Reklama

Dr House godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Dr House w TV - najbliższe emisje

+ Obserwuj
Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dr House będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 13 lipca 2020 (Poniedziałek)
10:00 Dr House, odc. 20/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się młodą artystką, Lupe, która zemdlała w czasie pracy nad jednym z dzieł. Kobieta cierpi na niedostateczny przepływ krwi w mózgu, co prowadzi do zaburzeń osobowości. Badając otoczenie, w którym przebywa pacjentka na co dzień, Foreman podejrzewa, że choroba Lupe musi być związana z nałogiem narkotykowym, Chase natomiast upiera się przy działaniu toksyn. Kolejne objawy, które pojawiają się w ciągu kilku godzin od przyjęcia artystki do szpitala, lekarze łączą z chorobą nowotworową. Cuddy i Wilson spędzają coraz więcej czasu razem, co niepokoi House’a. Lekarz postanawia dowiedzieć się więcej o sposobach uwodzenia stosowanych przez przyjaciela.

/ USA / serial obyczajowy
16:00 Dr House, odc. 21/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Wilson przygotowuje 14-letniego chłopca z białaczką do przeszczepu szpiku. Dawcą szpiku ma być młodszy brat Nicka, Matty. System odpornościowy Nicka jest zniszczony przez długotrwałą chemioterapię i Wilson robi wszystko, aby utrzymać chłopca w dobrym zdrowiu przed zabiegiem. Lekarze z zespołu diagnostycznego ścigają się z czasem, by odpowiednio postawić diagnozę i wyleczyć chłopca, bo opóźnienie może kosztować Nicka życie. House postanawia, że najszybciej chorobę uda się wykryć pogarszając stan zdrowia chłopca.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 14 lipca 2020 (Wtorek)
10:00 Dr House, odc. 21/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 22/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Addie, 19-letnia studentka zostaje przewieziona do Princeton Plainsboro po tym, jak w czasie zajęć karate zaczęła pluć krwią. Zanim zespół House’a zaczyna tradycyjna wyliczankę możliwych chorób, Foreman informuje kolegów, że składa rezygnację. Lekarz nie chce podać powodu odejścia z pracy. House wierzy, że za stan Addie odpowiada infekcja, chociaż pozostałe objawy wskazują na chorobę któregoś z organów wewnętrznych. W krytycznym momencie Greg zleca ryzykowną operację, która ma potwierdzić jego diagnozę. Pozostali lekarze zaczynają podejrzewać, że ich szefowi bardziej zależy na postawieniu interesującej diagnozy, nie na życiu pacjentki. Zainteresowanie House’a budzi Honey, młoda, atrakcyjna dietetyczka, która przyjechała do szpitalnej kliniki ze swoim chłopakiem. W związku z rezygnacją Foremana, House proponuje Honey pracę w swoim zespole.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 15 lipca 2020 (Środa)
10:00 Dr House, odc. 22/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 23/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Wyjątkowo niemiły 16-letni Nate trafia do szpitala z powodu uporczywego bólu głowy. Ból pojawił się, kiedy szachista zaatakował jednego z konkurentów w czasie turnieju. Matka Nate’a informuje lekarzy, że zachowanie chłopca często pozostawia wiele do życzenia. House podejrzewa, że nieznośne zachowanie nastolatka jest jednym z objawów choroby. W czasie przeprowadzania badań, Nate obraża wszystkich lekarzy, którzy mieli z nim do czynienia. Coraz gorsze zachowanie szachisty idzie w parze z pogarszaniem się stanu jego zdrowia. Przestają funkcjonować nerki i wątroba chłopaka. Aby zawęzić listę diagnoz, House przeprowadza liczne, niekonwencjonalne i ekscentryczne testy na samym sobie. Foreman podejrzewa, że House sabotował jego rozmowę kwalifikacyjną i przyjeżdża do szpitala, by zrobić lekarzowi awanturę.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 16 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Dr House, odc. 23/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Esteban i Marina Hernandez zostają odnalezieni na oceanie przez straż przybrzeżną. Małżeństwo nalega na przetransportowanie ich do Princeton Plainsboro do House’a. W szpitalu okazuje się, że Marina jest w krytycznym stanie, a jej kartoteka medyczna z Kuby zaginęła w czasie katastrofy łodzi. Kolejne badania jedynie pogarszają stan zdrowia kobiety. Kiedy dochodzi do zatrzymania pracy serca, lekarze muszą odkryć, czy to błąd człowieka, czy jeden z objawów choroby. Foreman przygotowuje się do swojego ostatniego dnia pracy z House’m.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 17 lipca 2020 (Piątek)
10:00 Dr House, odc. 24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 1/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dochodzi do katastrofy budowlanej. House musi działać niezwykle szybko, by zdiagnozować pacjentkę, która porozumiewa się z otoczeniem jedynie za pomocą mrugnięć oczami. Pracę lekarza utrudnia brak zespołu – House zwolnił Chase’a, a Foreman i Cameron odeszli. Kiedy stan Megan się pogarsza, Cuddy zmusza lekarza do zatrudnienia nowej ekipy. Diagnosta postanawia jednak działać sam.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 20 lipca 2020 (Poniedziałek)
10:00 Dr House, odc. 1/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 2/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House spotyka się z potencjalnymi nowymi pracownikami. Zamiast standardowych rozmów, lekarz przeprowadza swoisty konkurs na miejsce w swoim zespole. Pracując z czterdziestką kandydatów, zajmuje się przypadkiem Grety, młodej pilot, która kandyduje do programu dla astronautów NASA. Greta cierpi na schorzenie neurologiczne, które objawia się tym, że kobieta konwertuje obrazy na dźwięk. Świadoma swojej dolegliwości wie, że w takim stanie nie może marzyć o dostaniu się do prestiżowego programu. Rozwiązanie zagadki zdrowia Grety wyłania finałową dziesiątkę kandydatów na stanowisko asystentów House’a.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 21 lipca 2020 (Wtorek)
10:00 Dr House, odc. 2/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 3/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Spośród czterdziestu kandydatów do pracy z House’m została dziesiątka. Diagnosta dzieli pozostałych na dwa zespoły, które mają zajmować się pacjentem z zanikiem mięśni. Przykuty do wózka inwalidzkiego mężczyzna zostaje poddany przez jedną z grup nietypowej terapii, której efekty nie są przez nikogo monitorowane. House eksperymentuje na sobie, by sprawdzić, co się dzieje z człowiekiem balansującym na granicy życia i śmierci. Foreman, w innym szpitalu kompletuje własny zespół i naśladując sposób działania House’a próbuje wyleczyć jednego z pacjentów.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 22 lipca 2020 (Środa)
10:00 Dr House, odc. 3/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 4/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Irene, 20-letnia kosmetyczka pracująca w zakładzie pogrzebowym ma atak, w czasie którego widzi zmarłych wracających do życia. Kobieta trafia do szpitala, gdzie zajmuje się nią House wraz z siódemką pozostałych kandydatów do pracy w jego zespole. W czasie przeprowadzania badań, lekarze odkrywają, że kobieta rozmawia ze zmarłą matką. Podejrzewając, że przyczyna stanu kobiety znajduje się w jej miejscu pracy, House wysyła do domu pogrzebowego stażystów ubiegających się o pracę w Princeton Plainsboro. Stan kobiety się pogarsza i może grozić jej życiu. House zastanawia się, czy jej choroba jest związana ze zmarłą matką. Spośród siedmiu kandydatów do pracy w swoim zespole, House typuje szóstkę.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 23 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Dr House, odc. 4/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 5/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pewien mężczyzna słabnie w momencie, kiedy okrada go złodziej. Przewieziony na izbę szpitala Princeton Plainsboro trafia pod opiekę House’a i jego zespołu. Ponieważ pacjent zaczyna skarżyć się na różne, niepowiązane ze sobą dolegliwości, lekarze podejrzewają, że jest hipochondrykiem. W czasie obserwacji, mężczyzna zaczyna się dziwnie zachowywać. Podopiecznie House’a zauważają, że to ich zachowania wpływają na stan zdrowia chorego.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 24 lipca 2020 (Piątek)
10:00 Dr House, odc. 5/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 6/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Do House’a zgłasza się CIA. Jeden z agentów Agencji cierpi na tajemniczą chorobę, która może być związana z poprzednią misją, w której brał udział. Prowadzący pacjenta lekarz nie chce przekazać diagnoście pełnej dokumentacji medycznej, zasłaniając się tajemnicą państwową. House postanawia zdać się na ortodoksyjne metody, które nie spotykają się z aprobatą szefów agenta. Foreman ma współpracować z szóstką pozostałych kandydatów do zespołu House’a. Medycy kwestionują autorytet lekarza i na własną rękę postanawiają odkryć, co dolega młodej kobiecie.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 27 lipca 2020 (Poniedziałek)
10:00 Dr House, odc. 6/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 7/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): W szpitalu Princeton Plainsboro ma odbyć się operacja nastolatki ze zdeformowaną twarzą. Zabieg ma zostać nagrany przez ekipę, która przygotowuje dokument o chorobie dziewczyny. Tuż przed operacją pacjentka dostaje ataku serca, choć wszystkie badania przeszła pomyślnie. Przyczynę pogorszenia się stanu nastolatki ma odkryć House, który, tym razem musi pracować pod okiem wszędobylskich kamer.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 28 lipca 2020 (Wtorek)
10:00 Dr House, odc. 7/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 8/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Nowym pacjentem House’a jest magik, który omal nie zginął w czasie pokazu swoich umiejętności. Piątka stażystów próbuje wyleczyć mężczyznę, jednak House robi wszystko, by udowodnić, że iluzjonista jest oszustem. W czasie przeprowadzania badań, Greg zaczyna podejrzewać, że jeden z kandydatów na jego współpracownika cierpi na nieuleczalną chorobę. Aby bardziej zmotywować swoich przyszłych pomocników, lekarz nastawia ich przeciwko sobie i wymyśla dla nich niezwykłe zadanie.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 29 lipca 2020 (Środa)
10:00 Dr House, odc. 8/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 9/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Cuddy na dość przeciągającego się castingu na zespół House’a i zmusza lekarza do podjęcia ostatecznej decyzji. Aby wyłonić swoich współpracowników, lekarz stawia przed nimi ostateczne zadanie – muszą samodzielnie zdiagnozować kolejnego pacjenta. Jest nim były gwiazdor punk rocka, który poza problemami ze zdrowiem, ma problemy z normami społecznymi i jest trudny we współpracy. Wilson przekazuje dobre wiadomości dla jednego ze swoich pacjentów. Informacja o poprawie stanu zdrowia wzbudza jednak rozpacz u podopiecznego.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 30 lipca 2020 (Czwartek)
10:00 Dr House, odc. 9/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 10/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House z nowym zespołem zajmuje się kobietą, która cierpi na paraliż górnej części ciała. Przypadłość dotknęła pacjentkę nagle, podczas wspinaczki. House podejrzewa, że kobieta nie mówi prawdy, a jej stan związany jest z tajemnicą, którą ukrywa przed lekarzami i najbliższymi. Okazuje się, że diagnosta nie ma racji, co skutecznie psuje mu humor. Kiedy kobieta nagle traci wzrok, a kolejne organy przestają pracować, lekarze zaczynają podejrzewać, że to organizm chorej reaguje w zaskakujący sposób. House zajmuje się nie tylko pacjentką, ale postanawia także aktywnie uczestniczyć w mikołajkowej zabawie personelu szpitala.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 31 lipca 2020 (Piątek)
10:00 Dr House, odc. 10/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 11/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dr Cate Milton jest lekarzem i psychiatrą w bazie naukowej na Biegunie Południowym. Kiedy kobieta zapada na tajemniczą chorobę, jej jedynym ratunkiem jest House, który stara się odkryć z odległości tysięcy kilometrów, co dolega pani doktor. Wszelkie testy i badania musi wykonać sama pacjentka. Dodatkowym utrudnieniem w tej sytuacji jest skromne wyposażenie bazy, z którego pani doktor nie chce korzystać w trosce o pozostałych uczestników ekspedycji.

/ USA / serial obyczajowy
Reklama
Program TV na 3 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 Dr House, odc. 11/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 12/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House zajmuje się kobietą, która zemdlała na swoim weselu. Wyniki badań pacjentki wykluczyły szereg schorzeń, które mogły spowodować utratę przytomności. Zespół lekarzy podejrzewa, że kobieta może symulować chorobę. Przeprowadzając wywiad medyczny, diagności odkrywają, że wcześniej kobieta prowadziła bardzo intensywny, imprezowy tryb życia i nagle z dnia na dzień przeszła na radykalny judaizm. House stwierdza, że ludzie nie zmieniają się ot tak i taka konwersja musi być symptomem schorzenia.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 4 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 Dr House, odc. 12/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 13/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): W czasie dyżuru w izbie przyjęć, House zajmuje się pacjentem, którego objawy niepokoją lekarza. Według diagnosty mężczyzna jest zbyt miły. Takie podejście nie przekonuje zespołu House’a, ale postanawiają przeprowadzić serię testów. Amber i Greg decydują się wyznaczyć ramy czasowe, w jakich będą mogli się spotykać z Wilsonem.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 5 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 Dr House, odc. 13/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 14/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): House na podstawie obserwacji uznaje, że jeden z aktorów występujących w jego ulubionej operze mydlanej, cierpi na poważną chorobę. Lekarz postanawia interweniować, by uratować życie mężczyzny. Ponieważ aktor nie chce sam zgłosić się do diagnosty, ten porywa gwiazdę. Zespół House’a znowu podważa decyzje przełożonego, uznając, że nowy pacjent jest zdrowy. Amber i Wilson przeżywają poważny kryzys, który House planuje wykorzystać.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 6 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 Dr House, odc. 14/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 15/16 Logo METRO

Opis (streszczenie): W pierwszej części ostatniego odcinka sezonu House próbuje przypomnieć sobie, co działo się przed wypadkiem autobusu, w którym został ranny. Lekarz jest przekonany, że jeden z pasażerów autobusu tuż przed zdarzeniem miał objawy śmiertelnej choroby. Nie zważając na swoje obrażenia, diagnosta postanawia odnaleźć mężczyznę lub kobietę, by ocalić kolejne życie.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 7 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 Dr House, odc. 15/16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 16 Logo METRO

Opis (streszczenie): W finałowym odcinku sezonu, House wciąż poszukuje osoby, która, według niego tuż przed tragicznym wypadkiem autobusu, miała objawy poważnej choroby. Przyjaźń House’a z Wilsonem jest wystawiona na poważną próbę, kiedy lekarz przypomina sobie wydarzenia z poprzedniej nocy.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 10 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 Dr House, odc. 16 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 1/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Osiem tygodni po śmierci Amber, Wilson wciąż pogrążony jest w żałobie po ukochanej. Jego przyjaźń z House’m praktycznie przestała istnieć. Próbując na nowo odnaleźć siebie onkolog rzuca pracę w Princeton-Plainsboro. Teraz musi zdecydować, czy to House jest niszczącą siłą w jego życiu. Greg usiłuje odkryć, czy faktycznie odpowiada za śmierć dziewczyny przyjaciela. Natomiast zespół diagnostyczny zajmuje się przypadkiem karierowiczki o klasycznej osobowości typu A. Lekarze podejrzewają, że symptomy zgłaszane przez pacjentkę wynikają z obsesji, by zadowolić wymagającą szefową. Szokujący stan pacjentki zmusza House’a i jego zespół do przemyślenia diagnozy. Cuddy próbuje rozwiązać konflikt między Wilsonem i Housem.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 11 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 Dr House, odc. 1/24 Logo METRO
Reklama
16:00 Dr House, odc. 2/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): W niewyjaśnionych okolicznościach umierają osoby, które pięć lat temu poddano operacji przeszczepu. Dawcą organów we wszystkich przypadkach była ta sama osoba. House ze swoimi ludźmi musi jak najszybciej odkryć powód nagłych śmierci, by uratować dwójkę pozostałych pacjentów z przeszczepami tego samego pochodzenia. Lekarze badają raporty medyczne zmarłego dawcy oraz osób, którym wszczepiono jego organy. House zatrudnia Lucasa, prywatnego detektywa, by ten zdobył informacje o zmarłych pacjentach. W międzyczasie lekarz urządza castingi na nowych przyjaciół, którzy mają zastąpić Wilsona.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 12 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 Dr House, odc. 2/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 3/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół House’a zajmuje się artystą, który tworzy niezwykłe obrazy. Jego niezdiagnozowana choroba powoduje zmianę postrzegania, co może mieć krytyczny wpływ na karierę mężczyzny. Lekarze odkrywają, że malarz od miesięcy nie zarobił ani grosza i aby mieć z czego płacić rachunki bierze udział w testach trzech różnych leków. House musi odkryć, który lek odpowiada za który symptom, zanim będzie za późno. Greg wciąż korzysta z usług Lucasa Douglasa, który na jego zlecenie szuka brudów dotyczących członków zespołu lekarza. House dowiaduje się, że Taub ma problemy małżeńskie.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 13 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 Dr House, odc. 3/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 4/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Umiera ojciec House’a. Lekarz ani myśli o udaniu się na pogrzeb rodzica. Wbrew sprzeciwom zostaje jednak zmuszony do uczestniczenia w ceremonii. W Princeton-Plainsboro zespół House’a zajmuje się młodą kobietą. Dziewczyna była w Chinach, gdzie szukała swoich biologicznych rodziców. Aby zdiagnozować chorobę pacjentki diagności musza telefonicznie konsultować się z Housem. Kiedy komórka ich szefa się rozładowuje, lekarze muszą odgadnąć, co próbował im powiedzieć House. Greg wraca do momentu, kiedy poznał Wilsona.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 14 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 Dr House, odc. 4/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 5/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Trzynastka przywozi do House’a kobietę, z którą spędziła noc. House chce odkryć, jakie preferencje ma Trzynastka i co kryje się za jej lesbijską przygodą. Razem z Foremanem postanawiają przeszukać mieszkanie swojej koleżanki. Trzynastka natomiast podejrzewa, że chora jest uzależniona od leków, jednak wkrótce okazuje się, że kobieta leczy się od lat u różnych lekarzy. Lekarka odkrywa, że przypadkowa znajoma spędziła z nią noc tylko po to, by dostać się do House’a. W domu Trzynastki, Formena znajduje dowody na mocno niehigieniczny tryb życia koleżanki i postanawia przywrócić ją do porządku. Lucas trafia na ciekawy ślad z życia Wilsona.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 17 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 Dr House, odc. 5/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 6/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Zespół zajmuje się mężczyzną w średnim wieku, który od pewnego czasu regularnie traci przytomność. Lekarze badają różne możliwości, od udaru po zatrucie toksynami. Diagności odkrywają, że mężczyzna samotnie wychowuje dwunastoletnią córkę. Rozmowa z dzieckiem ujawnia, że jej ojciec lunatykuje. Informacja ta okazuje się być istotnym objawem choroby. Wychodzi na jaw, że w czasie nieświadomych wypraw pacjent naraża swoje życie. Kiedy pogarsza się stan mężczyzny, na oddział przywieziona zostaje także jego córka. House dowiaduje się, że Cuddy podjęła decyzję o adopcji dziecka. Kiedy dyrektor spotyka się z biologiczną matką owego dziecka odkrywa, że kobieta ma na ręku dziwną wysypkę. Kiedy ciężarna trafia do Princeton-Plainsboro jej stan się pogarsza. Zespół szpitala musi podjąć trudną decyzję. Na szali są życie dziecka lub matki.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 18 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 Dr House, odc. 6/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 7/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): House musi zdiagnozować mężczyznę cierpiącego na agorafobię. Wraz ze swoimi lekarzami jedzie do domu pacjenta i postanawia odkryć, co stoi za chorobą mężczyzny. Ponieważ wcześniej zajmowała się nim Cameron to ona przejmuje dowództwo i postanawia leczyć chorego w domu. Kiedy stan pacjenta się pogarsza, szanse na jego wyleczenia spadają do minimum. House postanawia przetransportować chorego do szpitala w taki sposób, aby jego stan psychiczny nie pogorszył się i nie doprowadził do śmierci mężczyzny. Cameron i Chase postanawiają pracować nad swoim małżeństwem, a House musi poradzić sobie z uciążliwym swędzeniem. Nieoczekiwanie u diagnosty pojawia się Wilson.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 19 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 Dr House, odc. 7/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 8/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Pod opiekę lekarzy trafia 16-letnia dziewczyna. Pracująca jako manager w fabryce, pacjentka doznała nietypowego ataku. Jej płuca zaczęły napełniać się płynem. Dziewczyna jest niezwykle samodzielna, po śmierci rodziców musiała sama się utrzymywać. Lekarze rozpoczynają szereg badań, podejrzewając przede wszystkim, że nastolatka ma problemy z sercem. Kutner przypadkiem odkrywa, że pacjentka może okłamywać wszystkich w szpitalu. Foreman chcąc się usamodzielnić postanawia wyleczyć pacjenta z oddziału pediatrycznego. Kiedy dziecko omal nie umiera, lekarz zaczyna kwestionować swoją zdolność do pracy bez House’a.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 20 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 Dr House, odc. 8/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 9/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): W szpitalu dochodzi do sytuacji kryzysowej. Uzbrojony mężczyzna bierze House’a, Trzynastkę i kilkoro innych pracowników jako zakładników. Napastnik twierdzi, że jest poważnie chory, a żaden lekarz nie chce mu wierzyć. Desperacki krok ma zapewnić mężczyźnie konsultację u najlepszego specjalisty w szpitalu. W partyzanckich warunkach House postanawia zająć się przypadkiem agresywnego pacjenta. Nieoczekiwanie życie Trzynastki jest w niebezpieczeństwie i House postanawia za wszelką cenę zdiagnozować porywacza, na co nie chcą przystać antyterroryści wezwani przez władze szpitala.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 21 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 Dr House, odc. 9/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 10/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): W czasie nagrywania programu o fitnessie słabnie trenerka prowadząca zajęcia. Kobieta trafia do Princeton-Plainsboro, gdzie przykuwa uwagę House’a. Lekarze z zespołu diagnostycznego podejrzewają, że kobieta może cierpieć na astmę, zażywać sterydy lub z powodu restrykcyjnej diety cierpieć na poważne niedobory witamin. Mimo zapobiegawczego leczenia, stan pacjentki się pogarsza. Kobieta uważa się za specjalistkę w dziedzinie zdrowego odżywiania i guru w kwestii fitnessu, ale okazuje się, że to tylko poza. Trzynastka rozpoczyna leczenie w testowym programie nad chorobą Huntingtona. House odkrywa, że Kutner podszywa się pod niego w Internecie, gdzie prowadzi stronę z poradami medycznymi.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 24 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 Dr House, odc. 10/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 11/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): W czasie szkolnego przedstawienia bożonarodzeniowego zemdlała jedna z jego uczestniczek. Dziewczyna trafia pod opiekę zespołu House’a. Stan nastolatki jest dla lekarzy zagadką. Okazuje się, że pacjentka była ofiarą agresywnych rówieśników, jednak jest to tylko jedna z przyczyn jej słabego stanu zdrowia. House ofiarowuje jednemu z pacjentów kliniki niezwykły prezent świąteczny, a sam dostaje cenny upominek. Jego zespół próbuje odkryć, kto jest ofiarodawcą.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 25 sierpnia 2020 (Wtorek)
10:00 Dr House, odc. 11/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 12/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i jego zespół zajmują się przypadkiem mężczyzny, który cierpi na chroniczne bóle głowy. Nie mogąc poradzić sobie z bólem, pacjent próbował popełnić samobójstwo. Kiedy diagności przeprowadzają niezbędne testy, House zaczyna dyskutować z pacjentem na temat znoszenia bólu. Leczenie Trzynastki coraz bardziej zbliża ją do Foremana. Cuddy zaczyna odczuwać trudy łączenia rodzicielstwa i pracy zawodowej.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 26 sierpnia 2020 (Środa)
10:00 Dr House, odc. 12/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 13/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Dyrektor szpitala postanawia wziąć wolne, by lepiej zająć się dzieckiem. Cuddy zleca Cameron zastępstwo, co powoduje szereg konfliktów z Housem. Diagności zajmują się tymczasem nauczycielem, który w czasie zajęć zaczął krztusić się krwią. House dobre usposobienie pacjenta określa jako objaw choroby i patologię. Foreman musi podjąć trudną decyzję odnośnie uczestnictwa Trzynastki w programie testowania leków na Huntingtona.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 27 sierpnia 2020 (Czwartek)
10:00 Dr House, odc. 13/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 14/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Lekarze zajmują się przypadkiem kobiety, która zemdlała w trakcie zajęć gotowania. W czasie przeprowadzania wywiadu lekarskiego, diagności dowiadują się, że pacjentka jest wybitnym naukowcem i do niedawna pracowała w prestiżowym programie, mającym na celu wynalezienie leku na raka. Niedawno pacjentka porzuciła karierę, by odnaleźć szczęście i nowy cel. Lekarze usiłują odkryć, co było prawdziwym powodem do zmiany życia kobiety, gdyż może to być jeden z objawów choroby.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 28 sierpnia 2020 (Piątek)
10:00 Dr House, odc. 14/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 15/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Ksiądz prowadzący przytułek dla bezdomnych przeżywa objawienie. Po wyznaniu, że widzi Jezusa, zostaje odwieziony do szpitala. House zajmuje się pacjentem bardziej z ciekawości ludzkiej niż medycznej. W czasie kolejnych badań na jaw wychodzi fakt z przeszłości mężczyzny – duchowny zamieszany był w aferę pedofilską, która doprowadziła go do utraty wiary.

/ USA / serial obyczajowy
Program TV na 31 sierpnia 2020 (Poniedziałek)
10:00 Dr House, odc. 15/24 Logo METRO
16:00 Dr House, odc. 16/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Tuż po rozegraniu meczu bejsbolowego, uczestniczący w nim nastolatek ma atak bólu w okolicy miednicy i mdleje. Wyniki badań wskazują, że chłopiec cierpi na mozaikowatość chromosomową – ma DNA żeńskie i męskie. Rodzice nastolatka informują House’a, że ich syn nie wie o swoim stanie i o tym, że to oni zdecydowali, że wychowają go jako chłopca. Kiedy stan dziecka się pogarsza, rodzice zaczynają się zastanawiać, czy przed laty dobrze wybrali. Cuddy i Wilson podejrzewają, że coś złego dzieje się z Housem, który nagle zaczyna być miły dla wszystkich.

/ USA / serial obyczajowy
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dr House. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dr House w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dr House.

Poprzednie emisje Dr House w telewizji

Emisja Dr House miała miejsce:

2020-07-10 16:00 Dr House, odc. 20/24 Logo METRO
2020-07-10 10:00 Dr House, odc. 19/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): Lucy ma sześć lat i trafiła do szpitala po tym, jak zemdlała w przedszkolu. Lekarze odkrywają, że tkanka serca dziewczynki stwardniała, co zakłóca pracę serca. Takie tkanki powstają głównie u starszych osób, dlatego zespół House’a jest zdezorientowany. W czasie przeprowadzania kolejnych badań Lucy przechodzi zawał serca. Greg zauważa napięcie między Cameron i Chasem więc wysyła ich do domu dziecka, by sprawdzili, czy na jej stan mogą mieć wpływ jakieś zewnętrzne czynniki. W czasie przeszukania lekarze nabierają podejrzeń, że dziewczynka była molestowana seksualnie. 8-letni brat pacjentki nie ukrywa swojej ogromnej sympatii wobec Cameron, ale z czasem robi się niepokojąco agresywny wobec kobiety. House podejrzewa, że chłopiec cierpi na to samo schorzenie, co Lucy.

/ USA / serial obyczajowy
2020-07-09 16:00 Dr House, odc. 19/24 Logo METRO
2020-07-09 10:00 Dr House, odc. 18/24 Logo METRO

Opis (streszczenie): House i Cuddy wracają do Stanów z Singapuru, gdzie uczestniczyli w konferencji. Wkrótce po starcie, jeden z pasażerów zaczyna poważnie chorować. House uważa, że jego sąsiad ma kaca, ale Cuddy podejrzewa, że mężczyzna może być nosicielem śmiertelnego wirusa. Zakładając najgorsze, Cuddy stara się zmusić załogę samolotu do zawrócenia, ale House przekonuje stewardesy, by kontynuować podróż. Kiedy stan mężczyzny pogarsza się, pozostali pasażerowie zaczynają panikować. Nagle takie same objawy pojawiają się u kolejnego pasażera. W Pinceton Plainsboro Wilson kieruje zespołem, który zajął się przypadkiem Fran. Kobieta przewróciła się i dostała drgawek. Cameron i Chase badają dom Fran, by znaleźć wskazówki, co mogło wywołać objawy. Stan kobiety zaczyna się pogarszać i lekarze muszą jak najszybciej ustalić diagnozę bez pomocy House’a. Tymczasem w samolocie przedział pierwszej klasy został zamieniony w izolatkę, w której znajduje się już kilkoro pasażerów. Wkrótce objawy choroby ma także Cuddy. Nie mając możliwości lądowania, bez kontaktu ze swoimi ludźmi i zaplecza laboratoryjnego, House’owi nie będzie łatwo ustalić, co powoduje chorobę i uratować życie Cuddy.

/ USA / serial obyczajowy
2020-07-08 16:00 Dr House, odc. 18/24 Logo METRO

Dr House gdzie obejrzeć?

Dr House można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: METRO

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)

Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry