Reklama

Chirurdzy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Chirurdzy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-24

08:40 Chirurdzy IV, odc. 13/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Addison powraca do Seatlle Grace, aby przeprowadzić operację i jest zaskoczony wszystkimi zmianami w życiu swoich dawnych współpracowników. W międzyczasie Meredith i Derek mają pierwszego pacjenta na badaniach klinicznych a Rebecca Ava powraca z szokującymi wiadomościami dla Alexa. “Piece of My Heart”
/ USA / serial
10:00 Chirurdzy, odc.145 It's A Long Way Back Logo Super Polsat
Opis (streszczenie):   Dla małoletnich od lat 12
/ USA, / 2011
19:00 Chirurdzy, odc.145 It's A Long Way Back Logo Super Polsat
USA, / 2011
Reklama
21:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 19 - Piękne marzenia Logo FOX
Opis (streszczenie): W szpitalu zjawia się agent urzędu imigracyjnego. Jego celem jest odnalezienie jednego z pracowników. Tymczasem mimo ostrzeżeń Alexa jego pacjentka chce się wypisać na własne życzenie. Kobieta pragnie nacieszyć się ostatnimi dniami swojego życia. Pod opiekę Arizony trafia dziecko Matthew Taylora.
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 20 - Dzień sądu Logo FOX
Opis (streszczenie): W szpitalu Grey Sloan Memorial przychodzi czas na prezentację innowacyjnych prototypów z dziedziny chirurgii. Arizona częstuje współpracowników ciasteczkami, które dostała od pacjentki. Nie wie, że do ich upieczenia użyto specjalnego składnika. Tymczasem Catherine zdradza Jacksonowi zaskakujące informacje dotyczące przeszłości jego dziadka. Jo musi przejąć poważną operację, ponieważ Bailey i Meredith nie są w stanie dokończyć zabiegu.
Czas trwania: 53min. / USA / 2017 / serial obyczajowy

2018-10-25

08:40 Chirurdzy IV, odc. 14/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Sprzeciw pielęgniarek wobec randek McSteamy’ego prowadzi do wprowadzenia nowej polityki „idź na randkę i powiedz”. W międzyczasie wiadomości o najnowszych osiągnięciach zawodowych Burke’a zmuszają Cristinę do zmierzenia się z uczuciami do jej byłego chłopaka. Meredith i Derek przyjmują żołnierza weterana na badania kliniczne a Callie zwraca się w potrzebie do Sloana. “The Becoming”
/ USA / serial
10:00 Chirurdzy, odc.146 White Wedding Logo Super Polsat
USA, / 2011
19:00 Chirurdzy, odc.146 Logo Super Polsat
USA, / 2011

2018-10-26

00:55 Chirurdzy, odc.114 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Teddy została w Seattle Hospital, ale to tylko kwestia czasu, gdy Cristina dowie się, co naprawdę łączy ją z Owenem… Richard jest uzależniony od alkoholu – Meredith zdradziła mężowi w zaufaniu sekret przyjaciela, a mimo to Derek chce donieść władzom szpitala, że Szef jest alkoholikiem. Co wybierze dr Shepherd: miłość czy chirurgię? Meredith przeżyje tego dnia raz jeszcze szok, gdy odkryje, że jej siostra, Lexie i Alex spędzili razem poprzednią noc. A tymczasem jego żona, Izzy niespodziewanie wraca. A jeśli tym razem zechce się pogodzić z mężem? Callie zostaje przez swoją życiową partnerkę zamknięta w… izolatce, gdy okazuje się, że zachorowała na wietrzną ospę. Na izbę przyjęć trafia śpiewak operowy, który uskarża się na problemy z oddychaniem. Badania wykazują, że ma złośliwy guz lewego płuca. Jedyny ratunek dla niego, to pilna operacja usunięcia zaatakowanego narządu. Bez jednego płuca będzie żył, ale już nigdy nie zaśpiewa. Co on wybierze: życie czy pasję?   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA, / 2009
01:55 Chirurdzy, odc.115 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Dr Derek Shepherd został nowym szefem chirurgii w Seattle Hospital. Rozpoczyna swoje urzędowanie od przemówienia do wszystkich współpracowników. Czy spełni się w roli Szefa, gdy oprócz blasków przyjdzie mu też stawić czoła cieniom tej posady? Podczas operacji dochodzi bowiem do niespodziewanego wybudzenia pacjentki na stole operacyjnym. Operuje Miranda, a Meredith jest asystuje. Miranda wpada w panikę, bo takie incydenty zawsze kończą się pozwem. Całą odpowiedzialnością obarcza anestezjologa, który przeszedł do Seattle ze szpitala Mercy West. „Usypiacz”, czyli dr Ben Warren (w tej roli do obsady serialu dołącza: Jason George – „Czarownice z East Endu”, „Jednostka 19”) stanowczo odpiera jej zarzuty, a przy tym jest… bardzo przystojny. Tymczasem okazuje się, że pacjentka pilnie potrzebuje kolejnej operacji a Mirandzie nie pozwala się nawet dotknąć… Alex i Arizona zajmują się przypadkiem nastolatka, który uskarża się na ostre, nawracające bóle brzucha bez wyraźnej przyczyny. Jego ojciec nie zgadza się na specjalistyczne badania ze względu na koszty… Owen zachowuje się jak „Jaskiniowiec”, odkąd dowiedział się, że Cristina chciała go oddać Teddy w zamian za operacje u jej boku… Derek usiłuje szantażem zmusić Richarda, by poszedł na odwyk.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA, / 2009
08:40 Chirurdzy IV, odc. 15/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Doktor Wyatt nie pozwala Meredith na porzucenie terapii. Alex dowiaduje się prawdy o stanie zdrowia Rebeki. Szef nalega, aby Erica przeprowadziła ryzykowną operację na swoim mentorze a po otrzymaniu wiadomości o Burke’u, Christina nadal robi rzeczy sprzeczne ze swoją naturą, posuwając się nawet do sprzątnięcia swojego, zawsze niechlujnego, mieszkania. “Losing My Mind”
/ USA / serial

2018-10-29

08:40 Chirurdzy IV, odc. 16/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Meredith i Derek mają ostatnią szansę na pomyślny wynik swoich badań klinicznych, podczas, gdy inni chirurdzy pracują razem, aby uwolnić chłopca z tężejącego bloku cementu. W międzyczasie, Izzie pomaga Alexowi w opiece nad schorowaną Rebeką a Lexie odkrywa istotne informacje na temat statusu George’a jako stażysty. “Freedom” (Part 1 of 2)
/ USA / serial
10:00 Chirurdzy, odc.147 I Will Survive Logo Super Polsat
USA, / 2011
19:00 Chirurdzy, odc.147 I Will Survive Logo Super Polsat
USA, / 2011

2018-10-30

08:40 Chirurdzy IV, odc. 17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Meredith i Derek mają jedyną, ostatnią, szansę na pomyślny wynik swoich badań klinicznych, podczas, gdy inni chirurdzy pracują razem, aby uwolnić chłopca z tężejącego bloku cementu. W międzyczasie, Izzie pomaga Alexowi w opiece nad schorowaną Rebeką a Lexie odkrywa istotne informacje na temat statusu George’a jako stażysty. “Freedom” (Part 2 of 2)
/ USA / serial
Reklama
10:00 Chirurdzy, odc.148 Unaccompanied Minor Logo Super Polsat
USA, / 2011
19:00 Chirurdzy, odc.148 Unaccompanied Minor Logo Super Polsat
USA, / 2011

2018-10-31

10:00 Chirurdzy, odc.149 FREE FALLING Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.149 FREE FALLING Logo Super Polsat
USA, / 2012
21:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 21 - Zła sława Logo FOX
Opis (streszczenie): Władze szpitala zwracają się o pomoc do specjalistów od zarządzania kryzysowego. Mają oni doradzić w sprawie zarzutów przeciwko Harperowi.
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 22 - Walcz o swoje przekonania Logo FOX
Opis (streszczenie): Alex jedzie razem z Jo do Iowa, aby odnaleźć swoją matkę. Kobieta od dawna się do niego nie odzywała. Tymczasem Meredith przedstawia prezentację poświęconą swojemu projektowi na temat odtwarzania wątroby z komórek macierzystych. Wykład cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Z kolei Jackson pracuje nad odbudową fundacji, której reputacja została niedawno narażona na szwank.
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy

2018-11-01

10:00 Chirurdzy, odc.150 SHE'S GONE Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.150 SHE'S GONE Logo Super Polsat
USA, / 2012

2018-11-02

00:30 Chirurdzy, odc.116 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Walentynkowy wieczór Derek i Meredith, Cristina i Owen zamierzali spedzić na wspólnej kolacji. Ale zmieniają zdanie i błyskawicznie wracają do pracy na widok korowodu karetek, zmierzających do Seattle Hospital. Okazuje się, że zawalił się dach w popularnej restauracji. Poszkodowani zostali zarówno goście, jak i personel. Szczególnie wzrusza wszystkich historia pary: klientki i kelnera, którzy spotykają się od piętnastu lat w ten wieczór. On nigdy nie zdobył się na odwagę, by wyznać jej miłość. Ona wybrała innego i z mężem wracała do ulubionego lokalu… Miranda też otrzymuje zaproszenie na romantyczną kolację z okazji Walentynek od przystojnego anestezjologa Bena… Tylko Mark w tę noc jest sam, więc postanawia poderwać nową blondynkę na chirurgii. Jest tak zdesperowany, że nawet nie domyśla się, iż to jego była dziewczyna, Lexie w nowej fryzurze. Tymczasem jego córka, Sloan Riley wraca niespodziewanie i zjawia się na oddziale, prosząc Callie o konsultację. Zdradza jej, że chce oddać dziecko do adopcji… w sekrecie przed jego dziadkiem.   Dla małoletnich od lat 12                          Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA, / 2009
01:30 Chirurdzy, odc.117 Logo Polsat
Opis (streszczenie): W swojej nowej roli jako Szef, Derek przywraca do życia tradycję wykładów w szpitalu dla rezydentów. Troje znakomitych chirurgów - Richard, Miranda i Callie występują kolejno i przedstawiają swoje największe zawodowe osiągnięcia. Dla każdego z nich to stresujące doświadczenie, wracają więc myślami do przeszłości. Dr Bailey przypomina sobie pierwsze dni na rezydenturze – w cieniu złowrogiej dr Nicole Baylow (Missi Pyle – „Charlie i fabryka czekolady”), gdy dopiero uczyła się walczyć o dobro pacjentów… Dr Torres nie cierpi publicznych wystąpień przed licznym audytorium, z trudem więc opowiada o swoim największym triumfie na początku zawodowej kariery. A był to nielada wyczyn – zoperowała nogi pacjentowi, którego w dzieciństwie zaatakowała choroba Heinego-Medina. Z kolei Dr Webber wraca myślami do czasów, gdy jako rezydent poznał największą miłość swojego życia – dr Grey (w tej roli: nominowana do Złotego Globa, Sarah Paulson), matkę Meredith i Lexie, i razem stoczyli batalię o życie pacjenta, u którego zdiagnozowali GRID, wirus później nazywany AIDS.    Dla małoletnich od lat 12                    Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA, / 2009

2018-11-05

10:00 Chirurdzy, odc.151 TAKE THE LEAD Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.151 TAKE THE LEAD Logo Super Polsat
USA, / 2012

2018-11-06

10:00 Chirurdzy, odc.152 WHAT IS IT ABOUT MEN Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.152 WHAT IS IT ABOUT MEN Logo Super Polsat
USA, / 2012

2018-11-07

10:00 Chirurdzy, odc.153 LOSS. LOVE AND LEGACY Logo Super Polsat
USA, / 2012
Reklama
19:00 Chirurdzy, odc.153 LOSS. LOVE AND LEGACY Logo Super Polsat
USA, / 2012
22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 23 - Zimna jak lód Logo FOX
Opis (streszczenie): Jeden z pracowników Grey Sloan Memorial ulega poważnym obrażeniom. Ta sytuacja popycha lekarzy do rozważań na temat tego, co jest dla nich naprawdę ważne. Tymczasem w Seattle zjawia się z wizytą Nicole Herman. Rozmawia ona z Arizoną o budzących wiele emocji możliwościach zawodowych.
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy
22:55 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 24-ost. - Cała ja Logo FOX
Opis (streszczenie): Meredith Grey oraz pozostali lekarze ze szpitala Grey Sloan Memorial każdego dnia muszą decydować o losie swoich pacjentów. Udzielają sobie nawzajem wsparcia, z którego czasem rodzi się coś więcej niż zwykła przyjaźń. Wspólnie przekonują się, że w życiu - tak samo jak w medycynie - nic nie jest jednoznaczne.
Czas trwania: 55min. / USA / 2017 / serial obyczajowy

2018-11-08

10:00 Chirurdzy, odc.154 POKER FACE Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.154 POKER FACE Logo Super Polsat
USA, / 2012

2018-11-09

00:30 Chirurdzy, odc.118 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Owen jest zaskoczony, gdy widzi, że Cristina i Teddy przyjaźnią się. Obie go kochają. Inne kobiety zapewne byłyby o siebie zazdrosne. Ale pasją ich życia jest: chirurgia… Richard ponad 40 dni wytrwał w trzeźwości i rozpoczyna pierwszy dzień na nowej posadzie, jako szeregowy pracownik Seattle Hospital, i wydaje się być zadowolony. Jackson znany był dotąd wyłącznie jako przystojniak z Mercy Hospital. Jego popularność gwałtownie wzrasta, gdy na ostry dyżur trafia jako ofiara kolizji jego dziadek – dr Harper Avery, ten od najbardziej prestiżowej nagrody dla chirurgów. Okazja, by mu zaimponować nadarza się już wkrótce, bo Lexie, Cristina i Teddy podejmują się niezwykle nowatorskiej transplantacji płuc u młodej kobiety, która ze względu na słaby stan (po przebytych dwóch chorobach nowotworowych) nie ma szans na normalny przeszczep… Do szpitala zostaje też przyjęta głucha kobieta w starszym wieku, Pam Nelson (nominowana do Oscara i Złotego Globa - Tess Harper). Mark dostrzega na skanie, że można operacyjnie przywrócić jej słuch. Operacja kończy się sukcesem i matka słyszy, co córka naprawdę o niej myśli…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA, / 2009
01:30 Chirurdzy, odc.119 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Mark zwierza się Callie, że jest samotny. Nieustanne romansowanie z pielęgniarkami nie poprawia mu samopoczucia po rozstaniu z Lexie. Lexie wydaje się być szczęśliwa z innym mężczyzną, przyjaciółka swata więc Marka z Teddy. Dotąd Mark każdą kobietę postrzegał jako potencjalny obiekt pożądania, przy Teddy zamierza się ustatkować… Richard i Owen rywalizują o to, który zoperuje ogromny guz. Co wygra: agresywne podejście czy metodyczna analiza? Powstają dwa zespoły. Derek ma zdecydować. Cristina zgłasza się na asystę do... Richarda, by szpiegować dla Owena. Ona z powodu uzależnienia od chirurgii była zdolna „sprzedać” narzeczonego. Czy teraz zawaha się i nie zostanie podwójnym szpiegiem? Miranda też otrzymuje propozycję nie do odrzucenia. Przystojniak Ben, anestezjolog, zaprasza ją na randkę. Natomiast Jackson, badając pacjenta podczas wizyty kontrolnej po przeszczepie płuca, odkrywa, że on nie ma serca...   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
/ USA, / 2009

2018-11-12

10:00 Chirurdzy, odc.155 Put Me In, Coach Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.155 Put Me In, Coach Logo Super Polsat
USA, / 2012

2018-11-13

10:00 Chirurdzy, odc.156 Heart - Shaped Box Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.156 Heart - Shaped Box Logo Super Polsat
USA, / 2012

2018-11-14

10:00 Chirurdzy, odc.157 Dark Was The Night Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.157 Dark Was The Night Logo Super Polsat
USA, / 2012
22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 15, odc. 1 Premiera Logo FOX
Opis (streszczenie): Osobiste i zawodowe perypetie grupy lekarzy ze szpitala w Seattle. Ich wzajemne relacje są nierzadko bardzo skomplikowane i często wykraczają poza zwykłe służbowe kontakty. Najważniejsi są jednak pacjenci, którzy mogą liczyć na ich pomoc nie tylko w kwestiach medycznych.
Czas trwania: 55min. / USA / 2018 / serial obyczajowy

2018-11-15

10:00 Chirurdzy, odc.158 Suddenly Logo Super Polsat
USA, / 2012
19:00 Chirurdzy, odc.158 Suddenly Logo Super Polsat
USA, / 2012
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Chirurdzy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Chirurdzy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Chirurdzy.

Poprzednie emisje Chirurdzy

Emisja Chirurdzy miała miejsce:

2018-10-23, 19:00 Chirurdzy, odc.144 Song Beneath The Song Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-23, 10:00 Chirurdzy, odc.144 Song Beneath The Song Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-23, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 12/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Sześć tygodni po tym, jak Derek i Meredith zakończyli swój związek a Derek zaczął umawiać się na randki z Rose. Meredith i jej koledzy i koleżanki rezydenci, Alex, Izzie i Cristina, stają w szranki w konkursie chirurgicznym, w którym rolę sędziego pełni Bailey. W międzyczasie stażyści George i Lexie przyzwyczajają się do nowego, zapyziałego mieszkania a Callie znajduje przyjaciółkę we współlokatorce, Erice Hahn, która jest największym wrogiem Cristiny. “Where the Wild Things Are”
USA / serial
2018-10-22, 19:00 Chirurdzy, odc.143 This Is How We Do It Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-22, 10:00 Chirurdzy, odc.143 This Is How We Do It Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-22, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 11/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Rodzina Bailey staje twarzą w twarz z ciężkim przeżyciem medycznym, akurat w momencie, gdy rozpada się jej małżeństwo. Niespodziewana wizyta matki George’a okazuje się szokiem zarówno dla Izzie jak i Callie. Uzdrowiciel rzuca wyzwanie Erice i wierze Alexa w medycynę tradycyjną. Derek musi uporać się z następstwem pocałunku z Rose. “Lay Your Hands on Me”
USA / serial
2018-10-19, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 10/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): W niesamowitym zakończeniu dwuczęściowego odcinka, Meredith pracuje jak szalona, aby uratować życie ratownika medycznego uwięzionego w karetce, podczas gdy jej siostra, Lexie, ma w rękach życie pacjenta. Derek musi polegać na pomocy pielęgniarki, aby ocalić życie pacjenta. Bailey walczy, aby zachować równowagę pomiędzy życiem osobistym a pracą. “Crash Into Me – Part Two”
USA / serial
2018-10-18, 19:00 Chirurdzy, odc.142 Not Responsible Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-18, 10:00 Chirurdzy, odc.142 Not Responsible Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-18, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 9/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Wypadek karetki naraża życie pracujących ratowników medycznych, podczas, gdy Meredith i Szef pracują na miejscu wypadku, aby ich uratować. Bailey udziela pomocy pacjentce, która odrzuca jej pomoc a Ava wraca po Alexa i w międzyczasie poznaje jego drugą dziewczynę. “Crash Into Me – Part One”
USA / serial
2018-10-17, 22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 18 - Powstrzymać rzekę Logo FOX
Opis (streszczenie): Amelia, Koracick i DeLuca przygotowują się do ryzykownego zabiegu usunięcia guza mózgu u młodego pacjenta. Przełomowa operacja ma zostać przeprowadzona za pomocą fal ultradźwiękowych. Tymczasem Meredith i Jo usiłują ocalić swój projekt. W tym celu wypróbowują różne polimery. Do szpitala przyjęty zostaje sponsor Richarda ze Stowarzyszenia Anonimowych Alkoholików. W razie zatrzymania oddechu lub krążenia krwi pacjent nie chce być resuscytowany.
USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-17, 21:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 17 - Dzień taki jak ten Logo FOX
Opis (streszczenie): April opiekuje się pewnym rabinem. Pod wpływem rozmowy z pacjentem lekarka zaczyna rozmyślać na temat swojego kryzysu wiary. Tymczasem Meredith musi się zająć chirurgiem transplantologiem z innego szpitala.
USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-17, 19:00 Chirurdzy, odc.141 Golden Hour Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-17, 10:00 Chirurdzy, odc.141 Golden Hour Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-17, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 8/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Po wypadku szkolnego autobusu oddział ratunkowy wypełniają nastolatkowie. Bailey udziela pomocy pacjentce, w której durzył się w szkole średniej. Derek idzie na randkę z koleżanką lekarką, a Thatcher wchodzi na oddział ratunkowy w poszukiwaniu Meredith. “Forever Young”
USA / serial
2018-10-16, 19:00 Chirurdzy, odc.140 Pretty Young Thing Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-16, 10:00 Chirurdzy, odc.140 Pretty Young Thing Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-16, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 7/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Romantyczna chemia pomiędzy Georgem a Izzie zostaje wystawiona na próbę, kiedy Derek prosi Meredith o więcej niż fizyczny związek. Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu, Mark zadurza się w koleżance chirurgu. Stanowisko Callie jako Szefowej Rezydentów jest zagrożone po tym jak deleguje ona zbyt wiele swoich obowiązków na Baileya. “Physical Attraction…Chemical Reaction”
USA / serial
2018-10-15, 19:00 Chirurdzy, odc.139 Don't Deceive Me (Please Don't Go) Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-15, 10:00 Chirurdzy, odc.139 Don't Deceive Me (Please Don't Go) Logo Super Polsat
USA, / 2011
2018-10-15, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 6/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): W związku ze wrzawą wokół ślubu, Szef zwraca się do kolegów lekarzy z prośbą o „wieczór gentlemana”. Cristina i Izzie zaciekle konkurują o te same operacje i uznanie przeprowadzającego je lekarza, Meredith udziela pomocy ocalałemu z wypadku podczas akrobatycznych skoków ze spadochronem a lekarze udzielają pomocy dwóm rannym finalistom, którzy konkurują w zawodach promocyjnych. “Kung Fu Fighting”
USA / serial
2018-10-12, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 5/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Jest Halloween i dzień jest pełen niespodzianek dla lekarzy z Seattle Grace. Alex niespodziewanie i z przyjemnością przyjmuje wizytę swojej byłej pacjentki, Avy/Rebeki, Meredith jest przekonana, że nawiedzają ją prochy matki. Cristinę zlekceważył chirurg, którego uwielbia. Callie informuje kolegów lekarzy o romansie George’a i Izzie. “Haunt You Every Day”
USA / serial
2018-10-12, 02:15 Chirurdzy, odc.113 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Osiemnastoletnia córka Marka – Sloan Riley jest w ciąży. Robiąc jej USG, Lexi spostrzega nieprawidłowości, które okazują się tak poważne, że Mark wzywa Addison (gościnnie: Kate Walsh – „Prywatna praktyka”) do Seattle. Jej konsultacje potwierdzają, że pilnie potrzebna jest operacja. Addison operuje, a Mark i Lexie jej asystują. Pojawiają się komplikacje, które zagrażają życiu pacjentki. Jak zachowa się Mark – jak chirurg, czy jak ojciec – po raz pierwszy w życiu? I jak to wpłynie na jego relacje z Lexie? Derek zaczyna podejrzewać, że za absencją Szefa na sali operacyjnej kryje się sekret. Drąży temat, aż odkrywa, że również Meredith jest zamieszana w „spisek”. Nigdy dotąd nie mieli przed sobą tajemnic… Cristina jest zachwycona możliwością asystowania przy operacjach na otwartym sercu i bez słowa sprzeciwu wypełnia polecenia „boginii kardiochirurgii”. Natomiast Owen coraz bardziej żałuje, że zaprosił koleżankę do pracy w Seattle Hospital. Podczas operacji założenia zastawki Cristina zaczyna panikować, gdy przejmuje stery. Mimo to Teddy nie wkracza do akcji, chociaż życie pacjenki jest zagrożone. Dochodzi do konfrontacji i Owen poznaje prawdziwe motywy działania Teddy...   Dla małoletnich od lat 12
USA, / 2009
2018-10-12, 01:15 Chirurdzy, odc.112 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Święto Dziękczynienia to dla Amerykanów czas, by dziękować za dary życia. Mark i Lexie przeżyją szok, gdy w szpitalu pojawi się kobieta z jego przeszłości. To jego osiemnastoletnia córka Sloan Riley (Leven Rambin – „Igrzyska śmierci”, „Detektyw”), o istnieniu której dotąd nie wiedział. Dziewczyna nie ma gdzie się podziać, więc on oferuje jej dach nad głową – bez konsultacji ze swoją dziewczyną… Derek tymczasem podejmuje się wyjątkowo trudnej operacji mózgu u kilkuletniego chłopca. Z powodu krwawienia jego życie jest zagrożone. Tego typu zabiegi przeprowadzano dotąd tylko u dorosłych, nie ma więc nawet specjalistycznego sprzętu medycznego… Przed świętami Bożego Narodzenia z niezapowiedzianą wizytą do Mirandy przybywa jej ojciec, William Bailey (gościnnie: Frankie Faison – „Milczenie owiec”). Uważa, że jego ukochana córka zmarnowała sobie życie, poświęcając się pracy chirurga, zamiast za wszelką cenę ratować swoje małżeństwo. Szef broni się przed zarzutem alkoholizmu, twierdząc, że w jego przypadku nadużywanie alkoholu to jedynie objaw depresji.   Dla małoletnich od lat 12
USA, / 2009
2018-10-11, 19:00 Chirurdzy, odc.138 Start Me Up Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-11, 10:00 Chirurdzy, odc.138 Start Me Up Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-11, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 4/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Żona szefa, Adele, pospiesznie umieszcza swoją siostrzenicę w Seattle Grace- szpitalu, w którym kiedyś sama miała swój bal na zakończenie roku szkolnego. Izzie wyjawia wspólnemu przyjacielowi swoje uczucia do George’a ale nie spodziewa się takiej reakcji. Derek uczy Cristinę jak być lepszym rezydentem instruktorem, a najstarszy żyjący stażysta świata- Norman, stawia błędną diagnozę jednemu z pacjentów Meredith. “The Heart of the Matter”
USA / serial
2018-10-10, 22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 16 - Zawieszeni w czasie Logo FOX
Opis (streszczenie): Maggie i Jackson cieszą się wspólnymi chwilami. On jednak musi się skoncentrować na ważnej operacji waginoplastyki, którą ma przeprowadzić wraz z Catherine i Richardem. Podczas realizowania swojego projektu Meredith i Jo natrafiają na niespodziewaną przeszkodę. W tej sytuacji Jo pomaga Bailey przy leczeniu urazowego pacjenta, który w przeszłości był astronautą.
USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-10, 21:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 15 - Stare blizny, przyszłe serca Logo FOX
Opis (streszczenie): Meredith usiłuje odkryć, co dokładnie łączyło Marie Cerone z jej matką. Ku zaskoczeniu Alexa Jo składa w placówkach na terenie całego kraju podania o możliwość dalszego szkolenia specjalistycznego. Tom Koracick wspiera April, która próbuje poradzić sobie z kryzysem wiary.
USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-10, 19:00 Chirurdzy, odc.137 Disarm Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-10, 10:00 Chirurdzy, odc.137 Disarm Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-10, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 3/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Nowi stażyści są pod wrażeniem poziomu umiejętności kolegi stażysty George’a podczas, gdy Lexie pomaga zachować w tajemnicy jego status „powtarzającego”. Meredith bez przekonania pomaga Lexie przy jej pierwszym pacjencie z oddziału ratunkowego. Sloan i Richard podejmują próbę radykalnej, nowej operacji, aby uratować zdolność mówienia u pewnej kobiety. George czuje się zmuszony powiedzieć Callie o swoim nierozważnym kroku z Izzie w przeszłości. “Let the Truth Sting”
USA / serial
2018-10-09, 19:00 Chirurdzy, odc.136 Adrift And At Peace Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-09, 10:00 Chirurdzy, odc.136 Adrift And At Peace Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-09, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 2/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Rezydenci i stażyści udzielają pomocy ofiarom silnego wybuchu w budynku mieszkalnym, podczas, gdy Alex bada przyczynę wypadku. Mama Burke wraca, aby zabrać rzeczy syna akurat, jak Cristina sprzedaje swoje prezenty ślubne w zamian za operacje. Lexie stara się porozmawiać od serca z niechętną Meredith. Podczas, gdy Callie przytłaczają obowiązki szefowej rezydentów, Bailey szuka ujścia dla jej stłumionych umiejętności przywódczych. “Love/Addiction”
USA / serial
2018-10-08, 19:00 Chirurdzy, odc.135 Slow Night, So Long Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-08, 10:00 Chirurdzy, odc.135 Slow Night, So Long Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-08, 08:40 Chirurdzy IV, odc. 1/17 Logo METRO
Opis (streszczenie): Powróciwszy właśnie ze swojego miesiąca miodowego z Meredith, Cristina szuka Burke’a, ale nie może go nigdzie znaleźć. Meredith, Cristina, Izzie i Alex spędzają swój pierwszy dzień jako rezydenci z własnym grupami stażystów - wśród stażystów jest George, powtarzający rok stażu po niezdanych egzaminach, oraz Lexie Grey, przyrodnia siostra Meredith, której Meredith nigdy nie poznała. Teraz, kiedy związek Dereka i Meredith napotkał uczuciowy impas, Derek szuka przyjaźni wśród kolegów lekarzy; Bailey zmaga się ze swoim miejscem w szpitalu teraz, kiedy jej byli stażyści podlegają nowej szefowej rezydentów, Callie; a Richard powraca na stanowisko szefa chirurgii. “A Change is Gonna Come”
USA / serial
2018-10-05, 08:40 Chirurdzy III, odc. 25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Stażyści czekają na wyniki egzaminu. Zdali go wszyscy, poza George'em, który musi zaliczyć staż ponownie. Do szpitala trafia czwarty alpinista, który ma czekan wbity w głowę. Ślub Burke'a i Cristiny nie dochodzi do skutku. Yang jedzie do ich wspólnego mieszkania, ale nie znajduje tam rzeczy Burke'a. Nowym głównym rezydentem zostaje Callie. Miranda jest zawiedziona, ponieważ liczyła na to, że zostanie szefem rezydentów. Adele poroniła. Okazuję się, że ojcem dziecka był Richard, który cały czas troskliwie opiekuje się żoną. Derek nie potrafi zerwać z Meredith. Przyznaje jej, że flirtował z inną kobietą w barze. W szpitalu pojawiają się nowi stażyści, w tym Lexie Grey, siostra Meredith. Rebeckę i jej córeczkę odbiera z szpitala jej Jeff, mąż pacjentki. Richard wybrał jako swojego następcę Dereka. Shepherd odrzuca tę ofertę. Uważa, że najpierw powinien nauczyć się kompromisu. Dodaje, że najlepiej dla szpitala będzie, jeśli Webber pozostanie na stanowisku. “Didn’t We Almost Have It All”
USA / serial
2018-10-05, 01:35 Chirurdzy, odc.111 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Owen chciał pomóc Cristinie w jej zawodowym rozwoju, więc zwerbował do pracy w ich szpitalu koleżankę, z którą razem służył podczas wojny w Iraku. Dr Teddy Altman (w tej roli do obsady serialu dołącza Kim Raver – gwiazda serialu „24 godziny”) to „bogini” kardiochirurgii, ale jego dziewczyna potwornie wybrzydza na jej kwalifikacje zawodowe. Czy Cristina zmieni zdanie po pierwszej wspólnej operacji? Do Seattle Grace wraca Izzy. Ale bynajmniej nie po to, by spotkać się ze swoim mężem. Przywozi swojego mentora - nauczyciela ze szkoły średniej, dr Singera (gościnnie: Joel Grey – „Kabaret”), u którego zdiagnozowano Alzheimera. Prosi, by Derek zbadał chorego, u którego ostatnio pojawiły się też zaburzenia równowagi. A jeśli to nie demencja? Natomiast zaginął Szef. Adele Webber wpada niespodziewanie na chirurgię, żądając spotkania z mężem, który ostatnio nie nocuje w domu. Miranda raz jeszcze ratuje Richardowi skórę i zostaje uznana za jego… kochankę. Izzy i Alex odkładają tę rozmowę, ale wydaje się, że nic już nie uratuje ich związku.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
USA, / 2009
2018-10-05, 00:35 Chirurdzy, odc.110 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Na ostry dyżur trafia ofiara kolizji. To kobieta w 30. tygodniu ciąży. Jej nienarodzone dziecko też ucierpiało w tym wypadku. Badanie wykazuje, że krwawi do mózgu. Niemowlę przychodzi na świat w takim stanie, że tylko cud może je uratować. I Alex tego dokonuje… Natomiast Callie i Owen zajmują się przypadkiem nastolatki z 50 złamaniami kości, bo spadła z dachu po zażyciu narkotyków. Po operacji, ratującej życie, nastoletnia pacjentka nie szanuje ani swoich rodziców, ani poświęcenia lekarzy, którzy ją operowali. Dopiero Cristina uświadamia jej, że życie to dar i powinna go cenić… Ale to Arizona zapamięta na zawsze ten dyżur i to bynajmniej nie z powodu swoich urodzin. Jednym z jej pacjentów jest 10-letni chłopiec. Jego stan jest beznadziejny, jednak dzięki jej opiece żyje o dwa lata dłużej niż zakładały najbardziej optymistyczne prognozy. Jego rodzice przekazują szpitalowi Seattle Grace w darze 25 milionów dolarów na badania kliniczne. Gdy stan chłopca gwałtownie pogarsza się, oczekują, że ona pilnie go zoperuje. Arizona uważa, że to zbyt ryzykowne…   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
USA, / 2009
2018-10-04, 19:00 Chirurdzy, odc.134 Something's Gotta Give Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-04, 10:00 Chirurdzy, odc.134 Something's Gotta Give Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-04, 08:40 Chirurdzy III, odc. 24/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Meredith chce iść na pogrzeb Susan, drugiej żony jej ojca, ale Thatcher sobie tego nie życzy. Do szpitala trafia 3 alpinistów z odmrożeniami. W trakcie ich rozmów okazuje się, że w górach zostawili swojego kolegę. Trwa wyścig o stanowisko głównego rezydenta. Ku zdziwieniu Mirandy o to stanowisko starają się także Sydney oraz Callie. Wniosek George'a o przyjęcie do Mercy West został pozytywnie rozpatrzony. Izzy nie chce, aby przez nią musiał rezygnować ze stażu w Seattle Grace. Callie chce mieć dziecko z George'em. Stażyści piszą egzamin, który zadecyduje o ich przyszłej karierze lekarskiej. Cristina nie potrafi napisać przysięgi małżeńskiej. Burke prosi, aby jego drużbą został Derek. Organizuje on wieczór kawalerski w barze Joego. Derek nieoczekiwanie poznaje w barze siostrę Meredith, Lexie. Addison wraca z Los Angeles. Walter i Joe chcą zaadoptować dziecko Riny. Proszą Montgomery o pomoc w przebadaniu kobiety. Okazuje się, że spodziewa się ona bliźniąt. Żona szefa, Adele, jest przyjęta do szpitala, gdyż miała mała stłuczkę. Podczas badań wychodzi na jaw, że jest w ciąży. Nie chce ona, aby się o tym dowiedział Richard. Alex odkrywa, że Rebecka odzyskuje pamięć. “Testing 1-2-3”
USA / serial
2018-10-03, 22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 14 - Ludzkie gierki Logo FOX
Opis (streszczenie): Maggie zaprasza Clive'a na wieczór gier i przedstawia mu swoje koleżanki. To pozytywnie wpływa na ich związek. Tymczasem Meredith i Jo spotykają się z przyjacielem rodziny, który jest zarazem właścicielem patentu na produkcję polimeru. Tworzywo jest niezbędne do realizacji ich projektu.
USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-03, 21:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 13 - Masz władzę nade mną Logo FOX
Opis (streszczenie): Do Grey Sloan Memorial zostają przyjęci dwaj chłopcy, którzy odnieśli obrażenia podczas pożaru domu. Strażaczka Andy Herrery musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby ocalić życie jednego z dzieci. Lekarze ciągle pracują nad projektami na konkurs dotyczący innowacji chirurgicznych. Tymczasem Amelia ponownie sprowadza do szpitala dr. Toma Koracicka, swojego mentora, który ma pomóc jej i Alexowi w leczeniu wyjątkowo trudnego przypadku.
USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-10-03, 19:00 Chirurdzy, odc.133 Thats Me Trying Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-03, 10:00 Chirurdzy, odc.133 Thats Me Trying Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-03, 08:40 Chirurdzy III, odc. 23/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Addison wyjeżdża na urlop do Los Angeles, do swoich przyjaciół z czasów studiów. Sam i Naomi są małżeństwem, które założyło wspólnie prywatną klinikę. Montgomery poznaje pozostałych lekarzy kliniki: Coopera, który jest pediatrą (umawia się przez Internet na randki), Petera, lekarza medycyny alternatywnej, Violet – psycholog – oraz Della, muskularnego recepcjonistę. Addison przyjechała do LA, bo chce mieć dziecko, a Naomi jest najlepszym specjalistą w leczeniu bezpłodności. Po badaniach okazuje się, że ma tylko dwa jajeczka, więc jest już praktycznie bezpłodna. Naomi zachęca ją, aby pracowała w jej klinice. W czasie pobytu Addison w klinice przychodzi Lisa, która przedwcześnie zaczyna rodzić. Peter namiętnie całuje Montgomery, aby poprawić jej zły humor. Rodzice Cristiny i Burke'a organizują przygotowania do ich ślubu. Yang prosi, żeby jedną z jej druhen została Callie. Cristina wybiera suknię ślubną. Preston ma już dość wtrącania się matki. Derek zastanawia się nad zerwaniem z Meredith. Do szpitala trafia Susan, druga żona ojca Meredith. Cierpi na długotrwała czkawkę. Później okazuje się, że jest to coś poważniejszego, będzie potrzebna operacja. Niestety, w wyniku powikłań nie daje się jej uratować. Thatcher nie wytrzymuje, uderza Meredith w twarz. Wini ją właśnie o śmierć swojej drugiej żony. Ava twierdzi, że wciąż nic nie pamięta, a Derek decyduje się ją operować. George przenosi się do innego szpitala na staż. “The Other Side of this Life” (Part 2 of 2)
USA / serial
2018-10-02, 19:05 Chirurdzy, odc.132 These Acms Of Mine Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-02, 10:00 Chirurdzy, odc.132 These Acms Of Mine Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-02, 08:40 Chirurdzy III, odc. 22/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Addison wyjeżdża na urlop do Los Angeles, do swoich przyjaciół z czasów studiów. Sam i Naomi są małżeństwem, które założyło wspólnie prywatną klinikę. Montgomery poznaje pozostałych lekarzy kliniki: Coopera, który jest pediatrą (umawia się przez Internet na randki), Petera, lekarza medycyny alternatywnej, Violet – psycholog – oraz Della, muskularnego recepcjonistę. Addison przyjechała do LA, bo chce mieć dziecko, a Naomi jest najlepszym specjalistą w leczeniu bezpłodności. Po badaniach okazuje się, że ma tylko dwa jajeczka, więc jest już praktycznie bezpłodna. Naomi zachęca ją, aby pracowała w jej klinice. W czasie pobytu Addison w klinice przychodzi Lisa, która przedwcześnie zaczyna rodzić. Peter namiętnie całuje Montgomery, aby poprawić jej zły humor. Rodzice Cristiny i Burke'a organizują przygotowania do ich ślubu. Yang prosi, żeby jedną z jej druhen została Callie. Cristina wybiera suknię ślubną. Preston ma już dość wtrącania się matki. Derek zastanawia się nad zerwaniem z Meredith. Do szpitala trafia Susan, druga żona ojca Meredith. Cierpi na długotrwała czkawkę. Później okazuje się, że jest to coś poważniejszego, będzie potrzebna operacja. Niestety, w wyniku powikłań nie daje się jej uratować. Thatcher nie wytrzymuje, uderza Meredith w twarz. Wini ją właśnie o śmierć swojej drugiej żony. Ava twierdzi, że wciąż nic nie pamięta, a Derek decyduje się ją operować. George przenosi się do innego szpitala na staż. “The Other Side of this Life” (Part 1 of 2)
USA / serial
2018-10-01, 19:00 Chirurdzy, odc.131 Alomost Grown Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-01, 10:00 Chirurdzy, odc.131 Alomost Grown Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-10-01, 08:40 Chirurdzy III, odc. 21/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Rywalizacja o stanowisko ordynatora wciąż trwa. Przewodniczący rady szpitala Larry Jennings staje się pacjentem Seattle Grace. Wszyscy kandydaci spieszą mu z pomocą, aby zdobyć jego głos. Po badaniach okazuje się, że w jego cewce moczowej znajduje się ryba pasożytnicza. Addison spędza ona miłe chwile z Aleksem. George postanawia się przenieść do innego szpitala. Addison wykonuje cesarskie cięcie u Avy, kobiety, która była ciężko ranna w wypadku promu. Stażyści przygotowują się do testu. Burke zajmuje się przygotowaniami do ślubu, gdyż dla Cristiny ważniejszy jest egzamin. Callie zaczyna podejrzewać, że George ma romans z Izzie. “Desire”
USA / serial
2018-09-28, 08:40 Chirurdzy III, odc. 20/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Hannah, Córka Izzy, którą lekarka oddała do adopcji, gdy była nastolatką, cierpi na białaczkę i potrzebuje przeszczepu szpiku kostnego. Miranda wspiera Stevens, która oddaje dziewczynce szpik. Izzy zależy na spotkaniu z córką, ale dziewczynka nie chce z nią rozmawiać. Cristina stara się przekonać Marlowa, że kocha Burke'a i wyjdzie za niego. Były narzeczony Yang postanawia opuścić Seattle Grace, rezygnuje z konkursu na ordynatora chirurgii. Izzy wyznaje George'owi swoją miłość do niego, ale wie, że nie mogą być razem. W szpitalu pojawiała się potencjalna rodzina Jane, ale okazuje się, że nie jest ona ich córką. Susan Grey robi zakupy Meredith, stara się z nią zaprzyjaźnić. Sloan uczy Richarda podrywać kobiety w barze Joego. “Time After Time”
USA / serial
2018-09-28, 01:40 Chirurdzy, odc.109 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Tego dnia dr Derek Shepherd będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na jego karierze. Początek dyżuru nie zapowiada takiego przebiegu zdarzeń. Wszystko zmienia się, gdy Isaac – technik laboratoryjny, pracujący w tym szpitalu – prosi go o konsultację i pokazuje zdjęcie rentgenowskie, na którym widać guz rdzenia kręgowego. Nowotwór jest nieoperacyjny. Isaac wyznaje, że to jego zdjęcie i specjalnie zatrudnił się w tym szpitalu, bo wiedział, że tylko taki neurochirurg, jak dr Shepherd może zdobyć się na odwagę i przeprowadzić tę ryzykowną operację. Jeśli mu się powiedzie, zdobędzie światową sławę. Ale jeśli przegra tę walkę, zabije pacjenta na stole operacyjnym lub sparaliżuje do końca jego dni. Derek waha się. Tymczasem plotka o tym przypadku lotem błyskawicy obiega szpital i wszyscy rezydencji chcą wziąć udział w tej historycznej chwili, która potrwa… całą dobę. Czeka ich ekstremalnie trudne wyzwanie także pod względem fizjologicznym. Tymczasem Szef stanowczo mówi nie. Dopiero wtedy Derek postanawia jednak podjąć to ryzyko i rozpoczyna rekrutację. Do jego zespołu dołączą tylko najlepsi…   Dla małoletnich od lat 12                     Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
USA, / 2009
2018-09-28, 00:40 Chirurdzy, odc.108 Logo Polsat
Opis (streszczenie): Trwa dochodzenie w sprawie śmierci pacjentki na ostrym dyżurze. Wszyscy rezydenci z Mercy West i Seattle Grace są przesłuchiwani przez Szefa i członków zarządu szpitala i nikt nie ma sobie nic do zarzucenia. Ta młoda kobieta, matka kilkuletniego chłopca, trafiła na ostry dyżur z powodu poparzeń. Tego dnia do szpitala przyjęto kilka ofiar tego pożaru – w tym również jednego strażaka. Chaos zapanował na izbie przyjęć, gdy ratownicy wwieźli na wózku mężczyznę z siekierą wbitą w pierś. Poparzona pacjentka wydawała się właściwie zaopatrzona. Kolejno wszyscy rezydenci zajmowali się nią. Ale pozostawiali, gdy tylko w pobliżu ich wzroku znalazł się pacjent bardziej wymagający pomocy. Nagle pojawiła się u niej ostra niewydolność oddechowa. To trwało kilka minut. Pomimo nadludzkich wysiłków lekarzy, nie udało się jej uratować. Kto i kiedy popełnił błąd, który ją kosztował życie?   Dla małoletnich od lat 12                  Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
USA, / 2009
2018-09-27, 19:00 Chirurdzy, odc.130 Cant Fight Biology Logo Super Polsat
Opis (streszczenie):   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja
USA, / 2010
2018-09-27, 10:00 Chirurdzy, odc.130 Cant Fight Biology Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-09-27, 08:40 Chirurdzy III, odc. 19/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): George nie pamięta nocy spędzonej z Izzy. Niespodziewanie odwiedza Calie jej ojciec, który uważa że córka popełniła błąd, wychodząc za mąż. Po kilku godzinach George przypomina sobie poprzednią noc. Rozmawia z Izzy, dochodzą do wniosków, że ich wspólna noc pozostanie tajemnicą. Colin Marlow przedstawia zarządowi plan 10-letni dla szpitala. Nie jest tym zachwycony Richard, gdyż kandydat chce zmienić zasady panujące w szpitalu. Sloan nie przedstawia żadnego planu długoterminowego na rozwój szpitala. Uważa, że ważne jest ”tu i teraz”, chwali się zarządowi przychodnią Mirandy. Mark staje się najlepszym kandydatem wg zarządu szpitala. Sloan przeprowadza operację rekonstrukcji twarzy Jane Doe. Alex pomaga jej podjąć decyzję, którą wybrać twarz. Pokazuje pacjentce rysunki twarzy i opowiada o każdej z nich jak o realnej osobie. Sloan wybiera Meredith, aby wykonała pobranie kości do przeszczepu dla Jane. Derek stwierdza, że Mark chce wykorzystać Grey, aby zdobyć kilka dodatkowych punktów u szefa. Pacjentem Cristiny jest pracownik budowlany, który ma cukrzycę typu II. Nie daje się uratować jego nogi. Pani Rogerson jest pacjentką Izzy, której córka jest zbyt opiekuńcza. “My Favorite Mistake”
USA / serial
2018-09-26, 22:00 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 12 - Ciężej, lepiej, szybciej, mocniej Logo FOX
Opis (streszczenie): April organizuje konkurs związany z nowymi rozwiązaniami w chirurgii. Lekarze od razu rozpoczynają prace nad własnymi projektami. Tymczasem stary przyjaciel Catherine mówi jej i Jacksonowi o swoim szokującym pomyśle. Pod opiekę Meredith trafia pacjent, który wrócił do szpitala na leczenie. Zainspirowana jego przypadkiem wpada na pomysł, jaki projekt zgłosić do konkursu.
USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-09-26, 21:05 Grey's Anatomy: Chirurdzy 14, odc. 11 - Nie obawiaj się śmierci Logo FOX
Opis (streszczenie): Bailey jest na granicy wytrzymałości. Wszystko przez stres związany z zarządzaniem szpitalem oraz decyzją Bena, który chce zostać strażakiem.
USA / 2017 / serial obyczajowy
2018-09-26, 19:00 Chirurdzy, odc.129 Superfeak Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-09-26, 10:00 Chirurdzy, odc.129 Superfeak Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-09-26, 08:40 Chirurdzy III, odc. 18/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): W szpitalu pojawia się kandydat na nowego szefa chirurgii. Jest nim Colin Marlow. Okazuje się on byłym kochankiem Cristiny. Marlow powoduje niemiłą rywalizację pomiędzy lekarzami. Pacjentem Izzy jest starszy mężczyzna, który ma w ciele nabój z wojny koreańskiej. Wdała się infekcja, więc lekarze muszą usunąć pocisk. Scofieldowi zależy, aby określić, do kogo należała kula, ale po tylu latach staje się to niemożliwe. Helen Crawford, znajoma Dereka, została przyjęta na wycięcie guza mózgu. Shepherd postanawia wyciąć cały guz, aby nie musiała wracać na kolejny zabieg. Podczas operacji dochodzi do zatrzymania akcji serca. Derek otwiera klatkę piersiową, wykonuje masaż na otwartym sercu, nie prosząc o pomoc Burke'a. Susan, macocha Grey, przekonuje Meredith do kolacji z jej ojcem Thatcherem. Grey chce, aby ta kolacja była u niej u domu. Przychodzi na nią także Derek. Wychodzi na jaw, że Callie jest bardzo bogata. George prosi o wsparcie Izzy. Razem piją alkohol, a następnego poranka Izzie leży naga z George'em w łóżku. Sloan wykonuje zabieg rekonstrukcji oczodołu Jane Doe. Występują komplikacje, więc Addison musi ratować dziecko. Twierdzi ona, ze chciał on tą operacją zaimponować Marlowowi. Alex przeprasza pacjentkę, że przez jego radę o zdecydowaniu się na operację, mogła urodzić za wcześnie. “Scars and Souvenirs”
USA / serial
2018-09-25, 19:00 Chirurdzy, odc.128 Stock To The System Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-09-25, 10:00 Chirurdzy, odc.128 Stock To The System Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-09-25, 08:40 Chirurdzy III, odc. 17/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Zespół lekarzy w Seattle Grace kontynuuje walkę o życie Meredith, która tymczasem zapada w śmierć kliniczną. Derek krzyczy na Elise Grey, uważa, że to, co stało się Meredith, jest jej winą. Po pacjentkę, którą uratował Alex przychodzi jej potencjalna rodzina. Okazuje się jednak, że kobieta nie jest ich córką. Matka Grey umiera mimo pomocy lekarskiej. Cristina widząc koleżankę prawie martwą, idzie na zakupy i do baru. Burke przekonuje ją, że lepiej, by pożegnała się ze swoją najlepsza przyjaciółką. Gdy stan Grey jest krytyczny, przychodzi do niej Yang, prosząc, by jeszcze raz spróbować reanimować koleżankę. Lekarze pod presją Cristiny ostatecznie ratują życie Meredith. Yang mówi jej, że wychodzi za mąż. Grey domyśla się, że jej matka nie żyje, co potwierdza jej Derek. Addison daje szanse Sloanowi, pod warunkiem że nie będzie uprawiał seksu przez 60 dni. “Some Kind of Miracle”
USA / serial
2018-09-24, 19:00 Chirurdzy, odc.127 With You I'm Born Again Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-09-24, 10:00 Chirurdzy, odc.127 With You I'm Born Again Logo Super Polsat
USA, / 2010
2018-09-24, 08:40 Chirurdzy III, odc. 16/25 Logo METRO
Opis (streszczenie): Alex jest odpowiedzialny za kontakt z rodzinami poszkodowanych w katastrofie. Brak systemu identyfikacji w niewielkim stopniu łagodzi frustrację członków rodziny. Alex wpada na pomysł robienia zdjęć polaroidem zmarłym niezidentyfikowanym ludziom. Izzie stara się pomóc pacjentowi przygniecionemu autem. Aby uratować mu życie, wierci mu w głowie dziury, aby wyrównać ciśnienie. Webber oznajmia, że skończył się jej okres próbny. Razem ze Sloanem proponują jej asystę podczas operacji pacjenta, któremu uratowała życie. George znajduje zaginionego chłopca, którego matce obiecał, że go odnajdzie. Cristina denerwuje się, że wszyscy wrócili, a nadal nie ma Meredith. Derek wyławia z wody Grey, która jest w hipotermii. Reanimuje ją w karetce. Addison, Burke, Webber i Bailey starają się ratować życie Meredith. Derek jest załamany, że może ją stracić. "Drowning On Dry Land"
USA / serial

Emisja w stacjach

Chirurdzy można obejrzeć w:

Emisje w: FOX, METRO, Polsat, Super Polsat

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info