielsku-Białej Maciej Maniewski poczuje się... jak w szpitalu. Na pozór w tym salonie wszystko gra. Panuje tu idealny porządek i jest bardzo sterylnie. Jednak czystość to nie wszystko. Tutaj jest po prostu nieprzyjemnie. Na początku ekipa również sprawi dobre wrażenie. Wkrótce okaże się, że dziewczyny robią dobrą minę do złej gry. Od czterech lat biznes prowadzony jest przez Małgosię, która niestety nie jest w stanie być non stop w salonie. Wiele obowiązków spoczywa na jej współpracownicy. Po chwili kobieta powie Maćkowi, że ta praca ją przerasta. Prowadzący podejmie ważne kroki, zdecyduje się skonfrontować ze sobą dziewczyny.

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-20 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 5/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! Właścicielka salonu fryzjerskiego w Olkuszu z trudnością godzi życie zawodowe z rodzinnym. Maciek mocno się zdziwi, kiedy usłyszy, że do południa Ewelina zajmuje się dwójką małych dzieci, a poźniej przyjmuje klientów w swoim salonie. Chwilę później okaże się również, że kobiecie kompletnie brakuje wiary w siebie i determinacji. Prowadzący zauważa kilka istotnych rzeczy. W salonie brakuje podstawowych, fryzjerskich kosmetyków. Klienci nie mogą tu także kupić profesjonalnych produktów. Jednak najważniejszym problemem okazuje się cennik usług. Ewelina zdecydowanie nie docenia swojej pracy. Ceny w jej salonie są wyraźnie zaniżone. Maciek da jej do zrozumienia, że w ten sposób nie utrzyma swojego salonu.

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-19 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 4/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! W Częstochowie Maciek długo będzie się głowił, po co został zaproszony do jednego z tutejszych salonów. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się być dopracowane. Zakład prowadzi doświadczona fryzjerka z 30-letnim stażem, która kocha to, co lubi. Ewa pasję do fryzjerstwa odziedziczyła po ukochanym dziadku. Do wnętrza salonu także nie można się przyczepić, panuje w nim idealny porządek. Podobno salon nie narzeka także na całkowity brak klientów. A więc w czym jest problem? Właścicielka Ewa przyznaje, że zależy jej głównie na promocji swojego salonu. Zakład od 12 lat jest w tym samym miejscu, a wielu ludzi nadal nie wie o jego istnieniu. Maciek jednak szybko odkrywa, że problem jest nie w marketingu salonu, a w jego personelu. Na placu boju pojawia się Mirella, pewna swoich umiejętności fryzjerka, która za nic ma porady Maćka. Każde słowo prowadzącego odbiera jako atak, który podważa jej kompetencje. Temu wszystkiemu przygląda się Ewa. Czy uda się jej uspokoić swoją pracownicę?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-18 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 3/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! We wrocławskim salonie fryzjerskim nic się nie zgadza. Nazwa salonu, stan czystości... Nawet wiedza fryzjerska właściciela pozostawia wiele do życzenia. W dodatku Maciek Maniewski znajduje tu wiele ciekawych eksponatów, a raczej „fryzjerskich zabytków". We „Fryzjerze wrocławskim" prowadzący odkopie długo już niewidziane szydełka. Do czego one mogą służyć profesjonalnemu fryzjerowi? W salonie oprócz klientów, zdecydowanie brakuje dyscypliny. Fryzjerki niedostatecznie dbają o czystość miejsca swojej pracy. A szef oprócz tego, że nie potrafi rozdzielać obowiązków, ma ogromny problem z samym prowadzeniem biznesu. Mężczyzna nigdy wcześniej nie miał do czynienia z branżą fryzjerską. Ale to jeszcze nie wszystko. Maciek będzie bardzo zaskoczony kiedy zapyta się właściciela o cennik usług w jego zakładzie... Kolejnym problemem jest bariera językowa personelu. Cała ekipa pochodzi ze wschodu. Fryzjerki mimo tego, że komunikują się w języku polskim, nie znają polskich zwrotów fryzjerskich. Maciej Maniewski zorganizuje dla nich szkolenie w formie wykładu, na które zaprosi tłumaczkę języka ukraińskiego. Jak „Fryzjer wrocławski" poradzi sobie na kursie Maniewskiego?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-17 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 2/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! W oławskim salonie fryzjerskim „Wellness” najwyraźniej wisi coś powietrzu. Kilka chwil po przekroczeniu progu zakładu przez prowadzącego, pojawiają się łzy bezradności właścicielki. Monika tylko teoretycznie jest szefową trzy-osobowego personelu. W rzeczywistości brakuje jej pewności siebie i konsekwencji. Monika nie ma wpływu na swoje pracownice. Te ciągle się kłócą, podbierają sobie klientów, a nawet są zazdrosne o to kogo bardziej lubi szefowa. Największą zagadką salonu jest Anastazja, która oprócz strzyżenia w salonie, prywatnie przyjmuje klientów u siebie w domu. Maciej Maniewski spróbuje rozrzedzić tę gęstą, spiętą atmosferę. Oprócz tego prowadzący sprawdzi umiejętności fryzjerskie dziewczyn. Wkrótce okaże się, że pierwsze problemy pojawiają się już na poziomie konsultacji z klientem. W rozmowach brakuje konkretów…. Szefowa nie potrafi wygrać ze stresem. Na pierwszy plan wysuwają się prywatne zawirowania życiowe. Jednak Maciek tak szybko się nie poddaje. Przeprowadza w salonie szkolenie i daje dziewczynom kilka cennych wskazówek. Jednak czy fryzjerki wezmą sobie te rady do serca?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-16 11:30 Afera fryzjera, sez. 6, odc. 1/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Aż trudno uwierzyć, że po pięciu edycjach „Afery Fryzjera" wciąż istnieją salony, które wymagają naprawczej wizyty Maćka Maniewskiego. Nadal w Polsce znaleźć można miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed 20-stu lat. To prowadzi właścicieli do nieuchronnej utraty klientów, a potem bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowie nasz prowadzący, który od początku serii ma jedną misję - wynieść nadwiślańskie fryzjerstwo na światowy poziom. W szóstej serii „Afery Fryzjera" Maciek Maniewski da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem, pochylić się nad nim i dać wsparcie. Niejednokrotnie będzie to pomoc duchowa, a nie tylko merytoryczna. Zadania specjalne będą stały na bardzo wysokim poziomie, a metamorfozy salonów będą jeszcze bardziej spektakularne. Wielkimi krokami nadchodzi szósty już sezon eksperckiego programu o fryzjerstwie, którego gwiazdą i nieocenionym prowadzącym jest Maciek Maniewski. Poprzednie sezony zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, więc w nadchodzącej serii "Afery Fryzjera" stawiamy po pierwsze na emocje: na śmiech, złość i wzruszenia. A po drugie na edukację, bo Maciek Maniewski ma misję i zamierza wypełniać ją w każdym zakątku Polski. Będzie zarówno we Wrocławiu, Częstochowie, jak i w Chrzanowie, bo tam w zakładach fryzjerskich dzieją się złe rzeczy. Raz będzie to spór między personelem, który uniemożliwia pracę, raz tragiczny wręcz poziom fryzjerstwa, innym razem zerowa komunikacja z klientem, bo cały personel to nowo przybyli emigranci. Każdy odcinek to zderzenie dwóch światów - profesjonalnego świata pokazów i stylizacji Maniewskiego skonfrontowanego z salonami stojącymi na krawędzi upadku albo przynajmniej z takimi, w których coś nie gra i właśnie Maniewski będzie musiał to odkryć, a potem naprawić. Jeśli ktokolwiek sądzi, że w temacie polskiego fryzjerstwa padło już ostatnie słowo powinien koniecznie obejrzeć nowy sezon "Afery fryzjera". Będzie się działo! Maciek Maniewski za wszelką cenę będzie próbował pomóc Klaudii, która kilka miesięcy temu otworzyła salon w centrum Chorzowa. Miejsce na pozór idealne, w dobrej lokalizacji. Dlaczego więc Klaudia narzeka na brak klientów? Po przekroczeniu progu salonu szybko okazuje się, że Maciek ma do czynienia ze zwykłą prowizorką. Klaudia sama wyremontowała swój salon, sama też instalowała sprzęt fryzjerski.... Jakie są efekty jej pracy? Zakład straszy wystającymi kablami elektrycznymi, niezabezpieczonymi gniazdkami i antykami fryzjerskimi. Maćka przerazi przyczepiona do ściany suszarka hełmowa. Który zakład fryzjerski używa dzisiaj takiego sprzętu? Design i wykończenie salonu to istna antyreklama. A co z jego pracownikami? Relacje między szefową a pracownicą są dosyć dziwne. Jeszcze kilka lat temu to Klaudia pracowała dla Joli. Dzisiaj role się odwróciły. Niestety dawna szefowa nie do końca pogodziła się ze zmianą stanowiska. Czy Maćkowi uda się wprowadzić zmiany w chorzowskim salonie fryzjerskim?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-13 11:30 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 4/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): We Wrocławiu jest salon, którym nie zarządza nikt, bo właściwie zarządzają nim wszyscy. Właścicielka, owszem, ma coś do powiedzenia, ale z pewnością nie tyle ile jej pracownica albo recepcjonistka, albo kosmetyczka pracująca za ścianą. W salonie spotkać więc można i motylki i szafę pełną skarbów i kominek i nawet... pająka. Nie ma tam tylko... klientów. Ostatnią deską ratunku dla tego salonu jest Maciek Wróblewski. Bez jego zdecydowanej interwencji trzeba będzie ten niezwykły przybytek zamknąć na cztery spusty. Na szczęście Maciek wie jak ratować takie miejsca. Nie obędzie się to jednak bez płaczu i zgrzytania zębami. Oby tylko fryzjerzy zaakceptowali nowy porządek wprowadzony przez stylistę z Warszawy. Zapraszamy!

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-12 11:30 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 3/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Jest taki salon w Olsztynie, który nazywa się Urszula. Ciężko do niego trafić, ciężko w nim wytrzymać i ciężko w nim o dobrą obsługę. Ten zakład stoi nad przepaścią bankructwa. A takie miejsce to wręcz wymarzone zadanie dla Maćka Wróblewskiego! Będzie musiał ujarzmić niesfornych praktykantów, którzy właścicielce przysparzają więcej kłopotów niż pożytku. Będzie musiał od podstaw nauczyć fryzjerkę fachu. I w końcu będzie musiał postawić do pionu samą właścicielkę najwyraźniej zmęczoną już i życiem i trudami zawodu. Czy Maciek Wróblewski da sobie radę? Odpowiedź znajdziecie w trzecim odcinku Afery Fryzjera.

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-11 11:30 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 2/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Salon w galerii handlowej to na pozór miejsce idealne na prowadzenie interesu. Ludzi tłum i… deszcz nie pada. Nic tylko zarabiać pieniądze na strzyżeniu włosów! Ale najpierw trzeba umieć to robić! Jeśli po salonie krząta się dwuletnie dziecko właścicielki, menadżerka to połączenie chaosu z roztargnieniem, a fryzjer męski boi się strzyc… mężczyzn to znaczy, że potrzebny jest tam Maciek Wróblewski! Czy i tym razem nasz dzielny stylista wyciągnie salon z otchłani? Czy personel zaliczy zadanie specjalne?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-10 11:30 Afera fryzjera, sez. 4, odc. 1/10 Logo TVN

Opis (streszczenie): Liczba zakładów fryzjerskich, które balansują na granicy bankructwa ciągle rośnie. W nowym sezonie aż dwóch specjalistów wyruszy w Polskę, żeby służyć radą i doświadczeniem źle prosperującym fryzjerom. Do stylisty fryzur Macieja Wróblewskiego dołączy mistrz nożyczek Maciej Maniewski. Okazuje się, że w wielu salonach pracownicy nie potrafią nawet dobrze umyć głowy klientom, obsługa salonu to porażka, a czystość to tylko pobożne życzenie. Maniewski bez skrupułów obnaży wszystkie wady zakładów fryzjerskich i braki pracującego w nich personelu. Kiedy będzie trzeba, nauczy podstaw zawodu, czasem podniesie na duchu. Bez ostrej reprymendy też się nie obejdzie! Jedno jest pewne! Nowy prowadzący stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Po jego wizycie żaden salon nie będzie taki jak wcześniej. Malownicze i piękne Mrągowo jest z całą pewnością wizytówką Pojezierza Mazurskiego. Niestety tego samego nie można powiedzieć o salonie „Kasia”, który zawdzięcza swą nazwę właścicielce. Zakład prosperował bardzo dobrze do momentu, aż Katarzyna nie poszła na urlop macierzyński. Podczas jej nieobecności, ówczesna pracownica doprowadziła interes niemalże do ruiny. Przez niekompetencję i niedbałość kobiety stała klientela odeszła. W dodatku, w międzyczasie Kasia zmieniła lokalizację salonu. To także wpłynęło na utratę ostatnich, zaufanych klientów. Na domiar złego jedyna fryzjerka, zatrudniona przez właścicielkę, nie posiada podstawowych umiejętności fryzjerskich: nie potrafi przeprowadzić poprawnej konsultacji z klientem, a przede wszystkim nie ma pojęcia o strzyżeniu i koloryzacji. Oprócz tego, kobieta nie umie przyjąć konstruktywnej krytyki z pokorą. Zdesperowana właścicielka zgłosiła się o pomoc do Maćka, ponieważ wierzy, że jego wieloletnie doświadczenie w tej branży pomoże jej salonowi odzyskać dawną świetność. Jeżeli jesteście ciekawi czy naszemu prowadzącemu uda się podołać wyzwaniu i postawić upadający zakład na nogi, oglądajcie pierwszy odcinek czwartego sezonu programu „Afera fryzjera”. Zapraszamy!

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-09 11:30 Afera fryzjera, sez. 7, odc. 8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie. Ostatnia „Afera fryzjera" wybuchnie w Namysłowie i salonie, o dumnie brzmiącej nazwie, „Akademia włosa". Czy mocny szyld wystarczy, aby uzyskać rekomendację od Maćka Maniewskiego? „Akademia włosa" wydaje się być salonem fryzjerskim z wyższej półki. Klientów już od progu wita pokaźna kolekcja certyfikatów. Sam właściciel może pochwalić się dyplomem mistrzowskim. Niestety niekiedy bywa tak, że to, co na papierze nie do końca przekłada się w praktyce. Czar pryśnie, kiedy Maciek Maniewski zagłębi się w tajemnice tego zakładu. Okaże się, że Mateuszowi brakuje podstawowej wiedzy fryzjerskiej! Inny problem tkwi w jego partnerze, który zamiast pomagać mu w pracy, kontroluje go. Maciej Maniewski ma przed sobą nie lada wyzwanie. Czy uda mu się rozwiązać problem zawodowy i życiowy Mateusza? Ostatnia „Afera fryzjera" wybuchnie w Namysłowie i salonie, o dumnie brzmiącej nazwie, „Akademia włosa". Czy mocny szyld wystarczy, aby uzyskać rekomendację od Maćka Maniewskiego? „Akademia włosa" wydaje się być salonem fryzjerskim z wyższej półki. Klientów już od progu wita pokaźna kolekcja certyfikatów. Sam właściciel może pochwalić się dyplomem mistrzowskim. Niestety niekiedy bywa tak, że to, co na papierze nie do końca przekłada się w praktyce. Czar pryśnie, kiedy Maciek Maniewski zagłębi się w tajemnice tego zakładu. Okaże się, że Mateuszowi brakuje podstawowej wiedzy fryzjerskiej! Inny problem tkwi w jego partnerze, który zamiast pomagać mu w pracy, kontroluje go. Maciej Maniewski ma przed sobą nie lada wyzwanie. Czy uda mu się rozwiązać problem zawodowy i życiowy Mateusza?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-06 11:30 Afera fryzjera, sez. 7, odc. 7/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie. Kolejnym przystankiem na mapie „Afery fryzjera" będzie malownicza Oleśnica. Czy w tamtejszym salonie prowadzonym przez Małgorzatę, będzie równie uroczo? Małgosia to typ profesjonalistki i jak się okazuje... pracoholiczki. Fryzjerka strzyże, farbuje, czesze od rana do nocy, a po powrocie do domu obmyśla grafik na kolejne dni. Właścicielce na placu boju dzielnie pomaga stażystka Patrycja, której zdarza się nawet przypominać szefowej, że istnieje coś takiego jak „przerwa na posiłek". Skoro Małgosia nie narzeka na brak klientów, to po co zaprosiła do siebie Maćka Maniewskiego? To samo pytanie postawi sobie prowadzący. Małgorzata to dobra fryzjerka, która świetnie odnajduje się w swoim fachu. Ogromną sympatią darzy ją także Patrycja. Wspólnie z Maćkiem uknuje spisek, aby docenić trud pracy i dobre serce szefowej. Jakie będą efekty tego sojuszu? Kolejnym przystankiem na mapie „Afery fryzjera" będzie malownicza Oleśnica. Czy w tamtejszym salonie prowadzonym przez Małgorzatę, będzie równie uroczo? Małgosia to typ profesjonalistki i jak się okazuje... pracoholiczki. Fryzjerka strzyże, farbuje, czesze od rana do nocy, a po powrocie do domu obmyśla grafik na kolejne dni. Właścicielce na placu boju dzielnie pomaga stażystka Patrycja, której zdarza się nawet przypominać szefowej, że istnieje coś takiego jak „przerwa na posiłek". Skoro Małgosia nie narzeka na brak klientów, to po co zaprosiła do siebie Maćka Maniewskiego? To samo pytanie postawi sobie prowadzący. Małgorzata to dobra fryzjerka, która świetnie odnajduje się w swoim fachu. Ogromną sympatią darzy ją także Patrycja. Wspólnie z Maćkiem uknuje spisek, aby docenić trud pracy i dobre serce szefowej. Jakie będą efekty tego sojuszu?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-05 11:30 Afera fryzjera, sez. 7, odc. 6/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie W niewielkim Kaliszu Pomorskim znajduje się dziesięć salonów fryzjerskich. Wśród konkurencji swój zakład pracy przędzie także Kasia. Fryzjerkę los nie raz boleśnie doświadczył. Mimo tego, kobieta z podniesioną głową próbuje rozkręcać swój biznes. Kasia otwarcie przyznaje, że walka w pojedynkę nie jest kolorowa. Wizyta Maćka Maniewskiego ma ją podnieść na duchu. Jak to w każdej „Aferze fryzjera” bywa nie obędzie się bez dokładnego spenetrowania salonu. Co ciekawego znajdzie Maciek? Mnóstwo PRL-owskich wałków i turystyczną myjkę, którą można przestawiać w każde dowolne miejsce. Ponadto mimo ogromnej sympatii do Kasi, Maciek dostrzeże w jej warsztacie pracy mnóstwo uchybień. Fryzjerka nie myje klientom włosów, nie stosuje się do zasad higieny i działa chaotycznie…. Początki zawsze bywają trudne. Dalsza współpraca przebiegnie nieco przyjemniej. Maciek postanowi przygotować dla Kasi małą niespodziankę, aby docenić jej ciężką pracę.

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-04 11:30 Afera fryzjera, sez. 7, odc. 5/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie Tym razem na trasie „Afery fryzjera” pojawią się Warnice. Jak się ma jedyny salon fryzjerski w tej miejscowości? Zakład znajduje się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej i prowadzony jest przez Anielę. Właścicielka 20 lat temu otworzyła tu swój biznes i od tylu też lat jest sama na placu boju. Mimo tego, że wszystko jest na jej głowie, kobieta nie ma dosyć i ciągle chce więcej. W przeszłości nie miała możliwości brania udziału w szkoleniach. Postanowiła więc zaprosić Maćka Maniewskiego, aby ten wprowadził ją do nowinek świata fryzjerskiego. Maciej Maniewski od pierwszego wejrzenia polubi i doceni nieśmiałą Anielę. Maćkowi nie do końca przypadnie do gustu fryzura kobiety. Zakasa rękawy i sam przeprowadzi jej metamorfozę. To będzie początek dobrych zmian!

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-03 11:30 Afera fryzjera, sez. 7, odc. 4/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie Koluszki to kolejny punkt na mapie „Afery fryzjera”. Maćka Maniewskiego ugości Magda, która salon fryzjerski otworzyła w swoim zaciszu domowym. Jak idzie jej prowadzenie biznesu? Właścicielka przyznaje, że wykonywanie zawodu w miejscu zamieszkania jest dość uciążliwe, ponieważ w 100% nie może oddać się pracy. Ponadto w tym salonie jest za dużo rąk, a zdecydowanie za mało pracy. Magda zatrudnia jeszcze dwie pracownice. Kiedy głów do strzyżenia brak, dziewczyny sprzątają. Ku zadowoleniu Maćka, ten zakład test białej rękawiczki zaliczy na piątkę! Jednak utrzymywanie czystości nie jest jedynym kluczem do sukcesu. Prowadzący dokładnie prześwietli ekipę fryzjerską. Prawdziwy problem odkryje w Magdzie, która jest dość wycofaną i niepewną siebie osobą. Maciek otwarcie przyzna, że salon nie tętni życiem, bo szefowa zamyka się w nim jak w bunkrze. Całą ekipę zaprosi więc do miejsca, które ma pomóc im otworzyć się na nowy rozdział życia. Czy mu się uda?

/ Polska / program rozrywkowy

Emisje archiwalne Afera fryzjera


Emisja Afera fryzjera miała miejsce:

2020-03-02 11:30 Afera fryzjera, sez. 7, odc. 3/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie W płockim zakładzie fryzjerskim „Karen" Maciej Maniewski pozna ciężarną właścicielkę Kasię i jej pracownicę Jolę. Pierwsze wrażenie? W porządku, no może oprócz myjki przyklejonej na taśmę montażową.... Generalnie salon jest w odpowiednim standardzie, jak natomiast miewa się tutejsza ekipa? Kasia wyraźnie przerasta doświadczeniem i umiejętnościami swoją pracownicę. Joli za to trudno odnaleźć się w zawodzie po powrocie z długiego urlopu macierzyńskiego. To wszystko dostrzega szefowa, która wyczuwa brak profesjonalizmu u swojej pracownicy. Wkrótce jednak Kasia będzie potrzebowała od niej pomocy. Liczy na to, że koleżanka wesprze ją w prowadzeniu salonu. Maciej Maniewski słusznie zauważy, że Kasia nie do końca ufa Joli. Czy ta stanie na wysokości zadania i wesprze szefową w trudnych chwilach?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-03-02 07:10 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-02-28 11:00 Afera fryzjera, sez. 7, odc. 2/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie W Wielkopolsce Maćka Maniewskiego miło przywita Kasia, która nie mogła doczekać się spotkania z mistrzem nożyczek. Kasia jako fryzjerka spełnia się w zawodzie od ponad szesnastu lat i nie narzeka na brak pracy. Dlaczego więc postanowiła zaprosić do siebie Maniewskiego? Tuż po przekroczeniu progu salonu, prowadzącego zaskoczy panujący w nim porządek. Spotkanie umili także sama szefowa, która dosłownie rozpali swojego gościa... Na pierwszy rzut oka, w tym miejscu wszystko "gra". Ku uciesze Maćka, nawet myjka jest przymocowana! Schody zaczną się, kiedy Maciek podejrzy, jak pracuje się w tym zakładzie. Kasia okaże się bardzo chaotyczna. Sposób w jaki obsługuje klientów nie przypadnie prowadzącemu do gustu. Ponadto kolejny problem tkwi w praktykantce, która podobno kocha swój zawód, ale jakoś nie chce się go uczyć… Jak Maciek Maniewski zaradzi tej sytuacji? Czy Kasia okaże się dobrym wzorem do naśladowania?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-02-27 11:00 Afera fryzjera, sez. 7, odc. 1/8 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadal w Polsce można znaleźć miejsca, w których usługi fryzjerskie wykonywane są w brudzie, przez osoby niekompetentne i w standardzie sprzed dwudziestu lat. To prowadzi właścicieli do utraty klientów i bankructwa. Na ich wołanie o pomoc odpowiada Maciej Maniewski nasz prowadzący, który da się poznać nie tylko jako ekspert i instruktor, ale też jako człowiek, który potrafi zrozumieć problem i dać wsparcie Prowadzenie salonu fryzjerskiego ze wspólnikiem to ciężki kawałek chleba. Doskonale przekonała się o tym Kasia, która ze swoją dawną partnerką biznesową do dziś toczy wojnę. Wspólniczka po rozstaniu postanowiła otworzyć swój własny interes tuż obok salonu, który niegdyś prowadziła z Kasią! Teraz w odległości kilku metrów prosperują dwa zakłady fryzjerskie... Dziś Kasia w swoim salonie zatrudnia siostrę. Jak interes dziewczyn oceni Maciej Maniewski? Prowadzący dostrzeże ogromny chaos w tym podwarszawskim zakładzie. Lokal zagracają tu prowizoryczne ścianki, a pokój socjalny jest jednocześnie miejscem do rozrabiania farb.... Ponadto oprócz usług fryzjerskich, prowadzi się tu także biznes stylizacji paznokci. Ale po co, kiedy jedynymi klientkami jest sama właścicielka i jej rodzina? Maciej Maniewski spróbuje doprowadzić do właściwego porządku ten salon fryzjerski. Czy Kasia dostosuje się do rad prowadzącego?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-02-27 00:15 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-02-26 15:40 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-02-26 11:00 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale i tak ma ręce pełne roboty. W Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa – to tylko część problemów z jakimi będzie musiał zmierzyć się Maciej Maniewski. Na szczęście ten specjalista potrafi postawić na nogi nawet najbardziej zapuszczony i zdezelowany zakład fryzjerski. Prowadzący „Aferę fryzjera” nie owija w bawełnę i ceni profesjonalizm. Czasem jest bardzo surowy, często musi być po prostu dobrym psychologiem. Problemy każdego salonu są niepowtarzalne i każdy z nich potrzebuje innej recepty na sukces. Tylko poznając niezwykłe historie ich właścicieli oraz pracowników, Maciej może znaleźć dla nich właściwe lekarstwo. Katowicki salon, do którego jedzie Maciek, to połączenie stylu glamour ze stylem domu publicznego i wysypiska. Już na początku widać, że nie będzie łatwo. Brud to jedno z łagodniejszych słów, które pasuje do tego miejsca. Opinie w internecie o nim i właścicielce wołają o pomstę do nieba, ale na szczęście ona sama nie robi z tego jakiegoś problemu. Ot, zazdrośni konkurenci. W tym dusznym świecie praktykuje dwójka uczniów, którzy nie potrafią absolutnie nic i zajmują się grami na telefonach. Jeśli chcecie Państwo zobaczyć, jak reaguje Maciej na pierwszą odważną szarpaninę w "Aferze", to zapraszamy. Jeśli chcecie poznać pierwszą szefową Maćka, to też zapraszamy. I jeśli chcecie zobaczyć, jak można koncertowo spartolić wszystkie fryzury za jakie weźmie się ten zespół, to także koniecznie zobaczcie ten odcinek.

/ Polska / program rozrywkowy
2020-02-25 15:25 Afera fryzjera, sez. 8, odc. 8 Logo TVN Style
Polska / program
2020-02-25 11:00 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 11/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale i tak ma ręce pełne roboty. W Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa – to tylko część problemów z jakimi będzie musiał zmierzyć się Maciej Maniewski. Na szczęście ten specjalista potrafi postawić na nogi nawet najbardziej zapuszczony i zdezelowany zakład fryzjerski. Prowadzący „Aferę fryzjera” nie owija w bawełnę i ceni profesjonalizm. Czasem jest bardzo surowy, często musi być po prostu dobrym psychologiem. Problemy każdego salonu są niepowtarzalne i każdy z nich potrzebuje innej recepty na sukces. Tylko poznając niezwykłe historie ich właścicieli oraz pracowników, Maciej może znaleźć dla nich właściwe lekarstwo. Na warszawskim Wawrze jest salon, który jest po prostu nijaki. Gdyby chcieć go sportretować - za modela należałoby użyć białej, równo pomalowanej ściany. Fryzjerki, z szefową włącznie, są raczej szare, a ich umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Same nawet nie wiedzą do końca, po co zaprosiły do siebie Macieja Maniewskiego. Kiedy już jednak Maciek zjawia się w salonie, ma ogromne problemy z nawiązaniem rozmowy z ekipą, która w obawie przed powiedzeniem czegoś głupiego, woli... nie mówić w ogóle! Z takimi introwertykami Maniewski nie miał jeszcze do czynienia - czy uda mu się wykrzesać cokolwiek z fryzjerek?

/ Polska / program rozrywkowy
2020-02-24 11:00 Afera fryzjera, sez. 5, odc. 10/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Maciej Maniewski pomógł już wielu podupadającym salonom fryzjerskim, ale i tak ma ręce pełne roboty. W Polsce wciąż nie brakuje zakładów, dla których pomoc jednego z najlepszych polskich stylistów fryzur jest ostatnią deską ratunku. Brak wyszkolonych fachowców, przestarzały sprzęt fryzjerski, niekompetentni właściciele, wystrój sprzed dwudziestu lat, fatalna obsługa – to tylko część problemów z jakimi będzie musiał zmierzyć się Maciej Maniewski. Na szczęście ten specjalista potrafi postawić na nogi nawet najbardziej zapuszczony i zdezelowany zakład fryzjerski. Prowadzący „Aferę fryzjera” nie owija w bawełnę i ceni profesjonalizm. Czasem jest bardzo surowy, często musi być po prostu dobrym psychologiem. Problemy każdego salonu są niepowtarzalne i każdy z nich potrzebuje innej recepty na sukces. Tylko poznając niezwykłe historie ich właścicieli oraz pracowników, Maciej może znaleźć dla nich właściwe lekarstwo. W Gorzowie jest salon fryzjerski, który nazwać można szczególnym. Jest tam szefowa Grażyna z ponad 30-letnim doświadczeniem i dwójka młodych, nieopierzonych praktykantów. Właścicielka spokojnie może startować w konkursie na najszybsze strzyżenie maszynką - wszystkiego. Praktykanci natomiast nie potrafią... nic. Do takiego miejsca trafia Maniewski i rozpoczyna aferę. Szybko okazuje się jednak, że Grażyna to przeciwnik zdrowy i silny, i wie co robi. Nie radzi sobie tylko z dwójką uczniów, którzy chyba do końca nie wiedzą, po co znajdują się w tym salonie. I to z nimi Maciej Maniewski będzie musiał przejść trudną drogę od podstaw mycia głowy, sprzątania podłogi i rozczesywania włosów. Czy podoła?

/ Polska / program rozrywkowy

Afera fryzjera gdzie obejrzeć?


Afera fryzjera można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN, TVN Style

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry