Reklama

Dwóch i pół godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Dwóch i pół będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-21

21:00 Two And A Half Men: I Can't Afford Hyenas, sez. 1, odc. 14 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie ma problemy finansowe. Jego księgowy okazuje się oszustem. Charlie próbuje zacisnąć pasa, ale ciężko mu zrezygnować z luksusów. Jest gotów przyjąć nieoczekiwaną pomoc, byle nie pożyczać od Evelyn. Jake poznaje uroki hazardu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
21:30 Two And A Half Men: Round One to the Hot Crazy Chick (Part 1), sez. 1, odc. 15 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie i Alan poznają Frankie (Jenna Elfman) – kobietę seksowną, ale szaloną. Alan obawia się jej, ale Charlie jest nią zafascynowany. Alan zmieni zdanie dopiero, gdy zacznie ona komplementować jego karierę. Ale Frankie ma pewien sekret.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
22:00 Two And A Half Men: That Was Saliva, Alan (Part 2), sez. 1, odc. 16 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Frankie (Jenna Elfman) jest piękna i zadziorna, co podoba się zarówno Charliemu, jak i Alanowi. Którego brata wybierze? Frankie ukrywa się wraz ze swoją 8-letnią córką Joanie, która interesuje się Jake’iem. Niestety bez wzajemności.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
Reklama
22:30 Two And A Half Men: Ate The Hamburgers, Wearing The Hats, sez. 1, odc. 17 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie czuje się urażony, gdy Alan zapisuje w testamencie opiekę nad Jake’iem w razie swojej śmierci, szalonej kuzynce zamiast jemu. Uraz, którego Jake dozna podczas gry w baseball, okaże się okazją do udowodnienia, że Charlie nadaje się na opiekuna.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
23:00 Two And A Half Men: An Old Flame With a New Wick, sez. 1, odc. 18 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie spotyka się z dawną dziewczyną, która kiedyś złamała mu serce. Okazuje się, że teraz jest ona mężczyzną i chce się zaprzyjaźnić. Atmosfera zagęści się, gdy Evelyn zacznie się z umawiać z jego byłą dziewczyną, znaną teraz jako Bill!
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
23:30 Two And A Half Men: I Remember the Coatroom, I Just Don't Remember You, sez. 1, odc. 19 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Siostra Judith, Liz (Teri Hatcher) niespodziewanie postanawia pojawić się na 11 urodzinach Jake’a. Charlie spał się z nią na ślubie Alana i Judith, więc Alan prosi, żeby się zachowywał. Okazuje się, że Liz jest jednak zainteresowana Alanem, nie Charliem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-11-04

21:00 Two And A Half Men: Hey, I Can Pee Outside in the Dark, sez. 1, odc. 20 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Jake w kółko gra na gitarze ten sam kawałek. Alan próbuje z nim pogadać. Charlie chce z nim pograć. Berta twierdzi, że to z powodu zaparcia. Judith uważa, że potrzebna mu pomoc specjalisty i zapisuje go do dr Lindy Freeman.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
21:30 Two And A Half Men: No Sniffing, No Wowing, sez. 1, odc. 21 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Alan poznaje Charliego ze swoją seksowną prawniczką, Laurą. Judith uważa, że Charlie ma zły wpływ na Jake’a. Laura i Charlie sypiają ze sobą. Nie przeszkadza jej, że on sypia z innymi, póki jest na każde jej zawołanie. Charliemu to pasuje, ale do czasu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-11-11

21:00 Two And A Half Men: My Doctor has a Cow Puppet, sez. 1, odc. 22 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Alan ulega Judith i zgadza się na cotygodniowe sesje terapeutyczne dla Jake’a. Nie zdaje sobie sprawy, że sam ma problem… z lunatykowaniem. Evelyn mówi Charliemu, że Alan lunatykował jako dziecko. Ten wpada na sprytny sposób, jak pomóc bratu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
21:30 Two And A Half Men: Just Like Buffalo, sez. 1, odc. 23 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Jake zdradza Judith i jej grupie kobiecego wsparcia seksualny sekret Charliego. Kobiety orzekają, że jego dom ma zły wpływ na Jake’a. Alan może widywać syna, ale nie u Charliego. Ten próbuje przypodobać się paniom, by odzyskać bratanka.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
22:00 Two And A Half Men: Can You Feel My Finger?, sez. 1, odc. 24 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Kochanka Charliego obawia się, że może być w ciąży. Okazuje się, że nie jest. Alan, widząc, że nie Charlie nie pierwszy raz jest w takiej sytuacji, radzi mu poddać się wazektomii. Lekarz radzi zamrozić trochę spermy. Plan jednak spala na panewce.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
22:30 Two And A Half Men: Back Off Mary Poppins, sez. 2, odc. 1 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie prosi, by Alan ulotnił się, gdy wpadną jego koledzy. Kumple Alana nie mają dla niego czasu, bo odwiedzają Judith. Prześladowczyni Charliego, Rose, stara się poprawić mu humor. Jednak tylko zaproszenie na imprezę Charliego może mu pomóc.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
23:00 Two And A Half Men: Enjoy Those Garlic Balls, sez. 2, odc. 2 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie namawia Alana, żeby zostawił przesłość za sobą i zwrócił ceramiczną żyrafę, którą przypadkiem zabrał po rozwodzie. Judith ma nowego chłopaka – pediatrę Jake`a. Alan jest przybity, ale Charlie zwraca mu uwagę, że to może uwolnić go od alimentów.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
23:30 Two And A Half Men: A Bag Full of Jawea, sez. 2, odc. 3 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Jake myśli, że śni, gdy w kuchni Charliego zastaje swoją nauczycielkę nagą. Miss Pasternak już wcześniej się na niego uwzięła. Jake nie chce iść do szkoły, więc Charlie postanawia zerwać z nauczycielką. Zemści się to nich obu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-11-18

21:00 Two And A Half Men: Go Get Mommy's Bra, sez. 2, odc. 4 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Jake uwielbia nowego chłopaka Judith, bo ma on jacht i basen a w dodatku obiecuje mu lekcje nurkowania. Alan chce zaimponować synowi i uczy go prowadzenia auta. Judith zrywa z partnerem, co powoduje gniew Jake`a. Alan robi coś głupiego.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
Reklama
21:30 Two And A Half Men: Bad News from the Clinic, sez. 2, odc. 5 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie spotyka się z egoistyczną, narcystyczną manipulantką, Sherri, jego żeńskim odpowiednikiem. Przestaje mu się podobać, jak go traktuje. W tym czasie, Alan próbuje wprowadzić nieco dyscypliny, żeby poprawić zachowanie Jake`a.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
22:00 Two And A Half Men: The Price of Healthy Gums is Eternal Vigilance, sez. 2, odc. 6 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Evelyn mówi Jake`owi, że Alan ukradł zabawkę ze sklepu, gdy był dzieckiem. Alan zaprzecza. Charlie twierdzi, że istnieje „zły Alan”, którego ten dobry wypiera ze świadomości. W końcu Charlie przyznaje się, że to on ukradł zabawkę a winę zrzucił na brata.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
22:30 Two And A Half Men: A Kosher Slaughterhouse Out in Fontana, sez. 2, odc. 7 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Jake źle odnosi się do swojej matki. Charlie i Alan chcą dać mu dobry przykład i organizują imprezę na cześć swojej mamy, babci Jake`a. Zatrudniają siostrę Berty do cateringu. Okazuje się, że przyjęcie jest wielką katastrofą.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
23:00 Two And A Half Men: Frankenstein and the Horny Villagers, sez. 2, odc. 8 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Alan poznaje Nancy podczas zakupów. Umawiają się i Nancy odkrywa przed nim świat erotycznych uciech. Charlie początkowo jest z tego zadowolony. Sytuacja się zmieni, gdy będzie musiał zająć się Jake`iem i uchronić Alana przed nagłym uczuciem.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
23:30 Two And A Half Men: Yes, Monsignor, sez. 2, odc. 9 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie spotyka Lisę – kobietę, którą uważał za “tą jedyną”, zanim nie zaręczyła się z innym. Jednak, gdy okazuje się, że tamto małżeństwo jest już wspomnieniem, nawet fakt posiadania przez Lisę dziecka, nie przeraża Charliego.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia

2018-11-25

21:00 Two And A Half Men: The Salmon Under My Sweater, sez. 2, odc. 10 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie pisze piosenkę przewodnią do kreskówki opartej na ulubionym komiksie Jake`a. Ten nie znosi utworu. Charlie uświadamia sobie, że Jake zna komiks lepiej, niż on i prosi go o pomoc. Rose zaprasza Alana do kina i zaskakuje go swoją inteligencją.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
21:30 Two And A Half Men: Last Chance to See Those Tattoos, sez. 2, odc. 11 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie jest zaskoczony, gdy poznana w barze Gail, odrzuca jego zaloty. Mówi mu, że istnieje strona, na której kobiety go opisują. Jake znajduje stronę poświęconą Charliemu - www.charlieharpersucks.com.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
22:00 Two And A Half Men: A Lungful of Alan, sez. 2, odc. 12 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Alana odwiedza jego dawna, szkolna przyjaciółka – Jamie. W szkole, Alan zwykł z niej żartować. Gdy okazuje się, jak atrakcyjna jest teraz, obydwaj bracia są nią oczarowani. Ale Jamie ma własne plany.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
22:30 Two And A Half Men: Zejdz Z Moich Wlosów (Get Off My Hair), sez. 2, odc. 13 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Po trzęsieniu Ziemi, Judith wprowadza się do domu na plaży na pewien czas, ku wielkiemu niezadowoleniu Charliego. Po paru dniach mają jej dość. Dodatkowo, Alan źle znosi, gdy ta wychodzi na randkę. Charlie załatwia możliwość rewanżu.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
23:00 Two And A Half Men: Those Big Pink Things with Coconut, sez. 2, odc. 14 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Evelyn deprecjonuje oceny Jake`a, co sprawia, że Alan odcina ją od siebie. Gdy Charlie i Alan dowiadują się, że jest w szpitalu, podejrzewają, że symuluje i podejmują grę. Nie wiedzą, że ona jest zawsze krok przed nimi.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
23:30 Two And A Half Men: Smell the Umbrella Stand, sez. 2, odc. 15 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie namawia Alana na wypad do Las Vegas. Alan zgadza się, że przyda mu się wyluzowanie przed zbliżającą się kolonoskopią. Jake źle się czuje, więc przyjeżdża Judith, która zabrania im gdziekolwiek go zabierać. Postanawiają być bardziej odpowiedzialni.
Czas trwania: 30min. / 2003 / Komedia
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Dwóch i pół. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Dwóch i pół w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Dwóch i pół.

Poprzednie emisje Dwóch i pół

Emisja Dwóch i pół miała miejsce:

2018-10-14, 23:30 Two And A Half Men: Sarah Like Puny Alan, sez. 1, odc. 13 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-10-14, 22:55 Two And A Half Men: Camel Filters + Pheromones, sez. 1, odc. 12 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Berta przyprowadza do domu Charliego swoją seksowną i nieposłuszną 16-letnią córkę Prudence (Megan Fox). Jake zadurza się w niej. Ale małolata bardziej interesuje się Charliem i Alanem. Judith obawia się, że bracia dają Jake’owi zły przykład.
/ 2003 / Komedia
2018-10-14, 22:30 Two And A Half Men: Alan Harper, Frontier Chiropractor, sez. 1, odc. 11 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie i Jake namawiają Alana, żeby pozbierał się tak, jak zrobiła to jego była żona. Charlie zabiera brata na zakupy, ale nie mogą się zgodzić w sprawie jego nowego image’u. Evelyn chce stworzyć więź z wnukiem.
/ 2003 / Komedia
2018-10-14, 22:00 Two And A Half Men: Merry Thanksgiving, sez. 1, odc. 10 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Gdy Charlie dowiaduje się, że jego ulubiona była dziewczyna, Lisa (Denise Richards), wychodzi za mąż, stara się zrobić wszystko, żeby udowodnić, że jest lepszym rodzinnym facetem niż jej narzeczony. Nawet jeśli oznacza to rodzinne Święto Dziękczynienia.
/ 2003 / Komedia
Reklama
2018-10-14, 21:25 Two And A Half Men: Phase One, Complete, sez. 1, odc. 9 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie ma nową, uroczą dziewczynę – Wendy. Gdy ta zaprzyjaźnia się najpierw z Jake’iem, a potem z Evelyn, Charlie rzuca ją. Jake jest na niego za to zły. Alan zbyt poważnie traktuje rywalizację z Rose przy grze planszowej.
/ 2003 / Komedia
2018-10-14, 21:00 Two And A Half Men: Twenty-Five Little Pre-Pubers Without a Snootful, sez. 1, odc. 8 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Alan i Judith kłócą się o przedstawienie, które mieli zorganizować z Jake’iem i jego szkolnymi kolegami. Charlie musi wziąć na siebie realizację tego planu. Postanawia wykorzystać zawodowe doświadczenie w pisaniu dżingli.
/ 2003 / Komedia
2018-10-07, 23:30 Two And A Half Men: If They Do Go Either Way, They're Usually Fake, sez. 1, odc. 7 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Znajoma Charliego, Cindy, przypadkowo pokazuje Jake’owi tatuaż. Judith przyjeżdża zrobić awanturę, ale w końcu zaprzyjaźnia się z Cindy. Alan podejrzewa, że łączy je lesbijska miłość. Charlie uczy Jake’a, jak odróżniać implanty od prawdziwych piersi.
/ 2003 / Komedia
2018-10-07, 22:55 Two And A Half Men: Did You Check With the Captain of the Flying Monkeys?, sez. 1, odc. 6 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie musi przemyśleć swoje traktowanie kobiet. Wraz z Alanem i Jake’iem będą pocieszać Evelyn, którą rzuca chłopak. Charlie próbuje nauczyć Jake’a, jak rozmawiać z kobietami. Efekty lekcji nie podobają się Alanowi.
/ 2003 / Komedia
2018-10-07, 22:30 Two And A Half Men: The Last Thing You Want Is to Wind Up With a Hump, sez. 1, odc. 5 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Po pijackim wypadzie do Las Vegas Charlie niechętnie jedzie na mecz Jake’a. Wkrótce z Alanem odkrywają zalety meczów, gdy okazuje się, że pojawia się tam dużo atrakcyjnych, samotnych matek kolegów Jake’a. Alan stanie się celem dwóch z nich.
/ 2003 / Komedia
2018-10-07, 22:00 Two And A Half Men: If I Can't Write My Chocolate Song I'm Going to Take a Nap, sez. 1, odc. 4 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Gosposia Charliego odchodzi z pracy. Alan nieudolnie próbuje ją zastąpić, ale Charlie wysyła go, żeby załatwił powrót Berty. Charlie ma przygotować Jake’a na przyjazd matki, która ma go zabrać na kolację z jej rodzicami.
/ 2003 / Komedia
2018-10-07, 21:30 Two And A Half Men: Go East on Sunset Until You Reach the Gates of Hell, sez. 1, odc. 3 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Plan Alana na ekscytujący weekend z synem pali na panewce. Charlie zabiera Alana do baru, gdzie upija go do nieprzytomności. Wiezieni do domu przez wścibskiego taksówkarza narzekają na narcystyczną, kontrolującą matkę. Otrzymują od niego ofertę terapii.
/ 2003 / Komedia
2018-10-07, 21:00 Two And A Half Men: Big Flappy Bastards, sez. 1, odc. 2 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie próbuje zdyscyplinować Jake’a. Ignoruje go tak długo, aż chłopak zapomina zamknąć drzwi i mewy wlatują do domu. Judith zaskakuje Alana, gdy ten przyjeżdża naprawić zraszacze.
/ 2003 / Komedia
2018-09-30, 23:00 Two And A Half Men: Pilot, sez. 1, odc. 1 Logo Comedy Central
Opis (streszczenie): Charlie niechętnie zgadza się, by Alan i Jake z nim zamieszkali na jakiś czas. Wszystko jednak wskazuje na to, że Judith nie ma zamiaru odpuścić.
/ 2003 / Komedia
2018-09-30, 22:25 Two And A Half Men: Cows, prepare to be tipped, sez. 10, odc. 23 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-30, 22:00 Two And A Half Men: My bodacious Vidalia, sez. 10, odc. 22 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-30, 21:30 Two And A Half Men: Another night with Neil Diamond, sez. 10, odc. 21 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-30, 21:00 Two And A Half Men: Bazinga! That's from a TV show., sez. 10, odc. 20 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-29, 23:00 Two And A Half Men: Big episode. Someone stole a spoon., sez. 10, odc. 19 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-29, 22:30 Two And A Half Men: The 9:04 from Pemberton, sez. 10, odc. 18 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-29, 22:00 Two And A Half Men: Throgwarten Middle School mysteries, sez. 10, odc. 17 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-29, 21:30 Two And A Half Men: Advantage: fat, flying baby, sez. 10, odc. 16 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-29, 21:00 Two And A Half Men: Paint it, pierce it or plug it, sez. 10, odc. 15 Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-29, 15:35 Dwóch i pół, odc. 11/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Walden rozpoczyna współpracę nad nowym, bardzo obiecującym projektem ze swoją uroczą byłą pracownicą, Nicole (Odette Anable). Alan namawia Jenny, aby ta zdobyła się na szczerość w relacji ze swoją dziewczyną Brooke (Aly Michalka) – inaczej może ją stracić. "Tazed in the lady nuts"
USA / serial
2018-09-29, 15:05 Dwóch i pół, odc. 10/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Walden pomaga Jenny umówić się na drugą randkę z seksowną, wyzywającą dziewczyną (Aly Michalka), W tym czasie Paula (Paula Marshall) była żona transseksualnej dziewczyny Alana (Diane Farr) zaczyna go podrywać. Ponieważ Boże Narodzenie już za pasem, Alan otrzymuje od Jake’a prezent świąteczny – przysmaki z Japonii, natomiast dom Waldena w Malibu zaczyna wypełniać się dość wątpliwej jakości tekstami świątecznych kolęd. "On Vodka, on Soda, on Blender, on Mixer!"
USA / serial
2018-09-23, 22:00 Two And A Half Men Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-23, 21:30 Two And A Half Men Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-23, 21:00 Two And A Half Men Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-23, 15:40 Dwóch i pół, odc. 9/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Randka Waldena z seksowną, zmysłową modelką bielizny (Kate Miner) trwa znacznie dłużej, niż mógłby przypuszczać. Z kolei Alan umawia się z kobietą, która ma dla niego dość zaskakujące, osobiste informacje. "Numero uno accidente lawyer"
USA / serial
2018-09-23, 15:10 Dwóch i pół, odc. 8/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Larry wynajmuje prywatnego detektywa, aby śledził Lyndsey. Ślad doprowadza ich do domku na plaży. Gdy Larry zaczyna podejrzewać, że ma ona romans z Waldenem, Alan musi znaleźć sposób na oczyszczenia Waldena z podejrzeń, jednocześnie nie dekonspirując siebie. Gościnnie pojawia się Melanie Lynskey – serialowa Rose, która jako wścibska sąsiadka oferuje Waldenowi pomoc w rozwiązaniu tego problemu. "Mr. Walden, he die. I clean room."
USA / serial
2018-09-22, 22:00 Two And A Half Men Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-22, 21:30 Two And A Half Men Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-22, 21:00 Two And A Half Men Logo Comedy Central
/ 2003 / Komedia
2018-09-22, 16:40 Dwóch i pół, odc. 7/22 Logo TVN Fabuła
Opis (streszczenie): Walden i Alan spędzają czas na randkach z kobietami ich marzeń, aż do chwili, gdy zazdrość Lyndsey rzuca się cieniem na ten sielankowy wieczór. „Some kind of lesbian zombie”
USA / serial

Emisja w stacjach

Dwóch i pół można obejrzeć w:

Emisje w: Comedy Central, TVN Fabuła

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info