Reklama

Detektyw Monk godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Detektyw Monk

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Detektyw Monk będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-04
10:00 Detektyw Monk, odc. 2/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Sędzia z San Francisco, Catherine Lavinio dzwoni na policję i informuje, że w jej domu jest intruz, który próbuje ją zabić a osobą tą jest pan Dale Biederbeck. Operator alarmowego numeru wysyła radiowóz na miejsce zdarzenia. Połączenie telefoniczne zostaje przerwane. Sędzia Lavinio nie żyje. Policja nie może rozwikłać śledztwa i prosi o pomoc Monk'a. Monk i Sharona przybywają na miejsce zbrodni i zastają całkowicie zdemolowany dom. Monk zaczyna składać części tej kryminalnej układanki. Dostaje od policji niewiarygodną informację - głównym podejrzanym jest 400-kilogramowy mężczyzna, potentat przemysłowy Dale J. Biederbeck, znany również jako Dale Wieloryb. Monk zastanawia się, czy jest to w ogóle możliwe. Biederbeck przecież nie opuścił swojego łóżka przez ostatnie 11 lat! Nie przecisnąłby się nawet przez drzwi swojej sypialni.

/ USA / serial sensacyjny
15:55 Detektyw Monk, odc.12 Mr. Monk Goes Camping Logo TV6

Opis (streszczenie): Ósmy sezon jednego z największych telewizyjnych hitów, będącego znakomitym połączeniem serialu komediowego i kryminalnego, obsypanego prestiżowymi nagrodami – m.in. aż trzy Emmy dla Tony’ego Shalhouba za rolę Monka – i cieszącego się ogromną sympatią widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, niegdyś wschodząca gwiazda policji San Francisco, słynąca z niekonwencjonalnych metod i śledczego geniuszu, po tajemniczej śmierci żony zmaga się z traumą i silną nerwicą natręctw. Wydawałoby się, że obsesyjno-kompulsywny policjant, który panicznie boi się niemal wszystkiego – od wysokości i tłumów, przez zarazki aż po… mleko – nie nadaje się do służby, a jednak na tropie najniebezpieczniejszych przestępców Adrian Monk okazuje się niezastąpiony. I chociaż codzienne życie i banalne czynności są dla niego pasmem wyzwań, to jak nikt inny radzi sobie z najtrudniejszymi śledztwami, wobec których cała policja pozostaje bezsilna.   Dla małoletnich od lat 12

/ USA / 2010
Reklama
16:50 Detektyw Monk, odc.13 Mr. Monk Is The Best Man Logo TV6
USA / 2010
Program TV na 2020-04-05
07:00 Detektyw Monk, odc.12 Mr. Monk Goes Camping Logo TV6
USA / 2010
07:55 Detektyw Monk, odc.13 Mr. Monk Is The Best Man Logo TV6
USA / 2010
10:00 Detektyw Monk, odc. 3/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Jest ciemna i deszczowa noc. Żona byłego komisarza policji w San Francisco, Harry'ego Ashcombe'a pędzi samochodem po krętej autostradzie. Nie zdaje sobie sprawy, że jej mąż potajemnie umieścił na środku drogi pochylnię. Kate Ashcombe wchodzi w zakręt z dużą prędkością, wpada na rampę i przelatuje przez barierkę. Spada ze zbocza i ginie w wypadku. Morderstwo doskonałe. Ashcombe prosi o pomoc w odnalezieniu "zaginionej" żony. Monk i Sharona zgłaszają się na ochotnika. Jednak ciało pani Ashcombe odkrywa psychicznie chora kobieta, Dolly Flint, która jest znana ze swoich szarlatańskich praktyk. Monk podejrzewa jednak, że to było coś więcej niż wypadek. Jego podejrzenia doprowadzają go do Jennifer, młodej kobiety, która przez lata miała romans z Harry Ashcombe, ale w końcu go zakończyła w obawie o swoje bezpieczeństwo. Monk przesłuchuje Dolly Flint i dowiaduje się o jej zaburzeniach snu. Części układanki zaczynają tworzyć jedną całość. Ashcombe zabił żonę, zrzucając ją z urwiska, aby upozorować wypadek. Jednak sprawca nie przewidział tego, że przeszkodzi mu osuwisko błotne. Samochód przykryło błoto i nikt nie mógłby znaleźć ciała a Ashcombe nie dostałby pieniędzy z odszkodowania.

/ USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-04-11
10:00 Detektyw Monk, odc. 4/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Adwokat Lou Pratt kończy swój dzień pracy. Ktoś zakrada się do jego biura, zabija go, a następnie wyciąga jedną teczkę z aktami i ją pali. Monk zostaje wezwany do pomocy w przeprowadzeniu śledztwa. Policja podejrzewa Lawrence'a Graysona - jednego z klientów Pratta, którego akta zostały spalone w biurze zamordowanego prawnika. Monk przesłuchuje Graysona i dowiaduje się, że nie tylko był on winien pieniądze ofierze, ale też groził Prattowi, gdy adwokatowi nie udało się zapobiec, aby sąsiadka Graysona - piękna Monika Waters - wybudowała sobie garaż w pobliżu granicy jego posesji. Monk nie może uwierzyć, aby taki drobny spór mógł doprowadzić do morderstwa. Nie może również uwierzyć w uderzające podobieństwo pomiędzy Moniką Waters, a jego zmarłą żoną Trudy. Jest nią oczarowany. Następnego dnia, podejrzewany przez wszystkich Grayson zostaje znaleziony martwy w garażu Moniki. Teraz podejrzenia padają na kobietę. Tylko Monk nie wierzy, że to ona jest morderczynią. Wraz z Sharoną powraca do biura Pratta, gdzie wszystkie poszlaki układają się w końcu w jedną całość. Podczas odczytu testamentu zmarłego, Monk ujawnia swoje odkrycie.

/ USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-04-12
10:00 Detektyw Monk, odc. 5/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Policyjny detektyw Adam Kirk ma się spotkać z tajemniczym informatorem, Johnem Gitomerem, w wesołym miasteczku. Miejscem spotkania jest "diabelskie koło". Maszyna rusza, ale tuż po chwili słychać straszliwy krzyk. Operator zatrzymuje koło i okazuje się, że Gitomer ma nóż wbity w serce. Informator nie żyje i wydaje się, że nikt oprócz Kirka nie mógł dokonać tego morderstwa. Kapitan Stottlemeyer - były partner Kirka - chce oczyścić dobre imię oficera, ale nie jest w stanie odeprzeć przytłaczających zarzutów, które mu postawiono. Okazuje się, że policjant ten już w przeszłości stosował przemoc, a obecnie został pozwany za stosowanie brutalnych metod pracy. W takiej sytuacji Stottlemeyerowi nie pozostaje nic innego, jak poprosić o pomoc Monka. Pomimo braku przekonania, co do niewinności Kirka, Monk zgadza się mu pomóc. Udaje się na miejsce zbrodni, ale lęk wysokości nie pozwala mu przejechać się na diabelskim kole. Przesłuchuje ekscentrycznego operatora diabelskiego koła, a następnie znajduje cenny ślad - stary bilet, który wypadł z kieszeni Gitomera podczas jego śmiertelnej przejażdżki. Doprowadza on Monka i Sharonę do pewnego nocnego klubu, gdzie znajdują plecak z telefonem komórkowym Gitomera. W spisie połączeń wychodzących widać, że kilka połączeń do więźnia Leonarda Stokes, który to właśnie oskarża Kirka o stosowanie brutalnych metod. Stokes zostaje zwolniony z więzienia w związku z zarzutem morderstwa postawionym Kirkowi.

/ USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-04-18
10:00 Detektyw Monk, odc. 6/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Zakłopotany Monk zostaje przyłapany podczas wizyty w domu swojej nieżyjącej żony Trudy i wysłany do Instytutu Psychiatrycznego Medford na dwudniową obserwację. Szpital, tak jak psychika Monka, przechodzi akurat remont. Monk poznaje genialnego dyrektora szpitala, dr Morris Lancastera, a także kilku pacjentów - Johna Wurstera, który uważa się za detektywa oraz Manny'ego - mężczyznę po trzydziestce, który nadal wierzy w istnienie Świętego Mikołaja. Wurster opowiada Monkowi o morderstwie, które zostało popełnione w instytucie przed czterema laty. Pacjent Bill LaFrankie zastrzelił doktora Conrada Goulda w pokoju ze sprzętem medycznym, następnie ukradł barbiturany i zmarł z przedawkowania. Nikt nigdy nie znalazł pistoletu (rzekomego narzędzia zbrodni). Wurster zwierza się swojemu nowemu "koledze", że nigdy nie uwierzył w oficjalną wersję wydarzeń. Monk nie zwraca jednak zbytniej uwagi na teorię Wurstera. Podczas terapii grupowej Manny opowiada, że poprzedniej nocy widział przez okno Świętego Mikołaja, który schodził po kominie. Zaintrygowany Monk postanawia to sprawdzić i znajduje kawałek czerwonego materiału na kominie. Jego zmysł podpowiada mu, że może to mieć jakiś związek z morderstwem dr Goulda. Za pomocą wycinka z gazety z informacją o morderstwie, Monk odtwarza przebieg wydarzeń i dochodzi do wniosku, że zabójcą Goulda nie był pacjent, ale prawdopodobnie ktoś z pracowników szpitala. Podejrzenia padają na doktora Lancastera. Lancaster stara się udaremnić jego śledztwo i przedstawia dowody, że Monk postradał zmysły. Nawet sam Monk zaczyna powoli w to wierzyć do czasu, gdy Sharona trafia na dowody potwierdzające jego teorię. Pacjent Monk wznawia swoje śledztwo. Brakująca żyłka w wędce dyrektora szpitala dopełnia obraz. Teraz już jest wszystko jasne. Dyrektorem szpitala miał zostać Gould, ale stanowisko to chciał za wszelką cenę objąć Lancaster. Zabił Goulda, aby je dostać. Następnie wrobił w morderstwo jednego z pacjentów.

/ USA / serial sensacyjny
Reklama
16:05 Detektyw Monk, odc.14 Mr. Monk And The Badge Logo TV6
USA / 2010
17:05 Detektyw Monk, odc.15 Mr. Monk And the End - part 1 Logo TV6
USA / 2010
Program TV na 2020-04-19
10:00 Detektyw Monk, odc. 7/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Monk wie, że pewien biznesmen - Trevor McDowell zamordował swoją kochankę, Gwen Zaleski. Problem w tym, że McDowell ma niepodważalne alibi. W momencie popełnienia morderstwa brał udział w biegu maratońskim. Biegacze byli śledzeni za pomocą chipów i komputer pokazywał, że McDowell przebiegł cały dystans 26 mil. Monk podejrzewa, że miał on wspólnika. Odwiedza biuro organizatorów maratonu i szuka biegacza, którego karta czasów odpowiada dokładnie karcie McDowella. Jest nim sławny biegacz z Nigerii - Tonday Mawwaka - legendarny maratończyk i zarazem były idol Monka. Razem przeglądają taśmę video z zapisem wyścigu, który był zakończeniem kariery sportowej Tonday'a. Ekipa telewizyjna zarejestrowała każdy centymetr biegu Tonday'a. Na taśmie widzą, że przez kilka mil McDowell utrzymuje to samo tempo, co Tonday, następnie znika z pola widzenia kamery na dłuższy czas, a potem pojawia się ponownie przed metą kilka metrów przed Tondayem.

/ USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-04-25
09:35 Detektyw Monk, odc. 8/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Mogłoby się wydawać, że Sidney Teal ma już wszystko - własną firmę, ogromny majątek, piękną żonę - Myrę oraz wspaniały dom. Jednak okazuje, że dla niego to za mało. Pewnej nocy założył nakolanniki, wsiadł do samochodu i odjechał. Zaparkował pod kinem i czekał w ciemnym miejscu. Gdy para, która wyszła z kina właśnie go mijała, wyskoczył z nożem i krzyknął do mężczyzny "Oddaj mi swój portfel! Nie zgrywaj bohatera!". Okazało się jednak, że napadł na niewłaściwą parę. Mężczyzna, Archie Modine, wyciągnął pistolet i zastrzelił go. W tym czasie Monk boryka się ze swoimi własnymi problemami - jest całkowicie "spłukany". Nie stać go nawet na pensję dla Sharon, która grozi odejściem. Na szczęście dla Monka, ich kłótnię przerywa dzwoniący telefon. Stottlemeyer wzywa go, aby pomógł poprowadzić śledztwo w sprawie śmierci Sidney'a Teala. Chwilę potem Monk jest już na miejscu zbrodni. Dziwi go fakt, że bandyta miał na sobie nakolanniki podczas rabunku. Przeczucie podpowiada mu, że ta sprawa jest bardziej skomplikowana. Monk spotyka się z wdową po Sidney'u Tealu, która opowiada, że jej mąż przechodził kryzys wieku średniego i próbował różnych szaleńczych rzeczy: skoki na bungee i skoki z opóźnionym otwarciem spadochronu. Jednak zeznania szofera Teala podważają jej słowa. Szofer opisuje swojego pracodawcę, jako delikatnego i bojaźliwego mężczyznę, który nie byłby w stanie strzelić z pistoletu.

/ USA / serial sensacyjny
Program TV na 2020-04-26
10:00 Detektyw Monk, odc. 9/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Sharona przekonuje Monka do wyjazdu do kurortu na wybrzeżu Kalifornii. Jego urlop zostaje jednak szybko przerwany, gdy syn Sharony - Benjy jest świadkiem morderstwa kobiety, które dostrzegł podczas obserwacji przez teleskop. Jednak pokój, w którym miało zostać popełnione rzekome morderstwo jest w idealnym stanie i nie ma żadnych śladów. Sharona uważa, że incydent ten był wytworem wyobraźni jej syna, ale Monk jest bardziej podejrzliwy i według niego pokój ten jest po prostu trochę zbyt czysty. Pokój wynajął John Fenimore, który twierdzi, że był poza hotelem w momencie popełnienia rzekomego morderstwa. Jednak nigdzie nie można znaleźć jego żony Irene Fenimore.

/ USA / serial sensacyjny
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Detektyw Monk. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Detektyw Monk w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Detektyw Monk.

Poprzednie emisje Detektyw Monk


Emisja Detektyw Monk miała miejsce:

2020-03-29 09:05 Detektyw Monk, odc. 1/12 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Adrian Monk to bardzo utalentowany detektyw, który cierpi na pewne zaburzenie psychiczne. To właśnie ono zahamowało jego karierę w wydziale zabójstw policji San Francisco. Po tragicznym i nierozwikłanym morderstwie żony Monk nabawił się dziwnych fobii. Panicznie boi się zarazków, zatłoczonych miejsc, wysokości, a także wielu innych rzeczy (aczkolwiek robi postępy, jeżeli chodzi o mleko). Morderstwo ukochanej żony bezustannie go prześladuje, gdyż jest to jedyne nierozwikłane śledztwo w jego całej karierze. Detektyw dostaje polecenie opuszczenia wydziału policji. Zatrudnia pielęgniarkę o imieniu Sharon, która pomaga mu w jego staraniach o powrót do policji. W praktyce zostaje ona jego partnerem i razem z nim rozwiązuje kryminalne zagadki. Wydział policji prowadzi bardzo ważne śledztwo, które niestety utknęło w martwym punkcie. Z braku wyboru policja musi przywrócić do służby jedynego człowieka, który może rozwikłać tę sprawę … a wraz z nim musi sprowadzić do siebie wszystkie jego fobie. Monk prowadzi dochodzenie w sprawie morderstwa Nicole Vasquez i odwiedza miejsce zbrodni. Znajduje tam kilka ważnych śladów, ale nadal nie jest pewny tego, kto jest mordercą. Podczas wiecu wyborczego, ochroniarz kandydata na burmistrza, Warrena St. Claire, pada martwy. Obecny burmistrz każe kapitanowi Stottlemeyerowi sprowadzić Monka, aby pomógł rozwiązać tę sprawę. Po krótkim spotkaniu z panem St. Claire, jego żoną i ich pracownikiem, Gavinem Loyd, Monk udaje się na miejsce zamachu. Odkrywa tam cienką nić łączącą morderstwo Nicole Vasquez i próbę zamachu na życie St. Claire'a. Ślad ten doprowadza go do siedziby sztabu wyborczego, gdzie Monk przesłuchuje ochotników pracujących dla St. Claire'a i wypytuje ich o Vasquez. Podejrzenia Monka przybierają na sile, gdy jeden z przesłuchiwanych ochotników zostaje zamordowany. Sharona podejrzewa, że zamach na St. Claire zleciła jego żona Miranda, gdyż życie kandydata było ubezpieczone na 150 milionów dolarów. Jednak Monk ma inne zdanie a do tego podejrzewa, że Miranda miała romans z jednym z asystentów męża. Monk ogląda w telewizji relację o próbie zamachu, następnie odwiedza miejsce, w którym została zabita jego żona. Części kryminalnej układanki zaczynają układać się w jedną całość. Monk zwołuje wszystkich ponownie i wyjaśnia, co stało się w dniu wyborczego wiecu - zamachowiec nawet nie próbował zabić kandydata. Został wynajęty, aby zastrzelić jego ochroniarza. Dlaczego? Ponieważ ochroniarz był pierwszą osobą, do której zwrócił się Gavin o zamordowanie Nicole Vasquez - młodej ochotniczki, która odkryła, że Gavin przywłaszczał sobie fundusze przeznaczone na kampanię. Ochroniarz odmówił i w związku z tym trzeba było go uciszyć. Monk pokazuje zdjęcie zrobione podczas wiecu wyborczego. Widać na nim, jak Gavin wskazuje w kierunku, skąd padł strzał. Jednak linia strzału była zasłonięta a echo dochodzące z okolicznych budynków zamaskowało miejsce, w którym faktycznie oddano strzał i nie było takiej możliwości, aby Gavin mógł je zlokalizować ... chyba, że był jedną z osób, która zleciła ten zamach. Raz jeszcze obsesyjnie dociekliwy detektyw rozwiązuje sprawę, która była nie do rozwiązania.

/ USA / serial sensacyjny
2020-03-29 07:00 Detektyw Monk, odc.11 Mr. Monk And The Dog Logo TV6
USA / 2010
2020-03-28 16:40 Detektyw Monk, odc.11 Mr. Monk And The Dog Logo TV6
USA / 2010
2020-03-28 15:40 Detektyw Monk, odc.10 Mr. Monk And Sharona Logo TV6
USA / 2010
2020-03-22 08:00 Detektyw Monk, odc.9 Happy Birthday, Mr. Monk Logo TV6
USA / 2010
2020-03-22 07:00 Detektyw Monk, odc.8 Mr. monk Goes To Group Therapy Logo TV6
USA / 2010
Reklama
2020-03-21 17:00 Detektyw Monk, odc.9 Happy Birthday, Mr. Monk Logo TV6
USA / 2010
2020-03-21 16:00 Detektyw Monk, odc.8 Mr. monk Goes To Group Therapy Logo TV6
USA / 2010
2020-03-15 07:00 Detektyw Monk, odc.7 Mr. Monk And The Voodoo Curse Logo TV6
USA / 2010
2020-03-14 16:35 Detektyw Monk, odc.7 Mr. Monk And The Voodoo Curse Logo TV6
USA / 2010
2020-03-14 15:35 Detektyw Monk, odc.6 Mr. Monk And The Critic Logo TV6
USA / 2010
2020-03-08 08:00 Detektyw Monk, odc.5 Mr. Monk Takes The Stand Logo TV6
USA / 2010
2020-03-08 07:00 Detektyw Monk, odc.4 Mr. Monk Is Someone Else Logo TV6
USA / 2010
2020-03-07 17:20 Detektyw Monk, odc.5 Mr. Monk Takes The Stand Logo TV6
USA / 2010
2020-03-07 16:20 Detektyw Monk, odc.4 Mr. Monk Is Someone Else Logo TV6
USA / 2010

Emisje archiwalne Detektyw Monk


Emisja Detektyw Monk miała miejsce:

2020-03-01 14:00 Detektyw Monk, odc.3 Mr. Monk And The Ufo Logo TV6
USA / 2010
2020-02-29 08:00 Detektyw Monk, odc.3 Mr. Monk And The Ufo Logo TV6
USA / 2010
2020-02-23 14:00 Detektyw Monk, odc.2 Mr.Monks Nad The Foreign Man Logo TV6
USA / 2010
2020-02-23 13:00 Detektyw Monk, odc.1 Mr.Monk's Favorite Show Logo TV6
USA / 2010
2020-02-22 08:55 Detektyw Monk, odc.2 Mr.Monks Nad The Foreign Man Logo TV6
USA / 2010
2020-02-22 08:00 Detektyw Monk, odc.1 Mr.Monk's Favorite Show Logo TV6
USA / 2010
Reklama
2020-02-16 14:00 Detektyw Monk, odc.16 MR. MONK FIGHTS CITY HALL Logo TV6

Opis (streszczenie): Siódmy sezon jednego z największych telewizyjnych hitów, będącego znakomitym połączeniem serialu komediowego i kryminalnego, obsypanego prestiżowymi nagrodami – m.in. aż trzy Emmy dla Tony’ego Shalhouba za rolę Monka – i cieszącego się ogromną sympatią widzów na całym świecie. Tytułowy bohater, niegdyś wschodząca gwiazda policji San Francisco, słynąca z niekonwencjonalnych metod i śledczego geniuszu, po tajemniczej śmierci żony zmaga się z traumą i silną nerwicą natręctw. Wydawałoby się, że obsesyjno-kompulsywny policjant, który panicznie boi się niemal wszystkiego – od wysokości i tłumów, przez zarazki aż po… mleko – nie nadaje się do służby, a jednak na tropie najniebezpieczniejszych przestępców Adrian Monk okazuje się niezastąpiony. I chociaż codzienne życie i banalne czynności są dla niego pasmem wyzwań, to jak nikt inny radzi sobie z najtrudniejszymi śledztwami, wobec których cała policja pozostaje bezsilna.   Dla małoletnich od lat 12

/ USA / 2009
2020-02-16 13:00 Detektyw Monk, odc.15 MR. MONK AND THE MAGICIAN Logo TV6
USA / 2009
2020-02-15 08:20 Detektyw Monk, odc.16 MR. MONK FIGHTS CITY HALL Logo TV6
USA / 2009
2020-02-15 07:20 Detektyw Monk, odc.15 MR. MONK AND THE MAGICIAN Logo TV6
USA / 2009
2020-02-09 14:00 Detektyw Monk, odc.14 MR. MONK AND THE BULLY Logo TV6
USA / 2009
2020-02-09 13:05 Detektyw Monk, odc.13 MR. MONK MAKES THE PLAYOFFS Logo TV6
USA / 2009
2020-02-08 08:55 Detektyw Monk, odc.14 MR. MONK AND THE BULLY Logo TV6
USA / 2009
2020-02-08 08:00 Detektyw Monk, odc.13 MR. MONK MAKES THE PLAYOFFS Logo TV6
USA / 2009
2020-02-02 14:00 Detektyw Monk, odc.12 MR. MONK AND THE LADY NEXT DOOR Logo TV6
USA / 2009
2020-02-02 13:00 Detektyw Monk, odc.11 MR. MONK ON WHEELS Logo TV6
USA / 2009
2020-02-01 09:00 Detektyw Monk, odc.12 MR. MONK AND THE LADY NEXT DOOR Logo TV6
USA / 2009
2020-02-01 08:00 Detektyw Monk, odc.11 MR. MONK ON WHEELS Logo TV6
USA / 2009
2020-01-26 14:00 Detektyw Monk, odc.10 MR. MONK'S OTHER BROTHER Logo TV6
USA / 2009
2020-01-26 13:00 Detektyw Monk, odc.9 MR. MONK AND THE MIRACLE Logo TV6
USA / 2009
2020-01-25 08:55 Detektyw Monk, odc.10 MR. MONK'S OTHER BROTHER Logo TV6
USA / 2009

Detektyw Monk gdzie obejrzeć?


Detektyw Monk można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TV6, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry