Reklama

Blaze i mega maszyny godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Blaze i mega maszyny

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Blaze i mega maszyny będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-02
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 318 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Odzyskać superprędkość

/ USA / 2017 / animacja
11:54 Blaze i mega maszyny: Parada Dinozaurów, sez. 2, odc. 15 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze, AJ i wielu innych kibiców zebrało się, aby obejrzeć stado Ankylozaurów, T-rexów. Zeg maszeruje przez środek Zderzakowa na czele parady!

Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
Reklama
12:21 Blaze i mega maszyny: Pickle Bohaterem, sez. 2, odc. 16 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i AJ próbują zakręconych pętli w parku razem z Picklem i Crusherem. Ale kiedy Crusher próbuje się popisać, rozbija się robiąc przy tym wielki bałagan.

Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
17:46 Blaze i Mega Maszyny: Pechowy Rejs, sez. 1, odc. 7 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Crusher i Pickle rzucają wyzwanie Blaze'owi i jego przyjaciołom. Mają się ścigać na żaglówkach. Próbując jak zawsze oszukiwać, Crusher przypadkiem rozbija oba jachty na tropikalnej wyspie. Blaze musi pozbierać fragmenty rozbitego jachtu.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:13 Blaze i Mega Maszyny: Drużynowe Mistrzostwa, sez. 1, odc. 8 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Nadszedł dzień Drużynowych Mistrzostw, wyścigu, w którym wszystkie maszyny jeżdżą w parach. Kiedy Crusher nie wybiera na partnera Pickle'a, ten - rozczarowany - postanawia pojechać w parze z Blazem i dowieść swojego ducha walki.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 319 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Bez oszukaństwa

/ USA / 2017 / animacja
Program TV na 2020-04-03
01:51 Blaze i Mega Maszyny: Konkurs stu jajek, sez. 4, odc. 19 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Konkurs stu jaj właśnie się rozpoczął, a Blaze i Crusher jeżdżą po mieście i pilnują jak innym idą łowy. Tylko pierwszy wóz, który zbierze sto jaj, otrzyma wpa-jaje-czny czekoladowy puchar!

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
02:12 Blaze i Mega Maszyny: Moc robota, sez. 4, odc. 1 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy Crusher uwalnia do Zderzakowa trzy najbardziej niszczycielskie z jego tworów, jest tylko jeden bohater, który może temu zaradzić: Robot Blaze!

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
Reklama
02:34 Blaze i Mega Maszyny: Rodzinny kemping, sez. 4, odc. 2 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy wszyscy członkowie rodziny Pickla gubią się w lesie, Pickle łączą swoje siły z holownikiem Blazem, aby przyjść im z pomocą!

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Ścieżka Skarbów, sez. 2, odc. 13 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze, Aj i Gabby ścigają się po plaży, kiedy przypadkiem zauważają piracki statek! Poznają pirata Kołka, który zdradza im, że posiada starożytną mapę skarbów, która zaprowadzi go do najwspanialszego skarbu na tej wyspie!

Czas trwania: 20min. / 2015 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i mega maszyny: Zatrzymać Turbo Narty, sez. 2, odc. 14 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i Crusher biorą udział w wyścigu na Mega Torze i tym razem babcia Crushera będzie go oglądać z trybun! Crusher próbuje oszukiwać używając Turbo nart śnieżnych, ale wystrzelają one w odwrotnym kierunku i Blaze wyprzedza go i wygrywa wyścig!

Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Nocna mila, sez. 4, odc. 20 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Może to już być noc w Zderzakowie, ale wszyskie ciężarówki czekają do późna na niesamowity nocny wyścig: Nocną Milę! Pierwszy wóz, który przetnie linię mety otrzyma Fosforyzujący Puchar!

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 320 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Na ratunek partnerom

/ USA / 2017 / animacja
11:57 Blaze i mega maszyny: Gwiazdor Wśród Wyścigówek, sez. 2, odc. 17 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Dołączamy do Blaze'a i AJa, gdy oni szybują pośród chmur wewnątrz ich niezwykłego przyjaciela, transportera, w stronę Krainy Wyścigów! Dzięki specjalnej stacji transportera, Blaze przemienia się w lśniącą formułę jeden!

Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i mega maszyny: Wyścig na Orlą Skałę, sez. 2, odc. 18 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze zabiera wszystkich swoich kumpli do Krainy Wyścigów, przemieniając ich po drodze z pomocą transportera w auta wyścigowe. Kiedy docierają na miejsce, okazuje się, że wyścig zaraz się zacznie i wszyscy decydują się wziąć w nim udział.

Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
Reklama
17:42 Blaze i Mega Maszyny: Złoty róg, sez. 1, odc. 9 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Stripes uwielbia swój róg, wyjątkowy instrument, którego dźwięk przyzywa wszystkie zwierzęta w dżungli. Kiedy zazdrosny Crusher go kradnie, Blaze razem ze Stripesem muszą ruszyć za nim w pościg, by odzyskać drogocenny przedmiot.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i Mega Maszyny: Turniej Koło-Piłki, sez. 1, odc. 10 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze odkrywa ekscytującą dyscyplinę sportu, zwaną Koło-Piłką. Kiedy Crusher i jego kumple rzucają mu wyzwanie, Blaze musi ruszyć na poszukiwanie chętnych do gry w jego drużynie. Czy zdąży zebrać pełen skład przed wielkim meczem?

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 101 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Mistrzostwa Blaze'a cz.1

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-04
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Nocna mila, sez. 4, odc. 20 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Cyrk Kurczaków, sez. 4, odc. 3 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze, AJ i Darington siedzą w pierwszym rzędzie czekając na Cyrk Kurczaków! Ale kiedy Crusher przez przypadek wysyła kurczaki bardzo, bardzo daleko, wszystko zależy od Blaze’a i Daringtona, aby sprowadzić pierzastych przyjaciół z powrotem!

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Blaze ninja, sez. 4, odc. 4 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Mistrz Ninja, Czarny Pas, trenuje Blaze’a i AJa, aby byli w pełni swoich mocy, kiedy Crusher i Pickle przypadkiem wystrzeliwują się na górę lodową! Teraz Blaze i AJ muszą użyć swoich nowych umiejętności ninja, aby ich uratować!

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Parada Dinozaurów, sez. 2, odc. 15 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2015 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i mega maszyny: Pickle Bohaterem, sez. 2, odc. 16 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Pościg za pucharem, sez. 5, odc. 2 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Zaraz zacznie się Mistrzowski Wyścig i wszystkie najszybsze trucki w mieście już się szykują! Ale Crusher kradnie trofeum i teraz od Blaze'a i jego przyjaciół zależy, czy wróci ono na miejsce na czas.

Czas trwania: 25min. / 2019 / serial dla dzieci
Reklama
08:00 Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 314 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Na miejsca, gotowi, wrrr!

/ USA / 2017 / animacja
08:30 Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 315 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Korona króla zwierząt

/ USA / 2017 / animacja
11:57 Blaze i mega maszyny: Podniebny Tor, sez. 2, odc. 19 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze, AJ i Gabby są świadkami, jak pisklę zaraz zostanie wciągnięte w środek burzy! Śmigły ratuje maleństwo, ale traci śmigło. Teraz Blaze i AJ muszą odnaleźć zagubiony na Podniebnym torze wirnik - trasie, która wije się między chmurami.

Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i mega maszyny: Koło Życzeń, sez. 2, odc. 20 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze, AJ i Stripes odkrywają tor wyścigowy ukryty w dżungli! Trasa prowadzi do magicznego skarbu, zwanego Kołem Życzeń. Blaze wyrusza na przygodę, aby odnaleźć Koło Życzeń i spełnić marzenia wszystkich swoich przyjaciół!

Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
17:43 Blaze i Mega Maszyny: Inwazja Słodyczy, sez. 1, odc. 11 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Głodny Crusher przypadkiem przełącza ciastoboty, roboty które pieką ciastka dla cukierni w tryb szalonego pieczenia. Oszalałe ciastoboty uciekają, a AJ i Blaze muszą je odnaleźć i wyłączyć. Inaczej całe miasto utonie w powodzi ciastek.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i Mega Maszyny: Tajemniczy Rabuś, sez. 1, odc. 12 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Tajemniczy bandyta znika z trofeum Blaze'a, pucharem stalowej opony i z różnymi innymi skradzionymi przedmiotami. Blaze musi go wyśledzić i odebrać rabusiowi wszystkie jego łupy.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
Program TV na 2020-04-05
01:52 Blaze i Mega Maszyny: AJ wybawca, sez. 5, odc. 1 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i AJ ścigają się w dżungli, kiedy Blaze zostaje uwięziony w grząskim błocie! Teraz od AJ'a i jego nowego przyjaciela zależy, czy wyruszą na przygodę, aby uratoważ Blaze'a!

Czas trwania: 25min. / 2019 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Wielka niespodzianka, sez. 4, odc. 5 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Podczas festynu Blaze i AJ uświadamiają sobie, że nie wystarczy im monet, aby skorzystać z nowego automatu. Aby trochę zarobić, Blaze łapie się więc różnych prac i się transformuje, aby zaopiekować się biznesem.

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Przełamując lód, sez. 4, odc. 6 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy malutki króliczek zostaje uwięziony na górze topniejącego lodowca, Blaze musi wystawić swoje moce na próbę, aby zdążyć mu z pomocą.

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Gwiazdor Wśród Wyścigówek, sez. 2, odc. 17 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2015 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i mega maszyny: Wyścig na Orlą Skałę, sez. 2, odc. 18 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
Reklama
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Bohaterscy opiekunowie, sez. 5, odc. 4 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i AJ pomagają przyjacielowi, Stripes'owi, opiekować się małymi zwierzaczkami, kiedy przypadkowo te stworzonka odlatują na wielkich mydlanych bańkach. Teraz od tych trzech opiekunów zależy, czy odnajdą maleństwa i uratują dzień!

Czas trwania: 25min. / 2019 / serial dla dzieci
07:40 Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 316 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Przyjaźń łączy

/ USA / 2017 / animacja
08:10 Blaze i mega maszyny, sez. 3, odc. 318 Logo PULS 2
USA / 2017 animacja
11:57 Blaze i mega maszyny: Wyścig na 100 mil, sez. 3, odc. 1 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze odwiedza Ścigaczewo, by konkurować ze swoimi nowymi kumplami w najdłuższym wyścigu do tej pory: wyścigu na 100 mil! Ale Crusher również będzie się ścigał, a on zrobi wszystko, aby wygrać.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i mega maszyny: Polarne Derby, sez. 3, odc. 2 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze z przyjaciółmi udają się do Ścigaczewa i przemieniają w auta wyścigowe, szykując się na Polarne Derby, mroźny wyścig w śniegu! Kiedy wyścigowe auto Crushera zrzuca ich z trasy, przyjaciele muszą zachować zimną krew, aby utrzymać się na torze.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:43 Blaze i Mega Maszyny: Zeg i Jajo, sez. 1, odc. 13 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Zeg bawi się z Blazem i AJ'em w roztrzaskiwanie napotkanych na drodze skał. W pewnej chwili na swej drodze znajduje malutkie jajo dinozaura Maszynodaktyla. Trójka przyjaciół wyrusza w podróż, aby oddać jajo maszynodaktylej mamie.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i Mega Maszyny: Błotny Potwór, sez. 1, odc. 14 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i AJ są głęboko w lesie, gdzie spotykają uwielbiającego błoto potwora o imieniu Gaskłocz. Czeka ich wielka przygoda, ponieważ obiecują mu, że pomogą mu dotrzeć na czas na błotny festiwal. Największą błotną imprezę wszech czasów.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
Program TV na 2020-04-06
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Pościg za pucharem, sez. 5, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2019 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Roboty śpieszą na ratunek, sez. 4, odc. 7 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy trzy wielkie awarie okazują się być za dużym obciążeniem dla jednej ciężarówki, Blaze zamienia siebie i przyjaciół w super silne roboty, aby ocalić Zderzakowo przed uciekającym pociągiem, przepełnioną fabryką kleju i wybuchającym wulkanem!

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Kłopoty T-Reksiątek, sez. 4, odc. 8 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i Zeg są popisują się swoimi niesamowitymi mocami robotów przed dinozaurami. Kiedy znajdują trzy zagubione T-Rexiątka, muszą użyć swoich umiejętności, aby bezpiecznie sprowadzić maleństwa do domu.

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Podniebny Tor, sez. 2, odc. 19 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2015 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i mega maszyny: Koło Życzeń, sez. 2, odc. 20 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Więcej Mocy, sez. 1, odc. 3 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Starla, urocza kowbojka gubi jeden z tłoków ze swojego silnika. Blaze i AJ wyruszają na poszukiwanie zguby. Muszą się jednak pospieszyć, bo inaczej położy na niej swoje chciwe łapska Crusher.

Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 102 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Mistrzostwa Blaze'a cz. 2

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i mega maszyny: Dinokolejka, sez. 3, odc. 3 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Zeg ma bilet na nową dinozaurową kolejkę górską: dinokolejkę! Ale gdy bilet odlatuje, to od Blaze'a zależy, czy pomoże swojemu koledze złapać go i wrócić do parku rozrywki na czas.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i mega maszyny: Śpiący Rycerze, sez. 3, odc. 4 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): W królestwie rycerzy-ciężarówek, Blaze odkrywa maszynę, którą jego średniowieczny kumpel używa do ładowania. Ale kiedy smok porywa stację do ładowania, Blaze wyrusza, by ją odzyskać, zanim wszyscy w królestwie stracą energię i zasną.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i Mega Maszyny: Mega Harcerze, sez. 1, odc. 15 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze razem z przyjaciółmi dołączyli do drużyny Mega Harcerzy, w której maszyny dostają odznaki za swoje osiągnięcia. Egoistyczne zachowania Crushera wszystkich wpędzają w kłopoty. Blaze musi spieszyć na ratunek!

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i Mega Maszyny: Kłopoty w Myjni, sez. 1, odc. 16 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy Crusher przeciąża myjnię Gabby zbyt dużą ilością mydła, myjnia rozpada się na kawałki, zasypując całe miasto! Blaze i AJ wyruszają na mydlaną misję, aby odnaleźć wszystkie części i odbudować myjnie. Przecież wszyscy czekają na mycie!

Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 103 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Więcej mocy

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-07
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Bohaterscy opiekunowie, sez. 5, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2019 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Wielki klops!, sez. 4, odc. 9 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy Crusher przypadkowo przewraca butelkę ze spulchniaczem na klopsika, który rośnie do wielkich rozmiarów i turla się w swoją stronę! Teraz Blaze i Pickle muszą transformować się w roboty i zatrzymać klopsika zanim zdewastuje całe miasto!

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Roboty w kosmosie, sez. 4, odc. 10 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy kapitan Megan zostaje porzucona na Plutonie, nasi bohaterowie będą pędzić przez tunele czasoprzestrzenne, mijać lodowe wulkany i mknąć poprzez pola asteroid, aby sprowadzić nowych przyjaciół do domu.

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Wyścig na 100 mil, sez. 3, odc. 1 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i mega maszyny: Polarne Derby, sez. 3, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Skaczące opony, sez. 1, odc. 5 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Zeg Mega Dinozaur ma całkiem zniszczone opony i potrzebuje nowych. Przypadkiem znajduje zestaw Super Skaczących Opon i postanawia je założyć. Problem w tym, że kiedy opony zaczną skakać, nie mogą przestać. Blaze musi je jakoś powstrzymać.

Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 104 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Skrzynka z narzędziami

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i mega maszyny: Mega Błotobot, sez. 3, odc. 5 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Gaskłocz powrócił! Oszczędzał, aby kupić wymarzoną zabawkę... Mega Błotobota. Jednak kiedy giną odłożone przez niego monety, to od Blaze'a zależy, czy pomoże swojemu przyjacielowi, odzyskać je, zanim sklep z zabawkami zostanie zamknięty.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i mega maszyny: Jeźdźcy światła, sez. 3, odc. 6 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Złodziejka Światła jest na wolności i opuszcza Zderzakowo pod osłoną nocy! Gabby pomaga Blaze'owi zamontować specjalne światła, które pomogą mu namierzyć Złodziejkę Światła i przywrócić brakujące światła.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i Mega Maszyny: Krowi Transport, sez. 1, odc. 17 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy Blaze i Starla natykają się na pustyni na zabłąkane stado krów, muszą wyruszyć na dziką przygodę, aby zapędzić stado z powrotem do zagrody Starli.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i Mega Maszyny: Wyścig na Smoczą Górę, sez. 1, odc. 18 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Dziś jest dzień wyścigu na Smoczą Górę, w którym Blaze będzie ścigał się z Crusherem. Kiedy Crusher podstępnie uniemożliwia Bralze'owi dotarcie na start wyścigu, AJ rusza na pomoc przyjacielowi.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 105 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Skaczące opony

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-08
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Abra-Ka-Pickle, sez. 5, odc. 5 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Pickle daje magiczne przedstawienie dla mieszkańców Zderzakowa! Ale kiedy Crusher przypadkiem myli się podczas magicznej sztuczki, to Blaze i Pickle muszą przyjść z pomocą i uratować przyjaciół!

Czas trwania: 25min. / 2019 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Koła mocy, sez. 4, odc. 11 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy pękają Blaze'owi opony, nie ma on już nadziei na dokończenie wyścigu. Wtedy z nowymi kołami mocy zjawia się Gabby i teraz Blaze może transformować je w cokolwiek, co się toczy.

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Radość na śniegu, sez. 4, odc. 12 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): W Zderzakowie spadł śnieg. Wszystkie ciężarówki chcą się rozgrzać gorącą czekoladą. // Jednak kiedy Crusher chce zabrać sobie całą gorącą czekoladę, Blaze rusza za nim w pościg, by odzyskać przysmak!

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Dinokolejka, sez. 3, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i mega maszyny: Śpiący Rycerze, sez. 3, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Pechowy Rejs, sez. 1, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 106 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Pętla marzeń

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i mega maszyny: Tor Szalonego Byka, sez. 3, odc. 7 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i Starla odkrywają mapę, która prowadzi ich na ślad legendy - Toru Szalonego Byka! Przyjaciele szykują się na Dziki Zachód, aby odnaleźć poszlakę i przeżyć najdzikszą przygodę w ich życiu.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i mega maszyny: Pomoc Drogowa!, sez. 3, odc. 8 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze przemienia się w auto pomocy drogowej i z pomocą AJa i Gabby'ego wyrusza w pełną przygód odsiecz Stripe'owi.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i Mega Maszyny: Uciekająca Rakieta, sez. 1, odc. 19 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Podczas karnawałowych zawodów Crusher jak zawsze próbuje oszukiwać. Przypadkiem wjeżdża razem z Picklem na gigantyczną rakietę! Tylko od Blaze'a i AJ'a zależy, czy uda się ich uratować przed rozbiciem się na wysypisku śmieci.

Czas trwania: 30min. / 2014 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Śpiący Rycerze, sez. 3, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2016 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 107 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Pechowy Blaze

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-09
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Więcej Mocy, sez. 1, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Konstruktorzy na ratunek, sez. 4, odc. 13 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy Crusher i Pickle zostają uwięzieni na szczycie wysokiej i rozchwianej wieży, Blaze, Stripes i Starla transformują się i budują im bezpieczne zejście.

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Policjant Blaze, sez. 4, odc. 14 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i AJ dołączają do policji! Z pomocą nowego kumpla, oficer Anny, Blaze transformuje się w super-szybki samochód policyjny. Teraz może służyć pomocną oponą każdemu!

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Mega Błotobot, sez. 3, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i mega maszyny: Jeźdźcy światła, sez. 3, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Złoty róg, sez. 1, odc. 9 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 108 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Drużynowe mistrzostwa

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i mega maszyny: Gońmy Tort!, sez. 3, odc. 9 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Są urodziny Daringtona! Crusher używa robotalerza, aby ukraść urodzinowy tort. Jednak jego plan nie idzie pomyślnie i ciasto szybuje w inną stronę. Czy Blaze'owi uda się złapać uciekające ciasto, zanim zrobi to Crusher, i ocali przyjęcie?

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Wyspa Zwierząt, sez. 3, odc. 10 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i Stripes popłynęli na Wyspę Zwierząt - niesamowite miejsce zamieszkałe przez mega ciężarówki! Kiedy czarnoksiężnik panoszy się na wyspie, przyjaciele muszą odnaleźć w sobie dziką naturę, aby uratować swoich zwierzęcych przyjaciół.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i mega maszyny: Dino Zabawy, sez. 2, odc. 4 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i AJ bawią się ze swoim przyjacielem Zegiem, kiedy niespodziewanie Zeg zostaje wystrzelony przez gejzer do odległej błotnistej doliny. Blaze i AJ ratują go, korzystając z rozwiązania podsuniętego przez dinozaury.

Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Świnka 500, sez. 2, odc. 5 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Starla jest podekscytowana wzięciem udziału w wyścigu Świnka 500 razem z Chrumciem! Ale kiedy jej rywale Crusher i prosiak Brudzio oszukują i wysyłają Chrumcia daleko, to od Blaze'a, AJeja i Strali zależy, aby sprowadzić Chrumcia na czas.

Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 109 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Złoty róg

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-10
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Skrzynka z Narzędziami, sez. 1, odc. 4 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Gabby jest mechanikiem, na którego umiejętności i pomoc liczą wszystkie maszyny w mieście. Ale kiedy Crusher kradnie jej wszystkie narzędzia, Gabby potrzebuje pomocy Blaze'a. Tylko on może je dla niej odzyskać.

Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Latający lew, sez. 4, odc. 15 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i AJ nie mogą się doczekać wspólnej zabawy z nowym kolegą Ryczarianem, latającym lwem! Ale kiedy Ryczarian gubi swój magiczny amulet, zamienia się w posąg! Czy Blaze’a i AJ go uratują?

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i mega maszyny: Zatrzymać Turbo Narty, sez. 2, odc. 14 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Tor Szalonego Byka, sez. 3, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i mega maszyny: Pomoc Drogowa!, sez. 3, odc. 8 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Inwazja Słodyczy, sez. 1, odc. 11 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 110 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Turniej kołopiłki

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Brawo, Tooks!, sez. 3, odc. 11 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze, Starla i Darington nie mogą się doczekać, aby zagrać w ulubioną grę wszystkich zwierząt – dżunglopiłkę! Ale kiedy Tooks, koleżanka z drużyny, zostaje wystrzelona ze stadionu, to od przyjaciół zależy, czy ją sprowadzą i dokończą grę.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Przygoda z Mrówkami, sez. 3, odc. 12 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Na Wyspie Zwierząt Blaze i Zeg odkryli pod swoimi oponami świat maleńkich stworzeń - miasto insektów! Przyjaciele zamieniają się więc w supersilną mrówkę oraz bardzo skocznego konika polnego, aby przeżyć kolejną przygodę!

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i mega maszyny: Mega Strażacy, sez. 2, odc. 6 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze wyczuwa w garażu dym. Spokojnie i odważnie wyprowadza przyjaciół na zewnątrz. Szef straży pożarnej jest pod wrażeniem jego odwagi i zastanawia się, czy Blaze nie nadawałby się przypadkiem na prawdziwego strażaka.

Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Rycerski Rajd, sez. 2, odc. 7 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i Crusher odkrywają średniowieczne królestwo, w którym odbywa się Królewski Wyścig. Obaj zostają rycerzami, aby móc w nim wystartować. Chociaż Sir Blaze jest najszybszym z rycerzy, oszustwa Crushera nie pozwolą mu łatwo wygrać.

Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 111 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Inwazja słodyczy

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-11
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Skaczące opony, sez. 1, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Na ratunek królowi, sez. 4, odc. 17 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Wizyta u króla idzie w złym kierunku, kiedy król wystrzela się przypadkiem bardzo, bardzo daleko! Aby go sprowadzić Blaze, AJ i najukochańszy zwierzak króla, smok Zeek, muszą transformować się w przyodzianych w zbroje rycerzy!

Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Blaze i magiczny dżin, sez. 4, odc. 18 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy Blaze i AJ jadą przez pustynię spotykają magicznego dżina, który uwielbia spełniać życzenia! Lecz kiedy dżin gubi dające mu moc kryształy, Blaze i AJ wyruszają na misję, aby je odnaleźć!

Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i mega maszyny: Gońmy Tort!, sez. 3, odc. 9 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i Mega Maszyny: Wyspa Zwierząt, sez. 3, odc. 10 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Zeg i Jajo, sez. 1, odc. 13 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
07:50 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 102 Logo PULS 2
USA / 2014 animacja
08:20 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 104 Logo PULS 2
USA / 2014 animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Podniebny Wyścig, sez. 3, odc. 13 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Na Wyspie Zwierząt ma się odbyć podniebny wyścig. Jednak zanim Blaze będzie mógł wziąć w nim udział, musi rozwinąć swoje skrzydła! Kiedy sokół rzuca mu wyzwanie, Blaze rusza do walki o wygraną!

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Na miejsca, gotowi, wrrrr..., sez. 3, odc. 14 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i Stripes zamieniają się w bardzo szybkie dzikie koty, by wygrać Mistrzostwa Wyspy Zwierząt! Ale aby zwyciężyć, muszą pokonać Crushera, który zamienił się w cwanego geparda. Czy przyjaciele będą w stanie upolować sobie zwycięstwo?

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:43 Blaze i mega maszyny: Darington Leci na Księżyc, sez. 2, odc. 9 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Wszystkie auta w Zderzakowie są podekscytowane, ponieważ to właśnie dzisiaj Darington spróbuje wykonać swoją najwspanialszą jak dotąd sztuczkę - zamierza wystrzelić się na Księżyc!

Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Płomyk, sez. 2, odc. 10 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze, Stripes i AJ pędzą przez dżunglę i doskonale się bawią, aż nagle Stripes rozpoznaje coś między drzewami, czego nie powinno tam być: to rzadko spotykany insekt o nazwie płomyk, który żyje na szczycie wulkanu.

Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
Program TV na 2020-04-12
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Pętla marzeń!, sez. 1, odc. 6 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Darington będzie jeździł na wyjątkowym torze wyczynowym, zwanym Pętlą Marzeń. Wszystkie mega maszyny wybierają się, żeby na niego popatrzeć. Jednak zazdrosny Crusher jak zwykle musi się wtrącić, a Blaze znowu musi ratować sytuację.

Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Konkurs stu jajek, sez. 4, odc. 19 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Nocna mila, sez. 4, odc. 20 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i Mega Maszyny: Brawo, Tooks!, sez. 3, odc. 11 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i Mega Maszyny: Przygoda z Mrówkami, sez. 3, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Mega Harcerze, sez. 1, odc. 15 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
07:50 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 106 Logo PULS 2
USA / 2014 animacja
08:30 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 108 Logo PULS 2
USA / 2014 animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Korona Króla Zwierząt, sez. 3, odc. 15 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Kiedy Korona Króla Zwierząt tonie w oceanie, Blaze zamienia się w superszybkiego rekina aby ją odzyskać i oddać przyjaciołom z Wyspy Zwierząt. Ale będzie musiał płynąć naprawdę szybko, jeśli nie chce, by Crusher go wyprzedził.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Przyjaźń łączy, sez. 3, odc. 16 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze, AJ i Gabby poznają Watts - nową, super szybką, mega maszynę z elektrycznymi kołami! Kiedy jedno z jej kół gubi się w dżungli, Blaze, AJ i Gabby obiecują je odzyskać.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:40 Blaze i Mega Maszyny: Zeg i Jajo, sez. 1, odc. 13 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2014 / serial dla dzieci
18:03 Blaze i Mega Maszyny: Przełamując lód, sez. 4, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2017 / serial dla dzieci
Program TV na 2020-04-13
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Pechowy Rejs, sez. 1, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: AJ wybawca, sez. 5, odc. 1 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2019 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Pościg za pucharem, sez. 5, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2019 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i Mega Maszyny: Podniebny Wyścig, sez. 3, odc. 13 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i Mega Maszyny: Na miejsca, gotowi, wrrrr..., sez. 3, odc. 14 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Krowi Transport, sez. 1, odc. 17 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 112 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Tajemniczy rabuś

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Wyścig po Złoty Skarb, sez. 3, odc. 17 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze i pirat Kołek połączyli swoje siły podczas wyścigu po złoty skarb! Muszą znaleźć trzy klucze, aby otworzyć cenną skrzynię. Ale Crusher też jest dobrym żeglarzem i zrobi wszystko, aby pierwszy zdobyć skarb!

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Odzyskać Super Prędkość, sez. 3, odc. 18 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Crusher, chcąc osiągnąć super prędkość, posyła silnik Blaze'a na dużą odległość. Teraz obaj będą chcieli go zdobyć, więc Blaze musi wymyślić sposób jak wygra ten wyścig bez swojego napędu.

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i mega maszyny: Blaze śpieszy z Pomocą, sez. 2, odc. 11 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Podczas wyścigu na Mega Torze Blaze zawuaża, że ze stoiska z hot-dogami tuż za linią mety unosi się dym. Natychmiast zmienia się w wóz strażacki i pędzi ugasić ogień.

Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Grand Prix Zderzakowa, sez. 2, odc. 12 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Blaze szykuje się do wyjątkowego wyścigu przez Zderzakowo. Pomaga mu Gabby, która kontroluje maszyny pilotem. Crusher kradnie pilota i przy jego pomocy rozstawia w całym mieście przeszkody, które utrudniają Blaze'owi jazdę.

Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
Program TV na 2020-04-14
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Drużynowe Mistrzostwa, sez. 1, odc. 8 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Bohaterscy opiekunowie, sez. 5, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2019 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Abra-Ka-Pickle, sez. 5, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2019 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i Mega Maszyny: Korona Króla Zwierząt, sez. 3, odc. 15 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i Mega Maszyny: Przyjaźń łączy, sez. 3, odc. 16 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i Mega Maszyny: Uciekająca Rakieta, sez. 1, odc. 19 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 113 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Zeg i jajo

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Bez Oszukaństwa, sez. 3, odc. 19 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Nastał dzień wyścigu i Crusher musi się podwójnie nagimnastykować, aby zbić z tropu Blaze’a oraz Watts! Ale przyjaciele są zdeterminowani, aby ocalić AJ’a i Gabbyiego i wrócić na tor prosto po wygraną!

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Na Ratunek Partnerom, sez. 3, odc. 20 Logo Nick Jr.

Opis (streszczenie): Nastał dzień wyścigu i Crusher musi się podwójnie nagimnastykować, aby zbić z tropu Blaze’a oraz Watts! Ale przyjaciele są zdeterminowani, aby ocalić AJ’a i Gabby'ego i wrócić na tor prosto po wygraną!

Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i mega maszyny: Ścieżka Skarbów, sez. 2, odc. 13 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Zatrzymać Turbo Narty, sez. 2, odc. 14 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 114 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Błotny potwór

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-15
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Złoty róg, sez. 1, odc. 9 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Więcej Mocy, sez. 1, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2014 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Skrzynka z Narzędziami, sez. 1, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i Mega Maszyny: Wyścig po Złoty Skarb, sez. 3, odc. 17 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i Mega Maszyny: Odzyskać Super Prędkość, sez. 3, odc. 18 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i mega maszyny: Dino Zabawy, sez. 2, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 115 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Mega harcerze

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Moc robota, sez. 4, odc. 1 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Rodzinny kemping, sez. 4, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i mega maszyny: Parada Dinozaurów, sez. 2, odc. 15 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Pickle Bohaterem, sez. 2, odc. 16 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 116 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Kłopoty w myjni

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-16
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Turniej Koło-Piłki, sez. 1, odc. 10 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Skaczące opony, sez. 1, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2014 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Pętla marzeń!, sez. 1, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i Mega Maszyny: Bez Oszukaństwa, sez. 3, odc. 19 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2016 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i Mega Maszyny: Na Ratunek Partnerom, sez. 3, odc. 20 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2016 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i mega maszyny: Mega Strażacy, sez. 2, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 117 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Krowi transport

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Cyrk Kurczaków, sez. 4, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Blaze ninja, sez. 4, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i mega maszyny: Gwiazdor Wśród Wyścigówek, sez. 2, odc. 17 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Wyścig na Orlą Skałę, sez. 2, odc. 18 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 118 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Wyścig na Smoczą Górę

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-17
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Inwazja Słodyczy, sez. 1, odc. 11 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Pechowy Rejs, sez. 1, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2014 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Drużynowe Mistrzostwa, sez. 1, odc. 8 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i Mega Maszyny: Moc robota, sez. 4, odc. 1 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i Mega Maszyny: Rodzinny kemping, sez. 4, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i mega maszyny: Darington Leci na Księżyc, sez. 2, odc. 9 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
09:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 119 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Uciekająca rakieta

/ USA / 2014 / animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Wielka niespodzianka, sez. 4, odc. 5 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Przełamując lód, sez. 4, odc. 6 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i mega maszyny: Podniebny Tor, sez. 2, odc. 19 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Koło Życzeń, sez. 2, odc. 20 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2015 / serial dla dzieci
18:15 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 120 Logo PULS 2

Opis (streszczenie): Serial animowany dla najmłodszych, a w nim szlone przygody ośmioletniego młodego technika – AJ’a. Chłopiec wraz ze swoim czerwonym monster truckiem Blazem, podróżuje po całym mieście Axle City, rozwiązując problemy mieszkańców i ich maszyn. Tytuł odcinka: Epidemia kichania

/ USA / 2014 / animacja
Program TV na 2020-04-18
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Tajemniczy Rabuś, sez. 1, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Złoty róg, sez. 1, odc. 9 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2014 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Turniej Koło-Piłki, sez. 1, odc. 10 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
04:06 Blaze i Mega Maszyny: Cyrk Kurczaków, sez. 4, odc. 3 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2017 / serial dla dzieci
04:28 Blaze i Mega Maszyny: Blaze ninja, sez. 4, odc. 4 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
06:26 Blaze i mega maszyny: Blaze śpieszy z Pomocą, sez. 2, odc. 11 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2015 / serial dla dzieci
08:00 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 112 Logo PULS 2
USA / 2014 animacja
08:35 Blaze i mega maszyny, sez. 1, odc. 113 Logo PULS 2
USA / 2014 animacja
11:57 Blaze i Mega Maszyny: Roboty śpieszą na ratunek, sez. 4, odc. 7 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
12:22 Blaze i Mega Maszyny: Kłopoty T-Reksiątek, sez. 4, odc. 8 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2017 / serial dla dzieci
17:42 Blaze i mega maszyny: Wyścig na 100 mil, sez. 3, odc. 1 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2016 / serial dla dzieci
18:10 Blaze i mega maszyny: Polarne Derby, sez. 3, odc. 2 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 30min. / 2016 / serial dla dzieci
Program TV na 2020-04-19
01:52 Blaze i Mega Maszyny: Zeg i Jajo, sez. 1, odc. 13 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
02:14 Blaze i Mega Maszyny: Inwazja Słodyczy, sez. 1, odc. 11 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 20min. / 2014 / serial dla dzieci
02:37 Blaze i Mega Maszyny: Tajemniczy Rabuś, sez. 1, odc. 12 Logo Nick Jr.
Czas trwania: 25min. / 2014 / serial dla dzieci
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Blaze i mega maszyny. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Blaze i mega maszyny w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Blaze i mega maszyny.

Blaze i mega maszyny gdzie obejrzeć?


Blaze i mega maszyny można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Nick Jr., PULS 2

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry