Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Dr House


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-08-19
16:00 Dr House III, odc. 9/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół House’a zajmuje się Alice, młodą dziewczyną z zapaleniem trzustki. Rodzice pacjentki są rozwiedzeni i nie mogą porozumieć się w kwestii leczenia córki. House postanawia iść do sądu, by ten zadecydował, jak leczyć dziewczynę. Decyzja sędziego zaskakuje wszystkich – na prawnego opiekuna w kwestii zdrowia Alice wyznacza on Cuddy. Odstawianie Vicodinu źle wpływa na House’a, który postanawia wydobyć lek od Cuddy. Tritter chce zmusić Grega do znalezienia innego sposobu walki z bólem, argumentując swoje działanie troską o życie pacjentów diagnosty. Detektyw nie ustaje w próbach wpłynięcia na lekarzy z zespołu House’a i zamraża konta bankowe Cameron i Foremana.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 8/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): W czasie szkolnej akademii, Kayla, mama dwójki uroczych dzieciaków, zostaje zabrana do szpitala. Kobieta skarżyła się na ból żołądka. Sześć miesięcy później, Dr Chase i Dr House konsultują się ze Stacy w ramach przygotowań do rozprawy sądowej, która ma dowieść, czy błąd w sztuce lekarskiej doprowadził do śmierci Kayli i procesu, jaki szpitalowi wytoczyła jej rodzina. Lekarze przypominają sobie ten feralny dzień. Okazuje się, że każdy zapamiętał go inaczej. House nie ujawnia pewnych informacji na temat Chase'a, które mogą wpłynąć na wyrok sądowy. Jednak to komitet dyscyplinarny zdecyduje po czyjej stronie leży wina.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-08-20
16:00 Dr House III, odc. 10/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): W Princeton Plainsboro panuje iście świąteczna atmosfera, nawet Wilson przygotował dla House’a bożonarodzeniowy prezent. Onkolog zawarł układ z Tritterem, kupując nieco czasu House’owi, by wyjaśnił sytuację z nielegalnymi receptami. Detektyw chce zawrzeć z House’m ugodę - jeśli lekarz przyzna się do uzależnienia i zgłosi na odwyk, uniknie więzienia. Chociaż takie rozwiązanie wydaje się być idealne w sytuacji Grega, ten jest wściekły na przyjaciela za układanie się z wrogiem. Szukając Cuddy, House spotyka Abigail i Maddy, matkę i córkę, które są karłami. Abigail ma szereg nietypowych objawów. Diagnosta postanawia zająć się jej przypadkiem, co może uratować dziewczynie życie. Plany te psuje Cuddy, która odsuwa go od przypadku Abigail i zakazuje wstępu do szpitala, dopóki nie przyjmie propozycji Trittera. W obawie o zdrowie karlicy, House zapisuje się na odwyk i zdalnie współpracuje z zespołem.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 9/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na wyścigach konnych, hazardzistka Anica traci przytomność obok oglądającego gonitwę House'a. Lekarz przekonuje sanitariuszy, aby odwieźli kobietę do szpitala, w którym pracuje. Na miejscu okazuje się, że Anica była stałą bywalczynią okolicznych szpitali. Wszyscy oprócz House'a są przekonani, że mają do czynienia z syndromem Munchausena, na który cierpią ludzie wynajdujący u siebie medyczne schorzenia tylko po to, aby zwrócić na siebie uwagę. Dochodzi do ostrej wymiany między Housem a jego nowym przełożonym Dr Foremanem, który wypisuje Anicę do domu.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-21
16:00 Dr House III, odc. 11/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): House staje przed sądem oskarżony o posiadanie narkotyków. Do szpitala trafia Derek Hoyt, strażak z bardzo wysoką gorączką i napadami ekstremalnej dezorientacji. Zespół House’a podejrzewa, że mężczyzna cierpi na poważne zaburzenia hormonalne. House zajęty wymyślaniem sposobu na uniknięcie więzienia nie poświęca pacjentowi czasu. San Dereka robi się coraz poważniejszy, a lekarze muszą odkryć, co dolega strażakowi bez swojego szefa. Okazuje się, że mężczyzna ukrywa ważną informację, która może kosztować go życie.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 10/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): 45 – letni sławny dziennikarz i pisarz dla nowo poślubionej żony postanawia porzucić dotychczasowe życie pełne podróży i niebezpieczeństw. Podczas przyjęcia w pracy upada, uderza się w głowę i zaczyna cierpieć na zaburzenia mowy uniemożliwiające porozumiewanie się. W szpitalu Cuddy jest przerażona przybyciem sławnego pacjenta, gdyż House wyjechał ze Stacy do Baltimore w sprawach służbowych. Z powodu złej pogody powrót House’a i Stacy się opóźnia, co pozwala im wyjaśnić prywatne sprawy.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-22
16:00 Dr House III, odc. 12/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): House wraca do pracy po krótkim pobycie na odwyku. Cuddy zmusza lekarza do dyżurów w szpitalnej przychodni. W czasie jednego z nich House poznaje Eve. Kobieta podczas badania przyznaje, że niedawno została zgwałcona. Lekarze kierują ją do psychiatry. Wbrew wcześniejszym praktykom, House postanawia pomóc Eve . Aby rozwiązać jej problem, diagnosta musi zastosować metody inne, niż te, do których jest przyzwyczajony. Leczenie Eve okazuje się być świetną terapią dla House’a. Tymczasem Cameron zajmuje się bezdomnym w ostatnim stadium choroby nowotworowej.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 11/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Młoda mężatka z dzieckiem z poprzedniego małżeństwa zostaje przyjęta z powodu mimowolnych skurczów mięśni ręki i epizodów psychotycznych. Po odkryciu przyczyny objawów Margo zostaje wypisana, ale wychodząc ze szpitala doznaje udaru mózgu. Zbliżenie House’a i Stacy, które nastąpiło podczas podróży do Baltimore, ma dalszy ciąg. Cameron boi się poddać testowi na obecność wirusa HIV.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 2019-08-23
16:00 Dr House III, odc. 13/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): 16-letni Steve Lipa zostaje przyjęty do Princeton Plainsboro w bardzo poważnym stanie. Pacjent ma rozległe krwawienia wewnętrzne. Steve’m ma zająć się House, ten jest jednak zaabsorbowany informacją, że jego miejsce parkingowe zostało oddane nowej pracownicy szpitala dr Julie Whitner, która porusza się na wózku inwalidzkim. House prosi koleżankę, by oddała mu miejsce, ale Julie odmawia. House postanawia dostać miejsce bliżej wejścia do szpitala i przyjmuje wyzwanie Cuddy, że spędzi tydzień na wózku. Kiedy w szpitalu zjawia się rodzina nastoletniego pacjenta, lekarze dowiadują się, że chłopak cierpi od jakiegoś czasu, ale House go jeszcze nie zbadał. Zamiast tego, podawano mu leki homeopatyczne. Rodzina Stevie’go nie zgadza się, by House zajmował się chorym. Zespół lekarzy obiecuje, że wyleczy nastolatka tradycyjnymi metodami. Stan pacjenta jednak się pogarsza, wtedy Foreman, ryzykując swoją karierę, przekonuje Steve’a, by okłamał rodzinę w kwestii metod leczenia.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 12/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala trafia nastolatek, który w wyniku wypadku komunikacyjnego doznał ciężkich oparzeń. Stan pacjenta i umiejscowienie zmian nie pozwalają wykonać większości badań, zatem aby dociec przyczyny nietypowych objawów, House musi się uciec do niekonwencjonalnych i kontrowersyjnych działań. W tym samym czasie zwabia dawnego kolegę ze studiów pod pretekstem wygłoszenia wykładu, by wykazać, że jego eksperymentalny lek jest do niczego.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-24
09:00 Dr House, odc. 20/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Młody mężczyzna trafia do szpitala po tym jak został częściowo sparaliżowany. Matka Cuddy postanawia pozwać szpital, w którym pracuje córka. Arlene Cuddy powraca, a miejsca pracy House'a i Cuddy stają pod znakiem zapytania, kiedy matka Cuddy próbuje pozwać szpital. "Changes"

/ USA / serial obyczajowy
10:00 Dr House, odc. 21/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House i Wilson zakładają się o wynik meczu bokserskiego. Wilson daje House'owi dokładnie jeden dzień na zapłatę, jeżeli lekarz nie udowodni jej że ma rację. "Fix"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-25
06:00 Dr House III, odc. 9/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House III, odc. 10/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
08:30 Dr House, odc. 22/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): Do mieszkania Thirteen trafia jej przyjaciółka potrzebująca pomocy medycznej, Thirteen zgadza się jej pomóc i nie zawozi jej do szpitala, gdzie mogłaby nią zainteresować się policja. Była przyjaciółka Thirteen - Darrien zjawia się bez zapowiedzi w jej mieszkaniu, potrzebuje pilnej pomocy lekarskiej. Kiedy Thirteen dowiaduje się, że przyjaciółka powróciła do narkotyków, obiecuje nie zabierać jej do szpitala, gdzie mogłaby ją znaleźć policja. Zamiast tego zwraca się z desperacką prośbą o pomoc do Chase. W międzyczasie House zajmuje się niszczeniem informacji. "After hours"

/ USA / serial obyczajowy
09:30 Dr House, odc. 23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): House musi podjąć nieoczekiwane działanie, a skutki jego decyzji na zawsze zaważą na jego stosunkach z Cuddy i Wilsonem. Znana performerka Afsoun Hamidi zostaje przyjęta do szpitala, ale kiedy zespół dowiaduje się, że jej objawy mogą być wynikiem samookaleczenia dokonanego w ramach jej ostatniego spektaklu, lekarze zaczynają się zastanawiać, czy leczenie jest konieczne i czy przypadkiem nie biorą oni nieświadomie udziału w tworzeniu jej sztuki. W międzyczasie sytuacja skłania House'a do zrobienia czegoś, co może na zawsze zmienić jego relacje z Cuddy i Wilson. "Moving on"

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-26
16:00 Dr House III, odc. 14/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): W Walentynki w Princeton Plainsboro brakuje personelu. W mieście szaleje burza śnieżna i nie wszystkim udało się dotrzeć do szpitala. Do placówki trafia Hannah, młoda kobieta z licznymi obrażeniami, które odniosła w trakcie wypadku samochodowego. House zauważa, że chociaż Hannah stara się udawać cierpiącą, nie czuje bólu. Ten objaw intryguje Grega i lekarz postanawia zająć się przypadkiem dziewczyny. Po zleceniu kolejnych badań diagnosta musi tłumaczyć się z nich Cuddy i Wilsonowi. Przyjaciele nie rozumieją motywów działania House’a. Lekarz zaczyna licytować się z pacjentką na temat tego, czyje życie jest gorsze – osoby ciągle czującej ból, czy tej, która nie czuje nic. Nagle stan kobiety się pogarsza i do House’a dociera, że Hannah jest bardziej chora, niż mu się wydawało. House zleca biopsję połączeń nerwowych, ryzykowne badanie, które może doprowadzić do paraliżu dziewczyny.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 13/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Na wybiegu piętnastoletnia supermodelka uderza koleżankę i mdleje. Wbrew swym zasadom House chętnie odwiedza pacjentkę. Poszukując diagnozy odkrywa kolejne tajemnice pięknej Alex. Jednocześnie zmaga się z nasileniem bólu chorej nogi. Wilson twierdzi, że ból ma podłoże psychiczne - jest reakcją na odtrącenie Stacy.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-27
16:00 Dr House III, odc. 15/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pianista Patrick Obyedkov doznaje bolesnego skurczu mięśni lewej ręki w czasie koncertu. Muzyk trafia do Princeton Plainsboro. Przypadek Patricka intryguje House’a i lekarz postanawia się nim zająć. Aby poznać historię medyczną muzyka, Greg rozmawia z ojcem pacjenta. Okazuje się, że utalentowany mężczyzna w wieku 10 lat doznał uszkodzenia mózgu w czasie wypadku autobusu, w którym zginęła jego matka. House bada, w jaki sposób 10-latek bez żadnych uzdolnień muzycznych, zaczął grać na pianinie jak wirtuoz po odniesieniu kilku ran. Operacja mózgu, która uratuje życie Patricka prawdopodobnie spowoduje utratę zdolności muzycznych. Cameron odkrywa, że House kontaktował się ze szpitalem w Massachusetts i zaczyna podejrzewać, że szuka tam pracy. Zaalarmowana Cuddy dowiaduje się, że House dowiadywał się o możliwość leczenia na tamtejszym oddziale neurologicznym.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 14/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Komisja przeszczepów odrzuca pacjenta jako biorcę serca ze względu na wiek. House nie daje za wygraną, postanawia znaleźć dla niego dawcę. W przychodni student przyznaje się do miłości do zwierząt. Prosi o lek zmniejszający popęd płciowy. House podejrzewa, że chłopak go oszukuje.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-28
16:00 Dr House III, odc. 16/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): House przeżywa szok, kiedy do szpitala trafia John Kelly, były żołnierz piechoty morskiej. Mężczyzna poprzedniego wieczora uratował życie lekarza w bardzo realistycznym śnie. John niedawno wrócił z trwającej dwa lata zmiany w Iraku i skarży się na wieczne zmęczenie, ból i szereg innych objawów. Pacjent podejrzewa, że cierpi na typowy dla żołnierzy syndrom chorobowy Zatoki Perskiej. Zanim trafił do Princeton Plainsboro, John był leczony przez lekarzy wojskowych. Efekty terapii nie przyniosły jednak efektów. Ponieważ wuj żołnierza jest jednym z ważnych darczyńców szpitala, skierował go do ekipy House'a. Tymczasem lekarz sam nie jest w najlepszym stanie, ma problemy z oddawaniem moczu i cierpi na bezsenność. Nie mogąc skoncentrować się na sprawie prosi Wilsona o wypisanie recepty na Vicodin. Cameron i Chase zaniedbują swoje obowiązki, podczas gdy stan Johna pogarsza się. Żołnierz traci słuch, wzrok i możliwość poruszania się. Badanie mózgu ujawnia liczne guzy, których tydzień temu jeszcze nie było. Dodatkowo w organizmie pacjenta wykryty zostaje uran. Lekarze podejrzewają, że John mógł uczestniczyć w misji, którą rząd USA może chcieć ukryć.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 15/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Podczas wyrafinowanej gry seksualnej mąż dostaje napadu duszności. Lekarze, zwłaszcza Cameron, są pod wrażeniem wyzwolonego małżeństwa, dbającego o atrakcyjność związku. Po wykluczeniu alergii House zaczyna podejrzewać zatrucie metalem ciężkim. Trucicielką jest prawdopodobnie kochająca żona. Wilson przeżywa kłopoty małżeńskie. Wyrzucony z domu, znajduje schronienie u House'a. Ten po jednej nocy ma dość lokatora.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-29
16:00 Dr House III, odc. 17/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Znana, 42-letnia fotograf, Emma Sloan zostaje przywieziona do szpitala po tym, jak w czasie sesji ze znanym aktorem dostała ataku. W szpitalu stan ciężarnej kobiety stabilizuje się, ale niespodziewanie nerki Emmy przestają pracować. I mimo, że powoli zaczynają szwankować pozostałe organy pacjentki, ta bardziej martwi się o zdrowie dziecka. House podejrzewa, że kobieta może cierpieć na rzadkie schorzenie - na matczyny zespół odbicia lustrzanego. Stan zdrowia matki odzwierciedla wtedy stan zdrowia płodu. Romans Cameron i Chase’a zostaje odkryty przez Cuddy i Foremana, a House zaczyna robić ekstrawaganckie plany urlopowe. Greg zarzuca Cuddy, że ta identyfikuje się z Emmą, co może wpływać na jej osąd dla tego przypadku. Kiedy pacjentce zaczyna mieć kłopoty z wątroba, House daje kobiecie szokujący wybór.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 16/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Melinda jest nastolatką po przeszczepie serca. Nadopiekuńcza matka trzyma ją pod kloszem. Bardzo niechętnie zgadza się na odwiedziny jej chłopaka. Podczas pocałunku dziewczyna doznaje nagle wstrząsu anafilaktycznego. Potem dołączają się kolejne objawy, które ogromnie komplikują postawienie diagnozy. House stale prowokuje i wykorzystuje Wilsona, a jednocześnie chce, żeby przyjaciel nadal u niego mieszkał.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-30
16:00 Dr House III, odc. 18/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i Cuddy wracają do Stanów z Singapuru, gdzie uczestniczyli w konferencji. Wkrótce po starcie, jeden z pasażerów zaczyna poważnie chorować. House uważa, że jego sąsiad ma kaca, ale Cuddy podejrzewa, że mężczyzna może być nosicielem śmiertelnego wirusa. Zakładając najgorsze, Cuddy stara się zmusić załogę samolotu do zawrócenia, ale House przekonuje stewardesy, by kontynuować podróż. Kiedy stan mężczyzny pogarsza się, pozostali pasażerowie zaczynają panikować. Nagle takie same objawy pojawiają się u kolejnego pasażera. W Pinceton Plainsboro Wilson kieruje zespołem, który zajął się przypadkiem Fran. Kobieta przewróciła się i dostała drgawek. Cameron i Chase badają dom Fran, by znaleźć wskazówki, co mogło wywołać objawy. Stan kobiety zaczyna się pogarszać i lekarze muszą jak najszybciej ustalić diagnozę bez pomocy House’a. Tymczasem w samolocie przedział pierwszej klasy został zamieniony w izolatkę, w której znajduje się już kilkoro pasażerów. Wkrótce objawy choroby ma także Cuddy. Nie mając możliwości lądowania, bez kontaktu ze swoimi ludźmi i zaplecza laboratoryjnego, House’owi nie będzie łatwo ustalić, co powoduje chorobę i uratować życie Cuddy.

/ USA / serial obyczajowy
16:55 Dr House, odc. 17/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Podczas wieczoru pokera połączonego ze zbiórką na oddział onkologiczny, do szpitala trafia sześcioletni chłopczyk z objawami podobnymi do tych, jakie miała pacjentka, która zmarła dwanaście lat wcześniej na rzadką chorobę. Od tamtej pory House już kilkakrotnie błędnie rozpoznawał to schorzenie.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-08-31
08:25 Dr House, odc. 1/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House od roku przebywa w więzieniu, może starać się o zwolnienie warunkowe, ale muszą na to wydać zgodę więzienni lekarze. „Twenty vicodin”

/ USA / serial inne
09:25 Dr House, odc. 2/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House wraca do pracy, ale okazuje się, że w jego zespole zaszły zmiany, a w szpitalu są nowi szefowie. „Transplant”

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-01
06:00 Dr House III, odc. 14/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House III, odc. 15/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House, odc. 3/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Benjamin niespodziewanie mdleje – House i dr Park podejrzewają u niego poważne schorzenie.

/ USA / serial inne
10:00 Dr House, odc. 4/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. House z zespołem zajmują się kłopotami dyrektora sporej firmy, który ma zaburzenia wzroku.

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-02
07:00 Dr House III, odc. 18/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
16:00 Dr House III, odc. 19/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Lucy ma sześć lat i trafiła do szpitala po tym, jak zemdlała w przedszkolu. Lekarze odkrywają, że tkanka serca dziewczynki stwardniała, co zakłóca pracę serca. Takie tkanki powstają głównie u starszych osób, dlatego zespół House’a jest zdezorientowany. W czasie przeprowadzania kolejnych badań Lucy przechodzi zawał serca. Greg zauważa napięcie między Cameron i Chasem więc wysyła ich do domu dziecka, by sprawdzili, czy na jej stan mogą mieć wpływ jakieś zewnętrzne czynniki. W czasie przeszukania lekarze nabierają podejrzeń, że dziewczynka była molestowana seksualnie. 8-letni brat pacjentki nie ukrywa swojej ogromnej sympatii wobec Cameron, ale z czasem robi się niepokojąco agresywny wobec kobiety. House podejrzewa, że chłopiec cierpi na to samo schorzenie, co Lucy.

/ USA / serial obyczajowy
18:30 Dr House, odc. 18/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Młoda kobieta nie śpi od dziesięciu dni. Ponieważ najdłuższy odnotowany okres przeżycia bez snu wynosi jedenaście dni, House ma niewiele czasu, by odkryć przyczynę jej bezsenności. Tymczasem Cameron jest wściekła na Foremana za to, że opisał ten sam przypadek kliniczny co ona, ale wcześniej opublikował swój artykuł.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-03
07:00 Dr House III, odc. 19/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
16:00 Dr House III, odc. 20/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się młodą artystką, Lupe, która zemdlała w czasie pracy nad jednym z dzieł. Kobieta cierpi na niedostateczny przepływ krwi w mózgu, co prowadzi do zaburzeń osobowości. Badając otoczenie, w którym przebywa pacjentka na co dzień, Foreman podejrzewa, że choroba Lupe musi być związana z nałogiem narkotykowym, Chase natomiast upiera się przy działaniu toksyn. Kolejne objawy, które pojawiają się w ciągu kilku godzin od przyjęcia artystki do szpitala, lekarze łączą z chorobą nowotworową. Cuddy i Wilson spędzają coraz więcej czasu razem, co niepokoi House’a. Lekarz postanawia dowiedzieć się więcej o sposobach uwodzenia stosowanych przez przyjaciela.

/ USA / serial obyczajowy
18:30 Dr House, odc. 19/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kiedy w szpitalu pojawia się piętnastoletni uzdrowiciel Boyd, który twierdzi, że potrafi rozmawiać z Bogiem, House zgłasza się na ochotnika, aby zaopiekować się pacjentem. House sądzi, że dzieciak jest sprytnym naciągaczem, dopóki ten nie dotyka jednego z chorych na raka pacjentów Wilsona. Dochodzi do remisji choroby. Boyd nie chce zgodzić się na przeprowadzenie operacji na swoim mózgu, obawia się, że straci moc. Cameron i Foreman nadal nie potrafią dojść do porozumienia po kłótni o kradzież pomysłu na artykuł.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-04
07:00 Dr House III, odc. 20/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
16:00 Dr House III, odc. 21/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Wilson przygotowuje 14-letniego chłopca z białaczką do przeszczepu szpiku. Dawcą szpiku ma być młodszy brat Nicka, Matty. System odpornościowy Nicka jest zniszczony przez długotrwałą chemioterapię i Wilson robi wszystko, aby utrzymać chłopca w dobrym zdrowiu przed zabiegiem. Lekarze z zespołu diagnostycznego ścigają się z czasem, by odpowiednio postawić diagnozę i wyleczyć chłopca, bo opóźnienie może kosztować Nicka życie. House postanawia, że najszybciej chorobę uda się wykryć pogarszając stan zdrowia chłopca.

/ USA / serial obyczajowy
18:30 Dr House, odc. 20/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Część I. Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób, jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-05
07:00 Dr House III, odc. 21/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
16:00 Dr House III, odc. 22/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Addie, 19-letnia studentka zostaje przewieziona do Princeton Plainsboro po tym, jak w czasie zajęć karate zaczęła pluć krwią. Zanim zespół House’a zaczyna tradycyjna wyliczankę możliwych chorób, Foreman informuje kolegów, że składa rezygnację. Lekarz nie chce podać powodu odejścia z pracy. House wierzy, że za stan Addie odpowiada infekcja, chociaż pozostałe objawy wskazują na chorobę któregoś z organów wewnętrznych. W krytycznym momencie Greg zleca ryzykowną operację, która ma potwierdzić jego diagnozę. Pozostali lekarze zaczynają podejrzewać, że ich szefowi bardziej zależy na postawieniu interesującej diagnozy, nie na życiu pacjentki. Zainteresowanie House’a budzi Honey, młoda, atrakcyjna dietetyczka, która przyjechała do szpitalnej kliniki ze swoim chłopakiem. W związku z rezygnacją Foremana, House proponuje Honey pracę w swoim zespole.

/ USA / serial obyczajowy
18:30 Dr House, odc. 21/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Część II.Policjant nie żyje. W przypadku Foremana choroba postępuje w identyczny sposób jak u pierwszej ofiary śmiertelnej - następuje ślepota, przykurcze mięśni, rozdzierający ból. Foreman przygotowuje się na najgorsze i chce naprawić kilka spraw w swoim życiu. Postanawia zadzwonić do ojca. House próbuje wszystkiego i nadal nie może potwierdzić przyczyn tej dziwnej choroby. Podejrzewa, że rozwiązanie problemu może znajdować się w mieszkaniu policjanta.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-06
07:00 Dr House III, odc. 22/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
16:00 Dr House III, odc. 23/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Wyjątkowo niemiły 16-letni Nate trafia do szpitala z powodu uporczywego bólu głowy. Ból pojawił się, kiedy szachista zaatakował jednego z konkurentów w czasie turnieju. Matka Nate’a informuje lekarzy, że zachowanie chłopca często pozostawia wiele do życzenia. House podejrzewa, że nieznośne zachowanie nastolatka jest jednym z objawów choroby. W czasie przeprowadzania badań, Nate obraża wszystkich lekarzy, którzy mieli z nim do czynienia. Coraz gorsze zachowanie szachisty idzie w parze z pogarszaniem się stanu jego zdrowia. Przestają funkcjonować nerki i wątroba chłopaka. Aby zawęzić listę diagnoz, House przeprowadza liczne, niekonwencjonalne i ekscentryczne testy na samym sobie. Foreman podejrzewa, że House sabotował jego rozmowę kwalifikacyjną i przyjeżdża do szpitala, by zrobić lekarzowi awanturę.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-07
09:00 Dr House, odc. 5/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Do szpitala trafia szanowany lider lokalnej społeczności, który stara się ukryć romans; kiedy jego stan się pogarsza, mężczyzna chce wyznać swoje grzechy…

/ USA / serial inne
10:00 Dr House, odc. 6/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Podczas próby wyjaśnienia powodów choroby młodego chłopaka, na jaw wychodzą skrywane rodzinne tajemnice…

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-08
06:00 Dr House III, odc. 19/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House III, odc. 20/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House, odc. 7/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Desperacka próba wyjaśnienia śmierci czteroletniego pacjenta przez House’a, niespodziewanie przysparza lekarzowi sporo kłopotów.

/ USA / serial inne
10:00 Dr House, odc. 8/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Kolejny pacjent z początku wygląda na lekko zaburzonego, ale w wkrótce okazuje się, że cierpi na coraz bardzie pogłębiającą się paranoję…

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-09
07:00 Dr House III, odc. 23/24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
16:00 Dr House III, odc. 24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Esteban i Marina Hernandez zostają odnalezieni na oceanie przez straż przybrzeżną. Małżeństwo nalega na przetransportowanie ich do Princeton Plainsboro do House’a. W szpitalu okazuje się, że Marina jest w krytycznym stanie, a jej kartoteka medyczna z Kuby zaginęła w czasie katastrofy łodzi. Kolejne badania jedynie pogarszają stan zdrowia kobiety. Kiedy dochodzi do zatrzymania pracy serca, lekarze muszą odkryć, czy to błąd człowieka, czy jeden z objawów choroby. Foreman przygotowuje się do swojego ostatniego dnia pracy z House’m.

/ USA / serial obyczajowy
18:30 Dr House, odc. 22/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kiedy Kara, młoda mama, dostaje ataku apopleksji w trakcie kąpieli swojego nowonarodzonego synka, o mały włos nie dochodzi do tragedii i utonięcia dziecka. House i spółka pracują jednocześnie nad dwoma przypadkami: próbują dowiedzieć się, co dolega matce, oraz robią wszystko, aby ratować życie malca. Kiedy stan matki i dziecka zaczyna się pogarszać, mąż zostaje zmuszony do podjęcia trudnej decyzji. Jednocześnie poznaje szokujące informacje na temat Kary, o których nie miał pojęcia. Foreman wraca do pracy. Cuddy zaprasza Wilsona na randkę.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-10
07:00 Dr House III, odc. 24 Logo METRO
USA / serial obyczajowy
18:30 Dr House, odc. 23/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala zostaje przyjęta szesnastoletnia pacjentka, ofiara huraganu Katrina, która cierpi na halucynacje po tragicznych wydarzeniach. Towarzyszy jej były kolega House'a, który właśnie dowiedział się, że jest jej ojcem. House obawia się, że kumpel mógł paść ofiarą przekrętu, ale przejmuje opiekę nad chorą dziewczyną. Zmuszony przymknąć oko na jej kłamstwa, aby postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć leczenie, sam musi trochę pokombinować. Cuddy prosi House'a o pomoc w poszukiwaniu dawcy spermy.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-11
18:30 Dr House, odc. 24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Lekarze omawiają przypadek mężczyzny z powiększonym językiem, gdy mąż jednej z pacjentek strzela do doktora House'a. Ochrona otwiera ogień do napastnika. Obaj mężczyźni trafiają po operacji do sali intensywnej opieki. Podczas rekonwalescencji House próbuje diagnozować pacjenta z olbrzymim językiem. Orientuje się, że chirurdzy nie ograniczyli się do wyjęcia pocisków i opatrzenia ran.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-12
18:30 Dr House, odc. 1/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): House dochodzi do siebie po postrzale i wraca do pracy. Jego pierwszymi pacjentami są Richard, sparaliżowany po operacji raka mózgu, którą przeszedł osiem lat wcześniej. Mężczyzna wjechał swoim wózkiem do basenu. Drugim pacjentem jest Caren, młoda kobieta, która po sesji jogi doznała paraliżu całego ciała. Zespół House’a jest zaskoczony zmianą, jaka zaszła w ich szefie podczas nieobecności. Podejście lekarza do pacjentów jest odmienne od dotychczasowego, Cameron widzi nawet, jak żona Richarda dziękuje House’owi za pomoc. Lekarz podejrzewa, że mąż kobiety może wrócić do pełni zdrowia, ale nie ma na to żadnego medycznego dowodu. Cameron i Foreman odrzucają tę tezę, podejrzewając, że House na siłę chce uczynić ten przypadek bardziej interesującym. Cuddy i Wilson zgadzają się ze współpracownikami lekarza, co wywołuje u niego furię.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-14
09:00 Dr House, odc. 9/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół stara się postawić diagnozę pacjentowi z zaawansowaną chorobą Alzheimera.

/ USA / serial inne
10:00 Dr House, odc. 10/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół House’a zajmuje się nieletnią pacjentką, która odmawia podania danych rodziców.

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-15
06:00 Dr House IV, odc. 1/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dochodzi do katastrofy budowlanej. House musi działać niezwykle szybko, by zdiagnozować pacjentkę, która porozumiewa się z otoczeniem jedynie za pomocą mrugnięć oczami. Pracę lekarza utrudnia brak zespołu – House zwolnił Chase’a, a Foreman i Cameron odeszli. Kiedy stan Megan się pogarsza, Cuddy zmusza lekarza do zatrudnienia nowej ekipy. Diagnosta postanawia jednak działać sam.

/ USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House IV, odc. 2/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House spotyka się z potencjalnymi nowymi pracownikami. Zamiast standardowych rozmów, lekarz przeprowadza swoisty konkurs na miejsce w swoim zespole. Pracując z czterdziestką kandydatów, zajmuje się przypadkiem Grety, młodej pilot, która kandyduje do programu dla astronautów NASA. Greta cierpi na schorzenie neurologiczne, które objawia się tym, że kobieta konwertuje obrazy na dźwięk. Świadoma swojej dolegliwości wie, że w takim stanie nie może marzyć o dostaniu się do prestiżowego programu. Rozwiązanie zagadki zdrowia Grety wyłania finałową dziesiątkę kandydatów na stanowisko asystentów House’a.

/ USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House, odc. 11/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Dramatyczne wypadki w szpitalu powodują, że zespół House zostaje poddany śledztwu.

/ USA / serial inne
10:00 Dr House, odc. 12/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Chase zaprzyjaźnia się z ciężko chorą dziewczyną, która przygotowuje się do złożenia ślubów zakonnych. Taub rozpoczyna naukę samoobrony.

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-16
18:35 Dr House, odc. 2/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): House przeżywa lekkie załamanie po tym, jak jego ostatnia diagnoza okazała się błędna. Dodatkowo wróciły bóle nogi i choć wszyscy widzą, że lekarz cierpi, ten zaprzecza. Nowym pacjentem diagnosty jest 7-letni Clancy. Chłopiec, który urodził się dzięki zapłodnieniu in-vitro trafił do szpitala z powodu silnego krwotoku. Młody pacjent mówi, że krwawienie ma związek z urządzeniem naprowadzającym, który wszczepili mu kosmici. Po pierwszej chwili niedowierzania, lekarze znajdują pod skórą dziecka metalowy obiekt. Kiedy House zleca badania, które wskazują, że w ciele Clancy’ego jest obce DNA, zespół diagnostyczny zmienia swoje podejście do słów pacjenta. Cuddy i Wilson postanawiają nie mówić House’owi prawdy o jego ostatnim przypadku, w nadziei, że myśl o pomyłce nieco utemperuje charakter ich przyjaciela.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-17
18:35 Dr House, odc. 3/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Nowy pacjent House’a, Ezra Powell jest badaczem medycznym, który zasłabł w swoim laboratorium. Stan pacjenta wciąż się pogarsza, a diagności nie są w stanie odkryć przyczyn tego zjawiska. Zmęczony kolejnymi badaniami i próbami uratowania mu życia, Ezra prosi w końcu lekarzy o eutanazję. Członkowie zespołu House’a mają radykalnie odmienne zdanie na temat prośby pacjenta, szczególnie, że możliwość wyleczenia go nie została wykluczona. Tymczasem nastoletnia córka jednego z pacjentów zakochuje się w Gregu.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-18
18:35 Dr House, odc. 4/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Do szpitala Princeton Plainsboro trafia 10-letni Adam. Pacjent cierpi na autyzm, a od pewnego czasu z niewyjaśnionych powodów przeraźliwie krzyczy. Współpracownicy House’a zastanawiają się, dlaczego lekarz zajął się chłopcem, który ewidentnie nie jest chory. Greg upiera się, że chce zajmować się Adamem. Cuddy i Cameron zakładają, że chodzi o utożsamianie się lekarza z chłopcem ze względu na jego cechy: przywiązanie do szczegółów, nieprzystosowanie społeczne, drobiazgowość i złośliwość. Cuddy postanawia wyremontować gabinet House’a, ale ten nie zgadza się na zmiany i żąda przywrócenia gabinetu do poprzedniego stanu. W międzyczasie lekarz potrzebuje nowego miejsca do pracy i krąży po szpitalu szukając odpowiedniego pokoju. Ali, córka jednego z byłych pacjentów szpitala wciąż nie może poradzić sobie z zauroczeniem House’m i wprowadza zamieszanie w całe życie szpitala. Kiedy stan Adama się pogarsza, House uświadamia sobie, że tylko chłopiec może odpowiedzieć mu na pytanie, co się z nim dzieje.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-19
18:35 Dr House, odc. 5/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): House zajmuje się 20-letnią Tracy Dawson, która trafiła do Princeton Plainsboro z kłopotami z oddychaniem i silnymi bólami. Okazuje się, że zdrowie kobiety pogorszyło się po tym, jak ona i jej mąż, Jeremy, zostali napadnięci i obrabowani. W czasie przeprowadzania badania na oddziaływanie stresu, w poczekalni mąż pacjentki traci przytomność. Diagności dochodzą do wniosku, że na stan zdrowia obojga wpływ ma ten sam czynnik. Kiedy kobieta w nocy ma koszmary i halucynacje, wychodzi na jaw, że relacje między Tracy, a ojcem Jeremy’ego są bardzo napięte. Odkrycie lekarzy będzie przełomem w leczeniu, ale też zmieni życie małżeństwa na zawsze.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-21
09:00 Dr House, odc. 13/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się doradcą małżeńskim, który ma wysoką gorączkę, widzi podwójnie i nie kontroluje pęcherza.

/ USA / serial inne
10:00 Dr House, odc. 14/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół usiłuje pomóc niewidomemu mężczyźnie, który zapadł na nierozpoznaną chorobę.

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-22
06:00 Dr House IV, odc. 3/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Spośród czterdziestu kandydatów do pracy z House’m została dziesiątka. Diagnosta dzieli pozostałych na dwa zespoły, które mają zajmować się pacjentem z zanikiem mięśni. Przykuty do wózka inwalidzkiego mężczyzna zostaje poddany przez jedną z grup nietypowej terapii, której efekty nie są przez nikogo monitorowane. House eksperymentuje na sobie, by sprawdzić, co się dzieje z człowiekiem balansującym na granicy życia i śmierci. Foreman, w innym szpitalu kompletuje własny zespół i naśladując sposób działania House’a próbuje wyleczyć jednego z pacjentów.

/ USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House IV, odc. 4/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Irene, 20-letnia kosmetyczka pracująca w zakładzie pogrzebowym ma atak, w czasie którego widzi zmarłych wracających do życia. Kobieta trafia do szpitala, gdzie zajmuje się nią House wraz z siódemką pozostałych kandydatów do pracy w jego zespole. W czasie przeprowadzania badań, lekarze odkrywają, że kobieta rozmawia ze zmarłą matką. Podejrzewając, że przyczyna stanu kobiety znajduje się w jej miejscu pracy, House wysyła do domu pogrzebowego stażystów ubiegających się o pracę w Princeton Plainsboro. Stan kobiety się pogarsza i może grozić jej życiu. House zastanawia się, czy jej choroba jest związana ze zmarłą matką. Spośród siedmiu kandydatów do pracy w swoim zespole, House typuje szóstkę.

/ USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House, odc. 15/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Do szpitala trafia weteran wojenny z dziwnymi bólami brzucha. Mężczyzna jednak odmawia leczenia…

/ USA / serial inne
10:00 Dr House, odc. 16/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się hokeistą, który zemdlał podczas treningu na tafli…

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-23
18:35 Dr House, odc. 6/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Ważący ponad 270 kilogramów George Hagel został znaleziony w stanie śpiączki w swoim domu. Po wybudzeniu, mężczyzna ma atak paniki i żąda natychmiastowego wypisania ze szpitala. W obawie, że stan George’a jest poważniejszy, niż mężczyzna uważa, Cameron zleca przeprowadzenie skomplikowanych badań, by zatrzymać go w szpitalu. Kolejne diagnozy są obalane i lekarze zaczynają wierzyć, że mężczyzna faktycznie cierpi na chorobę niezwiązaną z wagą. Tymczasem Dr House trafia na noc do aresztu. Zatrzymał go Michael Tritter za szereg wykroczeń, w tym za stawianie oporu w czasie aresztowania. Policjant wykorzystuje nieobecność lekarza w domu i przeszukuje jego mieszkanie.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-24
18:35 Dr House, odc. 7/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Kyle jest stałym gościem szpitala Princeton Plainsboro. Jego ojciec od 10 lat jest w stanie śpiączki i pozostaje pod opieką kolegów House’a. Kiedy lekarz spotkał chłopaka w czasie jednej z jego wizyt, zauważył, że „coś” jest nie tak ze zdrowiem młodzieńca. Chociaż ten zaprzecza, House postanawia przeprowadzić mały „eksperyment”, który kończy się omdleniem Kyle’a. Na podstawie zaobserwowanych objawów, Greg podejrzewa, że ojciec i syn cierpią na tą samą, genetyczną chorobę. Problemem okazuje się jednak przeprowadzenie wywiadu dotyczącego historii choroby, pacjenci nie mają bowiem innych krewnych poza sobą.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-25
18:35 Dr House, odc. 8/24 Logo TVN 7

Opis (streszczenie): Pod opiekę House’a trafia Jack, 18-latek, który przed kilkoma tygodniami stracił rodziców. Chłopak ma problemy z sercem i nie może przestać wymiotować. Po rozmowie z pacjentem, House stawia diagnozę. Swoimi przypuszczeniami nie dzieli się z resztą zespołu, zamiast tego spisuje diagnozę i zamyka ją w kopercie. Tymczasem w szpitalu zjawia się Tritter i zaczyna przesłuchiwać Wilsona, co stawia na szali nie tylko przyjaźń onkologa z House’m, ale także jego karierę.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-26
18:35 Dr House, odc. 9/24 Logo TVN 7
USA / serial obyczajowy
Program TV na 2019-09-28
09:00 Dr House, odc. 17/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Nowy pacjent płacze krwawymi łzami, zespół stara się ustalić przyczynę tak nietypowej choroby…

/ USA / serial
10:00 Dr House, odc. 18/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół zajmuje się młodym chłopakiem, który ma koszmarne sny, że się dusi. Kiedy się budzi, na jawie także nie może złapać oddechu.

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-29
06:00 Dr House IV, odc. 5/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pewien mężczyzna słabnie w momencie, kiedy okrada go złodziej. Przewieziony na izbę szpitala Princeton Plainsboro trafia pod opiekę House’a i jego zespołu. Ponieważ pacjent zaczyna skarżyć się na różne, niepowiązane ze sobą dolegliwości, lekarze podejrzewają, że jest hipochondrykiem. W czasie obserwacji, mężczyzna zaczyna się dziwnie zachowywać. Podopiecznie House’a zauważają, że to ich zachowania wpływają na stan zdrowia chorego.

/ USA / serial obyczajowy
07:00 Dr House IV, odc. 6/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do House’a zgłasza się CIA. Jeden z agentów Agencji cierpi na tajemniczą chorobę, która może być związana z poprzednią misją, w której brał udział. Prowadzący pacjenta lekarz nie chce przekazać diagnoście pełnej dokumentacji medycznej, zasłaniając się tajemnicą państwową. House postanawia zdać się na ortodoksyjne metody, które nie spotykają się z aprobatą szefów agenta. Foreman ma współpracować z szóstką pozostałych kandydatów do zespołu House’a. Medycy kwestionują autorytet lekarza i na własną rękę postanawiają odkryć, co dolega młodej kobiecie.

/ USA / serial obyczajowy
09:00 Dr House, odc. 19/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Zespół House’a musi poradzić sobie z licznymi chorobami sześcioletniego dziecka, ale największym wyzwaniem jest jego matka, która uważa się za największy autorytet medyczny.

/ USA / serial inne
10:00 Dr House, odc. 20/23 Logo TVN Fabuła

Opis (streszczenie): W kolejnym sezonie serialu o najbezczelniejszym lekarzu USA, wydarzy się sporo interesujących rzeczy – pojawią się nowe postacie (zastępując te, które zniknęły), sam House będzie musiał zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życie, a przed Taubem staną nowe, często bardzo trudne, zadania. Szpitalny patolog nie chce poddać się żadnej terapii, jeśli nie zostanie zaordynowana przez House’a.

/ USA / serial inne
Program TV na 2019-09-30
18:35 Dr House, odc. 10/24 Logo TVN 7
USA / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Emisja w stacjach


Dr House można obejrzeć w:

Emisje w: METRO, TVN 7, TVN Fabuła

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry