Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-04-20

09:00 Dr House IV, odc. 12/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House zajmuje się kobietą, która zemdlała na swoim weselu. Wyniki badań pacjentki wykluczyły szereg schorzeń, które mogły spowodować utratę przytomności. Zespół lekarzy podejrzewa, że kobieta może symulować chorobę. Przeprowadzając wywiad medyczny, diagności odkrywają, że wcześniej kobieta prowadziła bardzo intensywny, imprezowy tryb życia i nagle z dnia na dzień przeszła na radykalny judaizm. House stwierdza, że ludzie nie zmieniają się ot tak i taka konwersja musi być symptomem schorzenia.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House IV, odc. 13/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W czasie dyżuru w izbie przyjęć, House zajmuje się pacjentem, którego objawy niepokoją lekarza. Według diagnosty mężczyzna jest zbyt miły. Takie podejście nie przekonuje zespołu House’a, ale postanawiają przeprowadzić serię testów. Amber i Greg decydują się wyznaczyć ramy czasowe, w jakich będą mogli się spotykać z Wilsonem.
/ USA / serial obyczajowy
Reklama

2019-04-21

09:00 Dr House IV, odc. 14/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House na podstawie obserwacji uznaje, że jeden z aktorów występujących w jego ulubionej operze mydlanej, cierpi na poważną chorobę. Lekarz postanawia interweniować, by uratować życie mężczyzny. Ponieważ aktor nie chce sam zgłosić się do diagnosty, ten porywa gwiazdę. Zespół House’a znowu podważa decyzje przełożonego, uznając, że nowy pacjent jest zdrowy. Amber i Wilson przeżywają poważny kryzys, który House planuje wykorzystać.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House IV, odc. 15/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W pierwszej części ostatniego odcinka sezonu House próbuje przypomnieć sobie, co działo się przed wypadkiem autobusu, w którym został ranny. Lekarz jest przekonany, że jeden z pasażerów autobusu tuż przed zdarzeniem miał objawy śmiertelnej choroby. Nie zważając na swoje obrażenia, diagnosta postanawia odnaleźć mężczyznę lub kobietę, by ocalić kolejne życie.
/ USA / serial obyczajowy

2019-04-23

13:00 Dr House I, odc. 15/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Mafioso Joey Arnello ma zeznawać przeciwko innym przestępcom, ale zapada w śpiączkę. FBI podejrzewa, że symuluje, gdyż jego brat adwokat odradzał mu zeznawanie i przystępowanie do programu ochrony świadków. Sąd nakazuje House'owi zbadać i leczyć Joeya. Brat domaga się, by zatrzymał go w szpitalu jak najdłużej. W przychodni House wyciąga z nosa chłopczyka figurkę policjanta, a podczas kolejnych wizyt także inne zabawki. Okazuje się jednak, że z pozoru dziwaczne działania chłopca miały głębszy sens.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 16/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): House powiadamia swoich asystentów o żądaniu Voglera, żeby zwolnił jednego z nich. Pod taką presją cały zespół diagnozuje 10-letnią otyłą dziewczynkę, która dostała zawału serca. W przeciwieństwie do małej Jessiki, pacjentka House'a nie chce schudnąć. Tymczasem Vogler knuje intrygi. Chce skłócić młodych lekarzy z Housem, a takżę między sobą.
/ USA / serial obyczajowy

2019-04-24

13:00 Dr House I, odc. 17/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Vogler każe House'owi zająć się kandydatem na prezydenta USA, który zasłabł podczas wiecu. Banalny przypadek zatrucia pokarmowego okazuje się znacznie poważniejszą sprawą - toksoplazmowe zapalenie mózgu wskazuje na to, że senator Wright ma zaawansowany AIDS. Ten jednak kategorycznie zaprzecza, że mógł się zarazić. Również młoda kobieta w przychodni, której wszystkie objawy AIDS wydają się być efektami stosunków płciowych, zaprzecza że jest aktywna seksualnie. Vogler proponuje House'owi wyjście: zamiast zwolnienia asystenta publiczny referat zachwalający nowy lek produkcji jego firmy farmaceutycznej.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 18/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Vogler jest wściekły na House'a za jego mowę na kongresie. Zwołuje zebranie rady szpitala i grozi wycofaniem swojej dotacji, jeśli nie wyrzucą jego wroga. Tymczasem dr House walczy o życie ciężko chorej młodej kobiety i jej nienarodzonego dziecka.
/ USA / serial obyczajowy
Reklama

2019-04-25

10:05 Dr House I, odc. 17/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-04-26

10:05 Dr House I, odc. 18/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-04-27

09:00 Dr House IV, odc. 16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W finałowym odcinku sezonu, House wciąż poszukuje osoby, która, według niego tuż przed tragicznym wypadkiem autobusu, miała objawy poważnej choroby. Przyjaźń House’a z Wilsonem jest wystawiona na poważną próbę, kiedy lekarz przypomina sobie wydarzenia z poprzedniej nocy.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House V, odc. 1/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Osiem tygodni po śmierci Amber, Wilson wciąż pogrążony jest w żałobie po ukochanej. Jego przyjaźń z House’m praktycznie przestała istnieć. Próbując na nowo odnaleźć siebie onkolog rzuca pracę w Princeton-Plainsboro. Teraz musi zdecydować, czy to House jest niszczącą siłą w jego życiu. Greg usiłuje odkryć, czy faktycznie odpowiada za śmierć dziewczyny przyjaciela. Natomiast zespół diagnostyczny zajmuje się przypadkiem karierowiczki o klasycznej osobowości typu A. Lekarze podejrzewają, że symptomy zgłaszane przez pacjentkę wynikają z obsesji, by zadowolić wymagającą szefową. Szokujący stan pacjentki zmusza House’a i jego zespół do przemyślenia diagnozy. Cuddy próbuje rozwiązać konflikt między Wilsonem i Housem.
/ USA / serial obyczajowy

2019-04-28

09:00 Dr House V, odc. 2/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W niewyjaśnionych okolicznościach umierają osoby, które pięć lat temu poddano operacji przeszczepu. Dawcą organów we wszystkich przypadkach była ta sama osoba. House ze swoimi ludźmi musi jak najszybciej odkryć powód nagłych śmierci, by uratować dwójkę pozostałych pacjentów z przeszczepami tego samego pochodzenia. Lekarze badają raporty medyczne zmarłego dawcy oraz osób, którym wszczepiono jego organy. House zatrudnia Lucasa, prywatnego detektywa, by ten zdobył informacje o zmarłych pacjentach. W międzyczasie lekarz urządza castingi na nowych przyjaciół, którzy mają zastąpić Wilsona.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House V, odc. 3/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Zespół House’a zajmuje się artystą, który tworzy niezwykłe obrazy. Jego niezdiagnozowana choroba powoduje zmianę postrzegania, co może mieć krytyczny wpływ na karierę mężczyzny. Lekarze odkrywają, że malarz od miesięcy nie zarobił ani grosza i aby mieć z czego płacić rachunki bierze udział w testach trzech różnych leków. House musi odkryć, który lek odpowiada za który symptom, zanim będzie za późno. Greg wciąż korzysta z usług Lucasa Douglasa, który na jego zlecenie szuka brudów dotyczących członków zespołu lekarza. House dowiaduje się, że Taub ma problemy małżeńskie.
/ USA / serial obyczajowy

2019-04-30

13:00 Dr House I, odc. 17/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 18/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-05-01

13:00 Dr House I, odc. 19/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Po tym, jak jeden z sędziów zawodów pływackich zasłabł z powodu zaraźliwego zapalenia opon mózgowych, do szpitala trafia mnóstwo ludzi obecnych na tych zawodach. Wśród objętych kwarantanną jest 12-letnia zawodniczka mająca podobne objawy. Po odejściu Voglera House stara się przekonać Cameron, żeby wróciła do pracy w szpitalu.
/ USA / serial obyczajowy
Reklama
14:00 Dr House I, odc. 20/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Nieuważny pacjent, młody Azjata Harvey, na którego House nawrzeszczał, dostaje udaru mózgu. Zmiany w mózgu powodują, że Harvey nie zgadza się na operację. Przestaje nawet słuchać swojej partnerki, Annette, z którą pozostaje w związku sadomasochistycznym. Cameron ogłasza, pod jakim warunkiem zgodziła się wrócić. Wszyscy są bardzo przejęci i śpieszą z dobrymi radami dla obojga uczestników wymuszonej randki. A w przychodni Hopper udziela parze emerytów rad w sprawach seksu.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-04

09:00 Dr House V, odc. 4/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Umiera ojciec House’a. Lekarz ani myśli o udaniu się na pogrzeb rodzica. Wbrew sprzeciwom zostaje jednak zmuszony do uczestniczenia w ceremonii. W Princeton-Plainsboro zespół House’a zajmuje się młodą kobietą. Dziewczyna była w Chinach, gdzie szukała swoich biologicznych rodziców. Aby zdiagnozować chorobę pacjentki diagności musza telefonicznie konsultować się z Housem. Kiedy komórka ich szefa się rozładowuje, lekarze muszą odgadnąć, co próbował im powiedzieć House. Greg wraca do momentu, kiedy poznał Wilsona.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House V, odc. 5/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Trzynastka przywozi do House’a kobietę, z którą spędziła noc. House chce odkryć, jakie preferencje ma Trzynastka i co kryje się za jej lesbijską przygodą. Razem z Foremanem postanawiają przeszukać mieszkanie swojej koleżanki. Trzynastka natomiast podejrzewa, że chora jest uzależniona od leków, jednak wkrótce okazuje się, że kobieta leczy się od lat u różnych lekarzy. Lekarka odkrywa, że przypadkowa znajoma spędziła z nią noc tylko po to, by dostać się do House’a. W domu Trzynastki, Formena znajduje dowody na mocno niehigieniczny tryb życia koleżanki i postanawia przywrócić ją do porządku. Lucas trafia na ciekawy ślad z życia Wilsona.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-05

09:00 Dr House V, odc. 6/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się mężczyzną w średnim wieku, który od pewnego czasu regularnie traci przytomność. Lekarze badają różne możliwości, od udaru po zatrucie toksynami. Diagności odkrywają, że mężczyzna samotnie wychowuje dwunastoletnią córkę. Rozmowa z dzieckiem ujawnia, że jej ojciec lunatykuje. Informacja ta okazuje się być istotnym objawem choroby. Wychodzi na jaw, że w czasie nieświadomych wypraw pacjent naraża swoje życie. Kiedy pogarsza się stan mężczyzny, na oddział przywieziona zostaje także jego córka. House dowiaduje się, że Cuddy podjęła decyzję o adopcji dziecka. Kiedy dyrektor spotyka się z biologiczną matką owego dziecka odkrywa, że kobieta ma na ręku dziwną wysypkę. Kiedy ciężarna trafia do Princeton-Plainsboro jej stan się pogarsza. Zespół szpitala musi podjąć trudną decyzję. Na szali są życie dziecka lub matki.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House V, odc. 7/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House musi zdiagnozować mężczyznę cierpiącego na agorafobię. Wraz ze swoimi lekarzami jedzie do domu pacjenta i postanawia odkryć, co stoi za chorobą mężczyzny. Ponieważ wcześniej zajmowała się nim Cameron to ona przejmuje dowództwo i postanawia leczyć chorego w domu. Kiedy stan pacjenta się pogarsza, szanse na jego wyleczenia spadają do minimum. House postanawia przetransportować chorego do szpitala w taki sposób, aby jego stan psychiczny nie pogorszył się i nie doprowadził do śmierci mężczyzny. Cameron i Chase postanawiają pracować nad swoim małżeństwem, a House musi poradzić sobie z uciążliwym swędzeniem. Nieoczekiwanie u diagnosty pojawia się Wilson.
/ USA / serial obyczajowy
11:00 Dr House I, odc. 19/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
12:00 Dr House I, odc. 20/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-05-07

13:00 Dr House I, odc. 19/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 20/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-05-08

13:00 Dr House I, odc. 21/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): W szpitalu zjawia się niespodziewanie była dziewczyna House'a, Stacy Warner. Doktor jest poruszony, rozpad ich związku przeżył kiedyś bardzo boleśnie. Stacy prosi go teraz o pomoc w zdiagnozowaniu tajemniczej choroby jej męża. Tymczasem Cuddy zmusza House'a do wygłoszenia wykładu dla studentów. Omówienie 3 przypadków bólu nogi staje się pretekstem do poruszenia wielu ważnych spraw.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Mąż Stacy, Mark, kilka razy odwleka wizyty u doktora House'a. Szpitalne wyniki badań nie odbiegają od normy, a Mark twierdzi, że jest zdrowy. House wierzy jednak w to co mówi Stacy i nadal poszukuje tajemniczej choroby. Wtedy nagle Mark doznaje paraliżu. Wilson, stary przyjaciel House'a i Stacy, boi się, czy spotkanie po latach nie skomplikuje im życia.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-11

09:00 Dr House V, odc. 8/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Pod opiekę lekarzy trafia 16-letnia dziewczyna. Pracująca jako manager w fabryce, pacjentka doznała nietypowego ataku. Jej płuca zaczęły napełniać się płynem. Dziewczyna jest niezwykle samodzielna, po śmierci rodziców musiała sama się utrzymywać. Lekarze rozpoczynają szereg badań, podejrzewając przede wszystkim, że nastolatka ma problemy z sercem. Kutner przypadkiem odkrywa, że pacjentka może okłamywać wszystkich w szpitalu. Foreman chcąc się usamodzielnić postanawia wyleczyć pacjenta z oddziału pediatrycznego. Kiedy dziecko omal nie umiera, lekarz zaczyna kwestionować swoją zdolność do pracy bez House’a.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House V, odc. 9/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W szpitalu dochodzi do sytuacji kryzysowej. Uzbrojony mężczyzna bierze House’a, Trzynastkę i kilkoro innych pracowników jako zakładników. Napastnik twierdzi, że jest poważnie chory, a żaden lekarz nie chce mu wierzyć. Desperacki krok ma zapewnić mężczyźnie konsultację u najlepszego specjalisty w szpitalu. W partyzanckich warunkach House postanawia zająć się przypadkiem agresywnego pacjenta. Nieoczekiwanie życie Trzynastki jest w niebezpieczeństwie i House postanawia za wszelką cenę zdiagnozować porywacza, na co nie chcą przystać antyterroryści wezwani przez władze szpitala.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-12

06:00 Dr House I, odc. 21/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House I, odc. 22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
08:50 Dr House V, odc. 10/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W czasie nagrywania programu o fitnessie słabnie trenerka prowadząca zajęcia. Kobieta trafia do Princeton-Plainsboro, gdzie przykuwa uwagę House’a. Lekarze z zespołu diagnostycznego podejrzewają, że kobieta może cierpieć na astmę, zażywać sterydy lub z powodu restrykcyjnej diety cierpieć na poważne niedobory witamin. Mimo zapobiegawczego leczenia, stan pacjentki się pogarsza. Kobieta uważa się za specjalistkę w dziedzinie zdrowego odżywiania i guru w kwestii fitnessu, ale okazuje się, że to tylko poza. Trzynastka rozpoczyna leczenie w testowym programie nad chorobą Huntingtona. House odkrywa, że Kutner podszywa się pod niego w Internecie, gdzie prowadzi stronę z poradami medycznymi.
/ USA / serial obyczajowy
09:50 Dr House V, odc. 11/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W czasie szkolnego przedstawienia bożonarodzeniowego zemdlała jedna z jego uczestniczek. Dziewczyna trafia pod opiekę zespołu House’a. Stan nastolatki jest dla lekarzy zagadką. Okazuje się, że pacjentka była ofiarą agresywnych rówieśników, jednak jest to tylko jedna z przyczyn jej słabego stanu zdrowia. House ofiarowuje jednemu z pacjentów kliniki niezwykły prezent świąteczny, a sam dostaje cenny upominek. Jego zespół próbuje odkryć, kto jest ofiarodawcą.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-14

13:00 Dr House I, odc. 21/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-05-15

13:00 Dr House II, odc. 1/24 Logo METRO
Opis (streszczenie): Na przekór Cuddy i Foremanowi House postanawia zdiagnozować skazanego na śmierć zabójcę czworga ludzi. Aby wydobyć go z więzienia (i utrzymać w szpitalu), potrzebuje prawnej pomocy Stacy. Tymczasem Cameron nie może pogodzić się z tym, że rak oznacza wyrok śmierci dla młodej kobiety.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 2/24 Logo METRO
Opis (streszczenie): Wilson namawia House'a, by zajął się dziewięcioletnią dziewczynką z nieoperacyjnym nowotworem, u której pojawiły się omamy. Lekarze podejmują walkę o to, by dać dziecku jeszcze chociaż rok życia, mimo że najpewniej będzie on pełen cierpień.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-18

09:00 Dr House V, odc. 12/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem mężczyzny, który cierpi na chroniczne bóle głowy. Nie mogąc poradzić sobie z bólem, pacjent próbował popełnić samobójstwo. Kiedy diagności przeprowadzają niezbędne testy, House zaczyna dyskutować z pacjentem na temat znoszenia bólu. Leczenie Trzynastki coraz bardziej zbliża ją do Foremana. Cuddy zaczyna odczuwać trudy łączenia rodzicielstwa i pracy zawodowej.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House V, odc. 13/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Dyrektor szpitala postanawia wziąć wolne, by lepiej zająć się dzieckiem. Cuddy zleca Cameron zastępstwo, co powoduje szereg konfliktów z Housem. Diagności zajmują się tymczasem nauczycielem, który w czasie zajęć zaczął krztusić się krwią. House dobre usposobienie pacjenta określa jako objaw choroby i patologię. Foreman musi podjąć trudną decyzję odnośnie uczestnictwa Trzynastki w programie testowania leków na Huntingtona.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-19

06:00 Dr House II, odc. 1/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House II, odc. 2/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House V, odc. 14/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Lekarze zajmują się przypadkiem kobiety, która zemdlała w trakcie zajęć gotowania. W czasie przeprowadzania wywiadu lekarskiego, diagności dowiadują się, że pacjentka jest wybitnym naukowcem i do niedawna pracowała w prestiżowym programie, mającym na celu wynalezienie leku na raka. Niedawno pacjentka porzuciła karierę, by odnaleźć szczęście i nowy cel. Lekarze usiłują odkryć, co było prawdziwym powodem do zmiany życia kobiety, gdyż może to być jeden z objawów choroby.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-21

13:00 Dr House II, odc. 1/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 2/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-05-22

13:00 Dr House II, odc. 3/24 Logo METRO
Opis (streszczenie): Latynoski robotnik, którego Cuddy zmusza do dokończenia pracy, nagle traci przytomność i spada z dachu. Stacy zabrania jej rozmawiać z Alfredem, żeby nie dawać mu argumentów do pozwu przeciwko niej. Cuddy ma coraz większe wyrzuty sumienia. Zniecierpliwiona zaczyna narzucać swoje decyzje House'owi. Stan chłopaka jednak pogarsza się coraz bardziej...
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 4/24 Logo METRO
Opis (streszczenie): Znany lekarz-humanista, doktor Sebastian Charles, który w Afryce prowadzi kampanię walki z gruźlicą, traci przytomność podczas prezentacji dla jednej z firm farmaceutycznych. Charles trafia na oddział House'a i próbuje narzucić mu własną diagnozę. House uważa słynnego lekarza za kabotyna i hipokrytę. Ale Cameron wyraźnie darzy go wielką sympatią.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-25

08:25 Dr House V, odc. 15/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ksiądz prowadzący przytułek dla bezdomnych przeżywa objawienie. Po wyznaniu, że widzi Jezusa, zostaje odwieziony do szpitala. House zajmuje się pacjentem bardziej z ciekawości ludzkiej niż medycznej. W czasie kolejnych badań na jaw wychodzi fakt z przeszłości mężczyzny – duchowny zamieszany był w aferę pedofilską, która doprowadziła go do utraty wiary.
/ USA / serial obyczajowy
09:25 Dr House V, odc. 16/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Tuż po rozegraniu meczu bejsbolowego, uczestniczący w nim nastolatek ma atak bólu w okolicy miednicy i mdleje. Wyniki badań wskazują, że chłopiec cierpi na mozaikowatość chromosomową – ma DNA żeńskie i męskie. Rodzice nastolatka informują House’a, że ich syn nie wie o swoim stanie i o tym, że to oni zdecydowali, że wychowają go jako chłopca. Kiedy stan dziecka się pogarsza, rodzice zaczynają się zastanawiać, czy przed laty dobrze wybrali. Cuddy i Wilson podejrzewają, że coś złego dzieje się z Housem, który nagle zaczyna być miły dla wszystkich.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-26

06:00 Dr House II, odc. 3/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House II, odc. 4/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House V, odc. 17/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Lekarze zajmują się Nickiem, redaktorem w wydawnictwie, który w przeddzień choroby mocno obraził wszystkich swoich przyjaciół. Lekarze podejrzewają, że pozbycie się wszelkich zahamowań jest jednym z objawów choroby. Nieumiejętność kłamania doprowadza do konfliktu pacjenta z żoną, a lekarzy, którzy nim się zajmują doprowadza do frustracji. House podejrzewa, że Wilson i Taub ukrywają przed nim coś ważnego.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House V, odc. 18/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Lekarze z zespołu House’a zajmują się przypadkiem Morgan, opiekunki z domu spokojnej starości. Kobieta opiekuje się też kotem, który z niezwykłą skutecznością przewiduje śmierć pensjonariuszy. Kiedy kot przewiduje śmierć Morgan, kobieta postanawia zgłosić się do House’a. Diagnosta na początku odsyła ją do psychiatry, ale zaintrygowany zdolnościami kota postanawia jednak bliżej przyjrzeć się przypadkowi Morgan.
/ USA / serial obyczajowy

2019-05-28

13:00 Dr House II, odc. 3/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 4/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-05-29

13:00 Dr House II, odc. 5/24 Logo METRO
Opis (streszczenie): Świeżo upieczony absolwent Harvardu doznaje napadu bólu przypominającego porażenie prądem. Ataki powtarzają się. Wydanie diagnozy wymaga odkrycia kolejnych pokładów kłamstw. Rodzice House'a zawiadamiają, że odwiedzą go podczas przerwy w podróży. House robi wszystko, by się z nimi nie spotkać.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 6/24 Logo METRO
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia Jeff, zawodowy kolarz, który przewrócił się podczas wyścigu. Efektem fatalnego upadku są trudności z oddychaniem. O dziwo Jeff nie zaprzecza, że stosował doping. Cameron jest oburzona faktem, że sportowiec czerpał korzyści z oszustwa. Jej zdaniem należałoby zawiadomić odpowiednie władze. Rośnie napięcie między House'em a Stacy.
/ USA / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Poprzednie emisje Dr House

Emisja Dr House miała miejsce:

2019-04-19, 10:05 Dr House I, odc. 16/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-04-18, 10:05 Dr House I, odc. 15/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-04-17, 14:00 Dr House I, odc. 16/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-04-17, 13:00 Dr House I, odc. 15/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-04-16, 14:00 Dr House I, odc. 14/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Carly, młoda prezes spółki giełdowej, nagle doznaje silnego bólu i porażenia nogi. Cameron podejrzewa, że to może być zawał mięśnia - to samo, co okaleczyło House'a. Kiedy House odkrywa jej sekret, postanawia zaryzykować karierę zawodową, by ją ratować. Zagrożenie jest tym bardziej realne, że bogaty przedsiębiorca, Edward Vogler, ofiarowuje szpitalowi sto milionów dolarów pod warunkiem, że zostanie prezesem zarządu. Vogler zaczyna wprowadzać swoje porządki i krzywym okiem patrzy na House'a. Chase popełnia karygodny błąd i boi się, że House go wyrzuci.
USA / serial obyczajowy
2019-04-16, 13:00 Dr House I, odc. 13/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Cuddy zmusza House'a, żeby zajął się synem jednego z większych sponsorów szpitala. Choroba, która sprawia wrażenie nietypowego zapalenia płuc, okazuje się dużą diagnostyczną zagadką. Na oddziale zjawia się ojciec Chase'a, Rowan, światowej sławy reumatolog, który odszedł od rodziny 15 lat temu. Syn unika kontaktu z ojcem, ale House wciąga Rowana do współpracy nad przypadkiem małego Gabe'a.
USA / serial obyczajowy
2019-04-14, 10:00 Dr House IV, odc. 11/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Dr Cate Milton jest lekarzem i psychiatrą w bazie naukowej na Biegunie Południowym. Kiedy kobieta zapada na tajemniczą chorobę, jej jedynym ratunkiem jest House, który stara się odkryć z odległości tysięcy kilometrów, co dolega pani doktor. Wszelkie testy i badania musi wykonać sama pacjentka. Dodatkowym utrudnieniem w tej sytuacji jest skromne wyposażenie bazy, z którego pani doktor nie chce korzystać w trosce o pozostałych uczestników ekspedycji.
USA / serial obyczajowy
2019-04-14, 09:00 Dr House IV, odc. 10/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House z nowym zespołem zajmuje się kobietą, która cierpi na paraliż górnej części ciała. Przypadłość dotknęła pacjentkę nagle, podczas wspinaczki. House podejrzewa, że kobieta nie mówi prawdy, a jej stan związany jest z tajemnicą, którą ukrywa przed lekarzami i najbliższymi. Okazuje się, że diagnosta nie ma racji, co skutecznie psuje mu humor. Kiedy kobieta nagle traci wzrok, a kolejne organy przestają pracować, lekarze zaczynają podejrzewać, że to organizm chorej reaguje w zaskakujący sposób. House zajmuje się nie tylko pacjentką, ale postanawia także aktywnie uczestniczyć w mikołajkowej zabawie personelu szpitala.
USA / serial obyczajowy
2019-04-13, 10:00 Dr House IV, odc. 9/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Cuddy na dość przeciągającego się castingu na zespół House’a i zmusza lekarza do podjęcia ostatecznej decyzji. Aby wyłonić swoich współpracowników, lekarz stawia przed nimi ostateczne zadanie – muszą samodzielnie zdiagnozować kolejnego pacjenta. Jest nim były gwiazdor punk rocka, który poza problemami ze zdrowiem, ma problemy z normami społecznymi i jest trudny we współpracy. Wilson przekazuje dobre wiadomości dla jednego ze swoich pacjentów. Informacja o poprawie stanu zdrowia wzbudza jednak rozpacz u podopiecznego.
USA / serial obyczajowy
2019-04-13, 09:00 Dr House IV, odc. 8/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Nowym pacjentem House’a jest magik, który omal nie zginął w czasie pokazu swoich umiejętności. Piątka stażystów próbuje wyleczyć mężczyznę, jednak House robi wszystko, by udowodnić, że iluzjonista jest oszustem. W czasie przeprowadzania badań, Greg zaczyna podejrzewać, że jeden z kandydatów na jego współpracownika cierpi na nieuleczalną chorobę. Aby bardziej zmotywować swoich przyszłych pomocników, lekarz nastawia ich przeciwko sobie i wymyśla dla nich niezwykłe zadanie.
USA / serial obyczajowy
2019-04-10, 14:00 Dr House I, odc. 14/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-04-10, 13:00 Dr House I, odc. 13/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-04-09, 14:00 Dr House I, odc. 12/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Gwiazdor baseballu Hank Wiggen trafia do szpitala z powodu patologicznego złamania kości ramiennej. Ponieważ wcześniej został przyłapany na braniu narkotyków, House podejrzewa, że przyczyną zrzeszotnienia kości jest doping. Stan Hanka się pogarsza, nerki przestają pracować i pacjent potrzebuje przeszczepu. Jego żona godzi się zostać dawczynią, ale pojawia się niespodziewana przeszkoda.
USA / serial obyczajowy
2019-04-09, 13:00 Dr House I, odc. 11/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Wskutek wypadku samochodowego 16-letni Keith ma niedokrwistość. Kolejne objawy wskazuja na chorobę autoimmunologiczną - toczeń. Dr House nie zgadza się jednak z tą diagnozą. Chcąc zastosować inne leczenie, zmusza Cameron, by ta okłamywała ojca chłopca. Wszyscy współpracownicy House'a, wraz z zapatrzoną w szefa Cameron, zaczynają wątpić w jego zdolność do trzeźwego osądu. Doktor ma bowiem wyraźne objawy głodu narkotykowego. Cuddy zarzuca House'owi uzależnienie od silnego leku przeciwbólowego i proponuje test: jeśli doktor wytrzyma tydzień bez Vicodinu, zwolni go na miesiąc z pracy w przychodni.
USA / serial obyczajowy
2019-04-07, 10:00 Dr House IV, odc. 7/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W szpitalu Princeton Plainsboro ma odbyć się operacja nastolatki ze zdeformowaną twarzą. Zabieg ma zostać nagrany przez ekipę, która przygotowuje dokument o chorobie dziewczyny. Tuż przed operacją pacjentka dostaje ataku serca, choć wszystkie badania przeszła pomyślnie. Przyczynę pogorszenia się stanu nastolatki ma odkryć House, który, tym razem musi pracować pod okiem wszędobylskich kamer.
USA / serial obyczajowy
2019-04-07, 09:00 Dr House IV, odc. 6/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do House’a zgłasza się CIA. Jeden z agentów Agencji cierpi na tajemniczą chorobę, która może być związana z poprzednią misją, w której brał udział. Prowadzący pacjenta lekarz nie chce przekazać diagnoście pełnej dokumentacji medycznej, zasłaniając się tajemnicą państwową. House postanawia zdać się na ortodoksyjne metody, które nie spotykają się z aprobatą szefów agenta. Foreman ma współpracować z szóstką pozostałych kandydatów do zespołu House’a. Medycy kwestionują autorytet lekarza i na własną rękę postanawiają odkryć, co dolega młodej kobiecie.
USA / serial obyczajowy
2019-04-06, 10:00 Dr House IV, odc. 5/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Pewien mężczyzna słabnie w momencie, kiedy okrada go złodziej. Przewieziony na izbę szpitala Princeton Plainsboro trafia pod opiekę House’a i jego zespołu. Ponieważ pacjent zaczyna skarżyć się na różne, niepowiązane ze sobą dolegliwości, lekarze podejrzewają, że jest hipochondrykiem. W czasie obserwacji, mężczyzna zaczyna się dziwnie zachowywać. Podopiecznie House’a zauważają, że to ich zachowania wpływają na stan zdrowia chorego.
USA / serial obyczajowy
2019-04-06, 09:00 Dr House IV, odc. 4/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Irene, 20-letnia kosmetyczka pracująca w zakładzie pogrzebowym ma atak, w czasie którego widzi zmarłych wracających do życia. Kobieta trafia do szpitala, gdzie zajmuje się nią House wraz z siódemką pozostałych kandydatów do pracy w jego zespole. W czasie przeprowadzania badań, lekarze odkrywają, że kobieta rozmawia ze zmarłą matką. Podejrzewając, że przyczyna stanu kobiety znajduje się w jej miejscu pracy, House wysyła do domu pogrzebowego stażystów ubiegających się o pracę w Princeton Plainsboro. Stan kobiety się pogarsza i może grozić jej życiu. House zastanawia się, czy jej choroba jest związana ze zmarłą matką. Spośród siedmiu kandydatów do pracy w swoim zespole, House typuje szóstkę.
USA / serial obyczajowy

Emisja w stacjach

Dr House można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info