Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dr House


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-10-27
06:00 Dr House, odc. 13/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): W czasie dyżuru w izbie przyjęć, House zajmuje się pacjentem, którego objawy niepokoją lekarza. Według diagnosty mężczyzna jest zbyt miły. Takie podejście nie przekonuje zespołu House’a, ale postanawiają przeprowadzić serię testów. Amber i Greg decydują się wyznaczyć ramy czasowe, w jakich będą mogli się spotykać z Wilsonem.

/ USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House, odc. 14/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House na podstawie obserwacji uznaje, że jeden z aktorów występujących w jego ulubionej operze mydlanej, cierpi na poważną chorobę. Lekarz postanawia interweniować, by uratować życie mężczyzny. Ponieważ aktor nie chce sam zgłosić się do diagnosty, ten porywa gwiazdę. Zespół House’a znowu podważa decyzje przełożonego, uznając, że nowy pacjent jest zdrowy. Amber i Wilson przeżywają poważny kryzys, który House planuje wykorzystać.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-11-03
06:00 Dr House, odc. 15/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): W pierwszej części ostatniego odcinka sezonu House próbuje przypomnieć sobie, co działo się przed wypadkiem autobusu, w którym został ranny. Lekarz jest przekonany, że jeden z pasażerów autobusu tuż przed zdarzeniem miał objawy śmiertelnej choroby. Nie zważając na swoje obrażenia, diagnosta postanawia odnaleźć mężczyznę lub kobietę, by ocalić kolejne życie.

/ USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House, odc. 16 Logo METRO

Opis (streszczenie): W finałowym odcinku sezonu, House wciąż poszukuje osoby, która, według niego tuż przed tragicznym wypadkiem autobusu, miała objawy poważnej choroby. Przyjaźń House’a z Wilsonem jest wystawiona na poważną próbę, kiedy lekarz przypomina sobie wydarzenia z poprzedniej nocy.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-11-10
06:00 Dr House, odc. 1/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Osiem tygodni po śmierci Amber, Wilson wciąż pogrążony jest w żałobie po ukochanej. Jego przyjaźń z House’m praktycznie przestała istnieć. Próbując na nowo odnaleźć siebie onkolog rzuca pracę w Princeton-Plainsboro. Teraz musi zdecydować, czy to House jest niszczącą siłą w jego życiu. Greg usiłuje odkryć, czy faktycznie odpowiada za śmierć dziewczyny przyjaciela. Natomiast zespół diagnostyczny zajmuje się przypadkiem karierowiczki o klasycznej osobowości typu A. Lekarze podejrzewają, że symptomy zgłaszane przez pacjentkę wynikają z obsesji, by zadowolić wymagającą szefową. Szokujący stan pacjentki zmusza House’a i jego zespół do przemyślenia diagnozy. Cuddy próbuje rozwiązać konflikt między Wilsonem i Housem.

/ USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House, odc. 2/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): W niewyjaśnionych okolicznościach umierają osoby, które pięć lat temu poddano operacji przeszczepu. Dawcą organów we wszystkich przypadkach była ta sama osoba. House ze swoimi ludźmi musi jak najszybciej odkryć powód nagłych śmierci, by uratować dwójkę pozostałych pacjentów z przeszczepami tego samego pochodzenia. Lekarze badają raporty medyczne zmarłego dawcy oraz osób, którym wszczepiono jego organy. House zatrudnia Lucasa, prywatnego detektywa, by ten zdobył informacje o zmarłych pacjentach. W międzyczasie lekarz urządza castingi na nowych przyjaciół, którzy mają zastąpić Wilsona.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-11-17
06:00 Dr House, odc. 3/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół House’a zajmuje się artystą, który tworzy niezwykłe obrazy. Jego niezdiagnozowana choroba powoduje zmianę postrzegania, co może mieć krytyczny wpływ na karierę mężczyzny. Lekarze odkrywają, że malarz od miesięcy nie zarobił ani grosza i aby mieć z czego płacić rachunki bierze udział w testach trzech różnych leków. House musi odkryć, który lek odpowiada za który symptom, zanim będzie za późno. Greg wciąż korzysta z usług Lucasa Douglasa, który na jego zlecenie szuka brudów dotyczących członków zespołu lekarza. House dowiaduje się, że Taub ma problemy małżeńskie.

/ USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House, odc. 4/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Umiera ojciec House’a. Lekarz ani myśli o udaniu się na pogrzeb rodzica. Wbrew sprzeciwom zostaje jednak zmuszony do uczestniczenia w ceremonii. W Princeton-Plainsboro zespół House’a zajmuje się młodą kobietą. Dziewczyna była w Chinach, gdzie szukała swoich biologicznych rodziców. Aby zdiagnozować chorobę pacjentki diagności musza telefonicznie konsultować się z Housem. Kiedy komórka ich szefa się rozładowuje, lekarze muszą odgadnąć, co próbował im powiedzieć House. Greg wraca do momentu, kiedy poznał Wilsona.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-11-24
06:00 Dr House, odc. 5/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Trzynastka przywozi do House’a kobietę, z którą spędziła noc. House chce odkryć, jakie preferencje ma Trzynastka i co kryje się za jej lesbijską przygodą. Razem z Foremanem postanawiają przeszukać mieszkanie swojej koleżanki. Trzynastka natomiast podejrzewa, że chora jest uzależniona od leków, jednak wkrótce okazuje się, że kobieta leczy się od lat u różnych lekarzy. Lekarka odkrywa, że przypadkowa znajoma spędziła z nią noc tylko po to, by dostać się do House’a. W domu Trzynastki, Formena znajduje dowody na mocno niehigieniczny tryb życia koleżanki i postanawia przywrócić ją do porządku. Lucas trafia na ciekawy ślad z życia Wilsona.

/ USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House, odc. 6/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się mężczyzną w średnim wieku, który od pewnego czasu regularnie traci przytomność. Lekarze badają różne możliwości, od udaru po zatrucie toksynami. Diagności odkrywają, że mężczyzna samotnie wychowuje dwunastoletnią córkę. Rozmowa z dzieckiem ujawnia, że jej ojciec lunatykuje. Informacja ta okazuje się być istotnym objawem choroby. Wychodzi na jaw, że w czasie nieświadomych wypraw pacjent naraża swoje życie. Kiedy pogarsza się stan mężczyzny, na oddział przywieziona zostaje także jego córka. House dowiaduje się, że Cuddy podjęła decyzję o adopcji dziecka. Kiedy dyrektor spotyka się z biologiczną matką owego dziecka odkrywa, że kobieta ma na ręku dziwną wysypkę. Kiedy ciężarna trafia do Princeton-Plainsboro jej stan się pogarsza. Zespół szpitala musi podjąć trudną decyzję. Na szali są życie dziecka lub matki.

/ USA / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Poprzednie emisje Dr House


Emisja Dr House miała miejsce:

2019-10-20 07:00 Dr House, odc. 12/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House zajmuje się kobietą, która zemdlała na swoim weselu. Wyniki badań pacjentki wykluczyły szereg schorzeń, które mogły spowodować utratę przytomności. Zespół lekarzy podejrzewa, że kobieta może symulować chorobę. Przeprowadzając wywiad medyczny, diagności odkrywają, że wcześniej kobieta prowadziła bardzo intensywny, imprezowy tryb życia i nagle z dnia na dzień przeszła na radykalny judaizm. House stwierdza, że ludzie nie zmieniają się ot tak i taka konwersja musi być symptomem schorzenia.

/ USA / serial obyczajowy
2019-10-20 06:00 Dr House, odc. 11/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dr Cate Milton jest lekarzem i psychiatrą w bazie naukowej na Biegunie Południowym. Kiedy kobieta zapada na tajemniczą chorobę, jej jedynym ratunkiem jest House, który stara się odkryć z odległości tysięcy kilometrów, co dolega pani doktor. Wszelkie testy i badania musi wykonać sama pacjentka. Dodatkowym utrudnieniem w tej sytuacji jest skromne wyposażenie bazy, z którego pani doktor nie chce korzystać w trosce o pozostałych uczestników ekspedycji.

/ USA / serial obyczajowy
2019-10-13 07:00 Dr House, odc. 10/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House z nowym zespołem zajmuje się kobietą, która cierpi na paraliż górnej części ciała. Przypadłość dotknęła pacjentkę nagle, podczas wspinaczki. House podejrzewa, że kobieta nie mówi prawdy, a jej stan związany jest z tajemnicą, którą ukrywa przed lekarzami i najbliższymi. Okazuje się, że diagnosta nie ma racji, co skutecznie psuje mu humor. Kiedy kobieta nagle traci wzrok, a kolejne organy przestają pracować, lekarze zaczynają podejrzewać, że to organizm chorej reaguje w zaskakujący sposób. House zajmuje się nie tylko pacjentką, ale postanawia także aktywnie uczestniczyć w mikołajkowej zabawie personelu szpitala.

/ USA / serial obyczajowy
2019-10-13 06:00 Dr House, odc. 9/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Cuddy na dość przeciągającego się castingu na zespół House’a i zmusza lekarza do podjęcia ostatecznej decyzji. Aby wyłonić swoich współpracowników, lekarz stawia przed nimi ostateczne zadanie – muszą samodzielnie zdiagnozować kolejnego pacjenta. Jest nim były gwiazdor punk rocka, który poza problemami ze zdrowiem, ma problemy z normami społecznymi i jest trudny we współpracy. Wilson przekazuje dobre wiadomości dla jednego ze swoich pacjentów. Informacja o poprawie stanu zdrowia wzbudza jednak rozpacz u podopiecznego.

/ USA / serial obyczajowy
2019-10-06 08:55 Dr House, odc. 23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania.

/ USA / serial inne
Reklama
2019-10-06 07:00 Dr House, odc. 8/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Nowym pacjentem House’a jest magik, który omal nie zginął w czasie pokazu swoich umiejętności. Piątka stażystów próbuje wyleczyć mężczyznę, jednak House robi wszystko, by udowodnić, że iluzjonista jest oszustem. W czasie przeprowadzania badań, Greg zaczyna podejrzewać, że jeden z kandydatów na jego współpracownika cierpi na nieuleczalną chorobę. Aby bardziej zmotywować swoich przyszłych pomocników, lekarz nastawia ich przeciwko sobie i wymyśla dla nich niezwykłe zadanie.

/ USA / serial obyczajowy
2019-10-06 06:00 Dr House, odc. 7/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): W szpitalu Princeton Plainsboro ma odbyć się operacja nastolatki ze zdeformowaną twarzą. Zabieg ma zostać nagrany przez ekipę, która przygotowuje dokument o chorobie dziewczyny. Tuż przed operacją pacjentka dostaje ataku serca, choć wszystkie badania przeszła pomyślnie. Przyczynę pogorszenia się stanu nastolatki ma odkryć House, który, tym razem musi pracować pod okiem wszędobylskich kamer.

/ USA / serial obyczajowy
2019-10-05 10:00 Dr House, odc. 22/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Podczas leczenia pacjenta uzależnionego od leków, House rozpatruje własne życie.

/ USA / serial inne
2019-10-05 09:00 Dr House, odc. 21/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się chłopakiem, który ma stale zawroty głowy, krwotoki z nosa i słyszy głos zmarłego brata.

/ USA / serial
2019-09-29 10:00 Dr House, odc. 20/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Szpitalny patolog nie chce poddać się żadnej terapii, jeśli nie zostanie zaordynowana przez House’a.

/ USA / serial inne
2019-09-29 09:00 Dr House, odc. 19/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół House’a musi poradzić sobie z licznymi chorobami sześcioletniego dziecka, ale największym wyzwaniem jest jego matka, która uważa się za największy autorytet medyczny.

/ USA / serial inne
2019-09-29 07:00 Dr House, odc. 6/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do House’a zgłasza się CIA. Jeden z agentów Agencji cierpi na tajemniczą chorobę, która może być związana z poprzednią misją, w której brał udział. Prowadzący pacjenta lekarz nie chce przekazać diagnoście pełnej dokumentacji medycznej, zasłaniając się tajemnicą państwową. House postanawia zdać się na ortodoksyjne metody, które nie spotykają się z aprobatą szefów agenta. Foreman ma współpracować z szóstką pozostałych kandydatów do zespołu House’a. Medycy kwestionują autorytet lekarza i na własną rękę postanawiają odkryć, co dolega młodej kobiecie.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-29 06:00 Dr House, odc. 5/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pewien mężczyzna słabnie w momencie, kiedy okrada go złodziej. Przewieziony na izbę szpitala Princeton Plainsboro trafia pod opiekę House’a i jego zespołu. Ponieważ pacjent zaczyna skarżyć się na różne, niepowiązane ze sobą dolegliwości, lekarze podejrzewają, że jest hipochondrykiem. W czasie obserwacji, mężczyzna zaczyna się dziwnie zachowywać. Podopiecznie House’a zauważają, że to ich zachowania wpływają na stan zdrowia chorego.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
2019-09-28 10:00 Dr House, odc. 18/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się młodym chłopakiem, który ma koszmarne sny, że się dusi. Kiedy się budzi, na jawie także nie może złapać oddechu.

/ USA / serial inne
2019-09-28 09:00 Dr House, odc. 17/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Nowy pacjent płacze krwawymi łzami, zespół stara się ustalić przyczynę tak nietypowej choroby…

/ USA / serial
2019-09-22 10:00 Dr House, odc. 16/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się hokeistą, który zemdlał podczas treningu na tafli…

/ USA / serial inne
2019-09-22 09:00 Dr House, odc. 15/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Do szpitala trafia weteran wojenny z dziwnymi bólami brzucha. Mężczyzna jednak odmawia leczenia…

/ USA / serial inne
2019-09-22 07:00 Dr House, odc. 4/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Irene, 20-letnia kosmetyczka pracująca w zakładzie pogrzebowym ma atak, w czasie którego widzi zmarłych wracających do życia. Kobieta trafia do szpitala, gdzie zajmuje się nią House wraz z siódemką pozostałych kandydatów do pracy w jego zespole. W czasie przeprowadzania badań, lekarze odkrywają, że kobieta rozmawia ze zmarłą matką. Podejrzewając, że przyczyna stanu kobiety znajduje się w jej miejscu pracy, House wysyła do domu pogrzebowego stażystów ubiegających się o pracę w Princeton Plainsboro. Stan kobiety się pogarsza i może grozić jej życiu. House zastanawia się, czy jej choroba jest związana ze zmarłą matką. Spośród siedmiu kandydatów do pracy w swoim zespole, House typuje szóstkę.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-22 06:00 Dr House, odc. 3/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Spośród czterdziestu kandydatów do pracy z House’m została dziesiątka. Diagnosta dzieli pozostałych na dwa zespoły, które mają zajmować się pacjentem z zanikiem mięśni. Przykuty do wózka inwalidzkiego mężczyzna zostaje poddany przez jedną z grup nietypowej terapii, której efekty nie są przez nikogo monitorowane. House eksperymentuje na sobie, by sprawdzić, co się dzieje z człowiekiem balansującym na granicy życia i śmierci. Foreman, w innym szpitalu kompletuje własny zespół i naśladując sposób działania House’a próbuje wyleczyć jednego z pacjentów.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-21 10:00 Dr House, odc. 14/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół usiłuje pomóc niewidomemu mężczyźnie, który zapadł na nierozpoznaną chorobę.

/ USA / serial inne
2019-09-21 09:00 Dr House, odc. 13/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się doradcą małżeńskim, który ma wysoką gorączkę, widzi podwójnie i nie kontroluje pęcherza.

/ USA / serial inne

Emisje archiwalne Dr House


Emisja Dr House miała miejsce:

2019-09-15 10:00 Dr House, odc. 12/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Chase zaprzyjaźnia się z ciężko chorą dziewczyną, która przygotowuje się do złożenia ślubów zakonnych. Taub rozpoczyna naukę samoobrony.

/ USA / serial inne
2019-09-15 09:00 Dr House, odc. 11/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Dramatyczne wypadki w szpitalu powodują, że zespół House zostaje poddany śledztwu.

/ USA / serial inne
Reklama
2019-09-15 07:00 Dr House, odc. 2/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House spotyka się z potencjalnymi nowymi pracownikami. Zamiast standardowych rozmów, lekarz przeprowadza swoisty konkurs na miejsce w swoim zespole. Pracując z czterdziestką kandydatów, zajmuje się przypadkiem Grety, młodej pilot, która kandyduje do programu dla astronautów NASA. Greta cierpi na schorzenie neurologiczne, które objawia się tym, że kobieta konwertuje obrazy na dźwięk. Świadoma swojej dolegliwości wie, że w takim stanie nie może marzyć o dostaniu się do prestiżowego programu. Rozwiązanie zagadki zdrowia Grety wyłania finałową dziesiątkę kandydatów na stanowisko asystentów House’a.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-15 06:00 Dr House, odc. 1/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dochodzi do katastrofy budowlanej. House musi działać niezwykle szybko, by zdiagnozować pacjentkę, która porozumiewa się z otoczeniem jedynie za pomocą mrugnięć oczami. Pracę lekarza utrudnia brak zespołu – House zwolnił Chase’a, a Foreman i Cameron odeszli. Kiedy stan Megan się pogarsza, Cuddy zmusza lekarza do zatrudnienia nowej ekipy. Diagnosta postanawia jednak działać sam.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-14 10:00 Dr House, odc. 10/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół House’a zajmuje się nieletnią pacjentką, która odmawia podania danych rodziców.

/ USA / serial inne
2019-09-14 09:00 Dr House, odc. 9/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół stara się postawić diagnozę pacjentowi z zaawansowaną chorobą Alzheimera.

/ USA / serial inne
2019-09-12 18:30 Dr House, odc. 1/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): House dochodzi do siebie po postrzale i wraca do pracy. Jego pierwszymi pacjentami są Richard, sparaliżowany po operacji raka mózgu, którą przeszedł osiem lat wcześniej. Mężczyzna wjechał swoim wózkiem do basenu. Drugim pacjentem jest Caren, młoda kobieta, która po sesji jogi doznała paraliżu całego ciała. Zespół House’a jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w ich szefie podczas nieobecności. Podejście lekarza do pacjentów jest odmienne od dotychczasowego, Cameron widzi nawet, jak żona Richarda dziękuje House’owi za pomoc. Lekarz podejrzewa, że mąż kobiety może wrócić do pełni zdrowia, ale nie ma na to żadnego medycznego dowodu. Cameron i Foreman odrzucają tę tezę, podejrzewając, że House na siłę chce uczynić ten przypadek bardziej interesującym. Cuddy i Wilson zgadzają się ze współpracownikami lekarza, co wywołuje u niego furię.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-11 18:30 Dr House, odc. 24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Lekarze omawiają przypadek mężczyzny z powiększonym językiem, gdy mąż jednej z pacjentek strzela do doktora House'a. Ochrona otwiera ogień do napastnika. Obaj mężczyźni trafiają po operacji do sali intensywnej opieki. Podczas rekonwalescencji House próbuje diagnozować pacjenta z olbrzymim językiem. Orientuje się, że chirurdzy nie ograniczyli się do wyjęcia pocisków i opatrzenia ran.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-10 18:30 Dr House, odc. 23/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przyjęta szesnastoletnia pacjentka, ofiara huraganu Katrina, która cierpi na halucynacje po tragicznych wydarzeniach. Towarzyszy jej były kolega House'a, który właśnie dowiedział się, że jest jej ojcem. House obawia się, że kumpel mógł paść ofiarą przekrętu, ale przejmuje opiekę nad chorą dziewczyną. Zmuszony przymknąć oko na jej kłamstwa, aby postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć leczenie, sam musi trochę pokombinować. Cuddy prosi House'a o pomoc w poszukiwaniu dawcy spermy.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-10 07:00 Dr House, odc. 24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Esteban i Marina Hernandez zostają odnalezieni na oceanie przez straż przybrzeżną. Małżeństwo nalega na przetransportowanie ich do Princeton Plainsboro do House’a. W szpitalu okazuje się, że Marina jest w krytycznym stanie, a jej kartoteka medyczna z Kuby zaginęła w czasie katastrofy łodzi. Kolejne badania jedynie pogarszają stan zdrowia kobiety. Kiedy dochodzi do zatrzymania pracy serca, lekarze muszą odkryć, czy to błąd człowieka, czy jeden z objawów choroby. Foreman przygotowuje się do swojego ostatniego dnia pracy z House’m.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-09 18:30 Dr House, odc. 22/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kiedy Kara, młoda mama, dostaje ataku apopleksji w trakcie kąpieli swojego nowonarodzonego synka, o mały włos nie dochodzi do tragedii i utonięcia dziecka. House i spółka pracują jednocześnie nad dwoma przypadkami: próbują dowiedzieć się, co dolega matce, oraz robią wszystko, aby ratować życie malca. Kiedy stan matki i dziecka zaczyna się pogarszać, mąż zostaje zmuszony do podjęcia trudnej decyzji. Jednocześnie poznaje szokujące informacje na temat Kary, o których nie miał pojęcia. Foreman wraca do pracy. Cuddy zaprasza Wilsona na randkę.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-09 16:00 Dr House, odc. 24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-09-09 07:00 Dr House, odc. 23/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Wyjątkowo niemiły 16-letni Nate trafia do szpitala z powodu uporczywego bólu głowy. Ból pojawił się, kiedy szachista zaatakował jednego z konkurentów w czasie turnieju. Matka Nate’a informuje lekarzy, że zachowanie chłopca często pozostawia wiele do życzenia. House podejrzewa, że nieznośne zachowanie nastolatka jest jednym z objawów choroby. W czasie przeprowadzania badań, Nate obraża wszystkich lekarzy, którzy mieli z nim do czynienia. Coraz gorsze zachowanie szachisty idzie w parze z pogarszaniem się stanu jego zdrowia. Przestają funkcjonować nerki i wątroba chłopaka. Aby zawęzić listę diagnoz, House przeprowadza liczne, niekonwencjonalne i ekscentryczne testy na samym sobie. Foreman podejrzewa, że House sabotował jego rozmowę kwalifikacyjną i przyjeżdża do szpitala, by zrobić lekarzowi awanturę.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-08 10:00 Dr House, odc. 8/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Kolejny pacjent z początku wygląda na lekko zaburzonego, ale w wkrótce okazuje się, że cierpi na coraz bardzie pogłębiającą się paranoję…

/ USA / serial inne
2019-09-08 09:00 Dr House, odc. 7/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Desperacka próba wyjaśnienia śmierci czteroletniego pacjenta przez House’a, niespodziewanie przysparza lekarzowi sporo kłopotów.

/ USA / serial inne
2019-09-08 07:00 Dr House, odc. 20/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się młodą artystką, Lupe, która zemdlała w czasie pracy nad jednym z dzieł. Kobieta cierpi na niedostateczny przepływ krwi w mózgu, co prowadzi do zaburzeń osobowości. Badając otoczenie, w którym przebywa pacjentka na co dzień, Foreman podejrzewa, że choroba Lupe musi być związana z nałogiem narkotykowym, Chase natomiast upiera się przy działaniu toksyn. Kolejne objawy, które pojawiają się w ciągu kilku godzin od przyjęcia artystki do szpitala, lekarze łączą z chorobą nowotworową. Cuddy i Wilson spędzają coraz więcej czasu razem, co niepokoi House’a. Lekarz postanawia dowiedzieć się więcej o sposobach uwodzenia stosowanych przez przyjaciela.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-08 06:00 Dr House, odc. 19/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Lucy ma sześć lat i trafiła do szpitala po tym, jak zemdlała w przedszkolu. Lekarze odkrywają, że tkanka serca dziewczynki stwardniała, co zakłóca pracę serca. Takie tkanki powstają głównie u starszych osób, dlatego zespół House’a jest zdezorientowany. W czasie przeprowadzania kolejnych badań Lucy przechodzi zawał serca. Greg zauważa napięcie między Cameron i Chasem więc wysyła ich do domu dziecka, by sprawdzili, czy na jej stan mogą mieć wpływ jakieś zewnętrzne czynniki. W czasie przeszukania lekarze nabierają podejrzeń, że dziewczynka była molestowana seksualnie. 8-letni brat pacjentki nie ukrywa swojej ogromnej sympatii wobec Cameron, ale z czasem robi się niepokojąco agresywny wobec kobiety. House podejrzewa, że chłopiec cierpi na to samo schorzenie, co Lucy.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-07 10:00 Dr House, odc. 6/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Podczas próby wyjaśnienia powodów choroby młodego chłopaka, na jaw wychodzą skrywane rodzinne tajemnice…

/ USA / serial inne
2019-09-07 09:00 Dr House, odc. 5/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Do szpitala trafia szanowany lider lokalnej społeczności, który stara się ukryć romans; kiedy jego stan się pogarsza, mężczyzna chce wyznać swoje grzechy…

/ USA / serial inne
2019-09-06 16:00 Dr House, odc. 23/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-09-06 07:00 Dr House, odc. 22/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Addie, 19-letnia studentka zostaje przewieziona do Princeton Plainsboro po tym, jak w czasie zajęć karate zaczęła pluć krwią. Zanim zespół House’a zaczyna tradycyjna wyliczankę możliwych chorób, Foreman informuje kolegów, że składa rezygnację. Lekarz nie chce podać powodu odejścia z pracy. House wierzy, że za stan Addie odpowiada infekcja, chociaż pozostałe objawy wskazują na chorobę któregoś z organów wewnętrznych. W krytycznym momencie Greg zleca ryzykowną operację, która ma potwierdzić jego diagnozę. Pozostali lekarze zaczynają podejrzewać, że ich szefowi bardziej zależy na postawieniu interesującej diagnozy, nie na życiu pacjentki. Zainteresowanie House’a budzi Honey, młoda, atrakcyjna dietetyczka, która przyjechała do szpitalnej kliniki ze swoim chłopakiem. W związku z rezygnacją Foremana, House proponuje Honey pracę w swoim zespole.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-05 18:30 Dr House, odc. 21/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Część II.Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-05 16:00 Dr House, odc. 22/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-09-05 07:00 Dr House, odc. 21/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Wilson przygotowuje 14-letniego chłopca z białaczką do przeszczepu szpiku. Dawcą szpiku ma być młodszy brat Nicka, Matty. System odpornościowy Nicka jest zniszczony przez długotrwałą chemioterapię i Wilson robi wszystko, aby utrzymać chłopca w dobrym zdrowiu przed zabiegiem. Lekarze z zespołu diagnostycznego ścigają się z czasem, by odpowiednio postawić diagnozę i wyleczyć chłopca, bo opóźnienie może kosztować Nicka życie. House postanawia, że najszybciej chorobę uda się wykryć pogarszając stan zdrowia chłopca.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-04 18:30 Dr House, odc. 20/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Część I. Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób, jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-04 16:00 Dr House, odc. 21/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-09-04 07:00 Dr House, odc. 20/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-09-03 18:30 Dr House, odc. 19/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kiedy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. House sądzi, że dzieciak jest sprytnym naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież pomysłu na artykuł.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-03 16:00 Dr House, odc. 20/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-09-03 07:00 Dr House, odc. 19/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-09-02 18:30 Dr House, odc. 18/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Młoda kobieta nie śpi od dziesięciu dni. Ponieważ najdłuższy odnotowany okres przeżycia bez snu wynosi jedenaście dni, House ma niewiele czasu, by odkryć przyczynę jej bezsenności. Tymczasem Cameron jest wściekła na Foremana za to, że opisał ten sam przypadek kliniczny co ona, ale wcześniej opublikował swój artykuł.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-02 16:00 Dr House, odc. 19/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-09-02 07:00 Dr House, odc. 18/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i Cuddy wracają do Stanów z Singapuru, gdzie uczestniczyli w konferencji. Wkrótce po starcie, jeden z pasażerów zaczyna poważnie chorować. House uważa, że jego sąsiad ma kaca, ale Cuddy podejrzewa, że mężczyzna może być nosicielem śmiertelnego wirusa. Zakładając najgorsze, Cuddy stara się zmusić załogę samolotu do zawrócenia, ale House przekonuje stewardesy, by kontynuować podróż. Kiedy stan mężczyzny pogarsza się, pozostali pasażerowie zaczynają panikować. Nagle takie same objawy pojawiają się u kolejnego pasażera. W Pinceton Plainsboro Wilson kieruje zespołem, który zajął się przypadkiem Fran. Kobieta przewróciła się i dostała drgawek. Cameron i Chase badają dom Fran, by znaleźć wskazówki, co mogło wywołać objawy. Stan kobiety zaczyna się pogarszać i lekarze muszą jak najszybciej ustalić diagnozę bez pomocy House’a. Tymczasem w samolocie przedział pierwszej klasy został zamieniony w izolatkę, w której znajduje się już kilkoro pasażerów. Wkrótce objawy choroby ma także Cuddy. Nie mając możliwości lądowania, bez kontaktu ze swoimi ludźmi i zaplecza laboratoryjnego, House’owi nie będzie łatwo ustalić, co powoduje chorobę i uratować życie Cuddy.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-01 10:00 Dr House, odc. 4/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House z zespołem zajmują się kłopotami dyrektora sporej firmy, który ma zaburzenia wzroku.

/ USA / serial inne
2019-09-01 09:00 Dr House, odc. 3/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Benjamin niespodziewanie mdleje – House i dr Park podejrzewają u niego poważne schorzenie.

/ USA / serial inne
2019-09-01 07:00 Dr House, odc. 15/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pianista Patrick Obyedkov doznaje bolesnego skurczu mięśni lewej ręki w czasie koncertu. Muzyk trafia do Princeton Plainsboro. Przypadek Patricka intryguje House’a i lekarz postanawia się nim zająć. Aby poznać historię medyczną muzyka, Greg rozmawia z ojcem pacjenta. Okazuje się, że utalentowany mężczyzna w wieku 10 lat doznał uszkodzenia mózgu w czasie wypadku autobusu, w którym zginęła jego matka. House bada, w jaki sposób 10-latek bez żadnych uzdolnień muzycznych, zaczął grać na pianinie jak wirtuoz po odniesieniu kilku ran. Operacja mózgu, która uratuje życie Patricka prawdopodobnie spowoduje utratę zdolności muzycznych. Cameron odkrywa, że House kontaktował się ze szpitalem w Massachusetts i zaczyna podejrzewać, że szuka tam pracy. Zaalarmowana Cuddy dowiaduje się, że House dowiadywał się o możliwość leczenia na tamtejszym oddziale neurologicznym.

/ USA / serial obyczajowy
2019-09-01 06:00 Dr House, odc. 14/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): W Walentynki w Princeton Plainsboro brakuje personelu. W mieście szaleje burza śnieżna i nie wszystkim udało się dotrzeć do szpitala. Do placówki trafia Hannah, młoda kobieta z licznymi obrażeniami, które odniosła w trakcie wypadku samochodowego. House zauważa, że chociaż Hannah stara się udawać cierpiącą, nie czuje bólu. Ten objaw intryguje Grega i lekarz postanawia zająć się przypadkiem dziewczyny. Po zleceniu kolejnych badań diagnosta musi tłumaczyć się z nich Cuddy i Wilsonowi. Przyjaciele nie rozumieją motywów działania House’a. Lekarz zaczyna licytować się z pacjentką na temat tego, czyje życie jest gorsze – osoby ciągle czującej ból, czy tej, która nie czuje nic. Nagle stan kobiety się pogarsza i do House’a dociera, że Hannah jest bardziej chora, niż mu się wydawało. House zleca biopsję połączeń nerwowych, ryzykowne badanie, które może doprowadzić do paraliżu dziewczyny.

/ USA / serial obyczajowy
2019-08-31 09:25 Dr House, odc. 2/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House wraca do pracy, ale okazuje się, że w jego zespole zaszły zmiany, a w szpitalu są nowi szefowie. „Transplant”

/ USA / serial inne
2019-08-31 08:25 Dr House, odc. 1/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House od roku przebywa w więzieniu, może starać się o zwolnienie warunkowe, ale muszą na to wydać zgodę więzienni lekarze. „Twenty vicodin”

/ USA / serial inne
2019-08-30 16:55 Dr House, odc. 17/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Podczas wieczoru pokera połączonego ze zbiórką na oddział onkologiczny, do szpitala trafia sześcioletni chłopczyk z objawami podobnymi do tych, jakie miała pacjentka, która zmarła dwanaście lat wcześniej na rzadką chorobę. Od tamtej pory House już kilkakrotnie błędnie rozpoznawał to schorzenie.

/ USA / serial obyczajowy
2019-08-30 16:00 Dr House, odc. 18/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-08-29 16:55 Dr House, odc. 16/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Melinda jest nastolatką po przeszczepie serca. Nadopiekuńcza matka trzyma ją pod kloszem. Bardzo niechętnie zgadza się na odwiedziny jej chłopaka. Podczas pocałunku dziewczyna doznaje nagle wstrząsu anafilaktycznego. Potem dołączają się kolejne objawy, które ogromnie komplikują postawienie diagnozy. House stale prowokuje i wykorzystuje Wilsona, a jednocześnie chce, żeby przyjaciel nadal u niego mieszkał.

/ USA / serial obyczajowy
2019-08-29 16:00 Dr House, odc. 17/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Znana, 42-letnia fotograf, Emma Sloan zostaje przywieziona do szpitala po tym, jak w czasie sesji ze znanym aktorem dostała ataku. W szpitalu stan ciężarnej kobiety stabilizuje się, ale niespodziewanie nerki Emmy przestają pracować. I mimo, że powoli zaczynają szwankować pozostałe organy pacjentki, ta bardziej martwi się o zdrowie dziecka. House podejrzewa, że kobieta może cierpieć na rzadkie schorzenie - na matczyny zespół odbicia lustrzanego. Stan zdrowia matki odzwierciedla wtedy stan zdrowia płodu. Romans Cameron i Chase’a zostaje odkryty przez Cuddy i Foremana, a House zaczyna robić ekstrawaganckie plany urlopowe. Greg zarzuca Cuddy, że ta identyfikuje się z Emmą, co może wpływać na jej osąd dla tego przypadku. Kiedy pacjentce zaczyna mieć kłopoty z wątroba, House daje kobiecie szokujący wybór.

/ USA / serial obyczajowy
2019-08-28 16:55 Dr House, odc. 15/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Podczas wyrafinowanej gry seksualnej mąż dostaje napadu duszności. Lekarze, zwłaszcza Cameron, są pod wrażeniem wyzwolonego małżeństwa, dbającego o atrakcyjność związku. Po wykluczeniu alergii House zaczyna podejrzewać zatrucie metalem ciężkim. Trucicielką jest prawdopodobnie kochająca żona. Wilson przeżywa kłopoty małżeńskie. Wyrzucony z domu, znajduje schronienie u House'a. Ten po jednej nocy ma dość lokatora.

/ USA / serial obyczajowy

Emisja w stacjach


Dr House można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry