Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2019-02-24

09:00 Dr House III, odc. 6/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Ważący ponad 270 kilogramów George Hagel został znaleziony w stanie śpiączki w swoim domu. Po wybudzeniu, mężczyzna ma atak paniki i żąda natychmiastowego wypisania ze szpitala. W obawie, że stan George’a jest poważniejszy, niż mężczyzna uważa, Cameron zleca przeprowadzenie skomplikowanych badań, by zatrzymać go w szpitalu. Kolejne diagnozy są obalane i lekarze zaczynają wierzyć, że mężczyzna faktycznie cierpi na chorobę niezwiązaną z wagą. Tymczasem Dr House trafia na noc do aresztu. Zatrzymał go Michael Tritter za szereg wykroczeń, w tym za stawianie oporu w czasie aresztowania. Policjant wykorzystuje nieobecność lekarza w domu i przeszukuje jego mieszkanie.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House III, odc. 7/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Kyle jest stałym gościem szpitala Princeton Plainsboro. Jego ojciec od 10 lat jest w stanie śpiączki i pozostaje pod opieką kolegów House’a. Kiedy lekarz spotkał chłopaka w czasie jednej z jego wizyt, zauważył, że „coś” jest nie tak ze zdrowiem młodzieńca. Chociaż ten zaprzecza, House postanawia przeprowadzić mały „eksperyment”, który kończy się omdleniem Kyle’a. Na podstawie zaobserwowanych objawów, Greg podejrzewa, że ojciec i syn cierpią na tą samą, genetyczną chorobę. Problemem okazuje się jednak przeprowadzenie wywiadu dotyczącego historii choroby, pacjenci nie mają bowiem innych krewnych poza sobą.
/ USA / serial obyczajowy

2019-02-27

13:00 Dr House I, odc. 1/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Doktor Gregory House jest głównym diagnostą w znanym szpitalu klinicznym. To prawdziwy mistrz w swoim fachu, cieszący się wielką estymą "lekarski detektyw", który niczym Sherlock Holmes rozwiązuje medyczne zagadki. Jest on zarazem człowiekiem o bardzo trudnym charakterze, pełnym sarkazmu, niemal cynicznym, upierającym się przy swoim zdaniu i z przyjemnością wykazującym innym błędy. House porusza się o lasce, stale musi łykać tabletki przeciwbólowe, nie cierpi chodzenia w białym fartuchu, kpi ze szpitalnej dyscypliny i wszelkiej papierkowej roboty. Nudzi go praca w szpitalnej przychodni, interesują go bowiem tylko najtrudniejsze, najbardziej nietypowe przypadki. Co więcej, unika kontaktów z pacjentami, twierdząc, że oni tylko "przeszkadzają w leczeniu". Pośrednikiem między nim a chorymi jest więc najczęściej troje młodych lekarzy tworzących podległy mu zespół: piękna i ambitna Allison Cameron, czarnoskóry Eric Foreman i pochodzący z wpływowej rodziny Robert Chase. Ekscentryczny sposób bycia dr House'a budzi mieszane reakcje szacunku i wrogości nie tylko w nich, ale przede wszystkim w jego szefowej, doktor Lisie Cuddy, która czasami chętnie pozbyłaby się niesubordynowanego pracownika. Dobrze jednak wie, że niełatwo znaleźć kogoś o podobnych kwalifikacjach i równie wielkiej medycznej intuicji. Odcinek 1 Do szpitala, w którym pracuje Gregory House, trafia 29-letnia przedszkolanka, Rebecca Adler, która niespodziewanie doznała w pracy napadu drgawkowego. Jej lekarz rodzinny rozpoznał nowotwór mózgu. Wyniki kolejnych badań i dalsze, gwałtowne - mimo stosowanych naświetlań - pogarszanie się stanu dziewczyny każą wątpić w słuszność wstępnej diagnozy. House stawia własną: zapalenie naczyń krwionośnych w mózgu. Ale okazuje się, że i on czasami się myli...
/ USA / serial obyczajowy
Reklama
14:00 Dr House I, odc. 2/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): 16-letni Dan trafia do szpitala z objawami nocnych lęków i podwójnego widzenia. Kolejne coraz poważniejsze diagnozy nie potwierdzają się jednak. Tymczasem dr Gregory House prowokuje kolegów do zakładu o to, czy opiekun chłopca jest rzeczywiście jego biologicznym ojcem. W przychodni dr House ma do czynienia z sądowym pieniaczem i młodą matką, która nie wierzy w szczepienia.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-02

09:00 Dr House III, odc. 8/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Pod opiekę House’a trafia Jack, 18-latek, który przed kilkoma tygodniami stracił rodziców. Chłopak ma problemy z sercem i nie może przestać wymiotować. Po rozmowie z pacjentem, House stawia diagnozę. Swoimi przypuszczeniami nie dzieli się z resztą zespołu, zamiast tego spisuje diagnozę i zamyka ją w kopercie. Tymczasem w szpitalu zjawia się Tritter i zaczyna przesłuchiwać Wilsona, co stawia na szali nie tylko przyjaźń onkologa z House’m, ale także jego karierę.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House III, odc. 9/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Zespół House’a zajmuje się Alice, młodą dziewczyną z zapaleniem trzustki. Rodzice pacjentki są rozwiedzeni i nie mogą porozumieć się w kwestii leczenia córki. House postanawia iść do sądu, by ten zadecydował, jak leczyć dziewczynę. Decyzja sędziego zaskakuje wszystkich – na prawnego opiekuna w kwestii zdrowia Alice wyznacza on Cuddy. Odstawianie Vicodinu źle wpływa na House’a, który postanawia wydobyć lek od Cuddy. Tritter chce zmusić Grega do znalezienia innego sposobu walki z bólem, argumentując swoje działanie troską o życie pacjentów diagnosty. Detektyw nie ustaje w próbach wpłynięcia na lekarzy z zespołu House’a i zamraża konta bankowe Cameron i Foremana.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-03

09:00 Dr House III, odc. 10/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W Princeton Plainsboro panuje iście świąteczna atmosfera, nawet Wilson przygotował dla House’a bożonarodzeniowy prezent. Onkolog zawarł układ z Tritterem, kupując nieco czasu House’owi, by wyjaśnił sytuację z nielegalnymi receptami. Detektyw chce zawrzeć z House’m ugodę - jeśli lekarz przyzna się do uzależnienia i zgłosi na odwyk, uniknie więzienia. Chociaż takie rozwiązanie wydaje się być idealne w sytuacji Grega, ten jest wściekły na przyjaciela za układanie się z wrogiem. Szukając Cuddy, House spotyka Abigail i Maddy, matkę i córkę, które są karłami. Abigail ma szereg nietypowych objawów. Diagnosta postanawia zająć się jej przypadkiem, co może uratować dziewczynie życie. Plany te psuje Cuddy, która odsuwa go od przypadku Abigail i zakazuje wstępu do szpitala, dopóki nie przyjmie propozycji Trittera. W obawie o zdrowie karlicy, House zapisuje się na odwyk i zdalnie współpracuje z zespołem.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House III, odc. 11/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House staje przed sądem oskarżony o posiadanie narkotyków. Do szpitala trafia Derek Hoyt, strażak z bardzo wysoką gorączką i napadami ekstremalnej dezorientacji. Zespół House’a podejrzewa, że mężczyzna cierpi na poważne zaburzenia hormonalne. House zajęty wymyślaniem sposobu na uniknięcie więzienia nie poświęca pacjentowi czasu. San Dereka robi się coraz poważniejszy, a lekarze muszą odkryć, co dolega strażakowi bez swojego szefa. Okazuje się, że mężczyzna ukrywa ważną informację, która może kosztować go życie.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-05

13:00 Dr House I, odc. 1/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 2/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-03-06

13:00 Dr House I, odc. 3/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Brandon (Kevin Zegers), 22-letni mężczyzna traci przytomność po stosunku ze swoja narzeczoną. Wcześniej uskarżał się na kaszel i wysypkę. Teraz z kolei uskarża się na silny ból brzucha, nudności, gorączkę i niskie ciśnienie krwi. Pobieżne badanie i prześwietlenie nie wnoszą nic nowego, więc House (Hugh Laurie) i zespół starają się szukać alternatywnego rozwiązania. Dr Cameron (Jennifer Morrison) zaznacza, że nie ma zbyt wielu przypadków z tego typu objawami. House zdaje sobie sprawę, że najpierw muszą zbadać ciśnienie krwi pacjenta, a następnie pobrać próbkę płynu rdzeniowo-kręgowego i zlecić badanie EKG. Badania nie wykazują nic nowego, ale dr Foreman (Omar Epps) wskazuje, że leczenie antybiotykami uszkadza nerki Brandona. Foreman wysuwa teorię, że Brandon cierpi na infekcję serca, a nie infekcję żołądka, co wyjaśnia większość z zaobserwowanych objawów. Jednak wciąż jest to strzał na zasadzie jeden na dziesięć milionów. House, patrząc na listę objawów stworzoną przez Brandona, stwierdza, że mogą tu wystąpić dwa schorzenia łącznie - zakażenie zatok i niedoczynność tarczycy – co poniekąd wyjaśnia zaistnienie wszystkich objawów stwierdzonych przez Brandona. Ponieważ nie ma czasu czekać na wyniki badań, House chce natychmiast rozpocząć leczenie zatok i tarczycy. Foreman przepytuje Brandona. Pacjent czuje się lepiej, ale nadal męczy go uporczywy kaszel. Foreman informuje, że Brandon uzyskał negatywny wynik testu na niedoczynność tarczycy. Twierdzi, że pacjent nie może cierpieć na dwie choroby jednocześnie, a terapia House'a zaszkodzi tylko wątrobie Brandona, albo może nawet go zabić. House zakłada się z Foremanem o 50 dolarów - jeśli liczba białych krwinek u Brandona wzrośnie, Foreman wygra, zakładając, że faktycznie organizm walczy z zakażeniem. Jednak liczba białych krwinek u Brandona spada. Obie hipotezy okazały się błędne. Jeśli Brandon złapie zwykłe przeziębienie, jego organizm nie będzie w stanie pokonać infekcji i Brandon umrze. House ma objawienie. Pyta dr Wilson (Robert Sean Leonard), które objawy choroby u Brandona pojawiły się jako pierwsze. Okazuje się, że był to kaszel. Po serii badań House poznaje odpowiedź.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 4/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Podczas pobytu w szpitalu Baby Hartig pluje krwią, a matka martwi się, ponieważ dziecko jeszcze nic nie jadło. Dziecko dostaje udaru. Później, pielęgniarka, która była w izbie przyjęć opowiada o incydencie innemu lekarzowi dyżurnemu. Skupia się na niedrożności jelit zdiagnozowanej u noworodka. House (Hugh Laurie) podsłuchuje ich rozmowę i szybko odchodzi. House przedstawia Baby Hartig jako przypadek A. Przypadkiem B jest Baby Hausen, kolejny noworodek, który także jest chory. House uważa, że zakażenie powoli rozprzestrzenia się po całym szpitalu, ale dr Cuddy (Lisa Edelstein) nie kupuje tej teorii. House poleca lekarzom na oddziale położniczym, by przebadali dwanaścioro noworodków będących akurat w szpitalu. Bez skutku. Lekarzom udaje się jednak zdiagnozować jedno dziecko z nagłą gorączką i podobnymi do opisywanych objawami. House wraz ze swoim zespołem omawiają zdiagnozowane przypadki. Z powodu nagłych skoków temperatury i ciśnienia tym dzieciom grozi śmierć praktycznie każdego dnia. Według zespołu lekarzy winna może być infekcja bakteryjna. Ponieważ nie ma czasu czekać na wyniki badań, House poleca rozpoczęcie eksperymentalnych metod leczenia. Każde dziecko zostaje skierowane na rezonans magnetyczny. Rezonans nie wykazuje nic nadzwyczajnego, więc lekarze nadal podają dzieciom dwa środki przeciwbakteryjne. Jeden z nich powoduje wyłączenie pracę nerek u dwójki z trojga dzieci. Ale który? House twierdzi, że nie ma sensu zgadywać, więc odstawia leczenie Astrianamem u Baby Hartig i Vincomiacinem u Baby Chin-Lopino. Dr Cuddy i dyrektor szpitala nie pozwalają Housowi zmienić terapii bez uprzedniego poinformowania rodziców. House twierdzi, że ten eksperyment pozwoli zaoszczędzić życie co najmniej sześciorga kolejnych dzieci, więc Cuddy ostatecznie daje mu zielone światło. Stan zdrowia dziecka Chin-Lopino zaczyna się pogarszać, towarzyszy temu nagły spadek tętna i ciśnienia krwi. Lekarze robią wszystko, by uratować dziecko. Mimo ich starań dziecko umiera. Astrianam nie działa. House poleca swoim podwładnym, by podawali pozostałym dzieciom Vincomiacin. Czy uda się uratować kolejne życia?
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-09

09:00 Dr House III, odc. 12/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House wraca do pracy po krótkim pobycie na odwyku. Cuddy zmusza lekarza do dyżurów w szpitalnej przychodni. W czasie jednego z nich House poznaje Eve. Kobieta podczas badania przyznaje, że niedawno została zgwałcona. Lekarze kierują ją do psychiatry. Wbrew wcześniejszym praktykom, House postanawia pomóc Eve . Aby rozwiązać jej problem, diagnosta musi zastosować metody inne, niż te, do których jest przyzwyczajony. Leczenie Eve okazuje się być świetną terapią dla House’a. Tymczasem Cameron zajmuje się bezdomnym w ostatnim stadium choroby nowotworowej.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House III, odc. 13/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 16-letni Steve Lipa zostaje przyjęty do Princeton Plainsboro w bardzo poważnym stanie. Pacjent ma rozległe krwawienia wewnętrzne. Steve’m ma zająć się House, ten jest jednak zaabsorbowany informacją, że jego miejsce parkingowe zostało oddane nowej pracownicy szpitala dr Julie Whitner, która porusza się na wózku inwalidzkim. House prosi koleżankę, by oddała mu miejsce, ale Julie odmawia. House postanawia dostać miejsce bliżej wejścia do szpitala i przyjmuje wyzwanie Cuddy, że spędzi tydzień na wózku. Kiedy w szpitalu zjawia się rodzina nastoletniego pacjenta, lekarze dowiadują się, że chłopak cierpi od jakiegoś czasu, ale House go jeszcze nie zbadał. Zamiast tego, podawano mu leki homeopatyczne. Rodzina Stevie’go nie zgadza się, by House zajmował się chorym. Zespół lekarzy obiecuje, że wyleczy nastolatka tradycyjnymi metodami. Stan pacjenta jednak się pogarsza, wtedy Foreman, ryzykując swoją karierę, przekonuje Steve’a, by okłamał rodzinę w kwestii metod leczenia.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-10

09:00 Dr House III, odc. 14/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W Walentynki w Princeton Plainsboro brakuje personelu. W mieście szaleje burza śnieżna i nie wszystkim udało się dotrzeć do szpitala. Do placówki trafia Hannah, młoda kobieta z licznymi obrażeniami, które odniosła w trakcie wypadku samochodowego. House zauważa, że chociaż Hannah stara się udawać cierpiącą, nie czuje bólu. Ten objaw intryguje Grega i lekarz postanawia zająć się przypadkiem dziewczyny. Po zleceniu kolejnych badań diagnosta musi tłumaczyć się z nich Cuddy i Wilsonowi. Przyjaciele nie rozumieją motywów działania House’a. Lekarz zaczyna licytować się z pacjentką na temat tego, czyje życie jest gorsze – osoby ciągle czującej ból, czy tej, która nie czuje nic. Nagle stan kobiety się pogarsza i do House’a dociera, że Hannah jest bardziej chora, niż mu się wydawało. House zleca biopsję połączeń nerwowych, ryzykowne badanie, które może doprowadzić do paraliżu dziewczyny.
/ USA / serial obyczajowy
Reklama
10:00 Dr House III, odc. 15/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Pianista Patrick Obyedkov doznaje bolesnego skurczu mięśni lewej ręki w czasie koncertu. Muzyk trafia do Princeton Plainsboro. Przypadek Patricka intryguje House’a i lekarz postanawia się nim zająć. Aby poznać historię medyczną muzyka, Greg rozmawia z ojcem pacjenta. Okazuje się, że utalentowany mężczyzna w wieku 10 lat doznał uszkodzenia mózgu w czasie wypadku autobusu, w którym zginęła jego matka. House bada, w jaki sposób 10-latek bez żadnych uzdolnień muzycznych, zaczął grać na pianinie jak wirtuoz po odniesieniu kilku ran. Operacja mózgu, która uratuje życie Patricka prawdopodobnie spowoduje utratę zdolności muzycznych. Cameron odkrywa, że House kontaktował się ze szpitalem w Massachusetts i zaczyna podejrzewać, że szuka tam pracy. Zaalarmowana Cuddy dowiaduje się, że House dowiadywał się o możliwość leczenia na tamtejszym oddziale neurologicznym.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-12

13:00 Dr House I, odc. 3/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 4/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-03-13

13:00 Dr House I, odc. 5/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Do szpitalnej przychodni trafia zakonnica ze zmianami na dłoniach, które uważa za stygmaty. Podanie laku przeciwuczuleniowego doprowadza u niej do zatrzymania krążenia. Jeżeli siostra szybko nie wróci do zdrowia, dyrektor Lisa Cuddy będzie musiała zawiadomić władze o błędzie lekarskim popełnionym przez dr House'a. Mimo stosowania różnych metod stan zakonnicy coraz bardziej się pogarsza. Przy okazji okazuje się, że lekarze i pielęgniarki mają diametralnie różne podejście do choroby i życia w ogóle. Zderzenie odmiennych opinii i poglądów prowadzi do egzystencjalnych dyskusji i przemyśleń.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 6/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): W dniu swoich urodzin dr Gregory House zwraca uwagę w szpitalnej izbie przyjęć na schizofreniczkę, którą opiekuje się sympatyczny syn. Choć pozornie jest to prosty przypadek zatoru płucnego u kobiety z zapaleniem żył głębokich, House przyjmuje ją do szpitala. Niedługo potem pacjentka ma zagrażający jej życiu krwotok, a i sama diagnoza okazuje się znacznie bardziej skomplikowana, niż się początkowo wydawało. Przez cały czas syn kobiety jest bardzo nieufny wobec lekarzy i stara się ingerować w przebieg kuracji.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-16

09:00 Dr House III, odc. 16/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House przeżywa szok, kiedy do szpitala trafia John Kelly, były żołnierz piechoty morskiej. Mężczyzna poprzedniego wieczora uratował życie lekarza w bardzo realistycznym śnie. John niedawno wrócił z trwającej dwa lata zmiany w Iraku i skarży się na wieczne zmęczenie, ból i szereg innych objawów. Pacjent podejrzewa, że cierpi na typowy dla żołnierzy syndrom chorobowy Zatoki Perskiej. Zanim trafił do Princeton Plainsboro, John był leczony przez lekarzy wojskowych. Efekty terapii nie przyniosły jednak efektów. Ponieważ wuj żołnierza jest jednym z ważnych darczyńców szpitala, skierował go do ekipy House'a. Tymczasem lekarz sam nie jest w najlepszym stanie, ma problemy z oddawaniem moczu i cierpi na bezsenność. Nie mogąc skoncentrować się na sprawie prosi Wilsona o wypisanie recepty na Vicodin. Cameron i Chase zaniedbują swoje obowiązki, podczas gdy stan Johna pogarsza się. Żołnierz traci słuch, wzrok i możliwość poruszania się. Badanie mózgu ujawnia liczne guzy, których tydzień temu jeszcze nie było. Dodatkowo w organizmie pacjenta wykryty zostaje uran. Lekarze podejrzewają, że John mógł uczestniczyć w misji, którą rząd USA może chcieć ukryć.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House III, odc. 17/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Znana, 42-letnia fotograf, Emma Sloan zostaje przywieziona do szpitala po tym, jak w czasie sesji ze znanym aktorem dostała ataku. W szpitalu stan ciężarnej kobiety stabilizuje się, ale niespodziewanie nerki Emmy przestają pracować. I mimo, że powoli zaczynają szwankować pozostałe organy pacjentki, ta bardziej martwi się o zdrowie dziecka. House podejrzewa, że kobieta może cierpieć na rzadkie schorzenie - na matczyny zespół odbicia lustrzanego. Stan zdrowia matki odzwierciedla wtedy stan zdrowia płodu. Romans Cameron i Chase’a zostaje odkryty przez Cuddy i Foremana, a House zaczyna robić ekstrawaganckie plany urlopowe. Greg zarzuca Cuddy, że ta identyfikuje się z Emmą, co może wpływać na jej osąd dla tego przypadku. Kiedy pacjentce zaczyna mieć kłopoty z wątroba, House daje kobiecie szokujący wybór.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-17

09:00 Dr House III, odc. 18/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House i Cuddy wracają do Stanów z Singapuru, gdzie uczestniczyli w konferencji. Wkrótce po starcie, jeden z pasażerów zaczyna poważnie chorować. House uważa, że jego sąsiad ma kaca, ale Cuddy podejrzewa, że mężczyzna może być nosicielem śmiertelnego wirusa. Zakładając najgorsze, Cuddy stara się zmusić załogę samolotu do zawrócenia, ale House przekonuje stewardesy, by kontynuować podróż. Kiedy stan mężczyzny pogarsza się, pozostali pasażerowie zaczynają panikować. Nagle takie same objawy pojawiają się u kolejnego pasażera. W Pinceton Plainsboro Wilson kieruje zespołem, który zajął się przypadkiem Fran. Kobieta przewróciła się i dostała drgawek. Cameron i Chase badają dom Fran, by znaleźć wskazówki, co mogło wywołać objawy. Stan kobiety zaczyna się pogarszać i lekarze muszą jak najszybciej ustalić diagnozę bez pomocy House’a. Tymczasem w samolocie przedział pierwszej klasy został zamieniony w izolatkę, w której znajduje się już kilkoro pasażerów. Wkrótce objawy choroby ma także Cuddy. Nie mając możliwości lądowania, bez kontaktu ze swoimi ludźmi i zaplecza laboratoryjnego, House’owi nie będzie łatwo ustalić, co powoduje chorobę i uratować życie Cuddy.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House III, odc. 19/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Lucy ma sześć lat i trafiła do szpitala po tym, jak zemdlała w przedszkolu. Lekarze odkrywają, że tkanka serca dziewczynki stwardniała, co zakłóca pracę serca. Takie tkanki powstają głównie u starszych osób, dlatego zespół House’a jest zdezorientowany. W czasie przeprowadzania kolejnych badań Lucy przechodzi zawał serca. Greg zauważa napięcie między Cameron i Chasem więc wysyła ich do domu dziecka, by sprawdzili, czy na jej stan mogą mieć wpływ jakieś zewnętrzne czynniki. W czasie przeszukania lekarze nabierają podejrzeń, że dziewczynka była molestowana seksualnie. 8-letni brat pacjentki nie ukrywa swojej ogromnej sympatii wobec Cameron, ale z czasem robi się niepokojąco agresywny wobec kobiety. House podejrzewa, że chłopiec cierpi na to samo schorzenie, co Lucy.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-19

13:00 Dr House I, odc. 5/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 6/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-03-20

13:00 Dr House I, odc. 7/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Młoda kobieta stała się drażliwa i śpi osiemnaście godzin na dobę. Po wykluczeniu wielu chorób House zaczyna podejrzewać u niej śpiączkę afrykańską, mimo że pacjentka nigdy nie wyjeżdżała za granicę. Tymczasem inna pacjentka, która powiększyła sobie piersi w prezencie urodzinowym dla męża, skarży cię na duszność i osłabienie.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 8/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Podczas egzaminu z matematyki nastolatek zapada na ciężka chorobę. House podejrzewa zatrucie. Cameron i Foreman prowadzą dochodzenie, by ustalić rodzaj trucizny. Tymczasem Chase stara się utrzymać przy życiu Matta, którego stan się coraz bardziej pogarsza. Pracę utrudnia lekarzom matka chłopca, która kwestionuje celowość terapii. W przychodni do House'a zaczyna się zalecać 82-letnia kobieta.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-23

09:00 Dr House III, odc. 20/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się młodą artystką, Lupe, która zemdlała w czasie pracy nad jednym z dzieł. Kobieta cierpi na niedostateczny przepływ krwi w mózgu, co prowadzi do zaburzeń osobowości. Badając otoczenie, w którym przebywa pacjentka na co dzień, Foreman podejrzewa, że choroba Lupe musi być związana z nałogiem narkotykowym, Chase natomiast upiera się przy działaniu toksyn. Kolejne objawy, które pojawiają się w ciągu kilku godzin od przyjęcia artystki do szpitala, lekarze łączą z chorobą nowotworową. Cuddy i Wilson spędzają coraz więcej czasu razem, co niepokoi House’a. Lekarz postanawia dowiedzieć się więcej o sposobach uwodzenia stosowanych przez przyjaciela.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House III, odc. 21/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Wilson przygotowuje 14-letniego chłopca z białaczką do przeszczepu szpiku. Dawcą szpiku ma być młodszy brat Nicka, Matty. System odpornościowy Nicka jest zniszczony przez długotrwałą chemioterapię i Wilson robi wszystko, aby utrzymać chłopca w dobrym zdrowiu przed zabiegiem. Lekarze z zespołu diagnostycznego ścigają się z czasem, by odpowiednio postawić diagnozę i wyleczyć chłopca, bo opóźnienie może kosztować Nicka życie. House postanawia, że najszybciej chorobę uda się wykryć pogarszając stan zdrowia chłopca.
/ USA / serial obyczajowy
Reklama

2019-03-24

09:00 Dr House III, odc. 22/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Addie, 19-letnia studentka zostaje przewieziona do Princeton Plainsboro po tym, jak w czasie zajęć karate zaczęła pluć krwią. Zanim zespół House’a zaczyna tradycyjna wyliczankę możliwych chorób, Foreman informuje kolegów, że składa rezygnację. Lekarz nie chce podać powodu odejścia z pracy. House wierzy, że za stan Addie odpowiada infekcja, chociaż pozostałe objawy wskazują na chorobę któregoś z organów wewnętrznych. W krytycznym momencie Greg zleca ryzykowną operację, która ma potwierdzić jego diagnozę. Pozostali lekarze zaczynają podejrzewać, że ich szefowi bardziej zależy na postawieniu interesującej diagnozy, nie na życiu pacjentki. Zainteresowanie House’a budzi Honey, młoda, atrakcyjna dietetyczka, która przyjechała do szpitalnej kliniki ze swoim chłopakiem. W związku z rezygnacją Foremana, House proponuje Honey pracę w swoim zespole.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House III, odc. 23/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Wyjątkowo niemiły 16-letni Nate trafia do szpitala z powodu uporczywego bólu głowy. Ból pojawił się, kiedy szachista zaatakował jednego z konkurentów w czasie turnieju. Matka Nate’a informuje lekarzy, że zachowanie chłopca często pozostawia wiele do życzenia. House podejrzewa, że nieznośne zachowanie nastolatka jest jednym z objawów choroby. W czasie przeprowadzania badań, Nate obraża wszystkich lekarzy, którzy mieli z nim do czynienia. Coraz gorsze zachowanie szachisty idzie w parze z pogarszaniem się stanu jego zdrowia. Przestają funkcjonować nerki i wątroba chłopaka. Aby zawęzić listę diagnoz, House przeprowadza liczne, niekonwencjonalne i ekscentryczne testy na samym sobie. Foreman podejrzewa, że House sabotował jego rozmowę kwalifikacyjną i przyjeżdża do szpitala, by zrobić lekarzowi awanturę.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-26

13:00 Dr House I, odc. 7/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 8/22 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

2019-03-27

13:00 Dr House I, odc. 9/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Słynny trębacz jazzowy, John Henry Giles, trafia do szpitala z objawami zapalenia płuc. Jego lekarz z Kalifornii prosi, by zajął się nim Foreman, który robił u niego staż. Zastrzega przy tym, by leczył wyłącznie płuca. Giles choruje na stwardnienie boczne zanikowe, śmiertelną chorobę, która już spowodowała paraliż od pasa w dół. Dr House nie zgadza się z tą diagnozą. Zastosowany lek powoduje u pacjenta niewydolność oddechową. Konieczna jest intubacja i sztuczne oddychanie, jednak Giles, mając w perspektywie powolną śmierć w męczarniach, wcześniej podpisał dokument nie zezwalający na reanimację.
/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House I, odc. 10/22 Logo METRO
Opis (streszczenie): Policja przywozi do szpitala bezdomną kobietę. Foreman podejrzewa ją o symulację i chce od razu wypisać, ale Wilson upiera się, by ją zdiagnozować i prosi House'a o pomoc. Równie ważne jak rozpoznanie choroby pacjentki jest ustalenie, kim ona jest, gdyż kobieta nie pamięta swojego nazwiska. Dwie studentki, które przeprowadzają wywiad z tą samą pacjentką, przedstawiają zupełnie inne okoliczności powstania urazu nadgarstka.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-30

09:00 Dr House III, odc. 24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Esteban i Marina Hernandez zostają odnalezieni na oceanie przez straż przybrzeżną. Małżeństwo nalega na przetransportowanie ich do Princeton Plainsboro do House’a. W szpitalu okazuje się, że Marina jest w krytycznym stanie, a jej kartoteka medyczna z Kuby zaginęła w czasie katastrofy łodzi. Kolejne badania jedynie pogarszają stan zdrowia kobiety. Kiedy dochodzi do zatrzymania pracy serca, lekarze muszą odkryć, czy to błąd człowieka, czy jeden z objawów choroby. Foreman przygotowuje się do swojego ostatniego dnia pracy z House’m.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House IV, odc. 1/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Dochodzi do katastrofy budowlanej. House musi działać niezwykle szybko, by zdiagnozować pacjentkę, która porozumiewa się z otoczeniem jedynie za pomocą mrugnięć oczami. Pracę lekarza utrudnia brak zespołu – House zwolnił Chase’a, a Foreman i Cameron odeszli. Kiedy stan Megan się pogarsza, Cuddy zmusza lekarza do zatrudnienia nowej ekipy. Diagnosta postanawia jednak działać sam.
/ USA / serial obyczajowy

2019-03-31

09:00 Dr House IV, odc. 2/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House spotyka się z potencjalnymi nowymi pracownikami. Zamiast standardowych rozmów, lekarz przeprowadza swoisty konkurs na miejsce w swoim zespole. Pracując z czterdziestką kandydatów, zajmuje się przypadkiem Grety, młodej pilot, która kandyduje do programu dla astronautów NASA. Greta cierpi na schorzenie neurologiczne, które objawia się tym, że kobieta konwertuje obrazy na dźwięk. Świadoma swojej dolegliwości wie, że w takim stanie nie może marzyć o dostaniu się do prestiżowego programu. Rozwiązanie zagadki zdrowia Grety wyłania finałową dziesiątkę kandydatów na stanowisko asystentów House’a.
/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House IV, odc. 3/16 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Spośród czterdziestu kandydatów do pracy z House’m została dziesiątka. Diagnosta dzieli pozostałych na dwa zespoły, które mają zajmować się pacjentem z zanikiem mięśni. Przykuty do wózka inwalidzkiego mężczyzna zostaje poddany przez jedną z grup nietypowej terapii, której efekty nie są przez nikogo monitorowane. House eksperymentuje na sobie, by sprawdzić, co się dzieje z człowiekiem balansującym na granicy życia i śmierci. Foreman, w innym szpitalu kompletuje własny zespół i naśladując sposób działania House’a próbuje wyleczyć jednego z pacjentów.
/ USA / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Poprzednie emisje Dr House

Emisja Dr House miała miejsce:

2019-02-23, 10:00 Dr House III, odc. 5/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House zajmuje się 20-letnią Tracy Dawson, która trafiła do Princeton Plainsboro z kłopotami z oddychaniem i silnymi bólami. Okazuje się, że zdrowie kobiety pogorszyło się po tym, jak ona i jej mąż, Jeremy, zostali napadnięci i obrabowani. W czasie przeprowadzania badania na oddziaływanie stresu, w poczekalni mąż pacjentki traci przytomność. Diagności dochodzą do wniosku, że na stan zdrowia obojga wpływ ma ten sam czynnik. Kiedy kobieta w nocy ma koszmary i halucynacje, wychodzi na jaw, że relacje między Tracy, a ojcem Jeremy’ego są bardzo napięte. Odkrycie lekarzy będzie przełomem w leczeniu, ale też zmieni życie małżeństwa na zawsze.
USA / serial obyczajowy
2019-02-23, 09:00 Dr House III, odc. 4/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do szpitala Princeton Plainsboro trafia 10-letni Adam. Pacjent cierpi na autyzm, a od pewnego czasu z niewyjaśnionych powodów przeraźliwie krzyczy. Współpracownicy House’a zastanawiają się, dlaczego lekarz zajął się chłopcem, który ewidentnie nie jest chory. Greg upiera się, że chce zajmować się Adamem. Cuddy i Cameron zakładają, że chodzi o utożsamianie się lekarza z chłopcem ze względu na jego cechy: przywiązanie do szczegółów, nieprzystosowanie społeczne, drobiazgowość i złośliwość. Cuddy postanawia wyremontować gabinet House’a, ale ten nie zgadza się na zmiany i żąda przywrócenia gabinetu do poprzedniego stanu. W międzyczasie lekarz potrzebuje nowego miejsca do pracy i krąży po szpitalu szukając odpowiedniego pokoju. Ali, córka jednego z byłych pacjentów szpitala wciąż nie może poradzić sobie z zauroczeniem House’m i wprowadza zamieszanie w całe życie szpitala. Kiedy stan Adama się pogarsza, House uświadamia sobie, że tylko chłopiec może odpowiedzieć mu na pytanie, co się z nim dzieje.
USA / serial obyczajowy
2019-02-17, 10:00 Dr House III, odc. 3/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Nowy pacjent House’a, Ezra Powell jest badaczem medycznym, który zasłabł w swoim laboratorium. Stan pacjenta wciąż się pogarsza, a diagności nie są w stanie odkryć przyczyn tego zjawiska. Zmęczony kolejnymi badaniami i próbami uratowania mu życia, Ezra prosi w końcu lekarzy o eutanazję. Członkowie zespołu House’a mają radykalnie odmienne zdanie na temat prośby pacjenta, szczególnie, że możliwość wyleczenia go nie została wykluczona. Tymczasem nastoletnia córka jednego z pacjentów zakochuje się w Gregu.
USA / serial obyczajowy
2019-02-17, 09:00 Dr House III, odc. 2/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House przeżywa lekkie załamanie po tym, jak jego ostatnia diagnoza okazała się błędna. Dodatkowo wróciły bóle nogi i choć wszyscy widzą, że lekarz cierpi, ten zaprzecza. Nowym pacjentem diagnosty jest 7-letni Clancy. Chłopiec, który urodził się dzięki zapłodnieniu in-vitro trafił do szpitala z powodu silnego krwotoku. Młody pacjent mówi, że krwawienie ma związek z urządzeniem naprowadzającym, który wszczepili mu kosmici. Po pierwszej chwili niedowierzania, lekarze znajdują pod skórą dziecka metalowy obiekt. Kiedy House zleca badania, które wskazują, że w ciele Clancy’ego jest obce DNA, zespół diagnostyczny zmienia swoje podejście do słów pacjenta. Cuddy i Wilson postanawiają nie mówić House’owi prawdy o jego ostatnim przypadku, w nadziei, że myśl o pomyłce nieco utemperuje charakter ich przyjaciela.
USA / serial obyczajowy
2019-02-16, 10:00 Dr House III, odc. 1/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): House dochodzi do siebie po postrzale i wraca do pracy. Jego pierwszymi pacjentami są Richard, sparaliżowany po operacji raka mózgu, którą przeszedł osiem lat wcześniej. Mężczyzna wjechał swoim wózkiem do basenu. Drugim pacjentem jest Caren, młoda kobieta, która po sesji jogi doznała paraliżu całego ciała. Zespół House’a jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w ich szefie podczas nieobecności. Podejście lekarza do pacjentów jest odmienne od dotychczasowego, Cameron widzi nawet, jak żona Richarda dziękuje House’owi za pomoc. Lekarz podejrzewa, że mąż kobiety może wrócić do pełni zdrowia, ale nie ma na to żadnego medycznego dowodu. Cameron i Foreman odrzucają tę tezę, podejrzewając, że House na siłę chce uczynić ten przypadek bardziej interesującym. Cuddy i Wilson zgadzają się ze współpracownikami lekarza, co wywołuje u niego furię.
USA / serial obyczajowy
2019-02-16, 09:00 Dr House II, odc. 24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Lekarze omawiają przypadek mężczyzny z powiększonym językiem, gdy mąż jednej z pacjentek strzela do doktora House'a. Ochrona otwiera ogień do napastnika. Obaj mężczyźni trafiają po operacji do sali intensywnej opieki. Podczas rekonwalescencji House próbuje diagnozować pacjenta z olbrzymim językiem. Orientuje się, że chirurdzy nie ograniczyli się do wyjęcia pocisków i opatrzenia ran.
USA / serial obyczajowy
2019-02-10, 10:00 Dr House II, odc. 23/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przyjęta szesnastoletnia pacjentka, ofiara huraganu Katrina, która cierpi na halucynacje po tragicznych wydarzeniach. Towarzyszy jej były kolega House'a, który właśnie dowiedział się, że jest jej ojcem. House obawia się, że kumpel mógł paść ofiarą przekrętu, ale przejmuje opiekę nad chorą dziewczyną. Zmuszony przymknąć oko na jej kłamstwa, aby postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć leczenie, sam musi trochę pokombinować. Cuddy prosi House'a o pomoc w poszukiwaniu dawcy spermy.
USA / serial obyczajowy
2019-02-10, 09:00 Dr House II, odc. 22/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Kiedy Kara, młoda mama, dostaje ataku apopleksji w trakcie kąpieli swojego nowonarodzonego synka, o mały włos nie dochodzi do tragedii i utonięcia dziecka. House i spółka pracują jednocześnie nad dwoma przypadkami: próbują dowiedzieć się, co dolega matce, oraz robią wszystko, aby ratować życie malca. Kiedy stan matki i dziecka zaczyna się pogarszać, mąż zostaje zmuszony do podjęcia trudnej decyzji. Jednocześnie poznaje szokujące informacje na temat Kary, o których nie miał pojęcia. Foreman wraca do pracy. Cuddy zaprasza Wilsona na randkę.
USA / serial obyczajowy
2019-02-09, 10:00 Dr House II, odc. 21/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Część II.Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.
USA / serial obyczajowy
2019-02-09, 09:00 Dr House II, odc. 20/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Część I. Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób, jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.
USA / serial obyczajowy
2019-02-03, 10:00 Dr House II, odc. 19/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Kiedy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. House sądzi, że dzieciak jest sprytnym naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież pomysłu na artykuł.
USA / serial obyczajowy
2019-02-03, 09:00 Dr House II, odc. 18/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Młoda kobieta nie śpi od dziesięciu dni. Ponieważ najdłuższy odnotowany okres przeżycia bez snu wynosi jedenaście dni, House ma niewiele czasu, by odkryć przyczynę jej bezsenności. Tymczasem Cameron jest wściekła na Foremana za to, że opisał ten sam przypadek kliniczny co ona, ale wcześniej opublikował swój artykuł.
USA / serial obyczajowy
2019-02-02, 10:00 Dr House II, odc. 17/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Podczas wieczoru pokera połączonego ze zbiórką na oddział onkologiczny, do szpitala trafia sześcioletni chłopczyk z objawami podobnymi do tych, jakie miała pacjentka, która zmarła dwanaście lat wcześniej na rzadką chorobę. Od tamtej pory House już kilkakrotnie błędnie rozpoznawał to schorzenie.
USA / serial obyczajowy
2019-02-02, 09:00 Dr House II, odc. 16/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Melinda jest nastolatką po przeszczepie serca. Nadopiekuńcza matka trzyma ją pod kloszem. Bardzo niechętnie zgadza się na odwiedziny jej chłopaka. Podczas pocałunku dziewczyna doznaje nagle wstrząsu anafilaktycznego. Potem dołączają się kolejne objawy, które ogromnie komplikują postawienie diagnozy. House stale prowokuje i wykorzystuje Wilsona, a jednocześnie chce, żeby przyjaciel nadal u niego mieszkał.
USA / serial obyczajowy
2019-01-27, 09:50 Dr House II, odc. 15/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Podczas wyrafinowanej gry seksualnej mąż dostaje napadu duszności. Lekarze, zwłaszcza Cameron, są pod wrażeniem wyzwolonego małżeństwa, dbającego o atrakcyjność związku. Po wykluczeniu alergii House zaczyna podejrzewać zatrucie metalem ciężkim. Trucicielką jest prawdopodobnie kochająca żona. Wilson przeżywa kłopoty małżeńskie. Wyrzucony z domu, znajduje schronienie u House'a. Ten po jednej nocy ma dość lokatora.
USA / serial obyczajowy
2019-01-27, 08:50 Dr House II, odc. 14/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Komisja przeszczepów odrzuca pacjenta jako biorcę serca ze względu na wiek. House nie daje za wygraną, postanawia znaleźć dla niego dawcę. W przychodni student przyznaje się do miłości do zwierząt. Prosi o lek zmniejszający popęd płciowy. House podejrzewa, że chłopak go oszukuje.
USA / serial obyczajowy
2019-01-26, 10:00 Dr House II, odc. 13/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Na wybiegu piętnastoletnia supermodelka uderza koleżankę i mdleje. Wbrew swym zasadom House chętnie odwiedza pacjentkę. Poszukując diagnozy odkrywa kolejne tajemnice pięknej Alex. Jednocześnie zmaga się z nasileniem bólu chorej nogi. Wilson twierdzi, że ból ma podłoże psychiczne - jest reakcją na odtrącenie Stacy.
USA / serial obyczajowy
2019-01-26, 09:00 Dr House II, odc. 12/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nastolatek, który w wyniku wypadku komunikacyjnego doznał ciężkich oparzeń. Stan pacjenta i umiejscowienie zmian nie pozwalają wykonać większości badań, zatem aby dociec przyczyny nietypowych objawów, House musi się uciec do niekonwencjonalnych i kontrowersyjnych działań. W tym samym czasie zwabia dawnego kolegę ze studiów pod pretekstem wygłoszenia wykładu, by wykazać, że jego eksperymentalny lek jest do niczego.
USA / serial obyczajowy
2019-01-20, 10:00 Dr House II, odc. 11/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Młoda mężatka z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa zostaje przyjęta z powodu mimowolnych skurczów mięśni ręki i epizodów psychotycznych. Po odkryciu przyczyny objawów Margo zostaje wypisana, ale wychodząc ze szpitala doznaje udaru mózgu. Zbliżenie House’a i Stacy, które nastąpiło podczas podróży do Baltimore, ma dalszy ciąg. Cameron boi się poddać testowi na obecność wirusa HIV.
USA / serial obyczajowy
2019-01-20, 09:00 Dr House II, odc. 10/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): 45 – letni sławny dziennikarz i pisarz dla nowo poślubionej żony postanawia porzucić dotychczasowe życie pełne podróży i niebezpieczeństw. Podczas przyjęcia w pracy upada, uderza się w głowę i zaczyna cierpieć na zaburzenia mowy uniemożliwiające porozumiewanie się. W szpitalu Cuddy jest przerażona przybyciem sławnego pacjenta, gdyż House wyjechał ze Stacy do Baltimore w sprawach służbowych. Z powodu złej pogody powrót House’a i Stacy się opóźnia, co pozwala im wyjaśnić prywatne sprawy.
USA / serial obyczajowy
2019-01-19, 10:00 Dr House II, odc. 9/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Na wyścigach konnych, hazardzistka Anica traci przytomność obok oglądającego gonitwę House'a. Lekarz przekonuje sanitariuszy, aby odwieźli kobietę do szpitala, w którym pracuje. Na miejscu okazuje się, że Anica była stałą bywalczynią okolicznych szpitali. Wszyscy oprócz House'a są przekonani, że mają do czynienia z syndromem Munchausena, na który cierpią ludzie wynajdujący u siebie medyczne schorzenia tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę. Dochodzi do ostrej wymiany między Housem a jego nowym przełożonym Dr Foremanem, który wypisuje Anicę do domu.
USA / serial obyczajowy
2019-01-19, 09:00 Dr House II, odc. 8/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): W czasie szkolnej akademii, Kayla, mama dwójki uroczych dzieciaków, zostaje zabrana do szpitala. Kobieta skarżyła się na ból żołądka. Sześć miesięcy później, Dr Chase i Dr House konsultują się ze Stacy w ramach przygotowań do rozprawy sądowej, która ma dowieść, czy błąd w sztuce lekarskiej doprowadził do śmierci Kayli i procesu, jaki szpitalowi wytoczyła jej rodzina. Lekarze przypominają sobie ten feralny dzień. Okazuje się, że każdy zapamiętał go inaczej. House nie ujawnia pewnych informacji na temat Chase'a, które mogą wpłynąć na wyrok sądowy. Jednak to komitet dyscyplinarny zdecyduje po czyjej stronie leży wina.
USA / serial obyczajowy
2019-01-13, 10:00 Dr House II, odc. 7/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Kalvin, człowiek w zaawansowanym stadium AIDS, czeka na House'a pod jego domem i żąda od lekarza, aby ustalił, co oprócz HIV, wywołuje jego chorobę. Chwilę później traci przytomność. Kiedy Kalvin twierdzi, że House go zaatakaował, Cuddy namawia lekarza, żeby opowiedział Stacy, jak to było faktycznie. W czasie badania Kalvin odkasłuje krwią, którą przypadkiem mogła zarazić się Cameron. Dziewczyna musi pogodzić się z myślą, że jej życie zmieni się diametralnie. Kluczem do rozwiązania zagadkowej choroby Kalvina może być jego ojciec, który także cierpi na nietypowe objawy.
USA / serial obyczajowy
2019-01-13, 09:00 Dr House II, odc. 6/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Do szpitala trafia Jeff, zawodowy kolarz, który przewrócił się podczas wyścigu. Efektem fatalnego upadku są trudności z oddychaniem. O dziwo Jeff nie zaprzecza, że stosował doping. Cameron jest oburzona faktem, że sportowiec czerpał korzyści z oszustwa. Jej zdaniem należałoby zawiadomić odpowiednie władze. Rośnie napięcie między House'em a Stacy.
USA / serial obyczajowy
2019-01-12, 10:00 Dr House II, odc. 5/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Świeżo upieczony absolwent Harvardu doznaje napadu bólu przypominającego porażenie prądem. Ataki powtarzają się. Wydanie diagnozy wymaga odkrycia kolejnych pokładów kłamstw. Rodzice House'a zawiadamiają, że odwiedzą go podczas przerwy w podróży. House robi wszystko, by się z nimi nie spotkać.
USA / serial obyczajowy
2019-01-12, 09:00 Dr House II, odc. 4/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Znany lekarz-humanista, doktor Sebastian Charles, który w Afryce prowadzi kampanię walki z gruźlicą, traci przytomność podczas prezentacji dla jednej z firm farmaceutycznych. Charles trafia na oddział House'a i próbuje narzucić mu własną diagnozę. House uważa słynnego lekarza za kabotyna i hipokrytę. Ale Cameron wyraźnie darzy go wielką sympatią.
USA / serial obyczajowy
2019-01-06, 10:00 Dr House II, odc. 3/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Latynoski robotnik, którego Cuddy zmusza do dokończenia pracy, nagle traci przytomność i spada z dachu. Stacy zabrania jej rozmawiać z Alfredem, żeby nie dawać mu argumentów do pozwu przeciwko niej. Cuddy ma coraz większe wyrzuty sumienia. Zniecierpliwiona zaczyna narzucać swoje decyzje House'owi. Stan chłopaka jednak pogarsza się coraz bardziej...
USA / serial obyczajowy
2019-01-06, 09:00 Dr House II, odc. 2/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Wilson namawia House'a, by zajął się dziewięcioletnią dziewczynką z nieoperacyjnym nowotworem, u której pojawiły się omamy. Lekarze podejmują walkę o to, by dać dziecku jeszcze chociaż rok życia, mimo że najpewniej będzie on pełen cierpień.
USA / serial obyczajowy
2019-01-05, 09:50 Dr House II, odc. 1/24 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Na przekór Cuddy i Foremanowi House postanawia zdiagnozować skazanego na śmierć zabójcę czworga ludzi. Aby wydobyć go z więzienia (i utrzymać w szpitalu), potrzebuje prawnej pomocy Stacy. Tymczasem Cameron nie może pogodzić się z tym, że rak oznacza wyrok śmierci dla młodej kobiety.
USA / serial obyczajowy
2019-01-05, 08:50 Dr House I, odc. 22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Mąż Stacy, Mark, kilka razy odwleka wizyty u doktora House'a. Szpitalne wyniki badań nie odbiegają od normy, a Mark twierdzi, że jest zdrowy. House wierzy jednak w to co mówi Stacy i nadal poszukuje tajemniczej choroby. Wtedy nagle Mark doznaje paraliżu. Wilson, stary przyjaciel House'a i Stacy, boi się, czy spotkanie po latach nie skomplikuje im życia.
USA / serial obyczajowy
2018-12-30, 10:00 Dr House I, odc. 21/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
2018-12-30, 09:00 Dr House I, odc. 20/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
2018-12-29, 10:00 Dr House I, odc. 19/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy
2018-12-29, 09:00 Dr House I, odc. 18/22 Logo TVN Fabuła
USA / serial obyczajowy

Emisja w stacjach

Dr House można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info