Reklama

Drwale godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Drwale

+ Obserwuj

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Drwale będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2020-03-30
10:00 Drwale: Kłopoty z komunikacją, sez. 8, odc. 3 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wraz z upływem kolejnych tygodni drwale odczuwają coraz większą presję na zwiększenie produkcji. Na Alasce Coatsy wciąż nie wrócił do pracy, więc Papac decyduje się na wyjątkowo niebezpieczną metodę wyrębu. W Wyoming ekipa Zitterkopf & Sons Logging doskonale sobie radzi. Ludzie Gabe'a Rygaarda podwoili produkcję, a to stało się przyczyną kolejnych problemów. W Kanadzie Triack Resources wciąż zmagają się z trudnościami przy transporcie bali. Z kolei na Florydzie wskutek słabej komunikacji w ekipie Chapmana dochodzi do sytuacji zagrożenia życia.

Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-03-31
01:15 Drwale, odc.6 Logo Polsat Doku

Opis (streszczenie): Serial dokumentalny Ireny oraz Jerzego Morawskich, czołowych polskich reportażystów, pokazujący życie bieszczadzkich drwali. Smolarze, drwale – ludzie niepokorni i twardzi. Czasem szukają azylu przed sądami, nieudanymi związkami lub alimentami. W surowych wciąż jeszcze Bieszczadach znajdują schronienie. By nie umrzeć z zimna, żalu czy rozpaczy niekiedy zatracają się w alkoholu, ale przede wszystkim wykonują niebezpieczny i wyczerpujący zawód. Bajeczny świat męskiego życia na łonie natury, z dala od cywilizacji - czy to naiwna wiara w legendę czy odbycie pokuty za dotychczasowe grzechy życia?   Dla małoletnich od lat 16Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2015
Reklama
10:00 Drwale: Nadchodzi człowiek z bagien, sez. 8, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Luizjanie Shelby prowadzi poszukiwania legendarnego kanału, w którym mają znajdować się cenne stuletnie drewno. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard próbuje przetransportować największy bal – gigantyczny sześciotonowy cyprys. David Zitterkopf dostarcza pierwszą partię drewna do tartaku, podczas gdy jego syn przeżywa ciężkie chwile na miejscu wyrębu. Ciężkiej pracy dla Papac Alaska Logging postanawia spróbować kobieta – Adrienne Priess. W Kolumbii Brytyjskiej ekipa Triack Resources przechodzi trudny sprawdzian umiejętności. Na Florydzie wypadek psuje szyki załodze Dreadknots.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-01
09:45 Drwale: Na linie, sez. 8, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Shelby naprawia dwutonowy pojazd służący do przemierzania bagien. Na Alasce Coatsy wraca do pracy. Na północnym zachodzie ekipa Rygaarda wspina się na nową platformę. Z kolei na Florydzie zespół Dreadknots pracuje nocą, by zrealizować zamówienia za pół miliona dolarów, a sytuacja Triack Resources komplikuje się z powodu kontuzji jednego z najlepszych pracowników.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-02
09:45 Drwale: Kłoda i kręta droga, sez. 8, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Luizjanie Shelby i jego pomocnik Bob prowadzą poszukiwania drewna. Poruszają się naprawionym pojazdem, specjalnie przystosowanym do przemierzania bagien. Załoga Chapmana zabiera się do największego wyzwania w karierze – musi znaleźć sposób na legendarny "Gump". W stanie Waszyngton sytuacja jest niewesoła. Rygaard chce za wszelką cenę zostać w grze, ale ma problemy ze sprzętem. Na Alasce Joe jest zmuszony pracować jako operator wciągarki. Załoga Triack Resources w Kanadzie spieszy się, by zrobić jak najwięcej przed nadejściem potężnej burzy. Tymczasem w Wyoming David Zitterkopf ulega chorobie.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-03
09:45 Drwale: Bagienne boogie, sez. 8, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Luizjanie Shelby, Belinda i Bob chcą wyciągnąć masywny bal z jeziora Pontchartrain. Z kolei na Florydzie Chapman po raz drugi próbuje swojego szczęścia z legendarnym "Gumpem". Ekipa Gabe'a Rygaarda, pracująca w stanie Waszyngton, ma spore kłopoty. Na alaskańskiej Wyspie Kuprejanowa Papac decyduje się podjąć ogromne ryzyko. Załoga Triack Resources zaczyna pracę na najtrudniejszym terenie. W Wyoming Zitterkopfowie starają się nie dopuścić do opóźnień, mimo że ich szef i ojciec, David, trafił do szpitala.

Czas trwania: 42min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-06
09:45 Drwale: Tipi śmierci, sez. 8, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Aby nie dopuścić do większych opóźnień, weterani w ekipie Rygaarda uciekają się do tradycyjnych metod. W krainie Bayou Shelby i Bob natykają się na cenny cyprys, ale pozyskanie go okazuje się bardzo trudne. W Wyoming ekipa Zitterkopfa musi uporać się z niebezpieczną plątaniną kłód. Na Alasce załoga Papaca decyduje się na jedną z najbardziej ryzykownych metod wyrębu. Na Florydzie Dreadknots mają dobrą passę, z kolei ekipie Chapmana grozi wcześniejsze zakończenie sezonu z powodu awarii sprzętu. Tymczasem w Kolumbii Brytyjskiej Triack Resources zmagają się z falą upałów.

Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-07
09:45 Drwale: Nie przesadza się starych drzew, sez. 8, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Luizjanie Shelby Stanga musi jak najszybciej naprawić swoją łódź. Jednak najpierw trzeba zarobić na nowy silnik. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard zatrudnia doświadczonego drwala. Wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem. Z kolei ekipa Papac Alaska Logging zmuszona jest walczyć z żywiołami. Na Florydzie Chapman i jego ludzie wciąż nie odpuszczają starcia z "Gumpem". Tymczasem w Wyoming do pracy wraca nieustraszony David Zitterkopf.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Reklama
Program TV na 2020-04-08
09:45 Drwale: Wszystkie kłody dozwolone, sez. 8, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Na bagnach Luizjany Shelby Stanga postanawia wypróbować nowy sprzęt. Gabe Rygaard, który od początku sezonu zmagał się z różnymi problemami, być może będzie mógł wreszcie odetchnąć. Wydaje się, że DJ Jeremiah, którego zatrudnił, jest odpowiedzią na jego bolączki. W Kolumbii Brytyjskiej produkcja zwalnia, gdyż ekipa Triack Resource musi radzić sobie ze stromiznami i wąskimi leśnymi drogami. Z kolei na Florydzie Chapman wyprzedza konkurencję i Dreadknots czują presję. W Wyoming klient Davida Zitterkopfa składa wyjątkowe zamówienie, które niełatwo będzie zrealizować.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-09
09:45 Drwale: Gdy szef okaże gniew, sez. 8, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Nadchodzi półmetek sezonu. Ekipa Rygaarda nadrabia straty głównie za sprawą Jeremiaha. Niestety, mężczyzna nie zjawia się w pracy. Trzeba szybko znaleźć operatora wciągarki, by utrzymać przewagę nad rywalami. Shelby Stanga z pomocą siostrzeńca dalej szuka cyprysów. Zitterkopf & Sons zatrudnia nowego pracownika, by zwiększyć produkcję. Z kolei w Kanadzie Triack Resources próbuje przetransportować kłody.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-10
09:45 Drwale: Davi i Goliat, sez. 8, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Shelby Stanga wciąż musi obywać się bez swojej łodzi. Na szczęście może liczyć na swojego pomocnika Daviego. Na alaskańskiej Wyspie Kuprejanowa ekipa Papaca walczy o utrzymanie pozycji lidera w rywalizacji o tytuł Króla Gór. Może być to trudne, gdyż właśnie przenoszą się do najcięższego rejonu. Kellie, który przebywał na zwolnieniu z powodu urazu, wraca do pracy. Załoga Triack Resources jest więc w komplecie. Na Florydzie Chapman powiększa przewagę nad konkurencją. Dreadknots wciąż jednak się nie poddają. W Wyoming pada deszcz, co utrudnia pracę drwalom Davida Zitterkopfa.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-14
09:45 Drwale: Gaz do dechy, sez. 8, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Shelby odzyskuje łódkę, która po remoncie wyposażona jest w nowy silnik o mocy 100 koni mechanicznych. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard wciąż ma problemy z utrzymaniem produkcji. Jest zmuszony zdać się na niedoświadczonych pracowników, co może zwiastować katastrofę. W Kanadzie Triack Resources ściąga imponującą maszynę, która ma pomóc w transporcie drewna. W Wyoming ekipa Zitterkopfa musi poradzić sobie bez ciągnika zrywkowego. David wpada jednak na pomysł, jak nie dopuścić do opóźnień. Tymczasem na Florydzie decyzja Grega Chapmana, aby zaufać swojej załodze, może go wiele kosztować.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-15
09:45 Drwale: Łowcy kłód, sez. 8, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rywalizacja o tytuł Króla Gór się zaostrza. W stanie Waszyngton ekipa Rygaarda ma problem z przetransportowaniem drewna do tartaku. Gabe sprowadza więc doświadczonego kierowcę, który ma wykonać to zadanie. Tymczasem na Alasce drwale pracują na niebezpiecznym zboczu. W Luizjanie Shelby zatrudnia ludzi, którzy mają mu pomóc z dostawą. Na Florydzie żadna z rywalizujących załóg nie odpuszcza. Pracujący w Wyoming zespół Zitterkopfa dobrze sobie radzi. By utrzymać tempo, David decyduje się powierzyć kierowanie ciągnikiem zrywkowym Ethanowi, mimo że ten nigdy wcześniej tego nie robił.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-16
10:00 Drwale: Ostre cięcie, sez. 8, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ekipa Papac Alaska Logging musi zrealizować najtrudniejsze i najbardziej niebezpieczne zadanie w tym sezonie. Atmosfera w załodze Rygaarda jest nie najlepsza. Gabe wścieka się na Jeremy'ego, który nie radzi sobie z obsługą specjalistycznego sprzętu. Ethan z ekipy Zitterkopfa przeżył groźną sytuację i zastanawia się, czy zawód drwala to praca dla niego. Tymczasem do Triack Resources dołącza syn Dave'a, Cory. Ma niezbyt udany początek. Już pierwszego dnia naraża swojego brata na śmiertelne niebezpieczeństwo. Na bagnach Luizjany Stephanie spotyka wujka Shelby'ego. Bobby ma informacje o miejscu bogatym w cenne drewno.

Czas trwania: 40min. / USA / 2014 / reality show
Program TV na 2020-04-17
10:00 Drwale: Upadek legendy, sez. 8, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ekipa Rygaarda nie może się pozbierać po straszliwym wypadku. Sytuacja jest poważna i grozi przerwaniem wyrębu. W Luizjanie Shelby wyrusza na niezwykłe polowanie. Drwale z Triack Resources chcą wykorzystać do maksimum czas, jaki pozostał do wygaśnięcia pozwolenia. Posuwają się przy tym trochę za daleko. Na Florydzie w ekipie Chapmana dochodzi do konfliktu, wskutek którego Swilley opuszcza drużynę. Tymczasem nowy pracownik w zespole Dreadknots szybko pomaga zwiększyć produkcję. W Wyoming Zitterkopfowie są zmęczeni długim i ciężkim sezonem. Podczas gdy David jedzie z transportem, Zane i Khaymon postanawiają trochę się odprężyć.

Czas trwania: 39min. / USA / 2014 / reality show
Reklama
Program TV na 2020-04-19
01:45 Drwale, odc.1 Logo Polsat Doku

Opis (streszczenie): Drwal Czesiek drwal opowiada o swoich obawach, gdy wyrusza w bieszczadzkie lasy. Artysta malarz Andrzej „Żmiju” tropi niedźwiedzie. Grześ „Śliwa” uciekał przed partyjnym ojcem za pierwszej „Solidarności” i wylądował na wypałach w Bieszczadach. Jasiek pomaga mu wypełniać retorty drewnem i twierdzi, że takiej ciężkiej pracy nie podołaliby nawet wybitni sportowcy. Młody drwal Tomek „Wiśnia” próbuje się na rękę z Grzesiem „Śliwą”.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2015
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Drwale. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Drwale w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Drwale.

Poprzednie emisje Drwale


Emisja Drwale miała miejsce:

2020-03-29 01:35 Drwale, odc.5 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-29 01:10 Drwale, odc.4 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-28 01:45 Drwale, odc.3 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-28 01:20 Drwale, odc.2 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-27 10:00 Drwale: Swobodny spadek, sez. 8, odc. 2 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Mimo że to dopiero drugi tydzień sezonu, drwale sprawiają wrażenie, jakby potrzebowali urlopu. Ekipa Papac Alaska Logging ma problemy ze znalezieniem zastępstwa za rannego Coatsy'ego. Na półwyspie Olympic w stanie Waszyngton Gabe Rygaard i jego ludzie chcą nadrobić opóźnienia, sprowadzając drugą wciągarkę zrywkową. W Wyoming David Zitterkopf & Sons prą do przodu, aż napotykają na przeszkodę w postaci płotu. Ekipa Triack Resources w Kanadzie zmaga się z transportem bali do tartaku. Z kolei Dreadknots dostarczają dużo drewna, okazuje się jednak, że klient oczekiwał innego rodzaju.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
2020-03-27 01:45 Drwale, odc.1 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-27 01:20 Drwale, odc.6 Logo Polsat Doku

Opis (streszczenie): Czesiek zabrania żonie mówić o niebezpieczeństwach, jakie czekają go w lesie. Jasiek i Grześ „Śliwa” surowo oceniają obraz namalowany przez Andrzeja „Żmiju”. Najszczęśliwszy dzień w życiu Piotrka. Bieszczady uratowały Hanię.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2015
2020-03-26 10:00 Drwale: Gotowi do bitwy, sez. 8, odc. 1 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rozpoczyna się nowy sezon i nowy wyścig z czasem oraz konkurencją. Gabe Rygaard z determinacją wchodzi na bardzo trudny teren, chcąc odzyskać utracony tytuł "Króla Gór". Ekipa Papac Alaska Logging ma problemy, ponieważ Coatsy zostaje poważnie ranny. W Kanadzie do gry wkracza nowy uczestnik, szybko pokazując konkurencji, że trzeba się z nim liczyć. Na Florydzie między Dreadknots a ekipą Chapmana trwa rywalizacja o zamówienie warte pół miliona dolarów. Tymczasem w Wyoming załoga Zitterkopf & Sons ręcznie karczuje ponad 40 hektarów lasu.

Czas trwania: 41min. / USA / 2014 / reality show
2020-03-26 01:35 Drwale, odc.5 Logo Polsat Doku

Opis (streszczenie): Jaśka Bieszczady wciągają jak narkotyk. Andrzej „Żmiju” maluje wypalaczy, którym pomagają ładować piece dwa niedźwiedzie. Czy takie towarzystwo sportretowanym drwalom będzie się podobało? Adam przystępuje do wycinania drzewa pod okiem egzaminatora. Grzesiu „Śliwa” z Hanią marzą o uroczystej kolacji.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2015
Reklama
2020-03-26 01:10 Drwale, odc.4 Logo Polsat Doku

Opis (streszczenie): Adam staje jak co roku do egzaminu na drwala. Czy tym razem otrzyma licencje na pracę w lesie? Andrzej „Żmiju” ma większe problemy z kobietami niż z niedźwiedziami i wilkami. Grześ „Śliwa” z Hanią odwiedzają drwali na cmentarzu. Jasiek po spotkaniu z niedźwiedziem ma niesprawne bark i dłonie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2015
2020-03-25 10:00 Drwale: Na ostrzu noża, sez. 7, odc. 21 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Finał siódmego sezonu. Na alaskańskiej Wyspie Kuprejanowa dochodzi do wypadku z piłą łańcuchową, wskutek którego ekipa zmuszona jest pracować w zmniejszonym składzie. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard wywiera na pracowników ogromną presję, aby zdążyć z załadunkiem ostatniej partii drewna. Doprowadza to do niebezpiecznej sytuacji. W krainie Bayou Shelby ma się przekonać, czy udało mu się zrealizować olbrzymie zamówienie. Z kolei na Florydzie błąd popełniony przez Grega może kosztować jego ekipę zwycięstwo nad konkurentami.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-25 01:45 Drwale, odc.3 Logo Polsat Doku

Opis (streszczenie): Andrzej „Żmiju” w czatowni nad Sanem obserwuje dzikie zwierzęta. Basia, matka Tomka „Wiśni”, przeczuwa wypadek, gdy syn wycina drzewa w lesie. Piotrek przeżył atak niedźwiedzia. Hania ma pretensje do Grzesia „Śliwy”, że nie wywiązał się z obowiązków domowych, tylko przesiaduje na piwie pod sklepem.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2015
2020-03-25 01:20 Drwale, odc.2 Logo Polsat Doku

Opis (streszczenie): Grzesiek „Śliwa” i Jasiek zamawiają u Andrzeja „Żmiju” obraz. Piotrek, największy w Bieszczadach zakapior, pracować w lesie zaczął, gdy miał 14 lat. Szymek wędruje po górach i zbiera zrzuty, czyli jelenie rogi. Czy znajdzie najpiękniejsze? Syn Cześka nie zamierza pójść w ślady ojca drwala. Jasiek wspomina ludzi z historią: dynksiarzy.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja

/ Polska / 2015
2020-03-24 10:00 Drwale: Wywrotka, sez. 7, odc. 20 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Wraz ze zbliżającym się końcem sezonu stres i zmęczenie coraz bardziej dają się we znaki bohaterom programu. Drwale zdają sobie sprawę, że nawet małe potknięcia mogą kosztować ich sukces i duże pieniądze. Shelby'emu brakuje bardzo niewiele do skompletowania zamówienia. Jednak kłopoty z łodzią mocno go spowalniają. Gabe Rygaard wścieka się, kiedy zauważa, że członkowie ekipy wyświadczają przysługę konkurencji. Na Wyspie Kuprejanowa Joe podejmuje ryzykowną decyzję. Na Florydzie załoga Chapmana zaczyna zagrażać konkurencji z Dreadknots. Wskutek błędu ekipa Ax Cut Lumber zmuszona jest pracować nocą, aby nie zawalić zamówienia.

Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-24 01:45 Drwale, odc.1 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-23 10:00 Drwale: Topór wojenny, sez. 7, odc. 19 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W stanie Waszyngton obie rywalizujące ekipy są sfrustrowane, gdy okazuje się, że muszą pracować na tym samym terenie. Z kolei w delcie Missisipi Shelby pakuje się w kłopoty z prawem z powodu spornej wycinki. Na Alasce Joe i Coatsy starają się nadrobić opóźnienia. Tymczasem na Florydzie ekipa Chapmana próbuje nawiązać rywalizację z konkurencją z Dreadknots, pracując nocą. Załoga Ax Cut Lumber w Luizjanie musi stawić czoło szybko zbliżającej się tropikalnej burzy.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-20 10:00 Drwale: Ząb za ząb, sez. 7, odc. 18 Logo FOKUS TV
Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-19 10:00 Drwale: Albey w tarapatach, sez. 7, odc. 17 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Shelby wraz z nowym pomocnikiem robi doskonały interes na największych w tym sezonie balach drewna. Ekipa Dreadknot ponownie jednoczy siły. Sytuacja staje się napięta, kiedy Rygaard i Oakes muszą dojść do porozumienia.

Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-18 10:00 Drwale: Pieskie życie, sez. 7, odc. 16 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Ekipa Oakes zostaje oskarżona o kradzież drzew Rygaarda. Wybucha awantura. Na Alasce omal nie dochodzi do tragicznego w skutkach wypadku. Na mokradłach Shelby z pomocą szczeniaka chce wykonać specjalne zadanie. Na Florydzie Jeter musi ratować Swilleya, który został uwięziony pod wodą. Z kolei w Luizjanie Ax Cut Lumber wykorzystuje własny wynalazek, by spławić olbrzymią kłodę.

Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-17 10:00 Drwale: Koniec legendy, sez. 7, odc. 15 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W krainie Bayou w delcie Missisipi Shelby trenuje szczeniaka w poszukiwaniu drewna. W stanie Waszyngton ekipa Rygaarda odpala swoją największą broń. Okazuje się jednak, że zwiększenie produkcji prowadzi do totalnego chaosu. Ekipa Papac Alaska Logging ma problemy, kiedy Coats próbuje swoich sił za kierownicą wciągarki. Na Florydzie ludzie Chapmana przeżywają chwile grozy, gdy natykają się na grupę aligatorów. Dreadknots mają poważne kłopoty.

Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-16 10:00 Drwale: W samo drewno, sez. 7, odc. 14 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W stanie Waszyngton wojna między ekipą Rygaarda a drwalami Oakes znów eskaluje, kiedy Kelly niszczy pikapa konkurencji. Papac Alaska Logging dokonuje wyrębu na Wyspie Kuprejanowa. Relacje Joego i Coatsa stają się coraz bardziej napięte. W końcu Mike zmuszony jest podjąć drastyczną decyzję. Na Florydzie ekipie Chapmana wydaje się, że natrafiła na prawdziwą fortunę. Kraken kradnie łódź Clinta. Tymczasem przejażdżka nowym quadem w wykonaniu Shelby'ego kończy się katastrofą.

Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-13 10:00 Drwale: Biednemu wiatr w oczy, sez. 7, odc. 13 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Losy tego sezonu mogą się jeszcze odmienić za sprawą potężnych maszyn i zmiennych warunków atmosferycznych. Na Alasce Joe popełnia błąd, wskutek którego dochodzi do poważnego uszkodzenia wciągarki zrywkowej. W stanie Waszyngton Gabe Rygaard sprowadza ogromną maszynę ścinkowo-układającą – jedną z największych w przemyśle leśnym. Na Florydzie załamuje się pogoda. Ekipy Dreadknots i Chapman Logging starają się przetrwać groźną nawałnicę.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-12 10:00 Drwale: Niewypał, sez. 7, odc. 12 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W malowniczej krainie Bayou w delcie Missisipi Shelby Stanga wyrusza na polowanie na złodzieja, który ukradł jego łódź. Tymczasem w stanie Waszyngton między ostro rywalizującymi ekipami drwali dochodzi do prawdziwej wojny, kiedy Rygaard nie pozwala konkurencji na przejazd. Z kolei na Florydzie na łodzi Clinta Robertsa wybucha pożar. Patrick Swilley znajduje na dnie jeziora skarb, którego ekipa Chapman Logging nigdy nie zapomni.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-11 10:00 Drwale: Ranny drwal, sez. 7, odc. 11 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Minęła już połowa sezonu i najwyższy czas, aby wrócić do tradycyjnych metod. W krainie delty Missispi Shelby daje się ponieść swojemu temperamentowi, co może mieć przykre konsekwencje. Ekipy Rygaarda i Oakes, rywalizujące ze sobą w stanie Waszyngton, nie przebierają w środkach, aby prześcignąć konkurencję. Wypadek wyklucza z gry jednego z drwali z załogi Papac Alaska Logging. Tymczasem na Florydzie Kraken nadal nie może wrócić do formy.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-10 10:00 Drwale: Kłody po nogi, sez. 7, odc. 10 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W delcie Missisipi Shelby ryzykuje, nurkując w wodach zamieszkanych przez aligatory. Tymczasem na północy rywalizacja między ekipami Gabe'a i Kelly Oakes zaostrza się. Dochodzi do niebezpiecznego incydentu na wąskiej drodze. Dochodzi do wypadku, wskutek którego kierowca Rygaard Logging omal nie ginie. Na Florydzie Kraken i Katelyn oddzielają się od reszty ekipy Dreadknots. Na Alasce trwa najcieplejszy dzień sezonu. Drwale przeżywają ciężkie chwile, gdy w górach wybucha pożar.

Czas trwania: 43min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-09 10:00 Drwale: Gdzie drwa rąbią, tam wióry lecą, sez. 7, odc. 9 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Rygaardowie powracają w góry i ostro biorą się do pracy. Wkrótce Gabe'owi rzuca wyzwanie nowa ekipa – Kelly Oakes & Sons Logging. Stawką rywalizacji jest tytuł Króla Gór. Z kolei na bagnach Luizjany Shelby i Mike szukają sposobu na wyciągnięcie ogromnego bala rzadkiego drewna. Ekipa Mike'a Papaca na Alasce zostaje bez operatora sprzętu. Szef nie ma wyjścia i powierza kierowanie maszyną lekkomyślnemu Joemu. Na Florydzie dochodzi do konfliktów w zespole Dreadknots. Kraken obawia się, że nowy pracownik zajmie jego miejsce, i kłóci się o to z Clintem. Tymczasem ekipa Chapmana planuje zemstę na złodzieju drewna.

Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-06 10:00 Drwale: Ojciec wie najlepiej, sez. 7, odc. 8 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Sytuacja w stanie Waszyngton wygląda niewesoło dla Gabe'a. Na szczęście może on liczyć na pomoc jednego z najlepszych w tym fachu. Z kolei Shelby i jego stary przyjaciel Mike Chatellier zmagają się z ogromnymi balami drewna. Ponieważ Kraken jest ranny, do ekipy Dreadknots dołącza nowa osoba. Szybko przekonuje się, jak wymagająca jest to praca. Ich rywale w dole rzeki, ludzie Chapmana, wychodzą na prowadzenie. Muszą jednak schwytać tego, kto kradnie im drewno.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-05 10:00 Drwale: Draka z barką, sez. 7, odc. 7 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): W Akadianie, francuskojęzycznej części Luizjany, Shelby natrafia na duży skład drewna. By do niego dotrzeć, musi jednak przepłynąć wąskim kanałem otoczonym prywatnymi domami i dokami. Na półwyspie Olympic Gabe ryzykuje życiem, próbując samotnie zrobić to, z czym nie radzą sobie jego pracownicy. Na Florydzie konkurencja zaostrza się, gdy ludzie Chapmana odkrywają, że ktoś podbiera im bale. Z kolei w ekipie Dreadknots dochodzi do wypadku – Kraken ma poważne obrażenia ręki. Tymczasem na Alasce Joe zostaje oddelegowany do szkolenia nowego drwala – pięknej Adrienne.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-04 10:00 Drwale: Sabotaż Człowieka z Bagien, sez. 7, odc. 6 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Pracujący w delcie Missisipi Shelby nadal ma problemy. Zatrudnia nowego pomocnika, ale wycinka musi zostać wstrzymana, gdyż ktoś celowo uszkodzić cały sprzęt. Na Alasce Joe stara się nadgonić opóźnienia, ale styl jego pracy nie podoba się szefowi. Tymczasem w stanie Waszyngton Gabe wciąż ma problemy z niedoświadczonymi drwalami. Sytuacja zaognia się, kiedy Jason postanawia się wtrącić. Na Florydzie trwa zacięta rywalizacja. Swilley walczy o swoje miejsce na łodzi.

Czas trwania: 41min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-04 02:00 Drwale, odc.6 Drwale 6 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-03 10:00 Drwale: W opałach, sez. 7, odc. 5 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Gabe, pracujący ze swoją ekipą na półwyspie Olympic w stanie Waszyngton, nie ma litości dla skacowanego pracownika. Jasonowi nie podoba się jednak taki styl zarządzania. Sytuacja na bagnach w Luizjanie również nie jest najlepsza. Belinda nie jest w stanie pracować, więc sprowadza nowego pomocnika. Popełnia on błąd, który może wiele kosztować Shelby'ego. Tymczasem na Alasce Mike Papac decyduje się poprosić o pomoc wieloletniego przyjaciela rodziny. Na Florydzie członkowie zespołu Chapmana konkurują między sobą oraz z ekipą Dreadknots.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show
2020-03-03 01:45 Drwale, odc.5 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-03 01:20 Drwale, odc.4 Drwale 4 Logo Polsat Doku
Polska / 2015
2020-03-02 10:00 Drwale: Zakopanie topora, sez. 7, odc. 4 Logo FOKUS TV

Opis (streszczenie): Trzeci tydzień sezonu jest pełen niespodzianek. W stanie Waszyngton Gabe, który pracuje z ekipą nowicjuszy, stara się utrzymać tytuł Króla Gór. Nieoczekiwanie przychodzi mu z pomocą pewien członek rodziny. Z kolei Shelby'emu składa nieoczekiwaną wizytę jego kupiec drewna. Nie jest zachwycony tym, co zastaje na bagnach. Dave i Katelyn przekonują się, że praca bez Clinta może nie być tak łatwa, jak myśleli. Na Florydzie nowy członek ekipy Chapman Logging walczy o życie.

Czas trwania: 42min. / USA / 2013 / reality show

Drwale gdzie obejrzeć?


Drwale można obejrzeć w programie stacji:

Emisje miały lub będą miały miejsce w: FOKUS TV, Polsat Doku

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Obsada (osoby)


Lista zwiera odnośniki do stron osób związanych z produkcją (aktorzy, reżyser):

Lata produkcji

Lista zawiera lata, w których powstawała audycja:

Reklama
© 2016-2020 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Serwis działa na serwerach dhosting
Do góry