Reklama

Do zaliczenia godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Do zaliczenia będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-28

23:00 Do zaliczenia Logo TV6
Brandy kończy szkołę średnią. Przed pójściem do koledżu postanawia zdobyć niezbędne jej zdaniem doświadczenie seksualne. Tworzy całą listę wyzwań, którą zamierza zrealizować w ciągu wakacji.   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących
/ USA, / 2013
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Do zaliczenia. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Do zaliczenia w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Do zaliczenia.

Emisje archiwalne Do zaliczenia

Emisja Do zaliczenia miała miejsce:

2018-07-12, 23:00 Do zaliczenia Logo TV4
USA, / 2013
2018-03-08, 21:00 Do zaliczenia Logo TV4
USA, / 2013

Emisja w stacjach

Do zaliczenia można obejrzeć w:

Emisje w: TV4, TV6

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info