Reklama

Agent Binky: Pets of the Universe godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Agent Binky: Pets of the Universe w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Agent Binky: Pets of the Universe będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Duży Człowiek buduje ministację na drzewie dla Małego Człowieka, ale agenci dostrzegają, że zagnieździli się tam wygłodniali kosmici (termity), którzy zjadają nową budowlę. Nasi dzielni agenci muszą się pozbyć obcych, zanim pożrą oni całą stację.

Czas trwania: 10min. / 2019
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Gordon biegnie do furgonetki z lodami, ale tym razem nie tylko on jest zainteresowany słodyczami. Pszczoły atakują lody, więc pies w bohaterskim akcie wskakuje za nimi do środka auta. Agenci chcą uratować przyjaciela, jednak jeden za drugim nikną w mrokach furgonetki, gdzie zatracają się w śmietankowej pyszności.

Czas trwania: 11min. / 2019
Reklama
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Binky nie chce zjadać nowych zielonych chrupek. Jak się okazuje, intuicja go nie zawodzi, bo oto z paczki wychodzą kosmici (żuki). Agenci muszą się pozbyć najeźdźców, a jedynym sposobem, żeby to zrobić, jest odcięcie kosmitów od wszelkich spożywczych zapasów na stacji.

Czas trwania: 10min. / 2019
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Gordon skonstruował nowy gadżet o nazwie „Pożeraj i jedź”, który ma ochronić stację kosmiczną przed kosmitami! Nowy robot działa świetnie i pożera wszystko, co przypomina kosmitę. Binky zaczyna być zazdrosny o jego sukcesy. Kiedy jednak maszyna szwankuje i porywa Loo, Binky ma szansę uwolnić przyjaciela i dowieść, jak wspaniałym jest agentem.

Czas trwania: 29min. / 2019
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mały Człowiek słyszy w nocy huk. Binky i Gordon biegną do Pokoju Wielu Pudełek, żeby sprawdzić, co się stało. Na miejscu znajdują chmarę małych kosmitów (komarów) i jedną dużą, niezidentyfikowaną kosmitkę. Wkrótce okazuje się, że to wcale nie kosmitka, tylko nietoperzyca Amelia, która jest agentką PURST i przyleciała rozprawić się z komarami. Udaje jej się to zrobić dopiero, gdy łączy siły z pozostałymi zwierzakami.

Czas trwania: 10min. / 2019
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Gordon przypadkowo wyrzuca kosmiczny latający dysk (czyli frisbee) Małego Człowieka za płot w kosmosie. A to dopiero początek kłopotów. Dysk bowiem poleciał tak daleko, że wylądował w stawie, a do tego kosmici używają go jako swojej własności! Agenci PURST muszą odzyskać dysk z głębokiego kosmosu i głębokiej wody.

Czas trwania: 11min. / 2019
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Agenci są bardzo przejęci tym, że sierżant Fluffy przychodzi do nich na kolację. Kiedy na stacji pojawia się kosmita (mucha), przyjaciele robią wszystko, żeby szef nie zauważył intruza. Koniec końców okazuje się, że Fluffy z radością przypomni sobie dawne dni akcji w terenie i pomoże zwierzakom pozbyć się kosmity!

Czas trwania: 10min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Mały Człowiek wraca do domu z balonem w kształcie robota. Balon podoba mu się tak bardzo, że sznurek owinął sobie wokół nadgarstka. Tymczasem agenci podejrzewają, że robot ma niecne zamiary. Udaje im się uwolnić rękę Małego Człowieka, ale okazuje się, że robot próbuje przejąć ministację w kosmosie. Zwierzaki muszą usunąć robota z okolicy raz na zawsze.

Czas trwania: 29min. / 2019
Reklama
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Binky dzielnie walczy z kosmitą, który wkradł się na stację kosmiczną, i ostatecznie przepędza natręta. Sukces ma jednak swoją cenę - w trakcie misji nasz agent traci Teda. Ulubiona pluszowa myszka Binky'ego została w kosmosie (czyli na podwórku). Po kilku samotnych próbach uratowania przyjaciela Binky wzywa na pomóc innych agentów PURST. Wkrótce okazuje się, że Ted leży pod statkiem kosmicznym niebezpiecznych obcych (os). Agenci PURST nie zostawiają jednak przyjaciół na polu walki i spieszą Tedowi na ratunek…

Czas trwania: 10min. / 2019
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): W domu Binky'ego i Gordona niespodziewanie zjawia się z kapitan Gracie. Oznajmia przyjaciołom, że jej ludzie wyjechali i będzie musiała nocować na stacji kosmicznej. Gordon cieszy się, że czeka ich piżamowa impreza, kapitan Gracie ma jednak inne plany - chce wykorzystać ten czas na dodatkowy trening dla agentów. Tymczasem pojawia się złowrogi kosmita, który może wypić naszym agentom i ich ludziom cały zapas wody.

Czas trwania: 11min. / 2019
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Binky prowadzi obserwację kosmosu i zauważa gąsienicę, która zmienia się w motyla. Kot obawia się, że ten przebiegły obcy może się przemienić w coś jeszcze groźniejszego. Wkrótce kosmita wdziera się na teren stacji, agenci muszą go wyrzucić, zanim nastąpi kolejna przemiana.

Czas trwania: 10min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Ludzie przynoszą do domu nowy fotel z funkcją masażu. Binky jednak jest przekonany, że to złowrogi kosmiczny robot. Agenci zbierają się, by ujarzmić tego przebiegłego przeciwnika. Walka z nim nie jest łatwa, ale agentom udaje się w końcu sprowadzić fotel do piwnicy.

Czas trwania: 29min. / 2019
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
Reklama
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Gordon wraca na stację cały w kosmitach - pchłach. W związku z tym sierżant Fluffy zabrania agentom pojawiać się na imprezie PURST, ponieważ mogliby narazić na niebezpieczeństwo innych agentów. Nasi przyjaciele muszą za wszelką cenę pozbyć się pcheł. Agenci robią, co mogą, ale pomaga dopiero poświęcenie Binky'ego, który przyjmuje wszystkie pchły na siebie i idzie się wykąpać.

Czas trwania: 10min. / 2019
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Duży Człowiek kupuje sobie nowy puchaty sweter, który szybko staje się ulubionym kocykiem Binky'ego. Kiedy kot znajduje w swetrze mola, organizuje misję PURST, żeby wygonić nieproszonego gościa, zanim ten pożre sweter w całości. Sytuacja komplikuje się, gdy Gordon chowa sweter w szafie, w której zadomowił się mól.

Czas trwania: 11min. / 2019
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Binky z dumą patrzy, jak Ted prowadzi nowy quad kosmiczny (którym steruje Mały Człowiek)! Wkrótce jednak chłopiec odchodzi do innej zabawy i zostawia Teda samego. Tę sytuację wykorzystuje przebiegły kosmita (ślimak), który przejmuje kontrolę nad pojazdem. Agenci PURST muszą zrobić wszystko by uratować Teda.

Czas trwania: 10min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Binky zauważa, że przebiegli kosmici (mrówki) uciekają z brzoskwinią należącą do Małego Człowieka. Kot niezwłocznie wkracza do akcji i zamyka portal obcych (mrowisko). Radość ze zwycięstwa nie trwa długo, bo kosmici rewanżują się, próbując zalać agentów wodą! Agenci PURST usiłują zażegnać nowe wodne zagrożenie i wynegocjować rozejm z obcymi.

Czas trwania: 29min. / 2019
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Żegnaj, karaluszku, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Kapitan Gracie gubi swój gwizdek treningowy, ale Binky wie, gdzie można go znaleźć. Niestety zguba jest w pokoju Małego Człowieka, a tam panuje straszny bałagan! Sprawa się pogarsza, kiedy agenci orientują się, że gwizdek przejęli kosmici - karaluchy! Teraz zwierzaki koniecznie muszą sprzątnąć pokój, żeby odzyskać zgubę. Czy dla dobra misji Binky będzie w stanie poświęcić swój ulubiony przysmak?

Czas trwania: 10min. / 2019
Reklama
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Żarłoczny odkurzacz, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Łazik obcych (czyli odkurzacz) wsysa wszystko, co spotka na swojej drodze! Agenci są przekonani, że zbiera próbki z ich stacji kosmicznej, by wykorzystać tę wiedzę przeciwko nim! Kiedy wsysa także Teda, agenci PURST podejmują misję ratunkową.

Czas trwania: 11min. / 2019
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
Czas trwania: 10min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Dzień brzydkiej fryzury, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Binky wraca od fryzjera ogolony z całej sierści i agenci go nie rozpoznają. Uważają, że jest kosmitą, który podszywa się pod ich przyjaciela. Co zrobił prawdziwemu Binky'emu?! Kot musi uciekać i wykazać się prawdziwym sprytem, żeby nie wpaść w żadną z pułapek, które Gordon zastawił na obcych. Binky'ego ściga cała ekipa, więc kot zaczyna się zastanawiać, czy nie powinien odejść ze stacji na dobre, skoro przyjaciele przestali go rozpoznawać. Czy ostatecznie dostrzegą w nim dawnego Binky'ego?

Czas trwania: 29min. / 2019
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Żegnaj, karaluszku, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Żarłoczny odkurzacz, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Dzień brzydkiej fryzury, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Bitwa o paczkę, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Agenci PURST podejrzewają, że paczka zostawiona na progu jest pełna smaczków! Binky dostrzega jednak, że również kosmici (pszczoły) interesują się cennym pakunkiem! Wszystkie łapki na pokład, bo trzeba ocalić smakołyki przed czółkami obcych. Misja nie jest łatwa, zwłaszcza że paczka przypadkowo ląduje na drzewie.

Czas trwania: 10min. / 2019
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Cyk, cyk, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Na stacji rozlega się tajemniczy dźwięk, który wybudza agentów ze snu. Zespół szybko znajduje winnego - to kosmita o pseudonimie świerszcz. Przyjaciele próbują go namierzyć, ale nie jest to wcale takie łatwe - udaje się dopiero dzięki użyciu kołnierza Gordona. Agenci mogą teraz wygonić obcego ze stacji w kosmos, gdzie może sobie hałasować do woli.

Czas trwania: 11min. / 2019
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak świetlny, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Agenci wymyślają hymn PURST, ale wciąż brakuje im ostatniej linijki tekstu. W nocy orientują się, że gwiazdy niebezpiecznie zbliżyły się do stacji i na pewno w nią uderzą. Agenci postanawiają więc przywrócić je niebu. W kosmosie okazuje się jednak, że to wcale nie gwiazdy, tylko kosmici (świetliki). Niestety w czasie misji przyjaciele oddalają się od siebie i gubią. Dopiero śpiewając hymn, odnajdują siebie nawzajem i wspólnie wymyślają ostatnią linijkę tekstu!

Czas trwania: 10min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang

Opis (streszczenie): Agenci obserwują, jak Mały Człowiek i Duży Człowiek budują tymczasową, przenośną stację w kosmosie. Z zaciekawieniem przyglądają się misji ludzi, dopóki nie zauważają, że stację zewsząd atakują groźni kosmici - komary! Agenci postanawiają bronić swoich ludzi. Wkrótce odkrywają, że kosmici zlatują się do światła, więc Gordon wymyśla gadżet, dzięki któremu Binky będzie mógł odciągnąć komary od stacji.

Czas trwania: 29min. / 2019
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Bitwa o paczkę, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Cyk, cyk, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
Reklama
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak świetlny, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Żegnaj, karaluszku, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Żarłoczny odkurzacz, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Dzień brzydkiej fryzury, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Żegnaj, karaluszku, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Żarłoczny odkurzacz, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Dzień brzydkiej fryzury, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Bitwa o paczkę, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Cyk, cyk, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak świetlny, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Bitwa o paczkę, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Cyk, cyk, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak świetlny, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Żegnaj, karaluszku, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Żarłoczny odkurzacz, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Dzień brzydkiej fryzury, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Żegnaj, karaluszku, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Żarłoczny odkurzacz, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Dzień brzydkiej fryzury, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Bitwa o paczkę, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Cyk, cyk, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak świetlny, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Bitwa o paczkę, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Cyk, cyk, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak świetlny, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Ważka sprawa, sez. 1, odc. 2 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Pa, pa, motylku, sez. 1, odc. 3 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Robot musi zniknąć!, sez. 1, odc. 4 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Zapchlona sprawa, sez. 1, odc. 5 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz z kosmosu, sez. 1, odc. 6 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: W rękach obcych, sez. 1, odc. 7 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak smaczkożerców!, sez. 1, odc. 8 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Żegnaj, karaluszku, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Żarłoczny odkurzacz, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Dzień brzydkiej fryzury, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
Czas trwania: 10min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Bitwa o paczkę, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Żegnaj, karaluszku, sez. 1, odc. 9 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Żarłoczny odkurzacz, sez. 1, odc. 10 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Dzień brzydkiej fryzury, sez. 1, odc. 12 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Bitwa o paczkę, sez. 1, odc. 13 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Cyk, cyk, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
Czas trwania: 10min. / 2019
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak świetlny, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
Czas trwania: 11min. / 2019
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
Czas trwania: 10min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Cyk, cyk, sez. 1, odc. 14 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Atak świetlny, sez. 1, odc. 15 Logo Boomerang
06:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
Czas trwania: 10min. / 2019
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
15:20 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
Czas trwania: 11min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
06:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
06:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
06:20 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Nocne agentów rozmowy, sez. 1, odc. 21 Logo Boomerang
15:00 Agent Binky: Pets of the Universe: Niezidentyfikowany obiekt zabawowy, sez. 1, odc. 22 Logo Boomerang
15:10 Agent Binky: Pets of the Universe: Mucha zza szefowego ucha, sez. 1, odc. 23 Logo Boomerang
Czas trwania: 11min. / 2019
15:21 Agent Binky: Pets of the Universe: Złowieszczy balon, sez. 1, odc. 24 Logo Boomerang
Czas trwania: 10min. / 2019
15:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Nikogo nie zostawiamy, sez. 1, odc. 1 Logo Boomerang
Czas trwania: 9min. / 2019
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Agent Binky: Pets of the Universe. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Agent Binky: Pets of the Universe w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Agent Binky: Pets of the Universe.

Poprzednie emisje Agent Binky: Pets of the Universe w telewizji

Emisja Agent Binky: Pets of the Universe miała miejsce:

2020-07-12 15:33 Agent Binky: Pets of the Universe: Pożeracz musi odjechać, sez. 1, odc. 20 Logo Boomerang
Czas trwania: 27min. / 2019
2020-07-12 15:22 Agent Binky: Pets of the Universe: Zielone chrupki, sez. 1, odc. 19 Logo Boomerang
Czas trwania: 11min. / 2019
2020-07-12 15:12 Agent Binky: Pets of the Universe: Statek lodowy, sez. 1, odc. 18 Logo Boomerang
2020-07-12 15:01 Agent Binky: Pets of the Universe: Ciężkie przeżucie, sez. 1, odc. 17 Logo Boomerang
Czas trwania: 11min. / 2019
2020-07-12 06:31 Agent Binky: Pets of the Universe: Przenośna stacja kosmiczna, sez. 1, odc. 16 Logo Boomerang

Agent Binky: Pets of the Universe gdzie obejrzeć?

Agent Binky: Pets of the Universe można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Boomerang

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry