Reklama

Drzewo marzeń godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Drzewo marzeń będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-20

16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 6/9 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! Ola bardzo chce, aby jej wujek spotkał się z Czesławem Langiem. Joasia wymyśliła marzenie dla mamy – kurs dubbingu. Kobieta ma niezwykły głos, ale nigdy nie miała okazji, aby zrealizować swoją pasję do podkładania głosu w bajkach. Młodsza siostra i koleżanka z klasy mają marzenie dla Kasi. Dziewczynka cierpi na chorobę autoimmunologiczną i nie ma włosów. Jaj największym marzeniem jest dostanie przyklejanej peruki, aby mogła w niej uprawiać sport i chodzić na basen.
/ Polska / program

2018-10-21

11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 7/9 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! Kamil ma marzenie dla dzieci z Afryki - chce zorganizować dla nich akcję i zebrać szkolne przybory. To chłopak, który jest bardzo wrażliwy i chętnie pomaga innym. Jego marzeniem jest pomoc dzieciom w Afryce, bo jak sam powiedział:„ Dzieci w Afryce nie mają warunków do nauki tak jak my w Polsce”. Wyraźnie troszczy się o ich los, trudno mu zrozumieć, że gdzieś na świecie są dzieci, które żyją w warunkach tak drastycznie odbiegających od tych, które chłopiec zna ze swojej codzienności. Dominik ma marzenie dla dziadka, aby dostał nowy rower. Starszy pan jeździł do tej pory na rowerze babci, to jego jedyny środek transportu. Poza nowym rowerem dziadek marzy też o altance w ogródku, w której mógłby odpoczywać razem z całą rodziną. Maja bardzo chce, aby jej tata dostał prawdziwy piec na pizzę.
/ Polska / program

2018-10-27

16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 7/9 Logo TVN
Polska / program
Reklama

2018-10-28

11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 8/9 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! Kasia ma życzenie dla mamy, aby mogła zobaczyć kostiumy filmowe. Spełnieniem marzeń byłaby wizyta w Cinecitta – największym studiu filmowym we Włoszech. Siostry Wiktoria i Zuzia mają marzenie dla brata, aby miał szanse na rozwój kariery muzycznej. Dla obu dziewczynek brat jest wzorem i powodem do dumy. Patryk pisze teksty, rapuje, ma swój kanał na YouTube, gdzie prezentuje zmontowane przez siebie teledyski. Dziewczynki marzą, żeby brat mógł zaprezentować swój talent przed szerszą publicznością. Antosia ma nietypowe marzenie dla taty, który jest fanem serialu „Walking Dead” - aby spędził dzień z zombie.
/ Polska / program

2018-11-02

16:40 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 1/9 Logo TTV
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! W pierwszym odcinku „Drzewa Marzeń” Mateusz Gessler jedzie do szkoły podstawowej w Wieliczce. Chce poznać marzenia dzieci dla ich bliskich. Dzieciaki wykazały się wspaniałą wyobraźnią i wielkim sercem. Na drzewie zawisły dziesiątki bezcennych marzeń. Tymczasem Mateusz musi wybrać trzy, które zrealizuje. Zuzia wdzięczna za miłość i poświęcenie mamy marzy o tym, by mama choć przez jeden dzień mogła poczuć się jak prawdziwa królowa. Siedzieć na tronie w pięknej sukni i koronie, odpoczywać i przyjmować gości. Czy Mateuszowi uda się przenieść je do niezwykłego świata bajki? Konrad jest młodym żeglarzem. Miłością do tego sportu zaraził go tata, opowiadając często o niezwykłej przygodzie z młodości. Teraz chłopiec chce odwdzięczyć mu się za jego pasję i sprawić, by żeglarskie emocje w tacie odżyły. Dokąd popłyną, by poczuć wiatr w żaglach? Marzenie Kuby wzruszyło nawet Mateusza. Chłopiec chciałby, aby jego mama spotkała się z Jurkiem Owsiakiem ,by osobiście podziękować mu za wprowadzenie programu przesiewowych badań słuchu u noworodków. Dzięki niemu u Kuby wcześnie wykryto niedosłuch. Czy Mateuszowi uda się doprowadzić do tego spotkania? Dokąd pojadą, by złapać zapracowanego Jurka?
/ Polska / program

2018-11-03

10:40 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 1/9 Logo TTV
Polska / program
16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 8/9 Logo TVN
Polska / program

2018-11-04

11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 9 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! Lena ma marzenie dla taty, aby zobaczył prawdziwe rakiety. Tata Leny jest wielkim pasjonatem kosmosu, fascynuje go wszystko, co z nim związane. Marzy o zobaczeniu startu rakiety kosmicznej na żywo lub odwiedzeniu miejsca związanego z jej startem. Nasz bohater na studiach brał udział w projekcie SETI, który dotyczył życia w kosmosie. Swoją pasją stara się zarażać całą rodzinę. Wizyta z centrum astronomicznym, spotkanie z astronautą i możliwość doświadczenia kosmicznego klimatu będzie dla niego spełnieniem marzeń. Maks bardzo chce spełnić marzenie babci i zorganizować jej lot widokowy nad Warszawą. Kobieta już od kilku lat o tym wspomina, tym bardziej że nigdy nie leciała samolotem. Maks jest bardzo związany z babcią, która jest jego największym wsparciem. Weronika ma życzenie dla ulubionego nauczyciela, żeby zagrał koncert ze swoim zespołem przed publicznością. Dziewczynka gra na gitarze akustycznej od roku. Dzięki wspaniałemu nauczycielowi, który zaraził ją pasją do muzyki, Weronika robi coraz większe postępy. Uczennica bardzo chce podziękować panu Jackowi za inspirację oraz spełnić jego marzenie.
/ Polska / program

2018-11-09

16:45 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 2/9 Logo TTV
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! W drugim odcinku „Drzewa Marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi warszawską szkołę na Woli. Razem z dziećmi znów będzie spełniał życzenia dla ich bliskich. Szkoła na Woli to miejsce, w którym krzyżują się historyczne ścieżki stolicy. Dlatego marzenie kilku koleżanek z klasy dla ich przyszywanego dziadka - powstańca warszawskiego, który dziś aktywnie uczestniczy w życiu szkoły - Mateusz uznał za szczególnie ważne. Yesi pochodzi z polsko-nepalskiej rodziny i marzy o sprowadzeniu do Polski babci mieszkającej w Katmandu. Tata chłopca jest mocno związany z mamą i chciałby pokazać jej życie swojej rodziny tutaj. Weronika chce się odwdzięczyć mamie za wspaniałą więź, która je łączy i doprowadzić do spotkania mamy z jej ulubionym zespołem.
/ Polska / program

2018-11-10

10:40 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 2/9 Logo TTV
Polska / program
16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 9 Logo TVN
Polska / program

2018-11-16

16:45 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 3/9 Logo TTV
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! Mateusz Gessler odwiedzi Niepołomice w województwie małopolskim. Tu poszuka najbardziej zaskakujących, spektakularnych i wzruszających historii. Prowadzący znów pokaże dzieciom, że warto odwdzięczać się za dobro, którym obdarzają nas inni. Widzowie przekonają się, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic i że dzieci znają swoich bliskich nieraz lepiej niż oni sami znają siebie. Taką świetną obserwatorką okazała się Lena. Zauważyła, że mama każdą wolną chwilę spędza przy radiu. Wiedziała też dobrze, że to właśnie w radiu mama zawsze chciała pracować. Życie mamy potoczyło się jednak zupełnie inaczej, dlatego córka chciałaby przybliżyć jej świat, który tak bardzo ją fascynuje. Czy radio jest rzeczywiście miejscem magicznym? I jak silne emocje wywoła w mamie? Tata dwunastoletniego Nikolo jest wielkim fanem motoryzacji: w teorii – bo lubi motoryzacyjne programy, i w praktyce - bo lubi reperować samochody. Czy syn ma dla niego marzenie, które go zaskoczy? Czy w świecie motoryzacji jest jeszcze coś, czego tata nie doświadczył? I czy Mateuszowi uda się zagiąć tatę z wiedzy o samochodach? W tym marzeniu nie zabraknie adrenaliny i mocnych wrażeń. Karol to wrażliwy chłopak, który jest wdzięczny tacie za wszystko, co dla niego robi. Nie musiał się długo zastanawiać, by wymyślić dla niego marzenie - tata Karola zawsze bardzo chciał zostać kolejarzem. Chociaż dziś zajmuje się czymś zupełnie innym, kolejowa pasja pozostała. Jakie atrakcje uda się przygotować Karolowi i Mateuszowi dla taty? W jakich rolach tata się odnajdzie i czy nie będzie się bał ciężkiej pracy?
/ Polska / program

2018-11-17

10:40 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 3/9 Logo TTV
Polska / program

2018-11-23

16:45 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 4/9 Logo TTV
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! Poli marzy się, aby jej dziadek dostał silnik do dwukadłubowca, który sam zbudował. Staś chciałby, żeby jego mama mogła być na planie ulubionego serialu „Diagnoza”. Maja ma marzenie dla babci: spotkanie z wokalistą Michałem Szpakiem. W czwartym odcinku „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkołę podstawową w Białobrzegach. Dzieci mają głowy pełne marzeń i chęci do sprawienia radości swoim bliskim. Przed Mateuszem trudne zadanie, bo, gdy marzenia płyną prosto z serca, nie jest łatwo wybrać spośród nich tylko trzy. Pola ma marzenie dla dziadka. To wyjątkowy człowiek, który od kilku lat poświęca się pasji majsterkowania, i to na dużą skalę. Przez lata budował dwukadłubowiec. Budowa dobiegła końca, jednak pan Adam ma pewne problemy z silnikiem. Czy Pola coś na nie zaradzi? Jakie jest jej marzenie? Czy dziadkowi uda się zabrać babcię na romantyczny rejs przy zachodzącym słońcu? Staś wie, że jego zapracowana mama ma jeden zwyczaj, który jest w domu świętością - to oglądanie ulubionego serialu "Diagnoza". Pani Magda nie opuściła żadnego odcinka. Uważnie śledzi losy ulubionych bohaterów, a - gdy ogląda serial - w domu panować musi absolutna cisza. Czy Stasiowi z Mateuszem uda się przybliżyć mamie świat serialu? Kogo mama pozna na jego planie? Urocza i promiennie uśmiechnięta Maja jest wychowywana przez babcię, a babcia uwielbia sałatkę owocową, morze i... Michała Szpaka. Czy uda się połączyć to wszystko w jednym marzeniu? Czy babcia pozna swojego idola po głosie? Jak będzie wyglądało ich spotkanie?
/ Polska / program

2018-11-24

10:40 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 4/9 Logo TTV
Polska / program
Reklama

2018-11-30

16:45 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 5/9 Logo TTV
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! Emilka miała marzenie dla cioci, aby znowu zagrała z swoją dawną drużyną hokejową. Sebastian i Jacek wymyślili marzenie dla sulubionego nauczyciela WF-u – remont szkolnej siłowni i zakup nowego sprzętu. Zuzia chce spełnić marzenie taty - łowienie ryb na kutrze. W piątym odcinku „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler pojedzie na Śląsk i odwiedzi szkołę podstawową w Katowicach. Wybór życzeń nie będzie łatwy, bo spośród bezcennych marzeń będzie musiał wybrać tylko trzy, które zrobią na nim największe wrażenie. Pierwszą bohaterką będzie Emilka, której marzeniem jest, aby jej ciocia zagrała z dawną drużyną hokejową. Kiedyś to była jej największa pasja, reprezentowała nawet z drużyną Polskę na mistrzostwach świata w Bułgarii, gdzie zajęły pierwsze miejsce. Przestała grać kilka lat temu, po urodzeniu dziecka. Ciocia bardzo często wraca w emocjonalnych rozmowach z Emilką do opowieści o drużynie, o wspólnych sukcesach i wzajemnym wsparciu koleżanek z drużyny, za którymi bardzo tęskni. Czy Emilce uda się zebrać dawną drużynę i zorganizować mecz hokejowy? Jaka niespodzianka na lodowisku będzie czekała na ciocię Emilki? Sebastian i Jacek mają marzenie dla nauczyciela wychowania fizycznego. To dla nich wyjątkowa osoba, którą bardzo szanują i podziwiają. Właśnie dlatego pomyśleli o nim i o spełnieniu jego marzenia - chcą wyremontować szkolną siłownię i kupić bieżnię. To będzie spełnienie marzeń ich ulubionego trenera. Nie jest to jednak jedyna niespodzianka, jaka czeka pana Marka – będzie miał również szansę trenować z Jerzym Górskim, mistrzem świata w triathlonie, o którym opowiada film „Najlepszy” Łukasza Palkowskiego. Kolejną bohaterką jest Zuzia, która ma życzenie dla taty – zapalonego wędkarza. Chce, aby po raz pierwszy mógł łowić ryby na otwartym morzu. Na co dzień tata dziewczynki pracuje w kopalni na Śląsku. Czy Zuzi uda się zaskoczyć tatę i spełnić jego marzenie?
/ Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Drzewo marzeń. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Drzewo marzeń w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Drzewo marzeń.

Poprzednie emisje Drzewo marzeń

Emisja Drzewo marzeń miała miejsce:

2018-10-14, 11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 6/9 Logo TVN
Polska / program
2018-10-13, 16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 5/9 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie! Emilka miała marzenie dla cioci, aby znowu spotkała się i zagrała z swoją dawną drużyną hokejową. Sebastian i Jacek wymyślili marzenie dla swojego ulubionego nauczyciela wychowania fizycznego – remont szkolnej siłowni i zakup nowego sprzętu. Zuzia chce spełnić marzenie taty, aby mógł łowić ryby na kutrze.
Polska / program
2018-10-07, 11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 5/9 Logo TVN
Polska / program
2018-10-06, 16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 4/9 Logo TVN
Polska / program
2018-09-30, 11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 4/9 Logo TVN
Opis (streszczenie): Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie!
Polska / program
2018-09-29, 16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 3/9 Logo TVN
Polska / program
2018-09-23, 11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 3/9 Logo TVN
Polska / program
2018-09-22, 16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 2/9 Logo TVN
Polska / program

Emisje archiwalne Drzewo marzeń

Emisja Drzewo marzeń miała miejsce:

2018-09-16, 11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 2/9 Logo TVN
Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie!
Polska / program
2018-09-15, 16:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 1/9 Logo TVN
Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie!
Polska / program
2018-09-09, 11:00 Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 1/9 Logo TVN
Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to, że ich życzenia płyną prosto z serca, a łączy je bezinteresowność i chęć niesienia pomocy. W drugim sezonie „Drzewa marzeń” Mateusz Gessler odwiedzi szkoły z Warszawy, ze Śląska i z okolic Krakowa. Wszystkich uczniów zaprosi do wspólnej zabawy polegającej na wymyśleniu marzenia dla bliskich im osób. O tym, co chcieliby zrobić dla kogoś ze swojego otoczenia, opowiedzą Mateuszowi na Magicznym Drzewie, na którym zawisną wszystkie karteczki z życzeniami. W każdym z dziewięciu odcinków programu prowadzący spełni prośby aż trzech wybranych przez siebie bohaterów. Kogo tym razem wybierze Mateusz Gessler? Czy uda mu się zaskoczyć bohaterów programu? Już we wrześniu widzowie „Drzewa marzeń” poznają siłę dziecięcej wyobraźni, która może odmienić czyjeś życie!
Polska / program
2018-02-18, 12:35 Drzewo marzeń, odc. 9 Logo TVN
Polska / program
2018-02-11, 12:30 Drzewo marzeń, odc. 8/9 Logo TVN
Polska / program
2018-02-04, 12:45 Drzewo marzeń, odc. 7/9 Logo TVN
Polska / program
Reklama
2018-01-28, 12:35 Drzewo marzeń, odc. 6/9 Logo TVN
Polska / program
2018-01-21, 12:40 Drzewo marzeń, odc. 5/9 Logo TVN
Polska / program
2018-01-14, 14:10 Drzewo marzeń, odc. 4/9 Logo TVN
Polska / program
2018-01-07, 12:40 Drzewo marzeń, odc. 3/9 Logo TVN
Polska / program
2017-12-31, 12:25 Drzewo marzeń, odc. 2/9 Logo TVN
Polska / program
2017-12-29, 08:20 Drzewo marzeń, odc. 9 Logo TTV
Polska / program
2017-12-28, 18:40 Drzewo marzeń, odc. 9 Logo TTV
Polska / program
2017-12-22, 08:30 Drzewo marzeń, odc. 8/9 Logo TTV
Polska / program
2017-12-21, 18:40 Drzewo marzeń, odc. 8/9 Logo TTV
Polska / program
2017-12-17, 12:30 Drzewo marzeń, odc. 1/9 Logo TVN
program
2017-12-15, 08:30 Drzewo marzeń, odc. 7/9 Logo TTV
Polska / program
2017-12-14, 18:40 Drzewo marzeń, odc. 7/9 Logo TTV
Polska / program
2017-12-08, 08:30 Drzewo marzeń, odc. 6/9 Logo TTV
Polska / program
2017-12-07, 18:40 Drzewo marzeń, odc. 6/9 Logo TTV
Polska / program
2017-12-01, 08:30 Drzewo marzeń, odc. 5/9 Logo TTV
program
2017-11-30, 18:40 Drzewo marzeń, odc. 5/9 Logo TTV
program
2017-11-24, 08:30 Drzewo marzeń, odc. 4/9 Logo TTV
program
2017-11-23, 18:40 Drzewo marzeń, odc. 4/9 Logo TTV
program
2017-11-17, 08:30 Drzewo marzeń, odc. 3/9 Logo TTV
program
2017-11-16, 18:40 Drzewo marzeń, odc. 3/9 Logo TTV
program

Emisja w stacjach

Drzewo marzeń można obejrzeć w:

Emisje w: TTV, TVN

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info