Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dr House

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-04-06
10:00 Dr House, odc. 20/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Szpitalny patolog nie chce poddać się żadnej terapii, jeśli nie zostanie zaordynowana przez House’a.

/ USA / serial inne
15:50 Dr House, odc. 21/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się chłopakiem, który ma stale zawroty głowy, krwotoki z nosa i słyszy głos zmarłego brata.

/ USA / serial
Reklama
Program TV na 2020-04-07
10:00 Dr House, odc. 21/23 Logo METRO
USA / serial
15:50 Dr House, odc. 22/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Podczas leczenia pacjenta uzależnionego od leków, House rozpatruje własne życie.

/ USA / serial inne
Program TV na 2020-04-08
10:00 Dr House, odc. 22/23 Logo METRO
USA / serial inne
15:50 Dr House, odc. 23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania.

/ USA / serial inne
Program TV na 2020-04-09
10:00 Dr House, odc. 23 Logo METRO
USA / serial inne
15:50 Dr House, odc. 1/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Doktor Gregory House jest głównym diagnostą w znanym szpitalu klinicznym. To prawdziwy mistrz w swoim fachu, cieszący się wielką estymą "lekarski detektyw", który niczym Sherlock Holmes rozwiązuje medyczne zagadki. Jest on zarazem człowiekiem o bardzo trudnym charakterze, pełnym sarkazmu, niemal cynicznym, upierającym się przy swoim zdaniu i z przyjemnością wykazującym innym błędy. House porusza się o lasce, stale musi łykać tabletki przeciwbólowe, nie cierpi chodzenia w białym fartuchu, kpi ze szpitalnej dyscypliny i wszelkiej papierkowej roboty. Nudzi go praca w szpitalnej przychodni, interesują go bowiem tylko najtrudniejsze, najbardziej nietypowe przypadki. Co więcej, unika kontaktów z pacjentami, twierdząc, że oni tylko "przeszkadzają w leczeniu". Pośrednikiem między nim a chorymi jest więc najczęściej troje młodych lekarzy tworzących podległy mu zespół: piękna i ambitna Allison Cameron, czarnoskóry Eric Foreman i pochodzący z wpływowej rodziny Robert Chase. Ekscentryczny sposób bycia dr House'a budzi mieszane reakcje szacunku i wrogości nie tylko w nich, ale przede wszystkim w jego szefowej, doktor Lisie Cuddy, która czasami chętnie pozbyłaby się niesubordynowanego pracownika. Dobrze jednak wie, że niełatwo znaleźć kogoś o podobnych kwalifikacjach i równie wielkiej medycznej intuicji. Odcinek 1 Do szpitala, w którym pracuje Gregory House, trafia 29-letnia przedszkolanka, Rebecca Adler, która niespodziewanie doznała w pracy napadu drgawkowego. Jej lekarz rodzinny rozpoznał nowotwór mózgu. Wyniki kolejnych badań i dalsze, gwałtowne - mimo stosowanych naświetlań - pogarszanie się stanu dziewczyny każą wątpić w słuszność wstępnej diagnozy. House stawia własną: zapalenie naczyń krwionośnych w mózgu. Ale okazuje się, że i on czasami się myli...

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-10
10:00 Dr House, odc. 1/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 2/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): 16-letni Dan trafia do szpitala z objawami nocnych lęków i podwójnego widzenia. Kolejne coraz poważniejsze diagnozy nie potwierdzają się jednak. Tymczasem dr Gregory House prowokuje kolegów do zakładu o to, czy opiekun chłopca jest rzeczywiście jego biologicznym ojcem. W przychodni dr House ma do czynienia z sądowym pieniaczem i młodą matką, która nie wierzy w szczepienia.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-04-14
10:00 Dr House, odc. 2/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 3/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Brandon (Kevin Zegers), 22-letni mężczyzna traci przytomność po stosunku ze swoja narzeczoną. Wcześniej uskarżał się na kaszel i wysypkę. Teraz z kolei uskarża się na silny ból brzucha, nudności, gorączkę i niskie ciśnienie krwi. Pobieżne badanie i prześwietlenie nie wnoszą nic nowego, więc House (Hugh Laurie) i zespół starają się szukać alternatywnego rozwiązania. Dr Cameron (Jennifer Morrison) zaznacza, że nie ma zbyt wielu przypadków z tego typu objawami. House zdaje sobie sprawę, że najpierw muszą zbadać ciśnienie krwi pacjenta, a następnie pobrać próbkę płynu rdzeniowo-kręgowego i zlecić badanie EKG. Badania nie wykazują nic nowego, ale dr Foreman (Omar Epps) wskazuje, że leczenie antybiotykami uszkadza nerki Brandona. Foreman wysuwa teorię, że Brandon cierpi na infekcję serca, a nie infekcję żołądka, co wyjaśnia większość z zaobserwowanych objawów. Jednak wciąż jest to strzał na zasadzie jeden na dziesięć milionów. House, patrząc na listę objawów stworzoną przez Brandona, stwierdza, że mogą tu wystąpić dwa schorzenia łącznie - zakażenie zatok i niedoczynność tarczycy – co poniekąd wyjaśnia zaistnienie wszystkich objawów stwierdzonych przez Brandona. Ponieważ nie ma czasu czekać na wyniki badań, House chce natychmiast rozpocząć leczenie zatok i tarczycy. Foreman przepytuje Brandona. Pacjent czuje się lepiej, ale nadal męczy go uporczywy kaszel. Foreman informuje, że Brandon uzyskał negatywny wynik testu na niedoczynność tarczycy. Twierdzi, że pacjent nie może cierpieć na dwie choroby jednocześnie, a terapia House'a zaszkodzi tylko wątrobie Brandona, albo może nawet go zabić. House zakłada się z Foremanem o 50 dolarów - jeśli liczba białych krwinek u Brandona wzrośnie, Foreman wygra, zakładając, że faktycznie organizm walczy z zakażeniem. Jednak liczba białych krwinek u Brandona spada. Obie hipotezy okazały się błędne. Jeśli Brandon złapie zwykłe przeziębienie, jego organizm nie będzie w stanie pokonać infekcji i Brandon umrze. House ma objawienie. Pyta dr Wilson (Robert Sean Leonard), które objawy choroby u Brandona pojawiły się jako pierwsze. Okazuje się, że był to kaszel. Po serii badań House poznaje odpowiedź.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-15
10:00 Dr House, odc. 3/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 4/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Podczas pobytu w szpitalu Baby Hartig pluje krwią, a matka martwi się, ponieważ dziecko jeszcze nic nie jadło. Dziecko dostaje udaru. Później, pielęgniarka, która była w izbie przyjęć opowiada o incydencie innemu lekarzowi dyżurnemu. Skupia się na niedrożności jelit zdiagnozowanej u noworodka. House (Hugh Laurie) podsłuchuje ich rozmowę i szybko odchodzi. House przedstawia Baby Hartig jako przypadek A. Przypadkiem B jest Baby Hausen, kolejny noworodek, który także jest chory. House uważa, że zakażenie powoli rozprzestrzenia się po całym szpitalu, ale dr Cuddy (Lisa Edelstein) nie kupuje tej teorii. House poleca lekarzom na oddziale położniczym, by przebadali dwanaścioro noworodków będących akurat w szpitalu. Bez skutku. Lekarzom udaje się jednak zdiagnozować jedno dziecko z nagłą gorączką i podobnymi do opisywanych objawami. House wraz ze swoim zespołem omawiają zdiagnozowane przypadki. Z powodu nagłych skoków temperatury i ciśnienia tym dzieciom grozi śmierć praktycznie każdego dnia. Według zespołu lekarzy winna może być infekcja bakteryjna. Ponieważ nie ma czasu czekać na wyniki badań, House poleca rozpoczęcie eksperymentalnych metod leczenia. Każde dziecko zostaje skierowane na rezonans magnetyczny. Rezonans nie wykazuje nic nadzwyczajnego, więc lekarze nadal podają dzieciom dwa środki przeciwbakteryjne. Jeden z nich powoduje wyłączenie pracę nerek u dwójki z trojga dzieci. Ale który? House twierdzi, że nie ma sensu zgadywać, więc odstawia leczenie Astrianamem u Baby Hartig i Vincomiacinem u Baby Chin-Lopino. Dr Cuddy i dyrektor szpitala nie pozwalają Housowi zmienić terapii bez uprzedniego poinformowania rodziców. House twierdzi, że ten eksperyment pozwoli zaoszczędzić życie co najmniej sześciorga kolejnych dzieci, więc Cuddy ostatecznie daje mu zielone światło. Stan zdrowia dziecka Chin-Lopino zaczyna się pogarszać, towarzyszy temu nagły spadek tętna i ciśnienia krwi. Lekarze robią wszystko, by uratować dziecko. Mimo ich starań dziecko umiera. Astrianam nie działa. House poleca swoim podwładnym, by podawali pozostałym dzieciom Vincomiacin. Czy uda się uratować kolejne życia?

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-16
10:00 Dr House, odc. 4/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 5/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do szpitalnej przychodni trafia zakonnica ze zmianami na dłoniach, które uważa za stygmaty. Podanie laku przeciwuczuleniowego doprowadza u niej do zatrzymania krążenia. Jeżeli siostra szybko nie wróci do zdrowia, dyrektor Lisa Cuddy będzie musiała zawiadomić władze o błędzie lekarskim popełnionym przez dr House'a. Mimo stosowania różnych metod stan zakonnicy coraz bardziej się pogarsza. Przy okazji okazuje się, że lekarze i pielęgniarki mają diametralnie różne podejście do choroby i życia w ogóle. Zderzenie odmiennych opinii i poglądów prowadzi do egzystencjalnych dyskusji i przemyśleń.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-17
10:00 Dr House, odc. 5/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 6/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): W dniu swoich urodzin dr Gregory House zwraca uwagę w szpitalnej izbie przyjęć na schizofreniczkę, którą opiekuje się sympatyczny syn. Choć pozornie jest to prosty przypadek zatoru płucnego u kobiety z zapaleniem żył głębokich, House przyjmuje ją do szpitala. Niedługo potem pacjentka ma zagrażający jej życiu krwotok, a i sama diagnoza okazuje się znacznie bardziej skomplikowana, niż się początkowo wydawało. Przez cały czas syn kobiety jest bardzo nieufny wobec lekarzy i stara się ingerować w przebieg kuracji.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-20
10:00 Dr House, odc. 6/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 7/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Młoda kobieta stała się drażliwa i śpi osiemnaście godzin na dobę. Po wykluczeniu wielu chorób House zaczyna podejrzewać u niej śpiączkę afrykańską, mimo że pacjentka nigdy nie wyjeżdżała za granicę. Tymczasem inna pacjentka, która powiększyła sobie piersi w prezencie urodzinowym dla męża, skarży cię na duszność i osłabienie.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-04-21
10:00 Dr House, odc. 7/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 8/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Podczas egzaminu z matematyki nastolatek zapada na ciężka chorobę. House podejrzewa zatrucie. Cameron i Foreman prowadzą dochodzenie, by ustalić rodzaj trucizny. Tymczasem Chase stara się utrzymać przy życiu Matta, którego stan się coraz bardziej pogarsza. Pracę utrudnia lekarzom matka chłopca, która kwestionuje celowość terapii. W przychodni do House'a zaczyna się zalecać 82-letnia kobieta.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-22
10:00 Dr House, odc. 8/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 9/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Słynny trębacz jazzowy, John Henry Giles, trafia do szpitala z objawami zapalenia płuc. Jego lekarz z Kalifornii prosi, by zajął się nim Foreman, który robił u niego staż. Zastrzega przy tym, by leczył wyłącznie płuca. Giles choruje na stwardnienie boczne zanikowe, śmiertelną chorobę, która już spowodowała paraliż od pasa w dół. Dr House nie zgadza się z tą diagnozą. Zastosowany lek powoduje u pacjenta niewydolność oddechową. Konieczna jest intubacja i sztuczne oddychanie, jednak Giles, mając w perspektywie powolną śmierć w męczarniach, wcześniej podpisał dokument nie zezwalający na reanimację.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-23
10:00 Dr House, odc. 9/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 10/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Policja przywozi do szpitala bezdomną kobietę. Foreman podejrzewa ją o symulację i chce od razu wypisać, ale Wilson upiera się, by ją zdiagnozować i prosi House'a o pomoc. Równie ważne jak rozpoznanie choroby pacjentki jest ustalenie, kim ona jest, gdyż kobieta nie pamięta swojego nazwiska. Dwie studentki, które przeprowadzają wywiad z tą samą pacjentką, przedstawiają zupełnie inne okoliczności powstania urazu nadgarstka.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-24
10:00 Dr House, odc. 10/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 11/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Wskutek wypadku samochodowego 16-letni Keith ma niedokrwistość. Kolejne objawy wskazuja na chorobę autoimmunologiczną - toczeń. Dr House nie zgadza się jednak z tą diagnozą. Chcąc zastosować inne leczenie, zmusza Cameron, by ta okłamywała ojca chłopca. Wszyscy współpracownicy House'a, wraz z zapatrzoną w szefa Cameron, zaczynają wątpić w jego zdolność do trzeźwego osądu. Doktor ma bowiem wyraźne objawy głodu narkotykowego. Cuddy zarzuca House'owi uzależnienie od silnego leku przeciwbólowego i proponuje test: jeśli doktor wytrzyma tydzień bez Vicodinu, zwolni go na miesiąc z pracy w przychodni.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-27
10:00 Dr House, odc. 11/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 12/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Gwiazdor baseballu Hank Wiggen trafia do szpitala z powodu patologicznego złamania kości ramiennej. Ponieważ wcześniej został przyłapany na braniu narkotyków, House podejrzewa, że przyczyną zrzeszotnienia kości jest doping. Stan Hanka się pogarsza, nerki przestają pracować i pacjent potrzebuje przeszczepu. Jego żona godzi się zostać dawczynią, ale pojawia się niespodziewana przeszkoda.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-04-28
10:00 Dr House, odc. 12/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 13/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Cuddy zmusza House'a, żeby zajął się synem jednego z większych sponsorów szpitala. Choroba, która sprawia wrażenie nietypowego zapalenia płuc, okazuje się dużą diagnostyczną zagadką. Na oddziale zjawia się ojciec Chase'a, Rowan, światowej sławy reumatolog, który odszedł od rodziny 15 lat temu. Syn unika kontaktu z ojcem, ale House wciąga Rowana do współpracy nad przypadkiem małego Gabe'a.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-29
10:00 Dr House, odc. 13/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 14/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Carly, młoda prezes spółki giełdowej, nagle doznaje silnego bólu i porażenia nogi. Cameron podejrzewa, że to może być zawał mięśnia - to samo, co okaleczyło House'a. Kiedy House odkrywa jej sekret, postanawia zaryzykować karierę zawodową, by ją ratować. Zagrożenie jest tym bardziej realne, że bogaty przedsiębiorca, Edward Vogler, ofiarowuje szpitalowi sto milionów dolarów pod warunkiem, że zostanie prezesem zarządu. Vogler zaczyna wprowadzać swoje porządki i krzywym okiem patrzy na House'a. Chase popełnia karygodny błąd i boi się, że House go wyrzuci.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-04-30
10:00 Dr House, odc. 14/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
15:50 Dr House, odc. 15/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Mafioso Joey Arnello ma zeznawać przeciwko innym przestępcom, ale zapada w śpiączkę. FBI podejrzewa, że symuluje, gdyż jego brat adwokat odradzał mu zeznawanie i przystępowanie do programu ochrony świadków. Sąd nakazuje House'owi zbadać i leczyć Joeya. Brat domaga się, by zatrzymał go w szpitalu jak najdłużej. W przychodni House wyciąga z nosa chłopczyka figurkę policjanta, a podczas kolejnych wizyt także inne zabawki. Okazuje się jednak, że z pozoru dziwaczne działania chłopca miały głębszy sens.

/ USA / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Poprzednie emisje Dr House


Emisja Dr House miała miejsce:

2020-04-03 15:50 Dr House, odc. 20/23 Logo METRO
USA / serial inne
2020-04-03 10:00 Dr House, odc. 19/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół House’a musi poradzić sobie z licznymi chorobami sześcioletniego dziecka, ale największym wyzwaniem jest jego matka, która uważa się za największy autorytet medyczny.

/ USA / serial inne
2020-04-02 15:50 Dr House, odc. 19/23 Logo METRO
USA / serial inne
2020-04-02 10:00 Dr House, odc. 18/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się młodym chłopakiem, który ma koszmarne sny, że się dusi. Kiedy się budzi, na jawie także nie może złapać oddechu.

/ USA / serial inne
2020-04-01 15:50 Dr House, odc. 18/23 Logo METRO
USA / serial inne
2020-04-01 10:00 Dr House, odc. 17/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Nowy pacjent płacze krwawymi łzami, zespół stara się ustalić przyczynę tak nietypowej choroby…

/ USA / serial
2020-03-31 15:50 Dr House, odc. 17/23 Logo METRO
USA / serial
2020-03-31 10:00 Dr House, odc. 16/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się hokeistą, który zemdlał podczas treningu na tafli…

/ USA / serial inne
2020-03-30 15:50 Dr House, odc. 16/23 Logo METRO
USA / serial inne
2020-03-30 10:00 Dr House, odc. 15/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Do szpitala trafia weteran wojenny z dziwnymi bólami brzucha. Mężczyzna jednak odmawia leczenia…

/ USA / serial inne
2020-03-27 15:50 Dr House, odc. 15/23 Logo METRO
USA / serial inne
2020-03-27 10:00 Dr House, odc. 14/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół usiłuje pomóc niewidomemu mężczyźnie, który zapadł na nierozpoznaną chorobę.

/ USA / serial inne
2020-03-26 15:50 Dr House, odc. 14/23 Logo METRO
USA / serial inne
2020-03-26 10:00 Dr House, odc. 13/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się doradcą małżeńskim, który ma wysoką gorączkę, widzi podwójnie i nie kontroluje pęcherza.

/ USA / serial inne

Dr House gdzie obejrzeć?


Dr House można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: METRO

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry