Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-12-15

09:00 Dr House I, odc. 10/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House I, odc. 11/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy

2018-12-16

09:00 Dr House I, odc. 12/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
Reklama
10:00 Dr House I, odc. 13/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy

2018-12-22

09:00 Dr House I, odc. 14/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House I, odc. 15/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy

2018-12-23

09:00 Dr House I, odc. 16/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House I, odc. 17/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy

2018-12-29

09:00 Dr House I, odc. 18/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House I, odc. 19/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy

2018-12-30

09:00 Dr House I, odc. 20/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House I, odc. 21/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy

2019-01-05

08:50 Dr House I, odc. 22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Mąż Stacy, Mark, kilka razy odwleka wizyty u doktora House'a. Szpitalne wyniki badań nie odbiegają od normy, a Mark twierdzi, że jest zdrowy. House wierzy jednak w to co mówi Stacy i nadal poszukuje tajemniczej choroby. Wtedy nagle Mark doznaje paraliżu. Wilson, stary przyjaciel House'a i Stacy, boi się, czy spotkanie po latach nie skomplikuje im życia.
/ USA / serial obyczajowy
09:50 Dr House II, odc. 1/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Na przekór Cuddy i Foremanowi House postanawia zdiagnozować skazanego na śmierć zabójcę czworga ludzi. Aby wydobyć go z więzienia (i utrzymać w szpitalu), potrzebuje prawnej pomocy Stacy. Tymczasem Cameron nie może pogodzić się z tym, że rak oznacza wyrok śmierci dla młodej kobiety.
/ USA / serial obyczajowy

2019-01-06

09:00 Dr House II, odc. 2/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Wilson namawia House'a, by zajął się dziewięcioletnią dziewczynką z nieoperacyjnym nowotworem, u której pojawiły się omamy. Lekarze podejmują walkę o to, by dać dziecku jeszcze chociaż rok życia, mimo że najpewniej będzie on pełen cierpień.
/ USA / serial obyczajowy
Reklama
10:00 Dr House II, odc. 3/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Latynoski robotnik, którego Cuddy zmusza do dokończenia pracy, nagle traci przytomność i spada z dachu. Stacy zabrania jej rozmawiać z Alfredem, żeby nie dawać mu argumentów do pozwu przeciwko niej. Cuddy ma coraz większe wyrzuty sumienia. Zniecierpliwiona zaczyna narzucać swoje decyzje House'owi. Stan chłopaka jednak pogarsza się coraz bardziej...
/ USA / serial obyczajowy

2019-01-12

09:00 Dr House II, odc. 4/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Znany lekarz-humanista, doktor Sebastian Charles, który w Afryce prowadzi kampanię walki z gruźlicą, traci przytomność podczas prezentacji dla jednej z firm farmaceutycznych. Charles trafia na oddział House'a i próbuje narzucić mu własną diagnozę. House uważa słynnego lekarza za kabotyna i hipokrytę. Ale Cameron wyraźnie darzy go wielką sympatią.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House II, odc. 5/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Świeżo upieczony absolwent Harvardu doznaje napadu bólu przypominającego porażenie prądem. Ataki powtarzają się. Wydanie diagnozy wymaga odkrycia kolejnych pokładów kłamstw. Rodzice House'a zawiadamiają, że odwiedzą go podczas przerwy w podróży. House robi wszystko, by się z nimi nie spotkać.
/ USA / serial obyczajowy

2019-01-13

09:00 Dr House II, odc. 6/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia Jeff, zawodowy kolarz, który przewrócił się podczas wyścigu. Efektem fatalnego upadku są trudności z oddychaniem. O dziwo Jeff nie zaprzecza, że stosował doping. Cameron jest oburzona faktem, że sportowiec czerpał korzyści z oszustwa. Jej zdaniem należałoby zawiadomić odpowiednie władze. Rośnie napięcie między House'em a Stacy.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House II, odc. 7/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Kalvin, człowiek w zaawansowanym stadium AIDS, czeka na House'a pod jego domem i żąda od lekarza, aby ustalił, co oprócz HIV, wywołuje jego chorobę. Chwilę później traci przytomność. Kiedy Kalvin twierdzi, że House go zaatakaował, Cuddy namawia lekarza, żeby opowiedział Stacy, jak to było faktycznie. W czasie badania Kalvin odkasłuje krwią, którą przypadkiem mogła zarazić się Cameron. Dziewczyna musi pogodzić się z myślą, że jej życie zmieni się diametralnie. Kluczem do rozwiązania zagadkowej choroby Kalvina może być jego ojciec, który także cierpi na nietypowe objawy.
/ USA / serial obyczajowy

2019-01-19

09:00 Dr House II, odc. 8/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W czasie szkolnej akademii, Kayla, mama dwójki uroczych dzieciaków, zostaje zabrana do szpitala. Kobieta skarżyła się na ból żołądka. Sześć miesięcy później, Dr Chase i Dr House konsultują się ze Stacy w ramach przygotowań do rozprawy sądowej, która ma dowieść, czy błąd w sztuce lekarskiej doprowadził do śmierci Kayli i procesu, jaki szpitalowi wytoczyła jej rodzina. Lekarze przypominają sobie ten feralny dzień. Okazuje się, że każdy zapamiętał go inaczej. House nie ujawnia pewnych informacji na temat Chase'a, które mogą wpłynąć na wyrok sądowy. Jednak to komitet dyscyplinarny zdecyduje po czyjej stronie leży wina.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House II, odc. 9/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Na wyścigach konnych, hazardzistka Anica traci przytomność obok oglądającego gonitwę House'a. Lekarz przekonuje sanitariuszy, aby odwieźli kobietę do szpitala, w którym pracuje. Na miejscu okazuje się, że Anica była stałą bywalczynią okolicznych szpitali. Wszyscy oprócz House'a są przekonani, że mają do czynienia z syndromem Munchausena, na który cierpią ludzie wynajdujący u siebie medyczne schorzenia tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę. Dochodzi do ostrej wymiany między Housem a jego nowym przełożonym Dr Foremanem, który wypisuje Anicę do domu.
/ USA / serial obyczajowy

2019-01-20

09:00 Dr House II, odc. 10/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 45 – letni sławny dziennikarz i pisarz dla nowo poślubionej żony postanawia porzucić dotychczasowe życie pełne podróży i niebezpieczeństw. Podczas przyjęcia w pracy upada, uderza się w głowę i zaczyna cierpieć na zaburzenia mowy uniemożliwiające porozumiewanie się. W szpitalu Cuddy jest przerażona przybyciem sławnego pacjenta, gdyż House wyjechał ze Stacy do Baltimore w sprawach służbowych. Z powodu złej pogody powrót House’a i Stacy się opóźnia, co pozwala im wyjaśnić prywatne sprawy.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House II, odc. 11/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Młoda mężatka z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa zostaje przyjęta z powodu mimowolnych skurczów mięśni ręki i epizodów psychotycznych. Po odkryciu przyczyny objawów Margo zostaje wypisana, ale wychodząc ze szpitala doznaje udaru mózgu. Zbliżenie House’a i Stacy, które nastąpiło podczas podróży do Baltimore, ma dalszy ciąg. Cameron boi się poddać testowi na obecność wirusa HIV.
/ USA / serial obyczajowy

2019-01-26

09:00 Dr House II, odc. 12/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nastolatek, który w wyniku wypadku komunikacyjnego doznał ciężkich oparzeń. Stan pacjenta i umiejscowienie zmian nie pozwalają wykonać większości badań, zatem aby dociec przyczyny nietypowych objawów, House musi się uciec do niekonwencjonalnych i kontrowersyjnych działań. W tym samym czasie zwabia dawnego kolegę ze studiów pod pretekstem wygłoszenia wykładu, by wykazać, że jego eksperymentalny lek jest do niczego.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House II, odc. 13/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Na wybiegu piętnastoletnia supermodelka uderza koleżankę i mdleje. Wbrew swym zasadom House chętnie odwiedza pacjentkę. Poszukując diagnozy odkrywa kolejne tajemnice pięknej Alex. Jednocześnie zmaga się z nasileniem bólu chorej nogi. Wilson twierdzi, że ból ma podłoże psychiczne - jest reakcją na odtrącenie Stacy.
/ USA / serial obyczajowy

2019-01-27

08:50 Dr House II, odc. 14/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Komisja przeszczepów odrzuca pacjenta jako biorcę serca ze względu na wiek. House nie daje za wygraną, postanawia znaleźć dla niego dawcę. W przychodni student przyznaje się do miłości do zwierząt. Prosi o lek zmniejszający popęd płciowy. House podejrzewa, że chłopak go oszukuje.
/ USA / serial obyczajowy
09:50 Dr House II, odc. 15/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Podczas wyrafinowanej gry seksualnej mąż dostaje napadu duszności. Lekarze, zwłaszcza Cameron, są pod wrażeniem wyzwolonego małżeństwa, dbającego o atrakcyjność związku. Po wykluczeniu alergii House zaczyna podejrzewać zatrucie metalem ciężkim. Trucicielką jest prawdopodobnie kochająca żona. Wilson przeżywa kłopoty małżeńskie. Wyrzucony z domu, znajduje schronienie u House'a. Ten po jednej nocy ma dość lokatora.
/ USA / serial obyczajowy
Dr House można zobaczyć online w:

Showmax

Uwaga! Klikając w link do serwisu SHOWMAX na tej stronie i zakładając następnie konto SHOWMAX wspierasz działanie serwisu naziemna.info.

Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Poprzednie emisje Dr House

Emisja Dr House miała miejsce:

2018-12-09, 10:00 Dr House I, odc. 9/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Słynny trębacz jazzowy, John Henry Giles, trafia do szpitala z objawami zapalenia płuc. Jego lekarz z Kalifornii prosi, by zajął się nim Foreman, który robił u niego staż. Zastrzega przy tym, by leczył wyłącznie płuca. Giles choruje na stwardnienie boczne zanikowe, śmiertelną chorobę, która już spowodowała paraliż od pasa w dół. Dr House nie zgadza się z tą diagnozą. Zastosowany lek powoduje u pacjenta niewydolność oddechową. Konieczna jest intubacja i sztuczne oddychanie, jednak Giles, mając w perspektywie powolną śmierć w męczarniach, wcześniej podpisał dokument nie zezwalający na reanimację.
USA / serial obyczajowy
2018-12-09, 09:00 Dr House I, odc. 8/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Podczas egzaminu z matematyki nastolatek zapada na ciężka chorobę. House podejrzewa zatrucie. Cameron i Foreman prowadzą dochodzenie, by ustalić rodzaj trucizny. Tymczasem Chase stara się utrzymać przy życiu Matta, którego stan się coraz bardziej pogarsza. Pracę utrudnia lekarzom matka chłopca, która kwestionuje celowość terapii. W przychodni do House'a zaczyna się zalecać 82-letnia kobieta.
USA / serial obyczajowy
Reklama
2018-12-08, 10:00 Dr House I, odc. 7/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Młoda kobieta stała się drażliwa i śpi osiemnaście godzin na dobę. Po wykluczeniu wielu chorób House zaczyna podejrzewać u niej śpiączkę afrykańską, mimo że pacjentka nigdy nie wyjeżdżała za granicę. Tymczasem inna pacjentka, która powiększyła sobie piersi w prezencie urodzinowym dla męża, skarży cię na duszność i osłabienie.
USA / serial obyczajowy
2018-12-08, 09:00 Dr House I, odc. 6/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W dniu swoich urodzin dr Gregory House zwraca uwagę w szpitalnej izbie przyjęć na schizofreniczkę, którą opiekuje się sympatyczny syn. Choć pozornie jest to prosty przypadek zatoru płucnego u kobiety z zapaleniem żył głębokich, House przyjmuje ją do szpitala. Niedługo potem pacjentka ma zagrażający jej życiu krwotok, a i sama diagnoza okazuje się znacznie bardziej skomplikowana, niż się początkowo wydawało. Przez cały czas syn kobiety jest bardzo nieufny wobec lekarzy i stara się ingerować w przebieg kuracji.
USA / serial obyczajowy
2018-12-05, 08:15 Dr House VIII, odc. 23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania.
USA / serial inne
2018-12-04, 15:55 Dr House VIII, odc. 23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-12-04, 09:15 Dr House VIII, odc. 22/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Podczas leczenia pacjenta uzależnionego od leków, House rozpatruje własne życie.
USA / serial inne
2018-12-04, 08:15 Dr House VIII, odc. 21/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się chłopakiem, który ma stale zawroty głowy, krwotoki z nosa i słyszy głos zmarłego brata.
USA / serial
2018-12-03, 16:55 Dr House VIII, odc. 22/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-12-03, 15:55 Dr House VIII, odc. 21/23 Logo TVN 7
USA / serial
2018-12-03, 09:15 Dr House VIII, odc. 20/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Szpitalny patolog nie chce poddać się żadnej terapii, jeśli nie zostanie zaordynowana przez House’a.
USA / serial inne
2018-12-03, 08:15 Dr House VIII, odc. 20/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-12-02, 10:00 Dr House I, odc. 5/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do szpitalnej przychodni trafia zakonnica ze zmianami na dłoniach, które uważa za stygmaty. Podanie laku przeciwuczuleniowego doprowadza u niej do zatrzymania krążenia. Jeżeli siostra szybko nie wróci do zdrowia, dyrektor Lisa Cuddy będzie musiała zawiadomić władze o błędzie lekarskim popełnionym przez dr House'a. Mimo stosowania różnych metod stan zakonnicy coraz bardziej się pogarsza. Przy okazji okazuje się, że lekarze i pielęgniarki mają diametralnie różne podejście do choroby i życia w ogóle. Zderzenie odmiennych opinii i poglądów prowadzi do egzystencjalnych dyskusji i przemyśleń.
USA / serial obyczajowy
2018-12-02, 09:00 Dr House I, odc. 4/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Podczas pobytu w szpitalu Baby Hartig pluje krwią, a matka martwi się, ponieważ dziecko jeszcze nic nie jadło. Dziecko dostaje udaru. Później, pielęgniarka, która była w izbie przyjęć opowiada o incydencie innemu lekarzowi dyżurnemu. Skupia się na niedrożności jelit zdiagnozowanej u noworodka. House (Hugh Laurie) podsłuchuje ich rozmowę i szybko odchodzi. House przedstawia Baby Hartig jako przypadek A. Przypadkiem B jest Baby Hausen, kolejny noworodek, który także jest chory. House uważa, że zakażenie powoli rozprzestrzenia się po całym szpitalu, ale dr Cuddy (Lisa Edelstein) nie kupuje tej teorii. House poleca lekarzom na oddziale położniczym, by przebadali dwanaścioro noworodków będących akurat w szpitalu. Bez skutku. Lekarzom udaje się jednak zdiagnozować jedno dziecko z nagłą gorączką i podobnymi do opisywanych objawami. House wraz ze swoim zespołem omawiają zdiagnozowane przypadki. Z powodu nagłych skoków temperatury i ciśnienia tym dzieciom grozi śmierć praktycznie każdego dnia. Według zespołu lekarzy winna może być infekcja bakteryjna. Ponieważ nie ma czasu czekać na wyniki badań, House poleca rozpoczęcie eksperymentalnych metod leczenia. Każde dziecko zostaje skierowane na rezonans magnetyczny. Rezonans nie wykazuje nic nadzwyczajnego, więc lekarze nadal podają dzieciom dwa środki przeciwbakteryjne. Jeden z nich powoduje wyłączenie pracę nerek u dwójki z trojga dzieci. Ale który? House twierdzi, że nie ma sensu zgadywać, więc odstawia leczenie Astrianamem u Baby Hartig i Vincomiacinem u Baby Chin-Lopino. Dr Cuddy i dyrektor szpitala nie pozwalają Housowi zmienić terapii bez uprzedniego poinformowania rodziców. House twierdzi, że ten eksperyment pozwoli zaoszczędzić życie co najmniej sześciorga kolejnych dzieci, więc Cuddy ostatecznie daje mu zielone światło. Stan zdrowia dziecka Chin-Lopino zaczyna się pogarszać, towarzyszy temu nagły spadek tętna i ciśnienia krwi. Lekarze robią wszystko, by uratować dziecko. Mimo ich starań dziecko umiera. Astrianam nie działa. House poleca swoim podwładnym, by podawali pozostałym dzieciom Vincomiacin. Czy uda się uratować kolejne życia?
USA / serial obyczajowy
2018-12-01, 10:00 Dr House I, odc. 3/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Brandon (Kevin Zegers), 22-letni mężczyzna traci przytomność po stosunku ze swoja narzeczoną. Wcześniej uskarżał się na kaszel i wysypkę. Teraz z kolei uskarża się na silny ból brzucha, nudności, gorączkę i niskie ciśnienie krwi. Pobieżne badanie i prześwietlenie nie wnoszą nic nowego, więc House (Hugh Laurie) i zespół starają się szukać alternatywnego rozwiązania. Dr Cameron (Jennifer Morrison) zaznacza, że nie ma zbyt wielu przypadków z tego typu objawami. House zdaje sobie sprawę, że najpierw muszą zbadać ciśnienie krwi pacjenta, a następnie pobrać próbkę płynu rdzeniowo-kręgowego i zlecić badanie EKG. Badania nie wykazują nic nowego, ale dr Foreman (Omar Epps) wskazuje, że leczenie antybiotykami uszkadza nerki Brandona. Foreman wysuwa teorię, że Brandon cierpi na infekcję serca, a nie infekcję żołądka, co wyjaśnia większość z zaobserwowanych objawów. Jednak wciąż jest to strzał na zasadzie jeden na dziesięć milionów. House, patrząc na listę objawów stworzoną przez Brandona, stwierdza, że mogą tu wystąpić dwa schorzenia łącznie - zakażenie zatok i niedoczynność tarczycy – co poniekąd wyjaśnia zaistnienie wszystkich objawów stwierdzonych przez Brandona. Ponieważ nie ma czasu czekać na wyniki badań, House chce natychmiast rozpocząć leczenie zatok i tarczycy. Foreman przepytuje Brandona. Pacjent czuje się lepiej, ale nadal męczy go uporczywy kaszel. Foreman informuje, że Brandon uzyskał negatywny wynik testu na niedoczynność tarczycy. Twierdzi, że pacjent nie może cierpieć na dwie choroby jednocześnie, a terapia House'a zaszkodzi tylko wątrobie Brandona, albo może nawet go zabić. House zakłada się z Foremanem o 50 dolarów - jeśli liczba białych krwinek u Brandona wzrośnie, Foreman wygra, zakładając, że faktycznie organizm walczy z zakażeniem. Jednak liczba białych krwinek u Brandona spada. Obie hipotezy okazały się błędne. Jeśli Brandon złapie zwykłe przeziębienie, jego organizm nie będzie w stanie pokonać infekcji i Brandon umrze. House ma objawienie. Pyta dr Wilson (Robert Sean Leonard), które objawy choroby u Brandona pojawiły się jako pierwsze. Okazuje się, że był to kaszel. Po serii badań House poznaje odpowiedź.
USA / serial obyczajowy
2018-12-01, 09:00 Dr House I, odc. 2/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 16-letni Dan trafia do szpitala z objawami nocnych lęków i podwójnego widzenia. Kolejne coraz poważniejsze diagnozy nie potwierdzają się jednak. Tymczasem dr Gregory House prowokuje kolegów do zakładu o to, czy opiekun chłopca jest rzeczywiście jego biologicznym ojcem. W przychodni dr House ma do czynienia z sądowym pieniaczem i młodą matką, która nie wierzy w szczepienia.
USA / serial obyczajowy
2018-11-30, 16:55 Dr House VIII, odc. 20/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-30, 15:55 Dr House VIII, odc. 19/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół House’a musi poradzić sobie z licznymi chorobami sześcioletniego dziecka, ale największym wyzwaniem jest jego matka, która uważa się za największy autorytet medyczny.
USA / serial inne
2018-11-30, 09:10 Dr House VIII, odc. 18/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się młodym chłopakiem, który ma koszmarne sny, że się dusi. Kiedy się budzi, na jawie także nie może złapać oddechu.
USA / serial inne
2018-11-30, 08:10 Dr House VIII, odc. 16/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się hokeistą, który zemdlał podczas treningu na tafli…
USA / serial inne
2018-11-29, 16:55 Dr House VIII, odc. 18/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-29, 15:55 Dr House VIII, odc. 17/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Nowy pacjent płacze krwawymi łzami, zespół stara się ustalić przyczynę tak nietypowej choroby…
USA / serial
2018-11-29, 09:10 Dr House VIII, odc. 16/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-29, 08:10 Dr House VIII, odc. 15/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Do szpitala trafia weteran wojenny z dziwnymi bólami brzucha. Mężczyzna jednak odmawia leczenia…
USA / serial inne
2018-11-28, 16:55 Dr House VIII, odc. 16/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-28, 15:55 Dr House VIII, odc. 15/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-28, 08:10 Dr House VIII, odc. 14/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół usiłuje pomóc niewidomemu mężczyźnie, który zapadł na nierozpoznaną chorobę.
USA / serial inne
2018-11-27, 15:55 Dr House VIII, odc. 14/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-27, 08:10 Dr House VIII, odc. 13/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się doradcą małżeńskim, który ma wysoką gorączkę, widzi podwójnie i nie kontroluje pęcherza.
USA / serial inne
2018-11-26, 15:55 Dr House VIII, odc. 13/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-26, 08:10 Dr House VIII, odc. 12/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Chase zaprzyjaźnia się z ciężko chorą dziewczyną, która przygotowuje się do złożenia ślubów zakonnych. Taub rozpoczyna naukę samoobrony.
USA / serial inne
2018-11-25, 10:00 Dr House I, odc. 1/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Doktor Gregory House jest głównym diagnostą w znanym szpitalu klinicznym. To prawdziwy mistrz w swoim fachu, cieszący się wielką estymą "lekarski detektyw", który niczym Sherlock Holmes rozwiązuje medyczne zagadki. Jest on zarazem człowiekiem o bardzo trudnym charakterze, pełnym sarkazmu, niemal cynicznym, upierającym się przy swoim zdaniu i z przyjemnością wykazującym innym błędy. House porusza się o lasce, stale musi łykać tabletki przeciwbólowe, nie cierpi chodzenia w białym fartuchu, kpi ze szpitalnej dyscypliny i wszelkiej papierkowej roboty. Nudzi go praca w szpitalnej przychodni, interesują go bowiem tylko najtrudniejsze, najbardziej nietypowe przypadki. Co więcej, unika kontaktów z pacjentami, twierdząc, że oni tylko "przeszkadzają w leczeniu". Pośrednikiem między nim a chorymi jest więc najczęściej troje młodych lekarzy tworzących podległy mu zespół: piękna i ambitna Allison Cameron, czarnoskóry Eric Foreman i pochodzący z wpływowej rodziny Robert Chase. Ekscentryczny sposób bycia dr House'a budzi mieszane reakcje szacunku i wrogości nie tylko w nich, ale przede wszystkim w jego szefowej, doktor Lisie Cuddy, która czasami chętnie pozbyłaby się niesubordynowanego pracownika. Dobrze jednak wie, że niełatwo znaleźć kogoś o podobnych kwalifikacjach i równie wielkiej medycznej intuicji. Odcinek 1 Do szpitala, w którym pracuje Gregory House, trafia 29-letnia przedszkolanka, Rebecca Adler, która niespodziewanie doznała w pracy napadu drgawkowego. Jej lekarz rodzinny rozpoznał nowotwór mózgu. Wyniki kolejnych badań i dalsze, gwałtowne - mimo stosowanych naświetlań - pogarszanie się stanu dziewczyny każą wątpić w słuszność wstępnej diagnozy. House stawia własną: zapalenie naczyń krwionośnych w mózgu. Ale okazuje się, że i on czasami się myli...
USA / serial obyczajowy
2018-11-23, 15:55 Dr House VIII, odc. 12/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-23, 08:10 Dr House VIII, odc. 11/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Dramatyczne wypadki w szpitalu powodują, że zespół House zostaje poddany śledztwu.
USA / serial inne
2018-11-22, 15:55 Dr House VIII, odc. 11/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-22, 08:10 Dr House VIII, odc. 10/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół House’a zajmuje się nieletnią pacjentką, która odmawia podania danych rodziców.
USA / serial inne
2018-11-21, 15:55 Dr House VIII, odc. 10/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-21, 08:10 Dr House VIII, odc. 9/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół stara się postawić diagnozę pacjentowi z zaawansowaną chorobą Alzheimera.
USA / serial inne
2018-11-20, 15:55 Dr House VIII, odc. 9/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-20, 08:10 Dr House VIII, odc. 8/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Kolejny pacjent z początku wygląda na lekko zaburzonego, ale w wkrótce okazuje się, że cierpi na coraz bardzie pogłębiającą się paranoję…
USA / serial inne
2018-11-19, 15:55 Dr House VIII, odc. 8/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-19, 08:10 Dr House VIII, odc. 7/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Desperacka próba wyjaśnienia śmierci czteroletniego pacjenta przez House’a, niespodziewanie przysparza lekarzowi sporo kłopotów.
USA / serial inne
2018-11-16, 15:55 Dr House VIII, odc. 7/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-16, 08:10 Dr House VIII, odc. 6/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Podczas próby wyjaśnienia powodów choroby młodego chłopaka, na jaw wychodzą skrywane rodzinne tajemnice…
USA / serial inne
2018-11-15, 15:55 Dr House VIII, odc. 6/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-15, 08:10 Dr House VIII, odc. 5/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Do szpitala trafia szanowany lider lokalnej społeczności, który stara się ukryć romans; kiedy jego stan się pogarsza, mężczyzna chce wyznać swoje grzechy…
USA / serial inne
2018-11-14, 15:55 Dr House VIII, odc. 5/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-14, 08:10 Dr House VIII, odc. 4/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House z zespołem zajmują się kłopotami dyrektora sporej firmy, który ma zaburzenia wzroku.
USA / serial inne
2018-11-13, 15:55 Dr House VIII, odc. 4/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-13, 08:10 Dr House VIII, odc. 3/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Benjamin niespodziewanie mdleje – House i dr Park podejrzewają u niego poważne schorzenie.
USA / serial inne
2018-11-12, 15:55 Dr House VIII, odc. 3/23 Logo TVN 7
USA / serial inne
2018-11-12, 08:10 Dr House VIII, odc. 2/23 Logo TVN 7
Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House wraca do pracy, ale okazuje się, że w jego zespole zaszły zmiany, a w szpitalu są nowi szefowie.
USA / serial inne

Emisja w stacjach

Dr House można obejrzeć w:

Emisje w: TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info