Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dr House


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-06-29
09:35 Dr House VI, odc. 11/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kiedy diler narkotyków Mickey niespodziewanie traci przytomność podczas negocjowania sprzedaży, jego wspólnik Eddie (występujący gościnnie Chinlund) towarzyszy mu w drodze do szpitala Princeton Plainsboro. Jednakże ze względu na niedokończoną transakcję Mickey nie jest skłonny podać niezbędnych osobistych danych, których zespół potrzebuje w związku z prowadzonym leczeniem. Gdy stan Mickey’a pogarsza się, ekipa odwołuje się do tradycyjnych, detektywistycznych metod, aby rozwikłać przypadek. W międzyczasie House i Wilson zabiegają o względy nowej sąsiadki, podczas gdy Chase, Trzynastka i Taub postanawiają zażartować z Formana.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-06-30
06:00 Dr House II, odc. 13/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Na wybiegu piętnastoletnia supermodelka uderza koleżankę i mdleje. Wbrew swym zasadom House chętnie odwiedza pacjentkę. Poszukując diagnozy odkrywa kolejne tajemnice pięknej Alex. Jednocześnie zmaga się z nasileniem bólu chorej nogi. Wilson twierdzi, że ból ma podłoże psychiczne - jest reakcją na odtrącenie Stacy.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
07:00 Dr House II, odc. 14/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Komisja przeszczepów odrzuca pacjenta jako biorcę serca ze względu na wiek. House nie daje za wygraną, postanawia znaleźć dla niego dawcę. W przychodni student przyznaje się do miłości do zwierząt. Prosi o lek zmniejszający popęd płciowy. House podejrzewa, że chłopak go oszukuje.

/ USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House VI, odc. 12/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się przypadkiem Valerie, atrakcyjnej i odnoszącej sukcesy zawodowe kobiety, która doświadcza ataków nieznośnego bólu. House zgadza się zająć przypadkiem pacjentki ze względu na jej wygląd. W trakcie leczenia Valerie, męska część zespołu zostaje oczarowana jej urodą i osobowością. Trzynastka nie zwraca jednak na to uwagi, starając się znaleźć coś, co mogłoby ją naprowadzić na poprawną diagnozę. W międzyczasie House w nietypowy dla siebie sposób próbuje zagłuszyć wyrzuty sumienia, starając się pomóc byłemu koledze z uczelni medycznej, któremu wyrządził w przeszłości krzywdę.

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House VI, odc. 13/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House i jego zespół leczą szkolną gwiazdę footballu, która ma wziąć udział w eliminacjach do ligii NFL. Kiedy jednak u pacjenta pojawia się szereg zróżnicowanych i nietypowych objawów, ekipa nie jest w stanie dojść do porozumienia, co do sposobu leczenia, który pozwoliłby pacjentowi wrócić na czas na boisko. W międzyczasie Marcus, brata Foremana, przybywa do szpitala z niezapowiedzianą wizytą.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-02
13:00 Dr House II, odc. 13/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 14/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-03
13:00 Dr House II, odc. 15/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Podczas wyrafinowanej gry seksualnej mąż dostaje napadu duszności. Lekarze, zwłaszcza Cameron, są pod wrażeniem wyzwolonego małżeństwa, dbającego o atrakcyjność związku. Po wykluczeniu alergii House zaczyna podejrzewać zatrucie metalem ciężkim. Trucicielką jest prawdopodobnie kochająca żona. Wilson przeżywa kłopoty małżeńskie. Wyrzucony z domu, znajduje schronienie u House'a. Ten po jednej nocy ma dość lokatora.

/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 16/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Melinda jest nastolatką po przeszczepie serca. Nadopiekuńcza matka trzyma ją pod kloszem. Bardzo niechętnie zgadza się na odwiedziny jej chłopaka. Podczas pocałunku dziewczyna doznaje nagle wstrząsu anafilaktycznego. Potem dołączają się kolejne objawy, które ogromnie komplikują postawienie diagnozy. House stale prowokuje i wykorzystuje Wilsona, a jednocześnie chce, żeby przyjaciel nadal u niego mieszkał.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-07-06
09:00 Dr House VI, odc. 14/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Cały odcinek przedstawia jeden dzień z życia szpitala Princeton Plainsboro widziany oczami dr Lisy Cuddy, dziekana tamtejszego wydziału medycyny. Dzień ten okazuje się być dla Cuddy wyjątkowo trudny. Wymaga od niej zmierzenia się z szeregiem problemów trapiących szpital i konfliktów z pracownikami, które są próbą jej wytrzymałości, umiejętności kierowniczych oraz zdolności godzenia pracy z życiem osobistym.

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House VI, odc. 15/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem blogerki (występująca gościnnie Prepon) przyjętej do szpitala w związku z nagłym krwawieniem i stłuczeniami. Podczas pobytu w szpitalu pacjentka opisuje na blogu swoje objawy, lekarzy i potencjalne diagnozy, a także poszukuje u czytelników porad na temat przebiegu leczenia. Jej otwartość skłania ekipę do rozważań na temat wartości prywatności, zwłaszcza gdy House i Wilson odkrywają swoje tajemnice z przeszłości. W międzyczasie Chase daje się namówić na udział w spotkaniach randkowych.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-07
06:00 Dr House II, odc. 15/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House II, odc. 16/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House VI, odc. 16/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się przypadkiem uczennicy liceum, która z niewytłumaczalnych powodów traci przytomność w trakcie szkolnej wycieczki. Podczas pobytu w szpitalu pacjentka stale doznaje halucynacji. Po nieskutecznym leczeniu jej zagadkowych przypadłości, House podejmuje ostateczną, kontrowersyjną próbę terapii. W międzyczasie Taub zajmuje się w pracy swoimi małżeńskimi problemami, a Wilson stara się urządzić mieszkanie.

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House VI, odc. 17/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kiedy z oddziału znika noworodek, szpital Princeton Plainsboro zostaje zamknięty, uniemożliwiając wejście, wyjście, lub poruszanie się po jego terenie. Gdy House i jego ekipa zostają uwięzieni w różnych częściach budynku, wychodzą na jaw nowe fakty na temat przeszłości bohaterów, ich wzajemnych relacji i pretensji.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-09
13:00 Dr House II, odc. 15/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 16/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-10
13:00 Dr House II, odc. 17/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Podczas wieczoru pokera połączonego ze zbiórką na oddział onkologiczny, do szpitala trafia sześcioletni chłopczyk z objawami podobnymi do tych, jakie miała pacjentka, która zmarła dwanaście lat wcześniej na rzadką chorobę. Od tamtej pory House już kilkakrotnie błędnie rozpoznawał to schorzenie.

/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 18/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Młoda kobieta nie śpi od dziesięciu dni. Ponieważ najdłuższy odnotowany okres przeżycia bez snu wynosi jedenaście dni, House ma niewiele czasu, by odkryć przyczynę jej bezsenności. Tymczasem Cameron jest wściekła na Foremana za to, że opisał ten sam przypadek kliniczny co ona, ale wcześniej opublikował swój artykuł.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-13
09:00 Dr House VI, odc. 18/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem sir Williama - „rycerza”, a właściwie członka kostiumowej grupy rekonstrukcyjnej żyjącej według renesansowych ideałów. Ekipa udaje się więc do średniowiecznej wioski w poszukiwaniu czynników środowiskowych, które mogły wpłynąć na nagłe pogorszenie stanu zdrowia pacjenta. Tymczasem Trzynastka i rycerz prowadzą dyskusje o honorze i lojalności, zwłaszcza w kontekście „królowej” społeczności średniowiecznej, która wyjątkowo często odwiedza pacjenta w szpitalu. W międzyczasie Wilson odnawia kontakt ze swoją byłą żoną (występująca gościnnie Watros).

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House VI, odc. 19/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem żyjącej w „otwartym małżeństwie” Julii, która rozchorowuje się podczas randki ze swoim chłopakiem. Chociaż jej przypadek jest zdumiewający, poligamiczny związek Julii okazuje się być równie zaskakujący dla ekipy, zwłaszcza, że wydaje się być szczęśliwa i zdrowa. W międzyczasie House postanawia wystawić związek Wilsona i Sam (występująca gościnnie Watros) na próbę.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-14
06:00 Dr House II, odc. 17/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House II, odc. 18/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House VI, odc. 20/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się przypadkiem niedoszłego pana młodego, który ukrywa sekrety dotyczące swojego poprzedniego związku. Jego narzeczona poszukuje odpowiedzi na swoje liczne pytania, podczas gdy sfrustrowana ekipa sprawdza możliwe diagnozy. W międzyczasie House spotyka się po pracy z kolegami z Princeton Plainsboro, wykonując wspólnie z Foremanem i Chase’em słynny utwór Gladys Knight & The Pips podczas zabawy karaoke.

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House VI, odc. 21/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Podczas sesji z doktorem Nolanem (występujący gościnnie Braugher) House opowiada o przypadku kobiety, która trafiła na oddział ratunkowy w szpitalu Princeton Plainsboro z niewyjaśnioną chorobą i utratą pamięci, przez którą nie mogła sobie nawet przypomnieć, kim jest. Starając się rozwikłać tajemnicę choroby pacjentki, House musi również pomóc jej odnaleźć swoją tożsamość.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-16
13:00 Dr House II, odc. 17/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 18/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-17
13:00 Dr House II, odc. 19/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Kiedy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. House sądzi, że dzieciak jest sprytnym naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież pomysłu na artykuł.

/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 20/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Część I. Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób, jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-20
09:00 Dr House VI, odc. 22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Cuddy, House i członkowie jego zespołu łączą siły z ekipą poszukiwawczą, niosą pomoc medyczną na miejscu katastrofy.

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 1/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W siódmej serii serialu przenikliwego i cynicznego lekarza oraz jego współpracowników czekają kolejne niezwykłe przypadki, problemy etyczne oraz osobiste dramaty. House i Cuddy badają konsekwencje uczuć i próbują nawiązać prawdziwą relację. Z powodu choroby kolegi Princeton Plainsboro zostaje bez neurochirurga, co grozi szpitalowi cofnięciem przyznanej mu akredytacji jako ośrodka urazowego pierwszego stopnia. Zespół rozpoczyna leczenie pacjent, jak się okazuje, choroba jest znacznie poważniejsza niż pierwotnie podejrzewano. Lekarze proszą House'a o pomoc, jednak ten udziela im wymijających odpowiedzi. Zespół musi radzić sobie sam. "Now what?"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-21
06:00 Dr House II, odc. 19/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House II, odc. 20/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House, odc. 2/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Della, pozornie zdrowa i aktywna czternastolatka, niespodziewanie upada podczas jazdy na deskorolce. House i jego zespół starają się zdiagnozować jej stan oraz uspokoić rodziców, którzy już walczą z nieuleczalną chorobą syna. Kiedy organizm dziewczyny odrzuca płuco od dawcy, a czasu na uratowanie jej życia jest coraz mniej, rodzina Delli traci nadzieję na ratunek dla córki. W międzyczasie House stara się uspokoić wiekowego ojca i jego syna, a wspólnie z Cuddy podejmuje wyzwania, jakie wynikają z ich romansu w miejscu pracy. "Selfish"

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 3/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Alice, autorka popularnej serii książek dla dzieci, z niewiadomych powodów doznaje ataku serca na chwilę przed próbą odebrania sobie życia. Zespół lekarzy w Princeton Plainsboro staje przed wyzwaniem zdiagnozowania zarówno stanu jej zdrowia fizycznego, jak i przyczyn niestabilności psychicznej. Niemożność zdiagnozowania Alice staje się czynnikiem wyjątkowo motywującym House'a, jako że będąc fanem jej książek, jest przekonany, że klucz do rozwiązania tajemnicy stanu Alice znajduje się gdzieś na kartach jej ostatniej powieści. W międzyczasie House zabiera Cuddy na podwójną randkę z Wilsonem i jego dziewczyną Sam. "Unwritten"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-23
13:00 Dr House II, odc. 19/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 20/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-24
13:00 Dr House II, odc. 21/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Część II.Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.

/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 22/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Kiedy Kara, młoda mama, dostaje ataku apopleksji w trakcie kąpieli swojego nowonarodzonego synka, o mały włos nie dochodzi do tragedii i utonięcia dziecka. House i spółka pracują jednocześnie nad dwoma przypadkami: próbują dowiedzieć się, co dolega matce, oraz robią wszystko, aby ratować życie malca. Kiedy stan matki i dziecka zaczyna się pogarszać, mąż zostaje zmuszony do podjęcia trudnej decyzji. Jednocześnie poznaje szokujące informacje na temat Kary, o których nie miał pojęcia. Foreman wraca do pracy. Cuddy zaprasza Wilsona na randkę.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-27
08:35 Dr House, odc. 4/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do szpitala Princeton Plainsboro trafia pacjentka o nazwisku Margaret MacPherson, która cierpi na gwałtowne i niekontrolowane wymioty. House i jego zespół, analizując symptomy, dokonują nieoczekiwanego odkrycia, które jest związane z jej tożsamością. Kiedy objawy nie ustępują, zespół zaczyna badać historię choroby pacjentki, aby dowiedzieć się więcej na temat jej przeszłości. W międzyczasie House chłodno przyjmuje nowego pracownika zatrudnionego przez Chase'a. "Massage therapy"

/ USA / serial obyczajowy
09:35 Dr House, odc. 5/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Z niewiadomych powodów noworodek zaczyna mieć problemy z oddychaniem i niewydolność wątroby. House i jego zespół przeprowadzają wywiad lekarski z jego matką Abbey, szukają możliwych podpowiedzi. W końcu udaje im się ustalić przyczyny stanu zdrowia dziecka. Abbey musi podjąć trudną decyzję, która potencjalnie może mieć wpływ na zdrowie zarówno jej maleństwa, jak i jej samej. W międzyczasie, stosując się do zaleceń Cuddy, House zwraca się z prośbą do Foremana i Tauba o zatrudnienie do jego zespołu lekarki. Cuddy prosi House'a o opiekę nad jej córką, co dla niego i Wilson okazuje się to trudną lekcją ze sztuki rodzicielstwa. "Unplanned parenthood"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-28
06:00 Dr House II, odc. 21/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House II, odc. 22/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House, odc. 6/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nadszedł czas wyborów i w środku ostrej kampanii szef sztabu wyborczego obecnego senatora New Jersey zapada na niewydolność wątroby i tymczasowy paraliż. Kiedy w trakcie kampanii senator składa zaskakujące oświadczenie, House i jego ludzie przyglądają się dokładniej kandydatowi, szukają wskazówek na temat stanu zdrowia pacjenta. Cuddy naciska House'a, aby w związku z nieobecnością Thirteen przyjął do swojego zespołu lekarkę, błyskotliwą studentkę trzeciego roku, Marthę Masters. House i jego zespół mają dość braku doświadczenia i podejścia do kwestii medycznych młodej lekarki, są jednak zmuszeni dać nowemu członkowi możliwość sprawdzenia się. W międzyczasie Foreman dowiaduje się, że Taub miał w przeszłości powiązania z Masters… "Office politics"

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 7/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do szpitala w Princeton Plainsboro została przyjęta nastolatka, której w dłoniach pękł dwustuletni słój z lekarstwami znaleziony na wraku statku. Dziewczyna ma objawy podobne do ospy wietrznej. Kiedy doktor Dave Broda z Centrum Kontroli Chorób zarządza zamknięcie szpitala i zawiesza zespół House'a w czynnościach lekarskich, Masters nabiera podejrzeń co do motywów Brody i dochodzi do wniosku, że pacjentka cierpi na zupełnie inną chorobę. Wkrótce ojciec dziewczyny zaczyna mieć podobne objawy. House jest zmuszony do podjęcia niebezpiecznej decyzji, która zagraża jego życiu. W międzyczasie Wilson i Sam pocieszają sześciolatka, który jest w trakcie chemioterapii, staje się to dla nich powodem do przeanalizowania ich własnego związku. "Pox on our house"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-30
13:00 Dr House II, odc. 21/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 22/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-07-31
13:00 Dr House II, odc. 23/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przyjęta szesnastoletnia pacjentka, ofiara huraganu Katrina, która cierpi na halucynacje po tragicznych wydarzeniach. Towarzyszy jej były kolega House'a, który właśnie dowiedział się, że jest jej ojcem. House obawia się, że kumpel mógł paść ofiarą przekrętu, ale przejmuje opiekę nad chorą dziewczyną. Zmuszony przymknąć oko na jej kłamstwa, aby postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć leczenie, sam musi trochę pokombinować. Cuddy prosi House'a o pomoc w poszukiwaniu dawcy spermy.

/ USA / serial obyczajowy
14:00 Dr House II, odc. 24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Lekarze omawiają przypadek mężczyzny z powiększonym językiem, gdy mąż jednej z pacjentek strzela do doktora House'a. Ochrona otwiera ogień do napastnika. Obaj mężczyźni trafiają po operacji do sali intensywnej opieki. Podczas rekonwalescencji House próbuje diagnozować pacjenta z olbrzymim językiem. Orientuje się, że chirurdzy nie ograniczyli się do wyjęcia pocisków i opatrzenia ran.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-03
08:50 Dr House, odc. 8/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Na oddział trafia pacjent Ramon Silva, który wcześniej odegrał scenę Ukrzyżowania. Mężczyzna odmawia poddania się leczeniu, a zespół dowiaduje się, że po wyleczeniu jego córki z choroby nowotworowej złożył on przysięgę, w której zobowiązał się poświęcić Bogu. Mając bardzo niewiele czasu na uratowanie życia Ramona, lekarze starają się zrozumieć jego motywy i silne przekonania religijne. Jak się okazuje wiara w tej sytuacji nie odgrywa głównej roli. W międzyczasie Taub wypytuje swoją żonę, Rachel, o jej relacje z członkiem grupy wsparcia dla osób zdradzanych "Small sacrifices"

/ USA / serial obyczajowy
09:50 Dr House, odc. 9/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Mężczyzna ryzykuje życie, aby uratować nieznajomego, który spadł na tory w metrze. W cudowny sposób wychodzi z tego dramatycznego zdarzenia bez żadnego szwanku, jednak później traci przytomność. Zarówno szpital, jak i władze miasta są pod ogromnym wrażeniem bezinteresownego czynu mężczyzny. Jednak kiedy zespół próbuje zdiagnozować jego symptomy, lekarze odkrywają, że zdarzenie, które z pozoru powinno zmienić jego życie, wcale nie jest dla niego niczym nowym. W międzyczasie House stara się znaleźć sposób na to, jak uniknąć urodzinowego obiadu z Cuddy i jej wszystkowiedzącą matką Arlene. Taub staje się rozpoznawalny po tym jak jego twarz zostaje umieszczona na bilbordach, które reklamują szpital. Kiedy Taub i jego żona na nowo rozpalają swój fizyczny związek, Masters uświadamia sobie, że nadeszła pora, aby zacząć ratować swoje rozpadające się małżeństwo. "Langer than life"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-04
09:00 Dr House, odc. 10/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nastoletni uczestnik wojskowego obozu szkoleniowego dla nieletnich przestępców po zakończeniu intensywnego szkolenia, zaczyna się źle czuć. Co ciekawe, szkolący go sierżant zostaje wkrótce przyjęty do szpitala z podobnymi objawami. Nie mogąc ustalić przyczyny ich choroby, zespół szuka podpowiedzi w historii chorób przebytych w rodzinie nastolatka. Niespodziewanie Masters oraz House odkrywają wyjątkową więź łączącą chłopca i sierżanta. W międzyczasie po trzech romantycznych randkach na stronie serwisu społecznościowego pojawia się nieprzyzwoite zdjęcie Chase. Lekarz robi wszystko, aby dowiedzieć się, która dziewczyna próbuje go publicznie poniżyć. Wyczuwając, że Cuddy denerwuje się zapisaniem córki Rachel do prestiżowego przedszkola, House potajemnie przygotowuje dziewczynkę, czym pokazuje słabość do malucha. "Carrot or stick"

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 11/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Matka Cuddy Arlene zostaje przyjęta do Princeton Plainsboro, ponieważ skarży się na nietypowe objawy. Kobieta upiera się jednak, że House nie może się nią zajmować, co zmusza go do wymyślenia niekonwencjonalnego i nielegalnego sposobu leczenia pacjentki. House poleca swojemu zespołowi postępować zgodnie z jego wskazówkami. Lekarze odkrywają szczegóły z życia osobistego Arlene, które ukrywała przed Cuddy i swoją siostrą Lucindą. "Podręcznikowa" studentka medycyny Masters pod wpływem Housa przewartościowuje swoje podejście do praktyki lekarskiej i zaczyna postępować zgodnie z poleceniami swojego szefa. "Family practice"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-10
09:00 Dr House, odc. 12/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kelnerka o doskonałej pamięci doznaje chwilowego paraliżu. W szpitalu odwiedza ją jej starsza siostra, co u pacjentki wywołuje wysoki poziom stresu i powoduje dodatkowe komplikacje zdrowotne. Doskonała pamięć dziewczyny okazuje się problemem, ponieważ żal do siostry staje się przeszkodą w leczeniu. Co więcej Masters odkrywa, że poprawa złych relacji między siostrami może okazać się bardziej skomplikowana niż zdiagnozowanie pacjentki. Tymczasem Foreman zgłasza chęć pomocy Taub w przygotowaniach do egzaminu lekarskiego. House, zdeterminowany pomóc Wilson w powrocie do randek, odkrywa jego nowego, potajemnego przyjaciela. "You must remember this"

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 13/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House uczestniczy w szkolnym Dniu Kariery i łamie kilka zasad, opowiadając ze szczegółami kilka medycznych przypadków. Czekając przed gabinetem dyrektora, spotyka dwóch uczniów piątej klasy, którzy oceniają House’a i jego relacje z Cuddy. Próbują mu pomóc zrozumieć, jak jego egoistyczne wygłupy nie pozwalają pokazać Cuddy, co naprawdę czuje. "Two stories"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-11
08:50 Dr House, odc. 14/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do szpitala przyjęty zostaje pacjent z ciężką wysypką wywołaną przez kontakt ze żrącymi substancjami chemicznymi w fabryce. W trakcie leczenia zespół odkrywa, iż utrzymuje on żonę w przekonaniu, że wciąż ma lukratywną pracę w branży nieruchomości. W międzyczasie Cuddy otrzymuje nagrodę i House musi ją wesprzeć, biorąc udział w imprezie charytatywnej. Chase i Masters uczą się układać między sobą osobiste i zawodowe relacje. "Recession proof"

/ USA / serial obyczajowy
09:50 Dr House, odc. 15/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Przed Cuddy bardzo ciężki okres, musi przewartościować priorytety. Kiedy House'a rozprasza troska o samopoczucie Cuddy, zespół zajmuje się nastoletnim pacjentem, u którego nasilenie objawów i podejrzane blizny na ciele wskazują na coś więcej niż tylko chorobę fizyczną. Wyczuwając problemy emocjonalne i psychiczne nastolatka, Taub analizuje życie osobiste pacjenta i szuka wskazówek, odkrywa niepokojące domowe filmy wideo, które mogłyby stworzyć zagrożenie dla życia jego rówieśników. Tymczasem Cuddy ma nadzieję, że House będzie w pełni obecny, kiedy będzie go najbardziej potrzebować. "Bombshells"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-17
09:00 Dr House, odc. 16/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Po ataku byka do szpitala przyjęty zostaje młody zawodowy mistrz w ujeżdżaniu byków. Po przeprowadzeniu wielu badań zakończonych niejednoznacznymi wynikami zespół postępuje zgodnie ze wskazówkami udzielanymi przez House spoza szpitala, ponieważ zajmuje się on kilkoma innymi sprawami. Po jego powrocie do szpitala okazuje się, że stan jeźdźca nadal się pogarsza, jednak objawy zanikają, a pacjent częściej cierpi na mininapady. Ostatnią deską ratunku dla zespołu jest ryzykowna operacja na otwartym sercu. W międzyczasie Masters, ku zaskoczeniu Tauba, zakochuje się w pacjencie. "Out of the chute"

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 17/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W parku zostaje znaleziony młody bezdomny człowiek, były narkoman, z przerażającymi bliznami i śladami przypalania na piersiach. Nie znając tożsamości pacjenta, przy pogarszającym się jego stanie, zespół poszukuje jego akt osobowych i historii rodziny, aby zrozumieć jego sytuację. W międzyczasie Cuddy zwierza się Wilson i wyraża poczucie winy za zakończenie związku z House’em. "Fall from grace"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-18
09:00 Dr House, odc. 18/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Trzynastka zostaje zwolniona z więzienia. Niespodziewanie odbiera ją House.... Zespół leczy bardzo tajemniczego pacjenta. Thirteen wychodzi z więzienia. House namawia Thirteen do udziału w zawodach w strzelaniu ziemniakami. "Dig"

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 19/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Nastolatka przygotowująca się do rejsu wokół świata nieoczekiwanie mdleje. Ku zaskoczeniu lekarzy, dziewczyna sprzeciwia się leczeniu. W ostatnim dniu nauki na medycynie Masters stoi na rozdrożu i zmaga się z wyborem, czy kontynuować specjalizację jako chirurg, czy skorzystać z wyjątkowej okazji i oficjalnie dołączyć do zespołu House'a. W międzyczasie zespół leczy 16-letnią dziewczynę, która z niewiadomych powodów zemdlała na kilka dni przed rozpoczęciem ambitnej wyprawy żeglarskiej dookoła świata. Pomimo diagnozy oznaczającej zmianę całego życia pacjentki jej rodzina nalega na powrót nad morze. Jednak ku zaskoczeniu zespołu, w tym House'a, Masters podejmuje odważną o dalszym leczeniu pacjentki. "Last temptation"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-24
09:00 Dr House, odc. 20/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Młody mężczyzna trafia do szpitala po tym jak został częściowo sparaliżowany. Matka Cuddy postanawia pozwać szpital, w którym pracuje córka. Arlene Cuddy powraca, a miejsca pracy House'a i Cuddy stają pod znakiem zapytania, kiedy matka Cuddy próbuje pozwać szpital. "Changes"

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 21/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House i Wilson zakładają się o wynik meczu bokserskiego. Wilson daje House'owi dokładnie jeden dzień na zapłatę, jeżeli lekarz nie udowodni jej że ma rację. "Fix"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-25
08:30 Dr House, odc. 22/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do mieszkania Thirteen trafia jej przyjaciółka potrzebująca pomocy medycznej, Thirteen zgadza się jej pomóc i nie zawozi jej do szpitala, gdzie mogłaby nią zainteresować się policja. Była przyjaciółka Thirteen - Darrien zjawia się bez zapowiedzi w jej mieszkaniu, potrzebuje pilnej pomocy lekarskiej. Kiedy Thirteen dowiaduje się, że przyjaciółka powróciła do narkotyków, obiecuje nie zabierać jej do szpitala, gdzie mogłaby ją znaleźć policja. Zamiast tego zwraca się z desperacką prośbą o pomoc do Chase. W międzyczasie House zajmuje się niszczeniem informacji. "After hours"

/ USA / serial obyczajowy
09:30 Dr House, odc. 23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House musi podjąć nieoczekiwane działanie, a skutki jego decyzji na zawsze zaważą na jego stosunkach z Cuddy i Wilsonem. Znana performerka Afsoun Hamidi zostaje przyjęta do szpitala, ale kiedy zespół dowiaduje się, że jej objawy mogą być wynikiem samookaleczenia dokonanego w ramach jej ostatniego spektaklu, lekarze zaczynają się zastanawiać, czy leczenie jest konieczne i czy przypadkiem nie biorą oni nieświadomie udziału w tworzeniu jej sztuki. W międzyczasie sytuacja skłania House'a do zrobienia czegoś, co może na zawsze zmienić jego relacje z Cuddy i Wilson. "Moving on"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-31
08:25 Dr House, odc. 1/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House od roku przebywa w więzieniu, może starać się o zwolnienie warunkowe, ale muszą na to wydać zgodę więzienni lekarze.

/ USA / serial inne
09:25 Dr House, odc. 2/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House wraca do pracy, ale okazuje się, że w jego zespole zaszły zmiany, a w szpitalu są nowi szefowie.

/ USA / serial inne
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Poprzednie emisje Dr House


Emisja Dr House miała miejsce:

2019-06-26 14:00 Dr House II, odc. 14/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-06-26 13:00 Dr House II, odc. 13/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-06-25 14:00 Dr House II, odc. 12/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nastolatek, który w wyniku wypadku komunikacyjnego doznał ciężkich oparzeń. Stan pacjenta i umiejscowienie zmian nie pozwalają wykonać większości badań, zatem aby dociec przyczyny nietypowych objawów, House musi się uciec do niekonwencjonalnych i kontrowersyjnych działań. W tym samym czasie zwabia dawnego kolegę ze studiów pod pretekstem wygłoszenia wykładu, by wykazać, że jego eksperymentalny lek jest do niczego.

/ USA / serial obyczajowy
2019-06-25 13:00 Dr House II, odc. 11/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Młoda mężatka z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa zostaje przyjęta z powodu mimowolnych skurczów mięśni ręki i epizodów psychotycznych. Po odkryciu przyczyny objawów Margo zostaje wypisana, ale wychodząc ze szpitala doznaje udaru mózgu. Zbliżenie House’a i Stacy, które nastąpiło podczas podróży do Baltimore, ma dalszy ciąg. Cameron boi się poddać testowi na obecność wirusa HIV.

/ USA / serial obyczajowy
2019-06-23 10:00 Dr House VI, odc. 10/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Kiedy dawny przyjaciel i były pacjent Wilsona (występujący gościnnie Joshua Malina) doznaje paraliżu prawej ręki, Wilson włącza się w sprawę. House zakłada się z Wilsonem, że objawy pacjenta związane są z pojawieniem się nowych komórek rakowych. Wilson przyjmuje zakład, chociaż nie chce wierzyć, że może to być nawrót choroby i z pomocą zespołu próbuje postawić bardziej optymistyczną diagnozę. Kiedy jednak sprawy przybierają zły obrót, Wilson musi poradzić sobie z tym się, że nie potrafi oddzielić pacjenta od przyjaciela. W międzyczasie Cuddy poszukuje porad w sprawie mieszkania.

/ USA / serial obyczajowy
2019-06-23 09:00 Dr House VI, odc. 9/22 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem Jamesa Sidasa, wyjątkowo uzdolnionego fizyka i pisarza, który zamienił błyskotliwą karierę na pracę kuriera. Dla chorego pacjenta jego geniusz jest udręką doprowadzającą go do depresji i uzależnienia, co wraz z szeregiem niezwykłych objawów wprawia ekipę w zupełne osłupienie. W międzyczasie lekarze ze szpitala Princeton Plainsboro zmagają się z napięciami w relacjach osobistych.

/ USA / serial obyczajowy
2019-06-23 07:00 Dr House II, odc. 12/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
2019-06-23 06:00 Dr House II, odc. 11/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy

Emisja w stacjach


Dr House można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry