Reklama

Agent - Gwiazdy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Agent - Gwiazdy

+ Obserwuj

W najbliższym czasie nie ma żadnych emisji pozycji programowych: Agent - Gwiazdy

Uwaga! Informacje na temat poprzednich emisji znajdują się niżej na stronie.

Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Agent - Gwiazdy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Agent - Gwiazdy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Agent - Gwiazdy.

Emisje archiwalne Agent - Gwiazdy


Emisja Agent - Gwiazdy miała miejsce:

2019-06-21 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 13 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadszedł czas na finałowy odcinek programu Agent – Gwiazdy! Uczestnicy wraz z prowadzącą Kingą Rusin spotkają się w studiu, by uzyskać odpowiedź na pytanie – kto jest Agentem? Będą mieli okazję powrócić wspomnieniami na Wyspy Kanaryjskie i zobaczyć jak Agent sabotował ich działania. Wtedy też dowiemy się, kto z finałowej trójki typował najlepiej i został zwycięzcą programu. Kto z nich zgarnie zgromadzoną w czasie programu sumę pieniędzy, a kto okaże się wielkim przegranym? Sprawdź właśnie w tym odcinku, czy dobrze typowałeś!

/ Polska / program
2019-06-19 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 12/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): Nadszedł czas na półfinał programu „Agent - Gwiazdy”! Na Fuerteventurze po morderczych zadaniach w grze została już tylko czwórka uczestników. Wśród nich jest Agent, który do końca będzie usiłował pokrzyżować szyki innym! Pierwsza konkurencja będzie miała miejsce na ciągnących się po horyzont wydmach Corralejo. To właśnie tam uczestnicy podzieleni na dwie grupy i wyposażeni w wykrywacze metalu wcielą się w role poszukiwaczy skarbów. Nie wiedzą jednak, że ich celem będą oddane w poprzednim odcinku notatniki. Kinga ukryła je w metalowych skrzynkach na rozległej plaży. Jedyną podpowiedzią dla graczy będzie mapa z zaznaczonymi punktami pod którymi kryją się zdobycze. Jest to niepowtarzalna okazja by zdobyć informacje od osób, które rzetelnie notowały szczegóły dotyczące Agenta. Czyj notatnik będzie najbardziej poszukiwany? Czy komuś uda się znaleźć pamiętnik Agenta? W drugiej konkurencji gwiazdy przenoszą się na wieś w pobliżu Puerto de la Cruz. Ich zadaniem będzie pomoc w przeprowadzce, czyli przetransportowanie mebli z jednej posesji na drugą wraz z ich właścicielami. Muszą zapakować jak najwięcej rzeczy, ponieważ od tego zależy wysokość zarobionej kwoty. Kinga zapłaci za wszystkie bezpiecznie dowiezione przedmioty. Czy wspólnymi siłami uda się powiększyć pulę pieniędzy. Czy Agent pomoże w pracy czy będzie raczej przeszkadzał? W ostatniej konkurencji wyjaśni się zagadka związana z pojawiającym się w programie zdaniem ,,Uwaga na kasę’’. Niektórym wydawało się, że Agent kradł pieniądze. Który z uczestników miał do nich dostęp? Kto zrozumie sugestię Kingi i wykona zadanie związane z tajemniczym hasłem? Przed uczestnikami ostatni, wyjątkowo trudny test wiedzy o Agencie, składający się z wielu szczegółowych pytań. To on wyłoni zwycięzcę programu. Kto okaże się najlepszym obserwatorem i strategiem? Kto z nich jest Agentem?

/ Polska / program
Reklama
2019-06-18 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 11/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W jedenastym odcinku pozostali już tylko najbardziej wytrwali uczestnicy, którzy być może znają odpowiedź na pytanie: kto jest Agentem? W tym odcinku czekają na nich jak zwykle trzy zadania. Dwa z nich odbędą się w gospodarstwie agroturystycznym w pięknej miejscowości Casillas del Ángel. Tym razem Kinga nie będzie czekała na uczestników z kolejnym wyzwaniem, a ze smaczną niespodzianką. Wszyscy zasiądą przy stole do wspólnego posiłku. Obiad będzie nie tylko okazją do polepszenia atmosfery, ale także do zarobienia pieniędzy. Czy zaistniałe okoliczności będą sprzyjać działaniom Agenta, czy może je utrudnią? Po sytym obiedzie czas na odpoczynek. Uczestnicy położą się na hamakach, trzymając w dłoni kulę wypełnioną wodą. Wygra osoba, która najdłużej wytrzyma w niewygodnej pozycji. Druga konkurencja zweryfikuje, kto jest najbardziej wytrzymały. Stawka jest wysoka - nagrodą jest zielony immunitet. Ostatnie zadanie odbędzie się w malowniczym regionie La Oliva. Wytypowana przez Kingę osoba obstawi pieniądze ze wspólnej puli, a pozostali podzielą się na dwie grupy. Za pomocą dostępnych przyrządów i gadżetów będą musieli przekazać hasło osobie obstawiającej gotówkę. Czy uczestnicy dobrze się dobiorą? Kto wykona swoje zadanie rzetelnie, a kto będzie przeszkadzał? Zegar tyka. Czy Agentowi uda się przekreślić szanse na wygraną? Jak co tydzień jedna osoba opuści program i wróci do Polski.

/ Polska / program
2019-06-17 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 10/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W programie pozostało już tylko sześć gwiazd. Dziesiąty odcinek rozgrywa się na Fuerteventurze – wyspie wiatrów i bezkresnych plaż. Pierwsza konkurencja odbędzie się w Puerto del Rosario. Kinga w tajemnicy przekaże wytypowanej osobie 10 tysięcy złotych i trzy jokery. Pozostali będą rywalizować ze sobą w grze miejskiej. Zadaniem wytypowanej osoby będzie obstawienie fantów i pieniędzy na najlepsze osoby. Grupa zarobi, jeśli wyścig potoczy się zgodnie z przewidywaniami obstawiającego. Czy uczestnicy będą mogli potwierdzić swoje tezy dotyczące Agenta? Druga konkurencja będzie wymagała przede wszystkim sprawnej pracy w grupie. Zadanie rozpocznie się w centrum malowniczego miasteczka Betancuria. Podzieleni na dwie grupy uczestnicy będą musieli przyprowadzić jak najwięcej osób reprezentujących unikalne narodowości w określonym czasie. Jeśli warunek zostanie spełniony – zarobią pieniądze do wspólnej puli. Czy konflikty pomiędzy uczestnikami utrudnią wykonanie zadania? A może konieczność współpracy polepszy atmosferę w grupie? Uczestnicy i prowadząca wypłyną wspólnie na katamaranie z El Puerto de Gran Tarajal. Podczas wycieczki Kinga oznajmi im, że muszą podjąć ważną decyzję – kto dostanie immunitet. Na wytypowanie szczęśliwca mają pół godziny. Czy Agent postara się, by grupa nie podjęła decyzji o czasie? A może będzie próbował zgarnąć immunitet dla siebie? Zmagania zakończy test wiedzy o Agencie, który wyeliminuje z programu kolejną osobę. Aby prawidłowo rozwiązać test, trzeba będzie wykazać się wielkim sprytem w zdobywaniu informacji. Finał coraz bliżej!

/ Polska / program
2019-06-14 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W 9 odcinku programu „Agent. Gwiazdy” gra w dalszym ciągu toczy się na Lanzarote. Jak co tydzień gwiazdy programu zmierzą się z trzema wyzwaniami. Pierwsze z nich odbędzie się w podwodnym Museo Atlántico. Uczestnicy znowu będą mogli popisać się umiejętnościami nurkowania. Grupa rysujących będzie miała pół minuty na zapamiętanie postaci ze zdjęcia i odwzorowanie jej na kartce papieru. Na podstawie rysunku grupa nurkujących będzie musiała odnaleźć i sfotografować rzeźbę, która znajduje się w muzeum na dnie Atlantyku. Czy porośnięte rafą koralową posągi będą łatwe do rozpoznania? Co zrobi Agent, by utrudnić wykonanie zadania? Po emocjonującej konkurencji wodnej czas na zadanie zręcznościowe pośród hałd piasku. Uczestnicy po raz pierwszy w życiu zmierzą się z… koparkami! Obsługując je, będą musieli wyłowić z wody piłki, a następnie trafić nimi do bramki. Tu będą mogły popisać się osoby zwinne oraz potrafiące odstawić emocje na bok. To jednak nie koniec atrakcji – Kinga zaskoczy uczestników propozycją nie do odrzucenia. W pięknym miasteczku Teguise odbędzie się trzecia konkurencja: kalambury. Czy przewagę będą miały osoby na co dzień związane z aktorstwem? Czy Agentowi uda się odwrócić uwagę pozostałych od swoich działań? Na koniec uczestnicy rozwiążą test o Agencie. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi, nie przejdzie do kolejnego odcinka. O wynikach eliminacji uczestnicy dowiedzą się w magicznym Jardín de Cactus.

/ Polska / program
2019-06-13 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W ósmym odcinku gwiazdy pozostaną na wyspie Lanzarote. Pierwsza konkurencja odbędzie się na popularnej wśród surferów plaży. Kinga odsłoni przed uczestnikami tablicę. Ich zadaniem będzie zapamiętanie rozmieszczenia butelek znajdujących się w wodzie. Są w nich ujemne i dodatnie banknoty. Czy większą przeszkodą dla uczestników będą wysokie fale, czy działania Agenta? Czy wszyscy będą grać na korzyść grupy, by powiększyć wspólną pulę? Gra toczy się o każdej porze dnia i nocy. W tym odcinku uczestnicy przekonają się o tym aż nadto. Kolejną konkurencję rozegrają na Playa Caleta del Congrio. Podzielą się na trzy grupy, a każda z nich otrzyma GPS. Wyzwaniem będzie znalezienie dwóch punktów. Z jednego mogą wziąć pieniądze lub sprzęt potrzebny do przetrwania nocy, zaś drugi jest miejscem obozowiska. Co będzie ważniejsze – pieniądze czy własny komfort? Czy mimo niesprzyjających warunków uda im się zjednoczyć, zarobić pieniądze i jednocześnie skontrolować poczynania Agenta? Trzecie zadanie to powrót do dzieciństwa. Uczestnicy zagrają w głuchy telefon. Tu wykażą się osoby z dobrą pamięcią. Gra skończy się, gdy któraś z osób popełni błąd w powtarzaniu wyrazów. Uczestnicy nie zdają sobie sprawy, że konkurencja ma jeszcze drugi etap… Czy zadanie, w którym każdy może zakłócić jego przebieg, jest w ogóle możliwe do wykonania? Jak co tydzień test wiedzy o Agencie rozstrzygnie, kto opuści program.

/ Polska / program
2019-06-12 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W siódmym odcinku programu uczestnicy przenoszą się z Teneryfy na wyspę księżycowych krajobrazów – Lanzarote. Czy w nowym miejscu zdołają się zjednoczyć i podejmą działania na korzyść grupy? Znajdująca się w południowej części wyspy Marina Rubicon jest jedną z najlepiej wyposażonych przystani. To tam właśnie odbędą się dwie pierwsze wodne konkurencje. Najpierw uczestnicy będą musieli wskazać osobę, która według nich jest najbardziej cwana. Pozostali w parach będą ścigać się na flyboardach. Wytypowany obstawi, która osoba w danej parze wygra. Świetnie odnajdzie się w tej roli ktoś ze zmysłem hazardzisty, tym bardziej że do wygrania są duże pieniądze. Zwycięzcą zostanie ten, kto pokona wszystkich. W kolejnym zadaniu ważny będzie czas. Uczestnicy będą mieli 14 minut, żeby jak najszybciej przejechać wyznaczoną trasę na skuterze wodnym. Konkurencja będzie wyzwaniem dla osób, które nie prowadzą pojazdów. Dodatkowym utrudnieniem będą wysokie, oceaniczne fale i kręta trasa. Kto wykaże się największą odwagą i zwinnością? Czy Agentowi uda się zniweczyć starania pozostałych i niezauważenie sabotować ich działania? Powodzenie zadania zależy od całej grupy. Trzecia konkurencja obędzie się na przepięknej Playa de San Juan. Zweryfikuje ona, kto jest prawdomówny i gra na zasadach fair play, a kto idzie po trupach do celu. W skrzynkach rozlokowanych na plaży ukryte zostaną fanty. Do zdobycia będą nie tylko jokery i zielone immunitety, ale też nowość – po raz pierwszy w programie – czarny immunitet. Wyzeruje on wszystkie fanty użyte podczas testu przez pozostałych uczestników. Komu uda się go zdobyć? Po tej konkurencji przebieg testu może całkowicie odwrócić szalę zwycięstwa. To nie wiedza i zdobyte informacje, a liczba wyłożonych fantów zadecyduje o wynikach.

/ Polska / program
2019-06-11 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 6/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W szóstym odcinku programu „Agent. Gwiazdy” uczestnicy pozostają na wulkanicznej Teneryfie. Tydzień temu odpadła Mariola – Andrzej został sam. Czy odnajdzie się w grupie i stworzy nowy sojusz? Pierwsze zadanie na pewno nie będzie łatwe dla osób, które mają klaustrofobię i nie potrafią nurkować. Uczestnicy będą musieli przepłynąć kilka metrów w naturalnie uformowanym tunelu skalnym u wybrzeża Zatoki El Guincho. Na dnie będą znajdowały się literki składające się na słowo „Agent”. Za każdą wyłowioną literkę Kinga zapłaci grupie pieniądze. W drugiej konkurencji Kinga podzieli uczestników na trzy grupy. Jedna grupa będzie musiała policzyć igły w stogu siana, druga zaś kury biegające po plantacji bananów. Zadaniem trzeciej grupy będzie oszacowanie, ile litrów wody znajduje się w baniaku. Czy przy rozwiązywaniu zadań użyją siły mięśni, czy siły umysłu? Przed ostatnią konkurencją uczestnicy powrócą do miasta trędowatych, by tam napisać test sprawdzający wiedzę o Agencie. Wypełnią go wszyscy, ale to trzecie zadanie rozstrzygnie, kto zostanie uchroniony przed eliminacją. Powstaną dwie grupy: szkodzący i ratujący. Od taktyki obu będzie zależało, kogo uchronią, a kogo wyeliminują z gry. Kto będzie chciał pogrążyć pozostałych, a kto im pomóc? Czy uczestnicy okażą się solidarni, czy Agent sprawi, że dojdzie do rozłamu?

/ Polska / program
Reklama
2019-06-10 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 5/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): Piąty odcinek programu „Agent. Gwiazdy” to wciąż malownicze zakątki Teneryfy. Pierwsza konkurencja odbędzie się w Teatrze Guimera. Uczestnicy będą mieli okazję przekonać się, kto z nich potrafi zachować kamienną twarz, a komu w gęstej atmosferze puszczą nerwy. W tym zadaniu stawka jest duża – dwie osoby, które zagrają najlepiej, zdobędą immunitety. Uczestnicy przeniosą się do opuszczonego miasteczka trędowatych Sanatorio de Abona. W tej mrocznej scenerii zdobywcy immunitetów będą musieli obronić swoje fanty. Inaczej przepadną lub zgarnie je ktoś inny. Wszyscy zostaną podzieleni na trzy grupy: snajperów, quadowców i łuczników. Zadaniem snajperów będzie zestrzelenie quadowców, natomiast qadowcy będą musieli dostarczyć strzały łucznikom. Ci z kolei będą musieli trafić w punkty na tarczach, pod którymi kryje się gotówka. Jeśli trafią w sam środek, wyeliminują snajpera i zgarną jego immunitet. W której grupie będzie Agent? Czy uda mu się skutecznie sabotować pozostałych? W tym odcinku test wiedzy o Agencie odbędzie się inaczej niż dotychczas, a to dlatego że… będzie dotyczył przyszłości. Każdy wytypuje jedną osobę, którą uważa za Agenta, i będzie odpowiadał na pytania dotyczące tego, co tak wytypowany Agent zrobi podczas trzeciej konkurencji. Ten, kto szybko zrozumie, że może wykreować przyszłość, zyska najwięcej. Po teście zgodnie z zapowiedzią Kingi uczestników czeka trzecie zadanie. Pozytywny wynik na teście zależał będzie od tego, jak uda im się wpłynąć na osobę, którą typowali na Agenta. Konkurencja odbędzie się w parku linowym w Teide. Do pokonania będą dwie trasy – łatwiejsza i trudniejsza. Przed każdym wymagające wyzwanie. Trzeba skłonić osobę, którą wytypowało się na Agenta, żeby zrobiła to, co odpowiedziało się o niej na teście. Osoba, która udzieli najmniej poprawnych odpowiedzi, opuści program.

/ Polska / program
2019-06-07 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 4/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W czwartym odcinku programu „Agent. Gwiazdy” uczestnicy przeniosą się na największą wyspę archipelagu położonego na Oceanie Atlantyckim – Teneryfę. Czy w kolejnym rozdziale ustalą nowe zasady, czy ich działaniami wciąż będzie kierował chaos? Czy zdecydują o wyborze lidera? Niemal cały obszar Teneryfy zajmują góry. Centralnym punktem wyspy jest majestatyczna Pico del Teide – najwyższa góra Hiszpanii o wysokości 3718 m. To właśnie tam odbędzie się pierwsza konkurencja. Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy. Będą musieli wybrać środki transportu, które pozwolą im pokonać poszczególne odcinki drogi. W jej trakcie znajdować będą tabliczki z liczbami. Zadaniem każdej z grup będzie zapamiętanie i sumowanie liczb, tak aby finalnie podać wynik będący kluczem do łamigłówki. Jeśli pomylą się choćby o jedną cyfrę, zadanie nie zostanie rozwiązane i nie uda im się zarobić pieniędzy. Kolejna konkurencja odbędzie się na bazarze La Recova. W tym wyjątkowo tłocznym miejscu uczestnicy będą musieli wykazać się pamięcią fotograficzną i odnaleźć osoby ze zdjęć, które udzielą im dalszych wskazówek. Tylko współpraca pozwoli im rozwiązać zadanie i zwiększyć pulę pieniędzy. Jak zachowa się Agent? Czy będzie próbował namieszać? Ostatnia konkurencja to agentowa gra w pokera. Będzie w niej można zdobyć nie tylko pieniądze, ale również fanty. Warunkiem jest odpowiednie poprowadzenie rozgrywki i umiejętność blefowania. Kto zyska, a kto straci najwięcej? Czy komuś uda się zachować pokerową twarz? Na koniec uczestnicy zmierzą się z testem wiedzy o Agencie. Kto tym razem opuści program i nie będzie miał szansy stanąć przed kolejnym wyzwaniem?

/ Polska / program
2019-06-06 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 3/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W trzecim odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy wciąż mogą cieszyć się słoneczną panoramą Gran Canarii. Beztroska nie potrwa jednak długo – przed nimi jedno z najtrudniejszych zadań w programie. Grupa będzie musiała wybrać dwie osoby, którym ufa najbardziej. Ale czy można tu w ogóle mówić o zaufaniu? Czy jest to jedynie gra w udawanie, z której zwycięsko wyjdzie najbardziej przebiegły? Konkurencja odbywać się będzie w centrum Las Palmas, na jednym z najbardziej ruchliwych rond. Zaufana dwójka będzie musiała zarządzać ruchem drogowym tak, by poprowadzić taksówki z pozostałymi uczestnikami i w ten sposób ułożyć litery znajdujące się na dachach samochodów. Czy uda im się na tyle zapanować nad ruchem, by pojazdy odpowiednio się ustawiły? W kolejnym zadaniu uczestnicy będą musieli wykazać się nie tylko spostrzegawczością i kondycją fizyczną, ale również znajomością języków obcych i stref czasowych. Każdy dostanie zegarek z inną godziną i dołączonym kluczykiem. Zegarki wskazywać będą na państwo, w którym w danym momencie obowiązuje określona godzina. Zadaniem uczestników będzie odgadnąć, w jakim państwie jest obecnie dana godzina, a następnie przyporządkować je do drzwi, nad którymi widnieje słowo „pieniądze” w języku urzędowym tego kraju. Tylko współpraca i skuteczna wymiana informacji pozwoli grupie zdobyć całą sumę dostępną w tej konkurencji. Na ich drodze ukryte zostaną nie tylko koperty z pieniędzmi i jokery, ale także – pierwszy w tej edycji programu – pożądany przez wszystkich immunitet. Jeśli któryś z uczestników cierpi na lęk wysokości, będzie miał niemały problem z wykonaniem ostatniego zadania w tym odcinku. Kinga podzieli wszystkich na dwie grupy: powietrzną oraz naziemną. Grupa pierwsza, szybując nad wzgórzami, będzie musiała pokonać strach, skoncentrować się i udzielić precyzyjnych odpowiedzi na pytania osób z dołu. Liczba poprawnych odpowiedzi zadecyduje o tym, ile pieniędzy zarobią. Kto wykona swoje zadanie rzetelnie, a kto spróbuje namieszać? Tak jak co tydzień, test wiedzy o Agencie zadecyduje, kto pożegna się z programem.

/ Polska / program
2019-06-05 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 2/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): W drugim odcinku programu „Agent – gwiazdy” uczestnicy wciąż przebywają na jednej z Wysp Kanaryjskich – Gran Canarii. Czekają ich trzy zadania. Pierwsze to wodna sztafeta w Porcie Mogan. Będą musieli przepłynąć wpław niemal 100 metrów, aby zdobyć rekwizyty niezbędne do rozwiązania rebusu. Jednak to nie odległość okaże się największym problemem, a warunki panujące w zatoce. Wysokie oceaniczne fale i silny wiatr mogą pomieszać im szyki. Komu się uda w walce z żywiołem? Czy wszyscy sobie poradzą, czy ktoś będzie musiał się poddać? W następnej konkurencji zostaną podzieleni na trzy grupy. Jedna z grup będzie musiała wejść na pokład łodzi podwodnej. Ci uczestnicy nie tylko będą mieli okazję poobserwować podwodny świat oceanu, ale przede wszystkim będą musieli zachować czujność, bo to od nich uzależnione zostanie powodzenie zadania. Czy wszyscy będą działać na korzyść reszty? W kolejnym zadaniu uczestnicy przekonają się, że w tym programie nie ma miejsca na odpoczynek. Sami podzielą się na dwie grupy – jedni będą pracować rano, drudzy w nocy. Pierwsza grupa będzie musiała wykazać się zdolnością koncentracji, a druga spostrzegawczością i odwagą, ponieważ zadanie rozegra się w starej, opuszczonej rzeźni. Co wygra: lęk przed ciemnością czy ambicja i chęć wykonania zadania? Czy komuś uda się odnaleźć pieniądze… a może coś więcej? Stara rzeźnia to nie koniec niespodzianek. Eliminacje na Placu Santa Ana zaskoczą wszystkich…

/ Polska / program
2019-06-04 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 1/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): „Agent – Gwiazdy” wraca na antenę stacji TVN z nowym, czwartym sezonem. Tym razem Kinga Rusin wraz z grupą śmiałków wyruszyła na Wyspy Kanaryjskie. Razem z nimi pojechał też… Agent! Zaproszenie do programu przyjęli: Krystyna Czubówna, Edyta Górniak, Viola Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej). Wyspy Kanaryjskie to kraina zróżnicowanych krajobrazów. Słyną z licznych wspaniałych plaż, wulkanicznych wzgórz i cudów przyrody. Na każdej z czterech wysp gwiazdy wykonywały zadania wyjątkowe i niespotykane w żadnej innej międzynarodowej edycji programu „Agent”. W tym sezonie czekały na nich między innymi: nieludzka walka z falami Oceanu Atlantyckiego, free diving w wąskim tunelu, wycieczka łodzią podwodną, spacer na wysokościach w ekstremalnym parku linowym, odkrywanie podwodnego muzeum, szalone manewry koparkami czy łapanie równowagi na flyboardach. Reguły gry jak zwykle są nieoczywiste, a sojusze jak zawsze nietrwałe. Tylko wyjątkowy spryt, niezwykła inteligencja i genialne umiejętności obserwacyjne pozwoliły dojść do finału najlepszym. Tegoroczna rozgrywka okazała się wyjątkowo wyczerpująca fizycznie i psychicznie, a Agent pokazał wiele twarzy. W tym sezonie padły najwyższe wygrane oraz największe straty. Uczestnicy, którzy w tym roku podjęli wyzwanie, przygotowali się do programu wyjątkowo dobrze. Mimo to byli nieustająco zaskakiwani, a walka z Agentem okazała się niezwykle trudna. Czy udało mu się uśpić ich czujność? Kto zostanie zwycięzcą tej edycji i najważniejsze pytanie: kto jest Agentem? „Agent – Gwiazdy” to reality show oparty na belgijskim formacie „The Mole”. Program gromadzi przed telewizorami miliony widzów na całym świecie. Czwarta edycja programu „Agent. Gwiazdy” rozgrywa się na Wyspach Kanaryjskich. W tych pięknych okolicznościach przyrody czternaścioro uczestników zmierzy się ze swoimi słabościami. Rozpoczną przygodę, która łączy w sobie pracę zespołową i rywalizację. Czy są na to przygotowani? Czy będą wystarczająco czujni i zorientują się, w którym momencie rozpocznie się gra? Czy od samego początku będą grali na siebie, czy będą stawiać na dobro grupy? Pierwszy odcinek zapewni uczestnikom sporą dawkę ekstremalnych wrażeń. Czeka ich między innymi skok w przepaść. Kto skoczy, a kogo sparaliżuje lęk? Czy od samego początku ktoś będzie na tyle czujny, by tropić Agenta? Kolejna konkurencja będzie intelektualną łamigłówką. Będą musieli wykazać się spostrzegawczością i umiejętnością pracy w grupie. Czy tym razem Agent zamiesza, czy będzie starał się uśpić czujność pozostałych uczestników? Jak w programie „Agent. Gwiazdy” odnajdzie się diva polskiej sceny muzycznej Edyta Górniak? Czy Aleksander Doba – człowiek, który przepłynął samotnie ocean – poradzi sobie w grupie? Jak Krystyna Czubówna, dotychczas kojarzona z programami informacyjnymi, odnajdzie się w programie rozrywkowym? Czy małżeństwo Mariola i Andrzej Gołota będą potrafili stworzyć w programie tak samo zgrany duet jak w życiu codziennym? Ile twarzy pokaże w tym programie aktor Michał Koterski? Zaproszenie do programu przyjęli również: Maria Sadowska, Viola Kołakowska, Rafał Jonkisz, Kasia Wołejnio, Damian Kordas, Agata Nizińska, Angelika Mucha i Wiktor Mrozik. Jedno jest pewne – ta obsada „Agent. Gwiazdy” gwarantuje emocje na najwyższym poziomie.

/ Polska / program
2019-05-25 16:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 13 Logo TVN
Polska / program
2019-05-22 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 13 Logo TVN
Polska / program
2019-05-18 15:55 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / program
2019-05-15 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / program
Reklama
2019-05-11 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / program
2019-05-08 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / program
2019-05-04 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / program
2019-05-01 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / program
2019-04-27 14:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / program
2019-04-24 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 9/13 Logo TVN
Polska / program
2019-04-20 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / program
2019-04-17 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / program
2019-04-13 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN
Polska / program
2019-04-10 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 7/13 Logo TVN
Polska / program
2019-04-06 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 6/13 Logo TVN
Polska / program
2019-04-03 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 6/13 Logo TVN
Polska / program
2019-03-30 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 5/13 Logo TVN
Polska / program
2019-03-27 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 5/13 Logo TVN
Polska / program
2019-03-23 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 4/13 Logo TVN
Polska / program
Reklama
2019-03-20 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 4/13 Logo TVN
Polska / program
2019-03-16 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 3/13 Logo TVN
Polska / program
2019-03-13 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 3/13 Logo TVN
program
2019-03-09 14:25 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 2/13 Logo TVN
program
2019-03-06 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 2/13 Logo TVN
program
2019-03-02 15:00 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 1/13 Logo TVN
program
2019-02-27 21:30 Agent - Gwiazdy, sez. 4, odc. 1/13 Logo TVN
program
2018-08-27 07:25 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 13 Logo TVN
Polska / program
2018-08-20 07:25 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 12/13 Logo TVN
Polska / program
2018-08-13 07:30 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 11/13 Logo TVN
Polska / program
2018-08-06 07:25 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 10/13 Logo TVN
Polska / program
2018-07-28 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 8/13 Logo TVN
Polska / program
2018-07-21 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 7/13 Logo TVN
Polska / program
2018-07-14 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 6/13 Logo TVN
Polska / program
2018-07-07 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 5/13 Logo TVN
Polska / program
2018-06-30 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 4/13 Logo TVN
Polska / program
2018-06-23 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 3/13 Logo TVN
Polska / program
2018-06-16 14:55 Agent - Gwiazdy, sez. 3, odc. 2/13 Logo TVN
Polska / program

Agent - Gwiazdy gdzie obejrzeć?


Agent - Gwiazdy można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TVN

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry