Reklama

Down the road. Zespół w trasie godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Down the road. Zespół w trasie

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Down the road. Zespół w trasie będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 6 czerwca 2020 (Sobota)
02:15 Down the road. Zespół w trasie, odc. 7/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. W kolejnym odcinku uczestnicy programu szykują się na imprezę. Dziewczyny przygotowują układ taneczny dla Michała z okazji imienin. Krzysztof i Grzegorz chodzą po Weronie w poszukiwaniu prezentu dla solenizanta. Wieczorem długo trwają przygotowania do wyjścia. Wszyscy wybierają odpowiednie stroje, dziewczyny malują paznokcie. Wreszcie docierają do jednego w werońskich lokali. Ludzie z zespołem Downa szybko skracają dystans i są bezpośredni. Czy będą potrafili swobodnie bawić się ze zdrowymi ludźmi, którzy mówią w innym języku?

/ Polska / serial
02:45 Down the road. Zespół w trasie, odc. 8/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Przemek Kossakowski i jego sześcioro przyjaciół z zespołem Downa wjeżdżają do Lombardii. Podróżują już wiele dni i nadszedł czas na porządki w busie. Grupą zarządza Ola. Uczestnicy wyprawy podeszli do tematu sprzątania samochodu z wielkim zaangażowaniem. Wizyta na myjni przeradza się w nie lada zabawę. Czystym busem podróżnicy przyjeżdżają nad jezioro Iseo, jednak zanim zaczną korzystać ze słonecznego dnia, Dominika prosi Przemka o prywatną rozmowę.

/ Polska / serial
Reklama
Program TV na 8 czerwca 2020 (Poniedziałek)
21:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 9/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. W kolejnym odcinku uczestnicy wyprawy wyruszają w drogę powrotną do Polski. Sześć osób z zespołem Downa we Włoszech bawi się wyśmienicie i korzysta z wolności, jednak w połowie wycieczki niektórzy zaczynają tęsknić do rodziców. Krzysztof dzwoni do mamy i prowadzi z nią rozmowę, która wzrusza ich oboje do łez. Przemek Kossakowski zaplanował lot helikopterem w Dolomitach. W drodze na lądowisko uczestnicy poruszają kontrowersyjny temat – czy ludzie z zespołem Downa powinni mieć dzieci?

/ Polska / serial
21:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 10/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Podróż po Europie Przemka Kossakowskiego i jego przyjaciół zmierza ku końcowi. Dlatego postanawiają oni kupić pamiątki. Przy okazji okazuje się, że ludzie z zespołem Downa mają duże problemy z liczeniem pieniędzy. Uwielbiają za to jeździć na koniach. Ola od początku wyjazdu prosi Przemka o jazdę konną. Wreszcie ekipa przyjeżdża do stadniny w Tyrolu Południowym we Włoszech. Podczas gdy większość uczestników wyprawy świetnie się bawi, Agnieszka bardzo boi się wejść na konia. Okazuje się, że miała nieprzyjemne doświadczenia w przeszłości. Czy Dominice i Przemkowi uda się ją przekonać do przejażdżki?

/ Polska / serial
Program TV na 13 czerwca 2020 (Sobota)
02:20 Down the road. Zespół w trasie, odc. 9/12 Logo TVN
Polska / serial
02:50 Down the road. Zespół w trasie, odc. 10/12 Logo TVN
Polska / serial
Program TV na 15 czerwca 2020 (Poniedziałek)
21:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 11/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Przemek Kossakowski i jego przyjaciele z zespołem Downa dojechali do Tyrolu w Austrii. Za cel postawili sobie wspólne przejście mostem Highline 179, który wisi na wysokości 114 metrów nad austriacką drogą krajową. Czy wszystkim uda się pokonać strach? Kolejny przystanek to Monachium. Przemek chce zrobić sobie tatuaż – jaki symbol tym razem wybierze? Jak zareagują na to jego towarzysze podróży? Czy Krzysztof – wielbiciel tatuaży, też będzie chciał usiąść na fotelu tatuatora?

/ Polska / serial
21:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. To już ostatni etap podróży Przemka Kossakowskiego i jego przyjaciół z zespołem Downa. Grupa dotarła do Polski. Przemek przygotował niespodziankę dla Krzysztofa. Będzie on mógł spełnić jedno ze swoich marzeń. Później uczestników wyprawy czeka ostatnia wspólna kolacja. Będzie to czas na wspomnienia i okazja do podsumowań. Czy przyjaźnie nawiązane podczas podróży przetrwają próbę czasu?

/ Polska / serial
Program TV na 20 czerwca 2020 (Sobota)
02:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 11/12 Logo TVN
Polska / serial
Reklama
02:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 12 Logo TVN
Polska / serial

Audycje powiązane z Down the road. Zespół w trasie


Down the road. Zespół w domu
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Down the road. Zespół w trasie. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Down the road. Zespół w trasie w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Down the road. Zespół w trasie.

Poprzednie emisje Down the road. Zespół w trasie


Emisja Down the road. Zespół w trasie miała miejsce:

2020-06-01 21:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 8/12 Logo TVN
Polska / serial
2020-06-01 21:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 7/12 Logo TVN
Polska / serial
2020-05-30 02:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 6/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Sześcioro podróżników z zespołem Downa razem z Przemkiem Kossakowskim opuszczają Słowenię i wjeżdżają do Włoch. Zatrzymują się w Weronie. Przemek zabiera swoich przyjaciół na warsztaty kulinarne. Przy okazji robienia makaronu Krzysztof odkrywa, że bardzo lubi gotować. Przemek przygotował dla Michała specjalną niespodziankę - z życzeniami imieninowymi dzwoni do niego osoba, którą zawsze chciał poznać – Martyna Wojciechowska!

/ Polska / serial
2020-05-30 01:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 5/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Grupa podróżników na czele z Przemkiem Kossakowskim nocuje na słoweńskim glampingu. Przyjaciele Przemka postanawiają przygotować dla niego śniadanie – niespodziankę. Następnie wyruszają stawić czoła kolejnym wyzwaniom. Tym razem Przemek zaplanował rafting na rzece Socza. Jego współtowarzysze z zespołem Downa będą musieli przepłynąć pontonem trasę 9 kilometrów, sprawdzając czy potrafią pracować zespołowo. Na końcu spływu czeka na wszystkich niespodzianka – plaża, na której kręcono sceny bitwy do filmu „Opowieści z Narnii”. Czy zrobi ona duże wrażenie na uczestnikach wyprawy?

/ Polska / serial
2020-05-25 22:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 6/12 Logo TVN
Polska / serial
2020-05-25 21:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 5/12 Logo TVN
Polska / serial
2020-05-23 01:50 Down the road. Zespół w trasie, odc. 4/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Przemek Kossakowski i jego sześcioro przyjaciół z zespołem Downa dojeżdżają do Słowenii. Próbują zmierzyć się z wyzwaniem i kąpią się w zimnym, ale przepięknym górskim jeziorze, w którym temperatura ma około 7 °C. Michał próbuje zaimponować Dominice i wskakuje do wody bez pianki. Przemek postanawia przeprowadzić poważną rozmowę z Krzysztofem, ponieważ widzi, że nie czuje się on zbyt dobrze w grupie. Krzysztof wyznaje, że nie może pogodzić się ze swoją chorobą. Po kąpieli cała grupa przyjeżdża na glamping – luksusowy, słoweński kamping. Przemek nie spodziewa się, że całe popołudnie zajmie im kłótnia o wybór łóżka.

/ Polska / serial
2020-05-23 01:20 Down the road. Zespół w trasie, odc. 3/12 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Przemek Kossakowski przygotował dla swoich współtowarzyszy niesamowitą niespodziankę. Ponieważ ludzie z zespołem Downa nie mogą mieć prawa jazdy, chciałby, żeby poczuli przyjemność z bardzo szybkiej jazdy. Dlatego zabiera ich na tor Formuły 1, na którym co roku odbywa się Grand Prix Austrii. Uczestnicy wyprawy będą mieli okazję jechać torem, na którym zwyciężali między innymi Niki Lauda, Michael Schumacher czy Lewis Hamilton. Większość bohaterów programu świetnie się bawi, jednak dla niektórych jazda autami zeszła na dalszy tor - ustępując miejsca dramatom miłosnym. Tymczasem, po powrocie do hotelu podróżnicy pierwszy raz od wyjazdu mogą porozmawiać z rodzicami.

/ Polska / serial
2020-05-18 22:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 4/13 Logo TVN
Polska / serial
2020-05-18 21:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 3/13 Logo TVN
Polska / serial
Reklama
2020-05-16 02:25 Down the road. Zespół w trasie, odc. 2/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. W drugim odcinku programu Przemek Kossakowski i jego nowi przyjaciele z zespołem Downa jadą przez Czechy. W ich rozmowach często pojawia się temat picia alkoholu. Przemek chce, by ich wyprawa po Europie była ucieczką od codzienności. Dlatego zatrzymują się w malowniczym Mikulovie, gdzie próbują młodego wina z okolicznych winnic. Przemek odkrywa, że ludzie z zespołem Downa są niezwykle wrażliwi i uczuciowi. Jeden z bohaterów programu już drugiego dnia na poważnie zakochał się w koleżance, ale innemu uczestnikowi Dominika też się podoba…

/ Polska / serial
2020-05-16 02:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 1/13 Logo TVN

Opis (streszczenie): Zespół Downa dotyka jedną na 700 osób. To jeden chromosom więcej, który zmienia wszystko. „Down the road. Zespół w trasie” opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemkiem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Jacy są w rzeczywistości? Bohaterowie programu będą mieli szansę przeżyć po swojemu to, co wielu uznaje za oczywiste i naturalne. Z pomocą Przemka spróbują odnaleźć się w niby codziennych, ale dla nich zupełnie nowych sytuacjach. Czy uda im się przełamać własne bariery? Zdecydować na lot helikopterem czy spacer na wysokości? W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają ich szczere i niefiltrowane podejście do życia, związków, intymności czy pracy. Przemek Kossakowski razem z szóstką osób z zespołem Downa wyruszają z Warszawy w podróż dookoła Europy. Pierwszy wieczór spędzają na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, gdzie robią sobie biwak z ogniskiem. Uczestnicy wyprawy błyskawicznie skracają dystans i już pierwszego dnia nawiązują się między nimi zaskakująco bliskie relacje. Nie uciekają też przed trudnymi tematami. Przemek szybko dowiaduje się, jak wiele ograniczeń spotyka ludzi z zespołem Downa. Jest zaskoczony jak wiele mają pragnień, które dla zdrowych ludzi wydają się zwyczajne, a dla nich są niemożliwe do spełnienia.

/ Polska / serial
2020-05-11 22:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 2/13 Logo TVN
Polska / serial
2020-05-11 21:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 1/13 Logo TVN
Polska / serial
2020-05-10 10:35 Down the road. Zespół w trasie, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-09 20:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-09 20:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-08 20:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-08 20:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 9/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-07 20:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 8/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-07 20:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-06 20:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 6/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-06 20:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 5/12 Logo TTV
Polska / serial
Reklama
2020-05-05 23:25 Down the road. Zespół w trasie, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-05 20:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 4/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-05 20:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 3/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-04 20:25 Down the road. Zespół w trasie, odc. 2/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-04 20:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 1/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-03 22:05 Down the road. Zespół w trasie, odc. 12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-03 18:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-03 10:40 Down the road. Zespół w trasie, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-05-03 10:15 Down the road. Zespół w trasie, odc. 7/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-28 23:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-26 22:05 Down the road. Zespół w trasie, odc. 11/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-26 10:05 Down the road. Zespół w trasie, odc. 10/12 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-21 23:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 10/13 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-19 22:05 Down the road. Zespół w trasie, odc. 10/13 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-19 10:05 Down the road. Zespół w trasie, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-17 20:05 Down the road. Zespół w trasie, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-14 23:30 Down the road. Zespół w trasie, odc. 9/13 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-13 10:00 Down the road. Zespół w trasie, odc. 5/13 Logo TTV
Polska / serial
2020-04-13 09:35 Down the road. Zespół w trasie, odc. 4/13 Logo TTV
Polska / serial

Down the road. Zespół w trasie gdzie obejrzeć?


Down the road. Zespół w trasie można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: TTV, TVN

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry