Reklama

Agent - Gwiazdy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Agent - Gwiazdy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-03-20

21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 4/13 Logo TVN
Opis (streszczenie): W czwartym odcinku programu „Agent. Gwiazdy” uczestnicy przeniosą się na największą wyspę archipelagu położonego na Oceanie Atlantyckim – Teneryfę. Czy w kolejnym rozdziale ustalą nowe zasady, czy ich działaniami wciąż będzie kierował chaos? Czy zdecydują o wyborze lidera? Niemal cały obszar Teneryfy zajmują góry. Centralnym punktem wyspy jest majestatyczna Pico del Teide – najwyższa góra Hiszpanii o wysokości 3718 m. To właśnie tam odbędzie się pierwsza konkurencja. Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy. Będą musieli wybrać środki transportu, które pozwolą im pokonać poszczególne odcinki drogi. W jej trakcie znajdować będą tabliczki z liczbami. Zadaniem każdej z grup będzie zapamiętanie i sumowanie liczb, tak aby finalnie podać wynik będący kluczem do łamigłówki. Jeśli pomylą się choćby o jedną cyfrę, zadanie nie zostanie rozwiązane i nie uda im się zarobić pieniędzy. Kolejna konkurencja odbędzie się na bazarze La Recova. W tym wyjątkowo tłocznym miejscu uczestnicy będą musieli wykazać się pamięcią fotograficzną i odnaleźć osoby ze zdjęć, które udzielą im dalszych wskazówek. Tylko współpraca pozwoli im rozwiązać zadanie i zwiększyć pulę pieniędzy. Jak zachowa się Agent? Czy będzie próbował namieszać? Ostatnia konkurencja to agentowa gra w pokera. Będzie w niej można zdobyć nie tylko pieniądze, ale również fanty. Warunkiem jest odpowiednie poprowadzenie rozgrywki i umiejętność blefowania. Kto zyska, a kto straci najwięcej? Czy komuś uda się zachować pokerową twarz? Na koniec uczestnicy zmierzą się z testem wiedzy o Agencie. Kto tym razem opuści program i nie będzie miał szansy stanąć przed kolejnym wyzwaniem?
/ Polska / program

2019-03-23

14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 4/13 Logo TVN
Polska / program

2019-03-27

21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 5/13 Logo TVN
Opis (streszczenie): Piąty odcinek programu „Agent. Gwiazdy” to wciąż malownicze zakątki Teneryfy. Pierwsza konkurencja odbędzie się w Teatrze Guimera. Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, kto z nich potrafi zachować kamienną twarz, a komu w gęstej atmosferze puszczą nerwy. W tym zadaniu stawka jest duża – dwie osoby, które zagrają najlepiej, zdobędą immunitety. Uczestnicy przeniosą się do opuszczonego miasteczka trędowatych Sanatorio de Abona. W tej mrocznej scenerii zdobywcy immunitetów będą musieli obronić swoje fanty. Inaczej przepadną lub zgarnie je ktoś inny. Wszyscy zostaną podzieleni na trzy grupy: snajperów, quadowców i łuczników. Zadaniem snajperów będzie zestrzelenie quadowców, natomiast qadowcy będą musieli dostarczyć strzały łucznikom. Ci z kolei będą musieli trafić w punkty na tarczach, pod którymi kryje się gotówka. Jeśli trafią w sam środek, wyeliminują snajpera i zgarną jego immunitet. W której grupie będzie Agent? Czy uda mu się skutecznie sabotować pozostałych? W tym odcinku test wiedzy o Agencie odbędzie się inaczej niż dotychczas, a to dlatego że… będzie dotyczył przyszłości. Każdy wytypuje jedną osobę, którą uważa za Agenta, i będzie odpowiadał na pytania dotyczące tego, co tak wytypowany Agent zrobi podczas trzeciej konkurencji. Ten, kto szybko zrozumie, że może wykreować przyszłość, zyska najwięcej. Po teście zgodnie z zapowiedzią Kingi uczestników czeka trzecie zadanie. Pozytywny wynik na teście zależał będzie od tego, jak uda im się wpłynąć na osobę, którą typowali na Agenta. Konkurencja odbędzie się w parku linowym w Teide. Do pokonania będą dwie trasy – łatwiejsza i trudniejsza. Przed każdym wymagające wyzwanie. Trzeba skłonić osobę, którą wytypowało się na Agenta, żeby zrobiła to, co odpowiedziało się o niej na teście. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi, opuści program.
/ Polska / program
Reklama

2019-03-30

14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 5/13 Logo TVN
Polska / program

2019-04-03

21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 6/13 Logo TVN
Polska / program

2019-04-06

14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 6/13 Logo TVN
Polska / program

2019-04-10

21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN
Polska / program

2019-04-13

14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN
Polska / program

2019-04-17

21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / program

2019-04-20

14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / program

2019-04-24

21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / program

2019-04-27

14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Agent - Gwiazdy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Agent - Gwiazdy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Agent - Gwiazdy.

Poprzednie emisje Agent - Gwiazdy

Emisja Agent - Gwiazdy miała miejsce:

2019-03-16, 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 3/13 Logo TVN
Opis (streszczenie): W trzecim odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy wciąż mogą cieszyć się słoneczną panoramą Gran Canarii. Beztroska nie potrwa jednak długo – przed nimi jedno z najtrudniejszych zadań w programie. Grupa będzie musiała wybrać dwie osoby, którym ufa najbardziej. Ale czy można tu w ogóle mówić o zaufaniu? Czy jest to jedynie gra w udawanie, z której zwycięsko wyjdzie najbardziej przebiegły? Konkurencja odbywać się będzie w centrum Las Palmas, na jednym z najbardziej ruchliwych rond. Zaufana dwójka będzie musiała zarządzać ruchem drogowym tak, by poprowadzić taksówki z pozostałymi uczestnikami i w ten sposób ułożyć litery znajdujące się na dachach samochodów. Czy uda im się na tyle zapanować nad ruchem, by pojazdy odpowiednio się ustawiły? W kolejnym zadaniu uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko spostrzegawczością i kondycją fizyczną, ale również znajomością języków obcych i stref czasowych. Każdy dostanie zegarek z inną godziną i dołączonym kluczykiem. Zegarki wskazywać będą na państwo, w którym w danym momencie obowiązuje określona godzina. Zadaniem uczestników będzie odgadnąć, w jakim państwie jest obecnie dana godzina, a następnie przyporządkować je do drzwi, nad którymi widnieje słowo „pieniądze” w języku urzędowym tego kraju. Tylko współpraca i skuteczna wymiana informacji pozwoli grupie zdobyć całą sumę dostępną w tej konkurencji. Na ich drodze ukryte zostaną nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery, ale także – pierwszy w tej edycji programu – pożądany przez wszystkich immunitet. Jeśli któryś z uczestników cierpi na lęk wysokości, będzie miał niemały problem z wykonaniem ostatniego zadania w tym odcinku. Kinga podzieli wszystkich na dwie grupy: powietrzną oraz naziemną. Grupa pierwsza, szybując nad wzgórzami, będzie musiała pokonać strach, skoncentrować się i udzielić precyzyjnych odpowiedzi na pytania osób z dołu. Liczba poprawnych odpowiedzi zadecyduje o tym, ile pieniędzy zarobią. Kto wykona swoje zadanie rzetelnie, a kto spróbuje namieszać? Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie zadecyduje, kto pożegna się z programem.
Polska / program
2019-03-13, 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 3/13 Logo TVN
program
2019-03-09, 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 2/13 Logo TVN
Opis (streszczenie): W drugim odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy wciąż przebywają na jednej z Wysp Kanaryjskich – Gran Canarii. Czekają ich trzy zadania. Pierwsze to wodna sztafeta w Porcie Mogan. Będą musieli przepłynąć wpław niemal 100 metrów, aby zdobyć rekwizyty niezbędne do rozwiązania rebusu. Jednak to nie odległość okaże się największym problemem, a warunki panujące w zatoce. Wysokie oceaniczne fale i silny wiatr mogą pomieszać im szyki. Komu się uda w walce z żywiołem? Czy wszyscy sobie poradzą, czy ktoś będzie musiał się poddać? W następnej konkurencji zostaną podzieleni na trzy grupy. Jedna z grup będzie musiała wejść na pokład łodzi podwodnej. Ci uczestnicy nie tylko będą mieli okazję poobserwować podwodny świat oceanu, ale przede wszystkim będą musieli zachować czujność, bo to od nich uzależnione zostanie powodzenie zadania. Czy wszyscy będą działać na korzyść reszty? W kolejnym zadaniu uczestnicy przekonają się, że w tym programie nie ma miejsca na odpoczynek. Sami podzielą się na dwie grupy – jedni będą pracować rano, drudzy w nocy. Pierwsza grupa będzie musiała wykazać się zdolnością koncentracji, a druga spostrzegawczością i odwagą, ponieważ zadanie rozegra się w starej, opuszczonej rzeźni. Co wygra: lęk przed ciemnością czy ambicja i chęć wykonania zadania? Czy komuś uda się odnaleźć pieniądze… a może coś więcej? Stara rzeźnia to nie koniec niespodzianek. Eliminacje na Placu Santa Ana zaskoczą wszystkich…
program
Reklama
2019-03-06, 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 2/13 Logo TVN
program
2019-03-02, 15:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 1/13 Logo TVN
Opis (streszczenie): „Agent – Gwiazdy” wraca na antenę stacji TVN z nowym, czwartym sezonem. Tym razem Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie. Razem z nimi pojechał też… Agent! Zaproszenie do programu przyjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej). Wyspy Kanaryjskie to kraina zróżnicowanych krajobrazów. Słyną z licznych wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu „Agent”. W tym sezonie czekały na nich między innymi: nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach. Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze jak zawsze nietrwałe. Tylko wyjątkowy spryt, niezwykła inteligencja i genialne umiejętności obserwacyjne pozwoliły dojść do finału najlepszym. Tegoroczna rozgrywka okazała się wyjątkowo wyczerpująca fizycznie i psychicznie, a Agent pokazał wiele twarzy. W tym sezonie padły najwyższe wygrane oraz największe straty. Uczestnicy, którzy w tym roku podjęli wyzwanie, przygotowali się do programu wyjątkowo dobrze. Mimo to byli nieustająco zaskakiwani, a walka z Agentem okazała się niezwykle trudna. Czy udało mu się uśpić ich czujność? Kto zostanie zwycięzcą tej edycji i najważniejsze pytanie: kto jest Agentem? „Agent – Gwiazdy” to reality show oparty na belgijskim formacie „The Mole”. Program gromadzi przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. Czwarta edycja programu „Agent. Gwiazdy” rozgrywa się na Wyspach Kanaryjskich. W tych pięknych okolicznościach przyrody czternaścioro uczestników zmierzy się ze swoimi słabościami. Rozpoczną przygodę, która łączy w sobie pracę zespołową i rywalizację. Czy są na to przygotowani? Czy będą wystarczająco czujni i zorientują się, w którym momencie rozpocznie się gra? Czy od samego początku będą grali na siebie, czy będą stawiać na dobro grupy? Pierwszy odcinek zapewni uczestnikom sporą dawkę ekstremalnych wrażeń. Czeka ich między innymi skok w przepaść. Kto skoczy, a kogo sparaliżuje lęk? Czy od samego początku ktoś będzie na tyle czujny, by tropić Agenta? Kolejna konkurencja będzie intelektualną łamigłówką. Będą musieli wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością pracy w grupie. Czy tym razem Agent zamiesza, czy będzie starał się uśpić czujność pozostałych uczestników? Jak w programie „Agent. Gwiazdy” odnajdzie się diva polskiej sceny muzycznej Edyta Górniak? Czy Aleksander Doba – człowiek, który przepłynął samotnie ocean – poradzi sobie w grupie? Jak Krystyna Czubówna, dotychczas kojarzona z programami informacyjnymi, odnajdzie się w programie rozrywkowym? Czy małżeństwo Mariola i Andrzej Gołota będą potrafili stworzyć w programie tak samo zgrany duet jak w życiu codziennym? Ile twarzy pokaże w tym programie aktor Michał Koterski? Zaproszenie do programu przyjęli również: Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Kasia Wołejnio, Damian Kordas, Agata Nizińska, Angelika Mucha i Wiktor Mrozik. Jedno jest pewne – ta obsada „Agent. Gwiazdy” gwarantuje emocje na najwyższym poziomie.
program
2019-02-27, 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 1/13 Logo TVN
program

Emisje archiwalne Agent - Gwiazdy

Emisja Agent - Gwiazdy miała miejsce:

2018-08-27, 07:25 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 13 Logo TVN
Polska / program
2018-08-20, 07:25 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / program
2018-08-13, 07:30 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / program
2018-08-06, 07:25 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / program
2018-07-28, 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / program
2018-07-21, 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 7/13 Logo TVN
Polska / program
2018-07-14, 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 6/13 Logo TVN
Polska / program
2018-07-07, 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 5/13 Logo TVN
Polska / program
2018-06-30, 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 4/13 Logo TVN
Polska / program
2018-06-23, 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 3/13 Logo TVN
Polska / program
2018-06-16, 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 2/13 Logo TVN
Polska / program
2018-06-09, 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 1/13 Logo TVN
Polska / program
2018-05-19, 12:50 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 13 Logo TVN
Polska / program
2018-05-16, 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 13 Logo TVN
Polska / program
2018-05-12, 13:50 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / program
2018-05-10, 18:50 Agent - Gwiazdy, odc. 13 Logo Travel Channel
Polska / program
2018-05-09, 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / program
2018-05-07, 20:50 Agent - Gwiazdy, odc. 13 Logo Travel Channel
Polska / program
2018-05-05, 13:50 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / program
2018-05-03, 18:50 Agent - Gwiazdy, odc. 12/13 Logo Travel Channel
Polska / program
2018-05-02, 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / program
2018-04-30, 20:50 Agent - Gwiazdy, odc. 12/13 Logo Travel Channel
Polska / program
2018-04-28, 13:50 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / program
2018-04-26, 18:50 Agent - Gwiazdy, odc. 11/13 Logo Travel Channel
Polska / program
2018-04-25, 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / program
2018-04-23, 20:50 Agent - Gwiazdy, odc. 11/13 Logo Travel Channel
Polska / program
2018-04-21, 13:50 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / program
2018-04-19, 18:50 Agent - Gwiazdy, odc. 10/13 Logo Travel Channel
Polska / program
2018-04-18, 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / program
2018-04-16, 20:50 Agent - Gwiazdy, odc. 10/13 Logo Travel Channel
Polska / program
2018-04-14, 13:50 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / program
2018-04-12, 18:50 Agent - Gwiazdy, odc. 9/13 Logo Travel Channel
Polska / program

Emisja w stacjach

Agent - Gwiazdy można obejrzeć w:

Emisje w: Travel Channel, TVN

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info