Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dr House

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-01-28
15:50 Dr House, odc. 17/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Kiedy z oddziału znika noworodek, szpital Princeton Plainsboro zostaje zamknięty, uniemożliwiając wejście, wyjście, lub poruszanie się po jego terenie. Gdy House i jego ekipa zostają uwięzieni w różnych częściach budynku, wychodzą na jaw nowe fakty na temat przeszłości bohaterów, ich wzajemnych relacji i pretensji.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-29
15:50 Dr House, odc. 18/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem sir Williama - „rycerza”, a właściwie członka kostiumowej grupy rekonstrukcyjnej żyjącej według renesansowych ideałów. Ekipa udaje się więc do średniowiecznej wioski w poszukiwaniu czynników środowiskowych, które mogły wpłynąć na nagłe pogorszenie stanu zdrowia pacjenta. Tymczasem Trzynastka i rycerz prowadzą dyskusje o honorze i lojalności, zwłaszcza w kontekście „królowej” społeczności średniowiecznej, która wyjątkowo często odwiedza pacjenta w szpitalu. W międzyczasie Wilson odnawia kontakt ze swoją byłą żoną (występująca gościnnie Watros).

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-01-30
15:50 Dr House, odc. 19/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem żyjącej w „otwartym małżeństwie” Julii, która rozchorowuje się podczas randki ze swoim chłopakiem. Chociaż jej przypadek jest zdumiewający, poligamiczny związek Julii okazuje się być równie zaskakujący dla ekipy, zwłaszcza, że wydaje się być szczęśliwa i zdrowa. W międzyczasie House postanawia wystawić związek Wilsona i Sam (występująca gościnnie Watros) na próbę.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-01-31
15:50 Dr House, odc. 20/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się przypadkiem niedoszłego pana młodego, który ukrywa sekrety dotyczące swojego poprzedniego związku. Jego narzeczona poszukuje odpowiedzi na swoje liczne pytania, podczas gdy sfrustrowana ekipa sprawdza możliwe diagnozy. W międzyczasie House spotyka się po pracy z kolegami z Princeton Plainsboro, wykonując wspólnie z Foremanem i Chase’em słynny utwór Gladys Knight & The Pips podczas zabawy karaoke.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-02
06:00 Dr House, odc. 19/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House, odc. 20/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-03
15:50 Dr House, odc. 21/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Podczas sesji z doktorem Nolanem (występujący gościnnie Braugher) House opowiada o przypadku kobiety, która trafiła na oddział ratunkowy w szpitalu Princeton Plainsboro z niewyjaśnioną chorobą i utratą pamięci, przez którą nie mogła sobie nawet przypomnieć, kim jest. Starając się rozwikłać tajemnicę choroby pacjentki, House musi również pomóc jej odnaleźć swoją tożsamość.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-04
15:50 Dr House, odc. 22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Cuddy, House i członkowie jego zespołu łączą siły z ekipą poszukiwawczą, niosą pomoc medyczną na miejscu katastrofy.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-05
15:50 Dr House, odc. 1/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W siódmej serii serialu przenikliwego i cynicznego lekarza oraz jego współpracowników czekają kolejne niezwykłe przypadki, problemy etyczne oraz osobiste dramaty. House i Cuddy badają konsekwencje uczuć i próbują nawiązać prawdziwą relację. Z powodu choroby kolegi Princeton Plainsboro zostaje bez neurochirurga, co grozi szpitalowi cofnięciem przyznanej mu akredytacji jako ośrodka urazowego pierwszego stopnia. Zespół rozpoczyna leczenie pacjent, jak się okazuje, choroba jest znacznie poważniejsza niż pierwotnie podejrzewano. Lekarze proszą House'a o pomoc, jednak ten udziela im wymijających odpowiedzi. Zespół musi radzić sobie sam. "Now what?"

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-02-06
15:50 Dr House, odc. 2/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Della, pozornie zdrowa i aktywna czternastolatka, niespodziewanie upada podczas jazdy na deskorolce. House i jego zespół starają się zdiagnozować jej stan oraz uspokoić rodziców, którzy już walczą z nieuleczalną chorobą syna. Kiedy organizm dziewczyny odrzuca płuco od dawcy, a czasu na uratowanie jej życia jest coraz mniej, rodzina Delli traci nadzieję na ratunek dla córki. W międzyczasie House stara się uspokoić wiekowego ojca i jego syna, a wspólnie z Cuddy podejmuje wyzwania, jakie wynikają z ich romansu w miejscu pracy. "Selfish"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-07
15:50 Dr House, odc. 3/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Alice, autorka popularnej serii książek dla dzieci, z niewiadomych powodów doznaje ataku serca na chwilę przed próbą odebrania sobie życia. Zespół lekarzy w Princeton Plainsboro staje przed wyzwaniem zdiagnozowania zarówno stanu jej zdrowia fizycznego, jak i przyczyn niestabilności psychicznej. Niemożność zdiagnozowania Alice staje się czynnikiem wyjątkowo motywującym House'a, jako że będąc fanem jej książek, jest przekonany, że klucz do rozwiązania tajemnicy stanu Alice znajduje się gdzieś na kartach jej ostatniej powieści. W międzyczasie House zabiera Cuddy na podwójną randkę z Wilsonem i jego dziewczyną Sam. "Unwritten"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-09
06:00 Dr House, odc. 2/23 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House, odc. 3/23 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-10
15:50 Dr House, odc. 4/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do szpitala Princeton Plainsboro trafia pacjentka o nazwisku Margaret MacPherson, która cierpi na gwałtowne i niekontrolowane wymioty. House i jego zespół, analizując symptomy, dokonują nieoczekiwanego odkrycia, które jest związane z jej tożsamością. Kiedy objawy nie ustępują, zespół zaczyna badać historię choroby pacjentki, aby dowiedzieć się więcej na temat jej przeszłości. W międzyczasie House chłodno przyjmuje nowego pracownika zatrudnionego przez Chase'a. "Massage therapy"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-11
15:50 Dr House, odc. 5/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Z niewiadomych powodów noworodek zaczyna mieć problemy z oddychaniem i niewydolność wątroby. House i jego zespół przeprowadzają wywiad lekarski z jego matką Abbey, szukają możliwych podpowiedzi. W końcu udaje im się ustalić przyczyny stanu zdrowia dziecka. Abbey musi podjąć trudną decyzję, która potencjalnie może mieć wpływ na zdrowie zarówno jej maleństwa, jak i jej samej. W międzyczasie, stosując się do zaleceń Cuddy, House zwraca się z prośbą do Foremana i Tauba o zatrudnienie do jego zespołu lekarki. Cuddy prosi House'a o opiekę nad jej córką, co dla niego i Wilson okazuje się to trudną lekcją ze sztuki rodzicielstwa. "Unplanned parenthood"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-12
15:50 Dr House, odc. 6/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Nadszedł czas wyborów i w środku ostrej kampanii szef sztabu wyborczego obecnego senatora New Jersey zapada na niewydolność wątroby i tymczasowy paraliż. Kiedy w trakcie kampanii senator składa zaskakujące oświadczenie, House i jego ludzie przyglądają się dokładniej kandydatowi, szukają wskazówek na temat stanu zdrowia pacjenta. Cuddy naciska House'a, aby w związku z nieobecnością Thirteen przyjął do swojego zespołu lekarkę, błyskotliwą studentkę trzeciego roku, Marthę Masters. House i jego zespół mają dość braku doświadczenia i podejścia do kwestii medycznych młodej lekarki, są jednak zmuszeni dać nowemu członkowi możliwość sprawdzenia się. W międzyczasie Foreman dowiaduje się, że Taub miał w przeszłości powiązania z Masters… "Office politics"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-13
15:50 Dr House, odc. 7/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do szpitala w Princeton Plainsboro została przyjęta nastolatka, której w dłoniach pękł dwustuletni słój z lekarstwami znaleziony na wraku statku. Dziewczyna ma objawy podobne do ospy wietrznej. Kiedy doktor Dave Broda z Centrum Kontroli Chorób zarządza zamknięcie szpitala i zawiesza zespół House'a w czynnościach lekarskich, Masters nabiera podejrzeń co do motywów Brody i dochodzi do wniosku, że pacjentka cierpi na zupełnie inną chorobę. Wkrótce ojciec dziewczyny zaczyna mieć podobne objawy. House jest zmuszony do podjęcia niebezpiecznej decyzji, która zagraża jego życiu. W międzyczasie Wilson i Sam pocieszają sześciolatka, który jest w trakcie chemioterapii, staje się to dla nich powodem do przeanalizowania ich własnego związku. "Pox on our house"

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2020-02-14
15:50 Dr House, odc. 8/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Na oddział trafia pacjent Ramon Silva, który wcześniej odegrał scenę Ukrzyżowania. Mężczyzna odmawia poddania się leczeniu, a zespół dowiaduje się, że po wyleczeniu jego córki z choroby nowotworowej złożył on przysięgę, w której zobowiązał się poświęcić Bogu. Mając bardzo niewiele czasu na uratowanie życia Ramona, lekarze starają się zrozumieć jego motywy i silne przekonania religijne. Jak się okazuje wiara w tej sytuacji nie odgrywa głównej roli. W międzyczasie Taub wypytuje swoją żonę, Rachel, o jej relacje z członkiem grupy wsparcia dla osób zdradzanych "Small sacrifices"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-16
06:00 Dr House, odc. 7/23 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House, odc. 8/23 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-17
15:50 Dr House, odc. 9/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Mężczyzna ryzykuje życie, aby uratować nieznajomego, który spadł na tory w metrze. W cudowny sposób wychodzi z tego dramatycznego zdarzenia bez żadnego szwanku, jednak później traci przytomność. Zarówno szpital, jak i władze miasta są pod ogromnym wrażeniem bezinteresownego czynu mężczyzny. Jednak kiedy zespół próbuje zdiagnozować jego symptomy, lekarze odkrywają, że zdarzenie, które z pozoru powinno zmienić jego życie, wcale nie jest dla niego niczym nowym. W międzyczasie House stara się znaleźć sposób na to, jak uniknąć urodzinowego obiadu z Cuddy i jej wszystkowiedzącą matką Arlene. Taub staje się rozpoznawalny po tym jak jego twarz zostaje umieszczona na bilbordach, które reklamują szpital. Kiedy Taub i jego żona na nowo rozpalają swój fizyczny związek, Masters uświadamia sobie, że nadeszła pora, aby zacząć ratować swoje rozpadające się małżeństwo. "Langer than life"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-18
15:50 Dr House, odc. 10/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Nastoletni uczestnik wojskowego obozu szkoleniowego dla nieletnich przestępców po zakończeniu intensywnego szkolenia, zaczyna się źle czuć. Co ciekawe, szkolący go sierżant zostaje wkrótce przyjęty do szpitala z podobnymi objawami. Nie mogąc ustalić przyczyny ich choroby, zespół szuka podpowiedzi w historii chorób przebytych w rodzinie nastolatka. Niespodziewanie Masters oraz House odkrywają wyjątkową więź łączącą chłopca i sierżanta. W międzyczasie po trzech romantycznych randkach na stronie serwisu społecznościowego pojawia się nieprzyzwoite zdjęcie Chase. Lekarz robi wszystko, aby dowiedzieć się, która dziewczyna próbuje go publicznie poniżyć. Wyczuwając, że Cuddy denerwuje się zapisaniem córki Rachel do prestiżowego przedszkola, House potajemnie przygotowuje dziewczynkę, czym pokazuje słabość do malucha. "Carrot or stick"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-19
15:50 Dr House, odc. 11/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Matka Cuddy Arlene zostaje przyjęta do Princeton Plainsboro, ponieważ skarży się na nietypowe objawy. Kobieta upiera się jednak, że House nie może się nią zajmować, co zmusza go do wymyślenia niekonwencjonalnego i nielegalnego sposobu leczenia pacjentki. House poleca swojemu zespołowi postępować zgodnie z jego wskazówkami. Lekarze odkrywają szczegóły z życia osobistego Arlene, które ukrywała przed Cuddy i swoją siostrą Lucindą. "Podręcznikowa" studentka medycyny Masters pod wpływem Housa przewartościowuje swoje podejście do praktyki lekarskiej i zaczyna postępować zgodnie z poleceniami swojego szefa. "Family practice"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-20
15:50 Dr House, odc. 12/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Kelnerka o doskonałej pamięci doznaje chwilowego paraliżu. W szpitalu odwiedza ją jej starsza siostra, co u pacjentki wywołuje wysoki poziom stresu i powoduje dodatkowe komplikacje zdrowotne. Doskonała pamięć dziewczyny okazuje się problemem, ponieważ żal do siostry staje się przeszkodą w leczeniu. Co więcej Masters odkrywa, że poprawa złych relacji między siostrami może okazać się bardziej skomplikowana niż zdiagnozowanie pacjentki. Tymczasem Foreman zgłasza chęć pomocy Taub w przygotowaniach do egzaminu lekarskiego. House, zdeterminowany pomóc Wilson w powrocie do randek, odkrywa jego nowego, potajemnego przyjaciela. "You must remember this"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-21
15:50 Dr House, odc. 13/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): House uczestniczy w szkolnym Dniu Kariery i łamie kilka zasad, opowiadając ze szczegółami kilka medycznych przypadków. Czekając przed gabinetem dyrektora, spotyka dwóch uczniów piątej klasy, którzy oceniają House’a i jego relacje z Cuddy. Próbują mu pomóc zrozumieć, jak jego egoistyczne wygłupy nie pozwalają pokazać Cuddy, co naprawdę czuje. "Two stories"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-23
07:00 Dr House, odc. 12/23 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Reklama
08:00 Dr House, odc. 13/23 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-24
15:50 Dr House, odc. 14/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjęty zostaje pacjent z ciężką wysypką wywołaną przez kontakt ze żrącymi substancjami chemicznymi w fabryce. W trakcie leczenia zespół odkrywa, iż utrzymuje on żonę w przekonaniu, że wciąż ma lukratywną pracę w branży nieruchomości. W międzyczasie Cuddy otrzymuje nagrodę i House musi ją wesprzeć, biorąc udział w imprezie charytatywnej. Chase i Masters uczą się układać między sobą osobiste i zawodowe relacje. "Recession proof"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-25
15:50 Dr House, odc. 15/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Przed Cuddy bardzo ciężki okres, musi przewartościować priorytety. Kiedy House'a rozprasza troska o samopoczucie Cuddy, zespół zajmuje się nastoletnim pacjentem, u którego nasilenie objawów i podejrzane blizny na ciele wskazują na coś więcej niż tylko chorobę fizyczną. Wyczuwając problemy emocjonalne i psychiczne nastolatka, Taub analizuje życie osobiste pacjenta i szuka wskazówek, odkrywa niepokojące domowe filmy wideo, które mogłyby stworzyć zagrożenie dla życia jego rówieśników. Tymczasem Cuddy ma nadzieję, że House będzie w pełni obecny, kiedy będzie go najbardziej potrzebować. "Bombshells"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-26
15:50 Dr House, odc. 16/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Po ataku byka do szpitala przyjęty zostaje młody zawodowy mistrz w ujeżdżaniu byków. Po przeprowadzeniu wielu badań zakończonych niejednoznacznymi wynikami zespół postępuje zgodnie ze wskazówkami udzielanymi przez House spoza szpitala, ponieważ zajmuje się on kilkoma innymi sprawami. Po jego powrocie do szpitala okazuje się, że stan jeźdźca nadal się pogarsza, jednak objawy zanikają, a pacjent częściej cierpi na mininapady. Ostatnią deską ratunku dla zespołu jest ryzykowna operacja na otwartym sercu. W międzyczasie Masters, ku zaskoczeniu Tauba, zakochuje się w pacjencie. "Out of the chute"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-27
15:50 Dr House, odc. 17/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): W parku zostaje znaleziony młody bezdomny człowiek, były narkoman, z przerażającymi bliznami i śladami przypalania na piersiach. Nie znając tożsamości pacjenta, przy pogarszającym się jego stanie, zespół poszukuje jego akt osobowych i historii rodziny, aby zrozumieć jego sytuację. W międzyczasie Cuddy zwierza się Wilson i wyraża poczucie winy za zakończenie związku z House’em. "Fall from grace"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2020-02-28
15:50 Dr House, odc. 18/23 Logo METRO

Opis (streszczenie): Trzynastka zostaje zwolniona z więzienia. Niespodziewanie odbiera ją House.... Zespół leczy bardzo tajemniczego pacjenta. Thirteen wychodzi z więzienia. House namawia Thirteen do udziału w zawodach w strzelaniu ziemniakami. "Dig"

/ USA / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Poprzednie emisje Dr House


Emisja Dr House miała miejsce:

2020-01-27 15:50 Dr House, odc. 16/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się przypadkiem uczennicy liceum, która z niewytłumaczalnych powodów traci przytomność w trakcie szkolnej wycieczki. Podczas pobytu w szpitalu pacjentka stale doznaje halucynacji. Po nieskutecznym leczeniu jej zagadkowych przypadłości, House podejmuje ostateczną, kontrowersyjną próbę terapii. W międzyczasie Taub zajmuje się w pracy swoimi małżeńskimi problemami, a Wilson stara się urządzić mieszkanie.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-26 07:00 Dr House, odc. 15/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem blogerki (występująca gościnnie Prepon) przyjętej do szpitala w związku z nagłym krwawieniem i stłuczeniami. Podczas pobytu w szpitalu pacjentka opisuje na blogu swoje objawy, lekarzy i potencjalne diagnozy, a także poszukuje u czytelników porad na temat przebiegu leczenia. Jej otwartość skłania ekipę do rozważań na temat wartości prywatności, zwłaszcza gdy House i Wilson odkrywają swoje tajemnice z przeszłości. W międzyczasie Chase daje się namówić na udział w spotkaniach randkowych.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-26 06:00 Dr House, odc. 14/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Cały odcinek przedstawia jeden dzień z życia szpitala Princeton Plainsboro widziany oczami dr Lisy Cuddy, dziekana tamtejszego wydziału medycyny. Dzień ten okazuje się być dla Cuddy wyjątkowo trudny. Wymaga od niej zmierzenia się z szeregiem problemów trapiących szpital i konfliktów z pracownikami, które są próbą jej wytrzymałości, umiejętności kierowniczych oraz zdolności godzenia pracy z życiem osobistym.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-24 15:50 Dr House, odc. 15/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2020-01-23 15:50 Dr House, odc. 14/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2020-01-22 15:50 Dr House, odc. 13/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i jego zespół leczą szkolną gwiazdę footballu, która ma wziąć udział w eliminacjach do ligii NFL. Kiedy jednak u pacjenta pojawia się szereg zróżnicowanych i nietypowych objawów, ekipa nie jest w stanie dojść do porozumienia, co do sposobu leczenia, który pozwoliłby pacjentowi wrócić na czas na boisko. W międzyczasie Marcus, brata Foremana, przybywa do szpitala z niezapowiedzianą wizytą.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-21 15:50 Dr House, odc. 12/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się przypadkiem Valerie, atrakcyjnej i odnoszącej sukcesy zawodowe kobiety, która doświadcza ataków nieznośnego bólu. House zgadza się zająć przypadkiem pacjentki ze względu na jej wygląd. W trakcie leczenia Valerie, męska część zespołu zostaje oczarowana jej urodą i osobowością. Trzynastka nie zwraca jednak na to uwagi, starając się znaleźć coś, co mogłoby ją naprowadzić na poprawną diagnozę. W międzyczasie House w nietypowy dla siebie sposób próbuje zagłuszyć wyrzuty sumienia, starając się pomóc byłemu koledze z uczelni medycznej, któremu wyrządził w przeszłości krzywdę.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-20 15:50 Dr House, odc. 11/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Kiedy diler narkotyków Mickey niespodziewanie traci przytomność podczas negocjowania sprzedaży, jego wspólnik Eddie (występujący gościnnie Chinlund) towarzyszy mu w drodze do szpitala Princeton Plainsboro. Jednakże ze względu na niedokończoną transakcję Mickey nie jest skłonny podać niezbędnych osobistych danych, których zespół potrzebuje w związku z prowadzonym leczeniem. Gdy stan Mickey’a pogarsza się, ekipa odwołuje się do tradycyjnych, detektywistycznych metod, aby rozwikłać przypadek. W międzyczasie House i Wilson zabiegają o względy nowej sąsiadki, podczas gdy Chase, Trzynastka i Taub postanawiają zażartować z Formana.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-19 07:00 Dr House, odc. 10/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Kiedy dawny przyjaciel i były pacjent Wilsona (występujący gościnnie Joshua Malina) doznaje paraliżu prawej ręki, Wilson włącza się w sprawę. House zakłada się z Wilsonem, że objawy pacjenta związane są z pojawieniem się nowych komórek rakowych. Wilson przyjmuje zakład, chociaż nie chce wierzyć, że może to być nawrót choroby i z pomocą zespołu próbuje postawić bardziej optymistyczną diagnozę. Kiedy jednak sprawy przybierają zły obrót, Wilson musi poradzić sobie z tym się, że nie potrafi oddzielić pacjenta od przyjaciela. W międzyczasie Cuddy poszukuje porad w sprawie mieszkania.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-19 06:00 Dr House, odc. 9/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem Jamesa Sidasa, wyjątkowo uzdolnionego fizyka i pisarza, który zamienił błyskotliwą karierę na pracę kuriera. Dla chorego pacjenta jego geniusz jest udręką doprowadzającą go do depresji i uzależnienia, co wraz z szeregiem niezwykłych objawów wprawia ekipę w zupełne osłupienie. W międzyczasie lekarze ze szpitala Princeton Plainsboro zmagają się z napięciami w relacjach osobistych.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-17 15:50 Dr House, odc. 10/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2020-01-16 15:50 Dr House, odc. 9/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2020-01-15 15:50 Dr House, odc. 8/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Po powrocie do pracy, House odzyskuje swoje stanowisko jako szef oddziału diagnostycznego. Do Princeton Plainsboro przyjęty zostaje Hank Hardwick (występujący gościnnie Troy Garity), gwiazda filmów pornograficznych, cierpiący na pulsujący ból oka. Tymczasem Cuddy przekonuje się, że szpital nie jest miejscem sprzyjającym utrzymywaniu zdrowych relacji osobistych. House natomiast stara się zbudować doskonały zespół.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-14 15:50 Dr House, odc. 7/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Po szalonej nocy do szpitala Princeton Plainsboro trafia nastoletnia dziewczyna z ciężkim obrzękiem kończyn. Zespół stara się zdiagnozować pacjentkę, która nie mówi prawdy o tym, co miało miejsce feralnej nocy, a gdy jej stan się pogarsza, przestaje odróżniać fakty od fikcji. W międzyczasie Cuddy i Wilson udają się na medyczną konferencję poświęconą farmakologii i polityce publicznej. Dołącza do nich House, który chce wykorzystać tę okazję do własnych celów, lecz sprawy przybierają zupełnie inny obrót.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-13 15:50 Dr House, odc. 6/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się przypadkiem brawurowego policjanta, u którego w rodzinie występuje historia nagłych problemów z sercem. W ich wyniku zmarł już jego ojciec, dziadek i pradziadek – wszyscy w wieku 40 lat. Chociaż House nie jest chętny diagnozowaniu pacjenta z powodu braku jakichkolwiek wykrywalnych objawów. Jego zespół za namową Cameron próbuje rozpoznać stan policjanta, aby mógł on żyć, nie obawiając się śmierci w młodym wieku. W międzyczasie Chase’a nękają wyrzuty sumienia w związku ze sprawą Dibali, natomiast House musi zmierzyć się ze swoimi lękami.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-12 07:00 Dr House, odc. 5/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zamożny biznesmen przyprowadza do Princeton Plainsboro swojego nastoletniego syna cierpiącego na niewytłumaczalne bóle brzucha i nalega, aby House zajął się jego przypadkiem. Ojciec pacjenta jest przekonany, że karą za jego finansowy sukces jest osobista tragedia, a medyczną zagadkę jego syna można rozwiązać raczej poprzez odwrócenie losu niż leczenie. W międzyczasie Foreman i Chase przygotowują prezentację o przypadku Dibali.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-12 06:00 Dr House, odc. 4/22 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do szpitala Princeton Plainsboro zostaje przyjęty kontrowersyjny afrykański polityk (występujący gościnnie Jones). Zespół zmaga się z wątpliwościami, czy pomóc bezlitosnemu dyktatorowi, który ma stawić się przed sądem, by odpowiedzieć za zbrodnie przeciwko ludzkości w swoim kraju. Tymczasem Wilson stara się pogodzić ze zwaśnionym sąsiadem, ale wścibstwo House’a zaognia problem.

/ USA / serial obyczajowy
2020-01-10 15:50 Dr House, odc. 5/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

Dr House gdzie obejrzeć?


Dr House można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: METRO

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry