Reklama

Blok Ekipa godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Blok Ekipa w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Blok Ekipa będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 10 lipca 2020 (Piątek)
22:35 Zakończone  Blok Ekipa: Mielone \ Kto kroi na Grochowie \ Skarb \ Ursynów, sez. 1, odc. 2 Logo MTV Polska
Program TV na 11 lipca 2020 (Sobota)
01:30 Blok Ekipa: ARKA GDYNIA/ DR DOLITR/ SPARTOLONA ROBOTA, sez. 3, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Ziomeczki wybierają się do ośrodka wypoczynkowego w którym spotkają kibiców Arki Gdynia. Ponadto Wojtas z psem wybiera się do Doktora Dolitra na Stegnach, który rozumie mowę zwierząt. A Pan Wiesio uczy Spejsona jak sprytnie oszukiwać klientów.

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
Reklama
02:00 Blok Ekipa: WIESŁAW PALETA MA DOŚĆ/ BUDA/ DUPER, sez. 3, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Wiesław Paleta postanawia odebrać swoje życie jednak w odpowiednim momencie trafia na ziomeczków. Wojtas postanowia zostać kierowcą Dupera a Spejsonowi przypominają się konflikty z czasów szkolnych.

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:30 Blok Ekipa: Złomiarze, sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Rudy jest świadkiem gdy dwóch złomiarzy kradnie poloneza Wojtasa, ale postanawia nie zgłaszać kradzieży na policję. Spejson domyśla się, że ten coś wie, grozi mu pobiciem, jeśli nie zacznie mówić prawdy, ale może być już za późno na odzyskanie auta.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
03:00 Blok Ekipa: Ciocia, sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Do Spejsona przyleciała ciotka z Ameryki. Pomiędzy nim, a ciotką dochodzi do spięcia, kiedy dowiaduje się za kim kibicuje Polonia w USA. Dochodzi do nieporozumienia, bo Spejsonowi Polonia kojarzy się tylko z jednym.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 12 lipca 2020 (Niedziela)
01:00 Blok Ekipa: Pluskwa, sez. 2, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Rudy wrzucił Wojtasowi do kaptura podsłuch, szukając sposobu by donieść na ziomeczków. Dowiaduje się o niewłaściwie zaparkowanym Szerszeniu, co zgłasza natychmiast Straży Miejskiej. Kiedy ziomeczki znajdują pluskwę, postanawiają zemścić się na Rudym.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
01:30 Blok Ekipa: Samanta, sez. 2, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Nowa dziewczyna Wojtasa nie jest zadowolona z tego, że chłopak zapomniał o ich rocznicy, więc wychodzi obrażona z lokalu. Tymczasem Walo po raz pierwszy korzysta z "pożyczonego" drona, którego chce wykorzystać do przemycenia alkoholu.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: SZCZĘŚĆIARZ WOJTAS/ LODOŁAMACZ/ LESBIJKI/ FAJTER, sez. 3, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Jeden z trzech kumpli wystawi swoje szczęście na próbę. Spejson zacznie trenować Wojtasa na najlepszego fajtera na ośce. Jeden z bohaterów ulokuje uczucia tam gdzie nie powinien i staną twarzą w twarz z najgroźniejszym na osiedlu Lodołamaczem.

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
Reklama
02:30 Blok Ekipa: Jak zdobyć procenty, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ziomeczki siedzą na ławce i szukają sposobów na zdobycie alkoholu. Celem ich staje się kradzież butli ze spirytusem, która stoi w gabinecie zabiegowym w pobliskim szpitalu. Aby odciągnąć doktora z gabinetu, Walo i Spejson zaczynają bójkę w poczekalni

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
03:00 Blok Ekipa: Wielki skok, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Wojtas testuje wynalazek Wala – katapultę powietrzną. Po pierwszej próbie bohater nie jest zadowolony z „maszyny”, lecz Walo informuje go, że ten magiczny sprzęt pomoże im obrobić hurtownię alkoholową...

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
01:00 Blok Ekipa: RUDY DOSTAWCA/ ROWER/ WŁÓKNIARZ, sez. 3, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Bohaterowie będą musieli zmierzyć się z donosami Rudego, który standardowo nasyła na chłopaków Straż Miejską. Ponadto Bastian zatrudni się w pizzerii, a Grochowska policja szuka włamywacza o pseudonimie Włókniarz...

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
01:30 Blok Ekipa: JEDNORĘKI BANDYTA/ OJCZYM/ WYPRAWA NA TARCHOMIN, sez. 3, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Kumple szukają sposobu na zdobycie szybkiego hajsu. Postanawiają zakręcić się obok lokalu z automatami. Oprócz tego spotkają na swojej drodze kibiców Legii z Tarchomina a w jednym z odcinków Spejson wystawi swojego ojczyma na próbę.

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: DRAJWER/ WESELE PAŃSTWA PUCHACKICH/ MUYA THAI/ PALETA KILLER, sez. 3, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Wiesław Paleta zwraca się o pomoc do chłopaków w celu znalezienia dopalaczy, które mogłyby otruć jego żonę. Spejson wspólnie z Wojtasem ścigają się po Grochowie. Walo i Wojtas postanawiają trenować muay thai. A Państwo Puchaccy powiedzą sobie - TAK!

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:30 Blok Ekipa: Brat, sez. 2, odc. 8 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Walo wpada na pomysł, aby Wojtas udawał brata Michała Pazdana, wówczas będą mieli większe szanse na wyrwanie lasek. W tym celu kombinują by wejść do kluby jako vipy. Niestety po chwili przychodzi kelner i prosi o uregulowanie rachunku za alkohol.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
03:00 Blok Ekipa: 500, sez. 2, odc. 9 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Załamana Solaris szuka pomysłu na zdobycie pieniędzy na solarium oraz (przy okazji) na utrzymanie Justina. Za namową Pana Wiesia postanawia ponownie zajść w ciążę. Łysa ściąga do siebie na chatę ziomeczków. W imprezie uczestniczy również Cieślak.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
22:04 Blok Ekipa: Nie wszystko złoto co się świeci \ Vesuvio \ Melanż \ Narobić siary rudemu, sez. 1, odc. 3 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Wojtas siedzi ze swoją nową dziewczyną w Szerszeniu. Rudy podgląda to przez lornetkę. Zauważa jak Wojtas wyrzuca zużytą prezerwatywę. Konfident postanawia wezwać Straż Miejską. Spejson, Wojtas i Walo postanawiają zemścić się na Rudym.

Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
Reklama
22:32 Blok Ekipa: Wołomiński wisiorek \ Żółta Calibra \ Odbić szerszenia \ Problemy z małym, sez. 1, odc. 4 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Wojtas informuje ziomeczków, że uprawiał poprzedniego wieczora seks z Solaris, i chyba złapał od niej jakąś chorobę weneryczną. Walo informuje go że musi się udać do lekarza, w przeciwnym wypadku odpadnie mu przyrodzenie.

Czas trwania: 25min. / 2015 / rozrywka
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
01:30 Blok Ekipa: POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SZMALU/ KRÓLOWIE ŻYCIA/ BUDA NIE DAJE ŻYĆ/ DZIEWCZYNA GANGSTERA, sez. 3, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Spejson dowiaduje się o zatrzymaniu dilera przy Rondzie Wiatraczna. W TV mówi się o pieniądzach porzuconych przez dilera gdzieś na torach. Kumple postanawiają znaleźć hajs. Wojtas wyrywa dziewczynę gangstera, a Buda magluje ziomeczków na każdym kroku

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: FACHOWCY/ CYGAŃSKA WRÓŻBA/ RASOWANA BAWARA, sez. 3, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Walu odpicował furę Wojtasa. Ziomeczki popisują się na dzielni. W jednym z odcinków kumple spotykają na swojej drodze cygankę. Z jej usług korzysta jedynie Spejson, który wierzy w dobrą wróżbę...

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:30 Blok Ekipa: Media Max, sez. 2, odc. 10 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Wojtas dostał pracę w znanej sieciówce. Niedługo po zatrudnieniu dostał propozycję awansu – z ciecia parkingowego na doradcę w dziale małego AGD. Prosi kumpli by przyszli do sklepu, i coś kupili, co znacznie ułatwi mu zadanie.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
03:00 Blok Ekipa: Kibel, sez. 2, odc. 11 Logo Comedy Central

Opis (streszczenie): Ziomeczki melanżują w domu Spejsona. Walo wpada na pomysł, aby wrzucić petardy do kibla i wysadzić sąsiadom z dołu toaletę. Docelowo wysadzają muszlę u Puchackich. Ekipa postanawia naprawić uszkodzenia do powrotu matki Spejsona z pracy.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
22:05 Blok Ekipa: Na stłuczkę, sez. 1, odc. 5 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Ekipa pędzi Szerszeniem po ulicach Grochowa. Wojtas narzeka cały czas na stały brak pieniędzy. Walo wpada na pomysł. Ma zamiar spowodować stłuczkę i wymusić odszkodowanie, co rozwiązałoby problemy finansowe jego kumpla.

Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
22:35 Blok Ekipa: Omnadrenowy rycerz, sez. 1, odc. 6 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Spejson postanawia zapisać się do walk MMA, ale chciałby aby jak najmniej osób wiedziało o gali. Razem z ekipą ruszają zrywać plakaty informujące o wydarzeniu. Na tym procederze nakrywa ich Rudy. Spejson intensywnie trenuje zażywając również sterydy.

Czas trwania: 25min. / 2015 / rozrywka
Reklama
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
01:30 Blok Ekipa: SZERSZEŃ TURBO/ CIEMNOŚCI GROCHOWSKIE/ KOLĘDA, sez. 3, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Puchackich odwiedza ksiądz z kolędą. Na Grochowie zaczynają się nielegalne wyścigi. Ziomeczki postanawiają odpicować szerszenia instalując turbinę w polonezie. Na Grochowie nie ma prądu. Kumple myślą jak wykorzystać sytuację i zdobyć dodatkowy hajs.

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: ZAKŁAD/ TOXIC PAKER/ WIESŁAW NA GIGANCIE, sez. 3, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Wojtas zakłada się o zjedzenie kebaba z ostrym sosem "Al kaida". Jeśli wygra ziomeczki będą wykonywać jego polecenia. Spejson pod wpływem bimbru zostaje superbohaterem. Ziomeczki odkrywają też dobre strony puszczania gazów przez Wiesława Paletę.

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:30 Blok Ekipa: Pluskwa, sez. 2, odc. 12 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Samanta, sez. 2, odc. 13 Logo Comedy Central
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
01:30 Blok Ekipa: WOJTANK/ WOJTANK 2/ PROWOKACJA US/ KLĄTWA MENELA, sez. 3, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Wojtas wpadł na biznes życia. Znalazł sposób na podkradanie benzyny z innych aut. Biznes kwitnie dopóki na horyzoncie nie pojawia się Rudy. Na osiedlu krąży historia o duchu menela, a w zakładzie mechanicznym Wala odwiedzają dwie sympatyczne panie

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: WŚCIEKŁY WĄŻ/ WIGILIA 2018/ MYJNIA, sez. 3, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Ziomeczki w barze Speluno spotykają znanego na rejonie Wściekłego Węża. U Puchackich trwa kolacja wigilijna przerwana wizytą niezapowiedzianego gościa. Wojtas dowie się na myjni całej prawdy o przeszłości szerszenia.

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:30 Blok Ekipa: SZCZĘŚĆIARZ WOJTAS/ LODOŁAMACZ/ LESBIJKI/ FAJTER, sez. 3, odc. 1 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: RUDY DOSTAWCA/ ROWER/ WŁÓKNIARZ, sez. 3, odc. 2 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: MMA Grochów, sez. 1, odc. 7 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Spejson ćwiczy przed występem na gali MMA Grochów. W celu sprawdzenia jego siły, główni bohaterowie wybierają się do Speluno, gdzie do testu chcą wykorzystać boxera. Okazało się, że Cieślak pomyślał o podobnych metodach sprawdzenia swojej siły.

Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
22:35 Blok Ekipa: Nie zgonuj przy ziomeczkach, sez. 1, odc. 8 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Spejson po nocnej imprezie budzi się przykryty dywanem. Zaczyna się retrospekcja, w trakcie której bohater przypomina sobie zeszłonocny melanż. Retrospekcja się kończy, a Spejson uświadamia sobie, że jeden z jego kumpli być może ciągle wisi za oknem.

Czas trwania: 25min. / 2015 / rozrywka
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
01:30 Blok Ekipa: DENTYSTA/ CJALIS AUTODANCING/ ZAPASY W KISIELU/ FILM ROZWODOWY, sez. 3, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Wojtas w ultrafiolecie odkrywa wstydliwy napis na zębach. Postanawia się zemścić na dentyście. Tymczasem w klubie Speluno trwają zapasy w kisielu. Ziomeczki próbują nielegalnie dostać się na to wydarzenie. Cjalis wykonuje swój premierowy utwór.

Czas trwania: 30min. / 2018 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: Reperkusje \ A w portfelu bieda \ Boxer, sez. 1, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Spejson wchodzi do sklepu by dyskretnie napić się piwa. Okazało się, że sprzedawczyni nakryła go na piciu w sklepie, przez co musiał za nie zapłacić oraz ledwo udało mu się uniknąć konfrontacji z policją. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
Reklama
02:30 Blok Ekipa: JEDNORĘKI BANDYTA/ OJCZYM/ WYPRAWA NA TARCHOMIN, sez. 3, odc. 3 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: DRAJWER/ WESELE PAŃSTWA PUCHACKICH/ MUYA THAI/ PALETA KILLER, sez. 3, odc. 4 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Tirówka, sez. 1, odc. 9 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Walo wpada na pomysł skorzystania z usług tirówki. Tymczasem Spejson z Wojtasem planują, aby z krzaków nagrać kumpla uprawiającego seks. Okazuje się, że prostytutka ma do ukrycia więcej, niż by się mogło wydawać...

Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
22:35 Blok Ekipa: SWAT, sez. 1, odc. 10 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Spejson dowiaduje się dlaczego matka rozwiodła się z ojcem. Kumple postanawiają na nowo zeswatać rodziców kolegi, ale by do tego doszło muszą najpierw zniszczyć toaletę by wezwać majstra do naprawy. Sprawy jednak (jak zwykle) wychodzą spod kontroli.

Czas trwania: 25min. / 2015 / rozrywka
Program TV na 18 lipca 2020 (Sobota)
01:30 Blok Ekipa: Mielone \ Kto kroi na Grochowie \ Skarb \ Ursynów, sez. 1, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra

Opis (streszczenie): Walo i Wojtas mają zamiar przełożyć kierownicę w Szerszeniu na prawą stronę, co rzekomo sprawi że Wojtas będzie miał większy szacunek na rejonie. W pewnym momencie dzwoni Spejson, który zaprasza na melanż.

Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: Nie wszystko złoto co się świeci \ Vesuvio \ Melanż \ Narobić siary rudemu, sez. 1, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: ARKA GDYNIA/ DR DOLITR/ SPARTOLONA ROBOTA, sez. 3, odc. 5 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: WIESŁAW PALETA MA DOŚĆ/ BUDA/ DUPER, sez. 3, odc. 6 Logo Comedy Central
Program TV na 19 lipca 2020 (Niedziela)
01:00 Blok Ekipa: SZERSZEŃ TURBO/ CIEMNOŚCI GROCHOWSKIE/ KOLĘDA, sez. 3, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: ZAKŁAD/ TOXIC PAKER/ WIESŁAW NA GIGANCIE, sez. 3, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: WOJTANK/ WOJTANK 2/ PROWOKACJA US/ KLĄTWA MENELA, sez. 3, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SZMALU/ KRÓLOWIE ŻYCIA/ BUDA NIE DAJE ŻYĆ/ DZIEWCZYNA GANGSTERA, sez. 3, odc. 7 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: FACHOWCY/ CYGAŃSKA WRÓŻBA/ RASOWANA BAWARA, sez. 3, odc. 8 Logo Comedy Central
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
01:00 Blok Ekipa: WŚCIEKŁY WĄŻ/ WIGILIA 2018/ MYJNIA, sez. 3, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: DENTYSTA/ CJALIS AUTODANCING/ ZAPASY W KISIELU/ FILM ROZWODOWY, sez. 3, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Reperkusje \ A w portfelu bieda \ Boxer, sez. 1, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: SZERSZEŃ TURBO/ CIEMNOŚCI GROCHOWSKIE/ KOLĘDA, sez. 3, odc. 9 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: ZAKŁAD/ TOXIC PAKER/ WIESŁAW NA GIGANCIE, sez. 3, odc. 10 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Materiał genetyczny, sez. 1, odc. 11 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Ekipa zastanawia się kto może być ojcem dzieciaka Solaris. Jako, iż wszyscy podejrzewają, że ojcem Justina jest Cieślak, ziomeczki postanawiają zdobyć jego materiał genetyczny do testów na ojcostwo.

Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
22:35 Blok Ekipa: Ś(l)ub, sez. 1, odc. 12 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Cieślak i Solaris biorą ślub. Wesele odbywa się w klubie Speluno. Okazuje się, że Rudy nie został zaproszony na wesele, więc szuka sposobu by pojawić się na sali.

Czas trwania: 25min. / 2015 / rozrywka
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
01:30 Blok Ekipa: Wołomiński wisiorek \ Żółta Calibra \ Odbić szerszenia \ Problemy z małym, sez. 1, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: Na stłuczkę, sez. 1, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: WOJTANK/ WOJTANK 2/ PROWOKACJA US/ KLĄTWA MENELA, sez. 3, odc. 11 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: WŚCIEKŁY WĄŻ/ WIGILIA 2018/ MYJNIA, sez. 3, odc. 12 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Pod pantoflem, sez. 1, odc. 13 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Ekipa postanawia wyciągnąć Cieślaka na melanż. Chłopaki postanawiają założyć się czy Cieślak znowu wróci do imprezowego stylu życia...

Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
22:35 Blok Ekipa: Sum zwany olimpijczykiem, sez. 2, odc. 1 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Pan Wiesio i Spejson jadą PKSem do Garwolina, aby razem z bratem majstra wybrać się na ryby. Gdy bohaterowie już są na miejscu, nagle pojawia się samochód gangsterów. Wędkarze ukrywają się w krzakach i podglądają jak Rosjanie wrzucają do wody trupa.

Czas trwania: 25min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
01:30 Blok Ekipa: Omnadrenowy rycerz, sez. 1, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: MMA Grochów, sez. 1, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: DENTYSTA/ CJALIS AUTODANCING/ ZAPASY W KISIELU/ FILM ROZWODOWY, sez. 3, odc. 13 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Reperkusje \ A w portfelu bieda \ Boxer, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
01:30 Blok Ekipa: Nie zgonuj przy ziomeczkach, sez. 1, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: Tirówka, sez. 1, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Mielone \ Kto kroi na Grochowie \ Skarb \ Ursynów, sez. 1, odc. 2 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Nie wszystko złoto co się świeci \ Vesuvio \ Melanż \ Narobić siary rudemu, sez. 1, odc. 3 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Bodyguard, sez. 2, odc. 2 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Ziomeczki siedzą w Szerszeniu przed siedzibą telewizji, gdzie czekają na Cjalisa, który nagrywa w studiu film reklamowy. Gdy wokalista opuszcza obiekt, zostaje porwany przez Spejsona, który planuje zostać jego ochroniarzem.

Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
22:35 Blok Ekipa: Melanż u Dzikiego, sez. 2, odc. 3 Logo MTV Polska

Opis (streszczenie): Cieślak postanawia dostać się na melanż do Dzikiego. Gospodarz na wstępie wymaga po flaszce whiskey. Dziewczyny natomiast wpuszcza za darmo. Walo proponuje Cieślakowi, żeby ten przebrał się za laskę... Za drugim podejściem już nie będzie tak łatwo.

Czas trwania: 25min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
01:30 Blok Ekipa: SWAT, sez. 1, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: Materiał genetyczny, sez. 1, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Wołomiński wisiorek \ Żółta Calibra \ Odbić szerszenia \ Problemy z małym, sez. 1, odc. 4 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Na stłuczkę, sez. 1, odc. 5 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Złomiarze, sez. 2, odc. 4 Logo MTV Polska
22:35 Blok Ekipa: Ciocia, sez. 2, odc. 5 Logo MTV Polska
Czas trwania: 25min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 25 lipca 2020 (Sobota)
01:30 Blok Ekipa: Ś(l)ub, sez. 1, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 2015 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: Pod pantoflem, sez. 1, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Omnadrenowy rycerz, sez. 1, odc. 6 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: MMA Grochów, sez. 1, odc. 7 Logo Comedy Central
Program TV na 26 lipca 2020 (Niedziela)
01:00 Blok Ekipa: Omnadrenowy rycerz, sez. 1, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: MMA Grochów, sez. 1, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Nie zgonuj przy ziomeczkach, sez. 1, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Nie zgonuj przy ziomeczkach, sez. 1, odc. 8 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Tirówka, sez. 1, odc. 9 Logo Comedy Central
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
01:00 Blok Ekipa: Tirówka, sez. 1, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: SWAT, sez. 1, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Materiał genetyczny, sez. 1, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: SWAT, sez. 1, odc. 10 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Materiał genetyczny, sez. 1, odc. 11 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Jak zdobyć procenty, sez. 2, odc. 6 Logo MTV Polska
22:35 Blok Ekipa: Wielki skok, sez. 2, odc. 7 Logo MTV Polska
Czas trwania: 25min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
01:30 Blok Ekipa: Sum zwany olimpijczykiem, sez. 2, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: Bodyguard, sez. 2, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Ś(l)ub, sez. 1, odc. 12 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Pod pantoflem, sez. 1, odc. 13 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Brat, sez. 2, odc. 8 Logo MTV Polska
22:35 Blok Ekipa: 500, sez. 2, odc. 9 Logo MTV Polska
Czas trwania: 25min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
01:30 Blok Ekipa: Melanż u Dzikiego, sez. 2, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra
Czas trwania: 30min. / 2016 / rozrywka
02:00 Blok Ekipa: Złomiarze, sez. 2, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Sum zwany olimpijczykiem, sez. 2, odc. 1 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Bodyguard, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
01:30 Blok Ekipa: Ciocia, sez. 2, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Jak zdobyć procenty, sez. 2, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Melanż u Dzikiego, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Złomiarze, sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Media Max, sez. 2, odc. 10 Logo MTV Polska
22:35 Blok Ekipa: Kibel, sez. 2, odc. 11 Logo MTV Polska
Czas trwania: 25min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
01:30 Blok Ekipa: Wielki skok, sez. 2, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Brat, sez. 2, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Ciocia, sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Jak zdobyć procenty, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central
22:05 Blok Ekipa: Pluskwa, sez. 2, odc. 12 Logo MTV Polska
22:35 Blok Ekipa: Samanta, sez. 2, odc. 13 Logo MTV Polska
Czas trwania: 25min. / 2016 / rozrywka
Program TV na 1 sierpnia 2020 (Sobota)
01:30 Blok Ekipa: 500, sez. 2, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Media Max, sez. 2, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Wielki skok, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Brat, sez. 2, odc. 8 Logo Comedy Central
Program TV na 2 sierpnia 2020 (Niedziela)
01:00 Blok Ekipa: Melanż u Dzikiego, sez. 2, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: Złomiarze, sez. 2, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Ciocia, sez. 2, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: 500, sez. 2, odc. 9 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Media Max, sez. 2, odc. 10 Logo Comedy Central
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
01:00 Blok Ekipa: Jak zdobyć procenty, sez. 2, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: Wielki skok, sez. 2, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Brat, sez. 2, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Kibel, sez. 2, odc. 11 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Pluskwa, sez. 2, odc. 12 Logo Comedy Central
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
01:30 Blok Ekipa: Kibel, sez. 2, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Pluskwa, sez. 2, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Samanta, sez. 2, odc. 13 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: SZCZĘŚĆIARZ WOJTAS/ LODOŁAMACZ/ LESBIJKI/ FAJTER, sez. 3, odc. 1 Logo Comedy Central
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
01:30 Blok Ekipa: Samanta, sez. 2, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: SZCZĘŚĆIARZ WOJTAS/ LODOŁAMACZ/ LESBIJKI/ FAJTER, sez. 3, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: RUDY DOSTAWCA/ ROWER/ WŁÓKNIARZ, sez. 3, odc. 2 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: JEDNORĘKI BANDYTA/ OJCZYM/ WYPRAWA NA TARCHOMIN, sez. 3, odc. 3 Logo Comedy Central
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
01:30 Blok Ekipa: RUDY DOSTAWCA/ ROWER/ WŁÓKNIARZ, sez. 3, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: JEDNORĘKI BANDYTA/ OJCZYM/ WYPRAWA NA TARCHOMIN, sez. 3, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: DRAJWER/ WESELE PAŃSTWA PUCHACKICH/ MUYA THAI/ PALETA KILLER, sez. 3, odc. 4 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: ARKA GDYNIA/ DR DOLITR/ SPARTOLONA ROBOTA, sez. 3, odc. 5 Logo Comedy Central
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
01:30 Blok Ekipa: DRAJWER/ WESELE PAŃSTWA PUCHACKICH/ MUYA THAI/ PALETA KILLER, sez. 3, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: ARKA GDYNIA/ DR DOLITR/ SPARTOLONA ROBOTA, sez. 3, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: WIESŁAW PALETA MA DOŚĆ/ BUDA/ DUPER, sez. 3, odc. 6 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SZMALU/ KRÓLOWIE ŻYCIA/ BUDA NIE DAJE ŻYĆ/ DZIEWCZYNA GANGSTERA, sez. 3, odc. 7 Logo Comedy Central
Program TV na 8 sierpnia 2020 (Sobota)
01:30 Blok Ekipa: WIESŁAW PALETA MA DOŚĆ/ BUDA/ DUPER, sez. 3, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: POSZUKIWACZE ZAGINIONEGO SZMALU/ KRÓLOWIE ŻYCIA/ BUDA NIE DAJE ŻYĆ/ DZIEWCZYNA GANGSTERA, sez. 3, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: FACHOWCY/ CYGAŃSKA WRÓŻBA/ RASOWANA BAWARA, sez. 3, odc. 8 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: SZERSZEŃ TURBO/ CIEMNOŚCI GROCHOWSKIE/ KOLĘDA, sez. 3, odc. 9 Logo Comedy Central
Program TV na 9 sierpnia 2020 (Niedziela)
01:00 Blok Ekipa: Samanta, sez. 2, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: SZCZĘŚĆIARZ WOJTAS/ LODOŁAMACZ/ LESBIJKI/ FAJTER, sez. 3, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: RUDY DOSTAWCA/ ROWER/ WŁÓKNIARZ, sez. 3, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: ZAKŁAD/ TOXIC PAKER/ WIESŁAW NA GIGANCIE, sez. 3, odc. 10 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: WOJTANK/ WOJTANK 2/ PROWOKACJA US/ KLĄTWA MENELA, sez. 3, odc. 11 Logo Comedy Central
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
01:00 Blok Ekipa: JEDNORĘKI BANDYTA/ OJCZYM/ WYPRAWA NA TARCHOMIN, sez. 3, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: DRAJWER/ WESELE PAŃSTWA PUCHACKICH/ MUYA THAI/ PALETA KILLER, sez. 3, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: ARKA GDYNIA/ DR DOLITR/ SPARTOLONA ROBOTA, sez. 3, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: WŚCIEKŁY WĄŻ/ WIGILIA 2018/ MYJNIA, sez. 3, odc. 12 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: DENTYSTA/ CJALIS AUTODANCING/ ZAPASY W KISIELU/ FILM ROZWODOWY, sez. 3, odc. 13 Logo Comedy Central
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
01:30 Blok Ekipa: FACHOWCY/ CYGAŃSKA WRÓŻBA/ RASOWANA BAWARA, sez. 3, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: SZERSZEŃ TURBO/ CIEMNOŚCI GROCHOWSKIE/ KOLĘDA, sez. 3, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Reperkusje \ A w portfelu bieda \ Boxer, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Mielone \ Kto kroi na Grochowie \ Skarb \ Ursynów, sez. 1, odc. 2 Logo Comedy Central
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
01:30 Blok Ekipa: ZAKŁAD/ TOXIC PAKER/ WIESŁAW NA GIGANCIE, sez. 3, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: WOJTANK/ WOJTANK 2/ PROWOKACJA US/ KLĄTWA MENELA, sez. 3, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Nie wszystko złoto co się świeci \ Vesuvio \ Melanż \ Narobić siary rudemu, sez. 1, odc. 3 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Wołomiński wisiorek \ Żółta Calibra \ Odbić szerszenia \ Problemy z małym, sez. 1, odc. 4 Logo Comedy Central
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
01:30 Blok Ekipa: WŚCIEKŁY WĄŻ/ WIGILIA 2018/ MYJNIA, sez. 3, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: DENTYSTA/ CJALIS AUTODANCING/ ZAPASY W KISIELU/ FILM ROZWODOWY, sez. 3, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Na stłuczkę, sez. 1, odc. 5 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Omnadrenowy rycerz, sez. 1, odc. 6 Logo Comedy Central
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
01:30 Blok Ekipa: Reperkusje \ A w portfelu bieda \ Boxer, sez. 1, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Mielone \ Kto kroi na Grochowie \ Skarb \ Ursynów, sez. 1, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: MMA Grochów, sez. 1, odc. 7 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Nie zgonuj przy ziomeczkach, sez. 1, odc. 8 Logo Comedy Central
Program TV na 15 sierpnia 2020 (Sobota)
01:30 Blok Ekipa: Nie wszystko złoto co się świeci \ Vesuvio \ Melanż \ Narobić siary rudemu, sez. 1, odc. 3 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Wołomiński wisiorek \ Żółta Calibra \ Odbić szerszenia \ Problemy z małym, sez. 1, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Tirówka, sez. 1, odc. 9 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: SWAT, sez. 1, odc. 10 Logo Comedy Central
Program TV na 16 sierpnia 2020 (Niedziela)
01:00 Blok Ekipa: ZAKŁAD/ TOXIC PAKER/ WIESŁAW NA GIGANCIE, sez. 3, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: WOJTANK/ WOJTANK 2/ PROWOKACJA US/ KLĄTWA MENELA, sez. 3, odc. 11 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: WŚCIEKŁY WĄŻ/ WIGILIA 2018/ MYJNIA, sez. 3, odc. 12 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Materiał genetyczny, sez. 1, odc. 11 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Ś(l)ub, sez. 1, odc. 12 Logo Comedy Central
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
01:00 Blok Ekipa: DENTYSTA/ CJALIS AUTODANCING/ ZAPASY W KISIELU/ FILM ROZWODOWY, sez. 3, odc. 13 Logo Polsat Comedy Central Extra
01:30 Blok Ekipa: Reperkusje \ A w portfelu bieda \ Boxer, sez. 1, odc. 1 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Mielone \ Kto kroi na Grochowie \ Skarb \ Ursynów, sez. 1, odc. 2 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Pod pantoflem, sez. 1, odc. 13 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Sum zwany olimpijczykiem, sez. 2, odc. 1 Logo Comedy Central
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
01:30 Blok Ekipa: Na stłuczkę, sez. 1, odc. 5 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Omnadrenowy rycerz, sez. 1, odc. 6 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Bodyguard, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Melanż u Dzikiego, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
01:30 Blok Ekipa: MMA Grochów, sez. 1, odc. 7 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: Nie zgonuj przy ziomeczkach, sez. 1, odc. 8 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Złomiarze, sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Ciocia, sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
01:30 Blok Ekipa: Tirówka, sez. 1, odc. 9 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:00 Blok Ekipa: SWAT, sez. 1, odc. 10 Logo Polsat Comedy Central Extra
02:30 Blok Ekipa: Jak zdobyć procenty, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central
03:00 Blok Ekipa: Wielki skok, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Blok Ekipa. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Blok Ekipa w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Blok Ekipa.

Poprzednie emisje Blok Ekipa w telewizji

Emisja Blok Ekipa miała miejsce:

2020-07-10 22:35 Blok Ekipa: Mielone \ Kto kroi na Grochowie \ Skarb \ Ursynów, sez. 1, odc. 2 Logo MTV Polska
2020-07-10 22:05 Blok Ekipa: Reperkusje \ A w portfelu bieda \ Boxer, sez. 1, odc. 1 Logo MTV Polska
2020-07-10 03:00 Blok Ekipa: Melanż u Dzikiego, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central
2020-07-10 02:30 Blok Ekipa: Bodyguard, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central
2020-07-10 02:00 Blok Ekipa: DRAJWER/ WESELE PAŃSTWA PUCHACKICH/ MUYA THAI/ PALETA KILLER, sez. 3, odc. 4 Logo Polsat Comedy Central Extra

Blok Ekipa gdzie obejrzeć?

Blok Ekipa można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: Comedy Central, MTV Polska, Polsat Comedy Central Extra

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry